Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

pretrunas

29.06.2018. 15:22

»

leopards

M.Bunkusa nošausanas vieta un laiks liecina,kā šāvejam bija droša aizmugure tiesības sargājošā iestādes un valdībā,to vareja redzēt pēc nosausanas vietas apskate


Lai Bunkuss īsā laikā varētu saraust sev 1,5 miljonus, Kozlovska kantoris uz izdomātu apsūdzību un ķengu rakstu pamata turēja apcienājumā konkurentu Sprūdu. Jādomā, ka tie, kuri uzrauga IeM vadību, ar kuriem Bunkuss nebūs padalījies, ir daudz nopietnāki.

Atbildēt

leopards

29.06.2018. 14:17

M.Bunkusa nošausanas vieta un laiks liecina,kā šāvejam bija droša aizmugure tiesības sargājošā iestādes un valdībā,to vareja redzēt pēc nosausanas vietas apskate.

Atbildēt

Puskoka urbējs

28.06.2018. 18:07

Ir īstā seja redzama!! Nevar būt parādnieki spēka amatos un diriģēšanas iestādēs!! Ir jābūt pārliecībai par Valsts nākotnes vīziju un tagadējo nesodīto noziedznieku sodīšanu un reālu tīrīšanu, nevis teātris ar nabaga kaimiņu puiku un pāris logu izsitējiem skolā.

Atbildēt

Oligarhu sarunu rezultāts nebeidzas

28.06.2018. 15:18

ar automāta kārtu. Dīvaini, vai ne? Defektīvie no NA Rasnačs, nolādetais komunists, Mūrniece , koholiete jēra ādā, Parādnieks, mongols, mellās kases vīrs, Raivis Dzintars, kas uzblieza sev divstāveni ekskluzīvā rajonā, R. Zīle, pužīdiņš, visi cionistu kalpi un pakalpiņi. Cimdars un SKDS viņiem garantē 5 procentu robežu. Jo Mūrniece ir pie valsts noslēpumiem un zin, ka CVK ar Cimdaru balsis skaita saskaņā ar valsts noslēpumu.

Atbildēt

to skaistām runām

28.06.2018. 13:15

»

Tauta ar skaistām runām un solījumiem

jāgrūž no vienas vilšanās nākošajā. Nekad, nekad KNAB neizmeklēs komunista- cionista- noziedznieka Dz. Rasnača darbības MNA likumdošanā. Neizmeklēs B. Brokas, I. Parādnieka, R. Dzintara, I. Mūrnieces atbildību kā rezultātā tika nošauts M. Bunkus, kurš paļāvās uz tieslietu sistēmu, pat ziņoja policijai...


Ieguglē defektīvais "Kas saista „Ir” ar maksātnespējas karteļu ciltstēvu Latvijā" un sajutīsi savējo morālo kropļu pretīgo smaku! Bunkusa nāve tagad daudziem liks pārdomāt, vai tiešām sadarbība ar Vienotību vienmēr nodrošinās nesodamību. Puisim jau likās, ka viņa saraustie 1,5 miljoni, kamēr Kozlovska kantoris, uz izdomātu apsūdzību un ķengājošu rakstu, pamata turēja cietumā Sprūdu, ir pašsaprotama lieta.

Atbildēt

zigis

28.06.2018. 12:53

Atstrādā saimniekam.

Atbildēt

Polis Kučinskis MP

28.06.2018. 12:45

»

jukums

Rīdzenes sarunās čiks,oikā čiks,čekas maisos čiks,mājā-kuģī čiks.Viens čikistu-čekistu čikisms.Tikai latviešu bēgšanas,miršanas plāni pārpildīti.Morāle


solīja melnu nomelnošanu publiskajā vidē pirms Saeimas vēlēšanām. Ticu, ka žurkulēns Straume no KNAB mums gatavo jaunus cepumus, kurus pasūta žīdmasonu- komunistu- brīvmūrnieku- cionistu VARA.

Pēc tās priekšrakstiem Saeimai Gudro stratēģija un taktika, kuru atklāj G. Valdmaņa Starp dzirnakmeņiem, tauta jāved ar VARAS organizētajām politiskajām kustībām, partijām, no vienas vilšanās nākošajās.

Atbildēt

Regulāras noplūdes Ješkas kabatās

28.06.2018. 11:36

«SIA Rego Trade 2008.gadā atzīts par maksātnespējīgu uzņēmumu, par kura maksātnespējas administratoru kļuva noslepkavotais Mārtiņš Bunkus. No šī procesa Valsts ieņēmumu dienestam (VID) būtu vajadzējis atgūt 100 000 latu. VID tos nav atguvis vēl līdz šai dienai. Tikmēr Bunkus sev un saviem darbiniekiem paspējis atlīdzībās izmaksāt vairāk nekā 500 000 apmērā. Šis process bija iespējams tikai un vienīgi ar VID, Maksātnespējas administrācijas, Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB), Rīgas pilsētas Latgales priekšpilsētas amatpersonu atbalstu.»

Atbildēt

jukums

27.06.2018. 22:39

Rīdzenes sarunās čiks,oikā čiks,čekas maisos čiks,mājā-kuģī čiks.Viens čikistu-čekistu čikisms.Tikai latviešu bēgšanas,miršanas plāni pārpildīti.Morāle?

Atbildēt

kāda jēga

27.06.2018. 22:03

Kas noplūdis, tas noplūdis. Izlietu ūdeni vairs nesasmelsi.

Atbildēt

Žurkulēns Straume

27.06.2018. 18:33

īstajā vietā Kučinskim taisa melno kampaņu. Abi sūdabrāļi.

Atbildēt

Nu nu

27.06.2018. 18:00

»

tuzis

Varēja Lapsa pārstāt rakstīt informācijas pieprasījumu iesniegumos nodeldēto un neko neizsakošo frāzi par tiesiskuma un labas pārvaldības veicināšanu. Vai tad kaut reizi ir kas veicināts? Ir kāds piemērs...


sabiedriskās nozimības pamatojums labas pārvaldības principi utt. Tos pieminot, ir slēpti draudi. Tāpat valsts, pieprasa informāciju, draudot ar likumu pantiem, ja iedomāsies nesniegt. Tāda ir likuma prasība - draudēt privātpersonai, prasot informāciju.

Atbildēt

tuzis

27.06.2018. 17:38

Varēja Lapsa pārstāt rakstīt informācijas pieprasījumu iesniegumos nodeldēto un neko neizsakošo frāzi par tiesiskuma un labas pārvaldības veicināšanu. Vai tad kaut reizi ir kas veicināts? Ir kāds piemērs?
Vajag skaidri un gaiši rakstīt: gribu informāciju publicēt savā interneta vietnē lai visi kas vēlas to var izlasīt.
Citādi pats raksta blēņas bet uz citiem apvainojas kā atbild tādā pašā stilā.

Atbildēt

elementāri, biedri žurcelnieki!

27.06.2018. 17:26

»

Atbildē no KNAB

tikai sūdu straumēšana


kāda jautājumu straumēšana, tāda atbilde.

Atbildēt

muļķu zeme rullē

27.06.2018. 17:19

Когда и где вы родились?

https://www.youtube.com/watch?v burr7BIk9QI

Atbildēt

Valmieras mafija

27.06.2018. 16:51

Nu ja Valmieras mafija izvelejas Valmierieti tad kad te kādam gan nav skaidrs???

Atbildēt

Tauta ar skaistām runām un solījumiem

27.06.2018. 16:35

»

Karote

Bija jau, protams, pagrūti iedomāties, ka KNAB vadībā var nokļūt kādi patiešām godprātīgi ļaudis.Bet nu cerība bija arī šoreiz.Diemžēl visas pēdējā laika izdarības rāda, ka viss ir kā bijis- nopietna iestāda izrādās prasta politmafijas rundziņa. Neskaitāmās cerēšanas, noticēšanas un atkal vilšanās vnk...


jāgrūž no vienas vilšanās nākošajā. Nekad, nekad KNAB neizmeklēs komunista- cionista- noziedznieka Dz. Rasnača darbības MNA likumdošanā. Neizmeklēs B. Brokas, I. Parādnieka, R. Dzintara, I. Mūrnieces atbildību kā rezultātā tika nošauts M. Bunkus, kurš paļāvās uz tieslietu sistēmu, pat ziņoja policijai par to, ka saņēmis draudus viņa veselībai un dzīvībai. Šie nosauktie noziedznieki joprojām ir uz brīvām kājām un turpina baudīt savas cionistu- komunistu- iluminātu- žīdmasonu VARAS privilēģijas.

Atbildēt

Karote

27.06.2018. 16:16

Bija jau, protams, pagrūti iedomāties, ka KNAB vadībā var nokļūt kādi patiešām godprātīgi ļaudis.Bet nu cerība bija arī šoreiz.Diemžēl visas pēdējā laika izdarības rāda, ka viss ir kā bijis- nopietna iestāda izrādās prasta politmafijas rundziņa. Neskaitāmās cerēšanas, noticēšanas un atkal vilšanās vnk nenormāli nogurdina. Pirmās Latvijas laikā daži virsnieki nespējot pildīt savu pienākumu nošāvās. Šodien ar godprāta trūkumu taisa karjeru .

Atbildēt

Atbildē no KNAB

27.06.2018. 15:57

tikai sūdu straumēšana.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Suverenitātes portrets pakta jubilejas sakarā

Foto2019.gada 23.augustā paiet 80 gadi kopš Vācijas un Padomju Savienības līguma noslēgšanas. Tas bija triviāls līgums par neuzbrukšanu. Līgumu parasti dēvē par Molotova-Ribentropa paktu. Līdz 1939.gada 23. augustam cilvēce pazina daudzus paktus, kā dēvē starptautiskos līgumus. Arī Latvijas Republika savas pastāvēšanas laikā ir bijusi līdzautore daudziem paktiem. Droši var teikt, ka neviens no tiem nekad nav ieguvis sabiedrības plašāku ievērību. Ne reti par paktiem sabiedrība netiek detalizēti informēta. Paktu producēšana ietilpst diplomātisko attiecību segmentā un ārlietu ministrijas rūpēs.
Lasīt visu...

21

Sabiedrībai jau tagad ir iespējams saņemt no iestādes informāciju par ielūgto personu sarakstiem uz valstiski nozīmīgiem notikumiem

FotoRakstam „Nodokļu maksātājiem nav jāzina, kādi cilvēki par nodokļu maksātāju naudu tiek uz sarīkojumiem, kas tiek finansēti no nodokļu maksātāju naudas” lūdzam pievienot Kultūras ministrijas (KM) viedokli, kas ir šāds – jau spēkā esošie normatīvie akti nosaka kārtību, kādā regulējams jautājums par ielūgumu izsniegšanu uz nozīmīgiem kultūras pasākumiem:
Lasīt visu...

21

Kā pārvarēt lielo masu mediju krīzi

FotoPašlaik ne tikai Latvijā, bet daudzās valstīs tiek celta trauksme par lielo masu mediju krīzi. Informācijas apmaiņa starp cilvēkiem pamazām pārceļas uz sociālo portālu vidi, un lielo masu mediju loma kļūst aizvien maznozīmīgāka. Risinājums - ieguldīt masu medijos aizvien lielākas finanses, manuprāt, neko nemainīs. Nauda vienkārši tiks sabērta tukšā mucā.
Lasīt visu...

21

Augstskolas autonomijas anatomija: brīvā Latvijā brīva Universitāte

FotoLatvijas kā nacionālas valsts ar parlamentāru valsts iekārtu pamatus veido Vilhelma fon Humbolta idejas par zinātnes un izglītības vienotību un izglītības kā personas un tātad arī valsts veidotāju.
Lasīt visu...

21

Akadēmiskās sabiedrības atbaidošās tirādes

Foto2019.gada 17.augustā medijos bija lasāma informācija par t.s. akadēmiskās sabiedrības atklāto vēstuli premjerministram (vēstules tekstu publicēja šajā portālā). To parakstījuši augstskolu vadītāji, un vēstule pamatā ir vēlēšanās dot savu artavu LU pseidorektora Muižnieka mahināciju aizstāvēšanā. Taču reizē vēstule raksturo akadēmiskās sabiedrības drausmīgo stāvokli.
Lasīt visu...

12

Nacionālās apvienības vēstule premjeram par Sabiedrības integrācijas fonda darbības turpināšanas lietderību

FotoNacionālās apvienības “Visu Latvijai!” – “Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” (turpmāk – VL-TB/LNNK) frakcija jau vairākus gadus ar bažām vēro Sabiedrības integrācijas fonda (turpmāk – SIF) darbību. Neizpratni par SIF kritērijiem nevalstisko organizāciju pieteikto projektu izvērtējumam nereti pauž arī pašas NVO – piemēram, Gruzijas latviešu biedrība detalizēti pamatotā lūgumā izvērtēt SIF rīcību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Akadēmiskā sabiedrība premjeram: atbalstot tiesiskās reformas, aicinām neiejaukties Latvijas Universitātē

Latvijas augstākās izglītības un zinātnes institūcijas, atbalstot Latvijas Valsts prezidenta Egila Levita izvirzīto stratēģisko mērķi – Latvijas...

Foto

Cilvēciskuma līkloči. 4. Atsacīšanās no cilvēka

Atsacīšanās no cilvēka un postcilvēka rašanās nav vienas dienas projekts, kā parasti saucam jaunas parādības bez vēsturiskajām saknēm. Vienas dienas...

Foto

Vispirms kvēls komunists vai VDK aģents, pēc tam aktīvs tautfrontietis un Saeimas deputāts

Šādu cilvēku Latvijā ir daudz, tikai par viņu okupācijas laika pagātni tiek klusēts....

Foto

Ģimenes medicīna laukos – papildspēkus gaidot, izdegusi un vientuļa

Pēdējā gada laikā arvien biežāk publiskā telpā dzirdam runas par akūtu mediķu trūkumu - te Stradiņos nav...

Foto

"Saskaņas" Nils nervozi pīpē Briselē: vara Rīgas domē slīd ārā no rokām

Rīgas mēra vēlēšanas ir izziņotas 19.augustā, un ir zināms, ka uz mēra amatu kandidē...

Foto

Cik ilgi līdz valsts apvērsumam Krievijā?

Pēdējās nedēļās masu medijus un sociālos tīklus pārpludina sirdi plosoši kadri no Maskavas, kuros redzams, kā maskās tērpti, bruņoti vīri...

Foto

Apspriežamie jautājumi

Biju nedaudz pārsteigts, kad saņēmu Saeimas ielūgumu piedalīties Baltijas ceļa gadadienai veltītā sarīkojumā. Patlaban celtniecības sezona rit pilnā sparā. Jābūt nopietnam iemeslam, lai ceļotu...

Foto

Preventīvais uzbrukums

Pēc tam, kad tapa zināms par Sergeja Skripaļa un viņa meitas noindēšanas mēģinājumiem, Amerikas Savienotās Valstis aizliedza ASV uzņēmumiem pārdot Krievijai jebkuras tehnoloģijas, kuras...

Foto

Sociālā revolūcija, visatļautības eskalācija un tās rezonanse

Kriminālā kapitālisma noziegumu brīvībā sods nedraud ne par ekonomiskajiem noziegumiem, ne par humanitātes noziegumiem.* Nesodamība stimulē visatļautību. Tas ir...

Foto

Muļķība

Jānis Miezītis grāmatā «Būt latvietim» jautā, vai muļķis var būt labs cilvēks, un pats atbild – nē. Muļķis neatšķir labu no slikta, derīgu no kaitīga,...

Foto

Ja mediji ir ceturtā vara, vai tiem nebūtu jāuzņemas arī vismaz ceturtā daļa atbildības?

Visi mēs esam dzirdējuši, cik ārkārtīgi nozīmīgu lomu demokrātiskā sabiedrībā ieņem mediji....

Foto

Valdības vasaras darbi

Parasti vasara ir atvaļinājumu laiks, kad visi atpūšas un priecājas par dzīvi. Atšķirībā no citiem gadiem šovasar politiķiem nesanāk īsti izbaudīt atvaļinājumu. Papildus...

Foto

„Izcilais LTV vadītājs” Belte septiņus mēnešus pēc atlaišanas nav bijis vajadzīgs nevienam darba devējam

Kad pagājušā gada beigās no amata tikai atlaists Latvijas Televīzijas vadītājs Ivars...

Foto

Vai patiesības sargsuns Eglītis no TV3 ir melnā PR stipendiāts?

Var jau būt, ka mūsu dienās kāds ir vēl tik naivs, ka tiešām tic – atsevišķi...

Foto

Cilvēciskuma līkloči. 3. Multikulturālisma un komunisma neiespējamība

Multikulturālismam un komunismam ir kopīgs liktenis – praktiskā neiespējamība. Ne multikulturālisms, ne komunisms nekad netiks praktiski realizēts. Abas koncepcijas...

Foto

Nākamgad aizliegs Zāļu tirgu?

Mīļie brāļi un māsas iekš Trimpus – šis mums var izrādīties nebūt ne tik retorisks jautājums. Paši zināt, kā tas ir: ēstgriba...

Foto

Manipulācijas

Emocijas ir loģikas ienaidnieks, emocijas liedz domāt loģiski un izdarīt saprātīgus secinājumus. Manipulācijas citam pret citu, vienai sabiedrības daļai ar citu sabiedrības daļu, viena uzņēmuma...

Foto

Pūļa gudrība, sabiedriskie mediji un valsts attīstība

2004. gada grāmatā “The Wisdom of Crowds” Džeimss Suroveckis (James Surowiecki) min virkni dažādu piemēru, kas rāda, ka sabiedrība kopumā...

Foto

Klusums Rīgas domē

Pēdējo nedēļu laikā maz dzirdams par iespējamām ārkārtas vēlēšanām Rīgas domē vai arī jauna mēra ievēlēšanu. Iespējams, Rīgas domē ievēlēto partiju deputāti ir devušies...

Foto

Vai Krišjānis Valdemārs un Krišjānis Barons latviešiem kā nācijai paredzēja 200 gadus?

To viņi rakstīja pirms 160 gadiem - 1859. gadā. Ņemot vērā šodienas valdības attieksmi...

Foto

Kas patiesībā notiek Latvijas Radio

Sabiedriskā medija žurnālistiem savā jomā jābūt vislabāk atalgotajiem valstī. Tas ir sapnis un mērķis, kuru jācenšas sasniegt un par kuru nekādu...