Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ar to viss ir pateikts

13.11.2013. 22:11

Ja šī ziņa atbilst patiesībai
- LŽA virsroku ņēmusi nostāja - nogaidīt, lai fiksētu, cik plaši izvēršas skandāls, un tad lemt par tālāko rīcību.

- tad viņi ar to ir noteikuši paši sev diagonozi. Jo saprātīgi cilvēki saprastu, ka te nav runa par skandālu. Un nav arī runa par krekliem.

Atbildēt

tu

13.11.2013. 15:15

»

es

"Much ado about nothing." 2X būt moderators un rakstīt rakstu vācu avīzei? Nav jau citi tik zinošs ekonomikā un ar tik augstām ang. val. prasmēm mūs valstī. Lato acīm redzam skauž ka tieši un tikai Raudseps visu šo tautu precīzi un neatlaidīgi brīdināja jau 2005. gadā par tekošo kontu deficītu un...


Būsim precīzi - 2005. gadā un arī pēc tam par tekošā konta deficītu brīdināja daudzi. Tai skaitā "Dienā" toreiz rakstošais Strautiņš. Šobrīd gandrīz katrs kuram nav slinkums stāsta cik ļoti toreiz par visu brīdinājis. Tik daudzi viedo mums bija, bet bedrē iekritām vissmagāk no reģiona un Baltija valstīm.
Te ir pavisam cits jautājums. Kāpēc par tik gudriem, ietekmīgiem mediju cilvēkiem dēvētie izslavētie "pētnieki un analītiķi" nespēja pietiekami pārliecinoši brīdināt sabiedrību par gaidošajām briesmām? Žurnālistu, it īpaši tādu par kādiem uzdodas Raudseps, Ločemele un citi, uzdevums ir pietiekami pārliecinoši izskaidrot problēmu. Tā lai "stabilitātes garanti" netiek pie varas. Un ja tiek pie varas, tad vienkārši neatļaujas darīt pazudinošas kļūdas.
Acīmredzot tas tik darīt nepietiekami talantīgi un skaidri. Protams, var novelt vainu uz neskaitāmiem citiem - neizglītoto sabiedrību, banku lobijiem, oligarhiem, utt, utt. Bet galu galā tas liecina tikai par vienu - pašu nespēju būt pietiekami stipriem, lai ar vārdu un pārliecību būt stiprākiem. Viena no lielākajām Raudsepa, Ločmele un Ēlertes kompānijas problēmām ir tieši tā - viņi paši mēģina ar mediju palīdzību spēlēt politiku un šajā brīdī, agri vai vēlu, iestājas kritisks uzticības deficīts. Kas pazudina pašus un galu galā arī sabiedrību kopumā, kuri paliek bez žurnālistiem-sargsuņiem.
Tāpat no profesionālas, rietumu žurnalistikas viedokļa viņi patiesībā vienmēr ir bijuši vāji un regulāri pārkāpuši pat elementārus pamatprincipus. IR tas viss turpinās. Tāpēc, ka Ločemele un Raudseps vienkārši to nespēj saprast. Aprobežotība ir un paliek aprobežotība, to nevar ilgi noslēpt aiz smalkām manierēm vai stiklainu acu pārņemtu misijas un paštaisnuma skatiena.

Atbildēt

es

13.11.2013. 14:53

"Much ado about nothing." 2X būt moderators un rakstīt rakstu vācu avīzei? Nav jau citi tik zinošs ekonomikā un ar tik augstām ang. val. prasmēm mūs valstī. Lato acīm redzam skauž ka tieši un tikai Raudseps visu šo tautu precīzi un neatlaidīgi brīdināja jau 2005. gadā par tekošo kontu deficītu un dzīvojot pāri saviem resursiem. Taisnība Raudsepas nav savā īstā vietā, drīzāk par LV prem. vai pres.

Atbildēt

IIIIIIIIIII

13.11.2013. 13:24

Brīdī, kad žurnālisti sāk neatbildēt pēc būtības, bet norādīt uz "pasūtītājiem" vai "atriebību", faktiski jau tiek atzīta vaina sākotnēja pārmetumā. Tā ir sen zināma atziņa un Lapsa šajā ziņā viegli noķēris IR.
Tāpat jāatzīst, ka tas ir sens mediju un sabiedrības mijiedarbības modelis - tieši savstarpējā konkurence izmet ārā ne tikai vienas puses atklājumus, bet visu. Vienkāršoti runājot - tas, ka IR cenšas atmaskot kādus konkrētus blēžus, tas viņiem nedod tiesības vienlaikus nodarboties ar maucību un sludināt morāli.

Atbildēt

votvot

13.11.2013. 13:12

Nez kāpēc LL tikai Raudsepam piesējies. Tajā pašā LB pārskatā redzams, ka pa Ls 500 "par pasākuma filmēšanu video materiālu izmantošanai" šī gada jūlijā saņēmuši Žilde Kristīne (tv3), Ģeste Jānis (ltv1), Auzāns Valdis (lnt) un citi žurnālisti.

Atbildēt

Juris

13.11.2013. 12:05

»

Zelma

Tā arī to pārkāpumu nesapratu. Raksts Vācijas avīzei, nu labi banka samaksāja. Bet par darbu tokš jāmaksā, par pasākumu vadīšanu arī jāmaksā. Vai tad saņemt legālu algu ir noziegums. Ja būtu amerika, tad protams viens žurnālists raksta par banku, viens staigā riņķī moderēdams, utt. Cik nu Latvijā to...


Redziet, tieši šis žurnālists ir žurnālists un arī akcionārs žurnālā, kas savā ētikas kodeksā ierakstījis, ka žurnālists, kas par kādu personu gatavo materiālus, nedrīkst no šīs personas pieņemt materiālus labumus. Un vēl šis žurnālists ir žurnālistu organizācijas ētikas komisijas vadītājs, kas māca citus nedarīt tā, kā dara pats.

Atbildēt

kad jau, tad jau

13.11.2013. 11:58

Nez kāpēc LL tikai Raudsepam piesējies. Tajā pašā LB pārskatā redzams, ka pa Ls 500 "par pasākuma filmēšanu video materiālu izmantošanai" šī gada jūlijā saņēmuši Žilde Kristīne (tv3), Geste Jānis (ltv1), Auzāns Valdis (lnt) un citi žurnālisti.

Atbildēt

Zelma

13.11.2013. 11:53

Tā arī to pārkāpumu nesapratu. Raksts Vācijas avīzei, nu labi banka samaksāja. Bet par darbu tokš jāmaksā, par pasākumu vadīšanu arī jāmaksā. Vai tad saņemt legālu algu ir noziegums. Ja būtu amerika, tad protams viens žurnālists raksta par banku, viens staigā riņķī moderēdams, utt. Cik nu Latvijā to cilvēku ir tik ir.

Atbildēt

IR

13.11.2013. 11:14

Visa pasaule par šo nāciju ir ārprātā,dzeltenie.

Atbildēt

čiepa

13.11.2013. 11:04

Patiesības ministrijas šmuces un nesmukumi nāk gaismā? Bet viņi nemulst, kā tajā krievu anekdotē atcērt- "bet pie jums nēģerus sit!" Viņu nekaunībai un nesodāmības apziņai nav robežu, diez' kādu varenu spēku tā jūt aiz sevis, KNABi vai ASV vēstniecību, LAŽu vai vnk "visu progresīvo (liberastus!) cilvēci"...?

Atbildēt

NEO

13.11.2013. 10:25

»

Besī

Besī visā šajā lietā tas ka Vemjotība ar visiem saviem roklaižām tikai to vien dara kā nepārtraukti MELO - melo visur, melo visiem, melo par visu un melo, melo, melo - viņu rindās nav neviena personāža kurš nemelotu


Tieši tā. Vienotie ir lielākie pasaules meluģi kuri melošanu uzskata par normu. Pensionāriem zvērēja ka pie pensijām neķersies, bet jau nākošajā dienā pensionārus pataisija par nabagiem. Tauta vēlēšanās izsvītroja rudo no sarakstiem un viņa bija visvairāk svītrotā persona taču tautai atkal uzspļāva un rudo ielika par seima priekšsēdi .... var turpināt bezgalīgi par šiem divkošiem un meluģiem

Atbildēt

Aivars Zozoliņš

13.11.2013. 09:52

visu šo kampaņu pret IR ir apmaksājis oligarhs AL un viņa ofšorizētā mafija, mēs vēršamies pie latvijas tautas - palīdziet mums!!!! ( tikai nebāziet savu degunu cits medijs virtuvē) es varu apsolīt, ka mēs turpināsim visaugstākās raudzes žurnālistiku, brīvu no ietekmes ( izņemot Vienotību, kas ir ļoti laba partija)
Lai dzīvo IR!!!! Mēs bijām un mēs joprojām IRSĪSIM!!!! par spīti ļaunajiem oligarhiem

Atbildēt

meļus

13.11.2013. 09:32

nosper zibens.

Atbildēt

Besī

13.11.2013. 09:06

Besī visā šajā lietā tas ka Vemjotība ar visiem saviem roklaižām tikai to vien dara kā nepārtraukti MELO - melo visur, melo visiem, melo par visu un melo, melo, melo - viņu rindās nav neviena personāža kurš nemelotu

Atbildēt

XYQ

13.11.2013. 08:51

IR ir vienotības reklāmas buklets, kuru nekad nav bijis vērts lasīt. Ja nu vienīgi anekdošu sadaļu, kur šad tad kau kas interesants parādāds (pats nesūtu, bet man ir viens čoms - baigais vienotības piekritējs, kurš šamo lapeli sūta, pie viņa aizejot, šad tad sanāk pašķirstīt)

Atbildēt

N.Māstrihts

13.11.2013. 07:26

Vai tad kāds vēl nezina, ka IR ir Vienotības rupors? Raudseps ir visgudrs un pārgudrs, žurnālistu ētika viņu nemaz nav intereējusi nekad - galvenais ir vieta, amats, process, reklāma..Cena, par kuru pārdoties. Arī PIETIEK pārdodas - nosacīti par publicitāti, kaut vai publicējot šīs atziņas.

Atbildēt

Solidārais žurnālists

12.11.2013. 21:05

»

ha ha ha

Atļaušos vēlreiz paust savu domu, kad lai nu kuram te runāt par ētiku, bet ne Pietiek . Šoreiz Lapsa būs pāršāvis pār strīpu. Parasti žurnālisti ir ļoti solidarizēti savā korporatīvajā vide. Šādu gājienu Lapsam ar visu Pietiek var nepiedot, bet kas viņam vairs palicis, kā vien slēpšanās aiz žurnālista...


Pret savējiem žurnālisti arī ir solidāri (lai cik nikni parasti nekonkurētu savā starpā ikdienā). Bet, ja kāds — tā kā Raudseps — atklāti ņem naudu un pēc tam to atstrādā, tad tas jau vairs gluži vienkārši netiek uzskatīts par savējo un kolēģi, kurš būtu pelnījis solidaritāti :)))

Atbildēt

IRsis

12.11.2013. 19:52

Piedāvāju LočMeles žurnālam pārdēvēties par NAV - jo nav atbilžu, nav ētikas, nav patiesības, nav kauna, nav godaprāta.

Atbildēt

zz

12.11.2013. 19:45

Ir žurnāliste twiterī pavisam noteikti čivina vis nekrietnākos melus. Kad gan bezpeļņas organizācijā pietiek.com ar 100% caurspīdīgajām finansēm jel ko līdzīgu būtu darījusi?! Tas jau izklausās tik pat murgaini kā vainot portālu Rīgas nodošanai Vienotās Krievijas LV filiāles rokās. Vēl jo vairāk, runa tak ir par pilnīgi neapgāžamu un viennozīmīgi interpretējamu faktaloģiju, ko portāls ir publicējis savā atklājumā par Raudstepu. Nolādētie Sorosīti vienvārd sakot!

Atbildēt

DD

12.11.2013. 19:29

Personīgi man PIETIEK.COM ir viena no visiecienītākajām lasāmvielām..Uzskatu,ka tie raksti ir pietiekoši profesionāli un objektīvi..Nebūtu ša'du rakstu,mēs neuzzinātu ļoti daudz lietas,ko bīda mūsu varas partijas.
Protams,ir bijuši pāris gadījumi,kad PIETIEK publicē info,kas liek domāt,ka rakstu pērk konkrēti administratori no slavēnās klusā centra ielas,kas personīgi man liekas pretīgi.

Ar konkrēto rakstu PIETIEK nedaudz aizbraucis auzās,ŅEMTO VĒRĀ,ka tādas neatkarīgās preses šajā valstī NAV!

Atbildēt

Ojārs

12.11.2013. 19:27

Lai izbeigtu šos IR'istu minējumus par pasūtītājiem, atzīšos, ka tas biju es, kurš PIETIEK'am, lietojot IR pārstāves frazeoloģiju, "pasūtīja" Raudsepu.
Ja tas nu tā kā būtu noskaidrots, varbūt mēs varētu atgriezties pie paša Raudsepa un viņa sakāmā savas rīcības attaisnošanai. Lai gan atbildes nesniegšana jau arī ir atbilde...

Atbildēt

Lasītājs

12.11.2013. 19:16

Tādi kā Raudseps - demagogi , pasūtījuma skribenti.

Atbildēt

Zinātājs

12.11.2013. 19:05

»

Fēlis

Mans labs paziņa (,,V''biedrs), tiklīdz jūt, ka saruna aizies ,,nevēlamā'' virzienā, cenšas aizbraukt vispār kaut kur auzās. Pēc tam atgriezties pie iepriekšējās tēmas ir pagrūti, jo pārējie ir uzķērušies uz āķa. Bļin, viņus tam apmāca


Jā, viņus tiešām apmāca. Arī par to bija raksts šai portālā. Piemēram Vienotības politiķi Aigaru Štokenbergu apmācīja izbijusī žurnāliste, tagad aktīva Patiesības ministrijas darbiniece Baiba Strautmane.

Atbildēt

nu,

12.11.2013. 18:53

»

eh

baigā žurnalistika - paņem kaut kādu sūdiņu un mēģini izcept no tā kūciņu publicējot 3 "oriģinālus" rakstus pēc kārtas


kūciņa, ne kūciņā, bet kriminālnoziegums, domāju, pastrādāts, lieta jānodod KNAB!

Atbildēt

:)

12.11.2013. 18:50

»

Laasītājs

Kaut kā iristus dēvēt par patiesības ministriju jau sen kā vairs nav stils un tiem propagandistiem pārāk liels gods pat ironiskā formā. Paštaisni sektanti viņi ir, nekas vairāk


Teiksim tā - Ziemeļkorejas oficiālos ārvalstu izdevumus ir jautrāk lasīt - tur ir skanīgums, ritms, fanfāras, trumpetes, neviltota pielūgsme un izjusta izteiksme.
Ločmeles rakstu darbos nav pat tā. Arī Raudseps un Ozoliņš sen ir pelnījuši saņemt aizrādījumu uz virtuves sienas no Vasas pilsētas spoka - jūs bulciņās ir par maz kanēļa un peperu.

Atbildēt

Amerikānis

12.11.2013. 18:46

ASV šādus žurnālistus kā Pauls Raudseps, Indra Sprance, Aivars Ozoliņš, Nellija Ločmele, Anita Brauna sauc par prestitūtām, kas ir salikums no vārdiem press + prostitūta...

Atbildēt

Laasītājs

12.11.2013. 18:40

Kaut kā iristus dēvēt par patiesības ministriju jau sen kā vairs nav stils un tiem propagandistiem pārāk liels gods pat ironiskā formā. Paštaisni sektanti viņi ir, nekas vairāk.

Atbildēt

Insaiders

12.11.2013. 18:33

Es domāju ka Latvijas Žurnālistu asociācijas vadībai nav par ko uztraukties. Šis skandāls neizvērsīsies plaši. Jau tagad ir redzams, ka nevienam citam medijam šie fakti nešķiet interesanti. Kā jau te komentāros Patiesības ministrijas advokāts izteicās, ka visi šie žurnālisti ir ļoti solidāri savā starpā, tāpēc sliktas lietas par saviem kolēģiem nekad nestāstīs. Roka roku mazgā. Pat vissvētākā Patiesības ministrijas pārstāve Iveta Kažoka par savu pērkamo kolēģi visdrīzāk neko sliktu neteiks. Viss tiek kontrolēts. Nekādu problēmu.

Atbildēt

*****

12.11.2013. 18:16

»

Kārlis

Ļoti precīzi Jūs izteicāties: "Parasti žurnālisti ir ļoti solidarizēti savā korporatīvajā vide...


Ir redakcijas spice sen vairs neatbilst civilizētās, normālas demokrātiskas valsts žurnālistu standartiem. Pieminētais gadījums nav ne tuvu pirmais vai vienīgais rupjš ētikas pārkāpums.

Atbildēt

Kārlis

12.11.2013. 18:08

»

ha ha ha

Atļaušos vēlreiz paust savu domu, kad lai nu kuram te runāt par ētiku, bet ne Pietiek . Šoreiz Lapsa būs pāršāvis pār strīpu. Parasti žurnālisti ir ļoti solidarizēti savā korporatīvajā vide. Šādu gājienu Lapsam ar visu Pietiek var nepiedot, bet kas viņam vairs palicis, kā vien slēpšanās aiz žurnālista...


Ļoti precīzi Jūs izteicāties: "Parasti žurnālisti ir ļoti solidarizēti savā korporatīvajā vide."

Patiesības ministrijas darbinieki ir ļoti solidāri savā starpā un nekad neapšauba savu kolēģu patiesumu un goda prātu. Tāpēc jau tā ir Patiesības ministrija. Patiesība ir tikai tā, kuru viņi pauž. Visi citi fakti ir tikai un vienīgi meli.

Atbildēt

ha ha ha

12.11.2013. 17:56

Atļaušos vēlreiz paust savu domu, kad lai nu kuram te runāt par ētiku, bet ne Pietiek . Šoreiz Lapsa būs pāršāvis pār strīpu. Parasti žurnālisti ir ļoti solidarizēti savā korporatīvajā vide. Šādu gājienu Lapsam ar visu Pietiek var nepiedot, bet kas viņam vairs palicis, kā vien slēpšanās aiz žurnālista pašpasludinātās "neaizskaramības".

Atbildēt

Baiba

12.11.2013. 17:51

Visi kuri apšauba Patiesības ministrijas patiesumu un/vai godīgumu ir maksātnespējas administratoru mafijas pakalpiņi. Pavisam vienkārši. Tas taču pat bērnudārzniekam ir skaidrs. Tāpēc nekādi paskaidrojumi vai fakti nav nepieciešami. Rokas nost no Patiesības ministrijas!

Atbildēt

Fēlis

12.11.2013. 17:48

Mans labs paziņa (,,V''biedrs), tiklīdz jūt, ka saruna aizies ,,nevēlamā'' virzienā, cenšas aizbraukt vispār kaut kur auzās. Pēc tam atgriezties pie iepriekšējās tēmas ir pagrūti, jo pārējie ir uzķērušies uz āķa. Bļin, viņus tam apmāca?!

Atbildēt

želkatā

12.11.2013. 17:42

Patiešām interesanti - cik ilgi IR spēs saredzēt ļaunos tikai citos, bet nepamanīs paši savas cūcības? Tas, ka Ločmeli, Raudsepu un pārējos "ēlertes plintniekus" vairs neciena arī cilvēki, kuriem ar Lapsu nav mazākā sakara, sen vairs nav noslēpums.
Vai patiešām IR žurnālisti ir tik apmāti, ka nesaprot - Ločmeles aprobežotais paštaisnums, kurš nereti smagi iebrien netīrajā ļaunuma druvā, ir novedis pie totāla uzticības un cieņas zaudējuma kādreiz tik cerīgam projektam IR.

Atbildēt

IIIIIIIIIIIII

12.11.2013. 17:33

Automātiski katrā materiāla saredzēt kādu konkrētu pasūtījumu laikam būs kāda IR redakcijas iesakņojusies tradīcija.
Tāpat kā bērnudārza smilšu kastes līmeņa diskusiju "māksla" - neatbildēt pēc būtības, bet kliegt - a Tu pats kāds!!!

Atbildēt

eh

12.11.2013. 17:32

baigā žurnalistika - paņem kaut kādu sūdiņu un mēģini izcept no tā kūciņu publicējot 3 "oriģinālus" rakstus pēc kārtas.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Tas apdraudēs dzīvības

FotoVeselības ministrijas tuvākajā laikā plānotā slimnīcu līmeņu pārskatīšana var būtiski samazināt ārstniecības pakalpojumu pieejamību reģionu iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

8

Aicinu nepakļauties šauras personu grupas spiedienam un balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Madonas novadā

FotoKā Varakļānu novada iedzīvotājs un viens no lielākajiem novada uzņēmējiem vēršos pie Jums saistībā ar Administratīvi teritoriālās reformas (ATR) likumprojekta pieņemšanas gaitā Saeimā izvērsto dezinformācijas kampaņu, kurā esat tikuši aicināti balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Rēzeknes novadā, nevis Madonas novadā.
Lasīt visu...

12

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums

FotoViss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums. Un Jums un mums tam ir jāpieliek punkts. Jūs neesat idioti vai mazi bērni, kam kāda Viņķele vai Kariņš noteiks, kā Jums rūpēties par Jūsu veselību. Viņi Jums nenoteiks, vai satikt omi un taisīt dzimšanas dienas ballīti ir slikti.
Lasīt visu...

12

Troļļi

FotoTroļļošana - tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos kolektīvos. Baumošana un nepatiesību izplatīšana par kādu vai kādiem ir troļļošanas pirmsākums.
Lasīt visu...

21

Vai Latvija izmantos vai izniekos jaunas biznesa iespējas post-COVID pasaulē?

FotoSavulaik vēl jaunā un naivā Latvija sapņoja kļūt par banku paradīzi – “tuvāk par Šveici”. Par banku paradīzi tā netapa, drīzāk – par banku likvidatoru paradīzi. Sekoja sapnis par “tiltu starp Austrumiem un Rietumiem”, kas arī palicis neizsapņots. Vīzija par miljoniem Rīgas šprotu visā Krievijā palojošajās Latvijas piena upēs pamanījās izplēnēt ne vienreiz vien, neraugoties uz Latvijas uzņēmumu spītīgo vēlmi pēc katras krīzes tirgū atgriezties no jauna.
Lasīt visu...

6

Pieprasu pārtraukt pārkāpt Satversmi un Saeimas Kārtības rulli: vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei

FotoSaskaņā ar Satversmes 15.pantu "Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu dēļ tā var sanākt citā vietā". Satversmes 22.pantā ir noteikts, ka "Saeimas sēdes ir atklātas".
Lasīt visu...

3

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

FotoEiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats svarīgākais šajā ziņā ir tas, ka ES valstis tomēr ir gatavas vienoties un mēģināt pārvarēt šo krīzi kopā.
Lasīt visu...

12

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

FotoSaeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir pretēji Satversmes 15.pantam! Tur rakstīts - Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu dēļ tā var sanākt citā vietā. Kur notiks sēde? Maskavā, Vašingtonā, Ipiķos, Briselē? Kur? Kādi ir ārkārtīgie apstākļi?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Tiek pārkāptas kaucošo motoru trokšņa ietekmes zonā dzīvojošo iedzīvotāju Satversmē noteiktās cilvēktiesības

Ne tikai jaunā koronavīrusa izraisītā slimība Covid-19 veicina nāves gadījumus, bet arī „...69 000 cilvēku...

Foto

Latvijā ir padevīga tauta, kas lieto vārdus, kuri "negriež" ausīs nevienam, un bāž galvu smiltīs

Mums Latvijā ir bijuši visvisādi "laiki". Vieni no senākajiem bija "vācu...

Foto

Izlaidums pandēmijas laikā: neviens tiesību akts neparedz vecāku tiesības piedalīties sava bērna izlaidumā

Tiesībsargs aicina IZM izstrādāt vadlīnijas par izglītības iestāžu izlaiduma pasākuma organizēšanu, ievērojot Covid-19...

Foto

Kad TAS beigsies?

Ārkārtas stāvokļa ieviešana ir ļoti būtisks solis, jo ietekmē visus valsts iedzīvotājus. Ņemot to vērā, būtu tikai normāli, ja valdība mūs informētu, kādiem...

Foto

Bondara situācijā būtu jāatkāpjas jebkuram

Progresīvie uzskata, ka pēc trešās instances nelabvēlīgā sprieduma maksātnespējīgās Latvijas Krājbankas lietā Mārtiņam Bondaram ir jāatkāpjas no Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas priekšsēdētāja...

Foto

Kāpēc mūs uzskata par idiotiem?

Izskaidrojiet man. Es tiešām nesaprotu. 1. Epidemiologs (infektologs) Uga Dumpis neuzskata, ka visiem publiskās vietās obligāti sejas maskas būtu jānēsā. Un...

Foto

Aicinu mūsu gejus: jo vairāk palīdzēsiet aizsargāt daudzbērnu mammu un tēti, jo mazāk jums nāksies izmantot retoriku - mūs diskriminē

Ugunsdzēsēju un glābēju diena. Apsveicu! Taču...

Foto

Žurka Sparāns, JKP, Lembergs, valsts noslēpums un izzagšana, Kalnozola uzstājība, Pelēkie spēki un Tautas vara

Liels paldies M.Kučinska, J.Maizīša un N.Mežvieta kungiem, ka esat izķēruši žurku,...

Foto

Viendzimuma pāru kopdzīves regulējuma tiesībpolitiskā problemātika (pilnā versija, bez cenzūras)

2014. gada nogalē Latvijas juristu, politiķu un sabiedrisko darbinieku aprindās arvien biežāk sāka skanēt viendzimuma attiecību...

Foto

Kamēr pasaule cīnās pret netīriem miljardiem, tikmēr mums ir tikai “otkati” un nodokļu nemaksātāji

Cīņai pret nelegālās naudas legalizāciju pēdējo gadu laikā pasaulē pievērsta pastiprināta uzmanība....

Foto

Valsts naudu nedrīkst ieguldīt tur, kur nebūs pietiekamas atdeves

Igaunija, Latvija un Lietuva ir izveidojušas "mazo Šengenas" telpu Eiropā – telpu bez iekšējām robežām. No šodienas...

Foto

“Izdzīt četrgadīgu bērnu no tiesas zāles”: ieraksts no tiesas sēdes

Koronavīrusa pašizolācijas un attālinātā darba laikā bez ierobežojumiem turpinās Aivara Lemberga tiesāšana, kura norisinās pietiekami lielā...

Foto

Kāpēc jums jātic, ka mēs visu izdarījām ļoti laikus un ļoti labi, bet pie visa vainīgi tikai apstākļi

Ņemot vērā publiski izskanējušo informāciju, kas radījusi šaubas...

Foto

Vienkārši par sarežģīto: tikai tautiska, suverēna, pēc nacionālisma principiem veidota valsts var būt par pamatu īstas demokrātijas pastāvēšanai

Reizēm mēs pārāk sarežģīti runājam par vienkāršām lietām....

Foto

Par 2. Pasaules karu, 9. maiju, Latviju, latviešiem, krieviem un vēl šo to

Šodien ir divas aktualitātes - pasaules tautu celšanās cīņā pret "kovida" mega afēru,...

Foto

Kopā ar kinologiem un hipologiem mēs 9. maijā lieliski pastrādājām

“Ministru kabineta izdotais rīkojums par ārkārtējās situācijas izsludināšanu neierobežo cilvēku tiesības individuāli apmeklēt jebkuru piemiņas vietu,...

Foto

Pārdomas par Covid - 19 afēru un ne tikai...

Mani draugi un tuvinieki var liecināt, ka sākotnēji, kad vēl nebija pietiekami daudz informācijas, es pret jauno...

Foto

Nepazaudēt Latvijas ekonomikas kodolu

COVID-19 krīze pasaules ekonomikā ienesusi krietnu devu nenoteiktības, sašūpojusi ierastās piegāžu ķēdes un patēriņa tirgus. Atsaukšos uz Alberta Einšteina teikto: “Kad tiek...

Foto

Bērniem invalīdiem nav naudas, 250 tūkstoši PR pakalpojumiem "APar" kampaņas veidotāja sievai gan ir

Tātad. C19 kļūst ļoti bīstams pēc 24.00, tad visam būs jābūt ciet....

Foto

Kurš normāls cilvēks dzird Dieva balsi un uzklausa aicinājumu glābt dzimteni no okupantiem?

Šorīt pa radio skanēja raidījums, kurā tika uzskaitītas visas iespējamās Žannas d'Arkas psihiskās...

Foto

Kam nāk smiekli, var pasmieties, bet šī ir mana prognoze par tuvāko nākotni

Kādreiz es izklaidējos ar troļļu kaitināšanu vienā no lielākajiem ziņu portāliem Latvijā. It...

Foto

Teorijā Latvija ir brīva valsts, praksē tā nav

Man nav nekādas saistības ar aktīvistiem, kas tika aizturēti pie Brīvības pieminekļa. Man nav skaidri šo cilvēku motīvi....

Foto

Koku ciršana Ziepniekkalnā ir ķecerīga rīcība: vēstule Rīgas Grebenščikova vecticībnieku draudzei

Daudziem Ziepniekkalnā viens no sāpīgākajiem notikumiem ir atļauja masveidā nocirst kokus, cik lasāms presē –...

Foto

Aicinu atcerēties, cik daudz pacietības ir mūsu tautā

Tautas vēsturiskajā likteņgaitā ir brīži, kuros summējas pašas būtiskākās, eksistenciālākās izvēles. Tad lemtais un paveiktais uz ilgiem laikiem...

Foto

Ko mums nozīmē 4. maijs?

Precīzākā un īsākā atbilde uz šo jautājumu iekodēta pašā svētku nosaukumā – "Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas diena". Tāds formulējums valsts kalendārā...

Foto

Vai tiešām vajag, par nākotni nedomājot, atteikties no dzelzceļa elektrifikācijas?

Rakstu saistībā ar savu reālu sirdssāpi par valdības publiskoto informācija, ka ekonomiku sildīs ar 75 miljoniem...

Foto

Vienotā likteņkopībā un vienotā gribā pašnoteicās visa latviešu nācija

Mīļie draugi! Demokrāti! Sirsnīgi jūs visus sveicu šodien mūsu demokrātijas pirmā gadsimta svētkos! Šodien aprit tieši gadsimts,...

Foto

Kur Latvijas valstij ņemt naudu? No cilvēkiem, kuriem tā ir?

Mūsu valsts ir nabadzīga, jo tajā piekopj atņemšanas un represiju politiku. Uz šīm pārdomām mani pamudināja...

Foto

Kā krīzē klājas vienkāršajai tautai, un cik taisnīgi mūsu valdības aparāts palīdz cilvēkiem pārvarēt krīzi

Dīkstāves pabalstus atsaka nodokļu nemaksātājiem? Prēmijas maksā visiem par papildu darbu...

Foto

Man kā Saeimas loceklim ir nodarīts pāri

Latvijas Republika ir neatkarīga demokrātiska republika, kurā Latvijas valsts suverēnā vara pieder Latvijas tautai, kura vispārīgās, vienlīdzīgās, tiešās, aizklātās...

Foto

Pasaka par loģiskās domāšanas attīstību

Pasakās, kuras paredzētas bērniem, labais vienmēr uzvar ļauno. Loģiskās domāšanas vidē izaugušais bērns kļūst par pieaugušo, kuram ir prasība, lai pareizais...

Foto

Krīze – iespēja drosmīgiem lēmumiem

Kā jau katra krīze, tā ir ne tikai lielāka vai mazāka ķibele, bet arī zināmā mērā iespēja. Šoreiz manas pārdomas par...

Foto

Ekonomiskais vīruss

Ekonomikas izaugsmes bremzēšana, darbaspēka trūkums, algu lielāka izaugsme par darba ražīgumu - tie bija daži no jaunas ekonomiskās krīzes vēstnešiem, ko uzņēmēji un ekonomisti...

Foto

Dabas aizsardzības sistēmas reforma ir aizsegs nezaļu lobistu atbalstam

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības (VARAM) ministra Jura Pūces (A/PAR) steidzīgās reformas valstī izsludinātās ārkārtas situācijas laikā,...

Foto

Valdība, attopies

Neesmu nekāds profesors, esmu parasta "skrūvīte", kas strādā valsts pārvaldē un dzīvo no algas līdz algai. Bet vēlos padalīties ar dažām pārdomām par šodienas...

Foto

Vai var uzticēties Aigaram Strupišam kā Augstākās tiesas priekšsēdētāja amata kandidātam

Nododu publicēšanai pēdējos safabricēto disciplinārlietu tiesnešu disciplinārtiesas safabricētos lēmumus, no kuriem redzams, kā vienā gadījumā...

Foto

BVKB ietaupīja vairāk nekā 50%, uzstādot GPS, - paraksties par likumdošanas iniciatīvu

Būvniecības valsts kontroles birojs (BVKB) 2018. gada sākumā lietoja 16 automašīnas un mēnesī patērēja 1600...

Foto

Kad Viņķele ļurina tukšu kā zariņu govs par savām orbītām

Noskatieties vēlreiz uzmanīgi Facebook publicēto video ar Viņķeli! Viņa vairākkārt saka, ka ministrijas ierēdņi no janvāra strādā “pastiprinātā...

Foto

Miljons eiro, lai korumpētu presi

Informācijas nozari ir būtiski skārusi Covid-19 krīze. Laikā, kad cilvēki paliek mājās, drukātās preses pārdošanas apjomi neglābjami samazinās. Lai ierobežotu epidēmiju,...

Foto

No kā vajadzētu mācīties mūsu politiķiem un ierēdņiem

“Unikāli! Tā kā Valkā mazturīgos, trūcīgos un daudzbērnu ģimeņu bērnus sākām ēdināt pirms MK noteikumiem, Izglītības un zinātnes...

Foto

Tas jaunais laiks, kas šalkās trīs... Pārdomas par zināmo nezināmajā

Dārgo lasītāj, ja vēlies viedokli par mūsu valdības pareizo/nepareizo rīcību epidēmijas laikā, infekcijas izplatības datu patiesumu/nepatiesumu...

Foto

Iebilstam pret Kalnciema kvartāla izpostīšanu

Rīgas domes Apstādījumu saglabāšanas komisijai, Rīgas pilsētas būvvaldei, RD Satiksmes departamentam no Āgenskalna iedzīvotājiem: lūdzam nelikvidēt kokus Āgenskalnā un rūpēties par...

Foto

Kas ir mana Galileja?

Dārgie brāļi un māsas Kristū. Jūdiem bija paraža pēc apbedīšanas vēl trīs dienas apciemot kapu, lai pārliecinātos, ka aizgājējs patiešām ir miris;...

Foto

Covid-19 pandēmijas aizsegā notiek mēģinājums iznīcināt iepakojuma depozīta sistēmu

Depozīta sistēma ir ražotāju atbildības sistēma – tas ir veids, kādā ražotāji nodrošina tiem uzlikto pienākumu izpildi...

Foto

Šis piebremzētais laiks un īpatnējās Lieldienas būs jauna, vienojoša pieredze mūsu likteņkopībā un iespēja apzināties garīgo brīvtelpu

Mīļie Latvijas cilvēki! Ir Lieldienu laiks. Mēs to sagaidām...