Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    5   4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ovanabis

30.08.2014. 22:26

kur tad ir fotogrāfijas ar ''iebrukumu'' ar tanku kolonām lidmašānām un citiem atribūtiem ???

kārtējie meli jo kijevas hunta zaudē antiapvērsuma spēkiem ...

jāieiet kijevā un jāatjauno pretkonstitucionāli gāztais režijums un jāizsviež asv konsultanti.

baidena dēls jānoķer un jāapcietina ja viņš tur ir un nepagūst aizlaisties ...

Atbildēt

anonīms

30.08.2014. 22:19

»

Savejais

Raksta autors varēja arī ielīst pakaļā arī lindermanim un ždanokai. Ja Ukrauņus sauc par nacistiem- klaji aprobežots viedoklis (starp citu autoram iesaku izlasīt definīciju nacists). Krievu urlas -komunisti mūs arī sauc par nacsitiem kad pieminam 2 pasaules kara upurus. Ja kāds apgalvo kad Krievija ...


ukraiņu fašisms
https://www.youtube.com/watch?v=kQWy2uszPHg
https://www.youtube.com/watch?v=1mTrtTQcY_w
Акт провозглашения Украинского Государства[1]
1. Волей украинского народа, Организация Украинских Националистов под руководством Степана БАНДЕРЫ провозглашает создание Украинского Государства, за которое положили свои головы целые поколения лучших сынов Украины.
Организация Украинских Националистов, которая под руководством ее Создателя и Вождя Евгения КОНОВАЛЬЦА вела в последние десятилетия кровавого московско-большевистского порабощения упорную борьбу за свободу, призывает весь украинский народ не складывать оружия так долго, пока на всех украинских землях не будет создана Суверенная Украинская Власть.
Суверенная Украинская Власть обеспечит украинскому народу покой и порядок, всестороннее развитие всех его сил и удовлетворение всех его нужд.
2. На западных землях Украины создаётся Украинская Власть, которая подчинится Украинскому Национальному Правительству, которое создастся в столице Украины — КИЕВЕ.
3. Вновь создающееся Украинское Государство будет тесно взаимодействовать с Национал-Социалистической Велико-Германией, которая под руководством своего Вождя Адольфа ГИТЛЕРА создает новый порядок в Европе и в мире и помогает украинскому народу освободиться из-под московской оккупации.
Украинская Национальная Революционная Армия, которая создается на украинской земле, будет бороться дальше совместно с СОЮЗНОЙ НЕМЕЦКОЙ АРМИЕЙ против московской оккупации за Суверенное Соборное Государство и новый порядок во всем мире.
Да здравствует Суверенное Соборное Украинское Государство! Да здравствует Организация Украинских Националистов, Да здравствует руководитель Организации Украинских националистов и Украинского Народа СТЕПАН БАНДЕРА!
СЛАВА УКРАИНЕ!

Atbildēt

Savejais

30.08.2014. 22:13

Raksta autors varēja arī ielīst pakaļā arī lindermanim un ždanokai. Ja Ukrauņus sauc par nacistiem- klaji aprobežots viedoklis (starp citu autoram iesaku izlasīt definīciju nacists). Krievu urlas -komunisti mūs arī sauc par nacsitiem kad pieminam 2 pasaules kara upurus. Ja kāds apgalvo kad Krievija nav iebrukusi ukrainā tad lai pamēģina nopirkt kaut cik bruņutehnikas un kaujas tehnikas-NAV TĀDA TIRGUS KUR IR PIEEJAMA ŠĀDA TEHNIKA kautkādai grupai. P.S LABS KOMUNISTS IR BEIGTS KOMUNISTS- RAKSTA AUTORS VAR PIRKT ZIEPES. Pietiek izskatās ka sāk trūkt līdzekļu, ja ko šadu publicē...

