Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    5   4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

L.Grantiņš LRTT

29.12.2017. 09:58

»

Bruno

100 % var tikai piekrist Lato Lapsam...


Lakoniski un 100% pareizi. Tādi komentāri ir lasāmi ar baudu.

Atbildēt

Zālīte no savas ādas līda LPSR

29.12.2017. 09:38

»

Edge

Tagad ir iespēja uzrakstīt par tiem māksliniekiem, kuri nebaidījās atklāti "spļaut acīs čekistiem...


laikos uz vēdera I. Ziedoņa, Čaklā, Vācieša, Petera priekšā uz vēdera, bija savējā čekiste. Pilnīgi savējā, kas deva viņai iespējas attīstīties uz citu rēķina. Viņa to darīja profesionāli un pārliecinoši, kompnsējot Vācieša, Ziedoņa, Čaklā, Petera, Rokpeļņa līšanu uz vēdera M. Ķempes priekšā. Mirkļu mūžība! Skaidra komunistu un čekistu varas pārmantošanas līnija. Dzeja socialistiskā realizma manierē bija izkopta līdz pilnībai. Tā kuce ir sabrukusi, apjukusi, parādot savu dabu, ko kolēģi čekisti vairs nestutē. Tikai meli tie paši. It kā kartītes esot, bet parakstu tur neesot utt. Viss VVF stilā. Visa melošana. You tube Čekas ēnā 2014. skaidro E. Johansons precizē, ka uz Maskavu aizveda līdz 80. gadiem VDK kartotēku, bet atstātā ir precīza un nekas ne pielikts, ne atņemts, it kā VVF to nezinātu.

Atbildēt

Ko ari, Mazpisān,

29.12.2017. 09:28

»

emm

lol, reku viens spļaudītājs izlīda, kam patiesība kož kaulā


vajadzēja pierādīt. Debess Dikļos klāra?

Atbildēt

interesanti

29.12.2017. 06:23

Vai Lapsa tāpat attiecas pret tiem, kuri stučī viņam personīgi?

Atbildēt

emm

28.12.2017. 23:52

»

Nemēri, kretīn,

citus ar sevis mērāmo auklu


lol, reku viens spļaudītājs izlīda, kam patiesība kož kaulā

tas ka tā ir aukla - tā tikai tev liekas... bez tam - man tavs dziļums galīgi neinteresē

Atbildēt

Edge

28.12.2017. 22:37

»

AB

un tagad anonīmiem latviešiem ir iespēja izgāzt žulti pret visiem


Tagad ir iespēja uzrakstīt par tiem māksliniekiem, kuri nebaidījās atklāti "spļaut acīs čekistiem"!
Žēl, ka daudzi tādi klusi palikuši, par savas drosmes avotiem nav pārāk atklāti:
"Bieži ar izlēcieniem izcēlās Alberts Bels – viņš kādā sēdē piecēlās un, pagriezies pret drošībniekiem, kas bija sūtīti mūs uzmanīt, teica – es tādus rakstniekus nepazīstu."
Māra Zālīte: "Esmu saņēmusi tik daudz samazgu uz galvas, vairāk nekā padomju laikā" (kasjauns.lv)

Atbildēt

AB

28.12.2017. 22:07

un tagad anonīmiem latviešiem ir iespēja izgāzt žulti pret visiem.

Atbildēt

Jānis

28.12.2017. 21:41

»

Jāni,

bet bija taču tādi, kuri nestučīja, vai ne? Par spīti visam, nestučīja un aizgāja strādāt rūpnīcā, viņu dzeju nedrukāja, bet pa stūriem lasīja uz lapelēm rakstītu...


Nu,lūk! Kā te kāds sacīja : publicēsim visus un lai pēc tam katrs attaisno sevi.
Viss primitīvi vienkārši.Darbs būs paveikts,atzinība nopelnīta..Ar to jāsāk -tiem,kas uzņēmušies šo atbildību par cilvēku pagātni,tiem arī uzreiz jādod paskaidrojums-kas,par ko,kad,kur,kam ir teikts.
Un tad jau mēs visi arī izvērtētu,ko šis indivīds reāli ar to ieguvis.Vai arī zaudējis.
Jābūt ir redzamam teiktajām.

Atbildēt

Liene

28.12.2017. 20:36

Nauda, protams, nevar kalpot kā pilnīgi visu problēmu risinājums. Bet, kā vēsta sena tautas gudrība, labāk sēdēt skaistā un jaudīgā BMW kā trolejbusā. Savu laimīgo Ziemassvētku loto biļeti aizpildi šeit: https://goo.gl/NdqjC4 saņem papildus biļeti bez maksas un sāc Jaunu dzīvi ar Jauno gadu!

Atbildēt

Jenny J.

28.12.2017. 20:25

»

CENZĒTS

...


Labāk paskaties "aerosmith cryin" :)

Atbildēt

alkašs parastais

28.12.2017. 19:38

ko domā tie, kas viņu slavinas? kas tie ir?

Atbildēt

hmm

28.12.2017. 17:40

Kā dzirdēts, ka valsts policijā maz vērības tiekot pievērsts darbam ar ziņotājiem, "rezidentiem", darbam ar "kontingentu".
Tai pat laikā nebeidz beigties atbalsis par bijušo LPSR rajonu "čekas" rezidentiem, kuri apstiprina pašvaldību vēlēšanu kanditātus, kuriem "otkatu" maksā firmas, kas dibinātas par 'čekas' naudu, kuri dod uzdevumus "ietekmes aģentiem".
Tikai sagzdīšanās, vai ne?

Atbildēt

emm

28.12.2017. 17:36

Tā īsti cilvēka krietnums var izpausties tikai galēji kritiskās situācijās, kad tā vietā lai domātu par savu dzīvību, padomā kā palīdzēt citiem paglābties... un tā kā latviešu tautai nav tāda spēka lai saņemtos un izkratītu krietnumu no mūsu draņķiem, jo visas šīs lamas komentāros ir siekalu spļaudīšana, jo paši nebūtu pret to, ka nonāktu pie siles, ko viņuprāt - nepelnīti(!) aizņēmuši izveicīgākie, tad atliek gaidīt uz šādu sirdsapziņas mošanos pie vecuma, pirms Pētera apciemošanas - no tiem kas kaut kādu apsvērumu pēc ir izdomājuši izlīst gaismā.

Atbildēt

emm

28.12.2017. 17:21

Nu, vispār - to draņķu bija pamatīgi daudz un vēl klāt jauni nākuši. Ja vajadzētu nodarboties ar draņķu iztīrīšanu no latviešiem - sanāktu tāds pamatīgs genocīds... un nekas no latviešiem arī daudz nepa1liktu. Tas ka pats atzīstas neko daudz nemaina, bet nevajag nosodīt iniciatīvu... jo sanāk, ka šis raksts dod dzīves mācību par to, ka tas kas klusē kā partizāns - nav draņķis... :)

Atbildēt

kurts

28.12.2017. 17:15

»

Niknais

80.gados ziedonis bieži aicināja ciemos pie sevis uz Murjāņiem komjauniešu grupas, baroja ar tēju un tincināja...


Ziedoņa fonds turpina šī augsta ranga kolaboracionista darbību un netieši slave okupācijas režīmu un tā nomeklatūru,kas,iespējams,ir atklāta pretvalstiska darbība,kura inde latviešu jaunatni.

Atbildēt

Helsinki 69

28.12.2017. 16:31

Rokpelnis tāda suņa fekālija uz pārējo fona,

bet ir tādi, kā 1960. gadā dzimušais Ēriks Kalnmejers mežstrādnieka dēls no Ugāles meža.

Atbildēt

rakstnieks

28.12.2017. 16:16

Dzejnieks Ulme nav stukačs bijis!

Atbildēt

Učkuduk

28.12.2017. 15:52

»

Joņs

Lato, novēlu lai Jums nekad nenāktos izdarīt izvēli starp ādu un sirdsapziņu. Tie tiesātāji parasti lūst visatrāk


Kas tad roklel im ādai būtu noksitējis ja nebūtu viņš sthačīmis? Turklāt pirs vervēdanas pārbaudīja un atzina par tādu, kuram var izteikt attievīgu piedāvājumu

Atbildēt

Jorēns

28.12.2017. 15:43

Lato, beidz tak reiz to tupo žvankstēšanu, domāju, ka esi vecis, nē, tomēr, prasts kūdītājs un lētas slavas rausējs, īstenībā, daudz sliktāks par tiem, kas maisos... Daudz sliktāks

Atbildēt

dadzis

28.12.2017. 15:39

»

Kā tas viss tika darīts?

Otrkārt čeka jau Padomju laikā izveidoja neformālas domubiedru grupas, kuras pārklāja pilnīgi visu reliģisko un ideoloģisko spektru. Ar to nodarbojās VDK 5.nodaļa, kuras atbildība bija cīņa ar partijas ideoloģiskajiem pretiniekiem (Latvijā visplašāk zināmais šīs nodaļas darbinieks ir Skonto grupas un...


VDK 5.nodaļa, nodarbojās ar citādi domājošo izzināšanu un kontroli. Ar pārvervēršanu un iznīcību nodarbojās 9.nodaļa.
.
Katra Vara izveido iestādi, kura organizēta Varas drošības pasargāšanai.
.
Un tas nav un nebija nekas jauns.

Atbildēt

Dadzis

28.12.2017. 15:29

»

Joņs

Lato, novēlu lai Jums nekad nenāktos izdarīt izvēli starp ādu un sirdsapziņu. Tie tiesātāji parasti lūst visatrāk


Autors jau ir izdarījis savu izvēli, kā to, ko izdarīja tālajā 1980 gadā. Tagad tikai to sauc par darījumu un honorāru, toreiz to sauca savādāk.

Atbildēt

Joņs

28.12.2017. 13:37

Lato, novēlu lai Jums nekad nenāktos izdarīt izvēli starp ādu un sirdsapziņu. Tie tiesātāji parasti lūst visatrāk.

Atbildēt

Niknais

28.12.2017. 13:25

80.gados ziedonis bieži aicināja ciemos pie sevis uz Murjāņiem komjauniešu grupas, baroja ar tēju un tincināja
Daudziem pēc tam bija problēmas iestāties universitātē, bet nevienam pat prātā nenāca, ka tas narkomāniskais mēsls ir provokators
Kaut tu kapā otrādi aprieztos, smirdošais ziedoni

Atbildēt

Helsinki 69

28.12.2017. 12:51

Rokpeļņa kaimiņiem būtu pienākums nolikt klučus pie dzejnieka ārdurvīm un ar koku izsmērēt fekālijas.

