Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Par bezcerību

Pietiek lasītājs
22.04.2020.
Komentāri (34)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

!!

23.04.2020. 16:49

Mēs ne esam vienīgie, kuri tiek pieslēgti pandēmijas menedžēšanai. šķiet, ka šis ir pirmais gadījums pasaulē pateicoties IT attīstībai. Līdz šim epidēmijas norisa konkrētās vietās un bez "reklāmām". Izrādās, ka tam ir smagas blaknes, kas draud sagraut visus civilizācijas radītos labumus, jo, ja cilvēkiem no rīta līdz vakaram atkārto, ka viņam reiz ir paredzēts nomirt, tas atslēdz saprātu un atstāj pašsaglabāšanās instinkta baiļu iespaidu uz psihi. Savukārt, vai kāds to tagad cenšas izmantot, mēs varam tikai minēt...vienā teikumā - pasaule ir ierauta masu psihozē

Atbildēt

omg

23.04.2020. 14:05

Analfabētiskas vaimanāšanas paraugstunda. Sausais atlikums no visa veida testēšanas ir slimnīcā ārstēto skaits, pašlaik var pat teikt- ievietoto skaits vienā dienā un mirušo skaits no šī vīrusa. Var jau vaimanāt, bet šoreiz LV izskatās apskaužami labi. Tas, ka ir biznesa sfēras, kuras, ļoti ceru, īslaicīgi cieš zaudējumus, ir mazākais. Galvenais atcerēties- arī bez saslimšanas pazīmēm vari būt vīrusa nēsātājs, līdz ar to izplatītājs un kādam pietiks ar vienu tavas izelpas saturu, lai smagi saslimtu. Ja reizē būs daudz šādu gadījumu- sāksies Itālijas, Francijas, ASV, Maskavas varianti, tad varēs drukāt raksteļus cik slikta ir medicīna, ka netiek galā ar smago slimnieku pieplūdumu slimnīcās un mēğināt pašiem Youtube&Google apgūt īso intensīvās terāpijas kursu.

Atbildēt

millers

23.04.2020. 12:12

novelu valdibas kropliem c19 smaga forma

Atbildēt

fakts

23.04.2020. 06:26

Tieši tādu stulbeņu dēļ testus arī netirgo Maximās.

"es varētu ar eksprestesta palīdzību pārbaudīt, vai varu kādam to C19 padot tālāk vai ne"

Vīrusu tālāk nodot tu vari arī 5 minūtes pēc testa veikšanas!

Atbildēt

paklau, mudozvon!

23.04.2020. 06:17

»

Kaatad

Manprāt, sākumā viņi dikti gaidīja, kad kāds beidzot nomirs.. ,jo mēs tak Eiropa, kur plosās.. ,nevis kāda tur Ziemeļkoreja.. Pēc tam, grāba naudas miljardus/ sparīgi gatavojamies cīņai ar pandēmiju/ .. , pēc tam- hmm, naudas kaudze, īpašie apstākļi. .pag, pag, te taču ir jaukas iespējas :)Visu šo bagātīgi...


Kādu nopelnīto? Tu taču visu laiku ņirdzi, ka nodokļus maksā tikai muļķi. Tad kāpēc tagad tev par sēdēšanu mājās vai vazāšanos apkārt būtu jāsaņem vairāk nekā cilvēkam, kurš tagad sēž Maximas kasē vai mazgā grīdas slimnīcā?

Atbildēt

Aha!

23.04.2020. 06:17

»

...

Kad nebūs ko ēst,augļotāji būs atņēmuši visu ko vien spēs,tad nu būs pavisam labi


Vai nav dīvaini? Levits ir Vācijas pilsonis, Kariņš ASV, bet I. Viņķeli, kuru neievēlēja Saeimā, ir veselības ministre, slepeni apmācīta ASV specskolā. Gluži kā “sazvērestības teorijā”!

Bet vīruss covid-19, kas pierādīts, ir sintētiskais, pagaidām visas pasaules iebiedēšanai. Totālai iebiedēšanai, lai vēlāk izplatītu un ieviestu bezmaksas obligātu vakcīnēšanu pret it kā covid-19 ar vakcinēšanās pasi. Ja nebūsi vakcinējies, ierobežos daudzas tiesības, kā tas jau notiek, - pārvietošanās cilvēktiešības, tiesības uz darbu, bankas karti, tiesības iegūt autovadītāja tesības utt. Vakcinēti tiks visi pieaugušie ar diva veida vakcīnām - pirmās būs ar placebo efektu, kuras izmantos to personu vakcināšanai, kuru bioadati no e- veselības datiem atbildīs prasībām, lai cilvēkus atstātu dzīvus kā melnstrādniekus un apsardzi, tostarp valsts korporācijas vajadzībām, otras nesīs nāvi 6-12-24 mēnešu laikā. Tādā veidā atbrīvosies no 6 miljardiem cilvēku īsā laikā. Neviena veselības ministrija neatbild par vakcīnu “tīrību” šīm ārzemēs izgatavotām vakcīnām un nepārbauda pirms potēšanas, jo tās formāli neskaitās medikamenti un visas vakcīnu partijas nav iespējams pārbaudīt vispār, jo ir ampulās. Pirmos obligāti potēs brīvprātīgos, policiju, armiju. Orgāns, kuru uzreiz sabeigs vakcīna, būs galvas smadzenes, kam sekos citu orgānu disfunkcija. Cilvēks ar piespiedu- labprātīgo vakcīnu saindējies 6-12-24 mēnešu laikā pilnīgi zaudēs prātu un imunitāti. Tāds vai cits termiņš būs ieprogramēts vakcīnas inkubācijas periodā, lai īsā laikā vakcinētu ievērojamu skaitu civēku! Ķīnas laboratorijās šī vakcīnu viela pret covid-19 jau ir izstrādāta - bez smaržas un garšas un ieslodzījumu vietās aprobēta pat uz personām no zinātnieku aprindām. Minēto vielu ar droniem plānoja izkaisīt virs protestantiem Honkongā 2019. gada vasarā. Ķīnas komunisti no tā atteicās, jo efekts būtu “pārāk acīm redzams” un pasaule uzzinātu par šo vielu! Laimīgi savā ārprātā pirmie, protams, mirs veci cilvēki! Tāda ir jaunākā, populārākā obligātās pret covid-19 piespiedu vakcinēšanas hipotēze “vispasaules staļiniskajai tīrīšanai”, ko PSRS gados atzina un veicināja ASV un Rietumu sabiedrība ar savu klusējošo piekrišanu. Bet uzpirktie mediji, kurus aktīvi “labdarīgi” finansē, sabiedrībai iestāstīs, ka pasaulē izplatās vēl aktīvāks nāvējošs vīruss, kura avots vairs nav sikspārnis, bet ir “kamielis”. Par kamieļiem uzskatot jau vakcinētos it kā pret covid-19.

Neilgi pēc Malaizijas lidmašīnas virs Ukrainas notriekšanas, ja atceraties, sekoja citas Malaizijas lidmašīnas bojā eja, tai iekrītot okeānā. Vēlāk šo avāriju norakstīja uz pilota pašnāvību. Patiesībā tā bija diversija, jo tās pasažieri bija vadošie pasaules zinātnieki, virusulogi, kuri lidoja uz konferenci, lai apspriestu nāvējošo SARS un citu vīrusu problēmas.

Atbildēt

...

23.04.2020. 06:00

»

!

Šī ir tā reize, kad valdība ir nostartējusi labi.Un nav ko te d..st


Kad nebūs ko ēst,augļotāji būs atņēmuši visu ko vien spēs,tad nu būs pavisam labi.
Es gan vēlētos redzēt statistiku par mirstību iepriekšējos desmit gados un tagad,tikai tad var muldēt par pandēmijas esamību un neesamību.

Atbildēt

!

23.04.2020. 00:36

Šī ir tā reize, kad valdība ir nostartējusi labi.Un nav ko te d..st!

