Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

made

13.10.2019. 15:15

»

zaza

Kam viņi gatavojas - Ivana Bargā iebrukumumam


nū, no 1577. gada Cēsu pils izpostīšanas nekas liels jau nepalika pāri no 14.tūkstoši lielā krievu-tatāru Ivana Bargā karaspēka,kuru papostīja un pabiedēja Bīrings ar saviem 400 vīriem, un pēc gada piebeidza galīgi zviedru karaspēks.Diezin vai šitie vairs karotāji???

Atbildēt

made

13.10.2019. 15:08

»

arturs

Uzskatu ka jauniem cilvēkiem šī būs noderīga pieredze


Jā, noteikti,kā jau iepriekš teicu, gan jauniem, gan veciem, un pietam, obligāti.

Atbildēt

made

13.10.2019. 15:06

»

o.O

OMD ir neefektīva līdzekļu tērēšana, it sevišķi LV...


Labākais, ko esmu dzirdējusi.Tā arī vajadzētu valsts resoriem rīkoties.Sākt ar bezdarbniekiem,tos kā armijā kādu mēnesi apmācīt izdzīvošanas mākā.tad visus pārējos,darba kolektīvos,tad pat arī pensionā
rus, kuriem daudz brīva laika, arī pašnodarbinātos, skolēnus,studentus,kā vasaras nometnēs,kādreiz iesauca sboros,tagad var apmācīt pa kārtai kā izdzīvot ekstremālos vai kara apstākļos.Domāju nevienam neūtu kadu mēnesi veltīt laika,protams,kurš nevēlas var pa brīvdienām, vai atvaļinājuma laiku, bet tomēr tas būtu obligāti visiem,gan lieliem, gan mazie,gan veciem,gan jauniem.

Atbildēt

!!!

26.12.2016. 13:24

Iebaziet sev pakalaa savu OMD. Neesmu nevienam neko parada, lai piedalitos sitaja lohatronaa. Vienigais, kas man sai dzivee ir jadara, tas ir janomirst. Viss pareejais ir vienigi mana briiva griba. Punkts

Atbildēt

rotšildvanckareļi- vēzis asv valsteles prostatā

20.12.2016. 03:24

»

Dainis Grabovskis

Kas ir rezerves karavīrs


kad tiek nogalināts vai ievainots pamatkaravīrs, tad rezerves karavīrs pavirzās tuvāk kases lodziņam.

Tā sacīt "kur nāve izsit robu, stājas jauns vīrs ar ieroci plaukstā".

Atbildēt

Raimonds

03.12.2016. 05:28

Ne visi var atļauties, maksājot uzreiz, nopirkt salonā jaunu telefonu, datoru, auto. Uzturēt pie sevis mājas krāšņu sievieti, nevis tikai nolūkoties uz tādām interneta fotogrāfijās. Tu vari? Ko tu darītu, ja vinnētu 200 miljonus eiro? Vai spēj iztēloties savu dzīvi pēc tam? Dod sev iespēju pārvērst savu dzīvi sapnī, noķer savu veiksmi! Brīdī, kad esi uz veiksmes viļņa, reģistrējies un paņem savu Džekpotu: http://ej.uz/777dzekpots

Atbildēt

o.O

01.12.2016. 11:56

OMD ir neefektīva līdzekļu tērēšana, it sevišķi LV.
Pie mums ir kaudzēm rašas pielūdzēju, citi klusāki, citi skaļāki. Vel šiem tipiņiem samācīt militāro izglītību par valsts līdzekļiem?
Šāvieni mugurā nebūs retums!!
Tā vietā nepieciešami civilās aizsardzības kursi Latvijas pilsoņiem.
Vecuma ierobežojumi ... 16 - 60?
Vismaz gadījumā, ja sāktos elle, cilvēki spētu par sevi parūpēties.

Atbildēt

arturs

26.11.2016. 16:01

Uzskatu ka jauniem cilvēkiem šī būs noderīga pieredze.

Atbildēt

zinu

22.11.2016. 16:25

Latvija nekad neieviesis OMD jo ir izdevigi ka ta nav lai uz ZS rekina var fenderet piki!!!

Atbildēt

Dainis Grabovskis

22.11.2016. 13:14

Kas ir rezerves karavīrs?

Atbildēt

...

22.11.2016. 05:28

Gan jau būtu jāatsakās no pilsonības šāda notikumu pavērsiena gadījumā :D Īpaši, ja vēl būtu iesaucamā vecumā, kad OMD ieviestu.

Atbildēt

Ed

21.11.2016. 11:37

»

vecis-anarhists

Ja visi dedzīgie OMD atbalstītaji pieteiktos dienēt,mums tādu OMD nemaz nevajadzētu.PIETIEK.COM publicētu viņu vārdus,un es (63 gadi) sūtītu viņiem paciņas katru mēnesi ar smēķiem un prezervatīviem


Es atbalstu. 3 mēneši visiem militārā apmācība.
Ja gads tads sākas trula sēdēšana kazarmās. Filtrēt tos kas latviski ne bum bum. Pēc pieredzes no tiem nav jēgas - tikai bojā gaisu vienībā.
P.S. Esmu dienējis OMD 90os.

Atbildēt

Pelecis

20.11.2016. 19:02

Pētijums pētījuma pēc,ko noteikti apmaksāja valstis ar OMD.Piekrītu komandierim Graubem,ka OMD nedos neko.
Un pats pētījums jau parāda,ka Latvijas variants viņiem nepatīk. Ja tā nebūtu,netaptu raksta 14.punkts,norādot, ka esošie ZS ir stulbāki par OMD pabijušajiem (Rezerves karavīru dalība Zemessardzē tiek īpaši veicināta). Īstenībā viss ir otrādi – ZS ir patrioti,kuri brīvprātīgi apgūst valsts aizsardzību.ZS neviens ar varu nespiež mocīties un tērēt savu brīvo laiku. OMD gadījumā tāpat neviens nemācīsies,meklēs iemeslus nedarīt neko,bojās aprīkojumu utt.Neviens piespiedu darbs nav radījis samērīgu pievienoto vērtību (domāju,ka piespiedu kārtā rekrutētais zemnieka dēls rudenī domās par ražas novākšanu, nevis par skraidīšanu pa dubļiem,jo raža dod peļņu,piespiedu skriešana rada riebumu pret valsti).
Nevienā valstī nav šāds nacionālais sastāvs ar šādiem nacionālajiem un patriotiskajiem uzskatiem.Nav dzirdēts,ka Ziemeļvalstīs gandrīz puse valsts pilsoņu,kuri pakļauti OMD, ir cittautieši,kuri principa pēc nelieto valsts valodu un atbalsta iespējamā agresora realizēto politiku.
Un par izmaksām.Nevaram nodrošināt ZS ar visu nepieciešamo.OMD sadzīves apstākļi un ekipējums būs jānodrošina no naudas,kuras jau nav ZS darbības nodrošināšanai.
Vēl par pētījumu:
11. Rezerves karavīri vecumā no 25 līdz 35 gadiem tiek norīkoti teritoriālai aizsardzībai. Interesanti no kā un kad kāds aizsargās vietējo teritoriju.Ja kaimiņvalstij vajag 36 st. (man jau liekas,ka pa ilgu),lai okupētu valsti,tad šāda punkta realizēšana pat teorētiski nav iespējama (apziņošana,pulcēšanās,ekipējuma saņemšana un beigu beigās došanās uz dislokācijas vietu,haosa pārvarēšana,saprāšana kurš ir kurš, utt.).
8. OMD cikla beigās (pēdējos 2-3 mēnešos OMD) karavīri darbojas realistiskos kaujas apstākļos, vienības sastāvā. Tas vien norāda,ka OMD ir problēmas visās valstīs,kur tāda eksistē un apmācība nekam neder. Mums ZS (brīvprātīgie) darbojas kaujas situācijās,OMD mācās tikai teoriju,ierindas mācību un iespējams arī pašaut.
Un vēl secinājums – Ziemeļvalstīs sievietēm jādod tiesības uz militāro apmācību (mums sievietes dien NBS un ZS), speciāli jāizceļ IT speciālisti (mums jau tas izpaužas ZS kiberdrošībniekos), instruktoru apmācībā pastāv PSRS karjera,kad seržantus apmācīja speciālā ūčebkā no pašu OMD vidus (mums nevar kļūt par instruktoru nepabijis Alūksnē).
Secinājums – pētījums vairāk izceļ citās valstīs pastāvošās problēmas,uz kuru fona Latvija neizskatās tik slikti.

Atbildēt

Ināra

20.11.2016. 15:24

Ņemot vērā Latvijas apdzīvotāju pašreizējo etnisko sastāvu, no OMD labāk atturēties.

Atbildēt

lauķis

20.11.2016. 11:55

»

interesanti

komentāri. Sevišķi valsts svētku laikā. Sak, esmu gatavs aizstāvēt, bet karot lai iet kāds cits. Vislabāk NATO, bet pats pa televīzoru paskatīšos kuram labāk sanāk...


Jā , lielgabalgaļa vienmēr ir bijis pieprasīts produkts.
Aizstavēt valsti kura neeksistē ir bezsugas aitu lieta.

Atbildēt

Pēteris A.

20.11.2016. 11:39

Nav lielas drosmes anonīmus rakstiņus sūtīt. Cilvēks, kas baidās sevi vārdā saukt, kaut uzrunā ministru, būs pirmais, kas kara laikā vai pat kara draudu gadījumā emigrēs

Atbildēt

Patīk vai ne.

20.11.2016. 07:01

»

atkal un vēl joprojām

maitas putni karu ķērca


KARŠ IR PASAULES IENESĪGĀKAIS BIZNESS AR VISĀM TĀ SEKĀM!!!

Atbildēt

aga

20.11.2016. 01:15

Par šito valsti ???? Sesk, ārstējies !!!

Atbildēt

sesks

20.11.2016. 01:14

Es gribu karot

Atbildēt

vecis-anarhists

20.11.2016. 00:04

Ja visi dedzīgie OMD atbalstītaji pieteiktos dienēt,mums tādu OMD nemaz nevajadzētu.PIETIEK.COM publicētu viņu vārdus,un es (63 gadi) sūtītu viņiem paciņas katru mēnesi ar smēķiem un prezervatīviem.

Atbildēt

Vo

19.11.2016. 22:50

Var jau rotaļāties, ja ir nauda par ko rotaļāties.
Bet OMD ir dārga rotaļa. Ziemeļvalstīs to var saprast. Tur viņiem naudas šīm rotaļām pietiek un arī no Krievijas robežas viņi ir pietiekoši tālu, lai kara gadījumā to OMD varētu paspēt izmantot.
Latvijai, Lietuvai un Igaunijai ir pavisam cita situācija. Šeit pierobežas joslā tādam OMD nav jēgas, jo kara gadījumā nekādus rezervistus iesaukt nepaspēs. OMD šeit būs tikai tāda darbības imitācija, kas rada ilūziju, ka baigi tiek domāts par valsts aizsardzību. Labāk par to naudu iepirkt prettanku un pretgaisa raķetes un nodot tās profesionālo armijas vīru rokās. Cik nesen atpakaļ tika vākti ziedojumi, lai zemessardze varētu iegādāties nakts redzamības ierīces, jo valstij , lūk ,neesot naudas. Kur nu vēl šādā situācijā domāt par OMD!

Atbildēt

hm

19.11.2016. 22:19

Karot ... iskanderi Kaļiņingradā un Baltkrievijā, Krievijā, spārnotās raķetes x-101/102 ugunsmetēji buratino, kaujas roboti ...
Ukrainā karadarbībā tika iesaistīti vairāki tūkstoši tanki. Tāds lokāls konfliktiņš, kurā neviens nepielieto masu iznīcināšanas ieročus...
Amerikāņu ģenerāļi apgalvo - Baltijas iekarošanas laiks - 36 stundas, bez atombumbām. Ja ar, tad 5 minūtes. Pat mūsu valdība nepagūs paslēpties padomju laikā izbūvētajās patvertnēs.

Atbildēt

topec

19.11.2016. 20:54

»

kopec

visa labākā dzīve viens vienīgs kara apmācību lauks...un kam ? vadoņu stulbuma aizstāvēšanai


sēdi vien gļēvs un kluss savā "izlīguma" peļķē un turpini pelnīt savus nožēlojamos jūdasa grašus par troļļošanu

Atbildēt

kopec

19.11.2016. 20:46

visa labākā dzīve viens vienīgs kara apmācību lauks...un kam ? vadoņu stulbuma aizstāvēšanai.
labākais ierocis...mierizlīgums un saprašanās ar kaimiņu !!!

Atbildēt

interesanti

19.11.2016. 19:44

komentāri. Sevišķi valsts svētku laikā. Sak, esmu gatavs aizstāvēt, bet karot lai iet kāds cits. Vislabāk NATO, bet pats pa televīzoru paskatīšos kuram labāk sanāk.
Sanāk, ka aizstāvēt savu valsti nemaz neesam gatavi.
Manuprāt, OMD ir īstā vieta kur parādīt savu dzimtenes mīlestību un gatavību to aizstāvēt. Citādi tie ir tikai tukši vārdi.

Atbildēt

zaza

19.11.2016. 18:41

Kam viņi gatavojas - Ivana Bargā iebrukumumam??

Atbildēt

zaza

19.11.2016. 18:38

Vispirms iesauciet Vējoni un Kučinski, veselības iemiesojumus

Atbildēt

Edge

19.11.2016. 18:32

»

atkal un vēl joprojām

maitas putni karu ķērca


Viņiem, svensoniem, izdevīgāk karadarbību novirzīt Baltijas-Polijas-Ukrainas virzienā - kā jau to darīja Livonijas laikos, Ziemeļu karā, - kā tas norisinājās 1. Pasaules karā, Ziemas karā un 2.Pasaules karā.

Atbildēt

atkal un vēl joprojām

19.11.2016. 18:25

maitas putni karu ķērca...

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Indivīda rīcība un „valsts stāvoklis”

FotoIndivīdam ir jānodala lēmumi par savu dzīvi no “valsts stāvokļa”. Savā personīgajā dzīvē ir jārīkojas tā, it kā valstī nekas pašam par labu nemainīsies. Runājot par konkrētu indivīdu ar vārdu un uzvārdu, valstij nav tieša uzdevuma nodrošināt viņam vēlamu dzīvesveidu, nodarbošanos vai jebkādus citus vēlamus apstākļus.
Lasīt visu...

3

Kamēr slimnīcas valdes priekšsēdētājs saņem 8500 eiro mēnesī, negausīgie ārsti prasa 7500!

FotoVakar Latvijas Televīzijas raidījumā “Panorāma” tika parādīts korespondentes Zandas Ozolas-Balodes sižets “Onkoloģijas centrā darbu gatavi pamest trīs vadošie LOR ārsti; apdraudēta nodaļas pastāvēšana”, kurā neobjektīvi un nepilnīgi atainota situācija saistībā par trīs stacionāra “Latvijas Onkoloģijas centrs” LOR ārstu iesniegtajiem atlūgumiem un to iesniegšanas patiesajiem iemesliem. Pēc sižeta noskatīšanās rodas priekšstats, ka runa ir vien par pāris simtiem eiro algas pielikumu un ilgstošu atpalicību apgādē ar jaunākajām medicīnas tehnoloģijām un instrumentiem. Tas neatbilst patiesībai!
Lasīt visu...

10

Latvija nekad nebūs bagāta, ja...

FotoPie mums šovakar ir divas spāņu ģimenes ar bērniem. Parasts vakars ar bērnu spēlēm, ēst gatavošanu un sarunām. Mums viss sanāks, mēs integrēsimies. Un tad sapratu, ka man šis jāpasaka. Latvija nekad nebūs bagāta, ja Latvijā tiks ienīsti cilvēki.
Lasīt visu...

21

Ausīs arī mūsu saule

FotoMotoklubs „Dieva suņi” 20. novembrī savā Twitter kontā publicēja tvītu ”Tā saucamais “urā patriotisms” ir pretīgs ar to, ka viņš balstās un mītiem, puspatiesībām un meliem, kas ļoti kropļo cilvēkiem realitātes apziņu. “Latvieši ir stipra tauta”, ar ko stipra? Ar to, ka okupekļus jauc 2022.g.,nevis 1991.g., vai 2014.g.(Krimas aneksija). Stipra?”. Tvīta saturs noteikti kādā radīja aizvainojumu un pārdomas. Vai abus.
Lasīt visu...

21

Ekonomikas ministrei un valdības vadītājam jāuzņemas politiska atbildība par situāciju enerģētikā

FotoValdības rīcība sakarā ar AS "Sadales tīkli" regulatoram iesniegto jauno tarifu projektu ir bezatbildīga, un publiskie paziņojumi atgādina zināmo manipulācijas metodi par "labo policistu" un "slikto policistu".
Lasīt visu...

21

Lūk, cik enerģiski mēs skaldām matus

FotoBiedrība “Latvijas Mediju ētikas padome” (LMĒP), kas apvieno 44 mediju asociācijas un individuālus medijus, triju gadu laikā ir sniegusi atbildes vairāk nekā 150 iesniegumiem no iedzīvotājiem un organizācijām par iespējamiem mediju ētikas pārkāpumiem un 51 gadījumā sagatavojusi detalizētu izvērtējumu sūdzībai un atzinumu.
Lasīt visu...

21

Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini

FotoArmands Puče „Ar baltiem cimdiem”. Izcils eksemplārs. Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini. Klauzula viena - jebkuras šaubas tiek tulkotas pa sliktu apsūdzētājam. Ar frāzēm –" varētu likties", "varētu secināt", " izskatās ka", "varētu bažīgi iztēloties, ka".
Lasīt visu...

21

Sports visa mūža garumā ir veselības pamats

FotoLaika sprīdis, kad politiķi cenšas izveidot valdību, ir vienīgā iespēja viņiem iedvest, ka valsts nav sadalāma 15 nozaru klucīšos (ministrijās), kas katra atbild par savu jomu, nekad neinteresējas par citas ministrijas esamību, bet ja saņem kādu  citas ministrijas sastādītu likumprojektu, Ministru kabineta noteikumus vai mazāk svarīgu dokumentu, tad šo rakstu darbu nīdē laukā vai vismaz piesārņo ar tik  daudz birokrātiskām prasībām, ka jaunievedumam ir tikai bremzes iedaba. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

"Sadales tīkla" tarifu celšana kā slēpts nodoklis graus iedzīvotāju un uzņēmēju maksātspēju

Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti aicina nepieļaut krasu elektroenerģijas pārvades tarifa...

Foto

Džeks, kurš pieliek mūli kā mērkaķis, ir patriots?

Labrīt. “Patriotu nedēļa” ar citas valsts karodziņiem Lāčplēša dienā un citu valstu tankiem 18. novembrī krastmalā ir galā,...

Foto

Paziņojums par enerģētisko situāciju valstī

Neraugoties uz veiktajiem pasākumiem, lai kompensētu apkures un elektroenerģijas izmaksas mājsaimniecībām, par oktobri saņemtie rēķini, salīdzinot ar iepriekšējo apkures sezonu, ir...

Foto

Par cilvēka nemirstību, kas ir medicīnas nesasniedzamais mērķis

Laika ass ir nežēlīga nākotnes pāreja pagātnē. Cilvēks alkst uzzināt nākotni, parasti viņš interesējas par nākotni savas prognozējamās...

Foto

Prātojums par diagonālēm

Pagājusī nedēļa uzrādīja zināmu bremzēšanos valdības veidošanas gaitā. Lai arī premjerkandidātam pagaidām nav Satversmes 56. panta kārtībā izsniegta aicinājuma uz Ministru kabineta sastādīšanu, uzvedās...

Foto

Prezidenta uzdevums ir izvirzīt premjera amata kandidātu, nevis norādīt partijām, ko tām darīt

Valdības veidošanas sarunas nevedas. “Jaunās vienotības” valdes priekšsēdētājs Krišjānis Kariņš par šo procesu...

Foto

Noticiet man - es tagad lasu Satversmi kā pilsonis

Valsts ir nācijas mājas, bet tās pamatlikums Latvijai – Satversme – ietver nācijas kopdzīves būtiskākos noteikumus, balstītus kopīgās vērtībās,...

Foto

Prezidents Egils ir jocīgs un galīgi neciena ģimenes vērtības un tradīcijas

Kad tad atkal ir noticis. Un ar Egilu un viņa kanceleju notiek. Čalis ar savu...

Foto

Valsts ir slikta, cilvēki ir slikti, pensionāri ir slikti, vēlētāji ir slikti, Lāčplēša diena ir slikta, es gan esmu lielisks

Šis būs personisks ieraksts. Un neapvainojieties....

Foto

Antropoloģisks pētījums

Vai atceramies sabiedrībā pazīstamos indivīdus, kuri saviem uzvārdiem lika prievārdus ar mērķi panākt aristokrātisku skanējumu? Visi ņirgājās par Fon Kalmanoviču un De Vaškeviču, turpretim...

Foto

Liberālās demokrātijas apdraudētība kā tās leģitimitātes pamats

Ir viena uzskatu pārbaude, kas būtu jāveic ar sevi katram pilsoniski aktīvam cilvēkam. Tātad jums — šīs slejas lasītājam...

Foto

Kas Pīlēnam deva tautas mandātu veidot valdību? Kurš? Pareizi, neviens!

Sākšu ar jautājumu. Vai man vienīgajam šķiet, ka kaut kas nav kārtībā ar zaļo bildi, nu...

Foto

Mēs visu ļoti rūpīgi rečekojām un noskaidrojām, ka Bārbijas Kens nav stāvoklī, - ziedojiet mums naudu, lai mēs varam turpināt!

Jūnija vidū konservatīvi noskaņotā humora vietne...

Foto

Žetonu piešķiršanas kārtība

Šodien “Neatkarīgajā” Elitas Veidemanes un Rolanda Pētersona intervija ar Valsts prezidentu Egilu Levitu. Tā nav tipiskā draudzīgā intervija, kur ilgā sarunā norunātais sakompilēts...

Foto

Viņš NEKAD nebūs mans prezidents

Egils ir atmodies no letarģiskā miega. Sveicot 14.Saeimu, viņš uzkāpa kancelē un zibeņoja....

Foto

Tikai nesmejieties skaļi, es došu dažus padomus par veselības aprūpi

Kustība "Par!" Veselības ministrijas politiskajā vadībā bijusi visus četrus 13. Saeimas sasaukuma gadus - divus gadus Ilze Viņķele, divus - es. Esam...

Foto

Beidzot ir gala lēmums saistībā ar manu autoavāriju

Šā gada 1. maija traģiskā avārija zibenīgi pārpildīja interneta ziņu portālus, un sociālie tīkli jau izdarīja tūlītēju spriedumu,...

Foto

Mēs labprāt ierasti neliktos ne zinis, bet diemžēl šoreiz mums jāimitē ieinteresētība

Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (SEPLP) piektdien, 4. novembrī, ir pieprasījusi VSIA “Latvijas Televīzija”...

Foto

Štrunts par algām, īstā problēma ir tā, ka izglītības jomā ir iestājusies pieklājības un cieņpilnas attieksmes krīze

Pieklājība un cieņpilna attieksme ir jebkuru attiecību pamatā. Taču...

Foto

Pasaulē piešķir Darvina balvu, Latvijas politikā – Levita medaļu

Pēc ziņas, ka četriem ļoti jau nu šaubīgas raudzes 13. Saeimas deputātiem piešķirta Egila Levita vārdā nosauktā...

Foto

Kā lordu sarunas varētu patīrīt Latvijas tirgu

Nesen bija pirmā reize, kad izdevās personīgi satikt un iepazīties ar kādu lordu, turklāt – ar diviem vienā vakarā....

Foto

Vai kūdra var izglābt Latviju?

Šķiet, tikai retais nebūs pamanījis zemestrīci, kas pēdējā gada laikā ir satricinājusi energoresursu tirgu. Lai mazinātu iespējamās enerģētiskās krīzes ietekmi, ne...

Foto

Slimot nav rožu dārzs, jo īpaši slimnīcā

Slimot nav rožu dārzs. Tas ir fakts. Taču, nokļūšana slimnīcā var pārvērsties par krietni nepatīkamāku pieredzi, kas neaprobežojas ar...

Foto

Jaunākiem iekšlietu sistēmas darbiniekiem ļaus nesportot un pieņemties svarā

Plašākam lasītāju lokam paslīdēja garām kāda satraucoša ziņa – 18. oktobrī Ministru kabinets atbalstīja noteikumu projektu "Grozījumi...

Foto

Ja tagad izrādās, ka pie varas ir tikai partijas (1,4% vēlētāju), tad steigšus jāatkāpjas no senā principa, ka tautas vietniekam ir plašas pilnvaras

[1.] Biedrība “Atvērtās...

Foto

Latvijai ir vajadzīgs Roberts Fūrmanis. Vairāk nekā "progresisti"

„Tagad es jums pateikšu, kas notiks tālāk. Sarūsējusi fašistu kaska uz bērza krusta – tas ir viss, ko...

Foto

Pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie” jeb valsts mediji ir nostājušies pret tautas vairākumu

Operācijas Mindfuck vietējā kontekstā: šobrīd Latvijā ir iestājusies unikāla situācija: pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie”...