Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Vitālijs

26.03.2019. 01:42

Tak ķerat to mazo kranci Alksnīti un uz patversmi lai tā sērga izbeidzās!

Atbildēt

Vitālijs

26.03.2019. 01:27

Pajautājiet Jaunpiebalgas mežzinim Alksnītim kā tika uz lāča nedībān un saimnieks palika ar tukšu kabatu un nocirstu A klases egļu mežu,līdz šitai dienai mežu datos stāv nenocirsts mežš,tak attopaties par 1ha egļu mežu var saņemt vairāk kā 13000er

Atbildēt

mežinieks

21.03.2019. 15:45

Mežziņi malači , ka ir paglābuši kādu meža stūrīti no Zviedru uzpircēju nagiem .

Atbildēt

Jaguar

19.03.2019. 18:39

»

Jānis

No kura laika Dižozols ir Latgales firma


Kāpēc aizstāvēt "uzņēmumu",par kuru zināms,ka tam ir pieejami VMD dati,un pie tam tas vēl apčakarē savus lētticīgos "klientus"?

Atbildēt

patiesībā

19.03.2019. 16:08

»

nu, ko

Tev vēl daudz kas nav izdevies pamanīt, jo apskatāmais temats nav vis filosofia, bet valsts izlaupīšana. Disciplīna, kurā izpildās biedru grupas no VMD un LVM. Ja ņem plašāk, tad arī no ZM un VARAM


:D:D

Skat. vēlreiz iepr. (16.03.2019. 22:15) publiskoto viedokli - lēnām, burtiņu pa burtiņam un virkni reižu, kamēr tev BEIDZOT "piešķils uz palikšanu" (nu, vismaz teorētiski tas varētu būt iespējams):

1. Ja (tEV) vēl joprojām (?!?) nav izdevies pamanīt - mans viedoklis, uz kuru tu jau sākotnēji atļāvies reaģēt visnotaļ neadekvāti, nebija adresēts tev. Līdz ar to – šia pašreizējai "komunikācijai" nav absolūti nekādas jēgas vai (pat) lietderības.

2. Ja (tEV) vēl joprojām (?!?) nav izdevies pamanīt - neesmu atļāvies vērtēt un komentēt "tos no VMD un LVM". Un arī negrasos to darīt (t.i. konsekventi "NEņemot aubē" tavus u.c. taml. klaji "orveliski orientētu" lumpenhistēriķu uzbāzīgos "revolucionārās pārliecības" vāvuļojumus). Iemesls tam - elementārs "kā lāpsta": personīgi man NAV ienākusies attiecīga gana objektīva motivācija – atšķirībā no tevis u.c. taml. "sugas biedru grupas" dzīvsvariem, kas izpildās šajā "disciplīnā" pat demonstratīvi subjektīvi tendenciozi motivēti un, kā jau tas attiecīgajai sugai ierasts, histēriski spalgi unisonā kviekuļojošā barā.

3. Par Normāliem Cilvēkiem pirmkārt jau būtu uzskatāmi tie labie ļaudis, kuriem nav problēmu ar dzimtās (?) valodas iespējami pilnvērtīgu apguvi un atbilstoši pienācīgu lietojumu. Atšķirībā no tevis, piemēra pēc, kā vēl joprojām izrādās.

--------------

Ir tak' sacīts: "DOMĀ līdzi!!!..."

Un, arī: "Domāšana, šķiet, ir ļoti smags darbs - tādēļ arī pasaulē tik maz cilvēku ar to nodarbojas." ;)

Savukārt, kā zināms: "Pat bezcerīgs muļķis var tikt uzskatīts par normālu cilvēku - ja vien šis neatļaujas savu muļķību "prezentēt", uzbāžoties ar to citiem."

Atbildēt

nu, ko

19.03.2019. 08:38

»

patiesībā

...


Tev vēl daudz kas nav izdevies pamanīt, jo apskatāmais temats nav vis filosofia, bet valsts izlaupīšana. Disciplīna, kurā izpildās biedru grupas no VMD un LVM. Ja ņem plašāk, tad arī no ZM un VARAM.

Atbildēt

18.03.2019. 21:03

»

vecais nīgrais onkulis

Priedīti, tu


Alcheimer, tu?

