Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    5   4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Autors (EX-seržants)

[R] 30.08.2014. 10:34

»

Autors (EX-seržants)

Nezinu kādiem resursiem esi gajis cauri (laikam dziļā šmigā) tikai Novozaovska ir okupēta...


Sorry, drukas kļūda, Donbasa vietā bija domāta Doņetska. Pirms pēdējo dienu notikumiem situācija liecinaja, ka Doņetskā un Luganskā ielenktajiem bandītiem ir pienacis "vakars pie ezera". Tagad viss pēķšņi krasi ir mainījies. "Zaļo cilvēciņu" taktika ir sevi attaisnojusi- 4.paaudzes karš bez kara pieteikuma. Vai Latvijā šāds vai nedaudz labāk nomaskēts scenarijs ir iespējams? Noteikti nē, ja jau pats Vejonis ir apgalvojis, ka nav iespējams, tāpēc arī tiek iepirkta brunutehnika, lai nebūtu iespējams. Vējoni un pārejais liekāžu bars no ĀM un NBS vadības! Mierā kad ar jums runā Ex-seržants ! VIsi Jusu izteikumi un paziņojumi ir rūpīgi dokumentēti un tiks celti gaismā, kad pienāks īstais brīdis.

Atbildēt

IM

30.08.2014. 10:30

Ta ko te vispār runāt par Krieviju. Vai ukraiņi paši nesaprata, vai Porošenko nesaprata ar kādiem baltiem diegiem Ukrainas vienotība ir sašūta? Nu vajadzēja tak saprast, bet Rietumu vārdu saldās pērlītes jau laikam acis aizmālēja. Nerunāt ar 8 miljoniem savas valsts iedzīvotājiem par savas valsts nākotni? Mēģināt ar spēku uzspiest 8 miljoniem tādu nākotni kādu viņi nevēlas? Nu tur tak fašistam ir jābūt , gribi tāds būt vai negribi!
Kā var gribēt vienotu Ukrainu ja vieni grib uz rietumiem, otri uz austrumiem? Tur tak pat muķim skaidrs ka ceļi dalās un valsts plīst, un tikai fašists te var vēlēties ar asinīm kaut ko salīmēt.

Atbildēt

Autors (EX-seržants)

[R] 30.08.2014. 10:10

»

Hermanis

Vakar speciāli gāju cauri pasaules interneta ziņu resursiem, jo mani tik tiešām satrauc ''karš'' lielākajā Eiropas valstī. Nevienā nebija ziņa, ka krievi ar savu karaspēku iebrukuši Ukrainā. Ir tikai Jaceņuka viedoklis, ka tā notiek. RAKSTS JAU NAV KRIEVIJAS ATBALSTAM, bet gan par mūsu, Latvijas, preses...


Nezinu kādiem resursiem esi gajis cauri (laikam dziļā šmigā) tikai Novozaovska ir okupēta-
http://euroradio.fm/en/russian-tanks-enter-novoazovsk-ukrainian-troops-retreat-mariupol-video
Austrumukrainas bandīti nekādi tie nevarēja būt, jo bija praktiski ielenkti Luganska un Donbasā.
Faktiski tie paši zaļie cilvēciņi, kas Krimā.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

30.08.2014. 09:51

»

Hermanis

Vakar speciāli gāju cauri pasaules interneta ziņu resursiem, jo mani tik tiešām satrauc ''karš'' lielākajā Eiropas valstī. Nevienā nebija ziņa, ka krievi ar savu karaspēku iebrukuši Ukrainā. Ir tikai Jaceņuka viedoklis, ka tā notiek. RAKSTS JAU NAV KRIEVIJAS ATBALSTAM, bet gan par mūsu, Latvijas, preses...


Var redzēt, ka esi "peciāli gājis cauri" ziņu resursiem. Laikam tikai tiem, kuri beidas ar RU. Vai nevajadzētu mazliet pielabot, ka tev vakar ir vienkārši "gājis cauri" un tāpēc neesi varējis neko citu, ka skatīties savien RUistiem zobos.. .

Atbildēt

ALLA

30.08.2014. 09:49

»

Aivars2

Nepiekrītu domai, ka BS necīnīsies. Gan BS, gan zemessardze cīnīsies, bet problēma ir tā, ka nav pienācīga bruņojuma, bet ir tikai paļaušanās uz 5.pantu. Vismaz 2% vajadzētu jau nākošgad, jo 2020.gadā var iznākt maksāt jau 20% kremlim. Negribu apšaubīt Amerikas attieksmi pret saviem sabiedrotajiem, ...


Jāņem vērā, ka BS, Zemessardzei un policijai vispirms būs jācīnās ar Krievu pasauli, bet, tā kā daudzi jaunieši paši pieder pie Krievu pasaules, tad tie jau necīnīsies. Piemēram, ja Daugavpils policistam ieroci palūgs atdot viņa, piem.tēvabrālis, kas amatu savienošanas kārtībā ir zaļais cilvēciņš - tad krustdēls taču ieroci atdotu?
Katrā ziņā zaļie cilvēciņi Donbasā bez problēmām ieņēma izpildkomitejas, policiju un armijas daļas, bet vecenes kāpa uz Ukrainas tankiem un ar apaušiem lupīja tankistus.
Ja būtu vajadzīgā pretestība uzreiz, Krievu pasaulei rastos problēmas.
Protams, 5.pants ir bleķis, kam tic tikai muļķi. Krievu pasaule mūs sasitīs pa vienam

Atbildēt

Kristers

30.08.2014. 09:48

Slims raksts, raksta autors un atbalstītāji. Pretīgi

Atbildēt

L.G. par Lapsu un viņa "kolēģiem".

