Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

sandrababy20

[R] 17.10.2011. 19:28


([email protected])
Sveiki,
Kā jums klājas? ceru, ka labi un labāko veselību. Mans vārds ir Miss Sandra, es gribētu, lai jūs atbildētu man i ir svarīga lieta, lai disku ar jums.. Tiklīdz es dzirdēt no jums, es jums nosūtīsim mana bilde, un arī ļauj jums zināt vairāk par mani. Es ceru dzirdēt no jums drīz.
Aprūpe Miss Sandra.
([email protected])


]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]


( [email protected] )
Hello,
How are you? hope fine and in best of health. My name is Miss Sandra.,i will like you to reply me for i have an important thing to discus with you. As soon as i hear from you, i will send you my picture and also let you know more about me. I look forward to hear from you soon.
Care of Miss Sandra.
( [email protected] )

Atbildēt

Pēteris

21.07.2011. 21:24

Domnīcas (think tank, angļu valodā) dibināšana principā ir laba ideja. Katrai partijai tiešām ir nepieciešami mēreni autonomi un tomēr par līdzīgiem iedeāliem degoši, kā arī izglītoti ļaudis, kas aktīvi rada politiski relevantus pētījumus un uz tiem balstītus rīcībpolitikas priekšlikumus.

Nedomāju, ka domnīcām Latvijas apstākļos obligāti ir jābūt slēpto ziedojumu kanāls partijai, kā to uzskata "saulcerīte".

Vienīgais "bet" ir, pazīstot arī praksi citās valstīs, cik lielā mērā šai domnīcai izdosies ietekmēt iekšējo diskusiju partijā un plašākā politiskajā arēnā. Esmu visai skeptisks, diemžēl. Bet viss ir atkarīgs no personībām - ja izdosies savākt rīcībspējīgu un ietekmētgribošu komandu, varbūt, ka būšu spiests atzīt, ka manai skepsei nebija pamata.

Atbildēt

saulcerīte

21.07.2011. 17:33

Zatlera domnīca - vecā dziesma.
Šajā fondā (Domnnīcā) varēs ieskaitīt grūti pārbaudāmas izcelsmes naudu.
Un no fonda (Domnīcas) naudu varēs iedot ZRP.
Kāpēc ir vajadzīgs bufera fonds? Vai ne tādēļ, lai slēptu sorosīdu "stipendijas" un shēmas?
Balsošu PRET Saeimas atlaišanu. Līdz ar to balsošu PRET vēl nedzimušo ZRP.

Atbildēt

/

21.07.2011. 17:33

ZATLERU PRASA IZSAUKT UZ AUGSTĀKO TIESU, KĀ LIECINIEKU.

„ALĒNA DELONA MIESASSARGS PAR ĀRSTU KĻŪDĀM PRASA 300 TŪKSTOŠUS NO TRAUMATOLOĢIJAS UN ORTOPĒDIJAS SLIMNĪCAS.”

http://zinas.nra.lv/latvija/kriminalzinas/35033-alena-delona-miesassargs-prasa-300-tukstosus-no-traumatologijas-un-ortopedijas-slimnicas.htm

Atbildēt

Karote

21.07.2011. 14:05

Domnīca laba štelle.Tikai tukša. Domājam jau 20 gadus.Politika skūpstā ar naudu. Igauņu domnīca savulaik deva reālu turpinājumu-politikā,rīcībā.Mēs pļāpājam un pļāpāsim vēl 100 gadus. Valdis laaga zellis, bet nav valstsvīrs.Diemžēl.

Atbildēt

voldim plinti un uz robežu

21.07.2011. 12:31

ja nav ārsts.

Atbildēt

šo laiku nav neko

21.07.2011. 12:30

diskutējis. Mums jau sen skaidrs. Jālikvidē ēnu ekonomika, kas ir ap 60 % iztrūkums budžetā, TAJĀ SKAITĀ APLOKSNES!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Priekš kam algas muitai robežsargiem, tos uz pašfinansēšanos!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tāpat ņem kukuļus.

Atbildēt

HSS

21.07.2011. 11:21

...veidot kvalitatīvu diskusiju par valsts attīstības jautājumiem un piedāvāt kvalitatīvi izstrādātus reformu risinājumus.
Nu, nu.. ar ko tad viņi diskutēs un vēl kvalitatīvi? Ar savu bijušo kanceleju?