Atbildēt

WX

18.03.2019. 15:10

»

Cipari

Lūk jebkurš var ieiet VID un apskatīties deklarācijas...un tur gan ir interesantas lietas...


Jā,tīrs un balts tas Imants FOlkmanis. Nepaslinkoju apskatīties amatpersonu deklarāciju.
Grūti, grūti ir gājis pa šiem 20 gadiem, lai no pilnīga ierindas pilsoņa kļūt par vietējo NĪ oligarhu.

Atbildēt

Cipari

17.03.2019. 17:57

»

zāģis

Nav ko ne cepties, ne apvainoties. Kur tik daudz komentāru? Kas tas par cilvēku, kam nekas nepiederētu? Maza alga? Maza, bet vai kādam sabiedrībā pietiek ar ienākumiem? Nu nepietiek! Nav ko lasīt, ko viens stulbs lohs uzrakstījis, un Tev, Aivar, nevajag neko ne pierādīt, ne taisnoties. Lai domā, ko ...


Lūk jebkurš var ieiet VID un apskatīties deklarācijas...un tur gan ir interesantas lietas
Lūk viens piemērs - Imants Folkmanis 271ha zemes, ienākumi 2017. Gadā - 55 000, lielākais ienākuma avots SIA Dendra 30 000, uzkrājumi skaidrā 85 000.
Uzminiet, kam pieder SIA Dendra? Kādai Ingūnai Folkmanei un kā rāda Imanta deklarācija viņam ir sieva Ingūna Folkmane...
Ak vai kāda sagadīšanās...

Atbildēt

Jānis

17.03.2019. 16:58

»

321...

Tieši tā - "Dizozols". Austrumlatgalē astoņi protokoli sastādīti, lūk un rej no krūmiem. Lūk kas svešā pagalmā vircu izlej un aizbēg... Aivars Skrinda malacis, cepuri nost


No kura laika Dižozols ir Latgales firma ?
Tiem,kas min, nevajadzētu kļūt līdzīgiem raksta par mežziņu mafiju, autoriem,kam nerūp patiesība, bet brēkāšana - VISI zagļi !

Atbildēt

zāģis

17.03.2019. 12:24

»

Motorzāģis

Šis tā ka pēc viduslaikiem izklausās. Tev nepietiek ar algu tad Tu vienkārši aizej uz ielas iedod pa muti pirmajam, kas nāk pretī un atņem viņam. Interesanta izpratne par dzīvi. Izmantojot savi dienesta stāvokli, lai atņemtu citam, laikam tomēr nebūs attaisnojums tam, ka ar algu nepietiek...


Jā, jā, vari iziet uz ielas un mēģināt atņemt otram jeb atrauties pa muti! Kas neriskē- tas nedzer šampanieti! Es runāju par to, ka tekstu nav rakstījusi kāda nelaimīga firma, bet naturāls lohs un lūzeris visās dzīves jomās. Jābūt ar gana šauru pieri, lai ko tādu apgalvotu, mežziņu mafija, mežziņu mafija, stulbs un vēl stulbāks! Tiem tak reglamenti un procedūras!

Atbildēt

Motorzāģis

17.03.2019. 09:38

»

zāģis

Nav ko ne cepties, ne apvainoties. Kur tik daudz komentāru? Kas tas par cilvēku, kam nekas nepiederētu? Maza alga? Maza, bet vai kādam sabiedrībā pietiek ar ienākumiem? Nu nepietiek! Nav ko lasīt, ko viens stulbs lohs uzrakstījis, un Tev, Aivar, nevajag neko ne pierādīt, ne taisnoties. Lai domā, ko ...


Šis tā ka pēc viduslaikiem izklausās. Tev nepietiek ar algu tad Tu vienkārši aizej uz ielas iedod pa muti pirmajam, kas nāk pretī un atņem viņam. Interesanta izpratne par dzīvi. Izmantojot savi dienesta stāvokli, lai atņemtu citam, laikam tomēr nebūs attaisnojums tam, ka ar algu nepietiek.
Bet izskatās, ka mežziņu brālībai ir savādāka izpratne par darbu un pelnīšanu!

