Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    5   4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ovanabis

30.08.2014. 23:26

kur tad ir fotogrāfijas ar ''iebrukumu'' ar tanku kolonām lidmašānām un citiem atribūtiem ???

kārtējie meli jo kijevas hunta zaudē antiapvērsuma spēkiem ...

jāieiet kijevā un jāatjauno pretkonstitucionāli gāztais režijums un jāizsviež asv konsultanti.

baidena dēls jānoķer un jāapcietina ja viņš tur ir un nepagūst aizlaisties ...

Atbildēt

anonīms

30.08.2014. 23:19

»

Savejais

Raksta autors varēja arī ielīst pakaļā arī lindermanim un ždanokai. Ja Ukrauņus sauc par nacistiem- klaji aprobežots viedoklis (starp citu autoram iesaku izlasīt definīciju nacists). Krievu urlas -komunisti mūs arī sauc par nacsitiem kad pieminam 2 pasaules kara upurus. Ja kāds apgalvo kad Krievija ...


ukraiņu fašisms
https://www.youtube.com/watch?v=kQWy2uszPHg
https://www.youtube.com/watch?v=1mTrtTQcY_w
Акт провозглашения Украинского Государства[1]
1. Волей украинского народа, Организация Украинских Националистов под руководством Степана БАНДЕРЫ провозглашает создание Украинского Государства, за которое положили свои головы целые поколения лучших сынов Украины.
Организация Украинских Националистов, которая под руководством ее Создателя и Вождя Евгения КОНОВАЛЬЦА вела в последние десятилетия кровавого московско-большевистского порабощения упорную борьбу за свободу, призывает весь украинский народ не складывать оружия так долго, пока на всех украинских землях не будет создана Суверенная Украинская Власть.
Суверенная Украинская Власть обеспечит украинскому народу покой и порядок, всестороннее развитие всех его сил и удовлетворение всех его нужд.
2. На западных землях Украины создаётся Украинская Власть, которая подчинится Украинскому Национальному Правительству, которое создастся в столице Украины — КИЕВЕ.
3. Вновь создающееся Украинское Государство будет тесно взаимодействовать с Национал-Социалистической Велико-Германией, которая под руководством своего Вождя Адольфа ГИТЛЕРА создает новый порядок в Европе и в мире и помогает украинскому народу освободиться из-под московской оккупации.
Украинская Национальная Революционная Армия, которая создается на украинской земле, будет бороться дальше совместно с СОЮЗНОЙ НЕМЕЦКОЙ АРМИЕЙ против московской оккупации за Суверенное Соборное Государство и новый порядок во всем мире.
Да здравствует Суверенное Соборное Украинское Государство! Да здравствует Организация Украинских Националистов, Да здравствует руководитель Организации Украинских националистов и Украинского Народа СТЕПАН БАНДЕРА!
СЛАВА УКРАИНЕ!

Atbildēt

Savejais

30.08.2014. 23:13

Raksta autors varēja arī ielīst pakaļā arī lindermanim un ždanokai. Ja Ukrauņus sauc par nacistiem- klaji aprobežots viedoklis (starp citu autoram iesaku izlasīt definīciju nacists). Krievu urlas -komunisti mūs arī sauc par nacsitiem kad pieminam 2 pasaules kara upurus. Ja kāds apgalvo kad Krievija nav iebrukusi ukrainā tad lai pamēģina nopirkt kaut cik bruņutehnikas un kaujas tehnikas-NAV TĀDA TIRGUS KUR IR PIEEJAMA ŠĀDA TEHNIKA kautkādai grupai. P.S LABS KOMUNISTS IR BEIGTS KOMUNISTS- RAKSTA AUTORS VAR PIRKT ZIEPES. Pietiek izskatās ka sāk trūkt līdzekļu, ja ko šadu publicē...

Atbildēt

a

30.08.2014. 22:46

»

a

tu esi izliecies līkumā vai taisnā leņķī, kad skaties pa TV tikai putinopidorusu militārhistēriskās propagandas ikdienišķo zombējumu


tu esi izliecies līkumā vai taisnā leņķī, kad skaties pa TV tikai rietumdeRmoliberastu militārhistēriskās propagandas ikdienišķo zombējumu, vienlaikus arī apkalpojot savu āmurikāņu saimnieku un jevrokolhoza pahanu "homopedalofīli orientētās īpašās vajadzības"?

