Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    5   4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

L.Grantiņš LRTT

29.12.2017. 09:58

»

Bruno

100 % var tikai piekrist Lato Lapsam...


Lakoniski un 100% pareizi. Tādi komentāri ir lasāmi ar baudu.

Atbildēt

Zālīte no savas ādas līda LPSR

29.12.2017. 09:38

»

Edge

Tagad ir iespēja uzrakstīt par tiem māksliniekiem, kuri nebaidījās atklāti "spļaut acīs čekistiem...


laikos uz vēdera I. Ziedoņa, Čaklā, Vācieša, Petera priekšā uz vēdera, bija savējā čekiste. Pilnīgi savējā, kas deva viņai iespējas attīstīties uz citu rēķina. Viņa to darīja profesionāli un pārliecinoši, kompnsējot Vācieša, Ziedoņa, Čaklā, Petera, Rokpeļņa līšanu uz vēdera M. Ķempes priekšā. Mirkļu mūžība! Skaidra komunistu un čekistu varas pārmantošanas līnija. Dzeja socialistiskā realizma manierē bija izkopta līdz pilnībai. Tā kuce ir sabrukusi, apjukusi, parādot savu dabu, ko kolēģi čekisti vairs nestutē. Tikai meli tie paši. It kā kartītes esot, bet parakstu tur neesot utt. Viss VVF stilā. Visa melošana. You tube Čekas ēnā 2014. skaidro E. Johansons precizē, ka uz Maskavu aizveda līdz 80. gadiem VDK kartotēku, bet atstātā ir precīza un nekas ne pielikts, ne atņemts, it kā VVF to nezinātu.

Atbildēt

Ko ari, Mazpisān,

29.12.2017. 09:28

»

emm

lol, reku viens spļaudītājs izlīda, kam patiesība kož kaulā


vajadzēja pierādīt. Debess Dikļos klāra?

Atbildēt

interesanti

29.12.2017. 06:23

Vai Lapsa tāpat attiecas pret tiem, kuri stučī viņam personīgi?

Atbildēt

emm

28.12.2017. 23:52

»

Nemēri, kretīn,

citus ar sevis mērāmo auklu


lol, reku viens spļaudītājs izlīda, kam patiesība kož kaulā

tas ka tā ir aukla - tā tikai tev liekas... bez tam - man tavs dziļums galīgi neinteresē

Atbildēt

Edge

28.12.2017. 22:37

»

AB

un tagad anonīmiem latviešiem ir iespēja izgāzt žulti pret visiem


Tagad ir iespēja uzrakstīt par tiem māksliniekiem, kuri nebaidījās atklāti "spļaut acīs čekistiem"!
Žēl, ka daudzi tādi klusi palikuši, par savas drosmes avotiem nav pārāk atklāti:
"Bieži ar izlēcieniem izcēlās Alberts Bels – viņš kādā sēdē piecēlās un, pagriezies pret drošībniekiem, kas bija sūtīti mūs uzmanīt, teica – es tādus rakstniekus nepazīstu."
Māra Zālīte: "Esmu saņēmusi tik daudz samazgu uz galvas, vairāk nekā padomju laikā" (kasjauns.lv)

Atbildēt

AB

28.12.2017. 22:07

un tagad anonīmiem latviešiem ir iespēja izgāzt žulti pret visiem.

Atbildēt

Jānis

28.12.2017. 21:41

»

Jāni,

bet bija taču tādi, kuri nestučīja, vai ne? Par spīti visam, nestučīja un aizgāja strādāt rūpnīcā, viņu dzeju nedrukāja, bet pa stūriem lasīja uz lapelēm rakstītu...


Nu,lūk! Kā te kāds sacīja : publicēsim visus un lai pēc tam katrs attaisno sevi.
Viss primitīvi vienkārši.Darbs būs paveikts,atzinība nopelnīta..Ar to jāsāk -tiem,kas uzņēmušies šo atbildību par cilvēku pagātni,tiem arī uzreiz jādod paskaidrojums-kas,par ko,kad,kur,kam ir teikts.
Un tad jau mēs visi arī izvērtētu,ko šis indivīds reāli ar to ieguvis.Vai arī zaudējis.
Jābūt ir redzamam teiktajām.

Atbildēt

Liene

28.12.2017. 20:36

Nauda, protams, nevar kalpot kā pilnīgi visu problēmu risinājums. Bet, kā vēsta sena tautas gudrība, labāk sēdēt skaistā un jaudīgā BMW kā trolejbusā. Savu laimīgo Ziemassvētku loto biļeti aizpildi šeit: https://goo.gl/NdqjC4 saņem papildus biļeti bez maksas un sāc Jaunu dzīvi ar Jauno gadu!

Atbildēt

Jenny J.

28.12.2017. 20:25

»

CENZĒTS

...


Labāk paskaties "aerosmith cryin" :)

Atbildēt

alkašs parastais

28.12.2017. 19:38

ko domā tie, kas viņu slavinas? kas tie ir?

Atbildēt

hmm

28.12.2017. 17:40

Kā dzirdēts, ka valsts policijā maz vērības tiekot pievērsts darbam ar ziņotājiem, "rezidentiem", darbam ar "kontingentu".
Tai pat laikā nebeidz beigties atbalsis par bijušo LPSR rajonu "čekas" rezidentiem, kuri apstiprina pašvaldību vēlēšanu kanditātus, kuriem "otkatu" maksā firmas, kas dibinātas par 'čekas' naudu, kuri dod uzdevumus "ietekmes aģentiem".
Tikai sagzdīšanās, vai ne?