Atbildēt

aborigēns

30.08.2014. 21:46

Paldies par rakstu. Latvānijā laikam vienīgais portāls,kur kaut ko tādu var izlasīt.Paldies par drosmi redakcijai(kaut arī norobežojaties).

Atbildēt

anonīms

30.08.2014. 21:24

»

Tautas viedoklis

bet protams, protams, "latvijas pilsoni", tā "garāmejot" ienāci portālā un iekomentēji. Tāds vidējs parastais latvijas pilsonis, vidējs, parasts komentārs :D


saukt sevi par tautu ir viena no pazīmēm, ka laiks pārbaudīt savu psihisko veselību, ka tautai nav laiks atrasties vienā palātā ar napoleonu un gagarinu.

Atbildēt

Tautas viedoklis

30.08.2014. 21:22

»

latvijas pilsonis

rakstītajam piekrītu par 100%. lai cik suņi arī rietu, ar vai bez krievijas atbalsta, bet donbass būs brīvs, un tikai donbasa iedzīvotāji paši noteiks, kā un ar ko viņiem tālāk dzīvot


bet protams, protams, "latvijas pilsoni", tā "garāmejot" ienāci portālā un iekomentēji. Tāds vidējs parastais latvijas pilsonis, vidējs, parasts komentārs :D

Atbildēt

latvijas pilsonis

30.08.2014. 21:09

rakstītajam piekrītu par 100%. lai cik suņi arī rietu, ar vai bez krievijas atbalsta, bet donbass būs brīvs, un tikai donbasa iedzīvotāji paši noteiks, kā un ar ko viņiem tālāk dzīvot.

Atbildēt

Arnolds

30.08.2014. 20:58

Ak mans Dievs! Lūk, kas notiek, kad skatās tikai Krievijas TV! Ivars Prūsis tiešām ir stulbs vai izliecies??

Atbildēt

Kuksis

30.08.2014. 20:28

»

Autors (EX-seržants)

Ļoti labi. Ja jau kremlis neatzīst savu BS klātbūtni Ukrainā, tad, sasaņemot gūstā bruņotus subjektus ar vai bez pazīšanās zīmēm tie būtu uzskatami nevis par karagūstekņiem uz kuriem attiecinamas starptautiskas konvencijas, bet par bruņotiem teroristiem un bandītiem, kas tiesājami saskaņā ar Ukrainas...


Kur tad ir saņemtie gūstā ar vai bez pazīšanās zīmēm? Kaut kā nav redzami Ukrainas TV. Nav tādu domu, ka tur vietējie karo? Tai reģionā dzīvo 8 miljoni iedzīvotāju un ne visiem patīk ka paviņiem šauj a lielgabalu.
P.S. Tu kā bijušais varētu tur braukt brīvprātīgajos. Saņemt gūstā kādus 100 krievus ar tankiem un parādīt visai pasaulei.

Atbildēt

Els

30.08.2014. 20:21

»


Paņem sardeļku ar cisīņu un iebāz ..... rīklē protams !!!! :))))))))))))))))))))

Atbildēt

x

30.08.2014. 20:10

..bidlomānija arī Latvijā! Lielā bidlostāna 50 okupācijas gados arī Latvijā ir ieviesusi savas vērtības.

Atbildēt

mg-42

30.08.2014. 20:09

krš to murgu ir pasūtījis?

Atbildēt

Ontūns no pisāniem

30.08.2014. 19:51

»


Paņem sardeļku ar cisīņu un iebāz ..... rīklē protams !!!! :))))))))))))))))))))

Atbildēt

Els

30.08.2014. 19:43

»

Ontūns no pisāniem

Iesaku šniceli ar purgēnu un dzīvsudrabu


Atvainojos ,sajaucu ,nikus ! :(
Esmu ,totāls idiots-latvānis , un ,mani regulāri pārņem ,komentešanas mānija. Ja ,redzat kaut ,kur manus miurgus - neņemiet ļaunā ,es esmu iepuvis ,slims latvānis !! :))))

Atbildēt

Els

30.08.2014. 19:40

»

Els

Paziņojums ,visiem maniem ,faniem- es iešu pačurāt ,caur dirsu,, bet tulit ,būšu atpakaļ,, tāpeič,nedaudz , pacietības


tu ,esi ,pērtiķis no nevērtīgo ,pērtiķu bara ... !!!!

varat kāds ,pateikt no kā man ,piemetās pļūtāmais ,šodien? No rīta apēdu šašļiku ,ar kartošku,pusdienās ,bija guļašs ar kartošku , pēc tam ,launagā man ,bija befštronganovs ,ar kartošku , un vakariņās,būs kotčas ,ar kartošku un ķefīru- ko ,varat ieteikt lai ,nebūtu šķidrais ... ? kārtīgs latvānis sākas ,no 120 un es ,esmu 100% latvānis !!!!!! :))))

Atbildēt

Els

30.08.2014. 19:38

»


Paziņojums ,visiem maniem ,faniem- es iešu pačurāt ,caur dirsu,, bet tulit ,būšu atpakaļ,, tāpeič,nedaudz , pacietības ! :))))

Atbildēt

Els

30.08.2014. 19:36

»

Ontūns no pisāniem

Iesaku šniceli ar purgēnu un dzīvsudrabu


Esmu ,totāls idiots-latvānis , un ,mani regulāri pārņem ,komentešanas mānija. Ja ,redzat kaut ,kur manus miurgus - neņemiet ļaunā ,es esmu iepuvis ,slims latvānis !! :))))

Atbildēt

Els

30.08.2014. 19:35

»

Edvīns

Neesmu "pastāvīgais komentāru sadaļas iemītnieks" visādos vairāk vai mazāk dzeltenos portālos, bet ik pa laikam tajos ieejot, jau radās ar katru reizi arvien izteiktāka sajūta, ka kaut kas šajā "virtuālo komentētāju pasaulītē" ir mākslīgi uzpūsts...


tu ,esi ,pērtiķis no nevērtīgo ,pērtiķu bara ... !!!!

Paziņojums ,visiem maniem ,faniem- es iešu pačurāt ,caur dirsu,, bet tulit ,būšu atpakaļ,, tāpeič,nedaudz , pacietības ! :))))

Atbildēt

Ontūns no pisāniem

30.08.2014. 19:33

»


Iesaku šniceli ar purgēnu un dzīvsudrabu!

Atbildēt

Edvīns

30.08.2014. 19:31

Neesmu "pastāvīgais komentāru sadaļas iemītnieks" visādos vairāk vai mazāk dzeltenos portālos, bet ik pa laikam tajos ieejot, jau radās ar katru reizi arvien izteiktāka sajūta, ka kaut kas šajā "virtuālo komentētāju pasaulītē" ir mākslīgi uzpūsts.

Un redzot šo rakstu (kuram vispār nav nekāda sakara ar veselo saprātu) un vēl jo vairāk plusus/mīnusus pie tā, tagad man šī lieta ir 100% skaidra un vairs nav nekādu šaubu.


Kaut kur lasītais par tā sauktajiem "putina troļļiem" pilnā spēkā darbojas arī Latvijā. Mākslīgi komentāri, mākslīgi plusi - no cilvēkiem, kuriem ir pamatuzdevums (jeb darbs, varbūt citam sūtība) ir visu laiku čekot interneta portālus, paziņot savējiem, kur nepieciešama "palīdzība".
Ukrainas sakarā komentārus delfu/tvneta stila portālos komentārus neesmu lasījis, varu gan pilnīgi iztēloties, kas tur darās, bet jau senāk pāris rakstiem pamanīju, piemēram, šādu tendenci - ir kaut kāds raksts (pie galvenajiem rakstiem) par kādu no "krievu tēmām". Raksts ielikts ļoti agri no rīta.
Pirmie padsmit komentāri - gan reģistrēti, gan nereģistrēti lietotāji- visi kā no Kremļa pa taisno nākuši. Agri no rīta, vēl pirms astoņiem. Pēc tam jau, kad "cilvēki parastie" sāk mosties - protams, kopskats pavisam cits.

