Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

made

13.10.2019. 15:15

»

zaza

Kam viņi gatavojas - Ivana Bargā iebrukumumam


nū, no 1577. gada Cēsu pils izpostīšanas nekas liels jau nepalika pāri no 14.tūkstoši lielā krievu-tatāru Ivana Bargā karaspēka,kuru papostīja un pabiedēja Bīrings ar saviem 400 vīriem, un pēc gada piebeidza galīgi zviedru karaspēks.Diezin vai šitie vairs karotāji???

Atbildēt

made

13.10.2019. 15:08

»

arturs

Uzskatu ka jauniem cilvēkiem šī būs noderīga pieredze


Jā, noteikti,kā jau iepriekš teicu, gan jauniem, gan veciem, un pietam, obligāti.

Atbildēt

made

13.10.2019. 15:06

»

o.O

OMD ir neefektīva līdzekļu tērēšana, it sevišķi LV...


Labākais, ko esmu dzirdējusi.Tā arī vajadzētu valsts resoriem rīkoties.Sākt ar bezdarbniekiem,tos kā armijā kādu mēnesi apmācīt izdzīvošanas mākā.tad visus pārējos,darba kolektīvos,tad pat arī pensionā
rus, kuriem daudz brīva laika, arī pašnodarbinātos, skolēnus,studentus,kā vasaras nometnēs,kādreiz iesauca sboros,tagad var apmācīt pa kārtai kā izdzīvot ekstremālos vai kara apstākļos.Domāju nevienam neūtu kadu mēnesi veltīt laika,protams,kurš nevēlas var pa brīvdienām, vai atvaļinājuma laiku, bet tomēr tas būtu obligāti visiem,gan lieliem, gan mazie,gan veciem,gan jauniem.

Atbildēt

!!!

26.12.2016. 13:24

Iebaziet sev pakalaa savu OMD. Neesmu nevienam neko parada, lai piedalitos sitaja lohatronaa. Vienigais, kas man sai dzivee ir jadara, tas ir janomirst. Viss pareejais ir vienigi mana briiva griba. Punkts

Atbildēt

rotšildvanckareļi- vēzis asv valsteles prostatā

20.12.2016. 03:24

»

Dainis Grabovskis

Kas ir rezerves karavīrs


kad tiek nogalināts vai ievainots pamatkaravīrs, tad rezerves karavīrs pavirzās tuvāk kases lodziņam.

Tā sacīt "kur nāve izsit robu, stājas jauns vīrs ar ieroci plaukstā".

Atbildēt

Raimonds

03.12.2016. 05:28

Ne visi var atļauties, maksājot uzreiz, nopirkt salonā jaunu telefonu, datoru, auto. Uzturēt pie sevis mājas krāšņu sievieti, nevis tikai nolūkoties uz tādām interneta fotogrāfijās. Tu vari? Ko tu darītu, ja vinnētu 200 miljonus eiro? Vai spēj iztēloties savu dzīvi pēc tam? Dod sev iespēju pārvērst savu dzīvi sapnī, noķer savu veiksmi! Brīdī, kad esi uz veiksmes viļņa, reģistrējies un paņem savu Džekpotu: http://ej.uz/777dzekpots

Atbildēt

o.O

01.12.2016. 11:56

OMD ir neefektīva līdzekļu tērēšana, it sevišķi LV.
Pie mums ir kaudzēm rašas pielūdzēju, citi klusāki, citi skaļāki. Vel šiem tipiņiem samācīt militāro izglītību par valsts līdzekļiem?
Šāvieni mugurā nebūs retums!!
Tā vietā nepieciešami civilās aizsardzības kursi Latvijas pilsoņiem.
Vecuma ierobežojumi ... 16 - 60?
Vismaz gadījumā, ja sāktos elle, cilvēki spētu par sevi parūpēties.

Atbildēt

arturs

26.11.2016. 16:01

Uzskatu ka jauniem cilvēkiem šī būs noderīga pieredze.

Atbildēt

zinu

22.11.2016. 16:25

Latvija nekad neieviesis OMD jo ir izdevigi ka ta nav lai uz ZS rekina var fenderet piki!!!

Atbildēt

Dainis Grabovskis

22.11.2016. 13:14

Kas ir rezerves karavīrs?

Atbildēt

...

22.11.2016. 05:28

Gan jau būtu jāatsakās no pilsonības šāda notikumu pavērsiena gadījumā :D Īpaši, ja vēl būtu iesaucamā vecumā, kad OMD ieviestu.

Atbildēt

Ed

21.11.2016. 11:37

»

vecis-anarhists

Ja visi dedzīgie OMD atbalstītaji pieteiktos dienēt,mums tādu OMD nemaz nevajadzētu.PIETIEK.COM publicētu viņu vārdus,un es (63 gadi) sūtītu viņiem paciņas katru mēnesi ar smēķiem un prezervatīviem


Es atbalstu. 3 mēneši visiem militārā apmācība.
Ja gads tads sākas trula sēdēšana kazarmās. Filtrēt tos kas latviski ne bum bum. Pēc pieredzes no tiem nav jēgas - tikai bojā gaisu vienībā.
P.S. Esmu dienējis OMD 90os.

Atbildēt

Pelecis

20.11.2016. 19:02

Pētijums pētījuma pēc,ko noteikti apmaksāja valstis ar OMD.Piekrītu komandierim Graubem,ka OMD nedos neko.
Un pats pētījums jau parāda,ka Latvijas variants viņiem nepatīk. Ja tā nebūtu,netaptu raksta 14.punkts,norādot, ka esošie ZS ir stulbāki par OMD pabijušajiem (Rezerves karavīru dalība Zemessardzē tiek īpaši veicināta). Īstenībā viss ir otrādi – ZS ir patrioti,kuri brīvprātīgi apgūst valsts aizsardzību.ZS neviens ar varu nespiež mocīties un tērēt savu brīvo laiku. OMD gadījumā tāpat neviens nemācīsies,meklēs iemeslus nedarīt neko,bojās aprīkojumu utt.Neviens piespiedu darbs nav radījis samērīgu pievienoto vērtību (domāju,ka piespiedu kārtā rekrutētais zemnieka dēls rudenī domās par ražas novākšanu, nevis par skraidīšanu pa dubļiem,jo raža dod peļņu,piespiedu skriešana rada riebumu pret valsti).
Nevienā valstī nav šāds nacionālais sastāvs ar šādiem nacionālajiem un patriotiskajiem uzskatiem.Nav dzirdēts,ka Ziemeļvalstīs gandrīz puse valsts pilsoņu,kuri pakļauti OMD, ir cittautieši,kuri principa pēc nelieto valsts valodu un atbalsta iespējamā agresora realizēto politiku.
Un par izmaksām.Nevaram nodrošināt ZS ar visu nepieciešamo.OMD sadzīves apstākļi un ekipējums būs jānodrošina no naudas,kuras jau nav ZS darbības nodrošināšanai.
Vēl par pētījumu:
11. Rezerves karavīri vecumā no 25 līdz 35 gadiem tiek norīkoti teritoriālai aizsardzībai. Interesanti no kā un kad kāds aizsargās vietējo teritoriju.Ja kaimiņvalstij vajag 36 st. (man jau liekas,ka pa ilgu),lai okupētu valsti,tad šāda punkta realizēšana pat teorētiski nav iespējama (apziņošana,pulcēšanās,ekipējuma saņemšana un beigu beigās došanās uz dislokācijas vietu,haosa pārvarēšana,saprāšana kurš ir kurš, utt.).
8. OMD cikla beigās (pēdējos 2-3 mēnešos OMD) karavīri darbojas realistiskos kaujas apstākļos, vienības sastāvā. Tas vien norāda,ka OMD ir problēmas visās valstīs,kur tāda eksistē un apmācība nekam neder. Mums ZS (brīvprātīgie) darbojas kaujas situācijās,OMD mācās tikai teoriju,ierindas mācību un iespējams arī pašaut.
Un vēl secinājums – Ziemeļvalstīs sievietēm jādod tiesības uz militāro apmācību (mums sievietes dien NBS un ZS), speciāli jāizceļ IT speciālisti (mums jau tas izpaužas ZS kiberdrošībniekos), instruktoru apmācībā pastāv PSRS karjera,kad seržantus apmācīja speciālā ūčebkā no pašu OMD vidus (mums nevar kļūt par instruktoru nepabijis Alūksnē).
Secinājums – pētījums vairāk izceļ citās valstīs pastāvošās problēmas,uz kuru fona Latvija neizskatās tik slikti.

Atbildēt

Ināra

20.11.2016. 15:24

Ņemot vērā Latvijas apdzīvotāju pašreizējo etnisko sastāvu, no OMD labāk atturēties.

Atbildēt

lauķis

20.11.2016. 11:55

»

interesanti

komentāri. Sevišķi valsts svētku laikā. Sak, esmu gatavs aizstāvēt, bet karot lai iet kāds cits. Vislabāk NATO, bet pats pa televīzoru paskatīšos kuram labāk sanāk...


Jā , lielgabalgaļa vienmēr ir bijis pieprasīts produkts.
Aizstavēt valsti kura neeksistē ir bezsugas aitu lieta.

Atbildēt

Pēteris A.

20.11.2016. 11:39

Nav lielas drosmes anonīmus rakstiņus sūtīt. Cilvēks, kas baidās sevi vārdā saukt, kaut uzrunā ministru, būs pirmais, kas kara laikā vai pat kara draudu gadījumā emigrēs

Atbildēt

Patīk vai ne.

20.11.2016. 07:01

»

atkal un vēl joprojām

maitas putni karu ķērca


KARŠ IR PASAULES IENESĪGĀKAIS BIZNESS AR VISĀM TĀ SEKĀM!!!

Atbildēt

aga

20.11.2016. 01:15

Par šito valsti ???? Sesk, ārstējies !!!

Atbildēt

sesks

20.11.2016. 01:14

Es gribu karot

Atbildēt

vecis-anarhists

20.11.2016. 00:04

Ja visi dedzīgie OMD atbalstītaji pieteiktos dienēt,mums tādu OMD nemaz nevajadzētu.PIETIEK.COM publicētu viņu vārdus,un es (63 gadi) sūtītu viņiem paciņas katru mēnesi ar smēķiem un prezervatīviem.

Atbildēt

Vo

19.11.2016. 22:50

Var jau rotaļāties, ja ir nauda par ko rotaļāties.
Bet OMD ir dārga rotaļa. Ziemeļvalstīs to var saprast. Tur viņiem naudas šīm rotaļām pietiek un arī no Krievijas robežas viņi ir pietiekoši tālu, lai kara gadījumā to OMD varētu paspēt izmantot.
Latvijai, Lietuvai un Igaunijai ir pavisam cita situācija. Šeit pierobežas joslā tādam OMD nav jēgas, jo kara gadījumā nekādus rezervistus iesaukt nepaspēs. OMD šeit būs tikai tāda darbības imitācija, kas rada ilūziju, ka baigi tiek domāts par valsts aizsardzību. Labāk par to naudu iepirkt prettanku un pretgaisa raķetes un nodot tās profesionālo armijas vīru rokās. Cik nesen atpakaļ tika vākti ziedojumi, lai zemessardze varētu iegādāties nakts redzamības ierīces, jo valstij , lūk ,neesot naudas. Kur nu vēl šādā situācijā domāt par OMD!

Atbildēt

hm

19.11.2016. 22:19

Karot ... iskanderi Kaļiņingradā un Baltkrievijā, Krievijā, spārnotās raķetes x-101/102 ugunsmetēji buratino, kaujas roboti ...
Ukrainā karadarbībā tika iesaistīti vairāki tūkstoši tanki. Tāds lokāls konfliktiņš, kurā neviens nepielieto masu iznīcināšanas ieročus...
Amerikāņu ģenerāļi apgalvo - Baltijas iekarošanas laiks - 36 stundas, bez atombumbām. Ja ar, tad 5 minūtes. Pat mūsu valdība nepagūs paslēpties padomju laikā izbūvētajās patvertnēs.

Atbildēt

topec

19.11.2016. 20:54

»

kopec

visa labākā dzīve viens vienīgs kara apmācību lauks...un kam ? vadoņu stulbuma aizstāvēšanai


sēdi vien gļēvs un kluss savā "izlīguma" peļķē un turpini pelnīt savus nožēlojamos jūdasa grašus par troļļošanu

Atbildēt

kopec

19.11.2016. 20:46

visa labākā dzīve viens vienīgs kara apmācību lauks...un kam ? vadoņu stulbuma aizstāvēšanai.
labākais ierocis...mierizlīgums un saprašanās ar kaimiņu !!!

Atbildēt

interesanti

19.11.2016. 19:44

komentāri. Sevišķi valsts svētku laikā. Sak, esmu gatavs aizstāvēt, bet karot lai iet kāds cits. Vislabāk NATO, bet pats pa televīzoru paskatīšos kuram labāk sanāk.
Sanāk, ka aizstāvēt savu valsti nemaz neesam gatavi.
Manuprāt, OMD ir īstā vieta kur parādīt savu dzimtenes mīlestību un gatavību to aizstāvēt. Citādi tie ir tikai tukši vārdi.

Atbildēt

zaza

19.11.2016. 18:41

Kam viņi gatavojas - Ivana Bargā iebrukumumam??

Atbildēt

zaza

19.11.2016. 18:38

Vispirms iesauciet Vējoni un Kučinski, veselības iemiesojumus

Atbildēt

Edge

19.11.2016. 18:32

»

atkal un vēl joprojām

maitas putni karu ķērca


Viņiem, svensoniem, izdevīgāk karadarbību novirzīt Baltijas-Polijas-Ukrainas virzienā - kā jau to darīja Livonijas laikos, Ziemeļu karā, - kā tas norisinājās 1. Pasaules karā, Ziemas karā un 2.Pasaules karā.

Atbildēt

atkal un vēl joprojām

19.11.2016. 18:25

maitas putni karu ķērca...

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

10

Savāds laiks

FotoNo aizmirstības putekļiem mediju starmešos atkal parādījies tas pats vīrs, kurš reiz solījās visus oligarhus apkarot un Latvijā taisnību atjaunot.
Lasīt visu...

21

Vainīguma prezumpcija jāatceļ, citādi – kapitālais remonts beidzies, bet ēka nav apdzīvojama

FotoNeviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek konstatēta likumā noteiktajā kārtībā. Nevienam nav jāpierāda savs nevainīgums. Šie ir jebkuras demokrātiskas, tiesiskas valsts pamatprincipi. Nevainīguma prezumpcija ir nostiprināta arī Latvijas likumdošanā. Izņemot vienu virzienu – banku sektoru.
Lasīt visu...

6

Ultimāts valsts prezidentam Egilam Levitam

FotoMēs ierosināsim valsts prezidenta Egila Levita pirmstermiņa atbrīvošanu no amata, ja mūsu prasības netiks izpildītas divu nedēļu laikā, Jums tiks atņemta prezidenta pensija, dzīvoklis un mašīna. Latvijas Republikā nevar būt prezidents, kas neievēro Satversmi un Tautas gribu. Tādēļ tiks ierosināts Likums par prezidenta pirmstermiņa atbrīvošanu no amata, liedzot Jums visas privilēģijas.
Lasīt visu...

21

Daudz ko var paveikt īsā laikā, tikai – bez viņiem

FotoJa esošais ministrs un valdība nezina, kā, un nemāk panākt 60 - 70 procentu vakcinēto skaitu, lai paiet malā. Garantējot brīvprātīgu pieeju vakcinācijas procesam, noņemot totāli neveiksmīgo „vakcinācijas ministru” un izvirzot vakcināciju par līdzekli, nevis mērķi, šis skaitlis ir reāli panākams īsā laikā, jo vakcīnu ir pietiekami.
Lasīt visu...

15

Es esmu vienīgā īstā opozīcija, nevis kaut kāds tur Šlesers!

FotoSvētdien veltīju nedaudz laika un papētīju publisko informāciju par Aināra Šlesera organizēto pasākumu pie Rīgas pils nākamo sestdien. Galu galā Šlesers aicināja man tam pievienoties. Secinājumi šādi.
Lasīt visu...

12

Ticiet ekspertiem, un viss būs tikpat labi kā līdz šim

FotoCovid-19 vakcīnas trešās devas ievadīšana ir aktuāls jautājums ne tikai Latvijā, bet arī citur pasaulē. Lēmumi par šī procesa uzsākšanu nereti vairāk tiek argumentēti ar lokāliem pieņēmumiem, nevis zinātniski pamatotiem faktiem. 
Lasīt visu...

21

Nē cūku un vistu slepkavošanai vēdera baudai!

FotoKatru gadu Latvijā tiek noslepkavoti 700 tūkstoši cūku un vairāk nekā 21 miljons vistu, lai piepildītu iedzīvotāju kāri apmierināt savu garšas kārpiņu prasības un piepildīt vēderu.
Lasīt visu...

12

Tagad Latvijas Ārstu biedrība paudīs tikai „pareizo” viedokli: ja nomirst saskaņā ar Covid-19 vadlīnijām, tad OK

FotoDomas kavējas pie Latvijas Ārstu biedrības prezidentes ārstes Ilzes Aizsilnieces atklātās vēstules, precīzāk, pretreakcijas no jaunizveidotās darba grupas, kura norobežojas no vēstulē paustās patiesības.
Lasīt visu...

21

VID atņem cilvēku sociālās iemaksas, lai segtu svešu uzņēmumu parādus

FotoValsts ieņēmumu dienests (VID) ir vērsies pret visiem SIA Tokyo City darbiniekiem, kopumā atņemot viņiem sociālās iemaksas 130 000 eiro apmērā, lai tādejādi kompensētu trešo pušu uzņēmumu nodokļu parādus.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Hermanis Rāzens, Putņa sāga

Kas nav ar mums, tas ir pret mums, tas Putnis ir viens pārpratums, viņš visur saskata tik slikto, un tāpēc valdei sāka likties, ka partijā viņš...

Foto

Reālajā dzīvē, kuru, iespējams, no Rīgas pils logiem grūtāk saskatīt, problēmas ir gluži citas

Rudens sesiju atklājot, valsts prezidents Egils Levits informēja Saeimu, ka ar Latvijas...

Foto

Mazais Gobzems gāž lielo vezumu

Uzreiz jāpiebilst, ka autors nav skandalozā deputāta Alda Gobzema cienītājs. Skaļo dīvainīti var uzlūkot ar žēlumu un līdzjūtību. Taču jāatzīst, ka...

Foto

Pateicamies par uzticēšanos valsts prezidenta institūcijai, bet ko tad mēs, mēs jau neko

Cienījamā Rozenbergas kundze! Valsts prezidenta kancelejā 2021. gada 19. jūlijā saņemts valsts prezidentam...

Foto

Vadoņu konstruēšana

Divi pašieceltie un, jāatzīst, daudzu atbalstītie varoņi Latvijā jau ir, jo Saeimas vēlēšanu kampaņa jau ņipri sākusies. Līdz vēlēšanām gan vēl gads ar mazu...

Foto

Neaizmirstam cilvēcību viens pret otru

Īsi un kodolīgi par to, kur slēpjas problēma un kā to risināt. Neaizmirstam cilvēcību viens pret otru - cilvēki ilgstoši ir...

Foto

Ar īpašu minoritāšu politiku uzkrāsim antivielas pret nacionālismu!

“Cilvēkiem jābūt mūsu politikas pašā centrā. Tāpēc es vēlos, lai visi eiropieši aktīvi piedalītos konferencē par Eiropas nākotni...

Foto

Protestētāji neslimo ar kroņa vīrusu

Šobrīd visā pasaulē globālo kungu vietējie pakalpiņi baida ļaudis, ka protesta saietu dēļ pieaugs saslimstība ar koronavīrusu. Taču nekas tamlīdzīgs nenotiek....

Foto

Kā mēs visi vēlamies dzīvot pēc tam, kad šis viss būs beidzies

Pēdējo nedēļu laikā ļoti maz esmu apmeklējis vietējo plašsaziņas mediju kanālus. Tas tāpēc, ka...

Foto

Izziņa kā garīga vērtība

Pirms aptuveni divarpus gadsimtiem vairāki raksti sākās ar paskaidrojumu, kam tie paredzēti – skolniekiem vai skolotājiem. Skolnieku vajadzībām bija jāraksta viegli saprotami...

Foto

Gobzems Latvijā vislabāk slauka dibenu un visu, ko vien spējam iedomāties

"Žurku skrējiens" pēc varas šoreiz sācies agrāk nekā parasti. Draņķīgākie politiķi steidz manipulēt ar masu...

Foto

Vai Kariņa valdību varētu izmest kā mīkstās rotaļlietas?

„Un ko ar tām (mīkstajām mantiņām – E.V.) vajadzēja darīt? Kariņam nest uz mājām un sasēdināt uz viesistabas...