Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Andris Bērziņš

01.04.2014. 08:42

»

Kremļa aģents

Ha-ha-ha! Sūtiet gaļu, šprotes, augstākā labuma kviešu miltus Krievijas armijai! Labi daudz šprotu, gaļas, augstākā labuma kviešu miltus no Latvijas zeltītām ārēm Krievijas armijai par naudu, ko Krievija saņem Latvijai un Vācijai tirgojot gāzi...Dārgie Latvijas uzņēmēji, sūtiet gaļu, šprotes, augstākā labuma kviešu miltus Krievijas armijai! Labi daudz šprotu, gaļas, augstākās kvalitātes kviešu miltus no mūsu Latvijas zeltītajām ārēm Krievijas armijai par naudu, ko Krievija ieņem, Latvijai, Vācijai un citām valstīm tirgojot gāzi.

Krievijas armija jau ir izplānojusi kopā ar Krimas un Ukrainas, Baltkrievijas, Kaļiningradas, Pēterburgas karaspēku vienībām, uzbrūkot Norvēģijai, Zviedrijai, Somijai, Dānijai, atbrīvot Latviju no „fašisma, nabadzības, izmisuma un parādiem”!

Krievijas miera baloži jau ilgstoši, dodot cerības mums un mūsu krievvalodīgajiem Latvijā, lidinās gar Latvijas robežām virs Baltijas jūras. Tie ir miera vēstneši pasaulei un Latvijai.

Iesaku Jums, nepērciet un nelietojiet jau nolietotās preces (second-hand goods), neesiet arī Jūs par kājslauķi Starptautiskajam valūtas fondam un Pasaules bankai, un rietumu tipa bankām, kas izsniedz kredītus, nerēķinoties ar iedzīvotāju pirktspēju, kāda tā ir.

Atbildēt

Kremļa aģents

01.04.2014. 07:41

»

Vidzemes šakālis

Žīdu garā tiek pārdotas pat tautas - iznīcināta latviešu tauta...


Ha-ha-ha! Sūtiet gaļu, šprotes, augstākā labuma kviešu miltus Krievijas armijai! Labi daudz šprotu, gaļas, augstākā labuma kviešu miltus no Latvijas zeltītām ārēm Krievijas armijai par naudu, ko Krievija saņem Latvijai un Vācijai tirgojot gāzi.

Krievijas armija plāno kopā ar Ukrainas, Baltkrievijas, Kaļiningradas karaspēka vienībām, uzbrūkot Latgalei, atbrīvot Latviju no „fašisma, nabadzības, izmisuma un parādiem”!

Krievijas miera baloži jau ilgstoši, dodot cerības krievvalodīgiem Latvijā, lidinās gar Latvijas robežām virs Baltijas jūras.

Atbildēt

Vidzemes šakālis

01.04.2014. 07:23

»

māris

vienīgi latgale māras zeme varbūt ir drusku kristīga pārējie nav nemaz kristīgi...


Žīdu garā tiek pārdotas pat tautas - iznīcināta latviešu tauta.

Komunistu varas pārmantotāji, kas neatver čekas maisus, simtos tūkstošos latviešu nosūtījuši piespiedu vardzībā uz rietumiem, lai paši var izzagt valsts kasi kā lembergs ar ofšoriem, Berzins ar sashēmoto mahinācijās pensiju, Kājiņu celtniecību u.c., tostrp izmantojot savu vasaļu naudu - ES struktūrfondu maksājumus, savas varas nostiprināšanai..

Atbildēt

māris

31.03.2014. 13:46

»

Vidzemes šakālis

No preambulas par latviešu valodu : Latviešu valoda ir demokrātiskās līdzdalības un saliedētas sabiedrības pamats. Mūsu sabiedrības galvenās pamatvērtības ir brīvība, godīgums, taisnīgums, solidaritāte, vienlīdzība, ģimene un darbs...


vienīgi latgale māras zeme varbūt ir drusku kristīga pārējie nav nemaz kristīgi ...

runas par tradicionālo ģimeni un valodas preambulu noņem uzmanību no fakta par izzagto valsti ...

ir labāk aizsargāt iedomāto tradicionālo ģimeni nekā aizsargāt un pamatot savu negausīgo cūcisko zagšanu !!!

Atbildēt

Vidzemes šakālis

31.03.2014. 13:28

»

māra

latvija nekad nav bijusi kristīga zeme varbūt vienīgi latgale


No preambulas par latviešu valodu : Latviešu valoda ir demokrātiskās līdzdalības un saliedētas sabiedrības pamats. Mūsu sabiedrības galvenās pamatvērtības ir brīvība, godīgums, taisnīgums, solidaritāte, vienlīdzība, ģimene un darbs.
==================================================

Tas nozīmē, ka latviešu valodā var pieņemt likumus, kas atzītu, ka otra valsts valoda ir krievu valoda.

Viss samudžināts, nevis lai daži "izglītotu" tautu, ko joprojām uzskata pat muļķi, bet Satversmi pielāgotu ES regulām un pakļautu to ES likumdošanai, pilnībā ignorējot latviešu tautas intereses, kas simtos tūkstošos padzīta no Latvijas nevar un nespēj pretoties Satversmes preamabulas ieviešanai.

Preambulas radīšana ir tikai nākošais solis, kas likumdošanā nostiprina genocīda faktu pret latviešu tautu un preambulas ieviešana Satversmē nav nekas cits, kā pierādījums genocīdam pret latviešu tautu, ko tādi komunistu varas pārmantotāji kā Čepāne, Berzins, Āboltiņa, Levits, VVF u.c.realizē pret latviešu tautu, kas simtos tūkstošos spiesti pamest Latviju, lai izdzīvotu.
Komunistu varas pārmantotāji kopā ar SC organizēja valodu referendumu, lai izmainītu referenduma likumu.Tas viņiem izdevās. Jaunais likums neļāva tautai nobalsot par LVL neiznīcināšanu, Latvijai nezaudējot suverenitāti.

Pašlaik Latvija ir zaudējusi suverenitāti un tiek plānots no Latvijas padzīt vēl simtus tūkstošus latviešu, kas arī ar varturu politiku notiek katru dienu, iznīcinot Liepājas metalurgu u.c. darbvietas, ieviest krievu valodu kā otru valsts valodu.

Atbildēt

māra

31.03.2014. 12:08

latvija nekad nav bijusi kristīga zeme varbūt vienīgi latgale ...

Atbildēt

Vidzemes šakālis

31.03.2014. 11:51

»

Uldis Sēne

Morāles un ētikas principi nav nekāds kristietības privātīpašums! Kaut kāds absurds! - Mūs ar viltu vardarbīgi iekaroja un gadsimtiem ilgi čakarēja kristieši, bet tagad te taisās mums piespēlēt kaut kādas mistiskas kristīgās vērtības! Vai tik tās nav tās pašas vērtības, kuras bija un ir joprojām spiesti...


Kristīgās vērtības iepin, diskriminējot citas ticības piekritējus, mērķtiecīgi šķeļot sabiedrību un audzējot naidu starp dažādām kopienām, jau apriori radot Latviju kā islamticīgo teroristu mērķi. Mērķis ir radīt haosu latvijā, lai palielinātu vakadzību aizņemties no SVF, PB, Latviju padarot nabadzīgu un paklausīgu, jo SVF un PB piešķir aizdevumus tikai uz saviem nosacījumiem, kas jāievieš valsts pārvaldei.

Atbildēt

k

31.03.2014. 11:50

kristietība un tradicionālā ģimene tagad ir kaut kas trendīgs ...

tas tiek spraust priekša un pakaļā vietā un nevietā ...

izlasot eiropas parlamenta partiju programas gandrīz katrā bija pieminēts ...

vai tiešām partejnieki uzskata ka tas cilvēkiem ir tik traki aktuāli ka visi esam neglābjami homo un kseno fobi kuri nu tik skries balsot ...

turklāt tāpat jau nevar izvēlēties jo visi sola vienu un to pašu ...

ar;i padomju savienībai bija vēlme nodibināt par visu vienprātīgu konsensusu ... pēdējos gados un tad tā sabruka ...

