Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Par atkritumu krīzi

Rids Bruners
14.09.2019.
Komentāri (58)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Kandidāts pie kandidāta

24.09.2019. 12:31

LRTT tagad palasot, smiekli sāk nākt. Tāda augti god. kungu biedrība vai zienies. VP kandidātu. Brunner, Grantiņam ir vismaz viens Ordens zvaigžņu ar ko lepoties. Vai tev ar ir kāda medaļa, ko piespraust pie krūts jeb kaklā pakāt? Vai esi cienīgs maz...

Atbildēt

Jezups no Dagdas

22.09.2019. 21:21

Mēs te derevņā apspriedāmies un izspriedām. Ja tas Levits tos millionus ir nopelnījis kārtis spēlējot tai Gerkena zolīšu turnīros, tad godīgi pelnījis.
Bet tevi VP kandidat Brunner, mēs lauku cilvēki negribam par prezidentu. Ja reiz tev nerūp naudas izcelsme! Un mūsu niecību pamatotās bažas vai būs jābrauc uz to Paragvaju karot, vai nē. Tā mēs izspriedām lauku cilvēki.

Atbildēt

Jezups no Dagdas

21.09.2019. 15:28

Rb? Kā tad tā sanāk ka tevi neinteresē kur tas Levits tos millionus ņēmis?

Atbildēt

RB

19.09.2019. 17:47

»

:) Jums labs domu gājiens salīdzināt pietiek ar to tribunālu. Malacis. Labs līmenis. Tas ir rādītājs


Uz šo jautājumu atbildēt man ir apnicis, to uzdod pārāk bieži. Izlasiet programmā, norāde rakstā.

Atbildēt

19.09.2019. 17:05

»

RB

Man nav kauna publicēties arī PIETIEK, kur plosās jukuši troļļi. Attiecībā uz publicēšanās vietu tiešām esmu bezkaunīgs. Cilvēkiem ir tiesības izteikt savu viedokli...


:) Jums labs domu gājiens salīdzināt pietiek ar to tribunālu. Malacis. Labs līmenis. Tas ir rādītājs.
Jūs arī esat par deokupāciju? Lai okupanti-kolonisti nekavējoties tiktu izraidīti no Latvijas?

Atbildēt

RB

18.09.2019. 11:24

»

Autoram

Jums galīgi nav kauna publicēties tajā slimiķu lapā, tā saucamajā tribunālā? Viņi aicina organizēt pisloņu karu Latvijā, kas tā nav...


Man nav kauna publicēties arī PIETIEK, kur plosās jukuši troļļi. Attiecībā uz publicēšanās vietu tiešām esmu bezkaunīgs. Cilvēkiem ir tiesības izteikt savu viedokli.

Konceptuālā vara nosaka vispārējos principus, pēc kuriem darbojas sabiedrība. Citiem vārdiem, tā izveido "sistēmu", kurā esam Jūs, es un pārējie. Patīk vai nepatīk, par to jārunā, ja vēlamies izveidot sabiedrību, kas darbojas mūsu interesēs.

Atbildēt

Autoram

18.09.2019. 09:59

Jums galīgi nav kauna publicēties tajā slimiķu lapā, tā saucamajā tribunālā? Viņi aicina organizēt pisloņu karu Latvijā, kas tā nav?
+ Jūs rakstiet par lietām, par kurām jums nav ne mazākās sajēgas. Konceptuālā vara - to jūs pats izdomājāt? Zinu tikai vienu avotu kur tiek runāts par konceptuālo varu, jūs esat otrais. Tad kā ir, jūs to konceptuālo varu pats izdomājāt vai arī smēlāties zināšanas par to citā avotā?

Atbildēt

Eggmaŗŗsz Kakueedajsz, izdrātēc pieqirs-komas debiloidzs

17.09.2019. 22:24

»

Untūns Mazpusēns (lit. pseidonīms)

Nav jau pirmā reize, kad nopietnās diskusijās parādās šādi komentāri... Ievēroju, ka tas vienmēr ir tad, kad vajag neitralizēt izteikto domu spēku. Sajūta ir tāda, ka kāds speciāli iedod datoru slimam cilvēkam un saka : "Raksti!Tagad ir tavs uznāciens, raksti un pasaki visu, ko tu par to domā! Te nu...


Pac sevi publiski raksturoju kā "tipisku latviešu idiotu" plaanpŗaatiņu Eggmaŗŗu Kakueedaju. Es kad dzîvoju padlaikos tad mani VDK un iekàrta lauza un dŗāza visos caurumos, bet nesalauza pilnībā, izņemot tikai analo nevainibu. Tagat šitajà valstē šodienas 4. maija vara mani lauza un galîgi salauza, "apgaismoja" kamer savervēja par ietekmes agentu un provakatoru ,bet es vairs neprotestēju un nesūdzos tiesā. Izdzīvošana pēc salaušanas un izdŗāzšanaszc ir mana paša tūpļalieta.