30.08.2014. 09:43

»

fakts

Grantiņš - visiem noriebies kā apmīzies bomzis


"Dabas bērns" nesen rakstīja par šeit rakstošiem "komentātoristiem", ka tie nav tik daudz cik komentāri. Tas tiesa, ir tikai divi- Konstantīns Pupurs un Arturs Priedītis(kopā ar pašu Lapsu). Šī trijotne, tad arī ir šīs vietnes mugurkauls, lai sētu naidu pret visu latvisko un Latvijas valsti. Pr Lapsu vairāk šeit:---http://tautastribunals.eu/?p=13449 ----par narkomānu un kremļa apmācīto nelieti Pupuru šeit:----http://tautastribunals.eu/?p=2411---- un arī par Priedīti:---http://tautastribunals.eu/?p=18225

Atbildēt

Hermanis

[R] 30.08.2014. 09:28

Vakar speciāli gāju cauri pasaules interneta ziņu resursiem, jo mani tik tiešām satrauc ''karš'' lielākajā Eiropas valstī. Nevienā nebija ziņa, ka krievi ar savu karaspēku iebrukuši Ukrainā. Ir tikai Jaceņuka viedoklis, ka tā notiek. RAKSTS JAU NAV KRIEVIJAS ATBALSTAM, bet gan par mūsu, Latvijas, preses un ierēdņu vienpusējo skatījumu. Rinkevičs, lūk, Jaceņuka viedokli uzskata par faktu. Citur pasaulē tik radikāli nedomā. Latvijas presē tikai vienas Ukrainas konfliktā iesaistītās puses viedoklis. Ja kāds piemin otras puses viedokli, tas ir fašists. Nu nav tā vārda brīvība šāda. Ja Jūs nepiekrītat kāda viedoklim, tas nenozīmē ka viņš ir fašists. Labākā gadījumā paklusējiet, vai sāciet diskusiju ar sava viedokļa izklāstu, nevis apsaukāšanos.

Atbildēt

Aivars2

30.08.2014. 09:07

»

ALLA

Nav svarīgi, vai krievijas zaldāti karo pa bataljoniem, rotām, vadiem, nodaļām, jeb pa vienam, novēlēsim okupantiem drīzu nāvi. Svarīgi ir tas, ka Krievu pasaule nometusi miermīļa masku un metusies atklātā konfrontācijā ar Eiropu...


Nepiekrītu domai, ka BS necīnīsies. Gan BS, gan zemessardze cīnīsies, bet problēma ir tā, ka nav pienācīga bruņojuma, bet ir tikai paļaušanās uz 5.pantu. Vismaz 2% vajadzētu jau nākošgad, jo 2020.gadā var iznākt maksāt jau 20% kremlim. Negribu apšaubīt Amerikas attieksmi pret saviem sabiedrotajiem, bet Francijas un Nīderlandes attieksme, daļēji arī Vācijas sēj manī nopietnas šaubas par 5.panta visspēcību!

Atbildēt

Eduards Lunis

30.08.2014. 08:58

---Sis ,Prūša raksts,mansaistās ar drausmiģo ,prettiesisko situāciju Latvijā!
Skaidroju tuvāk. Man te Kēgumā ir viens krievs,kurš ir cietis un cieš no vietējās varas un tiesām. To viņš pamato ar to, ka ir krievs, bet kad es viņam norādu, ka mani vājā vēl vairāk un ka esmu latvietis-vinām tad nav argumentu!? Viņš ir novests li'dz tam, ka uz sava krekla ir uzšuvis Krievijas karogu!? Kad vinām prasu -AR KO TAD pUTINS IR LABĀKS PAR LATVIJAS VARTURIEM-VIŅAM NAV ARGUMENTU!? Varbūt tāds ir arī Prūsis!?

Atbildēt

z

30.08.2014. 08:58

Ivars Pruusis ir stulbs Krievijas agitators.

Patiesiiba ir taada ,ka ekonomisko kriizi Krievijaa sajutusais Ptutins un generaalju kompaanija noleemis noveerst uzmaniibu no Krievijas iekseejaam probleemaam un saakt demonstreet pasaulei Krievijas muskuljus , liidz ar to noveersot pasu krievu uzmaniibu no iekseejaam ekonomiskaam probleemaam ( bezdarbs, cenu augums, banku kriize )

Atbildēt

IM

30.08.2014. 08:51

Nu ko ta te vairs. Jāpiekrīt par visiem 100%.

Atbildēt

2012.g.

30.08.2014. 08:46

»

L.Grantiņš LRTT

Ja L.Lapsa no šī murga norobežojas par visiem 90%, tad kāpēc tādu smirdošu "viru" likt uz galda(publicēt) ? Nu tāpēc laikam, ka Lapsa ir no šīs pašas Prūša kompānijas. Varbūt, ka ir pienācis laiks nomainīt šīs i-vietnes nosaukumu uz www.šizofrēnija.com ? Visam ir savas robežās...


Laikrakstam “DDD” laimējās, ka mūsu kolektīvs jau no paša sākuma saskatīja dīvainības Linarda Grantiņa uzvedībā un uztvēra viņa darbību ar draisku humoru. Tā teikt, dažu īpatņu grupa ir nodibinājusi “tautas tribunālu”, raksta dažādus diezgan asprātīgus spriedumus – lai jau darbojas, sliktāk taču nebūs! Protams, mēs bijām spiesti rediģēt, lai avīzē neparādītos rupjības, bet citādi “tribunāla” spriedumi mūsu lasītājus uzjautrināja un reizē pakratīja ar pirkstu kangariem – proti, re, kā tautas modrā acs vēro un tiesā.

Kamēr spriedumu bija maz, tekstuāli tie bija asprātīgi. Kad to kļuva pārāk daudz un nebija vairs asprātīgi, redakcija ieteica L. Grantiņam tik daudz nerakstīt, jo, kā to atzīst paši jokdari, labus jokus izdomāt nemaz nav tik viegli. Taču “tribunāls” neklausījās. Jau tad mēs saskatījām vēl vienu dīvainību, proti, to, ka viņi paši – Grantiņš un Co – šo “tribunālu” uzskata par īstu, nevis butaforiju. Pats Grantiņš ar lepnumu parakstījās zem spriedumiem. Kad “tribunāls” sāka piespriest “augstākos soda mērus” nevis galvenajiem mūsu valsts kangariem, bet, tēlaini izsakoties, arī sētniekiem par slikti noslaucītu ielu, pa telefonu mēs draudzīgi aizrādījām Grantiņam. Taču viņš nerimās, un mēs pārtraucām publicēt neasprātīgus “murgojumus”.

Pirms kādiem 3 gadiem laikraksts “DDD” pilnībā pārtrauca attiecības ar L.Grantiņu, jo viņš kļuva nikns par to, ka mēs, lūk, atļāvāmies bez viņa atļaujas publicēt interviju ar K. Pupuru, kuru pats Grantiņš vienu brīdi uzskata par čekistu, otru brīdi par tādu neuzskata. Mūsu redakcija īpaši neuztraucās par turpmākiem dusmu izvirdumiem, jo ar tādiem nelīdzsvarotiem “jokdariem” kā Grantiņš bieži gadās, ka šodien viņš ir pie sajēgas, bet jau rīt, kā tautā mēdz teikt, viņam “visi nav mājās”.

Mūsu redakcijā nopietnu izbrīnu radīja vien fakts, ka nesen, aptuveni pirms diviem mēnešiem, kāda raidorganizācija pilnīgā nopietnībā uztvēra L. Grantiņa muļķīgo “sacerējumu” un pat svinīgi nolasīja tiešajā ēterā, tādējādi parādot “nelīdzsvarotajam” lielu godu. Nebija ilgi jāgaida, kad šī raidorganizācija pateicības vietā no šī “nelīdzsvarotā” tipa saņēma sev uz galvas veselu mēslu vezumu. Mūsu redakcijai atlika vienīgi izteikt draudzīgu izpratni šai raidorganizācijai, ka tā vienmēr sanāk, ja kāds traku ņem par pilnu.

Atbildēt

ALLA

30.08.2014. 08:39

Nav svarīgi, vai krievijas zaldāti karo pa bataljoniem, rotām, vadiem, nodaļām, jeb pa vienam, novēlēsim okupantiem drīzu nāvi. Svarīgi ir tas, ka Krievu pasaule nometusi miermīļa masku un metusies atklātā konfrontācijā ar Eiropu.
Vienīgais, ko varam mācīties no šīs traģēdijas - mums steidzīgi vajadzīgs NATO karaspēks savu policijas iecirkņu aizsardzībai pret Krievu pasaules zaļajiem cilvēciņiem, jo prakse parāda, ka policisti savus iecirkņus praktiski neaizsargā. Vai varam būt droši, ka Bruņotie spēki cīnīsies, kad zaļie cilvēciņi uzbruks Ādažu bāzei? Dienžēl nē...

Atbildēt

Aivars2

30.08.2014. 08:22

»

Autors (EX-seržants)

Ļoti labi. Ja jau kremlis neatzīst savu BS klātbūtni Ukrainā, tad, sasaņemot gūstā bruņotus subjektus ar vai bez pazīšanās zīmēm tie būtu uzskatami nevis par karagūstekņiem uz kuriem attiecinamas starptautiskas konvencijas, bet par bruņotiem teroristiem un bandītiem, kas tiesājami saskaņā ar Ukrainas...


Tās visas ir tikai spēlītes par izlaišanu no aplenkuma. Īstenībā kremlis grib, lai Ukraiņi vispirms noliek ieročus, bet, pēc tam, jau ar neapbruņotiem, var darīt, kas vien iegribas!
Kremlim ļoti nepatīk, ka arvien vairāk kritušo krievu karavīru, tas arī izskaidro visu!

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

30.08.2014. 08:20

Ja L.Lapsa no šī murga norobežojas par visiem 90%, tad kāpēc tādu smirdošu "viru" likt uz galda(publicēt) ? Nu tāpēc laikam, ka Lapsa ir no šīs pašas Prūša kompānijas. Varbūt, ka ir pienācis laiks nomainīt šīs i-vietnes nosaukumu uz www.šizofrēnija.com ? Visam ir savas robežās... .

Atbildēt

Autors (EX-seržants)

[R] 30.08.2014. 08:15

»

andreiko

Autors apgalvo, ka teju visa oficiālā (LV) informācija par notiekošo Ukrainā ir meli. Daļēji šim apgalvojumam varētu piekrist (nu nav tur ne balto, ne melno, cūkojas abas puses). Tālāk Prūsis izvirza veselu virkni nepierādītu apgalvojumu, no kuriem lielākā daļa izklausās ļoti dīvaini. Nu labi, katram...