Atbildēt

Kaatad

22.04.2020. 23:37

Manprāt, sākumā viņi dikti gaidīja, kad kāds beidzot nomirs.. ,jo mēs tak Eiropa, kur plosās.. ,nevis kāda tur Ziemeļkoreja.. Pēc tam, grāba naudas miljardus/ sparīgi gatavojamies cīņai ar pandēmiju/ .. , pēc tam- hmm, naudas kaudze, īpašie apstākļi. .pag, pag, te taču ir jaukas iespējas :)Visu šo bagātīgi pārlejot ar birokrātijas mērcīti- kas nodokļus maksājis,kas nepietiekoši.. utt, utjpr.. Par domu, ka varētu vnk dot pilsoņiem viņu pašu nopelnīto naudu, kā citviet Eiropā- pat domas nav. :)

Atbildēt

Pilns analītiskais teksts

22.04.2020. 23:30

»

Protams, visiemiestāsta unliektupēt mājās

Īruss ir sintētiskais, iebiedēšanai. Totālai iebiedēšanai, lai izplatītu bezmaksas obligātas vakcīnas ar vakcinēšanās pasi. Vakcinēti tiks visi ar divaveida vakcīnām - pirmās nebūs ar kāduefektu , otrās nesīs nāvi 6-12 mēnešu laikā. Tie, kuri paliks kā kalpi- melsrādnieki un apsardze, saņes “potes ...


https://youtu.be/qd49dSRS19M

Ne velti Levits neievēroja likumu par ediķu algu palielināšanu unne velti MP ir ASV pilsonis Kariņš! Ne velti ir masu panika pie vīrusa, kas nenovalina visu - visi tagad mirstot tikai no corona19! Vai nav dīvaini?

Atbildēt

Protams, visiemiestāsta unliektupēt mājās

22.04.2020. 23:25

»

Covid-19 pasaulē lielākais apmāns

Nav jau t, ka vīrusa nav, bet reakcija uz to ir pārspīlēta, lai kārtējo reizi kāds no tā iegūtu. Ko darīsim ar mūsu “ievēlētajiem” jenotiem, kad izrādīsies, ka mūs atkal apzaga...


Īruss ir sintētiskais, iebiedēšanai. Totālai iebiedēšanai, lai izplatītu bezmaksas obligātas vakcīnas ar vakcinēšanās pasi. Vakcinēti tiks visi ar divaveida vakcīnām - pirmās nebūs ar kāduefektu , otrās nesīs nāvi 6-12 mēnešu laikā. Tie, kuri paliks kā kalpi- melsrādnieki un apsardze, saņes “potes bez efekta”, jo viņu biodati kā derīgiem atstāt dzīvusbūs e- veselībā. Tā atbrīvosies no 6 miljardsm cilvēku īsā laikā. Neļaujiet sevipotēt! Sintetiskais vīruss corona-19 uztaisīts un izplatīts iebiedēšanai, bet visus tas nenogalina! Neviena veselības ministrija neatbild unnepārbauda ārzemēs izgatavotas visas pošu vakcīnas, jo tās formāli neskaitās edikamenti! Pirmos obligāti potēs brīvprātīgos, policiju, armiju. Orgāns, kuru sabeigs vakcīna, būs galvas smadzenes. Cilvēks ar piespiedu- labprātīgo vakcīnu saindējies 6-12 mēnešu laikā zaudēs prātu un imunitāti. Tāds termiņš būs ieprogramēts vakcīnas inkubācijas periodā, lai īsā laikā vakcinētu ievērojamu skaitu civēku! Laimīgi savā ārprātā pirmie irs veci cilvēki! Tāda ir jaunākā, populārākā vakcinēšanas hipotēze!

Atbildēt

R

22.04.2020. 23:10

Šādus rakstus var rakstīt simtiem. Jēgas nekādas! Kamēr likumos nebūs paredzēta personīga amatpersonas atbildība ar īsu procedūru līdz sodīšanai - par korupciju, par klaji nepareizu, novēlotu lēmumu, par nereaģēšanu uz būtisku pārkāpumu utml. , nekas nemainīsies. Ir valstis, kur amatpersonas stata pie sienas. Un pareizi dara!

