Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

sandrababy20

[R] 17.10.2011. 21:41


([email protected])
Sveiki,
Kā jums klājas? ceru, ka labi un labāko veselību. Mans vārds ir Miss Sandra, es gribētu, lai jūs atbildētu man i ir svarīga lieta, lai disku ar jums.. Tiklīdz es dzirdēt no jums, es jums nosūtīsim mana bilde, un arī ļauj jums zināt vairāk par mani. Es ceru dzirdēt no jums drīz.
Aprūpe Miss Sandra.
([email protected])


]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]


( [email protected] )
Hello,
How are you? hope fine and in best of health. My name is Miss Sandra.,i will like you to reply me for i have an important thing to discus with you. As soon as i hear from you, i will send you my picture and also let you know more about me. I look forward to hear from you soon.
Care of Miss Sandra.
( [email protected] )

Atbildēt

iedomājieties

19.05.2011. 16:33

ja vis darīs kā viņš...Latvijas taču nebūs.
Aboltiņa.Nu, mamma nokrāsoja matus. Vēl sliktās īpašības.Es nezinu.
Zatlers lako matus, vēl smieklīgāk. Gorbunovs tāpat........vecenēm no viņa matiem nogāja.

Atbildēt

prezidentu jāvar cienīt

19.05.2011. 16:31

kā ģimenē tēvu.
Bet šim jau pat savas CIENĪJAMAS ģimenes nav.

Atbildēt

valdis.

16.05.2011. 14:40

Piedod Sudraba, bet tas "sarkanums" no tevis ir jūtams pa gabalu. Ienākšana PAreks bankā, mēs labi zinām ,kam tā piederēja, kura tika novesta līdz sabrukumam. Tu tur nebiji ierindas operātore, bet atbildīga vadoša darbiniece.
Tu pieliki savu roku daudzās jomās, lai banka slikti strādātu, ka arī notika. Tu skaidro, ka uz Jauno vilni Jūrmalā uzaicināja Krievijas vēstnieks. Bet tu nebiji valsts kontroles ierindas kontroliere, tu biji vadoša ar saeimas akceptu apstiprināta politiska figūra, Valsts kontroles priekšniece. Un vēl jo vairāk, tu labi zināji, ka atbraucis ir Stepašins no Krievijas, Mēs pat ierindas cilvēki zinām, ka viņš bija ārējās izlūkošanas pārvaldes direktors, ar ģēnerāļa pakāpi. Nespēlē naivo, ka tu neko nezināji. Tas nekas, ka šodien viņš Krievijas kontroles vadītājs. Atgādinu tev Sudraba un citiem, ka bijušo FSB vai VDK darbinieku nav, pat ja viņš nav štata sarakstā. Es zinu ko runāju.

Atbildēt

nu ja... ->Absurds!

16.05.2011. 14:05

Nav viss tik vienkārši. Prezidents vēl arī ir armijas vadītājs un kaŗa gadījumā ir praktiski vienīgais valsts vadītājs. Pagājušajā gadsimtā šie divi punkti bija galvenie, kas bija nepieciešami lai turētos pie varas, tā ka ļurbaks par prezidentu neder - Zatlers, kā armijas vadītājs... diez ko viņš iesāktu, ja būtu nopietns militārs apvērsums, bet varbūt labi, ka nekā tāda nav bijis.

Atbildēt

vilis

16.05.2011. 13:19

Lieku reizi pierādījums mūsu Satversmes ģenialitātei šai jautājumā,kas novērš populistu ievēlēšanu Prezidenta postenī.

Atbildēt

Adrians

16.05.2011. 11:40

Dīvaini jau ir kad ieliktenis-kukuļņēmējs ir šīs cilts prezidents,bet varbūt tādu esam pelnījuši-par savu mazdūšību?

Atbildēt

koalīcija izvēlas

16.05.2011. 08:58

ZZS&V kopdarbs 16.05.2011 07:44 Ziņot!

Ak, tad tādēļ jenotveidīgajiem pielaižu izdevējiem bija jānorok sudrabs, lai VP krēslā iesēdinātu savu jenotu zeltu-rudo jenotieni

ZZS , iespējams , pārdodas V par jenotu piedāvājumiem /nākotnei/

Atbildēt

Blūmentāls

16.05.2011. 01:23

SKDS ir Lemberga "apkopts" uzņēmums un šīs "pētījums" ir kārtējā zīme tam, ka Zatleram būs problēmas.

Atbildēt

Absurds!

16.05.2011. 00:28

Vajadzētu tomēr saprast, ka Latvijā prezidents nav izpildvaras galva - tātad Sudraba nav tas gaidītais laimes lācis. Prezidentam ir paredzēti vien daži instrumenti, kurus viņš var lietot - nosaukt premjerministru, noraidīt Saeimas iesniegtos likumus /tomēr tie jāizsludina, ja Saeima neko nemaina/, nākt ar likumdošanas iniciatīvu /to Saeima var noraidīt/, apžēlot notiesātos. Galvenais - pārstāvēt valsti starptautiski. Kurā no šīm darbībām būtu nepieciešama Sudraba? Pēc manām domām - nevienā.