Atbildēt

aborigēns

30.08.2014. 22:46

Paldies par rakstu. Latvānijā laikam vienīgais portāls,kur kaut ko tādu var izlasīt.Paldies par drosmi redakcijai(kaut arī norobežojaties).

Atbildēt

a

30.08.2014. 22:33

»

a

tu esi izliecies līkumā vai taisnā leņķī, kad skaties pa TV tikai rietumdeRmoliberastu militārhistēriskās propagandas ikdienišķo zombējumu


tu esi izliecies līkumā vai taisnā leņķī, kad skaties pa TV tikai putinopidorusu militārhistēriskās propagandas ikdienišķo zombējumu?

Atbildēt

anonīms

30.08.2014. 22:24

»

Tautas viedoklis

bet protams, protams, "latvijas pilsoni", tā "garāmejot" ienāci portālā un iekomentēji. Tāds vidējs parastais latvijas pilsonis, vidējs, parasts komentārs :D


saukt sevi par tautu ir viena no pazīmēm, ka laiks pārbaudīt savu psihisko veselību, ka tautai nav laiks atrasties vienā palātā ar napoleonu un gagarinu.

Atbildēt

Tautas viedoklis

30.08.2014. 22:22

»

latvijas pilsonis

rakstītajam piekrītu par 100%. lai cik suņi arī rietu, ar vai bez krievijas atbalsta, bet donbass būs brīvs, un tikai donbasa iedzīvotāji paši noteiks, kā un ar ko viņiem tālāk dzīvot


bet protams, protams, "latvijas pilsoni", tā "garāmejot" ienāci portālā un iekomentēji. Tāds vidējs parastais latvijas pilsonis, vidējs, parasts komentārs :D

Atbildēt

latvijas pilsonis

30.08.2014. 22:09

rakstītajam piekrītu par 100%. lai cik suņi arī rietu, ar vai bez krievijas atbalsta, bet donbass būs brīvs, un tikai donbasa iedzīvotāji paši noteiks, kā un ar ko viņiem tālāk dzīvot.

Atbildēt

a

30.08.2014. 22:06

»

Arnolds

Ak mans Dievs! Lūk, kas notiek, kad skatās tikai Krievijas TV! Ivars Prūsis tiešām ir stulbs vai izliecies


tu esi izliecies līkumā vai taisnā leņķī, kad skaties pa TV tikai rietumdeRmoliberastu militārhistēriskās propagandas ikdienišķo zombējumu?

Atbildēt

Arnolds

30.08.2014. 21:58

Ak mans Dievs! Lūk, kas notiek, kad skatās tikai Krievijas TV! Ivars Prūsis tiešām ir stulbs vai izliecies??

Atbildēt

Kuksis

30.08.2014. 21:28

»

Autors (EX-seržants)

Ļoti labi. Ja jau kremlis neatzīst savu BS klātbūtni Ukrainā, tad, sasaņemot gūstā bruņotus subjektus ar vai bez pazīšanās zīmēm tie būtu uzskatami nevis par karagūstekņiem uz kuriem attiecinamas starptautiskas konvencijas, bet par bruņotiem teroristiem un bandītiem, kas tiesājami saskaņā ar Ukrainas...


Kur tad ir saņemtie gūstā ar vai bez pazīšanās zīmēm? Kaut kā nav redzami Ukrainas TV. Nav tādu domu, ka tur vietējie karo? Tai reģionā dzīvo 8 miljoni iedzīvotāju un ne visiem patīk ka paviņiem šauj a lielgabalu.
P.S. Tu kā bijušais varētu tur braukt brīvprātīgajos. Saņemt gūstā kādus 100 krievus ar tankiem un parādīt visai pasaulei.

Atbildēt

Els

30.08.2014. 21:21

»


Paņem sardeļku ar cisīņu un iebāz ..... rīklē protams !!!! :))))))))))))))))))))

Atbildēt

x

30.08.2014. 21:10

..bidlomānija arī Latvijā! Lielā bidlostāna 50 okupācijas gados arī Latvijā ir ieviesusi savas vērtības.

Atbildēt

mg-42

30.08.2014. 21:09

krš to murgu ir pasūtījis?

Atbildēt

Ontūns no pisāniem

30.08.2014. 20:51

»


Paņem sardeļku ar cisīņu un iebāz ..... rīklē protams !!!! :))))))))))))))))))))

Atbildēt

Els

30.08.2014. 20:43

»

Ontūns no pisāniem

Iesaku šniceli ar purgēnu un dzīvsudrabu


Atvainojos ,sajaucu ,nikus ! :(
Esmu ,totāls idiots-latvānis , un ,mani regulāri pārņem ,komentešanas mānija. Ja ,redzat kaut ,kur manus miurgus - neņemiet ļaunā ,es esmu iepuvis ,slims latvānis !! :))))

Atbildēt

Els

30.08.2014. 20:40

»

Els

Paziņojums ,visiem maniem ,faniem- es iešu pačurāt ,caur dirsu,, bet tulit ,būšu atpakaļ,, tāpeič,nedaudz , pacietības


tu ,esi ,pērtiķis no nevērtīgo ,pērtiķu bara ... !!!!

varat kāds ,pateikt no kā man ,piemetās pļūtāmais ,šodien? No rīta apēdu šašļiku ,ar kartošku,pusdienās ,bija guļašs ar kartošku , pēc tam ,launagā man ,bija befštronganovs ,ar kartošku , un vakariņās,būs kotčas ,ar kartošku un ķefīru- ko ,varat ieteikt lai ,nebūtu šķidrais ... ? kārtīgs latvānis sākas ,no 120 un es ,esmu 100% latvānis !!!!!! :))))

Atbildēt

Els

30.08.2014. 20:38

»


Paziņojums ,visiem maniem ,faniem- es iešu pačurāt ,caur dirsu,, bet tulit ,būšu atpakaļ,, tāpeič,nedaudz , pacietības ! :))))

Atbildēt

Els

30.08.2014. 20:36

»

Ontūns no pisāniem

Iesaku šniceli ar purgēnu un dzīvsudrabu


Esmu ,totāls idiots-latvānis , un ,mani regulāri pārņem ,komentešanas mānija. Ja ,redzat kaut ,kur manus miurgus - neņemiet ļaunā ,es esmu iepuvis ,slims latvānis !! :))))

Atbildēt

Els

30.08.2014. 20:35

»

Edvīns

Neesmu "pastāvīgais komentāru sadaļas iemītnieks" visādos vairāk vai mazāk dzeltenos portālos, bet ik pa laikam tajos ieejot, jau radās ar katru reizi arvien izteiktāka sajūta, ka kaut kas šajā "virtuālo komentētāju pasaulītē" ir mākslīgi uzpūsts...


tu ,esi ,pērtiķis no nevērtīgo ,pērtiķu bara ... !!!!

Paziņojums ,visiem maniem ,faniem- es iešu pačurāt ,caur dirsu,, bet tulit ,būšu atpakaļ,, tāpeič,nedaudz , pacietības ! :))))

Atbildēt

Ontūns no pisāniem

30.08.2014. 20:33

»


Iesaku šniceli ar purgēnu un dzīvsudrabu!

Atbildēt

Edvīns

30.08.2014. 20:31

Neesmu "pastāvīgais komentāru sadaļas iemītnieks" visādos vairāk vai mazāk dzeltenos portālos, bet ik pa laikam tajos ieejot, jau radās ar katru reizi arvien izteiktāka sajūta, ka kaut kas šajā "virtuālo komentētāju pasaulītē" ir mākslīgi uzpūsts.

Un redzot šo rakstu (kuram vispār nav nekāda sakara ar veselo saprātu) un vēl jo vairāk plusus/mīnusus pie tā, tagad man šī lieta ir 100% skaidra un vairs nav nekādu šaubu.


