Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Maija

01.10.2017. 17:17

Nu cik var vilkt Latvijas valsts vislielākā zagļa (zadzis miljardus ) un jau no 1989.gada notiesāšanu. Visi pierādījumi sen ir savākti , publicēti un pierādīti. No pierādījumiem 10x lembergu un viņa drauģeļus varētu notiesāt. Neaizmirstiet , ka lembergs ir manuprāt vainojams sev tuvu stāvošo cilvēku dzīvibas iznīcināšanā. Kāpēc neviens neķeras Ventspils domes lemberga sabiedrotajam vītoliņam. Tam jau pēc acīm ir redzams ,ka baidas, ka zina visu par lemberga darbībām Ventspils domē pašlaik.

Atbildēt

cik var auklēties?

24.09.2017. 20:10

Kad beidzot viņu ieliks cietumā????

Atbildēt

Joņs

24.09.2017. 19:42

Lemberga ignorance nepieļauj citu rīcību, kā vien viņa ignorēšanu.

Atbildēt

Skolnieciņš [Vislatvijas skaudības dievība]

15.09.2017. 20:39

Kāpēc viņam ne silts, ne auksts?
Aizsardzības ministrs ieraudzija Saeimas logā n-tos stāvus un kliedza:"Krievi nāk!".
Bet labklājības Ministrs kvieca:" Bomži nāk!".
Pasakas beigās bomži, kas cieta badu, pierijās ar mūsu politiķiem. Un no mūsu valdības atliekām uztaisija suvenīrus.

Atbildēt

a411

15.09.2017. 18:20

Zili brīnumi- padomju okupantu atbalstītājiem neļauj sniegt liecības!

Atbildēt

ignorance

15.09.2017. 14:34

BILDES KUNGA DARBS VISUS 25-26 ir bijis visas Latvijas tautas intereshu ignorance

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

15.09.2017. 11:56

»

reāli

normālu cilvēku ir pietiekoši - tikai viņus jau laicīgi atšifrē, apmelo, nostumj malā - lai nedod dievs, nesāktu kāpt pa karjeras kāpnēm :) Un tā nu mēs redzam rezultātu - pa kāpnēm kāpj pelēkā niecība, kas, apzinoties savu niecību, ir vēl jo agresīvāka pret domājošajiem īpatņiem un apvienojas vienā...


Labi, jā, pārspīlēju, emocijas.
100 punkti taisnība. Normāliem cilvēkiem reāli ir jāslēpj savas domas, jāklusē. Savādāk, ja viņi tiek atšifrēti, notiek tas ko uzrakstījāt. Un tas ir visās kaut cik svarīgās valsts iestādēs. Un "neitralizēt" normālus cilvekus var simts un vienā veidā.

Atbildēt

reāli

15.09.2017. 09:06

»

Neiedziļinoties detaļās

Viens pats valstvīrs neko neizdarīs. 10000 visādu kangariņu salīduši pārvaldei svarīgos amatos. Ja valstvīrs ko iesāks šie melos, locīsies kā cērmes, sabotēs, nodos...


normālu cilvēku ir pietiekoši - tikai viņus jau laicīgi atšifrē, apmelo, nostumj malā - lai nedod dievs, nesāktu kāpt pa karjeras kāpnēm :) Un tā nu mēs redzam rezultātu - pa kāpnēm kāpj pelēkā niecība, kas, apzinoties savu niecību, ir vēl jo agresīvāka pret domājošajiem īpatņiem un apvienojas vienā lielā, pelēkā masā, kas ar masu arī sabradā pēdējos sakarīgos........

Atbildēt

es

15.09.2017. 09:01

»

Stulbais Žuli

izlasi virsrakstu, deģenerāt


atšķirībā no Tevis protu lasīt :) Turklāt, man ir arī atbilstoša izglītība un atbilstoša darba pieredze - kādus gadus 40 :) Atšķirībā no Tevis :)

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

15.09.2017. 08:06

»

Viedais

Lai izbeigtu visas oligarhu lietas...


Viens pats valstvīrs neko neizdarīs. 10000 visādu kangariņu salīduši pārvaldei svarīgos amatos. Ja valstvīrs ko iesāks šie melos, locīsies kā cērmes, sabotēs, nodos.
Problēma ir, ka momentā tos visus nevar nomainīt. Paskaties apkārt, dumju bauru pūļi. Reāli cilvēku nepietiek.
+ melu midzeņi, visādi tv3, lnt, ltv, kasjauns, la un citi melos, noklusēs - darīs visu pret valstvīru.

Atbildēt

Viedais

15.09.2017. 06:31

Lai izbeigtu visas oligarhu lietas:
1) Latvijā ir jānāk pie šprices VALSTSVĪRAM,
2) kas no visiem vietējiem žuļikiem iekasēs prāvu vērdiņu valsts kasē, un bez kumēdiņiem garantēs, ka turpmāk bizness būs tiesisks,
3) bet visus ārzemju žuļikus patrieks ratā, ja šiem nepatiks vietējie likumi

Atbildēt

kā es to zinu?

15.09.2017. 05:52

»

Neiedziļinoties detaļās

Kā tu to zini...


Lembergs taču pats to saka!
Kas, ja ne muldēšana ir apsūdzībā par slēptām īpašuma tiesībām stāstīt, ka nav piedalījies akcionāru sapulcēs.

Atbildēt

to zaglim Lembim

14.09.2017. 21:32

Ko tu te muldi ? Jau 9-ņus gadus čakarē tiesu,valsti,tautu.Ja esi totāls idiots un pa šo laiku nespēj pierādīt,ka esi pāvesta baltais balodis,flag tev v ruki un nesies taču uz ECT.Tu to taču gribi vairāk par viagras sekām.No melošanas un nelietības tev jau feiss mumicifējies kā Iļjičam mauzolejā ar visu kosmētiku un masāžām.Tik pretīgu radījumu diez vai arheologi atraktu tūkstoš gados.Tu iekš VDK esi izgājis tādu melu mērkaķa skolu?

Atbildēt

VB

14.09.2017. 19:17

»

Buba

Zvēri! Vai tā dtīkst, - ignorēt hronisko verbālo caureju, neļaut vīrelim gvelzt par jebko, izņemot atbildēt uz jautājumiem pēc būtības


"Aizstāvībai vispār netika dota iespēja pratināt nedz Aināru Gulbi, nedz Jūliju Krūmiņu, uz kuru liecībām tiek balstīta apsūdzība"
Un tomēr, kā tas var būt?

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

14.09.2017. 16:50

»

Tikai saprātīga iespēja izklāstīt argumentus nenozīmē bezjēdzīgu muldēšanu atkārtojot to pie katra apsūdzības punkta


Kā tu to zini?
Ja viena puse mauc 50 tiesas sēdes, bet tev pasaka pietiks ar 20. Tas ir normāli?
Tai pat laikā visi taču zin, ka tiesas ir totāli ļaunuma perēkļi, velna midzeņi ar velna kalpiem, kuri smalki ģērbjas, brauc glaunās mašīnās. Meļi, blēži, cietsirdīgi, ļauni cilvēki. Domāju tur lielai daļai redzēt nevainīga, + ja viņam vēl nav resursu pretoties, cilvēka ciešanas sagādā lielu baudu.

Atbildēt

Seidenweg

14.09.2017. 14:42

»

\_(`~`)_/

Kleiner Mann - was nun


Hau ab!

Atbildēt

ja šo notiesātu

14.09.2017. 11:21

»

un

ja arī vienu notiesātu - vai gan iestātos mūžīgs taisnīgums un laime visiem šajā zemē


kādu laiku iestātos bieds citiem līdzīgiem

Atbildēt

nu

14.09.2017. 11:21

»

valsts valoda

ignorance


likumu un tiesājamo personu tiesību nezināšana ir aprobežotība :) Acīmredzot Lembis tieši to ir domājis, ka nevis klaji ignorē (pieņemot, ka zina likumus), bet vispār likumus nezina. Man gan uzreiz jau likās, ka nojaušu viņa nodomus lietojot tieši šo vārdu :) :)

Atbildēt

valsts valoda

14.09.2017. 10:17

ignorance
1. Nezināšana; aprobežotība.
Avoti: LLVV

Atbildēt

Ha ha

14.09.2017. 09:13

Jā, Raimond, esmu izbaudījis gan "partijas intereses", gan LR bandītu intereses, aizmuguriski notiesājot. Padomju laikā "partijas intereses" galvenokārt funkcionēja ideoloģiskajā jomā, ja kāds lamāja komunismu, partiju, padomju varu, marksisma ideoloģiju utt. LR turklāt dominē bandītu intereses, lai kādam atņemtu māju, naudu, mašīnu, firmu utt.

