Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Viedoklis

10.11.2019. 07:32

1.IT zelta programma ANO vērtējumos ieguvusi pirmās vietas pasaulē kā sabiedrībai derīgākā. 2.No vienas puses vajadzētu naudu dalīt mazās summās daudzajiem mazajiem uzņēmējiem, jo no tiem 10% iekasēšana tehniski neiespējama. Lielie nodrošina lielāku konkurētspēju, bet tos vajadzētu uzraudzīt īpašos veidos un aizliegt komunicēt ar LAD vadību, priekš kam tad ir domāti darbinieki. Ja viņam jāiet pie vadības, tad procesos kaut kas nav kārtībā.

Atbildēt

fišers

10.11.2019. 06:34

»

ss

piekrītu katram vārdam


100% taisnība!

Atbildēt

nelaimīgā

09.11.2019. 10:25

Jā ,daudz uzzināju par Ģirtu Krūmiņu , tā ir haizivs kurai nekad nav gana un tikai vajag un vajag , vai šis cilvēks vispār saprot ,kas lauksaimniecība un kā jāstrādā, lai nopelnītu naudu ,smuki runāt mēs visi mākam , bet strādāt nav ,kas . Eiropas projekti ir tikai lai draugi un radi piebāztu kabatas , bet nevis mazie lauksaimnieki . Un, ko ,tur dot nezināmajiem vai mazajiem . To ko runā un raksta Krūmiņš , tās ir pilnīgas muļķības, projektus mazie un kas vēlas uzsākt darbību ar lauksaimniecību ,tās ir tikai pasakas . Un cik es saprotu pēc Krūmiņa , '' Laukiem nebūt '' un ja esi mazas ar 5 ha ,tad pārdot manam paziņam šo zemi un nelien kur tevi neprasa . Tāda ir attieksmi pret mazajiem lauksaimniekiem. Kā mūsu slavenais aktieris E.Liepiņš dziedāja mazās zivis sēdina ,bet lielās pilis ceļ. Tā mēs redzam to tagad

Atbildēt

mazais zemnieks

08.11.2019. 18:17

Kad LADam iesniektais projekts bija noraidīts pareizie zemnieki lūdza kungam pārskatīt ,daudzi atrada risinājumu,visādi var padomāt.Ja KNAbam nav pretenziju uz priekšu.

Atbildēt

Koks

07.11.2019. 16:44

»

Sjdg

Nu ne jau ar mērķi ielikt godīgāku vadītāju Annas vietā. Krūmiņš NA hierarhijā ir maza zive, jo vēl nesen pats staigāja drūms un pelēks nezinot savu tālāko likteni. Protams, starp kandidātiem bija, bet ne jau stabils


Zemkopības ministrija ir mafija. 2020.gada budžetā šai zagļu bandai iedalīts 2.lielākais finansējuma pieaugums. Par 35 miljoniem vairāk nekā iepriekš.

Atbildēt

Sjdg

07.11.2019. 14:09

»

Autoram

Padalieties ar info, par patiesajiem iemesliem, kāpēc Gerhards gribēja tikt vaļā no līdzšinējās LAD vadītājas


Nu ne jau ar mērķi ielikt godīgāku vadītāju Annas vietā. Krūmiņš NA hierarhijā ir maza zive, jo vēl nesen pats staigāja drūms un pelēks nezinot savu tālāko likteni. Protams, starp kandidātiem bija, bet ne jau stabils.

Atbildēt

SSS

07.11.2019. 14:00

»

Noziedznieks Gerhards

Gerhars klusi, bet nepārptotami, kopā ar Raivi Pintaru tuvojas robežai, kad par valsts izlaupīšanu, atbalstīšanu un organizēšanu citās valstīs tiktu sodīti ar nāvi. Valsts izlaupīšanu Gergars milzīgos apjomos realizēja VARAM, taga- vēl lielākos, izskatās, ZM. Kad vienreiz muļķi, kas balso par NA sapratīs...


Esmu viens no tiem, kas vēlu saprata NA izdarības. Piedodiet par to, tauta. Rakstu rakstījis patiešām zinošs cilvēks, jo par kooperatīvu būšanu un Ģ.K. tuvo draudzību ar lielzemniekiem ir balta patiesība.

Atbildēt

Noziedznieks Gerhards

07.11.2019. 13:46

Gerhars klusi, bet nepārptotami, kopā ar Raivi Pintaru tuvojas robežai, kad par valsts izlaupīšanu, atbalstīšanu un organizēšanu citās valstīs tiktu sodīti ar nāvi. Valsts izlaupīšanu Gergars milzīgos apjomos realizēja VARAM, taga- vēl lielākos, izskatās, ZM. Kad vienreiz muļķi, kas balso par NA sapratīs, ka NA patiesībā ir lielzagļu un valsts ienaidnieku perēklis, kas straujiem soļiem plešas plašumā? Viņiem nav nekāda sakara ar vārdiem "nacionāls" un "latvietis". Kad šie mērgļi un divkoši tuvojas ar ziediem Brīvības piemineklim, visi Latvijas brīvības cīnītāji zārkos apgriežas otrādi.

Atbildēt

mjā

07.11.2019. 11:46

meža fonds, medību fonds, reņģu fonds zagļu sistēma

Atbildēt

16 miljoni - par vaislas lauksaimniecības dzīvnieku ierakstīšanai ciltsgrāmatā!!!!!!!!!!!!!!

07.11.2019. 11:03

DEBESS AUGSTĀ! UN MEDIĶIEM UN SKOLOTĀJIEM NAV PRIEKŠ ALGĀM!

Atbildēt

ZM nespējīgi nejēgas vai shēmotāji?

07.11.2019. 10:37

Zemkopības ministrijas fondu projektus regulējošie normatīvie akti neparedz ierobežojumus (nosacījumus), kas liegtu projekta īstenotājam darboties kā starpniekam, kas rada risku par izdevumu necaurskatāmību, izmaksu efektivitātes principa neievērošanu. Projekta īstenotājam netiek uzlikts arī pienākums pamatot šo izdevumu ekonomiskumu.

Atbildēt

izzog caur fondiem

07.11.2019. 10:31

ZM darbību jau nupat kā revidēja Valsts kontrole. Revīzija izcēla ārā šokējošas lietas, kā valsts nauda tiek nopludināta caur ZM fondiem savējo privātajiem uzņēmumiem. Meža, Zivsaimniecības, Medību fondiem. Helvigas un Krūmiņa vadītais dienests veicinājuši naudas izzagšanu caur fondiem.

Atbildēt

zinātājs

07.11.2019. 07:32

Klīst baumas, ka ZM birojā vēlas atbrīvoties no Eglīša, kurš sācis pastāvīgi taisīt šeftes tāpēc lojālākā partijas biedru daļa savākuši mapi par viņa kreisajiem soļiem. Skandāls noteikti iznāks uz āru. Nez, kuram medijam informāciju nopludinās? Dzeltenajiem vai analītiskajiem?

Atbildēt

lielzagļu mafija

07.11.2019. 01:25

Nākamajā 2020.gada budžetā 2.lielākais finansējums piešķirts Zemkopības ministrijai!

16 miljoni - par vaislas lauksaimniecības dzīvnieku ierakstīšanai ciltsgrāmatā!!!!!!!!!!!!!!

Atbildēt

Edis

06.11.2019. 23:36

»

Smārdes lidlauks

biedrs nobarojies Engures novada finanšu komitejā


Tas jau vel nekas,vins jau diezi vai novilks lidz 65,nomirs no sirds mazspejas.Sudi jau ir tur,ka vinam tak mazi siventini,kuri skatas un redz,kas jadara lielam ruksim!

Atbildēt

Elksniņš

06.11.2019. 22:52

Es jau sen teicu, kas ar tādiem jādara...

Atbildēt

Smārdes lidlauks

06.11.2019. 22:49

biedrs nobarojies Engures novada finanšu komitejā

Atbildēt

LAD & IUB - viena pāra zābaki

06.11.2019. 22:27

Reti kuram, no tā sauktajiem publiskajiem iepirkumiem, par kuriem var "uzzināt" IUB.GOV.LV (midzenis, kas ir LAD klons vai otrādi)un kurus kūrē LAD, jau pirms to izsludināšanas nav skaidrs zināms tā uzvarētājs - piegādātājs vai pakalpojuma sniedzējs. Tas viss notiek visu deguna priekšā jau no dienas, kad 1.maijā LR kļuva par vienu no 27 brālīgajām ES republikām. Nereti iecerētais traktors jau rūc druvā zem demo aizsega. Atliek sagaidīt kārtējo atbalsta programmu, pareizi sarakstīt papīrus un izsludināt nevainīgu iepirkumu un apgūt kārtējo ES naudu. Specifikācijas tiek rakstītas tā, ka Tīrīgas afēra ir maza bērna šlupsti. Pirmsākumos piemita naivums, mēģinājumi uzrunāt LAD vadību, t.sk., arī klātienē (Helvigu-Vītolu, arī šo pašu Krūmiņu), norādot uz nelikumībām. Atbildes nebija nekas cits, kā filigrāna birokrātijas atrakstīšanās, kas noslēdzās ne ar ko.

Atbildēt

Atpakaļrāpulis

06.11.2019. 20:52

Kolchozā *Uz priekšu* viss iet atpakaļ!

Atbildēt

Autoram

06.11.2019. 20:34

Padalieties ar info, par patiesajiem iemesliem, kāpēc Gerhards gribēja tikt vaļā no līdzšinējās LAD vadītājas?

Atbildēt

Valdis

06.11.2019. 20:32

Krūmiņš ir pērkams lauku pagastveča shēmu bīdītājs zemju pārodšanā zagšanas čempioniem no vecās TP gvardes kalvīšveidīgajiem u.c.

Atbildēt

naciķi shēmo

06.11.2019. 19:33

Izskatās tāds godīgs! Mūža brālis, kurā korporācijā?

Atbildēt

Darja

06.11.2019. 16:36

Naudu taču vajag. Kur;š gan cits spēc palīdzēt ministram ar ierobezotām spējām pat vienu teikumu līdz galam izlasīt. Vismaz lietas te notiks un zinās arī darītāju.

Atbildēt

nacionāļu banda plosās

06.11.2019. 16:14

tuvina valsts sabrukumu,...vispar jau jo atrak,jo nebus tik sapigi

Atbildēt

WTF

06.11.2019. 16:05

Jā, intelekta un nesavtības apgarota seja. No LV politiķiem un augstākās/vidējās ierēdniecības vispār zog un shēmo ikviens, kuram ir šāda iespēja, precīzāk otkato tie, kuriem ir lēmuma pieņemšanas iespējas, nereti arī pazema ranga nodaļu vadītāji. Nav nekādu ilūziju. Vienīgais, šajā laikā no 1991 gada valsts ir tik pamatīgi izzagta un bez iedzīvotājiem, ka arī siles cūkām jāsāk satraukties- tie, kas šņakarēsies gar podiem kļūst aizvien vairāk.

Atbildēt

Tev ir gods šo lasīt

06.11.2019. 15:58

ZM administrācija ir totāla mafija, kas ap sevi pulcina un apmaksā tieši ieinteresētu lauksaimniecības lielāko uzņēmumu biedrības. Līdz ar ko kādam jaunam tur teikšanas nav vispār. Un žo kolhoza sistēmu daudzu gadu garumā ir atbalstījuši un uzturējuši ZZS. Skumji, ka Gerhards ar Eglītu nav pieķērušies šo staļļu izmēšanai, bet gan turpina spēlēt līdzi un šo sistēmu atgremo. Nemainot sistēmu, nekas lauksaimnicībai, t.sk. pārtikas rūpniecībai Latvijā labāk nekļūs. Visu krējumu nosmeļ sistēmā iesaistītie.

