Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ŽurnĻuga

03.12.2020. 02:37

Raksts “augstākajā” līmenī! Bezdarbnieku tagad daudz....

Atbildēt

tas ir normāli

04.11.2020. 13:21

»

Židi ovski novakcinēja, ārstējas Vācijā

https://youtu.be/hybDjykETIs


Visi Krievijas patrioti ārstējas tikai Rietumos. Ko tad gribēji, lai viņi, kopā ar bidlām gulētu slimnīcās, kur koridoros kaudzēs krauj līķus, bet palātās nomirušos ilgstoši vienkārši pārsedz?

Atbildēt

Tieslietu murgi

04.11.2020. 12:15

Ne viņš pirmais, bet cerams pēdējais, kuru nepatiesi tiesā korumpētā policija, prokuratūra un tiesa. Lai veicas Helmanim cīņā ar korumpēto sistēmu.

Atbildēt

Tev ir gods šo lasīt

04.11.2020. 09:42

Pērkamajam sunim Liepiņam atkal iešķiņķots? Baigais analītiķis uzmeties tas Tukuma atpalikušo literātu biedrības biedrs.

Atbildēt

!

04.11.2020. 09:05

Tāpēc balts un pukains, haha E. Helmanis iekārtoja A. Robežnieku siltā vietiņā!

Atbildēt

!

04.11.2020. 08:50

Ogrēnieši , nāciet pie prāta un patrieciet abus šos divus partiju pederastus!

Atbildēt

to

04.11.2020. 06:47

To pirkstu viņš būtu iebāzis d...….

Atbildēt

Un par to būtu jāpriecājas?

04.11.2020. 00:22

Šis "politiķis" tagad Ogrei ir nodarījis un nodara daudz, daudz vairāk posta, nekā "multimiljonārs" Kārkliņš, jo dara visu, ko liek otrs Ogres multimiljonārs (krievs, agrākais Ogres Pakalpojumu kombināta bikšu piegriezējs, kas faktiski ir iznīcinājis visu Ogri - ar regulārus plūdus izraisošo Ogres HESu, ar jaunceļamo LIDL lielveikalu Ogres upes krastā utt.). Ok, to HESu uzcēla aptuveni Kārkliņa laikā (bet ne konkrēti ar Kārkliņa, bet komunistu partijas "Ogres novadam" ziņu), bet šis Nacionālais "politiķis" par nodokļu maksātāju naudu tagad dēļ tā otra multimiljonāra - krieva ber Daugavā pilnīgi nevajadzīgu dambi par 4 miljoniem tā vietā, lai iztīrītu Ogres upes gultni un nojauktu HESu, un visas Ogres iestādes tam uzgavilē! Tāpat šis "politiķis" ir atbildīgs par Zilo Kalnu dabas parka iznīcināšanu un pārvēršanu par peļņas gūšanas vietu savam pietuvināto lokam pēdējo dažu gadu laikā. Viņa izpratne par "politiku" tā arī ir apstājusies 90.gadu līmenī. Un vēl šīs Nacionālās apvienības atrašanās Ogrē kopīgā sarakstā ar ZZS - kolhozu izzadzēju partiju - ar ko gan ZZS atšķiras no tāda Kārkliņa? Un pats smieklīgākais - šis Nacionālais "politiķis" savulaik bija vienā partijā "Ogres novadam" ar tiem pašiem komunistiem, kas ļāva to HESu uzcelt un nopludināt pilsētu!

Atbildēt

Po

03.11.2020. 23:03

»

murgu kanāls

priekš slimajiem


Līdz pusei izlasiju, līdz brīdim kad nometa naudu uz galda... sasmējos! Gari lasīt! Tā nenotiek pa dzīvi! Nezinu kāda ir taisnība, bet cilvēks ir jaataisno boenalga par ko, ja viņu tiesā 11 gadus. Tagad būs interesanti, cik viņš no ES tiesas spiedīs no valsta ārā par tiesvedības ilgumu

Atbildēt

Aha

03.11.2020. 20:38

»

Židi ovski novakcinēja, ārstējas Vācijā

https://youtu.be/hybDjykETIs


Žirinovskis pēc vakcinācijas nogādāts Putina slimnīcā un steigšus uz Vāciju - dzīvība mata galā.

Atbildēt

Beidzot

03.11.2020. 20:11

Kārkliņš - tā ir Ogrē uzņēmējiem labi zināma personība, kas savu darbību Ogrē uzsāka ar šmaukšanos.
Nebrīnos, ka arī Helmani vēlējās piespiest iet savā pavadā, iespējams visticamāk, par to labi samaksājot tiesai un prokuroram.
Patīkami, ka šis piegājiens Kārkliņam beidzies ar fiasko.

Atbildēt

Židi ovski novakcinēja, ārstējas Vācijā

03.11.2020. 19:53

»

Ciklopus obligāti vakcinēs

pidemioloģiskās drošības likums...


https://youtu.be/hybDjykETIs

Atbildēt

Papildjautājums:

03.11.2020. 19:33

kurš maksā par advokāta Vārpiņa pakalpojumiem?
Pats Helmanis (tad kurš viņam to kompensēs?) vai no Ogres budžeta? Vai arī būs pretprasība, lai Kārkliņš atlīdzina zaudējumus 11 gadu garumā?

Atbildēt

Ciklopus obligāti vakcinēs

03.11.2020. 19:20

»

bravo

Ciklops uzvar....Lacplesi


pidemioloģiskās drošības likums

VI nodaļa
Vakcinācija un darbs ar infekcijas slimību izraisītājiem
30.pants. Vakcinācijas vispārīgie noteikumi
(1) Infekcijas slimības, pret kurām personas vakcinējamas obligāti, kā arī šīs vakcinācijas kārtību un vakcinējamo personu loku nosaka Ministru kabinets. Izdevumus par vakcināciju pret minētajām slimībām sedz no gadskārtējā valsts budžetā šim nolūkam paredzētajiem līdzekļiem.

Atbildēt

ROFLMAO

03.11.2020. 18:43

Iedomājieties slimnīcu, kur ārsts deklarē: man ir viens pacients! Kamēr viņš nenomirs vai (sliktākajā gadījumā) neizveseļosies, nevienu citu neārstēšu!!!

Nevarat? Bet tieši pēc šāda principa "strādā" Latvijas tiesas - muļļā vienu lietu gadiem, lai nebūtu jāsāk cita!!!

Atbildēt

lauķis

03.11.2020. 18:30

»

11 gadus psiholoģiski mocīja, vajāja cilvēku

Kaut kas neiedomājams! Šī jau nav valsts, bet koncentrācijas nometne


Ne katrs radījums ar divām rokām un kājām ir cilvēks.Partijnieki savas dvēseles ir pārdevuši,tie vairāk nav cilvēki.

Atbildēt

Arprats!

03.11.2020. 18:17


Nekā Personīga - Ogres tehnikums pārdevis kokus; ar Ikšķiles mēra ģimeni saistītais pircējs aizmucis nesamaksājis

https://skaties.lv/zinas/latvija/neka-personiga/ogres-tehnikums-pardevis-kokus-ar-ikskiles-mera-gimeni-saistitais-pircejs-aizmucis-nesamaksajis/

Atbildēt

laikam jau

03.11.2020. 17:37

abi labi

Atbildēt

Gaitis

03.11.2020. 17:24

Negribētu piekrist pieminētajai dimensijai par mediju darbinieku neaizsaegātību kā kaut ko īpašu un izceļamu. Jautāsiet kāpēc? Bet kā tad ar jebkuru citu cilvēku? Vai tad pārējiem cilvēkiem nav vēl grūtāk sevi aizstāvēt? Mediju darbinieki vismaz var patrokšņot medijos, izrādot solidaritāti, arī nekritiskiu. Ko padarīs tas pats ārsts, skolotājs vai ugunsdzēsējs? Neārstēs, nemācīs bērnus, nedzēsīs? Vismaz solidaritātes vārdā kolēģa "ļaundari"? Nekad mūžā.
Tā kā te runa par to, kādu atbildību tagad prasīt no konkrētā prokurora? Lai būtu precedents un mācībā citiem tā nedarīt. Jo var būt negatīvas sekas.

Atbildēt

bravo

03.11.2020. 17:03

Ciklops uzvar....Lacplesi

Atbildēt

11 gadus psiholoģiski mocīja, vajāja cilvēku

03.11.2020. 16:59

Kaut kas neiedomājams! Šī jau nav valsts, bet koncentrācijas nometne!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Nedrīkst Ropažu pašvaldības finanšu problēmas risināt uz darbinieku rēķina

FotoJau kādu laiku cirkulē baumas, ka tiek organizēta Ropažu novada domes esošās varas nomaiņa. Šīs runas sākās ap to laiku, kad noslēpt Ropažu novada finanšu problēmas vairs nebija iespējams. Šobrīd, lai pašvaldība varētu savilkt galus kopā, tiek ļaunprātīgi iznīcinātas kapitālsabiedrības, nemaksājot par veiktajiem darbiem.
Lasīt visu...

21

Vai līdz rudenim gaidāms pamiers?

FotoDrīzumā varēs noskaidrot, cik lielā mērā ir patiesas sazvērestību teorijas attiecībā uz Zeļenska un Baidena nerakstītajām sadarbībām. Šo teoriju ticamība izgaismosies tad, ja tuvākajā laikā sāksies miera sarunas, - pirmās pazīmes steidzamu sarunu taustāmiem iemesliem ir pamanāmas.
Lasīt visu...

12

Kā saimnieks pavēlēs, tā runāsim! Galvenais - nedomāt!

FotoPortālā Pietiek.com kādu laiku atpakaļ atļāvos publicēt pārdomas par ASV, Izraēlu. Biju pārsteigts, cik daudzi cilvēki lasa šo portālu. Daži, sauksim tos par “īstiem patriotiem”, kas balso par Vienotību un patiesi tic, ka vara visu dara pareizi un cilvēku labā, sarunā teica - kāpēc ienīsti amerikāņus un ebrejus? Nē, man riebjas ASV un Izraēla, divas terorismu izplatošas organizācijas. Cilvēkus, kuri dzīvo teroristu pārvaldītajās teritorijās, es neienīstu, man viņu žēl. Stokholmas sindroms ir nopietna mentāla problēma.
Lasīt visu...

21

Šprotes nepieņems cūku labturības prasības

FotoJa kādam ir klusas aizdomas, ka mēs te sēdēsim un gaidīsim vēl vienu okupāciju – jums ir jālasa tālāk. Ja kāds domā, ka virsrakstā pieminētais dzīvnieks ir nacionālā naida kurināšana – lasiet, lasiet… Starp citu, likums par cūku labturības prasībām ik pa laikam tiek pilnveidots. Meklējiet rakstos. Kas attiecas uz šprotēm – tās ar cūkām kopā neiet ne pēc dzīvesveida, ne pēc garšas. Un jūs labi saprotat, ko šo rindu autors ar to ir domājis.
Lasīt visu...

6

Ja reiz prezidents dod „mājienu ar mietu”, tad mēs, protams, atvainosimies

FotoLsm.lv 24.februārī Ukrainas kara gadadienā savā komiksu sadaļā publicēja autores Gundegas Evelones "Cūku komiksu" ar nosaukumu "Ukrainai ir jāuzvar". Šie komiksi ir zīmējumi par aktuālo Latvijā un pasaulē. Komiksam ir sava "cūku" izcelsmes leģenda, kas atrodama pie katra jaunākā komiksa. Faktiski cūka komiksā var būt ikviens no mums. 
Lasīt visu...

21

Izglītības reforma kā valsts pārvaldes vājuma spoguļattēls

FotoProblēmas VAS “Pasažieru vilciens” darbībā un neauglīgās diskusijas par skolu reformu kārtējo reizi apliecina valsts izpildu varas ieslīgšanu pamatīgā attīstības krīzē, taču šis fakts netiek īsti pat atzīts. Līdz ar to iztrūkst kritiskas analīzes.
Lasīt visu...

21

Vai birokrāts - mūsu kungs?

FotoDomājams, katram no iedzīvotājiem kādreiz ir iezibsnījusi doma, kāpēc ir jāmaksā nodokļi? Nodokļu maksāšanas jēga būtībā ir savākt resursus tajās nozarēs, kas prasa lielus ieguldījumus. Ne velti nodokļus vispirms sāka maksāt tur, kur bija lieli apūdeņošanas darbi. Piemēram, izveidoja dambi, lai palu laikos neapplūstu lauksaimniecības zemes.
Lasīt visu...

21

Nepieciešamais ļaunums – 2. daļa: derīgie idioti un jātnieki bez galvas

FotoĻenins aktīvākos fanus partijas iekšējās sarunās nekautrējoties mēdza saukt par noderīgajiem idiotiem - poļeznije idioti
Lasīt visu...

21

Karš kibertelpā

FotoKrievijas Ārējās izlūkošanas dienests (SVR) ir izmantojis ievainojamību, kas tika atklāta 2023. gada sākumā populārā Čehijas programmatūras giganta “JetBrains” produktā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Gauss – kas viņš ir? Vairāk Ostaps Benders vai Maikls O’Līrijs?

Patiesības mirklis par airBaltic spējām segt obligāciju saistības arvien tuvāk. Attiecīgi arī Gausa retorika arvien nepārliecinošāka un...

Foto

Ak, eglīte...

Pēdējās darbdienās pirms Ziemassvētkiem netālu no manām mājām parādījās trīs hektāru kailcirte egļu mežā vietā, kur to galīgi nebiju gaidījis. Līdz likumā noteiktajam galvenās...

Foto

Tramps esot atkal ko sliktu pateicis. Iespējams. Tomēr - kas notiek Latvijā?!

Katrā valstī ir "stratēģiski svarīgas" jomas. Diemžēl, vērtējot savus kolēģus, ārstus un viņu absolūti...

Foto

Saeimas deputāti pamazām sāk kaut ko nojaust

Redzot grūti un ļoti dārgi risināmo problēmu apjomu Satiksmes ministrijā, deputāti beidzot nonāca pie atskārsmes, ka ir stipri nokavējuši...

Foto

Nu nevarēja jau cerēt, ka Latvija nesaķers šo „progresīvo” infekciju, bet gan jau pāries arī tā

Bet, klau, esot tādi "progresīvie". Cik lasu soctīklos, tādas sniegpārslas,...

Foto

„Vienotība” ir kā gangrēna uz kādas no ekstremitātēm, kas ir jāamputē, atdalot to no ķermeņa - tautas

Politiskā komunikācija ļoti ietekmē sabiedrības viedokļus un uztveri. Kas...

Foto

Par jaunā „Rail Baltica” dzelzceļa tilta būvniecību: naudas nav, taču būvējam!

Vismaz uzbūvēsim trīs labā krasta balstus ar laidumiem, un tad jau redzēs, varbūt pat saimniecībā...

Foto

"Latvijas pasta" nesmukumi, jeb Linkaita saimniekošanas rezultāti Satiksmes ministrijā nebeidz pārsteigt

Nule pēc virknes skandālu atkāpās "Latvijas pasta" padome. Tā tam arī vajadzēja būt, taču kurš...

Foto

Krievu latvieši, nevis Latvijas krievi: latvietībai jākļūst par lipīgu, pievilcīgu zīmolu

Raksta beigās piedāvāšu neizmantot "Latvijas krievu" vai "Latvijas ukraiņu" terminus, kad runājam par Latvijas pilsoņiem....

Foto

Viss ir lieliski, tikai neprasiet mums neko par tiem 200 miljoniem eiro, ko mums vasarā atkal vajadzēs no nodokļu maksātāju kabatas!

Apkopojot 2023.gada nozīmīgākos statistikas datus...

Foto

Dzintars izēd Kiršteinu - un kas tālāk?

Vēl tikai slinkais nav uzrakstījis par Aleksandra Kiršteina izlingošanu no pašpasludinātās nacionālās apvienības (NA). Iespraudīšu arī savus ķešā aizķērušos...

Foto

Kāpēc LTV nespēj un nevēlas raidījumus organizēt efektīvi un operatīvi?

Latvijas televīzija aktīvi jau vairākas dienas reklamē 6.februāra raidījumu ar konkrēta "viesa" piedalīšanos. Viņš nav izcils zinātnieks,...

Foto

"Pasažieru vilciena" valde atrod "pārmijniekus"

Izcils „ViVi” valdes paziņojums! Tikai vienā teikumā ir izdevies pierādīt visu savu nekompetenci. AS "Pasažieru vilciens" jaunajai padomei laikam vairs nebūtu...

Foto

Briškena politiskās bezatbildības un profesionālās nespējas dēļ ir apdraudēta turpmākā Latvijas reģionu ekonomiskā attīstība

Nacionālā apvienība (NA) rosina izteikt neuzticību satiksmes ministram Kasparam Briškenam (Progresīvie), to...

Foto

Re, cik smuki es varu izteikties arī par skolu slēgšanu (bet tās vienalga tiks slēgtas)

Skola ir kas vairāk par ēku pagasta vai pilsētas vidū. Diskusijām...

Foto

Ja iedzīvotājiem jāgatavo sava 72 stundu soma, tad sabiedrība grib redzēt, kā savu “somu” kārto valsts

72 stundu soma un klausies radio! Mani šis nemierina. Ne...

Foto

Gulags pie apvāršņa

Krievijas Valsts domes valdošās frakcijas “Vienotā Krievija” deputāts ar ģenerāļa uzplečiem Andrejs Guruļovs neslēpj, ka jāatjauno gulaga tipa nometnes, lai tie, kas iekšzemē...

Foto

Skola, kurai paveicās

Varbūt zinošie apzinās, ka tuvojas kas neizbēgams, un tāpēc, laikus atkāpjoties, tiek "dedzināti tilti", vien žēl, ka šīs ugunis mums tiek pasniegtas kā nepieciešamība mūsu tumsonības...

Foto

Pilnmēness mistērijas

To, ka Mēnesim ir ietekme uz planētas Zemes dzīvi un arī cilvēku psihi, mūsu senči tika pamanījuši jau sen. Latvijā dzīvojošiem ir it sevišķi...

Foto

Svarīgi nekļūt atkarīgiem no svešas žēlastības!

Ir kāds vēsturisks janvāra datums, kuru parasti aizēno gan barikāžu laiks, gan, mazliet mazāk, arī 13.janvāra nemieri. Gan nesenie, gan...

Foto

Par atbildību pašreizējā haosa un nebūšanu sakarā pasažieru vilcienu satiksmē

Tā kā 15 gadus nostrādāju VAS "Latvijas dzelzceļš" atbildīgā amatā, tad man ir gana daudz pieredzes...

Foto

Krišjānis Kariņš kļūst par apkaunojumu Latvijas politikai un arī savai partijai

Saeimas deputātu grupas vizīte Ķīnā un Krievijas graudu tranzīts caur Latviju pēdējās nedēļās ir politiskās...

Foto

Atkal

Atkal zobens pacēlies pār dažām skolām, šoreiz Kurzemes pusē. Aizķēra, jo vienā no tām savlaik esmu strādājusi. Laikam vēršot ciet. Nē, vēl jau nekas neesot...

Foto

Īss komentārs par uzņēmēja Guntara Vītola izteikto viedokli “airBaltic” un tā nulles vērtības sakarā

Viss ir pareizi, un žetons Guntaram par drosmi, tikai jebkuram cilvēkam, kuram...

Foto

Kas mums pieder?

Valsts esot mēs, mēs esot bagāti - mums pieder meži, vien koku cenas mums ir augstākas kā Norvēģijā un Zviedrijā, mums pieder spēkstacijas,...

Foto

Vienu "sabiedrisko" mediju mums būs daudz vienkāršāk kontrolēt un komandēt nekā divus!

Ceturtdien Saeimā galīgajā lasījumā gandrīz vienprātīgi atbalstīja Latvijas Radio un Latvijas Televīzijas apvienošanu no...

Foto

Tā kā KNAB Straume ir piebarots, Kariņš bez bažām var par nodokļu maksātāju naudu doties priekšvēlēšanu braucienā uz Valmieru

2024. gada 17. janvārī ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš dosies reģionālajā...