Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

RP

29.03.2020. 10:16

»

paardomas

Saprāts un intelekts nav viens un tas pats...


Stulbs un veel stulbaaks! Gjimenee visus beernus audzina vienaadi.
Ja kas, tad shajaa rakstaa bija pavisam cita teema.

Atbildēt

Normunds Šlitke

26.03.2020. 22:42

»

Smags skats

Šlitkes petings ar Rinkēviču


Visticamāk anālā seksa laikā ieņemtais un caur tūpli dzemdētais anonīmais komentētājs, kurš sevi lepni dēvē vārdā “Smags skats”, savas pārdomas par dzīves jēgu nolaida turpat, kur lielāko daļu savas bezjēdzīgi iztērētās spermas un smadzeņu

Atbildēt

Anonīms

26.03.2020. 12:54

Būtu vismaz iedevis savu savārstījumu kādam izkoriģēt. Tik daudz kļūdas!

Atbildēt

Normunds Šlitke

25.03.2020. 21:19

»

paardomas

Acīmredzami dr.Zalīša lekcijas tev nav gājušas labumā.Zālītis ļoti sekmīgi ārstēja homoseksuāļus un citus perversus cilvēciņus


Un kā ar petingu? Arī tas šajās drūmajās pašizolācijas dienās tiks kvalificēts kā perversa anomālija, kas jāizskauž iedīglī - kā vīruss?

Atbildēt

A

25.03.2020. 20:42

Bļe aizvandījās un uzspļāva esośajā situācijā ar vīrusu, kas jau skaidri iezīmējās mēnesi iepriekš. Tad lai arī tur sēž mākslinieki. Pietiks repatriēties un vēl vairāk papildināt Latvijas teritoriju ar šo bacili. Jābūt taču kaut kādai atbildībai pret līdzcilvēkiem, ā bet saiemā sēdošajiem tādas nav, piemirsu. Tos pašus sasēdināt blakus repatriētajiem.

Atbildēt

LETA

25.03.2020. 18:18

Centra partija atkārtoti aicina prezidentu Levitu ap 450 000 eiro, kas paredzēti viņa šāgada ārzemju braucieniem, steidzami pārskaitīt medicīnai, cīņai ar pandēmiju Latvijā.

Atbildēt

4.maija okupācijas administrācija

25.03.2020. 18:03

Mūsu biedru tiesības nedrīkst ierobežot kamēr mūsu kliķes tiesa tos nav atzinusi par vainīgiem valsts nozagšanā. Bet to jums gojām nekad nepierādīt, jo vienmēr mēs atrunāsimies par pierādījumu trūkumu.

Atbildēt

!

25.03.2020. 17:13

Turīgais slānis,kas šo sērgu atveda uz Latviju, mācēs izgrozīties-cietīs vienkāršie ļaudis,kuri pašaizliedzīgi kalpo Latvijai un lieki neblandās pa pasauli(īpaši tad,kad valdība to neieteic).
STINGRA KARANTĪNA SPECIĀLĀS TELPĀS!!!POLICIJAS UN ARMIJAS PIESAISTE!
Liberālisms lai iepauzē!
GLĀBSIM LATVIJU!!!

Atbildēt

juris

25.03.2020. 15:22

Domāju, ka AM un pārējo organizētā repatriācijas organizēšana tādā veidā kā tas notiek,ir sodāma.Ved mājās un viss. Ļoti apsveicami.Bet kas viņiem deva tiesības ievest inficētus un palaist brībībā, lai inficētu citus.Kārtējo reizi pierāda, cik spējīgi ir Kariņš,Ārlietu, veselības munistri un pārējā Co Vismaz jau Prezidenta k-am bija drusku jāpadomā .Ir daudzi varianti, bet trūkst smadzeņu Un tādi vada mūsu valsti un cenšas veidot tās nākotni.NOŽĒLIJAMI....

Atbildēt

Hitlers arī bija homoseksuālis

25.03.2020. 14:05

Latvijā par ministriem liek lielākos kropļus vai nejēgas, kas nekur citur nespēj realizēties. Tikai loģiski, ka Rinkēvičs ir ministrs. Tas pats sakāms par Viņķeli, Šuplinsku, Reiru, Gerhardu un citiem valsts pārvaldes nemākuļiem.