Bet komentēšana ir izklaide. Jautra izklaide visiem, kas ierēc par mani, piecirst-komas debiiloiidu un aboŗta atlieku plaanpŗaatinu Eggmaŗŗu Kakueedaju.

Atbildēt

Untūns Mazpusēns (lit. pseidonīms)

17.09.2019. 22:17

»

reàlas demences un plànpràtîbas slimniekam Eggmaŗam Kakuēdājam

turpinās garīgās slimības kārtējā lēkme, kas sevišķi aktīvi izpaužas saistībā ar tuvo pilnmēness fāzi. Jo vairāk atgādina šādiem plànpràtîbas slimniekiem par viņu arvien straujāk progresējošo "demenci", jo aktīvāki tie kļūst un nozīmīgāki paši sev šķietas


Nav jau pirmā reize, kad nopietnās diskusijās parādās šādi komentāri... Ievēroju, ka tas vienmēr ir tad, kad vajag neitralizēt izteikto domu spēku. Sajūta ir tāda, ka kāds speciāli iedod datoru slimam cilvēkam un saka : "Raksti!Tagad ir tavs uznāciens, raksti un pasaki visu, ko tu par to domā! Te nu ir!"

Atbildēt

Izskatās, ka Indulis Duka no Dikļiem

17.09.2019. 12:33

»

Jezups no Dagdas

Labi štrunts par to kakēdāju, lai barojas


riktīgi lieto sūdus zem dažādiem nikiem. Daudziem jau par to bija aizdomas, ka tas ir Indulis Durka.

Atbildēt

Jezups no Dagdas

16.09.2019. 22:15

»

RB

Manu komentāru noslēgumā parasti uzliek izkārnījumu slāni, jai cilvēki aiz pretīguma nelasītu diskusiju


Labi štrunts par to kakēdāju, lai barojas.
Pasaki labāk augsti un pazemīgi god. VP kandid. Kā tad man būt ar to govi! Apsēklot so vai nē?
Kur tad tas Levits ir dabūjis tos millionus eiro?

Atbildēt

Kāpēc

16.09.2019. 18:32

KP klusēja arī 2010.g., kad Saeima pieņēma likumu par monopolstāvokli visās pašvaldībās, ne tikai Rīgā. Siguldas pašvaldība uzticējusi atkritumu izvešanu tikai vienam operatoram uz 30 gadiem. Līdzīgi notiek visās Latvijas pašvaldībās. Nupat sevi sākusi reklamēt S.Ābrama, kura pat neiepīkstējās pret 9 gadus esošo likumu.

Atbildēt

Untuns Mazpusens (lit. pseid.)

16.09.2019. 10:52

»

RB

Manu komentāru noslēgumā parasti uzliek izkārnījumu slāni, jai cilvēki aiz pretīguma nelasītu diskusiju


Esmu to šai lumpeņsabiedrībā pamanījis. Muļku zeme rullē. Ceru, ka iekļausit savā programmā mērķi noskaidrot aitu gana E. Levita miljonu € izcelsmes legalitāti valsts drošības interesēs!

Atbildēt

Deletējiet vienreiz to idiotu -

15.09.2019. 23:11

pussprāgušo Eggmaŗŗszu Kakueedajzsu, to kas izdrātēc pieqirs-komas debiloidsz - uz visiem laikiem! Cik var pievemt šo lapsas mājaslapu un cik var ar saviem nepārtrauktajiem idiotismiem provocēt Pietiek apmeklētājus!!

Atbildēt

Namejs

15.09.2019. 22:37

»

Tiesiskums

Mafija> valsts vara? Mafijas ES nav


Tieši tā, mafiju vairs nav, tās visas ir legalizējušās par varu.
Vai bieži tagad dzirdat par narkotiku baroniem un sindikātiem, pareizi, tā ir vēsture. To tagad sauc par varu, ar centralizētu pārvaldīšanu un centralizētu muļķu audzināšanu skolās, kas produkciju patērēs.
Varas (mafijas) ieceltais prezidents levits, nupat skolā neuzkrītoši popularizēja augļotāju pakalpojumus. Atklātāku marodierismu pret beztiesiskiem Latvijas iedzīvotājiem, vairs nespēju iedomāties.

Atbildēt

Jezups nu Dogdas

15.09.2019. 22:35

Man gūvij teļš atnestās tīko. Tagad es dūmoju kūdareit??? Meklēt apsēklūtāju tai gūvij vai ne? Jo ja jis Levits ņēmis tūs miljonus eiro nū narkkarteļa, un būs jābrouc karūt uz purugvaju un mani tī nošaus. Tad voru I nemekleiti opsūkleitoju! Zini tu kungs VP kandidat gan nūskaidroj, kur viņš ņēmis tos miljonus.

Atbildēt

Jezups nu Dogdas

15.09.2019. 19:47

»

Untuns Mazpusens (lit. pseid.)

God VP kandidāta kungs! Muļķu zeme Latvānija pilna ar lumpeņiem, tomēr tas aitu bars grib zināt, cik droša ir E. Levita miljonu izcelsme un vai nav koruptīvā veidā E. Levits nonācis VP amatā! Vai Jūs savā programmā tam nepiešķirtu nozīmi, izvirzot mērķi noskaidrot E. Levita miljonu € izcelsmes legalitāti...


Kotad! Augti god. VP kandidad R. Brunner! Ja nu Levits ir ņēmis naudu no meksikāņu narkotiku un bērnu tirdzniecības karteļa! Un tagad viņam piezvanīs no tā karteļa galvenais un liks uzsākt karu ar Paragvaju! Tad mūsu zaldāti atkal tiks sūtīti karot tur. Jo Levits tak ir galvenais virspavēlnieks armijas komandieris mūsu!
To gan vajag noskaidrot VP kandidāta kungs. Droš paliek Droš.

Atbildēt

Untuns Mazpusens (lit. pseid.)

15.09.2019. 18:30

»

God. R. Bruner!

E. Levita kungs ir Jūsu kā pilsoņa valsts prezidents ar nenoskaidrotas sabiedrībai miljonu euro izcelsmi. Visai sabiedrībai jāzin un tas ir Jūsu pienākums sabiedrības interesēs noskaidrot, cik legāla ir E. Levita miljonu euro izcelsme! Vai no korupcijas, vai naudas atmazgāšanas, ieroču un narkotiku ...


God VP kandidāta kungs! Muļķu zeme Latvānija pilna ar lumpeņiem, tomēr tas aitu bars grib zināt, cik droša ir E. Levita miljonu izcelsme un vai nav koruptīvā veidā E. Levits nonācis VP amatā! Vai Jūs savā programmā tam nepiešķirtu nozīmi, izvirzot mērķi noskaidrot E. Levita miljonu € izcelsmes legalitāti, vai tik E. Levits nav "kādam kabatā" jau tagad ar visu aitu baru! Paldies par atbildi!

Atbildēt

Beidziet gvelzt tukšu!

15.09.2019. 17:46

»

RB

Par šīm tehnoloģijām ir video YouTube, vismaz kādreiz tos skatījos. Pielietot varēs tikai tad, kad visa atkritumu saimniecība būs cilvēku rokās un darbosies cilvēku interesēs. Tikai tad būs iespēja lemt par to, kas derīgs un kas nē...


Ierakstiet savā VP kandidāta programmā noskaidrot valsts drošības interesēs VP E. Levita, bij. Jūsu skolas iedra, miljonu € izcelsmes legalitāti. Tūlīt un tagad!

Atbildēt

RB

15.09.2019. 17:35

»

Līdzīgas problēmas

ir visā Krievijā. Krievijā 1996. gadā, kad ieviestie "rietumu krāsainie iepakojumi" , plastmas veselībai kaitīgais iepakojums pārpludināja veikalu plauktus, zinātnieki izstrādāja tehnoloģiju, kas ļoti lēti visa veida plastmasu pārvērš tīrā degvielā, ar ko apkurinātu daudzstāvu mājas. Reizi nedēļā izvedot...


Par šīm tehnoloģijām ir video YouTube, vismaz kādreiz tos skatījos. Pielietot varēs tikai tad, kad visa atkritumu saimniecība būs cilvēku rokās un darbosies cilvēku interesēs. Tikai tad būs iespēja lemt par to, kas derīgs un kas nē.

Kādreiz mūsu tehniskais līmenis bija tāds, ka no veca divriteņa un ledusskapja varēja uztaisīt mūžīgo dzinēju. Prasmēm, zināšanām, amatiem būs nozīme nākotnē, tāpēc neļausim mūs no tiem atbrīvot. Cilvēki, domājiet kā nodrošināt sevi ..

Atbildēt

God. R. Bruner!

15.09.2019. 17:20

»

RB

Man nav nekāda sakara ar E.Levitu. Varbūt izņemot to, ka kādu laiku esam gājuši vienā skolā. Par viņa ienākumu avotu varu tikai nojaust, bet mani tas neinteresē. Ja kādu tas interesē, lūdzu skaidrojiet veseli. Varu tikai dot padomu, ka nekur tālu ar savu skaidrošanu netiksiet


E. Levita kungs ir Jūsu kā pilsoņa valsts prezidents ar nenoskaidrotas sabiedrībai miljonu euro izcelsmi. Visai sabiedrībai jāzin un tas ir Jūsu pienākums sabiedrības interesēs noskaidrot, cik legāla ir E. Levita miljonu euro izcelsme! Vai no korupcijas, vai naudas atmazgāšanas, ieroču un narkotiku kotrabandas utt!

Atbildēt

Untuns Mazpusens (lit. pseid.)

