Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    5   4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Autors (EX-seržants)

[R] 30.08.2014. 10:34

»

Autors (EX-seržants)

Nezinu kādiem resursiem esi gajis cauri (laikam dziļā šmigā) tikai Novozaovska ir okupēta...


Sorry, drukas kļūda, Donbasa vietā bija domāta Doņetska. Pirms pēdējo dienu notikumiem situācija liecinaja, ka Doņetskā un Luganskā ielenktajiem bandītiem ir pienacis "vakars pie ezera". Tagad viss pēķšņi krasi ir mainījies. "Zaļo cilvēciņu" taktika ir sevi attaisnojusi- 4.paaudzes karš bez kara pieteikuma. Vai Latvijā šāds vai nedaudz labāk nomaskēts scenarijs ir iespējams? Noteikti nē, ja jau pats Vejonis ir apgalvojis, ka nav iespējams, tāpēc arī tiek iepirkta brunutehnika, lai nebūtu iespējams. Vējoni un pārejais liekāžu bars no ĀM un NBS vadības! Mierā kad ar jums runā Ex-seržants ! VIsi Jusu izteikumi un paziņojumi ir rūpīgi dokumentēti un tiks celti gaismā, kad pienāks īstais brīdis.

Atbildēt

IM

30.08.2014. 10:30

Ta ko te vispār runāt par Krieviju. Vai ukraiņi paši nesaprata, vai Porošenko nesaprata ar kādiem baltiem diegiem Ukrainas vienotība ir sašūta? Nu vajadzēja tak saprast, bet Rietumu vārdu saldās pērlītes jau laikam acis aizmālēja. Nerunāt ar 8 miljoniem savas valsts iedzīvotājiem par savas valsts nākotni? Mēģināt ar spēku uzspiest 8 miljoniem tādu nākotni kādu viņi nevēlas? Nu tur tak fašistam ir jābūt , gribi tāds būt vai negribi!
Kā var gribēt vienotu Ukrainu ja vieni grib uz rietumiem, otri uz austrumiem? Tur tak pat muķim skaidrs ka ceļi dalās un valsts plīst, un tikai fašists te var vēlēties ar asinīm kaut ko salīmēt.

Atbildēt

Autors (EX-seržants)

[R] 30.08.2014. 10:10

»

Hermanis

Vakar speciāli gāju cauri pasaules interneta ziņu resursiem, jo mani tik tiešām satrauc ''karš'' lielākajā Eiropas valstī. Nevienā nebija ziņa, ka krievi ar savu karaspēku iebrukuši Ukrainā. Ir tikai Jaceņuka viedoklis, ka tā notiek. RAKSTS JAU NAV KRIEVIJAS ATBALSTAM, bet gan par mūsu, Latvijas, preses...


Nezinu kādiem resursiem esi gajis cauri (laikam dziļā šmigā) tikai Novozaovska ir okupēta-
http://euroradio.fm/en/russian-tanks-enter-novoazovsk-ukrainian-troops-retreat-mariupol-video
Austrumukrainas bandīti nekādi tie nevarēja būt, jo bija praktiski ielenkti Luganska un Donbasā.
Faktiski tie paši zaļie cilvēciņi, kas Krimā.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

30.08.2014. 09:51

»

Hermanis

Vakar speciāli gāju cauri pasaules interneta ziņu resursiem, jo mani tik tiešām satrauc ''karš'' lielākajā Eiropas valstī. Nevienā nebija ziņa, ka krievi ar savu karaspēku iebrukuši Ukrainā. Ir tikai Jaceņuka viedoklis, ka tā notiek. RAKSTS JAU NAV KRIEVIJAS ATBALSTAM, bet gan par mūsu, Latvijas, preses...


Var redzēt, ka esi "peciāli gājis cauri" ziņu resursiem. Laikam tikai tiem, kuri beidas ar RU. Vai nevajadzētu mazliet pielabot, ka tev vakar ir vienkārši "gājis cauri" un tāpēc neesi varējis neko citu, ka skatīties savien RUistiem zobos.. .

Atbildēt

ALLA

30.08.2014. 09:49

»

Aivars2

Nepiekrītu domai, ka BS necīnīsies. Gan BS, gan zemessardze cīnīsies, bet problēma ir tā, ka nav pienācīga bruņojuma, bet ir tikai paļaušanās uz 5.pantu. Vismaz 2% vajadzētu jau nākošgad, jo 2020.gadā var iznākt maksāt jau 20% kremlim. Negribu apšaubīt Amerikas attieksmi pret saviem sabiedrotajiem, ...


Jāņem vērā, ka BS, Zemessardzei un policijai vispirms būs jācīnās ar Krievu pasauli, bet, tā kā daudzi jaunieši paši pieder pie Krievu pasaules, tad tie jau necīnīsies. Piemēram, ja Daugavpils policistam ieroci palūgs atdot viņa, piem.tēvabrālis, kas amatu savienošanas kārtībā ir zaļais cilvēciņš - tad krustdēls taču ieroci atdotu?
Katrā ziņā zaļie cilvēciņi Donbasā bez problēmām ieņēma izpildkomitejas, policiju un armijas daļas, bet vecenes kāpa uz Ukrainas tankiem un ar apaušiem lupīja tankistus.
Ja būtu vajadzīgā pretestība uzreiz, Krievu pasaulei rastos problēmas.
Protams, 5.pants ir bleķis, kam tic tikai muļķi. Krievu pasaule mūs sasitīs pa vienam

Atbildēt

Kristers

30.08.2014. 09:48

Slims raksts, raksta autors un atbalstītāji. Pretīgi

Atbildēt

L.G. par Lapsu un viņa "kolēģiem".

