Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Maija

01.10.2017. 17:17

Nu cik var vilkt Latvijas valsts vislielākā zagļa (zadzis miljardus ) un jau no 1989.gada notiesāšanu. Visi pierādījumi sen ir savākti , publicēti un pierādīti. No pierādījumiem 10x lembergu un viņa drauģeļus varētu notiesāt. Neaizmirstiet , ka lembergs ir manuprāt vainojams sev tuvu stāvošo cilvēku dzīvibas iznīcināšanā. Kāpēc neviens neķeras Ventspils domes lemberga sabiedrotajam vītoliņam. Tam jau pēc acīm ir redzams ,ka baidas, ka zina visu par lemberga darbībām Ventspils domē pašlaik.

Atbildēt

cik var auklēties?

24.09.2017. 20:10

Kad beidzot viņu ieliks cietumā????

Atbildēt

Joņs

24.09.2017. 19:42

Lemberga ignorance nepieļauj citu rīcību, kā vien viņa ignorēšanu.

Atbildēt

Skolnieciņš [Vislatvijas skaudības dievība]

15.09.2017. 20:39

Kāpēc viņam ne silts, ne auksts?
Aizsardzības ministrs ieraudzija Saeimas logā n-tos stāvus un kliedza:"Krievi nāk!".
Bet labklājības Ministrs kvieca:" Bomži nāk!".
Pasakas beigās bomži, kas cieta badu, pierijās ar mūsu politiķiem. Un no mūsu valdības atliekām uztaisija suvenīrus.

Atbildēt

a411

15.09.2017. 18:20

Zili brīnumi- padomju okupantu atbalstītājiem neļauj sniegt liecības!

Atbildēt

ignorance

15.09.2017. 14:34

BILDES KUNGA DARBS VISUS 25-26 ir bijis visas Latvijas tautas intereshu ignorance

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

15.09.2017. 11:56

»

reāli

normālu cilvēku ir pietiekoši - tikai viņus jau laicīgi atšifrē, apmelo, nostumj malā - lai nedod dievs, nesāktu kāpt pa karjeras kāpnēm :) Un tā nu mēs redzam rezultātu - pa kāpnēm kāpj pelēkā niecība, kas, apzinoties savu niecību, ir vēl jo agresīvāka pret domājošajiem īpatņiem un apvienojas vienā...


Labi, jā, pārspīlēju, emocijas.
100 punkti taisnība. Normāliem cilvēkiem reāli ir jāslēpj savas domas, jāklusē. Savādāk, ja viņi tiek atšifrēti, notiek tas ko uzrakstījāt. Un tas ir visās kaut cik svarīgās valsts iestādēs. Un "neitralizēt" normālus cilvekus var simts un vienā veidā.

Atbildēt

reāli

15.09.2017. 09:06

»

Neiedziļinoties detaļās

Viens pats valstvīrs neko neizdarīs. 10000 visādu kangariņu salīduši pārvaldei svarīgos amatos. Ja valstvīrs ko iesāks šie melos, locīsies kā cērmes, sabotēs, nodos...


normālu cilvēku ir pietiekoši - tikai viņus jau laicīgi atšifrē, apmelo, nostumj malā - lai nedod dievs, nesāktu kāpt pa karjeras kāpnēm :) Un tā nu mēs redzam rezultātu - pa kāpnēm kāpj pelēkā niecība, kas, apzinoties savu niecību, ir vēl jo agresīvāka pret domājošajiem īpatņiem un apvienojas vienā lielā, pelēkā masā, kas ar masu arī sabradā pēdējos sakarīgos........

Atbildēt

es

15.09.2017. 09:01

»

Stulbais Žuli

izlasi virsrakstu, deģenerāt


atšķirībā no Tevis protu lasīt :) Turklāt, man ir arī atbilstoša izglītība un atbilstoša darba pieredze - kādus gadus 40 :) Atšķirībā no Tevis :)

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

15.09.2017. 08:06

»

Viedais

Lai izbeigtu visas oligarhu lietas...