Atbildēt

Uldis Sēne

31.03.2014. 09:54

Morāles un ētikas principi nav nekāds kristietības privātīpašums! Kaut kāds absurds! - Mūs ar viltu vardarbīgi iekaroja un gadsimtiem ilgi čakarēja kristieši, bet tagad te taisās mums piespēlēt kaut kādas mistiskas kristīgās vērtības! Vai tik tās nav tās pašas vērtības, kuras bija un ir joprojām spiesti izbaudīt indiāņi, afrikāņi, indoķīnas tautas, indieši, utt!? Starp citu, mēs taču arī!? Visas tautas, kas te gājušas ar ieročiem pāri, ir bijušas kristiešu tautas! - Paldies, kundzīt, mēs iztiksim labāk ar to pašu morāles un ētikas kodeksu!

Atbildēt

Hi-hi-hi

31.03.2014. 08:56

»

blā-blā-blā...

Blā-blā-blā


hi...hi..hi..hi..hi

Atbildēt

blā-blā-blā...

30.03.2014. 12:42

Blā-blā-blā….
Neko nejēdz no valstsnācijas un politiskās nācijas jēdzienu atšķirībām, bet tikai blā-blā -blā….

Atbildēt

impīčments

30.03.2014. 10:28

»

raksta

Tagad raksta ka pasaules gals (trešais pasaules karš)būšot 2015.g.septembrī.Amerika pieražojusi četrvietīgus plastmasas zārkus, bet vai straujuma ir sagādājusi, kaut cik, plastmasas maisus


vajaga tāpēc impīčmentēt obamu tad pasaules gals neiestāsies termokodolkarš un plastikāta zārkus nevajdzēs ...

latvijā jums bija jazin ka 90 dados mēs glabājām līķu maisos ...

Atbildēt

vai tad

30.03.2014. 09:54

Vai tad poriņa un levits jau Izraēlā ieviesa preambulu......

Atbildēt

raksta

30.03.2014. 09:49

Tagad raksta ka pasaules gals (trešais pasaules karš)būšot 2015.g.septembrī.Amerika pieražojusi četrvietīgus plastmasas zārkus, bet vai straujuma ir sagādājusi, kaut cik, plastmasas maisus.

Atbildēt

Arilds

30.03.2014. 09:09

»

N.Māstrihts

VP Berzins aicina Putinu uz Latviju...


Nav ko piesarņot Īriju! Arī latvānijā ir "jaukas" vietas - piem. Latgalē, kaut kur pie Baltkrievijas robežas, mežos!

Atbildēt

N.Māstrihts

30.03.2014. 07:54

»

Aivars2

Nekādi prebambuļi mums nelīdzēs, ja turpināsies aizbraukšana. Matus skaldīt par šo tēmu var līdz bezgalībai, ja jau nav ko darīt


VP Berzins aicina Putinu uz Latviju:

http://www.apollo.lv/komentari/zinas/644346/21#comment2918494

Berzins taisa preambulu, kas Saeimā izgājusi jau 1. lasījumu, ar otras valsts valodas iespējamību Latvijā - krievu valodas.

Berzina "Kājiņās"pie sienas karājas Putina bilde.Kā VP Berzins jau ir aizmirsis latviešu valodu kā valsts valodu:


http://www.ltv.lv/lv/raksts/25.03.2014-aktualais-jautajums.id26719


Kas nekavējoties atbrīvos no amata VP Berzinu, apcietinās un tiesās VP Berzinu, tostarp ar izsūtījumu no Latvijas uz Īriju bez tiesībām atgriezties, kā latviešu valsts nodevēju?

Atbildēt

Aivars2

30.03.2014. 07:46

Nekādi prebambuļi mums nelīdzēs, ja turpināsies aizbraukšana. Matus skaldīt par šo tēmu var līdz bezgalībai, ja jau nav ko darīt!
Tikpat labi cita Saeima, kurā pārsvarā būs cittautieši, varēs atvērt Satversmi un rakstīt prebambuļus, kādus vien vēlēsies.