Atbildēt

zāģis

17.03.2019. 09:24

Nav ko ne cepties, ne apvainoties. Kur tik daudz komentāru? Kas tas par cilvēku, kam nekas nepiederētu? Maza alga? Maza, bet vai kādam sabiedrībā pietiek ar ienākumiem? Nu nepietiek! Nav ko lasīt, ko viens stulbs lohs uzrakstījis, un Tev, Aivar, nevajag neko ne pierādīt, ne taisnoties. Lai domā, ko grib, raksta, ko grib, tā daži pārdzīvo savas personiskās neveiksmes, piemēram - gulta!

Atbildēt

patiesībā

16.03.2019. 22:15

»

ha ha

par normāliem cilvēkiem tu sauc tos no VMD un LVM? ja nu kāds rets rets, ar aizsietām actiņām


;)

1. Ja neizdevās pamanīt - mans viedoklis, uz kuru tu reaģēji visnotaļ neadekvāti, nav adresēts tev.

2. Ja neizdevās pamanīt - neesmu atļāvies vērtēt un komentēt "tos no VMD un LVM". Nav ienākusies attiecīga motivācija – atšķirībā no "biedru grupas", kas izpildās šajā "disciplīnā".

3. Par Normāliem Cilvēkiem pirmkārt jau būtu uzskatāmi tie labie ļaudis, kuriem nav problēmu ar dzimtās (?) valodas iespējami pilnvērtīgu apguvi un atbilstoši pienācīgu lietojumu. Atšķirībā no tevis, piemēra pēc, kā izrādās.

-----------

Ir sacīts: "Cilvēks, pats uzdodot jautājumus par viņu interesējošām lietām citiem, patiesībā sniedz tādas atbildes pats par sevi, kādas nekad netiktu saņemtas no šī cilvēka, uzdodot viņam tiešus jautājumus par lietām, kas saistītas ar šo cilvēku."

Un, arī: "Cilvēkam galva ir paredzēta galvenokārt domāšanai – NEVIS tikai kā plauktiņš cepurei / pakaramais lakatiņam, vai arī priekš tam, lai putni rumpi nepiegāna." ;)

Atbildēt

Zaļais

16.03.2019. 19:26

Nostrādājis mežu sistēmā 20 gadus tai skaitā par mežsargu varu teikt, ka šobrīd korupcija VMD ir kļuvusi gudrāka. Neizslēdzot iespēju, ka konkrētais mežzinis un visa viņa pārstāvētā mežniecība ir tīra kā bāreņu asaras, vismaz par visiem savā apkārtnē strādājošajiem mezziņiem ir zināms kurš kantoris katram maksā. Ir arī alkatīgie kas strādā uz vairākiem. Paši cērt maz, bet atliek izņemt apliecinājumu, vai tikai painteresēties par ciršanas iespējām, un telefons pārvēršas par izziņu dienestu- nemitīgi zvani ar piedāvājumiem. Nav jau viegli ja par 700è algu ir jāpabaro ģimene divreiz gadā jābrauc uz āfriku medīt un karabīne par 5000é.

Atbildēt

Ne

16.03.2019. 17:51

»

Palasiet to pirmo rakstu

Pēc pirmā raksta sanāk, ka ap 5-10% mežziņu ir 50-600ha īpašumi. Plus vēl nav zināms, kas ir uz citiem uzrakstīts...


Tā ir vēlme atbrīvot nomocītos mežu īpašniekus no milzīgā apgrūtinājuma - mežu zemes. Nabaga cilvēki tak mokās...

Atbildēt

....

16.03.2019. 16:19

»

Šeit arī kļūdas??

Aivar šiem visiem arī nepareizi dati...


Par visiem nezinu, bet pieminētais Jānis Freimanis ar minēto īpašumu VMD nestrādā. VMD stradā divi citi Jāņi Freimaņi, kuriem nevar būt tādi paši īpašumi. Bet laikam jau šie dati ir ticami un būs vien jātic, ka ne tikai ir vārdu saderība, bet arī īpašumu nosaukuma :D

Atbildēt

Palasiet to pirmo rakstu

16.03.2019. 10:58

»

ha ha

par normāliem cilvēkiem tu sauc tos no VMD un LVM? ja nu kāds rets rets, ar aizsietām actiņām


Pēc pirmā raksta sanāk, ka ap 5-10% mežziņu ir 50-600ha īpašumi. Plus vēl nav zināms, kas ir uz citiem uzrakstīts.
Aivar, Tu mums tumsoņām paskaidro, kur ir motivācija strādāt VMD par 700 eur, ja esi miljonārs? Pilsoniskā apziņa? Labdarība? Mīlestība pret mežiem?
Es domāju mēs visi saprotam pareizo atbildi...

