Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Par atkritumu krīzi

Rids Bruners
14.09.2019.
Komentāri (58)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Kandidāts pie kandidāta

24.09.2019. 13:31

LRTT tagad palasot, smiekli sāk nākt. Tāda augti god. kungu biedrība vai zienies. VP kandidātu. Brunner, Grantiņam ir vismaz viens Ordens zvaigžņu ar ko lepoties. Vai tev ar ir kāda medaļa, ko piespraust pie krūts jeb kaklā pakāt? Vai esi cienīgs maz...

Atbildēt

Jezups no Dagdas

22.09.2019. 22:21

Mēs te derevņā apspriedāmies un izspriedām. Ja tas Levits tos millionus ir nopelnījis kārtis spēlējot tai Gerkena zolīšu turnīros, tad godīgi pelnījis.
Bet tevi VP kandidat Brunner, mēs lauku cilvēki negribam par prezidentu. Ja reiz tev nerūp naudas izcelsme! Un mūsu niecību pamatotās bažas vai būs jābrauc uz to Paragvaju karot, vai nē. Tā mēs izspriedām lauku cilvēki.

Atbildēt

Jezups no Dagdas

21.09.2019. 16:28

Rb? Kā tad tā sanāk ka tevi neinteresē kur tas Levits tos millionus ņēmis?

Atbildēt

RB

19.09.2019. 18:47

»

:) Jums labs domu gājiens salīdzināt pietiek ar to tribunālu. Malacis. Labs līmenis. Tas ir rādītājs


Uz šo jautājumu atbildēt man ir apnicis, to uzdod pārāk bieži. Izlasiet programmā, norāde rakstā.

Atbildēt

19.09.2019. 18:05

»

RB

Man nav kauna publicēties arī PIETIEK, kur plosās jukuši troļļi. Attiecībā uz publicēšanās vietu tiešām esmu bezkaunīgs. Cilvēkiem ir tiesības izteikt savu viedokli...


:) Jums labs domu gājiens salīdzināt pietiek ar to tribunālu. Malacis. Labs līmenis. Tas ir rādītājs.
Jūs arī esat par deokupāciju? Lai okupanti-kolonisti nekavējoties tiktu izraidīti no Latvijas?

Atbildēt

RB

18.09.2019. 12:24

»

Autoram

Jums galīgi nav kauna publicēties tajā slimiķu lapā, tā saucamajā tribunālā? Viņi aicina organizēt pisloņu karu Latvijā, kas tā nav...


Man nav kauna publicēties arī PIETIEK, kur plosās jukuši troļļi. Attiecībā uz publicēšanās vietu tiešām esmu bezkaunīgs. Cilvēkiem ir tiesības izteikt savu viedokli.

Konceptuālā vara nosaka vispārējos principus, pēc kuriem darbojas sabiedrība. Citiem vārdiem, tā izveido "sistēmu", kurā esam Jūs, es un pārējie. Patīk vai nepatīk, par to jārunā, ja vēlamies izveidot sabiedrību, kas darbojas mūsu interesēs.

Atbildēt

Autoram

18.09.2019. 10:59

Jums galīgi nav kauna publicēties tajā slimiķu lapā, tā saucamajā tribunālā? Viņi aicina organizēt pisloņu karu Latvijā, kas tā nav?
+ Jūs rakstiet par lietām, par kurām jums nav ne mazākās sajēgas. Konceptuālā vara - to jūs pats izdomājāt? Zinu tikai vienu avotu kur tiek runāts par konceptuālo varu, jūs esat otrais. Tad kā ir, jūs to konceptuālo varu pats izdomājāt vai arī smēlāties zināšanas par to citā avotā?

Atbildēt

Eggmaŗŗsz Kakueedajsz, izdrātēc pieqirs-komas debiloidzs

17.09.2019. 23:24

»

Untūns Mazpusēns (lit. pseidonīms)

Nav jau pirmā reize, kad nopietnās diskusijās parādās šādi komentāri... Ievēroju, ka tas vienmēr ir tad, kad vajag neitralizēt izteikto domu spēku. Sajūta ir tāda, ka kāds speciāli iedod datoru slimam cilvēkam un saka : "Raksti!Tagad ir tavs uznāciens, raksti un pasaki visu, ko tu par to domā! Te nu...


Pac sevi publiski raksturoju kā "tipisku latviešu idiotu" plaanpŗaatiņu Eggmaŗŗu Kakueedaju. Es kad dzîvoju padlaikos tad mani VDK un iekàrta lauza un dŗāza visos caurumos, bet nesalauza pilnībā, izņemot tikai analo nevainibu. Tagat šitajà valstē šodienas 4. maija vara mani lauza un galîgi salauza, "apgaismoja" kamer savervēja par ietekmes agentu un provakatoru ,bet es vairs neprotestēju un nesūdzos tiesā. Izdzīvošana pēc salaušanas un izdŗāzšanaszc ir mana paša tūpļalieta.

Bet komentēšana ir izklaide. Jautra izklaide visiem, kas ierēc par mani, piecirst-komas debiiloiidu un aboŗta atlieku plaanpŗaatinu Eggmaŗŗu Kakueedaju.

Atbildēt

Untūns Mazpusēns (lit. pseidonīms)

17.09.2019. 23:17

»

reàlas demences un plànpràtîbas slimniekam Eggmaŗam Kakuēdājam

turpinās garīgās slimības kārtējā lēkme, kas sevišķi aktīvi izpaužas saistībā ar tuvo pilnmēness fāzi. Jo vairāk atgādina šādiem plànpràtîbas slimniekiem par viņu arvien straujāk progresējošo "demenci", jo aktīvāki tie kļūst un nozīmīgāki paši sev šķietas


Nav jau pirmā reize, kad nopietnās diskusijās parādās šādi komentāri... Ievēroju, ka tas vienmēr ir tad, kad vajag neitralizēt izteikto domu spēku. Sajūta ir tāda, ka kāds speciāli iedod datoru slimam cilvēkam un saka : "Raksti!Tagad ir tavs uznāciens, raksti un pasaki visu, ko tu par to domā! Te nu ir!"

Atbildēt

Izskatās, ka Indulis Duka no Dikļiem

17.09.2019. 13:33

»

Jezups no Dagdas

Labi štrunts par to kakēdāju, lai barojas


riktīgi lieto sūdus zem dažādiem nikiem. Daudziem jau par to bija aizdomas, ka tas ir Indulis Durka.

Atbildēt

Jezups no Dagdas

16.09.2019. 23:15

»

RB

Manu komentāru noslēgumā parasti uzliek izkārnījumu slāni, jai cilvēki aiz pretīguma nelasītu diskusiju


Labi štrunts par to kakēdāju, lai barojas.
Pasaki labāk augsti un pazemīgi god. VP kandid. Kā tad man būt ar to govi! Apsēklot so vai nē?
Kur tad tas Levits ir dabūjis tos millionus eiro?

Atbildēt

Kāpēc

16.09.2019. 19:32

KP klusēja arī 2010.g., kad Saeima pieņēma likumu par monopolstāvokli visās pašvaldībās, ne tikai Rīgā. Siguldas pašvaldība uzticējusi atkritumu izvešanu tikai vienam operatoram uz 30 gadiem. Līdzīgi notiek visās Latvijas pašvaldībās. Nupat sevi sākusi reklamēt S.Ābrama, kura pat neiepīkstējās pret 9 gadus esošo likumu.

Atbildēt

Untuns Mazpusens (lit. pseid.)

16.09.2019. 11:52

»

RB

Manu komentāru noslēgumā parasti uzliek izkārnījumu slāni, jai cilvēki aiz pretīguma nelasītu diskusiju


Esmu to šai lumpeņsabiedrībā pamanījis. Muļku zeme rullē. Ceru, ka iekļausit savā programmā mērķi noskaidrot aitu gana E. Levita miljonu € izcelsmes legalitāti valsts drošības interesēs!

Atbildēt

Deletējiet vienreiz to idiotu -

16.09.2019. 00:11

pussprāgušo Eggmaŗŗszu Kakueedajzsu, to kas izdrātēc pieqirs-komas debiloidsz - uz visiem laikiem! Cik var pievemt šo lapsas mājaslapu un cik var ar saviem nepārtrauktajiem idiotismiem provocēt Pietiek apmeklētājus!!

Atbildēt

Namejs

15.09.2019. 23:37

»

Tiesiskums

Mafija> valsts vara? Mafijas ES nav


Tieši tā, mafiju vairs nav, tās visas ir legalizējušās par varu.
Vai bieži tagad dzirdat par narkotiku baroniem un sindikātiem, pareizi, tā ir vēsture. To tagad sauc par varu, ar centralizētu pārvaldīšanu un centralizētu muļķu audzināšanu skolās, kas produkciju patērēs.
Varas (mafijas) ieceltais prezidents levits, nupat skolā neuzkrītoši popularizēja augļotāju pakalpojumus. Atklātāku marodierismu pret beztiesiskiem Latvijas iedzīvotājiem, vairs nespēju iedomāties.

Atbildēt

Jezups nu Dogdas

15.09.2019. 23:35

Man gūvij teļš atnestās tīko. Tagad es dūmoju kūdareit??? Meklēt apsēklūtāju tai gūvij vai ne? Jo ja jis Levits ņēmis tūs miljonus eiro nū narkkarteļa, un būs jābrouc karūt uz purugvaju un mani tī nošaus. Tad voru I nemekleiti opsūkleitoju! Zini tu kungs VP kandidat gan nūskaidroj, kur viņš ņēmis tos miljonus.

Atbildēt

Jezups nu Dogdas

15.09.2019. 20:47

»

Untuns Mazpusens (lit. pseid.)

God VP kandidāta kungs! Muļķu zeme Latvānija pilna ar lumpeņiem, tomēr tas aitu bars grib zināt, cik droša ir E. Levita miljonu izcelsme un vai nav koruptīvā veidā E. Levits nonācis VP amatā! Vai Jūs savā programmā tam nepiešķirtu nozīmi, izvirzot mērķi noskaidrot E. Levita miljonu € izcelsmes legalitāti...


Kotad! Augti god. VP kandidad R. Brunner! Ja nu Levits ir ņēmis naudu no meksikāņu narkotiku un bērnu tirdzniecības karteļa! Un tagad viņam piezvanīs no tā karteļa galvenais un liks uzsākt karu ar Paragvaju! Tad mūsu zaldāti atkal tiks sūtīti karot tur. Jo Levits tak ir galvenais virspavēlnieks armijas komandieris mūsu!
To gan vajag noskaidrot VP kandidāta kungs. Droš paliek Droš.

Atbildēt

Untuns Mazpusens (lit. pseid.)

15.09.2019. 19:30

»

God. R. Bruner!

E. Levita kungs ir Jūsu kā pilsoņa valsts prezidents ar nenoskaidrotas sabiedrībai miljonu euro izcelsmi. Visai sabiedrībai jāzin un tas ir Jūsu pienākums sabiedrības interesēs noskaidrot, cik legāla ir E. Levita miljonu euro izcelsme! Vai no korupcijas, vai naudas atmazgāšanas, ieroču un narkotiku ...


God VP kandidāta kungs! Muļķu zeme Latvānija pilna ar lumpeņiem, tomēr tas aitu bars grib zināt, cik droša ir E. Levita miljonu izcelsme un vai nav koruptīvā veidā E. Levits nonācis VP amatā! Vai Jūs savā programmā tam nepiešķirtu nozīmi, izvirzot mērķi noskaidrot E. Levita miljonu € izcelsmes legalitāti, vai tik E. Levits nav "kādam kabatā" jau tagad ar visu aitu baru! Paldies par atbildi!

Atbildēt

Beidziet gvelzt tukšu!

15.09.2019. 18:46

»

RB

Par šīm tehnoloģijām ir video YouTube, vismaz kādreiz tos skatījos. Pielietot varēs tikai tad, kad visa atkritumu saimniecība būs cilvēku rokās un darbosies cilvēku interesēs. Tikai tad būs iespēja lemt par to, kas derīgs un kas nē...


Ierakstiet savā VP kandidāta programmā noskaidrot valsts drošības interesēs VP E. Levita, bij. Jūsu skolas iedra, miljonu € izcelsmes legalitāti. Tūlīt un tagad!

Atbildēt

RB

15.09.2019. 18:35

»

Līdzīgas problēmas

ir visā Krievijā. Krievijā 1996. gadā, kad ieviestie "rietumu krāsainie iepakojumi" , plastmas veselībai kaitīgais iepakojums pārpludināja veikalu plauktus, zinātnieki izstrādāja tehnoloģiju, kas ļoti lēti visa veida plastmasu pārvērš tīrā degvielā, ar ko apkurinātu daudzstāvu mājas. Reizi nedēļā izvedot...


Par šīm tehnoloģijām ir video YouTube, vismaz kādreiz tos skatījos. Pielietot varēs tikai tad, kad visa atkritumu saimniecība būs cilvēku rokās un darbosies cilvēku interesēs. Tikai tad būs iespēja lemt par to, kas derīgs un kas nē.

Kādreiz mūsu tehniskais līmenis bija tāds, ka no veca divriteņa un ledusskapja varēja uztaisīt mūžīgo dzinēju. Prasmēm, zināšanām, amatiem būs nozīme nākotnē, tāpēc neļausim mūs no tiem atbrīvot. Cilvēki, domājiet kā nodrošināt sevi ..

Atbildēt

God. R. Bruner!

15.09.2019. 18:20

»

RB

Man nav nekāda sakara ar E.Levitu. Varbūt izņemot to, ka kādu laiku esam gājuši vienā skolā. Par viņa ienākumu avotu varu tikai nojaust, bet mani tas neinteresē. Ja kādu tas interesē, lūdzu skaidrojiet veseli. Varu tikai dot padomu, ka nekur tālu ar savu skaidrošanu netiksiet


E. Levita kungs ir Jūsu kā pilsoņa valsts prezidents ar nenoskaidrotas sabiedrībai miljonu euro izcelsmi. Visai sabiedrībai jāzin un tas ir Jūsu pienākums sabiedrības interesēs noskaidrot, cik legāla ir E. Levita miljonu euro izcelsme! Vai no korupcijas, vai naudas atmazgāšanas, ieroču un narkotiku kotrabandas utt!

Atbildēt

Untuns Mazpusens (lit. pseid.)

15.09.2019. 18:16

»

RB

Man nav nekāda sakara ar E.Levitu. Varbūt izņemot to, ka kādu laiku esam gājuši vienā skolā. Par viņa ienākumu avotu varu tikai nojaust, bet mani tas neinteresē. Ja kādu tas interesē, lūdzu skaidrojiet veseli. Varu tikai dot padomu, ka nekur tālu ar savu skaidrošanu netiksiet


Kurā skolu Rids Bruners un kad ir apmeklējis kopā ar E. Levitu? Muļķu zemes Latvānijas sabiedrībai tas būtu jāzin!

Otrkārtīgi, visas Latvānijas interesēs ir zināt E. Levita miljonu euro izcelsmi!

Atbildēt

RB

15.09.2019. 17:50

»

Untuns Mazpusens (lit. pseid)

VP kandidāta uzdevumā krīzes situācijā būtu esošā VP viņa deklarācijā minēto ienākumu izcelsmes noskaidrošana! Nevar muļķu zemē nenoskaidrot VP ienākumu legalitāti. Nevienam nav drosmes? No kurienes cēlušies E. Levita ienākumi - no korupcijas ET tiesneša amatā, no narkotiku tranzīta, no kontrabandas...


Man nav nekāda sakara ar E.Levitu. Varbūt izņemot to, ka kādu laiku esam gājuši vienā skolā. Par viņa ienākumu avotu varu tikai nojaust, bet mani tas neinteresē. Ja kādu tas interesē, lūdzu skaidrojiet veseli. Varu tikai dot padomu, ka nekur tālu ar savu skaidrošanu netiksiet.

Atbildēt

Untuns Mazpusens (lit. pseid.)

15.09.2019. 17:47

»

RB

Norāde uz manu programmu ir rakstā, neesmu to labojis kopš sarakstīšanas. Apmēram tā arī ir, kā tur rakstīts...


Par to deputātu prezidentu un viņa naudas izcelsmi Jūs, god. VP kandidāt RB kungs, varētu ierakstīt arī savā deklarācijā, lai nākotnē neviens neapšaubītu arī Jūsu miljonu izcelsmi.. Tas būtu taktiski pareizi!

Atbildēt

Untuns Mazpusens (lit. pseid)

15.09.2019. 17:41

»

RB

Norāde uz manu programmu ir rakstā, neesmu to labojis kopš sarakstīšanas. Apmēram tā arī ir, kā tur rakstīts...


VP kandidāta uzdevumā krīzes situācijā būtu esošā VP viņa deklarācijā minēto ienākumu izcelsmes noskaidrošana! Nevar muļķu zemē nenoskaidrot VP ienākumu legalitāti. Nevienam nav drosmes? No kurienes cēlušies E. Levita ienākumi - no korupcijas ET tiesneša amatā, no narkotiku tranzīta, no kontrabandas, no korupcijas, no Krievijas naudas atmazgāšanas shēmām?

To tieši noskaidrot būtu VP kandidāta RB uzdevums! Tiešais uzdevums pievērst uzmanību E. Levita kapitāla izcelsmei! Jo E. Levits kā armijas virspavēlnieks var pieņemt tādus lēmumus, kas skaitās valsts nodevība! Tur jābūt kristāltīrai biogrāfijai un pilnīgai skaidrībai par miljonāra E. Levita miljonu izcelsmi!

Vai Jums ir bailes pat pieminēt E. Levita vārdu?

Atbildēt

RB

15.09.2019. 17:02

»

Vietējais

Tā jau tas būtu un to prasa likums, bet vieglāk pateikt, kā to sakat, nekā izdarīt...


Norāde uz manu programmu ir rakstā, neesmu to labojis kopš sarakstīšanas. Apmēram tā arī ir, kā tur rakstīts.

Attiecībā par mūsu Deputātu prezidentu savas domas izklāstīju LRTT publikācijā šī gada 8.jūnijā. Balstoties uz manām zināšanām par šo cilvēku, viņš man neizraisa nekādu interesi, ne kā amatpersona, ne kā personība. Vēl jo vairāk, neuzskatu par vajadzīgu izteikties par šo tēmu, kur nu vēl balstīt savu publicitāti uz šādiem izteikumiem.

Atbildēt

Eggmaŗŗsz Kakueedajsz, izdrātēc pieqirs-komas debiloidzs, un viņa stukača-provokatora grēksūdze

15.09.2019. 17:01

Pac sevi publiski raksturoju kā "tipisku latviešu idiotu" plaanpŗaatiņu Eggmaŗŗu Kakueedaju. Es kad dzîvoju padlaikos tad mani VDK un iekàrta lauza un dŗāza visos caurumos, bet nesalauza pilnībā, izņemot tikai analo nevainibu. Rakstîju viskauko slavinošu iekàrtai un stučiiju. Bet vienalga man visi attîstîbas cełi bija slègti. Tagat šitajà valstē mani vajà tà pati iekàrta, kas sakràsojusies kopà ar ASV CIP židcionistiem, ja es kàdreis senàk biški vèl protestēju. Šodienas 4. maija vara mani lauza un galîgi salauza, "apgaismoja" kamer savervēja par ietekmes agentu un provakatoru ,bet es vairs neprotestēju un nesūdzos tiesā. Jo saprotu, ka gan tad, gan tagad viņu nodomi ir iznīcināt mani, lai es nevarētu iznīcināt latviešu tautu un iznīcināt latviešu valsti. Visus padarot par paklausīgiem bioŗobotiem. Viņu rīcībā ir milzu resursi, bet tauta ir lētticīgs aitu bars. Izdzīvošana pēc salaušanas un izdŗāzšanaszc ir mana paša tūpļalieta.

Bet komentēšana ir izklaide. Jautra izklaide visiem, kas ierēc par mani, piecirst-komas debiiloiidu un aboŗta atlieku plaanpŗaatinu Eggmaŗŗu Kakueedaju.

Atbildēt

Vietējais

15.09.2019. 16:37

»

RB

Manuprāt, nevajadzētu ļaut Rīgas domei atbrīvoties no atbildības par saviem tiešajiem pienākumiem. Piemēram, nodot atbildību par atkritumiem uzņēmumiem, dibināt kaktu kantorus kā "Rīgas namu pārvaldnieks", kurš, skaties un brīnies, arī iesaistīts sadzīves atkritumu izvešanā .. Atbildībai par visu jābūt...


Tā jau tas būtu un to prasa likums, bet vieglāk pateikt, kā to sakat, nekā izdarīt.

Ko Jūs deklarētu kā VP?

Vai kāds vispār pajautā un grib noskaidrot E. Levita naudas un nekustamās mantas izcelsmi?

Vai Jūs, RB, nevarētu uzsākt šo procedūru publiskā veidā, medijos sākot uzdot jautājumus par E. Levita miljonu legālo izcelsmi? Un lai pierāda! Citādi tā nauda var būt nelegāla - iegūta korupcijas ceļā ET tuesneša amatā, piedaloties naudas atmazgāšanā, vai citādi nelegāli.

Atbildēt

RB

15.09.2019. 16:22

»

Vietējais

Patiesībā jau atkritumu saimniecībā tiek izveidots otrs "Rīgas namu pārvaldnieks", kur, iepējams, būs neaadekvātas cenas par neveiktu pakalpojumu un visādi citādi brīnumi. Pārvaldnieks jau ir piedzīvots, tagad kāpiens uz otra grābekļa


Manuprāt, nevajadzētu ļaut Rīgas domei atbrīvoties no atbildības par saviem tiešajiem pienākumiem. Piemēram, nodot atbildību par atkritumiem uzņēmumiem, dibināt kaktu kantorus kā "Rīgas namu pārvaldnieks", kurš, skaties un brīnies, arī iesaistīts sadzīves atkritumu izvešanā .. Atbildībai par visu jābūt tieši Rīgas domē, tur jānonāk visiem iedzīvotāju maksājumiem, tur iedzīvotāji vēršas ar visiem jautājumiem un problēmām. Dome tad arī slēdz līgumus ar atkritumu izvedējiem, dzīvokļu remontētājiem, apkopējiem, nodrošinātājiem..

Atbildēt

Untuns Mazpusens (lit.pseid.)

15.09.2019. 16:11

»

RB

Pašreiz viss iet pa "kopējo vadu", ja pareizi saprotu Jūsu kopējā vada definīciju. Savukārt šo vadu kontrolē apmēram 2% no iedzīvotāju kopskaita. Šeit arī meklējama visu problēmu būtība, nevis partiju politiskajās cīņās, muldēšanā par cionistiem un žīdmasoniem .. Vispārīgi runājot, taisnība tur ir, ...


Paldies, god. VP kandidātR. Bruner, par izsmeļošu atbildi. Par "kopējo vadu" tagad man viss ir skaidrs. Un arī par nenormālajiem cilvēkiem, kuri piekļūst cionistu Gudro stratēģijas un taktikas līmenim. Es, patiesi, negribu nolaizties līdz dziļajam lopu līmenim.

Man ir prieks, kad Pietiek.com izlasu katru Jūsu rakstu un ka atbildat uz visiem jautājumiem. Un uz citu komentāriem. Kontrole pār "kopējo vadu" būtu jādod tautas rokās.

Atbildēt

RB

15.09.2019. 16:00

»

Untuns Mazpusens (lit. pseid.)

Kis vel no visa izskaititā iet pa kopējo vadu? Paldies par atbildi, god. VP ka didāt


Pašreiz viss iet pa "kopējo vadu", ja pareizi saprotu Jūsu kopējā vada definīciju. Savukārt šo vadu kontrolē apmēram 2% no iedzīvotāju kopskaita. Šeit arī meklējama visu problēmu būtība, nevis partiju politiskajās cīņās, muldēšanā par cionistiem un žīdmasoniem .. Vispārīgi runājot, taisnība tur ir, bet normāls cilvēks šim līmenim klāt netiek.

Tāpēc cilvēkiem pamazām jāņem "kopējais vads" savā kontrolē. Pretējā gadījumā tiem ir lielas izredzes nolaisties bomžu un lopu līmenī. Esošās kontroles un uzraudzības iestādes ir daļa no sistēmas. Tās nespēj kontrolēt un labot situāciju pēc būtības. Piemēram, mums ir valsts kontrole, bet tās resurss atļauj kontrolēt situāciju pēc papīriem. Uzlikt sodus, ja nav kārtībā. Konkurences padome pati labprāt spēlē bumbu, utt.

Tāpēc būtu vajadzīga "tautas kontrole" pār kopējo vadu, nejaukt ar bij.padomju iestādi. Tas ir, cilvēki iet un iestādēm, uzņēmumiem, noskaidro stāvokli un ņem situāciju savās rokās.

Atbildēt

RB

15.09.2019. 15:02

»

OK

Esmu atkārtojis N reizes un atkārtošu vēlreiz - cilvēki, domājiet kā nodrošināt sevi ar dzīves pamatelementiem. Tie ir mājvieta, ūdens, pārtika, elektrība, degviela...


Tieši tā, nekāda Dome un visa pārējā samudžinātā birokrātija nav vajadzīga. Kā tas viss darbojas, saprot vienīgi viņi paši. Ja normāls cilvēks cenšas to saprast, viņu pasludina par muļķi. Tāpēc iedziļināties tur nav vērts. Ja šie salašņas vairs nespēj nodrošināt, piemēram, atkritumu izvešanu, tad viņi ir jāpatriec un viss jāorganizē no jauna.

Ar ko sākt? Var sākt pētīt internetu, attiecīgajām iestādēm un uzņēmumiem ir mājaslapas. Tās lasot, radīsies daudz jautājumu. Ar šiem jautājumiem jāiet ciemos pie attiecīgajām iestādēm un uzņēmumiem. Tad arī radīsies skaidrība par to, kā sistēma darbojas un kas jādara lietas labā.

Atbildēt

BR

15.09.2019. 14:35

»

Secinājums

Būtu tikai taisnīgi ja maksa par atkritumu izvešanu un utilizāciju gultos uz to ražotāju un tirgotāju makiem.Patērētāji par šiem atkritumiem jau ir samaksājuši


Aizmirstiet par taisnīgumu. Cionistu haosa politikā Jums deva VP kandidāta statusu, lai pasmietos par gojiem. Esiet gudrāks par cionistiem, vai klusējat. Pret viņu gudrību un naudu esat ceturtās klases līmenī vidusskolā. Talanta vadībā Jums nav, jo regulāri gvelžat muļķības un gribat savās muļķībās dalīties ar citiem noderīgajiem idiotiem. Privātās atsvešinātības koncepcija plaši izplatīta ASV jau no aukstā kara laikiem. Tur cilvēki privātmājās sabūvējuši pagrabu patvertnes ar visu nepieciešamo, gaidot kodolziemu.

Jūsu šļupsti par "pamatelementiem" nav pat vērtēšanas vērti. Jūs vispār nepieminat latviešu tautas problēmas, bet lēti velkaties garā cionistu pavadā.

Atbildēt

RB

15.09.2019. 13:45

Kāpēc vispār iedzīvotājiem jāslēdz līgumi ar uzņēmumiem par atkritumu izvešanu? Iedzīvotājiem ir tiesības prasīt no pašvaldības, lai atkritumi tiktu novākti. Iedzīvotājiem ir tiesības vērsties tieši pašvaldībā par visiem jautājumiem un problēmām, kas šajā sakarā rodas.

Līgumus ar uzņēmumiem lai slēdz pašvaldība un komerciālie atkritumu radītāji. Tad arī pašvaldībai būs iespēja precīzi noteikt savas prasības uzņēmumiem un tarifus, kas jāievēro. Patlaban ir tā, ka prasību ievērošana ir uzņēmumu labas gribas jautājums, bet uzņēmumiem ir iespēja kāst iedzīvotājus uz nebēdu. Pašvaldība nevar izsekot, kur paliek nauda. Tāpēc maksa par atkritumu izvešanu būtu jāiekasē tieši pašvaldībai.

Atbildēt

RB

15.09.2019. 13:44

Šo rakstiņu nosūtīju PIETIEK otrdienas 10.septembra vakarā. Jau nākamajā dienā sanāca valdība un nolēma kaut ko līdzīgu manis piedāvātajam. Krīzē notikumi risinās straujāk kā spēj par tiem rakstīt. Ja raksts ir par aktualitātēm, tad to vai nu publicē uzreiz, vai nepublicē vispār. Nezinu, vai tādas gudrības māca žurnālistikas fakultātē. Bet rīkoties vajadzētu apmēram tā.

Vai valdības lēmumam būs labs rezultāts, rādīs laiks. Vai Rīgas dome, kas ir galvenais krīzes radītājs, ar sajūsmu metīsies izpildīt valdības lēmumu? Vai veidojamais monopols ar plānotajiem milzu ienākumiem tik vienkārši atteiksies no laupījuma? Kā veiksies ar līgumu slēgšanu?

Atbildēt

Faktiski atkritumu utilizācijas problēmas

15.09.2019. 12:53

»

Tiesiskums

Nekas nav noticis,viss nokārtosies!Atceros,liela trobe ar musoru bija ITĀLIJĀ,citās ATTĪSTĪTĀS ieropas valstīs,viss neilgā laikā bija čikiniekā.Katrā reģionā jābūt musora dedzināšanas zavodam,tāda izeja


ir politikas problēmas, politikas haosa problēmas. Cionisti visu atkal sajaukuši ar likumiem un līgumiem. Bet oligarham Šķēlem tā ir peļņas iespēja, jo cionistu politika noteic, ka galvenais ir peļņa, nevis politika.. Haoss ir radīts gudri un profesionāli. Cionisti virza likumus un aizliegumus - "Tauta jāgrūž no vienas vilšanās citā". Kamēr Latvijā darbosies cionistu politika, tostarp caur ES direktīvām un regulām, būs vēl lielāks haoss un nabadzība.

Atbildēt

Līdzīgas problēmas

15.09.2019. 12:45

»

lauķis

Tieši tā,lietas ir ,,sakārtotas,, visā pasaulē


ir visā Krievijā. Krievijā 1996. gadā, kad ieviestie "rietumu krāsainie iepakojumi" , plastmas veselībai kaitīgais iepakojums pārpludināja veikalu plauktus, zinātnieki izstrādāja tehnoloģiju, kas ļoti lēti visa veida plastmasu pārvērš tīrā degvielā, ar ko apkurinātu daudzstāvu mājas. Reizi nedēļā izvedot cietos atkritumus. Šī tehnoloģija ir zināma arī Latvijā, bet ES aizliegta - jo tad nebūtu atkritumu izvešanas un utilizācijas problēmu, piesārņojot dabu. Ar atkritumu poligoniem piesārņo dabu, lai būtu loģisks pamatojums pasaules iedzīvotāju skaita samazināšanai.

Krievijā no budžeta piešķirtā nauda atkritumu izvešanai izzagta nonāk ārzemju kontos. Jo arī Krievijā ir aizliegta minētā tehnoloģija. Krīze Rīgā ir mākslīgi radīta un uzturēta. Radot haosu un liekus naudas tēriņus, mākslīgi sadārdzinot atkritumu izvešanu.

Iedzīvotāji var pretoties, ja , iznākot no lielveikala, produktus pārlktu savos stikla traukos, bet plastmasas iepakojumu atstāj pie lielveikala. Un tā regulāri. Ne velti lielveikalu tuvumā neredz lielus atkritumu konteinerus.

Atbildēt

Tiesiskums

15.09.2019. 12:38

Nekas nav noticis,viss nokārtosies!Atceros,liela trobe ar musoru bija ITĀLIJĀ,citās ATTĪSTĪTĀS ieropas valstīs,viss neilgā laikā bija čikiniekā.Katrā reģionā jābūt musora dedzināšanas zavodam,tāda izeja.

Atbildēt

Vietējais

15.09.2019. 11:31

Patiesībā jau atkritumu saimniecībā tiek izveidots otrs "Rīgas namu pārvaldnieks", kur, iepējams, būs neaadekvātas cenas par neveiktu pakalpojumu un visādi citādi brīnumi. Pārvaldnieks jau ir piedzīvots, tagad kāpiens uz otra grābekļa.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

FotoValsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums.
Lasīt visu...

6

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

FotoValsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā ir nodokļu maksātāju loma un rīcība. Likumsakarīgi, ka nodokļu nomaksas apjoms ir atkarīgs no tā, cik efektīva ir VID sadarbība ar nodokļu maksātājiem. Uzticēšanās ir svarīgs šīs sadarbības priekšnoteikums.
Lasīt visu...

12

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

FotoVien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā šī. Un tas ir saprotams – PSRS (Padomju Sociālistisko Republiku Savienība) laiki tik ļoti atšķiras un kontrastē ar mūsdienām, ka neatstāj vienaldzīgu gandrīz nevienu. Īpaši, ņemot vērā, ka tā nav tik sena pagātne un vēl ir daudz cilvēku, kuri “toreiz” ir dzīvojuši.
Lasīt visu...

21

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

FotoPašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu, ka Putinam viss, kas saistās ar PSRS, ir svēts un godā turams. Viens no PSRS laika jājamzirdziņiem – Otrais pasaules karš it īpaši. Tomēr šogad 9.maija ieplānotās izrādīšanās izpalika, bet izrādīties vajag, īpaši, ja tuvojas vēlēšanas, kuru rezultāts izšķirs, vai Krievija tiks faktiski pie cara, kuram svēts PSRS mantojums, vai nē. Visticamāk, ka tiks, un šī tikšana vismazākā mērā būs saistīta ar Krievijas iedzīvotāju patieso gribu, bet tas jau cits stāsts.
Lasīt visu...

12

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

Foto1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas tēvam, minimums, ir jāatkāpjas. Interesanti, kāpēc tik ļoti ir bail atklāt izglītības vai pilsonības dokumentus? Un tad ir jāuzdod daži tieši jautājumi par mūsu drošības dienestiem. Savukārt, ja tā nav taisnība, tad ir jābūt notiesājošam spriedumam par apmelošanu. Viens no diviem. Taču mana sajūta saka, ka būs kā ierasts, nebūs nekas.
Lasīt visu...

21

Ko apliecina pieminekļa zīme

FotoMantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc publiskā telpa ir svarīga. To saprot ne tikai profesionāļi, bet arī cilvēki, kuru vēstījumu var saukt par “tautas balsi”. Šajā vārdu salikumā nav ironijas, tautas balsī bez negantuma ir arī saprāts.
Lasīt visu...

15

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

FotoMinistru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras reformu". Līdz ar to ir uzsākta manis kā vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra (AP!) vadītā valsts digitalizācijas reforma, kas attīstīs un nostiprinās valsts pārvaldes rīcībā esošos IKT resursus un pārvaldības kompetences, pilnveidos datu un pakalpojumu pārvaldību, kā arī, radīs jaunas iespējas komersantiem attīstīt savus digitālos risinājumus, pilnveidot esošos pakalpojumus un radīt jaunus.
Lasīt visu...

15

Manas pārdomas par Latvijas himnu

FotoMūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme – toreiz vēl ne valsts. Ne vairs Kurzeme, ne vairs Vidzeme, ne vairs Latgale, bet gan Latvija. Latvija kā viena noteikta daļa no pasaules. Latvija, kas atrodama pasaules kartē.
Lasīt visu...

21

Muļķība vai pasūtījums?

FotoSliktāku variantu kā noplēst Pasaules tirdzniecības centra (PCT) labi saglabāto ēku Elizabetes ielā 2 (attēlā - idejas "bīdītājs", kultūras ministrs Nauris Puntulis) tikai tādēļ, ka to kādreiz ir izmantojuši kompartijas birokrāti, mūsu vadošo partiju koalīcijai nebija viegli atrast. Negribas idejas autorus un deputātus saukt par muļķiem, jo muļķībai var būt arī pasūtītājs – labi paslēpts lobijs ar saviem finansiāliem vai politiskiem mērķiem un līdzekļiem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Prezidents un Drāma

Katra globāla krīze ir būtiski mainījusi pasauli. Pirmais pasaules karš sievietēm saīsināja matu un kleitu garumu, jo vīriešu skaits bija dramatiski samazinājies, bet...

Foto

Kad "sabiedriskā radio personība" ignorē sabiedriskā radio ētikas kodeksu

Šī gada 19.jūnijā Latvijas Radio 5 darbiniece Karmena Stepanova savā oficiālajā LSM “radio personības” profilā norādītajā twitter.com...

Foto

Augstākā tiesa gandrīz visā mums piekrita, bet spriedumu nez kāpēc tomēr atcēla

Kultūras ministrija (KM) turpina uzsvērt, ka valsts ir pilnībā norēķinājusies par Latvijas Nacionālās bibliotēkas...

Foto

Politiķa statuss pats par sevi nav pietiekams pamats atklāt sabiedrībai informāciju par politiķa privāto dzīvi – ka Juta Strīķe universitātē iestājās kā Anna Potapova

Augstākās tiesas...

Foto

Izglītība

Grūti laiki rada stiprus cilvēkus, stipri cilvēki veido labus laikus, labus dzīves apstākļus. Labi dzīves apstākļi rada vājus cilvēkus, un vāji cilvēki rada grūtus laikus....

Foto

Bagātie un slavenie arī raud, jeb turīgie prasa pabalstus

Koronavīrusa radītā krīze pamatīgi iedragāja daudzus biznesa sektorus, piemēram, restorānu un viesnīcu biznesu, tūrisma un izklaides industriju....

Foto

Mēs enerģiski aizņemamies uz nākotnes rēķina

Ļoti cienījamās Saeimas deputātes! Augsti godātie Saeimas deputāti! Dāmas un kungi! Šodien noslēdzas spraigs darba cēliens, un turklāt vairākus mēnešus...

Foto

Sabiedriskās televīzijas blēņas par okupāciju „skatītājam parastajam”

Filma "Parasta okupācija" diemžēl ir kārtējais piemērs tam, ka, mēģinot iztikt bez vēsturniekiem vēsturei veltītu jautājumu analīzē, nekas izcils...

Foto

Esam pret jebkādu Augstskolu likuma redakciju, kurā pieļauta tādu rektoru ievēlēšana, kas nezina latviešu valodu un nespēj to lietot

Saskaņā ar pašlaik plaši apspriesto un kritizēto...

Foto

Ārstu blakusdarba ierobežošana var novest pie medicīnas personāla kritiska trūkuma

Latvijas Slimnīcu biedrība kategoriski iestājas pret publiskajā telpā izskanējušo politikas veidotāju ideju ierobežot ārstu darbību -...

Foto

Valsts politiskā vadība izšķīrās palikt savā vietā un pielāgoties, nevis cīnīties pret agresiju un protestēt pret notiekošo

Latvijas patrioti! Godātie klātesošie! Pirms 80 gadiem – 1940....

Foto

Džordž Stīl, tiec galā ar saviem kompleksiem

Džordž Stīl, Latvijas pilsoni, Attīstībai/Par dibinātāj un biedr, cik saprotu. Es Jūs, Džordž Stīl, uzrunāšu uz "Tu". Uz šo ierakstu mani...

Foto

Saprātīga izvēle

Cilvēkus nosacīti varētu iedalīt divās grupās: tajos, kuri pieņem saprātīgus lēmumus, un tajos, kuri pieņem nesaprātīgus lēmumus....

Foto

Pūces kundze nodokļu maksātāju naudu mums un citiem sadalīja ļoti labi un pareizi; kas nemācēja pareizi paprasīt, pats vainīgs

Var piekrist pētnieciskās žurnālistikas centra "Re:Baltica" publikācijas...

Foto

Par nodokļiem, dzīvi un brīvību

Obligātie nodokļi nozīmē, ka zeme ir iekarota, tā pakļāvusies kādam pārspēkam. Tautu var pakļaut un paverdzināt kā vietējie, tā svešzemju varmākas....

Foto

Kad rasisma apkarotājiem entuziasma vairāk nekā saprāta

Dārgie draugi. Esam saņēmuši pārmetumus no Aijas Ingrīdas Abenes (jautājums tiek diskutēts arī viņas pārstāvētās partijas Attīstībai/Par "Facebook” profilā)...

Foto

Lai nepieļautu nacionālā kultūras mantojuma izpostīšanu Rīgas centrā, sākta iedzīvotāju parakstu vākšana

Internetā sākta parakstu vākšana, lai panāktu, ka netiek izpostīts Alberta ielas 9 Konstantīna Pēkšēna...

Foto

Krievija turpina aktīvi melot par COVID-19 nekaitīgumu

Līdz šim mediju un sociālo tīklu vidē ir parādījies ārkārtīgi daudz Kremļa vēstījumu par COVID-19 vīrusa izplatību. Tiek izplatītas...

Foto

„Wagner” algotņi Lībijā – Putina naivā lielgabalgaļa

Krievijas karavīru mentalitāte būt par naivu lielgabalgaļu nav mainījusies kopš Ivana Bargā laikiem, - šādu secinājumu var izdarīt no...

Foto

Cilvēku un mājlopu čipošana un čipi

Pašreiz, iespējams, notiek viena no pasaules vēsturē lielākajām kriminālām krāpšanām un apmaušanām – pasludināta viltus kroņa vīrusa izraisītās slimības viltus...

Foto

Aicinām pārtraukt darbus Skanstes dārziņos uz putnu ligzdošanas laiku

Nodibinājums "Dzīvnieku policija" un Latvijas Ornitoloģijas biedrība aicina pārtraukt Skanstes ielas dārziņos paredzētos darbus vismaz līdz šī...

Foto

Grēkāzis ir, upurnazis trinas

Vecam sunim jaunus trikus neiemācīsi. Mežu daudzīpašnieks Modris Fokerots riskē sabiedrības ilgākā piemiņā palikt tieši kā uzskatāma ilustrācija šai parunai....

Foto

Pieprasām atsaukt raidījumā "Nekā personīga" paustās nepatiesās un maldinošas ziņas

SIA Pata un SIA Pata Board advokāti ir vērsušies SIA All Media Latvia ar pretenziju, kurā...

Foto

Dieva valstība

Jānis Kristītājs ir teicis: «Atgriezieties no grēkiem, jo Debesu valstība ir tuvu klāt pienākusi.» (Mt 3:2) Ar šādiem vārdiem Jānis Kristītājs sāka savu publisko...

Foto

IZM izstrādātie Augstskolu likuma grozījumi ir brāķis, kas būtiski jāuzlabo

Rektoru padome atklātā vēstulē vērsusies pie Saeimas deputātiem, kā arī Latvijas augstskolu mācībspēkiem un studentiem, informējot,...

Foto

Tumsas spēki mēģina ierobežot mūsu iespējas tērēt nodokļu maksātāju miljonus tā, kā mēs vēlamies

Ar nekorektu un godprātīgas konkurences principiem neatbilstošu vēstuli Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu...

Foto

Latvijā ar novadu reformu cenšas ievilkt un nostiprināt okupāciju radītās sekas – kam tas izdevīgi?

Latvija kā novads, kā zeme gadsimtu gaitā bija dažādu okupācijas jūgu...

Foto

Valdība plāno pieņemt ar nejēdzībām pārpilnas dzīvnieku labturības prasības

Šajās dienās Ministru kabinets pieņem noteikumus „Dzīvnieku labturības prasības dzīvnieku patversmēs un dzīvnieku viesnīcās”. Nosaukšu tikai lielākās...

Foto

Tas apdraudēs dzīvības

Veselības ministrijas tuvākajā laikā plānotā slimnīcu līmeņu pārskatīšana var būtiski samazināt ārstniecības pakalpojumu pieejamību reģionu iedzīvotājiem....

Foto

Aicinu nepakļauties šauras personu grupas spiedienam un balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Madonas novadā

Kā Varakļānu novada iedzīvotājs un viens no lielākajiem novada uzņēmējiem vēršos pie...

Foto

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums. Un Jums un mums...

Foto

Troļļi

Troļļošana - tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos...

Foto

Vai Latvija izmantos vai izniekos jaunas biznesa iespējas post-COVID pasaulē?

Savulaik vēl jaunā un naivā Latvija sapņoja kļūt par banku paradīzi – “tuvāk par Šveici”. Par...

Foto

Pieprasu pārtraukt pārkāpt Satversmi un Saeimas Kārtības rulli: vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei

Saskaņā ar Satversmes 15.pantu "Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu...

Foto

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

Eiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats...

Foto

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

Saeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir...