Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

:)

17.09.2019. 10:09

»

Daugavas Vanags

Vajag ierikot pimpju sükàtavu arï


nu to jau turpat rigas pils ateja,kur nav apsardze

Atbildēt

Interesanti,

15.09.2019. 14:58

»

Interesanti,

kas ir aukliņu raustītāji


kas ir patiesie saimnieki un kuratori šai interneta lapai, ko uztur un moderē lapsa?

Atbildēt

Q

15.09.2019. 11:30

Nezinu vai man vienam, mūsu žīdeļa tumšā mute atgādina neveiksmīgi apcirptas kazas pežu

Atbildēt

š

14.09.2019. 20:40

»

Vai

nebūsiet jau “pārcepušies”? Labāk visiem gudrīšiem aizvilkties uz vēlēšanām, lai prokremliskie spēki un sarkanie baroni pazustu uz mūžiem


Tev starp mēli un smadzenēm kaut kur pazudis savienojums. Kad vēlēšanas varēja ko mainīt? Ja jebkādas izmaiņas balsojot būtu iespējamas, vēlēšanas jau sen būtu ārpus likuma.

Atbildēt

Deletējiet vienreiz to idiotu -

14.09.2019. 20:31

»

Interesanti,

atkal "aukliņu raustītājs" Indulis Duka, tis pac Eggmaŗss Kakuēdājzs, pieqirs-komas debiloidczs, nau ta letīti norijis! Bet kaut kur izspļāvis


pussprāgušo Eggmaŗŗszu Kakueedajzsu, to kas izdrātēc pieqirs-komas debiloidsz - uz visiem laikiem! Cik var pievemt šo lapsas mājaslapu un cik var ar saviem nepārtrauktajiem idiotismiem provocēt Pietiek apmeklētājus!!

Atbildēt

Niknais

14.09.2019. 18:45

Par tādu naudu varēja atjaunot Joskēm krāsni Salaspilī

Atbildēt

Vai

14.09.2019. 18:39

nebūsiet jau “pārcepušies”? Labāk visiem gudrīšiem aizvilkties uz vēlēšanām, lai prokremliskie spēki un sarkanie baroni pazustu uz mūžiem!

Atbildēt

dāvinu Piet. joskes imidžu

14.09.2019. 17:27

https://photos.google.com/photo/AF1QipOQAAoFEK-ZrrGVgENT7oXfUGx7ZH3uu5f2CC04

Atbildēt

pus-jurists

14.09.2019. 16:59

»

Jurists

Prezidenta rezidences nepieciešamību un tās atrašanos vietu Jūrmalā nosaka likums


Kauguros ir pat 4-istabu labu labie, līdz 70 000.
Bet ne jau tāpēc Joske līda prezidentos (jau cik gadu centies)

Atbildēt

Daugavas Vanags

14.09.2019. 16:52

Vajag ierikot pimpju sükàtavu arï ?

Atbildēt

Jānis

14.09.2019. 16:17

Jautājums ir šāds:cik gadu tūkstoši ir nepieciešami,lai ieguldītā summa atmaksātos?Atbilde-tas neatmaksies nekad.

Atbildēt

?

14.09.2019. 15:08

vai kucinai bus atseviski apartamenti sai rezidence ,vai ari naksies mitinaties apkalpojosa personala meitas istabina ?

Atbildēt

vesturisks ekskurs

14.09.2019. 15:05

kad aploksne tur ienaca pec masones vvf,tad sienam tika noplestas ne vien tapetes un krasa ,bet ari apmetums,lai dabutu ara suna Fumja smaku un atklatu sienas iemontetas noklausisanas ierices.nu bet latviski nerunajosa moldavu celtnieku brigade ar ekas restauraciju un remontu tika atri gala.

Atbildēt

...

14.09.2019. 14:44

»

nē, parazīt!

Tā nekad nebūs tava rezidence


Taisnību saki , CILVĒKAM tāda rezidence nav vajadzīga,tikai parazītam.

Atbildēt

Interesanti,

14.09.2019. 14:09

»

Pussprāgušais Eggmaŗŗsz Kakueedajzs, izdrātēc pieqirs-komas debiloidsz, un viņa sūd.dzība

Izbeidz debilais Eggmaŗŗsz Kakueedajzs, izdrātēc pieqirs-komas skapī, pats sevi slavēt, iedzer tabletīti...


atkal "aukliņu raustītājs" Indulis Duka, tis pac Eggmaŗss Kakuēdājzs, pieqirs-komas debiloidczs, nau ta letīti norijis! Bet kaut kur izspļāvis!

Atbildēt

nē, parazīt!

14.09.2019. 13:40

»

...

Cepiens par to ka tā nebūs prezidenta rezidence,tā būs parazīta rezidence


Tā nekad nebūs tava rezidence!

Atbildēt

nu

14.09.2019. 12:28

un par ko cepiens? Prezidenta rezidence paliks arī nākamajam Prezidentam, tā nav Levita privātmāja, ko remontā par nodokļu maksātāju naudu. Lapsa uzskata, ka nevajadzēja remontēt, lai sabrūk?

Atbildēt

Zigurdam Lazdānam

14.09.2019. 11:27

Paldies par jūsu komentāru!Lai Priedīša kungs arī vismaz reizi gadā iztīra savu grāmatām pārblīvēto grāmatu skapi un izdara visu pārējo,ko jūs minējāt!Būs mazāk laika dirnēt pie datora.Paldies,Lazdāna kungs!

Atbildēt

Paldies dievam

14.09.2019. 09:03

Esmu jau laiciņu prom no tās izshēmotās un izzagtās banānijaa, kur valda politmafija un kur politmafijai ir tikai viena doma - kā nozagt to pēdējo kas vēl tautai pieder.

Atbildēt

Zigurds Lazdāns

14.09.2019. 07:50

Vai kāds no kritizētājiem ir kādreiz paskatījies uz sevi spogulī? Izdariet to, ieraudzīsiet savītušu seju, klātu naida rievām, mugurā sen nemazgātu kreklu, kas smird pēc sviedriem. Virtuvē netīri, apkaltuši trauki, bet paplikais grāmatplaukts sen nav redzējis putekļu lupatu.Pie viena paskatieties uz griestiem, kur ieperinajušies zirnekļi, bet pa smilšaino grīdu lēkā blusas, tualetes pods aizaudzis, bet logu rūtis ir necaurredzamas. Tā vietā, lai izgāztu savu žulti anonīmi internetā, paņemiet lupatu un izmēziet ne vien savu galvu un ķermeni, bet arī to vietu, kur esat apmeties. Būs skaidrāka galva, nesmirdēsiet, būs gaišākas domas.Kauku dienu!

Atbildēt

Lapsas kungam

14.09.2019. 07:38

Lai cik arī talantīgs būtu Lato Lapsas kungs, uzskatu, ka rakstīt tendenciozi nomelnojošus rakstus par mūsu valsts prezidentu ir zemiski. Tie 350 tūkstoši nav 350 miljoni, bet gan neliela summa, kas gadu gaitā atmaksāsies. Kauns, ka mēs spļaujam un spļaujam paši savā akā, bet aiz netālās robežas ar katru dienu vairāk priecājas par mūsu zemo pašapziņu un stukaču dabu. Mums ir lieliska Prezidents! Esmu lepns, ka varu dzīvot savā Dzimtenē Latvijā.

Atbildēt

Piekrītu

14.09.2019. 06:45

»

eksis

Man šķiet, ka energoefektīvāka rezidence noderēs arī nākamajiem prezidentiem. Tikpat labi 10 gadus atpakaļ varēja rakstīt, ka Bērziņa pili remontēs pa 20 miljoniem. Pili izremontēja (pirms tam gan nodedzināja), bet nezinu vai Bērziņš tur paspēja kaut dienu pasēdēt kā prezidents...


Gluži manas domas. Tendenciozs virsraksts un nekorekti pievienots foto. Nav jau viņa privātīpašums. Labāk būtu pētījuši, kas notiek Berjozkina "Kājiņās", bet priekš tā jau jāatrauj smaguma centrs no krēsla un jāizbrauc no Rīgas! Tas par grūtu! VNĪ ēkas tiek uzturētas par nodokļu maksātāju naudu, tāpēc būtu jāpriecājas, ka pēc remonta tērēs mazāk.

Atbildēt

kas visiem liedz izmantot šo naudu??????

14.09.2019. 06:39

šarikovi visu dzīvojamo fondu IZNĪCINA!!!!!!!!!!!!!! tas nevienu neinteresē

Atbildēt

Teds

13.09.2019. 22:18

»

fakts

Latvija ir starp 30% pasaules bagātāko valstu


Piekrītu, esam bagātākie ar visa veida atkritumiem, kuru vairums te vēl no padomju laikiem nav izmēzti no Latvijas uz neatgriešanos.

Atbildēt

RB

13.09.2019. 16:55

»

:(

Pareizi jau runā cilvēk, bet 4.maija kliķei to stāstīt ir tas pats, kas sarunāties ar zvaigznēm. Tu viņas redzi, bet viņas tevi neredz un nedzird...


. Bruners. Par atkritumu krīzi

Par atkritumu krīzi

Esmu atkārtojis N tās reizes un atkārtošu vēlreiz – cilvēki, domājiet ar savām galvām, metiet kaunu pie malas par to, kā nodrošināt sevi ar dzīves pamatelementiem. Pie tiem pieskaitāmi gaiss, ūdens, elektrība, astronomija un atkritumi - ko lietojam sarežģītā utilizācijas procesē. Esmu par to rakstījis savā paša prezidenta programmā. Tādēļ neredzu jēgu (no sense) atkārtoties. Esmu to nepaguris izskaidrojis.
Atkritumu izvešana ir viens no dzīves pamatelementiem, it sevišķi pilsētā, ikeānā un izplatījumā (in a space).

Tracis ir sacelts ap to, ka viena kompānija gatavojas monopolizēt šo plašo atkritumu tirgu ilgā laika periodā. Ietocoties globālismā, tā ir Rīgas dome, tā to ir rūpīgi sagatavojusi, pašiem sava interese tur noteikti ir. Noteikti grib utilizācijai izmantot kaut ko vairāk par vienu zvaigzni...Visas iesaistītās puses un partijas arī rūpīgi iesmērētas plašajās politikas zvaigžņu galaktikās, ministrija un nez kas vēl. Konkurences padomei bija visas iespējas darījumu apturēt savlaicīgi, neturot Dobeles sveci zem pūra, bet tā nez kāpēc atmodusies pēdējā brīdī, jo noteikti nav iesmērēts laikus. Rezultātā norauts rezultāts, saceltajā jezgā iesaistās Pasaules valdības vietējie klani, kuri, protams, tur nekā nevar izlemt. Ja atrodas uz Zemes. Galvenie korumpanti bļauj, ka jāievieš ārkārtas stāvoklis, jo nupat būs gals klāt, daudzas politzvaigznes patvaļīgi privatizēs ebreju impērijas dārgumus gružu jomā.

Vai, Tev prastais ieziemieti, nešķiet ka šeit ir iesaistītas pārāk daudzas amatpersonas un iestādes, kam ar notiekošo nav nekāda sakara ? Tās ir Rīgas dome, Konkurences padome, Vides ministrija, valdībaas blēžu kantoris.

… Pareizāk sakot, sakars ar atkritumu izvešanu viņiem ir viens – pakampt savu kumosu no noziedzīgā darījuma. Tas ir, kā cūka skatās uz pilnmēnesi un notur to par siera rituli. Tāpēc arī jauc gaisu un ceļ brēku visā cūkustallī. Atkritumu izvešana attiecas uz divām iesaistītajām pusēm. Tie ir iedzīvotāji un citi atkritumu radītāji no vienas puses, un atkritumu izvešanas operatori no otras puses.


Kā Latvijas prezidenta kandidātam man būtu jāprot risināt šo un līdzīgas krīzes situācijas, jo ne visi ieziemieši var būt cūkas un ne visus var iesmērēt. Tāpēc īsumā par to, kā es rīkotos.


Pirmkārt, es palūgtu aizvērties un ciet visiem tiem smērējamiem, cūkmēnesrituļiem, kuri šo nejēdzību ir radījuši, galvenokārt tas attiecas uz Rīgas domi un Vides ministriju.

Monopola radīšanas procesā droši vien un ne tikai ir pārkāpti likumi. Iespējams, ka krīzes rezultātā tiks nodarīti zaudējumi. Ir vērts izmantot iespēju paklusēt. Tas neattiecas uz mani. Cēlajai Konkurences padomei es gribētu aizrādīt par nolaidību, pildot savus tiešos pienākumus. Vajag smērēties klusāk, ja uz to pavalkaties!


Otrkārt, es ielūgtu uz sarunu visus atkritumu izvešanas operatorus, ja nemaldos, tādi ir pavisam 4. Tomēr slepeni vestu sarunas ar atkritumu ražotājiem un sasauktu strādniekus, kuri, izvedot izplatīto drazu, vislabāk zin par katru vēl noderīgu ķieģeli un akmeni pasaules ēkā. Noskaidrotu, kuri no viņiem vēlas turpināt darbu Rīgā. Šeit būtu jāzina situācija detaļās, bet pēc būtības varētu tā. Tie, kuri vēlas, var turpināt piedāvāt savus pakalpojumus iedzīvotājiem un citiem. Kas ir tie citi? Tie pieteksies paši, kad būs savos sūdos līdz kaklam. Arī jaunais operators var nākt bariņā. Saku uzreiz, smēķēšanu esmu atmetis. Atkritumu izvešanu turpināt un nepārtraukt. Tiem iedzīvotājiem un pārējiem, kuri teju noslēguši līgumus, vai grrasās, ar jauno operatoru, dot tiesības līgumu anulēt sakarā ar neparedzētiem apstākļiem. Neparedzētie apstākļi ir atkritumi no ārzemēm. Tie var noslēgt līgumus ar citiem operatoriem, pēc saviem ieskatiem. Katram operatoram ir tiesības brīvi noteikt savu un tavu cenu.


Treškārt, Rīgas domei sakārtot papīrus, saskaņā ar otro punktu. Ja nē, papīri arī tiek smalcināti pirms utilizācijas.
12.09.19

Atbildēt

Arturs Priedītis

13.09.2019. 16:31

"Nācijas" prieks un laime; vienu miljonu (350 000 par Kosigina vasarnīcas modernizēšanu + 700 000 kā budžeta papildinājumu) rūdītais nelietis "nācijas tēvs/pravietis" jau ir ieguvis pirmajā laikā; bet tas ir tikai sākums.

Atbildēt

:)

13.09.2019. 15:39

»

:(

Pareizi jau runā cilvēk, bet 4.maija kliķei to stāstīt ir tas pats, kas sarunāties ar zvaigznēm. Tu viņas redzi, bet viņas tevi neredz un nedzird...


tur jau ta lieta,ka tas pats,kas ar zvaigznem sarunaties,bet liela dala cilveku tacu plerc,ka Levits labs.Bet vins neiebilst ne pret kancelejas algu celsanu,ne arii majas siltinasanu.

Atbildēt

:(

13.09.2019. 14:24

»

:)

nu kad busim bagata valsts,tad es ar lielu lepnumu leposos,ka musu prezidents/te dzivos jaunbuveta lepna balta nama.Un nebus zel ne centa tam.Bet tagat man kauns,ka elite dzivo cepuri kuldams,kamert lielaka dala tauta finansiali dzivo slikti.Esgribetu,ka to pieskirto naudinu sadala taa lai taa netiktu...


Pareizi jau runā cilvēk, bet 4.maija kliķei to stāstīt ir tas pats, kas sarunāties ar zvaigznēm. Tu viņas redzi, bet viņas tevi neredz un nedzird.
Jāmaina visa sistēma līdz pēdējam, kā saka līdz pat apkopējai varas gaiteņos un tikai tad varēsim cerēt, ka tie jaunieceltie un pieredzējušie cilvēki būs ar latviešu tautu. Tāpat esmu pretinieks jaunajiem gados. Pirmkārt tiem nav pieredzes un visticamāk, tie būs veco vēžu atvases ar iegūtu izglītību cionistu midzeņos un viss turpināsies vecajās sliedēs.

Atbildēt

bijusī

13.09.2019. 13:16

Tur jāremontē arī buduārs, lai vecajam žīdam ir kur pieņemt Kucinas pakalpojumus.

Atbildēt

:):):):):):)

13.09.2019. 12:55

»

aha

Laba doma- vispirms pa lēto pārdosim kādam kampējam, bet tad pa dārgo pirksim vai būvēsim jaunu


Njāaaa, mēs šādus darījumus praksē esam aprobējuši daudzkārt. Turpat Jūrmalā ir monumentāli un grūstoši "pieminekļi" šādiem darījumiem!

Atbildēt

:)

13.09.2019. 12:22

»

aha

Laba doma- vispirms pa lēto pārdosim kādam kampējam, bet tad pa dārgo pirksim vai būvēsim jaunu


nu kad busim bagata valsts,tad es ar lielu lepnumu leposos,ka musu prezidents/te dzivos jaunbuveta lepna balta nama.Un nebus zel ne centa tam.Bet tagat man kauns,ka elite dzivo cepuri kuldams,kamert lielaka dala tauta finansiali dzivo slikti.Esgribetu,ka to pieskirto naudinu sadala taa lai taa netiktu tiem,kam jau taa lielas algas.un vienigais pamatojumstam,ka redz vini auksti izglitoti.Valsti irdaudzi auksti izglitoti cilveki,kuri strada par mazu atalgojumu.kautkaa nav riktigi,ne?

Atbildēt

atis

13.09.2019. 12:04

tā nav Levita rezidence. tā ir Valsts prezidenta rezidence. cik Lapsa saņem par šitādiem smirdīgiem raksteļiem?

Atbildēt

Arturs Priedītis

13.09.2019. 11:40

Atklājas, ka valdības prioritāte ir uzturēt levitžīdu. Nebija grūti saprast, ka latviešu mēslu Rīgas pilī iebīdītais cilvēka simulakrs, reti nekaunīgs un aprobežots miljonārs-ebrejs, PSKP/VDK morālo kastrātu sulainis, prasīs palielināt savu budžetu un centīsies izkāst pēc iespējas lielākas summas savam rīmīgajam vēderam un baudkārajai miesai vispār. Latviešu izdzimteņi, kuri viņu atbalstīja, var būt laimīgi, uzturot ar milzīgām summām tādu viepli: "Valsts prezidenta kancelejai novirzīti papildu 700 000 eiro".

Atbildēt

Rhh

13.09.2019. 07:37

Driz taa maja buus dargaaka par dienvidu tiltu

Atbildēt

jautaajums

13.09.2019. 07:10

»

Jurists

Prezidenta rezidences nepieciešamību un tās atrašanos vietu Jūrmalā nosaka likums


Vai tāds likums ir taisnīgs un loģisks?

Atbildēt

krams

13.09.2019. 01:16

Sen biju teicis,ka mums ir kārtejais āzis par dārznieku!

Atbildēt

aha

12.09.2019. 22:29

»

:)

nu tad varbut vajag pamainit to likumu.Un kad busim bagata valsts,tad nakamiem prezidentiem atmaksasim balto namu


Laba doma- vispirms pa lēto pārdosim kādam kampējam, bet tad pa dārgo pirksim vai būvēsim jaunu!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Levita jaunvārdi un to tulkojums

FotoLevita “jaunvārdi” jeb īpašie termini, ar kuriem “spīd” gluži vai pašpasludinātais “nācijas tēvs”- valstsgriba, turpinātība, likteņkopība, vienvērtība, atjaunotne, brīvtelpa, kopējais labums, Latvijas valsts ceļš.
Lasīt visu...

15

Kāpēc medaļa tikai Bondaram? Lavents, Zaharjins, Gerčikovs un Meroni arī pelnījuši

FotoSakarā ar Krājbankas bijušā vadītāja Mārtiņa Bondara apbalvošanu ar Finanšu ministrijas goda zīmi, kā pamatojumu uzrādot “nozīmīgu personīgo ieguldījumu Latvijas Republikas finanšu sistēmas attīstībā” (tas nekas, ka no viņa vēl nav piedzīti 15 miljoni par naudas aizpludināšanu no šīs pašas Latvijas finanšu sistēmas), tā vien šķiet, ka citi līdzīgi darboņi arī būs nopelnījuši savus apbalvojumus!
Lasīt visu...

6

Varbūt visi „stupid people” nemaz nav „stupid people”, bet tikai daļa, un ar tiem citiem es solidarizēšos

FotoZinu, ka tūlīt sāksies kārtējais ķengu vilnis, tādēļ uzreiz uzrakstu savu nostāju. Tātad, uzskatu, ka mediķi ir malači, ka izgāja ielās. Sen jau vajadzēja un vajag vēl. Ne tikai viņiem, arī skolotājiem, policistiem, visiem, kam solīts gadiem. Mēs paši Re:Baltica esam neskaitāmi daudz rakstījuši par mazām algām, katastrofālo medmāsu trūkumu, budžeta ačgārnībām. Radot spiedienu, ir iespējams radīt arī pārmaiņas.
Lasīt visu...

21

Atlajst sajmu?

FotoEs ar visām četrām iestājos par brīvību. Piemēram, mūsu valsts iedzīvotājiem ir brīvība rosināt Saeimas atsaukšanu. Taču, manuprāt, brīvu izvēli var izdarīt tikai tas, kurš apzinās, ko dara, un ir informēts par visiem notikuma aspektiem, nevis ļaujas histērijai. Es zinu, ka ir forši spēlēties priekšniekos, bet te būs pāris fakti domas rosināšanai:
Lasīt visu...

18

Kaspars Dimiters: Mātes Latvijas vēstule

FotoKur esi, dēls? Jau viesnīcā vai teltī? Vai arābus lūgt, lai man druvas zeltī? Te nu tik vientuļi. Mirst ūdens, akai vinda. Neviena kaimiņa. Vien baļķvedēju rinda.
Lasīt visu...

12

Vienvērtīgs ir katrs cilvēks (lai ko tas arī nozīmētu): runa pie Brīvības pieminekļa 2019. gada 18. novembrī

FotoMīļie latvieši! Latvijas cilvēki Rīgā, Latgalē, Vidzemē, Zemgalē, Kurzemē un visā pasaulē!
Lasīt visu...

21

Valstsgribas valstsnegribas ēstgriba

FotoSaruna par reālo “valstsgribu” un “valstsgribas” iluzoriskumu ir aktuāla visu laiku. Taču 18. novembra kontekstā tāda saruna ir īpaši aktuāla, atsedzot patiesību un melus nošķirot no patiesības. Pašlaik šajā procesā valdnieks ir “nācijas tēvs” ar savu ārēji izskaistināto, bet mazsaturīgo daiļrunību. Tā palīdz atgādināt par patiesību un nosodīt melus. 
Lasīt visu...

10

Mucā

FotoPadomju valstī dzīvojušie izstrādāja tikai šim režīmam atbilstošu «dzīvesziņu». Šodien mēs to dēvētu par «Kā labāk dzīvot». Kā labāk, kā gudrāk, kā pareizāk, kā izdevīgāk un citus «kā» padomju pilsoņi apvienoja vienā, un oriģinālvalodā tas skanēja tā: «Солдат спит, а служба идет!» «Kaut kareivis guļ, tā dienesta laiks virzās uz priekš un tuvojas beigām».
Lasīt visu...

21

Politiskai intrigai – birokrātisks restarts

FotoCitur Latvijā šo ziņu pat nepamanīja, taču jūrmalniekus tā nervozē: oktobra sākumā ģenerālprokuratūra atjaunoja apsūdzību Gatim Truksnim par Zaļo un zemnieku savienības "iespējamu nelikumīgu finansēšanu”.
Lasīt visu...

18

Gribētos zināt, kuram gan šādai nelietībai pacēlās roka

FotoPadsmit gadus nostrādājot PR jomā un daļēji tieši tādēļ no tās aizejot, šādas metodes (skat. zemāk), protams, nepārsteidz. Tomēr gribētos zināt, kuram gan šādai nelietībai pacēlās roka. Neba nu žurnālists pats iedomājās. Kuram šķiet, ka tiem, kas var glābt veselību un pat dzīvības ikvienam no mums (tai skaitā arī ikvienai no 100 "gudrajām galvām"), nevajadzētu nodrošināt jau apsolīto? Jo šis jau nav stāsts par to, ko dara un kā ārstē kāds konkrēts ārsts, bet gan pretsitiens tam, par ko Dr. Aizsilniece cīnās visu mediķu vārdā. Un tas ir nožēlojami.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Var gadīties, ka vienu rītu Šveices advokāts būs "pārdozējis" viagru un viņam blakām gauži raudās skaists puisītis

Nav tālu tā dieniņa, kad visiem „arestētās mantas afēras”...

Foto

Atraktīvā politiskā hronika: novembra sākums

1.novembrī “nācija” varēja priecāties par “nācijas tēva” kancelejas vadītāja Teikmaņa atraktīvo sprēgāšanu. Citāts no teksta par Valsts prezidenta budžeta palielināšanu 2020.gadā: ""Tad,...

Foto

Ko varbūt teiktu Olivers Kromvels par “liberālo” Latviju

Karavadoņa un politiķa, tālākā Lorda protektora Olivera Kromvela runas, 1653.gada 20.aprīlī padzenot parlamentu, lokalizējums. Neļausim Latvijas “demokrātijai” nonākt...

Foto

Kas ir Latvijas Universitāte - Muižnieka brigādes dzīres vai augstskolas izcilība?

Jau drīzumā tiesai būs jālemj, vai bēdīgi slavenās Latvijas Universitātes (LU) pagaidu rektora Indriķa Muižnieka...

Foto

Populistu rotaļas: uz kārts likta Latvijas nākotne

Ceturtdien pie Saeimas notika vieni no lielākajiem protestiem pēdējo gadu laikā, kuros piedalījās vairāki tūkstoši mediķu un viņu atbalstītāju....

Foto

Kas notiks, kad visi sāks visu vērtēt pēc komerciālās atdeves?

Reti kurš nepamanīja Latvijas Radio darbinieku skaļo sacelšanos par zemajām algām. Tā ir tikai aisberga redzamā...

Foto

Lembergs pret Latviju Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par nevainīguma prezumpcijas pārkāpumu

2019.gadā esmu vērsies Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par Vides aizsardzības un reģionālās attīstības...

Foto

LNT Ziņu dienesta kolektīvā vēstule

1.decembris būs pēdējā diena, kad ēterā iziesim mēs - LNT Ziņu dienesta komanda, un pēc tam beigs pastāvēt LNT Ziņu dienests...

Foto

Unikālais izaicinājums

Vai pie mums visi saprot, ka fotogrāfijā ir fiksēts izaicinājums? Vai tie cilvēki, kuri fotogrāfijā saskata izaicinājumu, savā mūžā ir sastapušies ar vēl lielāku...

Foto

Vai tieslietu ministrs apšauba tiesu varas autoritāti

Latvijas Tiesnešu biedrība vairākkārt paudusi nostāju par Ekonomisko lietu tiesas izveidi, kas kopumā atbilst Tieslietu padomes viedoklim - jaunas...

Foto

Cilvēkiem šobrīd tiek atņemtas fundamentālas tiesības uz taisnīgu un objektīvu tiesu bez korupcijas

Otrdien, 5. novembrī, Ministru kabineta sēdē tika skatīts likumprojekts "Grozījumi likumā "Par tiesu...

Foto

Sabiedrībai ir radīts nepareizs priekšstats, mūsu tiesu sistēma darbojas labi: uzruna Latvijas tiesnešu ikgadējā konferencē

Mūsu sabiedrības un kopējās identitātes pamats ir kopīgu vērtību kopums, kas...

Foto

Mazais brālis ir apjucis

Kā jau ierasts, uzreiz pēc “Saskaņas” kongresa savu kongresu rīkoja arī “Gods kalpot Rīgai”. Līdz šim šī partija bija “Saskaņas” mazais brālis,...

Foto

Kāpēc Krievijas mūziķim Grigorijam Ļepsam sen bija jāaizliedz iebraukt Latvijā?

Ir gana daudz iemeslu. Viņš pats nekad nav noliedzis senas un tuvas draudzīgas pazīšanās ar Krievijas...

Foto

Pārdomas par nāvi

Par eitanāziju, medicīniski asistētu pašnāvību un tiesībām uz cieņpilnu nāvi diskutē politiķi, prese, sabiedrība un mediķi, turklāt diskutē laiku pa laikam. Šīs diskusijas...

Foto

Garkalnes domes priekšsēdētājam steidzami jāsniedz paskaidrojumi par Valsts kontroles pārbaudē atklātajiem pārkāpumiem

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (AP!) pieprasa Garkalnes domes priekšsēdētājam Mārtiņam...

Foto

Humānisma sagraušana

2019.gada 29.oktobrī medijos parādījās informācija: “Tiesībsargs Juris Jansons vērsies Satversmes tiesā, apstrīdot kā pamatlikumam neatbilstošus valdības noteikumus par ģimenes vai atsevišķi dzīvojošas personas atzīšanu...

Foto

Iespējams, ka koalīcija ir pārpratusi slaveno pirmsvēlēšanu saukli “Valstij jāsāk ar sevi”

Aicinām finansējuma partijām no valsts budžeta būtisko pieaugumu atlikt kā minimums līdz nākamās Saeimas...

Foto

Padomju spiegi Bulgārijā un tepat Latvijā – „quo vadis Europa”?

No neilgās padomju bērnības man atmiņā ir palikušas tikai pāris lietas – ta,s kā nesu pirmās...

Foto

Nauda veselības aprūpei ir, bet nav politiskās gribas

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) ir veikusi padziļinātu Latvijas un kaimiņvalstu budžetu analīzi un secinājusi, ka ir iespējams nodrošināt...

Foto

Aizkustinošas pieticības ekselence

Tautas paruna neder. Vējonis nav vilks, bet Levits nav lācis. Tas, no kā bēga “nācija”, īstenībā nav vilks, un “nācija” īstenībā neuzskrēja lācim,...

Foto

“Saskaņa” izvēlas stagnāciju

Sestdien notikušajā kongresā “Saskaņa” neizmantoja iespēju jaunam restartam un izlēma saglabāt esošo situāciju, izvēloties stagnāciju. Par “Saskaņas” jauno līderi tika ievēlēts smagsvars un...

Foto

VARAM „neapbižo(t)” Zemgali

Šobrīd nozīmīgākās un ilgtermiņā lielāko ietekmi uz Latviju kā valsti nesošās pārmaiņas ir administratīvi teritoriālā reforma (ATR). Reformai būtu jāsaved kārtībā valsts reģioni,...

Foto

Teātris nav „Rimčiks”: atklātā vēstule teātra sabiedrībai

Visos Latvijas medijos tagad katru dienu bez apstājas tiek "pilināta" ideja, ka mākslinieciskā vadītāja funkcija ir vecmodīga ideja, no...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: "animal symbolicum"

Cilvēku par „animal symbolicum” ieteica dēvēt izcilais vācu filosofs Ernsts Kasīrers (1874- 1945). Viņa ieskatā tradicionālais cilvēka apzīmējums „animal rationale” neatbilst...

Foto

Privāto automobili no 2021. gada nevarēs atļauties iegādāties ļoti liela iedzīvotāju daļa

Latvijas Transportlīdzekļu tirgotāju asociācija (LATTA) aicina Latvijas sabiedrību pievērst uzmanību un iestāties pret valdībā...

Foto

Vai tiek bruģēts ceļš uz kārtējo Satversmes tiesas spriedumu?

2019. gada 11. oktobrī Valsts kanceleja publicējusi jauno valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu atlīdzības likumprojektu “Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu...

Foto

Apdraudēta daudzu pamatskolu pastāvēšana

Latvijas Pašvaldību savienība (LPS) nosūtījusi vēstuli visām Saeimas frakcijām, paužot bažas par apdraudējumu bērnu tiesībām apmeklēt pamatskolu pēc iespējas tuvāk dzīvesvietai un...