Atbildēt

???

14.09.2017. 08:41

Tak raidījumā 1:1 Jurašs pareizi pateica, ka Aivars ar savu muldēšanu un melošanu visiem jau ir apnicis un neviens viņā vairs neklausās.

Atbildēt

Žulis

14.09.2017. 07:55

Tikai tas fakts vien, ka Lembergu tiesā 9 gadu garumā un nevar ne notiesāt, ne attaisnot, skaidri un nepārprotami parāda, ka mūsu tieslietu sistēma ir nekur nederīga butaforija. Viss pārējais, tai skaitā arī tas, ko te stāsta Lembergs jau ir gaužām otršķirīgi.

Atbildēt

nu

14.09.2017. 07:55

»

Tu melo

Te ir tiesa, nevis pasaku vakars, kur var runāt ko iedomājās, neatbildot uz jautājumiem., nerunājot par izskatāmu faktu. Bet tā visdrīzāk ir taisnība - viss, kas saistīts ap šo vīriņu, ka tiesas taisa teātri, ko pierāda, ka jau deviņus gadus tiesā un tiesā, tiesā un tiesā, un nenotiesā un neapcietina...


gan sad...si. Ko tad Strīķe ir izdarījusi - vienas vienīgas PR akcijas pēc politiskā pasūtījuma nomelnojot cilvēkus? Slims cilvēks, kuru te mēģina par elku pataisīt.......... Starp citu, ja cilvēks nekad nekur nav piedalījies, tad neļaut viņam to pateikt ir noziegums.

Atbildēt

pilnīgi

14.09.2017. 07:50

ticu, jo, pret mani safabricētajā lietā (gan tikai civillietā) notika tieši tas pats. Lai man aizliegtu vispār runāt, tiesnese pat atļāvās kliegt (tiešām bļāva pilnā rīklē), ka man esot pāŗstāvis un tāpēc man nav tiesību neko teikt - es viņas prāt, nedrīkstēju pat pateikt savu viedokli par iespējamo mierizlīgumu, kuru viņa pati formāli "piedāvāja" !!!!!!!! Tātad - pēc pasūtījuma spriežot tiesu, nemaz negribēja panākt, lai puses izlīgst !!!!! Paldies dievam, tagad visas sēdes tiek ierakstītas un man šie ieraksti ir. Kad iztiesāšana būs pabeigta - noteikti nodošu šos ierakstus publicēšanai, jo, man nav ne mazāko šaubu, ka arī otrajā instancē būs pasūtījuma spriedums.

Atbildēt

14.09.2017. 06:01

»

www.govlawyer.lv

Latvijas Republikas Satversmes 92.pantā minētais jēdziens „taisnīga tiesa...


Tikai saprātīga iespēja izklāstīt argumentus nenozīmē bezjēdzīgu muldēšanu atkārtojot to pie katra apsūdzības punkta.

Atbildēt

xx

14.09.2017. 01:51

»

Jurists

Njā, saki ko gribi, te ož pēc LV zaudējuma ECT. Vajadzēja uzklausīt, lai pēc tam nevarētu neko pārmest. Vai arī tiesa to dara speciāli - lai vēlāk Aivars uzvarētu cilvēktiesību tiesā


Vai arī tiesa to dara speciāli - lai vēlāk Aivars uzvarētu cilvēktiesību tiesā ... A ko tad Tu gribēji - ka tā pa taisno tas notiks , pa prasto ? Nē , teātris ir un būs augstā līmenī .

Atbildēt

www.govlawyer.lv

14.09.2017. 00:30

Latvijas Republikas Satversmes 92.pantā minētais jēdziens „taisnīga tiesa”
ietver divus aspektus, proti, „taisnīga tiesa” kā neatkarīga tiesu varas institūcija,
kas izskata lietu, un „taisnīga tiesa” kā pienācīgs, tiesiskai valstij atbilstošs process, kurā lieta tiek izskatīta.

Taisnīga tiesa kā pienācīgs, tiesiskai valstij atbilstošs tiesas process nozīmē valsts pienākumu paredzēt tiesiskās garantijas tiesiskuma un taisnīguma principu ievērošanai lietu izspriešanā un aptver vairākus elementus – savstarpēji saistītas tiesības, citastarp arī pušu līdztiesības un sacīkstes principus

No taisnīgas tiesas jēdziena izrietošais pušu līdzvērtīgu iespēju princips noteic, ka lietas izskatīšanas gaitā procesa dalībnieku tiesībām jābūt taisnīgi līdzsvarotām, proti, katram procesa dalībniekam jābūt nodrošinātām adekvātām iespējām izmantot procesuālos līdzekļus un neviens procesa dalībnieks nedrīkst tikt nepamatoti nostādīts nelabvēlīgākā situācijā kā citi procesa dalībnieki

Eiropas Cilvēktiesību tiesa savā praksē ir atzinusi,
ka pušu līdztiesības princips ir „taisnīgas tiesas procesa neatņemams elements”.

Eiropas Cilvēktiesību tiesa savā praksē ir konsekventi atkārtojusi: pušu līdztiesība nozīmē to, ka “katrai tiesvedības pusei jānodrošina saprātīga iespēja izklāstīt savus argumentus [..] tādos apstākļos, kas to nenostāda būtiski sliktākā stāvoklī salīdzinājumā ar otru tiesvedības pusi”.

Atbildēt

kilers

13.09.2017. 22:36

Vai nu Tu nezini kas ir jādara. Novākt!!

Ps.Gaidu zvanu.

Atbildēt

un

13.09.2017. 22:21

»

kristalbaltais

Vai tiesam tauta nesaprot ,ka neviens tiesnesis neriskes taisit notiesajosu pret sitiem viriniem . Tas vienkarsi ir bistami


ja arī vienu notiesātu - vai gan iestātos mūžīgs taisnīgums un laime visiem šajā zemē?

Atbildēt

smieklīgi

13.09.2017. 21:42

Lembergs žēlojoties, ka tiesa neļauj viņam neierobežoti bezjēdzīgi muldēt, pats ir bloķējis komentārus pie sava raksta NRA.

Atbildēt

kristalbaltais

13.09.2017. 21:24

Vai tiesam tauta nesaprot ,ka neviens tiesnesis neriskes taisit notiesajosu pret sitiem viriniem . Tas vienkarsi ir bistami .

Atbildēt

MISTERIS LINUZHISS

13.09.2017. 21:07

un tad ir OSTAS,V.NAFTAS,LK IZZAGSHANA

Atbildēt

+++++

13.09.2017. 21:05

UN DRANKI TADI...MAN TIK DAUDZ SHEMAS SAGATAVOTAS GAN CELTNIECIBA,GAN OSTS,gan dzelzcela...tur tik daudz jaaaaapguuust

Atbildēt

Tu melo

13.09.2017. 19:26

»

Jurists

Njā, saki ko gribi, te ož pēc LV zaudējuma ECT. Vajadzēja uzklausīt, lai pēc tam nevarētu neko pārmest. Vai arī tiesa to dara speciāli - lai vēlāk Aivars uzvarētu cilvēktiesību tiesā


Te ir tiesa, nevis pasaku vakars, kur var runāt ko iedomājās, neatbildot uz jautājumiem., nerunājot par izskatāmu faktu. Bet tā visdrīzāk ir taisnība - viss, kas saistīts ap šo vīriņu, ka tiesas taisa teātri, ko pierāda, ka jau deviņus gadus tiesā un tiesā, tiesā un tiesā, un nenotiesā un neapcietina, lai kā viņš par tieu it kā ņirgātos, vai spēlētu teātri, ar kopīgu mērķi.

Patiesi, laikam Lembetgs zina, ka tiesa nav objektīva, jo ļaujas ņirgāties, spēlēt teātri, uz kjo laikam kā Lembergam, tā tiesai kopējs mēŗķis - tiesāt, kamēr notiks kaut kāds "sprādziens" - nāks uz KNABU atkal strādāt Juta Strīķe un atklās jaunu lietu un arestēs. Atvainojos, pārsteidzos - komandieris no kamandas teica - atlaistos kadrus ne tuvu pie KNABA - viņi var arestēt Lembergu - tā laikam domājot, neļāva komandas locxeklim , jaunajam KNAB vadītājam rīkoties pašam- aicināt Jutu.

