Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

kas arī bija jāpierāda

22.08.2017. 18:43

»

kas arī bija jāpierāda

P.S...


Latvijas Republikas S.A.T.V.E.R.S.M.E.

VIII nodaļa. Cilvēka pamattiesības

[C E N Z Ē T S]
[C E N Z Ē T S]
[C E N Z Ē T S]
[C E N Z Ē T S]
[C E N Z Ē T S]
[C E N Z Ē T S]
[C E N Z Ē T S]
[C E N Z Ē T S]
[C E N Z Ē T S]

100. IKVIENAM IR TIESĪBAS UZ VĀRDA BRĪVĪBU, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. C.E.N.Z.Ū.R.A ir AIZLIEGTA.

=======

Ir sacīts: "Likuma nezināšana (un, īpaši jau, pat nevēlēšanās zināt) neatbrīvo no LIKUMĪGĀS ATBILDĪBAS."

Atbildēt

kas arī bija jāpierāda

22.08.2017. 18:40

»

Ir vai Nav

Tā tam vajadzētu būt, ka arī vārda brīvība funkcionē Likumības robežās...


P.S.

Konkrēti attiecībā uz to, ka vārda brīvībai "vajadzētu funkcionēt" Likumības robežās - spēkā esošajā attiecīgi saistošajā normatīvajā reglamentācijā (jeb tā dēvētajā "likumdošanā") tieši šajā Likumīgo Tiesību sfērā ir ienācies viens no pašiem vienkāršākajiem un nepārprotamākajiem Likumdevēja definējumiem.

LR Satversmē definētais vārda brīvības deleģējums IKVIENAM, tieši tāpat kā C.E.N.Z.Ū.R.A.S aizliegums, ir vispārējs un absolūts - BEZ jebkādiem "izņēmumiem, atrunām" un taml. "pielaidēm", skaidri un nepārprotami (cita starpā - tieši tāpat, kā vispārējs un absolūts vārda brīvības deleģējuma un C.E.N.Z.Ū.R.A.S aizliegums, kas ir skaidri un nepārprotami definēts likumā "Par presi un citiem masu informācijas līdzekļiem", bet - kurš šajā w-bedrē tiek apzināti PRETLIKUMĪGI C.E.N.Z.Ē.T.S). Tātad - skat. KONKRĒTU normatīvo aktu un KONKRĒTU definīciju:

Atbildēt

kas arī bija jāpierāda

22.08.2017. 16:40

»

Ir vai Nav

Tā tam vajadzētu būt, ka arī vārda brīvība funkcionē Likumības robežās...


"Tā tam vajadzētu būt, ka arī vārda brīvība funkcionē Likumības robežās."
-----------
Tā tas arī ir, saskaņā ar Likumu. Protams - ar obligātu nosacījumu: JA tiek konsekventi respektēta Likumība, jebkurā izpratnē / izpausmē (t.sk. arī vārda brīvību skaidri un nepārprotami reglamentējošā Likumība, neapšaubāmi) - NEVIS apzināti PRETLIKUMĪGAS "revolucionārās pārliecības" sludinātāju un lobētāju "sashēmota" un piekopta klaja un pat demonstratīva noziedzība. Ko, savukārt, apzināti prettiesiski atļaujas "piesegt" un pat "procesuāli" atbalstīt "ķēķa tiesiskuma" SISTĒMĀ parazitējoši truli kriminālrecidīvi tendēta "judiaktūras" spama "atražotāji un atgremotāji".


Likumparkāpums Ir/ likumpārkāpums Nav ir fakta konstatācija (tāpat kā ar klasiku par būšanu stāvoklī). Tam nav nekāda sakara ar risinājumu.
-----------
Tieši tā, elementāri loģiski un neapšaubāmi - "par to nav strīda", kā ir sacīts.


Risinājums ir attiecīgas Likumības ieviešana. Vai arī neieviešana, protams.
-----------
Nu, rau – šajā pašreizējā "vērtību un tiesiskuma valstī" NAV un arī nevar būt runa par Likumības "ieviešanu" (vai "neieviešanu"): tieši tā dēvētās "nacionālās valsts" kontekstā tas JAU ir ticis izdarīts, pirms teju gadsimta, sākot ar LR Satversmes u.c. NA stāšanos spēkā. Un vismaz formāli šī savulaik "ieviestā" Likumība turpinās joprojām, nepārtraukti un ar "noturīgu tendenci" uz neierobežoti "ilgtspējīgu" pastāvību. T.i. – runa ir par nepārtrauktu un nemainīgi pastāvīgi aktuālu Likumību principiālā jeb konceptuālā "kontinuitātē". Jo, kā ir vispārzināms, Latvijā arī padomjlaikos Likumība tomēr bija "pastāvošās lietu kārtības" absolūtā dominante un prioritāte Nr.1. (dabiski, ar jebkurā +/- tiesiskā valstī neiztrūkstošiem politekonomiski tradicioāliem "izņēmumiem, kas tikai apstiprina likumsakarības"). Un, pie tam vēl - nešķielējot uz attiecīgu specifisku ideoloģisko "orientāciju", padomjlaikos Likumība (tolaik dēvēta par "sociālistisko Likumību") tomēr Latvijā bija visai būtiski (ja ne - pat nesalīdzināmi) aktuālāka, dominējošāka, respektētāka un taml. juridiski / pēc būtības ADEKVĀTĀKA - salīdzinājumā ar šo pašreizējo "ķēķa tiesiskuma valsti". Kurā, diemžēl, Likumība tiek (nepārspīlējot, patiešām) katastrofāli bīstami apdraudēta, t.sk., galvenokārt – profesionāli bezatbildīgi un truli bezjēdzīgi atļaujoties max. intensīvi protezēt konsekventu Likumību ar visnotaļ apšaubāmas kvalitātes "judiniski orientētas literatūras" kritiski toksisku spamu un nu jau pat bezkaunīgi klaji angažētas "judikatūras" pseido Likumīgiem "ķēķa tiesiskuma atkritumu otrreizējās pārstrādes izstrādājumiem". Tā jau vairs pat NAV Likumības "neieviešana" vai "degradācija" – tā ir reāla Likumības (LIKUMA, kā Likumības "bāzes" un Tiesiskuma SISTĒMAS) mērķtiecīgi iznīcinoša "demontāža" un neatgriezeniska trula sagraušana.

Ir sacīts: "Šajā Dieva pasaulē kopumā un, īpaši jau, ar mums pašiem notiek TIKAI un VIENĪGI tas, ko mēs PAŠI pieļaujam. Inerti truli noskatoties, nožēlojami gļēvi "klusējot lupatiņā", vai pat apzināti uz to "parakstoties" un +/- "aktīvi ņemot dalību" - nav būtiskas atšķirības."

Atbildēt

Ir vai Nav

22.08.2017. 13:38

»

kas arī bija jāpierāda

P.S. Jebkurā +/- tiesiskā valstī, kurā funkcionē normālai valstij / normālu indivīdu sabiedrībai atbilstoša Likumības (likumdošanas, likumrespektēšanas, likumaizsardzības) sistēma, jebkāda lumpeniski truli vai pat apzināti PRETLIKUMĪGA "revolucionārā pārliecība" IR vismaz likumpārkāpums, ja ne tīšs ...


