Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

made

13.10.2019. 15:15

»

zaza

Kam viņi gatavojas - Ivana Bargā iebrukumumam


nū, no 1577. gada Cēsu pils izpostīšanas nekas liels jau nepalika pāri no 14.tūkstoši lielā krievu-tatāru Ivana Bargā karaspēka,kuru papostīja un pabiedēja Bīrings ar saviem 400 vīriem, un pēc gada piebeidza galīgi zviedru karaspēks.Diezin vai šitie vairs karotāji???

Atbildēt

made

13.10.2019. 15:08

»

arturs

Uzskatu ka jauniem cilvēkiem šī būs noderīga pieredze


Jā, noteikti,kā jau iepriekš teicu, gan jauniem, gan veciem, un pietam, obligāti.

Atbildēt

made

13.10.2019. 15:06

»

o.O

OMD ir neefektīva līdzekļu tērēšana, it sevišķi LV...


Labākais, ko esmu dzirdējusi.Tā arī vajadzētu valsts resoriem rīkoties.Sākt ar bezdarbniekiem,tos kā armijā kādu mēnesi apmācīt izdzīvošanas mākā.tad visus pārējos,darba kolektīvos,tad pat arī pensionā
rus, kuriem daudz brīva laika, arī pašnodarbinātos, skolēnus,studentus,kā vasaras nometnēs,kādreiz iesauca sboros,tagad var apmācīt pa kārtai kā izdzīvot ekstremālos vai kara apstākļos.Domāju nevienam neūtu kadu mēnesi veltīt laika,protams,kurš nevēlas var pa brīvdienām, vai atvaļinājuma laiku, bet tomēr tas būtu obligāti visiem,gan lieliem, gan mazie,gan veciem,gan jauniem.

Atbildēt

!!!

26.12.2016. 13:24

Iebaziet sev pakalaa savu OMD. Neesmu nevienam neko parada, lai piedalitos sitaja lohatronaa. Vienigais, kas man sai dzivee ir jadara, tas ir janomirst. Viss pareejais ir vienigi mana briiva griba. Punkts

Atbildēt

rotšildvanckareļi- vēzis asv valsteles prostatā

20.12.2016. 03:24

»

Dainis Grabovskis

Kas ir rezerves karavīrs


kad tiek nogalināts vai ievainots pamatkaravīrs, tad rezerves karavīrs pavirzās tuvāk kases lodziņam.

Tā sacīt "kur nāve izsit robu, stājas jauns vīrs ar ieroci plaukstā".

Atbildēt

Raimonds

03.12.2016. 05:28

Ne visi var atļauties, maksājot uzreiz, nopirkt salonā jaunu telefonu, datoru, auto. Uzturēt pie sevis mājas krāšņu sievieti, nevis tikai nolūkoties uz tādām interneta fotogrāfijās. Tu vari? Ko tu darītu, ja vinnētu 200 miljonus eiro? Vai spēj iztēloties savu dzīvi pēc tam? Dod sev iespēju pārvērst savu dzīvi sapnī, noķer savu veiksmi! Brīdī, kad esi uz veiksmes viļņa, reģistrējies un paņem savu Džekpotu: http://ej.uz/777dzekpots

Atbildēt

o.O

01.12.2016. 11:56

OMD ir neefektīva līdzekļu tērēšana, it sevišķi LV.
Pie mums ir kaudzēm rašas pielūdzēju, citi klusāki, citi skaļāki. Vel šiem tipiņiem samācīt militāro izglītību par valsts līdzekļiem?
Šāvieni mugurā nebūs retums!!
Tā vietā nepieciešami civilās aizsardzības kursi Latvijas pilsoņiem.
Vecuma ierobežojumi ... 16 - 60?
Vismaz gadījumā, ja sāktos elle, cilvēki spētu par sevi parūpēties.

Atbildēt

arturs

26.11.2016. 16:01

Uzskatu ka jauniem cilvēkiem šī būs noderīga pieredze.

Atbildēt

zinu

22.11.2016. 16:25

Latvija nekad neieviesis OMD jo ir izdevigi ka ta nav lai uz ZS rekina var fenderet piki!!!

Atbildēt

Dainis Grabovskis

22.11.2016. 13:14

Kas ir rezerves karavīrs?

Atbildēt

...

22.11.2016. 05:28

Gan jau būtu jāatsakās no pilsonības šāda notikumu pavērsiena gadījumā :D Īpaši, ja vēl būtu iesaucamā vecumā, kad OMD ieviestu.

Atbildēt

Ed

21.11.2016. 11:37

»

vecis-anarhists

Ja visi dedzīgie OMD atbalstītaji pieteiktos dienēt,mums tādu OMD nemaz nevajadzētu.PIETIEK.COM publicētu viņu vārdus,un es (63 gadi) sūtītu viņiem paciņas katru mēnesi ar smēķiem un prezervatīviem


Es atbalstu. 3 mēneši visiem militārā apmācība.
Ja gads tads sākas trula sēdēšana kazarmās. Filtrēt tos kas latviski ne bum bum. Pēc pieredzes no tiem nav jēgas - tikai bojā gaisu vienībā.
P.S. Esmu dienējis OMD 90os.

Atbildēt

Pelecis

20.11.2016. 19:02

Pētijums pētījuma pēc,ko noteikti apmaksāja valstis ar OMD.Piekrītu komandierim Graubem,ka OMD nedos neko.
Un pats pētījums jau parāda,ka Latvijas variants viņiem nepatīk. Ja tā nebūtu,netaptu raksta 14.punkts,norādot, ka esošie ZS ir stulbāki par OMD pabijušajiem (Rezerves karavīru dalība Zemessardzē tiek īpaši veicināta). Īstenībā viss ir otrādi – ZS ir patrioti,kuri brīvprātīgi apgūst valsts aizsardzību.ZS neviens ar varu nespiež mocīties un tērēt savu brīvo laiku. OMD gadījumā tāpat neviens nemācīsies,meklēs iemeslus nedarīt neko,bojās aprīkojumu utt.Neviens piespiedu darbs nav radījis samērīgu pievienoto vērtību (domāju,ka piespiedu kārtā rekrutētais zemnieka dēls rudenī domās par ražas novākšanu, nevis par skraidīšanu pa dubļiem,jo raža dod peļņu,piespiedu skriešana rada riebumu pret valsti).
Nevienā valstī nav šāds nacionālais sastāvs ar šādiem nacionālajiem un patriotiskajiem uzskatiem.Nav dzirdēts,ka Ziemeļvalstīs gandrīz puse valsts pilsoņu,kuri pakļauti OMD, ir cittautieši,kuri principa pēc nelieto valsts valodu un atbalsta iespējamā agresora realizēto politiku.
Un par izmaksām.Nevaram nodrošināt ZS ar visu nepieciešamo.OMD sadzīves apstākļi un ekipējums būs jānodrošina no naudas,kuras jau nav ZS darbības nodrošināšanai.
Vēl par pētījumu:
11. Rezerves karavīri vecumā no 25 līdz 35 gadiem tiek norīkoti teritoriālai aizsardzībai. Interesanti no kā un kad kāds aizsargās vietējo teritoriju.Ja kaimiņvalstij vajag 36 st. (man jau liekas,ka pa ilgu),lai okupētu valsti,tad šāda punkta realizēšana pat teorētiski nav iespējama (apziņošana,pulcēšanās,ekipējuma saņemšana un beigu beigās došanās uz dislokācijas vietu,haosa pārvarēšana,saprāšana kurš ir kurš, utt.).
8. OMD cikla beigās (pēdējos 2-3 mēnešos OMD) karavīri darbojas realistiskos kaujas apstākļos, vienības sastāvā. Tas vien norāda,ka OMD ir problēmas visās valstīs,kur tāda eksistē un apmācība nekam neder. Mums ZS (brīvprātīgie) darbojas kaujas situācijās,OMD mācās tikai teoriju,ierindas mācību un iespējams arī pašaut.
Un vēl secinājums – Ziemeļvalstīs sievietēm jādod tiesības uz militāro apmācību (mums sievietes dien NBS un ZS), speciāli jāizceļ IT speciālisti (mums jau tas izpaužas ZS kiberdrošībniekos), instruktoru apmācībā pastāv PSRS karjera,kad seržantus apmācīja speciālā ūčebkā no pašu OMD vidus (mums nevar kļūt par instruktoru nepabijis Alūksnē).
Secinājums – pētījums vairāk izceļ citās valstīs pastāvošās problēmas,uz kuru fona Latvija neizskatās tik slikti.

Atbildēt

Ināra

20.11.2016. 15:24

Ņemot vērā Latvijas apdzīvotāju pašreizējo etnisko sastāvu, no OMD labāk atturēties.

Atbildēt

lauķis

20.11.2016. 11:55

»

interesanti

komentāri. Sevišķi valsts svētku laikā. Sak, esmu gatavs aizstāvēt, bet karot lai iet kāds cits. Vislabāk NATO, bet pats pa televīzoru paskatīšos kuram labāk sanāk...


Jā , lielgabalgaļa vienmēr ir bijis pieprasīts produkts.
Aizstavēt valsti kura neeksistē ir bezsugas aitu lieta.

Atbildēt

Pēteris A.

20.11.2016. 11:39

Nav lielas drosmes anonīmus rakstiņus sūtīt. Cilvēks, kas baidās sevi vārdā saukt, kaut uzrunā ministru, būs pirmais, kas kara laikā vai pat kara draudu gadījumā emigrēs

Atbildēt

Patīk vai ne.

20.11.2016. 07:01

»

atkal un vēl joprojām

maitas putni karu ķērca


KARŠ IR PASAULES IENESĪGĀKAIS BIZNESS AR VISĀM TĀ SEKĀM!!!

Atbildēt

aga

20.11.2016. 01:15

Par šito valsti ???? Sesk, ārstējies !!!

Atbildēt

sesks

20.11.2016. 01:14

Es gribu karot

Atbildēt

vecis-anarhists

20.11.2016. 00:04

Ja visi dedzīgie OMD atbalstītaji pieteiktos dienēt,mums tādu OMD nemaz nevajadzētu.PIETIEK.COM publicētu viņu vārdus,un es (63 gadi) sūtītu viņiem paciņas katru mēnesi ar smēķiem un prezervatīviem.

Atbildēt

Vo

19.11.2016. 22:50

Var jau rotaļāties, ja ir nauda par ko rotaļāties.
Bet OMD ir dārga rotaļa. Ziemeļvalstīs to var saprast. Tur viņiem naudas šīm rotaļām pietiek un arī no Krievijas robežas viņi ir pietiekoši tālu, lai kara gadījumā to OMD varētu paspēt izmantot.
Latvijai, Lietuvai un Igaunijai ir pavisam cita situācija. Šeit pierobežas joslā tādam OMD nav jēgas, jo kara gadījumā nekādus rezervistus iesaukt nepaspēs. OMD šeit būs tikai tāda darbības imitācija, kas rada ilūziju, ka baigi tiek domāts par valsts aizsardzību. Labāk par to naudu iepirkt prettanku un pretgaisa raķetes un nodot tās profesionālo armijas vīru rokās. Cik nesen atpakaļ tika vākti ziedojumi, lai zemessardze varētu iegādāties nakts redzamības ierīces, jo valstij , lūk ,neesot naudas. Kur nu vēl šādā situācijā domāt par OMD!

Atbildēt

hm

19.11.2016. 22:19

Karot ... iskanderi Kaļiņingradā un Baltkrievijā, Krievijā, spārnotās raķetes x-101/102 ugunsmetēji buratino, kaujas roboti ...
Ukrainā karadarbībā tika iesaistīti vairāki tūkstoši tanki. Tāds lokāls konfliktiņš, kurā neviens nepielieto masu iznīcināšanas ieročus...
Amerikāņu ģenerāļi apgalvo - Baltijas iekarošanas laiks - 36 stundas, bez atombumbām. Ja ar, tad 5 minūtes. Pat mūsu valdība nepagūs paslēpties padomju laikā izbūvētajās patvertnēs.

Atbildēt

topec

19.11.2016. 20:54

»

kopec

visa labākā dzīve viens vienīgs kara apmācību lauks...un kam ? vadoņu stulbuma aizstāvēšanai


sēdi vien gļēvs un kluss savā "izlīguma" peļķē un turpini pelnīt savus nožēlojamos jūdasa grašus par troļļošanu

Atbildēt

kopec

19.11.2016. 20:46

visa labākā dzīve viens vienīgs kara apmācību lauks...un kam ? vadoņu stulbuma aizstāvēšanai.
labākais ierocis...mierizlīgums un saprašanās ar kaimiņu !!!

