Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ŽurnĻuga

03.12.2020. 02:37

Raksts “augstākajā” līmenī! Bezdarbnieku tagad daudz....

Atbildēt

tas ir normāli

04.11.2020. 13:21

»

Židi ovski novakcinēja, ārstējas Vācijā

https://youtu.be/hybDjykETIs


Visi Krievijas patrioti ārstējas tikai Rietumos. Ko tad gribēji, lai viņi, kopā ar bidlām gulētu slimnīcās, kur koridoros kaudzēs krauj līķus, bet palātās nomirušos ilgstoši vienkārši pārsedz?

Atbildēt

Tieslietu murgi

04.11.2020. 12:15

Ne viņš pirmais, bet cerams pēdējais, kuru nepatiesi tiesā korumpētā policija, prokuratūra un tiesa. Lai veicas Helmanim cīņā ar korumpēto sistēmu.

Atbildēt

Tev ir gods šo lasīt

04.11.2020. 09:42

Pērkamajam sunim Liepiņam atkal iešķiņķots? Baigais analītiķis uzmeties tas Tukuma atpalikušo literātu biedrības biedrs.

Atbildēt

!

04.11.2020. 09:05

Tāpēc balts un pukains, haha E. Helmanis iekārtoja A. Robežnieku siltā vietiņā!

Atbildēt

!

04.11.2020. 08:50

Ogrēnieši , nāciet pie prāta un patrieciet abus šos divus partiju pederastus!

Atbildēt

to

04.11.2020. 06:47

To pirkstu viņš būtu iebāzis d...….

Atbildēt

Un par to būtu jāpriecājas?

04.11.2020. 00:22

Šis "politiķis" tagad Ogrei ir nodarījis un nodara daudz, daudz vairāk posta, nekā "multimiljonārs" Kārkliņš, jo dara visu, ko liek otrs Ogres multimiljonārs (krievs, agrākais Ogres Pakalpojumu kombināta bikšu piegriezējs, kas faktiski ir iznīcinājis visu Ogri - ar regulārus plūdus izraisošo Ogres HESu, ar jaunceļamo LIDL lielveikalu Ogres upes krastā utt.). Ok, to HESu uzcēla aptuveni Kārkliņa laikā (bet ne konkrēti ar Kārkliņa, bet komunistu partijas "Ogres novadam" ziņu), bet šis Nacionālais "politiķis" par nodokļu maksātāju naudu tagad dēļ tā otra multimiljonāra - krieva ber Daugavā pilnīgi nevajadzīgu dambi par 4 miljoniem tā vietā, lai iztīrītu Ogres upes gultni un nojauktu HESu, un visas Ogres iestādes tam uzgavilē! Tāpat šis "politiķis" ir atbildīgs par Zilo Kalnu dabas parka iznīcināšanu un pārvēršanu par peļņas gūšanas vietu savam pietuvināto lokam pēdējo dažu gadu laikā. Viņa izpratne par "politiku" tā arī ir apstājusies 90.gadu līmenī. Un vēl šīs Nacionālās apvienības atrašanās Ogrē kopīgā sarakstā ar ZZS - kolhozu izzadzēju partiju - ar ko gan ZZS atšķiras no tāda Kārkliņa? Un pats smieklīgākais - šis Nacionālais "politiķis" savulaik bija vienā partijā "Ogres novadam" ar tiem pašiem komunistiem, kas ļāva to HESu uzcelt un nopludināt pilsētu!

Atbildēt

Po

03.11.2020. 23:03

»

murgu kanāls

priekš slimajiem


Līdz pusei izlasiju, līdz brīdim kad nometa naudu uz galda... sasmējos! Gari lasīt! Tā nenotiek pa dzīvi! Nezinu kāda ir taisnība, bet cilvēks ir jaataisno boenalga par ko, ja viņu tiesā 11 gadus. Tagad būs interesanti, cik viņš no ES tiesas spiedīs no valsta ārā par tiesvedības ilgumu

Atbildēt

Aha

03.11.2020. 20:38

»

Židi ovski novakcinēja, ārstējas Vācijā

https://youtu.be/hybDjykETIs


Žirinovskis pēc vakcinācijas nogādāts Putina slimnīcā un steigšus uz Vāciju - dzīvība mata galā.

Atbildēt

Beidzot

03.11.2020. 20:11

Kārkliņš - tā ir Ogrē uzņēmējiem labi zināma personība, kas savu darbību Ogrē uzsāka ar šmaukšanos.
Nebrīnos, ka arī Helmani vēlējās piespiest iet savā pavadā, iespējams visticamāk, par to labi samaksājot tiesai un prokuroram.
Patīkami, ka šis piegājiens Kārkliņam beidzies ar fiasko.

Atbildēt

Židi ovski novakcinēja, ārstējas Vācijā

03.11.2020. 19:53

»

Ciklopus obligāti vakcinēs

pidemioloģiskās drošības likums...


https://youtu.be/hybDjykETIs

Atbildēt

Papildjautājums:

03.11.2020. 19:33

kurš maksā par advokāta Vārpiņa pakalpojumiem?
Pats Helmanis (tad kurš viņam to kompensēs?) vai no Ogres budžeta? Vai arī būs pretprasība, lai Kārkliņš atlīdzina zaudējumus 11 gadu garumā?

Atbildēt

Ciklopus obligāti vakcinēs

03.11.2020. 19:20

»

bravo

Ciklops uzvar....Lacplesi


pidemioloģiskās drošības likums

VI nodaļa
Vakcinācija un darbs ar infekcijas slimību izraisītājiem
30.pants. Vakcinācijas vispārīgie noteikumi
(1) Infekcijas slimības, pret kurām personas vakcinējamas obligāti, kā arī šīs vakcinācijas kārtību un vakcinējamo personu loku nosaka Ministru kabinets. Izdevumus par vakcināciju pret minētajām slimībām sedz no gadskārtējā valsts budžetā šim nolūkam paredzētajiem līdzekļiem.

Atbildēt

ROFLMAO

03.11.2020. 18:43

Iedomājieties slimnīcu, kur ārsts deklarē: man ir viens pacients! Kamēr viņš nenomirs vai (sliktākajā gadījumā) neizveseļosies, nevienu citu neārstēšu!!!

Nevarat? Bet tieši pēc šāda principa "strādā" Latvijas tiesas - muļļā vienu lietu gadiem, lai nebūtu jāsāk cita!!!

Atbildēt

lauķis

03.11.2020. 18:30

»

11 gadus psiholoģiski mocīja, vajāja cilvēku

Kaut kas neiedomājams! Šī jau nav valsts, bet koncentrācijas nometne


Ne katrs radījums ar divām rokām un kājām ir cilvēks.Partijnieki savas dvēseles ir pārdevuši,tie vairāk nav cilvēki.

Atbildēt

Arprats!

03.11.2020. 18:17


Nekā Personīga - Ogres tehnikums pārdevis kokus; ar Ikšķiles mēra ģimeni saistītais pircējs aizmucis nesamaksājis

https://skaties.lv/zinas/latvija/neka-personiga/ogres-tehnikums-pardevis-kokus-ar-ikskiles-mera-gimeni-saistitais-pircejs-aizmucis-nesamaksajis/

Atbildēt

laikam jau

03.11.2020. 17:37

abi labi

Atbildēt

Gaitis

03.11.2020. 17:24

Negribētu piekrist pieminētajai dimensijai par mediju darbinieku neaizsaegātību kā kaut ko īpašu un izceļamu. Jautāsiet kāpēc? Bet kā tad ar jebkuru citu cilvēku? Vai tad pārējiem cilvēkiem nav vēl grūtāk sevi aizstāvēt? Mediju darbinieki vismaz var patrokšņot medijos, izrādot solidaritāti, arī nekritiskiu. Ko padarīs tas pats ārsts, skolotājs vai ugunsdzēsējs? Neārstēs, nemācīs bērnus, nedzēsīs? Vismaz solidaritātes vārdā kolēģa "ļaundari"? Nekad mūžā.
Tā kā te runa par to, kādu atbildību tagad prasīt no konkrētā prokurora? Lai būtu precedents un mācībā citiem tā nedarīt. Jo var būt negatīvas sekas.

Atbildēt

bravo

03.11.2020. 17:03

Ciklops uzvar....Lacplesi

Atbildēt

11 gadus psiholoģiski mocīja, vajāja cilvēku

03.11.2020. 16:59

Kaut kas neiedomājams! Šī jau nav valsts, bet koncentrācijas nometne!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

13

Nacionālā apvienība aicina parakstīties referenduma ierosināšanai par partnerības jautājumu

FotoNo 7. decembra līdz 5. janvārim var parakstīties par to, lai tiktu rīkots referendums, kurā lemt par partnerattiecību regulējumu Latvijā.
Lasīt visu...

21

Iestājamies par tradicionālu ģimeni, mudinām parakstīties pret partnerības institūta ieviešanu

FotoCentrālā vēlēšanu komisija ceturtdien, 16. novembrī izlēma laikā no 2023. gada 7. decembra līdz 2024. gada 5. janvārim rīkot parakstu vākšanu tautas nobalsošanas ierosināšanai par apturētā likumprojekta “Grozījumi Notariāta likumā” atcelšanu.
Lasīt visu...

3

Prasījām kultūrai 66 miljonus, nedabūjām pat trešo daļu, bet papildus piecarpus miljoni mūsu propagandoniem būs!

FotoTikko pieņemtais budžets Kultūras ministrijas atbildībām prioritārajos pasākumos piešķir 17.51 miljonu eiro. Šie atbalsta pasākumi galvenokārt dzēš nozares ugunsgrēkus, kas bijuši redzami gadiem ilgi.
Lasīt visu...

21

Nosodām nevēlamu uzvedību akadēmiskā vidē, jo īpaši attiecībās starp pasniedzēju un studentu

FotoMedijos ir izskanējuši nopietni, pirmšķietami ticami, publiski apgalvojumi par LU Fizikas, matemātikas un optometrijas fakultātes (LU FMOF) pasniedzēja Dmitrija Bočarova nepieņemamām darbībām un seksuālu uzmākšanos attiecībās ar sievietēm, tai skaitā ar nepilngadīgu personu un LU studenti.
Lasīt visu...

21

Dažas pārdomas par Ex-seržanta rakstu “Karš Ukrainā. Vai tiešām strupceļš - un kam?”

FotoRietumeiropa un arvien vairāk arī Centrāleiropa lielākoties joprojām ir Amerikas protektorāts, un šīs valstis atgādina senos vasaļus, tāpēc pats tuvākais amerikāņu uzdevums ir nodrošināt, lai neviena valsts vai valstu kombinācija neiegūtu spēju izraidīt ASV no Eirāzijas vai pat būtiski samazināt tās izšķirošo šķīrējtiesas lomu.
Lasīt visu...

3

Pēc ilgas nolaidības un ākstībām mēs esam sākuši bakstīties ap bumbu patvertņu jautājumu

FotoJautājums par tuvāko drošo vietu militāra apdraudējuma gadījumā joprojām nav atbildēts kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 2022. gada 24. februārī. Kad varēs atbildēt uz šo vienkāršo iedzīvotāja jautājumu, kas ir paveikts līdz šim un kas vēl ir darāms? Šis būs ieskats Rīgas līdz šim paveiktajā.
Lasīt visu...

21

Belēvičs savulaik demisionēja par sīkumu, turpretim Kariņš demisiju pat neapsver

Foto“Atceros tos jocīgos laikus, kad amatpersonas atkāpās sīkumu dēļ. (..) Veselības ministrs Guntis Belēvičs atkāpās tāpēc, ka tika pieķerts ārpusrindas apkalpošanā Onkoloģijas centrā,” piektdien rakstīju savā “Dienas citātā”. Guntis Belēvičs sarunā ar “Neatkarīgo” papildināja redzējumu uz senajiem 2016. gada notikumiem, kuru morālais aspekts šodien kļūst arvien aktuālāks.
Lasīt visu...

21

Par „kapitālā remonta” blaknēm: „Airiston Helmi” un „krievu zemūdeņu bāžu Somijā” piemērs

FotoTā sauktais finanšu sistēmas kapitālais remonts joprojām raisa diskusijas kā Latvijā, tā citās valstīs, kurās tas notika, un tiek meklētas atbildes uz jautājumiem, vai reizēm cēlu mērķu vārdā nav maksāta pārāk dārga cena, bremzēta ekonomikas attīstība, upurēti veiksmīgi strādājoši uzņēmumi, vai nav cietuši cilvēki, kas neko neatļautu nedarīja. Un vai nav bijis arī tā, ka ar "kapitālā remonta" lozungu tika mēģināts sasniegt pavisam citus mērķus, kā arī norakstīt klaju amatpersonu nekompetenci?
Lasīt visu...

6

No Kariņa mācās arī viņa bijusī “labā roka”, tagad - rokas pagarinājums - premjerministre Evika Siliņa

FotoGrūti izvērtēt, vai ārlietu ministra Krišjāņa Kariņa (Jaunā vienotība – JV) “skaidrojumi” par viņa lidināšanos ar privātiem lidaparātiem ir nekaunības, augstprātības, melīguma vai prastas muļķības radīti. Varbūt tur ir viss kopā. Taču simptomātiski ir tas, ka iezīmējas plaisa starp JV līdera un valsts prezidenta pozīcijām.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Bez Stambulas konvencijas Latvijas sievietēm gals klāt, ar Stambulas konvenciju Latvijas sievietes zels un plauks

Diskusijās par Stambulas konvenciju (jeb Eiropas Padomes Konvencija par vardarbības pret...

Foto

Valdība ir uz savas planētas, tauta – uz citas

“Biju pārliecināts, ka mūsu ceļi nekad nekrustosies. Bet, re, valsts svētki ir tas, kas tomēr vieno, kaut...

Foto

Latvijas Televīzija palīdz aizdomās turētajiem apzināti kurināt nacionālo naidu, lai netieši mazinātu vainu slepkavībā

Uzskatu, ka par mana tēva Andra Ļubkas (attēlā) slepkavību aizdomās turētās personas...

Foto

Par “Maximas” traģēdiju: taisnīgs spriedums manā izpratnē būtu inženiera un būvuzņēmuma sodīšana par ēkas sabrukšanu un "Maximas" sodīšana par cilvēku bojāeju

Ar nelabu sajūtu sekoju medijos...

Foto

Vai Latvijā ir pārāk liels publiskais sektors?

ANO 1919. gadā dibinātā Starptautiskā Darba organizācija publicējusi statistiku – 2020. gadā Latvijā aptuveni 29% visu strādājošo bija nodarbināti...

Foto

Tautas pacietības mērs ir izsmelts!

Šis raksts ir pēdējais brīdinājums koloniālajiem pārvaldniekiem Latvijā! Pēdējais brīdinājums viņu pakalpiņiem valdībā un valsts struktūrās. Tautas pacietības mērs ir izsmelts!...

Foto

Nosodām “Vienotības”, “Progresīvo” un ZZS kreisi radikālo partnerību

Saistībā ar jaunās valdības kreisi liberālo kursu vērtību jautājumos, par prioritāti demogrāfiskās krīzes, ekonomiskās stagnācijas, kā arī militāra...

Foto

Aicinām parakstīties par Saeimas atlaišanu

Mēs, Nacionālā savienība “Taisnīgums”, paziņojam, ka esam pievienojušies iniciatīvai par tautas nobalsošanu, lai atlaistu 14. Saeimu....

Foto

Jau tagad „RailBaltica” trūkst sešu miljardu eiro Latvijas posmam

RailBaltica projektam ir visas iespējas kļūt par akmeni kaklā Latvijas budžetam un valsts parādam, jo jau tagad trūkst...

Foto

Šis raksts par Izraēlu un Palestīnu ir īpaši kompentents, jo pirmā līdzautora divi ģimenes locekļi ir strādājuši kibucos, bet otrs ir dzēris košera šņabi un ir „progresīvais”

10. novembrī ASV valsts sekretārs Entonijs Blinkens Izraēlas–Hamās konflikta kontekstā nāca klajā ar paziņojumu, citu lietu starpā atzīmējot, ka “daudz par daudz palestīniešu ir tikuši nogalināti”. Statistika diemžēl ir nepielūdzama – Izraēlas īstenotās blīvi apdzīvotās Gazas bombardēšanā jau ir 11 tūkstoši...

Foto

Uzruna Latvijas Republikas proklamēšanas 105. gadadienai veltītajā svētku koncertā Latvijas Nacionālajā teātrī

Ļoti cienījamā Saeimas priekšsēdētājas kundze! Ļoti cienījamā Ministru prezidentes kundze! Cienījamās dāmas un godātie...

Foto

Tauta nav stulba

Tauta nav stulba. Tautai piemīt veselais saprāts. Tauta to apliecina, kad viņa publiski dzird idejas, kuras sakrīt ar viņas izjusto gudrību....

Foto

Maksātnespējas administrators izsaimnieko atlikušo uzņēmuma mantu

Mēs, maksātnespējīgās AS "Dzintars" kreditori, nolēmām griezties pie valdības vadītājas un atbildīgās ministres ar atklāto vēstuli par samilzušām problēmām, ar...

Foto

Vai Saeima ir jāatlaiž?

Pēdējās dienās daudz dzirdams par rosinājumu atlaist 14. Saeimu. Izskan gan aicinājumi tādā veidā sodīt arvien kreisāko “Jaunās Vienotības” valdību, gan pretēji...

Foto

Mēs, Kozins, Levrence, Bogustova, Pūpola, Raubiško, Austers un vēl virkne citu Iļjiča mazbērnu...

Kopš teroristiskās organizācijas "Hamas" uzbrukuma 2023. gada 7. oktobrī, kura laikā tika veikti...

Foto

„Rail Baltica” finansējuma plūsmai ir jābūt loģiskai un saskaņotai ar būvdarbu gaitu, citādi Putniņa un Pauniņa kungiem būs problēmas

Lai Rail Baltica būvniecība noritētu raiti un efektīvi un...

Foto

Kas ir "mēs"?

Lūdzu zemāko izklāstu neuzskatīt par konservatīvās domas konferences rīkotāju autoritatīvu versiju. Ticu, ka 28. novembrī Demos II sesijā no runātājiem dzirdēsim pavisam citas...

Foto

Biotehnologa fabulas

Cilvēks ir radies no šūnām, viss organisms - āda, miesa, kauli, tauki, muskuļi, orgāni - arī ir veidots no šūnām. Šūnās veidojas arī enerģija,...