Atbildēt

Inese

22.04.2020. 23:02

Izcili rīkojas Rīgas satiksme. Sab.transporta lietotāji zina - rīdziniekiem stundas biļetes, brīvdienu - atceltas. Ar košu domu, ka aptrakusī tauta lēkšiem, bez jebkada iemesla, gāžas bariem trolejbusos, lai kārtīgi visus noklepotu un apslimidinātu. Jāsaka, ka antiloģisku motīvu vadīti, gudrinieki ir saglabājuši pedagogiem esošās atlaides. Tas nekas, ka pedagogi sēž mājās. Atlaides ir. Un nezinu, kā loģiski sasaistas mans darbs ( un ne tikai mans), kur dienā ir jābrauc kopumā ar 4 transportiem. Arī brīvdienās. Darba devēju tas neinteresē. Lieki teikt, ka braucu kā agrāk. Tikai, ja agrāk legāli ar stundas biļeti, tad tagad pusīti pa zaķi, un pusīti kā kārtīgs cilvēks. Smieklīgi un skumji

Atbildēt

kauta

22.04.2020. 22:51

tupu tautu ir vieglāk vadīt. caur to ir tikai viena problēma - paši vadītāji paliek arvien tupāki. Tupiem vadītājiem galvas vietā ir ķēdes suņi. alfa, omega sigma vetra piekuni - tupenu bars, kar rej un skrien pēc idiotu pavbēles. Bēdziet .Ryanair vairs nekad nebūs kā agrāk.

Atbildēt

Zeze

22.04.2020. 22:40

Nelaime ir tā, ka mūsu valdība vadās pēc PVO rekomendācijām, pēc tam osta vēju, ko citas valstis dara (ka tik nesabojājam statistiku), bet pa to laiku tuvojamies bezdibenim ar smago piezemēšanos.

Atbildēt

GEO

22.04.2020. 20:43

»

avilona

Latviešiem šis ir vnk unikāli labs laiks. Var oficiāli realizēt savu gēnos kopš kalpu un dzimtcilvēku laikiem nostiprināto stučīšanas kāri. Tik zvani, kaut no rīta līdz vakaram . Kur vēl labāk. :D


It kā latviešiem būtu kas šajā jomā savādāks,kā citām tautām.
Par mani,piemēram,čekai stučīja dazādas tautības.
Un,protams,ka tagad ir jāziņo par tiem,kuri piekopj koviidiotismu,lai nesaslimtu,nenomirtu nevainīgi cilvēki.Gan latvieši,gan nelatvieši,jo visi esam Cilvēki,dzivība mums dota reizi.
Esmu runājis,tālāka komunikācija ar koviidiotu nebūs! Kurš apzināti nesaskata atķšķirības šajā stučīšanā.

Atbildēt

Pietiek lasītājs

22.04.2020. 20:37

Šorīt rīta Panorāmā bija intervija ar Katiņu. Nu runāja k;a no grāmatas, tikai kaut kā viss notiek saādāk.
Nespēju noskatīties - apšķebināja.

Atbildēt

avilona

22.04.2020. 20:32

»

GEO

Tā izskatās :D...


Latviešiem šis ir vnk unikāli labs laiks. Var oficiāli realizēt savu gēnos kopš kalpu un dzimtcilvēku laikiem nostiprināto stučīšanas kāri. Tik zvani, kaut no rīta līdz vakaram . Kur vēl labāk. :D

Atbildēt

GEO

22.04.2020. 20:26

»

Lai mierīga paliek sirds

Joz uz klīniku un nočipējies, citādi dziedi to pašu ko pērkamie mēdiji


Gaidīji,ka esmu tik stulbs,ka gānīšu visu un visus,kā šajā portālā vairumam bezjēgā ierasts?
Tas,ka mediji ie pērkami-tā ir viena pavisam cita lieta.Tikai naivie to nezin.
Tas,ka mūsu valstī ir daudz gudri savas jomas speciālisti-pavisam cita. Iesaku viņos ieklausīties un pildīt ieteikumus,lai mēs visi ātrāk beigtu šo murgu!

