Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

he he he

29.04.2016. 16:49

un daudzkur Ivetai taisnība, tik par to dakteri gan salaida šķērsām....šitādas muļķības patiesi izbrīna. bet pareizi jau i - nav vairs bagātās varenās PSRS...ko prasīsi no Krievzemes tādas, kāda nu viņa i tagad? fu. netērējiet laiku un naudy - atstaņķe!

Atbildēt

ragana

29.04.2016. 09:18

»

no malas

... ja joprojām ir ārsti, kas, pārkāpjot Hipokrāta zvērestu, atsakās ārstēt bērnu, kurš nerunā latviski


Par šiem meliem to nekaunīgo sievu vajadzētu saukt pie atbildības par apmelošanu un neslavas celšanu.Mana ģimenes ārste arī runā ar mani pārsvarā krieviski,bet es nesaku,ka viņa atsakās ārstēt.

Atbildēt

Ija

28.04.2016. 18:33

Kas tik pie tiem nacionāļiem nav pielīmējušies? Taisni jābrīnās.Kur tad ir tas ārsts, kurš atteicās ārstēt bērnu, kurš nerunā latviski? Parasti jau tādiem bērniem ar problēmām mammas iet līdzi, tāpat jau bērns ne katrs var pat dzimtajā valodā pareizi izstāstīt savu problēmu.

Atbildēt

usa

28.04.2016. 14:22

Par kriēvu okupāciju var runāt līdz karam pēc tam bija vācu un janākošā nebūtu krievu tad paliktu vācu Nacionālisti nespēj aptvert ka situācija bija bezizejas.

Atbildēt

ezis

27.04.2016. 22:42

"es Nila Ušakova sieva, mēra biroja vadītāja".... te gadījumā nesmird pēc klaja interešu konflikta? kā ušaks darbā var būt savai sievai priekšnieks?! sieva tak pirmās pakāpes radinieks, kā nekā.

Atbildēt

kutse lasi

27.04.2016. 20:55

Draugi, ņemsim vērā, ka I.Ušakova ir blondīne :)
Varbūt viņa tik ļoti pretvalstiski nemaz nedomāja, varbūt viņa vispār nemāk domāt... ņevinovataja, ņils sam prišol :))

Atbildēt

lol

27.04.2016. 20:11

»

kravā un sēdies...

Dari to


Izskatās, ka tev negribas braukt uz Krieviju. Bet vajadzēs, fedja!

Atbildēt

Ruta Marjaša

27.04.2016. 19:10

Lai vai kas, bet Latvijas galvaspilsētas mēram pēc ieņemamā amata būtu jāatturas no politiska rakstura publikacijām.Viņa uzdevums – rūpēties par Rīgas labiekārtošanu.

Atbildēt

paula vecāki izsūtīti?

27.04.2016. 16:30

cik var klačot na

Atbildēt

Latvijas krievs

27.04.2016. 15:31

»

latvietis

Tas labi, ka "Pietiek com" publicē tematus, kurus citi mediji aizliedz...


Atzīstu,ka krievu tauta 1940.gadā un no 1945.-1991.gadam okupēja, kolonizēja un rusificēja Latviju. Krievu tautai jāsaņem sodu - lai Krievijas krievi maksā 185 miljardus.

Atbildēt

Jānis

27.04.2016. 15:00

»

glupam putnam glupa dziesma

Kāpēc tu aizstāvi ušakovu? ???....??? Varbūt tāpēc, ka esi "emma


"glupam putnam glupa dziesma"
Nu tad nedziedi!

Atbildēt

latvietis

27.04.2016. 14:56

Tas labi, ka "Pietiek com" publicē tematus, kurus citi mediji aizliedz.
Gan Uškovs, gan Ušakova man ir apaļš nekas, un esmu Latvijas patriots, bet abiem Ušakoviem ir taisnība: aprēķini, kompensācijas ir lieka laika un naudas tērēšana.
Un vēl. Kur bija mūsu nacionāļi, kad Jeļcins kāpa uz tankiem, bezbailīgi gāja pret pučistiem un iedeva mums brīvību, kuru pareizie un "īstie" letiņi nemaz neņēma pretī: viss ko darījām bija neleģitīmi un nepareizi,ar tādām smadzenēm mēs joprojām būtu Padomju Savienībā.

