Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Santa

12.10.2013. 02:09

Cik labi,ka es negāju vēlēt! Vismaz mana sirdsapziņa ir tīra! Es neredzu par ko balsot!!!

Atbildēt

nevēlētāja

13.06.2013. 16:19

Ogrē ir daudz autonomiju un cilvēki ar to ir apmierināti,tāpēc ievēlēja veco komandu.

Atbildēt

Nudien

13.06.2013. 12:49

Ogres vēlētāju vairākums ir neticami elastīgi idioti - viņiem visu atņem, un vēl gāž sūdus sejā, bet tāpat nobalsoja par šī Ogres postītāja komandu. Laikam balsos pat tad, ja par vienīgo vietu kultūras pasākumu organizēšanai paliks vien Ogres stacijas tualete (jeb arī pārdos savas balsis apmaiņā pret nodrošinātu darbu pašvaldības iestādēs un aģentūrās). Lai arī deputāts Helmanis nav kristālskaidrs, Nacionālā apvienība ir vienīgais spēks pēdējo gadu laikā Ogrē, kas sāk celt gaismā pilsētas masveidīgās izzagšanas lietas - agrāk par tām nerunāja vispār.

Atbildēt

kode

13.06.2013. 05:06

Ko gānaties, Helmja līdzskrējēji. Parasti paredzamie darbi tiek ieplānoti jau krietni iepriekš, varētu teikt gadiem. Jo vajadzīgs projekts, tātad konkursi, izstrāde. Tāpat būvniecība. Un šis krustojums pēc dažiem gadiem varētu būt problemātisks. Labi, ka tagad to risina. Arī mani sāpina, ka Grīvas prospekts un Skolas iela ir tik nožēlojamā stāvoklī, bet, ceru, ka arī mums kas tiks. Maksāju nodokļus, bet tumsā jākrīt, kad kāja tiek bedrē.

Atbildēt

Ogres nīdējs

12.06.2013. 23:37

Tas ir nevis aplis, bet kronis posta darbiem, ko šis mēris ar savu korumpēto svītu - ilggadīgajiem domes pastāvīgajiem darbiniekiem, ir pastrādājuši. No 90.gadu projektiem un vīzijām Ogrē nav īstenots nekas. Nav ne atrisināta tiltu trūkuma problēma pār Ogres upi, ne gājēju pārvietošanās pāri dzelzceļam Jaunogrē. Ir tikai zagts, pārdots, izcirsts, aizbūvēts. Ir prihvatizēts un ar sētu aizžogots ielas posms Pārogrē pie Daugavas, kur cilvēki agrāk gāja peldēties. Apzināti ilgstoši novilcinot un nenosakot pieļaujamo savstarpējo attālumu starp ēkām (pretēji citām pilsētām Latvijā), ticis atļauts iebūvēties vietās, kur tas rada acīmredzamas problēmas blakus dzīvojošajiem. Tie ir vēl daži mazāk zināmi papildus kroņi šim milzīgajam sūdu aplim, kas šai pilsētā griežās. Un tie kas te komentāros cenšas aizmiglot lasītāju prātus, kā kritikas avotu minot politiskos konkurentus, noteikti ir paši saistīti ar kārtējiem posta darbiem Ogrē, jo ar to, kas te notiek, neapmierinātu iedzīvotāju patiesībā ir ļoti daudz!

Atbildēt

LG

12.06.2013. 07:40

Vēl joprojām nesaprotu iemeslu, kam dēļ vajadzēja taisīt šo apli! Gadu atpakaļ zvanīju uz Domi, lūdzu lai izskata Dugavpils šosejas un Karjera ielas krustojumu, kas atrodas Pārogrē. Tur tik tiešām ir intensīva transporta kustība, arī gājēju daudz, kas vēlās šķersot ceļu, taču ne luksafors, negājēju pāreja, ne alis nav pat plānos. Uz visiem savien jautājumiem saņēmu tikai vienu atbildi: "Naudas nav"!
Tas jau nekas, ka trīs gadus atpakaļ šodejai tika klāts jauns asfalts.
Tad kāpēc līdzekļus , kas paredzēti nekam nevajadzīgam aplim un koku izciršanai, nevar ieguldīt tur, kur tie tik tiešām ir nepieciešami!!!!?
Varbūt arī kāds no ievēlētajiem deputātiem mācētu izskaidrot tautai iemeslus, kāpēc jārīkojas pilnīgi bezjēdzīgi!? Kam ir tik muļķīgas idejas un kurš tās atbalsta?

Atbildēt

Jas

11.06.2013. 22:23

»

Wallaby

Ja aplis nebūs mikroskopisks, tad es pateikšu paldies. Jo tas krustojums IR tizls. Un tur regulāri jāstāv un jāgaida, it sevišķi no Zilokalnu prospekta


Pirmkart lia aizbraukt lidz tam miljonu aplim mahinai noluzis riepas jo ziloklanu prospekta celsh vienkarshi ir katastrofa. Otkart ,tur izbraukt ir jagaida 2 mahsinas max. Satiksme tur nav inensiva. abak butu tinuzhu celju salabojushi pa to miljonu, aplis tiehsam tur nav vajadzigs.

Atbildēt

Rob4iks

11.06.2013. 20:19

Par apli jau vairākus gadus atpakaļ piekrita visi apkārtējo namu iedzīvotāji. Bija aptauja, visi vietējie par to visu bija sen jau informēti. Tagad te bļaustās vai nu Helmaņa roklaižas vai tie, kam neviens neko neprasīja (lasi - dzīvo Pārogrē) un kam tas aplis tiešām nafik nav vajadzīgs :))))))

Atbildēt

roselle

11.06.2013. 20:15

katrā ziņā šis aplis nebija pats pirmais un svarīgākais no Ogres prioritātēm.
Tiešām, kāpēc koki bija jāgāž laikā, kad putniem un citiem dzīvniekiem ir kusli, nespēcīgi mazuļi?

Atbildēt

Helmim

11.06.2013. 15:24

Helmani, tu esi slims cilvēks, man tevis žēl!

Atbildēt

Helmim

11.06.2013. 15:24

Helmani, tu esi slims cilvēks, man tevis žēl!

Atbildēt

Gunāriņš

11.06.2013. 15:15

Es šoreiz negāju uz domi jo tas nožēlojamais plakāts patraucēja manam spožajam tēlam !

Atbildēt

duksis

11.06.2013. 14:04

Izklausās pēc analfabēta helmaņa murgiem! Dzīve noliks visu savās vietās un arī helmanis ar visu savu varzu varēs stāvēt zirgam pie pakaļas! Meliem ir īsas kājas un viss nāk dzīvē atpakaļ , tas būs arī ar helmani!

Atbildēt

Ezis

11.06.2013. 08:02

Jā Ogres novadā jau ir tikai viena partija,kurā ir tikai viens deputāts,kura gaitas atspoguļo avīze"Ogres vēstis visiem"kaut precīzāk būtu "visu" vietā likt vārdu "vienam".Vienīgā vieta kur šis deputāts nav fotografēts ir tualete,bet viss jau vēl priekšā.Šai partijai galvenais uzdevums ir ķengāt citus,jo padarītu darbu jau nav un skaudība grauž.Varbūt labāk sakopt savu pēcpusi un tad skatīties citus.

Atbildēt

Livonietis

10.06.2013. 19:48

Tas cilvēks ir slims. Kāds parks? Tur taisa apli Tīnūžu un Mālkalnes ielu krustojumā. Sen jau vajadzēja. Blakus visi Zilie kalni. Tur var saelpoties.

Atbildēt

Gogi

10.06.2013. 17:39

Nezinu par Bartkeviča sasniegumiem, bet pretīgi palika izlasot beidzamās 3 rindkopas. Autoram derētu pie daktera vai mācītāja, hvz

Atbildēt

Kriss

10.06.2013. 16:43

Kas tie par anonīmajiem bļāvējiem ? Helmani nepietiek dūša parakstīties zem raksteļa ? baidies, ka paliksi opozīcijā ? tur tev arī vieta !

Atbildēt

Reinholds

10.06.2013. 15:12

Vai likuma noteiktā kārtībā tika rīkota sabiedriskā apspriešana, saskaņā ar Ministru kabineta noteikumiem Nr.309 ?
"17. Pirms šo noteikumu 13.punktā minētā lēmuma pieņemšanas vietējā pašvaldība rīko publisko apspriešanu, ja koku ciršana paredzēta publiski pieejamos objektos, kā arī šo noteikumu 22.punktā minētajos sabiedrībai nozīmīgos gadījumos. Pēc publiskās apspriešanas rezultātu apkopošanas vietējā pašvaldība pieņem lēmumu par koku ciršanu pilsētas un ciema teritorijā." Noskaidrojiet, vai tas ir bijis ievērots, ja ne apstrīdiet pašvaldības lēmumu un jauno censoni tiesā iekšā!

Atbildēt

Ontūns Mazpusāns© (lit.pseid.)

[R] 10.06.2013. 13:46

;)

Mediju ziņa (2008. gads): "...Kāds ir galvenais iemesls tam, ka šajā valstī pašvaldības un tajās uz pārējās sabiedrības rēķina parazitējošie "tautas kalpi" nonāk klajas likumu ignorances situācijās - normatīvo aktu zemā kvalitāte un pretrunīgums, vai tomēr - mantiskā labuma vilinājums, KORUPCIJA - kā priekš "tautas priekšstāvjiem" ne visai riskanta, bet ātra un iespaidīga "peļņa"? Kādēļ tik "pēkšņi" un skaļi atklājas šādas tendences pašvaldību darbībā, kad likumīgi neargumentēti, pat apzināti pretlikumīgi lēmumi dažādu "ienesīgu" projektu labākā, arī citos līdzīgi "diskutablos" veidos realizētas "shēmas" papildus "peļņas" iepludināšanai "priekšstāvju" bezimēra kabatās, jau ir kļuvuši par tradicionālu "pieeju" politekonomiskās varas turēšanas un realizācijas SISTĒMAS ietvaros arī "uz vietām"? Tiesiskais nihilisms vai pašvaldību "tautas kalpu" un funkcionāru diletantisms?..." ( apt. cit. - iz "Kas notiek Latvijā?" w-resursa: http://www.knl.lv )
-----

Muļķu Zemes "valsts" 'pašvaldoņu ' SILES kretīnu himna.
(tipa: "Kamdēļ mums dziedāt svešu dziesmu?!...")
( Iz “Ontūna M.© arChīva” )

"Mēs 'pašvaldoņos līdīsim' arvien, arvien,
Un 'privāt-rebes' "shēmosim" arvien, arvien:
Sev, 'biedri', ķešas 'piegrābsim' un "reņģēdājus" 'apmauksim',
Arvien, arvien, arvien-arvien-arvien!...

No "priekšstāvjiem" mūs nepadzīt nekad, nekad,
Un neaizliegt 'haļavu rīt' nekad, nekad:
Bez SILES palikt negribam, jo - nekam citam nederam,
Nekad, nekad, nekad-nekad-nekad!!...

'Pie kājas' mums būs "vaukšķu" bars vienmēr, vienmēr,
Jo - Muļķu Zemes 'bezsakars' vienmēr, vienmēr,
Ļaus 'pašvaldoņu lopiem rīt pie SILES', rīt un aizparīt,
Vienmēr, vienmēr, vienmēr-vienmēr-vienmēr!!!..."

=====

oriģinālversija = "O.M.© blogā":

http://ontuns-m.blogs.lv/?p=8689

u.c.

Muļķu Zeme, XXI gadsimts.

Atbildēt

Braucējs

10.06.2013. 13:39

Braucot pa Mālkalnes ielu vai Zilokalnu prospektu, līdz miljonu vērtajam aplim tāpat neviens nenokļūs, jo jau būs paspējis nolauzt riteni savam auto.

Atbildēt

Koka klucis Konstantīns

10.06.2013. 13:39

»

Wallaby

Ja aplis nebūs mikroskopisks, tad es pateikšu paldies. Jo tas krustojums IR tizls. Un tur regulāri jāstāv un jāgaida, it sevišķi no Zilokalnu prospekta


Pēc tavas loģikas minimāls efekts attaisno jebkura mēroga dabas iznīcināšanu.

Atbildēt

Draugs draugam

10.06.2013. 12:16

Vai neziniet, ka mēra čoma gaterim kokmateriāli aptrūkuši, arī naudiņa, tāpēc samaksa par nozāģēšanu būs attēlos redzamie zāģbaļķi.

Atbildēt

IK

10.06.2013. 11:57

Jā, Aklais nav pavisam Akls....varbūt vajadzētu "parakt dziļāk"? Kurš/ kuras institūcijas var palīdzēt? Kur ir Domes balsojums par šo izciršanu un projektu? Vai tiešām nebija jāveic sabiedtiskā apspriešana pirms tik nozīmīgu koku izciršanas? Varbūt es kļūdos, bet ja tāda būtu bijusi un kādā no pirmsvēlēsanu avīzēm un Ogres novada avīzēm būtu uzrakstīts šis plāns tāds, kāds tas nu ir realizēts, NETICU, ka iedzīvotāji klusētu. Būtu tāpat kā ar RIMI veikala projekta protestu....

Atbildēt

es

10.06.2013. 11:55

jaa un nevares pat atrunaties ka koki bija beigti k, jo foto redzams smuks balts vesels koks.

Atbildēt

Aklais - Pietiek.com

10.06.2013. 11:39

Kaut kā ar redzi pavisam švaki.
Varbūt Pietiek.com var palīdzēt ieraudzīt kopsakarību starp kalendārā redzamo un 20. pantu šajos noteikumos (Noteikumi par koku ciršanu ārpus meža) http://likumi.lv/doc.php?id=247350

Atbildēt

IK

10.06.2013. 11:18

Nevaru neuzrakstīt, jo katru dienu redzu to postažu, kas tikko ir izdarīta Ogrē. Un es piekrītu raksta autoram, ka augstāki spēki sodīs tos, kas ir izpostījuši dabu tur, kur tas PATIEŠĀM NEBIJA NEPIECIEŠAMS. Varētu pajautāt Bartkevičam, vai viņš kaut 10 min kādreiz ir pavērojis to krustojumu? Es gan regulāri un, ja nebūtu jāievēro satiksmes noteikumi un jāšķērso iela tikai pie zaļās gaismas, to būtu iespējams darīt arī pie sarkanās gaismas, JO MAŠĪNU IR ĻOTI MAZ ŠAJĀ KRUSTOJUMĀ. Es nebalsoju par Bartkeviču un šajā ziņā man nav nekas jānožēlo, bet man vienalga ir asaras acīs ejot garām sakrautajiem kokiem un par to, ka es tur neko vairs nevaru izdarīt.
Bartkēvičs savās priekšvēlēšanu aģitācijas avīzēs solīja "nekur neaiziet, jo šeit dzīvo viņa bērni un mazbērni". Tad ar šo koku izciršanu divas dienas pēc vēlēšanām viņš leposies saviem mazbērniem??
Traģiski un nožēlojami, bet reizēm apzīmējums "morāli kropļi" diemžēl ir attiecināms uz "cilvēkiem".

Atbildēt

AIJA

10.06.2013. 10:53

Ja visu zini,visu māki,tad arī dari,nosauc beidzot savu vārdu,redzi drosme pazuda.Pat tādam draņķim,kā Jūs nenovēlu saslimt ar vēzi,jūsu vieta elles katlā.

Atbildēt

Es

10.06.2013. 10:30

Es piekritīšu tiem, ka šis aplis jau nu noteikti nebija no tiem, kur visvairāk Ogrē bija vajadzīgi un nepieciešami ielu remonti. :( Un nekad nebūtu iedomājusies, ka tieši šajā krustojumā tik nepieciešams aplis???

Atbildēt

Šalle

10.06.2013. 09:29

Projekts ir debīlisms visuzskatāmākajā pakāpē. Projektam tiek tērēts gandrīz miljons eiro par apli, kas pēc būtības ir vajadzīgs kā cūkai apelsīni. Ar šo apli satiksmes intensitāte tikai pieaugs, jo aplī jau nav jāapstājas. Un kā tad ar visiem tiem, kas dodas uz kalnu braukt ar riteņiem, slēpot vai pastaigāties? Un kādā stāvoklī ir Mālkalnes iela? Ar putām uz lūpām kauca, ka nauda nav pat bedru aizlāpīšanai. Tas nav darbs. Tā nav plānošana. Tas ir debīlisms un nekompetence! Naudu nedrīkst tērēt tikai tāpēc, ka tā ir iedota. Bartkevičs NAV saimnieks! Viņš jau sen ir kļuvis par LUPATU!

Atbildēt

Ogrēniete

10.06.2013. 08:50

Nav jau problemu, ka ierīko apli, bet smieklīgi, kad tas notiek otrā nedēļā pēc vēlēšanām..... Suns zin ko ēdis.un darbi bija jāiesāk marta beigās........Jo pilsētā traumēt iedživotājus un 'bērnus ar putnu liķīšiem.......... Nu tas ir cietsirdīgi un augstprātīgi. Vispār, manu prāt jāsāk ir domāt par jaunu spēcīgu partiju...VAI Spēcīgu, AUTORITĀRU, UN HARIZMĀTISKU vādītāju, jo reāli, neviens nenaca un neteica es gribu būt DOMES VADĪTĀJS, man ir Vīzija....... Jo visi potenciāļi ir sasmērējušies....ar kādu partiju....... PĒC FIZIOBGNOMIJA SLIKUMIEM, MUMS NAV HARIZMĀTISKS DOMES VADĪTĀJS UN IZPILDIREKTORS, UN VIETNIEKI NE TIK........ NAV TĀ DZIRKSTS....
NTERESANTI, KAS BŪS TĀLĀK.?

Atbildēt

Eduards Lunis

10.06.2013. 08:01

--ES TIKAI NEVARU SAPRAST-KUR VIŅI TĀDI VIENĀDI -ARĪ ĶEGUMĀ !?
-ARĪ TE VAR TEIKT ,,PALDIES ,, UN ,,LABĀKOS NOVĒLĒJUMUS,, MĒRIM-TAS IR VIŅAM VISATBILSTOŠĀKAIS APZĪMĒJUMS-PAR ACI'MREDZAMU BEZJĒDZĪGU ŠOSEJAS IZNIEKOŠANU,JO, LAI VARĒTU PADARĪT DĀRGAS IZMAKSAS, TIEK NOZIEDZĪGI LIKVIDĒTA PAT VIENA BRAUCAMĀ JOSLA! UN KĀDA IR PĀREJA!?UN TĀDI APTUVENI IR VISI OBJEKTI! UN KAD ,,MŪSU MĒRIM,, UZDOD JAUTĀJUMU-KĀPĒC OZOLU IELAS 900METRI IZMAKSĀ GANDRIŽ TIK PAT DAUDZ, CIK BIRAGALĒ 6 KILOMETRI, TAD VIŅŠ PUBLISKI SAKA -TURI MUTI, UN ĶER PIE KRĀGAS JAUTĀTĀJUS!? GARTKEVIČAM VĒL ,,JĀAUG LĪDZ ,,MŪSU MĒRIM,,!

Atbildēt

Valda

10.06.2013. 08:00

Bartkevičs ir ļoti labs demogogs. Viņš arī šo defektu padarīs par efektu.

Atbildēt

Paga biski

10.06.2013. 00:49

»

Aldis

Nabadziņš, Tevi neievēlēja. Un zini kāpēc? Tāpēc, ka Tu esi mazs lasītājs, kuram ir kompleksi pat stādīties priekšā, kur nu vēl kādu darbu darīt. Tā kā sēdi biksēs un caur biksēm mēģini vairoties :DDDD


Nu tur Ogres elektorats ir nekāds, tāpēc tāds mers mērglis ir ievēlēts. Tas, ka zog, neviens nešaubās, bet varoni gājis KNAB arī neko nedara.

Atbildēt

buuc

09.06.2013. 23:17

Nu, dēļ ES naudas atkačāšanas daudzkur daudzkas tiek ar steigu būvēts un pļorkāts. Iedzīvotāju skaits visu laiku samazinās, bet viņi tik būvē, būvē un būvē. Kamēr prozaiskām ikdienas lietām līdzekļu nav.

Atbildēt

karma

09.06.2013. 23:03

»

paija

Vai pietiek lasītājs ir vienas un tas pašas personas literārs pseidonīms? šis jau nu izklausas pec psiha,jo raksta...


Lai ļaudis izpaužas. Zagļi no lāsta ļoti baidās, jo visi muļķi ir māņticīgi, tāpēc saslimst paši no savām iedomām. Pašai sirdsapziņa melna, tāpēc lāstu baidies.
Baltam cilvēkam nekāds lāsts nekaitē, bet mērim gan hemorojs var piemesties.

Atbildēt

mikijs rurks

09.06.2013. 21:04

realie ieguvumi no taa aplja ir nulle, ne tas krusts bija intensiivs, ne tur arii kaads crash buutu noticis. tagad veins lielisks skveers izniicinaats, aplis stiepsies tur pat pie tiinuuzhu ielas logiem utt. shis ir viens tipisks ES fondu naudas apeeshanas gadiijums. tieshi shaadu bezjeedziigu ieguldiijumu rezultaataa tranziitielu aktivitaatee (finanseejums shim krustam) finanseejums saakotneeji pietruuka reaali nepeiceshamiem ieguldiijuiem mazajaas pashvaldiibaas kaa kaarsavaa kur intensiiva kravas auto satiksme uz krieviju...

Atbildēt

Aldis

09.06.2013. 20:34

Nabadziņš, Tevi neievēlēja. Un zini kāpēc? Tāpēc, ka Tu esi mazs lasītājs, kuram ir kompleksi pat stādīties priekšā, kur nu vēl kādu darbu darīt. Tā kā sēdi biksēs un caur biksēm mēģini vairoties :DDDD

Atbildēt

zika

09.06.2013. 20:05

Aplis absolūti nebija vajadzīgs.

Atbildēt

paija

09.06.2013. 19:53

Vai pietiek lasītājs ir vienas un tas pašas personas literārs pseidonīms? šis jau nu izklausas pec psiha,jo raksta=
Zinu, ka šoreiz arī vairāki dziednieki parūpēsies, lai tu saņemtu algu par paveikto darbu-
VAi tā būtu lāsta uzlikšana vai citi murgaini draudi ? Vai tiešam kaut kas tads japublicē ?

Atbildēt

Wallaby

09.06.2013. 18:52

Ja aplis nebūs mikroskopisks, tad es pateikšu paldies. Jo tas krustojums IR tizls. Un tur regulāri jāstāv un jāgaida, it sevišķi no Zilokalnu prospekta.
Varat kašķēties par firmām, kas to dara vai naudām, bet aplis, ja būs kvalitatīvs, tur būs ļoti vietā!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vai cilvēcei ir nepieciešami globāli satricinājumi (turpinājums)

Foto30. martā šajā portāla bija publicēts mans raksts ar identisku nosaukumu. Rakstā pieminēju to, ka Krievijā valdošā kliķe, kas faktiski ir kleptokrātiska struktūra, kurā valsts vara ir saplūdusi ar oligarhisko kapitālu, uzspiež savu “vērtību skalu” pārējai pasaulei, uzpērkot un korumpējot, kur vien tas iespējams. Lai tas neizliktos pēc tukšvārdības, kas dotu iespēju kremļa apmaksātiem troļļiem un vietējiem Latvijas valsts nīdējiem ķengāties, sniegšu konkrētus piemērus.
Lasīt visu...

12

Mēs nevaram, glābjot visus no Covid, pilnībā arī iznīcināt ekonomiku vai ļaut vairāk nomirt no citām slimībām

FotoViņķele paziņo, ka ārkārtas stāvokli, ļoti iespējams, vajadzēs pagarināt uz trīs mēnešiem. Jau iepatikās. Sen ierēdņiem nebūs bijis tik garš apmaksāts atvaļinājums. Bet tam ir sava loģika. Polittūrismā lidot nevar un nevarēs vēl labu laiku, nav taču ko citu darīt. Aptuveni tā tas izskatās, jo mētāties ar šādu kārtējo PR – ko tieši dod šodien? Tiek arī paziņots, ka valsts pārvalde netiks samazināta. Tā teikt - djeņeg ņet, no vi djeržitjes!
Lasīt visu...

18

Ziņa no DELFI komercdirektora Igora Mardera: tagad pie mums jūs varat nopirkt vēl vairāk

FotoSimtiem tūkstošu cilvēku Latvijā ik dienu vēršas pie DELFI, lai iegūtu informāciju par pasauli, kas ir radikāli mainījusies un arvien turpina mainīties.
Lasīt visu...

15

Latvijas ceļu būves uzņēmumi ir vienots kartelis

FotoCeļu būves ekspertu vidū arvien ticamāka kļūst informācija, ka Latvijas uzņēmumu kartelis, kuru kūrē bijušais premjers, bet tagad ceļu būvnieku lobijs un bada dzeguze Andris Bērziņš, un kura dēļ mēs ik gadu pārmaksājam 15% par ceļu būvi, grasās darīt visu, lai apstādinātu Latvijas Valsts ceļu organizēto iepirkumu par valsts autoceļu asfaltēto segumu brauktuvju horizontālo apzīmējumu atjaunošanas darbu veikšanu 2020. – 2025.gadā. Kāpēc? Tāpēc, ka ir pretendents, kas nostartēja ar ļoti labām un Eiropas tirgum atbilstošām cenām, kas labi ēdušos sliņķus var pabīdīt nost no siles.
Lasīt visu...

21

Vai cilvēcei ir nepieciešami globāli satricinājumi

FotoIespējams, ka”’ brīnums” notiek vismaz reizi katra cilvēka dzīvē, jautājums, vai spēj to piefiksēt. Ir novērots, ka subjekts, kas tikko izķepurojies no nopietnas ķezas, kur, loģiski spriežot, rezultātam vajadzēja būt citādam, aizdomājas un izvērtē savu dzīvi un vērtības. Bet tas parasti ilgst neilgi, un viss aiziet vecās sliedēs.
Lasīt visu...

3

Eiropas Komisija ir enerģiski rīkojusies, lai mazinātu vīrusa izraisīto triecienu ekonomikai un sabiedrībai kopumā

FotoDažādas epidēmijas ir vajājušas cilvēci jau kopš senatnes. Jaunā koronavīrusa pandēmija ir izplatījusies ļoti strauji, izraisot nopietnu sabiedrības veselības krīzi un satricinot Eiropas Savienības (ES) un pasaules valstu ekonomikas.
Lasīt visu...

21

Sazvērestības teorijas – I daļa

FotoKā izpētījis Robs Brotertons (Rob Brotherton) lieliskajā grāmatā “Suspicious minds. Why we believe conspiracy theories”, jau piektajā gadsimtā pirms mūsu ēras senās Romas oratoru runas bijušas pārpilnas ar sazvērestības teorijām. Vēlākos laikos, kad imperatoru, monarhu un baznīcas vara bija stipra, jebkādas izmaiņas bija iespējamas, vienīgi izmantojot sazvērestības pret šīm varām, un šādas sazvērestības – gan veiksmīgas, gan neveiksmīgas – nebija retums tāpat kā slepenas organizācijas. Tas savukārt leģitimizēja un piešķīra ticamību tam, ja pie varas esošie atklāja un nežēlīgi izrēķinājās ar sazvērniekiem, pat ja tie tādi nebija. 
Lasīt visu...

21

Vīrusa antropoloģiskās perspektīvas

FotoDiskurss par vīrusa antropoloģiskajām perspektīvām ir teksts vai runa (diskurss) par vīrusa un tajā skaitā koronvīrusa iespējām palīdzēt cilvēkiem. Skan absurdi, taču tādas iespējas pastāv. Īpaši tad, ja vīruss ir izraisījis pandēmiju. Arī koronvīruss ir izraisījis pandēmiju. Tā tāpat kā jebkura cita pandēmija var atstāt pozitīvu ietekmi uz cilvēkiem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

COVID – 19 ne tikai ņem, bet arī dod jaunu impulsu izaugsmei

Pašlaik visa pasaule dzīvo zem COVID – 19 zīmes. Varētu pat teikt, ka pārējie...

Foto

Cienot savu valsti un atbalstot pašmāju ražotājus, pērkam vietējo

Ārkārtas situācijā Lauksaimniecības organizāciju sadarbības padome (LOSP) aicina iegādāties Latvijas lauksaimnieku ražoto produkciju. Lauksaimniecības nozare ir tā,...

Foto

Dezertieri un tautas marodieri

Ekstremālos apstākļos vienmēr uzskatāmi atsedzas tautas kolektīvais portrets un atsevišķu indivīdu portrets. Vienmēr uzskatāmi atsedzas gan labās īpašības, gan sliktās īpašības. Tā...

Foto

Dzīvesziņa

Latvijas zinātniece, praktiskās vēža viroterapijas pamatlicēja, zāļu Rigvir autore Aina Muceniece dzimusi 1924.gada 23.martā Rīgas rajona Rumbulā Stinkuļu mājās – mazā zvejnieku mājiņā Daugavas krastā. Stinkulis bija...

Foto

Pēc mediķu algu palielināšanas priekšlikuma izgāšanas arī mēs mēģināsim izlikties, ka atbalstām mediķu algu palielināšanu

Nacionālā apvienība šodien koalīcijas Sadarbības sanāksmes sēdē rosinās izskatīt priekšlikumu par...

Foto

Divu meļu strīdā uzvarēs lielākais melis

Ko mums māca pēdējā laika valdošās koalīcijas un valdības uzvedība pēc COVID19 draudu parādīšanās Latvijā. Mums acīmredzami vada veidojums –...

Foto

Vīruss skar visas nozares, tāpēc noteikt atbalstāmās nozares ir bezjēdzīgi

Lielākā Latvijas uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK), izskatot likumprojektu Par valsts apdraudējuma un...

Foto

Veselības ministrija necenšas meklēt labākos PVO ieteikumu īstenošanas risinājumus

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) ir aicinājusi Ministru prezidentu steidzami sasaukt Nacionālās trīspusējās sadarbības...

Foto

Vīrusa dievi un vīrusa misija planetārās depresijas priekšvakarā

Apstiprinājies sākotnējais secinājums. Proti, pandēmijas analītikā aizraujošs darbs ir ne tikai infektologiem, virusologiem, epidemiologiem, politiķiem, žurnālistiem, bet visaizraujošākais...

Foto

Par banku bezatbildību pret darbiniekiem

Strādāju ļoti lielas bankas filiālē (kura atrodas pilsētā ārpus Rīgas). Konkrētu bankas nosaukumu un filiāli atklāt nevaru, lai nezaudētu darbu....

Foto

Pirmais slēdziens par "Swedbank" divkosīgo biznesu, iespējams, lielākās nepatikšanas saistībā ar naudas atmazgāšanu vēl ir priekšā

Ceturtdien Zviedrijas Finanšu inspekcija uzlika Swedbank 4 miljardu kronu (aptuveni 360 miljonu...

Foto

Nra.lv patīk sabiezināt krāsas, bet arī Ģenerālprokuratūra ir izdarījusi visu, lai nāktos apšaubīt tās spēju ievērot likumus

2020.gada 19.martā portālā nra.lv publiskota ziņa “Iepirkuma skandāls Ģenerālprokuratūrā”.1 Šī ziņu portāla...

Foto

Pasaka par laiku, kas sekos pēc COVID-19 apkarošanas...

1) Rungainis steigšus pērk lauku māju ar zemi, zirgu un arklu, stāda kartupeļus, nokrītas svarā 5 reizes. Uzceļ...

Foto

Vīruss kā daudzpakāpju mistifikācija un globālais teātris

Savelkot visus galus vēlreiz kopā, kāpēc ir iedarbināta šī masu histērija un kas aiz tās stāv, izdalīsim divus tās...

Foto

Ušakovs „Delfiem” naudu vairs nedod, tagad dodiet jūs visi

Pašlaik Latvijas valdība ir paziņojusi par atbalstu uzņēmējiem krīzes laikā. Izskanējis solījums atvēlēt miljardu eiro, lai mazinātu...

Foto

Valdības izsludinātais ārkārtas stāvoklis ir novēlots un joprojām pietiekami nekonsekvents

Nacionālā savienība „Taisnīgums” aicina valdību spert izlēmīgus soļus sērgas izplatīšanās neitralizēšanā un ierobežojumu skarto cilvēku iztikas...

Foto

Krievija jau neoficiāli ir tikusi pie cara, bet nafta to var nomest

Kļūdīties ir cilvēcīgi, un visnotaļ normāla lieta, ka kļūdas tiek atzītas. Kādu laiku atpakaļ...

Foto

Es joprojām esmu miljons reižu gudrāks par premjeru, un šie ir mani ieteikumi

Mans uzdevums ir analizēt dažādus scenārijus vai dažādas pieejas. Rakstīt, piedāvāt, lai kāds...

Foto

L(PS)R

Cilvēks ir interesants radījums, tam piemīt tieksme savās neveiksmēs un ciešanās vainot citus, bet pat nelielus sasniegumus piedēvēt sev, kaut labākajā gadījumā šiem notikumiem ir...

Foto

Vīruss, vadāmais haoss un sociuma ideoloģiskās sensitivitātes pandēmija

Koronavīrusa “SARS-CoV-2” un tā izraisītās slimības “Covid-19” ārprātīgā publicitāte, iespējams, ir vadāmā haosa tehnoloģiju milzīgs panākums. Vadāmais haoss ir informatīvi...

Foto

Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet...

Draugi, izlasiet manu stāstu un uztveriet nopietni COVID-19! Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet vai tiešām?!!...

Foto

Plāns valdības rīcībai uzņēmumu un ekonomikas atbalstam

Ņemot vērā vīrusa SARS-CoV-2 un tā izraisītās slimības COVID-19 straujo izplatību pasaulē, Jaunie konservatīvie uzstāj uz izlēmīgu valdības rīcību...

Foto

Pašvaldību savienība aicina Pūci nekavējoties iesaistīt pašvaldības jaunā pašvaldību likuma izstrādē

Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) valde aicina vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru Juri Pūci nekavējoties...

Foto

Turcija veic “lāča pakalpojumu" Krievijai

Turcija ir Ziemeļatlantijas Līguma organizācijas (turpmāk – NATO) dalībvalsts jau no 1952. gada. Taču pēdējā laikā aktualizējas jautājums, kurā pusē Turcija...