Tā tam vajadzētu būt, ka arī vārda brīvība funkcionē Likumības robežās.

Likumparkāpums Ir/ likumpārkāpums Nav ir fakta konstatācija (tāpat kā ar klasiku par būšanu stāvoklī). Tam nav nekāda sakara ar risinājumu.

Risinājums ir attiecīgas Likumības ieviešana. Vai arī neieviešana, protams.

Atbildēt

kas arī bija jāpierāda

22.08.2017. 12:05

»

Ir vai Nav

Viss pareizi


P.S. Jebkurā +/- tiesiskā valstī, kurā funkcionē normālai valstij / normālu indivīdu sabiedrībai atbilstoša Likumības (likumdošanas, likumrespektēšanas, likumaizsardzības) sistēma, jebkāda lumpeniski truli vai pat apzināti PRETLIKUMĪGA "revolucionārā pārliecība" IR vismaz likumpārkāpums, ja ne tīšs noziegums (ar VISĀM no tā "iztekošajām" konsekvencēm, neapšaubāmi) - NEVIS "risinājums".

Ir sacīts: "Likuma nezināšana (un, īpaši jau, pat nevēlēšanās zināt) neatbrīvo no LIKUMĪGĀS ATBILDĪBAS."

Atbildēt

kas arī bija jāpierāda

22.08.2017. 00:51

»

Ir vai Nav

"Ir" vai "Nav" ir tikai fakta konstatācija


Ja nu, gadījuma pēc, atsevišķiem biedriem vēl joprojām nav izdevies apjēgt (patiešām?!) - personīgi manā sākotnēji publiskotajā viedoklī (19.08.2017., 21:32) taču NAV runa par jebkādiem "hrenniem risinājumiem", "mīzalaino stukaču variantiem" un taml. degunurbinātāju vāvuļojumiem, ar ko šim viedoklim sekojoši centās (un, kā izrādās, vēl joprojām cenšas) piesmērēties prasti demagoģiski "smadzeņkompostrētāji ļoļiki".

Savukārt - norādītajā viedoklī (19.08.2017., 21:32), kā nepārprotami konstatējams, IR runa TIKAI un VIENĪGI tieši par to, kas tajā ir aktualizēts un visnotaļ pienācīgi argumentēts. Un, līdz ar to - gluži elementāri loģisku iemeslu dēļ, vismaz "tekošajā momentā" personīgi mani interesē(-ja) tikai šī konkrētā tēma un tikai tādā "konceptā" / aspektā, kā tas ir ticis sākotnēji "uzsaukts".

P.S. Jācer, ka šamais BEIDZOT "piešķils" arī īpaši skarbi bremzētiem personāžiem.
Ir sacīts: "Lai redzētu to, kas notiek degungalā, vajadzīga nepārtraukta piepūle." ;)

Atbildēt

Ir vai Nav

21.08.2017. 18:47

»

kas arī bija jāpierāda

C.: "...jāizmet musurņikā. Kopā ar cepējiem un interpretētājiem...


"Ir" vai "Nav" ir tikai fakta konstatācija.

Fakta konstatācija nekādi nav risinājums.

Atbildēt

kas arī bija jāpierāda

20.08.2017. 22:52

»

lol

Pats domā līdz! :) Un nekompostē man smadzenes, man ar loģiku viss kārtībā. Grūtniecība ir stāvoklis aka fakts, bet mēs te spriedām par problēmu risinājumiem, konkrētajā gadījumā, tas izskatītos apmēram tā - ir grūtniecība (variants 1, dzemdēt un audzināt, variants 2 - abortēt, variants 3 - dzemdēt ...


;)))

Ir sacīts: "Cilvēkam galva ir paredzēta galvenokārt domāšanai – NEVIS tikai kā plauktiņš cepurei / pakaramais lakatiņam, vai arī priekš tam, lai putni rumpi nepiegāna." ;)

Un, arī: "Nevajag daudz vārdu, lai pateiktu patiesību, BET - pat bezgalīgi daudz vārdu var izrādīties par maz, lai pateiktu patiesību tiem, kas to nemaz nevēlas dzirdēt."

P.S. Skola maksā naudu, kā zināms. Bet – tiem (t.sk. "cieši hrenniem mīzalainiem stukačiem" un taml. "ļoļiku pašmācības variantiem ar sūdu smaku"), kas nejēdz vai pat nevēlas mācīties, tas maksā nesalīdzināmi dārgāk, jo šiem skolas naudu nākas maksāt visu mūžu un arvien lielāku. :/

Atbildēt

lol

20.08.2017. 22:29

»

kas arī bija jāpierāda

C.: "...jāizmet musurņikā. Kopā ar cepējiem un interpretētājiem...


Pats domā līdz! :) Un nekompostē man smadzenes, man ar loģiku viss kārtībā. Grūtniecība ir stāvoklis aka fakts, bet mēs te spriedām par problēmu risinājumiem, konkrētajā gadījumā, tas izskatītos apmēram tā - ir grūtniecība (variants 1, dzemdēt un audzināt, variants 2 - abortēt, variants 3 - dzemdēt un atstāt groziņu kaimiņam.. utt.).
Tā ka nejauc man galvu. Stāvoklis jeb situācija nav risinājums. Ja tu esi komā, tad tas ir stāvoklis (tad tu vari teikt - ja esi ārsts, protams, ir koma vai nav koma), bet problēmas (stāvokļa - komas) risinājumi var būt dažādi - var iedot elektrošoku, var pieslēgt mākslīgai barošanai, var neko nedarīt un atstāt kā ir, var iedot ar āmuru pa pieri (lai nemokās), var izgriezt orgānus un teikt, ka tāds jau piedzimis, tas ir, ir varianti un problēmu risināšanai tādi vienmēr ir vairāk kā divi.
Tas pats ar hrenno tiesiskumu un likumību - tas ir stāvoklis, ir vai nav, bet problēmas risinājumi, piem., gad., ja nav tiesiskuma, var būt vairāki, es te neiedziļināšos variantos, negribu, lai mīzalainie stukači no vietējiem oligohrēnu iekšējiem orgāniem man piešuj lietu vai ko tml.
Tā ka, ja tu nevari izdomāt vairāk kā divus problēmu risinājumus, prasi man, man ir varianti! Izņemot par politiku. Politikā es nejaucos, man nepatīk sūdu smaka.
P.s. Kas tev mācīja loģiku? Pašmācības ceļā? Man Aristotelis. Cieši loģisks vecis.

Atbildēt

kas arī bija jāpierāda

20.08.2017. 14:57

»

viena taisnība

Kad likumu cep bārmeņi un kretīni viesnīcu numuriņos, bet interpretē onkuļi un tantes rītakleitās, govs ķēdi kaklā, tad "viens likums" ir jāizmet musurņikā. Kopā ar cepējiem un interpretētājiem...


C.: "...jāizmet musurņikā. Kopā ar cepējiem un interpretētājiem."
-----------

Tieši tā, neapšaubāmi. Arī tāpēc (patiesībā galvenokārt), ka tas, ko / kā / kāpēc atļaujas shēmot un "vispārzināmajā ķēķa praksē" piekopt taml. "kretīniski cepēji un interpretētāji", ir nekas cits, kā tipiskas apzināti PRETLIKUMĪGAS "revolucionārās pārliecības" grupveida (jeb "organizētās") noziedzības piekopšana. Pie tam, vēl - tad, kad apzināti PRETLIKUMĪGI un pat demonstratīvi kriminālrecidīvi izpildās "onkuļi un tantes rītakleitās, govs ķēdi kaklā" (u.c. "ķēķa tiesībsargājošās" SISTĒMAS šinderi), šādi apzināti kriminālnoziegumi tiek pastrādāti "likuma un LR (valsts un tautas) vārdā".

Savukārt, attiecībā uz problēmām un to risinājumiem -

1. Nekur un nekad (t.sk. arī "tekošajā" gadījumā) NAV ticis apgalvots, ka varētu tikt "a priori uzskatīts, ka KATRAI (?!?) problēmai ir tikai un vienīgi divi risinājumi" - taml. prasta demagoģija nerullē, absolūti.

2. Vienlaikus arī, kā zināms - jebkurā / jebkādā SISTĒMĀ jeb "pastāvošajā lietu kārtībā" IR pietiekami daudz tādu problēmu / situāciju, kur patiešām ir iespējami tikai un vienīgi divi risinājumi (piemēra pēc - šajā kontekstā regulāri piesauktā klasika par grūtniecību, kurai ir tikai un vienīgi 2 varianti: vai nu ir, vai arī nav - nekādi "bišķi" vai "daļēji" un taml. "trešie kompromisa risinājumi" vienkārši nav iespējami). Tajā skaitā - arī attiecībā uz iepriekš minēto LIKUMĪBAS, TIESISKUMA esamību vai neesamību: vai nu IR, vai arī NAV - arī šajā kontekstā (kā tapa noskaidrots jau iepriekš) nekādi "bišķi" vai "daļēji" un taml. "trešie kompromisa risinājumi" vienkārši nav iespējami. Absolūti un elementāri loģiski (skat. argumentāciju iepr.).

Ir sacīts: "DOMĀ līdzi!!!..." ;)

Atbildēt

Divacim ūbermenšam

20.08.2017. 09:42

»

Phe

Neviens tev nekādu "labāku pasauli" nav piedāvājis. Nesapņo...


Ja kādam izveidojusies noturīga pārliecība, ka viņš ir divacis un divrocis vienacainu un vienrokainu kropļu sabiedrībā, tad šim stāvoklim ir medicīnisks nosaukums. Parasti beidzas ar "-pātija", atkarībā no izpausmēm priekšā liekams "socio-" (biežāk) vai "psiho-" (retāk), ir arī specifiskāki gadījumi.
Tas nenozīmē, ka sabiedrība kopumā nav kropla. Var tāda būt, piemēru pietiek. Bet šo sabiedrību uz labo pusi nemaina cilvēki ar ūbermenšu ambīcijām, tikai vēl vairāk sakropļo. Labi var redzēt musulmaņu zemēs no Ziemeļāfrikas līdz Afganistānai, kur arī okupanti un reformatori ieradās kā ūbermenši. Nu tik būs, mēs divači jums iemācīsim demokrātiju jūsu atpalikušajās diktatūrās. Nu nestrādā tas tā, nekur nestrādā.
Gan "audiatur et altera pars", gan "viens likums, viena taisnība visiem" ir vispārderīgas maksimas, atrastas ilgstošā vēstures laikā. Tu nebūsi tas, kurš pret tām nostāsies.

Atbildēt

viena taisnība

19.08.2017. 22:32

»

kas arī bija jāpierāda

PATIESĪBĀ - ir tikai divi iespējamie varianti, kā var veidoties "pastāvošā lietu kārtība" jebkurā valstī / sabiedrībā un absolūti jebkādā izpratnē / izpausmē, t.sk., protams - arī šajā pašreizējā "vērtību un tiesiskuma valstī...


Kad likumu cep bārmeņi un kretīni viesnīcu numuriņos, bet interpretē onkuļi un tantes rītakleitās, govs ķēdi kaklā, tad "viens likums" ir jāizmet musurņikā. Kopā ar cepējiem un interpretētājiem.
Tas, kurš a priori uzskata, ka katrai problēmai ir tikai un vienīgi divi risinājumi, nekad neatrisinās šo problēmu.

Atbildēt

Phe

19.08.2017. 22:22

»

Sistēmas lauzējam

Visas "labākās pasaules", kuras piedāvājuši tādi kā tu, līdz šim beigušās ar vienu un to pašu - bezjēdzīgiem upuriem un jaunu sistēmu, bieži vien vēl sūdīgāku nekā iepriekšējā. Manā pusē ir desmitiem vēsturisku piemēru, tavējā - tikai pārliecība, ka atliks atbrīvoties no visu paveidu kropļiem (iedzimtajiem...


Neviens tev nekādu "labāku pasauli" nav piedāvājis. Nesapņo.
Ja kāds piedzimst sabiedrībā, kur 90% ir vienači un vienroči, tad tas, kuram ir divas acis un divas rokas, ir kroplis pēc definīcijas un likuma, jo likumus tak pieņem vienacainais vienroku vairākums.
Pekstiņi par nacistiem, komunistiem, islāmistiem vai budistiem neinteresē. Vienaču pasaules izpratne atšķirsies no to izpratnes, kam divas acis. Nevar aklajam izstāstīt, kas ir zaļš vai sarkans, viņam nav spējas to saprast. Tas pats ar domāšanu. Viena lieta visu vērot no sistēmas iekšpuses, cita - no ārpuses. Viena lieta iespringt, lai ieberztos pie siles, cita - sili izņemt no sistēmas.

Atbildēt

Sistēmas lauzējam

19.08.2017. 13:46

»

Sistēmas skrūvei

Hitleri un staļini neizaug no revolucionāras taisnīguma izpratnes, kropļi izaug no amorālas sistēmas un ir šās sistēmas sastāvdaļa. Kad amorālajai sistēmai nepieciešams uzlabot "ekonomiskos rādītājus", tad no sūdiem un māliem tiek radīti napoleoni, hitleri un staļini. Šiem mēsliem nav nekāda sakara ...


Visas "labākās pasaules", kuras piedāvājuši tādi kā tu, līdz šim beigušās ar vienu un to pašu - bezjēdzīgiem upuriem un jaunu sistēmu, bieži vien vēl sūdīgāku nekā iepriekšējā. Manā pusē ir desmitiem vēsturisku piemēru, tavējā - tikai pārliecība, ka atliks atbrīvoties no visu paveidu kropļiem (iedzimtajiem, sistēmas samaitātajiem, psihiski slimajiem utt.), lai pārējie sev radītu taisnīgumu un labklājību bez kādiem "ekonomiskajiem rādītājiem".
Un ko tad, ja garīgs un sistēmas kroplis esi tu pats? Kā citi var zināt, ka neesi viens no tiem psihiski nelīdzsvarotajiem un nepilnvērtīgajiem (revolucionāriem, komunistiem, nacistiem, islāmistiem, anarhistiem), kurus kāds šobrīd izmanto savās interesēs?