Atbildēt

No krievu laikiem

13.09.2017. 19:14

Krivu laikos advokāti drīkstēja runāt ar līkumiem, tikai ar likumiem un muldēšana, tukša runa nebija atļauta, tas ir apsūdzētajam tāpat. Un paskaties ko raksta "KOMPARTIJA mūsu laika korifejs": - „Ir acīmredzami, ka lietas iztiesāšana nenotiek objektīvā un neatkarīgā tiesā, jo procesā arvien vairāk un vairāk tiek nesamērīgi ierobežotas manas tiesības uz taisnīgu tiesu, kas ir pretēji Eiropas Cilvēktiesību konvencijas 6.panta prasībām.” Kur te ir likums, kur aizskārums, un tā muld 9 gadus. Šis "korifejs"ar saviem advokātiem, nepazemo tiesu, tiesnešus, Latviju, neņirgājas par viņiem? Viņa secinājuma teikumā nav neviena likumam atbilstoša, "objektīva"satura - muld un viss.
Jaunzēlandes ekonomists pirms laika, izsekojis Latvijas attīstībai esot secinājis - kamēr Latvijā vldīs TRĪS personas, Latvija ies dziļa nabadzība gadu gadiem. - tā apmerām. "Korifejs" jau 9 gadus noilgojies pēc restēm?
Ja būtu "taisnīga tiesa"Latvijā, šādi korifeji sēdēti bez noilguma , kamēr iztiesā un stāstītu, runātu ātri labi pareizi, lai iztiesātu un .... Bet Latvijā "korifeji"beg no valsts, nosaka " Ne - drošības naudu', ļaujas "vazāt tiesu aiz deguna".

Vienīgais variants tiesai - apcietināt un viss sakārtosies, negaidīt, ka Lembergs tiesnešiem maksātu miljonus, arī advokātiem tāpat. No tās naudas taču nodokļus arī nemaksā - nav godīgi!?

Atbildēt

Jurists

13.09.2017. 18:31

Njā, saki ko gribi, te ož pēc LV zaudējuma ECT. Vajadzēja uzklausīt, lai pēc tam nevarētu neko pārmest. Vai arī tiesa to dara speciāli - lai vēlāk Aivars uzvarētu cilvēktiesību tiesā.

Atbildēt

nesoross

13.09.2017. 18:22

Visas garās runas īsā sāls laikam ir tur, ka Aivaronka negrib sēdēt. Negrib jebkuriem līdzekļiem. Un līdzekļi noalgot pasaku teicējus un sacerētājus viņam ir. Toties valsts sektoram zināšanas, jaunrades un kapacitātē pietrūkst.
Kā lai te neatceras Marksu un viņa Kapitālu un to, kā tur to kapitālismu raksturoja, kā notiek kapitāla pirmatnējās uzkrāšanas process.
Šoreiz gan ir savādāk nekā Kārļonka sludināja - nevis no feodālisma un kapitālismu, bet no socālisma uz kapitālismu, t.i. pretējā, ne jau Marksa noteiktajā virzienā. Tomēr kopējie principi izskatās nemainās.
Tiesām u.c. tiesību iestādēm vajadzētu to ņemt vērā un pieiet radošāk "darbā" ar Aivaronkuli un līdzīgiem. Citādi neglābjami paliksiet "gribot".

Atbildēt

\_(`~`)_/

13.09.2017. 17:57

Kleiner Mann - was nun?

Atbildēt

zaķkāpostu brīnumlauka mēslojumam

13.09.2017. 17:39

Ir sacīts: "PIRMS meklēt skabargas CITU acīs - būtu pat ļoti lietderīgi, ja ne gluži pašsaprotami obligāti, pacensties tikt jēgā ar baļķiem SAVĀ privātajā redzoklī!"

Un, arī: "Nekad neatļaujies nodarīt citiem to, ko negribētu izbaudīt uz savas PAŠA privātādas."

Atbildēt

Arturs Nagliņš

13.09.2017. 17:15

Valodai vienmēr vajag pievērst vislielāko uzmanību. Valoda ir cilvēka prāta, gara, dvēseles, izglītotības, inteliģences spogulis. Tāpēc ir vērts ieskatīties svešvārdu vārdnīcā: ignorance [vācu Ignoranz < lat. ignoratia] - nezināšana; aprobežotība; ignorēt [lat.ignorare] - kaut ko apzināti neievērot, nevērīgi pret to izturēties; nevēlēties zināt.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

"Trīciet, heterocūkas!" jeb Ne viss ir tā, kā mums to mēģina iestāstīt

FotoReizēm, lai ieraudzītu kopainu, ir jāpakāpjas soli atpakaļ. 1989. gada 29. jūnijā ASV Kongresa debatēs parlamenta loceklis Viljams Dannenmeijers, vēloties piesaistīt klātesošo uzmanību geju un lesbiešu tiesību aizstāvju mērķiem, nolasīja izdevumā "Gay Community News" 1987. gada februārī publicēto Maikla Svifta ievadrakstu "Geju revolucionārs". Citēšu dažus tā fragmentus:  
Lasīt visu...

21

Tūliņ, tūliņ uzzināsim, ka vatņiku daudzinātā „Sputņik V” vakcīna nebija nekas vairāk kā tukša „moskovītu” muldēšana

FotoZinātnes pasauli ir pāršalkusi jauna sensācija. Starptautiska zinātnieku grupa ir nosūtījusi prominentajam žurnālam „Lancet” atklātu vēstuli, kurā apvaino Krievijas vakcīnas Sputņik V izstrādātājus efektivitātes datu falsificēšanā un vispārējā zinātniskās izstrādes procesa caurskatāmības trūkumā.
Lasīt visu...

12

Cāļus skaita rudenī

FotoNesen laikrakstam DDD bija pilngadība, precīzāk, deviņpadsmit gadiņu. Vai tas ir tikai deviņpadsmit vai jau, to lai katrs izdomā pats. Es šoreiz par ko citu. Par cāļiem un ne tikai.
Lasīt visu...

21

Kas viņus dīda? (Kroņa vīruss kā hibrīdkara elements, svarīgākais elements)

FotoSastopoties ar acīmredzamā noliedzējiem, es vienmēr neizpratnē plātu rokas, jo neizprotu, kas viņiem prātā, kas viņus dīda, kas liek tā uzvesties?! Ko viņi grib un vēlas panākt?
Lasīt visu...

21

Atbilde Kasīklim par to, kur labāka dzīve – Latvijā vai Krievijā?

FotoCilvēki Krievijā slīkst nabadzībā, pensionāri mirst no bada, savukārt latviešus pārņem nauda, greznība un prieks. Tā Kasīklis savā kartējā sacerējumā apraksta dzīvi abās valstīs. 
Lasīt visu...

21

„Linča tiesa” sit augstu vilni

FotoCeru, ka esat gatavi uzklausīt arī mani*. Pirmkārt, ar tīru sirdsapziņu varu viennozīmīgi apgalvot: nekad neesmu ne sitis vai kā citādi fiziski aizskāris ne savu sievu, ne kādu citu sievieti.
Lasīt visu...

21

Nav jūtama krietna, kārtīga saimnieka roka

Foto2017. gada pašvaldību vēlēšanās Smiltenes novadā no 66 kandidātiem četros partiju sarakstos tikai 7 kandidāti bija partiju biedri. Rezultātā deputātu vietu vairākumu 9 no 15 Smiltenes novada domē ieguva Nacionālās apvienības (NA) saraksts, no kura nebija ievēlēts neviens NA biedrs. Tā par Smiltenes novada mēru kļuva bezpartejiskais Gints Kukainis un kopā ar astoņiem bezpartejiskiem deputātiem faktiski vadīja novadu līdz brīdim, kad 2019. gada 2. septembrī bijušais izpilddirektors Kārlis Lapiņš pieņēma Latvijas Reģionu apvienības/Vidzemes partijas (LRA) saraksta deputāta mandātu un lielā vienprātībā tika ievēlēts par domes priekšsēdētāja vietnieku.
Lasīt visu...

21

Rīdziniekiem ir dota iespēja balsot jebkurā novadā, kur viņiem pieder kāds īpašums

FotoPieaugot spriedzei Facebook diskusijās un zīlējot nākotni kafijas biezumos, prognozējot, ko atļaus, ko neatļaus un vai vispār atļaus, der atcerēties - nav neviena, kas var kaut ko aizliegt vai atļaut demokrātiskā sabiedrībā, tikai un vienīgi mēs paši.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kārtība caur haosu - kā uzbūvēt jau sabrukšanai nolemtu torni?

