Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

zinu..

18.09.2012. 09:24

atkal kārtējais bandītisms policijā un dižajā kontroles sistēmā.. viss tiek sakārtots ka vajaga un pa galvu dabū tie, kas ne pie kā reāli nav vainīgi.. Liela mafija valda šajā valstī un "savējie" tieks vienmēr izvilkti..

Atbildēt

Giross

17.09.2012. 17:20

sudraba ir pilniga nule un ja tada karpa naks politika veca smaka tikai vairosies

Atbildēt

ir-ir

16.09.2012. 12:28

Un kā tas dzīvē ir pierādījies - zivs pūst no galvas. Un bez liekas kautrības tiek raksturota "sistēma" arī Valsts kancelejā svētku reizē ar direktores akceptu - Valsts kanceleja ir kā upe, pa kuru viens peld pa straumi ("apzinīgie" ierēdņi), cits pret straumi (ar iebildumiem par protokollēmumu saskaņošanu ar ieinteresētajām pusēm, tiesību aktu labošanu bez ministra un MP ziņas, par neprecizitāti un negodprātīgu pieeju darba pienākumu veikšanā, negoprātīgu pieeju darba samaksas organizēšanā, novērtēšanā , iebildumi par darbinieku un ierēdņu ģimenes locekļu saistība ar "čeku" u.t.t.), cits kraulā, cits suniski (domāti laikam ziņotāji), bet cits vispār paņem laivu un aizbrauc. Savā muļķībā daži ierēdņi pilnīgi precīzi noraksturoja sistēmu un tās darbību (iekļaujot morālu vardarbību un publisku pazemošanu) iestādēs.

Atbildēt

tom tom

15.09.2012. 13:52

Man liekas, tā Sudraba ir kārtīgi iesēdējusies. Un sen jau. Nu jau pāris pēdējos gadus ir tikai izkārtne.

Atbildēt

niks

15.09.2012. 09:33

Ne brīdi nešaubos, ka VK arī ir šīs sapuvušās sistēmas sastāvdaļa un, ja tāda nebūtu, tad tiktu aizslaucīta vēl veiklāk par šeit aprakstīto Pavlovu.

Atbildēt

Ojārs

[R] 15.09.2012. 01:05

Te nu ir tā retā reize, kad man jāpiekrīt paijai - tai, kura ir ar mazo burtu.
Es nevaru atrast nevienu formālu un pamatotu iemeslu, kāpēc šajā stāstā par tā varoni ir kļuvusi Valsts kontrole un vēl jo vairāk tās vadītāja. Teikšu atklāti, esmu ļoti nepatīkami pārsteigts, jo vēl nekad kaut ko tik neizsvērtu, pat paviršu, visnotaļ manis godājamā Lapsas kunga izpildījumā līdz šim nebiju sastapis.
Es sliecos domāt, ka Lapsas kungs, vēloties izgaismot principiāla taisnības aizstāvja, kas savā būtībā ir ļoti tuvs viņa paša gara radinieks, rūgto pieredzi un sāpi cīņā pret necaursitamo un amorālo valsts pārvaldes birokrātiju, kuru arī pats šī raksta autors ir līdz mielēm izbaudījis un pats šo cīņu ar vēja dzirnavām turpina dienu no dienas, ir aizrāvies. Iespējams, ka viņš ir kaut ko pārpratis, nepamanījis, neizvērtējis, ka sācis jau bliezt pa savējiem – I.Sudrabu, kura pēc savas pārliecības un būtības atrodas tajās pašās principiālo taisnības aizstāvju rindās. Viņš ir nekritiski demonizējis visu un visas valsts amatpersonas, kuras trāpījušās sižeta varoņa tuvumā, sabāžot tos vienā maisā, piemirstot par to, ka atbildība, tai skaitā arī morālā, nevar būt kolektīva - tā ir un tai jābūt individuālai. Vēstījums un tā emocionālā iedarbība no tā ir ieguvusi, taču... Man šķiet, ka viņš neapzinās, ka tādejādi ir nodarījis kaitējumu arī pats sev, savam darbam un misijai, kuru pats uzņēmies un kā dēļ es viņu cienu. Un tas ir vienīgais iemesls, kāpēc ir tapis šis mans komentārs. Taču nekļūdās tikai tas, kurš neko nedara...

Atbildēt

paija

[R] 14.09.2012. 22:20

Valsts kontroles mājas lapā publicetAJOS dokumentos par šo tēmu -revizijas aktā un lemuma gan vispar neviens konkrēts vainīgais nav uzrādīts, tads Pavlovs arī ne, tāpēc arī VK nekadus paskaidrojumus no viņa nevajadzēja. Parbaudes rezultatus vienmer saskaņo ar parbaudamo, var piemeram atrasties attainojoši dokumenti. Tapec nav saprotams,kada sakara te VK vispar piemineta.
Ja Lapsas rīcība ir citadi VK dokumenti, būtu bijis labi tos publicēt. Nav saprotams no raksta, par ko tad tas Pavlovs vispar atbildeja, direktora vietnieks jau nu gluži dežurants nav.Un pat dežurants varetu atbildet par to,ka laiž trenēties komandas,kas nevar uzradīt apmaksas dokumentus.

Atbildēt

līdz šim

14.09.2012. 22:13

vispār es Sudrabkundzi cienīju, bet izrādās tāda pati vecās sistēmas (netaisnības, nelikumību) balstītāja, ne tā kvēlā cīnītāja par taisnību jebkuriem līdzekļiem, kā bija šķitis!

Atbildēt

Miljons

14.09.2012. 22:10

... strādāju valsts iestādē un ne reizi vien ir redzēts kā safabricē lietas pret kādu, kurš nav "ērts"... tāda IR SISTĒMA! Vai nu peldi pa straumi pats, vai Tevi "ievirzīs", bet, ja spirināsies pretī, norādot uz acīmredzamām aplamībām, netaisnību, nekompetenci vai nelikumībām, labākajā gadījumā tas beigsies ar darba zaudēšanu, sliktākajā ar kādu ierosinātu krimināllietu, lieki apliecinot zelta vērti teicienam : "Bil bi chelovek, atatja vsegda naidjotsja" ... Ja domājat, ka kaut kas mainīsies, tad velti, labāk iemācaties peldēt "pa straumei", izciest kāda cita vietā kādu pazemojumu, nepelnītu sodiņu, ja vien neesat laimējis loterejā miljonu, lai varētu atļauties saukt lietas un personas īstajos vārdos (kaut tāpat jau tas neko nemainīs sistēmā). Nu zinām mēs tagad par Pavlova gadījumu un droši, ka katrs no ierēdņiem vēl kādu līdzīgu - nu un tad ? Kas ir/būs mainījies pēc šo faktu nākšanas atklātībā?
Tas ir tāpat kā tūkstošiem šeit Lapsas atklāto neģēlību... un kas tad mainās - ja godīgi, pa lielam NEKAS !

Atbildēt

jancis

14.09.2012. 21:25

Paldies,izlasīju,taču nav vārdu,lai ko pateiktu,jo mūsu valstī nav neviena no atbildīgajām personām,kas to saprastu,kas sadzirdētu,kas nestu atbildību,tas ir fakts.....kaut visi posteņi taču darbojas,visi svarīgākie krēsli ir aizņemti??????

Atbildēt

Ontūns Mazpusāns© (lit.pseid.)

[R] 13.09.2012. 17:33


Mediju ziņa: "Cilvēku, kurš mēģina parādīt ačgārno lietu kārtību Latvijā, šajā "valstī" ir ērti un parocīgi, arī savus mazvērtības kompleksus veldzējoši, apvainot visos nāves grēkos. Inkriminēt viņam patriotisma trūkumu vai korupciju, piedēvēt atkarību no oligarhu, no krievu, no žīdu naudas. Apvainot klajā cinismā un vulgārumā, apzinātos mēģinājumos iedzīt tautu depresijā un bezcerībā. Uzstādīt gara kaišu vai delīrija diagnozi. Vai vienkārši publiski prasti nogānīt, publicistiski ignorēt, falsificēti "tiesiski sankcionēt" vai vispār "apklusināt" un tamlīdzīgos veidos "audzināt"... Jābrīnās, kādēļ joprojām labticīgie tautieši šodienas dižķibeles apokaliptiskajās konvulsijās nevaino šos "ciniskos klaigātājus" - kā "disidentiski orientētus tipus", kuru Patiesības vārds tomēr, kā izrādās, pat vēl līdz šim nav spējis nomaitāt visu šo mūsu labiešu, gudro galvu, cūkģīmju etc. gaišos un paliekošos tēlus "vaukšķu un reņģēdāju pūļa" masu apziņā?..." (aptuvena citāta autors: žurnālists un publicists Aivars Tarvids, publikācija "Veltā patiesība.", 31.07.2009.)
-----

Šeit (Muļķu Zemē, t.i.).
( iz "O.M.© arChīva" )

Šeit svētuļi - bez Dieva,
Un "ticīgie" bez lūgsnas,
Šeit "viena trekna rieva",
Un "domātavā"... (plūksnas).

Šeit miljonus var laupīt,
Un ‘SILES biedros tusēt’,
Šeit santīmus var taupīt,
Un ‘pāķos’ nīkstot klusēt.

Šeit "prezidentos" ie(k)līst,
Var, ‘ziepējoties’ “zaļi”,
Šeit "vaukšķiem" ‘veša piesvīst’,
Kad Pilī salien ‘švaļi’.

Šeit "likumi" priekš pašiem,
Tiek "ķēķī" ‘samuļļāti’,
Šeit "pūļa lupatlašiem",
Liek ‘pieliekties uz drāti’.

Šeit "struktūras" ‘ņem priekšā’,
Pēc "shēmas", angažēti,
Šeit "orgāni" ‘dod iekāš(s)’,
Kad "panti" ‘piemeklēti’.

Šeit nauda ‘nepareiza’,
Pērk "tiesnešus" bez goda.
Šeit "taisnā" tiesa greiza,
Triec Temīdu ‘uz poda’.

Šeit "tiesībsargu" ‘mentiem’,
Tiek "granti" ‘iedalīti’,
Šeit notiesāt (par ‘centiem’),
Var ‘reņģēdājus’, "glīti".

Šeit ienīst "disidentus",
Kas "kūda glupo Tautu",
Šeit uzrīda tiem ‘mentus’,
Lai "b(ļ)aurus" plosot kautu.

Šeit cena Sirdsapziņai,
Ir ‘polšs’ un blašķe alus,
Šeit maksā "plašsaziņai",
Lai ‘sabāž dūņās galus’.

Šeit "pūlim" sen ‘pie kājas’,
Ko ‘ļerzā’ "varas balsti",
Šeit ļaudis pamet Mājas,
Un mūk uz svešu valsti.
...
Šeit "valsts" uz savu Tautu,
Spļauj, apņirdzoties skaļi,
Šeit nav, kas pretī bļautu =
Zeļ *Muļķu Zeme*, zaļi...

=====

oriģinālversija = "O.M.© blogā":

http://ontuns-m.blogs.lv/?p=6357

u.c.

P.S. Visi "O.M.© arChīvā" fiksētie notikumi ir ienākušies vienīgi Lielp!sānu Pilsoniski Suverēnajā Republikā (LPSR), Ontūna Mazpusāna jurisdikcijā. Visas tēmas, pieminētie personāži, apstākļi u.t.t. ir visīstākie izdomājumi. Interesentiem (t.sk. - privāti) & lietišķai saziņai: http://ontuns-m.blogs.lv .

‘ANNO’ ~ Muļķu Zeme, XXI gadsimts.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Lai visai pasaulei varētu parādīt „noderīgāku realitāti”

FotoVēl viens notikums ar Holivudas blokbasteram līdzīgu sižetu nesen izvērsās vienā no Minskas ielām. Daudzi no mums redzēja video, kurā jauns vīrietis (tālāk “mūsu varonis”) ar it kā nejauša taksista palīdzību veiksmīgi aizbēg no OMONa. Apskatīsim tuvāk, kāpēc šis notikums atgādina Holivudas filmu ne tikai savā sižetā, bet arī pēc specefektiem.
Lasīt visu...

18

Vecuma ierobežojumi kreditēšanas jomā, jeb vai banka var senioriem atteikt piešķirt kredītu

FotoVērojot tendences kreditēšanas tirgū Eiropā, secināms, ka liela daļa kredītiestāžu, lai iespējami izvairītos no finansiāliem zaudējumiem, kas var rasties, ja klients pilnībā vai daļēji neizpilda savas kredītsaistības ilgākā termiņā, nosaka vecuma limitu kreditēšanas pakalpojumiem, jo vecumu saskata kā būtisku riska faktoru.
Lasīt visu...

15

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

FotoŠodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju likums”, un tā mērķis ir stiprināt iedzīvotāju piederību vietējām kopienām un latviešu vēsturiskajām zemēm – Kurzemei, Latgalei, Sēlijai, Zemgalei un Vidzemei. Tajā ir arī runa par četrām reģistrētajām kultūrtelpām – suiti, Rucava, Lībiešu krasts, kultūrtelpa “Upīte”, bet ne tikai par jau reģistrētajām kultūrtelpām.
Lasīt visu...

6

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

FotoSaistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot personīgi Jums.
Lasīt visu...

21

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

FotoAugsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu ar iecelšanu Ģenerālasamblejas 75. sesijas priekšsēdētāja godā. Varu Jums apliecināt, ka Latvija aktīvi līdzdarbosies, lai panāktu, ka nākamo 12 mēnešu garumā šī tik svarīgā organizācija varētu Jūsu vadībā darboties veiksmīgi.
Lasīt visu...

6

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

FotoMatemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni. Ziņas nonāca Latvijas televīzijā.
Lasīt visu...

21

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

FotoLatvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder Turaidas kvartāls Jūrmalā, pēc īpašuma statusa maiņas par 40 000 EUR ir samazināts nekustamā īpašuma nodoklis (NĪN), neatbilst patiesībai.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

Manā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai...

Foto

Sankcijas. Retorika un realitāte

Šī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz...

Foto

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto...

Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...