Atbildēt

Normunds Šlitke

25.03.2020. 13:58

»

paardomas

Dzīvnieku pasaulē šādi eksemplāri izmirst.Palasiet ka labāk dr. Zālīša atzinumus.Viņš nav vienīgais kurš neatzina perversijas.Tieši homoseksuālie gānās par vērtībām,aizvieto vērtības ar anomālijām


Jā, dr. Zālītis mums septītās vai astotās klases skolēniem Pumpuru vidusskolā (toreiz Jūrmalas 4. vidusskolā) skaidroja par “perverso” orālo seksu - redz, mamma esot mazo puisīti pēc vannas bučojusi uz visām vietām, tāpēc dr. Zālītim nu jau pieaugušais vīrietis esot jāārstē no “perversas vēlmes uz orālo fallāciju”. Kas ārstēja pašu dr. Zālīti?
Pietiek jau ar Baznīcu, kura gadsimtiem ilgi masturbāciju atzina par grēku....

Atbildēt

Normunds Šlitke

25.03.2020. 13:50

»

Par garīgi veselu sabiedrību!

Pretīgi ir tie, kuri piderus uzskata par normāliem un veseliem cilvēkiem


Komentāra autors ir lielisks piemērs aicinājumam lietot prezervatīvus arī anālā seksa gadījumos, lai šādi homofobi izdzimteņi nerastos vispār. Ievērosim sociālo distancēšanos!

Atbildēt

Normunds Šlitke

25.03.2020. 13:46

»

RP

Pienjemu, ka neadekvaatie komenteetaaji ir kompleksu nomaakti indiviidi. Ja jums gjimenee piedzimst beerns ar netradicionaalu orientaaciju, tad ko- baaziisiet atpakalj, vai spainii...


Par šo ir patiesi lieliska filma ar augstākās raudzes aktieriem “ Boy erased”. Šonedēļ pieejama arī Shortcut un Helio.

Atbildēt

Par garīgi veselu sabiedrību!

25.03.2020. 12:55

»

tādi esam

Šodien atkal valstī ar 4 lidmašīnām ieradīsies gan apzinīgie, gan neapzinīgie valstspiederrīgie. Taču valdībai un ministram bija jau pašā sākumā jāsaprot, ka viņi ir bumba ar laika degli, kurai bija jānoteic karantīna...


Pretīgi ir tie, kuri piderus uzskata par normāliem un veseliem cilvēkiem.
Tad jau drīzi arī suņu un bērnu drāzēji tiks uzsktatīti par normāliem un psihiski veseliem...

Atbildēt

paardomas

25.03.2020. 12:54

»

RP

Jaa, jaa, arii dziivnieku pasaulee ir konstateeti shaaadi novirzieni. Tad, ko? Taa ir audzinaashanas vai sabiedriibas ietekmee


Dzīvnieku pasaulē šādi eksemplāri izmirst.Palasiet ka labāk dr. Zālīša atzinumus.Viņš nav vienīgais kurš neatzina perversijas.Tieši homoseksuālie gānās par vērtībām,aizvieto vērtības ar anomālijām.

Atbildēt

Zilie

25.03.2020. 12:44

Pastumdīsim kaku šodien, skaidrosimies rīt

Atbildēt

tādi esam

25.03.2020. 12:38

»

no Jūrmalas

1. Rīt skaidroties par to, KĀPĒC tik daudz potenciāli bīstamu repatriantu tiek ielaisti Latvijā BEZ KARANTĪNAS NOTEIKŠANAS konkrētās valsts vai pašvaldību vietās, būs par vēlu! Liela daļa neapzinīgo iebraucēju ir bezatbildīgi un aplipina savas ģimenes, tie tālāk kā ģeometriskā progresijā... Vai mums...


Šodien atkal valstī ar 4 lidmašīnām ieradīsies gan apzinīgie, gan neapzinīgie valstspiederrīgie. Taču valdībai un ministram bija jau pašā sākumā jāsaprot, ka viņi ir bumba ar laika degli, kurai bija jānoteic karantīna.
Komentāri par homoseksuālistiem patiešām ir pretīgi.Acīmredzami tos raksta slimi cilvēkizstrādājumi.

Atbildēt

RP

25.03.2020. 12:29

»

paardomas

Saprāts un intelekts nav viens un tas pats...


Jaa, jaa, arii dziivnieku pasaulee ir konstateeti shaaadi novirzieni. Tad, ko? Taa ir audzinaashanas vai sabiedriibas ietekmee?
Lieciet mieru, vismaz, negaanieties par lietaam, ko neizprotiet. Tas Jums godu nedara. Piedodams, vieniigi, ja esat veel nenobriedusha pusaudzja vecumaa.

Atbildēt

A

25.03.2020. 10:47

Pareizi, vispirms darīsim un pēc tam domāsim. Klasika.

Atbildēt

paardomas

25.03.2020. 10:38

»

RP

Pienjemu, ka neadekvaatie komenteetaaji ir kompleksu nomaakti indiviidi. Ja jums gjimenee piedzimst beerns ar netradicionaalu orientaaciju, tad ko- baaziisiet atpakalj, vai spainii...


Saprāts un intelekts nav viens un tas pats.
Bērni piedzimst veseli,tālākais ir audzināšanas un sabiedrības neveselīgās daļas ietekme,kā arī propaganda.
Par ārieni labāk nediskutēt vispār,šos personāžus var atpazīt bez mikroskopa.
Ir arī fizioloģiskas dabas anomālijas,vismaz četras reizes palielināta hipofīze.Hipofīze ražo hormonus,bet ar šādu hormonu vētru diez vai var pieņemt adekvātus lēmumus.

Atbildēt

no Jūrmalas

25.03.2020. 10:02

1. Rīt skaidroties par to, KĀPĒC tik daudz potenciāli bīstamu repatriantu tiek ielaisti Latvijā BEZ KARANTĪNAS NOTEIKŠANAS konkrētās valsts vai pašvaldību vietās, būs par vēlu! Liela daļa neapzinīgo iebraucēju ir bezatbildīgi un aplipina savas ģimenes, tie tālāk kā ģeometriskā progresijā... Vai mums trūkst sporta zāļu, lētu viesnīcu? Kāpēc Lietuva var, bet Latvija nevar?
2. Beidziet te rakstīt jēlos komentārus par ministra seksuālo orientāciju! Tas liecina par jūsu debilismu.

Atbildēt

RP

25.03.2020. 09:19

»

Secinājums

Šie deģenerāti grauj vērtību sistēmu un tās vietā ievieš perversu dzīves skatījumu un perversas antivērtības


Pienjemu, ka neadekvaatie komenteetaaji ir kompleksu nomaakti indiviidi. Ja jums gjimenee piedzimst beerns ar netradicionaalu orientaaciju, tad ko- baaziisiet atpakalj, vai spainii?
Pasaulee esmu sastapusi homoseksuaalus puishus un secinaaju, ka vinju intelekts un koptaa aariene ir daudz paaaraaka par muusu rupjiibu varonjiem.

Atbildēt

Normunds Šlitke

25.03.2020. 09:02

»

Cyril

Ты мой друг, я люблю Тебя


Labāk sūkā ledu!

Atbildēt

viss notiek

25.03.2020. 08:59

Ārlietu ministrijas kompetencē viss ir kārtībā, mums nav jālien katra personīgajā lietā, kāpēc, kad un kur? Absurds sākas nākošajā posmā, kad valsts apelē pie šo repatriantu goda prāta, kas kā mums visiem zināms ir stiepjams jēdziens. Daudzi iespējams, ka arī ievēros noteikumus, bet atliek būt tikai pāris vai pat vienam "cool" no atbraucējiem, lai šejienes sabiedrība iegūtu vēl vienu jaunu infekcijas aku. Pašreizējā stratēģija ved pretim neprognozējamam iznākumam.Ko līdz visādi un strikti ierobežot vietējos iedzīvotājus, ja infekcija atbrauc ar kuģi vai atlido ar lidmašīnu?!

Atbildēt

xxx

25.03.2020. 08:37

»

kaķa smiekli

Vismaz šādā situācija vajadzētu distancēties no ministra personības apspriešanas un runāt par lietu. Tas, ka ministrija organizē repatriāciju, ir labi un par to var priecāties līdz brīdim, kamēr šie cilvēki nav izkāpuši no piedāvātā transporta uz Latvijas zemes. Tālāk mums kā Krievijā - cerība uz *авось...


Piekrītu par obligātu karantīnu visiem, kuriem pēķšņi Latvija dārga.
Tagad sanāk tā, ka viņu tiesības ceļot tiek uzskatītām par pārākām par riska grupas tiesībām dzīvot.
Un šo es nespēju saprast.

Atbildēt

Komiteja 300 ar savu mākslīgi sintezēto koronavīrusu

25.03.2020. 08:05

visai pasaulei parāda tās vājumu. Stulbumu un parazītismu. Pasaule mainās. Kapitālisms pāriet imperiālisma stadijā. Kādā pēriet pēcimperiisma stadijā? Valsts un globālās finansu korporokrātijas sadarbības stadijā pret tautām un civilizāciju, ko mēs redzam uzskatāmā piemērā - netiek ņemtas vērā tautas intereses - Latvijā ar to, ka E. Levits ignorēja likumu par madiķu algu palielināšanu. Valsts korporācja pret tautu, kas ved pie genocīda un tautas totālas kontroles. Komitejas 300 tēze ir līdzīga, kādu pauda E. Levits konferencē par privātpersonas attiecībām ar valsti: ”Visi cilvēki ir dzīvnieki. Cilvēks atšķirībā no dzīvnieka izprot savas tiesības”. Komiteja 300 pauž līdzīgu viedokli :” Cilvēkam vienā galā ir smadzenes, bet ar otru galu viņš ražo kaudzi mēslu”. E. Levits to tiešām dara. Runā par tiesībām un tām uzspļauj.

Atbildēt

Normunds Šlitke

25.03.2020. 07:56

»

...

Varbūt ir vērts saprast ka dibens nav dzimumorgāns,kaut arī tavs ministrs to pielieto analoģiski


Ja dibens nebūtu dzimumorgāns, tad kā varētu rasties anonīmie komentētāji?

Atbildēt

omg

25.03.2020. 07:03

»

Aija

Nekur nav anketēšana, arī analīzes noņems ksn grib. Pēc atbraukšanas dodas uz sabiedrisko transportu un pazūd zilajās tālēs. Tās visas ir pasakas, žēl ka ministrs atrauts no realitātes


Protams- Ārlietu ministrija atbild gan par anketēšanu, gan analīžu veikšanu, gan sēņu veču nogādāšanu līdz katra gultai! Cik aprobežotai ir jābūt, lai kaut ko tādu kricelētu... Paprasi labāk šos jautājumus veselības, labklājības ministrijām un pašvaldībām! Pēc komentāru līmeņa- 100% esi viņu vēlētāja. Fakts, ka šie pasākumi nenotiek liecina par šo jomu ministru un darboņu šauro skatu uz problēmu. Analīzes ņemt visiem nav jēga, bet izolēt ja nu pašvaldības varēja saņemties.

Atbildēt

Pa vienkāršo

25.03.2020. 06:30

»

hmm

Kopumā Rinkevičs malacis, dara, kas jādara un skaidrosimies tiešam pēc tam


Kāda tur skaidrošanās, dzīvi palikušie zinās kuri striķi godam nopelnījuši

Atbildēt

Q

25.03.2020. 05:03

Sabiedrība vēl līdz galam nav izpratusi kādu postu tai nes pederasti atbildīgos amatos. Pederastiem nav bērnu, tātad arī nākotnes, viņi dzīvo tikai savu izvirtīgo iegribu apmierināšanai,tas ir neprāts ielikt šādus cilvēkus sabiedriski nozīmīgos amatos!

Atbildēt

K

25.03.2020. 03:07

»

Fricis

Var tikai pabrīnīties cik daudz cilvēkos žults, tik daudz pretīgu komentāru


,,Žulti'' viņs ir godam nopelnījis! Arī šī akcija - aizklīdu,šo aitu pārvesana, ir idiotism augstākajā mērā. Ne pati atvešana, bet Rinkeviča un parējo nenoorganizetās tālākā rīcība. Atvest, lai brīvi palaistu izklīst pa visu valsti un aplaist citus. Tā ir ne tikai stulba, tā ir noziedzīga rīcība !!!!! Mūsu daudzdīvokļu mājā pašā Rīgas centrā katrā no 8 kāpņu telpām esot pa vairākiem atvestajiem ar pēdējiem Rinkeviča reisiem. Par to uzzinājām vakar, kad skafandros tērpitie vairākkārt ieradās mājā. Super!!! Tālāk bezatbildībā vairs nav kur iet! Vajagot īpasas distances ieturēt.... vajagot biežāk dezificet ..... un nedrīkstot teikt, ka mājā ir saslimušie. Lai Rinkevičš , reisu organizētājs, nosauc to Satversmes pantu, kurš viņam ļauj pakļaut tūkstošiem cilvēku dzīvības riskam, glābjot pārsimts bezatbildīgos! Gribu zināt likuma pantu, kas ļāva atvestos izlaist nekontrolēti pa visu valsti!

Atbildēt

Viltnieks

25.03.2020. 00:59

Nu ko var muldēt?! Rinkēvičs ir viens no labākiem ministriem valdībā, kam patreiz reāli jāstrādā pilsoņu labā. Respekts un U! gan viņam gan visiem ĀM darbiniekiem!

Atbildēt

Jokohama

24.03.2020. 23:09

Globālā pārvalde uztaisa "shut down restart"sistēmai,tālāk sekojiet notikumiem bez panikas!Galvenais ģimene un miers!

Atbildēt

...

24.03.2020. 19:19

»

Tauta

Iespējams, ka Šlitke pats ir viens liels dzimumorgāns


Vai tiešām nevar bez apvainojumiem?Es domāju par dzimumorgāniem,tie taču vajadzīgi un lietderīgi,kā drīkst tos salīdzināt ar Šlitki.

Atbildēt

Tauta

24.03.2020. 18:45

Iespējams, ka Šlitke pats ir viens liels dzimumorgāns

Atbildēt

demokrāts

24.03.2020. 17:57

»

124.pants. Pedarastija

Par pedarastiju


Tagad tā goda lieta,pie varas tikai deģenerāti.

Atbildēt

124.pants. Pedarastija

24.03.2020. 17:49

Par pedarastiju-
soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Alda Gobzema rekviēms

FotoTuba Mirum (Pastarā diena) – ar to mūsu valdībai un visiem ļaunajiem spēkiem draud Aldis Gobzems kopš tā brīža, kad iesaistījās par cīņu pie varas galda. Gobzema aktivitātes var pielīdzināt kopējai plūsmai, kura sākās ar Brexit kampaņu un Donalda Trampu nākšanu pie varas ASV un notikumiem citur pasaulē, kur par galveno dzinuli ir ārējs vai iekšējs drauds, briesmas, netaisnība. Gobzems draud ar procesu sākšanu visiem par neslavas celšanu, bet sausais atlikums ir tāds, ka nekas tāds nav noticis. Turpretim ir ierosināti procesi pret viņu par neslavas celšanu, kur verdikts ir bijis viens ne Aldim par labu.
Lasīt visu...

12

Mieru, tikai mieru

FotoŠie slavenā, gudrā un šarmantā vīreļa ar propelleri uz muguras - Karlsona vārdi mūsdienās ieguvuši sevišķu aktualitāti. Jo nav viegli saglabāt mieru tik masīva infoterora un valsts terora apstākļos. Piemēram, izrādās (un tas pat netiek vairs slēpts), ka "brīvprātīgi" pieejamās vakcīnas ir ekperimentālas, attiecīgi - vakcinējamie cilvēki piedalās klīniskā eksperimentā. Bez samaksas. Ar risku savai veselībai vai dzīvībai. Pat oficiālajos medijos ir "pasprukusi" šī informācija.
Lasīt visu...

21

Kādēļ nav ieteicams vakcinēties pret COVID19 (jo īpaši ar mRNA tipa vakcīnām)?

FotoTā kā arī Latvijā valdība sāk apšaubāmu masveida vakcinācijas propagandas kampaņu, kas var izvērsties pat mēģinājumos uzsākt piespiedu vakcināciju modernizēta totalitārisma stilā, īsumā jānorāda galvenie iemesli, kādēļ nav ieteicams vakcinēties pret COVID19, jo īpaši ar jaunā tipa mRNA vakcīnām.
Lasīt visu...

6

Labklājības ministrijas un pašvaldību neizdarība noved pie dzīvības apdraudējuma cilvēkiem, kuri uzturas sociālās aprūpes centros

FotoKopš ārkārtējās situācijas valstī, ko izraisījusi Covid-19 krīze, tiesībsargs ar vērību seko līdzi notikumiem, kas saistīti ar personām, kas ilgstoši atrodas sociālās aprūpes centros. Tiesībsargs uzskata, ka Labklājības ministrijas un pašvaldību neefektīvās sadarbības dēļ tiek pārkāptas personu tiesības uz veselību un dzīvību.
Lasīt visu...

15

Pele spēlējas ar kaķi: Ivo Leitāns pret Aivaru Lembergu

FotoKad vienā no Ventspils mēra Aivara Lemberga preses konferencēm jautājumus sāka uzdot LTV žurnālists Ivo Leitāns, uzreiz izvērtās aizraujošas debates starp kaķi un peli teju stundas garumā, turklāt šis ir no tiem gadījumiem, kad abas puses vienlīdz var uzskatīt par kaķi un par peli reizē.
Lasīt visu...

13

Pieaug slēgto tirgotāju skaits, jāglābj nozare

FotoNozare turpina darboties sarežģīta regulējuma apstākļos. Atbalstu saņem regulāri apturēto uzņēmumu darbinieki, turpinās pieteikšanās uz apgrozāmo līdzekļu pabalstiem, ar nepacietību tiek gaidīts lēmums par nomas maksas atbalsta piešķiršanu. Vienlaikus pieaug pircēju neapmierinātība ar sortimenta ierobežojumiem un valdības sadārdzināto aizliegto preču iegādes procedūru. Savukārt, uzņēmēji neapmierināti ar preču krājumu iesaldēšanu un aizliegumu nopelnīt tirdzniecības vietu saglabāšanai (komunālie maksājumi, noma).
Lasīt visu...

6

Atbilde ir tuvāk, nekā tu domā

FotoCik labi, ka mēs dzīvojam laikā, kad ir tik daudz iespēju! Piemēram, ir tik daudz iespēju baidīties:
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pilsoni! Ja gribi paspēt nodibināt partiju, tad kur ņemt nosaukumu? Tev palīgā nāks Ukraina

Skatoties uz pašvaldību vēlēšanām šogad un Saeimas vēlēšanām nākamgad, plāno dibināties ne...

Foto

Esmu brīvs un spēcīgs cilvēks, tāpēc iesūdzēšu visus, kas man darīs pāri

Esmu ar savu parakstu apliecinājis dalību partijā Likums un kārtība! Un Tu? Seko man un...

Foto

Kam tic tie, kas grib, lai netici nekam

Brīžos, kad plašākam sabiedrības lokam piemin okultismu, tad vieni smīkņā klusi, citi steigtu pildīt savu operatīvo armijai pielīdzināmo...

Foto

Tikai slikti cilvēki iebilst pret datu nesēju atlīdzību mobilajiem telefoniem

Latvijas autoru, mūzikas izpildītāju un producentu organizācijas ir gandarītas par LR Kultūras ministrijas (KM) virzītajām izmaiņām...

Foto

Pietiek norādīt kā piemēru citu valstu neizdarību, attaisnojot mūsējās

Kas mainījies? Kad studēju medicīnu, mums mācīja, ka no desmit cilvēkiem vismaz viens ir savādāk domājošs. Vai...

Foto

Zakatistovam, Nemiro un kompānijai nāksies atskaitīties

Šā gada 7.janvārī Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrs ir apstiprinājis 2020.gada 6.decembra politiskās partijas KPV LV ārkārtas biedru sapulcē ievēlēto valdi:...

Foto

Vajadzētu pieprasīt arī izglītības un zinātnes ministres demisiju

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde aicina Ministru prezidentu Krišjāni Kariņu neatstāt bez ievērības Latvijas Izglītības un zinātnes...

Foto

Par cenzūru portālā Draugiem (ja vēl atceraties tādu)

Līdz 2017.gada maijam biju pārliecināts par to, ka visi cilvēki pasaulē  vissiltākos pateicības vārdus saka un vislielāko cieņu...

Foto

Kāpēc Latvijas vara un mediji nekomentē Lielā Restarta konceptu?

Pēc gandrīz gada juku un haosa atbilde uz šo jautājumu ir acīmredzama. „Jaunās Perestroikas” ieviešanai uzsvars tiek...

Foto

Šoreiz mēģināšu atbildēt par saviem vārdiem: politiskās partijas "Likums un kārtība" dibināšanas manifests

Mēs neticam papīru kalniem. Papīrs panes visu. Līdz šim Latvijā ir bijušas simtiem...

Foto

Praktiski padomi - kā apturēt vīrusu

Kopš pavasara nekas nav mainījies, vēl joprojām tie paši labie, vecie, efektīvie ieteikumi! Tātad vīruss nekad nesākas uzreiz plaušās, tas...

Foto

Pietiek muļļāties

Lai nu kā kādam nepatiktu Latvijas pašreizējā valdība, kura rīkojas pēc Krilova fabulas motīviem, tad nu šoreiz jānoņem cepure premjera priekšā....

Foto

Kas traucē?

Gada pirmajā pusē mēs lepojāmies ar to, ka mūsu „aktīvās” rīcības rezultātā esam labā epidemioloģiskā situācijā, salīdzinot ar citām valstīm. To, lepni krūtis izgāzuši,...

Foto

Es sekoju un izprotu

Pastāvīgi un rūpīgi sekojot līdzi situācijai, izprotu Ministru prezidenta lēmumu un tā pamatojumu pieprasīt veselības ministres demisiju....

Foto

Pareiziem medijiem, kas cer uz valsts finansiālu atbalstu, ir jāuzvedas pareizi

Jau kopš marta Latvijas iedzīvotāju ikdienu būtiski ietekmē koronavīrusa izraisītā pandēmija, ar to saistītie ierobežojumi...

Foto

Ir nepieciešamas skaidras atbildes

Ir skaidrs, ka šis šovs ar varas sevis slavinošo vakcinācijas uzvaras gājienu turpināsies ar arvien lielāku jaudu. Tieši tāpat kā turpināsies krāpnieciskās...

Foto

Es jums atkal došu daudzus lieliskus padomus: kad un kā Latvija sāks ķert kaimiņus?

Vienmēr ir interesanti un noderīgi salīdzināt dažādu valstu datus, it sevišķi, ja...

Foto

Kur ir manas ragaviņas?

Labdien, valdība! Vispirms apsveicu ar iespēju sākt vakcinēties! Gaidu ar nepacietību arī savu kārtu. Bet, kamēr gaidu (un, cerams, sagaidu), nenocietos un...

Foto

Aicinu ikvienu saglabāt piesardzību un rīkoties atbildīgi

Godājamie Latvijas iedzīvotāji un visi, kuriem dārga mūsu mīļā Latvija! Aizejošais gads ir bijis izturības un pārbaudījumu gads. Covid-19...

Foto

Izturību, iejūtību un drosmi

Mīļie Latvijas cilvēki! Jaunajā gadā es gribu mums visiem novēlēt izturību, iejūtību un drosmi....

Foto

Šodienas izaicinājumi prasa tikai veselo saprātu

Mūsu vēsturē ne reizi vien Ziemassvētki bijis smagu kauju laiks. Gan strēlnieki, gan leģionāri ar asiņu sarkano krāsojuši gada garākās...

Foto

Ieteikumi par COVID-19 ambulatoru ārstēšanu

Atsaucoties uz Latvijas Ārstu biedrības aicinājumu iesaistīties COVID-19 pandēmijas apkarošanā, varu rekomendēt dažus ieteikumus ambulatoram ārstēšanas procesam....

Foto

Ministrs Plešs ignorē Būtiņģes termināla naftas noplūdi

Būtiņģes naftas termināla atrašanās Baltijas jūrā ir bumba ar laika degli, tādēļ naftas noplūde no Būtiņges termināla ir likumsakarīga....

Foto

Ko vajag darīt, lai cilvēki Latvijā neticētu vakcīnai pret koronavīrusu. 10 punkti

1. Vairākas desmitgades nepiešķirt pietiekami daudz līdzekļu izglītībai un zinātnei. Lai cilvēki tic instagram influenceriem ne...

Foto

Aicinājums valsts augstākajām amatpersonām

2020. gada 12. novembrī Satversmes tiesa taisīja spriedumu, kas ir guvis plašu rezonansi Latvijas sabiedrībā. Likumdevējiem tas nozīmē nopietnus izaicinājumus nākotnē. Latvijas...

Foto

Ko es darītu, ja pats saslimtu ar Covid–19

Vakardienas saruna. Atstāstīšu, kā nu mācēšu. Mans sarunu biedrs – mans sens paziņa, tik sens, ka esam vienaudži,...

Foto

Kārtējais „eksperts” kārtējo reizi paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās beigas

Politologs, demagogs un bijušais sektants Andis Kudors savā nesenajā intervijā vēlreiz paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās...

Foto

Vīrieši, appreciet savas sievietes: vēstījums 2020. gada Ziemsvētkos

Dieva mīļotie, es sirsnīgi sveicu jūs Kristus dzimšanas svētkos! Septiņsimt gadus pirms Jēzus dzimšanas pravietis Jesaja vēstīja, ka...

Foto

Mīlestības likums liek mums raudzīties uz ikvienu kā savu laikabiedru

Kā vadmotīvu šai svētku uzrunai paņemsim tekstu no Lūkasa Evaņģēlija: Un viņi steigā atnāca un atrada...

Foto

Mūsdienu Ziemassvētku stāsts

Vakar pa nakti sniga. 8:00 - uzcēlu sniegavīru....

Foto

Aicinām priesteri Aleksandru Stepanovu nevērsties pret pāvesta kalpojumu

A. god. priesterim Aleksandram Stepanovam (attēlā), Tukuma Romas katoļu draudzes prāvestam un portāla www.civitas.lv redaktoram. Latvijas Romas katoļu...

Foto

Arhibīskaps Stankevičs, viņa sirdsapziņa un Gērings, kurš tika notiesāts…

Rīgas arhibīskapa metropolīta Zbigņeva Stankeviča uzruna Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē izraisīja sašutumu ne tikai...

Foto

Mans piedāvājums – ieviest formulējumu “Kopīgas deklarētās mājsaimniecības un savstarpējās aprūpes likums”

15. decembrī es piedalījos Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē, kurā aicināju, nemainot...

Foto

Alkoholu un cigaretes drīkst, grāmatas nedrīkst

Gudri ļaudis vienmēr ir teikuši: meitiņ, neej gulēt nikna. Vakar izlasīju valdības lēmumu, izdarīju visu, lai dusmas mazinātu (vienīgi pastaigāties...

Foto

Pasaule pesimista acīm jeb nepatīkamā patiesība

Cik ir divi reiz divi? Nu, ja godīgi, tikai tev – divi reiz divi ir pieci. Iegaumē, lai kur tu...

Foto

Ministriem nepelnītais algas pielikums ir jāziedo labdarībai

Saskaņā ar Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likuma normu, kas paredz ņemt vērā gan vidējās algas,...

Foto

Izbrauciet no auzām un atveriet brīvdienās veikalus

Godātie valdības vīri! Laiku pa laikam katram mums sanāk “iebraukt auzās”. Šoreiz no valdības gaidām izbraukšanu no auzām, jo...

Foto

Ir īstais laiks, lai daži desmiti tūkstošu eiro nodokļu maksātāju naudas tiktu samaksāti par dievkalpojumu pārraidīšanu komercmedijos

Tieslietu ministrija ir sagatavojusi informatīvo ziņojumu “Par Ziemassvētku dievkalpojumu...

Foto

„Nekā personīga” „galma dziesminieku" meli par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem

TV3 raidījumā „Nekā personīga” "galma dziesminieki", stāstot par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem,...

Foto

Konservatīvo cenzūra – “radikāļu sazvērestība” vai realitāte?

Pēdējās nedēļās Latvijā un pasaulē ir izskanējušas diezgan likumsakarīgas ziņas, proti, daudzi Nacionālās apvienības (NA) biedri, tostarp Saeimas deputāts...

Foto

Mēs visi zinām, ka šo pandēmijas vilni, kas veļas pāri visai pasaulei, nav radījuši Latvijas politiķi, - un vēl citas manas svarīgās domas

Mēs visi ejam...

Foto

Var risināt cilvēku problēmas citu kopdzīves veidu gadījumā, nepielīdzinot tās ģimenei un laulībai

Latvijas sabiedrībā plašu rezonansi ieguva Satversmes tiesas 2020. gada 12. novembra spriedums, kas...

Foto

Dodiet naudiņu mūsu kontrolētajām NVO, bet valsts aizsardzības mācību skolās nevajag: vēstule valsts prezidentam Egilam Levitam

Augsti godātais Levita kungs! 2020. gada 3. decembrī Saeima pieņēma...

Foto

Mēs prasām savu valsti atpakaļ

Azeru nesenais panākums Kalnu Karabahas atgūšanā un dekolonizācijā, kā arī Lukašenko nespēja apklusināt protestus Baltkrievijā lika atcerēties Krievijas politiķa Viktora Alkšņa...

Foto

K.Kariņa k-gam no Latvieša Pelēkā

Premjera kungs! Rakstu Jums, jo vēl ir laiks novērst problēmas, ko var radīt savstarpēja nesaprašanās. Mani senči te dzīvoja cara laikos,...