15.09.2019. 17:16

»

RB

Man nav nekāda sakara ar E.Levitu. Varbūt izņemot to, ka kādu laiku esam gājuši vienā skolā. Par viņa ienākumu avotu varu tikai nojaust, bet mani tas neinteresē. Ja kādu tas interesē, lūdzu skaidrojiet veseli. Varu tikai dot padomu, ka nekur tālu ar savu skaidrošanu netiksiet


Kurā skolu Rids Bruners un kad ir apmeklējis kopā ar E. Levitu? Muļķu zemes Latvānijas sabiedrībai tas būtu jāzin!

Otrkārtīgi, visas Latvānijas interesēs ir zināt E. Levita miljonu euro izcelsmi!

Atbildēt

RB

15.09.2019. 16:50

»

Untuns Mazpusens (lit. pseid)

VP kandidāta uzdevumā krīzes situācijā būtu esošā VP viņa deklarācijā minēto ienākumu izcelsmes noskaidrošana! Nevar muļķu zemē nenoskaidrot VP ienākumu legalitāti. Nevienam nav drosmes? No kurienes cēlušies E. Levita ienākumi - no korupcijas ET tiesneša amatā, no narkotiku tranzīta, no kontrabandas...


Man nav nekāda sakara ar E.Levitu. Varbūt izņemot to, ka kādu laiku esam gājuši vienā skolā. Par viņa ienākumu avotu varu tikai nojaust, bet mani tas neinteresē. Ja kādu tas interesē, lūdzu skaidrojiet veseli. Varu tikai dot padomu, ka nekur tālu ar savu skaidrošanu netiksiet.

Atbildēt

Untuns Mazpusens (lit. pseid.)

15.09.2019. 16:47

»

RB

Norāde uz manu programmu ir rakstā, neesmu to labojis kopš sarakstīšanas. Apmēram tā arī ir, kā tur rakstīts...


Par to deputātu prezidentu un viņa naudas izcelsmi Jūs, god. VP kandidāt RB kungs, varētu ierakstīt arī savā deklarācijā, lai nākotnē neviens neapšaubītu arī Jūsu miljonu izcelsmi.. Tas būtu taktiski pareizi!

Atbildēt

Untuns Mazpusens (lit. pseid)

15.09.2019. 16:41

»

RB

Norāde uz manu programmu ir rakstā, neesmu to labojis kopš sarakstīšanas. Apmēram tā arī ir, kā tur rakstīts...


VP kandidāta uzdevumā krīzes situācijā būtu esošā VP viņa deklarācijā minēto ienākumu izcelsmes noskaidrošana! Nevar muļķu zemē nenoskaidrot VP ienākumu legalitāti. Nevienam nav drosmes? No kurienes cēlušies E. Levita ienākumi - no korupcijas ET tiesneša amatā, no narkotiku tranzīta, no kontrabandas, no korupcijas, no Krievijas naudas atmazgāšanas shēmām?

To tieši noskaidrot būtu VP kandidāta RB uzdevums! Tiešais uzdevums pievērst uzmanību E. Levita kapitāla izcelsmei! Jo E. Levits kā armijas virspavēlnieks var pieņemt tādus lēmumus, kas skaitās valsts nodevība! Tur jābūt kristāltīrai biogrāfijai un pilnīgai skaidrībai par miljonāra E. Levita miljonu izcelsmi!

Vai Jums ir bailes pat pieminēt E. Levita vārdu?

Atbildēt

RB

15.09.2019. 16:02

»

Vietējais

Tā jau tas būtu un to prasa likums, bet vieglāk pateikt, kā to sakat, nekā izdarīt...


Norāde uz manu programmu ir rakstā, neesmu to labojis kopš sarakstīšanas. Apmēram tā arī ir, kā tur rakstīts.

Attiecībā par mūsu Deputātu prezidentu savas domas izklāstīju LRTT publikācijā šī gada 8.jūnijā. Balstoties uz manām zināšanām par šo cilvēku, viņš man neizraisa nekādu interesi, ne kā amatpersona, ne kā personība. Vēl jo vairāk, neuzskatu par vajadzīgu izteikties par šo tēmu, kur nu vēl balstīt savu publicitāti uz šādiem izteikumiem.

Atbildēt

Eggmaŗŗsz Kakueedajsz, izdrātēc pieqirs-komas debiloidzs, un viņa stukača-provokatora grēksūdze

15.09.2019. 16:01

Pac sevi publiski raksturoju kā "tipisku latviešu idiotu" plaanpŗaatiņu Eggmaŗŗu Kakueedaju. Es kad dzîvoju padlaikos tad mani VDK un iekàrta lauza un dŗāza visos caurumos, bet nesalauza pilnībā, izņemot tikai analo nevainibu. Rakstîju viskauko slavinošu iekàrtai un stučiiju. Bet vienalga man visi attîstîbas cełi bija slègti. Tagat šitajà valstē mani vajà tà pati iekàrta, kas sakràsojusies kopà ar ASV CIP židcionistiem, ja es kàdreis senàk biški vèl protestēju. Šodienas 4. maija vara mani lauza un galîgi salauza, "apgaismoja" kamer savervēja par ietekmes agentu un provakatoru ,bet es vairs neprotestēju un nesūdzos tiesā. Jo saprotu, ka gan tad, gan tagad viņu nodomi ir iznīcināt mani, lai es nevarētu iznīcināt latviešu tautu un iznīcināt latviešu valsti. Visus padarot par paklausīgiem bioŗobotiem. Viņu rīcībā ir milzu resursi, bet tauta ir lētticīgs aitu bars. Izdzīvošana pēc salaušanas un izdŗāzšanaszc ir mana paša tūpļalieta.