Atbildēt

Skumji

27.04.2016. 14:27

Viss Ušakovas kundzes teksts liecina par ļoti vienkāršotu skatījumu uz Latviju un notikumiem pagātnē, kas vienmēr ietekmē notikumus nākotnē un tāpēc nav paslaukāmi zem paklāja un aizmirstami. Kārtējais apliecinājums tam, ka būtisko, kas ietekmē visu mūsu dzīvi, kārto ne tie paši zinošākie un gudrākie ļaudis.

Atbildēt

27.04.2016. 13:52

Tagad tādi Kremļa troļļu raksti būs vairumā. Šajos hibrīdkara apstākļos katram jāizšķiras, kā pusē atrodas - Kremļa vai NATO. Karu uzsāka Kremlis, iebrūkot Ukrainā un Krimā. Karš turpinās.

LV nav izejas - lai kā nebūtu, lai nezaudētu brīvību, lai cik tā smaga nebūtu, tikai NATO un ASV paspārnē LV var saglabāties, lai arī kā valsts norieta stadijā.

Vidusceļa un laipošanas vairs nav un nebūs.

Bet Iveta Strautiņa-Ušakova ir tikai skaista un pārtikusi ..auciņa.

Atbildēt

Biedrenei ušakovai

27.04.2016. 13:29

Vai Latvijā varu nav pārņēmuši čekisti un komunisti? Iesaku izlasīt Gundara Valdmaņa grāmatu 'STARP DZIRNAKMEŅIEM'(var lasīt internetā par apzinātu Latvijas iznīcināšanu),kā arī ušakova saraksti ar Krievijas vēstniecību,bet zina visu tāpat.

Atbildēt

Oktaviāns

27.04.2016. 13:15

Bīsties vienaldzīgo-tie nenogalina un nenodod,bet no to klusēšanas, notiek pirmais un otrais.

Atbildēt

formula

27.04.2016. 07:58

sapog sapogu sapog

Atbildēt

Keita

27.04.2016. 07:24

Vai kundze šo raksta vairāk kā sieva vai tomēr kā mēra biroja vadītāja? T.i. aistāv mīļo vīru vai pilda vadības uzdevumu, esot "viedoklis no malas"? :)

Atbildēt

.

27.04.2016. 07:10

»

!

vieniga zinama okupacija ir Irakas un Afganistanas okupacija kops 2003 gada ,kura piedalijas un ari sodien piedalas latvijas algotni


Bet Krimai un Ukrainas austrumiem pareizticīgā un dižā, un humānā krievu tauta nes tikai un vienīgi atbrīvošanu un kultūru. Tāpat kā Baltijas valstīm 1940.gadā.
Interesanti,ka amerikāņi sevi Irākā un Afganistānā oficiālajos dokumentos dēvē par okupācijas karaspēku. Bet amerikāņi neanektēja ne Afganistānu, ne Irāku. Krievs gan līdz pēdējam noliegs, ka ir okupants un citu tautu zemju anektētājs.

Atbildēt

16 marts

27.04.2016. 06:05

»

Skaidri pateikts!

..... mums ir jāizbeidz lūkoties pagātnē un sen ir laiks pievērsties nākotnei. Un, ja šī bilde ir izraisījusi diskusijas, man par to ir liels prieks," komentēja Rīgas mērs


2016 gada 16 marta Rigas mers Nils Usakovs konstateja ,ka neonacistu skaits Latvija ir samazinajies.bet izradas ,ka pat bernu slimnica arstu kontingenta vidu tadi ir vel atrodami.

Atbildēt

!

27.04.2016. 06:02

»

DD1

Pirms mūs audzināt, lai labāk pasniedz politinformāciju savam vīram


vieniga zinama okupacija ir Irakas un Afganistanas okupacija kops 2003 gada ,kura piedalijas un ari sodien piedalas latvijas algotni !

Atbildēt

Tautu var iznīcināt atņemot tai valodu

27.04.2016. 00:09

»

Tātad!