30.08.2014. 09:43

»

fakts

Grantiņš - visiem noriebies kā apmīzies bomzis


"Dabas bērns" nesen rakstīja par šeit rakstošiem "komentātoristiem", ka tie nav tik daudz cik komentāri. Tas tiesa, ir tikai divi- Konstantīns Pupurs un Arturs Priedītis(kopā ar pašu Lapsu). Šī trijotne, tad arī ir šīs vietnes mugurkauls, lai sētu naidu pret visu latvisko un Latvijas valsti. Pr Lapsu vairāk šeit:---http://tautastribunals.eu/?p=13449 ----par narkomānu un kremļa apmācīto nelieti Pupuru šeit:----http://tautastribunals.eu/?p=2411---- un arī par Priedīti:---http://tautastribunals.eu/?p=18225

Atbildēt

Hermanis

[R] 30.08.2014. 09:28

Vakar speciāli gāju cauri pasaules interneta ziņu resursiem, jo mani tik tiešām satrauc ''karš'' lielākajā Eiropas valstī. Nevienā nebija ziņa, ka krievi ar savu karaspēku iebrukuši Ukrainā. Ir tikai Jaceņuka viedoklis, ka tā notiek. RAKSTS JAU NAV KRIEVIJAS ATBALSTAM, bet gan par mūsu, Latvijas, preses un ierēdņu vienpusējo skatījumu. Rinkevičs, lūk, Jaceņuka viedokli uzskata par faktu. Citur pasaulē tik radikāli nedomā. Latvijas presē tikai vienas Ukrainas konfliktā iesaistītās puses viedoklis. Ja kāds piemin otras puses viedokli, tas ir fašists. Nu nav tā vārda brīvība šāda. Ja Jūs nepiekrītat kāda viedoklim, tas nenozīmē ka viņš ir fašists. Labākā gadījumā paklusējiet, vai sāciet diskusiju ar sava viedokļa izklāstu, nevis apsaukāšanos.

Atbildēt

Aivars2

30.08.2014. 09:07

»

ALLA

Nav svarīgi, vai krievijas zaldāti karo pa bataljoniem, rotām, vadiem, nodaļām, jeb pa vienam, novēlēsim okupantiem drīzu nāvi. Svarīgi ir tas, ka Krievu pasaule nometusi miermīļa masku un metusies atklātā konfrontācijā ar Eiropu...


Nepiekrītu domai, ka BS necīnīsies. Gan BS, gan zemessardze cīnīsies, bet problēma ir tā, ka nav pienācīga bruņojuma, bet ir tikai paļaušanās uz 5.pantu. Vismaz 2% vajadzētu jau nākošgad, jo 2020.gadā var iznākt maksāt jau 20% kremlim. Negribu apšaubīt Amerikas attieksmi pret saviem sabiedrotajiem, bet Francijas un Nīderlandes attieksme, daļēji arī Vācijas sēj manī nopietnas šaubas par 5.panta visspēcību!

Atbildēt

Eduards Lunis

30.08.2014. 08:58

---Sis ,Prūša raksts,mansaistās ar drausmiģo ,prettiesisko situāciju Latvijā!
Skaidroju tuvāk. Man te Kēgumā ir viens krievs,kurš ir cietis un cieš no vietējās varas un tiesām. To viņš pamato ar to, ka ir krievs, bet kad es viņam norādu, ka mani vājā vēl vairāk un ka esmu latvietis-vinām tad nav argumentu!? Viņš ir novests li'dz tam, ka uz sava krekla ir uzšuvis Krievijas karogu!? Kad vinām prasu -AR KO TAD pUTINS IR LABĀKS PAR LATVIJAS VARTURIEM-VIŅAM NAV ARGUMENTU!? Varbūt tāds ir arī Prūsis!?

Atbildēt

z

30.08.2014. 08:58

Ivars Pruusis ir stulbs Krievijas agitators.

Patiesiiba ir taada ,ka ekonomisko kriizi Krievijaa sajutusais Ptutins un generaalju kompaanija noleemis noveerst uzmaniibu no Krievijas iekseejaam probleemaam un saakt demonstreet pasaulei Krievijas muskuljus , liidz ar to noveersot pasu krievu uzmaniibu no iekseejaam ekonomiskaam probleemaam ( bezdarbs, cenu augums, banku kriize )

Atbildēt

IM

30.08.2014. 08:51

Nu ko ta te vairs. Jāpiekrīt par visiem 100%.

Atbildēt

2012.g.

30.08.2014. 08:46

»

L.Grantiņš LRTT

Ja L.Lapsa no šī murga norobežojas par visiem 90%, tad kāpēc tādu smirdošu "viru" likt uz galda(publicēt) ? Nu tāpēc laikam, ka Lapsa ir no šīs pašas Prūša kompānijas. Varbūt, ka ir pienācis laiks nomainīt šīs i-vietnes nosaukumu uz www.šizofrēnija.com ? Visam ir savas robežās...


Laikrakstam “DDD” laimējās, ka mūsu kolektīvs jau no paša sākuma saskatīja dīvainības Linarda Grantiņa uzvedībā un uztvēra viņa darbību ar draisku humoru. Tā teikt, dažu īpatņu grupa ir nodibinājusi “tautas tribunālu”, raksta dažādus diezgan asprātīgus spriedumus – lai jau darbojas, sliktāk taču nebūs! Protams, mēs bijām spiesti rediģēt, lai avīzē neparādītos rupjības, bet citādi “tribunāla” spriedumi mūsu lasītājus uzjautrināja un reizē pakratīja ar pirkstu kangariem – proti, re, kā tautas modrā acs vēro un tiesā.

Kamēr spriedumu bija maz, tekstuāli tie bija asprātīgi. Kad to kļuva pārāk daudz un nebija vairs asprātīgi, redakcija ieteica L. Grantiņam tik daudz nerakstīt, jo, kā to atzīst paši jokdari, labus jokus izdomāt nemaz nav tik viegli. Taču “tribunāls” neklausījās. Jau tad mēs saskatījām vēl vienu dīvainību, proti, to, ka viņi paši – Grantiņš un Co – šo “tribunālu” uzskata par īstu, nevis butaforiju. Pats Grantiņš ar lepnumu parakstījās zem spriedumiem. Kad “tribunāls” sāka piespriest “augstākos soda mērus” nevis galvenajiem mūsu valsts kangariem, bet, tēlaini izsakoties, arī sētniekiem par slikti noslaucītu ielu, pa telefonu mēs draudzīgi aizrādījām Grantiņam. Taču viņš nerimās, un mēs pārtraucām publicēt neasprātīgus “murgojumus”.

