Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

diemžēl

23.05.2022. 17:19

Daudzi brīvības cīnītāji no varas un arī tautas puses ir aizmirsti.....To vietā tiek acīs bāzti visādi Ralfi Eilandi, Alvji Hermaņi u.c. varas pakapiņi, kuru rakstus, pat visstulbākos, LV publicē massu mediji...Toties Bruno Javoiša rakstus gan tā nesteidzās publicēt...Nez, kapēc tas tā?

Atbildēt

Latvijas Republikas Satversmei

22.05.2022. 17:07

»

ha ha ha

Evakuēs okupantus ar komunistiem un gribētāju vairs nebūs


1. Latvija ir neatkarīga demokrātiska republika.

2. Latvijas valsts suverēnā vara pieder Latvijas tautai.

Kur rakstīts "latviešiem"? Nemuldi!

Atbildēt

zinātāja

21.05.2022. 11:24

Okupantu fala vietā jābūvē Rīgas koncertzāli, jo tā ir viss izdevīgākā vieta Rīgā. Uz A-B dambja vajadzētu būvēt Skatu ratu, kā tas ir Londonā. Uz A-B dambja (tautas partija-zagļu partija) kādreiz gibēja būvēt koncertzāli, lai nozagtu daudzus miljonus nodokļu maksātāju naudu.

Atbildēt

Jons

20.05.2022. 19:20

Skumji bija skatities uz no okupācijas režīma mantoto pērkonu,tikpat skumji klausīties no okupācijas režīma mantotās dziesmas un personāžus.Ar tādam metodēm nav iespejams tikt vaļā no okupācijas režīma mantojuma.Notika neslēpta okupācijas režīma propoganda.

Atbildēt

nost pagātnes rēgus!

20.05.2022. 07:00

»

Jukums

Lēmums jau ir pieņemts, okupantu piemineklis tiks nojaukts. Ilgi gan uz to tautai ir bijis jāgaida, ilgi esam pieļāvuši okupantu atbalstītāju ālēšanos ap šo stabu...


Malači! Pieminekļi, kas neatbilst aktuālajai ideoloģijai, ir jānojauc! Tas ir tik drosmīgi! Svaigākie atdarināšanas cienīgi piemēri, kas nāk prātā: "Islāma valsts" veikums Irākā un Sīrijā vai Black Lives Matter - Štatos ...

Atbildēt

Indullis Durka

20.05.2022. 03:54

»


būs uzticīgs Pietiek līdz kapa malai.

Atbildēt

Si

19.05.2022. 18:30

»

humors un satīra

https://www.youtube.com/shorts/AS4WS2cr-sQ


https://inforesist.org/kladbishhe-tehniki-poyavilos-video-s-mesta-razgroma-perepravy-rossiyan-cherez-severskij-donecz/

Atbildēt

ha-ha

19.05.2022. 18:20

1 reizi uzvelk karogu,pēc tam 7gadus sēž cietumā,pēc tam par Jūdasa grašiem 32 gadus uzcītigi kalpo bijušajiem komunistiem,čekistiem un tiesnešiem un ar smīnu noskatās uz muļķa Grantiņiem un tautas bēgšanu no valsts.Kaut kas ar proporcijam un secinājumiem nav kārtībā.

Atbildēt

19.05.2022. 17:32

https://uatv.ua/velikobritaniya-vystupaet-za-tribunal-dlya-putina-glava-britanskogo-mid/

Atbildēt

Jukums

19.05.2022. 17:32

Lēmums jau ir pieņemts, okupantu piemineklis tiks nojaukts. Ilgi gan uz to tautai ir bijis jāgaida, ilgi esam pieļāvuši okupantu atbalstītāju ālēšanos ap šo stabu.
Mums ar steigu jādomā, kas būs šajā apgānītajā vietā. Tur jābūt kaut kam tādam, kas spēs pārmākt to negatīvo auru, kas ir izveidojusies ap šo apgānīto vietu. Es piedāvātu ideju par vietu, kur beidzot tiek norakti kara cirvji. Un, lai šī vieta turpmāk kalpo šādiem mērķiem arī nākotnē. Lai šajā vietā būtu iespējams atrisināt jebkura veida konfliktus un norakt jebkurus kara cirvjus. Ļoti ceru, ka tur neuzcels kādu ofisu, laimētavu vai līdzīgu objektu.