Pagātnes notikumi ir atbilde, kāpēc šobrīd Latvijā ir šādi nepieņemami apstākļi. Šos apstākļus izveidoja pagātnes "atbrīvotāji", kuri šobrīd piedāvā skatīties uz nākotnes problēmām, nevis uz pašu ļaunajiem darbiem


Jā - okupanti aicina aizmirst pagātni, pastrādātos noziegumus un aicina nākotnē dzīvot draudzīgi tādā Latvijā, kur sākumā valsts valoda būs latviešu un krievu valoda, bet vēlāk, kad okupanti un nelatvieši būs aizmirsuši latviešu valodu, tad nākotnē Latvijā vienīgā valsts valoda būs krievu valoda.

Atbildēt

ārstam nav jāzina 100 valodas

27.04.2016. 00:05

»

R

ārstam jāsniedz palīdzība, kad tā steidzami nepieciešama un jāārstē. Tas nav ārsts, kurš nesaprot, kad jāarstē, bet, kad var atļauties runāt, prātot, rāt, ieteikt


Kāpēc Latvijā dzīvojošie krievi atsakās runāt valsts valodā?
Ja krievi grib saņemt ārstēšanu krieviski, tad lai dodas uz privātajām ārstniecības iestādēm. Normālā situācijā valsts slimnīcās ārstam jāzina tikai valsts valodu, jo valsts slimnīcā tiek ārstēti valsts pilsoņi, kuri zina valsts valodu - pretējā gadījumā var sākt prasīt, lai ārsts zina arī zviedru, vācu, itāļu, japāņu un spāņu valodu, un citas svešvalodas.
Valsts valodu var nezināt idiots vai tūrists (gan ārsti izdomās kā viņiem palīdzēt; sazināsies kaut vai zīmju valodā)...vai okupants. Ņemsim par piemēru Krieviju - lai gan Krievijā dzīvo vairāk kā 100 tautas, tad diemžēl Krievijā ārsti parasti zina tikai vienu krievu valodu. Krievijas ārsti nezina angļu valodu un nezina vietējo tautu valodas (Maskavas ārsti zina angļu valodu, bet kopumā Krievijas ārsti ir vienvalodīgi, ja neskaita minimālas latīņu valodas zināšanas). Kāpēc Latvijā ārstam obligāti jāzina krievu valodu? Piemēram Latvijā dzīvojošie itāļi arī maksā nodokļus...atruna, ka krievi maksā nodokļus un tāpēc valstij ārstēšanu jānodrošina krieviski - neder!

Atbildēt

Tātad!

27.04.2016. 00:03

Pagātnes notikumi ir atbilde, kāpēc šobrīd Latvijā ir šādi nepieņemami apstākļi. Šos apstākļus izveidoja pagātnes "atbrīvotāji", kuri šobrīd piedāvā skatīties uz nākotnes problēmām, nevis uz pašu ļaunajiem darbiem...

Atbildēt

R

26.04.2016. 23:44

»

no malas

... ja joprojām ir ārsti, kas, pārkāpjot Hipokrāta zvērestu, atsakās ārstēt bērnu, kurš nerunā latviski


ārstam jāsniedz palīdzība, kad tā steidzami nepieciešama un jāārstē. Tas nav ārsts, kurš nesaprot, kad jāarstē, bet, kad var atļauties runāt, prātot, rāt, ieteikt..

Atbildēt

kravā un sēdies...

26.04.2016. 22:00

»

strautiņa ušakova abu nasir nasrala

Tad beidz lūkoties pagātnē, kravā čemodānu, pērc vienvirziena biļeti uz Yšakovgradu Tombovas reģionā, sēdies vilcienā un paķer ušakovu ar strautiņu sev līdz! Uz neredzēšanos...


Dari to!
Mes esam Eiropa un katrs pats izvelas kur braukt!
Brauci prom, vienalga uz kurieni vai uz Krieviju, Ķīnu, Madagaskaru, uz Elli.
Tur tu varesi žāvāt, dirst, smirdēt un laizīt.
Tev neviens nespiež darit ko citu, ja tev tas patik

Atbildēt

brīvais radikālis

26.04.2016. 21:54

»

:-)

Vēl viena dāmīte


Tagad tas pieejams arī Latvijā.