Atbildēt

Šeit arī kļūdas??

16.03.2019. 10:51

»

mednis riestā

Ak tad jau tik daudz sagrābies,ka var atslābt un rakstīt Internetā?Kas lika?Duncis pie vēdera lejasdaļas


Aivar šiem visiem arī nepareizi dati???

Ansons Ainars un gimene - 277ha
Folkamnis Imants un gimene - 271ha
Virsis Vidmands un gimene - 218ha
Rosickis Janis un gimene - 130ha
Jaunslavietis Janis un gimene - 385ha
Gutmanis Ilmars un gimene - 473ha
Stals Arnis un gimene - 306ha
Vucenlazdans Zintis un gimene - 130ha
Vilsons Maris un gimene - 183ha
Bertaitis Valdis un gimene - 330ha
Freimanis Janis un gimene - 596ha
Uselis Maris un gimene - 391ha
Blaua Jekaterina un gimene - 432ha
Kuklis Vigonts un gimene - 415ha
Vanags Andris un gimene - 327ha
Maculevics Pavels un gimene - 190ha
Melderis Druvis un gimene - 377ha
Lacite Inga un gimene - 496 ha
Rozenbergs Rinalds un gimene - 285ha
Cercins Reinis un gimene - 393ha
Klaips Aidis un gimene - 254ha
Krapans Guntis un gimene 324ha
Kuprovskis Ainars un gimene - 158ha

Atbildēt

mednis riestā

16.03.2019. 01:31

Ak tad jau tik daudz sagrābies,ka var atslābt un rakstīt Internetā?Kas lika?Duncis pie vēdera lejasdaļas?

Atbildēt

piedzēries atkal?

16.03.2019. 01:03

»

Mazpisān,

vēl tomēr dzīvs


tu aizej izvemies uz savām ilgtspējīgi nomī(z)tajām pastalām. Un pēc tam pamēģini izgulēt dzērumu. Ja tas tomēr neizdodas, tad ar šitādu galvas vainu tev būs jāmeklē palīdzība pie dakteriem, taviem iecirkņa veterināriem.

Atbildēt

pareizi !

16.03.2019. 00:01

»

CV

Sāksim ar mežzini Edgaru Rudānu. Meža dienestā strādā no 2018.gada


un ar kuru roku irsu slauki ?
:))))

Atbildēt

Lauķis

15.03.2019. 23:28

»

patiesībā

C.: "Bet Pietiek.com gan jau nu nevajadzētu zākāt. Tā ir vieta, kur katrs var izteikt savu sāpi, kas bieži vien nav iespējams citos mēdijos. Tātad - tā ir iespēja...


Zākāties par viedokli vai patiesību gan nevajadzētu. Tā nav inteliģences pazīme, bet gan kāda cita.
Man gan nav tik ļoti ''paveicies'' ka šeit kaut kas tiktu cenzēts, laikam jau tad ir ļoti jāpacenšas lai šo godu saņemtu.

Atbildēt

no Rāznas puses

15.03.2019. 22:42

Varēja cienīgi paklusēt,pusgraudnieks.Godīgam vecim nav jātaisnojas.Tagad jāizņem skaidrā un jāslēpj Zemes bankā.Par mantiniekiem arī jāpadomā.

Atbildēt

Klements

15.03.2019. 21:11

»

arī man tas interesē

Verners 15.03.2019. 10:58...


Nu ja LVM mežizstrādes algu tu sauc par "nelielu aldziņu"... Atgādinu, ka tā ir ap 25 tūkstoši gadā.