Atbildēt

Sajukumam

19.05.2022. 16:53

»

Jukums

Esi no kāda plaukta nokritis? Paskaties, piemēram, uz gada skaitļiem, paskaties uz tām krievu zvaigznēm, paskaties uz tām okupantu figūrām, paskaties uz to publiku, kuri tur pulcējas, auro rossija, bet aizmirsuši ceļu atpakaļ uz matušku...


"paskaties uz to publiku, kuri tur pulcējas, auro rossija"

Nemelo, tur tādu vienmēr ir bijis, bet skaitliski vienmēr ļoti maz. Kad tu būsi cienījamā vecumā, paskatīsimies, kā tu aurosi. Vairums tur aiziet, noliek ziedus un aiziet. NE- ME - LO!

Atbildēt

?

19.05.2022. 16:35

»

Jukums

Esi no kāda plaukta nokritis? Paskaties, piemēram, uz gada skaitļiem, paskaties uz tām krievu zvaigznēm, paskaties uz tām okupantu figūrām, paskaties uz to publiku, kuri tur pulcējas, auro rossija, bet aizmirsuši ceļu atpakaļ uz matušku...


Pašam tev ukraiņu zvaigznes uz galvas, maisījumā ar vācu uguns krustiem. Tāpēc skaties un redzi ciparus, kas tev saka, ka kompensāciju mums jāmaksā par atbrīvošanu no nacisma? Nu nav vēl tādu prasību Krievijai.

Atbildēt

orku hronika

19.05.2022. 16:34

https://inforesist.org/okkupanty-iznasilovali-9-letnih-trojnyashek-na-glazah-u-materi/

Atbildēt

Jukums

19.05.2022. 16:27

»

?

Nu tev pediņ sūdu pilna galva sadzīta. Kur uz tā pieminekļa rakstīts, ka tas slavina okupāciju


Esi no kāda plaukta nokritis? Paskaties, piemēram, uz gada skaitļiem, paskaties uz tām krievu zvaigznēm, paskaties uz tām okupantu figūrām, paskaties uz to publiku, kuri tur pulcējas, auro rossija, bet aizmirsuši ceļu atpakaļ uz matušku.
Krievijai labāk vajadzētu domāt, kā samaksāt kompensāciju Ukrainai par postījumiem un cilvēku slepkavošanu, arī par deportācijām un pārējo, nevis turpināt gvelzt muļķības. Vēl jau ir arī tāda lieta, kā kompensācija par 50 okupācijas gadiem.

Atbildēt

?

19.05.2022. 16:14

»

Jukums

Var tikai pabrīnīties par to, kādi tarakāni mājo Krievijas varas iestāžu galvās...


Nu tev pediņ sūdu pilna galva sadzīta. Kur uz tā pieminekļa rakstīts, ka tas slavina okupāciju?

Atbildēt

Jukums

19.05.2022. 16:02

Var tikai pabrīnīties par to, kādi tarakāni mājo Krievijas varas iestāžu galvās:
Ar kārtējo skaļo paziņojumu šodien klajā nākusi Krievijas Federācijas Ārlietu ministrija. Pēc tās ieskatiem, Latvijas puses lēmums vērsties pret Padomju okupācijas slavināšanai veltītajiem pieminekļiem nozīmē, ka PSRS mantiniecei Krievijai pienāksies kompensācija.
To varētu salīdzināt ar situāciju, kurā laupītājs pieprasa kompensāciju no aplaupītā par tā pretošanos un par neiegūto laupījumu. Izskatās, ka Krievija joprojām mēģina dzīvot PSRS laikos.