Atbildēt

strautiņa ušakova abu nasir nasrala

26.04.2016. 21:37

»

Skaidri pateikts!

..... mums ir jāizbeidz lūkoties pagātnē un sen ir laiks pievērsties nākotnei. Un, ja šī bilde ir izraisījusi diskusijas, man par to ir liels prieks," komentēja Rīgas mērs


Tad beidz lūkoties pagātnē, kravā čemodānu, pērc vienvirziena biļeti uz Yšakovgradu Tombovas reģionā, sēdies vilcienā un paķer ušakovu ar strautiņu sev līdz! Uz neredzēšanos!
Nav te vajadzīga nekāda Krievijas province! Brauciet prom. Uz Krieviju, Ķīnu, Madagaskaru, uz Elli. Un tur vari žāvāt, irst, smirdēt un laizīt.

Atbildēt

je suis dura

26.04.2016. 21:30

»

jampambumpum

ja joprojām ir ārsti, kas, pārkāpjot Hipokrāta zvērestu, atsakās ārstēt bērnu, kurš nerunā latviski...


Vispār melīgs apgalvojums. Ārsts neatteicās ārstēt, bet norādīja, ka vajadzētu zināt valodu, dzīvojot Latvijā.
Un, izlasot ušakova, strautiņa u.c. pamuļķu nobružātās strautiņas pekstiņu par "tautasdziesmām un paulu", jāprasa, ko šis sievišķis lieto? Lielāku muļķību un elementāras loģikas trūkumu nav nācies redzēt sen. Ar intelektu neapgrūtināta 'dāma', kura klejo pa partijām un gultām nolēmusi gūt slavu grafomāniski izpaužoties soc. tīklos? Izdevās!
Ha,.. iveta strautiņa ir ušakovs? Tā varētu būt, jo pats ušakovs ir bāba, tātad solārijā izžāvēto smadzeņu īpašniece varētu arī būt vecis.
Mēs te noteikti neesam "ušakovs". Neesam, nebijām un NEKAD nebūsim.

Atbildēt

Skaidri pateikts!

26.04.2016. 21:28

..... mums ir jāizbeidz lūkoties pagātnē un sen ir laiks pievērsties nākotnei. Un, ja šī bilde ir izraisījusi diskusijas, man par to ir liels prieks," komentēja Rīgas mērs.

Pilnigi piekritu N.Ušakovam un
Ivetai Strautiņai-Ušakovai

Atbildēt

DD1

26.04.2016. 21:20

Pirms mūs audzināt, lai labāk pasniedz politinformāciju savam vīram.

Vai 9.maijā Iveta Ušakova ies kopā ar vīru pie okupācijas pieminekļa? Vecākais dēls to sapratīs?

Atbildēt

hm

26.04.2016. 21:14

Vai vācieši nāktu palīgā, ja Baltijā vai Polijā iebruktu Krievija?
57% izsakās noraidoši un tikai 31% par.
ASV liela varbūtība, ka vēlēšanās uzvarēs Tramps.
Latviešu, īpaši jaunatnes emigrācija, pamatiedzīvotāju izmiršana.
Žēloties, ka daudzi krievi neprot labi runāt latviski? Ko teiksim pēc gada par Sīrijas kurdiem vai vēl labāk, ja te nometinās Z-Āfrikas bēgļus.
Realitāte, reālpolitika un dzīve - daudziem šķietas svešas un nesaprotamas lietas.

Atbildēt

Es neesmu mēsls Ušakovs!

26.04.2016. 20:23

»

jampambumpum

ja joprojām ir ārsti, kas, pārkāpjot Hipokrāta zvērestu, atsakās ārstēt bērnu, kurš nerunā latviski...