Atbildēt

Bet VDK šantažēja mani par niekiem,

28.12.2017. 12:38

»

Personīgi pazinu Ziedoni

Viss, ko te rakstāt bija Ziedoņa un čekas provokācijas. I. Ziedonis bija izcils tēmu spekulants uz visām pusēm - uz tautu, uz čeku un VDK, audzējot savu līderību. Spekulēja ar visiem, pilnīgi visiem, nekas viņam nebija svētāks par paša slavu un labklājību. Viņu kopēja Peters, Čaklais, Rokpelnis, ko ...


kādu gadu nestrādāju valsts darbā. Mani brīdināja. Lika sadarboties. Atteicos. Nekavējoties atradu darbu un mani vairs nevarēja šantažēt. Katrs atbild pats par sevi un savu izvēli.

Atbildēt

Lai cik dīvaini, man

28.12.2017. 12:33

»

Edge

Savulaik vienu otru (H-86) pārstāja publicēt un sponsorēt gan Rietumos, gan Austrumos. "Moris savu izdarīja, moris arēja iet." (Silaraups, Rožkalns u.c.). Būsim reāli - atcerēsimies notikušo ap un ar Imantu Lešinski:"Kārļa Štāmera informācijas avoti vēsta − kā Jānis Peters, tā Imants Ziedonis esot čekas...


H86 darbības sākumā H86 man piedāvāja rakstīt publikācijas pret komunistiem A. Gorbunovu utt. Oponēt. Es atteicos, jo jau tad mana intuīcija teica, ka ar mani grib uzsākt spēles VDK. Personīgi L. Grantiņu nepazīstu. Tādēļ man var būt par viņu tikai spriedumi un viedoklis, par viņa publikāciju daļu. Bet es atceros, ka TV viņš lasīja papīru, man bija aizdomas, ka viņu ir iebarojuši ar zālēm un likuši nolasīt. Tāds viņš tur izskatījās. Es viņa vietā personīgi nosistu Borovkovu. Bet viņam patīk runāt par sešstūru zvaigznēm, reklamēt hazārus, tipa dainot.. Ezotēriski tirst..

Atbildēt

Personīgi pazinu Ziedoni

28.12.2017. 12:21

»

Edge

"Pēc viņu augļiem tos būs pazīt." Sv.Mateja evanģēlijs...


Viss, ko te rakstāt bija Ziedoņa un čekas provokācijas. I. Ziedonis bija izcils tēmu spekulants uz visām pusēm - uz tautu, uz čeku un VDK, audzējot savu līderību. Spekulēja ar visiem, pilnīgi visiem, nekas viņam nebija svētāks par paša slavu un labklājību. Viņu kopēja Peters, Čaklais, Rokpelnis, ko arī pazinu, vienmēr bijis alkoholiķis un šļupstētājs, nīgrs šļupstētājs, kādu dēļ arī VDK Jūrmalas rakstnieku namā izsvieda no , škiet, septītā stāva pa logu. Slepkavību, kā liecina publikācijas, tikusi organizēta no Maskavas... Rokpelnis šiem slepkavām VDK , nabadziņš, kura dēļ neviens neesot cietis, Rokpeļņa vārdiem runājot, devis ziņas par noskaņojumiem. Tieši Elsberga slepkavība nobaidīja daudzus brīvības domātājus. Tagad I. Roņa, A. Grūtupa.

Es atteicos sadarboties ar VDK, atteicos, lai ari mani šantažēja, nepiedalījos komunistu un VDK noziegumos, nepiedalos arī vēlēšanās, jo redzu, ka komunisti, čekisti un VDK -DP turpina Krievijas mērķus pārkrievot Latviju.

Atbildēt

Edge

28.12.2017. 12:18

»

Tā ir. Arī mani, kad atteicu sadarbību

ar VDK, mani pārstāja publicēt. Lai vieta publikācijām būtu Ziedonim, Hānbergam, Jakubānam, Vācietim, Zālītei utt...


Savulaik vienu otru (H-86) pārstāja publicēt un sponsorēt gan Rietumos, gan Austrumos. "Moris savu izdarīja, moris arēja iet." (Silaraups, Rožkalns u.c.). Būsim reāli - atcerēsimies notikušo ap un ar Imantu Lešinski:"Kārļa Štāmera informācijas avoti vēsta − kā Jānis Peters, tā Imants Ziedonis esot čekas darbinieki. To latviešu sabiedrības apgaismošanai apgalvojis Imants Lešinskis − cilvēks, kas lielāko daļu sava mūža kā okupantu aparatčiks piedalījās latviešu tautas apspiešanā. Šim „patriotam” acīmredzami pieder Štāmera pilnīgā uzticība. Komūnists un − pēc paša liecības − čekists Lešinskis Štāmera savādajā vērtību pasaulē nav uzskatāms kā latviešu tautas ienaidnieks."
Brunis Rubess, Brīvā Latvija, 26.9.88.
"Jāņa Petera fotogrāfija ievietota 1988. g. 26. jūnija New York Times (viens no cilvēkiem, kuŗu rīcībai PSRS KP19. konferencei jāpiegriež vērība)." Jaunā Gaita nr. 169, oktobris 1988

Atbildēt

Tā ir. Arī mani, kad atteicu sadarbību

28.12.2017. 12:07

»

Bruno

100 % var tikai piekrist Lato Lapsam...


ar VDK, mani pārstāja publicēt. Lai vieta publikācijām būtu Ziedonim, Hānbergam, Jakubānam, Vācietim, Zālītei utt.