Atbildēt

parazitei porinai

30.03.2014. 01:59

»

garāmejot

Jā jā, PREAMBULA VAI VISAM PIZĢEC


pensijas maksajiet latvijas latviesiem par darba stazu latvija lidz 1996 gadam.bet preambulu,tu porina vari iebast sev sava resnaja pakala.

Atbildēt

parazitei porinai

30.03.2014. 01:59

»

garāmejot

Jā jā, PREAMBULA VAI VISAM PIZĢEC


pensijas maksajiet latvijas latviesiem par darba stazu latvija lidz 1996 gadam.bet preambulu,tu porina vari iebast sev sava resnaja pakala.

Atbildēt

levits

29.03.2014. 17:01

Cik man zināms ,tad Izraēlu nopirks rotšilds(par to runāja jau 15 gadus atpakaļ),liels skaits ebreju no Izraēlas brauks uz Baltiju pie pārējiem ebrejiem.To Izraēlas filiāli vadīs levits un tad vajadzēs preambulas ,kibučus.

Atbildēt

vnk

29.03.2014. 16:54

»

mulkim

tapec, ka nav preambulas, tad katrs krievs te var bidit savas tiesibas un musu glevie politiki mutee nem latviesus pazemojosos vardu salikumus uzrunas, lai tik iztaptu okupantiem un to pecteciem


Tu neizklausies pēc latvieša, ja kas. Bet, ja vnk neproti rakstīt, tad laikam tomēr pats esi muļķis. Vai dzērājs.
Preambulu bīda oligarhu, postpadomistu grupējums un daži no viņiem ar jau redzamu čekas nabassaiti.
Neticu šiem blēžiem.

Atbildēt

Liliana UK

29.03.2014. 14:57

»

āža kakls

Tas netraucē politiķiem vazāties pa baznīcām un kristīgi strēbt no siles un kristīgi uzblīst no kristīga pārsvētuma


Vini SPELEJAS AR RELIGIJU UN TAS JEDZIENIEM KA 100-200-500 gadus atpakal...TAS VISS JAU SEN BIJIS UN ATKARTOJAS..VEL UN VEL UN VEL...JO NEIZSMELAMA TA AKA...

Atbildēt

Liliana UK

29.03.2014. 14:56

»

mu muuu

gotiņa saka mu muuuu


Ja kadu GOVI labi baro,ta izdod pienu un telus...

Atbildēt

Liliana UK

29.03.2014. 14:54

»

Eduards Lunis

--Pilnībā piekrītu,,āža kaklam


Nu,ko Jus,vini visu redz un zin,tik par ko maksaa,to ari izdod- bez algas tur neviena deputata nebutu...lielu naudu maksaa!

Atbildēt

Liliana UK

29.03.2014. 14:52

»

.....

starpcitu ''rietumi'' par ukrainas demokratizēšanu [gāžot demokrātiski ievēlētu preizdentu] ieintersējās tikai tad kad bija pienācis ukrainai laiks atdot parādu valūtas fondam


Man gan paradu RBS UK neatdod ne par ko....UN UKRAINA BIJA PARADA PAR GAZI KRIEVIJAI 15 MILJARDUS USD...

Atbildēt

Liliana UK

29.03.2014. 14:50

»

akūta gonoreja

Satversmes preambula ir akūti nepieciešama Latvijas pašreizējā situācijā...


Mieru tukai mieru!Nekads uztraukums te nepalidzees....Mani ar delu ari izlika 57 gados bez citas dzivojamas telpas LV un visas mantas un dokumenti-tu-tu---,viens koferis palika no 3-istabu dzivokla visam mantam un dzimtas foto visas iznicinaja...!Mieru tikai mieru,nevajag veselibu bojat-tada ir ta valsts tada ta reali ir un bus un tapec rakstam uz ECT,bet tas jau vairs neko nedos....tikai kadu siku kompensaciju,kuru vel LV valdibai jaapstiprina...vai apstiprinas?

