Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

made

13.10.2019. 15:15

»

zaza

Kam viņi gatavojas - Ivana Bargā iebrukumumam


nū, no 1577. gada Cēsu pils izpostīšanas nekas liels jau nepalika pāri no 14.tūkstoši lielā krievu-tatāru Ivana Bargā karaspēka,kuru papostīja un pabiedēja Bīrings ar saviem 400 vīriem, un pēc gada piebeidza galīgi zviedru karaspēks.Diezin vai šitie vairs karotāji???

Atbildēt

made

13.10.2019. 15:08

»

arturs

Uzskatu ka jauniem cilvēkiem šī būs noderīga pieredze


Jā, noteikti,kā jau iepriekš teicu, gan jauniem, gan veciem, un pietam, obligāti.

Atbildēt

made

13.10.2019. 15:06

»

o.O

OMD ir neefektīva līdzekļu tērēšana, it sevišķi LV...


Labākais, ko esmu dzirdējusi.Tā arī vajadzētu valsts resoriem rīkoties.Sākt ar bezdarbniekiem,tos kā armijā kādu mēnesi apmācīt izdzīvošanas mākā.tad visus pārējos,darba kolektīvos,tad pat arī pensionā
rus, kuriem daudz brīva laika, arī pašnodarbinātos, skolēnus,studentus,kā vasaras nometnēs,kādreiz iesauca sboros,tagad var apmācīt pa kārtai kā izdzīvot ekstremālos vai kara apstākļos.Domāju nevienam neūtu kadu mēnesi veltīt laika,protams,kurš nevēlas var pa brīvdienām, vai atvaļinājuma laiku, bet tomēr tas būtu obligāti visiem,gan lieliem, gan mazie,gan veciem,gan jauniem.

Atbildēt

!!!

26.12.2016. 13:24

Iebaziet sev pakalaa savu OMD. Neesmu nevienam neko parada, lai piedalitos sitaja lohatronaa. Vienigais, kas man sai dzivee ir jadara, tas ir janomirst. Viss pareejais ir vienigi mana briiva griba. Punkts

Atbildēt

rotšildvanckareļi- vēzis asv valsteles prostatā

20.12.2016. 03:24

»

Dainis Grabovskis

Kas ir rezerves karavīrs


kad tiek nogalināts vai ievainots pamatkaravīrs, tad rezerves karavīrs pavirzās tuvāk kases lodziņam.

Tā sacīt "kur nāve izsit robu, stājas jauns vīrs ar ieroci plaukstā".

Atbildēt

Raimonds

03.12.2016. 05:28

Ne visi var atļauties, maksājot uzreiz, nopirkt salonā jaunu telefonu, datoru, auto. Uzturēt pie sevis mājas krāšņu sievieti, nevis tikai nolūkoties uz tādām interneta fotogrāfijās. Tu vari? Ko tu darītu, ja vinnētu 200 miljonus eiro? Vai spēj iztēloties savu dzīvi pēc tam? Dod sev iespēju pārvērst savu dzīvi sapnī, noķer savu veiksmi! Brīdī, kad esi uz veiksmes viļņa, reģistrējies un paņem savu Džekpotu: http://ej.uz/777dzekpots

Atbildēt

o.O

01.12.2016. 11:56

OMD ir neefektīva līdzekļu tērēšana, it sevišķi LV.
Pie mums ir kaudzēm rašas pielūdzēju, citi klusāki, citi skaļāki. Vel šiem tipiņiem samācīt militāro izglītību par valsts līdzekļiem?
Šāvieni mugurā nebūs retums!!
Tā vietā nepieciešami civilās aizsardzības kursi Latvijas pilsoņiem.
Vecuma ierobežojumi ... 16 - 60?
Vismaz gadījumā, ja sāktos elle, cilvēki spētu par sevi parūpēties.

Atbildēt

arturs

26.11.2016. 16:01

Uzskatu ka jauniem cilvēkiem šī būs noderīga pieredze.

Atbildēt

zinu

22.11.2016. 16:25

Latvija nekad neieviesis OMD jo ir izdevigi ka ta nav lai uz ZS rekina var fenderet piki!!!

Atbildēt

Dainis Grabovskis

22.11.2016. 13:14

Kas ir rezerves karavīrs?

Atbildēt

...

22.11.2016. 05:28

Gan jau būtu jāatsakās no pilsonības šāda notikumu pavērsiena gadījumā :D Īpaši, ja vēl būtu iesaucamā vecumā, kad OMD ieviestu.

Atbildēt

Ed

21.11.2016. 11:37

»

vecis-anarhists

Ja visi dedzīgie OMD atbalstītaji pieteiktos dienēt,mums tādu OMD nemaz nevajadzētu.PIETIEK.COM publicētu viņu vārdus,un es (63 gadi) sūtītu viņiem paciņas katru mēnesi ar smēķiem un prezervatīviem


Es atbalstu. 3 mēneši visiem militārā apmācība.
Ja gads tads sākas trula sēdēšana kazarmās. Filtrēt tos kas latviski ne bum bum. Pēc pieredzes no tiem nav jēgas - tikai bojā gaisu vienībā.
P.S. Esmu dienējis OMD 90os.

Atbildēt

Pelecis

20.11.2016. 19:02

Pētijums pētījuma pēc,ko noteikti apmaksāja valstis ar OMD.Piekrītu komandierim Graubem,ka OMD nedos neko.
Un pats pētījums jau parāda,ka Latvijas variants viņiem nepatīk. Ja tā nebūtu,netaptu raksta 14.punkts,norādot, ka esošie ZS ir stulbāki par OMD pabijušajiem (Rezerves karavīru dalība Zemessardzē tiek īpaši veicināta). Īstenībā viss ir otrādi – ZS ir patrioti,kuri brīvprātīgi apgūst valsts aizsardzību.ZS neviens ar varu nespiež mocīties un tērēt savu brīvo laiku. OMD gadījumā tāpat neviens nemācīsies,meklēs iemeslus nedarīt neko,bojās aprīkojumu utt.Neviens piespiedu darbs nav radījis samērīgu pievienoto vērtību (domāju,ka piespiedu kārtā rekrutētais zemnieka dēls rudenī domās par ražas novākšanu, nevis par skraidīšanu pa dubļiem,jo raža dod peļņu,piespiedu skriešana rada riebumu pret valsti).
Nevienā valstī nav šāds nacionālais sastāvs ar šādiem nacionālajiem un patriotiskajiem uzskatiem.Nav dzirdēts,ka Ziemeļvalstīs gandrīz puse valsts pilsoņu,kuri pakļauti OMD, ir cittautieši,kuri principa pēc nelieto valsts valodu un atbalsta iespējamā agresora realizēto politiku.
Un par izmaksām.Nevaram nodrošināt ZS ar visu nepieciešamo.OMD sadzīves apstākļi un ekipējums būs jānodrošina no naudas,kuras jau nav ZS darbības nodrošināšanai.
Vēl par pētījumu:
11. Rezerves karavīri vecumā no 25 līdz 35 gadiem tiek norīkoti teritoriālai aizsardzībai. Interesanti no kā un kad kāds aizsargās vietējo teritoriju.Ja kaimiņvalstij vajag 36 st. (man jau liekas,ka pa ilgu),lai okupētu valsti,tad šāda punkta realizēšana pat teorētiski nav iespējama (apziņošana,pulcēšanās,ekipējuma saņemšana un beigu beigās došanās uz dislokācijas vietu,haosa pārvarēšana,saprāšana kurš ir kurš, utt.).
8. OMD cikla beigās (pēdējos 2-3 mēnešos OMD) karavīri darbojas realistiskos kaujas apstākļos, vienības sastāvā. Tas vien norāda,ka OMD ir problēmas visās valstīs,kur tāda eksistē un apmācība nekam neder. Mums ZS (brīvprātīgie) darbojas kaujas situācijās,OMD mācās tikai teoriju,ierindas mācību un iespējams arī pašaut.
Un vēl secinājums – Ziemeļvalstīs sievietēm jādod tiesības uz militāro apmācību (mums sievietes dien NBS un ZS), speciāli jāizceļ IT speciālisti (mums jau tas izpaužas ZS kiberdrošībniekos), instruktoru apmācībā pastāv PSRS karjera,kad seržantus apmācīja speciālā ūčebkā no pašu OMD vidus (mums nevar kļūt par instruktoru nepabijis Alūksnē).
Secinājums – pētījums vairāk izceļ citās valstīs pastāvošās problēmas,uz kuru fona Latvija neizskatās tik slikti.

Atbildēt

Ināra

20.11.2016. 15:24

Ņemot vērā Latvijas apdzīvotāju pašreizējo etnisko sastāvu, no OMD labāk atturēties.

Atbildēt

lauķis

20.11.2016. 11:55

»

interesanti

komentāri. Sevišķi valsts svētku laikā. Sak, esmu gatavs aizstāvēt, bet karot lai iet kāds cits. Vislabāk NATO, bet pats pa televīzoru paskatīšos kuram labāk sanāk...


Jā , lielgabalgaļa vienmēr ir bijis pieprasīts produkts.
Aizstavēt valsti kura neeksistē ir bezsugas aitu lieta.

Atbildēt

Pēteris A.

20.11.2016. 11:39

Nav lielas drosmes anonīmus rakstiņus sūtīt. Cilvēks, kas baidās sevi vārdā saukt, kaut uzrunā ministru, būs pirmais, kas kara laikā vai pat kara draudu gadījumā emigrēs

Atbildēt

Patīk vai ne.

20.11.2016. 07:01

»

atkal un vēl joprojām

maitas putni karu ķērca


KARŠ IR PASAULES IENESĪGĀKAIS BIZNESS AR VISĀM TĀ SEKĀM!!!

Atbildēt

aga

20.11.2016. 01:15

Par šito valsti ???? Sesk, ārstējies !!!

Atbildēt

sesks

20.11.2016. 01:14

Es gribu karot

Atbildēt

vecis-anarhists

20.11.2016. 00:04

Ja visi dedzīgie OMD atbalstītaji pieteiktos dienēt,mums tādu OMD nemaz nevajadzētu.PIETIEK.COM publicētu viņu vārdus,un es (63 gadi) sūtītu viņiem paciņas katru mēnesi ar smēķiem un prezervatīviem.

Atbildēt

Vo

19.11.2016. 22:50

Var jau rotaļāties, ja ir nauda par ko rotaļāties.
Bet OMD ir dārga rotaļa. Ziemeļvalstīs to var saprast. Tur viņiem naudas šīm rotaļām pietiek un arī no Krievijas robežas viņi ir pietiekoši tālu, lai kara gadījumā to OMD varētu paspēt izmantot.
Latvijai, Lietuvai un Igaunijai ir pavisam cita situācija. Šeit pierobežas joslā tādam OMD nav jēgas, jo kara gadījumā nekādus rezervistus iesaukt nepaspēs. OMD šeit būs tikai tāda darbības imitācija, kas rada ilūziju, ka baigi tiek domāts par valsts aizsardzību. Labāk par to naudu iepirkt prettanku un pretgaisa raķetes un nodot tās profesionālo armijas vīru rokās. Cik nesen atpakaļ tika vākti ziedojumi, lai zemessardze varētu iegādāties nakts redzamības ierīces, jo valstij , lūk ,neesot naudas. Kur nu vēl šādā situācijā domāt par OMD!

Atbildēt

hm

19.11.2016. 22:19

Karot ... iskanderi Kaļiņingradā un Baltkrievijā, Krievijā, spārnotās raķetes x-101/102 ugunsmetēji buratino, kaujas roboti ...
Ukrainā karadarbībā tika iesaistīti vairāki tūkstoši tanki. Tāds lokāls konfliktiņš, kurā neviens nepielieto masu iznīcināšanas ieročus...
Amerikāņu ģenerāļi apgalvo - Baltijas iekarošanas laiks - 36 stundas, bez atombumbām. Ja ar, tad 5 minūtes. Pat mūsu valdība nepagūs paslēpties padomju laikā izbūvētajās patvertnēs.

Atbildēt

topec

19.11.2016. 20:54

»

kopec

visa labākā dzīve viens vienīgs kara apmācību lauks...un kam ? vadoņu stulbuma aizstāvēšanai


sēdi vien gļēvs un kluss savā "izlīguma" peļķē un turpini pelnīt savus nožēlojamos jūdasa grašus par troļļošanu

Atbildēt

kopec

19.11.2016. 20:46

visa labākā dzīve viens vienīgs kara apmācību lauks...un kam ? vadoņu stulbuma aizstāvēšanai.
labākais ierocis...mierizlīgums un saprašanās ar kaimiņu !!!

Atbildēt

interesanti

19.11.2016. 19:44

komentāri. Sevišķi valsts svētku laikā. Sak, esmu gatavs aizstāvēt, bet karot lai iet kāds cits. Vislabāk NATO, bet pats pa televīzoru paskatīšos kuram labāk sanāk.
Sanāk, ka aizstāvēt savu valsti nemaz neesam gatavi.
Manuprāt, OMD ir īstā vieta kur parādīt savu dzimtenes mīlestību un gatavību to aizstāvēt. Citādi tie ir tikai tukši vārdi.

Atbildēt

zaza

19.11.2016. 18:41

Kam viņi gatavojas - Ivana Bargā iebrukumumam??

Atbildēt

zaza

19.11.2016. 18:38

Vispirms iesauciet Vējoni un Kučinski, veselības iemiesojumus

Atbildēt

Edge

19.11.2016. 18:32

»

atkal un vēl joprojām

maitas putni karu ķērca


Viņiem, svensoniem, izdevīgāk karadarbību novirzīt Baltijas-Polijas-Ukrainas virzienā - kā jau to darīja Livonijas laikos, Ziemeļu karā, - kā tas norisinājās 1. Pasaules karā, Ziemas karā un 2.Pasaules karā.

Atbildēt

atkal un vēl joprojām

19.11.2016. 18:25

maitas putni karu ķērca...

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vai tiešām „mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā”?

FotoRadio intervijas rosināta refleksija, braucot auto. „Mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā. Briesmīgs laiks," vaimanā kādi intervējamie pa radio. Hmm…diskutējami.
Lasīt visu...

21

Gļēvuļu valdība glābj savas pakaļas, vainu veļot uz citiem

FotoTrīs dienas tika dotas, lai valdības ierēdņi varētu sagatavot kaut minimālu šī lēmuma juridisko un ekonomisko bāzi. Ja kāds naivi iedomājas, ka no ministriju seifa tika izņemta slepenā mapīte “X stunda”, kurā detalizēti aprakstīts, kā rīkoties līdzīgā situācijā, tad šāds cilvēks ir jāsarūgtina. Nekāda plāna valdībai nav, jo tā jau no sākta gala darbojas viendienīšu režīmā, kurā, pārfrāzējot kādas oskarotas brāļu Koenu filmas nosaukumu, stratēģiskiem lēmumiem nav vietas.
Lasīt visu...

18

Kārtējā atklātā vēstule Latvijas tautai

FotoŠodien, kad ar Covid-19 saslimušo cilvēku skaits valstī ir sasniedzis rekordu, Kariņa-Levita režīms ir apjucis un nezina ko darīt! Tā vietā, lai atzītu savas kļūdas, Kariņa-Levita režīms grib ieviest lokdaunu jeb stingros ierobežojumus Latvijas iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

21

Es izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)

FotoEs izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)… Paņēmiens, kā radīt imunitāti pret mēģinājumu noindēt, zināms no skolas gadiem (Grāfs Monte-Kristo) un pēc tam atsevišķu varasvīru biogrāfiju aprakstiem: organisma pieradināšana pie indes ar mazām, regulārām devām, tās pakāpeniski palielinot. Vai paņēmienam ir nosaukums, es nezinu.
Lasīt visu...

21

Mēs neesam dzimtcilvēki!

FotoKariņš ir iedomājies, ka latvzemieši ir viņa dzimtļaudis, ar kuriem varmāka var darīt visu, kas ienāk prātā.
Lasīt visu...

21

Valsts varas nozagšanas budžets

FotoSaeimā sākusies nākamā gada valsts budžeta izskatīšana. Valdības vadītājs to raksturo kā “līdzsvarotu un absolūti vērstu uz attīstību”. Viņš esot lepns par to! Grūti saprast, kur valdošais olimps saskata līdzsvaru starp ieplānoto 40% algu pielikumu pašiem sev un ienākumu palielinājumu mediķiem 4 - 5% robežās Manuprāt, šobrīd pat piedāvāt apspriest budžetu, kas veselības aprūpei paredz mazāk nekā pusi no absolūti nepieciešamā, ir amorāli.
Lasīt visu...

21

Esam gatavi iedarbināt „vajāšanas pantu” pret visiem, kas pacels balsi!

FotoCovid-19 pandēmija un iedzīvotāju masveida saslimstība šobrīd ir gan pārslogojusi veselības sistēmu, gan arī uzliek lielu slogu mediķiem, operatīvo dienestu un iekšlietu struktūru darbiniekiem, apsargiem un daudzu citu jomu personālam. Tāpat aizvien biežāk tiek konstatēts, ka atsevišķas personas vai apvienības rada apzinātus šķēršļus pandēmijas pārvarēšanā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

„Delfi” un „TVNET” vēstule valdībai un parlamentam: mēs jums ļoti pateicamies, bet atkal esam izsalkuši

Latvijas mediji atzinīgi vērtē valdības līdzšinējo pretimnākšanu Latvijas izdevēju nozarei, izstrādājot...

Foto

Mēs aicinām Krišjāni Kariņu demisionēt: partijas “Likums un kārtība” valdes paziņojums par Krīzes vadības padomes lēmumiem

2021. gada 18. oktobrī Krīzes vadības padome (KVP) Ministru prezidenta...

Foto

Vai Jums vēl ir ilūzija, ka valdība rūpējas par Jūsu veselību? Man vairs NAV!

Cīņa turpinās un kļūst arvien atklātāka un agresīvāka. Iznīcināt mūsu cilvēcību, iznīcināt...

Foto

Mēs nedaudz atliksim mums ļoti vajadzīgā 184 000 eiro vērtā flīģeļa iegādi par nodokļu maksātāju līdzekļiem

Pateicībā Latvijas mediķiem par pašaizliedzīgo darbu COVID-19 pandēmijas laikā 2020....

Foto

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

Kur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā...

Foto

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

Pusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās...

Foto

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

Valdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti...

Foto

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

Esam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi....

Foto

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

Latvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada...

Foto

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

Attiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi –...

Foto

Nelokāmi pret varmākām!

Manuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs...

Foto

Jautājumi valdībai: ko man darīt ar papīriem vakcinēšanās brīdī?

Lai nebļaustītos soctīklos vai kur citur un nesaņemtu neadekvātus komentārus, varbūt valdība var publiski atbildēt mums visiem...

Foto

Marija pret Adriānu

Beidzot labas vēstis! Žogs uz Baltkrievijas robežas būs, par spīti bezgala nopietniem ģeopolitiskiem kavēkļiem, klimata katastrofām un vēlēšanu rezultātiem!...

Foto

Krāmu tirgus un tā darboņi

Kad redzi varas uzspiesto spēli no malas un esi gana vērīgs un spēcīgs, lai tajā neiesaistītos, katrs viņu nākamais solis kļūst...

Foto

Novēlotas pārdomas par Tēva dienu

Latvijā ir vairāk nekā 100 000 bērnu, kuri aug bez tēva. Dēli izaug bez piemēra kādam jābūt vīrietim, meitas bez pirmā...

Foto

Turpmāk NMPD prioritāte – tikai dzīvībai kritiski izsaukumi

Lai dzīvībai kritiskās situācijās, kad izšķirošas ir minūtes, iedzīvotāji saņemtu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu palīdzību, dienesta...

Foto

„Ģirģena mantojums”: uz robežas ar Krieviju uzbūvētā infrastruktūra joprojām nav nodota ekspluatācijā

“Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, kas ir uzbūvējusi infrastruktūru uz Latvijas – Krievijas valsts robežas,...

Foto

Šis ir kas nebijis!

Šis ir kas nebijis! Valsts prezidents Egils Levits raidījumā "Šodienas jautājums" paziņoja: "Beidzot ir piegriezies tiem cilvēkiem, kuri paši vakcinējas" un jautājums...

Foto

Patiesība melu laikos

Cilvēkus, kuri visu mūžu dzīvo bailēs par savu dzīvi, visvairāk biedē cilvēki, kuri ir drosmīgi un brīvi....

Foto

Mākslinieka misijas tumšākā puse - saskarties ar to negāciju un strutu vilni, kurš izplūst no bieži vien ilgi slēptām brūcēm

Mākslinieka Kristiana Brektes darbi pēdējās nedēļās...

Foto

Pieprasām valdībai nekavējoties rīkoties un ieviest stingrus pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai

Mēs ar bažām konstatējam, ka valsts veselības aprūpes sistēma šobrīd strādā ar milzīgu pārslodzi un...

Foto

Prāta vingrinājums

Bērns vienmēr kādu atdarina. Sākumā vecākus. Kad bijām mazi, mēs centāmies būt tādi kā vecāki. Kad izaugām lielāki, atdarinājām kādu dziedātāju vai sportistu –...

Foto

Manas pārdomas par Covid-19 un tā ārstēšanu

Esmu izslimojusi Covid-19 (no 6 ģimenes locekļiem saslimām 5) un vēlos dalīties savās pārdomās:...

Foto

Stulbeņu zemes pravieša līkloči. Turpinājums

Tuvojoties kārtējām vēlēšanām, publiskajā vidē aizvien aktīvāki kļūst dažāda kalibra “jaunie gaismas nesēji” un dažādi gadu gaitā mazliet apputējuši politiskie eksspīdekļi....

Foto

Budžets un “pandēmija”

Budžeta veidošana ir tapusi par līdzekļu sadali varas kartelī. Nav ne detalizācijas, ne laicīgas iesniegšanas deputātiem. Nav iespējams runāt par budžetu nekādā veidā,...

Foto

Vai politprostitūciju var ārstēt ar naudu?

Reiz kādas zemes prezidentam ienāca prātā ģeniāla doma. Tā kā viņa vara bija lielā mērā atkarīga no parlamenta deputātiem un...

Foto

Neuzskatām, ka žīdiem Latvijā pienākas īpašas privilēģijas

Covid 19 ierobežojumu aizsegā atkal aktualizēta, un faktiski pabeigta kārtējā liela apmēra afēra - tā sauktās kompensācijas žīdiem par Otrā Pasaules kara laikā...

Foto

Šis jau ir apzināts noziegums pret savu tautu

Paldies Nacionālajai apvienībai par drosmi* iestāties pret Pavļuta/Kariņa apmātību un plānu izveidot Latviju par poligonu eksperimentam, kurā sabiedrība...

Foto

Mākslas cenzūra nedrīkst kalpot par politisku instrumentu

Mūsdienu sabiedrībā, kad dažādu grupu pretnostatīšana tiek izmantota politiski motivētu procesu virzīšanai, ir būtiski pievērst uzmanību, kā šim nolūkam...

Foto

Cilvēki, kas nemāk pat žogu nopirkt, grib man noteikt, kā man jāuzvedas

Kaut kā stulbi sanāk. Man nosaka, kā būt un kā būs jāuzvedas, cilvēki, kuri...

Foto

Pūces "pārsteigums" par Levita zvanu tikpat liekulīgs kā mulsums par būvlaukumā izdzirdētu lamuvārdu

Valsts prezidents Egils Levits telefonsarunās ar “Attīstībai/Par!” politiķēm Inesi Voiku un Vitu Andu...

Foto

Maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli

Tātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas...

Foto

Šogad mēs dvieļu un pannu iegādi centīsimies neaizliegt

Ekonomikas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumus Veselības ministrijas izstrādātajam konceptam drošu pakalpojumu sniegšanai, kurus jau ir iesniegusi izskatīšanai Operatīvās...

Foto

Atklāta vēstule presei un sabiedrībai: par ko balsot vēlēšanās

Šodien ziņās teica, ka nevakcinētajiem pašiem būtu jāapmaksā ārstēšanās izmaksas… Nu kādēļ tad viņi nepasaka līdz galam,...

Foto

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

Būs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš...

Foto

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

Šodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00....