Atbildēt

Latvis

06.11.2019. 15:43

Tautā runā, ka Gerharda dēls ar naudas koferīti staigādams visiem iecēlājiem pa žūkstim atskaita.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 1. daļa. Kā sākās karš, jeb Molotova - Ribentropa pakts trīs dienu hronikā

FotoAutortiesības uz šo “spārnoto” frāzi kļūdaini tiek piedēvētas J.Gebelsam, kaut patiesībā to uzrakstīja Hitlers, runājot par ebreju un marksistu lomu Vācijas sagrāvē Pirmā pasaules karā. Neskatoties uz to, trešā reiha propagandas ministrs savā darbībā konsekventi pieturējās pie šīs “gudrības”, un izskatās, ka Vladimirs Putins, pievērsdamies Otrā pasaules kara tēmai, ir ņēmis piemēru no minētajām personām.
Lasīt visu...

3

Ja mums nebūs jaunas ēkas par pārdesmit miljoniem eiro, kura stiprinās mūsu kapacitāti, mēs arī turpmāk nevarēsim notvert nevienu spiegu

FotoAtbilstoši 2017. gadā pieņemtam valdības lēmumam Rīgā, Brīvības gatvē 207 ir plānota Valsts drošības dienesta (VDD) ēkas būvniecība, kas tiks sākta jau šogad.
Lasīt visu...

21

Lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā

FotoNacionālā apvienība (NA) iesniegusi likuma grozījumus, lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā. JKP atbalsta. A/Par neatbalsta. Vienotība un KPV vēl domā.
Lasīt visu...

21

Mihoelss, ebreju antifašistu komiteja un “ārstu-indētāju” lieta

FotoPērnā gada nogalē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies vēsturei, necenzēti nolamājot pirmskara Polijas vēstnieku Vācijā par it kā viņa antisemītiskiem izteikumiem. Tēma tika attīstīta, un “izcilais vēsturnieks” nonāk pie secinājuma, ka patiesībā WWII izraisīja nevis Hitlers ar Staļinu, bet gan Polija. Nu ko, nākošais atklājums varētu būt tāds, ka, tie 20 tūkstoši poļu virsnieki nevis tika nošauti Katiņā un citviet ar čekistu iecienīto paņēmienu - lodi pakausī, bet nomiruši pašu neuzmanības dēļ, masveidīgi saindējoties ar sēnēm.
Lasīt visu...

21

Paveiktais veselības nozarē Artura Krišjāņa Kariņa valdības pirmajā gadā

FotoAtbilstoši valdības deklarācijai: 1. Pieejamība. Ārstniecības personu darba samaksas pieaugums 2020. gadā. Panākts, ka 2020.gadā veselības nozares darbinieku zemākā darba samaksa pieaugs par 10%, savukārt rezidentiem darba samaksas pieaugums būs 20% apmērā. Piemēram, sertificētu ārstu zemākā mēnešalga pieaugs par 108 eiro (no 1079 eiro 2019.gadā līdz 1187 eiro 2020.gadā) un sertificētu māsu un ārstu palīgu zemākā mēnešalga palielināsies par 71 eiro (714 uz 785 eiro). 
Lasīt visu...

10

Šakāļi

FotoTā iegājies, ka vieni zvēri mums simbolizē drosmi un cēlumu, bet citi - gļēvumu un zemiskumu. Tā, piemēram, lauvu mēs dēvējam pat par zvēru karali, bet hiēnām un šakāļiem cilvēku vērtību sistēmā ir visai zīmīgs, bet nožēlojams statuss. Tie reti uzbrūk spēcīgam pretiniekam, tie vareni tikai barā, tie uzglūn slimam vai vājam,      vai vēl neizaugušam, vārdu sakot, tādam, kurš nespēj sevi aizstāvēt.
Lasīt visu...

