Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

sandrababy20

[R] 17.10.2011. 19:53


([email protected])
Sveiki,
Kā jums klājas? ceru, ka labi un labāko veselību. Mans vārds ir Miss Sandra, es gribētu, lai jūs atbildētu man i ir svarīga lieta, lai disku ar jums.. Tiklīdz es dzirdēt no jums, es jums nosūtīsim mana bilde, un arī ļauj jums zināt vairāk par mani. Es ceru dzirdēt no jums drīz.
Aprūpe Miss Sandra.
([email protected])


]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]


( [email protected] )
Hello,
How are you? hope fine and in best of health. My name is Miss Sandra.,i will like you to reply me for i have an important thing to discus with you. As soon as i hear from you, i will send you my picture and also let you know more about me. I look forward to hear from you soon.
Care of Miss Sandra.
( [email protected] )

Atbildēt

Dzincha

05.07.2011. 13:51

Murgs! Publiski pieejami dokumenti un tiesas lēmumi ar skaidri un gaiši uzrakstītu saturu un atbildēm uz jautājumiem. Kāda neslava un kādi meli tur var būt? Šmuce ir sataisīta un viss. Tulīt nokaitināsiet Lapsu un dabūsiet vēl simts atmaskojumus :)))

Atbildēt

Gogi

05.07.2011. 08:07

A šitas projekts nav kaut kādā sakarā ar A Kļaviņu no ZZS ?

Atbildēt

Guntis

04.07.2011. 01:38

Un vai Sunrepublic tieshaam nevareeja riikoties godpraatiigi (nerunaasim par likumiibu) un katram ieguldiitaajam pateikt, ka notiks aarpustiesiskaa plaana apstiprinaashana?

Atbildēt

jurists

04.07.2011. 01:32

Piemēram, Kurzemes virsprokurors ir bijušais Proletāriešu rajona Tautas tiesas tiesu izpildītājs Andris Mikuļskis, kurš izlikās un izliekas nepazīstam pat bijušos darba un studiju kolēģus, kas prasīja palīdzību pret nelikumībām tiesu sistēmā. Mikuļskis atbildēja: dzīvojiet paši savu dzīvi. Tas vien liecina, kāda tiesu sistēma izveidojusies pie Andra Guļāna un Jāņa Maizīša pa pēdējiem 15 gadiem. Zīmīgi, ka Mikuļska, Guļāna un Maizīša laikā notika valsts nozagšana.

Atbildēt

nemo

04.07.2011. 01:17

Visas tiesas ar tiesnešiem ir degradētas, tāpat kā veselības aprūpe ar savām "pateicībām". Latvijas galvenā devīze - Lai dzīvo un plaukst korupcija! Jāsāk spridzināt, varbūt tad tizlie ierēdņi un deputāti sadzirdēs tautu.

Atbildēt

Aivars L

04.07.2011. 01:05

Kāpēc Jūs melojat? Es nevis 100 000 LVL, bet 200 000 LVL samaksāju Vidzemes priekšp tiesai par savu spriedumu!

Tiesas priekšēdētāja ir mana veca ....!

Atbildēt

Bērziņš

04.07.2011. 00:45

un kādas lietas tiesnese Jurkāne sakārtoja Ceram un savam vīram Jurkānam saistībā ar Lasco un Vitol? Reibinoši ienākumi! Lembergs, lai arī ir skops, caur juristu Jurkānu par spriedumu Vidzemē 100 000 LVL samaksāja.

Atbildēt

ceris

04.07.2011. 00:40

Lai mūžam dzīvo šī jaukā cilvēku draudzība - Krēvica - Jurkāne - Jurkāns - Cers - Lembergs !!! Ja vajadzīgs "pareizs" spriedums Vidzemes priekšp tiesā, tad jāiet pie Cera un Jurkāna. Par pieklājīgu samaksu viss notiks.

Atbildēt

prasītājs

04.07.2011. 00:37

Vidzemes priekšpilsētas tiesā domāju, ka nav neviena godīga tiesneša. "Izcila personība" ir tiesnese Ina Baiko, kura pat rakstot tiesas spriedumu nemāk pamatot nospriesto, kur nu vēl atcerēties ar kādu prasību tiesa vispār sākās!!! Un tādus tiesnešus ar milzīgajām algām un labi saredzmajiem nopirktajiem spriedumiem uzturam mēs nodokļu maksātāji, bet spriedumus viņi pieņem nodokļu nemaksātāju labā!!!

Atbildēt

varis

04.07.2011. 00:36

Zeme zem Sun Republic būvēm vispār pieder trešajām personām un nevis Sun Republic uzņēmumam.

Nopērkot dzīvokli, pircējiem būs jāslēdz cits līgums par zemes izpirkšanu.

Sun Republic Saulkrastu dzīvokļu projekts ir rūpīgi izplānota afēra, kuru ir realizējuši Krievijas blēži un palīdzējuši ir SEB banka, jurists/administrators Jānis Jurkāns, viņa sieva - Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesas tiesnese Inga Krigena-Jurkāne, tiesneses Iveta Krēvica un Anita Moļņika - par ļoti labu samaksu.

Jānis Jurkāns un Olavs Cers ir izbīdījuši daudzas lietas caur Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesu tikai tāpēc, ka tur strādā Jurkāna sieva par tiesnesi.

Arī lietas, kuras ir saistītas ar Latvijas Kuģniecības un Vitol tiesvedībām par desmitiem miljoniem latu izbīdīja par labu Lembergam Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesā Jurkāns ar Ceru.

Bet kuru tas interesē. Knābs ir ļoti noslogots un citas iestādes bez naudas iemaksas neko nedarīs un izmeklēs tikai pasūtījumu lietas.

Labā valstī dzīvojam! Latvijas trīs vaļi - korupcija, meli un dubultmorāle!

Atbildēt

saraksts

04.07.2011. 00:36

Jānis Jurkāns no Langstiņiem
Ineta Malahovska no Langstiņiem (bijusi Rīgas pils. Latgales priekšpilsētas tiesnese)
Ingrīda Labucka (bijusi Rīgas pils. Latgales priekšpilsētas tiesnese)
utt.

Atbildēt

A L

04.07.2011. 00:35

ja kādam vēl ir info par negodīgiem vai korumpētiem tiesnešiem, nekautrējieties un pievienojiet.

lai viņi elles liesmās deg!

Atbildēt

Godīgiem

04.07.2011. 00:34

tiesnešiem būtu jāaizstāv Latvijas iedzīvotāji, bet viņi lemj tiem par sliktu. toties lemj par labu ofšoriem. kas maksā, tas pasūta mūziku.. cik vispār ir godīgu tiesnešu. visa sistēma ir korumpēta, ar lielāko kukuļotāju grūtupu un afēristu tihonovu priekšgalā..

Atbildēt

Jana

03.07.2011. 22:22

malacis Lapsa, nepakļaujies mahinatoru spiedienam.
Kāds var parakt, kas balsoja par to maksātnespējas likumu savā laikā un kāpēc viņš tāds nesmuks mums sanācis, ka likumīgi tiek aizstāvēti zagļi?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

“Demokrātijas akadēmija” vēlas demokrātiju, par kuru maksā visi citi!

Foto16.martā Ogres muzejā notika pasākums “Demokrātijas akadēmijai”. Tā ir programma, kuru par dažādu fondu, tostarp Sorosa fonda “DOTS”, naudu īsteno vairākas biedrības. “Akadēmiķi” apmeklēja muzeju, bet “aizmirsa” par to samaksāt.
Lasīt visu...

21

Pārdomas saistībā ar veselības aprūpes budžetu 2023. gadā

FotoUzstādījums, ka, pirms nav veiktas reformas, veselības aprūpes budžetu ir racionāli papildināt vien tehniski, vedina minēt, vai tiešām valdība sāk cīņu ar lielāko šķērsli nozarē, proti, hroniski samilzušo administratīvo vājumu. Gadiem ilgi Nacionālais veselības dienests un Veselības ministrija apzināti vairījušies veikt reālu pārraudzību, cik lietderīgi ārstniecības iestādes izmanto piešķirtos līdzekļus, kas paredzēti deleģēto valsts pārvaldes uzdevumu izpildei, lai sniegtu iedzīvotājiem valsts nodrošinātos veselības aprūpes pakalpojumus. Ja tiks īstenota reāla padotība, iestādes riskēs aizskart medicīnas establišmenta intereses.
Lasīt visu...

21

Par valsts prezidenta ievēlēšanas kultūras maiņu

FotoValsts prezidents Egils Levits kādā nesenā televīzijas intervijā, atbildot uz jautājumu, vai kandidēs uz otro termiņu, atbildēja: „Ja partijas uzskata, ka būtu jēdzīgi to darīt, es varu to darīt.” Par šādu izteikumu ir grūti nesmīnēt, taču pašreizējos apstākļos jāsaka godīgi — ir bezjēdzīgi gaidīt drosmīgāku un skaidrāku atbildi. Jo tāda ir mūsu pašreizējā valsts prezidenta ievēlēšanas kārtība, tāda ir mūsu prezidenta vēlēšanas tradīcija, un tādu piesardzību veicina mūsu attieksme pret zaudētājiem un drosmīgajiem.
Lasīt visu...

3

Nepiesienieties Vitenbergam, tas bija normāls politiskais tūrisms, bet jūs sagribējāt kādu labumu valstij

Foto2023. gada 14. martā interneta resursā www.makroekonomika.lv tika publicēts raksts "Enerģētikas zaļais mezgls”. Rakstā norādīts, ka Latvijas delegācija vizītes laikā ASV 2022. gada aprīlī saņēmusi piedāvājumu iegādāties sašķidrināto dabasgāzi (SDG) par ievērojami zemākām cenām nekā pagājušajā gadā tirgū bija pieejamas. Seko apgalvojums, ka sarunas ar ASV gāzes kompānijām neesot tikušas uzsāktas un līgums neesot noslēgts, kā rezultātā noprotams, ka Latvija nav guvusi ievērojamu ekonomisku labumu.
Lasīt visu...

21

Publiski jautājumi kuluāros pieminētajai prezidenta amata kandidātei par NATO apsolījumiem

FotoGrieķija ar NATO atbalstu pašlaik bruņojas, lai varētu aizstāvēties pret iespējamo Turcijas agresiju, bet, lūk, paradokss, arī Turcija ir NATO, līdz ar to arī Turcija rīkojas ar NATO svētību un nebūtu pārsteigts, ka arī ar atbalstu. Visai interesanti, kuras NATO valsts karodziņu Latvijā liks piekārt pie prievītēm šāda visai neizbēgama konflikta gadījumā?
Lasīt visu...

21

Porcelāna skandāli un Nacionālā apvienība

FotoTrīs lietas kultūras skapītī stāv - porcelāns, skandāli un Nacionālā apvienība (NA)… Tādi ir mani iespaidi par pēdējo laiku spilgtākajiem notikumiem kultūras nozarē, kuras politisko vadību NA īsteno jau kādus 12 gadus.
Lasīt visu...

21

Jaunā politiķa solījums

Foto1. Es atzīstu daudzskaitļa pirmo personu mēs, kurā ietilpst visi Latvijas kā suverēnas valsts idejai lojāli Latvijas iedzīvotāji. Es atzīstu visu citu nāciju mēs.
Lasīt visu...

21

Tiesības būt stulbam

FotoRit otrais gads kopš Krievijas uzsāktā trīsdienu zibenskara Ukrainā. Pa šo laiku Ukrainas armija papūlējusies demilitarizēt Krievijas bruņotos spēkus par vairāk nekā 20 tūkstošiem militārās tehnikas vienību un vismaz 155 tūkstošiem kritušo iebrucēju. Šie zaudējumi jau ir desmit reizes lielāki nekā PSRS desmit gadu garajā Afganistānas karā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Sargsuņi rej, karavāna mīcās tālāk

Nesen medijiem tika ziņots, ka Finanšu izlūkošanas dienests pērn ir saņēmis ziņojumus par vairākiem tūkstošiem aizdomīgu darījumu....

Foto

Kluso apvērsumu mehānisms

Likumus Latvijā līdzīgi kā citur teorētiski ražo Saeima - mūsu gadījumā 100 deputāti, lai gan faktiski tos nosaka koalīcijas komanda, kuru vieno koalīcijas...

Foto

Vai viņi uzbruks arī Rainim un Čakam? Karš pret kultūru Rīgā

Tik daudzi atviegloti uzelpoja, uzzinot, ka pašreizējam Rīgas mēram, stabiņu apmātajam Staķim uz brīdi esot...

Foto

Andrejs Upīts bija jauks un labs okupācijas varas kolaborants

Publiskās atmiņas centra rosinātais un Rīgas Pieminekļu padomes atbalstītais priekšlikums demontēt vairāku literātu (tostarp – latviešu rakstnieka...

Foto

Kad beigsies karš Ukrainā?

Pamēģināsim uz šo jautājumu atbildēt godīgi un argumentēti, izmantojot arī tādu informāciju, kāda nekad nenonāk latvju žurnālistu rokās un galvās. Un paturēsim...

Foto

Es esmu tikls un šķīsts, ticiet man!

Žurnālistikā vissvarīgākā vērtība ir redakcionālā neatkarība. Nekas to nedrīkst apšaubīt. Vienlaikus cilvēkam ir viņa individuālā brīvība un sirdsapziņā pamatotas...

Foto

Nacionālās apvienības viltus patrioti: Ogres mēra Egila Helmaņa gadījums

Lai turpinātu diskusiju par Ogrē nenotikušo bēdīgi slavenā “Latvijas pilsoņa/latvieša” Pētera Avena porcelāna “podu” un “podiņu” izstādi,...

Foto

Gruzijas mācībstundas

Tbilisi atkal dūmos un asaru gāzes mākoņos, ielas tradicionāli pilnas ar karstasinīgo tautu, kurai labs jebkurš iemesls, lai lieku reizi izvicinātu rokas. Kas gadījies...

Foto

Kam traucē Upīša piemineklis?

Pieminekļiem ir kāda nelāga īpašība – tie ir pļāpīgi. Visi kā viens būdami radīti ar mērķi vēstīt nākamajām paaudzēm par dižiem cilvēkiem,...

Foto

Vērtību arguments (jebkura) pieminekļa aizstāvībai

Šajā rakstā apskatīsim vienu cienījamu argumentu par labu pieminekļa (jebkura) aizstāvībai. Proti, iespēju, ka piemineklis cilvēkam ir dārgs. Tas, ka cilvēks...

Foto

Vai Aizsardzības ministrijas nenogremdējamais Jānis tiešām nenogrims?

Šodien notika Latvijas jaunlaiku vēsturē lielākais brīnums. Pati bezgrēcīgākā un tautas mīlētākā - Aizsardzības ministrija atzina, ka tiešām būs...

Foto

Par nelikumībām un reputācijas graušanu Rīgas bērnu un jaunatnes sporta skolā „Rīdzene”

Atkārtoti lūdzam nepieļaut kārtējo Rīgas nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšanu sporta skolā Rīdzene....

Foto

Kāpēc kolektīvais Soross zaudē Ukrainā?

Dzirdu bāleliņu - patriotu gaudas, tāpēc lietošu maksimāli precīzus apzīmējumus, distancējoties no plašplūsmas ziņu avotu paredzamās indoktrinācijas un nu jau pavisam...

Foto

Aizsardzības ministrei Mūrniecei būtu nevis jāizsaka tukši paziņojumi, bet jāpublisko visa ar pārtikas iepirkumu saistītā dokumentācija

Vēlos publiski paust savu viedokli par Valsts aizsardzības loģistikas un...

Foto

Par LIZDA falšumu

Skolotāji ATKAL draud ar Vislatvijas streiku, ja mēneša laikā netiks izpildītas "viņu" prasības. Tas, ka valdības vadītāji ar Krišjāni Kariņu un LIZDA vadītāju...

Foto

Iespējamā kļūda VID EDS saistībā ar gada ienākumu deklarāciju

Informēju, ka, aizpildot gada ienākumu deklarācijas D3 sadaļu, parādās šāda absurda formula, rēķinot apliekamus ienākumus no citiem...

Foto

Veselības budžets: daudz aizņemsimies, daudz tērēsim un cerēsim, ka veselības joma zels un plauks, bet mums nav nojēgas, kā šo veselības jomas uzplaukumu sasniegt

Savu iepriekšējo...

Foto

Vai Latvijas vēsturiskajām zemēm jāatgriežas Dzimtenes ostās?

Mēs nokavējām 30 gadus no brīža,kad sajuka Teherānas-Jaltas-Potsdamas pēckara ģeopolitiskā arhitektūra. Varbūt mēs nesapratām, kāpēc San Francisko antihitleriskā koalīcija...

Foto

Meli nekad nevar pārmākt patiesību. Arī šoreiz viss nostāsies savās vietās

Jo vairāk pretinieku, jo vairāk goda! Nekad neesmu vairījies no atklātas diskusijas un politiskas cīņas....

Foto

Populisms un sabiedrība

Vārdam “populisms” skaidrojošā vārdnīca sniedz sekojošu skaidrojumu - izdabāšana plašām aprindām, cenšanās par katru cenu, pat ar nepiepildāmiem solījumiem un meliem iekarot tautas...

Foto

Jā, mēs gatavojamies paslepus, necaurspīdīgi iztērēt 100 miljonus eiro par apšaubāmu vēja parka projektu, un ko jūs, kaitnieki, mums padarīsiet?

AS “Latvenergo” paziņojums par ražošanas jaudu...

Foto

Izglītības un zinātnes ministrijai: pieteikums darbam Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam

Ar šo vēlos pieteikties darbam Izglītības un zinātnes ministrijas Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam. Mans vārds ir...

Foto

Vēlēšanās zaudējušie paristi un bordānisti vēlas jums atriebties, ogrēnieši

Godātie ogrēnieši un pilsētas viesi! Vērsīšu Jūsu uzmanību uz to, ka plānoto masku šovu* Jūsu pilsētā organizē...

Foto

Galvenais atbildīgais pasūtījuma lietā pret Lapsu un Liepnieku “atrast jebko” ir ģenerālprokurors Stukāns

Iekšlietu ministrs Māris Kučinskis nav oriģināls, tā ir viņa būtība izvairīties no atbildības,...