Atbildēt

Covid-19 pasaulē lielākais apmāns

22.04.2020. 20:21

Nav jau t, ka vīrusa nav, bet reakcija uz to ir pārspīlēta, lai kārtējo reizi kāds no tā iegūtu. Ko darīsim ar mūsu “ievēlētajiem” jenotiem, kad izrādīsies, ka mūs atkal apzaga ?
Pastieties video, pārbaudiet faktus un izdariet secinājumus. Lūdzu ! https://www.youtube.com/watch?v 86VJlhw0DQQ

Atbildēt

Lai mierīga paliek sirds

22.04.2020. 19:55

»

GEO

Tā izskatās :D...


Joz uz klīniku un nočipējies, citādi dziedi to pašu ko pērkamie mēdiji.

Atbildēt

Secinājums

22.04.2020. 19:46

»

GEO

Tā izskatās :D...


Jā,makaronvīrus rullē.

Atbildēt

GEO

22.04.2020. 19:33

»

L

Tā arī nesapratu par ko raksts. Kādam tirgonim atteikuši viņaprāt ģeniālu līgumu masku piegādē


Tā izskatās :D.
Apsveicami ir pieņemtajie mēri pret kovidu.paldies infektologiem,kuri aktīvi komunicē medijos ar tautu,izskaidro situāciju,prognozē to,korelācijā ar citvalstu pieredzi utt.Tāpat arī ekonomisti,profesionāļi.
Ja kāds patreiz grib kaut ko palaist vaļīgāk,tad laikam viņš nejēdz,kas notiek un kāds atsitiens būtu turpmāk.
Tas apbižoties skribelējuma autors varētu maukt uz Zviedriju,robežas gan ciet,taču,ja ļoti grib,tad no RKurzemes- kā bēgļi savulaik laiviņā. Avanti !Ja kādu kārtībsargu za baļi apzinīgi cilvēki,kuri ziņo par koviidiotiem,tad lai viņš pats iet na i melkimi šagami!

Atbildēt

ES

22.04.2020. 18:39

Es no sava skata punkta tiešām sāku domāt, ka krīzi un cilvēku iebiedēšanu vilkt garumā ir vairāk kā izdevīgi. Re atlaida Remiro - neatkārtošu, jo katram zināms, kādēļ tas tika darīts - nebūtu šī krīze, būtu kritusi valdība, vēl jāpaspēj līdz galam nokārtot OIK-2 - tas nekas, ka saulkrastieši spirinās. tas nekrīt svarā - galvenais uzturēt krīzi pie dzīvības... Vel līdz galam sakārtot pašvaldības, lai līdz nākamām vēlēšanām visās vietās valdītu savējie... tātad, jo ilgāk cilvēkus turēs baiļu varā, jo labāk, vai tad NA ar biedēšanu - krievi nāk- nav spējuši sevi noturēt zirgā, kaut tur saimnieko vieni vienīgi blēži,vai vismaz blēžu pārstāvniecība Saeimā tā saudzīgi izsakoties - Gobzems ir lietojis vārdu - bandīts, par to izslēdza no advokātu cunftes...tādēļ es saku - blēži...

Atbildēt

bezcerīgs raksts

22.04.2020. 18:36

Zviedrijā ir 10x lielāks mirušo skaits kā kaimiņvalstīs. Diskutēt par to var...

WHO rekomendācijas der tikai tualetē uz nagliņas - vislanbākais ko Latvija varētu darīt, ir sekot ASV piemēram un pamest šo korumpēto nekompetento organizāciju, kura darbojas tikai Ķīnas labā.