Atbildēt

interesanti

19.11.2016. 19:44

komentāri. Sevišķi valsts svētku laikā. Sak, esmu gatavs aizstāvēt, bet karot lai iet kāds cits. Vislabāk NATO, bet pats pa televīzoru paskatīšos kuram labāk sanāk.
Sanāk, ka aizstāvēt savu valsti nemaz neesam gatavi.
Manuprāt, OMD ir īstā vieta kur parādīt savu dzimtenes mīlestību un gatavību to aizstāvēt. Citādi tie ir tikai tukši vārdi.

Atbildēt

zaza

19.11.2016. 18:41

Kam viņi gatavojas - Ivana Bargā iebrukumumam??

Atbildēt

zaza

19.11.2016. 18:38

Vispirms iesauciet Vējoni un Kučinski, veselības iemiesojumus

Atbildēt

Edge

19.11.2016. 18:32

»

atkal un vēl joprojām

maitas putni karu ķērca


Viņiem, svensoniem, izdevīgāk karadarbību novirzīt Baltijas-Polijas-Ukrainas virzienā - kā jau to darīja Livonijas laikos, Ziemeļu karā, - kā tas norisinājās 1. Pasaules karā, Ziemas karā un 2.Pasaules karā.

Atbildēt

atkal un vēl joprojām

19.11.2016. 18:25

maitas putni karu ķērca...

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vai līdz rudenim gaidāms pamiers?

FotoDrīzumā varēs noskaidrot, cik lielā mērā ir patiesas sazvērestību teorijas attiecībā uz Zeļenska un Baidena nerakstītajām sadarbībām. Šo teoriju ticamība izgaismosies tad, ja tuvākajā laikā sāksies miera sarunas, - pirmās pazīmes steidzamu sarunu taustāmiem iemesliem ir pamanāmas.
Lasīt visu...

12

Kā saimnieks pavēlēs, tā runāsim! Galvenais - nedomāt!

FotoPortālā Pietiek.com kādu laiku atpakaļ atļāvos publicēt pārdomas par ASV, Izraēlu. Biju pārsteigts, cik daudzi cilvēki lasa šo portālu. Daži, sauksim tos par “īstiem patriotiem”, kas balso par Vienotību un patiesi tic, ka vara visu dara pareizi un cilvēku labā, sarunā teica - kāpēc ienīsti amerikāņus un ebrejus? Nē, man riebjas ASV un Izraēla, divas terorismu izplatošas organizācijas. Cilvēkus, kuri dzīvo teroristu pārvaldītajās teritorijās, es neienīstu, man viņu žēl. Stokholmas sindroms ir nopietna mentāla problēma.
Lasīt visu...

21

Šprotes nepieņems cūku labturības prasības

FotoJa kādam ir klusas aizdomas, ka mēs te sēdēsim un gaidīsim vēl vienu okupāciju – jums ir jālasa tālāk. Ja kāds domā, ka virsrakstā pieminētais dzīvnieks ir nacionālā naida kurināšana – lasiet, lasiet… Starp citu, likums par cūku labturības prasībām ik pa laikam tiek pilnveidots. Meklējiet rakstos. Kas attiecas uz šprotēm – tās ar cūkām kopā neiet ne pēc dzīvesveida, ne pēc garšas. Un jūs labi saprotat, ko šo rindu autors ar to ir domājis.
Lasīt visu...

6

Ja reiz prezidents dod „mājienu ar mietu”, tad mēs, protams, atvainosimies

FotoLsm.lv 24.februārī Ukrainas kara gadadienā savā komiksu sadaļā publicēja autores Gundegas Evelones "Cūku komiksu" ar nosaukumu "Ukrainai ir jāuzvar". Šie komiksi ir zīmējumi par aktuālo Latvijā un pasaulē. Komiksam ir sava "cūku" izcelsmes leģenda, kas atrodama pie katra jaunākā komiksa. Faktiski cūka komiksā var būt ikviens no mums. 
Lasīt visu...

21

Izglītības reforma kā valsts pārvaldes vājuma spoguļattēls

FotoProblēmas VAS “Pasažieru vilciens” darbībā un neauglīgās diskusijas par skolu reformu kārtējo reizi apliecina valsts izpildu varas ieslīgšanu pamatīgā attīstības krīzē, taču šis fakts netiek īsti pat atzīts. Līdz ar to iztrūkst kritiskas analīzes.
Lasīt visu...

21

Vai birokrāts - mūsu kungs?

FotoDomājams, katram no iedzīvotājiem kādreiz ir iezibsnījusi doma, kāpēc ir jāmaksā nodokļi? Nodokļu maksāšanas jēga būtībā ir savākt resursus tajās nozarēs, kas prasa lielus ieguldījumus. Ne velti nodokļus vispirms sāka maksāt tur, kur bija lieli apūdeņošanas darbi. Piemēram, izveidoja dambi, lai palu laikos neapplūstu lauksaimniecības zemes.
Lasīt visu...

21

Nepieciešamais ļaunums – 2. daļa: derīgie idioti un jātnieki bez galvas

FotoĻenins aktīvākos fanus partijas iekšējās sarunās nekautrējoties mēdza saukt par noderīgajiem idiotiem - poļeznije idioti
Lasīt visu...

21

Karš kibertelpā

FotoKrievijas Ārējās izlūkošanas dienests (SVR) ir izmantojis ievainojamību, kas tika atklāta 2023. gada sākumā populārā Čehijas programmatūras giganta “JetBrains” produktā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Gauss – kas viņš ir? Vairāk Ostaps Benders vai Maikls O’Līrijs?

Patiesības mirklis par airBaltic spējām segt obligāciju saistības arvien tuvāk. Attiecīgi arī Gausa retorika arvien nepārliecinošāka un...

Foto

Ak, eglīte...

Pēdējās darbdienās pirms Ziemassvētkiem netālu no manām mājām parādījās trīs hektāru kailcirte egļu mežā vietā, kur to galīgi nebiju gaidījis. Līdz likumā noteiktajam galvenās...

Foto

Tramps esot atkal ko sliktu pateicis. Iespējams. Tomēr - kas notiek Latvijā?!

Katrā valstī ir "stratēģiski svarīgas" jomas. Diemžēl, vērtējot savus kolēģus, ārstus un viņu absolūti...

Foto

Saeimas deputāti pamazām sāk kaut ko nojaust

Redzot grūti un ļoti dārgi risināmo problēmu apjomu Satiksmes ministrijā, deputāti beidzot nonāca pie atskārsmes, ka ir stipri nokavējuši...

Foto

Nu nevarēja jau cerēt, ka Latvija nesaķers šo „progresīvo” infekciju, bet gan jau pāries arī tā

Bet, klau, esot tādi "progresīvie". Cik lasu soctīklos, tādas sniegpārslas,...

Foto

„Vienotība” ir kā gangrēna uz kādas no ekstremitātēm, kas ir jāamputē, atdalot to no ķermeņa - tautas

Politiskā komunikācija ļoti ietekmē sabiedrības viedokļus un uztveri. Kas...

Foto

Par jaunā „Rail Baltica” dzelzceļa tilta būvniecību: naudas nav, taču būvējam!

Vismaz uzbūvēsim trīs labā krasta balstus ar laidumiem, un tad jau redzēs, varbūt pat saimniecībā...

Foto

"Latvijas pasta" nesmukumi, jeb Linkaita saimniekošanas rezultāti Satiksmes ministrijā nebeidz pārsteigt

Nule pēc virknes skandālu atkāpās "Latvijas pasta" padome. Tā tam arī vajadzēja būt, taču kurš...

Foto

Krievu latvieši, nevis Latvijas krievi: latvietībai jākļūst par lipīgu, pievilcīgu zīmolu

Raksta beigās piedāvāšu neizmantot "Latvijas krievu" vai "Latvijas ukraiņu" terminus, kad runājam par Latvijas pilsoņiem....

Foto

Viss ir lieliski, tikai neprasiet mums neko par tiem 200 miljoniem eiro, ko mums vasarā atkal vajadzēs no nodokļu maksātāju kabatas!

Apkopojot 2023.gada nozīmīgākos statistikas datus...

Foto

Dzintars izēd Kiršteinu - un kas tālāk?

Vēl tikai slinkais nav uzrakstījis par Aleksandra Kiršteina izlingošanu no pašpasludinātās nacionālās apvienības (NA). Iespraudīšu arī savus ķešā aizķērušos...

Foto

Kāpēc LTV nespēj un nevēlas raidījumus organizēt efektīvi un operatīvi?

Latvijas televīzija aktīvi jau vairākas dienas reklamē 6.februāra raidījumu ar konkrēta "viesa" piedalīšanos. Viņš nav izcils zinātnieks,...

Foto

"Pasažieru vilciena" valde atrod "pārmijniekus"

Izcils „ViVi” valdes paziņojums! Tikai vienā teikumā ir izdevies pierādīt visu savu nekompetenci. AS "Pasažieru vilciens" jaunajai padomei laikam vairs nebūtu...

Foto

Briškena politiskās bezatbildības un profesionālās nespējas dēļ ir apdraudēta turpmākā Latvijas reģionu ekonomiskā attīstība

Nacionālā apvienība (NA) rosina izteikt neuzticību satiksmes ministram Kasparam Briškenam (Progresīvie), to...

Foto

Re, cik smuki es varu izteikties arī par skolu slēgšanu (bet tās vienalga tiks slēgtas)

Skola ir kas vairāk par ēku pagasta vai pilsētas vidū. Diskusijām...

Foto

Ja iedzīvotājiem jāgatavo sava 72 stundu soma, tad sabiedrība grib redzēt, kā savu “somu” kārto valsts

72 stundu soma un klausies radio! Mani šis nemierina. Ne...

Foto

Gulags pie apvāršņa

Krievijas Valsts domes valdošās frakcijas “Vienotā Krievija” deputāts ar ģenerāļa uzplečiem Andrejs Guruļovs neslēpj, ka jāatjauno gulaga tipa nometnes, lai tie, kas iekšzemē...

Foto

Skola, kurai paveicās

Varbūt zinošie apzinās, ka tuvojas kas neizbēgams, un tāpēc, laikus atkāpjoties, tiek "dedzināti tilti", vien žēl, ka šīs ugunis mums tiek pasniegtas kā nepieciešamība mūsu tumsonības...

Foto

Pilnmēness mistērijas

To, ka Mēnesim ir ietekme uz planētas Zemes dzīvi un arī cilvēku psihi, mūsu senči tika pamanījuši jau sen. Latvijā dzīvojošiem ir it sevišķi...

Foto

Svarīgi nekļūt atkarīgiem no svešas žēlastības!

Ir kāds vēsturisks janvāra datums, kuru parasti aizēno gan barikāžu laiks, gan, mazliet mazāk, arī 13.janvāra nemieri. Gan nesenie, gan...

Foto

Par atbildību pašreizējā haosa un nebūšanu sakarā pasažieru vilcienu satiksmē

Tā kā 15 gadus nostrādāju VAS "Latvijas dzelzceļš" atbildīgā amatā, tad man ir gana daudz pieredzes...

Foto

Krišjānis Kariņš kļūst par apkaunojumu Latvijas politikai un arī savai partijai

Saeimas deputātu grupas vizīte Ķīnā un Krievijas graudu tranzīts caur Latviju pēdējās nedēļās ir politiskās...

Foto

Atkal

Atkal zobens pacēlies pār dažām skolām, šoreiz Kurzemes pusē. Aizķēra, jo vienā no tām savlaik esmu strādājusi. Laikam vēršot ciet. Nē, vēl jau nekas neesot...

Foto

Īss komentārs par uzņēmēja Guntara Vītola izteikto viedokli “airBaltic” un tā nulles vērtības sakarā

Viss ir pareizi, un žetons Guntaram par drosmi, tikai jebkuram cilvēkam, kuram...

Foto

Kas mums pieder?

Valsts esot mēs, mēs esot bagāti - mums pieder meži, vien koku cenas mums ir augstākas kā Norvēģijā un Zviedrijā, mums pieder spēkstacijas,...

Foto

Vienu "sabiedrisko" mediju mums būs daudz vienkāršāk kontrolēt un komandēt nekā divus!

Ceturtdien Saeimā galīgajā lasījumā gandrīz vienprātīgi atbalstīja Latvijas Radio un Latvijas Televīzijas apvienošanu no...

Foto

Tā kā KNAB Straume ir piebarots, Kariņš bez bažām var par nodokļu maksātāju naudu doties priekšvēlēšanu braucienā uz Valmieru

2024. gada 17. janvārī ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš dosies reģionālajā...