Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Viedoklis

10.11.2019. 07:32

1.IT zelta programma ANO vērtējumos ieguvusi pirmās vietas pasaulē kā sabiedrībai derīgākā. 2.No vienas puses vajadzētu naudu dalīt mazās summās daudzajiem mazajiem uzņēmējiem, jo no tiem 10% iekasēšana tehniski neiespējama. Lielie nodrošina lielāku konkurētspēju, bet tos vajadzētu uzraudzīt īpašos veidos un aizliegt komunicēt ar LAD vadību, priekš kam tad ir domāti darbinieki. Ja viņam jāiet pie vadības, tad procesos kaut kas nav kārtībā.

Atbildēt

fišers

10.11.2019. 06:34

»

ss

piekrītu katram vārdam


100% taisnība!

Atbildēt

nelaimīgā

09.11.2019. 10:25

Jā ,daudz uzzināju par Ģirtu Krūmiņu , tā ir haizivs kurai nekad nav gana un tikai vajag un vajag , vai šis cilvēks vispār saprot ,kas lauksaimniecība un kā jāstrādā, lai nopelnītu naudu ,smuki runāt mēs visi mākam , bet strādāt nav ,kas . Eiropas projekti ir tikai lai draugi un radi piebāztu kabatas , bet nevis mazie lauksaimnieki . Un, ko ,tur dot nezināmajiem vai mazajiem . To ko runā un raksta Krūmiņš , tās ir pilnīgas muļķības, projektus mazie un kas vēlas uzsākt darbību ar lauksaimniecību ,tās ir tikai pasakas . Un cik es saprotu pēc Krūmiņa , '' Laukiem nebūt '' un ja esi mazas ar 5 ha ,tad pārdot manam paziņam šo zemi un nelien kur tevi neprasa . Tāda ir attieksmi pret mazajiem lauksaimniekiem. Kā mūsu slavenais aktieris E.Liepiņš dziedāja mazās zivis sēdina ,bet lielās pilis ceļ. Tā mēs redzam to tagad

Atbildēt

mazais zemnieks

08.11.2019. 18:17

Kad LADam iesniektais projekts bija noraidīts pareizie zemnieki lūdza kungam pārskatīt ,daudzi atrada risinājumu,visādi var padomāt.Ja KNAbam nav pretenziju uz priekšu.

Atbildēt

Koks

07.11.2019. 16:44

»

Sjdg

Nu ne jau ar mērķi ielikt godīgāku vadītāju Annas vietā. Krūmiņš NA hierarhijā ir maza zive, jo vēl nesen pats staigāja drūms un pelēks nezinot savu tālāko likteni. Protams, starp kandidātiem bija, bet ne jau stabils


Zemkopības ministrija ir mafija. 2020.gada budžetā šai zagļu bandai iedalīts 2.lielākais finansējuma pieaugums. Par 35 miljoniem vairāk nekā iepriekš.

Atbildēt

Sjdg

07.11.2019. 14:09

»

Autoram

Padalieties ar info, par patiesajiem iemesliem, kāpēc Gerhards gribēja tikt vaļā no līdzšinējās LAD vadītājas


Nu ne jau ar mērķi ielikt godīgāku vadītāju Annas vietā. Krūmiņš NA hierarhijā ir maza zive, jo vēl nesen pats staigāja drūms un pelēks nezinot savu tālāko likteni. Protams, starp kandidātiem bija, bet ne jau stabils.

Atbildēt

SSS

07.11.2019. 14:00

»

Noziedznieks Gerhards

Gerhars klusi, bet nepārptotami, kopā ar Raivi Pintaru tuvojas robežai, kad par valsts izlaupīšanu, atbalstīšanu un organizēšanu citās valstīs tiktu sodīti ar nāvi. Valsts izlaupīšanu Gergars milzīgos apjomos realizēja VARAM, taga- vēl lielākos, izskatās, ZM. Kad vienreiz muļķi, kas balso par NA sapratīs...


Esmu viens no tiem, kas vēlu saprata NA izdarības. Piedodiet par to, tauta. Rakstu rakstījis patiešām zinošs cilvēks, jo par kooperatīvu būšanu un Ģ.K. tuvo draudzību ar lielzemniekiem ir balta patiesība.

Atbildēt

Noziedznieks Gerhards

07.11.2019. 13:46

Gerhars klusi, bet nepārptotami, kopā ar Raivi Pintaru tuvojas robežai, kad par valsts izlaupīšanu, atbalstīšanu un organizēšanu citās valstīs tiktu sodīti ar nāvi. Valsts izlaupīšanu Gergars milzīgos apjomos realizēja VARAM, taga- vēl lielākos, izskatās, ZM. Kad vienreiz muļķi, kas balso par NA sapratīs, ka NA patiesībā ir lielzagļu un valsts ienaidnieku perēklis, kas straujiem soļiem plešas plašumā? Viņiem nav nekāda sakara ar vārdiem "nacionāls" un "latvietis". Kad šie mērgļi un divkoši tuvojas ar ziediem Brīvības piemineklim, visi Latvijas brīvības cīnītāji zārkos apgriežas otrādi.

Atbildēt

mjā

07.11.2019. 11:46

meža fonds, medību fonds, reņģu fonds zagļu sistēma

Atbildēt

16 miljoni - par vaislas lauksaimniecības dzīvnieku ierakstīšanai ciltsgrāmatā!!!!!!!!!!!!!!

07.11.2019. 11:03

DEBESS AUGSTĀ! UN MEDIĶIEM UN SKOLOTĀJIEM NAV PRIEKŠ ALGĀM!

Atbildēt

ZM nespējīgi nejēgas vai shēmotāji?

07.11.2019. 10:37

Zemkopības ministrijas fondu projektus regulējošie normatīvie akti neparedz ierobežojumus (nosacījumus), kas liegtu projekta īstenotājam darboties kā starpniekam, kas rada risku par izdevumu necaurskatāmību, izmaksu efektivitātes principa neievērošanu. Projekta īstenotājam netiek uzlikts arī pienākums pamatot šo izdevumu ekonomiskumu.

Atbildēt

izzog caur fondiem

07.11.2019. 10:31

ZM darbību jau nupat kā revidēja Valsts kontrole. Revīzija izcēla ārā šokējošas lietas, kā valsts nauda tiek nopludināta caur ZM fondiem savējo privātajiem uzņēmumiem. Meža, Zivsaimniecības, Medību fondiem. Helvigas un Krūmiņa vadītais dienests veicinājuši naudas izzagšanu caur fondiem.

Atbildēt

zinātājs

07.11.2019. 07:32

Klīst baumas, ka ZM birojā vēlas atbrīvoties no Eglīša, kurš sācis pastāvīgi taisīt šeftes tāpēc lojālākā partijas biedru daļa savākuši mapi par viņa kreisajiem soļiem. Skandāls noteikti iznāks uz āru. Nez, kuram medijam informāciju nopludinās? Dzeltenajiem vai analītiskajiem?

Atbildēt

lielzagļu mafija

07.11.2019. 01:25

Nākamajā 2020.gada budžetā 2.lielākais finansējums piešķirts Zemkopības ministrijai!

16 miljoni - par vaislas lauksaimniecības dzīvnieku ierakstīšanai ciltsgrāmatā!!!!!!!!!!!!!!

Atbildēt

Edis

06.11.2019. 23:36

»

Smārdes lidlauks

biedrs nobarojies Engures novada finanšu komitejā


Tas jau vel nekas,vins jau diezi vai novilks lidz 65,nomirs no sirds mazspejas.Sudi jau ir tur,ka vinam tak mazi siventini,kuri skatas un redz,kas jadara lielam ruksim!

Atbildēt

Elksniņš

06.11.2019. 22:52

Es jau sen teicu, kas ar tādiem jādara...

Atbildēt

Smārdes lidlauks

06.11.2019. 22:49

biedrs nobarojies Engures novada finanšu komitejā

Atbildēt

LAD & IUB - viena pāra zābaki

06.11.2019. 22:27

Reti kuram, no tā sauktajiem publiskajiem iepirkumiem, par kuriem var "uzzināt" IUB.GOV.LV (midzenis, kas ir LAD klons vai otrādi)un kurus kūrē LAD, jau pirms to izsludināšanas nav skaidrs zināms tā uzvarētājs - piegādātājs vai pakalpojuma sniedzējs. Tas viss notiek visu deguna priekšā jau no dienas, kad 1.maijā LR kļuva par vienu no 27 brālīgajām ES republikām. Nereti iecerētais traktors jau rūc druvā zem demo aizsega. Atliek sagaidīt kārtējo atbalsta programmu, pareizi sarakstīt papīrus un izsludināt nevainīgu iepirkumu un apgūt kārtējo ES naudu. Specifikācijas tiek rakstītas tā, ka Tīrīgas afēra ir maza bērna šlupsti. Pirmsākumos piemita naivums, mēģinājumi uzrunāt LAD vadību, t.sk., arī klātienē (Helvigu-Vītolu, arī šo pašu Krūmiņu), norādot uz nelikumībām. Atbildes nebija nekas cits, kā filigrāna birokrātijas atrakstīšanās, kas noslēdzās ne ar ko.

Atbildēt

Atpakaļrāpulis

06.11.2019. 20:52

Kolchozā *Uz priekšu* viss iet atpakaļ!

Atbildēt

Autoram

06.11.2019. 20:34

Padalieties ar info, par patiesajiem iemesliem, kāpēc Gerhards gribēja tikt vaļā no līdzšinējās LAD vadītājas?

Atbildēt

Valdis

06.11.2019. 20:32

Krūmiņš ir pērkams lauku pagastveča shēmu bīdītājs zemju pārodšanā zagšanas čempioniem no vecās TP gvardes kalvīšveidīgajiem u.c.

Atbildēt

naciķi shēmo

06.11.2019. 19:33

Izskatās tāds godīgs! Mūža brālis, kurā korporācijā?

Atbildēt

Darja

06.11.2019. 16:36

Naudu taču vajag. Kur;š gan cits spēc palīdzēt ministram ar ierobezotām spējām pat vienu teikumu līdz galam izlasīt. Vismaz lietas te notiks un zinās arī darītāju.

Atbildēt

nacionāļu banda plosās

06.11.2019. 16:14

tuvina valsts sabrukumu,...vispar jau jo atrak,jo nebus tik sapigi

Atbildēt

WTF

06.11.2019. 16:05

Jā, intelekta un nesavtības apgarota seja. No LV politiķiem un augstākās/vidējās ierēdniecības vispār zog un shēmo ikviens, kuram ir šāda iespēja, precīzāk otkato tie, kuriem ir lēmuma pieņemšanas iespējas, nereti arī pazema ranga nodaļu vadītāji. Nav nekādu ilūziju. Vienīgais, šajā laikā no 1991 gada valsts ir tik pamatīgi izzagta un bez iedzīvotājiem, ka arī siles cūkām jāsāk satraukties- tie, kas šņakarēsies gar podiem kļūst aizvien vairāk.

Atbildēt

Tev ir gods šo lasīt

06.11.2019. 15:58

ZM administrācija ir totāla mafija, kas ap sevi pulcina un apmaksā tieši ieinteresētu lauksaimniecības lielāko uzņēmumu biedrības. Līdz ar ko kādam jaunam tur teikšanas nav vispār. Un žo kolhoza sistēmu daudzu gadu garumā ir atbalstījuši un uzturējuši ZZS. Skumji, ka Gerhards ar Eglītu nav pieķērušies šo staļļu izmēšanai, bet gan turpina spēlēt līdzi un šo sistēmu atgremo. Nemainot sistēmu, nekas lauksaimnicībai, t.sk. pārtikas rūpniecībai Latvijā labāk nekļūs. Visu krējumu nosmeļ sistēmā iesaistītie.

Atbildēt

Latvis

06.11.2019. 15:43

Tautā runā, ka Gerharda dēls ar naudas koferīti staigādams visiem iecēlājiem pa žūkstim atskaita.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Rīgas dome bija atlaižama jau šā gada sākumā līdz ar Gerharda iesniegto likumprojektu

FotoRīgas domes atlaišana tika iniciēta jau šā gada sākumā, kad Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju vadīja Kaspars Gerhards. Likumprojekts tika precizētā redakcijā iesniegts tā laika premjerministram lemšanai par dokumenta tālāko virzību. Diemžēl nekādas tālākās darbības nesekoja, līdz ar to secināms, ka Rīgas domes atlaišanas likumprojekts vēl pat šodien guļ kādā valdības mājas plauktā vai atvilktnē.
Lasīt visu...

21

Rīgas domes darbība ir ne tikai nelikumīga, bet arī neatbilstoša sabiedrības interesēm

FotoVides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) ir izstrādāts likumprojekts par Rīgas domes (RD) atlaišanu. Jaunās RD vēlēšanu datums likumprojektā noteikts 2020.gada 29.februārī, bet atkarībā no Saeimas lēmuma tas var tikt precizēts. Līdz jaunā domes sasaukuma pirmajai sēdei likumprojekts paredz RD iecelt pagaidu administrāciju.
Lasīt visu...

21

Atraktīvā politiskā hronika: novembra beigas

Foto25.novembrī Rīgas medijos bija lasāma atraktīva (piesaistoša, pievilcīga, vilinoša) ziņa: “Valsts prezidentam Egilam Levitam ar NATO ģenerālsekretāru Jensu Stoltenbergu būtu jāvienojas par Latvijas izdevumu aizsardzībai samazināšanu, lai nodrošinātu finansējumu mediķu atalgojumam, aģentūrai LETA norādīja partijas “Saskaņa” līderis Jānis Urbanovičs.
Lasīt visu...

21

Svētā inkvizīcija

FotoAttieksmi pret Svēto inkvizīciju šis rakstiņš lasītāja uzskatos var mainīt tikai tad, ja godīgi atbildēsi uz manu jautājumu: vai tici maģijai? Vai tici, ka maģija reāli darbojas?
Lasīt visu...

21

Jāsaprot, ka pārsvarā visas runas par 3A varu ir tukša vāvuļošana

FotoŠķēle, kā varam nojaust, pēc Sorosam kalpojošo mediju domām, ir visuvarens, visuresošs un visuredzošs. Kā tik Sorosa varzai kādā amatā jāiebīda savējais, kāds, piemēram, bija un ir Rimšēvičs, kurš nu ir pilnībā atklājis savu patieso seju, kas nerunā par labu sorosīdiem, tā uzreiz nevēlamiem kandidātiem noteikti atrodas saiknes ar Šķēli vai Šķēles sievasmāti, vai, ja galīgi nekas nesanāk, ar Šķēles izbijuša kaimiņa, brāļa sievas māsas brālēna drauga brūti.
Lasīt visu...

21

Vai ir vērts vākt parakstus 13. Saeimas atlaišanas ierosināšanai?

FotoUz šo jautājumu ir jāatbild katram Latvijas vēlētājam pašam. 13. Saeimā tika ievēlēti vairāk nekā 60 jaunu, līdz šim politikā vairākumā nepazīstamu cilvēku, kuri solīja uzsākt jaunu politiku, nepieļaujot valsts pārvaldē finanšu mahinācijas, politiķu savtīgumu, vienkāršojot un efektivizējot valsts pārvaldi, nodrošinot lēmumu pieņemšanas atklātumu, par konkrētām summām palielinot finansējumus dažādām valsts vajadzībām, ieskaitot iedzīvotāju veselības aprūpi.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ticība rituāla spēkam

«Tuksnesī parādījās Jānis Kristītājs un sludināja kristību par apliecinājumu grēku nožēlai, kas ļauj saņemt grēku piedošanu. Tad pie viņa iznāca visa Jūdeja un...

Foto

Rīgas administratīvajā teritorijā neviens nav atcēlis veco labo principu, ka demokrātija ir kompromisu māksla

29.novembrī atkal notika otra lielākā valsts politiskā kuģa pašūpināšana, izvēloties otro Rīgas...

Foto

Demogrāfijas bums un tumsonības bums

Rietumu civilizācijā tēma par demogrāfijas straujo kāpumu un tumsonības straujo kāpumu ir ļoti svarīga. Abi bumi ļoti pamatīgi atsaucas uz Rietumu...

Foto

Runājiet bez bufera

Šā gada 20. novembrī LTV Panorāmā bija īsa intervija ar mūsu amatpersonu Eiropas Komisijā....

