Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Ja masu mediji neskatās spogulī, tiešām var šķist, ka kāds viņus apspiež. Tomēr, paskatoties spogulī, var redzēt, par ko sabiedrība ir neapmierināta, - tā ir klaja neprofesionalitāte atsevišķu žurnālistu darbā.

1. “Cūku komiksa” sakarā kritika bija pamatota, tā bija nolaidība gan no LSM atbildīgajiem, gan mākslinieces.

2. Kad NATO karavīrus Latvijā žurnālisti-diletanti LSM sauc par šāvējiem - sabiedrībā ir šoks un neizpratne. Šie cilvēki riskē ar dzīvībām, lai mūs aizsargātu. Kurš pieņem darbā šādas izpratnes ļaudis?

3. Kad LSM žurnālists-diletants krievu teroristu Prigožinu mīļi dēvē par uzņēmēju, sabiedrībai ir jautājumi, kāda ir šī raksta autora profesionalitāte un izpratne par notiekošo krievijā un Ukrainā.

4. Kad LTV ziņu dienestā ir žurnālists, kurš sižetā nespēj normāli nolasīt tekstu, sabiedrībai ir lieli jautājumi, kas nesagatavotas personas pieņem darbā un kāpēc.

5. Paralēlā informācijas telpa, ko rada LSM krievu redakcija.

Šie ir notikumi, ko esmu piefiksējis kopš 2024.gada 24.februāra. LSM un LTV algas ir augstas, tāpēc sabiedrība ir tiesīga prasīt kvalitāti. Ja tās nav, sabiedrībai ir tiesības prasīt neprofesionālu žurnālistu un redaktoru nomaiņu.

Paškritikas nav, un nekas nemainās. Šādas situācijas turpināsies. Kļūdas netiek paskaidrotas, un izmaiņu nav. Piemēram, TV3 šādu kļūdu nav, un tas daudz ko pastāsta par darba organizāciju. Tajā pat laikā LSM un LTV ir daudzi kvalitatīva satura veidotāji, kuri pelnīti tiek labi atalgoti.

Pārpublicēts no X (Twitter)

Novērtē šo rakstu:

74
20

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Evika Siliņa ir ar pautiem, Jānis Citskovskis – žmogs, bet Krišjānis Kariņš – princese, kas neuzņemas atbildību

FotoĻembasts ap tā saucamajiem bijušā premjera Kariņa lidojumiem vēl tālu no atrisinājuma, lai gan nu jau nepārprotami ir redzama un saprotama šo notikumu gaita, būtība un galveno aktieru lomu sadalījums. Izrādes režisori ir no valdošās partijas, kas pēdējā pusgada laikā centās atrisināt otrā plāna samezglojumu – proti, kurš būs šajā skandālā malējais. Un, lai gan par tādu tagad ir sazīmēts bijušais Valsts kancelejas direktors Jānis Citskovskis un vēl pāris ierēdņu, nav šaubu, ka, pateicoties ierosinātajam kriminālprocesam, viņam blakus nostāsies arī “Jaunās vienotības” politiķi.
Lasīt visu...

21

Vēstule Rinkēvičam par Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju: ceram uz atklātu un laicīgu komunikāciju par nākotnē pieņemtiem lēmumiem, kuri ietekmēs latviešu valodas mācīšanu un mācīšanos visā pasaulē

FotoEiropas Latviešu apvienība ir iepazinusies ar lēmuma projektu “24-TA-1725 Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju.”
Lasīt visu...

21

Latviešu valodas aģentūras iekļaušana Čakšas aģentūru reorganizācijas plānā ir principiāli noraidāma

FotoLatvijas Zinātņu akadēmijas akadēmiķes, Izglītības biedrības padomes locekles Dr. habil. philol. Inas Druvietes atzinums par rīkojuma projektu “Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju”.
Lasīt visu...

21

PRET Latviešu valodas aģentūras likvidēšanu

FotoValoda ir veids, kurā tauta var paust savas dvēseles bagātību, pasaules izpratni un justies kā mājās savā zemē. Latviešu valoda ir bijusi nacionālās kustības pamatvērtība cauri gadsimtiem un ir viena no konstitucionālajām vērtībām, kas raksturo Latvijas valsts pastāvēšanas jēgu un mērķi.
Lasīt visu...

21

Kremlis nepamet cerību izmantot “tautiešus”: tiek plānots ar "tautiešu karti" virtuāli apvienot "krievu pasauli"

FotoŠā gada maijā kļuva zināms, ka Krievija veido “tautiešu elektronisko karti”, lai tādējādi censtos padarīt Krievijas “ārvalstīs dzīvojošo tautiešu” statusu par puslīdz juridisku kategoriju. Kara studiju institūta (Institute for the Study of War) vērtējumā šādas aktivitātes mērķis ir attaisnot Krievijas turpmāku agresiju, to uzdodot par ārvalstīs dzīvojošo tautiešu tiesību aizstāvības centieniem.
Lasīt visu...

12

Aicinājums Saeimai un Ministru kabinetam, īpaši "Jaunās vienotības" politiķiem atteikties no saviem valsts valodas politikas sagraušanas plāniem

Foto2024. gada 10. jūlijā Ministru kabineta tīmekļa vietnē ievietots tiesību akta projekts, kas paredz reorganizēt Latviešu valodas aģentūru, samazinot tās pārvaldes uzdevumus un lielāko daļu tās funkciju nododot citai valsts pārvaldes iestādei[1]. Uzskatām to par tuvredzību gan no zinātniskā, gan politiskā skatpunkta.
Lasīt visu...

21

Visi metas glābt grimstošo Citskovski, bet tas nesaprot pamesto glābšanas riņķi un kož rokā, kura viņu velk ārā no ūdens

FotoValdība un augstākā ierēdniecība kopīgiem spēkiem bija izdomājušas veidu, kādā paglābt no kriminālatbildības Valsts kancelejas direktoru Jāni Citskovski, taču tas no pamestā glābšanas riņķa ir atteicies, palīdzīgās rokas padošanu "juridiskajā jūrā" grimstošajam slīcējam nodēvējot par "pazemojošu".
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi