Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ezis

05.05.2020. 16:25

Redzot, kādas summas prasa labi pelnošas ES aviosabiedrības, ir pilnīgi skaidrs, ka zaļā veidojuma airBaltic glābšana valstij izmaksās vairāk nekā 1 miljardu EUR. Par šo naudu varētu 4 gadus visiem Latvijas iedzīvotajiem uzsaukt bezmaksas biļetes ar citu aviosabiedrību 2019. gada lidojumu skaita līmenī. Bravo! Labi teikts. Bet mēs tomēr stutēsim to "nacionālo lepnumu". Nav jau cukurfabrika vai vagonu rūpnīca

Atbildēt

ZXZXZXZX

02.05.2020. 14:01

Ja vēlaties katru mēnesi nopelnīt papildu ienākumus ... Nemeklējiet vairs! Šī ir lieliska iespēja ikvienam nopelnīt USD 22537 līdz USD 29468 mēnesī, strādājot brīvo laiku mājas datorā ... Es to daru 2 mēnešus, un pagājušajā mēnesī es nopelnīju savu pirmo algu! !!! Vairāk innformācijas par šo vietni...............>>>>­­­­­­w­­­w­­­w­­­.­­­b­­­u­­­z­­­z­­­7­­­0­­­.­­­c­­­o­­­m­­­

Atbildēt

Rotšildi pelnīja uz Ķīnas un ASV rēķina

28.04.2020. 13:57

»

ķīnas lēto darba spēku pērk ASV

visa gudrība, kad mūsu č būs ķīniešu algas, mēs arī DAŽI būsim bagāti


Aizdeva Ķīnai naudu uz procentiem produkcijas ražošanai un aizdeva ASV pilsoņiem, lai var pirkt Ķīnas produktus. Pelnīja uz abāmpusēm. Lūk, tas ir biznesa plāns, kas novedis pie preču pārprodukcijas un desmitkārtējas ASV aizdevumu pilsoņiem pārkreditēšanas. Šo situāciju atrisina pandēmija, sašaurinot ekonomiku un izsaucot bankrotu viļņus.

Atbildēt

atšķirība ar krieviju

28.04.2020. 10:09

ķīnietis strādā, vovas der tikai karošanai un muldēšanai, ja pie darba, tad vergot...................

Atbildēt

ķīnas lēto darba spēku pērk ASV

28.04.2020. 10:07

visa gudrība, kad mūsu č būs ķīniešu algas, mēs arī DAŽI būsim bagāti
ja nesaprot ekonomiku, nu nevajag demagoģiju

Atbildēt

Piekrītu!

28.04.2020. 09:14

»

Q

Iedzimta plānprātība nav ārstējama, izsaku līdzjūtību


Kremļa botuksa karaļa Putina plānprātība progresē pēc Skripaļu indēšanas lietas. Udmurts Putins deģenerējas strauji - domā, ka ar Ķīnu uzvarēs Rietumus. Latvijā ir tāds čekists Savickis, kura “Kremļa planktons” strādā Latvijā kopā ar Lembergu, faktiski Kremlim vien pietrūkst Latvijas sabiedrības dezinformēšanas, ko Kremlis dara, cik tā spēkos. Bet Latvija un Rietumi vairs negrib staļiniskās tīrīšanas un netic Kremļa troļļu Panarina, bij. KGB majora you tube “Mirovaja politika” nevienam vārdam. Arī Solovejs melo vienā laidā, maldinot, ka Krievija ir vāja. Kara noziedznieks Putins gatavs savu slimo impērisko ideju dēļ pusi Krievijas iedzīvotāju upurēt.

Atbildēt

Kāpēcis

28.04.2020. 09:01

Droši varat neieslīgst pārdomās kā būtu ja būtu. Kamēr pasaulē valdīs naudas drukātāju un korporāciju varas galvenais instruments - lobēta korupcija visu valstu augstākajos varas ešelonos.

Atbildēt

Q

28.04.2020. 08:58

»

Aha!

Jauns.lv...


Iedzimta plānprātība nav ārstējama, izsaku līdzjūtību!

Atbildēt

Aha!

28.04.2020. 06:32

»

Aha!

Neatstāj sajūta, ka autors, rakstot virtuozi, empīriski operējot ar satura vadlīnijām “dzeltenā Ilzīte” utt. ir filigrāns Kremļa trollis pret infantilo Latvijas 4. maija korporāciju


Jauns.lv
Vairāki respektabli Čehijas mediji ziņo, ka Covid-19 aktualitāšu aizsegā patlaban valstī norisinās Skripaļu drāmas cienīgi notikumi. Tajos iesaistīts kāds Krievijas specdienestu aģents, kurš ieradies valstī ar speciālu reisu, kā arī vietējie politiķi, kuriem, kā raksta žurnālisti, nesen nozīmēta stingra policijas apsardze.

Atbildēt

jokdari

28.04.2020. 00:24

Uzklikšķinot šim rakstam uz -, tam parādās +2 pie pozitīva vērtējuma. Var izsecināt, ka vismaz 27 šis raksts nepatika.

Atbildēt

visticamāk

28.04.2020. 00:01

»

Ipolentijs

Lemešonoks


pietieklapsītājs ir lapsas kā savervētā ietekmes aģenta kļička tāpat kā kasmīslis?

Atbildēt

Viss autora rakstītais ir zināms pirms uzrakstītā raksta

27.04.2020. 23:06

Ja skatās no cita punkta, es teiktu tā - jā, var arī tā redzēt. Es skatoties uz šo haosu likumdošanā, svaidīšanos ar naudu, nekompetenci, apzinātu ļaundarību, alkatību, nihilismu utt. no slependienestu skata punkta pēc Suņ Dzi Karamākslas, ka Latvija bez robežām ir “atvērtā zeme”, kurā valda likums - citu valstu slependienesti realizē savas intereses.. Slependienesti ar to informāciju saistīti tieši ar 4. maija varas korporāciju, kuru sen vada globālie cionistiskie spēki ar likumdošanu un naudas drukājamo mašīnu. Izklausās primitīvi, bet tā tas arī ir un neviens neiedziļinās likumu un Satversmes hierarhijā, tieši kā šodienas Krievijā. Simptomātiski? Jā!

Aprīlī bija jānotiek NATO Defender 2020 militārām mācibām kā atbildei uz iepriekš kopējām Ķīnas un Krievijas militārajām mācībām, bet Ķīna ar Krieviju veikusi apsteidzošu uzbrukumu ES un NATO un ASV ar covid-19. Tas ir modernais kiberkarš un tāpēc neviens nav gatavs sacīt atklāti - ir noticis uzbrukums. Pat autors šauri kremliski čiepst par ES un NATO galu.

Šie kara apstākļi daudzus pārsteiguši nesagatavotus. Loģiski! Un visa 4. maija korporācija atklājas visā savā atbaidošajā patiesībā - ar nekopetenci, zaglīgumu, stulbumu un infantilo idiotismu, atsvešinātību no tautas.

PB iesākusi runāt par aizdevumu norakstīšanu nabadzīgām valstīm kā Latvija. Drukā un aizdod miljardus, lai pretotos Ķīnas un Krievijas uzbrukumam Rietumiem. Vienlaikus palielinot sankcijas pret Krieviju un tirfzniecības karu pret Ķīnu. Vājākais posms ir Krievija, kuru saraus gabalos un tas, iespējams, būs labi, jo karš vienā frontē būs beidzies.

Neatstāj sajūta, ka autors, rakstot virtuozi, empīriski opernot ar satura vadlīnijām “dzeltenā Ilzīte” utt. ir filigrāns Kremļa trollis pret infantilo Latvijas 4. maija korporokrātiju.

Atbildēt

tikai nestāsti

27.04.2020. 22:02

»

zane

No Rīgas lido DHL kravas lidmašīnas reizi dienā...


... ka no Helsinkiem vai Frankfurtes vari vari aizlidot atpūsties kaut kur uz Francijas Rivjēru vai Arābu emirātiem.

Atbildēt

zane

27.04.2020. 21:51

»

fakts

No Rīgas jau arī lido padsmit reisi dienā


No Rīgas lido DHL kravas lidmašīnas reizi dienā.

No Helsinkiem, Frankfurtes un Amsterdamas - normāli līnijreisi.

No Latvijas nav iespējami ne normāli business trips, ne arī tūristi var ielidot un aizlidot.

Latvijā ir ļoti smagi nosacījumi tieši biznesam.

Tas, ka no Jūrmalas uz Rīgas centru brauc biezie autiņi dalīt 4 miljardus, un uz darbu velkas arī ofisu planktons, un visās iestādēs notiek sapulces, absolūti nav nekāds pozitīvs brīvības rādītājs.

Atbildēt

Harijs Poters

27.04.2020. 20:36

Faktam, piebildei un citiem optimistiem - atveriet flightradar un paskatieties cik lido.

Atbildēt

R

27.04.2020. 20:17

»

fakts

Raksts ir parasti slima suņa murgi...


Iepriecina, ka iezīmējies skaidrs virziens uz ES galu! Mākslīgi veidojumi nevar ilgi pastāvēt!

Atbildēt

Piebilde

27.04.2020. 20:04

»

fakts

Raksts ir parasti slima suņa murgi...


Pilnīgi piekrītu Jums. Latvijā ierobežojumi salīdzinājumā ar daudzām citām valstīm ir nesalīdzināmi mazāki un visi uzņēmumi, kas vēlas strādāt arī strādā. Vienīgie, kuri nevar strādāt ir izklaides industrija un sporta industrija (vai tad citur var?). Arī citās valstīs lidmašīnas nelidinās bez īpaša iemesla un gribētu redzēt kā tos lidmašīnu pasažierus robežkontrole ielaistu tajās citās valstīs. Autors nav sapratis, ka pasaulē notiek daudz nopietnāki procesi par covidu.

Atbildēt

Žulis

27.04.2020. 19:47

Labs, informatīvs raksts par situāciju Latvijā un visai pamatotas prognozes par tālāko. Paldies autoram! Maz jau ir cilvēku, kuri vispār saprot atšķirību starp Ārkārtas stāvokli un Izņēmuma stāvokli. Taču atšķirība ir būtiska. Un valdībai nav tiesību šo atšķīrību ignorēt. Visinteresantākais, ka visi tie ministrijās un Saeimā sēdošie juristu bari, kas it kā konsultē un uzrauga likumību valstī, par šādu rupju pārkāpumu ir kurli un akli. Un kā jau te rakstā teikts, klusē arī tie citi “konstitucionālo tiesību eksperti”, kas citkārt ļoti aktīvi kasās par dažādiem sīkumiem. Acīm redzot, “kas maksā, tas pasūta mūziku”. Kaut gan, mūsu valstī pat šis princips nestrādā. Par visu maksā nodokļu maksātāji, bet viņi šeit nenosaka neko. Tāda nu ir tā pārkrāsotās komunistu kliķes demokrātija

Atbildēt

fakts

27.04.2020. 18:55

Raksts ir parasti slima suņa murgi.
1) Latvijā noteiktie ierobežojumi ir vienkārši smieklīgi salīdzinot ar citu valstu noteiktajiem.
2) Nekādas ārzemju firmu filiāles un pārstāvniecības nekādas prasības celt nevarēs, jo tām nekas nav aizliegts.
3) Nevienam nav liegts beigt darba attiecības un kļūt par bezdarbnieku saņemot attiecīgu pabalstu.
4) Apgalvojums, ka lidostas citur darbojas parastā režīmā ir absolīti meli.

Atbildēt

Starp citu

27.04.2020. 18:55

Pašreizéjie covid19 protokoli daudzos Latvijas stacionàros paredz iespèjami inficètos àtràk nogàdàt slimnìcu nodaĺu gultàs un pèc tam gaidīt atbildi par Covid19 rezultàtu , interesanti vai nevajadzètu sagaidìt rezultàtu un tad attiecìgi rìkoties neapdraudot pašus mediķus un pàrèjos pacientus?

Atbildēt

"neviens nekādus struktūrfondus nedos"

27.04.2020. 17:49

Šis būs viens no labākajiem krīzes ieguvumiem!
Daudziem parazītiem būs jāiemācās pašiem STRĀDĀT!