Atbildēt

balelins

21.07.2011. 04:24

Laba iniciativa, vieta interneta kur tikties cilvekiem kuriem ir idejas ka labak parvaldit valsti, vieta kur apspriest kadus likumus japienem lai musu valsts lidzinatos piemeram Zviedrijai nevis Krievijai vai Zimbabvei.

Atbildēt

Paija

20.07.2011. 23:19

Un partijas likumdosanas darbu vadīs skandalozi slavenā Bojāra drauga Kukula sieva - S.Kukule, kurai ir tik sirsnīga draudzība ar Inesi Šleseri .


Manu radu, draugu, paziņu balsis - tā ap cilvēkiem 580 un vairāk Zatlera Reformas domnīca neredzēs kā savas ausis. :-)


Bet nesatraucieties , Zatlera kungs, duļķainā ūdenī jauki būs balsis zvejot .

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenīte

20.07.2011. 22:48

>> VILLA
****************************
Vilia
20.07.2011. 20:56
Vispār šīs partijas dibināšana sevi attaisnotu vienīgi tad, ja uzņemšanas nosacījums tajā būtu tas, ka CILVĒKS NEKAD AGRĀK NAV BIJIS NEVIENAS POLITISKAS PARTIJAS BIEDRS! ...(..)...
*****************************
...ak, tad tev par maz liekas to deju uz Zatlera virtuālās kapu kopiņas ... par maz tev liekas to ļaunīgi priecīgi cerīgo ņirgu, ka neviens pie viņa, redz, negribot iet ...a nevienu, kas agrāk bijis kādā partijā - citādi jau nesanāks deja, par to, ka viņam tur tikai galīgi nevienam nezināmi cilvēki ...

Atbildēt

Vilia

20.07.2011. 20:56

Vispār šīs partijas dibināšana sevi attaisnotu vienīgi tad, ja uzņemšanas nosacījums tajā būtu tas, ka CILVĒKS NEKAD AGRĀK NAV BIJIS NEVIENAS POLITISKAS PARTIJAS BIEDRS! Ja tā nav, tad šī partija ar visām savām skaistajām idejām un cerībām iet pa to pašu ceļu, kur līdzšinējās...
Nu neņemiet tajā tos vecos ražukus...!!! Vai Latvijā jau galīgi cilvēku trūkst...?

Atbildēt

Vilia

20.07.2011. 20:45

Apsveicami!
Manuprāt, pareizi būtu visus, kuri vēlas būt šīs partijas biedri, vajadzētu vispirms izfiltrēt caur šo domnīcu. Tos, kuri nespēj izvirzīt noderīgas idejas, bet grib tikai kārtējo reiz zīmēties un rauties pie siles, atstāt pirms durvīm!

Atbildēt

aldis

20.07.2011. 18:47

Ņemot vērā, ka ZRP dibinās sapņu fabrikā, varbūt vajadzēja nosaukt par Sapņu domnīcu vai Reformu domnīcu par saldiem sapņiem

Atbildēt

āpsis

20.07.2011. 18:20

Pareizi runā tie komentētāji, kas Zatleram tuvumā esošos cilvēkus, kuri raujās politikā, sauc par rukšķiem, kam noņemta sile. Visas šīs gudrās padomnieces, lai aiziet un pierāda sevi privātajā biznesā un kaut vienu dienu pastrādā astoņas stundas un mēģina nopelnīt tuvu tam, ko ir saņēmušas par nosēdēšanu kabinetā par pasakainu, bet nepamatotu algu.

Atbildēt

juris

20.07.2011. 18:03

A kāpēc nav Zatlera Reformu Domnīca? Vai vismaz Kīļa RD vai Pelšes RD? Tā tak tik jauka tradīcija ZRP - piešķirt veidojumam savu vārdu.

Atbildēt

apnicis

20.07.2011. 17:52

velk uz reformu maiznīcu, kur tiks cepti kārtejie murdziņi

Atbildēt

tā,

20.07.2011. 17:44

biedrības atkal nākušas modē. Bija jau te dažādas. Apvienības - prom.