Lai izdarītu pareizus secinajumus, nav obligāti jabūt uz vietas un jāaptausta viss ar rokām. Dazreiz pietiek ar jau pierādītu notikumu analīzi vai vienkarši pielietojot elementāru logiku. Konkrets piemērs-Krima. Sakumā kremlis,līdzīgi kā tagad, ar putām uz lupam apgalvoja, ka krievu BS dalību notikumos neņem, bet jau mēnesi velāk Putins žurnālistiem ar cinisku smaidu apstiprina pretējo vēl uzslavējot par profesionālu darbību. Tad kam ticet- kremlim par desantniekiem, kas nejauši nomaldījušie, vai ASV publicētajiem satelīta uzņēmumiem, ukraiņu piestādītiem faktiem ar konkrētiem uzvārdiem un dokumentiem un krievu karavūru māšu gaudošanai.
Un tagad par loģiku. Kā zināms, kremlis līdz šim ir noliedzis arī bruņojuma piegādi. No kurienes seperatistiem ir tanki, BTR un zenītraķēšu kompleksi ar ko tiek notriektas lidmāšīnas, nerunajot par pārejo bruņojumu (eksperti pateiks kāds ir munīcijas patēriņš vienai karadarbības dienai). Iegādi veikalā vai atņemšanu Ukrainas BS uzbrūkot ar koka vālem lūdzu neminēt, jo tam nav sakara ar loģiku.
PAR KO MĒS TE VISPĀR RUNĀJAM!
Sorry, diskusijai atvēlētais laika limits ir izsmelts.

Atbildēt

stdd

30.08.2014. 08:15

»

gltersis

kāpēc rietum ukrainai tik ļoti vajadzīga austrumukraina kura pēc viņu vārdiem tāpat ir pilna ar plutera nacistiem


Isiots. Kāpēc kādam vajadzīga teritorija un resursi? Kāpēc pļutinam bija vajadzīga Abrene?
Raksta pļūteklis ir Dzimtenes nodevējs un tie, kuri viņu atbalsta kaut par 10-20% tieši tādi paši.

Atbildēt

Aldis

30.08.2014. 08:13

Kas to būtu domājis, ka padomju/Krievijas propoganda tā sačakarējusi latvieša prātu?! Vai arī Ivars Prūsis ir tikai literārs pseidonīms, līdzīgi kā "Nils Sakss"?

Atbildēt

onkols

[R] 30.08.2014. 08:05

Vēl viens kremļa propogandons,joptvai!
prūsi,speciāli tev : ipvnews.org
Tiem,kas skatās LV un RU ziņas - nu ieskatieties varbūt censor.net ;grani.ru ,TV Doždj ,galu galā !
Ir pa pillam ukraiņu portālu,kāpēc jātic RU propogandoniem?
Var būt arī Latvijā tomēr IR tie fašisti un mazos krievu bērniņus sit krustā ,laukumā,kur reiz bija DIŽĀ ĻEŅINA piemineklis? Var būt te kaut kur,pa kluso malu,jau tiek linčoti nabaga krievi,žīdi un citi ķerpilas?

Atbildēt

māritkis

30.08.2014. 08:02

par ukrainas maideniešiem visi bija stāvā sajūsmā nesa situs pīrādziņus ...

asv senatori un valdības vīri spieda rokas un uzņēma selfijus ...

savkārt ausstrumukrainas apolčensi fui pretīgi teroristi un kas vēl trakāk krievi ...

ielauzušies un jau simtus gadu okupējuši austrumukrainu ...

vēl trakāk osetīni un abhži nelietīgi okupējuši grūziju maitas ...

Atbildēt

māritkis

30.08.2014. 08:01

par ukrainas maideniešiem visi bija stāvā sajūsmā nesa situs pīrādziņus ...

asv senatori un valdības vīri spieda rokas un uzņēma selfijus ...

savkārt ausstrumukrainas apolčensi fui pretīgi teroristi un kas vēl trakāk krievi ...

ielauzušies un jau simtus gadu okupējuši austrumukrainu ...

vēl trakāk osetīni un abhži nelietīgi okupējuši grūziju maitas ...

Atbildēt

andreiko

30.08.2014. 07:48

Autors apgalvo, ka teju visa oficiālā (LV) informācija par notiekošo Ukrainā ir meli. Daļēji šim apgalvojumam varētu piekrist (nu nav tur ne balto, ne melno, cūkojas abas puses). Tālāk Prūsis izvirza veselu virkni nepierādītu apgalvojumu, no kuriem lielākā daļa izklausās ļoti dīvaini. Nu labi, katram ir tiesības uz savu redzējumu. Tomēr izvirzīt to kā apoloģētisku viedokli ir kļūda. Jo Prūsis tur nav bijis, neatrodas, tātad nav aculiecinieks, viņš visu savu informāciju ir sagrābstījis, atrodoties šeit un galu galā sludina ne īpaši saprātīgas lietas. Muldēt jau var visu ko, tikai tādā gadījumā nevajag citus saukt par meļiem un savu viedokli - par labo un patieso. Tuftologs, kur ir pierādījumi kaut vai vienam faktam? Tas, ka tur CIP rosās pilnā klapē, nav apšaubāms, tomēr - austrumnieki - labie, cēlie un godīgie, bet banderieši - noziedzīgi kverpļi? Manuprāt, kverplis ir autors pats, tieši tāds pats kā jebkurš, kurš iesāk karu.