Bet komentēšana ir izklaide. Jautra izklaide visiem, kas ierēc par mani, piecirst-komas debiiloiidu un aboŗta atlieku plaanpŗaatinu Eggmaŗŗu Kakueedaju.

Atbildēt

Vietējais

15.09.2019. 15:37

»

RB

Manuprāt, nevajadzētu ļaut Rīgas domei atbrīvoties no atbildības par saviem tiešajiem pienākumiem. Piemēram, nodot atbildību par atkritumiem uzņēmumiem, dibināt kaktu kantorus kā "Rīgas namu pārvaldnieks", kurš, skaties un brīnies, arī iesaistīts sadzīves atkritumu izvešanā .. Atbildībai par visu jābūt...


Tā jau tas būtu un to prasa likums, bet vieglāk pateikt, kā to sakat, nekā izdarīt.

Ko Jūs deklarētu kā VP?

Vai kāds vispār pajautā un grib noskaidrot E. Levita naudas un nekustamās mantas izcelsmi?

Vai Jūs, RB, nevarētu uzsākt šo procedūru publiskā veidā, medijos sākot uzdot jautājumus par E. Levita miljonu legālo izcelsmi? Un lai pierāda! Citādi tā nauda var būt nelegāla - iegūta korupcijas ceļā ET tuesneša amatā, piedaloties naudas atmazgāšanā, vai citādi nelegāli.

Atbildēt

RB

15.09.2019. 15:22

»

Vietējais

Patiesībā jau atkritumu saimniecībā tiek izveidots otrs "Rīgas namu pārvaldnieks", kur, iepējams, būs neaadekvātas cenas par neveiktu pakalpojumu un visādi citādi brīnumi. Pārvaldnieks jau ir piedzīvots, tagad kāpiens uz otra grābekļa


Manuprāt, nevajadzētu ļaut Rīgas domei atbrīvoties no atbildības par saviem tiešajiem pienākumiem. Piemēram, nodot atbildību par atkritumiem uzņēmumiem, dibināt kaktu kantorus kā "Rīgas namu pārvaldnieks", kurš, skaties un brīnies, arī iesaistīts sadzīves atkritumu izvešanā .. Atbildībai par visu jābūt tieši Rīgas domē, tur jānonāk visiem iedzīvotāju maksājumiem, tur iedzīvotāji vēršas ar visiem jautājumiem un problēmām. Dome tad arī slēdz līgumus ar atkritumu izvedējiem, dzīvokļu remontētājiem, apkopējiem, nodrošinātājiem..

Atbildēt

Untuns Mazpusens (lit.pseid.)

15.09.2019. 15:11

»

RB

Pašreiz viss iet pa "kopējo vadu", ja pareizi saprotu Jūsu kopējā vada definīciju. Savukārt šo vadu kontrolē apmēram 2% no iedzīvotāju kopskaita. Šeit arī meklējama visu problēmu būtība, nevis partiju politiskajās cīņās, muldēšanā par cionistiem un žīdmasoniem .. Vispārīgi runājot, taisnība tur ir, ...


Paldies, god. VP kandidātR. Bruner, par izsmeļošu atbildi. Par "kopējo vadu" tagad man viss ir skaidrs. Un arī par nenormālajiem cilvēkiem, kuri piekļūst cionistu Gudro stratēģijas un taktikas līmenim. Es, patiesi, negribu nolaizties līdz dziļajam lopu līmenim.

Man ir prieks, kad Pietiek.com izlasu katru Jūsu rakstu un ka atbildat uz visiem jautājumiem. Un uz citu komentāriem. Kontrole pār "kopējo vadu" būtu jādod tautas rokās.

Atbildēt

RB

15.09.2019. 15:00

»

Untuns Mazpusens (lit. pseid.)

Kis vel no visa izskaititā iet pa kopējo vadu? Paldies par atbildi, god. VP ka didāt


Pašreiz viss iet pa "kopējo vadu", ja pareizi saprotu Jūsu kopējā vada definīciju. Savukārt šo vadu kontrolē apmēram 2% no iedzīvotāju kopskaita. Šeit arī meklējama visu problēmu būtība, nevis partiju politiskajās cīņās, muldēšanā par cionistiem un žīdmasoniem .. Vispārīgi runājot, taisnība tur ir, bet normāls cilvēks šim līmenim klāt netiek.