Atbildēt

Sistēmas skrūvei

19.08.2017. 13:29

»

spīdēklim

Labāk kaut vai amorāla sistēma, nevis revolucionāra taisnīguma izpratne, no kuras arī izaug hitleri un staļini


Hitleri un staļini neizaug no revolucionāras taisnīguma izpratnes, kropļi izaug no amorālas sistēmas un ir šās sistēmas sastāvdaļa. Kad amorālajai sistēmai nepieciešams uzlabot "ekonomiskos rādītājus", tad no sūdiem un māliem tiek radīti napoleoni, hitleri un staļini. Šiem mēsliem nav nekāda sakara ar "revolucionāro taisnīgumu". Tāpēc jau viņi visi cepa jaunu tiesiskumu, jaunus likumus, jaunas tiesas, bet metode - vecā. Bez tam amorālajai sistēmai raksturīgi izmantot psihiski nepilnvērtīgos un nelīdzsvarotos savās interesēs, pasniedzot kā "revolucionārus".

Atbildēt

spīdēklim

18.08.2017. 23:46

»

jurispirdences spīdēklis

Uzšķaudīt tavam tiesiskumam. Un advokatūrai...


Labāk kaut vai amorāla sistēma, nevis revolucionāra taisnīguma izpratne, no kuras arī izaug hitleri un staļini.

Atbildēt

jurispirdences spīdēklis

18.08.2017. 22:43

»

pārgudram putnam

Augstprātības pilnais un nekļūdīgais policejiskais tipiņ, ja Grūtupa advokatūras likums ir draņķīgs, tad ir vērts iemest (ar pirmo reizi) norādi uz kādu labāku likumu, kur advokatūra, tās tiesības un pienākumi definēti, kā tev labpatīk. Vēlams no valstīm, kas pārstāv Eiropas civilizāciju un mūsējai ...


Uzšķaudīt tavam tiesiskumam. Un advokatūrai.
Tiesiskums nav taisnīgums (lasīt solvitas āboltiņas izloksnē).
Nakuja kādam vajag tavu tiesiskumu, ja tas sargā amorālu sistēmu? Hitleram arī bija tiesiskums. Uz koncentrācijas nometni nevienu bez tiesas nolēmuma neaizsūtīja. Un staļinam gulāgā neviens ledu bez tiesas sprieduma arī negrauza.

Atbildēt

patiesībā

18.08.2017. 21:34

»

Joksts

Aldis vienmēr ir bijis godīgs. Bet ir cita štelle - advokati šodien var muldēt, stāstīt pasakas tiesā un var neievērot likumu. Piemēram, stāstīt, ka valsts izzagta vai nozagta un advokāti muld- nav tāda likuma. Un Lemberga advokātu Lemberga vārdā Judinam, ņirgājoties,jautā stulbības - kur atrodas nozagtā...


C.: "Advokāti,bijušie senatori aicina, liekas, izmeklētkrimināllietu par slepenas informācijas nopludināšanu vai publicēšanu. ...- pasakiet, kas sarunās ir slepens, kuras ir publicētas. Vai jūs ziniet,ka oligarhu sarunas, kurās nav pat pierādīijumu jūsu skatījumā, ir slepenas, valsts noslēpums? Ja ir, kas tad dokumentā ir slepens, kurā likumā tas noteikts."

--------------

Tieši pats "nopludinātās" informācijas apzināti pretlikumīgas publiskošanas fakts ir pilnīgi pietiekams iemesls kriminālprocesa ierosināšanai un šī nozieguma izmeklēšanai, kura rezultātā pie Likumā paredzētās atbildības tiktu saukti un atbilstoši sodīti attiecīgas ar Likumu aizsargātas informācijas publiskotāji, tā dēvētie "masmēdītāji".

Skat. likuma "Par presi un citiem masu informācijas līdzekļiem" 7. pantā, kā arī 27. un 28. pantos definētos nosacījumus par nepubliskojamas informācijas tiražēšanas AIZLIEGUMU un likumīgās ATBILDĪBAS pienākumu par Likumīgi aizsargātas informācijas publiskošanas AIZLIEGUMU pārkāpšanu:

===========

Likums "Par presi un citiem masu informācijas līdzekļiem"

I nodaļa
Vispārīgie noteikumi

7. pants. Nepublicējamā informācija

[C E N Z Ē T S]
[C E N Z Ē T S]
[C E N Z Ē T S]
[C E N Z Ē T S]
[C E N Z Ē T S]
[C E N Z Ē T S]
[C E N Z Ē T S]
[C E N Z Ē T S]
[C E N Z Ē T S]

V nodaļa
Atbildība par šā likuma pārkāpšanu

[C E N Z Ē T S]
[C E N Z Ē T S]
[C E N Z Ē T S]
[C E N Z Ē T S]
[C E N Z Ē T S]

===========

Ir sacīts: "Likuma nezināšana (un, īpaši jau, pat nevēlēšanās zināt) neatbrīvo no LIKUMĪGĀS ATBILDĪBAS."

Atbildēt

Svētais tēvs

18.08.2017. 20:07

»

Lelle

Mēsls tautas valodā ir sūds un mums to sūdu ir papilnam....re, te viens grib nesmirdēt, bet smird tāpat...


Mana vaina, mana vaina, mana visu lielākā - muna vaiņa, muna vaiņa, muna visu leloikō - un sit sev krūtīs. Āmen.

Atbildēt

Lelle

18.08.2017. 16:54

»

Nīgrais

Interesanti, kas Jūsu skatījumā ir "mēsls", meitenīt? Kādā normatīvajā aktā ir tāda termina skaidrojums


Mēsls tautas valodā ir sūds un mums to sūdu ir papilnam....re, te viens grib nesmirdēt, bet smird tāpat....
Man patika šodienas viens komenentārs pie raksta: "Riekstiņš: Tiks meklēti saskarsmes punkti Krievijas un Latvijas attiecībās."

Re komentārs: "zabiraj vsjeh
u nas govna navalom".

Atbildēt

LV pilsonis

17.08.2017. 22:56

Izklausās pēc grēksūdzes, tikai mulsina kam tā adresēta.

Atbildēt

pārgudram putnam

17.08.2017. 22:46

»

dumam putnam

Vari lasīt grūtupa grūti .isto advokatūras likumu no viena gala līdz otram, tikpat tev nav nekādas sajēgas. Kas dzimis rāpot, laikam nekad nelidos


Augstprātības pilnais un nekļūdīgais policejiskais tipiņ, ja Grūtupa advokatūras likums ir draņķīgs, tad ir vērts iemest (ar pirmo reizi) norādi uz kādu labāku likumu, kur advokatūra, tās tiesības un pienākumi definēti, kā tev labpatīk. Vēlams no valstīm, kas pārstāv Eiropas civilizāciju un mūsējai līdzīgu tiesību sistēmu. Mēs jau te visi skolā esam gājuši, dažādās valodās lasām.
Citādi izskatās, ka tavā jurisprudencē kārtējo reizi paredzēta kaut kādu "labo" cīņa pret "ļaunajiem", nevis tiesiskums.

Atbildēt

Joksts

17.08.2017. 22:24

Aldis vienmēr ir bijis godīgs. Bet ir cita štelle - advokati šodien var muldēt, stāstīt pasakas tiesā un var neievērot likumu. Piemēram, stāstīt, ka valsts izzagta vai nozagta un advokāti muld- nav tāda likuma. Un Lemberga advokātu Lemberga vārdā Judinam, ņirgājoties,jautā stulbības - kur atrodas nozagtā valsts? Advokāts muld - ka tiesāt par sarunām nevar, tie laiki pagājuši, tas ir, salīdzina bezjēdzīgi, nekorekti, negodīgi, jo neviens nav plānojis par sarunām tiesāt. Katrs zina, ka no sarunu noklausīšanāsvāc pierādījumus.
Advokāti par publikāciju IR stāsta pasakas, ka nopludināta informācija - sarunu saturs, tā ir slepena un jāsoda par šādu rōicību. Aplamības, advokāti! Oligarhu sarunas pievienotas lietai - vairs nav slepenas, ja tikai tās neizmanto izmeklēšanas traucēšanai un personas ir brīdinātas ziņas neizpaust, bet lieta izbeigta. Kur slepenība? Advokāti,bijušie senatori aicina, liekas, izmeklētkrimināllietu par slepenas informācijas nopludināšanu vai publicēšanu. Advokāti- pasakiet, kas sarunās ir slepens, kuras ir publicētas. Vai jūs ziniet,ka oligarhu sarunas, kurās nav pat pierādīijumu jūsu skatījumā, ir slepenas, valsts noslēpums? Ja ir, kas tad dokumentā ir slepens, kurā likumā tas noteikts. Šlesers stāstīja, ka noklausās - te nu bija jau tolaik jaizmeklē, kas nopludināja ziņas, nevis publikāciju sakarā. Valsts ir izzagta, nozagta, vairāk kā 200 000 cilvēku aizbēguši no valsts - "nozagta, padzīta trimdā tauta", ko vēl vajag. Lasi: "kā nozagt miljardu"- Lato Lapsas grāmatu. Ko vēl vajag?

Atbildēt

Viena kaite

17.08.2017. 22:22

»

AB

Īpaši "jauki" skan ķengas ALda virzienā no anonīmiem troļļiem


Kurš te domā savādāk? Baklažāns? Alliks? Stendzenieks? Tu? Jūs visi domājat vienādi. Krugovaja poruka, draugs draugam..

Atbildēt

Kautkādsmazattīstīts

17.08.2017. 22:17

»

Tagad sapratu:

Piedošanu, pareizā norāde uz likumu ir šī


Skrienu lasīt :) īpaši 7.pantu

Atbildēt

dumam putnam

17.08.2017. 22:16

»

Tagad sapratu

Jums vienkārši nav skaidrs, kas ir advokāts un kā tiek pārstāvētas klientu likumīgās intereses, tostarp arī maniaka intereses saņemt mazāku sodu, ja vien tam ir likumīgs pamats. Advokāts nevienam sodu nemīkstina, to var darīt tiesneši (arī maniakiem), ievērojot advokāta piedāvātos argumentus, arī saistībā...


Vari lasīt grūtupa grūti .isto advokatūras likumu no viena gala līdz otram, tikpat tev nav nekādas sajēgas. Kas dzimis rāpot, laikam nekad nelidos..
Pat norādi uz esošo likuma redakciju tu nevari ielikt ar pirmo reizi. Sēdies, divi, kļūdu sala.

Atbildēt

Neko nesapratu

17.08.2017. 22:14

Ko viņš savārījis??

Atbildēt

AB

17.08.2017. 21:55

Īpaši "jauki" skan ķengas ALda virzienā no anonīmiem troļļiem.
Neoboļševisms, diemžēl, dziļi sēž daudzos latviešos. Viņuprāt, tiem, kuri atļaujas domāt savādāk vai vispār domāt, nepienākas nekas - nedz ārsts, ne advokāts, ne kaut kas cits. Nožēlojami.

Atbildēt

gf

17.08.2017. 21:09

No šī raksta nevar saprast neko!
Pieņemiet, ka pasaule pastāv arī ārpus feisbuka, stendenieka un vakara ziņām.

Atbildēt

Velga

17.08.2017. 21:01

Aldis ir lielisks jurists un augsti profesionaals advokaats. Pie tam iists Latvijas patriots! Advokaatu nedriikst asocieet ar vinja klientiem, taads ir vnk vinju darbs un to pat nosaka likums.

Atbildēt

Tagad sapratu

17.08.2017. 20:11

»

Nav brīnums, ka nesaproti

Tādi mums tie aizstāvji, viņi uzskata, viņu darbs ir samazināt maniakam sodu no mūža ieslodzījuma līdz 15 gadiem! Ar tādu šķību domāšanu slimo visa tiesu sistēma...


Jums vienkārši nav skaidrs, kas ir advokāts un kā tiek pārstāvētas klientu likumīgās intereses, tostarp arī maniaka intereses saņemt mazāku sodu, ja vien tam ir likumīgs pamats. Advokāts nevienam sodu nemīkstina, to var darīt tiesneši (arī maniakiem), ievērojot advokāta piedāvātos argumentus, arī saistībā ar apsūdzētā tiesību pārkāpšanu, pierādījumu (ne)ticamību u.tml.

Lasiet Advokatūras likumu:
https://likumi.lv/ta/id/59283-latvijas-republikas-advokaturas-likums/redakcijas-datums/2004/06/18
Starp citu, tā 7. pants skan šādi:

7. Advokātus nedrīkst identificēt ar viņu klientiem vai klientu lietām sakarā ar advokātu profesionālo pienākumu pildīšanu.

Atbildēt

Kika

17.08.2017. 19:46

Advokats dara savu darbu. Katram noziedzniekam likums paredz advokatu.
Alliks ir godpratigs advokats un ká cilvēks- Latvijas patriots

Atbildēt

Nav brīnums, ka nesaproti

17.08.2017. 19:18

»

Nesaprotu

Man tā arī nav skaidrs, vai tad aizstāvība nav advokāta maizes darbs? Vai kādam advokātam var runāt par sliktu tas, ka viņš kādu aizstāvējis? Vienalga, Lembergu vai Haritonovu, vai Noviku vai pat kādu maniakālu zīdaiņu slepkavu un izvarotāju? Aizstāvība tiesā ir domāta ikvienam, ne tikai kādiem "nevainīgi...