Atbildēt

Zepelis

15.03.2019. 21:10

»

Vitālijs

Kāpēc policija neizmanto valsts mašīnas sāvām biznesa vajadzībām,kā pamana kad policija apstājusies pie vieikala noziegums,mežziņi ar lepniem vslsts dżipiem brauc gan uz veikalu gan medībām ,nekādas kārtības


Tie lepnie džipi būtu tie sgrabējušie Isuzu? Ir jau daži Hilux, bet tie nav trafarēti.
Neaizmirsti, ka dienestā darba laiks ir nenormēts - pat pie sētas stāvot, tas skaitīsies darbā, jo var būt izsaukums gan uz meža ugunsgrēku, gan malumēdībām utt...

Atbildēt

Vits

15.03.2019. 20:47

»

arī man tas interesē

Verners 15.03.2019. 10:58...


Tas ir skaidrāks par skaidru. Mafija. Tajos posteņos jābūt savējiem. Aldziņām tur nav nekādas nozīmes. Atslēgas posteņos VMD jābūt savējiem, lai zagšanas shēma strādātu. Tieši tāpat LVM.

Atbildēt

321...

15.03.2019. 20:42

Tieši tā - "Dizozols". Austrumlatgalē astoņi protokoli sastādīti, lūk un rej no krūmiem. Lūk kas svešā pagalmā vircu izlej un aizbēg... Aivars Skrinda malacis, cepuri nost.

Atbildēt

Aivars malacis

15.03.2019. 19:19

Pareizi visu pateici. Tā anonīmā firma (visticamāk - Dizozols) paši kā suņi no krūmiem citiem virsū rej, bet stādīties priekšā baidās.

Atbildēt

Grieze

15.03.2019. 16:15

»

arī man tas interesē

Verners 15.03.2019. 10:58...


Drošība un tas, ka patīk darbs, ko dara. Mežinieki ir tādi dīvaiņi, kam patīk tas, ko viņi dara. Darbs kā hobijs. Nopietni.

Atbildēt

arī man tas interesē

15.03.2019. 15:50

Verners 15.03.2019. 10:58
Nevaru nekādi saprast vienu lietu, kāpēc uzņēmējam, kuram ir pašam savs bizness laukos, kuram peļņa nāk no graudkopības uzņēmumuma, kurš pērk vēl klāt zemes, ir nepieciešamība vai pietiek laika ikdienā vēl strādāt valsts uzņēmumā Latvijas valsts meži par mežkopības meistaru vai mežistrādes speciālistu ar nelielu aldziņu un lielu darba slodzi? Kāpēc tas būtu jādara? Uzņēmuma īpašniekam. Vai piem.Valsts meža dienestā par mežzini? Alga taču nemaz nav liela, birokrātija nenormāla, kontrole ārkārtīga. Kāds var to izskaidrot ticami?

Atbildēt

Rudīte Martišauska

15.03.2019. 14:22

»

Lankots

par savu krāpšanos ar meža zemi uzraksti skaUdru tektu, kā ar vīru izkrāpāt pagastam mežu, lai varam priecāties


Pag, sapratu. Tu esi tas, kas ik pa laikam Ģintarmuižā ārstējies. Mani īpašumi redzami Valsts amatpersonas deklarācijā. Ar vīru kopīgu nav, mums ļoti sen noslēgts laulības līgums. :)

Atbildēt

Pilsonis

15.03.2019. 13:26

»

Re

Trāpīts desmitniekā. Pietiek.com ir Putina troļu fermu sastāvdaļa


Ja lato lapsa novilktu masku, tad atkātos, ka tas ir putins

Atbildēt

Pilsonis

15.03.2019. 13:13

Nosauciet kaut vienu jomu kur nav drūmākās korupcijas?
Bet redz mežziņi ir izņēmums, tur viss ir godīgi.

Atbildēt

Re

15.03.2019. 12:03

»

Aivars, te muļķi nemētā!

Visu cieņu, Aivaram...


Trāpīts desmitniekā. Pietiek.com ir Putina troļu fermu sastāvdaļa.