Tāpēc cilvēkiem pamazām jāņem "kopējais vads" savā kontrolē. Pretējā gadījumā tiem ir lielas izredzes nolaisties bomžu un lopu līmenī. Esošās kontroles un uzraudzības iestādes ir daļa no sistēmas. Tās nespēj kontrolēt un labot situāciju pēc būtības. Piemēram, mums ir valsts kontrole, bet tās resurss atļauj kontrolēt situāciju pēc papīriem. Uzlikt sodus, ja nav kārtībā. Konkurences padome pati labprāt spēlē bumbu, utt.

Tāpēc būtu vajadzīga "tautas kontrole" pār kopējo vadu, nejaukt ar bij.padomju iestādi. Tas ir, cilvēki iet un iestādēm, uzņēmumiem, noskaidro stāvokli un ņem situāciju savās rokās.

Atbildēt

RB

15.09.2019. 14:02

»

OK

Esmu atkārtojis N reizes un atkārtošu vēlreiz - cilvēki, domājiet kā nodrošināt sevi ar dzīves pamatelementiem. Tie ir mājvieta, ūdens, pārtika, elektrība, degviela...


Tieši tā, nekāda Dome un visa pārējā samudžinātā birokrātija nav vajadzīga. Kā tas viss darbojas, saprot vienīgi viņi paši. Ja normāls cilvēks cenšas to saprast, viņu pasludina par muļķi. Tāpēc iedziļināties tur nav vērts. Ja šie salašņas vairs nespēj nodrošināt, piemēram, atkritumu izvešanu, tad viņi ir jāpatriec un viss jāorganizē no jauna.

Ar ko sākt? Var sākt pētīt internetu, attiecīgajām iestādēm un uzņēmumiem ir mājaslapas. Tās lasot, radīsies daudz jautājumu. Ar šiem jautājumiem jāiet ciemos pie attiecīgajām iestādēm un uzņēmumiem. Tad arī radīsies skaidrība par to, kā sistēma darbojas un kas jādara lietas labā.

Atbildēt

BR

15.09.2019. 13:35

»

Secinājums

Būtu tikai taisnīgi ja maksa par atkritumu izvešanu un utilizāciju gultos uz to ražotāju un tirgotāju makiem.Patērētāji par šiem atkritumiem jau ir samaksājuši


Aizmirstiet par taisnīgumu. Cionistu haosa politikā Jums deva VP kandidāta statusu, lai pasmietos par gojiem. Esiet gudrāks par cionistiem, vai klusējat. Pret viņu gudrību un naudu esat ceturtās klases līmenī vidusskolā. Talanta vadībā Jums nav, jo regulāri gvelžat muļķības un gribat savās muļķībās dalīties ar citiem noderīgajiem idiotiem. Privātās atsvešinātības koncepcija plaši izplatīta ASV jau no aukstā kara laikiem. Tur cilvēki privātmājās sabūvējuši pagrabu patvertnes ar visu nepieciešamo, gaidot kodolziemu.

Jūsu šļupsti par "pamatelementiem" nav pat vērtēšanas vērti. Jūs vispār nepieminat latviešu tautas problēmas, bet lēti velkaties garā cionistu pavadā.

Atbildēt

RB

15.09.2019. 12:45

Kāpēc vispār iedzīvotājiem jāslēdz līgumi ar uzņēmumiem par atkritumu izvešanu? Iedzīvotājiem ir tiesības prasīt no pašvaldības, lai atkritumi tiktu novākti. Iedzīvotājiem ir tiesības vērsties tieši pašvaldībā par visiem jautājumiem un problēmām, kas šajā sakarā rodas.

Līgumus ar uzņēmumiem lai slēdz pašvaldība un komerciālie atkritumu radītāji. Tad arī pašvaldībai būs iespēja precīzi noteikt savas prasības uzņēmumiem un tarifus, kas jāievēro. Patlaban ir tā, ka prasību ievērošana ir uzņēmumu labas gribas jautājums, bet uzņēmumiem ir iespēja kāst iedzīvotājus uz nebēdu. Pašvaldība nevar izsekot, kur paliek nauda. Tāpēc maksa par atkritumu izvešanu būtu jāiekasē tieši pašvaldībai.

Atbildēt

RB

15.09.2019. 12:44

Šo rakstiņu nosūtīju PIETIEK otrdienas 10.septembra vakarā. Jau nākamajā dienā sanāca valdība un nolēma kaut ko līdzīgu manis piedāvātajam. Krīzē notikumi risinās straujāk kā spēj par tiem rakstīt. Ja raksts ir par aktualitātēm, tad to vai nu publicē uzreiz, vai nepublicē vispār. Nezinu, vai tādas gudrības māca žurnālistikas fakultātē. Bet rīkoties vajadzētu apmēram tā.

Vai valdības lēmumam būs labs rezultāts, rādīs laiks. Vai Rīgas dome, kas ir galvenais krīzes radītājs, ar sajūsmu metīsies izpildīt valdības lēmumu? Vai veidojamais monopols ar plānotajiem milzu ienākumiem tik vienkārši atteiksies no laupījuma? Kā veiksies ar līgumu slēgšanu?

Atbildēt

Faktiski atkritumu utilizācijas problēmas

15.09.2019. 11:53

»

Tiesiskums

Nekas nav noticis,viss nokārtosies!Atceros,liela trobe ar musoru bija ITĀLIJĀ,citās ATTĪSTĪTĀS ieropas valstīs,viss neilgā laikā bija čikiniekā.Katrā reģionā jābūt musora dedzināšanas zavodam,tāda izeja


ir politikas problēmas, politikas haosa problēmas. Cionisti visu atkal sajaukuši ar likumiem un līgumiem. Bet oligarham Šķēlem tā ir peļņas iespēja, jo cionistu politika noteic, ka galvenais ir peļņa, nevis politika.. Haoss ir radīts gudri un profesionāli. Cionisti virza likumus un aizliegumus - "Tauta jāgrūž no vienas vilšanās citā". Kamēr Latvijā darbosies cionistu politika, tostarp caur ES direktīvām un regulām, būs vēl lielāks haoss un nabadzība.

Atbildēt

Līdzīgas problēmas

15.09.2019. 11:45

»

lauķis

Tieši tā,lietas ir ,,sakārtotas,, visā pasaulē


ir visā Krievijā. Krievijā 1996. gadā, kad ieviestie "rietumu krāsainie iepakojumi" , plastmas veselībai kaitīgais iepakojums pārpludināja veikalu plauktus, zinātnieki izstrādāja tehnoloģiju, kas ļoti lēti visa veida plastmasu pārvērš tīrā degvielā, ar ko apkurinātu daudzstāvu mājas. Reizi nedēļā izvedot cietos atkritumus. Šī tehnoloģija ir zināma arī Latvijā, bet ES aizliegta - jo tad nebūtu atkritumu izvešanas un utilizācijas problēmu, piesārņojot dabu. Ar atkritumu poligoniem piesārņo dabu, lai būtu loģisks pamatojums pasaules iedzīvotāju skaita samazināšanai.

Krievijā no budžeta piešķirtā nauda atkritumu izvešanai izzagta nonāk ārzemju kontos. Jo arī Krievijā ir aizliegta minētā tehnoloģija. Krīze Rīgā ir mākslīgi radīta un uzturēta. Radot haosu un liekus naudas tēriņus, mākslīgi sadārdzinot atkritumu izvešanu.

Iedzīvotāji var pretoties, ja , iznākot no lielveikala, produktus pārlktu savos stikla traukos, bet plastmasas iepakojumu atstāj pie lielveikala. Un tā regulāri. Ne velti lielveikalu tuvumā neredz lielus atkritumu konteinerus.

Atbildēt

Tiesiskums

15.09.2019. 11:38

Nekas nav noticis,viss nokārtosies!Atceros,liela trobe ar musoru bija ITĀLIJĀ,citās ATTĪSTĪTĀS ieropas valstīs,viss neilgā laikā bija čikiniekā.Katrā reģionā jābūt musora dedzināšanas zavodam,tāda izeja.

Atbildēt

Vietējais

15.09.2019. 10:31

Patiesībā jau atkritumu saimniecībā tiek izveidots otrs "Rīgas namu pārvaldnieks", kur, iepējams, būs neaadekvātas cenas par neveiktu pakalpojumu un visādi citādi brīnumi. Pārvaldnieks jau ir piedzīvots, tagad kāpiens uz otra grābekļa.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Saudzēsim sevi, cienīsim ārstu darbu un beigsim izplatīt melus, kas var pašiem atspēlēties

FotoTāda izskatās mana vīra Ivara Krastiņa, Liepājas reģionālās slimnīcas reanimācijas nodaļas vadītāja, ikdiena. Ilgi šaubījos, vai ko teikt šai Covid sakarā, bet ziniet - ārsti par sevi paši nestāstīs, ne par savu smago darbu, ne par reālām cīņām nāves ēnā... viņi to neuzskata par varoņdarbu, bet gan par savu sirds PIENĀKUMU - glābt Tevi un Mani. Un katru dienu es pavadu savu vīru KARĀ - karā ar šo sasodīto ligu, karā, no kura var arī nepārnākt...
Lasīt visu...

12

Politisko eliti biedē tikai un vienīgi viena lieta

Foto2020. gada noslēgumā visā krāšņumā tiek atklāti politiskās elites mērķi, kuri masu plašsaziņas līdzekļos vēl pirms dažiem mēnešiem tika dēvēti par sazvērestības teorijām. Taču šodien politiskā elite savus plānus vairs neslēpj. Tie ir skaidri redzami ikvienam cilvēkam, kurš ir atmodies – politiskā elite vēlas sagraut ekonomiku, salauzt cilvēku garu un pakļaut cilvēci totālai kontrolei. 
Lasīt visu...