Tādi mums tie aizstāvji, viņi uzskata, viņu darbs ir samazināt maniakam sodu no mūža ieslodzījuma līdz 15 gadiem! Ar tādu šķību domāšanu slimo visa tiesu sistēma.
Tantiņ, advokāta uzdevums raudzīties, lai nenotiesā nevainīgus cilvēkus, lai apsūdzētā tiesības netiktu pārkāptas, lai pierādījumi būtu ticami, nevis lai maniakiem mīkstinātu sodus.

Atbildēt

loģika

17.08.2017. 18:42

Ja mēs visos mēģināsim saskatīt labo, tad nekāda kritika nebūs iespējama, lai kādas aplamības vai netaisnības darītu...

Atbildēt

Nesaprotu

17.08.2017. 17:17

»

Tev ir gods šo lasīt

Sveicināts reālajā pasaulē. Neesi aizdomājies, kāpēc, piemēram, Grūtupa kantoris visu mēslu lietas savulaik uzņēmās un kāpēc, piemēram, Liepa vienmēr ir sekojis līdzi tam, kā intereses ir izvēlējies aistāvēt un nav iesaistījies aizstāvēt mēslus? To sauc par savas reputācijas sargāšanu. Tādiem Grūtupiem...


Es gribētu dzīvot zemē, kur visiem advokātiem kā legālas profesijas pārstāvjiem ir laba reputācija, tāpat kā visiem citiem, kuri nepārkāpj likumus. Vai tas nozīmētu, ka šādā nosacīti ideālā zemē - jo blēži un noziedznieki tur tāpat būtu, bez tiem neviena sabiedrība neiztiek - "mēslus", kā Jūs izsakāties, tiesā neviens nepārstāvētu un neaizstāvētu, visi advokāti atteiktos?

Atbildēt

Tev ir gods šo lasīt

17.08.2017. 16:54

»

Nesaprotu

Man tā arī nav skaidrs, vai tad aizstāvība nav advokāta maizes darbs? Vai kādam advokātam var runāt par sliktu tas, ka viņš kādu aizstāvējis? Vienalga, Lembergu vai Haritonovu, vai Noviku vai pat kādu maniakālu zīdaiņu slepkavu un izvarotāju? Aizstāvība tiesā ir domāta ikvienam, ne tikai kādiem "nevainīgi...


Sveicināts reālajā pasaulē. Neesi aizdomājies, kāpēc, piemēram, Grūtupa kantoris visu mēslu lietas savulaik uzņēmās un kāpēc, piemēram, Liepa vienmēr ir sekojis līdzi tam, kā intereses ir izvēlējies aistāvēt un nav iesaistījies aizstāvēt mēslus? To sauc par savas reputācijas sargāšanu. Tādiem Grūtupiem, Allikiem un vēl dažiem labiem ir bijis vienalga. Tāpēc tagad, lai neber krokodila asaras.

Atbildēt

Nesaprotu

17.08.2017. 16:18

Man tā arī nav skaidrs, vai tad aizstāvība nav advokāta maizes darbs? Vai kādam advokātam var runāt par sliktu tas, ka viņš kādu aizstāvējis? Vienalga, Lembergu vai Haritonovu, vai Noviku vai pat kādu maniakālu zīdaiņu slepkavu un izvarotāju? Aizstāvība tiesā ir domāta ikvienam, ne tikai kādiem "nevainīgi apsūdzētajiem". Advokāts taču nesapinas ar maniaku tāpēc, ka tiesas sacensībā panācis, ka mūža ieslodzījumu viņam aizstāj ar 15 gadiem. Tāda ir tiesas būtība, tāds ir advokāta darbs, kas ikvienam cilvēkam tiesiskā valstī dod iespēju likumīgi aizstāvēties. Tikai Staļina prāvās advokāti "svinīgi paziņoja", ka atsakās no aizstāvības. Ja būtu kādas ziņas par to, ka Alliks uzpircis tiesu vai veicis advokātam neatļautas darbības, tad varētu runāt. Bet par to, ka aizstāvējis? Vai arī tur ir kas cits apakšā?

Atbildēt

Tev ir gods šo lasīt

17.08.2017. 16:08

Prikolīgi bija lasīt Allika komentāru, ka viņam rūp sava reputācija. Ja jau tik ļoti rūpētu reputācija, nekad nebūtu ar lielzagļiem sējies. Paskuda.

Atbildēt

komisijas lietvedis

17.08.2017. 15:53

Cūka arī bez dubļiem nevar dzīvot. Principā, it kā var. Bet tik un tā, ja ieraudzīs dubļus, savu šņukuru tur iebāzīs.
Oligarhijai totāls uzticamu kadru trūkums, jāvelk no gultapakšas pat saputējis stendzenieks.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

IZM izstrādātie Augstskolu likuma grozījumi ir brāķis, kas būtiski jāuzlabo

FotoRektoru padome atklātā vēstulē vērsusies pie Saeimas deputātiem, kā arī Latvijas augstskolu mācībspēkiem un studentiem, informējot, ka likuma grozījumus, ko Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) izstrādājusi ar mērķi ieviest augstskolās padomes, uzskata par juridisku brāķi. Likumprojekta zemo kvalitāti apliecina fakts, ka dažādu institūciju iebildumi pret to izziņā apkopoti uz 570 lapām. Likumprojekts Saeimā ir būtiski jāuzlabo, un augstskolu pārstāvji aktīvi iesaistīsies šajā procesā.
Lasīt visu...

18

Tumsas spēki mēģina ierobežot mūsu iespējas tērēt nodokļu maksātāju miljonus tā, kā mēs vēlamies

FotoAr nekorektu un godprātīgas konkurences principiem neatbilstošu vēstuli Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) aicinājusi Latvijas Televīziju "savos redakcionālajos lēmumos neveidot papildus konkurenci komerciālajiem elektroniskajiem plašsaziņas līdzekļiem". LTV lūgusi Eiropas Raidorganizāciju apvienību (EBU) un Konkurences padomi sniegt savu vērtējumu par radušos situāciju. Latvijas Televīzija uzskata, ka NEPLP aicinājums ir ne vien nekorekts un liek domāt par mēģinājumiem ietekmēt sabiedriskās televīzijas redakcionālo neatkarību, bet arī uzskatāmi demonstrē NEPLP ieienteresētību komercmediju interešu aizstāvībā.
Lasīt visu...

21

Latvijā ar novadu reformu cenšas ievilkt un nostiprināt okupāciju radītās sekas – kam tas izdevīgi?

FotoLatvija kā novads, kā zeme gadsimtu gaitā bija dažādu okupācijas jūgu ietekmē. Ne mazums no jūras un sauszemes ieradās dažādi pirātiskie ieklejotāji. Un šo kungu valdīšanas vai ietekmes laikā izveidojās arī atsevišķu Latvijas zemes nostūru reliģiskās, kultūras un valodas tendences, ko tagad apzīmē par kultūrvēsturiskiem novadiem, ko saistībā ar novadu reformu izceļ, šķeļ un sadala Latviju un nu jau virza likumus un normas, lai ierādītu katra šī “novada” administratīvās robežas.
Lasīt visu...

13

Valdība plāno pieņemt ar nejēdzībām pārpilnas dzīvnieku labturības prasības

FotoŠajās dienās Ministru kabinets pieņem noteikumus „Dzīvnieku labturības prasības dzīvnieku patversmēs un dzīvnieku viesnīcās”. Nosaukšu tikai lielākās projektā iestrādājamās nejēdzības.
Lasīt visu...

21

Tas apdraudēs dzīvības

FotoVeselības ministrijas tuvākajā laikā plānotā slimnīcu līmeņu pārskatīšana var būtiski samazināt ārstniecības pakalpojumu pieejamību reģionu iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

8

Aicinu nepakļauties šauras personu grupas spiedienam un balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Madonas novadā

FotoKā Varakļānu novada iedzīvotājs un viens no lielākajiem novada uzņēmējiem vēršos pie Jums saistībā ar Administratīvi teritoriālās reformas (ATR) likumprojekta pieņemšanas gaitā Saeimā izvērsto dezinformācijas kampaņu, kurā esat tikuši aicināti balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Rēzeknes novadā, nevis Madonas novadā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums. Un Jums un mums...

Foto

Troļļi

Troļļošana - tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos...

Foto

Vai Latvija izmantos vai izniekos jaunas biznesa iespējas post-COVID pasaulē?

Savulaik vēl jaunā un naivā Latvija sapņoja kļūt par banku paradīzi – “tuvāk par Šveici”. Par...

Foto

Pieprasu pārtraukt pārkāpt Satversmi un Saeimas Kārtības rulli: vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei

Saskaņā ar Satversmes 15.pantu "Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu...

Foto

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

Eiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats...

Foto

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

Saeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir...

Foto

Tiek pārkāptas kaucošo motoru trokšņa ietekmes zonā dzīvojošo iedzīvotāju Satversmē noteiktās cilvēktiesības

Ne tikai jaunā koronavīrusa izraisītā slimība Covid-19 veicina nāves gadījumus, bet arī „...69 000 cilvēku...

Foto

Latvijā ir padevīga tauta, kas lieto vārdus, kuri "negriež" ausīs nevienam, un bāž galvu smiltīs

Mums Latvijā ir bijuši visvisādi "laiki". Vieni no senākajiem bija "vācu...

Foto

Izlaidums pandēmijas laikā: neviens tiesību akts neparedz vecāku tiesības piedalīties sava bērna izlaidumā

Tiesībsargs aicina IZM izstrādāt vadlīnijas par izglītības iestāžu izlaiduma pasākuma organizēšanu, ievērojot Covid-19...

Foto

Kad TAS beigsies?

Ārkārtas stāvokļa ieviešana ir ļoti būtisks solis, jo ietekmē visus valsts iedzīvotājus. Ņemot to vērā, būtu tikai normāli, ja valdība mūs informētu, kādiem...

Foto

Bondara situācijā būtu jāatkāpjas jebkuram

Progresīvie uzskata, ka pēc trešās instances nelabvēlīgā sprieduma maksātnespējīgās Latvijas Krājbankas lietā Mārtiņam Bondaram ir jāatkāpjas no Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas priekšsēdētāja...

Foto

Kāpēc mūs uzskata par idiotiem?

Izskaidrojiet man. Es tiešām nesaprotu. 1. Epidemiologs (infektologs) Uga Dumpis neuzskata, ka visiem publiskās vietās obligāti sejas maskas būtu jānēsā. Un...

Foto

Aicinu mūsu gejus: jo vairāk palīdzēsiet aizsargāt daudzbērnu mammu un tēti, jo mazāk jums nāksies izmantot retoriku - mūs diskriminē

Ugunsdzēsēju un glābēju diena. Apsveicu! Taču...

Foto

Žurka Sparāns, JKP, Lembergs, valsts noslēpums un izzagšana, Kalnozola uzstājība, Pelēkie spēki un Tautas vara

Liels paldies M.Kučinska, J.Maizīša un N.Mežvieta kungiem, ka esat izķēruši žurku,...

Foto

Viendzimuma pāru kopdzīves regulējuma tiesībpolitiskā problemātika (pilnā versija, bez cenzūras)

2014. gada nogalē Latvijas juristu, politiķu un sabiedrisko darbinieku aprindās arvien biežāk sāka skanēt viendzimuma attiecību...

Foto

Kamēr pasaule cīnās pret netīriem miljardiem, tikmēr mums ir tikai “otkati” un nodokļu nemaksātāji

Cīņai pret nelegālās naudas legalizāciju pēdējo gadu laikā pasaulē pievērsta pastiprināta uzmanība....

Foto

Valsts naudu nedrīkst ieguldīt tur, kur nebūs pietiekamas atdeves

Igaunija, Latvija un Lietuva ir izveidojušas "mazo Šengenas" telpu Eiropā – telpu bez iekšējām robežām. No šodienas...

Foto

“Izdzīt četrgadīgu bērnu no tiesas zāles”: ieraksts no tiesas sēdes

Koronavīrusa pašizolācijas un attālinātā darba laikā bez ierobežojumiem turpinās Aivara Lemberga tiesāšana, kura norisinās pietiekami lielā...

Foto

Kāpēc jums jātic, ka mēs visu izdarījām ļoti laikus un ļoti labi, bet pie visa vainīgi tikai apstākļi

Ņemot vērā publiski izskanējušo informāciju, kas radījusi šaubas...

Foto

Vienkārši par sarežģīto: tikai tautiska, suverēna, pēc nacionālisma principiem veidota valsts var būt par pamatu īstas demokrātijas pastāvēšanai

Reizēm mēs pārāk sarežģīti runājam par vienkāršām lietām....

Foto

Par 2. Pasaules karu, 9. maiju, Latviju, latviešiem, krieviem un vēl šo to

Šodien ir divas aktualitātes - pasaules tautu celšanās cīņā pret "kovida" mega afēru,...

Foto

Kopā ar kinologiem un hipologiem mēs 9. maijā lieliski pastrādājām

“Ministru kabineta izdotais rīkojums par ārkārtējās situācijas izsludināšanu neierobežo cilvēku tiesības individuāli apmeklēt jebkuru piemiņas vietu,...

Foto

Pārdomas par Covid - 19 afēru un ne tikai...

Mani draugi un tuvinieki var liecināt, ka sākotnēji, kad vēl nebija pietiekami daudz informācijas, es pret jauno...

Foto

Nepazaudēt Latvijas ekonomikas kodolu

COVID-19 krīze pasaules ekonomikā ienesusi krietnu devu nenoteiktības, sašūpojusi ierastās piegāžu ķēdes un patēriņa tirgus. Atsaukšos uz Alberta Einšteina teikto: “Kad tiek...

Foto

Bērniem invalīdiem nav naudas, 250 tūkstoši PR pakalpojumiem "APar" kampaņas veidotāja sievai gan ir

Tātad. C19 kļūst ļoti bīstams pēc 24.00, tad visam būs jābūt ciet....

Foto

Kurš normāls cilvēks dzird Dieva balsi un uzklausa aicinājumu glābt dzimteni no okupantiem?

Šorīt pa radio skanēja raidījums, kurā tika uzskaitītas visas iespējamās Žannas d'Arkas psihiskās...

Foto

Kam nāk smiekli, var pasmieties, bet šī ir mana prognoze par tuvāko nākotni

Kādreiz es izklaidējos ar troļļu kaitināšanu vienā no lielākajiem ziņu portāliem Latvijā. It...

Foto

Teorijā Latvija ir brīva valsts, praksē tā nav

Man nav nekādas saistības ar aktīvistiem, kas tika aizturēti pie Brīvības pieminekļa. Man nav skaidri šo cilvēku motīvi....

Foto

Koku ciršana Ziepniekkalnā ir ķecerīga rīcība: vēstule Rīgas Grebenščikova vecticībnieku draudzei

Daudziem Ziepniekkalnā viens no sāpīgākajiem notikumiem ir atļauja masveidā nocirst kokus, cik lasāms presē –...

Foto

Aicinu atcerēties, cik daudz pacietības ir mūsu tautā

Tautas vēsturiskajā likteņgaitā ir brīži, kuros summējas pašas būtiskākās, eksistenciālākās izvēles. Tad lemtais un paveiktais uz ilgiem laikiem...

Foto

Ko mums nozīmē 4. maijs?

Precīzākā un īsākā atbilde uz šo jautājumu iekodēta pašā svētku nosaukumā – "Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas diena". Tāds formulējums valsts kalendārā...

Foto

Vai tiešām vajag, par nākotni nedomājot, atteikties no dzelzceļa elektrifikācijas?

Rakstu saistībā ar savu reālu sirdssāpi par valdības publiskoto informācija, ka ekonomiku sildīs ar 75 miljoniem...

Foto

Vienotā likteņkopībā un vienotā gribā pašnoteicās visa latviešu nācija

Mīļie draugi! Demokrāti! Sirsnīgi jūs visus sveicu šodien mūsu demokrātijas pirmā gadsimta svētkos! Šodien aprit tieši gadsimts,...

Foto

Kur Latvijas valstij ņemt naudu? No cilvēkiem, kuriem tā ir?

Mūsu valsts ir nabadzīga, jo tajā piekopj atņemšanas un represiju politiku. Uz šīm pārdomām mani pamudināja...

Foto

Kā krīzē klājas vienkāršajai tautai, un cik taisnīgi mūsu valdības aparāts palīdz cilvēkiem pārvarēt krīzi

Dīkstāves pabalstus atsaka nodokļu nemaksātājiem? Prēmijas maksā visiem par papildu darbu...

Foto

Man kā Saeimas loceklim ir nodarīts pāri

Latvijas Republika ir neatkarīga demokrātiska republika, kurā Latvijas valsts suverēnā vara pieder Latvijas tautai, kura vispārīgās, vienlīdzīgās, tiešās, aizklātās...

Foto

Pasaka par loģiskās domāšanas attīstību

Pasakās, kuras paredzētas bērniem, labais vienmēr uzvar ļauno. Loģiskās domāšanas vidē izaugušais bērns kļūst par pieaugušo, kuram ir prasība, lai pareizais...

Foto

Krīze – iespēja drosmīgiem lēmumiem

Kā jau katra krīze, tā ir ne tikai lielāka vai mazāka ķibele, bet arī zināmā mērā iespēja. Šoreiz manas pārdomas par...

Foto

Ekonomiskais vīruss

Ekonomikas izaugsmes bremzēšana, darbaspēka trūkums, algu lielāka izaugsme par darba ražīgumu - tie bija daži no jaunas ekonomiskās krīzes vēstnešiem, ko uzņēmēji un ekonomisti...

Foto

Dabas aizsardzības sistēmas reforma ir aizsegs nezaļu lobistu atbalstam

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības (VARAM) ministra Jura Pūces (A/PAR) steidzīgās reformas valstī izsludinātās ārkārtas situācijas laikā,...

Foto

Valdība, attopies

Neesmu nekāds profesors, esmu parasta "skrūvīte", kas strādā valsts pārvaldē un dzīvo no algas līdz algai. Bet vēlos padalīties ar dažām pārdomām par šodienas...

Foto

Vai var uzticēties Aigaram Strupišam kā Augstākās tiesas priekšsēdētāja amata kandidātam

Nododu publicēšanai pēdējos safabricēto disciplinārlietu tiesnešu disciplinārtiesas safabricētos lēmumus, no kuriem redzams, kā vienā gadījumā...

Foto

BVKB ietaupīja vairāk nekā 50%, uzstādot GPS, - paraksties par likumdošanas iniciatīvu

Būvniecības valsts kontroles birojs (BVKB) 2018. gada sākumā lietoja 16 automašīnas un mēnesī patērēja 1600...

Foto

Kad Viņķele ļurina tukšu kā zariņu govs par savām orbītām

Noskatieties vēlreiz uzmanīgi Facebook publicēto video ar Viņķeli! Viņa vairākkārt saka, ka ministrijas ierēdņi no janvāra strādā “pastiprinātā...

Foto

Miljons eiro, lai korumpētu presi

Informācijas nozari ir būtiski skārusi Covid-19 krīze. Laikā, kad cilvēki paliek mājās, drukātās preses pārdošanas apjomi neglābjami samazinās. Lai ierobežotu epidēmiju,...

Foto

No kā vajadzētu mācīties mūsu politiķiem un ierēdņiem

“Unikāli! Tā kā Valkā mazturīgos, trūcīgos un daudzbērnu ģimeņu bērnus sākām ēdināt pirms MK noteikumiem, Izglītības un zinātnes...

Foto

Tas jaunais laiks, kas šalkās trīs... Pārdomas par zināmo nezināmajā

Dārgo lasītāj, ja vēlies viedokli par mūsu valdības pareizo/nepareizo rīcību epidēmijas laikā, infekcijas izplatības datu patiesumu/nepatiesumu...

Foto

Iebilstam pret Kalnciema kvartāla izpostīšanu

Rīgas domes Apstādījumu saglabāšanas komisijai, Rīgas pilsētas būvvaldei, RD Satiksmes departamentam no Āgenskalna iedzīvotājiem: lūdzam nelikvidēt kokus Āgenskalnā un rūpēties par...

Foto

Kas ir mana Galileja?

Dārgie brāļi un māsas Kristū. Jūdiem bija paraža pēc apbedīšanas vēl trīs dienas apciemot kapu, lai pārliecinātos, ka aizgājējs patiešām ir miris;...

Foto

Covid-19 pandēmijas aizsegā notiek mēģinājums iznīcināt iepakojuma depozīta sistēmu

Depozīta sistēma ir ražotāju atbildības sistēma – tas ir veids, kādā ražotāji nodrošina tiem uzlikto pienākumu izpildi...

Foto

Šis piebremzētais laiks un īpatnējās Lieldienas būs jauna, vienojoša pieredze mūsu likteņkopībā un iespēja apzināties garīgo brīvtelpu

Mīļie Latvijas cilvēki! Ir Lieldienu laiks. Mēs to sagaidām...