Laikus brīdinu, ka teksts satur vairākus okultisma terminus un, iespējams, var aizskart kāda reliģiskās jūtas, bet...

Foto

Kāpēc potēšana Latvijā, visticamāk, nespēs uzveikt Ķīnas vīrusu

Kopš gada sākuma uzkrājies gana pieredzes, lai kopā ar iepriekš zināmiem apstākļiem varētu atzīt, ka potēšana Latvijā, visticamāk,...

Foto

Krimināllikumā virza apdraudējumu vārda brīvībai

Partiju apvienība “Attīstībai/Par” sadarbībā ar partiju “Progresīvie” iniciējuši diskriminējošus grozījumus Krimināllikumā, kas pāri citām sabiedrības grupām īpaši izcels tā dēvēto LGBT...

Foto

Atbilde Kasīklim par 9. maiju

Cienījamais Kasīklis kārtējo reizi nolēma parādīt, ka viņš ir gudrāks par visiem citiem, un padalījās ar virkni savu uzskatu par 9. maija svinēšanu Latvijā....

Foto

Kad kapelmeistars un dziesmu svētku biļešu tirgotāja nozīmē injekciju ar plakātiem, avīzēm vai reklāmas rullīšiem

Vakcīnas ir medikaments, un kā katram medikamentam arī vakcīnai ir konkrēta...

Foto

Veselības aprūpes iestāžu funkcionāru atklātā vēstule Latvijas Republikas Saeimai un Ministru kabinetam

Mēs, Veselības ministrijas, Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC), Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD), Bērnu klīniskās...

Foto

9.maijs - Lielā lūzera diena

Ko tad īstam krievu imperiālistam 9.maijā vajadzētu pieminēt - Pirra uzvaru “Lielajā Tēvijas karā” vai murgaino Pasaules revolūciju?...

Foto

Tiesībsargs ignorē acīmredzamu civiltiesību pārkāpumu: jaunais īres likums apzināti atņem iegūtās īres tiesības

Ja nelasījāt LR Tiesībsarga paskaidrojumus par jauno īres likumu, tos varat izlasīt ŠEIT. Kā...

Foto

Homofobu naidam jāpieliek punkts: grupveida izvarošanas upuru ķengātāja atklātā vēstule Latvijas augstākajām amatpersonām

Pēdējo dienu notikumi Latvijā, kad dzīvību zaudēja puisis (Normunds Kindzulis), ir skaidri pausta...

Foto

Plānoju atsākt regulāru raidījumu vadīšanu, tāpēc iebilstu pret ierobežojumiem saistībā ar masku lietošanu raidījumos

Nu jau vairākus mēnešus Latvijā ir spēkā ierobežojums televīzijas un radio raidījumu...

Foto

Es varētu no ordeņa atteikties, jo stāvu pāri šādām lietām. Bet neatteikšos vis

Aprīļa pēdējā diena pārsteidza ar ziņu, ka esmu iekļauts ar Triju Zvaigžņu ordeņiem apbalvoto...

Foto

Levita - Ēlertes branža

Es iedomājos situāciju - eju pa ielu ar savu suņuku... pavasarīgs gaiss, putniņi čivina un galvā pozitīvas domas raisās. Vienvārdsakot, labs noskaņojums!...

Foto

Atjaunosim līdzsvaru sevī un sabiedrībā

1918. gada 18. novembris un 1990. gada 4. maijs ir divi nozīmīgākie datumi Latvijas valsts vēsturē. Šodien aprit 31 gads, kopš...

Foto

Šajās pareizticīgo Lieldienās es esmu sapratis: tautai ir jādod skaidras instrukcijas

2018.gada maijā es atteicos no turīga advokāta dzīves. Tas bija mans personīgs lēmums. Es nolēmu...

Foto

Kā uzveikt sērgu: valsts amatpersonām minimālo algu līdz uzveikšanai

Nu jau gads un trīs mēneši Ķīnas vīrusa, bet vēl nav bijis brīža, kad Latvijas veselības polītikas noteicēji būtu...

Foto

NEPLP: ja divas lesbietes skūpstās, tas NAV seksuāls saturs

Lūk, šāda atbilde no Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) par Samantas Tīnas un LTV1 demonstrēto videoklipu. Īsumā:...

Foto

Tautas balss - Dieva balss

Šo devīzi bieži citēja mans šefs Guntis Melderis tajos nicinātajos padomju laikos, ja tauta domāja citādi, pretēji valdes vai viņa paustajam...

Foto

Brīnišķais kovidlaiks

Šis brīnišķais "kovidlaiks"! Nu jau ir tā, ka nevar uzrakstīt pat pāris vārdus, tiem neveltījot atsevišķus komentārus un nepaskaidrojot vēstījuma domu sīkāk - tik...

Foto

Mēs apbalvojam pareizus un noderīgus žurnālistus par izcilu ieguldījumu demokrātijas stiprināšanā un Latvijas informācijas telpas kvalitātē

Sagaidot Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas 31. gadadienu, augstākie Latvijas valsts...

Foto

Ar likumu atļautie miesas bojājumi vai pat nonāvēšanas?

Viena no profesijām, kuras galvenais uzdevums ir glābt cilvēku dzīvību vai palīdzēt uzlabot veselības stāvokli, ir ārsti, taču...

Foto

Atklāta vēstule iekšlietu ministram, ģenerālprokuroram, Valsts policijas priekšniekam

Tukuma novadu un visu Latviju 23.aprīlī pāršalca ziņa par šausminošo notikumu Tukumā, kurā smagus apdegumus guva divas personas....

Foto

Manas domas par to, kas notika Tukumā

Policijas pārstāvis TV ziņās gan teica, ka varbūt tas nebija noziedzīgs nodarījums. Lai izmeklēšanai sekmējas noskaidrot patiesību, taču man...

Foto

Par likuma “Grozījumi Augstskolu likumā” izsludināšanu, neraugoties uz tā būtiskajiem trūkumiem

Satversmes tiesa ar 2020. gada 11. jūnija spriedumu atzina Augstskolu likuma 56. panta trešo daļu...

Foto

Jūs, „kautrīgie” geji un lesbietes, ar savu klusēšanu esat palīdzējuši radīt vidi, kurā vienu geju var aizdedzināt

Labdien visapkārt! Kā visiem labi klājas šajā pirmdienā? Nupat,...

Foto

Briesmīgi un necilvēcīgi ir pelnīt politiskos punktus uz noziegumu rēķina, rezultātā šķeļot sabiedrību un sējot naidu

Noziegums Tukumā ir briesmīgs un necilvēcīgs, policijai ir jāveic izmeklēšana,...

Foto

Kas un kā varētu palīdzēt Tieslietu ministrijas administrācijai tās radītās likumdošanas karikatūras un anomāliju novēršanai

Tieslietu ministrija (TM) apgalvo, ka esot “jānorāda uz vēsturiskajiem dalītā īpašuma...

Foto

Mums ir jādzīvo, nevis jāgaida, kad vīruss dosies uz Marsu

Skatos uz mūsu 100 onkuliņu un tantīšu haotiskajiem mēģinājumiem ko sakārtot... un rodas sajūta ka nevienam...

Foto

Vai apzināta diskriminācija un segregācija nolūkā pakļaut vairākumu mazākuma perversajām interesēm?

Jurijs Perevoščikovs portālā Apollo: "Laika periodā no 28.decembra līdz 15.aprīlim atklāti kopumā 73 400 Covid-19...

Foto

„Aunu un klaunu” vienošanās par sadarbību ekonomikas un zemkopības attīstībai

Pandēmijas iespaids uz tautsaimniecību šodien ir viens no valsts attīstības centrālajiem jautājumiem. Krīzes rada ne tikai...

Foto

Kas pašlaik notiek VID?

Šodien parunāsim par Valsts ieņēmumu dienestu (VID), - kas tur pašlaik notiek Ar 2021.gadu nodokļu nomaksai ir izveidots vienotais konts. Liekas, ka...

Foto

Ko mums māca „Thalidomide” pandēmija

20.gadsimta otrajā pusē daudzās valstīs zāļu ağentūras reğistrēja brīnumainas zāles Thalidomide, kas palīdzēja daudzām saslimšanām, t.sk., grūtniecēm noņēma nepatīkamās sajūtas. Zāles raksturoja ar...

Foto

Mums ir izvēle

TV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...”...

Foto

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi....

Foto

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

Kādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju....

Foto

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

Šonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā...

Foto

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

Futbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu...

Foto

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

Šis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk....

Foto

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

Latvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija...

Foto

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:...

Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....