Atbildēt

Liliana UK

29.03.2014. 14:46

»

neviens tāpat šajā valstī sevišķi negrib dzīvot ne latvietis ne krievs ...

neviens tāpat šajā valstī sevišķi negrib dzīvot ne latvietis ne krievs


VINETAI PORINAI TIK SVAIGS UN APMIERINATS IZSKATS UN VAR PATEIKT NOPIETNAS CINAS VEL NAV BIJUSHAS!

Atbildēt

neviens tāpat šajā valstī sevišķi negrib dzīvot ne latvietis ne krievs ...

29.03.2014. 14:07

neviens tāpat šajā valstī sevišķi negrib dzīvot ne latvietis ne krievs ...

Atbildēt

d

29.03.2014. 13:57

Labak vairak darit praktiski,neka teoretiski..jo sarakstit var visadus dieva brinumus un ne jau dokuments vien cilvekus

Atbildēt

atbalsts

29.03.2014. 13:44

»

preambula ir laba lieta!

Pilnigi piekritu


tieši tā labāk preambula nekā īsta ekonomiskā izaugsme zemi nodokļi un uzplaukums ...

Atbildēt

welcom back šalom

29.03.2014. 13:42

ēbrejs kevits tad būs otrās šķiras pilsonis gluži kā nacistiskajā vācijā ...

Atbildēt

jānodrošinās pret krieviem

29.03.2014. 13:41

»

rap

Satversmē ir skaidri un nepārprotami tas viss pateikts


drošības pēc jāieraksta divreiz divreiz ...

Atbildēt

gedroicim

29.03.2014. 13:36

»

par

Kad bus preambula,tad nebus vairs iespejas pieteikt referendumus par otru valodu, par autonomiju, par krievvalodigo apbizosan utt. Jo bus skaidri definets jedziens, kas ir Latvija


ierakstam ka latvija ir nacistu valsts un sākam apbižot krievus bet putins tevi vero , gedroics ...

Atbildēt

rap

29.03.2014. 12:24

»

par

Kad bus preambula,tad nebus vairs iespejas pieteikt referendumus par otru valodu, par autonomiju, par krievvalodigo apbizosan utt. Jo bus skaidri definets jedziens, kas ir Latvija


Satversmē ir skaidri un nepārprotami tas viss pateikts.
Ja nespēj izlasīt ,tad lai pārvērš tekstu Braila rakstā ...

Atbildēt

par

29.03.2014. 12:12

Kad bus preambula,tad nebus vairs iespejas pieteikt referendumus par otru valodu, par autonomiju, par krievvalodigo apbizosan utt. Jo bus skaidri definets jedziens, kas ir Latvija.

Atbildēt

agha

29.03.2014. 11:26

skažim družna nahuj nužna ...

Atbildēt

garāmejot

29.03.2014. 11:09

Jā jā, PREAMBULA VAI VISAM PIZĢEC!!!!

Olgalvji atraduši kārtējo caurumu, kurā urbt.

Atbildēt

saprotams

29.03.2014. 11:02

akūta nepieciešamība kaut kā sadirst attiecības jo savādāk pārāk mierīgidzīvojam un NA var palikt cilvēkiem lieka.

Atbildēt

akūta gonoreja

29.03.2014. 10:56

Satversmes preambula ir akūti nepieciešama Latvijas pašreizējā situācijā, ......
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Akūti pilnīgi ??? :))))
Akūti miera laikā savu dzimteni pamet cilvēki ,bet šitiem parazītiem akūta ir kaut kāda preambula , kuru bīda zem tepiķa mītošie tarakāni.