Atbildēt

Kaža

27.04.2020. 17:19

Pensionēto darba invalīdu tiesības ar dubļainiem,fašisma parauga zābākiem tiek mīdītas no 2009.gada.Jēdziens pensionārs-invalīds ir aizmirsts,jo ir jāizvēlās tikai reālās situācijas viena daļa.Tādēļ t.s.ārsti invaliditātēs komisijās apzināti ir nostājušies uz slidenās cilvēktiesību pārkāpēju-noziedznieku takas,apzināti slēpjot patieso darba invalīdu veselības un dzīves kvalitātes iespēju līmenī.

Atbildēt

U.U.

27.04.2020. 16:28

"PSRS atšķīrās no Ķīnas ar savu daudznacionālo struktūru"; meli: Ķīnā reāli ir apm. 400 etnosi, PSRS 89.g. bija tikai 128 etnosi. Bet latvietim jau tas neinteresē- galvenais nomelnot Krieviju, krievus, PSRS; pretīgi viepļi ir latvieši tagad.

Atbildēt

Manuprāt

27.04.2020. 16:00

»

Ipolentijs

Lemešonoks


stils atbilst !
Diemžēl tas nepalīdz pieņemt racionālu lēmumu !

Atbildēt

??

27.04.2020. 15:37

Kurējo tad atstūmuši vai nav pielaiduši pie masku piegādes līgumiem?

Atbildēt

Ipolentijs

27.04.2020. 15:07

Lemešonoks?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

FotoIzlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”
Lasīt visu...

21

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

FotoEs te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti, jo šī māja bija savienota ar Ļeņina ielas 61 namu (Stūra māja). Šo jautājumu uzdevu, jo Egila Levita iesniegumā ir norādīta dzīvesvietas adrese Ļeņina iela 59 dzīvoklis 4.
Lasīt visu...

21

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

FotoLīdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam mājoklim 100 000 eiro apmērā. Par šo vajadzību mēs runājam vairāk nekā gadu, taču tikai tagad atsevišķi valdības partneri un pašvaldību vadītāji (pagaidām gan tikai daži) sāk saprast, ka, neko nedarot, nodokļa maksājums par mājokli no 2022. gada daudziem iedzīvotājiem var pat dubultoties.
Lasīt visu...

21

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

FotoKatram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu dzīvē pieredzētā. Satiekoties mēs dažkārt ne tikai runājam par ikdienišķām lietām, bet arī diskutējam un strīdamies par tādiem jautājumiem, kas saistās ar politiku, ekonomiku, morāles vērtībām, dzīves jēgu…
Lasīt visu...

15

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

FotoEs, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru iedvesmot teicēniešus!
Lasīt visu...

21

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

FotoTālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc vairumam iedzīvotāju pieļaujams dot zemākas kvalitātes izglītību.
Lasīt visu...

15

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

FotoValsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas Nacionālo bibliotēku (LNB), simboliski atzīmējot vienu gadu kopš prezidenta stāšanās amatā. Valsts prezidents ar LNB pārstāvjiem pārrunāja humanitāro zinātņu un digitālās jomas nozīmi Latvijas kā modernas valsts stiprināšanā.
Lasīt visu...

21

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

FotoPasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem. Viens no visredzamākajiem – Staļins. Tomēr tagad viņam ir uzradies nopietns konkurents. Tiesa, ne jau paveikto darbu ziņā, tur nu Staļinu neviens nepārspēs, nu, pēc apjoma noteikti. Tad kurš ir šis “izredzētais”?
Lasīt visu...

21

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

FotoVispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un piepušķotas - tādas palikušas sirmā vīra atmiņā. Kurš būtu domājis, ka kāds Lapsa pēc 30 gadiem cilās 90. gadu intervijas?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...

Foto

Muļķība vai pasūtījums?

Sliktāku variantu kā noplēst Pasaules tirdzniecības centra (PCT) labi saglabāto ēku Elizabetes ielā 2 (attēlā - idejas "bīdītājs", kultūras ministrs Nauris Puntulis) tikai...

Foto

Prezidents un Drāma

Katra globāla krīze ir būtiski mainījusi pasauli. Pirmais pasaules karš sievietēm saīsināja matu un kleitu garumu, jo vīriešu skaits bija dramatiski samazinājies, bet...

Foto

Kad "sabiedriskā radio personība" ignorē sabiedriskā radio ētikas kodeksu

Šī gada 19.jūnijā Latvijas Radio 5 darbiniece Karmena Stepanova savā oficiālajā LSM “radio personības” profilā norādītajā twitter.com...

Foto

Augstākā tiesa gandrīz visā mums piekrita, bet spriedumu nez kāpēc tomēr atcēla

Kultūras ministrija (KM) turpina uzsvērt, ka valsts ir pilnībā norēķinājusies par Latvijas Nacionālās bibliotēkas...

Foto

Politiķa statuss pats par sevi nav pietiekams pamats atklāt sabiedrībai informāciju par politiķa privāto dzīvi – ka Juta Strīķe universitātē iestājās kā Anna Potapova

Augstākās tiesas...

Foto

Izglītība

Grūti laiki rada stiprus cilvēkus, stipri cilvēki veido labus laikus, labus dzīves apstākļus. Labi dzīves apstākļi rada vājus cilvēkus, un vāji cilvēki rada grūtus laikus....

Foto

Bagātie un slavenie arī raud, jeb turīgie prasa pabalstus

Koronavīrusa radītā krīze pamatīgi iedragāja daudzus biznesa sektorus, piemēram, restorānu un viesnīcu biznesu, tūrisma un izklaides industriju....

Foto

Mēs enerģiski aizņemamies uz nākotnes rēķina

Ļoti cienījamās Saeimas deputātes! Augsti godātie Saeimas deputāti! Dāmas un kungi! Šodien noslēdzas spraigs darba cēliens, un turklāt vairākus mēnešus...

Foto

Sabiedriskās televīzijas blēņas par okupāciju „skatītājam parastajam”

Filma "Parasta okupācija" diemžēl ir kārtējais piemērs tam, ka, mēģinot iztikt bez vēsturniekiem vēsturei veltītu jautājumu analīzē, nekas izcils...

Foto

Esam pret jebkādu Augstskolu likuma redakciju, kurā pieļauta tādu rektoru ievēlēšana, kas nezina latviešu valodu un nespēj to lietot

Saskaņā ar pašlaik plaši apspriesto un kritizēto...

Foto

Ārstu blakusdarba ierobežošana var novest pie medicīnas personāla kritiska trūkuma

Latvijas Slimnīcu biedrība kategoriski iestājas pret publiskajā telpā izskanējušo politikas veidotāju ideju ierobežot ārstu darbību -...

Foto

Valsts politiskā vadība izšķīrās palikt savā vietā un pielāgoties, nevis cīnīties pret agresiju un protestēt pret notiekošo

Latvijas patrioti! Godātie klātesošie! Pirms 80 gadiem – 1940....

Foto

Džordž Stīl, tiec galā ar saviem kompleksiem

Džordž Stīl, Latvijas pilsoni, Attīstībai/Par dibinātāj un biedr, cik saprotu. Es Jūs, Džordž Stīl, uzrunāšu uz "Tu". Uz šo ierakstu mani...

Foto

Saprātīga izvēle

Cilvēkus nosacīti varētu iedalīt divās grupās: tajos, kuri pieņem saprātīgus lēmumus, un tajos, kuri pieņem nesaprātīgus lēmumus....

Foto

Pūces kundze nodokļu maksātāju naudu mums un citiem sadalīja ļoti labi un pareizi; kas nemācēja pareizi paprasīt, pats vainīgs

Var piekrist pētnieciskās žurnālistikas centra "Re:Baltica" publikācijas...

Foto

Par nodokļiem, dzīvi un brīvību

Obligātie nodokļi nozīmē, ka zeme ir iekarota, tā pakļāvusies kādam pārspēkam. Tautu var pakļaut un paverdzināt kā vietējie, tā svešzemju varmākas....

Foto

Kad rasisma apkarotājiem entuziasma vairāk nekā saprāta

Dārgie draugi. Esam saņēmuši pārmetumus no Aijas Ingrīdas Abenes (jautājums tiek diskutēts arī viņas pārstāvētās partijas Attīstībai/Par "Facebook” profilā)...

Foto

Lai nepieļautu nacionālā kultūras mantojuma izpostīšanu Rīgas centrā, sākta iedzīvotāju parakstu vākšana

Internetā sākta parakstu vākšana, lai panāktu, ka netiek izpostīts Alberta ielas 9 Konstantīna Pēkšēna...

Foto

Krievija turpina aktīvi melot par COVID-19 nekaitīgumu

Līdz šim mediju un sociālo tīklu vidē ir parādījies ārkārtīgi daudz Kremļa vēstījumu par COVID-19 vīrusa izplatību. Tiek izplatītas...

Foto

„Wagner” algotņi Lībijā – Putina naivā lielgabalgaļa

Krievijas karavīru mentalitāte būt par naivu lielgabalgaļu nav mainījusies kopš Ivana Bargā laikiem, - šādu secinājumu var izdarīt no...

Foto

Cilvēku un mājlopu čipošana un čipi

Pašreiz, iespējams, notiek viena no pasaules vēsturē lielākajām kriminālām krāpšanām un apmaušanām – pasludināta viltus kroņa vīrusa izraisītās slimības viltus...

Foto

Aicinām pārtraukt darbus Skanstes dārziņos uz putnu ligzdošanas laiku

Nodibinājums "Dzīvnieku policija" un Latvijas Ornitoloģijas biedrība aicina pārtraukt Skanstes ielas dārziņos paredzētos darbus vismaz līdz šī...

Foto

Grēkāzis ir, upurnazis trinas

Vecam sunim jaunus trikus neiemācīsi. Mežu daudzīpašnieks Modris Fokerots riskē sabiedrības ilgākā piemiņā palikt tieši kā uzskatāma ilustrācija šai parunai....

Foto

Pieprasām atsaukt raidījumā "Nekā personīga" paustās nepatiesās un maldinošas ziņas

SIA Pata un SIA Pata Board advokāti ir vērsušies SIA All Media Latvia ar pretenziju, kurā...

Foto

Dieva valstība

Jānis Kristītājs ir teicis: «Atgriezieties no grēkiem, jo Debesu valstība ir tuvu klāt pienākusi.» (Mt 3:2) Ar šādiem vārdiem Jānis Kristītājs sāka savu publisko...

Foto

IZM izstrādātie Augstskolu likuma grozījumi ir brāķis, kas būtiski jāuzlabo

Rektoru padome atklātā vēstulē vērsusies pie Saeimas deputātiem, kā arī Latvijas augstskolu mācībspēkiem un studentiem, informējot,...

Foto

Tumsas spēki mēģina ierobežot mūsu iespējas tērēt nodokļu maksātāju miljonus tā, kā mēs vēlamies

Ar nekorektu un godprātīgas konkurences principiem neatbilstošu vēstuli Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu...

Foto

Latvijā ar novadu reformu cenšas ievilkt un nostiprināt okupāciju radītās sekas – kam tas izdevīgi?

Latvija kā novads, kā zeme gadsimtu gaitā bija dažādu okupācijas jūgu...

Foto

Valdība plāno pieņemt ar nejēdzībām pārpilnas dzīvnieku labturības prasības

Šajās dienās Ministru kabinets pieņem noteikumus „Dzīvnieku labturības prasības dzīvnieku patversmēs un dzīvnieku viesnīcās”. Nosaukšu tikai lielākās...

Foto

Tas apdraudēs dzīvības

Veselības ministrijas tuvākajā laikā plānotā slimnīcu līmeņu pārskatīšana var būtiski samazināt ārstniecības pakalpojumu pieejamību reģionu iedzīvotājiem....

Foto

Aicinu nepakļauties šauras personu grupas spiedienam un balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Madonas novadā

Kā Varakļānu novada iedzīvotājs un viens no lielākajiem novada uzņēmējiem vēršos pie...

Foto

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums. Un Jums un mums...

Foto

Troļļi

Troļļošana - tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos...

Foto

Vai Latvija izmantos vai izniekos jaunas biznesa iespējas post-COVID pasaulē?

Savulaik vēl jaunā un naivā Latvija sapņoja kļūt par banku paradīzi – “tuvāk par Šveici”. Par...

Foto

Pieprasu pārtraukt pārkāpt Satversmi un Saeimas Kārtības rulli: vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei

Saskaņā ar Satversmes 15.pantu "Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu...

Foto

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

Eiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats...

Foto

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

Saeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir...