Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Claudia Klein

12.03.2020. 09:21

Sveicināti un sveicināti Spotcap globālo aizdevumu pakalpojumos. Mans vārds ir Klaudija Kleina, es esmu aizdevējs un arī aizdevumu konsultants.

Vai jums ir nepieciešams finanšu atbalsts? vai jums ir nepieciešams aizdevums dažādiem mērķiem? ja jūsu atbilde ir apstiprinoša, es ieteiktu jums sazināties ar manu firmu, izmantojot | spotcapglobalservices(a)gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 | un jūsu kontā ir aizdevums 24 stundu laikā, jo mēs piedāvājam izcilus aizdevuma pakalpojumus visā pasaulē.

Mēs piedāvājam visa veida aizdevumu pakalpojumus (individuālais aizdevums, biznesa aizdevums un daudzi citi), mēs piedāvājam gan ilgtermiņa, gan īstermiņa aizdevumus, kā arī jūs varat aizņemties līdz 15 miljoniem eiro. Mans uzņēmums palīdzēs sasniegt dažādus mērķus ar plašu aizdevuma produktu klāstu.

Mēs zinām, ka likumīga aizdevuma saņemšana vienmēr ir bijusi milzīga problēma Personām, kurām ir finansiālas problēmas un kurām ir nepieciešams risinājums, daudziem cilvēkiem ir tik grūti iegūt kapitāla aizdevumu no savām vietējām bankām vai citām finanšu institūcijām augsto interešu dēļ. likme, nepietiekams nodrošinājums, parāda un ienākumu attiecība, zems kredītreitings vai kādi citi iemesli

Vairs nav gaidīšanas laika vai stresaino bankas apmeklējumu. Mūsu pakalpojums ir pieejams visu diennakti - jūs varat saņemt aizdevumu un veikt darījumus jebkurā vietā un vietā, kur jums tas nepieciešams

Mēs sniedzam 24 stundu pasaules klases aizdevuma pakalpojumus. Jautājumiem / jautājumiem? - Nosūtīt e-pastu uz | spotcapglobalservices(a)gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 | & Saņemiet atbildi vienā mirklī.

Jūsu ģimenei, draugiem un kolēģiem nav jāzina, ka jums ir maz naudas, vienkārši rakstiet mums un jūs saņemsit aizdevumu.

Jūsu finansiālā brīvība ir jūsu rokās!

Atbildēt

Zinītis

10.03.2020. 21:47

Oļegam sen vieta cietumā.

Atbildēt

Oļegs- krāpnieks, zaglis un slepkava

04.03.2020. 11:51

Visiem zināms, par kādu Oļegu no Rīgas ir runa.Bet var to arī droši precizēt - tas ir dižais izbijušaus Rīgas mērs Oļegs Burovs, kas "strādā, nevis jaucas pa politiku". Krāpnieks Burovs velti tā melo, jo tāpat visiem zināms, ka viņš ir tieši iesaistīts visskaļākajā politiskās korupcijas skandālā ar nosaukumu Jūrmalgeita un ka Amerika portfeļa "nēsāšana" neaprobežojas ar tā loģistiku, bet ar viņam politiski nevēlamu cilvēku bosingu un atlaišanu viņa pārvaldītajā sfērā. Burova labākie draugi ir starptautiska mēroga un mazāk zināmi kriminālnoziedznieki - Tenis,Milušs, Milovu banda un daudzi citi. Krāpnieks viņš ir arī tāpēc, ka CV vienmēr raksta , ka viņam esot augstākā izglītība, taču faktiski. visticamāk, privātās augstkolas Maskavā izdotais diploms deviņdesmito gadu sākumā ir nopirkts un nekādas reālas izglītības, izņemot ginekaloga palīgu viņa nav. Tāpēc arī parādās visādas koka stutes un tamlīdzīgi brīnumi. Zaglis viņš ir tāpēc, ka ir nozadzis miljonus, organizējot fiktīvus iepirkuma konkursus būvniecībā, imantojot daudzus korupcijas skandālos jau atmaskotus cilvēkus (ko vērts ir Martinsons vien) un slepkava tāpēc, ka nozogot naudu valstij, viņs ir nolaupījis naudu arī slimniekiem, kuri varētu izārstēties, nevis nomirt, ja vien budžetā būtu pietiekami naudas. Kas gan nezina šo veco nelieti ar melno, melīgo dvēseli, kas pat savu īsto tautību cenšas noliegt... Osipa dēlam tas gan neklātos.

Atbildēt

č vienmēr ballēs kaujas

04.03.2020. 11:17

nevajag pie tiem iet.....................

Atbildēt

mākslīgais intelekts

04.03.2020. 11:07

Meistars pieteic, vērā lieciet!
Balsta kokus neaiztieciet!
Lai vismaz līdz algas dienai,
Mūris līdzinātos sienai!

(Kopš Dreslera laikiem mūsu karaļvalstī nekas īpaši nav mainījies)

Atbildēt

nu gnu

04.03.2020. 09:52

davai čekuškinu!!!

Atbildēt

priecē tas, ka

03.03.2020. 22:38

»

Drunk

Komentārus vairs nelasu un nerakstu


lapsas privātajai sūdubedrei piepirst-comai paliek arvien mazāk lapsiski trulu zomij.fanu.

Atbildēt

Guntars

03.03.2020. 20:20

Neesmu Rīgas elektrorāts, bet lasot šo un citus rakstus, te un citos portālos, iezīmējas viena, samērā skaidra vadlīnija, vārdiskie vēmekļi vispirms, darba sūdi, pēc tam. Ko gribēju ar to teikt? Vispirms ar to, ko sauc par vara, apreibstam, pēc tam seko vemšana no pārdozes un tai seko izkārnīšanās vienā reizē. Jā, man tā ir bijis tīņa gados, tāpēc varu vilkt paralēles. Vienīgā atšķirība ir tā, ka es visu slikto dabūju ārā, bet pie varas esošie no tā ķer kaifu un cenšas atkārtot to no reizes uz reizi. Un tā nav tikai Rīgas problēma. Tas 90% visā Latvijā. Pieļauju ka 10% ir godīgi un par cilvēkiem domājoši vietvalži.

Atbildēt

Pustilts

03.03.2020. 19:25

Tiešām šo visu viņš pats ir sarakstījis??? Drīzāk jau kāds PR speciālists vai pats Lato par atsevišķu ziedojumu.

Atbildēt

Manuprāt

03.03.2020. 15:04

»

Par Burovu!

Autora uzmācīgais un ļaunais tonis un Oļega nomelnošana vismaz man radīja priekšstatu, ka tuvojas vēlēšanas un jādara viss iespējamais, lai Burovs nenāktu pie varas


vienīgais ar ko varētu būt labāks ir naudas plūsmu organizētājs pareizajos virzienos ! Ušakova shēmas bija vienkāršas un viņu iegāza "radošuma" trūkums un tas ka parāk ilgi bija pie varas un nācās pašam ievākt "augļus" no paša iesētā un ir tikai dabiski, ka "raža" mēdz būt gan "tārpaina, gan iepujusi" !

Atbildēt

Par Burovu!

03.03.2020. 14:15

Autora uzmācīgais un ļaunais tonis un Oļega nomelnošana vismaz man radīja priekšstatu, ka tuvojas vēlēšanas un jādara viss iespējamais, lai Burovs nenāktu pie varas.
Bet, kungi, Burovs ir labākais no visiem mēra kandidātiem! Arī par Ušakovu labāks!

Atbildēt

P.

03.03.2020. 12:52

Runājiet, puiši, runājiet. Varbūt kas interesants izspruks.

Atbildēt

Q

03.03.2020. 08:04

Bet pasakiet man vienkāršu lietu, kurš no latviešu partiju bīdāmiem būs labs saimniecisks darbinieks, tur ir vieni politisko partiju ieliktnīši, kurus reklamē trakāk kā Dormeo matračus un ,kuriem nav ne mazākās nojausmas no Rigas saimniecības vadīšanas, tad jau Burovs izskatās labāks!

Atbildēt

oļegi

03.03.2020. 07:02

Oļegi jau nāk no Maskavas.....

Atbildēt

Drunk

03.03.2020. 06:52

Komentārus vairs nelasu un nerakstu.

Atbildēt

Oki

03.03.2020. 06:26

»

Drum

Lielisks melnā PR piemērs Liepnieka stilā :-/. Būvsapulcēs klāt neesmu bijis, bet stāstu par koka kopnēm gan. Tik idejas padevējs bija visnotaļ cienījams nozares būvinžnieris, kad raksta autors esot žēlojos par grūto dzīvi un nespēju sagādāt metāla balstus


Problēma nav materiālā , problēma ir smadzeņu un radošuma trūkumā . Koks viņam nederot , ģēnijam . Laikam vienīgais veids, kā koku izmantot balstā , šim prātā nāk horizontāli un vertikāli . Visur citur tilti ir interesanti un individuāli projektēti, prieks skatīties . Šeit konkurences trūkums dara savu ...

Atbildēt

Vova Godmens

03.03.2020. 00:34

»

Nevēlos

analizēt autora personību, rakstītprasmes u.t.l...


Nav te nekādu projektētāju un lēmēju ir tikai apšaubāmi tipi ar apšaubāmas izcelsmes apliecībām un apšaubāmas leģimitātes tipi, kas to visu pasūta. Tādi paši apšaubāmu pilsoņu ievēlēti, kalpo nešaubīgi visiem tikai ne šaj valstij.

Atbildēt

Niknais

02.03.2020. 23:27

»

Mums gaidāma

koka stušu Rīga ar sastrēgumiem Burova vārdā! Sūda krievu okupanti


tevis sauktie sūda okupanti reiz atbrīvoja latviešus no patīkamā pienākuma savas jaunlaulātās līgavas kāzu nakti atstāt muižkunga guļamistabā celkas uzplēšanai

Atbildēt

Nevēlos

02.03.2020. 22:27

analizēt autora personību, rakstītprasmes u.t.l.

Vēlos pievērst uzmanību dažiem mani mulsinošiem faktiem:
Deglava tilta remontam bija jābūt jau gandrīz pabeigtam, bet tad atklājas šausminoša aina ar pussabrukušiem balstiem ! Man šai sakarā rodas "Zolitūdes tragēdijas" priekšnojautas radoša sajūta un jautājumi - kā tā var gadīties ka vadošie Latvijas tiltu būves projektētāji uzraudzītāji un būvniecības speciālisti var to nepamanīt !?!?!? Un to izskatās nepamana arī "profesionālis Oļegs". Vēl vairāk pat tad kad tas ri publiski zināms "profesionālis Oļegs" neveic nekādas redzamas aktivitātes lai izdarītu kādus secinājumus un nepieļautu ko tamlīdzīgu nākotnē.
Un "nākotne" nav ilgi jāgaida - tiek uzsākti Brasas tilta remontdarbi un "vēsture atkārtojas" - vainigo nav publiski tiek apgalvots ka projekts neatbilstot ne paredzētajai slodzei, ne dzelzceļa tehniskajiem noteikumiem !
Manuprāt tas taču ar neapbruņotu aci ir redzams, ka tā ir "shēma", jo maksājumi ne tikai turpinās, bet "profesionlis Oļegs" uzzīmē "vēl lielāku shēmu" kas nodrošinās vēl lielāku naudas plūsmu !

Un par šīm "profesionāljām" izklaudēm būs spiesti maksāt visi rīdzinieki, pie kam dubultā gan tieši, gan netieši stāvot sastrēgumus un apbraucot remonta vietu !

Atbildēt

Drum

02.03.2020. 22:10

Lielisks melnā PR piemērs Liepnieka stilā :-/. Būvsapulcēs klāt neesmu bijis, bet stāstu par koka kopnēm gan. Tik idejas padevējs bija visnotaļ cienījams nozares būvinžnieris, kad raksta autors esot žēlojos par grūto dzīvi un nespēju sagādāt metāla balstus :-/

Atbildēt

Neizbrīna periods pēc 1940

02.03.2020. 22:08

Uz austrumiem no Latvijas valdošā mentalitāte ir pierādījusi sevi gadu simtiem, ka jebkura lieluma zelta kaudzi var pārvērst sūdos un jebkuru naudu var padarīt par koka rubuli.

Atbildēt

Mr 20 %

02.03.2020. 21:36

Burovs par maniem darbiem neko nezina - nevainīgs kā bērna asariņa.

Atbildēt

tieši

02.03.2020. 21:04

»

izskatās

pēc pamatīga murgojuma


zoofilās lapsas stilā

Atbildēt

Ne-pensionārs

02.03.2020. 19:49

Ja šitas Uģis ir tas, kurš atbildīgs par bruģi Krišbarona ielā, tad viņš nu gan nav nekāds būvniecības speciālists. Ja jau tik drosmīgs, tad ko klusēja bruģa likšanas laikā??? Bet tagad, kad nomests no siles un ar kriminālprocesu- tagad ir drosmīgs rakstīt par "gļēvo" Oļegu. Šitiem Rīgas domes darboņiem slikts būs jebkurš, kurš neļaus zagt, viltot dokumentus un nekvalitatīvi strādāt.

Atbildēt

.......

02.03.2020. 19:30

Emīls agonē? Izskatās, ka pavisam no sliedēm izsists. Šādas muļķības caur Pietiek ar sava drauga Liepnieka palīdzību tiražēt. Ja PIETIEK būtu nedaudz kritiskāki, šādu darbu neņemtu. Uģi zinošie jau smejās, Brože dzīvē vairāk par rindkopu nav spējis uzrakstīt, bet te vesals romāns.

Atbildēt

Oļegs no Rīgas

02.03.2020. 19:13

Emīla apmaksāts, izskatās, ka pat Emīla sarakstīts rakstiņš ne par ko :))) Uģis Broža kurš ar grūtībām spēj izteikties - (https://www.youtube.com/watch?v jLjKdr5zvsQ) uzlicis uz pergamenta šo? Nē nu var jau būt, grafomāns :)

Atbildēt

Teodors

02.03.2020. 19:02

Uģis Broža ir tas pats ar toRīgas Barona ielas bruģi? To Jakrina bruģi kur katrs otrais bruģakmens aizgāja privātajiem piebraucamajiem ceļiem, jaunām automašīnām un Saskaņas kases papildināšanai? Oļegs no Rīgas par šādu kritiku var pat nesatraukties.

Atbildēt

PingPong

02.03.2020. 18:38

Emīls Jakrins Saskaņas "rubļus" varētu arī talantīgāk tērēt. Gaudu raksts par Rīgas Oļegu no rajona Uģa.

Atbildēt

Mums gaidāma

02.03.2020. 18:37

koka stušu Rīga ar sastrēgumiem Burova vārdā! Sūda krievu okupanti!

Atbildēt

uik

02.03.2020. 18:36

tads glevs rakstins ,kur biji atraak, es teiktu sedeji pie galda atlaida tagad esi kartejais latviesu stukacs , tadu ,kaa tevis del bij pilna sibirija un tu neesi vienigais tads kazoka metejs .

Atbildēt

Vērotājs

02.03.2020. 18:31

Graujošs jau pats sākums. Pietiek BEZ MAKSAS dod platformu kādam Uģim Brožam? Tas jau vien lik pasmaidīt :) Ko tieši autors ar šo gribēja pateikt? Ja novērst uzmanību no savas personas Rīgas Domes Satiksmes departamenta krimināllietā, tad daudz par vāju, ja diskreditēt Oļegu Burovu, tad arī nevisai talantīgi.

Atbildēt

Knābītis

02.03.2020. 17:50

"rosina bijušo Būvdarbu vadības nodaļas vadītāju Brožu apsūdzēt par dokumentu viltošanu un izmantošanu, dienesta stāvokļa ļaunprātīgu izmantošanu, tirgošanos ar ietekmi un nepatiesu ziņu norādīšanu deklarācijā.
Broža jau ir apsūdzēts patlaban Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesā esošajā krimināllietā par dokumentu viltošanu saistībā ar ceļu seguma atjaunošanu Rīgā, Krišjāņa Barona ielā.

Atbildēt

Jūle

02.03.2020. 17:39

Tieši tā - murgojums prastā stilā. Garš un garlaicīgs melnais PR. Autoram - tik un tā balsošu par Burovu!

Atbildēt

izskatās

02.03.2020. 17:03

pēc pamatīga murgojuma

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sazvērestības teorijas – II daļa: kam tas ir izdevīgi?

FotoDaudzas sazvērestības teorijas un vienkārši manipulatīvas versijas par kādiem notikumiem sākas ar vārdiem – padomāsim, kam tas ir izdevīgi.
Lasīt visu...

21

Vai cilvēcei ir nepieciešami globāli satricinājumi (turpinājums)

Foto30. martā šajā portāla bija publicēts mans raksts ar identisku nosaukumu. Rakstā pieminēju to, ka Krievijā valdošā kliķe, kas faktiski ir kleptokrātiska struktūra, kurā valsts vara ir saplūdusi ar oligarhisko kapitālu, uzspiež savu “vērtību skalu” pārējai pasaulei, uzpērkot un korumpējot, kur vien tas iespējams. Lai tas neizliktos pēc tukšvārdības, kas dotu iespēju kremļa apmaksātiem troļļiem un vietējiem Latvijas valsts nīdējiem ķengāties, sniegšu konkrētus piemērus.
Lasīt visu...

12

Mēs nevaram, glābjot visus no Covid, pilnībā arī iznīcināt ekonomiku vai ļaut vairāk nomirt no citām slimībām

FotoViņķele paziņo, ka ārkārtas stāvokli, ļoti iespējams, vajadzēs pagarināt uz trīs mēnešiem. Jau iepatikās. Sen ierēdņiem nebūs bijis tik garš apmaksāts atvaļinājums. Bet tam ir sava loģika. Polittūrismā lidot nevar un nevarēs vēl labu laiku, nav taču ko citu darīt. Aptuveni tā tas izskatās, jo mētāties ar šādu kārtējo PR – ko tieši dod šodien? Tiek arī paziņots, ka valsts pārvalde netiks samazināta. Tā teikt - djeņeg ņet, no vi djeržitjes!
Lasīt visu...

18

Ziņa no DELFI komercdirektora Igora Mardera: tagad pie mums jūs varat nopirkt vēl vairāk

FotoSimtiem tūkstošu cilvēku Latvijā ik dienu vēršas pie DELFI, lai iegūtu informāciju par pasauli, kas ir radikāli mainījusies un arvien turpina mainīties.
Lasīt visu...

15

Latvijas ceļu būves uzņēmumi ir vienots kartelis

FotoCeļu būves ekspertu vidū arvien ticamāka kļūst informācija, ka Latvijas uzņēmumu kartelis, kuru kūrē bijušais premjers, bet tagad ceļu būvnieku lobijs un bada dzeguze Andris Bērziņš, un kura dēļ mēs ik gadu pārmaksājam 15% par ceļu būvi, grasās darīt visu, lai apstādinātu Latvijas Valsts ceļu organizēto iepirkumu par valsts autoceļu asfaltēto segumu brauktuvju horizontālo apzīmējumu atjaunošanas darbu veikšanu 2020. – 2025.gadā. Kāpēc? Tāpēc, ka ir pretendents, kas nostartēja ar ļoti labām un Eiropas tirgum atbilstošām cenām, kas labi ēdušos sliņķus var pabīdīt nost no siles.
Lasīt visu...

21

Vai cilvēcei ir nepieciešami globāli satricinājumi

FotoIespējams, ka”’ brīnums” notiek vismaz reizi katra cilvēka dzīvē, jautājums, vai spēj to piefiksēt. Ir novērots, ka subjekts, kas tikko izķepurojies no nopietnas ķezas, kur, loģiski spriežot, rezultātam vajadzēja būt citādam, aizdomājas un izvērtē savu dzīvi un vērtības. Bet tas parasti ilgst neilgi, un viss aiziet vecās sliedēs.
Lasīt visu...

3

Eiropas Komisija ir enerģiski rīkojusies, lai mazinātu vīrusa izraisīto triecienu ekonomikai un sabiedrībai kopumā

FotoDažādas epidēmijas ir vajājušas cilvēci jau kopš senatnes. Jaunā koronavīrusa pandēmija ir izplatījusies ļoti strauji, izraisot nopietnu sabiedrības veselības krīzi un satricinot Eiropas Savienības (ES) un pasaules valstu ekonomikas.
Lasīt visu...

21

Sazvērestības teorijas – I daļa

FotoKā izpētījis Robs Brotertons (Rob Brotherton) lieliskajā grāmatā “Suspicious minds. Why we believe conspiracy theories”, jau piektajā gadsimtā pirms mūsu ēras senās Romas oratoru runas bijušas pārpilnas ar sazvērestības teorijām. Vēlākos laikos, kad imperatoru, monarhu un baznīcas vara bija stipra, jebkādas izmaiņas bija iespējamas, vienīgi izmantojot sazvērestības pret šīm varām, un šādas sazvērestības – gan veiksmīgas, gan neveiksmīgas – nebija retums tāpat kā slepenas organizācijas. Tas savukārt leģitimizēja un piešķīra ticamību tam, ja pie varas esošie atklāja un nežēlīgi izrēķinājās ar sazvērniekiem, pat ja tie tādi nebija. 
Lasīt visu...

21

Vīrusa antropoloģiskās perspektīvas

FotoDiskurss par vīrusa antropoloģiskajām perspektīvām ir teksts vai runa (diskurss) par vīrusa un tajā skaitā koronvīrusa iespējām palīdzēt cilvēkiem. Skan absurdi, taču tādas iespējas pastāv. Īpaši tad, ja vīruss ir izraisījis pandēmiju. Arī koronvīruss ir izraisījis pandēmiju. Tā tāpat kā jebkura cita pandēmija var atstāt pozitīvu ietekmi uz cilvēkiem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

COVID – 19 ne tikai ņem, bet arī dod jaunu impulsu izaugsmei

Pašlaik visa pasaule dzīvo zem COVID – 19 zīmes. Varētu pat teikt, ka pārējie...

Foto

Cienot savu valsti un atbalstot pašmāju ražotājus, pērkam vietējo

Ārkārtas situācijā Lauksaimniecības organizāciju sadarbības padome (LOSP) aicina iegādāties Latvijas lauksaimnieku ražoto produkciju. Lauksaimniecības nozare ir tā,...

Foto

Dezertieri un tautas marodieri

Ekstremālos apstākļos vienmēr uzskatāmi atsedzas tautas kolektīvais portrets un atsevišķu indivīdu portrets. Vienmēr uzskatāmi atsedzas gan labās īpašības, gan sliktās īpašības. Tā...

Foto

Dzīvesziņa

Latvijas zinātniece, praktiskās vēža viroterapijas pamatlicēja, zāļu Rigvir autore Aina Muceniece dzimusi 1924.gada 23.martā Rīgas rajona Rumbulā Stinkuļu mājās – mazā zvejnieku mājiņā Daugavas krastā. Stinkulis bija...

Foto

Pēc mediķu algu palielināšanas priekšlikuma izgāšanas arī mēs mēģināsim izlikties, ka atbalstām mediķu algu palielināšanu

Nacionālā apvienība šodien koalīcijas Sadarbības sanāksmes sēdē rosinās izskatīt priekšlikumu par...

Foto

Divu meļu strīdā uzvarēs lielākais melis

Ko mums māca pēdējā laika valdošās koalīcijas un valdības uzvedība pēc COVID19 draudu parādīšanās Latvijā. Mums acīmredzami vada veidojums –...

Foto

Vīruss skar visas nozares, tāpēc noteikt atbalstāmās nozares ir bezjēdzīgi

Lielākā Latvijas uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK), izskatot likumprojektu Par valsts apdraudējuma un...

Foto

Veselības ministrija necenšas meklēt labākos PVO ieteikumu īstenošanas risinājumus

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) ir aicinājusi Ministru prezidentu steidzami sasaukt Nacionālās trīspusējās sadarbības...

Foto

Vīrusa dievi un vīrusa misija planetārās depresijas priekšvakarā

Apstiprinājies sākotnējais secinājums. Proti, pandēmijas analītikā aizraujošs darbs ir ne tikai infektologiem, virusologiem, epidemiologiem, politiķiem, žurnālistiem, bet visaizraujošākais...

Foto

Par banku bezatbildību pret darbiniekiem

Strādāju ļoti lielas bankas filiālē (kura atrodas pilsētā ārpus Rīgas). Konkrētu bankas nosaukumu un filiāli atklāt nevaru, lai nezaudētu darbu....

Foto

Pirmais slēdziens par "Swedbank" divkosīgo biznesu, iespējams, lielākās nepatikšanas saistībā ar naudas atmazgāšanu vēl ir priekšā

Ceturtdien Zviedrijas Finanšu inspekcija uzlika Swedbank 4 miljardu kronu (aptuveni 360 miljonu...

Foto

Nra.lv patīk sabiezināt krāsas, bet arī Ģenerālprokuratūra ir izdarījusi visu, lai nāktos apšaubīt tās spēju ievērot likumus

2020.gada 19.martā portālā nra.lv publiskota ziņa “Iepirkuma skandāls Ģenerālprokuratūrā”.1 Šī ziņu portāla...

Foto

Pasaka par laiku, kas sekos pēc COVID-19 apkarošanas...

1) Rungainis steigšus pērk lauku māju ar zemi, zirgu un arklu, stāda kartupeļus, nokrītas svarā 5 reizes. Uzceļ...

Foto

Vīruss kā daudzpakāpju mistifikācija un globālais teātris

Savelkot visus galus vēlreiz kopā, kāpēc ir iedarbināta šī masu histērija un kas aiz tās stāv, izdalīsim divus tās...

Foto

Ušakovs „Delfiem” naudu vairs nedod, tagad dodiet jūs visi

Pašlaik Latvijas valdība ir paziņojusi par atbalstu uzņēmējiem krīzes laikā. Izskanējis solījums atvēlēt miljardu eiro, lai mazinātu...

Foto

Valdības izsludinātais ārkārtas stāvoklis ir novēlots un joprojām pietiekami nekonsekvents

Nacionālā savienība „Taisnīgums” aicina valdību spert izlēmīgus soļus sērgas izplatīšanās neitralizēšanā un ierobežojumu skarto cilvēku iztikas...

Foto

Krievija jau neoficiāli ir tikusi pie cara, bet nafta to var nomest

Kļūdīties ir cilvēcīgi, un visnotaļ normāla lieta, ka kļūdas tiek atzītas. Kādu laiku atpakaļ...

Foto

Es joprojām esmu miljons reižu gudrāks par premjeru, un šie ir mani ieteikumi

Mans uzdevums ir analizēt dažādus scenārijus vai dažādas pieejas. Rakstīt, piedāvāt, lai kāds...

Foto

L(PS)R

Cilvēks ir interesants radījums, tam piemīt tieksme savās neveiksmēs un ciešanās vainot citus, bet pat nelielus sasniegumus piedēvēt sev, kaut labākajā gadījumā šiem notikumiem ir...

Foto

Vīruss, vadāmais haoss un sociuma ideoloģiskās sensitivitātes pandēmija

Koronavīrusa “SARS-CoV-2” un tā izraisītās slimības “Covid-19” ārprātīgā publicitāte, iespējams, ir vadāmā haosa tehnoloģiju milzīgs panākums. Vadāmais haoss ir informatīvi...

Foto

Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet...

Draugi, izlasiet manu stāstu un uztveriet nopietni COVID-19! Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet vai tiešām?!!...

Foto

Plāns valdības rīcībai uzņēmumu un ekonomikas atbalstam

Ņemot vērā vīrusa SARS-CoV-2 un tā izraisītās slimības COVID-19 straujo izplatību pasaulē, Jaunie konservatīvie uzstāj uz izlēmīgu valdības rīcību...

Foto

Pašvaldību savienība aicina Pūci nekavējoties iesaistīt pašvaldības jaunā pašvaldību likuma izstrādē

Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) valde aicina vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru Juri Pūci nekavējoties...

Foto

Turcija veic “lāča pakalpojumu" Krievijai

Turcija ir Ziemeļatlantijas Līguma organizācijas (turpmāk – NATO) dalībvalsts jau no 1952. gada. Taču pēdējā laikā aktualizējas jautājums, kurā pusē Turcija...