Atbildēt

Ojārs

15.05.2011. 23:38

Latvijai ļoti paveiktos, ja par Valsts prezidentu kļūtu I.Sudraba. Taču neesmu pārliecināts, ka esam tik labu pelnījuši.

Atbildēt

Paija

15.05.2011. 22:59

Sudraba ir tikai kusla ierēdne, bez harizmas, bez aizrautības.Izpildītāja , ne vadone.

Klusē Sudraba par savu Parex bankā nostrādāto laiku. Visu viņa zināja par Parex nelikumībām, bet klusēja... Tas nepatīk ļoti.

Ap 50 gadiem kundze vējā plīvojošiem pusgariem lokainiem , sirmiem matiem liecina, ka viņā ir kaut kas no infantilisma un nespējas pieņemt savu vecumu

Atbildēt

.

15.05.2011. 22:20

Te nu varam redzēt apjautāto VIENTIESĪBU. Čeka taču nesnauž- tikai muļķiem tas nav skaidrs.

Atbildēt

portvīns

15.05.2011. 20:51

Lūdzu,lūdzu,cilvēki parakstīsimies-kur var par Ingūnu Sudrabu prezidenti.Tikai viņu,tikai viņu,jau Finks teica,ka nāks sieviete,un tad tik Latvija tiks brīva.Varbūt viņa vēl apprecēs Lato Lapsu,kā Reizniecei laimējās ar Attīstības Ozolu,un tad vismaz būs divi godīgi cilvēki pie varas un valdīšanas.

Atbildēt

Karote

15.05.2011. 19:58

Nu,atvainojiet. .tā taču ir mentālā krēsla.. Sudraba, noteikti jauks cilvēks, centīgs ierēdnis..Bet,tas arī viss. Ja elementāri, godīgu darba darītāju te uzskata par bezmaz svēto, tad kaut kas ir galīgi šķērsām pēc definīcijas ..
Patiesībā Latvijai vispār prezidenta institūts nav vajadzīgs. Neko vairāk par cenšanos " iznest" neesošu aristokrātismu ,kuram nav nekādu vēsturisku sakņu, un cenšanos parādīt " pasaulei" kādi mēs smalkie,civilizētie, šis simbola amats nenozīmē.

Atbildēt

paija

15.05.2011. 18:35

Nekas nav pretī ne pret Zatleru,ne Sudrabu, tik nozīmīgs jau tas amats nav. Man gan likas aizdomīgi,ka Sudraba vienā no pedejam intervijam jautata par attieksmi pret Lembergu,neko nepateica par vinu,bet slavēja vinu par kadru izvēli Ventspilī,kur visi esot labi profesionāļi. Un riebjas tā intrigu atmosfera,kas ap to visu vijAS.

Atbildēt

tante Bauskā>>ziņkārīgais

15.05.2011. 18:11

Kāpēc gan Jūs domājiet viņu izvilka? SC arī gribas pozīcijā pēc Saeimas atlaišanas

Atbildēt

ziņkārīgais

15.05.2011. 17:54

vai paredzams, ka mainīsies valdība, ja ievēlēs Sudrabu?

Atbildēt

jibiorio

15.05.2011. 16:31

Tad jau labāk Neo - viņš vismaz kaut ko reālu ir izdarījis, nevis tikai muldējis.

Atbildēt

hmm

[R] 15.05.2011. 15:39

Kā man patīk šitie "pētījumi", kur savdabīgajā jautājumu formulēšanas un atbilžu apkopošanas rezultātā LV ir 200-300% iedzīvotāju! :D

Atbildēt

Ontūns Mazpusāns© (lit.pseid.)

[R] 15.05.2011. 15:10

Medija ziņa (2007. gads): "Prezidenta amata pretendentam būtu jābūt autoritatīvam, kristāldzidram un dvēseliskam pilsonim, kurš stāv pāri partiju interesēm. Bez šaubām, nākamajam Rīgas pils saimniekam(cei) jābūt atklātam cilvēkam, kurš, padzirdot par savu nomināciju, būs gatavs uzrādīt sabiedrībai savu godīgo naudasmaku, akadēmisko un radošo publikāciju sarakstu, kā arī izziņas no psihoanalītiķa un ģimenes venerologa. Apzvērēt baznīcā vai Pokaiņu mežā, ka potenciālais prezidents nav bijis tiesāts, nav bijis arī «lemberga stipendiāts», ievērojis bauslības, ceļu satiksmes noteikumus utt., utjpr..." (apt.cit.aut.: žurnālists un publicists A. Tarvids)
-------

"’Klārs’, kā nevainīgas jumpravas... (asara)!..."
( Iz “Ontūna M.© arChīva” )
.
Kam kreņķi ‘fišku traumēšot’, kam prieki ~
Drīz Pili ‘šturmēs SILES trieciennieki’:
Mirdz 'ačas' pretendentiem, azartiski,
Bet - "kritēriji" būšot specifiski...
...
Klāt meklēšan(ā)s periods, sasprindzināts:
Tiek Muļķu Zemē "kastings" izsludināts,
Uz vakanci - lai Pilī "saimnieks" nāktu,
Kas ‘reitingos (priekš "pūļa") punktus vāktu’...
...
...
...
pilna versija = "O.M.© blogā":

http://ontuns-m.blogs.lv/?p=7140

u.c.

