Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ruksis

15.04.2022. 16:54

Kad Kremļa boļševikiem/nacistiem tika atdota puse Eiropas, tad krievi un viņu žīdu draugi vēl A-bumbas formulu nebija paspējuši no amerikāņiem nozagt. Tieši tad vajadzēja bumbu uzlaist uz Maskavu, nevis Hirošimu.

Atbildēt

ko žēlojies?

14.04.2022. 15:59

»

he, he

Tava murgainā riešana uz krieviem ir tāpēc, ka apzinies savu niecību un savu bezspēcību viņiem kaut ko padarīt, un tāpēc tā rej kā sētas krasncis


Es nereju, tikai paskaidroju, kāpēc ASV ir, bet jums, visu nicināmiem civilizācijas atkritumiem, nav.
Kā par jums, mēsliem, rakstīja izcilais rusologs S. Meļnikoff:
Русофоб - это вас русских боящийся? Вас никто не боится. Вами брезгуют как слизью. Вы - мразь, даже когда из Бентли выползаете.
Широкорылые, косоглазые рожи с картофельными носами, рыжие, конопатые и с булатными и железными зубами. Имя вам -БЫДЛО!
http://ipvnews.org/

Atbildēt

Хм

14.04.2022. 14:57

»

krievu pulkveža defektīvai ārlaulības atvasei

Vai tev, kroplīti, vismaz ir zināms fakts, ka vakar ukraiņi ar pašu ražotām raķetēm sašāva vissvarīgāko krievijas melnās jūras kuģi, Moskva, kurā bija ap 500 dirsā drāzto krievu virsnieku un matrožu un šonakt tas aizdevās uz turieni, uz kurieni to aizsūtīja Zmejinnij salas robežsargi, proti, nahuj...


А вы сам случаем не из России? там сейчас многие крайне озабочены гей-пропагандой, везде извращения сняться. У вас постоянно какие-то анальные игрища, вас так беспокоит эта тема? Или прорывается подсознание?

Atbildēt

nav taisnība

14.04.2022. 12:19

»

TACC

Pēc oficiālās informācijas kuģis aizdegās bez iemesla un pievienojās zemūdeņu flotei kopā ar 458 zivju barības vienībām


Melnās jūras dibenā, ir lieli sērūdeņraža hidrāta slāņi, kur zivis nedzīvo. Krievu bioatkritumus anaerobās baktērijas pārstrādās gāzē.

Atbildēt

ka tev gribas

14.04.2022. 11:28

»

ex-pulkvedis

Nu nevar Ukraina atkarot Krievijai tās iegūtās teritorijas. Pat ar piesūtītajiem ieroču kalniem. Varbūt krieviem beigušās gudrās raķetes, taču bumbu (parasto) un lidmašīnu vēl pietiekami, lai noslaucītu pusi Ukrainas


visus citus noslaucīt...krievu gāzi un naftu jau var iegūrt arī asv, vai ķīna...kam šamos slaucītājus vajag???????????????????NEVIENAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Atbildēt

krievu pulkveža defektīvai ārlaulības atvasei

14.04.2022. 10:56

»

ex-pulkvedis

Nu nevar Ukraina atkarot Krievijai tās iegūtās teritorijas. Pat ar piesūtītajiem ieroču kalniem. Varbūt krieviem beigušās gudrās raķetes, taču bumbu (parasto) un lidmašīnu vēl pietiekami, lai noslaucītu pusi Ukrainas


Vai tev, kroplīti, vismaz ir zināms fakts, ka vakar ukraiņi ar pašu ražotām raķetēm sašāva vissvarīgāko krievijas melnās jūras kuģi, Moskva, kurā bija ap 500 dirsā drāzto krievu virsnieku un matrožu un šonakt tas aizdevās uz turieni, uz kurieni to aizsūtīja Zmejinnij salas robežsargi, proti, nahuj.
Kad krievu virsp-idaram Putinam vaicās, kas notika ar Moskva, tas varēs atbildēt, "tas nogrima".

Atbildēt

ko žēlojies?