Atbildēt

Mo

20.07.2011. 17:13

nu kāpēc tās kompensācijas bija jāpiemin?
tādas saņem VISI. LL beidz ākstīties, savāc balsis un iesniedz grozījumus

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

20

Ministra Pleša paziņojumi par pieminekļu demontāžu ir priekšvēlēšanu izrādīšanās

FotoDaugavpils mērs Andrejs Elksniņš vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministram Artūram Tomam Plešam uzsver, ka likuma prasības par pašvaldības teritorijā esošo pieminekļu, kas iekļauti Ministru kabineta izstrādātajā sarakstā, demontēšana ir jāveic līdz 15.novembrim.
Lasīt visu...

3

Lai arī Latvija kā laicīga valsts ir reliģiski neitrāla un garantē reliģijas brīvību, tā respektē sabiedrības vērtības, kas veido mūsu identitāti (un tas nekas, ka jūs nesaprotat, ko es te saku)

FotoAglyunīši! Svātceļnīki! Meilī draugi! Maņ ir eistyna prīca byut otkon kūpā ar jiusim Aglyunā. Sirsneigi sveicīni itymūs skaistajūs i īdvasmojušūs svātkūs!
Lasīt visu...

3

Visi latvieši ir kā Levits un Kariņš - tupi zābaki

FotoVisi latvieši ir kā Levits un Kariņš - tupi zābaki. Jūs jau tagad grasījāties rakstīt heita komentāru. Bet vispirms izlasiet, kāpēc es šo teikumu uzrakstīju.
Lasīt visu...

21

„Patriotu” atmiņas uzlabošanai

FotoPaldies anonīmajam “Pietiek lasītājam” par “Saskaņai” veltīto interesi, īpaši tad, ja tā izrādītos patiesa. 
Lasīt visu...

21

Jādara viss...

FotoZiņas no kara Ukrainā kļūst arvien trakākas. Lai gan Ukrainas spēki pārsteidzoši veiksmīgi cīnās pret lielo Krievijas pārspēku, fakts ir tāds, ka viss karš norisinās Ukrainas valsts teritorijā. Tas ir, ja neskaita raķetes, kuras tiek izšautas no Baltkrievijas vai Krievijas.
Lasīt visu...

21

Tiesības dzīvot Latvijā nav nekāds „maisiņš vaig”

FotoMans tētis bija viens no pirmajiem, kas ieguva Latvijas pilsonību, kārtojot eksāmenu. Kad 1997.gada augustā ERASMUsā braucu uz mēnesi uz Itāliju, es pirms tam pāris mēnešus uz Itālijas vēstniecību gāju kā uz darbu. Vēl dabūju mērkaķa ātrumā par briesmīgu naudu (aizlienētu naudu, protams, 1997.gadā, un vēl toreiz labi, ka bija, no kā aizlienēt) Austrijas tranzīta vīzu formēt, jo atpakaļceļā viena nakts bija jānakšņo Vīnē.
Lasīt visu...

21

Tiesībsarga vēstule “Amnesty International” Eiropas reģionālā biroja direktoram Nilam Muižniekam: par jūsu organizācijas apmelojošajiem paziņojumiem

Foto2022. gada 26. jūlijā organizācija “Amnesty International” nāca klajā ar paziņojumiem par situāciju uz Latvijas-Baltkrievijas robežas, norādot, ka laikā, kad Latvija uzņēma 34000 patvēruma meklētājus no Ukrainas, uz Latvijas-Baltkrievijas robežas cilvēki no Irākas un Afganistānas, t.sk. bērni, tika atstāti pašu ziņā mēnešiem ilgi aukstos laika apstākļos mežā, kas organizācijas ieskatā norāda uz necilvēcīgu apiešanos un pat spīdzināšanu. “Amnesty International” uzskata, ka nav pieļaujama ārkārtējās situācijas pagarināšana uz robežas ar Baltkrieviju, jo tas ierobežo saņemt starptautisko aizsardzību personām, kurām tā nepieciešama, neatkarīgi no šo personu izcelsmes un veida, kā viņas ieceļo valstī.
Lasīt visu...

21

Labklājība

FotoDzīvojam laikā, kad aktīvi un strauji tiek formatēta cilvēku apziņa, mainīta vārdu nozīme un jēdzienu saturs. Pārsvarā – cilvēku degradācijas, paverdzināšanas un iznīcināšanas nolūkā. Mēs visi domājam kādā valodā, attiecīgi – mainot vārdu nozīmi, var ietekmēt mūsu domāšanu. Bet šoreiz ne par to. Tā ir vesela zinātne, kuru sauc par NLP (neirolingvistiskā programmēšana jeb – smadzeņu skalošana). Šoreiz es vēlos vērst uzmanību uz to, ko mēs saprotam ar vārdu “labklājība”.
Lasīt visu...