Atbildēt

antons mikoss

29.03.2014. 10:23

»

otram mulkim

kristigas vertibas nav religija! Taa ir morale, kas izteikta 10 bauslos, tapec tos sauc par kristigam. Teb nebus nokaut, zagt,utt


Latvijā-tā laika valstiskajos veidojumos( arī prūšos) tava kristīgā liekulīgā, melīgā morāle ienāca ar masveida nokaušanu un latvju zemju nozagšanu(Ar sīkām zādzībām nekrāmējās). Ar verdzības iedibināšanu, ak kristīgais meli. Tagad Latviju apdraud Kristīgā Krievija. Atkal grib zagt( jau kuro reizi) latvju zemi, nokaut tos, kuri nepakļausies tik kvēlai kristīgai mīlestībai.

Atbildēt

Jampazijs no Elejas

29.03.2014. 10:11

+12 kg un par attēlā redzamo sievieti sāks interesēties eirodeputāts Ivars Godmanis.

Atbildēt

.....

29.03.2014. 09:32

starpcitu ''rietumi'' par ukrainas demokratizēšanu [gāžot demokrātiski ievēlētu preizdentu] ieintersējās tikai tad kad bija pienācis ukrainai laiks atdot parādu valūtas fondam.

Atbildēt

Pop Andropala

29.03.2014. 09:05

»

>>>> Pop Andropala 29.03.2014. 08:53

un eiropas savienība un valūtas fonds neko negūst no ukrainas


Te nav labdaru . Pieslienies vienai vai otrai pusei ,jo būt nacionāli patstāvīgai valstij neļaus neviena no pusēm . Gojiem tas nepienākas.

Atbildēt

>>>> Pop Andropala 29.03.2014. 08:53

29.03.2014. 08:59

un eiropas savienība un valūtas fonds neko negūst no ukrainas ???

Atbildēt

Pop Andropala

29.03.2014. 08:53

»

???

bet tu atkal visu esi sapratis nepareizi putins ukrainai gribēja iedot naudu par velti bet valūtas fonds tagad privatizēs īpašumus īsūks pensijas uzliks nodokļus


Par velti?? :) Neesi taču naivs ,pats zini to teicienu par sieru.
Es Tev iesaku papētīt, kas Krievijā bīda lietas un ,kas Ukrainā sponsorēja Maidanu un kam tas ir izdevīgi.
Ir divi dzirnakmeņi ,bet vienas dzirnavas.... :)

Atbildēt

???

29.03.2014. 08:23

»

Pop Andropala

Vai tad Putinu vajadzēja salīdzināt Drakulu


bet tu atkal visu esi sapratis nepareizi putins ukrainai gribēja iedot naudu par velti bet valūtas fonds tagad privatizēs īpašumus īsūks pensijas uzliks nodokļus.

es drošs ka Putins ir tas vampīrs Drakula ???

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sazvērestības teorijas – I daļa

FotoKā izpētījis Robs Brotertons (Rob Brotherton) lieliskajā grāmatā “Suspicious minds. Why we believe conspiracy theories”, jau piektajā gadsimtā pirms mūsu ēras senās Romas oratoru runas bijušas pārpilnas ar sazvērestības teorijām. Vēlākos laikos, kad imperatoru, monarhu un baznīcas vara bija stipra, jebkādas izmaiņas bija iespējamas, vienīgi izmantojot sazvērestības pret šīm varām, un šādas sazvērestības – gan veiksmīgas, gan neveiksmīgas – nebija retums tāpat kā slepenas organizācijas. Tas savukārt leģitimizēja un piešķīra ticamību tam, ja pie varas esošie atklāja un nežēlīgi izrēķinājās ar sazvērniekiem, pat ja tie tādi nebija. 
Lasīt visu...

21

Vīrusa antropoloģiskās perspektīvas

FotoDiskurss par vīrusa antropoloģiskajām perspektīvām ir teksts vai runa (diskurss) par vīrusa un tajā skaitā koronvīrusa iespējām palīdzēt cilvēkiem. Skan absurdi, taču tādas iespējas pastāv. Īpaši tad, ja vīruss ir izraisījis pandēmiju. Arī koronvīruss ir izraisījis pandēmiju. Tā tāpat kā jebkura cita pandēmija var atstāt pozitīvu ietekmi uz cilvēkiem.
Lasīt visu...