Atbildēt

gltersis

30.08.2014. 07:43

kāpēc rietum ukrainai tik ļoti vajadzīga austrumukraina kura pēc viņu vārdiem tāpat ir pilna ar plutera nacistiem.

neviens tak dombasā nesaka ka mēs ieņemsim kijevu un tamlīdzīgi ...

lai stāgā pa savu kijevu un salutē slava ukrainai cauru dienakti ja tā patīk ...

Atbildēt

gltersis

30.08.2014. 07:43

kāpēc rietum ukrainai tik ļoti vajadzīga austrumukraina kura pēc viņu vārdiem tāpat ir pilna ar plutera nacistiem.

neviens tak dombasā nesaka ka mēs ieņemsim kijevu un tamlīdzīgi ...

lai stāgā pa savu kijevu un salutē slava ukrainai cauru dienakti ja tā patīk ...

Atbildēt

Zigurds

30.08.2014. 07:41

Ja ukraiņi tiešām ir nacisti, tad kā viņi sadzīvo ar Odesas ebrejiem?Kāpēc, kā apgalvo Prūsis, "nacistiem" palīdz ASV, kuras prezidents melnais, bet puse iedzīvotāju krāsainie?

Atbildēt

paija

30.08.2014. 07:36

Prūsis laikam nepamanīja,ka Krievija jau ir sagrābusi Ukrainas teritoriju - Krimu,tas laikam neskaitās iebrukums. Nav arī saprotams kā no Krievijas var piegādat ieročus privātā kārtā . VAi Krievijā tos pārdod veikalos? agrāk tur bija paredzēts kriminālsods par nelikumõgu ieroču iegādi. Arī karoāanu atvaļinajumu laikā aizliedz Krievijas armijas likumi un tas iespejams tikai ar augstākās virspavelniecības atļauju.Tā ka nevajag te pūst miglu acīs par to,ka Krievija nepiedalās karā. Nacisti, fašisti ir tikai tads krievu lamuvards pret visiem,kam nepatīk Krievijas impēriskās tieksmes . Ja Prūsis aizmirsis, tad karu uzsāka vietējie bandīti , vairums to vadoņu bija un ir Krievijas pilsoņi.Brunoti bandīti ieņēma policijas , karaspeka daļas, valsts iestādes.Jebkurā valstī tadus ir tiesības atšaut uz vietas.Krievijā pat runas par seperātismu ir krimināli sodāmas. Ukrainas armija tiešam ir vaji sAGAtavota.Aizmirsuši ,kas ir Krievija.kura paliek arvien nacistiskāka, Krievu pasaule visur pasaulē jau kļuvusi par oficialu ideju. žirinovskis nupat pauda,ka pec Ukrainas jaiebrūk Kazahstanā, jo tur arī esot rusofobija. Starp citu katru dienu klausos arī Krievijas kanalu ziņas un tikai parliecinos par to meliem., neslēptu naidu pret UKrainu. Kā tad Prūsis vēl nav aizmeties karot pret nacistiem . Varbūt Latvija tiktu no tAdiem vaļa. Ja tu un tev līdzīgie, Prūsi, Latvija sāktu te kabinat Kriewvijas karogus , iebruktu policijā un iestādes, roka nedrebetu ielaist tev lodi pierē.

Atbildēt

Autors (EX-seržants)

[R] 30.08.2014. 07:35

»

:-(

Cik melīgs, pretīgs un cinisks raksts


Tieši labi, ka PIETIEK publicē šadus rakstus. Pirmkārt, tas ļauj redzēt kremļa propogandas melīgumu un ciniskumu, otrkārt- dod stimulu Ex-seržantam publicet savu rakstus.

Atbildēt

:-(

30.08.2014. 07:27

Cik melīgs, pretīgs un cinisks raksts!
Žēl, ka PIETIEK nolaidies līdz līmenim, lai publicētu šādus rašista murgus...

Atbildēt

naceklis

30.08.2014. 07:24

normāli rietumu analītiķi no agrāk reigana administrācijas arī tā uzskata ne protams senīlie brezinski un kisindžeri kuri sapņo atriebties krievijai.

Atbildēt

Autors (EX-seržants)

[R] 30.08.2014. 07:24

Ļoti labi. Ja jau kremlis neatzīst savu BS klātbūtni Ukrainā, tad, sasaņemot gūstā bruņotus subjektus ar vai bez pazīšanās zīmēm tie būtu uzskatami nevis par karagūstekņiem uz kuriem attiecinamas starptautiskas konvencijas, bet par bruņotiem teroristiem un bandītiem, kas tiesājami saskaņā ar Ukrainas kriminālkodeksa attiecīgiem pantiem. Pie tam, ukraiņiem vajadzetu nosūtīt paziņojumus sagustīto krievu karavīru radiniekiem par draudošo sodu, lai krievu vecenes saceļ brēku.
Kā redzams no notiku attīstības, Putins ir "uzlicis mīksto" civilizēto valstu reakcijai, toties ir uztraucie tagad tāpat kā līdz šim par savu reitingu Krievijā. Nule kā devis rīkojumu austrumukrainas bandītiem izlaist no aplenkuma ukraiņus.Ne jau aiz cilvekmiēstības vecais čekists to dara, bet gan cerot, ka līdzīga reakcija būs no ukraiņu puses attiecībā pret sagūstītiem krievu karavīriem.

Atbildēt

naceklis

30.08.2014. 07:23

normāli rietumu analītiķi no agrāk reigana administrācijas arī tā uzskata ne protams senīlie brezinski un kisindžeri kuri sapņo atriebties krievijai.


Atbildēt

Karote

30.08.2014. 07:20

Varu piekrist tikai tik tālu, ka tekoši melo abas puses :)

Atbildēt

Ronalds

30.08.2014. 06:45

Nu, šeit neviens fakts īsti nav minēts... LIFE NEWS, NTV, Rossija to var redzēt un dzirdēt katru dienu...

Gribētos redzēt šo autoru vaigā, varbūt Ždanoka maskējās...

Atbildēt

1905

30.08.2014. 06:25

»

Seniors

Kas notiek ?Autors pārskatijies RU propogandas kanālus ? Vai arī ne visur LV ir atslēgts RTR :) Vai autors atnācis strādāt no "Dzeltenās preses" ? Šo rakstu lūdzu ievietot kādā "dzeltenā lapā


Jūs atbalstāt TV kanālu atslēgšanu un informācijas cenzūru, lai būtu iespējams veidot vienu "pareizo" viedokli? Ziemeļkorejā tā dara. Vai Jums simpatizē Ziemeļkorejas iekšpolitika?

Atbildēt

1905

30.08.2014. 06:20

»

Audiatur et altera pars

Viedoklis 100% Maskavas propagandai atbilstošs


Kurš viedoklis ir pareizais? Vai Psaki viedoklis?Vai arī tukšie viedokļi ikdienas LR mēdijos? Vai Rinkeviča viedoklis, ka Ukrainā ir sācies karš, bet porošenko pat neizsludina karastāvokli?

Atbildēt

nacisti?

30.08.2014. 06:15

Problēma ir krievu nacionālajā apziņā. Krieviem nav nacionālās apziņas, viņiem ir impēriskā apziņa, kas kultivēta jau no nez kuriem laikiem.

Tāpēc gan ukraiņus, gan baltiešus viņi lamā par nacistiem.

Kaunies, Prūsi!

Atbildēt

bet

30.08.2014. 06:10

»

Audiatur et altera pars

Viedoklis 100% Maskavas propagandai atbilstošs


Maskavas propaganda vismaz kādreiz cenšas pamatot savus melus. Šeit viena bļaušana vien.

Atbildēt

Seniors

30.08.2014. 06:06

Kas notiek ?Autors pārskatijies RU propogandas kanālus ? Vai arī ne visur LV ir atslēgts RTR :) Vai autors atnācis strādāt no "Dzeltenās preses" ? Šo rakstu lūdzu ievietot kādā "dzeltenā lapā"

Atbildēt

Audiatur et altera pars

30.08.2014. 06:05

Viedoklis 100% Maskavas propagandai atbilstošs.

Prūsis nav jau vienīgais, Dimiters, Kučinskis un vēl.

Citādi būtu sajēdzīgi cilvēki, ja nespīdētu cauri šis nozombējums

Atbildēt

1905

30.08.2014. 06:03

»

klauns

Labi ka eksistē arī gejrietumu "demokrātijas" nenozombēti cilvēki...


"Pēdējā rindkopa norāda uz redakcijas neobjektīvo domāšanas veidu....
Objektīvs domāšanas veids nemaz nepastāv. Katra doma ir tikai un vienīgi subjektīva. Tas, ka Pietiek publicē šo rakstu, jau vien apliecina to, ka Pietiek, atšķirībā no US=LR-medijiem, neaizbāž mutes citādi domājošiem un nenodarbojas ar cenzūru. Mazā atsauce beigās tikai atspoguļo redakcijas viedokli, kurš, kā jau minēju, var būt tikai subjektīvs.

Atbildēt

1905

30.08.2014. 05:56

Var jau būt, ka rietumukraiņi ir ar nacistisku ideoloģiju apsēsti. Var jau būt. Bet autora tekstā ir tikai apgalvojumi par to. Nepieciešama tomēr būtu šajā sakarā autora padziļināta analīze, kāpēc autors tā uzskata. Pliks apgalvojums ir diemžēl nepārliecinošs. Līdz ar to arī viss pārējais teksts ir tikai apgalvojums un subjektīvs pieņēmums. Šādi pliki apgalvojumi vairāk atgādina Naida runu (1984), kas ne ar ko neatšķiras no LR oficiālajos mēdijos ikdienā publicētā.

Atbildēt

klauns

30.08.2014. 05:53

Labi ka eksistē arī gejrietumu "demokrātijas" nenozombēti cilvēki.
Protams izpratne par taisnību katram sava, bet stāsts jau ir par faktiem, ne taisnību...!!!
Un faktus pat vēsture pasniegs katrai pusei savus.
Pēdējā rindkopa norāda uz redakcijas neobjektīvo domāšanas veidu.
Nez tā vienmēr, vai tikai Krievijas gadījumā.

Atbildēt

Lapas:    5   4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 1. daļa. Kā sākās karš, jeb Molotova - Ribentropa pakts trīs dienu hronikā

FotoAutortiesības uz šo “spārnoto” frāzi kļūdaini tiek piedēvētas J.Gebelsam, kaut patiesībā to uzrakstīja Hitlers, runājot par ebreju un marksistu lomu Vācijas sagrāvē Pirmā pasaules karā. Neskatoties uz to, trešā reiha propagandas ministrs savā darbībā konsekventi pieturējās pie šīs “gudrības”, un izskatās, ka Vladimirs Putins, pievērsdamies Otrā pasaules kara tēmai, ir ņēmis piemēru no minētajām personām.
Lasīt visu...

3

Ja mums nebūs jaunas ēkas par pārdesmit miljoniem eiro, kura stiprinās mūsu kapacitāti, mēs arī turpmāk nevarēsim notvert nevienu spiegu

FotoAtbilstoši 2017. gadā pieņemtam valdības lēmumam Rīgā, Brīvības gatvē 207 ir plānota Valsts drošības dienesta (VDD) ēkas būvniecība, kas tiks sākta jau šogad.
Lasīt visu...

21

Lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā

FotoNacionālā apvienība (NA) iesniegusi likuma grozījumus, lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā. JKP atbalsta. A/Par neatbalsta. Vienotība un KPV vēl domā.
Lasīt visu...

21

Mihoelss, ebreju antifašistu komiteja un “ārstu-indētāju” lieta

FotoPērnā gada nogalē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies vēsturei, necenzēti nolamājot pirmskara Polijas vēstnieku Vācijā par it kā viņa antisemītiskiem izteikumiem. Tēma tika attīstīta, un “izcilais vēsturnieks” nonāk pie secinājuma, ka patiesībā WWII izraisīja nevis Hitlers ar Staļinu, bet gan Polija. Nu ko, nākošais atklājums varētu būt tāds, ka, tie 20 tūkstoši poļu virsnieki nevis tika nošauti Katiņā un citviet ar čekistu iecienīto paņēmienu - lodi pakausī, bet nomiruši pašu neuzmanības dēļ, masveidīgi saindējoties ar sēnēm.
Lasīt visu...

21

Paveiktais veselības nozarē Artura Krišjāņa Kariņa valdības pirmajā gadā

FotoAtbilstoši valdības deklarācijai: 1. Pieejamība. Ārstniecības personu darba samaksas pieaugums 2020. gadā. Panākts, ka 2020.gadā veselības nozares darbinieku zemākā darba samaksa pieaugs par 10%, savukārt rezidentiem darba samaksas pieaugums būs 20% apmērā. Piemēram, sertificētu ārstu zemākā mēnešalga pieaugs par 108 eiro (no 1079 eiro 2019.gadā līdz 1187 eiro 2020.gadā) un sertificētu māsu un ārstu palīgu zemākā mēnešalga palielināsies par 71 eiro (714 uz 785 eiro). 
Lasīt visu...

10

Šakāļi

FotoTā iegājies, ka vieni zvēri mums simbolizē drosmi un cēlumu, bet citi - gļēvumu un zemiskumu. Tā, piemēram, lauvu mēs dēvējam pat par zvēru karali, bet hiēnām un šakāļiem cilvēku vērtību sistēmā ir visai zīmīgs, bet nožēlojams statuss. Tie reti uzbrūk spēcīgam pretiniekam, tie vareni tikai barā, tie uzglūn slimam vai vājam,      vai vēl neizaugušam, vārdu sakot, tādam, kurš nespēj sevi aizstāvēt.
Lasīt visu...

18

Mums pilnīgi neparedzētām vajadzībām ļoti nepieciešami vēl divi miljoni nodokļu maksātāju naudas

FotoLatvijas Televīzija Nacionālajai elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomei (NEPLP) 2020. gada 15. janvārī iesniegusi informatīvo ziņojumu par vidēja termiņa darbības stratēģijas (2020.-2022. gadam) ieviešanu un kapitālsabiedrības sekmīgai attīstībai nepieciešamiem priekšnoteikumiem. Ziņojumā apkopota informācija par šābrīža situāciju uzņēmumā.
Lasīt visu...

21

Intelektuālā atombumba

FotoCilvēce vēsturiski nesen ieguva atombumbu kā pagaidām efektīvāko līdzekli cilvēku fiziskajai iznīcināšanai. Taču cilvēce vēsturiski vēl nesenāk (no XX gs.70.gadiem) ieguva atombumbu  arī cilvēku garīgajai (apziņas, domāšanas, prāta, uztveres) iznīcināšanai, viņus neiznīcinot fiziski. Arī tas pagaidām ir efektīvākais līdzeklis attiecīgajā jomā. Tik efektīvs līdzeklis garīgajai iznīcināšanai nav ne reliģiskā dogmātika, ne politiski ideoloģiskā dogmātika. Šo līdzekli jāsauc par intelektuālo atombumbu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mums būtu jāsāk uzvesties kā saprātīgiem vismaz līdz budžeta apstiprināšanai

Pēdējās dienās visi jau ir apjukuši no tā ziņu daudzuma, kas ar mediju un sociālo tīklu...

Foto

2020. No Tuvajiem Austrumiem līdz Baltijai: ģeopolitiskās prognozes ASV un Irānas konflikta kontekstā

Ģeopolitiskās prognozes jaunajam gadam no dažādu politologu puses skan neviennozīmīgi un tās atšķiras...

Foto

Pilnveidotais augstskolu pārvaldības modelis top necaurspīdīgi

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) nosūtījusi vēstuli Izglītības un zinātnes ministrijai (IZM), Latvijas Rektoru padomei, Augstākās izglītības padomei,...

Foto

500 metru aptieku darbības ģeogrāfiskais ierobežojums jāatceļ, lai veicinātu medikamentu pieejamību un normalizētu zāļu cenas Latvijā

Nevalstiskā organizācija Impact 2040 vērsusies pie Valsts prezidenta, Saeimas deputātiem...

Foto

Atklātā vēstule par ilgtspējīgu un gudru saimniekošanu Latvijas mežos

Mežs mūsdienās klāj vairāk nekā pusi Latvijas teritorijas, kas ir pēdējos 250 gados lielākā meža platība. Latvijas meža...

Foto

Pašlaik galvaspilsētu vada Mata Hari, kas iepriekšējos 10 gadus veiksmīgi nēsājusi čemodānus aiz vajadzīgajiem cilvēkiem

Maniem kolēģiem Rīgas domē, kā man liekas, ir divas iespējas, kā...

Foto

Pa Latviju klīst populāra nopūta - “Galvenais, ka šoreiz ir prezidents, par kuru nav kauns”

Tas, ko esmu ievērojis un sen sapratis - cilvēkiem ārpus Latvijas...

Foto

Neredzam nekādu iemeslu, lai kaut ko mainītu partijas darbībā arī pašlaik

Ņemot vērā situāciju, kāda izveidojusies saistībā ar ASV Valsts kases Ārvalstu aktīvu kontroles biroja (OFAC)...

Foto

Kā Kariņa valdība iespēra zem jostas vietas Latvijai kā tiesiskai valstij

9.janvāra Saeimas plenārsēdē tika izskatīts deputātu pieprasījums Ministru prezidentam Krišjānim Kariņam “Par valdības nespēju pamatot...

Foto

Cerību ideoloģija

Uz planētas pašlaik notiek sīva cīņa par pasaules kārtību. Cīņa notiek starp tiem, kuri vēlas dzīvot daudzpolārā pasaulē, kur pasaules kārtību nosaka vairākas spēcīgas...

Foto

IZM izteikti neieklausās profesionāļu viedoklī un nāk klajā ar nepārdomātiem priekšlikumiem

Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) pēdējā laikā izceļas ar dažādu noteikumu aktīvu ražošanu, bet tas...

Foto

Vai LTV izplata viltus ziņas?

6. janvārī sabiedrība uzzināja par kārtējām vadošo darbinieku iecelšanām Latvijas TV. Zīmīgi, ka pārmaiņas skārušas tieši atbildīgos par saturu. LTV pavēstīja,...

Foto

„Mediju ekspertes” Rudušas piecpadsmitā darbavieta atbilstoši viņas vektoram būs valsts televīzija

No 2020. gada 6. janvāra Latvijas Televīzijas Programmu daļas direktores pienākumus pilnā apjomā sākusi pildīt...

Foto

Laimīgā dzīve ar “suņa s...iem” un prognozēšanas rutīna

Ar svešvārdu “rutīna” neapzīmē vienīgi šablonisku darbību, kad valda ilgi trenēts un stabils, taču ne visai simpātisks automātisms....

Foto

Iniciatīva: valsts un pašvaldību autotransportu aprīkot ar GSM GPS izsekošanas ierīcēm

Brīdī, kad valstī trūkst naudas mediķiem, demogrāfijas jautājumiem, ir nepieciešams arī palūkoties, kur varētu ietaupīt...

Foto

Daudzi šeit Latvijā savā apziņā vēl nedzīvo kā Eiropā, par kuru sapņojam

Eiropa. Brīvā Eiropa. Padomju Latvijas laikā tā bija katra latvieša sapnis. Nostāsti par turīgajiem...

Foto

Valdībai jāpievērš uzmanība nepilnībām regulējumā par aptieku izvietojumu

Augstākās tiesas (Senāta) Administratīvo lietu departaments 18.decembrī, izskatot pieteikumu par Zāļu valsts aģentūras izsniegtām atļaujām aptiekas atvēršanai, atcēla...

Foto

Elektriskā dzīve

Pagātne ir ne tikai notikumiem, bet arī idejām. Notikums bez idejas ir ikdiena, bet notikums ar ideju kļūst par vēsturi. Pagājušā gadsimta otrajā gadu...

Foto

Pagātnes fakti tagadnei

Latvijas sabiedrības kādā daļā joprojām saglabājas speciāli iezombētais melīgais priekšstats par “perestroiku/atmodu”. Daudzi turpina slavēt tādus VDK sameistarotos pseidonacionālos mistrojumus kā LTF, LNNK,...

Foto

Lai arī pamazām, tomēr tiesiskā situācija Latvijā uzlabojas

23. decembrī Satversmes tiesa (ST) par neatbilstošu Satversmei atzinusi normu, kas liedz kriminālvajāšanai izdotam Saeimas deputātam piedalīties Saeimas...

Foto

Datu valsts inspekcijas direktore jaunu izaicinājumu priekšā

Datu valsts inspekcijas vadītāja amatā tiku iecelta 2016.gada 5.aprīlī, neilgi pirms tika pieņemta Vispārīgā datu aizsardzības regula (2016.gada 27.aprīlī)...

Foto

No kā mums lūgt svētību jeb svētība vai lāsts?

Šajos Ziemassvētkos arhibīskaps Zbigņevs Stankēvičs aicina iznīcināt ļaunumu savās dzīvēs. Šai sakarā minēšu kādu piemēru, kur no...

Foto

Objektīvais faktors

Eksistenciālajai traģēdijai, kas latviešu tautā turpinās jau gadus trīsdesmit un izteikti triumfālu pakāpi ir sasniegusi “6.oktobra paaudzē”, ir objektīvs faktors. Tāds faktors patiešām eksistē...

Foto

Notiek sorosītu bezprecedenta uzbrukums Valsts policijai

Pēdējās dienās lielu vairumu Latvijas masu mediju ir pāršalkusi ziņa, ka it kā kāda persona terorizējot un vajājot žurnālistu organizāciju Re:Baltica un...