Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Par atkritumu krīzi

Rids Bruners
14.09.2019.
Komentāri (57)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Kandidāts pie kandidāta

24.09.2019. 12:31

LRTT tagad palasot, smiekli sāk nākt. Tāda augti god. kungu biedrība vai zienies. VP kandidātu. Brunner, Grantiņam ir vismaz viens Ordens zvaigžņu ar ko lepoties. Vai tev ar ir kāda medaļa, ko piespraust pie krūts jeb kaklā pakāt? Vai esi cienīgs maz...

Atbildēt

Jezups no Dagdas

22.09.2019. 21:21

Mēs te derevņā apspriedāmies un izspriedām. Ja tas Levits tos millionus ir nopelnījis kārtis spēlējot tai Gerkena zolīšu turnīros, tad godīgi pelnījis.
Bet tevi VP kandidat Brunner, mēs lauku cilvēki negribam par prezidentu. Ja reiz tev nerūp naudas izcelsme! Un mūsu niecību pamatotās bažas vai būs jābrauc uz to Paragvaju karot, vai nē. Tā mēs izspriedām lauku cilvēki.

Atbildēt

Jezups no Dagdas

21.09.2019. 15:28

Rb? Kā tad tā sanāk ka tevi neinteresē kur tas Levits tos millionus ņēmis?

Atbildēt

RB

19.09.2019. 17:47

»

:) Jums labs domu gājiens salīdzināt pietiek ar to tribunālu. Malacis. Labs līmenis. Tas ir rādītājs


Uz šo jautājumu atbildēt man ir apnicis, to uzdod pārāk bieži. Izlasiet programmā, norāde rakstā.

Atbildēt

19.09.2019. 17:05

»

RB

Man nav kauna publicēties arī PIETIEK, kur plosās jukuši troļļi. Attiecībā uz publicēšanās vietu tiešām esmu bezkaunīgs. Cilvēkiem ir tiesības izteikt savu viedokli...


:) Jums labs domu gājiens salīdzināt pietiek ar to tribunālu. Malacis. Labs līmenis. Tas ir rādītājs.
Jūs arī esat par deokupāciju? Lai okupanti-kolonisti nekavējoties tiktu izraidīti no Latvijas?

Atbildēt

RB

18.09.2019. 11:24

»

Autoram

Jums galīgi nav kauna publicēties tajā slimiķu lapā, tā saucamajā tribunālā? Viņi aicina organizēt pisloņu karu Latvijā, kas tā nav...


Man nav kauna publicēties arī PIETIEK, kur plosās jukuši troļļi. Attiecībā uz publicēšanās vietu tiešām esmu bezkaunīgs. Cilvēkiem ir tiesības izteikt savu viedokli.

Konceptuālā vara nosaka vispārējos principus, pēc kuriem darbojas sabiedrība. Citiem vārdiem, tā izveido "sistēmu", kurā esam Jūs, es un pārējie. Patīk vai nepatīk, par to jārunā, ja vēlamies izveidot sabiedrību, kas darbojas mūsu interesēs.

Atbildēt

Autoram

18.09.2019. 09:59

Jums galīgi nav kauna publicēties tajā slimiķu lapā, tā saucamajā tribunālā? Viņi aicina organizēt pisloņu karu Latvijā, kas tā nav?
+ Jūs rakstiet par lietām, par kurām jums nav ne mazākās sajēgas. Konceptuālā vara - to jūs pats izdomājāt? Zinu tikai vienu avotu kur tiek runāts par konceptuālo varu, jūs esat otrais. Tad kā ir, jūs to konceptuālo varu pats izdomājāt vai arī smēlāties zināšanas par to citā avotā?

Atbildēt

Eggmaŗŗsz Kakueedajsz, izdrātēc pieqirs-komas debiloidzs

17.09.2019. 22:24

»

Untūns Mazpusēns (lit. pseidonīms)

Nav jau pirmā reize, kad nopietnās diskusijās parādās šādi komentāri... Ievēroju, ka tas vienmēr ir tad, kad vajag neitralizēt izteikto domu spēku. Sajūta ir tāda, ka kāds speciāli iedod datoru slimam cilvēkam un saka : "Raksti!Tagad ir tavs uznāciens, raksti un pasaki visu, ko tu par to domā! Te nu...


Pac sevi publiski raksturoju kā "tipisku latviešu idiotu" plaanpŗaatiņu Eggmaŗŗu Kakueedaju. Es kad dzîvoju padlaikos tad mani VDK un iekàrta lauza un dŗāza visos caurumos, bet nesalauza pilnībā, izņemot tikai analo nevainibu. Tagat šitajà valstē šodienas 4. maija vara mani lauza un galîgi salauza, "apgaismoja" kamer savervēja par ietekmes agentu un provakatoru ,bet es vairs neprotestēju un nesūdzos tiesā. Izdzīvošana pēc salaušanas un izdŗāzšanaszc ir mana paša tūpļalieta.

Bet komentēšana ir izklaide. Jautra izklaide visiem, kas ierēc par mani, piecirst-komas debiiloiidu un aboŗta atlieku plaanpŗaatinu Eggmaŗŗu Kakueedaju.

Atbildēt

Untūns Mazpusēns (lit. pseidonīms)

17.09.2019. 22:17

»

reàlas demences un plànpràtîbas slimniekam Eggmaŗam Kakuēdājam

turpinās garīgās slimības kārtējā lēkme, kas sevišķi aktīvi izpaužas saistībā ar tuvo pilnmēness fāzi. Jo vairāk atgādina šādiem plànpràtîbas slimniekiem par viņu arvien straujāk progresējošo "demenci", jo aktīvāki tie kļūst un nozīmīgāki paši sev šķietas


Nav jau pirmā reize, kad nopietnās diskusijās parādās šādi komentāri... Ievēroju, ka tas vienmēr ir tad, kad vajag neitralizēt izteikto domu spēku. Sajūta ir tāda, ka kāds speciāli iedod datoru slimam cilvēkam un saka : "Raksti!Tagad ir tavs uznāciens, raksti un pasaki visu, ko tu par to domā! Te nu ir!"

Atbildēt

Izskatās, ka Indulis Duka no Dikļiem

17.09.2019. 12:33

»

Jezups no Dagdas

Labi štrunts par to kakēdāju, lai barojas


riktīgi lieto sūdus zem dažādiem nikiem. Daudziem jau par to bija aizdomas, ka tas ir Indulis Durka.

Atbildēt

Jezups no Dagdas

16.09.2019. 22:15

»

RB

Manu komentāru noslēgumā parasti uzliek izkārnījumu slāni, jai cilvēki aiz pretīguma nelasītu diskusiju


Labi štrunts par to kakēdāju, lai barojas.
Pasaki labāk augsti un pazemīgi god. VP kandid. Kā tad man būt ar to govi! Apsēklot so vai nē?
Kur tad tas Levits ir dabūjis tos millionus eiro?

Atbildēt

Kāpēc

16.09.2019. 18:32

KP klusēja arī 2010.g., kad Saeima pieņēma likumu par monopolstāvokli visās pašvaldībās, ne tikai Rīgā. Siguldas pašvaldība uzticējusi atkritumu izvešanu tikai vienam operatoram uz 30 gadiem. Līdzīgi notiek visās Latvijas pašvaldībās. Nupat sevi sākusi reklamēt S.Ābrama, kura pat neiepīkstējās pret 9 gadus esošo likumu.

Atbildēt

Untuns Mazpusens (lit. pseid.)

16.09.2019. 10:52

»

RB

Manu komentāru noslēgumā parasti uzliek izkārnījumu slāni, jai cilvēki aiz pretīguma nelasītu diskusiju


Esmu to šai lumpeņsabiedrībā pamanījis. Muļku zeme rullē. Ceru, ka iekļausit savā programmā mērķi noskaidrot aitu gana E. Levita miljonu € izcelsmes legalitāti valsts drošības interesēs!

Atbildēt

Deletējiet vienreiz to idiotu -

15.09.2019. 23:11

pussprāgušo Eggmaŗŗszu Kakueedajzsu, to kas izdrātēc pieqirs-komas debiloidsz - uz visiem laikiem! Cik var pievemt šo lapsas mājaslapu un cik var ar saviem nepārtrauktajiem idiotismiem provocēt Pietiek apmeklētājus!!

Atbildēt

Namejs

15.09.2019. 22:37

»

Tiesiskums

Mafija> valsts vara? Mafijas ES nav


Tieši tā, mafiju vairs nav, tās visas ir legalizējušās par varu.
Vai bieži tagad dzirdat par narkotiku baroniem un sindikātiem, pareizi, tā ir vēsture. To tagad sauc par varu, ar centralizētu pārvaldīšanu un centralizētu muļķu audzināšanu skolās, kas produkciju patērēs.
Varas (mafijas) ieceltais prezidents levits, nupat skolā neuzkrītoši popularizēja augļotāju pakalpojumus. Atklātāku marodierismu pret beztiesiskiem Latvijas iedzīvotājiem, vairs nespēju iedomāties.

Atbildēt

Jezups nu Dogdas

15.09.2019. 22:35

Man gūvij teļš atnestās tīko. Tagad es dūmoju kūdareit??? Meklēt apsēklūtāju tai gūvij vai ne? Jo ja jis Levits ņēmis tūs miljonus eiro nū narkkarteļa, un būs jābrouc karūt uz purugvaju un mani tī nošaus. Tad voru I nemekleiti opsūkleitoju! Zini tu kungs VP kandidat gan nūskaidroj, kur viņš ņēmis tos miljonus.

Atbildēt

Jezups nu Dogdas

15.09.2019. 19:47

»

Untuns Mazpusens (lit. pseid.)

God VP kandidāta kungs! Muļķu zeme Latvānija pilna ar lumpeņiem, tomēr tas aitu bars grib zināt, cik droša ir E. Levita miljonu izcelsme un vai nav koruptīvā veidā E. Levits nonācis VP amatā! Vai Jūs savā programmā tam nepiešķirtu nozīmi, izvirzot mērķi noskaidrot E. Levita miljonu € izcelsmes legalitāti...


Kotad! Augti god. VP kandidad R. Brunner! Ja nu Levits ir ņēmis naudu no meksikāņu narkotiku un bērnu tirdzniecības karteļa! Un tagad viņam piezvanīs no tā karteļa galvenais un liks uzsākt karu ar Paragvaju! Tad mūsu zaldāti atkal tiks sūtīti karot tur. Jo Levits tak ir galvenais virspavēlnieks armijas komandieris mūsu!
To gan vajag noskaidrot VP kandidāta kungs. Droš paliek Droš.

Atbildēt

Untuns Mazpusens (lit. pseid.)

15.09.2019. 18:30

»

God. R. Bruner!

E. Levita kungs ir Jūsu kā pilsoņa valsts prezidents ar nenoskaidrotas sabiedrībai miljonu euro izcelsmi. Visai sabiedrībai jāzin un tas ir Jūsu pienākums sabiedrības interesēs noskaidrot, cik legāla ir E. Levita miljonu euro izcelsme! Vai no korupcijas, vai naudas atmazgāšanas, ieroču un narkotiku ...


God VP kandidāta kungs! Muļķu zeme Latvānija pilna ar lumpeņiem, tomēr tas aitu bars grib zināt, cik droša ir E. Levita miljonu izcelsme un vai nav koruptīvā veidā E. Levits nonācis VP amatā! Vai Jūs savā programmā tam nepiešķirtu nozīmi, izvirzot mērķi noskaidrot E. Levita miljonu € izcelsmes legalitāti, vai tik E. Levits nav "kādam kabatā" jau tagad ar visu aitu baru! Paldies par atbildi!

Atbildēt

Beidziet gvelzt tukšu!

15.09.2019. 17:46

»

RB

Par šīm tehnoloģijām ir video YouTube, vismaz kādreiz tos skatījos. Pielietot varēs tikai tad, kad visa atkritumu saimniecība būs cilvēku rokās un darbosies cilvēku interesēs. Tikai tad būs iespēja lemt par to, kas derīgs un kas nē...


Ierakstiet savā VP kandidāta programmā noskaidrot valsts drošības interesēs VP E. Levita, bij. Jūsu skolas iedra, miljonu € izcelsmes legalitāti. Tūlīt un tagad!

Atbildēt

RB

15.09.2019. 17:35

»

Līdzīgas problēmas

ir visā Krievijā. Krievijā 1996. gadā, kad ieviestie "rietumu krāsainie iepakojumi" , plastmas veselībai kaitīgais iepakojums pārpludināja veikalu plauktus, zinātnieki izstrādāja tehnoloģiju, kas ļoti lēti visa veida plastmasu pārvērš tīrā degvielā, ar ko apkurinātu daudzstāvu mājas. Reizi nedēļā izvedot...


Par šīm tehnoloģijām ir video YouTube, vismaz kādreiz tos skatījos. Pielietot varēs tikai tad, kad visa atkritumu saimniecība būs cilvēku rokās un darbosies cilvēku interesēs. Tikai tad būs iespēja lemt par to, kas derīgs un kas nē.

Kādreiz mūsu tehniskais līmenis bija tāds, ka no veca divriteņa un ledusskapja varēja uztaisīt mūžīgo dzinēju. Prasmēm, zināšanām, amatiem būs nozīme nākotnē, tāpēc neļausim mūs no tiem atbrīvot. Cilvēki, domājiet kā nodrošināt sevi ..

Atbildēt

God. R. Bruner!

15.09.2019. 17:20

»

RB

Man nav nekāda sakara ar E.Levitu. Varbūt izņemot to, ka kādu laiku esam gājuši vienā skolā. Par viņa ienākumu avotu varu tikai nojaust, bet mani tas neinteresē. Ja kādu tas interesē, lūdzu skaidrojiet veseli. Varu tikai dot padomu, ka nekur tālu ar savu skaidrošanu netiksiet


E. Levita kungs ir Jūsu kā pilsoņa valsts prezidents ar nenoskaidrotas sabiedrībai miljonu euro izcelsmi. Visai sabiedrībai jāzin un tas ir Jūsu pienākums sabiedrības interesēs noskaidrot, cik legāla ir E. Levita miljonu euro izcelsme! Vai no korupcijas, vai naudas atmazgāšanas, ieroču un narkotiku kotrabandas utt!

Atbildēt

Untuns Mazpusens (lit. pseid.)

15.09.2019. 17:16

»

RB

Man nav nekāda sakara ar E.Levitu. Varbūt izņemot to, ka kādu laiku esam gājuši vienā skolā. Par viņa ienākumu avotu varu tikai nojaust, bet mani tas neinteresē. Ja kādu tas interesē, lūdzu skaidrojiet veseli. Varu tikai dot padomu, ka nekur tālu ar savu skaidrošanu netiksiet


Kurā skolu Rids Bruners un kad ir apmeklējis kopā ar E. Levitu? Muļķu zemes Latvānijas sabiedrībai tas būtu jāzin!

Otrkārtīgi, visas Latvānijas interesēs ir zināt E. Levita miljonu euro izcelsmi!

Atbildēt

RB

15.09.2019. 16:50

»

Untuns Mazpusens (lit. pseid)

VP kandidāta uzdevumā krīzes situācijā būtu esošā VP viņa deklarācijā minēto ienākumu izcelsmes noskaidrošana! Nevar muļķu zemē nenoskaidrot VP ienākumu legalitāti. Nevienam nav drosmes? No kurienes cēlušies E. Levita ienākumi - no korupcijas ET tiesneša amatā, no narkotiku tranzīta, no kontrabandas...


Man nav nekāda sakara ar E.Levitu. Varbūt izņemot to, ka kādu laiku esam gājuši vienā skolā. Par viņa ienākumu avotu varu tikai nojaust, bet mani tas neinteresē. Ja kādu tas interesē, lūdzu skaidrojiet veseli. Varu tikai dot padomu, ka nekur tālu ar savu skaidrošanu netiksiet.

Atbildēt

Untuns Mazpusens (lit. pseid.)

15.09.2019. 16:47

»

RB

Norāde uz manu programmu ir rakstā, neesmu to labojis kopš sarakstīšanas. Apmēram tā arī ir, kā tur rakstīts...


Par to deputātu prezidentu un viņa naudas izcelsmi Jūs, god. VP kandidāt RB kungs, varētu ierakstīt arī savā deklarācijā, lai nākotnē neviens neapšaubītu arī Jūsu miljonu izcelsmi.. Tas būtu taktiski pareizi!

Atbildēt

Untuns Mazpusens (lit. pseid)

15.09.2019. 16:41

»

RB

Norāde uz manu programmu ir rakstā, neesmu to labojis kopš sarakstīšanas. Apmēram tā arī ir, kā tur rakstīts...


VP kandidāta uzdevumā krīzes situācijā būtu esošā VP viņa deklarācijā minēto ienākumu izcelsmes noskaidrošana! Nevar muļķu zemē nenoskaidrot VP ienākumu legalitāti. Nevienam nav drosmes? No kurienes cēlušies E. Levita ienākumi - no korupcijas ET tiesneša amatā, no narkotiku tranzīta, no kontrabandas, no korupcijas, no Krievijas naudas atmazgāšanas shēmām?

To tieši noskaidrot būtu VP kandidāta RB uzdevums! Tiešais uzdevums pievērst uzmanību E. Levita kapitāla izcelsmei! Jo E. Levits kā armijas virspavēlnieks var pieņemt tādus lēmumus, kas skaitās valsts nodevība! Tur jābūt kristāltīrai biogrāfijai un pilnīgai skaidrībai par miljonāra E. Levita miljonu izcelsmi!

Vai Jums ir bailes pat pieminēt E. Levita vārdu?

Atbildēt

RB

15.09.2019. 16:02

»

Vietējais

Tā jau tas būtu un to prasa likums, bet vieglāk pateikt, kā to sakat, nekā izdarīt...


Norāde uz manu programmu ir rakstā, neesmu to labojis kopš sarakstīšanas. Apmēram tā arī ir, kā tur rakstīts.

Attiecībā par mūsu Deputātu prezidentu savas domas izklāstīju LRTT publikācijā šī gada 8.jūnijā. Balstoties uz manām zināšanām par šo cilvēku, viņš man neizraisa nekādu interesi, ne kā amatpersona, ne kā personība. Vēl jo vairāk, neuzskatu par vajadzīgu izteikties par šo tēmu, kur nu vēl balstīt savu publicitāti uz šādiem izteikumiem.

Atbildēt

Eggmaŗŗsz Kakueedajsz, izdrātēc pieqirs-komas debiloidzs, un viņa stukača-provokatora grēksūdze

15.09.2019. 16:01

Pac sevi publiski raksturoju kā "tipisku latviešu idiotu" plaanpŗaatiņu Eggmaŗŗu Kakueedaju. Es kad dzîvoju padlaikos tad mani VDK un iekàrta lauza un dŗāza visos caurumos, bet nesalauza pilnībā, izņemot tikai analo nevainibu. Rakstîju viskauko slavinošu iekàrtai un stučiiju. Bet vienalga man visi attîstîbas cełi bija slègti. Tagat šitajà valstē mani vajà tà pati iekàrta, kas sakràsojusies kopà ar ASV CIP židcionistiem, ja es kàdreis senàk biški vèl protestēju. Šodienas 4. maija vara mani lauza un galîgi salauza, "apgaismoja" kamer savervēja par ietekmes agentu un provakatoru ,bet es vairs neprotestēju un nesūdzos tiesā. Jo saprotu, ka gan tad, gan tagad viņu nodomi ir iznīcināt mani, lai es nevarētu iznīcināt latviešu tautu un iznīcināt latviešu valsti. Visus padarot par paklausīgiem bioŗobotiem. Viņu rīcībā ir milzu resursi, bet tauta ir lētticīgs aitu bars. Izdzīvošana pēc salaušanas un izdŗāzšanaszc ir mana paša tūpļalieta.

Bet komentēšana ir izklaide. Jautra izklaide visiem, kas ierēc par mani, piecirst-komas debiiloiidu un aboŗta atlieku plaanpŗaatinu Eggmaŗŗu Kakueedaju.

Atbildēt

Vietējais

15.09.2019. 15:37

»

RB

Manuprāt, nevajadzētu ļaut Rīgas domei atbrīvoties no atbildības par saviem tiešajiem pienākumiem. Piemēram, nodot atbildību par atkritumiem uzņēmumiem, dibināt kaktu kantorus kā "Rīgas namu pārvaldnieks", kurš, skaties un brīnies, arī iesaistīts sadzīves atkritumu izvešanā .. Atbildībai par visu jābūt...


Tā jau tas būtu un to prasa likums, bet vieglāk pateikt, kā to sakat, nekā izdarīt.

Ko Jūs deklarētu kā VP?

Vai kāds vispār pajautā un grib noskaidrot E. Levita naudas un nekustamās mantas izcelsmi?

Vai Jūs, RB, nevarētu uzsākt šo procedūru publiskā veidā, medijos sākot uzdot jautājumus par E. Levita miljonu legālo izcelsmi? Un lai pierāda! Citādi tā nauda var būt nelegāla - iegūta korupcijas ceļā ET tuesneša amatā, piedaloties naudas atmazgāšanā, vai citādi nelegāli.

Atbildēt

RB

15.09.2019. 15:22

»

Vietējais

Patiesībā jau atkritumu saimniecībā tiek izveidots otrs "Rīgas namu pārvaldnieks", kur, iepējams, būs neaadekvātas cenas par neveiktu pakalpojumu un visādi citādi brīnumi. Pārvaldnieks jau ir piedzīvots, tagad kāpiens uz otra grābekļa


Manuprāt, nevajadzētu ļaut Rīgas domei atbrīvoties no atbildības par saviem tiešajiem pienākumiem. Piemēram, nodot atbildību par atkritumiem uzņēmumiem, dibināt kaktu kantorus kā "Rīgas namu pārvaldnieks", kurš, skaties un brīnies, arī iesaistīts sadzīves atkritumu izvešanā .. Atbildībai par visu jābūt tieši Rīgas domē, tur jānonāk visiem iedzīvotāju maksājumiem, tur iedzīvotāji vēršas ar visiem jautājumiem un problēmām. Dome tad arī slēdz līgumus ar atkritumu izvedējiem, dzīvokļu remontētājiem, apkopējiem, nodrošinātājiem..

Atbildēt

Untuns Mazpusens (lit.pseid.)

15.09.2019. 15:11

»

RB

Pašreiz viss iet pa "kopējo vadu", ja pareizi saprotu Jūsu kopējā vada definīciju. Savukārt šo vadu kontrolē apmēram 2% no iedzīvotāju kopskaita. Šeit arī meklējama visu problēmu būtība, nevis partiju politiskajās cīņās, muldēšanā par cionistiem un žīdmasoniem .. Vispārīgi runājot, taisnība tur ir, ...


Paldies, god. VP kandidātR. Bruner, par izsmeļošu atbildi. Par "kopējo vadu" tagad man viss ir skaidrs. Un arī par nenormālajiem cilvēkiem, kuri piekļūst cionistu Gudro stratēģijas un taktikas līmenim. Es, patiesi, negribu nolaizties līdz dziļajam lopu līmenim.

Man ir prieks, kad Pietiek.com izlasu katru Jūsu rakstu un ka atbildat uz visiem jautājumiem. Un uz citu komentāriem. Kontrole pār "kopējo vadu" būtu jādod tautas rokās.

Atbildēt

RB

15.09.2019. 15:00

»

Untuns Mazpusens (lit. pseid.)

Kis vel no visa izskaititā iet pa kopējo vadu? Paldies par atbildi, god. VP ka didāt


Pašreiz viss iet pa "kopējo vadu", ja pareizi saprotu Jūsu kopējā vada definīciju. Savukārt šo vadu kontrolē apmēram 2% no iedzīvotāju kopskaita. Šeit arī meklējama visu problēmu būtība, nevis partiju politiskajās cīņās, muldēšanā par cionistiem un žīdmasoniem .. Vispārīgi runājot, taisnība tur ir, bet normāls cilvēks šim līmenim klāt netiek.

Tāpēc cilvēkiem pamazām jāņem "kopējais vads" savā kontrolē. Pretējā gadījumā tiem ir lielas izredzes nolaisties bomžu un lopu līmenī. Esošās kontroles un uzraudzības iestādes ir daļa no sistēmas. Tās nespēj kontrolēt un labot situāciju pēc būtības. Piemēram, mums ir valsts kontrole, bet tās resurss atļauj kontrolēt situāciju pēc papīriem. Uzlikt sodus, ja nav kārtībā. Konkurences padome pati labprāt spēlē bumbu, utt.

Tāpēc būtu vajadzīga "tautas kontrole" pār kopējo vadu, nejaukt ar bij.padomju iestādi. Tas ir, cilvēki iet un iestādēm, uzņēmumiem, noskaidro stāvokli un ņem situāciju savās rokās.

Atbildēt

RB

15.09.2019. 14:02

»

OK

Esmu atkārtojis N reizes un atkārtošu vēlreiz - cilvēki, domājiet kā nodrošināt sevi ar dzīves pamatelementiem. Tie ir mājvieta, ūdens, pārtika, elektrība, degviela...


Tieši tā, nekāda Dome un visa pārējā samudžinātā birokrātija nav vajadzīga. Kā tas viss darbojas, saprot vienīgi viņi paši. Ja normāls cilvēks cenšas to saprast, viņu pasludina par muļķi. Tāpēc iedziļināties tur nav vērts. Ja šie salašņas vairs nespēj nodrošināt, piemēram, atkritumu izvešanu, tad viņi ir jāpatriec un viss jāorganizē no jauna.

Ar ko sākt? Var sākt pētīt internetu, attiecīgajām iestādēm un uzņēmumiem ir mājaslapas. Tās lasot, radīsies daudz jautājumu. Ar šiem jautājumiem jāiet ciemos pie attiecīgajām iestādēm un uzņēmumiem. Tad arī radīsies skaidrība par to, kā sistēma darbojas un kas jādara lietas labā.

Atbildēt

BR

15.09.2019. 13:35

»

Secinājums

Būtu tikai taisnīgi ja maksa par atkritumu izvešanu un utilizāciju gultos uz to ražotāju un tirgotāju makiem.Patērētāji par šiem atkritumiem jau ir samaksājuši


Aizmirstiet par taisnīgumu. Cionistu haosa politikā Jums deva VP kandidāta statusu, lai pasmietos par gojiem. Esiet gudrāks par cionistiem, vai klusējat. Pret viņu gudrību un naudu esat ceturtās klases līmenī vidusskolā. Talanta vadībā Jums nav, jo regulāri gvelžat muļķības un gribat savās muļķībās dalīties ar citiem noderīgajiem idiotiem. Privātās atsvešinātības koncepcija plaši izplatīta ASV jau no aukstā kara laikiem. Tur cilvēki privātmājās sabūvējuši pagrabu patvertnes ar visu nepieciešamo, gaidot kodolziemu.

Jūsu šļupsti par "pamatelementiem" nav pat vērtēšanas vērti. Jūs vispār nepieminat latviešu tautas problēmas, bet lēti velkaties garā cionistu pavadā.

Atbildēt

RB

15.09.2019. 12:45

Kāpēc vispār iedzīvotājiem jāslēdz līgumi ar uzņēmumiem par atkritumu izvešanu? Iedzīvotājiem ir tiesības prasīt no pašvaldības, lai atkritumi tiktu novākti. Iedzīvotājiem ir tiesības vērsties tieši pašvaldībā par visiem jautājumiem un problēmām, kas šajā sakarā rodas.

Līgumus ar uzņēmumiem lai slēdz pašvaldība un komerciālie atkritumu radītāji. Tad arī pašvaldībai būs iespēja precīzi noteikt savas prasības uzņēmumiem un tarifus, kas jāievēro. Patlaban ir tā, ka prasību ievērošana ir uzņēmumu labas gribas jautājums, bet uzņēmumiem ir iespēja kāst iedzīvotājus uz nebēdu. Pašvaldība nevar izsekot, kur paliek nauda. Tāpēc maksa par atkritumu izvešanu būtu jāiekasē tieši pašvaldībai.

Atbildēt

RB

15.09.2019. 12:44

Šo rakstiņu nosūtīju PIETIEK otrdienas 10.septembra vakarā. Jau nākamajā dienā sanāca valdība un nolēma kaut ko līdzīgu manis piedāvātajam. Krīzē notikumi risinās straujāk kā spēj par tiem rakstīt. Ja raksts ir par aktualitātēm, tad to vai nu publicē uzreiz, vai nepublicē vispār. Nezinu, vai tādas gudrības māca žurnālistikas fakultātē. Bet rīkoties vajadzētu apmēram tā.

Vai valdības lēmumam būs labs rezultāts, rādīs laiks. Vai Rīgas dome, kas ir galvenais krīzes radītājs, ar sajūsmu metīsies izpildīt valdības lēmumu? Vai veidojamais monopols ar plānotajiem milzu ienākumiem tik vienkārši atteiksies no laupījuma? Kā veiksies ar līgumu slēgšanu?

Atbildēt

Faktiski atkritumu utilizācijas problēmas

15.09.2019. 11:53

»

Tiesiskums

Nekas nav noticis,viss nokārtosies!Atceros,liela trobe ar musoru bija ITĀLIJĀ,citās ATTĪSTĪTĀS ieropas valstīs,viss neilgā laikā bija čikiniekā.Katrā reģionā jābūt musora dedzināšanas zavodam,tāda izeja


ir politikas problēmas, politikas haosa problēmas. Cionisti visu atkal sajaukuši ar likumiem un līgumiem. Bet oligarham Šķēlem tā ir peļņas iespēja, jo cionistu politika noteic, ka galvenais ir peļņa, nevis politika.. Haoss ir radīts gudri un profesionāli. Cionisti virza likumus un aizliegumus - "Tauta jāgrūž no vienas vilšanās citā". Kamēr Latvijā darbosies cionistu politika, tostarp caur ES direktīvām un regulām, būs vēl lielāks haoss un nabadzība.

Atbildēt

Līdzīgas problēmas

15.09.2019. 11:45

»

lauķis

Tieši tā,lietas ir ,,sakārtotas,, visā pasaulē


ir visā Krievijā. Krievijā 1996. gadā, kad ieviestie "rietumu krāsainie iepakojumi" , plastmas veselībai kaitīgais iepakojums pārpludināja veikalu plauktus, zinātnieki izstrādāja tehnoloģiju, kas ļoti lēti visa veida plastmasu pārvērš tīrā degvielā, ar ko apkurinātu daudzstāvu mājas. Reizi nedēļā izvedot cietos atkritumus. Šī tehnoloģija ir zināma arī Latvijā, bet ES aizliegta - jo tad nebūtu atkritumu izvešanas un utilizācijas problēmu, piesārņojot dabu. Ar atkritumu poligoniem piesārņo dabu, lai būtu loģisks pamatojums pasaules iedzīvotāju skaita samazināšanai.

Krievijā no budžeta piešķirtā nauda atkritumu izvešanai izzagta nonāk ārzemju kontos. Jo arī Krievijā ir aizliegta minētā tehnoloģija. Krīze Rīgā ir mākslīgi radīta un uzturēta. Radot haosu un liekus naudas tēriņus, mākslīgi sadārdzinot atkritumu izvešanu.

Iedzīvotāji var pretoties, ja , iznākot no lielveikala, produktus pārlktu savos stikla traukos, bet plastmasas iepakojumu atstāj pie lielveikala. Un tā regulāri. Ne velti lielveikalu tuvumā neredz lielus atkritumu konteinerus.

Atbildēt

Tiesiskums

15.09.2019. 11:38

Nekas nav noticis,viss nokārtosies!Atceros,liela trobe ar musoru bija ITĀLIJĀ,citās ATTĪSTĪTĀS ieropas valstīs,viss neilgā laikā bija čikiniekā.Katrā reģionā jābūt musora dedzināšanas zavodam,tāda izeja.

Atbildēt

Vietējais

15.09.2019. 10:31

Patiesībā jau atkritumu saimniecībā tiek izveidots otrs "Rīgas namu pārvaldnieks", kur, iepējams, būs neaadekvātas cenas par neveiktu pakalpojumu un visādi citādi brīnumi. Pārvaldnieks jau ir piedzīvots, tagad kāpiens uz otra grābekļa.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kad valsts pārstāvji sāk rīkoties vienkārši pretīgi

Foto“Viņi bija divi, sievieti mēs neielaidām, jo viņa it kā bija aizmirsusi sertifikātu mašīnā.” Domājat, šis ir jauna spriedzes romāna pieteikums? Nē, tā ar dienas notikumiem vacapā dalās Zvaigznes grāmatnīcu darbinieki visā Latvijā.
Lasīt visu...

21

Ja zinātne tiek politizēta, mirst cilvēki!

FotoZinātnieki bioķīmijā un genomikā no pasaulē prestižām universitātēm un pētniecības institūtiem ir sākuši celt trauksmi par eksperimentos novēroto Covid vīrusa S proteīna RNS gēnu koda integrāciju cilvēka šūnu kodolā un tā rezultātā izraisītajiem bojājumiem cilvēka DNS jeb genomā. 
Lasīt visu...

21

Informatīvie tēli

FotoBieži par ticību mēs saucam to, kas patiesībā ir naids pret citas pārliecības, morāles un dzīvesziņas cilvēkiem. Bieži mūsu tā saucamā ticība ir nevis pašu pasaules skatījumā, pārliecībā un rīcībā, bet sektantiskā citu noliegšanā.
Lasīt visu...

3

Cik labprāt mēs pareizi sadalītu naudu, tikai neprasiet, kam mēs to atņemtu

Foto2022. gada budžets ir pēdējais valsts budžets, kuru pieņems 13. Saeimas sadrumstalotā valdība. Diemžēl arī “pēdējais budžets” nerisina Latvijas ieilgušās problēmas veselības aprūpes un sociālā atbalsta finansējumā. Tā vietā, lai ieguldītu Latvijas labklājībā un ilgtspējīgā attīstībā, tūkstošiem eiro liels atbalsts caur “deputātu kvotām” tiek novirzīts apšaubāmiem mērķiem un tiem pakļautiem nodibinājumiem.
Lasīt visu...

21

Prātā nāk "Suņa sirds" un iedzīvotāju sapulce ar Švonderiem un Šarikoviem

FotoNekomentēšu Vestardu Šimku. Tā ir viņa izvēle. Nekomentēšu par Covid-19 vakcīnām, jo neesmu ārsts vai eksperts. Nekomentēšu valdības darbības epidemioloģiskajā drošībā, jo kurš gan par to vēl nav izteicies...
Lasīt visu...

21

Sasparojoties Ministru prezidentam un nozares ministram kā ekonomistam, veselības aprūpes reformu varētu veikt relatīvi ātri

FotoVeselības aprūpes sistēma sasniegusi kritisko punktu un sabruks, ja turpmāk par prioritāti nekļūs ārstniecības personu kadru politika; reformas nebūs iespējamas, kamēr netiks aktualizēta gan privātpersonas (pacienta), gan ārsta līdzšinējā statusa neatbilstība starptautisko līgumu un Pacientu tiesību likuma normām un sakārtotas tiesiskās attiecības valsts finansēto pakalpojumu jomā.
Lasīt visu...

21

Runāsim atklāti: faktiski finanšu sektors šobrīd ir kļuvis par viena valsts dienesta vadītājas īstenotās politikas upuri

FotoPirms dažiem gadiem gan ierēdniecība, gan politiskie lēmēji pēc neskaitāmiem ārvalstu organizāciju un Latvijas stratēģisko sabiedroto ieteikumiem nonāca pie loģiska atklājuma, ka pagājušā gadsimta 80. gadu beigās, 90. gadu sākumā izveidotais banku darbības modelis gan ģeopolitisko, gan pieaugošās uzraudzības apstākļu rezultātā vairs nav dzīvotspējīgs. Proti, būt par NVS valstu starptautisko norēķinu jeb ASV dolāru transakciju centru nav iespējams.
Lasīt visu...

21

Vainot sabiedrību, ka politiķi ir noveduši valsti pie sašķeltības, var tikai paši politiķi

FotoIerobežojumi turpinās, un arī protesti turpinās. Cēloņsakarība ārkārtīgi vienkārša un to izsaka Delfu raksta pēdējā rindkopa: "Neskatoties uz augsto vakcinācijas līmeni, vairākām Eiropas valstīm nācies atjaunot karantīnas ierobežojumus, lai apturētu jaunu Covid-19 vilni."
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Hunta, sargies buntavnieka!

Sāksim ar to, kas manā skatījumā ir hunta. Tie ir 62 deputāti, kas veica valsts apvērsumu, atņemot balsstiesības t.s. deputātiem-antivakseriem. Pučistiem jāpieskaita arī...

Foto

Viltus zaļuma parāde Glāzgovā

Ar apņemšanos par globālās sasilšanas ierobežošanu un skaļiem saukļiem par virzību uz fosilā kurināmā izskaušanu, noslēgusies ANO klimata konference (COP26) Glāzgovā. Visnezaļākā...

Foto

Es iestājos par principu “baznīcu baznīcai”

Arvien skaļāk publiskajā telpā sevi piesaka sakrālā mantojuma tēma. Apsveicami, ka diskusijās par Svētā Pētera baznīcas tālāko likteni sabiedrība nav...

Foto

Nu cik var gvelzt par vīrusu un pandēmiju visādu sviestu?! Kā nav pašiem apnicis!

Divu gadu laikā nebeidz pārsteigt idiotisma līmenis, kas turpina arvien sazelt ap...

Foto

Zemes piespiedu nomas attiecības tiek izbeigtas netaisnīgi, uzliekot jaunu slogu dzīvokļu īpašniekiem

Pieņemot “Piespiedu dalītā īpašuma privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likumu”, daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem tiek...

Foto

Glābiet, palīdziet un jūtiet līdzi, zemes baroniem atņem peļņu!

29. oktobrī spēkā stājās Tieslietu ministrijas (TM) izstrādātie un Saeimas pieņemtie grozījumi likumā "Par atjaunotā Latvijas Republikas...

Foto

Mums vajag jūsu naudu, lai radītu jums vairāk burvīga satura par slepkavībām un maniakiem

Pirms apaļa gada šai datumā dienas gaismu ieraudzīja mūsu lolojums, daudzreiz nomērīts...

Foto

Vai tiekam gatavināti Latvijas iznīcināšanai?

“Opozīcija Saeimā iegājusi pilnīgā destrukcijā – iesnieguši virkni priekšlikumu atņemt aizsardzības budžetam vairākus desmitus miljonu eiro... Brīdī, kad pirmo reizi pēc...

Foto

Mums ir par maz ministru, vajag vēl, un tad viss būs kārtībā!

Labas pārvaldības princips paredz, ka sabiedrības interesēs valsts pārvalde tiek pastāvīgi uzlabota. Nevienā valstī valsts...

Foto

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, bet...

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, jo man šķiet, ka laiks ir grūts un premjerministrs Krišjānis Kariņš tiešām ir...

Foto

Levits nespēj vai nevēlas pildīt savus pienākumus un "pazūd aiz savas pils augstajiem mūriem"

Ne tikai Latvijas valsts dibināšanas svētkos, bet arī ikdienā aizvien skaudrāk iezīmējās...

Foto

Lūdzu, manējie, PALIECIET šaizemē!

Smagiem soļiem staigāju pa sava vectēva zemi. Ar dubļiem aplipušos zābakos un nosalušiem pirkstiem, zemjainām plaukstām aukstā zemē stādu ķiplokus, ziemas sīpolus...

Foto

Lai turpina valdīt pavļuti, kariņi, leviti un viņu apkalpotāji rečekisti, fūrmaņi, skrides un citi līdzskrējēji?

Divas valstis, divas pieredzes. Igaunija bez lockdown, Latvija ar. Igaunija ar cilvēcisku...

Foto

Vēstule Augstākajam Debesu Kungam

Es gan tev neticu, bet nezinu, kam citam adresēt savu žēlabu. Man ir laimējies, kopš deviņdesmito gadu sākuma dzīvoju Pierīgas apkaimē. Tuvu...

Foto

Vēstule valsts augstākajām amatpersonām: par palīdzību un atbalstu Latvijas pensionāriem un likumu "Par Valsts pensijām"

Likums "Par Valsts pensijām" paredz, ka ikviens Latvijas pensionārs var prasīt...

Foto

Jaunās paaudzes žurku inde

Tie, kuriem pieder kāds lauku īpašums, šķiet, visi būs saskārušies ar problēmu, vārdā grauzēji, bet vēl precīzāk – žurkas un peles. Grauzēji...

Foto

Nodokļu sistēmas reforma stumj pašnodarbinātos ēnu ekonomikā vai liek doties emigrācijā

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” Latvijas Republikas Saeimas frakcija, piedaloties balsošanā par likumprojekta “Grozījumi likumā “Par valsts...

Foto

Paskaidrojošā tautumeita un āža pakaļa

Profesionāla komunikatora deformācija palīdz ķirurģiski paskatīties un karstām situācijām....

Foto

Monumentālā šausmene “Mājsēde 2.0”

Pēc varnešu “pirkstu klikšķa” Latvijā pēkšņi uzliesmoja un tāpat norima kroņa vīrusa epidēmija. “Augšām” pietuvinātajiem šeftmaņiem lokdauns izrādījās “zelta bedre”. Dīkstāves palīdzību...

Foto

Divi miljoni deputātu īpašo pasūtījumu galdam – „baiļu kvotas”

Uz Saeimu  koka šķirstiņā atnestā budžeta prioritātes premjers raksturoja šādi:  “2022.gadā ir trīs lieli virzieni – Latvijas...

Foto

Pavasaris ir tuvu vai tālu atkarībā no pacietības līmeņa

Pēc valdības sarunu atšifrējuma publicēšanas fakts, ka šie politikāņi vēl ir savos amatos, ir apkaunojums demokrātijai....

Foto

Par to, kāpēc pie mums mirstība no kovida ir astoņreiz augstāka, es paklusēšu

Šodien mēs atgriežamies no mājsēdes - vakcinētiem cilvēkiem būs brīvāka dzīve. Nevakcinētajiem dodam vēl...

Foto

Par situāciju Latvijas medicīnā un iespējamiem risinājumiem

Cik zināms, valstī iedzīvotāju medicīniskai aprūpei gultu skaitam slimnīcās ir jābūt aptuveni 1% no iedzīvotāju skaita. Tas nozīme, ka...

Foto

No kuras puses tuvojas īstā klimata pārmaiņu problēma

Runa ir par ļoti nopienun problēmu, kas rada klimata pārmaiņas un par kuru neviens nerunā. Delfi.lv bija Ivara...

Foto

Šoreiz mums visiem ir nodarīts pāri par daudz!

Ziņa, kuru saņēmām 09.11.2021 no valdības mājas, šokēja mūs visus – gan gadatirgus organizētājus, gan jūs – gadatirgus...

Foto

Mēs runāsim, mēs domāsim, mēs gatavosimies

Latvijas robeža, kas iezīmē Latvijas valsts teritoriju starptautiskajā kartē, ir viens no Latvijas valstiskuma pamatelementiem. Tāpēc tās aizsardzība vistiešākajā veidā ir...

Foto

Tikai objektīvos datos balstīta analīze var novest pie pareiziem lēmumiem un tālākas apkarošanas taktikas

Dombura kungs! Ar interesi un cerībām noskatījos Jūsu atjaunoto raidījumu LTV1 "Kas...

Foto

Par Rīgas domes apsveikuma kampaņu

Pilnīgi skaidrs, ka, ja pats Dievs vēlētos iepriecināt latviešu inteliģenci, visticamāk viņam tas neizdotos. Panika ap Rīgas domes apsveikuma kampaņu tam...

Foto

Nevajag dēvēt noniecinošā veidā personas, kas kustas pār robežu

Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS un biedrība “Gribu palīdzēt bēgļiem” aicina izmantot starptautiski pieņemtu apzīmējumu personām, kuras šķērso...

Foto

Es, piemēram, redzu gaismu tuneļa galā

Pēdējos divus gadus mums ir gājis grūti, un Covid pandēmija vēl arvien nav beigusies. Tomēr šobrīd varam pacelt galvu un droši...

Foto

Dievnamā tikai ar “ar nelabo sadarbspējīgo sertifikātu”

Civilizācijas atiestatītāju apustulis Bordāns Twitter ciniski ieņirdza, ka “nevakcinējoties Dievu var satikt ātrāk!”. Tauta runā, ka pēcāk Temīdas piesmējējs ticis strostēts...

Foto

Vai Levits jau ir sasaucis Nacionālās drošības padomes sēdi?

Video ar cilvēku pūli, kas Baltkrievijā virzās uz Polijas-Baltkrievijas robežu, un Latvijas amatpersonu kuslais klusums, ne vārdu...

Foto

Ar Lukašenko roku Krievija pārbauda mūsu reakciju

Situācija pie Polijas-Baltkrievijas robežas ir ļoti nopietna. Vēlu izturību un savaldību Polijas drošības sargiem! Sekojam līdzi situācijas attīstībai....

Foto

Rīgas autoostas sarkano ozolu nedrīkst nocirst

“Ozolu iestādīja 1964. gadā, kad uzcēla autoostu. Autoostā sāku strādāt 1972. gadā. Tad ozols jau bija sasniedzis rokas resnumu. Agrāk,...

Foto

Vandāļi izņirgājušies par mūsu valsts naudas izšķiešanas un izzagšanas objektu

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) pēc sociālās kampaņas vides objekta “Korupcijas aisbergs” iespējamā vandālisma akta...

Foto

Pandēmija un sabiedrība - bailes vai dusmas?

Profesore Ancāne LSM portāla rakstā par Latvijas sabiedrību pandēmijas laikā runā par to, ka, viņasprāt, tajā valda vairāk dusmas...

Foto

Kurp dodamies?

Kurp dodamies – aizas vai leknu pļavu virzienā? Lielai daļai, nu vismaz pusei, cilvēku tas nešķiet svarīgi, jo viņi ir pārliecināti – jo dziļāk,...

Foto

Valdībai ir pašai jāizšķiras: demisionēt, emigrēt vai mainīties!

Latvija pašlaik ieņem pirmo vietu pasaulē Covid saslimušo ziņā! LR valdība un Saeima nepilda solīto, nepalielina medicīnas darbinieku...

Foto

Akceptētās nāves

Beidzot ir skaidrs, ka kroņa vīruss nešķiro cilvēkus vakcinētajos un nevakcinētajos. Tālab farmācijas gigantu dienderu centieni joprojām uzspiest bezjēdzīgās un organismam bīstamās potes robežojas...

Foto

Katram pašam jāizvēlas, vai ticēt pūcēm, pavļutiem, skridēm un rečekistiem vai tādiem ārstiem kā Ilze Aizsilniece

Nekas jauns nav jāizdomā. Kā vienmēr, kad tiek skatīts budžets...

Foto

Nemainīgs ir tikai viens – valdošās koalīcijas absolūtais cinisms

2019.gada novembrī pirms valsts budžeta pieņemšanas pie Saeimas notika plašs pikets – medicīnas darbinieki protestēja pret to,...

Foto

Ja uzskatāt, ka Covid eksistē tikai Eiropas Savienībā, tad aizveriet Latvijas vēstniecības ārpus ES!

Augsti godājamās valsts amatpersonas, vēršos pie Jums ar šo atklāto vēstuli, lai...

Foto

Lai gan Latvija rada tikai 0,02% no pasaules siltumnīcefekta gāzu izmešu apjomiem, esam apņēmības pilni skriet lokomotīvei pa priekšu

Kopš Parīzes nolīgumā paredzēto mērķu izvirzīšanas ir...

Foto

Duļķis pret pianistu

Eksistē Dievzemītē tāds Māris Mičerevskis. Plašākai publikai pazīstams kā Duļķis 2018. gada filmā “Kriminālās ekselences fonds”. Pie lomas “spīdošais aktieris” tika caur pūļa...

Foto

Varbūt turpināsies 80. un 90. gadu mijas profesūras aizsāktās tradīcijas!

2021.gada 28.oktobris, cerams, ieies vēsturē kā datums, kad sākās Latvijas Ārstu biedrības jau ilgāku laiku vērojamās...

Foto

Atklāta vēstule Latvijas valsts prezidentam: vissvarīgākā ir visas sabiedrības testēšana un laicīga ārstēšana

Vēršos pie jums, kā pie priekšpēdējās instances, jo pēdējā jau būs mecenāti, kas,...

Foto

Etnofobija un etnocentrisms

Ir sabiedrības daļa, kas ik pa laikam saceļ labi sponsorētu un informatīvi atbalstītu traci par Latvijā it kā valdošo “homofobiju”. Tomēr es aicinātu...

Foto

Dzied Circene aizkrāsnē

“Es arī uzskatu, ka piespiest nevar un nevajag nevienu cilvēku. Ja viņš negrib vakcinēties, viņš var nevakcinēties, bet tad viņš nevar iet sabiedrībā!”...

Foto

Žēl, ļoti žēl...

Žēl, ļoti žēl... Laikā, kad vajadzēja vienojošus vārdus, kad vajadzēja solidarizēties ar hospitalizētajiem pacientiem, ar izdegošajiem ārstiem, ar mājsēdē esošajiem darba devējiem un...

Foto

Nevaram paļauties uz valdošo karteli, jo tas aizņemts pats ar sevis glābšanu

Neskatoties ne uz Latvijas ārstu sabiedrības prasībām, ne pieaugošajiem saslimstības  un baisajiem mirušo skaitļiem,...

Foto

Likme uz ārējo ienaidnieku

Kariņa valdība Dievzemītē ir ieviesusi pazemojušu segregāciju. Nevakcinētajiem pret kroņa vīrusu atņem darbu (lasi – iztikas līdzekļus); sabotē izglītību; liedz medicīnisko aprūpi,...

Foto

Sociālās pātagas un 100 eiro kāposta politika

Vakcīndileri vienojušies iemānīt pošu atkarībā 60 gadu slieksni pārsniegušos seniorus, piesolot simt eiro katram, kas injicēsies pret kroņa vīrusu....

Foto

Tāda mums sabiedrība!

Bērnišķīgi! Esam nonākuši situācijā, kad puse biedru nav izpildījusi C mājasdarbu un ieskaite tagad nav visam kursam! Vainīgs pie tā esot skolas direktors...

Foto

Latvijā ir nolaists viss

Latvijā ir nolaists viss. To neredzēt var tikai aklais vai pilnīgi nozombētais. Uzskaitīsim....