18

Mums pilnīgi neparedzētām vajadzībām ļoti nepieciešami vēl divi miljoni nodokļu maksātāju naudas

FotoLatvijas Televīzija Nacionālajai elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomei (NEPLP) 2020. gada 15. janvārī iesniegusi informatīvo ziņojumu par vidēja termiņa darbības stratēģijas (2020.-2022. gadam) ieviešanu un kapitālsabiedrības sekmīgai attīstībai nepieciešamiem priekšnoteikumiem. Ziņojumā apkopota informācija par šābrīža situāciju uzņēmumā.
Lasīt visu...

21

Intelektuālā atombumba

FotoCilvēce vēsturiski nesen ieguva atombumbu kā pagaidām efektīvāko līdzekli cilvēku fiziskajai iznīcināšanai. Taču cilvēce vēsturiski vēl nesenāk (no XX gs.70.gadiem) ieguva atombumbu  arī cilvēku garīgajai (apziņas, domāšanas, prāta, uztveres) iznīcināšanai, viņus neiznīcinot fiziski. Arī tas pagaidām ir efektīvākais līdzeklis attiecīgajā jomā. Tik efektīvs līdzeklis garīgajai iznīcināšanai nav ne reliģiskā dogmātika, ne politiski ideoloģiskā dogmātika. Šo līdzekli jāsauc par intelektuālo atombumbu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mums būtu jāsāk uzvesties kā saprātīgiem vismaz līdz budžeta apstiprināšanai

Pēdējās dienās visi jau ir apjukuši no tā ziņu daudzuma, kas ar mediju un sociālo tīklu...

Foto

2020. No Tuvajiem Austrumiem līdz Baltijai: ģeopolitiskās prognozes ASV un Irānas konflikta kontekstā

Ģeopolitiskās prognozes jaunajam gadam no dažādu politologu puses skan neviennozīmīgi un tās atšķiras...

Foto

Pilnveidotais augstskolu pārvaldības modelis top necaurspīdīgi

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) nosūtījusi vēstuli Izglītības un zinātnes ministrijai (IZM), Latvijas Rektoru padomei, Augstākās izglītības padomei,...

Foto

500 metru aptieku darbības ģeogrāfiskais ierobežojums jāatceļ, lai veicinātu medikamentu pieejamību un normalizētu zāļu cenas Latvijā

Nevalstiskā organizācija Impact 2040 vērsusies pie Valsts prezidenta, Saeimas deputātiem...

Foto

Atklātā vēstule par ilgtspējīgu un gudru saimniekošanu Latvijas mežos

Mežs mūsdienās klāj vairāk nekā pusi Latvijas teritorijas, kas ir pēdējos 250 gados lielākā meža platība. Latvijas meža...

Foto

Pašlaik galvaspilsētu vada Mata Hari, kas iepriekšējos 10 gadus veiksmīgi nēsājusi čemodānus aiz vajadzīgajiem cilvēkiem

Maniem kolēģiem Rīgas domē, kā man liekas, ir divas iespējas, kā...

Foto

Pa Latviju klīst populāra nopūta - “Galvenais, ka šoreiz ir prezidents, par kuru nav kauns”

Tas, ko esmu ievērojis un sen sapratis - cilvēkiem ārpus Latvijas...

Foto

Neredzam nekādu iemeslu, lai kaut ko mainītu partijas darbībā arī pašlaik

Ņemot vērā situāciju, kāda izveidojusies saistībā ar ASV Valsts kases Ārvalstu aktīvu kontroles biroja (OFAC)...

Foto

Kā Kariņa valdība iespēra zem jostas vietas Latvijai kā tiesiskai valstij

9.janvāra Saeimas plenārsēdē tika izskatīts deputātu pieprasījums Ministru prezidentam Krišjānim Kariņam “Par valdības nespēju pamatot...

Foto

Cerību ideoloģija

Uz planētas pašlaik notiek sīva cīņa par pasaules kārtību. Cīņa notiek starp tiem, kuri vēlas dzīvot daudzpolārā pasaulē, kur pasaules kārtību nosaka vairākas spēcīgas...

Foto

IZM izteikti neieklausās profesionāļu viedoklī un nāk klajā ar nepārdomātiem priekšlikumiem

Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) pēdējā laikā izceļas ar dažādu noteikumu aktīvu ražošanu, bet tas...

Foto

Vai LTV izplata viltus ziņas?

6. janvārī sabiedrība uzzināja par kārtējām vadošo darbinieku iecelšanām Latvijas TV. Zīmīgi, ka pārmaiņas skārušas tieši atbildīgos par saturu. LTV pavēstīja,...

Foto

„Mediju ekspertes” Rudušas piecpadsmitā darbavieta atbilstoši viņas vektoram būs valsts televīzija

No 2020. gada 6. janvāra Latvijas Televīzijas Programmu daļas direktores pienākumus pilnā apjomā sākusi pildīt...

Foto

Laimīgā dzīve ar “suņa s...iem” un prognozēšanas rutīna

Ar svešvārdu “rutīna” neapzīmē vienīgi šablonisku darbību, kad valda ilgi trenēts un stabils, taču ne visai simpātisks automātisms....

Foto

Iniciatīva: valsts un pašvaldību autotransportu aprīkot ar GSM GPS izsekošanas ierīcēm

Brīdī, kad valstī trūkst naudas mediķiem, demogrāfijas jautājumiem, ir nepieciešams arī palūkoties, kur varētu ietaupīt...

Foto

Daudzi šeit Latvijā savā apziņā vēl nedzīvo kā Eiropā, par kuru sapņojam

Eiropa. Brīvā Eiropa. Padomju Latvijas laikā tā bija katra latvieša sapnis. Nostāsti par turīgajiem...

Foto

Valdībai jāpievērš uzmanība nepilnībām regulējumā par aptieku izvietojumu

Augstākās tiesas (Senāta) Administratīvo lietu departaments 18.decembrī, izskatot pieteikumu par Zāļu valsts aģentūras izsniegtām atļaujām aptiekas atvēršanai, atcēla...

Foto

Elektriskā dzīve

Pagātne ir ne tikai notikumiem, bet arī idejām. Notikums bez idejas ir ikdiena, bet notikums ar ideju kļūst par vēsturi. Pagājušā gadsimta otrajā gadu...

Foto

Pagātnes fakti tagadnei

Latvijas sabiedrības kādā daļā joprojām saglabājas speciāli iezombētais melīgais priekšstats par “perestroiku/atmodu”. Daudzi turpina slavēt tādus VDK sameistarotos pseidonacionālos mistrojumus kā LTF, LNNK,...

Foto

Lai arī pamazām, tomēr tiesiskā situācija Latvijā uzlabojas

23. decembrī Satversmes tiesa (ST) par neatbilstošu Satversmei atzinusi normu, kas liedz kriminālvajāšanai izdotam Saeimas deputātam piedalīties Saeimas...

Foto

Datu valsts inspekcijas direktore jaunu izaicinājumu priekšā

Datu valsts inspekcijas vadītāja amatā tiku iecelta 2016.gada 5.aprīlī, neilgi pirms tika pieņemta Vispārīgā datu aizsardzības regula (2016.gada 27.aprīlī)...

Foto

No kā mums lūgt svētību jeb svētība vai lāsts?

Šajos Ziemassvētkos arhibīskaps Zbigņevs Stankēvičs aicina iznīcināt ļaunumu savās dzīvēs. Šai sakarā minēšu kādu piemēru, kur no...

Foto

Objektīvais faktors

Eksistenciālajai traģēdijai, kas latviešu tautā turpinās jau gadus trīsdesmit un izteikti triumfālu pakāpi ir sasniegusi “6.oktobra paaudzē”, ir objektīvs faktors. Tāds faktors patiešām eksistē...

Foto

Notiek sorosītu bezprecedenta uzbrukums Valsts policijai

Pēdējās dienās lielu vairumu Latvijas masu mediju ir pāršalkusi ziņa, ka it kā kāda persona terorizējot un vajājot žurnālistu organizāciju Re:Baltica un...