Atbildēt

ha-ha

19.05.2022. 15:59

»

1934.arestēja un notiesāja sarkanos zagļus

Kārtējie kolaboracionistu/ komunistu/ okupantu murgi. K.Ulmanis varu pārņēma likumā noteiktajā kārtībā un atbilstoši Satversmei. Kamēr apzagušies sociāldemokrāti (kas tie paši komunisti) bija apsūdzēti, arestēti un vēlāk notiesāti par korupciju un valsts nodevību


Opā!Varbūt kungs varētu kaut ko sīkāk pastastīt par militāro apvērsumu likumību un to atbilstību Satversmei.Ulmanim,kā nelikumīgi sagrābušam varu,pienākās pilna atbildība par Latvijas okupāciju,uz ko viņam nebija nekādu likumīgu pilnvaru,ar ko arī okupanti spekulēja iznīcinot Ulmaņa apvērsuma dalibniekus un atbalstītajus,ka latviešu tautas ienaidniekus.Tieši tādēļ ar Ulmaņa un arī ar ss leģionāru godināšanu ir jārīkojas ļoti uzmanīgi un prātigi,jo šo tēmu savā labā izmanto arī kokaboranti.

Atbildēt

Jānis Kravalis

19.05.2022. 15:57

kamēr te kaut kādi pseidopatrioti plēšas savā starpā ...
Bruno Javoišs Rīgas radio tornī uzvelk Latvijas karogu: par to 7 gadi lēģeros!

Atbildēt

Nekāda kompensācija

19.05.2022. 15:45

Kādu kompensāciju par Latvijāesošu pieminekli orki grib? Paskatàties you tube orki paši savā zemē piemiņas aleju iznīcinàja vieta Barnaul. Otrā pasaules kara 77 gadadienai stādija koku aleju to iznīcinàja paši orki. Vietā būs atrakciju laukums un dzīvojamo māju rajons.

Atbildēt

Fakts

19.05.2022. 15:14

»

Ivars

Autoram- prasts primitīvs rusofoba vervelējums...


Ivar, nemelo! neļauj ielikt saiti, bet fakts ir tāds, ka krievvalodīgo Latvijā 1940 gadā bija ne vairāk kā 15%, tai skaitā krievu - līdz 10%

Atbildēt

Jautājums

19.05.2022. 15:08

»

O)O

Cik tipiski smieklīga, absurdi-postmoderna tipiska latviešu mīkstā vīriešu dzimumorgānu sūkātāja pozīcija - krieviem ir jāatvainojas, ka viņi uzvarēja lielākajā, asiņainākajā karā cilvēces vēsturē...


Vienīgais īstais jautājums: kur rodas tādi idioti kā jūs O)??? Šitā melot? Un vispār -pirms Pētera ! mums nebija nekāda sakara ar krievijas impēriju. Kurš gads vai gadsimts jums ir atskaites punkts?

Atbildēt

Jukums kvadrātā no Izccentra

19.05.2022. 15:06

»

Jukums

Krievija maldīgi iedomājas, ka tai ir kādas ekskluzīvas, nekur nerakstītas tiesības kaut ko diktēt kaimiņiem. Kādā valodā runāt, kādus pieminekļus likt, kādas dziesma dziedāt, ar ko draudzēties un sadarboties utt. Ja kaimiņi pamatoti neņem šīs Krievijas ambīcijas vērā, tad Krievija draud, lamājas, sauc...


Mēs jau sen būtu pārspļāvuši Šveici, ja ne visu laiku cīņa ar palikušajiem krievu okupantiem, kuri ne strādāt grib un prot, ne valodu mācās. Un Krievijai tiešām nav ko bāzt citās valstīs degunu. To drīkstam tikai mēs- izredzēto kasta. Jo tika teikts Gott mit uns! vai In God we trust!

Atbildēt

kas arī bija jāpierāda

19.05.2022. 14:42

»

Jukums

Aizmirsi vēl tikai krievu mātes vārdus minēt - bez tiem krieviem nekas nenotiek un nekas nedarbojas


Tātad visam pārējam tu piekrīti, ja tev vēl tikai krievu mātes vārdu minēšana pietrūkst.
Nu tos tu pats vari pielikt klāt, atceries padlaikus vai iemauc sev ar āmuru pa nagiem.