Šeit arī - šis raksts ir pilnīgi apzināta provokācija (pat brīnos, ka neskatoties uz redakcijas piebildi, tomēr ielikts portālā - nu vai tad tiešām ir jāliek jebkas? Es tikpat labi varētu kaut ko līdzīgu par citplanētiešu gaidāmo uzbrukumu uzrakstīt - arī liksiet, lai kādi murgi tie būtu!? Tad taču portāls par pilnīgu miskasti pārvērtīsies) un nojaušu, ka pat autors pats ļoti labi saprot, ka sarakstījis pilnīgu fantastiku - pēc nebijušu plusu/mīnusu daudzuma redzams, ka - jo vājprātīgāks raksts, jo vairāk jāsaorganizējas. Būtībā pat pāris simtu plusu vai mīnusu - tas taču organizētam pulciņam ir ārkārtīgi viegli izdarāms. Bet ja skatās proporcijas - nu jā, izskatās jau iespaidīgi, kādam garā vājākam var arī sašķiebties prātiņš. Kas arī ir šo troļļu mērķis.

Bet tik vājprātīgam rakstam proporcija, protams, smieklīga. Nevaru iedomāties nevienu radu, paziņu, kaimiņu, kas lasītu šādu portālu (nu tomēr NE to pašu lētāko un dzeltenāko, šeit tomēr kaut minimāli smadzenēm jābūt, lai saprastu vidējos pietiek.com rakstus) un parakstītos zem šāda raksta.
Bez tam, lielākajai daļai tādi plusi/mīnusi vispār būtu pie vienas vietas (arī es nekad neesmu licis, bet šitam vājprātam tomēr piesaistīja).

zvērinātie krievu nacionālisti? Nesmīdiniet, ka viņi lasa kaut kādu "pietiek" latviešu valodā. pat vidējs krievs nez, vai lasīs šo portālu. intelektuālie krievi, vismaz kurus pazīstu, par šādu rakstu tikai pasmietos.

Tur jebkuram skaidrs, ka šāda proporcija šādā portālā ir pilnīga zinātniskā fantastika. Acīmredzams trollisms.

Cik daudz cilvēku tas spēj iespaidot? Grūti pateikt. Gribas tomēr ticēt, ka to nūģu, kas caurām dienām dzīvo komentāros, ir procentuāli tomēr ārkārtīgi maz. un vēl mazāks procents ir to, kurus tiešām var šādi iespaidot.

Atbildēt

Els

30.08.2014. 18:42

»

Els

Tiešām


tu ,esi ,pērtiķis no nevērtīgo ,pērtiķu bara ... !!!!
Tiešām ? :)))
BET ,kāpēc no ,tāda ,to dzirdu ? :)

Atbildēt

Els

30.08.2014. 18:40

»


Tiešām ? :)))
BET ,kāpēc no tāda to dzirdu ? :)

Atbildēt

Els

30.08.2014. 18:32

»

Els

Tas jau ir labāk


Esmu ,totāls idiots-latvānis , un ,mani regulāri pārņem ,komentešanas mānija. Ja ,redzat kaut ,kur manus miurgus - neņemiet ļaunā ,es esmu iepuvis ,slims latvānis ! :))))

Atbildēt

Els

30.08.2014. 18:30

»


Paldies par iejūtību!

