Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

BeVa

07.06.2021. 07:09

»

VB

"Savukārt tiem, kuri cilvēkus, kas "sarunājas" ar Visumu vai Dievu, sauc par prātu pakūkojušiem ezotēriķiem...


Tavai sirds operācija nav nekāda sakara ar ezotēriku, tev vnk nav saprašanas par to, ko domāja raksta autors.

Atbildēt

Domā, domā

03.06.2021. 07:09

Kārtējais marginālo amatieru- domātāju smērējums, smalkie placebo- nocebo nedara to labāku. Lasīju un atcerējos teicienu- tītars arī domāja, kamēr nokļuva katlā! Visi šie "domātāji" nespēj saprast pašu galveno- šī ir pandēmija(pirmā vairāk kā 100gadu laikā) un kamēr nebūs lielākā daļa cilvēku vakcinēti, neviens pie normālas pirmspandēmijas dzīves neatgriezīsies un vīruss varbūt arī tādēļ turpina mutēt. Nebūs ne lielu koncertu, izrāžu, īsti brīvas ceļošanas un līdz ar to arī rakstu rakstīšanas par šīm tēmām. Nāksies pārkvalificēties mūžizglītības ietvaros par kasieri!

Atbildēt

Liktens

03.06.2021. 06:50

»

turpinājums

šo manu komentār man liedza pievienotvakar vakarā parādījās melns uzraksts - NU JAU PIETIEK. kAM MANĀ KOMENTĀRĀ IR NEPAREIZS? vARBŪT NEPATIKA TURPINĀJUMS, KURĀ ES RAKSTĪJU PAR VECAJIEM CILVĒKIEM. kAUT KĀ TAS NEIET KOPĀ - LĪDZ ŠIM NEBIJA NEKĀDAS INTERESES, KĀ VECIE ĻAUDIS AR NELIELĀM PENSIJĀM DZĪVO, ...


A kuram vēl ir jāatbild par sava vai savu bērnu organisma reakciju uz poti? Kāds sakars ar to valdìbai? Pirms asins analīžu nodošanas poliklīnikā arī ir jāparakstās, ka esi brīdināts par iespējamiem sarežğijumiem, kur nu vēl pirms potes.

Atbildēt

jautājums

02.06.2021. 22:07

»

Ķencis

PIETIEK izplatīt komunistu melus, LL ir nostājies patiesības pusē


Izlasīju vairākkārt - kuri tad bija tie komunistu meli? Neatradu

Atbildēt

doma

02.06.2021. 20:46

Doma ir pareiza,argumenti vāji.Kāda tur Ticība?Kāda ticība ir rietumos?Ateisms sagrāva PSRS?

Atbildēt

Viltnieks

02.06.2021. 13:16

Logorrhea gradus gravis gan šī raksta, gan arī slavenās "vēstules" autoram.

Atbildēt

turpinājums

02.06.2021. 12:50

»

ESMAIJA

Es nevaru nerakstīt par bērnu un pusaudžu vakcinēšanu, bez vecāku atļaujas. Kas tas ir> Kas parakstīs to papīru, ka pats esi par sekām atbildību? Valdība no atbildības atsakās, vakcīnu ražotāji atsakās, bet bērnam būs jāuzņemas? Ja notiek tādas lietas, tad gribot, negribot uzpeld jatājums, ko šis viss...


šo manu komentār man liedza pievienotvakar vakarā parādījās melns uzraksts - NU JAU PIETIEK. kAM MANĀ KOMENTĀRĀ IR NEPAREIZS? vARBŪT NEPATIKA TURPINĀJUMS, KURĀ ES RAKSTĪJU PAR VECAJIEM CILVĒKIEM. kAUT KĀ TAS NEIET KOPĀ - LĪDZ ŠIM NEBIJA NEKĀDAS INTERESES, KĀ VECIE ĻAUDIS AR NELIELĀM PENSIJĀM DZĪVO, TAD KAS IR TAS , KAS VISU APGRIEZA TĀ, KA PĒKŠŅI TIE PAŠI pārsvieda kažoku uz otru pusi un ņemas vaigu sviedros, lai ar masveida vakcināciju glābtu to iedzīvotāju daļu, kas līdz šim dzīvoja pamesti, vīlušies un bezpalīdzīgi, ar bailēm domājot par dzīves pēdējo posmu.

Atbildēt

ESMAIJA

02.06.2021. 12:41

Es nevaru nerakstīt par bērnu un pusaudžu vakcinēšanu, bez vecāku atļaujas. Kas tas ir> Kas parakstīs to papīru, ka pats esi par sekām atbildību? Valdība no atbildības atsakās, vakcīnu ražotāji atsakās, bet bērnam būs jāuzņemas? Ja notiek tādas lietas, tad gribot, negribot uzpeld jatājums, ko šis viss, kas notiek, patiesībā zem sevis slēpj? Tagad izgāž miljonu miljonus par testiem, vakcīnām un sejas maskām, lai glābtu tautu no vīrusa. Iznīcina ekonomiku, uzņēmējus, skolas un visu, ko var iznīcināt, lai glābtu tautu? Vai tas nav absurds? Tajā pašā laikā kur tik vien var liek simtiem un tūkstošie lielus sodus par to, kas citviet notiek ar uzviju nesodīti... vai tas arī notiek tās pašas tautas glābšanas vārdā?

Atbildēt

Pidars

02.06.2021. 10:43

Pidars paliek pidars. Raksta autors.

Atbildēt

Ķencis

02.06.2021. 09:59

»

ESMAIJA

Kādēļ man neļauj pievienot savu komentāru? Kas raksta to uzrakstu - NU JAU PIETIEK. Vai Jūs Lato Lapsa


PIETIEK izplatīt komunistu melus, LL ir nostājies patiesības pusē.

Atbildēt

zita

02.06.2021. 07:41

Malaci ka gudrie prati un gaisie speki beidzot sak nostaties preti Levita, Karina valdosajai klikei...Prieks ka sak iespidet ceribu starins ka varbut sacelsies visa Tauta un nometis sos korumpanto ,zagligo,launo ,nekompotento valdibu...

Atbildēt

VB

02.06.2021. 05:27

»

motorhead 1916

Man taa poteeshanaas liekas ne tik daudz kaitiiga, kaa bezjeedziiga. Tomeer sapoteejos, jo labi redzams, ka bez taa buus nejauki paarvietoshanaas ierobezhojumi. Bet paceljot tak vajag... Un vispaar - ja man, piemeeram, vajag kakaat, tad es eju uz WC, nevis prasu padomu visumam un enjgjeljiem, kuri, ...


"Savukārt tiem, kuri cilvēkus, kas "sarunājas" ar Visumu vai Dievu, sauc par prātu pakūkojušiem ezotēriķiem"
Pazemot nevienu nevajag, bet tom. pie ārsta tādiem jāiet - nekaunos, pēc pieredzes saku - pēc veiksmīgas sirds (vai kā nu tur kuram) operācijas vai vnk. zālēm, tas viss bedzas.

Atbildēt

ESMAIJA

02.06.2021. 00:05

Kādēļ man neļauj pievienot savu komentāru? Kas raksta to uzrakstu - NU JAU PIETIEK. Vai Jūs Lato Lapsa?

Atbildēt

domāt var

01.06.2021. 23:09

»

Nē, nav par garu. Tev vienkārši prātiņš ir par īsu šādiem rakstiem


bet domāt bez pamatzināšanām...un ne visas domas skaļi jāizkliedz, muļki pieņem par patiesību

Atbildēt

01.06.2021. 21:42

»

Papa

Par garu penterējums


Nē, nav par garu. Tev vienkārši prātiņš ir par īsu šādiem rakstiem.

Atbildēt

Vakcinācija pret “C19”

01.06.2021. 21:30

ir nepieciešama, lai ar vakcinēšanos atbrīvotos no liekajiem bezsmadzeņu radījumiem. Tas ir labi ilgterminā, kad sabeiguši savu dabisko imunitāti, viņi slimos un ātri nomirs.

Es neticu, ka ar vakcinēšanu netiek izplatīti citu celmu C19 vīruss. Es neticu vakcīnu ražotājiem un izplatītājiem. Jo visas vakcīnas, visas partijas, ar kurām veic eksperimentus ar pūli, neviens nemaz nevar izkontrolēt.

Atbildēt

juris

01.06.2021. 20:45

Neviens nav aizdomājies, kāpēc netiek veiktas socioloģiskās aptaujas, lai noskaidrotu, vai sabiedrība vispār tic covidpropagandai un ko domā par masu informācijas līdzekļiem, kuri izvērsuši šo idiotisko propagandas ažiotāžu. Interesanti būtu zināt ari to, kuri ir tie, kas finansē šo ažiotāžu?

Atbildēt

Papa

01.06.2021. 19:46

Par garu penterējums.
Doma jāprot pateikt īsi un kodolīgi. Ja doma ir, protams :/

Atbildēt

Nu tad beidzot

01.06.2021. 19:30

Izrādā, ka mums ir ne tikai gudri, bet arī drosmīgi ārsti. Pa kaktiem sen jau runā, bet pateikt bail. Turies Ainār! Mēs ar Tevi un par Tevi!

Atbildēt

Genocīds pret latviešu tautu

01.06.2021. 19:13

»

lauķis

Tauta,tas skan lepni,diemžēl tauta ir stulbu aitu un kāmju bars.Ja nu kāds vēlas iebilst,lai paskaidro kapēc esam tādos tūdos


Kā vēsta latviešu tautas paruna, mucu medus varot sabojāt ar pilienu darvas. Kā jums lauķi šķiet, cik pilienu darvas sastāda 37% kolonistu 12-15% kalpojušo okupācijas režīmam un vēl no austrumeiropas ievestie krievu okupanti.

Atbildēt

zvaigžņu pētnieks

01.06.2021. 17:49

Kātad, 80% aplaupīti pliki un nabagi samiernieciski klusē, kādēļ lai neturpinātu apklusināšanu.
Starp citu, tādu otro pasaules karu daudzas valstis nemaz nejuta. Mums to 50 gadus bāza iekšā pa visiem galiem, lai noslēptu ārpus kara lauka noslepkavoto miljonus un krievu komandieru (čekistu) debilās pavēles, kas zaldātiņus pārvērta lielgabalgaļā.

Atbildēt

autoram

01.06.2021. 17:39

saprotu, ka gribat labu, pateikt cilvēkiem pamosties, bet nevajag, nav jēgas. Cūka pie siles nelabi kvieks par tur iebērtajām pērlēm, jo tās taču nav ēdamas. Un cūkai būs taisnība. Nevienu negribu vainot vai pazemot, jo katram pašam tie savi "kāposti" ir jāizstrebj citādi attīstība nav iespējama...priekš tam mēs te esam.. un lai mums visiem veicas! paldies par jauko rakstu!

Atbildēt

motorhead 1916

01.06.2021. 16:36

Man taa poteeshanaas liekas ne tik daudz kaitiiga, kaa bezjeedziiga. Tomeer sapoteejos, jo labi redzams, ka bez taa buus nejauki paarvietoshanaas ierobezhojumi. Bet paceljot tak vajag... Un vispaar - ja man, piemeeram, vajag kakaat, tad es eju uz WC, nevis prasu padomu visumam un enjgjeljiem, kuri, iespeejams, ieteiks nogaidiit. Tas nu taa, par ezoteerikjiem ;-)

Atbildēt

tad tikai arī

01.06.2021. 16:16

un visuma slimnīcām. Tas būtu kaut kur balvos, ludzā... Kad mirst nost, tad gan nefilozofē.

Atbildēt

Adata

01.06.2021. 16:16

Pilnībā piekrītu autoram-nogaidīsim.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

FotoKur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā un citi vājprāti, kas izsauc un izraisa mūsu sašutumu? Vai tos kāds apzināti rada, mērķtiecīgi un plānveidīgi izveido, vai tas ir tādas kolektīvās bezatbildības, muļķības, neizpratnes un neprasmes rezultāts kādiem cēloņiem, kurus minēju iepriekš? Varbūt tos pasūta greizo spoguļu valstībā un ir kāda cilvēku kopa, kas īpaši specializējas uz aplamību izdomāšanu un ieviešanu?
Lasīt visu...

15

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

FotoPusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās uzdevumu - apturēt vīrusa izplatību, glābjot cilvēku veselību un dzīvību.
Lasīt visu...

12

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

FotoValdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti pēc protokola, bet premjers ciniski aicina latvzemiešus ciest, saglabājot “vēsu prātu un mieru”. Segregācijas ieviesējam pietiek nekaunības – aicināt uz vienotību. Valdības politikas ķīlniekiem “no augšas” tiek piedāvāts Stokholmas sindroms.
Lasīt visu...

12

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

FotoEsam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi. Taču nupat Kariņa valdība iezīmē jaunu robežu – tie kļūst arī nelietīgi un amorāli.
Lasīt visu...

21

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

FotoLatvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada 5.jūnija vēlēšanās.
Lasīt visu...

21

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

FotoAttiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi – tālab, ka viņi ir veseli) tiek liegta pārstāvniecība valsts pārvaldē un dalība aktīvajā politika.
Lasīt visu...

21

Nelokāmi pret varmākām!

FotoManuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs izgāzīsies, jo vairums vakcinēto injicējās nevis medicīnisku iemeslu, bet varas noteikto eksistenciālo ierobežojumu dēļ un, visticamāk, sirdī alkst atriebi par sačakarēto organismu. Protams, ka ir injicēto varza, kas sevi tagad uzskata par augstāko kastu un pilnā mērā izmanto dāvāto iespēju paņirgāties par “zemcilvēkiem”. Šie neģēļi visu laiku ir mituši mūsu vidū un beidzot var apmierināt savus zemiskos instinktus.
Lasīt visu...

6

Jautājumi valdībai: ko man darīt ar papīriem vakcinēšanās brīdī?

FotoLai nebļaustītos soctīklos vai kur citur un nesaņemtu neadekvātus komentārus, varbūt valdība var publiski atbildēt mums visiem uz dažiem jautājumiem ar portāla Pietiek starpniecību?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Marija pret Adriānu

Beidzot labas vēstis! Žogs uz Baltkrievijas robežas būs, par spīti bezgala nopietniem ģeopolitiskiem kavēkļiem, klimata katastrofām un vēlēšanu rezultātiem!...

Foto

Krāmu tirgus un tā darboņi

Kad redzi varas uzspiesto spēli no malas un esi gana vērīgs un spēcīgs, lai tajā neiesaistītos, katrs viņu nākamais solis kļūst...

Foto

Novēlotas pārdomas par Tēva dienu

Latvijā ir vairāk nekā 100 000 bērnu, kuri aug bez tēva. Dēli izaug bez piemēra kādam jābūt vīrietim, meitas bez pirmā...

Foto

Turpmāk NMPD prioritāte – tikai dzīvībai kritiski izsaukumi

Lai dzīvībai kritiskās situācijās, kad izšķirošas ir minūtes, iedzīvotāji saņemtu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu palīdzību, dienesta...

Foto

„Ģirģena mantojums”: uz robežas ar Krieviju uzbūvētā infrastruktūra joprojām nav nodota ekspluatācijā

“Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, kas ir uzbūvējusi infrastruktūru uz Latvijas – Krievijas valsts robežas,...

Foto

Šis ir kas nebijis!

Šis ir kas nebijis! Valsts prezidents Egils Levits raidījumā "Šodienas jautājums" paziņoja: "Beidzot ir piegriezies tiem cilvēkiem, kuri paši vakcinējas" un jautājums...

Foto

Patiesība melu laikos

Cilvēkus, kuri visu mūžu dzīvo bailēs par savu dzīvi, visvairāk biedē cilvēki, kuri ir drosmīgi un brīvi....

Foto

Mākslinieka misijas tumšākā puse - saskarties ar to negāciju un strutu vilni, kurš izplūst no bieži vien ilgi slēptām brūcēm

Mākslinieka Kristiana Brektes darbi pēdējās nedēļās...

Foto

Pieprasām valdībai nekavējoties rīkoties un ieviest stingrus pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai

Mēs ar bažām konstatējam, ka valsts veselības aprūpes sistēma šobrīd strādā ar milzīgu pārslodzi un...

Foto

Prāta vingrinājums

Bērns vienmēr kādu atdarina. Sākumā vecākus. Kad bijām mazi, mēs centāmies būt tādi kā vecāki. Kad izaugām lielāki, atdarinājām kādu dziedātāju vai sportistu –...

Foto

Manas pārdomas par Covid-19 un tā ārstēšanu

Esmu izslimojusi Covid-19 (no 6 ģimenes locekļiem saslimām 5) un vēlos dalīties savās pārdomās:...

Foto

Stulbeņu zemes pravieša līkloči. Turpinājums

Tuvojoties kārtējām vēlēšanām, publiskajā vidē aizvien aktīvāki kļūst dažāda kalibra “jaunie gaismas nesēji” un dažādi gadu gaitā mazliet apputējuši politiskie eksspīdekļi....

Foto

Budžets un “pandēmija”

Budžeta veidošana ir tapusi par līdzekļu sadali varas kartelī. Nav ne detalizācijas, ne laicīgas iesniegšanas deputātiem. Nav iespējams runāt par budžetu nekādā veidā,...

Foto

Vai politprostitūciju var ārstēt ar naudu?

Reiz kādas zemes prezidentam ienāca prātā ģeniāla doma. Tā kā viņa vara bija lielā mērā atkarīga no parlamenta deputātiem un...

Foto

Neuzskatām, ka žīdiem Latvijā pienākas īpašas privilēģijas

Covid 19 ierobežojumu aizsegā atkal aktualizēta, un faktiski pabeigta kārtējā liela apmēra afēra - tā sauktās kompensācijas žīdiem par Otrā Pasaules kara laikā...

Foto

Šis jau ir apzināts noziegums pret savu tautu

Paldies Nacionālajai apvienībai par drosmi* iestāties pret Pavļuta/Kariņa apmātību un plānu izveidot Latviju par poligonu eksperimentam, kurā sabiedrība...

Foto

Mākslas cenzūra nedrīkst kalpot par politisku instrumentu

Mūsdienu sabiedrībā, kad dažādu grupu pretnostatīšana tiek izmantota politiski motivētu procesu virzīšanai, ir būtiski pievērst uzmanību, kā šim nolūkam...

Foto

Cilvēki, kas nemāk pat žogu nopirkt, grib man noteikt, kā man jāuzvedas

Kaut kā stulbi sanāk. Man nosaka, kā būt un kā būs jāuzvedas, cilvēki, kuri...

Foto

Pūces "pārsteigums" par Levita zvanu tikpat liekulīgs kā mulsums par būvlaukumā izdzirdētu lamuvārdu

Valsts prezidents Egils Levits telefonsarunās ar “Attīstībai/Par!” politiķēm Inesi Voiku un Vitu Andu...

Foto

Maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli

Tātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas...

Foto

Šogad mēs dvieļu un pannu iegādi centīsimies neaizliegt

Ekonomikas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumus Veselības ministrijas izstrādātajam konceptam drošu pakalpojumu sniegšanai, kurus jau ir iesniegusi izskatīšanai Operatīvās...

Foto

Atklāta vēstule presei un sabiedrībai: par ko balsot vēlēšanās

Šodien ziņās teica, ka nevakcinētajiem pašiem būtu jāapmaksā ārstēšanās izmaksas… Nu kādēļ tad viņi nepasaka līdz galam,...

Foto

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

Būs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš...

Foto

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

Šodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00....