Pirms kādiem 3 gadiem laikraksts “DDD” pilnībā pārtrauca attiecības ar L.Grantiņu, jo viņš kļuva nikns par to, ka mēs, lūk, atļāvāmies bez viņa atļaujas publicēt interviju ar K. Pupuru, kuru pats Grantiņš vienu brīdi uzskata par čekistu, otru brīdi par tādu neuzskata. Mūsu redakcija īpaši neuztraucās par turpmākiem dusmu izvirdumiem, jo ar tādiem nelīdzsvarotiem “jokdariem” kā Grantiņš bieži gadās, ka šodien viņš ir pie sajēgas, bet jau rīt, kā tautā mēdz teikt, viņam “visi nav mājās”.

Mūsu redakcijā nopietnu izbrīnu radīja vien fakts, ka nesen, aptuveni pirms diviem mēnešiem, kāda raidorganizācija pilnīgā nopietnībā uztvēra L. Grantiņa muļķīgo “sacerējumu” un pat svinīgi nolasīja tiešajā ēterā, tādējādi parādot “nelīdzsvarotajam” lielu godu. Nebija ilgi jāgaida, kad šī raidorganizācija pateicības vietā no šī “nelīdzsvarotā” tipa saņēma sev uz galvas veselu mēslu vezumu. Mūsu redakcijai atlika vienīgi izteikt draudzīgu izpratni šai raidorganizācijai, ka tā vienmēr sanāk, ja kāds traku ņem par pilnu.

Atbildēt

ALLA

30.08.2014. 08:39

Nav svarīgi, vai krievijas zaldāti karo pa bataljoniem, rotām, vadiem, nodaļām, jeb pa vienam, novēlēsim okupantiem drīzu nāvi. Svarīgi ir tas, ka Krievu pasaule nometusi miermīļa masku un metusies atklātā konfrontācijā ar Eiropu.
Vienīgais, ko varam mācīties no šīs traģēdijas - mums steidzīgi vajadzīgs NATO karaspēks savu policijas iecirkņu aizsardzībai pret Krievu pasaules zaļajiem cilvēciņiem, jo prakse parāda, ka policisti savus iecirkņus praktiski neaizsargā. Vai varam būt droši, ka Bruņotie spēki cīnīsies, kad zaļie cilvēciņi uzbruks Ādažu bāzei? Dienžēl nē...

Atbildēt

Aivars2

30.08.2014. 08:22

»

Autors (EX-seržants)

Ļoti labi. Ja jau kremlis neatzīst savu BS klātbūtni Ukrainā, tad, sasaņemot gūstā bruņotus subjektus ar vai bez pazīšanās zīmēm tie būtu uzskatami nevis par karagūstekņiem uz kuriem attiecinamas starptautiskas konvencijas, bet par bruņotiem teroristiem un bandītiem, kas tiesājami saskaņā ar Ukrainas...


Tās visas ir tikai spēlītes par izlaišanu no aplenkuma. Īstenībā kremlis grib, lai Ukraiņi vispirms noliek ieročus, bet, pēc tam, jau ar neapbruņotiem, var darīt, kas vien iegribas!
Kremlim ļoti nepatīk, ka arvien vairāk kritušo krievu karavīru, tas arī izskaidro visu!

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

30.08.2014. 08:20

Ja L.Lapsa no šī murga norobežojas par visiem 90%, tad kāpēc tādu smirdošu "viru" likt uz galda(publicēt) ? Nu tāpēc laikam, ka Lapsa ir no šīs pašas Prūša kompānijas. Varbūt, ka ir pienācis laiks nomainīt šīs i-vietnes nosaukumu uz www.šizofrēnija.com ? Visam ir savas robežās... .

Atbildēt

Autors (EX-seržants)

[R] 30.08.2014. 08:15

»

andreiko

Autors apgalvo, ka teju visa oficiālā (LV) informācija par notiekošo Ukrainā ir meli. Daļēji šim apgalvojumam varētu piekrist (nu nav tur ne balto, ne melno, cūkojas abas puses). Tālāk Prūsis izvirza veselu virkni nepierādītu apgalvojumu, no kuriem lielākā daļa izklausās ļoti dīvaini. Nu labi, katram...


Lai izdarītu pareizus secinajumus, nav obligāti jabūt uz vietas un jāaptausta viss ar rokām. Dazreiz pietiek ar jau pierādītu notikumu analīzi vai vienkarši pielietojot elementāru logiku. Konkrets piemērs-Krima. Sakumā kremlis,līdzīgi kā tagad, ar putām uz lupam apgalvoja, ka krievu BS dalību notikumos neņem, bet jau mēnesi velāk Putins žurnālistiem ar cinisku smaidu apstiprina pretējo vēl uzslavējot par profesionālu darbību. Tad kam ticet- kremlim par desantniekiem, kas nejauši nomaldījušie, vai ASV publicētajiem satelīta uzņēmumiem, ukraiņu piestādītiem faktiem ar konkrētiem uzvārdiem un dokumentiem un krievu karavūru māšu gaudošanai.
Un tagad par loģiku. Kā zināms, kremlis līdz šim ir noliedzis arī bruņojuma piegādi. No kurienes seperatistiem ir tanki, BTR un zenītraķēšu kompleksi ar ko tiek notriektas lidmāšīnas, nerunajot par pārejo bruņojumu (eksperti pateiks kāds ir munīcijas patēriņš vienai karadarbības dienai). Iegādi veikalā vai atņemšanu Ukrainas BS uzbrūkot ar koka vālem lūdzu neminēt, jo tam nav sakara ar loģiku.
PAR KO MĒS TE VISPĀR RUNĀJAM!
Sorry, diskusijai atvēlētais laika limits ir izsmelts.

Atbildēt

stdd

30.08.2014. 08:15

»

gltersis

kāpēc rietum ukrainai tik ļoti vajadzīga austrumukraina kura pēc viņu vārdiem tāpat ir pilna ar plutera nacistiem


Isiots. Kāpēc kādam vajadzīga teritorija un resursi? Kāpēc pļutinam bija vajadzīga Abrene?
Raksta pļūteklis ir Dzimtenes nodevējs un tie, kuri viņu atbalsta kaut par 10-20% tieši tādi paši.