Atbildēt

Els

30.08.2014. 18:29

»

Els

Lūdzu


Gluži ,Asīzes Francisks jau neesmu ,bet cenšos ! :))))

Tas ,jau ir ,labāk!!
Redzams progresis! :)))

Atbildēt

Els

30.08.2014. 18:25

»


Lūdzu ! :)
Gluži Asīzes Francisks jau neesmu ,bet cenšos! :))))

Atbildēt

Els

30.08.2014. 18:18

»


Tas jau ir labāk!!
Redzams progress! :)))

Atbildēt

Els

30.08.2014. 18:10

»

????????????

A kas tu esi, Ivar Prūsi? PROVOKĀCIJA; vienkārši idiots vai pāķu lubraks


Šitādu idiotismu ,nekad ,nav nācies lasīt ,no šī pērtiķa un ,viņa "domām" ! :)))

Atbildēt

Lasītājs

30.08.2014. 18:09

»

Els

http://ipvnews.org


Jēziņ! Šitādu idiotismu ,nekad ,nav nācies lasīt ,no šī pērtiķa un ,viņa "domām" ! :)))

Atbildēt

????????????

30.08.2014. 18:08

A kas tu esi, Ivar Prūsi? PROVOKĀCIJA; vienkārši idiots vai pāķu lubraks?????

Atbildēt

Els

30.08.2014. 18:06

»

Els

http://ipvnews.org


https://www.youtube.com/watch?v=1eQVYoDcUx0

Atbildēt

Els

30.08.2014. 18:03

»

Els

ku-kū


http://ipvnews.org/

Atbildēt

Pats

30.08.2014. 17:51

»

Lasītājs

Jēziņ! Šitādu idiotismu nekad nav nācies lasīt. Paldies redakcijai par norobežošanos no šī pērtiķa un viņa "domām


tu esi pērtiķis no nevērtīgo pērtiķu bara! Paskaties, cik atbalsta un cik neatbalsta!

Atbildēt

Lasītājs

30.08.2014. 17:47

Jēziņ! Šitādu idiotismu nekad nav nācies lasīt. Paldies redakcijai par norobežošanos no šī pērtiķa un viņa "domām"!

Atbildēt

Els

30.08.2014. 17:40

»

puspisān

mudīgi ,savu IP ,studijā ,lūdzu


Kaut ,ko oriģinālāku ,lūdzu !!! :))))
Garlaicīgi .

Atbildēt

puspisān

30.08.2014. 17:39

»

Els

Jums ,ir pat ,galva


mudīgi ,savu IP ,studijā ,lūdzu !!! :))))
Garlaicīgi ,mums ,kuriem galvā ,ir izkārnījumu ,dominante.

Atbildēt

Els

30.08.2014. 17:38

»

Els

Jums ir pat galva


Jums ,ir pat ,galva ? :)))
Var ,jau būt ,bet ,Jūs viņu ,neizmantojiet. :)))...
nu ,jā .. saturs ... :)))

Atbildēt

Els

30.08.2014. 17:35

»

Trieciens

mudīgi ,savu IP ,studijā ,lūdzu


Jums ir pat galva ? :)))
Var jau būt ,bet Jūs viņu neizmantojiet. :)))...
nu jā .. saturs ... :)))

Atbildēt

Trieciens

30.08.2014. 17:23

»

Els

Kaut ko oriģinālāku ,lūdzu


mudīgi ,savu IP ,studijā ,lūdzu !!! :))))
Garlaicīgi ,mums kuriem ,galvā ir izkārnījumu ,dominante.Atbildēt

Els

30.08.2014. 17:20

Kaut ko oriģinālāku ,lūdzu !!! :))))
Garlaicīgi .

Atbildēt

Aivars2

30.08.2014. 17:15

»

Els

ku-kū ! :))) tas ir bezvārda ierunas pieņemams mums ,kuriem galvā ir izkārnījumu dominante.No viena grāvja otrajā


Vispirms ,iemaucies latviski rakstīt ,un ,tikai pēc tam ,lieni latviešu ,saitos .... !

Atbildēt

Els

30.08.2014. 17:11

»

Trieciens

Nu ,ko ,ja nāksies tad ,paņemsim stroķi trešo reizi rokā un godam tos feisus paņemsim līdz uz turieni.(kuri tās maskas nelieto,bet ir mirstīgi


ku-kū ! :))) tas ir bezvārda ierunas pieņemams mums ,kuriem galvā ir izkārnījumu dominante.No viena grāvja otrajā.

https://www.youtube.com/watch?v=1eQVYoDcUx0

Atbildēt

pispusān

30.08.2014. 16:39

»

puspisān

mudīgi savu IP studijā


mudīgi ,savu IP ,studijā !!!

Atbildēt

puspisān

30.08.2014. 16:25

»

Aivars2

Tieši ,tā ,nedzīvi dzimušais


mudīgi savu IP studijā!!!

Atbildēt

Aivars2

30.08.2014. 16:19

»

kā vienmēr

ku-kū


Vai ne, Kremļa kranci?

Atbildēt

Els

30.08.2014. 16:03

»

Alločka

Negribās ar latviešu mēsliem ielaisties, bet varbūt tu neesi tāda kā izliecies. Vai tu neko nezini par Afganistānu, Iraku, Kadafi valsti, Dienvidslāviju? Ivara Prūša portālā "Informācijas aģentūra" ir milzīgs saraksts par visiem ASV iekarojumiem, tas ir ņemts no Rietumu avotiem


Tur ir par to kā Putins Kadaffi uzmeta,lai gan Dudājevs viņu brīdināja ,lai neielaižās ar krieviem!?
rietumeiropa ar putinu bieži pūš vienā stabulē ,bet ir aptaurēti lohi ,kuri redz tikai medaļas vienu pusi!

Atbildēt

Lapas:    5   4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Saudzēsim sevi, cienīsim ārstu darbu un beigsim izplatīt melus, kas var pašiem atspēlēties

FotoTāda izskatās mana vīra Ivara Krastiņa, Liepājas reģionālās slimnīcas reanimācijas nodaļas vadītāja, ikdiena. Ilgi šaubījos, vai ko teikt šai Covid sakarā, bet ziniet - ārsti par sevi paši nestāstīs, ne par savu smago darbu, ne par reālām cīņām nāves ēnā... viņi to neuzskata par varoņdarbu, bet gan par savu sirds PIENĀKUMU - glābt Tevi un Mani. Un katru dienu es pavadu savu vīru KARĀ - karā ar šo sasodīto ligu, karā, no kura var arī nepārnākt...
Lasīt visu...

12

Politisko eliti biedē tikai un vienīgi viena lieta

Foto2020. gada noslēgumā visā krāšņumā tiek atklāti politiskās elites mērķi, kuri masu plašsaziņas līdzekļos vēl pirms dažiem mēnešiem tika dēvēti par sazvērestības teorijām. Taču šodien politiskā elite savus plānus vairs neslēpj. Tie ir skaidri redzami ikvienam cilvēkam, kurš ir atmodies – politiskā elite vēlas sagraut ekonomiku, salauzt cilvēku garu un pakļaut cilvēci totālai kontrolei. 
Lasīt visu...

12

Intensīva mežizstrāde un pieprasījums pēc koksnes biomasas izraisa mežu degradāciju Igaunijā un Latvijā

FotoEiropas valstu, tostarp Nīderlandes, Dānijas un Lielbritānijas, pieprasījums pēc biomasas veicina mežizstrādes intensitāti Igaunijā un Latvijā. Jaunais ziņojums “Koksnes granulā paslēptais: intensīvas mežizstrādes ietekme uz Igaunijas un Latvijas mežiem”, ko publicējis Igaunijas Dabas fonds un Latvijas Ornitoloģijas biedrība, rāda, ka abu valstu mežsaimniecību raksturo intensīva, uz kailcirtēm balstīta mežsaimniecība. Lai gan abās valstīs ir likumi un standarti, kam būtu jānodrošina dabas aizsardzība, šādai mežu apsaimniekošanai ir negatīva ietekme gan uz dabas daudzveidību, gan klimatu.
Lasīt visu...