Atbildēt

Atis Priedītis

22.04.2020. 18:34

Kamēr lielie masu mediji turpinās melot, nekāds skats uz gaišo nākotni nesanāks. Ir sajūta, ka tiek darīts viss lai Latvija kā valsts pazustu no pasaules kartes. Pagātnes meli, rada šodienas melus un arī iespēju turpināt melot nākotnē. Nerodas sajūta, ka kāds gribētu šo melu ķēdi pārraut.

Atbildēt

Iebaidītais

22.04.2020. 18:17

Pamēģini protestēt, būs kā dziesminiekam un dzejniekam Ansim. Tauta iebaidīta- baidās saukt ātro palīdzību, baidās atklāti izteikt savas domas, telefonus izseko, bankas kontrolē...

Atbildēt

Pazīstams policijas darbinieks

22.04.2020. 18:03

ir Sandis Ģirģens. Absolvējis Biznesa augstskolu "Turība", kur ieguvis bakalaura grādu tiesību zinātnēs.

Atbildēt

L

22.04.2020. 17:57

Tā arī nesapratu par ko raksts. Kādam tirgonim atteikuši viņaprāt ģeniālu līgumu masku piegādē?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

FotoTālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc vairumam iedzīvotāju pieļaujams dot zemākas kvalitātes izglītību.
Lasīt visu...

15

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

FotoValsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas Nacionālo bibliotēku (LNB), simboliski atzīmējot vienu gadu kopš prezidenta stāšanās amatā. Valsts prezidents ar LNB pārstāvjiem pārrunāja humanitāro zinātņu un digitālās jomas nozīmi Latvijas kā modernas valsts stiprināšanā.
Lasīt visu...

21

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

FotoPasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem. Viens no visredzamākajiem – Staļins. Tomēr tagad viņam ir uzradies nopietns konkurents. Tiesa, ne jau paveikto darbu ziņā, tur nu Staļinu neviens nepārspēs, nu, pēc apjoma noteikti. Tad kurš ir šis “izredzētais”?
Lasīt visu...

21

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

FotoVispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un piepušķotas - tādas palikušas sirmā vīra atmiņā. Kurš būtu domājis, ka kāds Lapsa pēc 30 gadiem cilās 90. gadu intervijas?
Lasīt visu...

21

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

FotoValsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums.
Lasīt visu...

6

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

FotoValsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā ir nodokļu maksātāju loma un rīcība. Likumsakarīgi, ka nodokļu nomaksas apjoms ir atkarīgs no tā, cik efektīva ir VID sadarbība ar nodokļu maksātājiem. Uzticēšanās ir svarīgs šīs sadarbības priekšnoteikums.
Lasīt visu...

12

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

FotoVien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā šī. Un tas ir saprotams – PSRS (Padomju Sociālistisko Republiku Savienība) laiki tik ļoti atšķiras un kontrastē ar mūsdienām, ka neatstāj vienaldzīgu gandrīz nevienu. Īpaši, ņemot vērā, ka tā nav tik sena pagātne un vēl ir daudz cilvēku, kuri “toreiz” ir dzīvojuši.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...

Foto

Muļķība vai pasūtījums?

Sliktāku variantu kā noplēst Pasaules tirdzniecības centra (PCT) labi saglabāto ēku Elizabetes ielā 2 (attēlā - idejas "bīdītājs", kultūras ministrs Nauris Puntulis) tikai...

Foto

Prezidents un Drāma

Katra globāla krīze ir būtiski mainījusi pasauli. Pirmais pasaules karš sievietēm saīsināja matu un kleitu garumu, jo vīriešu skaits bija dramatiski samazinājies, bet...

Foto

Kad "sabiedriskā radio personība" ignorē sabiedriskā radio ētikas kodeksu

Šī gada 19.jūnijā Latvijas Radio 5 darbiniece Karmena Stepanova savā oficiālajā LSM “radio personības” profilā norādītajā twitter.com...

Foto

Augstākā tiesa gandrīz visā mums piekrita, bet spriedumu nez kāpēc tomēr atcēla

Kultūras ministrija (KM) turpina uzsvērt, ka valsts ir pilnībā norēķinājusies par Latvijas Nacionālās bibliotēkas...