Atbildēt

19.05.2022. 14:38

»

humors un satīra

https://www.youtube.com/shorts/AS4WS2cr-sQ


https://inforesist.org/v-harkove-snesli-pamyatnik-knyazyu-nevskomu/

Atbildēt

Prāta Sajukumam

19.05.2022. 14:20

»

Jukums

Varu atbildēt tā - Latvijas valstij tiešām ir tiesības savā teritorijā un uz savas zemes publiskajā telpā noteikt ierobežojumus visam, kas apdraud Latvijas valsts drošību...


"Latvijas valstij ir tiesības noteikt ierobežojumus visam".

Jā, piekrītu, un pa šo ceļu Latvijas valsts, aizliedzot, ierobežojot un sodot - dažreiz preventīvi, dažreiz bērnišķlīgi, citreiz kaitnieciski, bet citreiz vienkārši varas izrādīšanai, jo pie varas pēc vientiešu balsojuma ir arī pauti un pamuļķi, sāka soļot pēc daļējas izstāšanās no Cilvēktiesību konvencijas 2020. gada martā. Un te ir tā sliktā ziņa: tiesību ierobežošana vājai, stulbai un alkatīgai varai ir iepatikusies un, ja ļausim, turpināsies, jo tā ir ērtāk valdīt. Ieskaitot ar skaldīšanu, kūdīšanu un segregēšanu. Tikai tad, mēsli, nerādiet ar savu pirkstu vismaz uz Lukašenko, nav lielas atšķirības starp varā aizsēdējušos pakaļām tur un te. Un pienāks arī tā diena, kad arī tu, pareizās dziesmas, tekstus un domas raidošais noderīgais idiots, kaut kādā mērā un vietā tiksi ierobežots no tādas varas. Turpini tai bučot pēdas un citādi to apkalpot, varbūt tev valstsgribis 10. atlējuma ordeni iedos, par darbastundu upuriem, ko tu nes (kopā ar savu verbālo caureju) darba laikā, spamojot te.

Atbildēt

humors un satīra

19.05.2022. 14:13

»

:)))

https://youtu.be/57yscVMq1bk?list


https://www.youtube.com/shorts/AS4WS2cr-sQ

Atbildēt

:)))

19.05.2022. 13:55

»

hohol kirdik

https://www.youtube.com/watch?v mGYme9sdVj8


https://youtu.be/57yscVMq1bk?list

Atbildēt

hohol kirdik

19.05.2022. 13:32

»

orki

https://puto-kaputo.com/russian-fascists-in-ukraine


https://www.youtube.com/watch?v mGYme9sdVj8
https://www.youtube.com/watch?v siwjWYqFV-c
https://www.youtube.com/shorts/eoBpkzVLUto

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

19.05.2022. 13:28

»

Jukums

Laikam jau esi tik liels pamuļķis, ka neproti lasīt. Es, taču, jau iepriekš rakstīju, ka Latvijas PSRS ir veidojums, kuram nebija ne mazākā sakara ar Latvijas republiku un kurš nelikumīgi tika izvietots Latvijas republikas teritorijā. Kirhenšteinam nebija ne mazāko tiesību rīkoties Latvijas republikas...


Pamuļķi, bija nevis Latvijas PSRS, bet Latvija PSR. Viss jau būtu labi, ja Vaira Līķe ar Kampēju nebūtu atdevuši Abreni Putinam par beigta ēzeļa ausīm un pie reizes arī piekrituši, ka tagdējai Latvijai nav nekāda sakara ar 1920.gadā starp Latviju un Krieviju noslēgto miera līgumu, ka tagdējā Latvijas Republikas nev nekas cits, kā bijusī PSRS republika tās bijušajās teritorijās un nevies Latvija Republika tās 1920.-1940.gada teritoprijās.

