Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Dzīvojam jums tieši pretī (Tvaika ielā) un jau kuro nakti, caurā miegā guļot, klausāmies nemitīgajā gultni tīrošā kuģīša dūkoņā, kurš nerimst arī laika posmā no plkst 23 līdz 07 (KL 231.pants).

Piedevām vakar bija jūtams arī acetonam līdzīgs smārds gaisā. Ne tik ļoti, lai sariestos asaras acīs, kā tas bija ap 8. aprīli, 23. maiju un neskaitāmas citas reizes, par ko vairākkārt ziņots dažādām kontrolējošām iestādēm, bet tomēr logu turēt atvērtu nevarēja.

Tā kā pūta rietumu vējš (speciāli ielūkojos Windguru/Ķīšezers), tad liegties, ka pie tā nav vainīgs Man-Tess, būs nevietā.

Nobeigumā vēlējos vien vērst jūsu uzmanību uz:

[1] Satversmes 115. pantu, kurā Valsts aizsargā ikviena tiesības dzīvot labvēlīgā vidē, sniedzot ziņas par vides stāvokli un rūpējoties par tās saglabāšanu un uzlabošanu.

[2] Eiropas Savienības padomes direktīvu 96/62/EK par apkārtējā gaisa kvalitātes novērtēšanu un pārvaldību.

Patiesā cieņā un cerībā uz šīs elles beigām!

SIA Man-Tess valdes priekšsēdētāja Kārļa Andersona atbilde:

„Paldies par Jūsu atsūtīto 2012. gada 18. jūlija e-pastu, kura tika minēts par kuģa darbību naktī no 17.07.2012 uz 18.07.2012 un acetonam līdzīgu smaku gaisā 17.07.2012.

SIA Man-Tess nav nekādas informācijās par vēstulē minētā kuģa darbību, tāpēc uzņemties atbildību par to nevaram.

Attiecībā uz sūdzību par gaisa kvalitāti Man-Tess paziņo, ka termināls nav veicis darbības, kas varētu izsaukt smaku esamību gaisā Tvaika ielā. Kuģa kraušana notika Kundziņsalā. Tajā laikā OPSIS iekārtas raidījumi Tvaika ielā 44 neliecināja par gaisa piesārņojumu, kā arī nav bijuši SIA Man-Tess dežurantu ziņojumi par traucējošiem faktoriem. Turklāt minimālais attālums no Kundziņsalas līdz Tvaika ielai ir l,5 km, kas izslēdz iespēju piesārņotā gaisa nokļūšanai līdz Tvaika ielai.”

Ērika Dalibas replika:

"A.god. Kārli Anderson, dārgais Man-Tess, paldies par atbildi!

Savā 2012. gada 18. jūlija atbildē Nr. 127 SIA Man-Tess apgalvo, ka  nav nekādas infromācijas par vēstulē minētā kuģa darbību [1], tāpēc uzņemties par to atbildību nevar. Kā arī par to, ka nav bijuši ziņojumi par gaisa piesārņojumu [2]. Kā arī to, ka minimālais attālums no Kundziņsalas līdz Tvaika ielai ir 1.5 km [3].

Notikums dokumentēts un aprakstīts interneta vietnē un ar to var iepazīties jebkurš interesents - http://www.iinuu.lv/lv/dziveszinai/pardomas/man-tess-saga-sarkandaugava-suknis

Ir pamats uzskatīt, ka SIA Man-Tess sniedz NEPATIESU un, iespējams, apzināti sagrozītu informācija, sekojošu iemeslu dēļ:
1. Iepriekš norādītajā interneta vietnē video un attēlā skaidri redzams kuģītis, kurš atrodas Man-Tess piegulošā teritorijā, radot vibrācijas dzirdamajā un zemo skaņas viļņu diapazonā.
2. Īsi pēc pulkst. 23, minētajā datumā Tvaika un Gaujienas ielu krustojumā bija redzama VUGD automašīna ar ieslēgtām specializētām gaismas iekārtām. Minēto faktu var apstiprināt vismaz trīs liecinieki, apkārtnes namu iedzīvotāji, kā arī  iespējams noskaidrot, kurš vērsās ar pieteikumu VUGD.
3. Apgalvojums par attālumu no Kundziņsalas līdz Tvaika ielas tuvākiem namiem ir nepatiess:
a) kuģītis nevar atrasties Kundziņsalā, bet gan uz ūdens starp kundziņsalu un krastu,
b) iepriekš norādītājā internetā vietnē pēdējā ilustrācijā skaidri redzams, ka attālums no troksni izraisošā kuģīša iespējamās atrašanās vietas līdz tuvākajam Tvaika ielas namam nav lielāks par 500m.

Ar šo vēršu visu pušu uzmanību uz Man-Tess sistemātisko tendenci apzināti sagrozīt infromāciju, sniegt nepatiesas ziņas un maldināt gan apkārtnes iedzīvotājus, gan tiesībsargājošās iestādes."

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Cilvēciskuma līkloči. 4. Atsacīšanās no cilvēka

FotoAtsacīšanās no cilvēka un postcilvēka rašanās nav vienas dienas projekts, kā parasti saucam jaunas parādības bez vēsturiskajām saknēm. Vienas dienas projekti rodas bez akumulācijas – attiecīgā jaunā fenomena elementu pakāpeniskas uzkrāšanās, savākšanās. 
Lasīt visu...

6

Vispirms kvēls komunists vai VDK aģents, pēc tam aktīvs tautfrontietis un Saeimas deputāts

FotoŠādu cilvēku Latvijā ir daudz, tikai par viņu okupācijas laika pagātni tiek klusēts. Aizliegts arī rakstīt par viņu okupācijas laika "varoņdarbiem". Ne internetā, ne masu medijos nav iespējams atrast neko par viņu līdzdalību cilvēku vajāšanās. Un ne jau tāpēc, ka viņi tajās nepiedalījās. Viņi piedalījās - tikai visu kategoriski noliedz, un masu mediji paklausīgi klusē.
Lasīt visu...

21

Ģimenes medicīna laukos – papildspēkus gaidot, izdegusi un vientuļa

FotoPēdējā gada laikā arvien biežāk publiskā telpā dzirdam runas par akūtu mediķu trūkumu - te Stradiņos nav māsu, kuras varētu dot ķīmijterapiju, te Daugavpilī aptrūkušies anesteziologi, un apstājusies plānveida palīdzība, joprojām nesarūk rindas valsts apmaksātiem izmeklējumiem un speciālistu konsultācijām, un problēmu virkne šķiet nebeidzama.
Lasīt visu...

21

"Saskaņas" Nils nervozi pīpē Briselē: vara Rīgas domē slīd ārā no rokām

FotoRīgas mēra vēlēšanas ir izziņotas 19.augustā, un ir zināms, ka uz mēra amatu kandidē Oļegs Burovs no “Gods kalpot Rīgai” un “Latvijas attīstībai” frakcijas priekšsēdētājs Viesturs Zeps. Nedēļas beigās pēkšņi sarosījās vairāki Rīgas domē strādājošie politiķi.
Lasīt visu...

21

Cik ilgi līdz valsts apvērsumam Krievijā?

FotoPēdējās nedēļās masu medijus un sociālos tīklus pārpludina sirdi plosoši kadri no Maskavas, kuros redzams, kā maskās tērpti, bruņoti vīri ar stekiem sit un brutāli aiztur vienkāršus, miermīlīgus iedzīvotājus, kuri devušies uz kādu no publiskajām demonstrācijām.
Lasīt visu...

21

Apspriežamie jautājumi

FotoBiju nedaudz pārsteigts, kad saņēmu Saeimas ielūgumu piedalīties Baltijas ceļa gadadienai veltītā sarīkojumā. Patlaban celtniecības sezona rit pilnā sparā. Jābūt nopietnam iemeslam, lai ceļotu uz Latviju. Tāpēc gribētu dalīties pārdomās un uzdot dažus jautājumus, kas šajā sakarā rodas.
Lasīt visu...

21

Preventīvais uzbrukums

FotoPēc tam, kad tapa zināms par Sergeja Skripaļa un viņa meitas noindēšanas mēģinājumiem, Amerikas Savienotās Valstis aizliedza ASV uzņēmumiem pārdot Krievijai jebkuras tehnoloģijas, kuras var izmantot ieroču izgatavošanai, un aizliedza konsultēt un jebkā palīdzēt Krievijas uzņēmumiem, kuri darbojas bruņošanās nozarē.
Lasīt visu...

21

Sociālā revolūcija, visatļautības eskalācija un tās rezonanse

FotoKriminālā kapitālisma noziegumu brīvībā sods nedraud ne par ekonomiskajiem noziegumiem, ne par humanitātes noziegumiem.* Nesodamība stimulē visatļautību. Tas ir loģiski. Nesodamības apstākļos visatļautība nevar stāvēt uz vietas. Pēc 2018.gada 6.oktobra 13.Saeimas vēlēšanām pie varas nāca latviešu tautas vēsturē visnevērtīgākā paaudze (manis dēvētā “6.oktobra paaudze”). Tās valdīšanas laikā visatļautības paplašināšanās un intensificēšanās (eskalācija) ir acīmredzams fakts.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Muļķība

Jānis Miezītis grāmatā «Būt latvietim» jautā, vai muļķis var būt labs cilvēks, un pats atbild – nē. Muļķis neatšķir labu no slikta, derīgu no kaitīga,...

Foto

Ja mediji ir ceturtā vara, vai tiem nebūtu jāuzņemas arī vismaz ceturtā daļa atbildības?

Visi mēs esam dzirdējuši, cik ārkārtīgi nozīmīgu lomu demokrātiskā sabiedrībā ieņem mediji....

Foto

Valdības vasaras darbi

Parasti vasara ir atvaļinājumu laiks, kad visi atpūšas un priecājas par dzīvi. Atšķirībā no citiem gadiem šovasar politiķiem nesanāk īsti izbaudīt atvaļinājumu. Papildus...

Foto

„Izcilais LTV vadītājs” Belte septiņus mēnešus pēc atlaišanas nav bijis vajadzīgs nevienam darba devējam

Kad pagājušā gada beigās no amata tikai atlaists Latvijas Televīzijas vadītājs Ivars...

Foto

Vai patiesības sargsuns Eglītis no TV3 ir melnā PR stipendiāts?

Var jau būt, ka mūsu dienās kāds ir vēl tik naivs, ka tiešām tic – atsevišķi...

Foto

Cilvēciskuma līkloči. 3. Multikulturālisma un komunisma neiespējamība

Multikulturālismam un komunismam ir kopīgs liktenis – praktiskā neiespējamība. Ne multikulturālisms, ne komunisms nekad netiks praktiski realizēts. Abas koncepcijas...

Foto

Nākamgad aizliegs Zāļu tirgu?

Mīļie brāļi un māsas iekš Trimpus – šis mums var izrādīties nebūt ne tik retorisks jautājums. Paši zināt, kā tas ir: ēstgriba...

Foto

Manipulācijas

Emocijas ir loģikas ienaidnieks, emocijas liedz domāt loģiski un izdarīt saprātīgus secinājumus. Manipulācijas citam pret citu, vienai sabiedrības daļai ar citu sabiedrības daļu, viena uzņēmuma...

Foto

Pūļa gudrība, sabiedriskie mediji un valsts attīstība

2004. gada grāmatā “The Wisdom of Crowds” Džeimss Suroveckis (James Surowiecki) min virkni dažādu piemēru, kas rāda, ka sabiedrība kopumā...

Foto

Klusums Rīgas domē

Pēdējo nedēļu laikā maz dzirdams par iespējamām ārkārtas vēlēšanām Rīgas domē vai arī jauna mēra ievēlēšanu. Iespējams, Rīgas domē ievēlēto partiju deputāti ir devušies...

Foto

Vai Krišjānis Valdemārs un Krišjānis Barons latviešiem kā nācijai paredzēja 200 gadus?

To viņi rakstīja pirms 160 gadiem - 1859. gadā. Ņemot vērā šodienas valdības attieksmi...

Foto

Kas patiesībā notiek Latvijas Radio

Sabiedriskā medija žurnālistiem savā jomā jābūt vislabāk atalgotajiem valstī. Tas ir sapnis un mērķis, kuru jācenšas sasniegt un par kuru nekādu...