Krievu nacistiskā ideoloģija bija paslēpta zem zinātniskā komunisma, ko realizēja ar totalitārisma metodēm, VDK slepkavībām kā K. Elsberga, I. Roņa gadījumos, lai Zālīte, Ziedonis, Peters, Rokpelnis var gozēties slavas un privilēģiju saulītē kā A. Gorbunovs, I. Daudišs. Latvijā zinātniskais komunisms iederējās, jo sakrita ar tautas Dainu ideālismu. Latvieši ideāli līdz šodienai cenšas nekritiski ievērot rakstīto likumu burtu. Ne velti čekiste VVF penterē tikai par demokrātiju, dainām, brīvību utt., turpinot novērst latviešu uzmanību no genocīda pret latviešu tautu. Zinātniskais komunisms, kas pielīdzināts dainām, nesis milzīgu ļaunumu..

Atbildēt

Kā tas viss tika darīts?

28.12.2017. 12:04

Otrkārt čeka jau Padomju laikā izveidoja neformālas domubiedru grupas, kuras pārklāja pilnīgi visu reliģisko un ideoloģisko spektru. Ar to nodarbojās VDK 5.nodaļa, kuras atbildība bija cīņa ar partijas ideoloģiskajiem pretiniekiem (Latvijā visplašāk zināmais šīs nodaļas darbinieks ir Skonto grupas un vietējo „nacionāļu” saimnieks Guntis Indriksons). Formāli aizsedzoties ar šo funkciju, 5.nodaļa identificēja attiecīgus cilvēkus, nodibināja ar viņiem kontaktus, savervēja, organizēja viņus, atbalstīja attiecīgajā ideoloģiskajā izstrādē un, kas ir pats būtiskākais – „atmodas” laikā palīdzēja nodibināt legālas attiecīga novirziena organizācijas.   Zinot šo čekas darbības mehānismu, pilnīgi droši var teikt, ka VISU (!) „atmodas” un pirmos „neatkarības” gados radīto organizāciju (jo īpaši veiksmīgo un plaši zināmo) kodolu veidoja ar VDK saistīti kadri. Citiem vārdiem sakot – vairuma mūsdienu Latvijas organizāciju pamatus (sabiedrisko organizāciju, partiju, baznīcu, valsts iestāžu, komercstruktūru utt.) lika čeka un pēc tam gan viņi, gan viņu uzraugi no komunistiskās partijas pārgāja strādāt šajās struktūrās. Kas attiecas uz t.s. ”čekas maisiem”, tad tie domāti nezinīšiem un publikas mānīšanai, jo vērtīgākā aģentūra tur nav atrodama. Piemēram, 2007.gadā bijušais Latvijas PSR VDK štata darbinieks Boriss Karpičkovs, kurš tobrīd kalpoja bēdīgi slavenajam Borisam Berezovskim, publiski apliecināja ka liela daļa no toreizējiem Latvijas Saeimas deputātiem bija saistīti ar VDK.

Atbildēt

Edge

28.12.2017. 12:02

»

Bruno

100 % var tikai piekrist Lato Lapsam...


"Pēc viņu augļiem tos būs pazīt." Sv.Mateja evanģēlijs.
Vajag pievērsties sadarbības sekām MIERA laikā, nevis piesaukt KARA laika Tālavas taurētājus, kuriem jārīkojas saskaņā ar kara laika likumiem un doto zvērestu (komandiera pavēlēm).
"...Man [I.Ziedonis], savā laikā cīnoties par latviešu viensētu likteni, atkal un atkal tika pārmests, ka es gribu atdzīvināt un stiprināt buržuāziskā nacionālisma perēkļus sociālistiskās lauksaimniecības ziedošajā organismā. Tagad centrālā lauksaimniecības politika propagandē tieši to pašu, tikai citā terminoloģijā − kolektīvo darbuzņēmumu, to, kam mēs materiālo bāzi − ražojošo sētu − nupat iznīcinājām.
Imants Ziedonis, Jautājumi un ierosinājumi" Latvijas Radošo savienību 1988.g. plēnuma runa.

Atbildēt

Kā tas viss tika darīts?

28.12.2017. 12:02

Pirmkārt atlasot „savējos” (tas ir iedzīvoties un uz citu rēķina dzīvot kārus neliešus), iesaistot un virzot tos nozīmīgākajos amatos. Padomju laikā VDK bija pietiekami daudz iespēju neapstiprināt vai noņemt no amata gandrīz jebkuru amatpersonu un ieteikt to vietā savus kandidātus. Tas arī tika darīts. Tādā kārtā uz t.s. „atmodas” laiku vairumā būtiskākajos amatos bija VDK kuratoru atlasīti un viņiem paklausīgi cilvēki, kuri darīja to, ko viņiem liek (un pats galvenais – viņi nekur nav pazuduši un dara to joprojām, bet nu jau kapitālistiskos apstākļos). Tieši tāpēc „atmodas” „varoņi” tik droši devās „cīņā”, nebaidoties no visuvarenās, visuzinošās un visuresošās VDK. Tagad šie „varoņi” to pasniedz kā lielu drosmi un uzdrīkstēšanos, bet patiesībā viņi ir gļēvi, zemiski un konformistiski provokatoriņi, kuri krīt drausmīgā panikā pie pirmo reālo briesmu varbūtības (kā tas bija 1991.gada augustā). Pēdējo 20 gadu laikā šie kadri ir pilnībā sevi parādījuši un ļoti uzskatāmi ir redzamas arī viņu darbošanās sekas.