Atbildēt

orki

19.05.2022. 13:23

https://puto-kaputo.com/russian-fascists-in-ukraine

Atbildēt

Jukums

19.05.2022. 12:50

»

Mācies Latvijas vēsturi

Ko tu pamuļķi muldi! Kirkenšteins personīgi brauca uz Maskavu pie Staļina ar lūgumrakstu, jeb pēc maizes un sāls, kā tautā smējās, bet brauca, un mūs uzņēma PSRS


Laikam jau esi tik liels pamuļķis, ka neproti lasīt. Es, taču, jau iepriekš rakstīju, ka Latvijas PSRS ir veidojums, kuram nebija ne mazākā sakara ar Latvijas republiku un kurš nelikumīgi tika izvietots Latvijas republikas teritorijā. Kirhenšteinam nebija ne mazāko tiesību rīkoties Latvijas republikas vārdā, tajā skaitā arī iesniegt lūgumu Latvijas republiku jebkur uzņemt.
Ja nemaldos, PSRS okupācijas gadījumā, tiesības starptautiski pārstāvēt Latvijas republiku tika nodotas Latvijas republikas sūtnim Londonā, kurš to arī veica.

Atbildēt

Mācies Latvijas vēsturi

19.05.2022. 11:56

»

Jukums

Varu vēl piebilst - Latvija nekad nav iestājusies PSRS tāpēc Latvija nekad nemaz nevarēja izstāties


Ko tu pamuļķi muldi! Kirkenšteins personīgi brauca uz Maskavu pie Staļina ar lūgumrakstu, jeb pēc maizes un sāls, kā tautā smējās, bet brauca, un mūs uzņēma PSRS.

Atbildēt

Jukums

19.05.2022. 11:39

»

Būs jāatjauno falls, ja de-jure būsim KF sastāvā


Varu vēl piebilst - Latvija nekad nav iestājusies PSRS tāpēc Latvija nekad nemaz nevarēja izstāties.
PSRS nelikumīgi okupēja Latviju. Demokrātiskajā pasaulē šī okupācija nekad nav atzīta par likumīgu, attiecīgi, Latvijas valsts nekad nav pārstājusi eksistēt de jure.

Atbildēt

Kur problēma?

19.05.2022. 11:26

»

ha ha ha

Evakuēs okupantus ar komunistiem un gribētāju vairs nebūs


Velc kājās vāļinkus un pa špalām uz Russiju.

Atbildēt

Jukums

19.05.2022. 11:23

»

Par naudu - jebko

Latvijas politiķi maldīgi iedomājas, ka tiem ir kādas ekskluzīvas, nekur nerakstītas tiesības kaut ko diktēt iedzīvotājiem. Kādā valodā runāt, kur un kad likt ziedus, kādas dziesmas dziedāt, ar ko draudzēties un ar ko sadarboties


Varu atbildēt tā - Latvijas valstij tiešām ir tiesības savā teritorijā un uz savas zemes publiskajā telpā noteikt ierobežojumus visam, kas apdraud Latvijas valsts drošību.
Redzi, atšķirība ir tāda, ka Krievija mēģina kaut ko noteikt citām valstīm, kur Krievijai nav absolūti nekādu tiesību bāzt savu netīro degunu un stiept savus garos, asiņainos nagus.

Atbildēt

ha ha ha

19.05.2022. 11:15

»

!

Tu gribi sēdēt uz krieva naftas, gāzes falla, kas tev dod kaifu, bet krievu betona fallu gribi nojaukt. Nu tu i gudrs


Evakuēs okupantus ar komunistiem un gribētāju vairs nebūs.

Atbildēt

uz tā falla jau sēž šarikovi

19.05.2022. 11:11

»

!

Tu gribi sēdēt uz krieva naftas, gāzes falla, kas tev dod kaifu, bet krievu betona fallu gribi nojaukt. Nu tu i gudrs


nerenovētos trušu būros, vecās tačkās, 'vladovu' iedotiem diplomiem ekonomika ne rīta ne vakara...RĪT VISI UZ GĀJIENU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Atbildēt

Par naudu - jebko

19.05.2022. 11:02

»

Jukums

Krievija maldīgi iedomājas, ka tai ir kādas ekskluzīvas, nekur nerakstītas tiesības kaut ko diktēt kaimiņiem. Kādā valodā runāt, kādus pieminekļus likt, kādas dziesma dziedāt, ar ko draudzēties un sadarboties utt. Ja kaimiņi pamatoti neņem šīs Krievijas ambīcijas vērā, tad Krievija draud, lamājas, sauc...