Viens pats valstvīrs neko neizdarīs. 10000 visādu kangariņu salīduši pārvaldei svarīgos amatos. Ja valstvīrs ko iesāks šie melos, locīsies kā cērmes, sabotēs, nodos.
Problēma ir, ka momentā tos visus nevar nomainīt. Paskaties apkārt, dumju bauru pūļi. Reāli cilvēku nepietiek.
+ melu midzeņi, visādi tv3, lnt, ltv, kasjauns, la un citi melos, noklusēs - darīs visu pret valstvīru.

Atbildēt

Viedais

15.09.2017. 06:31

Lai izbeigtu visas oligarhu lietas:
1) Latvijā ir jānāk pie šprices VALSTSVĪRAM,
2) kas no visiem vietējiem žuļikiem iekasēs prāvu vērdiņu valsts kasē, un bez kumēdiņiem garantēs, ka turpmāk bizness būs tiesisks,
3) bet visus ārzemju žuļikus patrieks ratā, ja šiem nepatiks vietējie likumi

Atbildēt

kā es to zinu?

15.09.2017. 05:52

»

Neiedziļinoties detaļās

Kā tu to zini...


Lembergs taču pats to saka!
Kas, ja ne muldēšana ir apsūdzībā par slēptām īpašuma tiesībām stāstīt, ka nav piedalījies akcionāru sapulcēs.

Atbildēt

to zaglim Lembim

14.09.2017. 21:32

Ko tu te muldi ? Jau 9-ņus gadus čakarē tiesu,valsti,tautu.Ja esi totāls idiots un pa šo laiku nespēj pierādīt,ka esi pāvesta baltais balodis,flag tev v ruki un nesies taču uz ECT.Tu to taču gribi vairāk par viagras sekām.No melošanas un nelietības tev jau feiss mumicifējies kā Iļjičam mauzolejā ar visu kosmētiku un masāžām.Tik pretīgu radījumu diez vai arheologi atraktu tūkstoš gados.Tu iekš VDK esi izgājis tādu melu mērkaķa skolu?

Atbildēt

VB

14.09.2017. 19:17

»

Buba

Zvēri! Vai tā dtīkst, - ignorēt hronisko verbālo caureju, neļaut vīrelim gvelzt par jebko, izņemot atbildēt uz jautājumiem pēc būtības


"Aizstāvībai vispār netika dota iespēja pratināt nedz Aināru Gulbi, nedz Jūliju Krūmiņu, uz kuru liecībām tiek balstīta apsūdzība"
Un tomēr, kā tas var būt?

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

14.09.2017. 16:50

»

Tikai saprātīga iespēja izklāstīt argumentus nenozīmē bezjēdzīgu muldēšanu atkārtojot to pie katra apsūdzības punkta


Kā tu to zini?
Ja viena puse mauc 50 tiesas sēdes, bet tev pasaka pietiks ar 20. Tas ir normāli?
Tai pat laikā visi taču zin, ka tiesas ir totāli ļaunuma perēkļi, velna midzeņi ar velna kalpiem, kuri smalki ģērbjas, brauc glaunās mašīnās. Meļi, blēži, cietsirdīgi, ļauni cilvēki. Domāju tur lielai daļai redzēt nevainīga, + ja viņam vēl nav resursu pretoties, cilvēka ciešanas sagādā lielu baudu.

Atbildēt

Seidenweg

14.09.2017. 14:42

»

\_(`~`)_/

Kleiner Mann - was nun


Hau ab!

Atbildēt

ja šo notiesātu

14.09.2017. 11:21

»

un

ja arī vienu notiesātu - vai gan iestātos mūžīgs taisnīgums un laime visiem šajā zemē


kādu laiku iestātos bieds citiem līdzīgiem

Atbildēt

nu

14.09.2017. 11:21

»

valsts valoda

ignorance


likumu un tiesājamo personu tiesību nezināšana ir aprobežotība :) Acīmredzot Lembis tieši to ir domājis, ka nevis klaji ignorē (pieņemot, ka zina likumus), bet vispār likumus nezina. Man gan uzreiz jau likās, ka nojaušu viņa nodomus lietojot tieši šo vārdu :) :)

Atbildēt

valsts valoda

14.09.2017. 10:17

ignorance
1. Nezināšana; aprobežotība.
Avoti: LLVV

Atbildēt

Ha ha

14.09.2017. 09:13

Jā, Raimond, esmu izbaudījis gan "partijas intereses", gan LR bandītu intereses, aizmuguriski notiesājot. Padomju laikā "partijas intereses" galvenokārt funkcionēja ideoloģiskajā jomā, ja kāds lamāja komunismu, partiju, padomju varu, marksisma ideoloģiju utt. LR turklāt dominē bandītu intereses, lai kādam atņemtu māju, naudu, mašīnu, firmu utt.

Atbildēt

???

14.09.2017. 08:41

Tak raidījumā 1:1 Jurašs pareizi pateica, ka Aivars ar savu muldēšanu un melošanu visiem jau ir apnicis un neviens viņā vairs neklausās.

Atbildēt

Žulis

14.09.2017. 07:55

Tikai tas fakts vien, ka Lembergu tiesā 9 gadu garumā un nevar ne notiesāt, ne attaisnot, skaidri un nepārprotami parāda, ka mūsu tieslietu sistēma ir nekur nederīga butaforija. Viss pārējais, tai skaitā arī tas, ko te stāsta Lembergs jau ir gaužām otršķirīgi.

Atbildēt

nu

14.09.2017. 07:55

»

Tu melo

Te ir tiesa, nevis pasaku vakars, kur var runāt ko iedomājās, neatbildot uz jautājumiem., nerunājot par izskatāmu faktu. Bet tā visdrīzāk ir taisnība - viss, kas saistīts ap šo vīriņu, ka tiesas taisa teātri, ko pierāda, ka jau deviņus gadus tiesā un tiesā, tiesā un tiesā, un nenotiesā un neapcietina...


gan sad...si. Ko tad Strīķe ir izdarījusi - vienas vienīgas PR akcijas pēc politiskā pasūtījuma nomelnojot cilvēkus? Slims cilvēks, kuru te mēģina par elku pataisīt.......... Starp citu, ja cilvēks nekad nekur nav piedalījies, tad neļaut viņam to pateikt ir noziegums.

Atbildēt

pilnīgi

14.09.2017. 07:50

ticu, jo, pret mani safabricētajā lietā (gan tikai civillietā) notika tieši tas pats. Lai man aizliegtu vispār runāt, tiesnese pat atļāvās kliegt (tiešām bļāva pilnā rīklē), ka man esot pāŗstāvis un tāpēc man nav tiesību neko teikt - es viņas prāt, nedrīkstēju pat pateikt savu viedokli par iespējamo mierizlīgumu, kuru viņa pati formāli "piedāvāja" !!!!!!!! Tātad - pēc pasūtījuma spriežot tiesu, nemaz negribēja panākt, lai puses izlīgst !!!!! Paldies dievam, tagad visas sēdes tiek ierakstītas un man šie ieraksti ir. Kad iztiesāšana būs pabeigta - noteikti nodošu šos ierakstus publicēšanai, jo, man nav ne mazāko šaubu, ka arī otrajā instancē būs pasūtījuma spriedums.

Atbildēt

14.09.2017. 06:01

»

www.govlawyer.lv

Latvijas Republikas Satversmes 92.pantā minētais jēdziens „taisnīga tiesa...


Tikai saprātīga iespēja izklāstīt argumentus nenozīmē bezjēdzīgu muldēšanu atkārtojot to pie katra apsūdzības punkta.

Atbildēt

xx

14.09.2017. 01:51

»

Jurists

Njā, saki ko gribi, te ož pēc LV zaudējuma ECT. Vajadzēja uzklausīt, lai pēc tam nevarētu neko pārmest. Vai arī tiesa to dara speciāli - lai vēlāk Aivars uzvarētu cilvēktiesību tiesā


Vai arī tiesa to dara speciāli - lai vēlāk Aivars uzvarētu cilvēktiesību tiesā ... A ko tad Tu gribēji - ka tā pa taisno tas notiks , pa prasto ? Nē , teātris ir un būs augstā līmenī .

Atbildēt

www.govlawyer.lv

14.09.2017. 00:30

Latvijas Republikas Satversmes 92.pantā minētais jēdziens „taisnīga tiesa”
ietver divus aspektus, proti, „taisnīga tiesa” kā neatkarīga tiesu varas institūcija,
kas izskata lietu, un „taisnīga tiesa” kā pienācīgs, tiesiskai valstij atbilstošs process, kurā lieta tiek izskatīta.

Taisnīga tiesa kā pienācīgs, tiesiskai valstij atbilstošs tiesas process nozīmē valsts pienākumu paredzēt tiesiskās garantijas tiesiskuma un taisnīguma principu ievērošanai lietu izspriešanā un aptver vairākus elementus – savstarpēji saistītas tiesības, citastarp arī pušu līdztiesības un sacīkstes principus

No taisnīgas tiesas jēdziena izrietošais pušu līdzvērtīgu iespēju princips noteic, ka lietas izskatīšanas gaitā procesa dalībnieku tiesībām jābūt taisnīgi līdzsvarotām, proti, katram procesa dalībniekam jābūt nodrošinātām adekvātām iespējām izmantot procesuālos līdzekļus un neviens procesa dalībnieks nedrīkst tikt nepamatoti nostādīts nelabvēlīgākā situācijā kā citi procesa dalībnieki

Eiropas Cilvēktiesību tiesa savā praksē ir atzinusi,
ka pušu līdztiesības princips ir „taisnīgas tiesas procesa neatņemams elements”.

Eiropas Cilvēktiesību tiesa savā praksē ir konsekventi atkārtojusi: pušu līdztiesība nozīmē to, ka “katrai tiesvedības pusei jānodrošina saprātīga iespēja izklāstīt savus argumentus [..] tādos apstākļos, kas to nenostāda būtiski sliktākā stāvoklī salīdzinājumā ar otru tiesvedības pusi”.

Atbildēt

kilers

13.09.2017. 22:36

Vai nu Tu nezini kas ir jādara. Novākt!!

Ps.Gaidu zvanu.

Atbildēt

un

13.09.2017. 22:21

»

kristalbaltais

Vai tiesam tauta nesaprot ,ka neviens tiesnesis neriskes taisit notiesajosu pret sitiem viriniem . Tas vienkarsi ir bistami


ja arī vienu notiesātu - vai gan iestātos mūžīgs taisnīgums un laime visiem šajā zemē?

Atbildēt

smieklīgi

13.09.2017. 21:42

Lembergs žēlojoties, ka tiesa neļauj viņam neierobežoti bezjēdzīgi muldēt, pats ir bloķējis komentārus pie sava raksta NRA.

Atbildēt

kristalbaltais

13.09.2017. 21:24

Vai tiesam tauta nesaprot ,ka neviens tiesnesis neriskes taisit notiesajosu pret sitiem viriniem . Tas vienkarsi ir bistami .

Atbildēt

MISTERIS LINUZHISS

13.09.2017. 21:07

un tad ir OSTAS,V.NAFTAS,LK IZZAGSHANA

Atbildēt

+++++

13.09.2017. 21:05

UN DRANKI TADI...MAN TIK DAUDZ SHEMAS SAGATAVOTAS GAN CELTNIECIBA,GAN OSTS,gan dzelzcela...tur tik daudz jaaaaapguuust

Atbildēt

Tu melo

13.09.2017. 19:26

»

Jurists

Njā, saki ko gribi, te ož pēc LV zaudējuma ECT. Vajadzēja uzklausīt, lai pēc tam nevarētu neko pārmest. Vai arī tiesa to dara speciāli - lai vēlāk Aivars uzvarētu cilvēktiesību tiesā


Te ir tiesa, nevis pasaku vakars, kur var runāt ko iedomājās, neatbildot uz jautājumiem., nerunājot par izskatāmu faktu. Bet tā visdrīzāk ir taisnība - viss, kas saistīts ap šo vīriņu, ka tiesas taisa teātri, ko pierāda, ka jau deviņus gadus tiesā un tiesā, tiesā un tiesā, un nenotiesā un neapcietina, lai kā viņš par tieu it kā ņirgātos, vai spēlētu teātri, ar kopīgu mērķi.

Patiesi, laikam Lembetgs zina, ka tiesa nav objektīva, jo ļaujas ņirgāties, spēlēt teātri, uz kjo laikam kā Lembergam, tā tiesai kopējs mēŗķis - tiesāt, kamēr notiks kaut kāds "sprādziens" - nāks uz KNABU atkal strādāt Juta Strīķe un atklās jaunu lietu un arestēs. Atvainojos, pārsteidzos - komandieris no kamandas teica - atlaistos kadrus ne tuvu pie KNABA - viņi var arestēt Lembergu - tā laikam domājot, neļāva komandas locxeklim , jaunajam KNAB vadītājam rīkoties pašam- aicināt Jutu.

Atbildēt

No krievu laikiem

13.09.2017. 19:14

Krivu laikos advokāti drīkstēja runāt ar līkumiem, tikai ar likumiem un muldēšana, tukša runa nebija atļauta, tas ir apsūdzētajam tāpat. Un paskaties ko raksta "KOMPARTIJA mūsu laika korifejs": - „Ir acīmredzami, ka lietas iztiesāšana nenotiek objektīvā un neatkarīgā tiesā, jo procesā arvien vairāk un vairāk tiek nesamērīgi ierobežotas manas tiesības uz taisnīgu tiesu, kas ir pretēji Eiropas Cilvēktiesību konvencijas 6.panta prasībām.” Kur te ir likums, kur aizskārums, un tā muld 9 gadus. Šis "korifejs"ar saviem advokātiem, nepazemo tiesu, tiesnešus, Latviju, neņirgājas par viņiem? Viņa secinājuma teikumā nav neviena likumam atbilstoša, "objektīva"satura - muld un viss.
Jaunzēlandes ekonomists pirms laika, izsekojis Latvijas attīstībai esot secinājis - kamēr Latvijā vldīs TRĪS personas, Latvija ies dziļa nabadzība gadu gadiem. - tā apmerām. "Korifejs" jau 9 gadus noilgojies pēc restēm?
Ja būtu "taisnīga tiesa"Latvijā, šādi korifeji sēdēti bez noilguma , kamēr iztiesā un stāstītu, runātu ātri labi pareizi, lai iztiesātu un .... Bet Latvijā "korifeji"beg no valsts, nosaka " Ne - drošības naudu', ļaujas "vazāt tiesu aiz deguna".

Vienīgais variants tiesai - apcietināt un viss sakārtosies, negaidīt, ka Lembergs tiesnešiem maksātu miljonus, arī advokātiem tāpat. No tās naudas taču nodokļus arī nemaksā - nav godīgi!?

Atbildēt

Jurists

13.09.2017. 18:31

Njā, saki ko gribi, te ož pēc LV zaudējuma ECT. Vajadzēja uzklausīt, lai pēc tam nevarētu neko pārmest. Vai arī tiesa to dara speciāli - lai vēlāk Aivars uzvarētu cilvēktiesību tiesā.

Atbildēt

nesoross

13.09.2017. 18:22

Visas garās runas īsā sāls laikam ir tur, ka Aivaronka negrib sēdēt. Negrib jebkuriem līdzekļiem. Un līdzekļi noalgot pasaku teicējus un sacerētājus viņam ir. Toties valsts sektoram zināšanas, jaunrades un kapacitātē pietrūkst.
Kā lai te neatceras Marksu un viņa Kapitālu un to, kā tur to kapitālismu raksturoja, kā notiek kapitāla pirmatnējās uzkrāšanas process.
Šoreiz gan ir savādāk nekā Kārļonka sludināja - nevis no feodālisma un kapitālismu, bet no socālisma uz kapitālismu, t.i. pretējā, ne jau Marksa noteiktajā virzienā. Tomēr kopējie principi izskatās nemainās.
Tiesām u.c. tiesību iestādēm vajadzētu to ņemt vērā un pieiet radošāk "darbā" ar Aivaronkuli un līdzīgiem. Citādi neglābjami paliksiet "gribot".

Atbildēt

\_(`~`)_/

13.09.2017. 17:57

Kleiner Mann - was nun?

Atbildēt

zaķkāpostu brīnumlauka mēslojumam

13.09.2017. 17:39

Ir sacīts: "PIRMS meklēt skabargas CITU acīs - būtu pat ļoti lietderīgi, ja ne gluži pašsaprotami obligāti, pacensties tikt jēgā ar baļķiem SAVĀ privātajā redzoklī!"

Un, arī: "Nekad neatļaujies nodarīt citiem to, ko negribētu izbaudīt uz savas PAŠA privātādas."

Atbildēt

Arturs Nagliņš

13.09.2017. 17:15

Valodai vienmēr vajag pievērst vislielāko uzmanību. Valoda ir cilvēka prāta, gara, dvēseles, izglītotības, inteliģences spogulis. Tāpēc ir vērts ieskatīties svešvārdu vārdnīcā: ignorance [vācu Ignoranz < lat. ignoratia] - nezināšana; aprobežotība; ignorēt [lat.ignorare] - kaut ko apzināti neievērot, nevērīgi pret to izturēties; nevēlēties zināt.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Nē, cilvēki Latvijā nav dīvaini un neizvairās no vakcinēšanās!

FotoPar spīti masīvai antivakcinācijas kampaņai soctīklos, ko uzkurina Kremļa troļļi kopā ar visādiem vietējiem dīvainīšiem, un par spīti valdības vienveidīgajai naudas apgūšanas... pardon, atvainojiet, “vakcinācijas informācijas” kampaņai, iedzīvotāji vakcinējas tā, ka rindās stāv!
Lasīt visu...

12

Viena mācība gan, ja jebkad “ejat politikā” – rūpējieties par sevi!

FotoPROGRESĪVO valde aizmuguriski un negaidīti ir izslēgusi mani no partijas par neseno interviju. Manuprāt, lēmums par tā pieņēmējiem pasaka vairāk, nekā es jebkad spētu ietilpināt kādā savā komentārā.
Lasīt visu...

12

Omega vēlētāja vilšanās

FotoAizritējušajās Saeimas vēlēšanās balsoju par KPV LV, pieliekot plusiņu Aldim Gobzemam. Diemžēl, nokļūstot Saeimā, partija neattaisnoja lolotās cerības. Tās suņu būdas cerbers kļuva par Šveices blēža vaukšķi, bet pati KPV LV iekļāvās Kariņa valdībā un stāvēja pie esošo nejēdzību šūpuļa.
Lasīt visu...

12

Ja jums ir tikai gurķis, tad nevar uztaisīt gurķu un tomātu salātus

FotoDārgā Latvijas tiesu vara! Vai arī man jūs tagad jāsauc par likumdevēja varu? Rakstu, lai vaicātu, vai tiesa, ka tagad divi vīrieši varēs juridiski nostiprināt savas “ģimenes” attiecības un tikt valsts atzīti par “ģimeni”?
Lasīt visu...

15

Joku diena Evri Dej, teicēnieši gardi smej

FotoTeikas likumdošanai ir jāsoļo soli solī ar Dievzemītē notiekošajām nejēdzībām. Kad savulaik izdevu dekrētus, man prātā nevarēja ienākt, ka par uzpurņu nenēsāšanu ļaudis varēs sodīt, veseliem cilvēkiem aizliegs pulcēties un diennakts tumšajā laikā nedrīkstēs atrasties ārpus telpām, piemēram, lai izietu uzpīpēt vai ieelpot svaigu gaisu (šī absurdā norma pašreiz gan nav spēkā, taču no tās atgriešanās neesam pasargāti), tālab pilnveidoju un papildināju savus ukazus. Knariņu valdība ir laidusi pasaulē arī vairākus groteskus noteikumus auto un citu riteņratu stūrētājiem, taču kā kājāmgājējs es šajā jomā atturos izteikties.
Lasīt visu...

18

Kariņš un Pavļuts ir diskreditējuši vakcinācijas procesu un tagad grasās vakcināciju diskreditēt vēl vairāk

FotoVispirms valdība politiskas konjunktūras dēļ neiepirka vakcīnas un vakcinācija Latvijā tika novilcināta par četriem mēnešiem.
Lasīt visu...

6

Izejiet ielās, Levita kungs, sajutīsiet, ko tauta par jums domā

FotoLevits šodien runāja Saeimā. Runa bija tukša. Jautājums ir par redzējumu, Levita kungs. Par adekvātu redzējumu. Par to būs šis raksts. Mēs 30 gadus salīdzinām sevi ar sliktākajiem piemēriem. Priecājamies, ka mums iet labāk. Kā Levits šodien - ka mums IKP kritis mazāk. Es saku, ka es redzu citādāk. Un tagad par visu pēc kārtas.
Lasīt visu...

12

Tāda cilvēka viedoklis, kuram neskaidras cilmes preparāts, ko sauc par vakcīnu, nav pieņemams

FotoŠeit izteikts vienkārša cilvēka viedoklis. Cilvēka, kurš šobrīd ir pensionārs, sejas masku nenēsā un kuram neskaidras cilmes preparāts, ko sauc par vakcīnu, nav pieņemams. Protams, daudziem ir cits viedoklis un ceru, ka tam ir loģisks pamatojums.
Lasīt visu...

15

Es visu ko pieprasu un norādu, un lūdzu iedot man varu

FotoLevit, Kariņ, Pavļut, Raivi Dzintar ar saviem prievīšu varavīksnes draugiem un pārējie pie varas esošie ar Rinkēviču ložā. Nākamnedēļ ir jābūt atceltām maskām, 2 metriem, groziņiem un visam pārējam sviestam! Es to nelūdzu, es to pieprasu un norādu Jums, ka tas ir jāizdara nekavējoties. Ja pašiem bail pieņemt lēmumu, piezvaniet uz Briseli vai vēstniecību. Jums dos atļauju. Nākamnedēļ lai būtu lēmums.
Lasīt visu...

21

Ventspils paradokss: vēlētāji nomaina nevis Lembergu, bet gan... domes opozīciju

FotoPašvaldību vēlēšanas Ventspilī beigušās ar zināmu pārsteigumu: ne tajā, ka uzvaru svinēja “Latvijai un Ventspilij”, iegūstot vairāk balsu nekā visi pārējie saraksti kopā, — interesantais šoreiz redzams opozīcijas kampaņošanā un rezultātos.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Drošības līdzeklis nedrīkst tikt izvēlēts kā iebiedēšanas vai iepriekšējas sodīšanas paņēmiens

Atbilstīgi Kriminālprocesa likumam tiesībsargājošām instancēm ir pienākums vērtēt drošības līdzekļa piemērošanu saistībā ar cilvēktiesību normām....

Foto

Man vislabāk spēs palīdzēt Selma Levrence, jo viņa ir jauna, gudra, pieredzējusi un zina daudzas valodas

Pēc ilgām pārdomām par to, kas varētu kļūt par manu...

Foto

„Sargsuns” pazemīgi lūdz atlikt nodokļu reformu

Latvijas Preses izdevēju asociācija (LPIA) aicina valdošo koalīciju atlikt nodokļu reformas uzsākšanu no 2021. gada 1. jūnija. LPIA uzskata, ka...

Foto

Viss sākās ar Šleseru!

Tvnet var lasīt Re:Baltica sagatavotu propagandas rakstu, kurā skaidri tiek pateikts, ka Latvijā baznīcas nedrīkst aizstāvēt kristīgās vērtības! Esmu pārsteigts, ar kādu naidu pret Baznīcām,...

Foto

Triju Zvaigžņu ordeņa komandieris Aivars Ozoliņš grauj Latvijas informācijas telpas kvalitāti

Pašlaik – Lielās dezinformācijas laikmetā – viens no svarīgiem uzdevumiem visiem, kuri darbojas informatīvajā telpā,...

Foto

Nākotnes vīzija par neiespējamo... (Turpinājums rakstam „Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne”)

Nesen par to runāju un pat rakstīju. Šo var uzskatīt gan par turpinājumu jau teiktajam,...

Foto

Ceļā uz ļaužu ganāmpulku

Sākotnēji biju iecerējis rakstu ar konkrētām personālijām un pierādījumu bāzi zem katras tēzes, taču tad uzaustu milzu palagu. Turklāt  patiesība ir acu...

Foto

Vīlands piedāvā neētisku lobismu?

Ralfs Vīlands neapšaubāmi ir viens no sabiedrisko attiecību jeb tā dēvētās PR nozares dinozauriem, pamatlicējiem Latvijā. Neapšaubāmi ļoti ietekmīgs....

Foto

Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne

Taisnība ir apgalvojumam, ka cilvēks ir divkājains primāts, kurš ietilpst zīdītāju klasē, bet par saprātu zinātnieki vēl strīdas. Es neesmu nedz...

Foto

Īpatnais pasažieru pārvadājumu iepirkums KNAB neinteresē

Labdien, vērsos KNAB ar iesniegumu sakarā ar NRA publikāciju, no kuras izriet, ka oligarhi dabūjuši valsts dotācijas pasažieru pārvadājumiem 500...

Foto

Dažas piezīmes uz vēlēšanu biļetena malām

1. Grand Prix par pašvaldību vēlēšanu komentāru es piešķirtu Gatim Eglītim. Ja ir kas tāds, kas var patikt JKP, tad...

Foto

Pirms bijušā kolaboranta, tagadējā politologa Skudras intervēšanas pārliecinieties, vai viņš nav paspējis piedzerties

Šajos laikos par politologu sauktā, okupācijas laikos par Komunistiskās partijas Centrālās komitejas Propagandas...

Foto

Absolūta saskarsmes impotence

Te mazs secinājums, izrietošs no vērojumiem. Pirms nedēļas ievietoju savā sejasgrāmatas profilā "pašiņu" ar atkailinātu plecu, kam pielipināta izdruka, kas apliecina "Teātra Vēstneša"...

Foto

Mīļā miera labad

Bieži no patriotiskām aprindām, īpaši tiem patriotiem, kuri dzīvo devīžu un dogmu varā, dzirdu, ka Latvijā ir jārunā tikai latviski, ka vienmēr un...

Foto

Jaunā iekšlietu ministre – sodīta par pretkorupcijas likumdošanas pārkāpumu, prioritātes nav saistītas ar iekšlietu nozares problemātiku

Valdība ir pārskatījusi ministru portfeļu sadalījumu, mainot par nozari atbildīgos...

Foto

Interesantas lietas Ventspilī gaidāmo pašvaldības vēlēšanu sakarā

Manās rokās patrāpījās laikraksta “Latvijas Avīze” šā gada 25. maija numurs, kur Māras Libekas rakstā “Gatavojas Ventspils “atbrīvošanai”” lasu,...

Foto

Kā nav kauna kandidēt uz domi un turklāt vēl Ventspilī: kandidāta atbildes uz jautājumiem

Katram, kurš sadomā kandidēt uz Ventspils domi, jānonāk starp Skillu un Haribdu:...

Foto

Demokrātijas caurais jumts

Mēdz teikt, ka kompromiss ir labs lietussargs, bet slikts jumts. Saeimas pieņemtais risinājums Varakļānu piederības jautājumā ļaus kaut kā, formāli saglābt situāciju pašvaldību...

Foto

Ar ko Garkalnes novada domes deputāts Mārtiņš Bērziņš atšķiras no bijušā domes priekšsēdētāja Mārtiņa Gunāra Bauzes-Krastiņa

Ja Garkalnes kritušais „karalis” Mārtiņš Gunārs Bauze-Krastiņš kampj un...

Foto

Kāpēc jūs man neticat, ka vakcinācija nav obligāta, tā ir brīvprātīga un neierobežo mūsu tiesības un brīvības

Covid-19 cilvēkus nešķiro - slimo visdažādākie cilvēki neatkarīgi no vecuma,...

Foto

Paldies, ka esam gatavi iestāties par tiesībām domāt arī ar savu galvu

Paldies Matīsam Kaļānam par iniciatīvu un visiem pārējiem par to, ka esam gatavi iestāties...

Foto

Uz vēlēšanām jāiet!

Mazais vēlētāju skaits iepriekšējās pašvaldību vēlēšanās liecina par nepatiku pret esošo varu un sabiedrības neprasmi reizi četros gados lietderīgāk izlietot savu instrumentu –...

Foto

Jāmaina nevis citas valsts karogi, bet kas cits

Visi ir pieauguši cilvēki. Gribi - vakcinējies, gribi - nē. Svarīgāk ir - vajag atcelt ierobežojumus, un katrs...

Foto

Jānis Reirs ir sliktāks par izbijušu čekistu

Ja jūs jautātu - kāpēc esmu sācis tik ļoti neuzticēties "Vienotības" kartelim? Tāpēc, ka viņi ar Krišjāni Kariņu priekšgalā,...