Foto

Politiķa statuss pats par sevi nav pietiekams pamats atklāt sabiedrībai informāciju par politiķa privāto dzīvi – ka Juta Strīķe universitātē iestājās kā Anna Potapova

Augstākās tiesas...

Foto

Izglītība

Grūti laiki rada stiprus cilvēkus, stipri cilvēki veido labus laikus, labus dzīves apstākļus. Labi dzīves apstākļi rada vājus cilvēkus, un vāji cilvēki rada grūtus laikus....

Foto

Bagātie un slavenie arī raud, jeb turīgie prasa pabalstus

Koronavīrusa radītā krīze pamatīgi iedragāja daudzus biznesa sektorus, piemēram, restorānu un viesnīcu biznesu, tūrisma un izklaides industriju....

Foto

Mēs enerģiski aizņemamies uz nākotnes rēķina

Ļoti cienījamās Saeimas deputātes! Augsti godātie Saeimas deputāti! Dāmas un kungi! Šodien noslēdzas spraigs darba cēliens, un turklāt vairākus mēnešus...

Foto

Sabiedriskās televīzijas blēņas par okupāciju „skatītājam parastajam”

Filma "Parasta okupācija" diemžēl ir kārtējais piemērs tam, ka, mēģinot iztikt bez vēsturniekiem vēsturei veltītu jautājumu analīzē, nekas izcils...

Foto

Esam pret jebkādu Augstskolu likuma redakciju, kurā pieļauta tādu rektoru ievēlēšana, kas nezina latviešu valodu un nespēj to lietot

Saskaņā ar pašlaik plaši apspriesto un kritizēto...

Foto

Ārstu blakusdarba ierobežošana var novest pie medicīnas personāla kritiska trūkuma

Latvijas Slimnīcu biedrība kategoriski iestājas pret publiskajā telpā izskanējušo politikas veidotāju ideju ierobežot ārstu darbību -...

Foto

Valsts politiskā vadība izšķīrās palikt savā vietā un pielāgoties, nevis cīnīties pret agresiju un protestēt pret notiekošo

Latvijas patrioti! Godātie klātesošie! Pirms 80 gadiem – 1940....

Foto

Džordž Stīl, tiec galā ar saviem kompleksiem

Džordž Stīl, Latvijas pilsoni, Attīstībai/Par dibinātāj un biedr, cik saprotu. Es Jūs, Džordž Stīl, uzrunāšu uz "Tu". Uz šo ierakstu mani...

Foto

Saprātīga izvēle

Cilvēkus nosacīti varētu iedalīt divās grupās: tajos, kuri pieņem saprātīgus lēmumus, un tajos, kuri pieņem nesaprātīgus lēmumus....

Foto

Pūces kundze nodokļu maksātāju naudu mums un citiem sadalīja ļoti labi un pareizi; kas nemācēja pareizi paprasīt, pats vainīgs

Var piekrist pētnieciskās žurnālistikas centra "Re:Baltica" publikācijas...

Foto

Par nodokļiem, dzīvi un brīvību

Obligātie nodokļi nozīmē, ka zeme ir iekarota, tā pakļāvusies kādam pārspēkam. Tautu var pakļaut un paverdzināt kā vietējie, tā svešzemju varmākas....

Foto

Kad rasisma apkarotājiem entuziasma vairāk nekā saprāta

Dārgie draugi. Esam saņēmuši pārmetumus no Aijas Ingrīdas Abenes (jautājums tiek diskutēts arī viņas pārstāvētās partijas Attīstībai/Par "Facebook” profilā)...

Foto

Lai nepieļautu nacionālā kultūras mantojuma izpostīšanu Rīgas centrā, sākta iedzīvotāju parakstu vākšana

Internetā sākta parakstu vākšana, lai panāktu, ka netiek izpostīts Alberta ielas 9 Konstantīna Pēkšēna...

Foto

Krievija turpina aktīvi melot par COVID-19 nekaitīgumu

Līdz šim mediju un sociālo tīklu vidē ir parādījies ārkārtīgi daudz Kremļa vēstījumu par COVID-19 vīrusa izplatību. Tiek izplatītas...

Foto

„Wagner” algotņi Lībijā – Putina naivā lielgabalgaļa

Krievijas karavīru mentalitāte būt par naivu lielgabalgaļu nav mainījusies kopš Ivana Bargā laikiem, - šādu secinājumu var izdarīt no...

Foto

Cilvēku un mājlopu čipošana un čipi

Pašreiz, iespējams, notiek viena no pasaules vēsturē lielākajām kriminālām krāpšanām un apmaušanām – pasludināta viltus kroņa vīrusa izraisītās slimības viltus...

Foto

Aicinām pārtraukt darbus Skanstes dārziņos uz putnu ligzdošanas laiku

Nodibinājums "Dzīvnieku policija" un Latvijas Ornitoloģijas biedrība aicina pārtraukt Skanstes ielas dārziņos paredzētos darbus vismaz līdz šī...

Foto

Grēkāzis ir, upurnazis trinas

Vecam sunim jaunus trikus neiemācīsi. Mežu daudzīpašnieks Modris Fokerots riskē sabiedrības ilgākā piemiņā palikt tieši kā uzskatāma ilustrācija šai parunai....

Foto

Pieprasām atsaukt raidījumā "Nekā personīga" paustās nepatiesās un maldinošas ziņas

SIA Pata un SIA Pata Board advokāti ir vērsušies SIA All Media Latvia ar pretenziju, kurā...

Foto

Dieva valstība

Jānis Kristītājs ir teicis: «Atgriezieties no grēkiem, jo Debesu valstība ir tuvu klāt pienākusi.» (Mt 3:2) Ar šādiem vārdiem Jānis Kristītājs sāka savu publisko...

Foto

IZM izstrādātie Augstskolu likuma grozījumi ir brāķis, kas būtiski jāuzlabo

Rektoru padome atklātā vēstulē vērsusies pie Saeimas deputātiem, kā arī Latvijas augstskolu mācībspēkiem un studentiem, informējot,...

Foto

Tumsas spēki mēģina ierobežot mūsu iespējas tērēt nodokļu maksātāju miljonus tā, kā mēs vēlamies

Ar nekorektu un godprātīgas konkurences principiem neatbilstošu vēstuli Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu...

Foto

Latvijā ar novadu reformu cenšas ievilkt un nostiprināt okupāciju radītās sekas – kam tas izdevīgi?

Latvija kā novads, kā zeme gadsimtu gaitā bija dažādu okupācijas jūgu...

Foto

Valdība plāno pieņemt ar nejēdzībām pārpilnas dzīvnieku labturības prasības

Šajās dienās Ministru kabinets pieņem noteikumus „Dzīvnieku labturības prasības dzīvnieku patversmēs un dzīvnieku viesnīcās”. Nosaukšu tikai lielākās...

Foto

Tas apdraudēs dzīvības

Veselības ministrijas tuvākajā laikā plānotā slimnīcu līmeņu pārskatīšana var būtiski samazināt ārstniecības pakalpojumu pieejamību reģionu iedzīvotājiem....

Foto

Aicinu nepakļauties šauras personu grupas spiedienam un balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Madonas novadā

Kā Varakļānu novada iedzīvotājs un viens no lielākajiem novada uzņēmējiem vēršos pie...

Foto

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums. Un Jums un mums...

Foto

Troļļi

Troļļošana - tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos...

Foto

Vai Latvija izmantos vai izniekos jaunas biznesa iespējas post-COVID pasaulē?

Savulaik vēl jaunā un naivā Latvija sapņoja kļūt par banku paradīzi – “tuvāk par Šveici”. Par...

Foto

Pieprasu pārtraukt pārkāpt Satversmi un Saeimas Kārtības rulli: vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei

Saskaņā ar Satversmes 15.pantu "Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu...

Foto

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

Eiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats...

Foto

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

Saeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir...