Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Varbūt ir vērts atcerēties?

01.05.2022. 18:31

»

Nav cita izskaidrojuma tādai aktivitātei

4.maija komunistu kliķe kopā ar krievu okupantiem, upurēs 30 gadus marinēto okupācijas pieminekli, lai paceltu nošļukušos knābjus


Neceriet nelgas uz brīnumiem! Kamēr 5.kolonas pārstāvji, saimniekos varas struktūrās, neviens pat pirkstu nepacels, lai nojauktu okupantu pieminekļus!

Atbildēt

Jukums

01.05.2022. 18:29

Protams, ka tas apkaunojošais stabs tur nepaliks, tas šobrīd ir skaidrāks par skaidru. Jautājums ir par to, kas būs turpmāk šajā morāli degradētajā vietā.
Es piedāvātu izveidot tādu, kā simbolisku vietu, kur tiek norakti kara cirvji. Ja izmantojam indiāņu paraugu. Neliela, simboliska piemiņas vieta, tajā skaitā ar iespējām tur satikties risināt jebkurus konfliktus - nacionālus, reģionālus, arī ģimenes, ja vēlaties.
Varbūt Gļebs Panteļejevs var ko piedāvāt. Kopā ar kādiem arhitektiem.

Atbildēt

Precizējums

01.05.2022. 17:39

»

Lasītājs

Tas Pārdaugavas falls nav nekāds okupācijas pieminekli, bet PSRS armijas uzvaras piemineklis pār vācu nacistu armiju. Manis pēc, lai stāv, ja apkārt negāžas. Man 5. rubļi arī no algas novilka, kad to fallu uzstutēja padomijas laikā. Tā kā vajadzētu maksātājiem paprasīt par jaukšanu. Es 5. eiro ziedotu...


Kļūda: okupanti šo pieminekli nodēvēja par tikām atbrīvoti - visi atceramies: no savas valsts, no brīvības, no savas nekustāmās mantas, no radiniekiem, kurus izšāva vai izsūtīja, un tā varu turpināt tālāk... Tāpēc piemineklis beidzot IR jānojauc! Visu šo laiku tas ir bijis kā spļāviens sejā Latvijas pamatiedzīvotājiem!

Atbildēt

ccc

01.05.2022. 17:35

»

neatkarību atguvušas valsts........

:D:D


Tu tiešām tā domā par to neatkarību? Tu, amerikāņu pamesls? Domā, bet nevienam nesaki..., šo pasaku mums borē 30 gadus....

Atbildēt

pag pag

01.05.2022. 17:31

»

Latvija - neizdevusies valsts

Turklāt, ja turamies pie Satversmes un "juridiskiem argumentiem", tad patvaļīgā būve nekad nav saskaņota ne ar vienu leģitīmu Latvijas Republikas valsts vai pašvaldību institūciju...


Neuztraucies!viss nav jājauc nost,tikai tavs mīļotais okupantu ērms.Tad jau tās hruščovenes arī aiz kreņķiem pavēlēsi nojaukt/kur tad tu ar biedriem dzīvosi?Būs jādodas prom no neizdevušās valsts atpakaļ uz senču zemi.

Atbildēt

Deokupācija dekolonizācija nav notikusi

01.05.2022. 17:30

»

Pilnīgi noteikti

Okupāciju simbolizējošam piemineklim nav jāatrodas neatkarību atguvušas valsts teritorijā


Kad un cikos ir atgūta neatkarība de fakto ?

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

01.05.2022. 17:23

Turklāt, ja turamies pie Satversmes un "juridiskiem argumentiem", tad patvaļīgā būve nekad nav saskaņota ne ar vienu leģitīmu Latvijas Republikas valsts vai pašvaldību institūciju.

Oi, kāda gudriniece! Rīgas lidosta ir saskaņota? Nav? Jaucam nost? Rīgas HES, Pļaviņu HES ir saskaņotas ar leģitīmu LV institūciju? Nav? Jaucam taču nost! :)

Atbildēt

vecmāmiņa Vaira L

01.05.2022. 17:03

Tas stabs ir skaists un varens! Viņš un Milda ir Latvijas atpazīstamības simboli! Slava Ukrainai!

Atbildēt

ha-ha

01.05.2022. 17:00

Ja tas stabs būtu uzstādits valstī,kura brīvprātīgi iestājas PSRS un pēc tam tikpat likumīgi kļuva par neatkarīgu valsti,tad jau nebūtu arī problēmu.Taču vēsture tiek ar šādu skatījumu nežēlīgi izvarota,bet pat izvarotāji ir spiesti atzīt izvarošanas faktu un iestāties par patiesības uzvaru,kā tas ir ar raksta autori,bet tie,kuri joprojam runā un raksta apzinātus melus,uzstāj par vēstures viltošanu,kuras simbols ir šis monuments,aicinā to nosaukt citādi,lai tikai to saglabātu, ir neslēpti vēstures izvarošanas aktīvi līdzdalibnieki.

Atbildēt

tā tik ir bilde

01.05.2022. 16:54

paldies!

Atbildēt

krievu kroplim

01.05.2022. 16:41

»

Lasītājs

Tas Pārdaugavas falls nav nekāds okupācijas pieminekli, bet PSRS armijas uzvaras piemineklis pār vācu nacistu armiju. Manis pēc, lai stāv, ja apkārt negāžas. Man 5. rubļi arī no algas novilka, kad to fallu uzstutēja padomijas laikā. Tā kā vajadzētu maksātājiem paprasīt par jaukšanu. Es 5. eiro ziedotu...


Beigsies ar to, ka tev, staļiniskam izdzimtenim, smirdīgai krievu cūkai un taviem tuviniekiem nāksies ar savām pierēm to ārdīt nost. Tas ir civiliedzīvotāju masu slepkavu, sadistu, marodieru un pederastu armijas zvērību slavinošs stabs. Krievu pastrādātās zvērības nevarētu atmaksāt pat ar triljons krievu iekšējo orgānu, bet jūsu, nolādēto izdzimteņu, nesanāks pat 90 miljonu.

"Krievu svētki", tas ir noziegums pret cilvēci, ja krievam ir labs garastāvoklis, tas ir noziegums pret cilvēci. Katram nolādētam krievu necilvēkam līdz brīdim, kas tas atgriežas pie sava radītāja ellē ir jādzīvo ar kaunu un vainas apziņu un zemu nolaistu galvu.

Atbildēt

tautas paruna

01.05.2022. 16:35

pēc kara visas bābas gudras.

Atbildēt

Lasītājs

01.05.2022. 16:27

Tas Pārdaugavas falls nav nekāds okupācijas pieminekli, bet PSRS armijas uzvaras piemineklis pār vācu nacistu armiju. Manis pēc, lai stāv, ja apkārt negāžas. Man 5. rubļi arī no algas novilka, kad to fallu uzstutēja padomijas laikā. Tā kā vajadzētu maksātājiem paprasīt par jaukšanu. Es 5. eiro ziedotu, lai šitais stāv kur stāvējis. Man betona falls nemaisa un pakaļ arī neskrien. Pluss vēl krieviem galvenie svētki ir "Uzvaras svētki" un tam nav nekāds sakars ar NKVD darbību un kom-partijas okupantiem, kur pilns ir arī ar etniskajiem latviešiem un arī tādiem, kas patreiz ir LV vadībā un citos augstos amatos. Tad jau tos"kolumbatoristus'' vajadzētu "nojaukt", ne karot ar dzelzsbetona gabalu.

Atbildēt

he he

01.05.2022. 16:20

Vai suns necels kāju, ja novāks kādu no viņa iecienītajiem stabiņiem? Vaina jau nav betonā, vaina ir galvās ...

Atbildēt

Pilnīgi noteikti

01.05.2022. 15:53

Okupāciju simbolizējošam piemineklim nav jāatrodas neatkarību atguvušas valsts teritorijā.

Atbildēt

Nav cita izskaidrojuma tādai aktivitātei

01.05.2022. 15:46

4.maija komunistu kliķe kopā ar krievu okupantiem, upurēs 30 gadus marinēto okupācijas pieminekli, lai paceltu nošļukušos knābjus.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Visi latvieši ir kā Levits un Kariņš - tupi zābaki

FotoVisi latvieši ir kā Levits un Kariņš - tupi zābaki. Jūs jau tagad grasījāties rakstīt heita komentāru. Bet vispirms izlasiet, kāpēc es šo teikumu uzrakstīju.
Lasīt visu...

21

„Patriotu” atmiņas uzlabošanai

FotoPaldies anonīmajam “Pietiek lasītājam” par “Saskaņai” veltīto interesi, īpaši tad, ja tā izrādītos patiesa. 
Lasīt visu...

21

Jādara viss...

FotoZiņas no kara Ukrainā kļūst arvien trakākas. Lai gan Ukrainas spēki pārsteidzoši veiksmīgi cīnās pret lielo Krievijas pārspēku, fakts ir tāds, ka viss karš norisinās Ukrainas valsts teritorijā. Tas ir, ja neskaita raķetes, kuras tiek izšautas no Baltkrievijas vai Krievijas.
Lasīt visu...

21

Tiesības dzīvot Latvijā nav nekāds „maisiņš vaig”

FotoMans tētis bija viens no pirmajiem, kas ieguva Latvijas pilsonību, kārtojot eksāmenu. Kad 1997.gada augustā ERASMUsā braucu uz mēnesi uz Itāliju, es pirms tam pāris mēnešus uz Itālijas vēstniecību gāju kā uz darbu. Vēl dabūju mērkaķa ātrumā par briesmīgu naudu (aizlienētu naudu, protams, 1997.gadā, un vēl toreiz labi, ka bija, no kā aizlienēt) Austrijas tranzīta vīzu formēt, jo atpakaļceļā viena nakts bija jānakšņo Vīnē.
Lasīt visu...

21

Tiesībsarga vēstule “Amnesty International” Eiropas reģionālā biroja direktoram Nilam Muižniekam: par jūsu organizācijas apmelojošajiem paziņojumiem

Foto2022. gada 26. jūlijā organizācija “Amnesty International” nāca klajā ar paziņojumiem par situāciju uz Latvijas-Baltkrievijas robežas, norādot, ka laikā, kad Latvija uzņēma 34000 patvēruma meklētājus no Ukrainas, uz Latvijas-Baltkrievijas robežas cilvēki no Irākas un Afganistānas, t.sk. bērni, tika atstāti pašu ziņā mēnešiem ilgi aukstos laika apstākļos mežā, kas organizācijas ieskatā norāda uz necilvēcīgu apiešanos un pat spīdzināšanu. “Amnesty International” uzskata, ka nav pieļaujama ārkārtējās situācijas pagarināšana uz robežas ar Baltkrieviju, jo tas ierobežo saņemt starptautisko aizsardzību personām, kurām tā nepieciešama, neatkarīgi no šo personu izcelsmes un veida, kā viņas ieceļo valstī.
Lasīt visu...

21

Labklājība

FotoDzīvojam laikā, kad aktīvi un strauji tiek formatēta cilvēku apziņa, mainīta vārdu nozīme un jēdzienu saturs. Pārsvarā – cilvēku degradācijas, paverdzināšanas un iznīcināšanas nolūkā. Mēs visi domājam kādā valodā, attiecīgi – mainot vārdu nozīmi, var ietekmēt mūsu domāšanu. Bet šoreiz ne par to. Tā ir vesela zinātne, kuru sauc par NLP (neirolingvistiskā programmēšana jeb – smadzeņu skalošana). Šoreiz es vēlos vērst uzmanību uz to, ko mēs saprotam ar vārdu “labklājība”.
Lasīt visu...

6

Sanāca kā vienmēr, bet ticiet – risinājums top, un vainīgi ir visi citi, tikai ne es

FotoStraujiem soļiem tuvojas jaunā mācību gada sākums - 2022./2023. mācību gadā noslēgsies trīs gadu pārejas periods, kurā tiek ieviesta pilnveidotā mācību pieeja. Gaidāmais mācību gads paredz jaunās pieejas ieviešanu 3., 6., 9., 12. klasei. Neraugoties uz to, ka pārejas periods tuvojas noslēgumam, pedagogi norāda uz mācību materiālu trūkumu. Kā skolotāja varu tikai piekrist, ka, ieviešot jauno saturu, primāri bija nepieciešams domāt par mācību materiālu izstrādi un pieejamību. Līdzīgi kā ar mācībām tikai valsts valodā – mēs apzināmies, ka rīcībai patiesībā bija jābūt krietni ātrāk, un to, cik būtiski nepalaist garām iespēju labot iepriekš neizdarīto. Arī mācību līdzekļu jautājumā notiek aktīvs darbs, lai dažādos mācību priekšmetos nodrošinātu jaunu mācību resursu un metodisko līdzekļu pieejamību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vēlēšanas kā mazohistu prieki

Pēc Latvijas Televīzijas pasūtījuma tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centrs SKDS jūlijā ir veicis aptauju un konstatējis, kā Latvijas pilsoņi balsotu, ja...

Foto

Kā Rīgai panākt Viļņu, Tallinu un Ziemeļeiropu? Laiks secinājumiem

Rīga ir vienīgā pilsēta Baltijas galvaspilsētu vidū, kurā mirstība pārsniedz dzimstību un no kuras aizbrauc vairāk cilvēku, nekā...

Foto

Vai Rīga ir labi finansēta pilsēta?

Pilsētas budžeta apmērs un tā izlietošanas efektivitāte lielā mērā nosaka to, cik kvalitatīva ir pilsētvide. To Eiropas pilsētu sarakstā, kuru...

Foto

Par rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Publiskās atmiņas centrs ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem. 2022. gada 24....

Foto

Parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto

Ar pietiekamu skaitu parakstu neatbalstītā "Latvijas vīru biedrības" ierosinātā parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta...

Foto

Par Latvijas Republikas Satversmē noteiktā komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanu un rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Cienījamie Augšdaugavas novada domes deputāti! Publiskās atmiņas centrs (turpmāk - centrs)...

Foto

Vairāku tiesnešu, tostarp AT senatores Andas Briedes atbildība par Covid-19 epidēmijas ierobežošanas pasākumu neievērošanu

Tiesnešu ētikas komisija, Tiesnešu disciplinārkolēģija un Disciplinārtiesa ir vērtējusi to, vai izpildvaras...

Foto

Ir tādi Satversmes tiesas spriedumi, kuru nepildīšana valdošo eliti nesatrauc itin nemaz

13. Saeimas laikā ir bijuši vairāki Satversmes tiesas spriedumi, par kuru neizpildi Valsts prezidents pat...

Foto

Kāpēc valsts aizsardzības dienestam – jā!

Jūlija sākumā aizsardzības ministrs Artis Pabriks vēstīja par ieceri izveidot valsts aizsardzības dienestu, kuram, sākot ar 2023. gadu, tiks pakļauti...

Foto

Par ārkārtas sociālo situāciju

Mums priekšā ir grūta ziema – dziļa energoresursu krīze, iespējams pandēmijas saasinājums. No tā, cik saprātīgi un solidāri spēsim sagatavoties gaidāmajiem pārbaudījumiem,...

Foto

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis. Tas noticis par ukraiņu asins cenu...

Foto

Satversmes tiesa ir jālikvidē

Šodien, 25.jūlijā Latvija pirmajā vietā (LPV) Centrālajā vēlēšanu komisijā iesniedza 4000 zīmju programmu un kandidātu sarakstu 14.Saeimas vēlēšanām. LPV savā 4000 zīmju programmā ir...