Foto

Nacionālā apvienība ir latviešu nacionālisti šī vārda labākajā nozīmē

Nacionālā apvienība (NA) ir kā dadzis acīs daudziem. Gan tiem, kas vēlētos Latvijā ievest lēto darbaspēku un...

Foto

Nevajag mācīt un apstulbot

Nevajag mani mācīt, cik amorāli ir atlaiJst Saeimu! Neuzķeršos! Tas, ka manu viedokli valkā arī kāds gramatiku vāji zinošs savādnieks, tautvaldību neizprotošs...

Foto

Sašutuma ventīlis “Atlajst Sajmu!”

Es arī esmu sašutis. Mūsu sabiedriski politiskās (elites) barvežu bezkaunības un alkatības kokteilis tiešām spridzina, un neredzēti straujā parakstu vākšana par iniciatīvu Saeimas atlaišanai...

Foto

Ierēdņi demonstrē augstāko pilotāžu, kā NEVAJADZĒTU rakstīt likumu grozījumus

Situācijas neizpratne, slinkums, vienaldzība vai lobijs? To rādīs laiks. Neievērojot elementārākos juridiskās tehnikas principus, Veterinārmedicīnas likumā faktiski tiek...

Foto

Gļēvulības anatomija. Tārpi zupā. Latvijas politiķu bezkaunības un cinisma virsotnes

Pirms divpadsmit gadiem - 2007. gada 16. novembrī, tieši pirms svētkiem, politoloģe Vita Matīsa rakstīja par...

Foto

Sistēma un opozīcija

Cilvēku dzīvē ļoti svarīga loma ir prasmei lietas un parādības interpretēt sistēmiski. Ne katram cilvēkam mēdz būt tāda prasme. Ne katra cilvēka prāts...

Foto

Levita jaunvārdi un to tulkojums

Levita “jaunvārdi” jeb īpašie termini, ar kuriem “spīd” gluži vai pašpasludinātais “nācijas tēvs”- valstsgriba, turpinātība, likteņkopība, vienvērtība, atjaunotne, brīvtelpa, kopējais labums,...

Foto

Kāpēc medaļa tikai Bondaram? Lavents, Zaharjins, Gerčikovs un Meroni arī pelnījuši

Sakarā ar Krājbankas bijušā vadītāja Mārtiņa Bondara apbalvošanu ar Finanšu ministrijas goda zīmi, kā pamatojumu uzrādot “nozīmīgu...

Foto

Varbūt visi „stupid people” nemaz nav „stupid people”, bet tikai daļa, un ar tiem citiem es solidarizēšos

Zinu, ka tūlīt sāksies kārtējais ķengu vilnis, tādēļ uzreiz...

Foto

Atlajst sajmu?

Es ar visām četrām iestājos par brīvību. Piemēram, mūsu valsts iedzīvotājiem ir brīvība rosināt Saeimas atsaukšanu. Taču, manuprāt, brīvu izvēli var izdarīt tikai tas,...

Foto

Kaspars Dimiters: Mātes Latvijas vēstule

Kur esi, dēls? Jau viesnīcā vai teltī? Vai arābus lūgt, lai man druvas zeltī? Te nu tik vientuļi. Mirst ūdens, akai vinda. Neviena kaimiņa....

Foto

Vienvērtīgs ir katrs cilvēks (lai ko tas arī nozīmētu): runa pie Brīvības pieminekļa 2019. gada 18. novembrī

Mīļie latvieši! Latvijas cilvēki Rīgā, Latgalē, Vidzemē, Zemgalē, Kurzemē...

Foto

Valstsgribas valstsnegribas ēstgriba

Saruna par reālo “valstsgribu” un “valstsgribas” iluzoriskumu ir aktuāla visu laiku. Taču 18. novembra kontekstā tāda saruna ir īpaši aktuāla, atsedzot patiesību un...

Foto

Mucā

Padomju valstī dzīvojušie izstrādāja tikai šim režīmam atbilstošu «dzīvesziņu». Šodien mēs to dēvētu par «Kā labāk dzīvot». Kā labāk, kā gudrāk, kā pareizāk, kā izdevīgāk...

Foto

Politiskai intrigai – birokrātisks restarts

Citur Latvijā šo ziņu pat nepamanīja, taču jūrmalniekus tā nervozē: oktobra sākumā ģenerālprokuratūra atjaunoja apsūdzību Gatim Truksnim par Zaļo un zemnieku...

Foto

Gribētos zināt, kuram gan šādai nelietībai pacēlās roka

Padsmit gadus nostrādājot PR jomā un daļēji tieši tādēļ no tās aizejot, šādas metodes (skat. zemāk), protams, nepārsteidz....

Foto

Var gadīties, ka vienu rītu Šveices advokāts būs "pārdozējis" viagru un viņam blakām gauži raudās skaists puisītis

Nav tālu tā dieniņa, kad visiem „arestētās mantas afēras”...

Foto

Atraktīvā politiskā hronika: novembra sākums

1.novembrī “nācija” varēja priecāties par “nācijas tēva” kancelejas vadītāja Teikmaņa atraktīvo sprēgāšanu. Citāts no teksta par Valsts prezidenta budžeta palielināšanu 2020.gadā: ""Tad,...

Foto

Ko varbūt teiktu Olivers Kromvels par “liberālo” Latviju

Karavadoņa un politiķa, tālākā Lorda protektora Olivera Kromvela runas, 1653.gada 20.aprīlī padzenot parlamentu, lokalizējums. Neļausim Latvijas “demokrātijai” nonākt...

Foto

Kas ir Latvijas Universitāte - Muižnieka brigādes dzīres vai augstskolas izcilība?

Jau drīzumā tiesai būs jālemj, vai bēdīgi slavenās Latvijas Universitātes (LU) pagaidu rektora Indriķa Muižnieka...

Foto

Populistu rotaļas: uz kārts likta Latvijas nākotne

Ceturtdien pie Saeimas notika vieni no lielākajiem protestiem pēdējo gadu laikā, kuros piedalījās vairāki tūkstoši mediķu un viņu atbalstītāju....

Foto

Kas notiks, kad visi sāks visu vērtēt pēc komerciālās atdeves?

Reti kurš nepamanīja Latvijas Radio darbinieku skaļo sacelšanos par zemajām algām. Tā ir tikai aisberga redzamā...

Foto

Lembergs pret Latviju Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par nevainīguma prezumpcijas pārkāpumu

2019.gadā esmu vērsies Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par Vides aizsardzības un reģionālās attīstības...

Foto

LNT Ziņu dienesta kolektīvā vēstule

1.decembris būs pēdējā diena, kad ēterā iziesim mēs - LNT Ziņu dienesta komanda, un pēc tam beigs pastāvēt LNT Ziņu dienests...

Foto

Unikālais izaicinājums

Vai pie mums visi saprot, ka fotogrāfijā ir fiksēts izaicinājums? Vai tie cilvēki, kuri fotogrāfijā saskata izaicinājumu, savā mūžā ir sastapušies ar vēl lielāku...

Foto

Vai tieslietu ministrs apšauba tiesu varas autoritāti

Latvijas Tiesnešu biedrība vairākkārt paudusi nostāju par Ekonomisko lietu tiesas izveidi, kas kopumā atbilst Tieslietu padomes viedoklim - jaunas...

Foto

Cilvēkiem šobrīd tiek atņemtas fundamentālas tiesības uz taisnīgu un objektīvu tiesu bez korupcijas

Otrdien, 5. novembrī, Ministru kabineta sēdē tika skatīts likumprojekts "Grozījumi likumā "Par tiesu...

Foto

Sabiedrībai ir radīts nepareizs priekšstats, mūsu tiesu sistēma darbojas labi: uzruna Latvijas tiesnešu ikgadējā konferencē

Mūsu sabiedrības un kopējās identitātes pamats ir kopīgu vērtību kopums, kas...

Foto

Mazais brālis ir apjucis

Kā jau ierasts, uzreiz pēc “Saskaņas” kongresa savu kongresu rīkoja arī “Gods kalpot Rīgai”. Līdz šim šī partija bija “Saskaņas” mazais brālis,...