21

COVID – 19 ne tikai ņem, bet arī dod jaunu impulsu izaugsmei

FotoPašlaik visa pasaule dzīvo zem COVID – 19 zīmes. Varētu pat teikt, ka pārējie notikumi un aktualitātes ir aizgājušas otrajā plāksnē. Tomēr nebūsim naivi, gan jau kādi klusi un mierīgi turpina shēmot, grābt un krāpt. Ne tikai Latvijā, bet arī pasaulē.
Lasīt visu...

21

Cienot savu valsti un atbalstot pašmāju ražotājus, pērkam vietējo

FotoĀrkārtas situācijā Lauksaimniecības organizāciju sadarbības padome (LOSP) aicina iegādāties Latvijas lauksaimnieku ražoto produkciju. Lauksaimniecības nozare ir tā, kas apgādā mūs ar pārtiku. Izvēloties Latvijas produktus, mums ir iespēja nodrošināt savu ģimeni ar kvalitatīvu un pārbaudītu pārtiku un, izrādot patriotismu, atbalstīt vietējos lauksaimniekus.
Lasīt visu...

21

Dezertieri un tautas marodieri

FotoEkstremālos apstākļos vienmēr uzskatāmi atsedzas tautas kolektīvais portrets un atsevišķu indivīdu portrets. Vienmēr uzskatāmi atsedzas gan labās īpašības, gan sliktās īpašības. Tā tas ir arī epidēmijas/pandēmijas laikā. Tagad noteikti tiekamies ar atsevišķu indivīdu nesavtību, izpalīdzību, gatavību ziedoties citu labā u.tml. Altruisms noteikti ir sastopams.
Lasīt visu...

21

Dzīvesziņa

FotoLatvijas zinātniece, praktiskās vēža viroterapijas pamatlicēja, zāļu Rigvir autore Aina Muceniece dzimusi 1924.gada 23.martā Rīgas rajona Rumbulā Stinkuļu mājās – mazā zvejnieku mājiņā Daugavas krastā. Stinkulis bija viņas dzimtas uzvārds.
Lasīt visu...

18

Pēc mediķu algu palielināšanas priekšlikuma izgāšanas arī mēs mēģināsim izlikties, ka atbalstām mediķu algu palielināšanu

FotoNacionālā apvienība šodien koalīcijas Sadarbības sanāksmes sēdē rosinās izskatīt priekšlikumu par atalgojuma palielināšanu veselības aprūpes sistēmas darbiniekiem.
Lasīt visu...

12

Divu meļu strīdā uzvarēs lielākais melis

FotoKo mums māca pēdējā laika valdošās koalīcijas un valdības uzvedība pēc COVID19 draudu parādīšanās Latvijā. Mums acīmredzami vada veidojums – ar šo es domāju valdību, kurš nespēj apņēmīgi un adekvāti reaģēt. Mūs vada veidojums, kurš ir gatavs labi izskatīties un dziļdomīgi vērsties žurnālistu kamerās. Problēma ir apstāklī, ka šāda izturēšanās var būt bez sekām tikai tad, ja “viss rullē”. Problēma ir tāda, ka viss sen jau nerullē un šobrīd - draud apstāties pavisam.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vīruss skar visas nozares, tāpēc noteikt atbalstāmās nozares ir bezjēdzīgi

Lielākā Latvijas uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK), izskatot likumprojektu Par valsts apdraudējuma un...

Foto

Veselības ministrija necenšas meklēt labākos PVO ieteikumu īstenošanas risinājumus

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) ir aicinājusi Ministru prezidentu steidzami sasaukt Nacionālās trīspusējās sadarbības...

Foto

Vīrusa dievi un vīrusa misija planetārās depresijas priekšvakarā

Apstiprinājies sākotnējais secinājums. Proti, pandēmijas analītikā aizraujošs darbs ir ne tikai infektologiem, virusologiem, epidemiologiem, politiķiem, žurnālistiem, bet visaizraujošākais...

Foto

Par banku bezatbildību pret darbiniekiem

Strādāju ļoti lielas bankas filiālē (kura atrodas pilsētā ārpus Rīgas). Konkrētu bankas nosaukumu un filiāli atklāt nevaru, lai nezaudētu darbu....

Foto

Pirmais slēdziens par "Swedbank" divkosīgo biznesu, iespējams, lielākās nepatikšanas saistībā ar naudas atmazgāšanu vēl ir priekšā

Ceturtdien Zviedrijas Finanšu inspekcija uzlika Swedbank 4 miljardu kronu (aptuveni 360 miljonu...

Foto

Nra.lv patīk sabiezināt krāsas, bet arī Ģenerālprokuratūra ir izdarījusi visu, lai nāktos apšaubīt tās spēju ievērot likumus

2020.gada 19.martā portālā nra.lv publiskota ziņa “Iepirkuma skandāls Ģenerālprokuratūrā”.1 Šī ziņu portāla...

Foto

Pasaka par laiku, kas sekos pēc COVID-19 apkarošanas...

1) Rungainis steigšus pērk lauku māju ar zemi, zirgu un arklu, stāda kartupeļus, nokrītas svarā 5 reizes. Uzceļ...

Foto

Vīruss kā daudzpakāpju mistifikācija un globālais teātris

Savelkot visus galus vēlreiz kopā, kāpēc ir iedarbināta šī masu histērija un kas aiz tās stāv, izdalīsim divus tās...

Foto

Ušakovs „Delfiem” naudu vairs nedod, tagad dodiet jūs visi

Pašlaik Latvijas valdība ir paziņojusi par atbalstu uzņēmējiem krīzes laikā. Izskanējis solījums atvēlēt miljardu eiro, lai mazinātu...

Foto

Valdības izsludinātais ārkārtas stāvoklis ir novēlots un joprojām pietiekami nekonsekvents

Nacionālā savienība „Taisnīgums” aicina valdību spert izlēmīgus soļus sērgas izplatīšanās neitralizēšanā un ierobežojumu skarto cilvēku iztikas...

Foto

Krievija jau neoficiāli ir tikusi pie cara, bet nafta to var nomest

Kļūdīties ir cilvēcīgi, un visnotaļ normāla lieta, ka kļūdas tiek atzītas. Kādu laiku atpakaļ...

Foto

Es joprojām esmu miljons reižu gudrāks par premjeru, un šie ir mani ieteikumi

Mans uzdevums ir analizēt dažādus scenārijus vai dažādas pieejas. Rakstīt, piedāvāt, lai kāds...

Foto

L(PS)R

Cilvēks ir interesants radījums, tam piemīt tieksme savās neveiksmēs un ciešanās vainot citus, bet pat nelielus sasniegumus piedēvēt sev, kaut labākajā gadījumā šiem notikumiem ir...

Foto

Vīruss, vadāmais haoss un sociuma ideoloģiskās sensitivitātes pandēmija

Koronavīrusa “SARS-CoV-2” un tā izraisītās slimības “Covid-19” ārprātīgā publicitāte, iespējams, ir vadāmā haosa tehnoloģiju milzīgs panākums. Vadāmais haoss ir informatīvi...

Foto

Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet...

Draugi, izlasiet manu stāstu un uztveriet nopietni COVID-19! Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet vai tiešām?!!...

Foto

Plāns valdības rīcībai uzņēmumu un ekonomikas atbalstam

Ņemot vērā vīrusa SARS-CoV-2 un tā izraisītās slimības COVID-19 straujo izplatību pasaulē, Jaunie konservatīvie uzstāj uz izlēmīgu valdības rīcību...

Foto

Pašvaldību savienība aicina Pūci nekavējoties iesaistīt pašvaldības jaunā pašvaldību likuma izstrādē

Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) valde aicina vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru Juri Pūci nekavējoties...

Foto

Turcija veic “lāča pakalpojumu" Krievijai

Turcija ir Ziemeļatlantijas Līguma organizācijas (turpmāk – NATO) dalībvalsts jau no 1952. gada. Taču pēdējā laikā aktualizējas jautājums, kurā pusē Turcija...