Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

pretrunas

29.06.2018. 15:22

»

leopards

M.Bunkusa nošausanas vieta un laiks liecina,kā šāvejam bija droša aizmugure tiesības sargājošā iestādes un valdībā,to vareja redzēt pēc nosausanas vietas apskate


Lai Bunkuss īsā laikā varētu saraust sev 1,5 miljonus, Kozlovska kantoris uz izdomātu apsūdzību un ķengu rakstu pamata turēja apcienājumā konkurentu Sprūdu. Jādomā, ka tie, kuri uzrauga IeM vadību, ar kuriem Bunkuss nebūs padalījies, ir daudz nopietnāki.

Atbildēt

leopards

29.06.2018. 14:17

M.Bunkusa nošausanas vieta un laiks liecina,kā šāvejam bija droša aizmugure tiesības sargājošā iestādes un valdībā,to vareja redzēt pēc nosausanas vietas apskate.

Atbildēt

Puskoka urbējs

28.06.2018. 18:07

Ir īstā seja redzama!! Nevar būt parādnieki spēka amatos un diriģēšanas iestādēs!! Ir jābūt pārliecībai par Valsts nākotnes vīziju un tagadējo nesodīto noziedznieku sodīšanu un reālu tīrīšanu, nevis teātris ar nabaga kaimiņu puiku un pāris logu izsitējiem skolā.

Atbildēt

Oligarhu sarunu rezultāts nebeidzas

28.06.2018. 15:18

ar automāta kārtu. Dīvaini, vai ne? Defektīvie no NA Rasnačs, nolādetais komunists, Mūrniece , koholiete jēra ādā, Parādnieks, mongols, mellās kases vīrs, Raivis Dzintars, kas uzblieza sev divstāveni ekskluzīvā rajonā, R. Zīle, pužīdiņš, visi cionistu kalpi un pakalpiņi. Cimdars un SKDS viņiem garantē 5 procentu robežu. Jo Mūrniece ir pie valsts noslēpumiem un zin, ka CVK ar Cimdaru balsis skaita saskaņā ar valsts noslēpumu.

Atbildēt

to skaistām runām

28.06.2018. 13:15

»

Tauta ar skaistām runām un solījumiem

jāgrūž no vienas vilšanās nākošajā. Nekad, nekad KNAB neizmeklēs komunista- cionista- noziedznieka Dz. Rasnača darbības MNA likumdošanā. Neizmeklēs B. Brokas, I. Parādnieka, R. Dzintara, I. Mūrnieces atbildību kā rezultātā tika nošauts M. Bunkus, kurš paļāvās uz tieslietu sistēmu, pat ziņoja policijai...


Ieguglē defektīvais "Kas saista „Ir” ar maksātnespējas karteļu ciltstēvu Latvijā" un sajutīsi savējo morālo kropļu pretīgo smaku! Bunkusa nāve tagad daudziem liks pārdomāt, vai tiešām sadarbība ar Vienotību vienmēr nodrošinās nesodamību. Puisim jau likās, ka viņa saraustie 1,5 miljoni, kamēr Kozlovska kantoris, uz izdomātu apsūdzību un ķengājošu rakstu, pamata turēja cietumā Sprūdu, ir pašsaprotama lieta.

Atbildēt

zigis

28.06.2018. 12:53

Atstrādā saimniekam.

Atbildēt

Polis Kučinskis MP

28.06.2018. 12:45

»

jukums

Rīdzenes sarunās čiks,oikā čiks,čekas maisos čiks,mājā-kuģī čiks.Viens čikistu-čekistu čikisms.Tikai latviešu bēgšanas,miršanas plāni pārpildīti.Morāle


solīja melnu nomelnošanu publiskajā vidē pirms Saeimas vēlēšanām. Ticu, ka žurkulēns Straume no KNAB mums gatavo jaunus cepumus, kurus pasūta žīdmasonu- komunistu- brīvmūrnieku- cionistu VARA.

Pēc tās priekšrakstiem Saeimai Gudro stratēģija un taktika, kuru atklāj G. Valdmaņa Starp dzirnakmeņiem, tauta jāved ar VARAS organizētajām politiskajām kustībām, partijām, no vienas vilšanās nākošajās.

Atbildēt

Regulāras noplūdes Ješkas kabatās

28.06.2018. 11:36

«SIA Rego Trade 2008.gadā atzīts par maksātnespējīgu uzņēmumu, par kura maksātnespējas administratoru kļuva noslepkavotais Mārtiņš Bunkus. No šī procesa Valsts ieņēmumu dienestam (VID) būtu vajadzējis atgūt 100 000 latu. VID tos nav atguvis vēl līdz šai dienai. Tikmēr Bunkus sev un saviem darbiniekiem paspējis atlīdzībās izmaksāt vairāk nekā 500 000 apmērā. Šis process bija iespējams tikai un vienīgi ar VID, Maksātnespējas administrācijas, Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB), Rīgas pilsētas Latgales priekšpilsētas amatpersonu atbalstu.»

Atbildēt

jukums

27.06.2018. 22:39

Rīdzenes sarunās čiks,oikā čiks,čekas maisos čiks,mājā-kuģī čiks.Viens čikistu-čekistu čikisms.Tikai latviešu bēgšanas,miršanas plāni pārpildīti.Morāle?

Atbildēt

kāda jēga

27.06.2018. 22:03

Kas noplūdis, tas noplūdis. Izlietu ūdeni vairs nesasmelsi.

Atbildēt

Žurkulēns Straume

27.06.2018. 18:33

īstajā vietā Kučinskim taisa melno kampaņu. Abi sūdabrāļi.

Atbildēt

Nu nu

27.06.2018. 18:00

»

tuzis

Varēja Lapsa pārstāt rakstīt informācijas pieprasījumu iesniegumos nodeldēto un neko neizsakošo frāzi par tiesiskuma un labas pārvaldības veicināšanu. Vai tad kaut reizi ir kas veicināts? Ir kāds piemērs...


sabiedriskās nozimības pamatojums labas pārvaldības principi utt. Tos pieminot, ir slēpti draudi. Tāpat valsts, pieprasa informāciju, draudot ar likumu pantiem, ja iedomāsies nesniegt. Tāda ir likuma prasība - draudēt privātpersonai, prasot informāciju.

Atbildēt

tuzis

27.06.2018. 17:38

Varēja Lapsa pārstāt rakstīt informācijas pieprasījumu iesniegumos nodeldēto un neko neizsakošo frāzi par tiesiskuma un labas pārvaldības veicināšanu. Vai tad kaut reizi ir kas veicināts? Ir kāds piemērs?
Vajag skaidri un gaiši rakstīt: gribu informāciju publicēt savā interneta vietnē lai visi kas vēlas to var izlasīt.
Citādi pats raksta blēņas bet uz citiem apvainojas kā atbild tādā pašā stilā.

Atbildēt

elementāri, biedri žurcelnieki!

27.06.2018. 17:26

»

Atbildē no KNAB

tikai sūdu straumēšana


kāda jautājumu straumēšana, tāda atbilde.

Atbildēt

muļķu zeme rullē

27.06.2018. 17:19

Когда и где вы родились?

https://www.youtube.com/watch?v burr7BIk9QI

Atbildēt

Valmieras mafija

27.06.2018. 16:51

Nu ja Valmieras mafija izvelejas Valmierieti tad kad te kādam gan nav skaidrs???

Atbildēt

Tauta ar skaistām runām un solījumiem

27.06.2018. 16:35

»

Karote

Bija jau, protams, pagrūti iedomāties, ka KNAB vadībā var nokļūt kādi patiešām godprātīgi ļaudis.Bet nu cerība bija arī šoreiz.Diemžēl visas pēdējā laika izdarības rāda, ka viss ir kā bijis- nopietna iestāda izrādās prasta politmafijas rundziņa. Neskaitāmās cerēšanas, noticēšanas un atkal vilšanās vnk...


jāgrūž no vienas vilšanās nākošajā. Nekad, nekad KNAB neizmeklēs komunista- cionista- noziedznieka Dz. Rasnača darbības MNA likumdošanā. Neizmeklēs B. Brokas, I. Parādnieka, R. Dzintara, I. Mūrnieces atbildību kā rezultātā tika nošauts M. Bunkus, kurš paļāvās uz tieslietu sistēmu, pat ziņoja policijai par to, ka saņēmis draudus viņa veselībai un dzīvībai. Šie nosauktie noziedznieki joprojām ir uz brīvām kājām un turpina baudīt savas cionistu- komunistu- iluminātu- žīdmasonu VARAS privilēģijas.

Atbildēt

Karote

27.06.2018. 16:16

Bija jau, protams, pagrūti iedomāties, ka KNAB vadībā var nokļūt kādi patiešām godprātīgi ļaudis.Bet nu cerība bija arī šoreiz.Diemžēl visas pēdējā laika izdarības rāda, ka viss ir kā bijis- nopietna iestāda izrādās prasta politmafijas rundziņa. Neskaitāmās cerēšanas, noticēšanas un atkal vilšanās vnk nenormāli nogurdina. Pirmās Latvijas laikā daži virsnieki nespējot pildīt savu pienākumu nošāvās. Šodien ar godprāta trūkumu taisa karjeru .

Atbildēt

Atbildē no KNAB

27.06.2018. 15:57

tikai sūdu straumēšana.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

FotoLatvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā radīsies gan mājsaimniecībām, gan tautsaimniecībai kopumā. Turklāt tās turpmāk jānosaka 85% apmērā no vidējā tirgus līmeņa, kā tas savulaik normatīvos bija paredzēts.
Lasīt visu...

12

Pa iznīcības ceļu…

FotoKāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad maz, bet ja zupā – tad daudz!” Bet tagad, lūdzu, atbildiet uz manu jautājumu: „Divi simti cilvēku – vai tas ir daudz vai maz?” Varu arī atbildēt: „Maz, ja salīdzina ar diviem miljoniem valsts iedzīvotāju. Daudz, ja tie ir pie varas tikuši „demokrāti” – nedaudzos gados tiks iznīcināta gan valsts, gan tās (gļēvie) iedzīvotāji!” Neticat? Lūk, ieskats nesenā pagātnē…
Lasīt visu...

6

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

FotoVides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) reformu, kas paredz DAP pamatfunkcijas nodot Valsts vides dienestam, tādējādi būtībā likvidējot DAP kā vienotu valsts dabas aizsardzības kompetences centru.
Lasīt visu...

12

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

FotoPārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi ir 3000 EUR bruto mēnesī, tad ar trīs mēnešu ienākumiem var samaksāt, piemēram, nekustamā īpašuma nodokli un badā nemirt, bet, ja ienākumi ir 300 EUR bruto, tad pat viena mēneša ienākumu zaudējums var būt par iemeslu ģimenes dzīvošanai pusbadā, mājokļa zaudējumam un virknei citu nelaimju.
Lasīt visu...

12

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

FotoPubliskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM) piedāvātie pasākumi jēgpilni nerisinās vides un klimata jautājumus.
Lasīt visu...

18

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

FotoJau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu vietu grāmatu tirdzniecības vietu plauktos. Pēc nomelnojošām, izņirdzošām grāmatām ir patiešām liels pieprasījums, īpaši, ja tās ir izliktas kā acīs krītošs piedāvājums, ja tās piedāvā kā īstu mantu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

Liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim visas lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene....

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija, jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...