Atbildēt

Smīns

15.03.2019. 11:28

»

Vitālijs

Kāpēc policija neizmanto valsts mašīnas sāvām biznesa vajadzībām,kā pamana kad policija apstājusies pie vieikala noziegums,mežziņi ar lepniem vslsts dżipiem brauc gan uz veikalu gan medībām ,nekādas kārtības


Nu nemaz tik daudz to "lepno" džipu nav, daudz ir tās "tabletes" suzukiņi, ar kuriem nekur citur, izņemot kā tikai uz veikalu nemaz nevar iebraukt nevar. Bet nu jā, šad tad var manīt veikalu stāvvietās. Varētu jau ziņot, gan jau kāds arī dabūtu pa mizu, bet šamējie ik pa laikam paši satiekas vai ar klientiem vai savā starpā pie veikaliem, tā ka tur katrs gadījums būs individuāls. Turklāt, pat ja kādu pieķers medībās - es 100 punkti dodu, ka teiks ka ir medību pārbaude. Viņiem taču diezgan jaunas mašīnas, vai tad nav GPS uzlikti?

Par policiju pateicāt pārāk pašpārliecināti. Citreiz arī tos var redzēt, ka iebrauc pie radiniekiem ciemos, vai pie mammas pusdienas paēst, pie tiem pašiem veikaliem stāv, pie kafejnīcām...

Jā, ar dienesta transportu šādas tādas problēmas, bet daudzas varētu itin viegli atrisināt, pat bez drastiskas sodīšanas.

Atbildēt

Pievienojos Aivaram

15.03.2019. 11:17

Tajā sarakstā, no mūsu nodaļas tikušiem diviem mežziņiem nav īpašumu ne pat radinieku ar šādiem uzvārdiem. Vēl diviem mežziņiem papildus saviem, "piešūti" vārda un uzvārda brāļu īpašumi. Palikušajiem diviem - īpašumi ir vai nu mantoti, vai nu iegādāti...
Nevar izslēgt, ka kāds kaut ko arī dara ēnā, bet nu tie nekādi nav 80% darbinieku. Es sliecos uz 10-20% no visiem VMD darbiniekiem, kas kaut ko "haltūrē" un kādus 1-3% jau no tiem 20%, kas varētu nodarboties ar nopietniem pārkāpumiem - informācijas sniegšanu (kas varētu būt arī centrālajā aparātā), apzinātu vērtības samazināšanu dastojot cirsmas, kādu korupciju medību uzraudzības jomā (jo īpaši austrumlatgalē)...

Atbildēt

Vitālijs

15.03.2019. 11:04

Kāpēc policija neizmanto valsts mašīnas sāvām biznesa vajadzībām,kā pamana kad policija apstājusies pie vieikala noziegums,mežziņi ar lepniem vslsts dżipiem brauc gan uz veikalu gan medībām ,nekādas kārtības.

Atbildēt

ja tur būtu kaut viens godīgs

15.03.2019. 10:03

sen darbotos prokuratūra

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Mēs nevaram, glābjot visus no Covid, pilnībā arī iznīcināt ekonomiku vai ļaut vairāk nomirt no citām slimībām

FotoViņķele paziņo, ka ārkārtas stāvokli, ļoti iespējams, vajadzēs pagarināt uz trīs mēnešiem. Jau iepatikās. Sen ierēdņiem nebūs bijis tik garš apmaksāts atvaļinājums. Bet tam ir sava loģika. Polittūrismā lidot nevar un nevarēs vēl labu laiku, nav taču ko citu darīt. Aptuveni tā tas izskatās, jo mētāties ar šādu kārtējo PR – ko tieši dod šodien? Tiek arī paziņots, ka valsts pārvalde netiks samazināta. Tā teikt - djeņeg ņet, no vi djeržitjes!
Lasīt visu...

18

Ziņa no DELFI komercdirektora Igora Mardera: tagad pie mums jūs varat nopirkt vēl vairāk

FotoSimtiem tūkstošu cilvēku Latvijā ik dienu vēršas pie DELFI, lai iegūtu informāciju par pasauli, kas ir radikāli mainījusies un arvien turpina mainīties.
Lasīt visu...

15

Latvijas ceļu būves uzņēmumi ir vienots kartelis

FotoCeļu būves ekspertu vidū arvien ticamāka kļūst informācija, ka Latvijas uzņēmumu kartelis, kuru kūrē bijušais premjers, bet tagad ceļu būvnieku lobijs un bada dzeguze Andris Bērziņš, un kura dēļ mēs ik gadu pārmaksājam 15% par ceļu būvi, grasās darīt visu, lai apstādinātu Latvijas Valsts ceļu organizēto iepirkumu par valsts autoceļu asfaltēto segumu brauktuvju horizontālo apzīmējumu atjaunošanas darbu veikšanu 2020. – 2025.gadā. Kāpēc? Tāpēc, ka ir pretendents, kas nostartēja ar ļoti labām un Eiropas tirgum atbilstošām cenām, kas labi ēdušos sliņķus var pabīdīt nost no siles.
Lasīt visu...