Atbildēt

Aldis

30.08.2014. 08:13

Kas to būtu domājis, ka padomju/Krievijas propoganda tā sačakarējusi latvieša prātu?! Vai arī Ivars Prūsis ir tikai literārs pseidonīms, līdzīgi kā "Nils Sakss"?

Atbildēt

onkols

[R] 30.08.2014. 08:05

Vēl viens kremļa propogandons,joptvai!
prūsi,speciāli tev : ipvnews.org
Tiem,kas skatās LV un RU ziņas - nu ieskatieties varbūt censor.net ;grani.ru ,TV Doždj ,galu galā !
Ir pa pillam ukraiņu portālu,kāpēc jātic RU propogandoniem?
Var būt arī Latvijā tomēr IR tie fašisti un mazos krievu bērniņus sit krustā ,laukumā,kur reiz bija DIŽĀ ĻEŅINA piemineklis? Var būt te kaut kur,pa kluso malu,jau tiek linčoti nabaga krievi,žīdi un citi ķerpilas?

Atbildēt

māritkis

30.08.2014. 08:02

par ukrainas maideniešiem visi bija stāvā sajūsmā nesa situs pīrādziņus ...

asv senatori un valdības vīri spieda rokas un uzņēma selfijus ...

savkārt ausstrumukrainas apolčensi fui pretīgi teroristi un kas vēl trakāk krievi ...

ielauzušies un jau simtus gadu okupējuši austrumukrainu ...

vēl trakāk osetīni un abhži nelietīgi okupējuši grūziju maitas ...

Atbildēt

māritkis

30.08.2014. 08:01

par ukrainas maideniešiem visi bija stāvā sajūsmā nesa situs pīrādziņus ...

asv senatori un valdības vīri spieda rokas un uzņēma selfijus ...

savkārt ausstrumukrainas apolčensi fui pretīgi teroristi un kas vēl trakāk krievi ...

ielauzušies un jau simtus gadu okupējuši austrumukrainu ...

vēl trakāk osetīni un abhži nelietīgi okupējuši grūziju maitas ...

Atbildēt

andreiko

30.08.2014. 07:48

Autors apgalvo, ka teju visa oficiālā (LV) informācija par notiekošo Ukrainā ir meli. Daļēji šim apgalvojumam varētu piekrist (nu nav tur ne balto, ne melno, cūkojas abas puses). Tālāk Prūsis izvirza veselu virkni nepierādītu apgalvojumu, no kuriem lielākā daļa izklausās ļoti dīvaini. Nu labi, katram ir tiesības uz savu redzējumu. Tomēr izvirzīt to kā apoloģētisku viedokli ir kļūda. Jo Prūsis tur nav bijis, neatrodas, tātad nav aculiecinieks, viņš visu savu informāciju ir sagrābstījis, atrodoties šeit un galu galā sludina ne īpaši saprātīgas lietas. Muldēt jau var visu ko, tikai tādā gadījumā nevajag citus saukt par meļiem un savu viedokli - par labo un patieso. Tuftologs, kur ir pierādījumi kaut vai vienam faktam? Tas, ka tur CIP rosās pilnā klapē, nav apšaubāms, tomēr - austrumnieki - labie, cēlie un godīgie, bet banderieši - noziedzīgi kverpļi? Manuprāt, kverplis ir autors pats, tieši tāds pats kā jebkurš, kurš iesāk karu.

Atbildēt

gltersis

30.08.2014. 07:43

kāpēc rietum ukrainai tik ļoti vajadzīga austrumukraina kura pēc viņu vārdiem tāpat ir pilna ar plutera nacistiem.

neviens tak dombasā nesaka ka mēs ieņemsim kijevu un tamlīdzīgi ...

lai stāgā pa savu kijevu un salutē slava ukrainai cauru dienakti ja tā patīk ...

Atbildēt

gltersis

30.08.2014. 07:43

kāpēc rietum ukrainai tik ļoti vajadzīga austrumukraina kura pēc viņu vārdiem tāpat ir pilna ar plutera nacistiem.

neviens tak dombasā nesaka ka mēs ieņemsim kijevu un tamlīdzīgi ...

lai stāgā pa savu kijevu un salutē slava ukrainai cauru dienakti ja tā patīk ...

Atbildēt

Zigurds

30.08.2014. 07:41

Ja ukraiņi tiešām ir nacisti, tad kā viņi sadzīvo ar Odesas ebrejiem?Kāpēc, kā apgalvo Prūsis, "nacistiem" palīdz ASV, kuras prezidents melnais, bet puse iedzīvotāju krāsainie?

Atbildēt

paija

30.08.2014. 07:36

Prūsis laikam nepamanīja,ka Krievija jau ir sagrābusi Ukrainas teritoriju - Krimu,tas laikam neskaitās iebrukums. Nav arī saprotams kā no Krievijas var piegādat ieročus privātā kārtā . VAi Krievijā tos pārdod veikalos? agrāk tur bija paredzēts kriminālsods par nelikumõgu ieroču iegādi. Arī karoāanu atvaļinajumu laikā aizliedz Krievijas armijas likumi un tas iespejams tikai ar augstākās virspavelniecības atļauju.Tā ka nevajag te pūst miglu acīs par to,ka Krievija nepiedalās karā. Nacisti, fašisti ir tikai tads krievu lamuvards pret visiem,kam nepatīk Krievijas impēriskās tieksmes . Ja Prūsis aizmirsis, tad karu uzsāka vietējie bandīti , vairums to vadoņu bija un ir Krievijas pilsoņi.Brunoti bandīti ieņēma policijas , karaspeka daļas, valsts iestādes.Jebkurā valstī tadus ir tiesības atšaut uz vietas.Krievijā pat runas par seperātismu ir krimināli sodāmas. Ukrainas armija tiešam ir vaji sAGAtavota.Aizmirsuši ,kas ir Krievija.kura paliek arvien nacistiskāka, Krievu pasaule visur pasaulē jau kļuvusi par oficialu ideju. žirinovskis nupat pauda,ka pec Ukrainas jaiebrūk Kazahstanā, jo tur arī esot rusofobija. Starp citu katru dienu klausos arī Krievijas kanalu ziņas un tikai parliecinos par to meliem., neslēptu naidu pret UKrainu. Kā tad Prūsis vēl nav aizmeties karot pret nacistiem . Varbūt Latvija tiktu no tAdiem vaļa. Ja tu un tev līdzīgie, Prūsi, Latvija sāktu te kabinat Kriewvijas karogus , iebruktu policijā un iestādes, roka nedrebetu ielaist tev lodi pierē.