Foto

Kāpēc Krievijas mūziķim Grigorijam Ļepsam sen bija jāaizliedz iebraukt Latvijā?

Ir gana daudz iemeslu. Viņš pats nekad nav noliedzis senas un tuvas draudzīgas pazīšanās ar Krievijas...

Foto

Pārdomas par nāvi

Par eitanāziju, medicīniski asistētu pašnāvību un tiesībām uz cieņpilnu nāvi diskutē politiķi, prese, sabiedrība un mediķi, turklāt diskutē laiku pa laikam. Šīs diskusijas...

Foto

Garkalnes domes priekšsēdētājam steidzami jāsniedz paskaidrojumi par Valsts kontroles pārbaudē atklātajiem pārkāpumiem

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (AP!) pieprasa Garkalnes domes priekšsēdētājam Mārtiņam...

Foto

Humānisma sagraušana

2019.gada 29.oktobrī medijos parādījās informācija: “Tiesībsargs Juris Jansons vērsies Satversmes tiesā, apstrīdot kā pamatlikumam neatbilstošus valdības noteikumus par ģimenes vai atsevišķi dzīvojošas personas atzīšanu...

Foto

Iespējams, ka koalīcija ir pārpratusi slaveno pirmsvēlēšanu saukli “Valstij jāsāk ar sevi”

Aicinām finansējuma partijām no valsts budžeta būtisko pieaugumu atlikt kā minimums līdz nākamās Saeimas...

Foto

Padomju spiegi Bulgārijā un tepat Latvijā – „quo vadis Europa”?

No neilgās padomju bērnības man atmiņā ir palikušas tikai pāris lietas – ta,s kā nesu pirmās...

Foto

Nauda veselības aprūpei ir, bet nav politiskās gribas

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) ir veikusi padziļinātu Latvijas un kaimiņvalstu budžetu analīzi un secinājusi, ka ir iespējams nodrošināt...

Foto

Aizkustinošas pieticības ekselence

Tautas paruna neder. Vējonis nav vilks, bet Levits nav lācis. Tas, no kā bēga “nācija”, īstenībā nav vilks, un “nācija” īstenībā neuzskrēja lācim,...

Foto

“Saskaņa” izvēlas stagnāciju

Sestdien notikušajā kongresā “Saskaņa” neizmantoja iespēju jaunam restartam un izlēma saglabāt esošo situāciju, izvēloties stagnāciju. Par “Saskaņas” jauno līderi tika ievēlēts smagsvars un...

Foto

VARAM „neapbižo(t)” Zemgali

Šobrīd nozīmīgākās un ilgtermiņā lielāko ietekmi uz Latviju kā valsti nesošās pārmaiņas ir administratīvi teritoriālā reforma (ATR). Reformai būtu jāsaved kārtībā valsts reģioni,...

Foto

Teātris nav „Rimčiks”: atklātā vēstule teātra sabiedrībai

Visos Latvijas medijos tagad katru dienu bez apstājas tiek "pilināta" ideja, ka mākslinieciskā vadītāja funkcija ir vecmodīga ideja, no...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: "animal symbolicum"

Cilvēku par „animal symbolicum” ieteica dēvēt izcilais vācu filosofs Ernsts Kasīrers (1874- 1945). Viņa ieskatā tradicionālais cilvēka apzīmējums „animal rationale” neatbilst...

Foto

Privāto automobili no 2021. gada nevarēs atļauties iegādāties ļoti liela iedzīvotāju daļa

Latvijas Transportlīdzekļu tirgotāju asociācija (LATTA) aicina Latvijas sabiedrību pievērst uzmanību un iestāties pret valdībā...

Foto

Vai tiek bruģēts ceļš uz kārtējo Satversmes tiesas spriedumu?

2019. gada 11. oktobrī Valsts kanceleja publicējusi jauno valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu atlīdzības likumprojektu “Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu...

Foto

Apdraudēta daudzu pamatskolu pastāvēšana

Latvijas Pašvaldību savienība (LPS) nosūtījusi vēstuli visām Saeimas frakcijām, paužot bažas par apdraudējumu bērnu tiesībām apmeklēt pamatskolu pēc iespējas tuvāk dzīvesvietai un...