12

Intensīva mežizstrāde un pieprasījums pēc koksnes biomasas izraisa mežu degradāciju Igaunijā un Latvijā

FotoEiropas valstu, tostarp Nīderlandes, Dānijas un Lielbritānijas, pieprasījums pēc biomasas veicina mežizstrādes intensitāti Igaunijā un Latvijā. Jaunais ziņojums “Koksnes granulā paslēptais: intensīvas mežizstrādes ietekme uz Igaunijas un Latvijas mežiem”, ko publicējis Igaunijas Dabas fonds un Latvijas Ornitoloģijas biedrība, rāda, ka abu valstu mežsaimniecību raksturo intensīva, uz kailcirtēm balstīta mežsaimniecība. Lai gan abās valstīs ir likumi un standarti, kam būtu jānodrošina dabas aizsardzība, šādai mežu apsaimniekošanai ir negatīva ietekme gan uz dabas daudzveidību, gan klimatu.
Lasīt visu...

6

Kariņam jāmaina slikti strādājošie ministri vai pašam jāuzņemas atbildība

FotoMinistru prezidents Krišjānis Kariņš savā svētdienas uzrunā Latvijas televīzijā faktiski skaidri atzina kļūdas, nekonsekvenci un pretrunas, ko valdība pieļāvusi COVID 19 pandēmijas apkarošanas procesā.
Lasīt visu...

21

Kādēļ mēs ļaujam sevi apzagt?

FotoVispārzināma ir atziņa, ka cilvēks ir sabiedriska būtne. Daudz mazāk tiek runāts par tām likumsakarībām, kas nemainīgi, cauri gadsimtiem valda un ir valdījušas cilvēku sabiedrībā. Vienu šādu likumsakarību vienkāršos vārdos var formulēt šādi. Tie, kuri apvienojas, vienmēr izmanto, “apčakarē” un uzspiež savu gribu tiem, kuri dzīvo katrs par sevi.
Lasīt visu...

3

Labāk nelasiet šo, ja atceraties mūsu priekšvēlēšanu solījumus

FotoSaeima šajās dienas skata 2021. gada valsts budžeta un nodokļu reformas projektu. Šis valsts budžets būs īpaši nozīmīgs, jo daudzu cilvēku un uzņēmumu darbību ir ietekmējusi Covid-19 izraisītā pandēmija un labi mērķēts fiskālais stimuls var glābt daudzas darbavietas un ekonomiku kopumā. Turpretī neveiksmīga nodokļu reforma uzņēmējus var gremdēt un palielināt pelēkās ekonomikas apjomu.
Lasīt visu...

12

Kādi tad ir Latvijas valdības mērķi?

FotoPolitika Latvijā, nedaudz pārfrāzējot Vikipēdiju, ir sabiedrisks process, kurā dažādas iedzīvotāju interešu grupas jeb – kā tagad daudzi jau atklāti sauc partijas - uzņēmumi veic darbības savu oficiālo vai neoficiālo varas, ietekmes, ekonomisko vai citu mērķu sasniegšanai, pieņem rīcības plānus, kas ir saistoši visai sabiedrībai... Vienkārši nedaudz papētīsim, kas ir šie cilvēki un kā viņi rīkojas pasaules krīzes apstākļos.
Lasīt visu...

21

Covid-19 noliedzēju uzņēmumos uzliesmo vīruss

FotoAr vienas dienas intervālu ziņās ir parādījusies informācija par masveida COVID-19 uzliesmojumiem divos uzņēmumos – zivju pārstrādes cehā Brīvais vilnis un pansionātā Liepa. Pirmajā ar jauno koronavīrusu sasirguši 77 darbinieki, otrajā 100 klienti un darbinieki.
Lasīt visu...

12

Iesniegta pilsoņu iniciatīva par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē

FotoReaģējot uz 12. novembra Satversmes tiesas spriedumu, pilsoņu iniciatīvas platformā “Mana Balss” ir iesniegts aicinājums parakstīties par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē. Manā kā iesniedzēja ieskatā ir izdarīts spiediens uz likumdevēju, lai likumiski nostiprinātu pretdabiskas (homoseksuālas, transseksuālas u.tml.) “ģimenes” formas. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Lai panāktu Šuplinskas demisiju, skolotājiem jābūt gataviem streikot

Izglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) neadekvātie un ar nozari nepārrunātie lēmumi attiecībā uz izglītības sistēmas pārvaldību...

Foto

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

Varbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka...

Foto

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

Katra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām....

Foto

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

Sakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā -...

Foto

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

Tiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to,...

Foto

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

Uzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:...

Foto

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu...

Foto

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

Četrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai...

Foto

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

Dārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus...

Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...