Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Claudia Klein

12.03.2020. 09:21

Sveicināti un sveicināti Spotcap globālo aizdevumu pakalpojumos. Mans vārds ir Klaudija Kleina, es esmu aizdevējs un arī aizdevumu konsultants.

Vai jums ir nepieciešams finanšu atbalsts? vai jums ir nepieciešams aizdevums dažādiem mērķiem? ja jūsu atbilde ir apstiprinoša, es ieteiktu jums sazināties ar manu firmu, izmantojot | spotcapglobalservices(a)gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 | un jūsu kontā ir aizdevums 24 stundu laikā, jo mēs piedāvājam izcilus aizdevuma pakalpojumus visā pasaulē.

Mēs piedāvājam visa veida aizdevumu pakalpojumus (individuālais aizdevums, biznesa aizdevums un daudzi citi), mēs piedāvājam gan ilgtermiņa, gan īstermiņa aizdevumus, kā arī jūs varat aizņemties līdz 15 miljoniem eiro. Mans uzņēmums palīdzēs sasniegt dažādus mērķus ar plašu aizdevuma produktu klāstu.

Mēs zinām, ka likumīga aizdevuma saņemšana vienmēr ir bijusi milzīga problēma Personām, kurām ir finansiālas problēmas un kurām ir nepieciešams risinājums, daudziem cilvēkiem ir tik grūti iegūt kapitāla aizdevumu no savām vietējām bankām vai citām finanšu institūcijām augsto interešu dēļ. likme, nepietiekams nodrošinājums, parāda un ienākumu attiecība, zems kredītreitings vai kādi citi iemesli

Vairs nav gaidīšanas laika vai stresaino bankas apmeklējumu. Mūsu pakalpojums ir pieejams visu diennakti - jūs varat saņemt aizdevumu un veikt darījumus jebkurā vietā un vietā, kur jums tas nepieciešams

Mēs sniedzam 24 stundu pasaules klases aizdevuma pakalpojumus. Jautājumiem / jautājumiem? - Nosūtīt e-pastu uz | spotcapglobalservices(a)gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 | & Saņemiet atbildi vienā mirklī.

Jūsu ģimenei, draugiem un kolēģiem nav jāzina, ka jums ir maz naudas, vienkārši rakstiet mums un jūs saņemsit aizdevumu.

Jūsu finansiālā brīvība ir jūsu rokās!

Atbildēt

Zinītis

10.03.2020. 21:47

Oļegam sen vieta cietumā.

Atbildēt

Oļegs- krāpnieks, zaglis un slepkava

04.03.2020. 11:51

Visiem zināms, par kādu Oļegu no Rīgas ir runa.Bet var to arī droši precizēt - tas ir dižais izbijušaus Rīgas mērs Oļegs Burovs, kas "strādā, nevis jaucas pa politiku". Krāpnieks Burovs velti tā melo, jo tāpat visiem zināms, ka viņš ir tieši iesaistīts visskaļākajā politiskās korupcijas skandālā ar nosaukumu Jūrmalgeita un ka Amerika portfeļa "nēsāšana" neaprobežojas ar tā loģistiku, bet ar viņam politiski nevēlamu cilvēku bosingu un atlaišanu viņa pārvaldītajā sfērā. Burova labākie draugi ir starptautiska mēroga un mazāk zināmi kriminālnoziedznieki - Tenis,Milušs, Milovu banda un daudzi citi. Krāpnieks viņš ir arī tāpēc, ka CV vienmēr raksta , ka viņam esot augstākā izglītība, taču faktiski. visticamāk, privātās augstkolas Maskavā izdotais diploms deviņdesmito gadu sākumā ir nopirkts un nekādas reālas izglītības, izņemot ginekaloga palīgu viņa nav. Tāpēc arī parādās visādas koka stutes un tamlīdzīgi brīnumi. Zaglis viņš ir tāpēc, ka ir nozadzis miljonus, organizējot fiktīvus iepirkuma konkursus būvniecībā, imantojot daudzus korupcijas skandālos jau atmaskotus cilvēkus (ko vērts ir Martinsons vien) un slepkava tāpēc, ka nozogot naudu valstij, viņs ir nolaupījis naudu arī slimniekiem, kuri varētu izārstēties, nevis nomirt, ja vien budžetā būtu pietiekami naudas. Kas gan nezina šo veco nelieti ar melno, melīgo dvēseli, kas pat savu īsto tautību cenšas noliegt... Osipa dēlam tas gan neklātos.

Atbildēt

č vienmēr ballēs kaujas

04.03.2020. 11:17

nevajag pie tiem iet.....................

Atbildēt

mākslīgais intelekts

04.03.2020. 11:07

Meistars pieteic, vērā lieciet!
Balsta kokus neaiztieciet!
Lai vismaz līdz algas dienai,
Mūris līdzinātos sienai!

(Kopš Dreslera laikiem mūsu karaļvalstī nekas īpaši nav mainījies)

Atbildēt

nu gnu

04.03.2020. 09:52

davai čekuškinu!!!

Atbildēt

priecē tas, ka

03.03.2020. 22:38

»

Drunk

Komentārus vairs nelasu un nerakstu


lapsas privātajai sūdubedrei piepirst-comai paliek arvien mazāk lapsiski trulu zomij.fanu.

Atbildēt

Guntars

03.03.2020. 20:20

Neesmu Rīgas elektrorāts, bet lasot šo un citus rakstus, te un citos portālos, iezīmējas viena, samērā skaidra vadlīnija, vārdiskie vēmekļi vispirms, darba sūdi, pēc tam. Ko gribēju ar to teikt? Vispirms ar to, ko sauc par vara, apreibstam, pēc tam seko vemšana no pārdozes un tai seko izkārnīšanās vienā reizē. Jā, man tā ir bijis tīņa gados, tāpēc varu vilkt paralēles. Vienīgā atšķirība ir tā, ka es visu slikto dabūju ārā, bet pie varas esošie no tā ķer kaifu un cenšas atkārtot to no reizes uz reizi. Un tā nav tikai Rīgas problēma. Tas 90% visā Latvijā. Pieļauju ka 10% ir godīgi un par cilvēkiem domājoši vietvalži.

Atbildēt

Pustilts

03.03.2020. 19:25

Tiešām šo visu viņš pats ir sarakstījis??? Drīzāk jau kāds PR speciālists vai pats Lato par atsevišķu ziedojumu.

Atbildēt

Manuprāt

03.03.2020. 15:04

»

Par Burovu!

Autora uzmācīgais un ļaunais tonis un Oļega nomelnošana vismaz man radīja priekšstatu, ka tuvojas vēlēšanas un jādara viss iespējamais, lai Burovs nenāktu pie varas


vienīgais ar ko varētu būt labāks ir naudas plūsmu organizētājs pareizajos virzienos ! Ušakova shēmas bija vienkāršas un viņu iegāza "radošuma" trūkums un tas ka parāk ilgi bija pie varas un nācās pašam ievākt "augļus" no paša iesētā un ir tikai dabiski, ka "raža" mēdz būt gan "tārpaina, gan iepujusi" !

Atbildēt

Par Burovu!

03.03.2020. 14:15

Autora uzmācīgais un ļaunais tonis un Oļega nomelnošana vismaz man radīja priekšstatu, ka tuvojas vēlēšanas un jādara viss iespējamais, lai Burovs nenāktu pie varas.
Bet, kungi, Burovs ir labākais no visiem mēra kandidātiem! Arī par Ušakovu labāks!

Atbildēt

P.

03.03.2020. 12:52

Runājiet, puiši, runājiet. Varbūt kas interesants izspruks.

Atbildēt

Q

03.03.2020. 08:04

Bet pasakiet man vienkāršu lietu, kurš no latviešu partiju bīdāmiem būs labs saimniecisks darbinieks, tur ir vieni politisko partiju ieliktnīši, kurus reklamē trakāk kā Dormeo matračus un ,kuriem nav ne mazākās nojausmas no Rigas saimniecības vadīšanas, tad jau Burovs izskatās labāks!

Atbildēt

oļegi

03.03.2020. 07:02

Oļegi jau nāk no Maskavas.....

Atbildēt

Drunk

03.03.2020. 06:52

Komentārus vairs nelasu un nerakstu.

Atbildēt

Oki

03.03.2020. 06:26

»

Drum

Lielisks melnā PR piemērs Liepnieka stilā :-/. Būvsapulcēs klāt neesmu bijis, bet stāstu par koka kopnēm gan. Tik idejas padevējs bija visnotaļ cienījams nozares būvinžnieris, kad raksta autors esot žēlojos par grūto dzīvi un nespēju sagādāt metāla balstus


Problēma nav materiālā , problēma ir smadzeņu un radošuma trūkumā . Koks viņam nederot , ģēnijam . Laikam vienīgais veids, kā koku izmantot balstā , šim prātā nāk horizontāli un vertikāli . Visur citur tilti ir interesanti un individuāli projektēti, prieks skatīties . Šeit konkurences trūkums dara savu ...

Atbildēt

Vova Godmens

03.03.2020. 00:34

»

Nevēlos

analizēt autora personību, rakstītprasmes u.t.l...


Nav te nekādu projektētāju un lēmēju ir tikai apšaubāmi tipi ar apšaubāmas izcelsmes apliecībām un apšaubāmas leģimitātes tipi, kas to visu pasūta. Tādi paši apšaubāmu pilsoņu ievēlēti, kalpo nešaubīgi visiem tikai ne šaj valstij.

Atbildēt

Niknais

02.03.2020. 23:27

»

Mums gaidāma

koka stušu Rīga ar sastrēgumiem Burova vārdā! Sūda krievu okupanti


tevis sauktie sūda okupanti reiz atbrīvoja latviešus no patīkamā pienākuma savas jaunlaulātās līgavas kāzu nakti atstāt muižkunga guļamistabā celkas uzplēšanai

Atbildēt

Nevēlos

02.03.2020. 22:27

analizēt autora personību, rakstītprasmes u.t.l.

Vēlos pievērst uzmanību dažiem mani mulsinošiem faktiem:
Deglava tilta remontam bija jābūt jau gandrīz pabeigtam, bet tad atklājas šausminoša aina ar pussabrukušiem balstiem ! Man šai sakarā rodas "Zolitūdes tragēdijas" priekšnojautas radoša sajūta un jautājumi - kā tā var gadīties ka vadošie Latvijas tiltu būves projektētāji uzraudzītāji un būvniecības speciālisti var to nepamanīt !?!?!? Un to izskatās nepamana arī "profesionālis Oļegs". Vēl vairāk pat tad kad tas ri publiski zināms "profesionālis Oļegs" neveic nekādas redzamas aktivitātes lai izdarītu kādus secinājumus un nepieļautu ko tamlīdzīgu nākotnē.
Un "nākotne" nav ilgi jāgaida - tiek uzsākti Brasas tilta remontdarbi un "vēsture atkārtojas" - vainigo nav publiski tiek apgalvots ka projekts neatbilstot ne paredzētajai slodzei, ne dzelzceļa tehniskajiem noteikumiem !
Manuprāt tas taču ar neapbruņotu aci ir redzams, ka tā ir "shēma", jo maksājumi ne tikai turpinās, bet "profesionlis Oļegs" uzzīmē "vēl lielāku shēmu" kas nodrošinās vēl lielāku naudas plūsmu !

Un par šīm "profesionāljām" izklaudēm būs spiesti maksāt visi rīdzinieki, pie kam dubultā gan tieši, gan netieši stāvot sastrēgumus un apbraucot remonta vietu !

Atbildēt

Drum

02.03.2020. 22:10

Lielisks melnā PR piemērs Liepnieka stilā :-/. Būvsapulcēs klāt neesmu bijis, bet stāstu par koka kopnēm gan. Tik idejas padevējs bija visnotaļ cienījams nozares būvinžnieris, kad raksta autors esot žēlojos par grūto dzīvi un nespēju sagādāt metāla balstus :-/

Atbildēt

Neizbrīna periods pēc 1940

02.03.2020. 22:08

Uz austrumiem no Latvijas valdošā mentalitāte ir pierādījusi sevi gadu simtiem, ka jebkura lieluma zelta kaudzi var pārvērst sūdos un jebkuru naudu var padarīt par koka rubuli.

Atbildēt

Mr 20 %

02.03.2020. 21:36

Burovs par maniem darbiem neko nezina - nevainīgs kā bērna asariņa.

Atbildēt

tieši

02.03.2020. 21:04

»

izskatās

pēc pamatīga murgojuma


zoofilās lapsas stilā

Atbildēt

Ne-pensionārs

02.03.2020. 19:49

Ja šitas Uģis ir tas, kurš atbildīgs par bruģi Krišbarona ielā, tad viņš nu gan nav nekāds būvniecības speciālists. Ja jau tik drosmīgs, tad ko klusēja bruģa likšanas laikā??? Bet tagad, kad nomests no siles un ar kriminālprocesu- tagad ir drosmīgs rakstīt par "gļēvo" Oļegu. Šitiem Rīgas domes darboņiem slikts būs jebkurš, kurš neļaus zagt, viltot dokumentus un nekvalitatīvi strādāt.

Atbildēt

.......

02.03.2020. 19:30

Emīls agonē? Izskatās, ka pavisam no sliedēm izsists. Šādas muļķības caur Pietiek ar sava drauga Liepnieka palīdzību tiražēt. Ja PIETIEK būtu nedaudz kritiskāki, šādu darbu neņemtu. Uģi zinošie jau smejās, Brože dzīvē vairāk par rindkopu nav spējis uzrakstīt, bet te vesals romāns.

Atbildēt

Oļegs no Rīgas

02.03.2020. 19:13

Emīla apmaksāts, izskatās, ka pat Emīla sarakstīts rakstiņš ne par ko :))) Uģis Broža kurš ar grūtībām spēj izteikties - (https://www.youtube.com/watch?v jLjKdr5zvsQ) uzlicis uz pergamenta šo? Nē nu var jau būt, grafomāns :)

Atbildēt

Teodors

02.03.2020. 19:02

Uģis Broža ir tas pats ar toRīgas Barona ielas bruģi? To Jakrina bruģi kur katrs otrais bruģakmens aizgāja privātajiem piebraucamajiem ceļiem, jaunām automašīnām un Saskaņas kases papildināšanai? Oļegs no Rīgas par šādu kritiku var pat nesatraukties.

Atbildēt

PingPong

02.03.2020. 18:38

Emīls Jakrins Saskaņas "rubļus" varētu arī talantīgāk tērēt. Gaudu raksts par Rīgas Oļegu no rajona Uģa.

Atbildēt

Mums gaidāma

02.03.2020. 18:37

koka stušu Rīga ar sastrēgumiem Burova vārdā! Sūda krievu okupanti!

Atbildēt

uik

02.03.2020. 18:36

tads glevs rakstins ,kur biji atraak, es teiktu sedeji pie galda atlaida tagad esi kartejais latviesu stukacs , tadu ,kaa tevis del bij pilna sibirija un tu neesi vienigais tads kazoka metejs .

Atbildēt

Vērotājs

02.03.2020. 18:31

Graujošs jau pats sākums. Pietiek BEZ MAKSAS dod platformu kādam Uģim Brožam? Tas jau vien lik pasmaidīt :) Ko tieši autors ar šo gribēja pateikt? Ja novērst uzmanību no savas personas Rīgas Domes Satiksmes departamenta krimināllietā, tad daudz par vāju, ja diskreditēt Oļegu Burovu, tad arī nevisai talantīgi.

Atbildēt

Knābītis

02.03.2020. 17:50

"rosina bijušo Būvdarbu vadības nodaļas vadītāju Brožu apsūdzēt par dokumentu viltošanu un izmantošanu, dienesta stāvokļa ļaunprātīgu izmantošanu, tirgošanos ar ietekmi un nepatiesu ziņu norādīšanu deklarācijā.
Broža jau ir apsūdzēts patlaban Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesā esošajā krimināllietā par dokumentu viltošanu saistībā ar ceļu seguma atjaunošanu Rīgā, Krišjāņa Barona ielā.

Atbildēt

Jūle

02.03.2020. 17:39

Tieši tā - murgojums prastā stilā. Garš un garlaicīgs melnais PR. Autoram - tik un tā balsošu par Burovu!

Atbildēt

izskatās

02.03.2020. 17:03

pēc pamatīga murgojuma

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Varbūt arī mēs tāpat kā Kariņa valdība varam sākt uzskatīt, ka likums ir nevis likums, bet ieteikums?

FotoLIKUMU IGNORANCE ir SASNIEGUSI APOGEJU! Ministru kabinetā skata likumprojektu, kur visciniskākajā veidā valsts varu nozagušies demonstrē, kā NELIKUMĪGU lietu PADARĪT PAR LIKUMĪGU!
Lasīt visu...

12

Priesteru padome: ja garīdznieks aicina izvairīties no vakcinācijas, tad viņš šķeļ Baznīcu no iekšienes

Foto2021. gada 22. jūlijā attālināti notika Rīgas arhidiecēzes Priesteru padomes un dekānu tikšanās par vakcinācijas jautājumu, kas šobrīd tik ļoti šķeļ sabiedrību un arī draudzes. Saskaņā ar novērojumiem, vairumam ticīgo vakcinācija ir morāli pieņemama, bet tajā pašā laikā ir daļa katoļu kas aktīvi ieņem negatīvu nostāju pret vakcināciju. Nepieņemamu antivakcinācijas nostājas izpausmju dēļ, kuru rezultātā ir atsevišķas draudzes ir sašķēlušās, Rīgas arhibīskaps metropolīts uzskatīja par nepieciešamu sasaukt Priesteru padomes sēdi.
Lasīt visu...

15

Uzklausiet tikai mūsu pareizo propagandu, nevis citu, nepareizo propagandu!

FotoLaikā, kad pasaulē straujos tempos izplatās Covid-19 vīrusa delta variants, Latvijas Zinātņu akadēmija vēršas pie visiem Latvijas iedzīvotājiem ar aicinājumu nepakļauties pseidozinātniskiem skaidrojumiem par vakcīnu drošību un efektivitāti, bet ieklausīties pierādījumos balstītās zinātnes atziņās.
Lasīt visu...

15

Neadekvāta dzejdaru nīgri ieskābena nepatika pret lielisko prezidentu Levitu

FotoRakstnieks Kārlis Skalbe Satversmes sapulces 4. sesijas 9. sēdē 1921. gada 7. oktobrī teicis: “No šī katedra ir daudz runāts par mūsu neatkarības cīņām, par mūsu valsti. Par ko gan mēs cīnījāmies? Vai par formu, vai par saturu? Es domāju, kungi, mēs cīnījāmies par saturu, un šis saturs, mūsu valsts saturs, nav nekas cits kā mūsu nacionālā kultūra. Mūsu nacionālā kultūra ir tās saturs un valsts – viņas ārējā forma.”
Lasīt visu...

21

Pētera Stučkas idejas dzīvo un uzvar Ekonomisko lietu tiesā?

FotoLasot pēdējā laikā publiskajā telpā pieejamo informāciju par jaunās Ekonomisko lietu tiesas (ELT) darbu, kur tiek uzskaitīti ELT panākumi, konfiscējot par noziedzīgi iegūtiem uzskatītos līdzekļus (skat., piemēram, 08.07.2021. publikāciju www.tiesas.lv), neviļus rodas déjà vu sajūta, t.i. sajūta, ka kaut kas līdzīgs jau kādreiz, senā pagātnē piedzīvots. Proti, arī pēdējos padomju varas gados itin bieži tika publicēta statistika par sasniegumiem cīņā ar bezstrādes ienākumu guvējiem, spekulantiem un sociālistiskā īpašuma izlaupītājiem.
Lasīt visu...

20

Satiksmes drošība vai asfaltbetona seguma iznīcināšana

FotoKā sēnes pēc lietus gan Rīgā, gan uz valsts ceļiem parādās gumijas stabiņi. Šķiet, šī projekta autori ir tik ļoti iemīlējuši šos falliskos simbolus, ka vairs nespēj iedomāties savu ikdienu vai pat dzīvi bez tiem. Dīvainā kārtā autovadītāji nespēj saprast šo mīlestību un tā vietā, lai toleranti pieņemtu kārtējo seksuālo minoritāti, apvelta gan stabiņus, gan to uzstādītājus ar nešpetniem lamuvārdiem. Tomēr uz brīdi aizmirsīsim emocijas, un padomāsim loģiski, cenšoties izvērtēt plusus un mīnusus.
Lasīt visu...

21

Vai tiešām vakcinācija Izraēlā ir cietusi fiasko vai pilnīgu izgāšanos?

FotoPraktiskais piemērs ātrai datu analīzei "uz salvetes", lai varētu analītiski novērtēt apgalvojumu, kas kļuvis par vienas no "nometnēm" jājamzirdziņu, ka vakcinācija Izraēlā ir cietusi fiasko vai pilnīgu izgāšanos (atkarībā no lapas vai rakstītāja).
Lasīt visu...

21

Apstrīdēsim “Reira reformas” atbilstību Satversmei

FotoPartija PROGRESĪVIE gatavojas vērsties Satversmes tiesā pret finanšu ministra Jāņa Reira (Jaunā Vienotība) ieviesto regresīvo minimālo sociālo iemaksu sistēmu. Partija sāk publisku kampaņu jaunā interneta vietnē, lai apzinātu izmaiņu ietekmētos, un aicina strādājošos iesūtīt savus stāstus.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mums nav valstsvīru, ir tikai politiķi

Par kovidu rakstīts daudz un dažādi. Par kovidu fano un pret kovidu cīnās. Vienaldzīgo nav. Runā gan par miljoniem mirušo,...

Foto

Kā būtu, ja šis parlamentārais negadījums izbeigtu apsaukāt un pazemot cilvēkus?

Kā būtu, ja šis parlamentārais negadījums izbeigtu apsaukāt un pazemot cilvēkus? Levita kungs, ja Jums...

Foto

Vēstule ārstiem

Cienījamie kolēģi, ar šo jūsu steidzamai uzmanībai ir nodotas četras nesenas zinātniskas atziņas. Tās maina visu Covid-19 pandēmijas ainavu, un tās liek mums pārvērtēt...

Foto

Robežas plūstošās smiltīs

Lemjot par Ilūkstes novada iekļaušanu jaunajā Augšdaugavas novadā, likumdevējs nav ievērojis administratīvi teritoriālās reformas (ATR) mērķi un kritērijus un ir rīkojies patvaļīgi -...

Foto

Asins upes

Kāpēc tu domā, ka sludina tikai Dievs? Velns arī sludina, un viņam ir bezgala daudz izpalīdzīgu apustuļu, kuri neatlaidīgi popularizē sātanismu. Velnam arī ir...

Foto

Otro reizi tik sāpīgi uz grābekļa kāpt nevajadzētu

Tas, ka mūsu valdības lēmumi nereti atgādina to pašu bardaku, par ko bieži smejam lielajā kaimiņvalstī, un reizēm...

Foto

Par Rīgas domes plāniem pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no Rīgas centra uz Iļģuciemu

Saistībā ar izskanējušo ieceri pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no...

Foto

Kāpēc tautai jāatbild par valdības “murgiem”?

Valsts kancelejas direktors, pandēmijas ierobežošanai izveidotās  Starpinstitūciju koordinācijas grupas vadītājs Jānis Citskovskis (attēlā) COVID-19 krīzes pārvaldību nosaucis par “murgu”....

Foto

Aktīvāko personību iznīcināšana un sabiedrības kontrole – “Zersetzung” Latvijā

Stāsts nav tikai par VDR, Zersetzung metodi izmantoja visā PSRS un arī tagad izmanto Latvijā. Zersetzung ir cēlonis, kāpēc Latvijas skolās...

Foto

Samaksā man rublīti, es tev parādīšu "īstās vērtības"!

"Ja jau Ogres Helmanim tik loti patīk Ungārija un nepatīk geji, kāpēc viņa pilsētā ir Zilie kalni?" Vairākas...

Foto

Pleca sajūta ir atpakaļ! Prātojums par žesta spēku, deputātu Lagzdiņu atceroties

Kad pagājušo nedēļu interneta duļķainajos viļņos ieraudzīju jaunumu par Veselības ministrijas (VM) jauno špricveicināšanas kampaņu,...

Foto

Iesniegts pieteikums tautas nobalsošanai par ģimenes jēdziena nostiprināšanu Satversmē

16. jūlijā “Latvijas vīru biedrība” valdes priekšsēdētājs Andars Ignacs iesniedza Centrālajā vēlēšanu komisijā likumprojektu, lai ierosinātu tautas nobalsošanu...

Foto

Es uzticos oficiālajai informācijai par vakcīnām un to nepieciešamību

Arī nevakcinētie nonāks debesīs. Tikai krietni ātrāk. (Autors - Māris Antons.) Es esmu ļoti nogurusi no vakcīnu...

Foto

Ķīna un ķīnieši nez kāpēc neuzvedas tā, kā mums gribētos

Latvija pauž bažas par nepārtrauktām ļaunprātīgām kiberdarbībām, kas gan valsts, gan privātu uzņēmumu un organizāciju līmenī...

Foto

Singapūra prezentē jaunu politiku, kas pilnībā maina pieeju, kā cīnīties ar televīrusu

Singapūra izturēsies pret COVID-19 tāpat kā pret jebkuru citu pastāvīgu slimību. Piemēram, pret gripu...

Foto

Esam globālo korporāciju sistēmas pakalpiņu varā un varam to viņiem pateikt tieši acīs

Visu laiku gribas teikt – ko ņemamies? Covids ir globāla – nē, neteiksim...

Foto

Rīkojums par naida aizliegšanu

Kādi tik mums iekšlietu ministri nav bijuši! Kas visus atcerēsies, tikai spilgtākie paliek prātā. Savādnieks Māris Gulbis pats skrēja uz tirgu...

Foto

NBS priekšniecība šauj pār strīpu

Globālā konglomerāta NATO Latvijas meitasuzņēmums Nacionālie bruņotie spēki (NBS) šauj pār strīpu. Jau prasības pamest dienestu militārpersonām, kas atsakās no vakcinācijas...

Foto

"Olainfarm" obligātais akciju atpirkums ir prettiesisks un tiks apstrīdēts

Čehijas investīciju uzņēmums Black Duck Invest, kas šī gada 27.aprīlī ir noslēdzis 42,56% AS Olainfarm akciju pirkuma darījumu ar SIA Olmafarm,...

Foto

Četras vakcīnas, trīs mutācijas, divi pianisti, tik viena nelaime

Ažiotāžu sacēlušie Vestarda Šimkus izteikumi no skatuves par savu klausītāju nedalīšanu vakcinētajos un nevakcinētajos parāda, līdz kam...

Foto

Covid-19 vakcinācijas jautājums: aicinām pārtraukt agresiju pret nozarē strādājošajiem

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) turpina iestāties par brīvprātības principu vakcinācijas jautājumā, lai gan valdība...

Foto

Vēl cīņa nav galā un nebeigsies – „Progresīvie” ir neapmierināti, un viena velojosla Aleksandra Čaka ielā ir sāpīgs pagaidu kompromiss

Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu...

Foto

Mēs atnācām paskatīties, ko tas Šimkus prot, nevis klausīties viņa sprediķus

2019. gadā “Oskara” balvu par gada labāko filmu ieguva režisora Pītera Farelija “Zaļā grāmata”. Filma...

Foto

Kā var zināt, ka tik ātri izstrādātas vakcīnas ir efektīvas un drošas?

Runājoties ar radiem un draugiem par aktuālo tēmu, ik pa brīdim gadās dzirdēt jautājumu:...

Foto

Rīgas infrastruktūra ir jāveido tā, lai velobraukšana kļūst par patiešām nopietni apsvērtu izvēli

Satiksmes organizēšana Aleksandra Čaka ielā, kas ir viena no Rīgas maģistrālajām ielām, šobrīd...

Foto

Ko Latvijas iedzīvotājiem ar šo žestu cenšas pateikt Daniels Pavļuts?

Veselības ministrs Daniels Pavļuts nolēmis pie mums vērsties ar jaunu reklāmas kampaņu, kā pats saka, „ar...

Foto

Mīļo Lotār, diskriminē, lūdzu, d...st!

“Neesmu ne par, ne pret vakcināciju, bet tūlīt pastāstīšu, kādēļ man ir kruta imunitāte un visi vakcinētie ir aitas!” nosprieda Lotārs,...

Foto

Rokas nost no mūsu stabiņiem – Tērbatas ielā negadījumos cieš vidēji veseli divi gājēji gadā

Šogad aprit jau trešais gads, kad Rīgā beidzot tiek domāts par...

Foto

Stabiņu invāzija Rīgas ielās

Pēdējās dienās daudzi rīdzinieki noteikti ir pievērsuši uzmanību apstāklim, ka vairākās Rīgas ielās veiktas dažādas satiksmes organizācijas izmaiņas, turklāt, šķiet, ir sākusies...

Foto

Loterija uz dzīvību un nāvi

Zināt krievu ruletes principu? Tev tiek iedota pistole ar tikai vienu lodi, un tev nav ne jausmas, kurā brīdī tā vienīgā...

Foto

„Progresīvo” virtuve kļūst aizvien smirdīgāka un smirdīgāka: jautājumi kārtējai aizmuguriskai “Atklātai sarunai par Roberta Putņa izslēgšanu”

1. Kāds tieši ir tiesiskais pamatojums, kāpēc netiek dota iespēja...

Foto

Ja runāšu – “mazgāšu netīro veļu", būs “nesmuki”: šo argumentu esmu dzirdējis neskaitāmas reizes savā pretkorupcijas darbā

Politiķe, kura par pašas sastrādātajām cūcībām lūdz neuzlikt viņai...

Foto

Attopieties!

Vakcinēšanās būšot obligāta ārstniecības, sociālās aprūpes, izglītības un citās iestādēs. Darba devējiem būšot tiesības atlaist darbinieku, kurš nevarēs uzrādīt Covid-19 sertifikātu. Tā vienojusies valdība. Tas...

Foto

Nav pieļaujama piespiedu vakcinācijas pret Covid-19 noteikšana

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde neatbalsta valdības ieceres īstenot pedagogu vai citu jomu darbinieku piespiedu vakcinēšanu pret Covid-19, tā vietā...

Foto

Lielā nauda – „koalicionāru” vai visas sabiedrības atbalstam?

Latvijai uz galvas tuvākajos piecos gados uzkritīs milzīga nauda. Gandrīz divi miljardi eiro no Eiropas Atveseļošanas un noturības...

Foto

Īstenojot savu „satiksmes mierināšanas” eksperimentu, Staķis un Ķirsis bojā Rīgas vēsturiskā centra pilsētvides tēlu

Esam veikuši Tērbatas ielas apsekošanu un konstatējuši satiksmi norobežojošu elementu nesaskaņotu izvietošanu,...

Foto

Palīdziet! Pret mums veselam saprātam neiedomājamā veidā un apjomos tika izplatītas nomelnojošas, falsificētas, neslavu ceļošas, godu un cieņu aizskarošas nepatiesas ziņas

Pašvaldību vēlēšanu laiks ir noslēdzies...

Foto

Mūsu satiksmes mierināšanas pārvērtības ir lieliskas un būs vēl lieliskākas, jums tikai jāizturas cieņpilni

Rīgas centrs ir pārvērtību priekšā. Un šīs pārvērtības ir jau sākušās. Pakāpeniski...

Foto

Juraša un Bordāna sapņi par sev pakļāvīgu tiesu sāk aizvien biežāk piepildīties

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa 22. jūnijā attaisnoja par valsts noslēpuma apzinātu izpaušanu apsūdzēto...

Foto

Naudas kripatiņas

Pirms dažiem gadiem man kāds draugs jautāja par kriptovalūtu (naudas kripatiņām). Nopratu, ka viņš grib tajā, tā teikt, investēt. Pirms to darīt, viņš tomēr...

Foto

Andrejs Ēķis izkalpojas varnešiem

Latviskais un inteliģentais Andrejs Ēķis, lietojot vārdu “atpakaļ” laika nozīmē, kanāla RīgaTV 24 raidījumā “Ziņu TOP 5” sūrojas: “Bet man kaut kādas trīs, četras...

Foto

Paturot apcietinājumā Ādamsonu, tiesa uzņemas atbildību riskēt ar viņa dzīvību

Paturot apcietinājumā Saeimas deputātu Jāni Ādamsonu, tiesa, manuprāt, uzņemas atbildību riskēt ar viņa dzīvību. Vienā svaru...

Foto

Mēs tikām cauri Covidam, bet es nezinu, vai mēs tiksim cauri Reiram vai Kariņa cinismam

No rīta VID telefons vienkārši pīkstēja aizņemto pīkstienu. Beidzot pēc pusstundas...

Foto

Stājas spēkā mans lieliskais likums ar pietiekamiem horizontālās politikas instrumentiem

Atbilstoši Satversmes ievadam viens no Latvijas valsts uzdevumiem ir garantēt latviešu nācijas, tās valodas un kultūras pastāvēšanu...

Foto

Jūlija man pievienojās pēdējā naktī un tagad lielisko mani pamet par labu Aināram, ar kuru viņai ir saites

„Likuma un kārtības” valdes vārdā vēlos sniegt izvērstu...

Foto

Gobzems ar mani nepareizi un nelabi komunicēja, tāpēc es no viņa eju prom

Mīļie draugi! Ar smagu sirdi paziņoju, ka esmu spiesta izbeigt savu darbu partijā...

Foto

„Repharm” kontroli „Olainfarm” pārņēmusi pretlikumīgi

Čehijas investīciju uzņēmums Black Duck Invest, kas šī gada 27.aprīlī ir noslēdzis 42,56% AS Olainfarm akciju pirkuma darījumu ar SIA Olmafarm, uzsver, ka Repharm grupas paziņojums par...

Foto

Ir īstais brīdis, lai es jums atkal kaut ko pastāstītu – šoreiz par vīrusu

Vai kovids atgriezīsies? Īsā atbilde ir – jā. Turklāt tas jau nekur nav...

Foto

„Facebook” mani ir pilnībā banojis

Tātad - Facebook mani ir pilnībā banojis*. Kas interesanti, bans ir pēc raksta par to, ka valdībai būtu jāpiedāvā apdrošināšana tiem, kuri vakcinējas,...

Foto

Brīvības simbols diemžēl būs dzeltena zvaigzne, jo viss sākas ar šķietamu sīkumiņu

Vakar tvitera pseidointelektuāļi un varas apoloģēti uzsprāga, jo mans piemērs ar dzelteno zvaigzni [publicēts...

Foto

Čekas ziņotājs, kolaborants, LU katedras vadītājs: brīvības ierobežošana ir dabisks [normāls] process

“Es domāju, ka šajā situācijā brīvības ierobežošana ir dabisks process, ne lai kādam nodarītu...

Foto

Viss ir daudz vienkāršāk

Kāds ir cilvēka materiālās vajadzības? Īstenībā nemaz tik daudz mums dzīvē nevajag. Mums vajag ērtu mājokli, kur varam labi justies, kādu personīgo...

Foto

Ceļš uz nekurieni

Daudzi brīnās, arī es, par to, ka cilvēkus nav iespējams pārliecināt, viņiem ir grūti izskaidrot, un viņi bieži nespēj saprast pat vienkāršas un...

Foto

Nē, cilvēki Latvijā nav dīvaini un neizvairās no vakcinēšanās!

Par spīti masīvai antivakcinācijas kampaņai soctīklos, ko uzkurina Kremļa troļļi kopā ar visādiem vietējiem dīvainīšiem, un par...

Foto

Viena mācība gan, ja jebkad “ejat politikā” – rūpējieties par sevi!

PROGRESĪVO valde aizmuguriski un negaidīti ir izslēgusi mani no partijas par neseno interviju. Manuprāt, lēmums...

Foto

Omega vēlētāja vilšanās

Aizritējušajās Saeimas vēlēšanās balsoju par KPV LV, pieliekot plusiņu Aldim Gobzemam. Diemžēl, nokļūstot Saeimā, partija neattaisnoja lolotās cerības. Tās suņu būdas cerbers kļuva par Šveices...

Foto

Ja jums ir tikai gurķis, tad nevar uztaisīt gurķu un tomātu salātus

Dārgā Latvijas tiesu vara! Vai arī man jūs tagad jāsauc par likumdevēja varu? Rakstu,...

Foto

Joku diena Evri Dej, teicēnieši gardi smej

Teikas likumdošanai ir jāsoļo soli solī ar Dievzemītē notiekošajām nejēdzībām. Kad savulaik izdevu dekrētus, man prātā nevarēja ienākt, ka...

Foto

Kariņš un Pavļuts ir diskreditējuši vakcinācijas procesu un tagad grasās vakcināciju diskreditēt vēl vairāk

Vispirms valdība politiskas konjunktūras dēļ neiepirka vakcīnas un vakcinācija Latvijā tika novilcināta...

Foto

Izejiet ielās, Levita kungs, sajutīsiet, ko tauta par jums domā

Levits šodien runāja Saeimā. Runa bija tukša. Jautājums ir par redzējumu, Levita kungs. Par adekvātu redzējumu....