6

Sanāca kā vienmēr, bet ticiet – risinājums top, un vainīgi ir visi citi, tikai ne es

FotoStraujiem soļiem tuvojas jaunā mācību gada sākums - 2022./2023. mācību gadā noslēgsies trīs gadu pārejas periods, kurā tiek ieviesta pilnveidotā mācību pieeja. Gaidāmais mācību gads paredz jaunās pieejas ieviešanu 3., 6., 9., 12. klasei. Neraugoties uz to, ka pārejas periods tuvojas noslēgumam, pedagogi norāda uz mācību materiālu trūkumu. Kā skolotāja varu tikai piekrist, ka, ieviešot jauno saturu, primāri bija nepieciešams domāt par mācību materiālu izstrādi un pieejamību. Līdzīgi kā ar mācībām tikai valsts valodā – mēs apzināmies, ka rīcībai patiesībā bija jābūt krietni ātrāk, un to, cik būtiski nepalaist garām iespēju labot iepriekš neizdarīto. Arī mācību līdzekļu jautājumā notiek aktīvs darbs, lai dažādos mācību priekšmetos nodrošinātu jaunu mācību resursu un metodisko līdzekļu pieejamību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vēlēšanas kā mazohistu prieki

Pēc Latvijas Televīzijas pasūtījuma tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centrs SKDS jūlijā ir veicis aptauju un konstatējis, kā Latvijas pilsoņi balsotu, ja...

Foto

Kā Rīgai panākt Viļņu, Tallinu un Ziemeļeiropu? Laiks secinājumiem

Rīga ir vienīgā pilsēta Baltijas galvaspilsētu vidū, kurā mirstība pārsniedz dzimstību un no kuras aizbrauc vairāk cilvēku, nekā...

Foto

Vai Rīga ir labi finansēta pilsēta?

Pilsētas budžeta apmērs un tā izlietošanas efektivitāte lielā mērā nosaka to, cik kvalitatīva ir pilsētvide. To Eiropas pilsētu sarakstā, kuru...

Foto

Par rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Publiskās atmiņas centrs ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem. 2022. gada 24....

Foto

Parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto

Ar pietiekamu skaitu parakstu neatbalstītā "Latvijas vīru biedrības" ierosinātā parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta...

Foto

Par Latvijas Republikas Satversmē noteiktā komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanu un rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Cienījamie Augšdaugavas novada domes deputāti! Publiskās atmiņas centrs (turpmāk - centrs)...

Foto

Vairāku tiesnešu, tostarp AT senatores Andas Briedes atbildība par Covid-19 epidēmijas ierobežošanas pasākumu neievērošanu

Tiesnešu ētikas komisija, Tiesnešu disciplinārkolēģija un Disciplinārtiesa ir vērtējusi to, vai izpildvaras...

Foto

Ir tādi Satversmes tiesas spriedumi, kuru nepildīšana valdošo eliti nesatrauc itin nemaz

13. Saeimas laikā ir bijuši vairāki Satversmes tiesas spriedumi, par kuru neizpildi Valsts prezidents pat...

Foto

Kāpēc valsts aizsardzības dienestam – jā!

Jūlija sākumā aizsardzības ministrs Artis Pabriks vēstīja par ieceri izveidot valsts aizsardzības dienestu, kuram, sākot ar 2023. gadu, tiks pakļauti...

Foto

Par ārkārtas sociālo situāciju

Mums priekšā ir grūta ziema – dziļa energoresursu krīze, iespējams pandēmijas saasinājums. No tā, cik saprātīgi un solidāri spēsim sagatavoties gaidāmajiem pārbaudījumiem,...

Foto

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis. Tas noticis par ukraiņu asins cenu...

Foto

Satversmes tiesa ir jālikvidē

Šodien, 25.jūlijā Latvija pirmajā vietā (LPV) Centrālajā vēlēšanu komisijā iesniedza 4000 zīmju programmu un kandidātu sarakstu 14.Saeimas vēlēšanām. LPV savā 4000 zīmju programmā ir...