P.S. Visi "O.M.© arChīvā" fiksētie notikumi ir ienākušies vienīgi Lielp!sānu Pilsoniski Suverēnajā Republikā (LPSR), Ontūna Mazpusāna jurisdikcijā. Visas tēmas, pieminētie personāži, apstākļi u.t.t. ir visīstākie izdomājumi. Interesentiem (t.sk. - privāti) & lietišķai saziņai: http://ontuns-m.blogs.lv .

*Muļķu Zeme, XXI gadsimts.*

Atbildēt

Sudraba

15.05.2011. 14:01

vismaz gudra, ka gan negarantē Labus Darbus

Atbildēt

par zatleru ēnu ekonomika

15.05.2011. 13:59

tas ir 40%

Atbildēt

ilžux

15.05.2011. 13:56

Tur būs vainīgi Āboltiņas liesmainie mati. Ir jau krāšņi, bet cilvēki grib skatīties uz parastāku, "normālāku" cilvēku. Ātri krāsot brūnus! :) Lieks spožums/glamūrīgums atgrūž, Prezidentam vajag būt atturīgi glītam.

Atbildēt

neaizmirstulīte

15.05.2011. 13:55

Labāk jau viņa derētu par premjeru, tur vismaz varētu mēģināt valsts finanses sakārtot. Bet tagad izskatās, ka Lembergs grib ieriebt Dombrovkim, zinot, ka abi ne visai labi satiek. Pie reizes arī tiks no Sudrabas kā kontrolieres vaļā.

Atbildēt

Vērīgais

15.05.2011. 13:18

Pēdējās dienās I.Sudrabai ir nogriezta īsa lietišķa frizūra, lietišķa žaketīte un vairs nestāsta, ka viņu tas neinteresējot :D Laikam bijusi murķelēs Puzes mežos, un pēc zoo apciemojusi V.Dombrovska ģimenes biznesu Dreiliņos, kuru LHZB tik ļoti un rūpīgi apsargā trīs gadu garumā, ka to pat nepamanījusi Valsts kontrole :D

Atbildēt

Pati sāls

15.05.2011. 13:14

Aptauja arī rāda, ka par drīzāk nepiemērotu vai nemaz nepiemērotu Valsts prezidenta amatam pilsoņi visbiežāk atzinuši Saeimas priekšsēdētāju Solvitu Āboltiņu (Vienotība) – 64,9%. Viņu kā piemērotu šim amatam atzīst tikai 16,3% aptaujāto.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

FotoŅemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla tirgus komisijā (FKTK) saņemtos iesniegumus par AS "Olainfarm" notiekošo, FKTK aicina AS "Olainfarm" vadību 22.09.2020. plānotajās akcionāru sapulcēs nodrošināt visiem akcionāriem vienlīdzīgas tiesības, kā arī ievērot citus korporatīvās pārvaldības principus. Tāpat FKTK aicina arī lielākos akcionārus respektēt mazākuma akcionāru tiesības un ar savstarpējiem strīdiem neradīt kaitējumu Latvijas kapitāla tirgus reputācijai.
Lasīt visu...

21

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

FotoMan bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot ielās. Mēģināšu koncentrētāk paskaidrot šī mana aicinājuma būtību.
Lasīt visu...

6

„Ņevinovataja ja...”

FotoVakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es vēlētos ieviest skaidrību dažos jautājumos.
Lasīt visu...

8

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

FotoSDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu. Šodien šo lēmumu atbalstīja "Saskaņas" valde. Valde rekomendē izslēgt V.Dombrovski un Ļ.Švecovu arī no Saeimas frakcijas.
Lasīt visu...

15

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

FotoLai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie skar un skars nākotnē vēl vairāk mūs visus. Ir jāsaprot, ka tie ir nevis protesti pret iespējami negodīgām vēlēšanām, bet agresīvs, labi organizēts un labi apmaksāts ultraliberāļu realizēts valsts apvērsuma mēģinājums. Mērķis - sagrābt varu un attiecīgi - ieviest „demokrātiju” vienā no pēdējām pasaulē atlikušajām veselā saprāta, tā saukto tradicionālo (ģimenes) vērtību, kā arī sociāli atbildīgas valdības saliņām pasaules liberalizācijas saduļķotajā okeānā. Ar ko “demokrātijas” ieviešana beigusies citās valstīs, kuras piedzīvojušas krāsainās revolūcijas, mēs labi zinām.
Lasīt visu...

12

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

FotoUzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man roka nenodrebēs"**, tas nav ne asprātīgi, ne koleģiāli, ne ētiski. Īpaši zinot šo vārdu autora iepriekšējo dzīves gājumu un patiku pret ieročiem. Manā vēstures kodā ir ieprogrammētas dziļas bažas par to, kas notiek šādu "plinšu sievu" zemapziņā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...