Atbildēt

Autors (EX-seržants)

[R] 30.08.2014. 07:35

»

:-(

Cik melīgs, pretīgs un cinisks raksts


Tieši labi, ka PIETIEK publicē šadus rakstus. Pirmkārt, tas ļauj redzēt kremļa propogandas melīgumu un ciniskumu, otrkārt- dod stimulu Ex-seržantam publicet savu rakstus.

Atbildēt

:-(

30.08.2014. 07:27

Cik melīgs, pretīgs un cinisks raksts!
Žēl, ka PIETIEK nolaidies līdz līmenim, lai publicētu šādus rašista murgus...

Atbildēt

naceklis

30.08.2014. 07:24

normāli rietumu analītiķi no agrāk reigana administrācijas arī tā uzskata ne protams senīlie brezinski un kisindžeri kuri sapņo atriebties krievijai.

Atbildēt

Autors (EX-seržants)

[R] 30.08.2014. 07:24

Ļoti labi. Ja jau kremlis neatzīst savu BS klātbūtni Ukrainā, tad, sasaņemot gūstā bruņotus subjektus ar vai bez pazīšanās zīmēm tie būtu uzskatami nevis par karagūstekņiem uz kuriem attiecinamas starptautiskas konvencijas, bet par bruņotiem teroristiem un bandītiem, kas tiesājami saskaņā ar Ukrainas kriminālkodeksa attiecīgiem pantiem. Pie tam, ukraiņiem vajadzetu nosūtīt paziņojumus sagustīto krievu karavīru radiniekiem par draudošo sodu, lai krievu vecenes saceļ brēku.
Kā redzams no notiku attīstības, Putins ir "uzlicis mīksto" civilizēto valstu reakcijai, toties ir uztraucie tagad tāpat kā līdz šim par savu reitingu Krievijā. Nule kā devis rīkojumu austrumukrainas bandītiem izlaist no aplenkuma ukraiņus.Ne jau aiz cilvekmiēstības vecais čekists to dara, bet gan cerot, ka līdzīga reakcija būs no ukraiņu puses attiecībā pret sagūstītiem krievu karavīriem.

Atbildēt

naceklis

30.08.2014. 07:23

normāli rietumu analītiķi no agrāk reigana administrācijas arī tā uzskata ne protams senīlie brezinski un kisindžeri kuri sapņo atriebties krievijai.


Atbildēt

Karote

30.08.2014. 07:20

Varu piekrist tikai tik tālu, ka tekoši melo abas puses :)

Atbildēt

Ronalds

30.08.2014. 06:45

Nu, šeit neviens fakts īsti nav minēts... LIFE NEWS, NTV, Rossija to var redzēt un dzirdēt katru dienu...

Gribētos redzēt šo autoru vaigā, varbūt Ždanoka maskējās...

Atbildēt

1905

30.08.2014. 06:25

»

Seniors

Kas notiek ?Autors pārskatijies RU propogandas kanālus ? Vai arī ne visur LV ir atslēgts RTR :) Vai autors atnācis strādāt no "Dzeltenās preses" ? Šo rakstu lūdzu ievietot kādā "dzeltenā lapā


Jūs atbalstāt TV kanālu atslēgšanu un informācijas cenzūru, lai būtu iespējams veidot vienu "pareizo" viedokli? Ziemeļkorejā tā dara. Vai Jums simpatizē Ziemeļkorejas iekšpolitika?

Atbildēt

1905

30.08.2014. 06:20

»

Audiatur et altera pars

Viedoklis 100% Maskavas propagandai atbilstošs


Kurš viedoklis ir pareizais? Vai Psaki viedoklis?Vai arī tukšie viedokļi ikdienas LR mēdijos? Vai Rinkeviča viedoklis, ka Ukrainā ir sācies karš, bet porošenko pat neizsludina karastāvokli?

Atbildēt

nacisti?

30.08.2014. 06:15

Problēma ir krievu nacionālajā apziņā. Krieviem nav nacionālās apziņas, viņiem ir impēriskā apziņa, kas kultivēta jau no nez kuriem laikiem.

Tāpēc gan ukraiņus, gan baltiešus viņi lamā par nacistiem.

Kaunies, Prūsi!

Atbildēt

bet

30.08.2014. 06:10

»

Audiatur et altera pars

Viedoklis 100% Maskavas propagandai atbilstošs


Maskavas propaganda vismaz kādreiz cenšas pamatot savus melus. Šeit viena bļaušana vien.

Atbildēt

Seniors

30.08.2014. 06:06

Kas notiek ?Autors pārskatijies RU propogandas kanālus ? Vai arī ne visur LV ir atslēgts RTR :) Vai autors atnācis strādāt no "Dzeltenās preses" ? Šo rakstu lūdzu ievietot kādā "dzeltenā lapā"

Atbildēt

Audiatur et altera pars

30.08.2014. 06:05

Viedoklis 100% Maskavas propagandai atbilstošs.

Prūsis nav jau vienīgais, Dimiters, Kučinskis un vēl.

Citādi būtu sajēdzīgi cilvēki, ja nespīdētu cauri šis nozombējums

Atbildēt

1905

30.08.2014. 06:03

»

klauns

Labi ka eksistē arī gejrietumu "demokrātijas" nenozombēti cilvēki...


"Pēdējā rindkopa norāda uz redakcijas neobjektīvo domāšanas veidu....
Objektīvs domāšanas veids nemaz nepastāv. Katra doma ir tikai un vienīgi subjektīva. Tas, ka Pietiek publicē šo rakstu, jau vien apliecina to, ka Pietiek, atšķirībā no US=LR-medijiem, neaizbāž mutes citādi domājošiem un nenodarbojas ar cenzūru. Mazā atsauce beigās tikai atspoguļo redakcijas viedokli, kurš, kā jau minēju, var būt tikai subjektīvs.

Atbildēt

1905

30.08.2014. 05:56

Var jau būt, ka rietumukraiņi ir ar nacistisku ideoloģiju apsēsti. Var jau būt. Bet autora tekstā ir tikai apgalvojumi par to. Nepieciešama tomēr būtu šajā sakarā autora padziļināta analīze, kāpēc autors tā uzskata. Pliks apgalvojums ir diemžēl nepārliecinošs. Līdz ar to arī viss pārējais teksts ir tikai apgalvojums un subjektīvs pieņēmums. Šādi pliki apgalvojumi vairāk atgādina Naida runu (1984), kas ne ar ko neatšķiras no LR oficiālajos mēdijos ikdienā publicētā.

Atbildēt

klauns

30.08.2014. 05:53

Labi ka eksistē arī gejrietumu "demokrātijas" nenozombēti cilvēki.
Protams izpratne par taisnību katram sava, bet stāsts jau ir par faktiem, ne taisnību...!!!
Un faktus pat vēsture pasniegs katrai pusei savus.
Pēdējā rindkopa norāda uz redakcijas neobjektīvo domāšanas veidu.
Nez tā vienmēr, vai tikai Krievijas gadījumā.

Atbildēt

Lapas:    5   4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Rīgas dome bija atlaižama jau šā gada sākumā līdz ar Gerharda iesniegto likumprojektu

FotoRīgas domes atlaišana tika iniciēta jau šā gada sākumā, kad Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju vadīja Kaspars Gerhards. Likumprojekts tika precizētā redakcijā iesniegts tā laika premjerministram lemšanai par dokumenta tālāko virzību. Diemžēl nekādas tālākās darbības nesekoja, līdz ar to secināms, ka Rīgas domes atlaišanas likumprojekts vēl pat šodien guļ kādā valdības mājas plauktā vai atvilktnē.
Lasīt visu...

21

Rīgas domes darbība ir ne tikai nelikumīga, bet arī neatbilstoša sabiedrības interesēm

FotoVides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) ir izstrādāts likumprojekts par Rīgas domes (RD) atlaišanu. Jaunās RD vēlēšanu datums likumprojektā noteikts 2020.gada 29.februārī, bet atkarībā no Saeimas lēmuma tas var tikt precizēts. Līdz jaunā domes sasaukuma pirmajai sēdei likumprojekts paredz RD iecelt pagaidu administrāciju.
Lasīt visu...

21

Atraktīvā politiskā hronika: novembra beigas

Foto25.novembrī Rīgas medijos bija lasāma atraktīva (piesaistoša, pievilcīga, vilinoša) ziņa: “Valsts prezidentam Egilam Levitam ar NATO ģenerālsekretāru Jensu Stoltenbergu būtu jāvienojas par Latvijas izdevumu aizsardzībai samazināšanu, lai nodrošinātu finansējumu mediķu atalgojumam, aģentūrai LETA norādīja partijas “Saskaņa” līderis Jānis Urbanovičs.
Lasīt visu...

21

Svētā inkvizīcija

FotoAttieksmi pret Svēto inkvizīciju šis rakstiņš lasītāja uzskatos var mainīt tikai tad, ja godīgi atbildēsi uz manu jautājumu: vai tici maģijai? Vai tici, ka maģija reāli darbojas?
Lasīt visu...

21

Jāsaprot, ka pārsvarā visas runas par 3A varu ir tukša vāvuļošana

FotoŠķēle, kā varam nojaust, pēc Sorosam kalpojošo mediju domām, ir visuvarens, visuresošs un visuredzošs. Kā tik Sorosa varzai kādā amatā jāiebīda savējais, kāds, piemēram, bija un ir Rimšēvičs, kurš nu ir pilnībā atklājis savu patieso seju, kas nerunā par labu sorosīdiem, tā uzreiz nevēlamiem kandidātiem noteikti atrodas saiknes ar Šķēli vai Šķēles sievasmāti, vai, ja galīgi nekas nesanāk, ar Šķēles izbijuša kaimiņa, brāļa sievas māsas brālēna drauga brūti.
Lasīt visu...

21

Vai ir vērts vākt parakstus 13. Saeimas atlaišanas ierosināšanai?

FotoUz šo jautājumu ir jāatbild katram Latvijas vēlētājam pašam. 13. Saeimā tika ievēlēti vairāk nekā 60 jaunu, līdz šim politikā vairākumā nepazīstamu cilvēku, kuri solīja uzsākt jaunu politiku, nepieļaujot valsts pārvaldē finanšu mahinācijas, politiķu savtīgumu, vienkāršojot un efektivizējot valsts pārvaldi, nodrošinot lēmumu pieņemšanas atklātumu, par konkrētām summām palielinot finansējumus dažādām valsts vajadzībām, ieskaitot iedzīvotāju veselības aprūpi.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ticība rituāla spēkam

«Tuksnesī parādījās Jānis Kristītājs un sludināja kristību par apliecinājumu grēku nožēlai, kas ļauj saņemt grēku piedošanu. Tad pie viņa iznāca visa Jūdeja un...

Foto

Rīgas administratīvajā teritorijā neviens nav atcēlis veco labo principu, ka demokrātija ir kompromisu māksla

29.novembrī atkal notika otra lielākā valsts politiskā kuģa pašūpināšana, izvēloties otro Rīgas...

Foto

Demogrāfijas bums un tumsonības bums

Rietumu civilizācijā tēma par demogrāfijas straujo kāpumu un tumsonības straujo kāpumu ir ļoti svarīga. Abi bumi ļoti pamatīgi atsaucas uz Rietumu...

Foto

Runājiet bez bufera

Šā gada 20. novembrī LTV Panorāmā bija īsa intervija ar mūsu amatpersonu Eiropas Komisijā....

Foto

Nacionālā apvienība ir latviešu nacionālisti šī vārda labākajā nozīmē

Nacionālā apvienība (NA) ir kā dadzis acīs daudziem. Gan tiem, kas vēlētos Latvijā ievest lēto darbaspēku un...

Foto

Nevajag mācīt un apstulbot

Nevajag mani mācīt, cik amorāli ir atlaiJst Saeimu! Neuzķeršos! Tas, ka manu viedokli valkā arī kāds gramatiku vāji zinošs savādnieks, tautvaldību neizprotošs...

Foto

Sašutuma ventīlis “Atlajst Sajmu!”

Es arī esmu sašutis. Mūsu sabiedriski politiskās (elites) barvežu bezkaunības un alkatības kokteilis tiešām spridzina, un neredzēti straujā parakstu vākšana par iniciatīvu Saeimas atlaišanai...

Foto

Ierēdņi demonstrē augstāko pilotāžu, kā NEVAJADZĒTU rakstīt likumu grozījumus

Situācijas neizpratne, slinkums, vienaldzība vai lobijs? To rādīs laiks. Neievērojot elementārākos juridiskās tehnikas principus, Veterinārmedicīnas likumā faktiski tiek...

Foto

Gļēvulības anatomija. Tārpi zupā. Latvijas politiķu bezkaunības un cinisma virsotnes

Pirms divpadsmit gadiem - 2007. gada 16. novembrī, tieši pirms svētkiem, politoloģe Vita Matīsa rakstīja par...

Foto

Sistēma un opozīcija

Cilvēku dzīvē ļoti svarīga loma ir prasmei lietas un parādības interpretēt sistēmiski. Ne katram cilvēkam mēdz būt tāda prasme. Ne katra cilvēka prāts...

Foto

Levita jaunvārdi un to tulkojums

Levita “jaunvārdi” jeb īpašie termini, ar kuriem “spīd” gluži vai pašpasludinātais “nācijas tēvs”- valstsgriba, turpinātība, likteņkopība, vienvērtība, atjaunotne, brīvtelpa, kopējais labums,...

Foto

Kāpēc medaļa tikai Bondaram? Lavents, Zaharjins, Gerčikovs un Meroni arī pelnījuši

Sakarā ar Krājbankas bijušā vadītāja Mārtiņa Bondara apbalvošanu ar Finanšu ministrijas goda zīmi, kā pamatojumu uzrādot “nozīmīgu...

Foto

Varbūt visi „stupid people” nemaz nav „stupid people”, bet tikai daļa, un ar tiem citiem es solidarizēšos

Zinu, ka tūlīt sāksies kārtējais ķengu vilnis, tādēļ uzreiz...

Foto

Atlajst sajmu?

Es ar visām četrām iestājos par brīvību. Piemēram, mūsu valsts iedzīvotājiem ir brīvība rosināt Saeimas atsaukšanu. Taču, manuprāt, brīvu izvēli var izdarīt tikai tas,...

Foto

Kaspars Dimiters: Mātes Latvijas vēstule

Kur esi, dēls? Jau viesnīcā vai teltī? Vai arābus lūgt, lai man druvas zeltī? Te nu tik vientuļi. Mirst ūdens, akai vinda. Neviena kaimiņa....

Foto

Vienvērtīgs ir katrs cilvēks (lai ko tas arī nozīmētu): runa pie Brīvības pieminekļa 2019. gada 18. novembrī

Mīļie latvieši! Latvijas cilvēki Rīgā, Latgalē, Vidzemē, Zemgalē, Kurzemē...

Foto

Valstsgribas valstsnegribas ēstgriba

Saruna par reālo “valstsgribu” un “valstsgribas” iluzoriskumu ir aktuāla visu laiku. Taču 18. novembra kontekstā tāda saruna ir īpaši aktuāla, atsedzot patiesību un...

Foto

Mucā

Padomju valstī dzīvojušie izstrādāja tikai šim režīmam atbilstošu «dzīvesziņu». Šodien mēs to dēvētu par «Kā labāk dzīvot». Kā labāk, kā gudrāk, kā pareizāk, kā izdevīgāk...

Foto

Politiskai intrigai – birokrātisks restarts

Citur Latvijā šo ziņu pat nepamanīja, taču jūrmalniekus tā nervozē: oktobra sākumā ģenerālprokuratūra atjaunoja apsūdzību Gatim Truksnim par Zaļo un zemnieku...

Foto

Gribētos zināt, kuram gan šādai nelietībai pacēlās roka

Padsmit gadus nostrādājot PR jomā un daļēji tieši tādēļ no tās aizejot, šādas metodes (skat. zemāk), protams, nepārsteidz....

Foto

Var gadīties, ka vienu rītu Šveices advokāts būs "pārdozējis" viagru un viņam blakām gauži raudās skaists puisītis

Nav tālu tā dieniņa, kad visiem „arestētās mantas afēras”...

Foto

Atraktīvā politiskā hronika: novembra sākums

1.novembrī “nācija” varēja priecāties par “nācijas tēva” kancelejas vadītāja Teikmaņa atraktīvo sprēgāšanu. Citāts no teksta par Valsts prezidenta budžeta palielināšanu 2020.gadā: ""Tad,...

Foto

Ko varbūt teiktu Olivers Kromvels par “liberālo” Latviju

Karavadoņa un politiķa, tālākā Lorda protektora Olivera Kromvela runas, 1653.gada 20.aprīlī padzenot parlamentu, lokalizējums. Neļausim Latvijas “demokrātijai” nonākt...

Foto

Kas ir Latvijas Universitāte - Muižnieka brigādes dzīres vai augstskolas izcilība?

Jau drīzumā tiesai būs jālemj, vai bēdīgi slavenās Latvijas Universitātes (LU) pagaidu rektora Indriķa Muižnieka...

Foto

Populistu rotaļas: uz kārts likta Latvijas nākotne

Ceturtdien pie Saeimas notika vieni no lielākajiem protestiem pēdējo gadu laikā, kuros piedalījās vairāki tūkstoši mediķu un viņu atbalstītāju....

Foto

Kas notiks, kad visi sāks visu vērtēt pēc komerciālās atdeves?

Reti kurš nepamanīja Latvijas Radio darbinieku skaļo sacelšanos par zemajām algām. Tā ir tikai aisberga redzamā...

Foto

Lembergs pret Latviju Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par nevainīguma prezumpcijas pārkāpumu

2019.gadā esmu vērsies Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par Vides aizsardzības un reģionālās attīstības...

Foto

LNT Ziņu dienesta kolektīvā vēstule

1.decembris būs pēdējā diena, kad ēterā iziesim mēs - LNT Ziņu dienesta komanda, un pēc tam beigs pastāvēt LNT Ziņu dienests...

Foto

Unikālais izaicinājums

Vai pie mums visi saprot, ka fotogrāfijā ir fiksēts izaicinājums? Vai tie cilvēki, kuri fotogrāfijā saskata izaicinājumu, savā mūžā ir sastapušies ar vēl lielāku...

Foto

Vai tieslietu ministrs apšauba tiesu varas autoritāti

Latvijas Tiesnešu biedrība vairākkārt paudusi nostāju par Ekonomisko lietu tiesas izveidi, kas kopumā atbilst Tieslietu padomes viedoklim - jaunas...

Foto

Cilvēkiem šobrīd tiek atņemtas fundamentālas tiesības uz taisnīgu un objektīvu tiesu bez korupcijas

Otrdien, 5. novembrī, Ministru kabineta sēdē tika skatīts likumprojekts "Grozījumi likumā "Par tiesu...

Foto

Sabiedrībai ir radīts nepareizs priekšstats, mūsu tiesu sistēma darbojas labi: uzruna Latvijas tiesnešu ikgadējā konferencē

Mūsu sabiedrības un kopējās identitātes pamats ir kopīgu vērtību kopums, kas...

Foto

Mazais brālis ir apjucis

Kā jau ierasts, uzreiz pēc “Saskaņas” kongresa savu kongresu rīkoja arī “Gods kalpot Rīgai”. Līdz šim šī partija bija “Saskaņas” mazais brālis,...

Foto

Kāpēc Krievijas mūziķim Grigorijam Ļepsam sen bija jāaizliedz iebraukt Latvijā?

Ir gana daudz iemeslu. Viņš pats nekad nav noliedzis senas un tuvas draudzīgas pazīšanās ar Krievijas...

Foto

Pārdomas par nāvi

Par eitanāziju, medicīniski asistētu pašnāvību un tiesībām uz cieņpilnu nāvi diskutē politiķi, prese, sabiedrība un mediķi, turklāt diskutē laiku pa laikam. Šīs diskusijas...

Foto

Garkalnes domes priekšsēdētājam steidzami jāsniedz paskaidrojumi par Valsts kontroles pārbaudē atklātajiem pārkāpumiem

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (AP!) pieprasa Garkalnes domes priekšsēdētājam Mārtiņam...

Foto

Humānisma sagraušana

2019.gada 29.oktobrī medijos parādījās informācija: “Tiesībsargs Juris Jansons vērsies Satversmes tiesā, apstrīdot kā pamatlikumam neatbilstošus valdības noteikumus par ģimenes vai atsevišķi dzīvojošas personas atzīšanu...

Foto

Iespējams, ka koalīcija ir pārpratusi slaveno pirmsvēlēšanu saukli “Valstij jāsāk ar sevi”

Aicinām finansējuma partijām no valsts budžeta būtisko pieaugumu atlikt kā minimums līdz nākamās Saeimas...

Foto

Padomju spiegi Bulgārijā un tepat Latvijā – „quo vadis Europa”?

No neilgās padomju bērnības man atmiņā ir palikušas tikai pāris lietas – ta,s kā nesu pirmās...

Foto

Nauda veselības aprūpei ir, bet nav politiskās gribas

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) ir veikusi padziļinātu Latvijas un kaimiņvalstu budžetu analīzi un secinājusi, ka ir iespējams nodrošināt...

Foto

Aizkustinošas pieticības ekselence

Tautas paruna neder. Vējonis nav vilks, bet Levits nav lācis. Tas, no kā bēga “nācija”, īstenībā nav vilks, un “nācija” īstenībā neuzskrēja lācim,...

Foto

“Saskaņa” izvēlas stagnāciju

Sestdien notikušajā kongresā “Saskaņa” neizmantoja iespēju jaunam restartam un izlēma saglabāt esošo situāciju, izvēloties stagnāciju. Par “Saskaņas” jauno līderi tika ievēlēts smagsvars un...

Foto

VARAM „neapbižo(t)” Zemgali

Šobrīd nozīmīgākās un ilgtermiņā lielāko ietekmi uz Latviju kā valsti nesošās pārmaiņas ir administratīvi teritoriālā reforma (ATR). Reformai būtu jāsaved kārtībā valsts reģioni,...

Foto

Teātris nav „Rimčiks”: atklātā vēstule teātra sabiedrībai

Visos Latvijas medijos tagad katru dienu bez apstājas tiek "pilināta" ideja, ka mākslinieciskā vadītāja funkcija ir vecmodīga ideja, no...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: "animal symbolicum"

Cilvēku par „animal symbolicum” ieteica dēvēt izcilais vācu filosofs Ernsts Kasīrers (1874- 1945). Viņa ieskatā tradicionālais cilvēka apzīmējums „animal rationale” neatbilst...

Foto

Privāto automobili no 2021. gada nevarēs atļauties iegādāties ļoti liela iedzīvotāju daļa

Latvijas Transportlīdzekļu tirgotāju asociācija (LATTA) aicina Latvijas sabiedrību pievērst uzmanību un iestāties pret valdībā...

Foto

Vai tiek bruģēts ceļš uz kārtējo Satversmes tiesas spriedumu?

2019. gada 11. oktobrī Valsts kanceleja publicējusi jauno valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu atlīdzības likumprojektu “Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu...

Foto

Apdraudēta daudzu pamatskolu pastāvēšana

Latvijas Pašvaldību savienība (LPS) nosūtījusi vēstuli visām Saeimas frakcijām, paužot bažas par apdraudējumu bērnu tiesībām apmeklēt pamatskolu pēc iespējas tuvāk dzīvesvietai un...