14.04.2022. 10:48

»

hm

ASV militārais budžets tuvojas triljonam, kas ir vairāk, kā visām pārējām pasaules valstīm kopā. Par to gan derētu uztraukties. Ja bise karājas, tad tā noteikti šaus...


1900. gadā ASV un krievijas imperasķijas ekonomiskais stāvoklis bija līdzīgs, krieviem bija nesalīdzināmi vairāk dabas resursu un krievu bidlomasa vēl ne tuvu nebija tik degradēta, kāda tā ir šodien. Nekas netraucēja normālu attīstību. Nē, Asiņainam Koļanam II vajadzēja apmierināt krievu gadsimtos ģenētiski iemantoto un ieaudzināto vēlmi, pierīties cilvēku asinis un sagrābt jaunas teritorijas un tāpēc tika sarīkot Pirmais Pasaules karš, kur Vācijas ģēnijs paskaidroja krievam, kas ir ka un ja ASV nebūtu iesaistījušās karā, ar krieviju bija cauri. Šodien neviens tumsonīgs asinskārs sātanisma apsēsts un pederastijas pārņemts krievu lops vairs nesmirdētu uz Cilvēku planētas.
Tas, ko tu, Lavrovs, Maņka Obļigacija un krievu propagandoni pļūtiet, neizmainīs 90% pasaules sabiedrības attieksmi pret jums, jums vairs neizdosies izraisīt žēlumu pret sevi un kad sāksies Lielais bads, tikai ķīnieši piekritīs pabarot un tad arī tikai jūsu bābas, ja vien Ķīna līdz tam nebūs paņēmusi Sibīriju un atrisinājusi krievu bidlu problēmu.

Atbildēt

ex-pulkvedis

14.04.2022. 10:39

Nu nevar Ukraina atkarot Krievijai tās iegūtās teritorijas. Pat ar piesūtītajiem ieroču kalniem. Varbūt krieviem beigušās gudrās raķetes, taču bumbu (parasto) un lidmašīnu vēl pietiekami, lai noslaucītu pusi Ukrainas.

Atbildēt

Pišjānis Rudzītis

14.04.2022. 10:04

Es zinu, kā glāzīte un pudele var novest pie konflikta ar zaļo pūķi

Atbildēt

he, he

14.04.2022. 09:03

»

Хм

Факт, кем является Путин, никак не опровергает другие уже крайне неудобные выводы этой статьи. КАк уже например упомянутый момент, что именно якобы поддержка Буша подтолкнула Саакашвили к нападению, уверовав, что США тут же поддержат...


ASV viceprezidents Čeinijs personīgi Sakašvilli atļāva sākt karu un Sakašvilli noticēja, ka ASV nāks palīgā, bet ASV kā vienmēr uzmeta. Tāpat pašreiz ASV uzmet Ukrainu. Vēl video no Krimas 2014.gadā ir dzirdams, kā ukraiņu armijnieki kliedza krieviem, lai tos iebaidītu: Америка с нами, bet krievus tas neietekmēja. he, he

Atbildēt

Patiesais

14.04.2022. 08:40

Vērosim, kas notiks pēc fakta, un ko runās Eiropas gudrie.

Atbildēt

Хм

14.04.2022. 08:25

»

Vērotājs

Redzu kā arī Tev ir beidzot atvērušās acis un saproti, ka tajā Grema Alisona rakstā viss ir pareizi. Piemēram, šis teikums...


Факт, кем является Путин, никак не опровергает другие уже крайне неудобные выводы этой статьи. КАк уже например упомянутый момент, что именно якобы поддержка Буша подтолкнула Саакашвили к нападению, уверовав, что США тут же поддержат.

Atbildēt

bet tas grems

14.04.2022. 07:53

komunists parastais, varbūt zils, kā ĻOTI daudzi no tiem, sākot ar ļeņiniem klārām feliksiem pedofiliem ježoviem...nevienam taču ne normālas ģimenes ne LABU bērnu

Atbildēt

var piekrist, var nepiekrist, domāt analizēt

14.04.2022. 07:44

daudz faktu. Latiņina Illarionovs you tube. Oleksandr Palii par krievu etnosu...kuru vācu !!!!!cari valdīja cik gadsimtus???pēc tam vācu finansēts ļeņins. šteinmeijers, kurš melo, ka nav pieņemts- nemaz pieteicies nav..................... tovaršči preziģenti

Atbildēt

hm

14.04.2022. 06:34

ASV militārais budžets tuvojas triljonam, kas ir vairāk, kā visām pārējām pasaules valstīm kopā. Par to gan derētu uztraukties. Ja bise karājas, tad tā noteikti šaus.
Kad virs Ukrainas tika notriekta lidmašīna ar 298 pasažieriem, vairākus gadus visi Rietumu masmēdiji bļāva - vainīgi krievi un pat sankcijas noteica. Kopš Holandē sākās tiesa, ziņa par reisu MH17 brīnumaini apklusa. Līdzīgi iestājās klusums par Skripaļiem, petroviem un Baširoviem. Vai uz krievu rēķina nevar uzlaist atombumbu Ukrainai? Masmādiji un ekspwerti par naudu, kā Seržants, vienbalsīgi bļaus, ka vainīgi krievi. Pierādījumu taču nebūs un tādi nevienu šodien neinteresē.
Arī reāls variants, jo Hirosima aizmirsusies.

Atbildēt

mm

14.04.2022. 00:18

nāve putļeram un pārējiem rašfašistu okupantiem!!!!!!

Atbildēt

atkal

13.04.2022. 22:50

»

Ex-seržants

Tā ir publiski pieejam infa. Ieguglē atslēgas vārdus un dabūsi, piem...


kontuzētajam zombijam ex-jefreitoram kārtējā šizofrēniskās psihozes lēkme?

Atbildēt

Ex-seržants

13.04.2022. 22:28

»

jautājums autoram

Tu esi pilnīgi pārliecināts, ka zini īstās kodolieroču pielietošanas instrukcijas, ja apgalvo, ka "pogas spiedējs" var neizpildīt pavēli? Turklāt nevis kaut kādu savu uzskatu dēļ, bet tīri fiziski


Tā ir publiski pieejam infa. Ieguglē atslēgas vārdus un dabūsi, piem.
Ядерный чемоданчик (Россия)
Tāda sistēma bija PSRS un kaut kas līdzīgs arī tagad. Katrā zinā var noteikti pateikt, ka jebkurā kodolvalstī šāda pavēle tiek apstiprināta vismaz vēl no viena, nu un saprotams, ka ne jau prezidents peronīgi spieš pogu no 1000km attāluma.

Atbildēt

jautājums autoram

13.04.2022. 21:57

Tu esi pilnīgi pārliecināts, ka zini īstās kodolieroču pielietošanas instrukcijas, ja apgalvo, ka "pogas spiedējs" var neizpildīt pavēli? Turklāt nevis kaut kādu savu uzskatu dēļ, bet tīri fiziski?

Atbildēt

Vērotājs

13.04.2022. 21:27

»

Хм

Какая истеричная реакция) чисто в духе коммунистов времен СССР, когда обрушивались на мнение, отличное от "правильного


Redzu kā arī Tev ir beidzot atvērušās acis un saproti, ka tajā Grema Alisona rakstā viss ir pareizi. Piemēram, šis teikums-
“Vladimiram Putinam, kurš deva pavēli sabombardēt Krievijas pilsētu Grozniju, lai to “atbrīvotu”, un kurš pievienojās Sīrijas diktatoram Bašaram al Asadam, lai iznīcinātu Alepo, noteikti nav sirdsapziņas pārmetumu par cilvēku masveida iznīcināšanu.”
Es arī uzskatu, ka tā ex-seržanta lamāšanās ir garām. Putins ir slepkava un pidars.

Atbildēt

Хм

13.04.2022. 20:58

Какая истеричная реакция) чисто в духе коммунистов времен СССР, когда обрушивались на мнение, отличное от "правильного"))))

Atbildēt

jaajaa

13.04.2022. 18:53

...spriedelēt var bezgalīgi...

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Lai arī Latvija kā laicīga valsts ir reliģiski neitrāla un garantē reliģijas brīvību, tā respektē sabiedrības vērtības, kas veido mūsu identitāti (un tas nekas, ka jūs nesaprotat, ko es te saku)

FotoAglyunīši! Svātceļnīki! Meilī draugi! Maņ ir eistyna prīca byut otkon kūpā ar jiusim Aglyunā. Sirsneigi sveicīni itymūs skaistajūs i īdvasmojušūs svātkūs!
Lasīt visu...

3

Visi latvieši ir kā Levits un Kariņš - tupi zābaki

FotoVisi latvieši ir kā Levits un Kariņš - tupi zābaki. Jūs jau tagad grasījāties rakstīt heita komentāru. Bet vispirms izlasiet, kāpēc es šo teikumu uzrakstīju.
Lasīt visu...

21

„Patriotu” atmiņas uzlabošanai

FotoPaldies anonīmajam “Pietiek lasītājam” par “Saskaņai” veltīto interesi, īpaši tad, ja tā izrādītos patiesa. 
Lasīt visu...

21

Jādara viss...

FotoZiņas no kara Ukrainā kļūst arvien trakākas. Lai gan Ukrainas spēki pārsteidzoši veiksmīgi cīnās pret lielo Krievijas pārspēku, fakts ir tāds, ka viss karš norisinās Ukrainas valsts teritorijā. Tas ir, ja neskaita raķetes, kuras tiek izšautas no Baltkrievijas vai Krievijas.
Lasīt visu...

21

Tiesības dzīvot Latvijā nav nekāds „maisiņš vaig”

FotoMans tētis bija viens no pirmajiem, kas ieguva Latvijas pilsonību, kārtojot eksāmenu. Kad 1997.gada augustā ERASMUsā braucu uz mēnesi uz Itāliju, es pirms tam pāris mēnešus uz Itālijas vēstniecību gāju kā uz darbu. Vēl dabūju mērkaķa ātrumā par briesmīgu naudu (aizlienētu naudu, protams, 1997.gadā, un vēl toreiz labi, ka bija, no kā aizlienēt) Austrijas tranzīta vīzu formēt, jo atpakaļceļā viena nakts bija jānakšņo Vīnē.
Lasīt visu...

21

Tiesībsarga vēstule “Amnesty International” Eiropas reģionālā biroja direktoram Nilam Muižniekam: par jūsu organizācijas apmelojošajiem paziņojumiem

Foto2022. gada 26. jūlijā organizācija “Amnesty International” nāca klajā ar paziņojumiem par situāciju uz Latvijas-Baltkrievijas robežas, norādot, ka laikā, kad Latvija uzņēma 34000 patvēruma meklētājus no Ukrainas, uz Latvijas-Baltkrievijas robežas cilvēki no Irākas un Afganistānas, t.sk. bērni, tika atstāti pašu ziņā mēnešiem ilgi aukstos laika apstākļos mežā, kas organizācijas ieskatā norāda uz necilvēcīgu apiešanos un pat spīdzināšanu. “Amnesty International” uzskata, ka nav pieļaujama ārkārtējās situācijas pagarināšana uz robežas ar Baltkrieviju, jo tas ierobežo saņemt starptautisko aizsardzību personām, kurām tā nepieciešama, neatkarīgi no šo personu izcelsmes un veida, kā viņas ieceļo valstī.
Lasīt visu...

21

Labklājība

FotoDzīvojam laikā, kad aktīvi un strauji tiek formatēta cilvēku apziņa, mainīta vārdu nozīme un jēdzienu saturs. Pārsvarā – cilvēku degradācijas, paverdzināšanas un iznīcināšanas nolūkā. Mēs visi domājam kādā valodā, attiecīgi – mainot vārdu nozīmi, var ietekmēt mūsu domāšanu. Bet šoreiz ne par to. Tā ir vesela zinātne, kuru sauc par NLP (neirolingvistiskā programmēšana jeb – smadzeņu skalošana). Šoreiz es vēlos vērst uzmanību uz to, ko mēs saprotam ar vārdu “labklājība”.
Lasīt visu...

6

Sanāca kā vienmēr, bet ticiet – risinājums top, un vainīgi ir visi citi, tikai ne es

FotoStraujiem soļiem tuvojas jaunā mācību gada sākums - 2022./2023. mācību gadā noslēgsies trīs gadu pārejas periods, kurā tiek ieviesta pilnveidotā mācību pieeja. Gaidāmais mācību gads paredz jaunās pieejas ieviešanu 3., 6., 9., 12. klasei. Neraugoties uz to, ka pārejas periods tuvojas noslēgumam, pedagogi norāda uz mācību materiālu trūkumu. Kā skolotāja varu tikai piekrist, ka, ieviešot jauno saturu, primāri bija nepieciešams domāt par mācību materiālu izstrādi un pieejamību. Līdzīgi kā ar mācībām tikai valsts valodā – mēs apzināmies, ka rīcībai patiesībā bija jābūt krietni ātrāk, un to, cik būtiski nepalaist garām iespēju labot iepriekš neizdarīto. Arī mācību līdzekļu jautājumā notiek aktīvs darbs, lai dažādos mācību priekšmetos nodrošinātu jaunu mācību resursu un metodisko līdzekļu pieejamību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vēlēšanas kā mazohistu prieki

Pēc Latvijas Televīzijas pasūtījuma tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centrs SKDS jūlijā ir veicis aptauju un konstatējis, kā Latvijas pilsoņi balsotu, ja...

Foto

Kā Rīgai panākt Viļņu, Tallinu un Ziemeļeiropu? Laiks secinājumiem

Rīga ir vienīgā pilsēta Baltijas galvaspilsētu vidū, kurā mirstība pārsniedz dzimstību un no kuras aizbrauc vairāk cilvēku, nekā...

Foto

Vai Rīga ir labi finansēta pilsēta?

Pilsētas budžeta apmērs un tā izlietošanas efektivitāte lielā mērā nosaka to, cik kvalitatīva ir pilsētvide. To Eiropas pilsētu sarakstā, kuru...

Foto

Par rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Publiskās atmiņas centrs ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem. 2022. gada 24....

Foto

Parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto

Ar pietiekamu skaitu parakstu neatbalstītā "Latvijas vīru biedrības" ierosinātā parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta...

Foto

Par Latvijas Republikas Satversmē noteiktā komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanu un rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Cienījamie Augšdaugavas novada domes deputāti! Publiskās atmiņas centrs (turpmāk - centrs)...

Foto

Vairāku tiesnešu, tostarp AT senatores Andas Briedes atbildība par Covid-19 epidēmijas ierobežošanas pasākumu neievērošanu

Tiesnešu ētikas komisija, Tiesnešu disciplinārkolēģija un Disciplinārtiesa ir vērtējusi to, vai izpildvaras...

Foto

Ir tādi Satversmes tiesas spriedumi, kuru nepildīšana valdošo eliti nesatrauc itin nemaz

13. Saeimas laikā ir bijuši vairāki Satversmes tiesas spriedumi, par kuru neizpildi Valsts prezidents pat...

Foto

Kāpēc valsts aizsardzības dienestam – jā!

Jūlija sākumā aizsardzības ministrs Artis Pabriks vēstīja par ieceri izveidot valsts aizsardzības dienestu, kuram, sākot ar 2023. gadu, tiks pakļauti...

Foto

Par ārkārtas sociālo situāciju

Mums priekšā ir grūta ziema – dziļa energoresursu krīze, iespējams pandēmijas saasinājums. No tā, cik saprātīgi un solidāri spēsim sagatavoties gaidāmajiem pārbaudījumiem,...

Foto

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis. Tas noticis par ukraiņu asins cenu...

Foto

Satversmes tiesa ir jālikvidē

Šodien, 25.jūlijā Latvija pirmajā vietā (LPV) Centrālajā vēlēšanu komisijā iesniedza 4000 zīmju programmu un kandidātu sarakstu 14.Saeimas vēlēšanām. LPV savā 4000 zīmju programmā ir...