Atbildēt

emm

28.12.2017. 17:36

Tā īsti cilvēka krietnums var izpausties tikai galēji kritiskās situācijās, kad tā vietā lai domātu par savu dzīvību, padomā kā palīdzēt citiem paglābties... un tā kā latviešu tautai nav tāda spēka lai saņemtos un izkratītu krietnumu no mūsu draņķiem, jo visas šīs lamas komentāros ir siekalu spļaudīšana, jo paši nebūtu pret to, ka nonāktu pie siles, ko viņuprāt - nepelnīti(!) aizņēmuši izveicīgākie, tad atliek gaidīt uz šādu sirdsapziņas mošanos pie vecuma, pirms Pētera apciemošanas - no tiem kas kaut kādu apsvērumu pēc ir izdomājuši izlīst gaismā.

Atbildēt

emm

28.12.2017. 17:21

Nu, vispār - to draņķu bija pamatīgi daudz un vēl klāt jauni nākuši. Ja vajadzētu nodarboties ar draņķu iztīrīšanu no latviešiem - sanāktu tāds pamatīgs genocīds... un nekas no latviešiem arī daudz nepa1liktu. Tas ka pats atzīstas neko daudz nemaina, bet nevajag nosodīt iniciatīvu... jo sanāk, ka šis raksts dod dzīves mācību par to, ka tas kas klusē kā partizāns - nav draņķis... :)

Atbildēt

kurts

28.12.2017. 17:15

»

Niknais

80.gados ziedonis bieži aicināja ciemos pie sevis uz Murjāņiem komjauniešu grupas, baroja ar tēju un tincināja...


Ziedoņa fonds turpina šī augsta ranga kolaboracionista darbību un netieši slave okupācijas režīmu un tā nomeklatūru,kas,iespējams,ir atklāta pretvalstiska darbība,kura inde latviešu jaunatni.

Atbildēt

Helsinki 69

28.12.2017. 16:31

Rokpelnis tāda suņa fekālija uz pārējo fona,

bet ir tādi, kā 1960. gadā dzimušais Ēriks Kalnmejers mežstrādnieka dēls no Ugāles meža.

Atbildēt

rakstnieks

28.12.2017. 16:16

Dzejnieks Ulme nav stukačs bijis!

Atbildēt

Učkuduk

28.12.2017. 15:52

»

Joņs

Lato, novēlu lai Jums nekad nenāktos izdarīt izvēli starp ādu un sirdsapziņu. Tie tiesātāji parasti lūst visatrāk


Kas tad roklel im ādai būtu noksitējis ja nebūtu viņš sthačīmis? Turklāt pirs vervēdanas pārbaudīja un atzina par tādu, kuram var izteikt attievīgu piedāvājumu

Atbildēt

Jorēns

28.12.2017. 15:43

Lato, beidz tak reiz to tupo žvankstēšanu, domāju, ka esi vecis, nē, tomēr, prasts kūdītājs un lētas slavas rausējs, īstenībā, daudz sliktāks par tiem, kas maisos... Daudz sliktāks

Atbildēt

dadzis

28.12.2017. 15:39

»

Kā tas viss tika darīts?

Otrkārt čeka jau Padomju laikā izveidoja neformālas domubiedru grupas, kuras pārklāja pilnīgi visu reliģisko un ideoloģisko spektru. Ar to nodarbojās VDK 5.nodaļa, kuras atbildība bija cīņa ar partijas ideoloģiskajiem pretiniekiem (Latvijā visplašāk zināmais šīs nodaļas darbinieks ir Skonto grupas un...


VDK 5.nodaļa, nodarbojās ar citādi domājošo izzināšanu un kontroli. Ar pārvervēršanu un iznīcību nodarbojās 9.nodaļa.
.
Katra Vara izveido iestādi, kura organizēta Varas drošības pasargāšanai.
.
Un tas nav un nebija nekas jauns.

Atbildēt

Dadzis

28.12.2017. 15:29

»

Joņs

Lato, novēlu lai Jums nekad nenāktos izdarīt izvēli starp ādu un sirdsapziņu. Tie tiesātāji parasti lūst visatrāk


Autors jau ir izdarījis savu izvēli, kā to, ko izdarīja tālajā 1980 gadā. Tagad tikai to sauc par darījumu un honorāru, toreiz to sauca savādāk.

Atbildēt

Joņs

28.12.2017. 13:37

Lato, novēlu lai Jums nekad nenāktos izdarīt izvēli starp ādu un sirdsapziņu. Tie tiesātāji parasti lūst visatrāk.

Atbildēt

Niknais

28.12.2017. 13:25

80.gados ziedonis bieži aicināja ciemos pie sevis uz Murjāņiem komjauniešu grupas, baroja ar tēju un tincināja
Daudziem pēc tam bija problēmas iestāties universitātē, bet nevienam pat prātā nenāca, ka tas narkomāniskais mēsls ir provokators
Kaut tu kapā otrādi aprieztos, smirdošais ziedoni

Atbildēt

Helsinki 69

28.12.2017. 12:51

Rokpeļņa kaimiņiem būtu pienākums nolikt klučus pie dzejnieka ārdurvīm un ar koku izsmērēt fekālijas.

Atbildēt

Bet VDK šantažēja mani par niekiem,

28.12.2017. 12:38

»

Personīgi pazinu Ziedoni

Viss, ko te rakstāt bija Ziedoņa un čekas provokācijas. I. Ziedonis bija izcils tēmu spekulants uz visām pusēm - uz tautu, uz čeku un VDK, audzējot savu līderību. Spekulēja ar visiem, pilnīgi visiem, nekas viņam nebija svētāks par paša slavu un labklājību. Viņu kopēja Peters, Čaklais, Rokpelnis, ko ...


kādu gadu nestrādāju valsts darbā. Mani brīdināja. Lika sadarboties. Atteicos. Nekavējoties atradu darbu un mani vairs nevarēja šantažēt. Katrs atbild pats par sevi un savu izvēli.

Atbildēt

Lai cik dīvaini, man

28.12.2017. 12:33

»

Edge

Savulaik vienu otru (H-86) pārstāja publicēt un sponsorēt gan Rietumos, gan Austrumos. "Moris savu izdarīja, moris arēja iet." (Silaraups, Rožkalns u.c.). Būsim reāli - atcerēsimies notikušo ap un ar Imantu Lešinski:"Kārļa Štāmera informācijas avoti vēsta − kā Jānis Peters, tā Imants Ziedonis esot čekas...


H86 darbības sākumā H86 man piedāvāja rakstīt publikācijas pret komunistiem A. Gorbunovu utt. Oponēt. Es atteicos, jo jau tad mana intuīcija teica, ka ar mani grib uzsākt spēles VDK. Personīgi L. Grantiņu nepazīstu. Tādēļ man var būt par viņu tikai spriedumi un viedoklis, par viņa publikāciju daļu. Bet es atceros, ka TV viņš lasīja papīru, man bija aizdomas, ka viņu ir iebarojuši ar zālēm un likuši nolasīt. Tāds viņš tur izskatījās. Es viņa vietā personīgi nosistu Borovkovu. Bet viņam patīk runāt par sešstūru zvaigznēm, reklamēt hazārus, tipa dainot.. Ezotēriski tirst..

Atbildēt

Personīgi pazinu Ziedoni

28.12.2017. 12:21

»

Edge

"Pēc viņu augļiem tos būs pazīt." Sv.Mateja evanģēlijs...


Viss, ko te rakstāt bija Ziedoņa un čekas provokācijas. I. Ziedonis bija izcils tēmu spekulants uz visām pusēm - uz tautu, uz čeku un VDK, audzējot savu līderību. Spekulēja ar visiem, pilnīgi visiem, nekas viņam nebija svētāks par paša slavu un labklājību. Viņu kopēja Peters, Čaklais, Rokpelnis, ko arī pazinu, vienmēr bijis alkoholiķis un šļupstētājs, nīgrs šļupstētājs, kādu dēļ arī VDK Jūrmalas rakstnieku namā izsvieda no , škiet, septītā stāva pa logu. Slepkavību, kā liecina publikācijas, tikusi organizēta no Maskavas... Rokpelnis šiem slepkavām VDK , nabadziņš, kura dēļ neviens neesot cietis, Rokpeļņa vārdiem runājot, devis ziņas par noskaņojumiem. Tieši Elsberga slepkavība nobaidīja daudzus brīvības domātājus. Tagad I. Roņa, A. Grūtupa.

Es atteicos sadarboties ar VDK, atteicos, lai ari mani šantažēja, nepiedalījos komunistu un VDK noziegumos, nepiedalos arī vēlēšanās, jo redzu, ka komunisti, čekisti un VDK -DP turpina Krievijas mērķus pārkrievot Latviju.

Atbildēt

Edge

28.12.2017. 12:18

»

Tā ir. Arī mani, kad atteicu sadarbību

ar VDK, mani pārstāja publicēt. Lai vieta publikācijām būtu Ziedonim, Hānbergam, Jakubānam, Vācietim, Zālītei utt...


Savulaik vienu otru (H-86) pārstāja publicēt un sponsorēt gan Rietumos, gan Austrumos. "Moris savu izdarīja, moris arēja iet." (Silaraups, Rožkalns u.c.). Būsim reāli - atcerēsimies notikušo ap un ar Imantu Lešinski:"Kārļa Štāmera informācijas avoti vēsta − kā Jānis Peters, tā Imants Ziedonis esot čekas darbinieki. To latviešu sabiedrības apgaismošanai apgalvojis Imants Lešinskis − cilvēks, kas lielāko daļu sava mūža kā okupantu aparatčiks piedalījās latviešu tautas apspiešanā. Šim „patriotam” acīmredzami pieder Štāmera pilnīgā uzticība. Komūnists un − pēc paša liecības − čekists Lešinskis Štāmera savādajā vērtību pasaulē nav uzskatāms kā latviešu tautas ienaidnieks."
Brunis Rubess, Brīvā Latvija, 26.9.88.
"Jāņa Petera fotogrāfija ievietota 1988. g. 26. jūnija New York Times (viens no cilvēkiem, kuŗu rīcībai PSRS KP19. konferencei jāpiegriež vērība)." Jaunā Gaita nr. 169, oktobris 1988

Atbildēt

Tā ir. Arī mani, kad atteicu sadarbību

28.12.2017. 12:07

»

Bruno

100 % var tikai piekrist Lato Lapsam...


ar VDK, mani pārstāja publicēt. Lai vieta publikācijām būtu Ziedonim, Hānbergam, Jakubānam, Vācietim, Zālītei utt.

Krievu nacistiskā ideoloģija bija paslēpta zem zinātniskā komunisma, ko realizēja ar totalitārisma metodēm, VDK slepkavībām kā K. Elsberga, I. Roņa gadījumos, lai Zālīte, Ziedonis, Peters, Rokpelnis var gozēties slavas un privilēģiju saulītē kā A. Gorbunovs, I. Daudišs. Latvijā zinātniskais komunisms iederējās, jo sakrita ar tautas Dainu ideālismu. Latvieši ideāli līdz šodienai cenšas nekritiski ievērot rakstīto likumu burtu. Ne velti čekiste VVF penterē tikai par demokrātiju, dainām, brīvību utt., turpinot novērst latviešu uzmanību no genocīda pret latviešu tautu. Zinātniskais komunisms, kas pielīdzināts dainām, nesis milzīgu ļaunumu..

Atbildēt

Kā tas viss tika darīts?

28.12.2017. 12:04

Otrkārt čeka jau Padomju laikā izveidoja neformālas domubiedru grupas, kuras pārklāja pilnīgi visu reliģisko un ideoloģisko spektru. Ar to nodarbojās VDK 5.nodaļa, kuras atbildība bija cīņa ar partijas ideoloģiskajiem pretiniekiem (Latvijā visplašāk zināmais šīs nodaļas darbinieks ir Skonto grupas un vietējo „nacionāļu” saimnieks Guntis Indriksons). Formāli aizsedzoties ar šo funkciju, 5.nodaļa identificēja attiecīgus cilvēkus, nodibināja ar viņiem kontaktus, savervēja, organizēja viņus, atbalstīja attiecīgajā ideoloģiskajā izstrādē un, kas ir pats būtiskākais – „atmodas” laikā palīdzēja nodibināt legālas attiecīga novirziena organizācijas.   Zinot šo čekas darbības mehānismu, pilnīgi droši var teikt, ka VISU (!) „atmodas” un pirmos „neatkarības” gados radīto organizāciju (jo īpaši veiksmīgo un plaši zināmo) kodolu veidoja ar VDK saistīti kadri. Citiem vārdiem sakot – vairuma mūsdienu Latvijas organizāciju pamatus (sabiedrisko organizāciju, partiju, baznīcu, valsts iestāžu, komercstruktūru utt.) lika čeka un pēc tam gan viņi, gan viņu uzraugi no komunistiskās partijas pārgāja strādāt šajās struktūrās. Kas attiecas uz t.s. ”čekas maisiem”, tad tie domāti nezinīšiem un publikas mānīšanai, jo vērtīgākā aģentūra tur nav atrodama. Piemēram, 2007.gadā bijušais Latvijas PSR VDK štata darbinieks Boriss Karpičkovs, kurš tobrīd kalpoja bēdīgi slavenajam Borisam Berezovskim, publiski apliecināja ka liela daļa no toreizējiem Latvijas Saeimas deputātiem bija saistīti ar VDK.

Atbildēt

Edge

28.12.2017. 12:02

»

Bruno

100 % var tikai piekrist Lato Lapsam...


"Pēc viņu augļiem tos būs pazīt." Sv.Mateja evanģēlijs.
Vajag pievērsties sadarbības sekām MIERA laikā, nevis piesaukt KARA laika Tālavas taurētājus, kuriem jārīkojas saskaņā ar kara laika likumiem un doto zvērestu (komandiera pavēlēm).
"...Man [I.Ziedonis], savā laikā cīnoties par latviešu viensētu likteni, atkal un atkal tika pārmests, ka es gribu atdzīvināt un stiprināt buržuāziskā nacionālisma perēkļus sociālistiskās lauksaimniecības ziedošajā organismā. Tagad centrālā lauksaimniecības politika propagandē tieši to pašu, tikai citā terminoloģijā − kolektīvo darbuzņēmumu, to, kam mēs materiālo bāzi − ražojošo sētu − nupat iznīcinājām.
Imants Ziedonis, Jautājumi un ierosinājumi" Latvijas Radošo savienību 1988.g. plēnuma runa.

Atbildēt

Kā tas viss tika darīts?

28.12.2017. 12:02

Pirmkārt atlasot „savējos” (tas ir iedzīvoties un uz citu rēķina dzīvot kārus neliešus), iesaistot un virzot tos nozīmīgākajos amatos. Padomju laikā VDK bija pietiekami daudz iespēju neapstiprināt vai noņemt no amata gandrīz jebkuru amatpersonu un ieteikt to vietā savus kandidātus. Tas arī tika darīts. Tādā kārtā uz t.s. „atmodas” laiku vairumā būtiskākajos amatos bija VDK kuratoru atlasīti un viņiem paklausīgi cilvēki, kuri darīja to, ko viņiem liek (un pats galvenais – viņi nekur nav pazuduši un dara to joprojām, bet nu jau kapitālistiskos apstākļos). Tieši tāpēc „atmodas” „varoņi” tik droši devās „cīņā”, nebaidoties no visuvarenās, visuzinošās un visuresošās VDK. Tagad šie „varoņi” to pasniedz kā lielu drosmi un uzdrīkstēšanos, bet patiesībā viņi ir gļēvi, zemiski un konformistiski provokatoriņi, kuri krīt drausmīgā panikā pie pirmo reālo briesmu varbūtības (kā tas bija 1991.gada augustā). Pēdējo 20 gadu laikā šie kadri ir pilnībā sevi parādījuši un ļoti uzskatāmi ir redzamas arī viņu darbošanās sekas.

Atbildēt

Nelīdīs ārā no skapja.

28.12.2017. 11:57

»

Lalala

Lai runā, lai iedrošina vēl kadu līst ārā no skapja. Ar šo pelnīto attieksmi mēs varam nobiedēt citus


Drīzāk to, kas līdīs, pazudinās nelaimes gadījumā LPSR VDK metodēm, kas pierāda, ka viņa nāve bijusi likumsakarīga - dzēris par daudz, autokatastrofas, par daudz dzīvojis virtuālā pasaulē, ne tie draugi, ja ne safabricēs, pašu padarot par cietušo kriminālrocesā, kur vainīgie DP darboņi, un tad izbeigs. Vai notiesās kā Poikānu ar ierakstu biogrāfijā uz mūžu. Varam censties būt anonīmi kā Latviešu Indriķis.

Atbildēt

Bruno

28.12.2017. 11:40

100 % var tikai piekrist Lato Lapsam.
Ja tā padomā tad cik Latviešu dzīves ir iznīcinājuši čekisti un VDK zinotāji! Kā ar tiem Latviešiem kurus sita un dauzīja čekas pagrabos dēļ čekistiem, kuri ziņoja ka tie ir bīstami padomju varai! Cilvēkam vienmēr ir izvēle sadarboties ar okupantiem un iebrucējiem vai nē. “Šurp tauri! Kāp zemē! Ciet klusu! Tu glābsi sev dzīvību; Mēs algosim tevi ar zeltu, Ar godu, ar brīvību!” /Tālavas taurētājs, Rūdolfs Blaumanis/

Atbildēt

šņikt-šļakt

28.12.2017. 11:19

Cilvēks ir vājš.Šajā gadījumā - abējādi.

Atbildēt

Lalala

28.12.2017. 10:35

Lai runā, lai iedrošina vēl kadu līst ārā no skapja. Ar šo pelnīto attieksmi mēs varam nobiedēt citus.
Piekrītu tam, ka nekāda sakara ar vārdu "gods" un "cieņa" te nav.

Atbildēt

LV pilsonis

28.12.2017. 10:29

Ko neatklās komunistu izzagtais arhīvs, to atklās banku konti. "Biedri" ir laiks posties ...

Atbildēt

LV pilsonis

28.12.2017. 10:21

Apžēlošanu "biedri" esat nokavējuši, mūsuprāt iespēju bija vairāk kā pietiekoši, bet jūs to izmantojāt ļaunprātīgi, sadodoties rokās ar noziedzīgo pasauli un kopīgiem spēkiem aplaupot Latviju un latviešus. Nekā citādi kā par marodierismu to nosaukt nevar, jo izmantojāt tautas bezpalīdzīgo stāvokli un vispārējās jukas, ko faktiski arī paši radījāt. Vēlāk radījāt sev tīkamu likumdošanu un nodrošinājāt sev valsts garantētas kapitāla plūsmas.
Prettiesiskā kolonistu legalizēšana par pilsoņiem, nodrošināja jūsu politisko stabilitāti un drošu aizmuguri, gadījumiem kad patiesie pilsoņi sāktu ņemt virsroku vai kā citādi apdraudētu jūsu pozīcijas.

Atbildēt

Šodien izseko!

28.12.2017. 09:44

»

!!!

Bet vai jums nešķiet, ka tagad mēs veiojam sabiedrību, kur stukačos vairāk nekā čekas laikos? Vai mūs neizseko vairāk nekā padomijā? Tad kāpēc jācilā vecie čekas maisi? Labāk es gribētu zināt, kas tagad stukačo. Svaigas sejas un svaigus kangarus ir lielāka jēga zināt


izseko gan, tie ir Krievijas FSB un DP uz vienu roku. Daudziem pēc šo izdzimteņu draudiem no padlaikiem vēl paranojas un bailes, redzot vien, kā nogalina joprojām šodien šie rīkļurāvēji sarkanie, asiņainie. Romāns Bailes.

Rokpelnis dzīvojis vienās bailēs. Tā pats atklāj. Un maz būs tādu, kas lustrēsies. Bailes un paranoja, jo Latviju joprojām pat Augstākajā tiesā un citur pārvalda asiņainie komunisti un čekisti, LPSR VDK virsnieki kā Savickis, Godmanis, Borovkovs, Āboltiņa, Guļāns, Maizītis, Lembergs, Kreituse, Zīle, VVF.. Laika nepietiks šo noziedznieku uzskaitei.

Kāpēc noziedznieku? Tādēļ, ka paši deklarēja, ka PSRS režīms bijis noziedzīgs un ir nosodāms. Noziedznieki šodienas Latvijas valsts amatos.Nebaidieties viņus saukt par noziedzniekiem! Lai pierāda pretējo un publicē maisus. Viņi visi cits citu pazīst un cits citam vēl šodien kārto amatus un valsts labumus!

Atbildēt

Stučīšana

28.12.2017. 09:42

par anekdotēm ir nieks. Trakāk, ja tu saproti, ka kāds tevi noklausījies tavās mājās, jaucies tavā personīgajā dzīvē.

Atbildēt

Tā jau izskatās

28.12.2017. 09:38

»

Kāpēc Lapsa lamājas?

Tiesi tāpēc jau Lapsa uzbrūk Rokplnim, lai vēl kādam citam neienāktu prātā pastāstīt par stukačotājiem.vēl izrādīsies, ka pa vidu lapsu šaika bijusi, Tāpēc jāuzbrūk, lai zina, ka bijušajiem jāievēro klusēšana


Nesamērīgās emocijas no Lapsas puses varētu būt reakcija uz nodevēja rīcību. Tā teikt brīdinājums pārējiem. Rokpelnim vajadzētu arī uzmanīgi pārvietoties pa gājēju pārejām.

Atbildēt

freds

28.12.2017. 09:15

Un ko darīs Ziedoņa fonds? mainīs nosaukumu uz viegli stučīt?

Atbildēt

sātans sver 50kg

28.12.2017. 08:39

Lapsa kur tad palicis čekas darbinieku saraksts kas jums portala bija publicets? skatos tas izdzests visur:((

Atbildēt

Jāni,

28.12.2017. 08:37

»

Jānis

Kā,tu lapsa zini,ka kāds gadiem ilgi stučīja? Kā tu zini par ko stučīja un cik no šīs stučīšanas ir patiesība?? Vai tu zini,ka stukačs uzzinot par savu (iem) stukačiem,stučīja tikai par viņiem,par visu ko citu sacerot tīrās blēņas ? utt...


bet bija taču tādi, kuri nestučīja, vai ne? Par spīti visam, nestučīja un aizgāja strādāt rūpnīcā, viņu dzeju nedrukāja, bet pa stūriem lasīja uz lapelēm rakstītu.
VAi nepadomāji, ka LPSRS dzejniekiem, lai cik talantīgiem vai mazāk talantīgiem, bija laba dzīve? un daži to pirka ne tādēļ, ka nevarēja nerakstīt, jo dvēsele prasa, bet tādēl, ka bija super tā dzīvot - bohēma, talantīgi draugi, sievietes, nenormēts darba laiks?

Atbildēt

vilis

28.12.2017. 08:26

Gudrais nekautrējas mainīt savas domas.Citiem piedod bieži,sev-nekad!Sirdsapziņas pārmetumi ir nebeidzams sods

Atbildēt

vaidieniņ

28.12.2017. 07:49

Skatos - pilsonis Duka no Dikļiem visu nakti pūlējies, dažādas atklāsmes driķējis - un pukš!, nav vairs nevienas...

Atbildēt

Lapas:    5   4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kas pašlaik notiek VID?

FotoŠodien parunāsim par Valsts ieņēmumu dienestu (VID), - kas tur pašlaik notiek Ar 2021.gadu nodokļu nomaksai ir izveidots vienotais konts. Liekas, ka skaisti. Bet, cik es saprotu, tad līdz ar viena konta norēķinu sistēmu pati nodokļu uzskaites metodika un programmatūra arī ir mainīta.
Lasīt visu...

21

Ko mums māca „Thalidomide” pandēmija

Foto20.gadsimta otrajā pusē daudzās valstīs zāļu ağentūras reğistrēja brīnumainas zāles Thalidomide, kas palīdzēja daudzām saslimšanām, t.sk., grūtniecēm noņēma nepatīkamās sajūtas. Zāles raksturoja ar izcilu drošību un nekaitīgumu, un tās loğiski izvirzījās pārdotāko medikamentu topos, viedokļu līderi un arī politiķi un valsts amatpersonas tās slavēja.
Lasīt visu...

12

Mums ir izvēle

FotoTV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...” To teica vīrietis, iespējams - vīrs un tēvs, iespējams – pedagogs... nezinu... bet jauniešu centra vadītājs. Vēl viena aita iekšā aplokā, un vārtiņi ciet.
Lasīt visu...

6

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

FotoCOVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi.
Lasīt visu...

12

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

FotoKādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju. Bet... pēc trim novadītiem dievkalpojumiem hierarhijā augstāk stāvošie Dieva kalpi steigšus mani no draudzes gana pienākumiem atstādināja.
Lasīt visu...

12

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

FotoŠonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā rajonā. Es labi pazinu Romu Bezzubovu. Viņš bija labs draugs, stiprs, dzīvespriecīgs, ar lielisku humora izjūtu. Milzīgs zaudējums, kas atstās tukšu vietu ģimenē, draugiem un viņa astoņus gadus vecajai meitiņai.
Lasīt visu...

21

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

FotoFutbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu valstī, – Mārtiņš Bunkus (kura slepkavības metode ārkārtīgi atgādina R. Bezzubova slepkavību), Pāvels Rebenoks (lai gan oficiālā versija ir slepkavība laupīšanas laikā), senāk arī Daugavpils vicemērs Grigorijs Ņemcovs u.c.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

Šis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk....

Foto

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

Latvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija...

Foto

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:...

Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....

Foto

Starp Īzaku Ņūtonu un Klausu Švābu

Pasaules priekšniecības tekstus der palasīt. Vairāk gan tos no pagājušā gadsimta septiņdesmitajiem. Otrā rokā turot Ņūtonu, Maltusu, Veļikovski, Eliadi un...

Foto

Nerunāšu par to, ir vīruss vai nav: svarīgākais ir, kas notiek ap to

Pasaulē notiek interesantas lietas. Šķiet, ka to, kas vēl joprojām svēti tic tam,...

Foto

Kremļa atbalstītā „Krievijas Impērijas kustība”– teroristiska organizācija Kanādā

Kanādas valdība ir nopublicējusi atjaunināto teroristisko organizāciju sarakstu, kurā ir iekļauti 13 grupējumi, to skaitā tāda „Krievijas Impērijas...

Foto

Starpnacionālās attiecības nacionālā valstī

Jebkura nacionālā kultūra ir vērtīga pasaules kultūras daļa, pelnījusi saglabāšanu un tālāku attīstību. Jebkuras nacionālās kultūras pamats ir valoda. Valodas ir visspēcīgākais...

Foto

Suminājums līdzcilvēkiem

Sirsnīgs tencinājums visiem, visiem par daudziem, ļoti daudziem atbalsta sveicieniem vēstulēs, sociālos tīklos, maniem mīļajiem vārdos, domās. Tiešām jauki un uzmundrinoši!...

Foto

Esmu saņēmis jau septiņus uzaicinājumus no meitenēm

Būt publiskai personai ir ļoti smags darbs. Tas ir jo smagāks, ja esi ne tikai publiska persona, bet socioloģiski...

Foto

Es neaicinu atteikties no vakcinēšanas. Es aicinu saglabāt iespēju katram izvēlēties

Sākšu ar brīdinājumu: tēma - sensitīva. Teksts garš, subjektīvs un ar atsaucēm uz sazvērestības teorijām....

Foto

Aleksandrs Kiršteins melo. Partijas vai padomju varas uzdevumā?

Kārlis Seržants publicējis teiku par "nenovērtēto politiķi Māri Grīnblatu" ("Kas Jauns", 23.marts). Uzmanību piesaistīja Aleksandra Kiršteina teiktais: "Atceroties...

Foto

Šoreiz mēs mierā neliksimies, jo beidzot ir radusies iespēja vainot kādu citu

Veselības ministrija, Imunizācijas Valsts padome, Zāļu valsts aģentūra un Slimību profilakses un kontroles centrs...

Foto

Saistībā ar izplatītajiem meliem pieprasu publisku atvainošanos no raidījuma “Nekā Personīga” veidotājiem

Es, mūziķis, mākslinieks un pasākumu vadītājs Kaspars Pudniks, vērsīšos tiesībsargājošās iestādēs ar iesniegumu par...

Foto

Mūsu bērnu un mazbērnu nauda atkal izkūp skursteņos

Drusku atļaušos šo nokomentēt no profesionālās puses. Šī ir ļoti vērienīga kampaņa ar ļoti lielu budžetu. To es...

Foto

Uzvarētāji ir VDK un KP, un kolaborantu pūlis

Kad dzirdu uzsaukumu "publiski jānosoda visa veida kolaboranti", mani mazliet tā kā uz smiekliem velk! Nē, nu viss...

Foto

Raudzīties uz Augšāmcelto ar apustuļu acīm

Mk 16:1-7  “Kad sabata diena bija pagājusi, Marija Magdalēna un Marija, Jēkaba māte, un Salome nopirka smaržīgas zāles, lai ietu...

Foto

Iniciatīva „Latvija Eirovīzijā – par sabiedrības līdzdalību Latvijas tēla veidošanā”

Savu viedokli par Samantas Tīnas un Latvijas Televīzijas klaji nepieņemamo un augstprātīgo attieksmi pret Latvijas sabiedrību,...

Foto

Ārlietu ministrs Rinkēvičs un „fake” ziņas

Šī gada 4. martā LETA, ”Press.lv, “bb.lv” kāds censonis Latvijas ārlietu ministram uzdod jautājumu: kāda atšķirība starp diviem opozicionāriem -...

Foto

Jautājums ir par mūsu izvēli

Šorīt manas pārdomas raisīja viens ieraksts Facebook, kurā sieviete ļoti "garšīgi" un izjusti dalījās savās pārdomās par ierobežojumiem, kuri visiem it kā...

Foto

Divi gadījumi

Pēdējās nedēļās Latvijas sabiedrisko domu satricinājušas vismaz divas situācijas, kas lielai daļai liekas uzskatāmi netaisnīgas....

Foto

Ārkārtas situācijā kaut pliks un bass. Epilogs

Šis ir epilogs rakstam, kurā kritizēju valdības liegumu Latvijā iegādāties apavus un apģērbu ar pielaikošanu. Aizliegums ir spēkā jau no...

Foto

Kad veselības ministrs beidzot paziņos visus “tos” vainīgos daudzu cilvēku nāvēs?

Esam saņēmuši daudz kritisku viedokļu un sašutumu, kā mēs tā drīkstējām, kā mēs tā kā kaut...

Foto

Ziņģe par rindām

Ai, bailes, bailes, ai, nāves bailes spoži stāv uz vakts, sirds saraujas pikucī, un zobi braši klab, jo mēs atkal nīkstam rindās. ...

Foto

Īss ieskats kapitālisma, liberālisma, sociālisma un komunisma attīstībā

Kapitālisms tāpat kā viss pasaulē ir pakļauts evolūcijai. Sakari, tehnika, ražošana, politika. Ja evolūcija tiek mākslīgi bremzēta, uzkrājas kritiskā...

Foto

Kā lai nepiekrīt Krištopana kungam, kas savulaik noteica diagnozi mūsu varnešiem

Katru dienu jaunas pērles - šodien Pavļuts prasa papildu finansējumu Vakcinācijas biroja reorganizācijai, kam vispār...

Foto

Mūsu stukači un kolaboranti

2016. gadā Latvijas Radio 1 izskanēja labs raidījums par Latvijas rakstnieku sadarbību ar VDK (Valsts drošības komiteju). Dzejnieks Guntars Godiņš uz dialogu bija ataicinājis literatūrzinātnieci Evu Eglāju-Kristsoni,...

Foto

Ar Zatlera partiju un “Saskaņu” man nekas labs nesanāca, tāpēc, protams, jādibina jauna partija

Kādēļ jāveido jauna politiskā partija? Šāds jautājums kādam var šķist mulsinošs, jo it...

Foto

Slava, ko nenomazgāt

Nejauši pievērsu uzmanību kņadai ap Samantas Tīnas dziesmas The Moon is Rising videoklipu un pašas dziedātājas (klaviatūra pacieš visu) deleģēšanu uz Eirovīziju. Ar pārtīšanu video noskatījos....

Foto

Vakcinācijas bumerangi

Ja reiz valdībai ir nodoms vakcinēt vairākumu cilvēku, pie kam nediskriminējot arī to vairumu, kas dažādu iemeslu dēļ nevēlas vakcinēties, tajā skaitā es, tad...

Foto

Izņēmuma kārtā mēs nolaidīsimies tik zemu, ka kaut ko jums paskaidrosim par "ManaBalss" lēmumu pieņemšanu

Pirms dažām dienām ManaBalss platformā esam saņēmuši iniciatīvas iesniegumu ar prasību...

Foto

Skaidra lieta, ka arī es ne pie kā neesmu vainīga, un mana viedokļa apšaubīšana ir absurda un nomelnojoša

Nav izprotama atsevišķu politiķu un atsevišķu mediju vēlme...

Foto

Loģiski, pilnais spriedums būs pēc vēlēšanām

Sveiciens no nebrīves! Likums nosaka, ka pilnais spriedums krimināllietā tiesai jāpieņem līdz šā gada 19. martam. Tas nav noticis. Loģiski....

Foto

Linda Ozola: ko tad nu mēs, mēs jau neko...

Pārbaudīt iesniegumus, kas saistīti ar pašvaldības institūciju darbības tiesiskumu un finanšu līdzekļu caurspīdīgu apmaksu par sniegtajiem pakalpojumiem,...

Foto

Kāpēc man savā dzimtenē jāievēro globālo izdzimteņu izdomāti cilvēka tiesību ierobežojumi

Tikko atkal bija kārtējais skandāls Maximā, jo man neesot "pareizā" maska! Un tagad, lasiet uzmanīgi, apsargi,...

Foto

Provinces pensionāra atbalsta vēstule b.Pavļutam

Interneta duļķainie viļņi atnesuši jaunu cilvēku sašutumu par vakcinācijas avīzi nezciktursimttūkstošu tirāžā, kas nāca pa virsu vakcinācijas biroja algu fondiņam 0,6...

Foto

Tiesiskuma konveijers

Tiesiskā valstī visiem un ikvienam ir tiesības uz taisnīgu tiesu saprātīgos termiņos. Tiesiskā valstī izmeklēšana un pratināšana nedrīkst līdzināties spīdzinăšanai. Vai prokurori pie mums...

Foto

Lūdzam atsaukt Latvijas dalību 2021.gada Eirovīzijas dziesmu konkursā Roterdamā

Es vēlos norādīt un uzsvērt, ka Latvijas tauta NAV deleģējusi šogad nevienu pārstāvi ar konkrētu dziesmu un...

Foto

Andra Šķēles informācija plašsaziņas līdzekļiem

2021.gada 19.martā man ir uzrādīta apsūdzība kriminālprocesā, kas pazīstams kā ""Lattelekom" digitālās televīzijas lieta". Uzskatu apsūdzību par nepamatotu....

Foto

Meroni miljoni, Kariņa darījums un Vonsoviča „draugs” virsprokurors – kad, Stukāna kungs?

Es biju nolēmis vēl kādu laiku klusēt. Taču Ventspils stāsts, kur grasās tiesāt baseinā...

Foto

Mums ir daudz svarīgas slepenas informācijas par ēnu ekonomiku Latgalē, bet mēs to neatklāsim

Finanšu izlūkošanas dienests 2021. gada 9. martā ir saņēmis vēstuli, ar kuru...

Foto

Laime

Katrs cilvēks, sasniedzot apzinīgo vecumu, tiecas pēc laimes. Lai spētu laimīgi dzīvot, viņš izmēģina un meklē dažādas metodes....

Foto

Andri Šķēle, pietiks

Andri Šķēle, pietiek izsaimniekot valsti, neesi gana naudu sagrābies?! Nepietiks?! Tieši tādu kangaru kā tu dēļ Latvija lēni tuvojas bankrotam, izmirst un tiek...

Foto

Kudors turpina priecēt lasītājus ar prastu propagandu

Amerikas valdības finansētais bijušais sektants Andis Kudors turpina priecēt lasītājus ar to, ko viņš sauc par politisko analīzi. Iesaku ielūkoties...

Foto

Atklātā vēstule valsts prezidentam: par prettiesiska likuma “Dzīvojamo telpu īres likums” neizsludināšanu

Biedrība “Ausma” uzskata, ka denacionalizēto namu īrnieku īres līgumi, kas bija noslēgti līdz dzīvojamo...

Foto

Kā mēs esam nonākuši līdz mirklim, kad visi ir vienlīdzīgi, bet citi vienlīdzīgāki par citiem?

No 16. marta stājās spēkā jaunie ierobežojumi, kas nosaka man un...

Foto

Jau gadu “uzņēmējdarbības nāves lokomotīve” ir traukusies pretēji situācijai citās valstīs

364 dienas ir pagājušas kopš valdības lēmuma sasiet rokas procentuāli lielākajai daļai mūsu valsts uzņēmēju:...

Foto

Ja tu esi “pret mums, pret mūsu uzskatiem un jauno kārtību”, mēs tevi tik un tā izslēgsim

Kamēr Nācijas tēvs pārdomā (vai nepārdomā), kāda nākamā alegorija...

Foto

Samanta Tīna un Latvijas Televīzija iespļauj dvēselē Latvijas sabiedrībai

Pirms dalos ar savu sāpi, vēlos pateikt, ka nenoliedzu dziedātājas Samantas Tīnas milzīgās darba spējas izvēlētajā profesijā...

Foto

Aicinājums veselības ministram godīgi un ātri atbildēt uz jautājumiem

Augsti godātais Pavļuta kungs! Ņemot vērā to, ka savās atbildēs uz deputātu jautājumiem Jūs mēdzat būt visai...

Foto

Izgāzušos Vakcinācijas biroju mēs tagad mēģināsim paslēpt Nacionālajā veselības dienestā

Veselības ministrija (VM) uzlabos vakcinācijas procesa pārvaldību, tostarp reorganizēs Vakcinācijas projekta biroju....

Foto

Haoss vakcinēšanā – kā tas izskatās praksē

Šodien, 12.martā saņēmu termiņu uz pirmdienu vakcīnas "AstraZeneca" potēšanai. Mulsinošs tikai fons, kā joprojām notiek šī pasākuma organizēšana....

Foto

Gaisma

Šis nav feļetons, kuru izlasot ir jāsmaida, šī ir «atklāsme», par kuru ir vērts ierēkt pat nelasot, bet, ja izlasīsi, tad spēj tik turēt vēderu,...

Foto

Trīs iemesli, kādēļ vakcinēties pret COVID19 ir bīstami

Cilvēki, kuri vakcinējas pret COVID19, pietiekami nopietni riskē ar savu veselību, jo ir vismaz trīs būtiski iemesli, kuri...

Foto

Par TV sižetu saistībā ar Valsts policijas "katastrofālo" darbinieku trūkumu

Neatkarīgā policistu arodbiedrība noskatījās ironisko TV sižetu par katastrofālo Valsts policijas (VP) darbinieku iztrūkumu un Jūsu...

Foto

VID ģenerāldirektorei Ievai Jaunzemei: atklāta vēstule ar aicinājumu sniegt detalizētāku informāciju par publiski paustiem apgalvojumiem

Šī gada 1.marta TV3 ziņu sižetā par akcīzes nodokļa likmes pieaugumu...

Foto

Cik ilgi šis perēklis vēl valdīs Ventspils domē?

Vakar izlasīju, ka Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieki ir sasaukuši ārkārtas domes sēdi un nu tika stāstīts -...

Foto

Progresīvā cilvēka monologs par mīlestību

Īstenībā visa pasaule ir pilna mīlestības. Mēs visi mīlam labi paēst. Gandrīzi visi no mums mīl naudu. Tie, kuri tikuši pie...

Foto

Lai šie pāris tūkstoši cilvēku ar savu "pareizo domāšanu" kontrolē viens otru, bet neļausim viņiem kāpt mums uz galvas

Šodien mani uz tikšanos pilī uzaicināja LR...

Foto

Es pārstāvu partiju ar vislielāko dibinātāju skaitu kopš Tautas frontes laikiem, tāpēc man ļoti gribētos savākt 10 000 domubiedru

Levita kungs, šī vara sevi ir izsmēlusi....

Foto

Vārda brīvība

Ko grib vārda brīvības aizstāvji? Viņi vēlētos, lai viņu – konservatīvais vai liberālais – viedoklis netiktu apliets ar apsaukāšanas un vārdiski emocionālas vardarbības samazgām....