Kaut kur lasītais par tā sauktajiem "putina troļļiem" pilnā spēkā darbojas arī Latvijā. Mākslīgi komentāri, mākslīgi plusi - no cilvēkiem, kuriem ir pamatuzdevums (jeb darbs, varbūt citam sūtība) ir visu laiku čekot interneta portālus, paziņot savējiem, kur nepieciešama "palīdzība".
Ukrainas sakarā komentārus delfu/tvneta stila portālos komentārus neesmu lasījis, varu gan pilnīgi iztēloties, kas tur darās, bet jau senāk pāris rakstiem pamanīju, piemēram, šādu tendenci - ir kaut kāds raksts (pie galvenajiem rakstiem) par kādu no "krievu tēmām". Raksts ielikts ļoti agri no rīta.
Pirmie padsmit komentāri - gan reģistrēti, gan nereģistrēti lietotāji- visi kā no Kremļa pa taisno nākuši. Agri no rīta, vēl pirms astoņiem. Pēc tam jau, kad "cilvēki parastie" sāk mosties - protams, kopskats pavisam cits.

Šeit arī - šis raksts ir pilnīgi apzināta provokācija (pat brīnos, ka neskatoties uz redakcijas piebildi, tomēr ielikts portālā - nu vai tad tiešām ir jāliek jebkas? Es tikpat labi varētu kaut ko līdzīgu par citplanētiešu gaidāmo uzbrukumu uzrakstīt - arī liksiet, lai kādi murgi tie būtu!? Tad taču portāls par pilnīgu miskasti pārvērtīsies) un nojaušu, ka pat autors pats ļoti labi saprot, ka sarakstījis pilnīgu fantastiku - pēc nebijušu plusu/mīnusu daudzuma redzams, ka - jo vājprātīgāks raksts, jo vairāk jāsaorganizējas. Būtībā pat pāris simtu plusu vai mīnusu - tas taču organizētam pulciņam ir ārkārtīgi viegli izdarāms. Bet ja skatās proporcijas - nu jā, izskatās jau iespaidīgi, kādam garā vājākam var arī sašķiebties prātiņš. Kas arī ir šo troļļu mērķis.

Bet tik vājprātīgam rakstam proporcija, protams, smieklīga. Nevaru iedomāties nevienu radu, paziņu, kaimiņu, kas lasītu šādu portālu (nu tomēr NE to pašu lētāko un dzeltenāko, šeit tomēr kaut minimāli smadzenēm jābūt, lai saprastu vidējos pietiek.com rakstus) un parakstītos zem šāda raksta.
Bez tam, lielākajai daļai tādi plusi/mīnusi vispār būtu pie vienas vietas (arī es nekad neesmu licis, bet šitam vājprātam tomēr piesaistīja).

zvērinātie krievu nacionālisti? Nesmīdiniet, ka viņi lasa kaut kādu "pietiek" latviešu valodā. pat vidējs krievs nez, vai lasīs šo portālu. intelektuālie krievi, vismaz kurus pazīstu, par šādu rakstu tikai pasmietos.

Tur jebkuram skaidrs, ka šāda proporcija šādā portālā ir pilnīga zinātniskā fantastika. Acīmredzams trollisms.

Cik daudz cilvēku tas spēj iespaidot? Grūti pateikt. Gribas tomēr ticēt, ka to nūģu, kas caurām dienām dzīvo komentāros, ir procentuāli tomēr ārkārtīgi maz. un vēl mazāks procents ir to, kurus tiešām var šādi iespaidot.

Atbildēt

Els

30.08.2014. 19:42

»

Els

Tiešām


tu ,esi ,pērtiķis no nevērtīgo ,pērtiķu bara ... !!!!
Tiešām ? :)))
BET ,kāpēc no ,tāda ,to dzirdu ? :)

Atbildēt

Els

30.08.2014. 19:40

»


Tiešām ? :)))
BET ,kāpēc no tāda to dzirdu ? :)

Atbildēt

Els

30.08.2014. 19:32

»

Els

Tas jau ir labāk


Esmu ,totāls idiots-latvānis , un ,mani regulāri pārņem ,komentešanas mānija. Ja ,redzat kaut ,kur manus miurgus - neņemiet ļaunā ,es esmu iepuvis ,slims latvānis ! :))))

Atbildēt

Els

30.08.2014. 19:30

»


Paldies par iejūtību!

Atbildēt

Els

30.08.2014. 19:29

»

Els

Lūdzu


Gluži ,Asīzes Francisks jau neesmu ,bet cenšos ! :))))

Tas ,jau ir ,labāk!!
Redzams progresis! :)))

Atbildēt

Els

30.08.2014. 19:25

»


Lūdzu ! :)
Gluži Asīzes Francisks jau neesmu ,bet cenšos! :))))

Atbildēt

Els

30.08.2014. 19:18

»


Tas jau ir labāk!!
Redzams progress! :)))

Atbildēt

Els

30.08.2014. 19:10

»

????????????

A kas tu esi, Ivar Prūsi? PROVOKĀCIJA; vienkārši idiots vai pāķu lubraks


Šitādu idiotismu ,nekad ,nav nācies lasīt ,no šī pērtiķa un ,viņa "domām" ! :)))

Atbildēt

Lasītājs

30.08.2014. 19:09

»

Els

http://ipvnews.org


Jēziņ! Šitādu idiotismu ,nekad ,nav nācies lasīt ,no šī pērtiķa un ,viņa "domām" ! :)))

Atbildēt

????????????

30.08.2014. 19:08

A kas tu esi, Ivar Prūsi? PROVOKĀCIJA; vienkārši idiots vai pāķu lubraks?????

Atbildēt

Els

30.08.2014. 19:06

»

Els

http://ipvnews.org


https://www.youtube.com/watch?v=1eQVYoDcUx0

Atbildēt

Els

30.08.2014. 19:03

»

Els

ku-kū


http://ipvnews.org/

Atbildēt

Pats

30.08.2014. 18:51

»

Lasītājs

Jēziņ! Šitādu idiotismu nekad nav nācies lasīt. Paldies redakcijai par norobežošanos no šī pērtiķa un viņa "domām


tu esi pērtiķis no nevērtīgo pērtiķu bara! Paskaties, cik atbalsta un cik neatbalsta!

Atbildēt

Lasītājs

30.08.2014. 18:47

Jēziņ! Šitādu idiotismu nekad nav nācies lasīt. Paldies redakcijai par norobežošanos no šī pērtiķa un viņa "domām"!

Atbildēt

Els

30.08.2014. 18:40

»

puspisān

mudīgi ,savu IP ,studijā ,lūdzu


Kaut ,ko oriģinālāku ,lūdzu !!! :))))
Garlaicīgi .

Atbildēt

puspisān

30.08.2014. 18:39

»

Els

Jums ,ir pat ,galva


mudīgi ,savu IP ,studijā ,lūdzu !!! :))))
Garlaicīgi ,mums ,kuriem galvā ,ir izkārnījumu ,dominante.

Atbildēt

Els

30.08.2014. 18:38

»

Els

Jums ir pat galva


Jums ,ir pat ,galva ? :)))
Var ,jau būt ,bet ,Jūs viņu ,neizmantojiet. :)))...
nu ,jā .. saturs ... :)))

Atbildēt

Els

30.08.2014. 18:35

»

Trieciens

mudīgi ,savu IP ,studijā ,lūdzu


Jums ir pat galva ? :)))
Var jau būt ,bet Jūs viņu neizmantojiet. :)))...
nu jā .. saturs ... :)))

Atbildēt

Trieciens

30.08.2014. 18:23

»

Els

Kaut ko oriģinālāku ,lūdzu


mudīgi ,savu IP ,studijā ,lūdzu !!! :))))
Garlaicīgi ,mums kuriem ,galvā ir izkārnījumu ,dominante.Atbildēt

Els

30.08.2014. 18:20

Kaut ko oriģinālāku ,lūdzu !!! :))))
Garlaicīgi .

Atbildēt

Aivars2

30.08.2014. 18:15

»

Els

ku-kū ! :))) tas ir bezvārda ierunas pieņemams mums ,kuriem galvā ir izkārnījumu dominante.No viena grāvja otrajā


Vispirms ,iemaucies latviski rakstīt ,un ,tikai pēc tam ,lieni latviešu ,saitos .... !

Atbildēt

Els

30.08.2014. 18:11

»

Trieciens

Nu ,ko ,ja nāksies tad ,paņemsim stroķi trešo reizi rokā un godam tos feisus paņemsim līdz uz turieni.(kuri tās maskas nelieto,bet ir mirstīgi


ku-kū ! :))) tas ir bezvārda ierunas pieņemams mums ,kuriem galvā ir izkārnījumu dominante.No viena grāvja otrajā.

https://www.youtube.com/watch?v=1eQVYoDcUx0

Atbildēt

pispusān

30.08.2014. 17:39

»

puspisān

mudīgi savu IP studijā


mudīgi ,savu IP ,studijā !!!

Atbildēt

puspisān

30.08.2014. 17:25

»

Aivars2

Tieši ,tā ,nedzīvi dzimušais


mudīgi savu IP studijā!!!

Atbildēt

Lapas:    5   4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

22

Lūdzu, palīdziet tapt Ulubeles Kaķu dārzam

FotoŠobrīd jau 30 no 300 kaķiem Ulubelē mitinās āra apstākļos. Vietu pietrūkst. Līdz drēgnajam rudenim jāspēj izbūvēt siltinātas telpas Kaķu dārzā. Ja ir iespēja, lūdzu, atbalsti finansiāli. Ja ir iespēja, domā atbildīgi un lem par patversmes dzīvnieku adopciju.
Lasīt visu...

6

Pamēģiniet mums noticēt, ka vislielākajā luterāņu draudzē viss ir gandrīz kārtībā

FotoRīgas Lutera draudze kategoriski noraida medijos izskanējušās interpretācijas par draudzes ilggadējo mācītāju Kaspara Simanoviča un Induļa Paiča darba attiecību pārtraukšanas iemesliem.
Lasīt visu...

21

Par ko balsot vēlēšanās?

FotoVatikāna II koncils par katoļu aktīvu līdzdalību politiskajā un sabiedriskajā dzīvē uzsver, ka "visiem pilsoņiem ir jāatceras savas tiesības un reizē pienākums piedalīties brīvās vēlēšanās, lai veicinātu kopējo labumu. Baznīca ciena un atzinīgi vērtē tos, kuri savus spēkus veltī kalpošanai cilvēkiem un valsts labā uzņemas šos smagos pienākumus" (Gaudium et spes, 75).
Lasīt visu...

21

Neizvērtēta un nepamatota kadastrālo vērtību aprēķināšanas reforma ir kaitniecība

FotoLatvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija uzskata, ka globālās krīzes apstākļos (Covid pandēmijas laikā) finansiāli tiek ietekmēts ikviens sabiedrības loceklis – ikkatra mājsaimniecība, nekustamā īpašuma īpašnieki, pārvaldītāji, attīstītāji, īrnieki (kam saskaņā ar likuma “Par dzīvojamo telpu īri” 11.pantu jāmaksā nekustamā īpašuma nodoklis) saistībā ar plānotajām kadastrālo vērtību paaugstināšanas izmaiņām.
Lasīt visu...

21

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

FotoEsam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību holokausta traģēdijas upuru piemiņas jautājumam un atmiņas par Otrā pasaules kara laikā notikušā genocīda pret ebrejiem saglabāšanai. Holokaustu pārdzīvojušie ir kļuvuši par lieciniekiem vieniem no vissmagākajiem un briesmīgākajiem no jebkad nodarītajiem noziegumiem pret cilvēci, tostarp slepkavībām, postam un īpašumu izlaupīšanai.
Lasīt visu...

21

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

FotoLatvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā radīsies gan mājsaimniecībām, gan tautsaimniecībai kopumā. Turklāt tās turpmāk jānosaka 85% apmērā no vidējā tirgus līmeņa, kā tas savulaik normatīvos bija paredzēts.
Lasīt visu...

12

Pa iznīcības ceļu…

FotoKāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad maz, bet ja zupā – tad daudz!” Bet tagad, lūdzu, atbildiet uz manu jautājumu: „Divi simti cilvēku – vai tas ir daudz vai maz?” Varu arī atbildēt: „Maz, ja salīdzina ar diviem miljoniem valsts iedzīvotāju. Daudz, ja tie ir pie varas tikuši „demokrāti” – nedaudzos gados tiks iznīcināta gan valsts, gan tās (gļēvie) iedzīvotāji!” Neticat? Lūk, ieskats nesenā pagātnē…
Lasīt visu...

6

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

FotoVides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) reformu, kas paredz DAP pamatfunkcijas nodot Valsts vides dienestam, tādējādi būtībā likvidējot DAP kā vienotu valsts dabas aizsardzības kompetences centru.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

Pārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi...

Foto

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

Publiskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM)...

Foto

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

Jau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto...

Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

Liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim visas lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene....

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija, jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...