Latvijas politiķi maldīgi iedomājas, ka tiem ir kādas ekskluzīvas, nekur nerakstītas tiesības kaut ko diktēt iedzīvotājiem. Kādā valodā runāt, kur un kad likt ziedus, kādas dziesmas dziedāt, ar ko draudzēties un ar ko sadarboties.

Atbildēt

Jukums

19.05.2022. 10:35

Krievija maldīgi iedomājas, ka tai ir kādas ekskluzīvas, nekur nerakstītas tiesības kaut ko diktēt kaimiņiem. Kādā valodā runāt, kādus pieminekļus likt, kādas dziesma dziedāt, ar ko draudzēties un sadarboties utt. Ja kaimiņi pamatoti neņem šīs Krievijas ambīcijas vērā, tad Krievija draud, lamājas, sauc par fašistiem, rusofobiem nacistiem un sazin par ko vēl. Un, kā redzam gan no otrā pasaules kara izraisīšanas, kur Krievija ir vainīga vismaz tikpat, kā Vācija ja vēl ne vairāk, gan no iebrukumiem Gruzijā, Ukrainā, gan Piedņestras okupēšana no Moldovas, gan salu okupēšana Japānai, gan Abrene, Petsāri Igaunijā, Karēlija Somijā, Kēningsberga, gan Čehu pavasara apspiešana, gan Ungārijas notikumi utt, Krievija iebrūk, slepkavo, laupa, okupē, mēģina rusificēt utt.
Protams, ka apkārtējās valstis un tautas ar to nav mierā un beidzot apvienojas lai noliktu agresoru Krieviju pie vietas.
Neviens nesaka, ka Latvijā un citur nav problēmu. Tieši Krievija un te mītošie russkijpabiras, ar savu russkijmira uztiepšanu, šo problēmu risināšanu kavē. Mēs esam spiesti tērēt enerģiju, laiku, naudu un citus resursus, lai nepieļautu te nekādu russkimira ietekmi un neitralizētu Krievijas uzbāzīgo ietekmi.

Atbildēt

Fakti

19.05.2022. 10:05

»

Dollārs

Vispār ne jau pieminekļos ir problēma, problēma ir cilvēkos un politiķos kuri interpretē vēstures notikumus un jauc klāt tagadējos notikumus, kuri nav saistīti


Naciķiem, jo pretnostatījums ir to vienīgā cerība palikt pie varas vai to iegūt.
Neko citu viņi nespēj piedāvāt, kā to redzam kaut vai no bezjēdzīgās un pat destruktīvās 3 solārija kursus pabeigušā Naura darbības.

Atbildēt

Latvijas valdība nav samaksājusi apkures rēķinu, tāpēc Latvijai nepieslēdz vasaras siltumu

19.05.2022. 10:04

Tie, kas tur aizgāja ar karogiem un izspārdīt puķes, pēc būtības bija provokatori. Punkts.

Atbildēt

Putina jebanaja rossija.kremļovskijs izdzimums

19.05.2022. 09:52

Slava Latvijai un tās valdībai!

Atbildēt

dermoliberastu lumpenpropagandas kritiski nozombēts šizofrēnisks psihopāts

19.05.2022. 09:40

Mums ir tiesiska valsts un izcili valstsvīri!

Atbildēt

pārdomām

19.05.2022. 09:13

https://www.youtube.com/watch?v sWJNJy5dzDo

Atbildēt

Pēdējais joske

19.05.2022. 08:58

»

Jukums

Kā suns, pie katra koka paceļ kāju, mēģinot iezīmēt kādu teritoriju, tāpat arī Krievija visur mēģina iebāzties ar saviem okupantu pieminekļiem. Loģiski, ka vietējās tautas no tiem vēlas atbrīvoties. Tie okupantu pieminekļi it visur tikai vairo naidu un šķeļ sabiedrību...


Domāju jums ar to domājamo daļu problēmas, jūs saredzat Krievijas uzbrukumu Ukrainai,bet kādēļ tas notika,kur Krievijas puse vairākārt brīdināja rietumus,tas jūs neinteresē,otrs kur pat nevelies dzirdēt,kādā sakarā latvieši atbalsta ASV iebrukums citās valstīs ar latviešu karavīru klātbūtni, tad vairāk vai mazāk jūs arī esat okupanti,bet jums tās vārds nepatīk,jus būsiet miera brīvības un demokrātijas Sarkanā Krusta glābēji no diktatora,protamsdemokratija,jautajums kāda ir, ar ASV ielikteniem,mums jau 30 gadus ielikteni un dailrunataji pie varas,kur esam nonākuši,parados un bez savas zemes,parejie tautas kalpi spējīgi zagt,tādēļ būtu paklusejis, varēsi drīz izpausties, par Latvijas brīvo tirgu un neatkarību no Krievijas, iesaku iegādāties krāsninu un riteni

Atbildēt

Dollārs

19.05.2022. 08:47

Vispār ne jau pieminekļos ir problēma, problēma ir cilvēkos un politiķos kuri interpretē vēstures notikumus un jauc klāt tagadējos notikumus, kuri nav saistīti.
Ir jāpārskata kuram tad kārtējo reizi ir svarīgi šķelt sabiedrību lai nebūtu vienota?

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Sanāca kā vienmēr, bet ticiet – risinājums top, un vainīgi ir visi citi, tikai ne es

FotoStraujiem soļiem tuvojas jaunā mācību gada sākums - 2022./2023. mācību gadā noslēgsies trīs gadu pārejas periods, kurā tiek ieviesta pilnveidotā mācību pieeja. Gaidāmais mācību gads paredz jaunās pieejas ieviešanu 3., 6., 9., 12. klasei. Neraugoties uz to, ka pārejas periods tuvojas noslēgumam, pedagogi norāda uz mācību materiālu trūkumu. Kā skolotāja varu tikai piekrist, ka, ieviešot jauno saturu, primāri bija nepieciešams domāt par mācību materiālu izstrādi un pieejamību. Līdzīgi kā ar mācībām tikai valsts valodā – mēs apzināmies, ka rīcībai patiesībā bija jābūt krietni ātrāk, un to, cik būtiski nepalaist garām iespēju labot iepriekš neizdarīto. Arī mācību līdzekļu jautājumā notiek aktīvs darbs, lai dažādos mācību priekšmetos nodrošinātu jaunu mācību resursu un metodisko līdzekļu pieejamību.
Lasīt visu...

21

Vēlēšanas kā mazohistu prieki

FotoPēc Latvijas Televīzijas pasūtījuma tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centrs SKDS jūlijā ir veicis aptauju un konstatējis, kā Latvijas pilsoņi balsotu, ja vēlēšanas notiktu tūlīt.
Lasīt visu...

21

Kā Rīgai panākt Viļņu, Tallinu un Ziemeļeiropu? Laiks secinājumiem

FotoRīga ir vienīgā pilsēta Baltijas galvaspilsētu vidū, kurā mirstība pārsniedz dzimstību un no kuras aizbrauc vairāk cilvēku, nekā iebrauc. Tam par iemeslu var būt pietiekami lielais rīdzinieku skaits, kuri nav apmierināti nedz ar dzīvi pilsētā, nedz ar dzīves kvalitātes progresu laika gaitā. Kopš gadsimta sākuma straujāko attīstību Baltijas galvaspilsētu vidū piedzīvojusi Viļņa. Jau šobrīd Viļņa ir Baltijas lielākā ekonomika un bagātākā pilsēta; turpinoties līdzšinējai tendencei, iedzīvotāju skaita ziņā Viļņa var apsteigt Rīgu jau 2025. gadā.
Lasīt visu...

21

Vai Rīga ir labi finansēta pilsēta?

FotoPilsētas budžeta apmērs un tā izlietošanas efektivitāte lielā mērā nosaka to, cik kvalitatīva ir pilsētvide. To Eiropas pilsētu sarakstā, kuru iedzīvotāji ir visvairāk apmierināti ar dzīvi pilsētā, pārliecinošā vairākumā ir bagātākās pilsētas, tai skaitā Cīrihe, Kopenhāgena un Stokholma, kur pašvaldībām brīvi līdzekļi pilsētvidei. Kā ar pilsētas budžeta iespēju audzēšanu veicas Rīgai?
Lasīt visu...