Atbildēt

Nelīdīs ārā no skapja.

28.12.2017. 11:57

»

Lalala

Lai runā, lai iedrošina vēl kadu līst ārā no skapja. Ar šo pelnīto attieksmi mēs varam nobiedēt citus


Drīzāk to, kas līdīs, pazudinās nelaimes gadījumā LPSR VDK metodēm, kas pierāda, ka viņa nāve bijusi likumsakarīga - dzēris par daudz, autokatastrofas, par daudz dzīvojis virtuālā pasaulē, ne tie draugi, ja ne safabricēs, pašu padarot par cietušo kriminālrocesā, kur vainīgie DP darboņi, un tad izbeigs. Vai notiesās kā Poikānu ar ierakstu biogrāfijā uz mūžu. Varam censties būt anonīmi kā Latviešu Indriķis.

Atbildēt

Bruno

28.12.2017. 11:40

100 % var tikai piekrist Lato Lapsam.
Ja tā padomā tad cik Latviešu dzīves ir iznīcinājuši čekisti un VDK zinotāji! Kā ar tiem Latviešiem kurus sita un dauzīja čekas pagrabos dēļ čekistiem, kuri ziņoja ka tie ir bīstami padomju varai! Cilvēkam vienmēr ir izvēle sadarboties ar okupantiem un iebrucējiem vai nē. “Šurp tauri! Kāp zemē! Ciet klusu! Tu glābsi sev dzīvību; Mēs algosim tevi ar zeltu, Ar godu, ar brīvību!” /Tālavas taurētājs, Rūdolfs Blaumanis/

Atbildēt

šņikt-šļakt

28.12.2017. 11:19

Cilvēks ir vājš.Šajā gadījumā - abējādi.

Atbildēt

Lalala

28.12.2017. 10:35

Lai runā, lai iedrošina vēl kadu līst ārā no skapja. Ar šo pelnīto attieksmi mēs varam nobiedēt citus.
Piekrītu tam, ka nekāda sakara ar vārdu "gods" un "cieņa" te nav.

Atbildēt

LV pilsonis

28.12.2017. 10:29

Ko neatklās komunistu izzagtais arhīvs, to atklās banku konti. "Biedri" ir laiks posties ...

Atbildēt

LV pilsonis

28.12.2017. 10:21

Apžēlošanu "biedri" esat nokavējuši, mūsuprāt iespēju bija vairāk kā pietiekoši, bet jūs to izmantojāt ļaunprātīgi, sadodoties rokās ar noziedzīgo pasauli un kopīgiem spēkiem aplaupot Latviju un latviešus. Nekā citādi kā par marodierismu to nosaukt nevar, jo izmantojāt tautas bezpalīdzīgo stāvokli un vispārējās jukas, ko faktiski arī paši radījāt. Vēlāk radījāt sev tīkamu likumdošanu un nodrošinājāt sev valsts garantētas kapitāla plūsmas.
Prettiesiskā kolonistu legalizēšana par pilsoņiem, nodrošināja jūsu politisko stabilitāti un drošu aizmuguri, gadījumiem kad patiesie pilsoņi sāktu ņemt virsroku vai kā citādi apdraudētu jūsu pozīcijas.

Atbildēt

Šodien izseko!

28.12.2017. 09:44

»

!!!

Bet vai jums nešķiet, ka tagad mēs veiojam sabiedrību, kur stukačos vairāk nekā čekas laikos? Vai mūs neizseko vairāk nekā padomijā? Tad kāpēc jācilā vecie čekas maisi? Labāk es gribētu zināt, kas tagad stukačo. Svaigas sejas un svaigus kangarus ir lielāka jēga zināt


izseko gan, tie ir Krievijas FSB un DP uz vienu roku. Daudziem pēc šo izdzimteņu draudiem no padlaikiem vēl paranojas un bailes, redzot vien, kā nogalina joprojām šodien šie rīkļurāvēji sarkanie, asiņainie. Romāns Bailes.

Rokpelnis dzīvojis vienās bailēs. Tā pats atklāj. Un maz būs tādu, kas lustrēsies. Bailes un paranoja, jo Latviju joprojām pat Augstākajā tiesā un citur pārvalda asiņainie komunisti un čekisti, LPSR VDK virsnieki kā Savickis, Godmanis, Borovkovs, Āboltiņa, Guļāns, Maizītis, Lembergs, Kreituse, Zīle, VVF.. Laika nepietiks šo noziedznieku uzskaitei.

Kāpēc noziedznieku? Tādēļ, ka paši deklarēja, ka PSRS režīms bijis noziedzīgs un ir nosodāms. Noziedznieki šodienas Latvijas valsts amatos.Nebaidieties viņus saukt par noziedzniekiem! Lai pierāda pretējo un publicē maisus. Viņi visi cits citu pazīst un cits citam vēl šodien kārto amatus un valsts labumus!

Atbildēt

Stučīšana

28.12.2017. 09:42

par anekdotēm ir nieks. Trakāk, ja tu saproti, ka kāds tevi noklausījies tavās mājās, jaucies tavā personīgajā dzīvē.

Atbildēt

Tā jau izskatās

28.12.2017. 09:38

»

Kāpēc Lapsa lamājas?

Tiesi tāpēc jau Lapsa uzbrūk Rokplnim, lai vēl kādam citam neienāktu prātā pastāstīt par stukačotājiem.vēl izrādīsies, ka pa vidu lapsu šaika bijusi, Tāpēc jāuzbrūk, lai zina, ka bijušajiem jāievēro klusēšana


Nesamērīgās emocijas no Lapsas puses varētu būt reakcija uz nodevēja rīcību. Tā teikt brīdinājums pārējiem. Rokpelnim vajadzētu arī uzmanīgi pārvietoties pa gājēju pārejām.

Atbildēt

freds

28.12.2017. 09:15

Un ko darīs Ziedoņa fonds? mainīs nosaukumu uz viegli stučīt?

Atbildēt

sātans sver 50kg

28.12.2017. 08:39

Lapsa kur tad palicis čekas darbinieku saraksts kas jums portala bija publicets? skatos tas izdzests visur:((

Atbildēt

Jāni,

28.12.2017. 08:37

»

Jānis

Kā,tu lapsa zini,ka kāds gadiem ilgi stučīja? Kā tu zini par ko stučīja un cik no šīs stučīšanas ir patiesība?? Vai tu zini,ka stukačs uzzinot par savu (iem) stukačiem,stučīja tikai par viņiem,par visu ko citu sacerot tīrās blēņas ? utt...


bet bija taču tādi, kuri nestučīja, vai ne? Par spīti visam, nestučīja un aizgāja strādāt rūpnīcā, viņu dzeju nedrukāja, bet pa stūriem lasīja uz lapelēm rakstītu.
VAi nepadomāji, ka LPSRS dzejniekiem, lai cik talantīgiem vai mazāk talantīgiem, bija laba dzīve? un daži to pirka ne tādēļ, ka nevarēja nerakstīt, jo dvēsele prasa, bet tādēl, ka bija super tā dzīvot - bohēma, talantīgi draugi, sievietes, nenormēts darba laiks?

Atbildēt

vilis

28.12.2017. 08:26

Gudrais nekautrējas mainīt savas domas.Citiem piedod bieži,sev-nekad!Sirdsapziņas pārmetumi ir nebeidzams sods

Atbildēt

vaidieniņ

28.12.2017. 07:49

Skatos - pilsonis Duka no Dikļiem visu nakti pūlējies, dažādas atklāsmes driķējis - un pukš!, nav vairs nevienas...

Atbildēt

Lapas:    5   4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

"Trīciet, heterocūkas!" jeb Ne viss ir tā, kā mums to mēģina iestāstīt

FotoReizēm, lai ieraudzītu kopainu, ir jāpakāpjas soli atpakaļ. 1989. gada 29. jūnijā ASV Kongresa debatēs parlamenta loceklis Viljams Dannenmeijers, vēloties piesaistīt klātesošo uzmanību geju un lesbiešu tiesību aizstāvju mērķiem, nolasīja izdevumā "Gay Community News" 1987. gada februārī publicēto Maikla Svifta ievadrakstu "Geju revolucionārs". Citēšu dažus tā fragmentus:  
Lasīt visu...

21

Tūliņ, tūliņ uzzināsim, ka vatņiku daudzinātā „Sputņik V” vakcīna nebija nekas vairāk kā tukša „moskovītu” muldēšana

FotoZinātnes pasauli ir pāršalkusi jauna sensācija. Starptautiska zinātnieku grupa ir nosūtījusi prominentajam žurnālam „Lancet” atklātu vēstuli, kurā apvaino Krievijas vakcīnas Sputņik V izstrādātājus efektivitātes datu falsificēšanā un vispārējā zinātniskās izstrādes procesa caurskatāmības trūkumā.
Lasīt visu...

12

Cāļus skaita rudenī

FotoNesen laikrakstam DDD bija pilngadība, precīzāk, deviņpadsmit gadiņu. Vai tas ir tikai deviņpadsmit vai jau, to lai katrs izdomā pats. Es šoreiz par ko citu. Par cāļiem un ne tikai.
Lasīt visu...

21

Kas viņus dīda? (Kroņa vīruss kā hibrīdkara elements, svarīgākais elements)

FotoSastopoties ar acīmredzamā noliedzējiem, es vienmēr neizpratnē plātu rokas, jo neizprotu, kas viņiem prātā, kas viņus dīda, kas liek tā uzvesties?! Ko viņi grib un vēlas panākt?
Lasīt visu...

21

Atbilde Kasīklim par to, kur labāka dzīve – Latvijā vai Krievijā?

FotoCilvēki Krievijā slīkst nabadzībā, pensionāri mirst no bada, savukārt latviešus pārņem nauda, greznība un prieks. Tā Kasīklis savā kartējā sacerējumā apraksta dzīvi abās valstīs. 
Lasīt visu...