Ir taksisti, kuri nerunā latviski. Ir frizieres, kuras nerunā latviski. Ir pārdevējas, kuras nerunā latviski...šie okupanti un kolonisti dara visu, lai viņiem apkārt būtu krieviska vide.
P.S. Kas notiktu, ja, piemēram, kāds latvietis uzzīmētu karikatūru, kur ebrejs brauc ar riteni, pats ebrejs iebāž mietu sava velosipēda spieķos, ebrejs nokrīt un sāpēs pieprasa kompensāciju, kur zemtekstā kompensācija saprotama kā kompensācija par vāciešu veikto holokaustu? Sak, pats ebrejs vainīgs, ka bāza spieķos mietu un dabūja holokaustu - vācieši un viņu pakalpiņi (piem., latvietis Arājs) taču nebāza ebreja velosipēdam ritenī mietu un tāpēc vācieši nav vainīgi? Un Ušakova tautieši krievi arī nebāza mietu latviešu velosipēda ratā - pats latvietis vainīgs un pats latvietis sev noorganizēja gan okupāciju, gan rusifikāciju un atlatviskošanu, gan izsūtīšanu uz Sibīriju, gan genocīdu pret latviešu tautu.

Atbildēt

Lasītāja

26.04.2016. 20:12

»

jampambumpum

ja joprojām ir ārsti, kas, pārkāpjot Hipokrāta zvērestu, atsakās ārstēt bērnu, kurš nerunā latviski...


Un turklāt Iveta Strautiņa melo, teikdama, ka ārsts atteicās ārstēt. Ārsts tikai aizrādīja jau 14jau gadus Latvijā dzīvojošai meičai, ka vajadzētu tā kā prast valsts valodu

Atbildēt

jampambumpum

26.04.2016. 20:05

ja joprojām ir ārsti, kas, pārkāpjot Hipokrāta zvērestu, atsakās ārstēt bērnu, kurš nerunā latviski!
------------------------------------
Apgalvojums daudzskaitlī! Varbūt ušakova vai kā viņu tur var nosaukt vismaz divus ārstus (labi var arī vienu) kurš ir atteicies ārstēt bērnu, kurš nerunā latviski?!

Atbildēt

Jau aizmirsies

26.04.2016. 19:49

Kurš pasūtīja Jēkabsona galvas nogriešanu ?

Atbildēt

Ome 69

26.04.2016. 19:29

latviska gara audzinata sieviete :))) , neaprecetu saskaņas centra deputatu.. ar ko tik nespekule, piesauc paulu, vecvecakus sibirijas utt, laikam nebija majas kad kaunu dalija

Atbildēt

ganksteris

26.04.2016. 19:24

1 vards smara, pati tak to atzist, tad kopa ar tautas partiju, tad ar nacionaļiem, tagad ar saskaņas centru , kur izdevigag tur viņa ir:())

Atbildēt

interesanti

26.04.2016. 19:19

es teikšu tā, mīļā, ņem pauniņu pār plecu, vīru zem rokas un ar tautasdziesmu uz lūpām AI-DĀ uz russiju! Tu taču zini, nav tālu, tepat kaimiņos!

Atbildēt

Asdfgh

26.04.2016. 19:13

Nu ko lai saka...

Krievija un partneris? Nilam vārbuut. Bet ne Latvijai...nedroshaaku partneri neātraadiisiet nekad nekur.


Atbildēt

Rusofobs

26.04.2016. 19:05

Labi ka Nila Ušakova otrā sieva nav Ilze Pētersone.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Kariņa valdībai inficēšanās ar COVID-19 darba pienākumu pildīšanas laikā nav nelaimes gadījums darbā

FotoLatvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) pauž neizpratni un sašutumu par valdības lēmumu neatzīt darba pienākumu pildīšanas laikā notikušu inficēšanos ar COVID-19 par nelaimes gadījumu darbā.
Lasīt visu...

21

CSDD krīzes laikā gremdē autoskolas

FotoKamēr Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) sevi pozicionē kā tehnoloģiski progresīvu iestādi un ievieš e-pakalpojumus, tās pārraudzībā esošās autoskolas ir vienīgās izglītības iestādes valstī, kurām "Covid-19" krīzes laikā tiek liegts izmantot mūsdienīgus risinājumus - tālmācības platformas topošo autovadītāju apmācībai. Jau tuvākajā laikā tas var rezultēties ar smagu krīzi gan autoskolu, gan arī pasažieru un kravu pārvadājumu nozarē.
Lasīt visu...

12

Ticēt, cerēt un... vilties

FotoValdība strādā vaiga sviedros, lai bez palīdzības neatstātu nevienu, lai uzreiz pēc krīzes saudzīgi ieziemotie uzņēmumi strauji atsāktu sildīt ekonomiku. Nepametīšot grūtībās nevienu.Grūti pateikt, cik daudzi noticēja šai pasakai, bet vīlās gan daudzi, pievienojoties to skeptiķu pulkam, kuri jau sākotnēji solījumu palīdzēt tulkoja kā palīdzēšanu tikai savējiem, pietuvinātiem.
Lasīt visu...

21

Valdība, lūdzu, dodiet naudu pareizajiem medijiem, kas ražo pareizu saturu

FotoKopš ārkārtas stāvokļa izsludināšanas valstī Latvijas iedzīvotāju interese par notiekošo saistībā ar COVID-19 ir strauji augusi. Pēdējās nedēļās rekordliels skaits iedzīvotāju apmeklējis interneta ziņu vietnes, pieaudzis televīzijas pārraižu skatītāju skaits. Tas ir augsts uzticēšanās un atzīšanas līmenis Latvijas žurnālistiem. Paldies jums par to!
Lasīt visu...

21

Dievs ir klātesošs pat tad, kad viņš varētu šķist bezspēcīgs

FotoŠodienas garajā Evaņģēlija fragmentā Jēzus saviem mācekļiem saka: “Jūs sāksiet šaubīties par mani šajā naktī.” Mācekļi bija pieraduši redzēt Jēzu kā tādu, kurš dara brīnumus, kuram ir milzīga autoritāte, kuram ir spēks un pret kuru ienaidnieki neko nevar izdarīt. Mēs zinām, ka to Evaņģēlijā parāda vairāki fragmenti – kad viņu grib nogrūst no kalna Nazaretē, bet Jēzus iziet starp viņiem un attālinās, vai tāpat citā vietā, kad viņu grib nomētāt ar akmeņiem, bet viņš iziet cauri pūlim un neviens neuzdrošinās viņu aiztikt. Pēkšņi tā situācija mainās. Jēzu arestē, un rodas iespaids, ka viņš ir bezspēcīgs. Mācekļi aizbēg prom, un svētais Pēteris no viņa trīs reizes atsakās.
Lasīt visu...

6

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma nedrīkst būt sasteigta

FotoVides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija šobrīd aktīvi uzsākusi Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) reformas procesu, plānojot atsevišķas tās funkcijas nodot Valsts vides dienestam. Ir radušās pamatotas šaubas, ka šis process tiek virzīts steigā un var radīt draudus dabas aizsardzības sistēmai Latvijā kopumā.
Lasīt visu...

21

Uzticēšanās lirika

FotoLaiku pa laikam sociologi noskaidro Latvijas iedzīvotāju uzticēšanos valsts institūcijām – prezidentam, parlamentam, valdībai, armijai, drošības iestādēm, policijai, sabiedriskajām organizācijām, partijām, bankām, tiesai, prokuratūrai, medijiem. Tā, protams, ir sava veida sociālā lirika. Socioloģiskās izpētes rezultātus nosaka jūtas, emocijas, dvēseles pārdzīvojumi. Tas ir subjektīvās reakcijas materiāls. Tas iegūts, dzīvē nonākot tiešā saskarē ar valsts iestādēm un to amatpersonām, kā arī skatoties TV ziņas par valsts ierēdņu darbību. Iedzīvotāju aptaujās valsts institūcijas figurē liriski, bet nevis ir iesaiņotas prāta racionalitātē un faktu pragmatismā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Sazvērestības teorijas – II daļa: kam tas ir izdevīgi?

Daudzas sazvērestības teorijas un vienkārši manipulatīvas versijas par kādiem notikumiem sākas ar vārdiem – padomāsim, kam tas...

Foto

Vai cilvēcei ir nepieciešami globāli satricinājumi (turpinājums)

30. martā šajā portāla bija publicēts mans raksts ar identisku nosaukumu. Rakstā pieminēju to, ka Krievijā valdošā kliķe, kas...

Foto

Mēs nevaram, glābjot visus no Covid, pilnībā arī iznīcināt ekonomiku vai ļaut vairāk nomirt no citām slimībām

Viņķele paziņo, ka ārkārtas stāvokli, ļoti iespējams, vajadzēs pagarināt...

Foto

Ziņa no DELFI komercdirektora Igora Mardera: tagad pie mums jūs varat nopirkt vēl vairāk

Simtiem tūkstošu cilvēku Latvijā ik dienu vēršas pie DELFI, lai iegūtu informāciju...

Foto

Latvijas ceļu būves uzņēmumi ir vienots kartelis

Ceļu būves ekspertu vidū arvien ticamāka kļūst informācija, ka Latvijas uzņēmumu kartelis, kuru kūrē bijušais premjers, bet tagad ceļu...

Foto

Vai cilvēcei ir nepieciešami globāli satricinājumi

Iespējams, ka”’ brīnums” notiek vismaz reizi katra cilvēka dzīvē, jautājums, vai spēj to piefiksēt. Ir novērots, ka subjekts, kas tikko...

Foto

Eiropas Komisija ir enerģiski rīkojusies, lai mazinātu vīrusa izraisīto triecienu ekonomikai un sabiedrībai kopumā

Dažādas epidēmijas ir vajājušas cilvēci jau kopš senatnes. Jaunā koronavīrusa pandēmija ir...

Foto

Sazvērestības teorijas – I daļa

Kā izpētījis Robs Brotertons (Rob Brotherton) lieliskajā grāmatā “Suspicious minds. Why we believe conspiracy theories”, jau piektajā gadsimtā pirms mūsu ēras senās...

Foto

Vīrusa antropoloģiskās perspektīvas

Diskurss par vīrusa antropoloģiskajām perspektīvām ir teksts vai runa (diskurss) par vīrusa un tajā skaitā koronvīrusa iespējām palīdzēt cilvēkiem. Skan absurdi, taču tādas...

Foto

COVID – 19 ne tikai ņem, bet arī dod jaunu impulsu izaugsmei

Pašlaik visa pasaule dzīvo zem COVID – 19 zīmes. Varētu pat teikt, ka pārējie...

Foto

Cienot savu valsti un atbalstot pašmāju ražotājus, pērkam vietējo

Ārkārtas situācijā Lauksaimniecības organizāciju sadarbības padome (LOSP) aicina iegādāties Latvijas lauksaimnieku ražoto produkciju. Lauksaimniecības nozare ir tā,...

Foto

Dezertieri un tautas marodieri

Ekstremālos apstākļos vienmēr uzskatāmi atsedzas tautas kolektīvais portrets un atsevišķu indivīdu portrets. Vienmēr uzskatāmi atsedzas gan labās īpašības, gan sliktās īpašības. Tā...

Foto

Dzīvesziņa

Latvijas zinātniece, praktiskās vēža viroterapijas pamatlicēja, zāļu Rigvir autore Aina Muceniece dzimusi 1924.gada 23.martā Rīgas rajona Rumbulā Stinkuļu mājās – mazā zvejnieku mājiņā Daugavas krastā. Stinkulis bija...

Foto

Pēc mediķu algu palielināšanas priekšlikuma izgāšanas arī mēs mēģināsim izlikties, ka atbalstām mediķu algu palielināšanu

Nacionālā apvienība šodien koalīcijas Sadarbības sanāksmes sēdē rosinās izskatīt priekšlikumu par...

Foto

Divu meļu strīdā uzvarēs lielākais melis

Ko mums māca pēdējā laika valdošās koalīcijas un valdības uzvedība pēc COVID19 draudu parādīšanās Latvijā. Mums acīmredzami vada veidojums –...

Foto

Vīruss skar visas nozares, tāpēc noteikt atbalstāmās nozares ir bezjēdzīgi

Lielākā Latvijas uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK), izskatot likumprojektu Par valsts apdraudējuma un...

Foto

Veselības ministrija necenšas meklēt labākos PVO ieteikumu īstenošanas risinājumus

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) ir aicinājusi Ministru prezidentu steidzami sasaukt Nacionālās trīspusējās sadarbības...

Foto

Vīrusa dievi un vīrusa misija planetārās depresijas priekšvakarā

Apstiprinājies sākotnējais secinājums. Proti, pandēmijas analītikā aizraujošs darbs ir ne tikai infektologiem, virusologiem, epidemiologiem, politiķiem, žurnālistiem, bet visaizraujošākais...

Foto

Par banku bezatbildību pret darbiniekiem

Strādāju ļoti lielas bankas filiālē (kura atrodas pilsētā ārpus Rīgas). Konkrētu bankas nosaukumu un filiāli atklāt nevaru, lai nezaudētu darbu....

Foto

Pirmais slēdziens par "Swedbank" divkosīgo biznesu, iespējams, lielākās nepatikšanas saistībā ar naudas atmazgāšanu vēl ir priekšā

Ceturtdien Zviedrijas Finanšu inspekcija uzlika Swedbank 4 miljardu kronu (aptuveni 360 miljonu...

Foto

Nra.lv patīk sabiezināt krāsas, bet arī Ģenerālprokuratūra ir izdarījusi visu, lai nāktos apšaubīt tās spēju ievērot likumus

2020.gada 19.martā portālā nra.lv publiskota ziņa “Iepirkuma skandāls Ģenerālprokuratūrā”.1 Šī ziņu portāla...

Foto

Pasaka par laiku, kas sekos pēc COVID-19 apkarošanas...

1) Rungainis steigšus pērk lauku māju ar zemi, zirgu un arklu, stāda kartupeļus, nokrītas svarā 5 reizes. Uzceļ...

Foto

Vīruss kā daudzpakāpju mistifikācija un globālais teātris

Savelkot visus galus vēlreiz kopā, kāpēc ir iedarbināta šī masu histērija un kas aiz tās stāv, izdalīsim divus tās...

Foto

Ušakovs „Delfiem” naudu vairs nedod, tagad dodiet jūs visi

Pašlaik Latvijas valdība ir paziņojusi par atbalstu uzņēmējiem krīzes laikā. Izskanējis solījums atvēlēt miljardu eiro, lai mazinātu...

Foto

Valdības izsludinātais ārkārtas stāvoklis ir novēlots un joprojām pietiekami nekonsekvents

Nacionālā savienība „Taisnīgums” aicina valdību spert izlēmīgus soļus sērgas izplatīšanās neitralizēšanā un ierobežojumu skarto cilvēku iztikas...

Foto

Krievija jau neoficiāli ir tikusi pie cara, bet nafta to var nomest

Kļūdīties ir cilvēcīgi, un visnotaļ normāla lieta, ka kļūdas tiek atzītas. Kādu laiku atpakaļ...

Foto

Es joprojām esmu miljons reižu gudrāks par premjeru, un šie ir mani ieteikumi

Mans uzdevums ir analizēt dažādus scenārijus vai dažādas pieejas. Rakstīt, piedāvāt, lai kāds...

Foto

L(PS)R

Cilvēks ir interesants radījums, tam piemīt tieksme savās neveiksmēs un ciešanās vainot citus, bet pat nelielus sasniegumus piedēvēt sev, kaut labākajā gadījumā šiem notikumiem ir...

Foto

Vīruss, vadāmais haoss un sociuma ideoloģiskās sensitivitātes pandēmija

Koronavīrusa “SARS-CoV-2” un tā izraisītās slimības “Covid-19” ārprātīgā publicitāte, iespējams, ir vadāmā haosa tehnoloģiju milzīgs panākums. Vadāmais haoss ir informatīvi...

Foto

Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet...

Draugi, izlasiet manu stāstu un uztveriet nopietni COVID-19! Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet vai tiešām?!!...

Foto

Plāns valdības rīcībai uzņēmumu un ekonomikas atbalstam

Ņemot vērā vīrusa SARS-CoV-2 un tā izraisītās slimības COVID-19 straujo izplatību pasaulē, Jaunie konservatīvie uzstāj uz izlēmīgu valdības rīcību...

Foto

Pašvaldību savienība aicina Pūci nekavējoties iesaistīt pašvaldības jaunā pašvaldību likuma izstrādē

Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) valde aicina vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru Juri Pūci nekavējoties...

Foto

Turcija veic “lāča pakalpojumu" Krievijai

Turcija ir Ziemeļatlantijas Līguma organizācijas (turpmāk – NATO) dalībvalsts jau no 1952. gada. Taču pēdējā laikā aktualizējas jautājums, kurā pusē Turcija...