21

Par rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

FotoPubliskās atmiņas centrs ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem. 2022. gada 24. februārī centrs izdeva Satversmē nostiprinātās komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanas oficiālos vietvārdos ieteikumus, nosūtīja ieteikumus visām pašvaldībām, tajā skaitā Jūsu domei. Oficiālu domes atbildi centrs nav saņēmis.
Lasīt visu...

21

Parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto

FotoAr pietiekamu skaitu parakstu neatbalstītā "Latvijas vīru biedrības" ierosinātā parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto, taču, lai tā izdotos:
Lasīt visu...

6

Par Latvijas Republikas Satversmē noteiktā komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanu un rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

FotoCienījamie Augšdaugavas novada domes deputāti! Publiskās atmiņas centrs (turpmāk - centrs) ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vairāku tiesnešu, tostarp AT senatores Andas Briedes atbildība par Covid-19 epidēmijas ierobežošanas pasākumu neievērošanu

Tiesnešu ētikas komisija, Tiesnešu disciplinārkolēģija un Disciplinārtiesa ir vērtējusi to, vai izpildvaras...

Foto

Ir tādi Satversmes tiesas spriedumi, kuru nepildīšana valdošo eliti nesatrauc itin nemaz

13. Saeimas laikā ir bijuši vairāki Satversmes tiesas spriedumi, par kuru neizpildi Valsts prezidents pat...

Foto

Kāpēc valsts aizsardzības dienestam – jā!

Jūlija sākumā aizsardzības ministrs Artis Pabriks vēstīja par ieceri izveidot valsts aizsardzības dienestu, kuram, sākot ar 2023. gadu, tiks pakļauti...

Foto

Par ārkārtas sociālo situāciju

Mums priekšā ir grūta ziema – dziļa energoresursu krīze, iespējams pandēmijas saasinājums. No tā, cik saprātīgi un solidāri spēsim sagatavoties gaidāmajiem pārbaudījumiem,...

Foto

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis. Tas noticis par ukraiņu asins cenu...

Foto

Satversmes tiesa ir jālikvidē

Šodien, 25.jūlijā Latvija pirmajā vietā (LPV) Centrālajā vēlēšanu komisijā iesniedza 4000 zīmju programmu un kandidātu sarakstu 14.Saeimas vēlēšanām. LPV savā 4000 zīmju programmā ir...

Foto

Ja mēs jautātu Jēzum pašam: "Skolotāj, kas ir ģimene?", mēs visdrīzāk saņemtu atbildi: "Kā ir rakstīts Dieva vārdā? Kā tu tur lasi?"

Mīļie draugi no Latvijas...

Foto

Atkal mani pārprot un nomelno!

Neprecīza ziņa par Latvijas Republikas Saeimas 2022.gada 14.jūlija grozījumiem Izglītības likumā ir radījusi satraukumu sociālajos tīklos un sabiedrībā. Ir pat parādījušies...

Foto

Skumji, ļoti skumji: atklāta vēstule sabiedrībai!

Jūs ziemā salsiet! Un daudzi arī nosals līdz nāvei! Bet "vietvalžiem" par to ir nospļauties, jo viņi būs siltumā un...

Foto

Kad Egils padzirdēja par „hūti”

Ar novēlošanos... bet vēlētos tomēr ieviest skaidrību tajā slavenajā "nācijas tēva" šmucē, kur viņš Gunāra Astras pieminekļa atklāšanā, ieskanoties valsts himnai,...

Foto

Par kartupeļiem un kolorado kāpuriem

Nenocietos un dažu Facebook lasīto rakstu iespaidā nolēmu izteikties sakarā ar valsts iekārtām, kuras esmu piedzīvojis un kurās ir dzīvojuši daudzi. Ak,...

Foto

Par sīkumiem, par bērnu audzināšanu

Es pelnu maizi, darbojoties tūrisma jomā. Ir forši, jo darbs ir brīvā dabā un ap Pāvilostu. Daru to nu jau 22...