21

„Linča tiesa” sit augstu vilni

FotoCeru, ka esat gatavi uzklausīt arī mani*. Pirmkārt, ar tīru sirdsapziņu varu viennozīmīgi apgalvot: nekad neesmu ne sitis vai kā citādi fiziski aizskāris ne savu sievu, ne kādu citu sievieti.
Lasīt visu...

21

Nav jūtama krietna, kārtīga saimnieka roka

Foto2017. gada pašvaldību vēlēšanās Smiltenes novadā no 66 kandidātiem četros partiju sarakstos tikai 7 kandidāti bija partiju biedri. Rezultātā deputātu vietu vairākumu 9 no 15 Smiltenes novada domē ieguva Nacionālās apvienības (NA) saraksts, no kura nebija ievēlēts neviens NA biedrs. Tā par Smiltenes novada mēru kļuva bezpartejiskais Gints Kukainis un kopā ar astoņiem bezpartejiskiem deputātiem faktiski vadīja novadu līdz brīdim, kad 2019. gada 2. septembrī bijušais izpilddirektors Kārlis Lapiņš pieņēma Latvijas Reģionu apvienības/Vidzemes partijas (LRA) saraksta deputāta mandātu un lielā vienprātībā tika ievēlēts par domes priekšsēdētāja vietnieku.
Lasīt visu...

21

Rīdziniekiem ir dota iespēja balsot jebkurā novadā, kur viņiem pieder kāds īpašums

FotoPieaugot spriedzei Facebook diskusijās un zīlējot nākotni kafijas biezumos, prognozējot, ko atļaus, ko neatļaus un vai vispār atļaus, der atcerēties - nav neviena, kas var kaut ko aizliegt vai atļaut demokrātiskā sabiedrībā, tikai un vienīgi mēs paši.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kārtība caur haosu - kā uzbūvēt jau sabrukšanai nolemtu torni?

Laikus brīdinu, ka teksts satur vairākus okultisma terminus un, iespējams, var aizskart kāda reliģiskās jūtas, bet...

Foto

Kāpēc potēšana Latvijā, visticamāk, nespēs uzveikt Ķīnas vīrusu

Kopš gada sākuma uzkrājies gana pieredzes, lai kopā ar iepriekš zināmiem apstākļiem varētu atzīt, ka potēšana Latvijā, visticamāk,...

Foto

Krimināllikumā virza apdraudējumu vārda brīvībai

Partiju apvienība “Attīstībai/Par” sadarbībā ar partiju “Progresīvie” iniciējuši diskriminējošus grozījumus Krimināllikumā, kas pāri citām sabiedrības grupām īpaši izcels tā dēvēto LGBT...

Foto

Atbilde Kasīklim par 9. maiju

Cienījamais Kasīklis kārtējo reizi nolēma parādīt, ka viņš ir gudrāks par visiem citiem, un padalījās ar virkni savu uzskatu par 9. maija svinēšanu Latvijā....

Foto

Kad kapelmeistars un dziesmu svētku biļešu tirgotāja nozīmē injekciju ar plakātiem, avīzēm vai reklāmas rullīšiem

Vakcīnas ir medikaments, un kā katram medikamentam arī vakcīnai ir konkrēta...

Foto

Veselības aprūpes iestāžu funkcionāru atklātā vēstule Latvijas Republikas Saeimai un Ministru kabinetam

Mēs, Veselības ministrijas, Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC), Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD), Bērnu klīniskās...

Foto

9.maijs - Lielā lūzera diena

Ko tad īstam krievu imperiālistam 9.maijā vajadzētu pieminēt - Pirra uzvaru “Lielajā Tēvijas karā” vai murgaino Pasaules revolūciju?...

Foto

Tiesībsargs ignorē acīmredzamu civiltiesību pārkāpumu: jaunais īres likums apzināti atņem iegūtās īres tiesības

Ja nelasījāt LR Tiesībsarga paskaidrojumus par jauno īres likumu, tos varat izlasīt ŠEIT. Kā...

Foto

Homofobu naidam jāpieliek punkts: grupveida izvarošanas upuru ķengātāja atklātā vēstule Latvijas augstākajām amatpersonām

Pēdējo dienu notikumi Latvijā, kad dzīvību zaudēja puisis (Normunds Kindzulis), ir skaidri pausta...

Foto

Plānoju atsākt regulāru raidījumu vadīšanu, tāpēc iebilstu pret ierobežojumiem saistībā ar masku lietošanu raidījumos

Nu jau vairākus mēnešus Latvijā ir spēkā ierobežojums televīzijas un radio raidījumu...

Foto

Es varētu no ordeņa atteikties, jo stāvu pāri šādām lietām. Bet neatteikšos vis

Aprīļa pēdējā diena pārsteidza ar ziņu, ka esmu iekļauts ar Triju Zvaigžņu ordeņiem apbalvoto...

Foto

Levita - Ēlertes branža

Es iedomājos situāciju - eju pa ielu ar savu suņuku... pavasarīgs gaiss, putniņi čivina un galvā pozitīvas domas raisās. Vienvārdsakot, labs noskaņojums!...

Foto

Atjaunosim līdzsvaru sevī un sabiedrībā

1918. gada 18. novembris un 1990. gada 4. maijs ir divi nozīmīgākie datumi Latvijas valsts vēsturē. Šodien aprit 31 gads, kopš...

Foto

Šajās pareizticīgo Lieldienās es esmu sapratis: tautai ir jādod skaidras instrukcijas

2018.gada maijā es atteicos no turīga advokāta dzīves. Tas bija mans personīgs lēmums. Es nolēmu...

Foto

Kā uzveikt sērgu: valsts amatpersonām minimālo algu līdz uzveikšanai

Nu jau gads un trīs mēneši Ķīnas vīrusa, bet vēl nav bijis brīža, kad Latvijas veselības polītikas noteicēji būtu...

Foto

NEPLP: ja divas lesbietes skūpstās, tas NAV seksuāls saturs

Lūk, šāda atbilde no Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) par Samantas Tīnas un LTV1 demonstrēto videoklipu. Īsumā:...

Foto

Tautas balss - Dieva balss

Šo devīzi bieži citēja mans šefs Guntis Melderis tajos nicinātajos padomju laikos, ja tauta domāja citādi, pretēji valdes vai viņa paustajam...

Foto

Brīnišķais kovidlaiks

Šis brīnišķais "kovidlaiks"! Nu jau ir tā, ka nevar uzrakstīt pat pāris vārdus, tiem neveltījot atsevišķus komentārus un nepaskaidrojot vēstījuma domu sīkāk - tik...

Foto

Mēs apbalvojam pareizus un noderīgus žurnālistus par izcilu ieguldījumu demokrātijas stiprināšanā un Latvijas informācijas telpas kvalitātē

Sagaidot Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas 31. gadadienu, augstākie Latvijas valsts...

Foto

Ar likumu atļautie miesas bojājumi vai pat nonāvēšanas?

Viena no profesijām, kuras galvenais uzdevums ir glābt cilvēku dzīvību vai palīdzēt uzlabot veselības stāvokli, ir ārsti, taču...

Foto

Atklāta vēstule iekšlietu ministram, ģenerālprokuroram, Valsts policijas priekšniekam

Tukuma novadu un visu Latviju 23.aprīlī pāršalca ziņa par šausminošo notikumu Tukumā, kurā smagus apdegumus guva divas personas....

Foto

Manas domas par to, kas notika Tukumā

Policijas pārstāvis TV ziņās gan teica, ka varbūt tas nebija noziedzīgs nodarījums. Lai izmeklēšanai sekmējas noskaidrot patiesību, taču man...

Foto

Par likuma “Grozījumi Augstskolu likumā” izsludināšanu, neraugoties uz tā būtiskajiem trūkumiem

Satversmes tiesa ar 2020. gada 11. jūnija spriedumu atzina Augstskolu likuma 56. panta trešo daļu...

Foto

Jūs, „kautrīgie” geji un lesbietes, ar savu klusēšanu esat palīdzējuši radīt vidi, kurā vienu geju var aizdedzināt

Labdien visapkārt! Kā visiem labi klājas šajā pirmdienā? Nupat,...

Foto

Briesmīgi un necilvēcīgi ir pelnīt politiskos punktus uz noziegumu rēķina, rezultātā šķeļot sabiedrību un sējot naidu

Noziegums Tukumā ir briesmīgs un necilvēcīgs, policijai ir jāveic izmeklēšana,...

Foto

Kas un kā varētu palīdzēt Tieslietu ministrijas administrācijai tās radītās likumdošanas karikatūras un anomāliju novēršanai

Tieslietu ministrija (TM) apgalvo, ka esot “jānorāda uz vēsturiskajiem dalītā īpašuma...

Foto

Mums ir jādzīvo, nevis jāgaida, kad vīruss dosies uz Marsu

Skatos uz mūsu 100 onkuliņu un tantīšu haotiskajiem mēģinājumiem ko sakārtot... un rodas sajūta ka nevienam...

Foto

Vai apzināta diskriminācija un segregācija nolūkā pakļaut vairākumu mazākuma perversajām interesēm?

Jurijs Perevoščikovs portālā Apollo: "Laika periodā no 28.decembra līdz 15.aprīlim atklāti kopumā 73 400 Covid-19...

Foto

„Aunu un klaunu” vienošanās par sadarbību ekonomikas un zemkopības attīstībai

Pandēmijas iespaids uz tautsaimniecību šodien ir viens no valsts attīstības centrālajiem jautājumiem. Krīzes rada ne tikai...

Foto

Kas pašlaik notiek VID?

Šodien parunāsim par Valsts ieņēmumu dienestu (VID), - kas tur pašlaik notiek Ar 2021.gadu nodokļu nomaksai ir izveidots vienotais konts. Liekas, ka...

Foto

Ko mums māca „Thalidomide” pandēmija

20.gadsimta otrajā pusē daudzās valstīs zāļu ağentūras reğistrēja brīnumainas zāles Thalidomide, kas palīdzēja daudzām saslimšanām, t.sk., grūtniecēm noņēma nepatīkamās sajūtas. Zāles raksturoja ar...

Foto

Mums ir izvēle

TV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...”...

Foto

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi....

Foto

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

Kādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju....

Foto

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

Šonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā...

Foto

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

Futbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu...

Foto

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

Šis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk....

Foto

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

Latvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija...

Foto

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:...

Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....