6

Kariņam jāmaina slikti strādājošie ministri vai pašam jāuzņemas atbildība

FotoMinistru prezidents Krišjānis Kariņš savā svētdienas uzrunā Latvijas televīzijā faktiski skaidri atzina kļūdas, nekonsekvenci un pretrunas, ko valdība pieļāvusi COVID 19 pandēmijas apkarošanas procesā.
Lasīt visu...

21

Kādēļ mēs ļaujam sevi apzagt?

FotoVispārzināma ir atziņa, ka cilvēks ir sabiedriska būtne. Daudz mazāk tiek runāts par tām likumsakarībām, kas nemainīgi, cauri gadsimtiem valda un ir valdījušas cilvēku sabiedrībā. Vienu šādu likumsakarību vienkāršos vārdos var formulēt šādi. Tie, kuri apvienojas, vienmēr izmanto, “apčakarē” un uzspiež savu gribu tiem, kuri dzīvo katrs par sevi.
Lasīt visu...

3

Labāk nelasiet šo, ja atceraties mūsu priekšvēlēšanu solījumus

FotoSaeima šajās dienas skata 2021. gada valsts budžeta un nodokļu reformas projektu. Šis valsts budžets būs īpaši nozīmīgs, jo daudzu cilvēku un uzņēmumu darbību ir ietekmējusi Covid-19 izraisītā pandēmija un labi mērķēts fiskālais stimuls var glābt daudzas darbavietas un ekonomiku kopumā. Turpretī neveiksmīga nodokļu reforma uzņēmējus var gremdēt un palielināt pelēkās ekonomikas apjomu.
Lasīt visu...

12

Kādi tad ir Latvijas valdības mērķi?

FotoPolitika Latvijā, nedaudz pārfrāzējot Vikipēdiju, ir sabiedrisks process, kurā dažādas iedzīvotāju interešu grupas jeb – kā tagad daudzi jau atklāti sauc partijas - uzņēmumi veic darbības savu oficiālo vai neoficiālo varas, ietekmes, ekonomisko vai citu mērķu sasniegšanai, pieņem rīcības plānus, kas ir saistoši visai sabiedrībai... Vienkārši nedaudz papētīsim, kas ir šie cilvēki un kā viņi rīkojas pasaules krīzes apstākļos.
Lasīt visu...

21

Covid-19 noliedzēju uzņēmumos uzliesmo vīruss

FotoAr vienas dienas intervālu ziņās ir parādījusies informācija par masveida COVID-19 uzliesmojumiem divos uzņēmumos – zivju pārstrādes cehā Brīvais vilnis un pansionātā Liepa. Pirmajā ar jauno koronavīrusu sasirguši 77 darbinieki, otrajā 100 klienti un darbinieki.
Lasīt visu...

12

Iesniegta pilsoņu iniciatīva par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē

FotoReaģējot uz 12. novembra Satversmes tiesas spriedumu, pilsoņu iniciatīvas platformā “Mana Balss” ir iesniegts aicinājums parakstīties par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē. Manā kā iesniedzēja ieskatā ir izdarīts spiediens uz likumdevēju, lai likumiski nostiprinātu pretdabiskas (homoseksuālas, transseksuālas u.tml.) “ģimenes” formas. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Lai panāktu Šuplinskas demisiju, skolotājiem jābūt gataviem streikot

Izglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) neadekvātie un ar nozari nepārrunātie lēmumi attiecībā uz izglītības sistēmas pārvaldību...

Foto

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

Varbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka...

Foto

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

Katra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām....

Foto

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

Sakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā -...

Foto

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

Tiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to,...

Foto

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

Uzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:...

Foto

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu...

Foto

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

Četrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai...

Foto

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

Dārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus...

Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...