21

Vai cilvēcei ir nepieciešami globāli satricinājumi

FotoIespējams, ka”’ brīnums” notiek vismaz reizi katra cilvēka dzīvē, jautājums, vai spēj to piefiksēt. Ir novērots, ka subjekts, kas tikko izķepurojies no nopietnas ķezas, kur, loģiski spriežot, rezultātam vajadzēja būt citādam, aizdomājas un izvērtē savu dzīvi un vērtības. Bet tas parasti ilgst neilgi, un viss aiziet vecās sliedēs.
Lasīt visu...

3

Eiropas Komisija ir enerģiski rīkojusies, lai mazinātu vīrusa izraisīto triecienu ekonomikai un sabiedrībai kopumā

FotoDažādas epidēmijas ir vajājušas cilvēci jau kopš senatnes. Jaunā koronavīrusa pandēmija ir izplatījusies ļoti strauji, izraisot nopietnu sabiedrības veselības krīzi un satricinot Eiropas Savienības (ES) un pasaules valstu ekonomikas.
Lasīt visu...

21

Sazvērestības teorijas – I daļa

FotoKā izpētījis Robs Brotertons (Rob Brotherton) lieliskajā grāmatā “Suspicious minds. Why we believe conspiracy theories”, jau piektajā gadsimtā pirms mūsu ēras senās Romas oratoru runas bijušas pārpilnas ar sazvērestības teorijām. Vēlākos laikos, kad imperatoru, monarhu un baznīcas vara bija stipra, jebkādas izmaiņas bija iespējamas, vienīgi izmantojot sazvērestības pret šīm varām, un šādas sazvērestības – gan veiksmīgas, gan neveiksmīgas – nebija retums tāpat kā slepenas organizācijas. Tas savukārt leģitimizēja un piešķīra ticamību tam, ja pie varas esošie atklāja un nežēlīgi izrēķinājās ar sazvērniekiem, pat ja tie tādi nebija. 
Lasīt visu...

21

Vīrusa antropoloģiskās perspektīvas

FotoDiskurss par vīrusa antropoloģiskajām perspektīvām ir teksts vai runa (diskurss) par vīrusa un tajā skaitā koronvīrusa iespējām palīdzēt cilvēkiem. Skan absurdi, taču tādas iespējas pastāv. Īpaši tad, ja vīruss ir izraisījis pandēmiju. Arī koronvīruss ir izraisījis pandēmiju. Tā tāpat kā jebkura cita pandēmija var atstāt pozitīvu ietekmi uz cilvēkiem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

COVID – 19 ne tikai ņem, bet arī dod jaunu impulsu izaugsmei

Pašlaik visa pasaule dzīvo zem COVID – 19 zīmes. Varētu pat teikt, ka pārējie...

Foto

Cienot savu valsti un atbalstot pašmāju ražotājus, pērkam vietējo

Ārkārtas situācijā Lauksaimniecības organizāciju sadarbības padome (LOSP) aicina iegādāties Latvijas lauksaimnieku ražoto produkciju. Lauksaimniecības nozare ir tā,...

Foto

Dezertieri un tautas marodieri

Ekstremālos apstākļos vienmēr uzskatāmi atsedzas tautas kolektīvais portrets un atsevišķu indivīdu portrets. Vienmēr uzskatāmi atsedzas gan labās īpašības, gan sliktās īpašības. Tā...

Foto

Dzīvesziņa

Latvijas zinātniece, praktiskās vēža viroterapijas pamatlicēja, zāļu Rigvir autore Aina Muceniece dzimusi 1924.gada 23.martā Rīgas rajona Rumbulā Stinkuļu mājās – mazā zvejnieku mājiņā Daugavas krastā. Stinkulis bija...

Foto

Pēc mediķu algu palielināšanas priekšlikuma izgāšanas arī mēs mēģināsim izlikties, ka atbalstām mediķu algu palielināšanu

Nacionālā apvienība šodien koalīcijas Sadarbības sanāksmes sēdē rosinās izskatīt priekšlikumu par...

Foto

Divu meļu strīdā uzvarēs lielākais melis

Ko mums māca pēdējā laika valdošās koalīcijas un valdības uzvedība pēc COVID19 draudu parādīšanās Latvijā. Mums acīmredzami vada veidojums –...

Foto

Vīruss skar visas nozares, tāpēc noteikt atbalstāmās nozares ir bezjēdzīgi

Lielākā Latvijas uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK), izskatot likumprojektu Par valsts apdraudējuma un...

Foto

Veselības ministrija necenšas meklēt labākos PVO ieteikumu īstenošanas risinājumus

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) ir aicinājusi Ministru prezidentu steidzami sasaukt Nacionālās trīspusējās sadarbības...

Foto

Vīrusa dievi un vīrusa misija planetārās depresijas priekšvakarā

Apstiprinājies sākotnējais secinājums. Proti, pandēmijas analītikā aizraujošs darbs ir ne tikai infektologiem, virusologiem, epidemiologiem, politiķiem, žurnālistiem, bet visaizraujošākais...

Foto

Par banku bezatbildību pret darbiniekiem

Strādāju ļoti lielas bankas filiālē (kura atrodas pilsētā ārpus Rīgas). Konkrētu bankas nosaukumu un filiāli atklāt nevaru, lai nezaudētu darbu....

Foto

Pirmais slēdziens par "Swedbank" divkosīgo biznesu, iespējams, lielākās nepatikšanas saistībā ar naudas atmazgāšanu vēl ir priekšā

Ceturtdien Zviedrijas Finanšu inspekcija uzlika Swedbank 4 miljardu kronu (aptuveni 360 miljonu...

Foto

Nra.lv patīk sabiezināt krāsas, bet arī Ģenerālprokuratūra ir izdarījusi visu, lai nāktos apšaubīt tās spēju ievērot likumus

2020.gada 19.martā portālā nra.lv publiskota ziņa “Iepirkuma skandāls Ģenerālprokuratūrā”.1 Šī ziņu portāla...

Foto

Pasaka par laiku, kas sekos pēc COVID-19 apkarošanas...

1) Rungainis steigšus pērk lauku māju ar zemi, zirgu un arklu, stāda kartupeļus, nokrītas svarā 5 reizes. Uzceļ...

Foto

Vīruss kā daudzpakāpju mistifikācija un globālais teātris

Savelkot visus galus vēlreiz kopā, kāpēc ir iedarbināta šī masu histērija un kas aiz tās stāv, izdalīsim divus tās...

Foto

Ušakovs „Delfiem” naudu vairs nedod, tagad dodiet jūs visi

Pašlaik Latvijas valdība ir paziņojusi par atbalstu uzņēmējiem krīzes laikā. Izskanējis solījums atvēlēt miljardu eiro, lai mazinātu...

Foto

Valdības izsludinātais ārkārtas stāvoklis ir novēlots un joprojām pietiekami nekonsekvents

Nacionālā savienība „Taisnīgums” aicina valdību spert izlēmīgus soļus sērgas izplatīšanās neitralizēšanā un ierobežojumu skarto cilvēku iztikas...

Foto

Krievija jau neoficiāli ir tikusi pie cara, bet nafta to var nomest

Kļūdīties ir cilvēcīgi, un visnotaļ normāla lieta, ka kļūdas tiek atzītas. Kādu laiku atpakaļ...

Foto

Es joprojām esmu miljons reižu gudrāks par premjeru, un šie ir mani ieteikumi

Mans uzdevums ir analizēt dažādus scenārijus vai dažādas pieejas. Rakstīt, piedāvāt, lai kāds...

Foto

L(PS)R

Cilvēks ir interesants radījums, tam piemīt tieksme savās neveiksmēs un ciešanās vainot citus, bet pat nelielus sasniegumus piedēvēt sev, kaut labākajā gadījumā šiem notikumiem ir...

Foto

Vīruss, vadāmais haoss un sociuma ideoloģiskās sensitivitātes pandēmija

Koronavīrusa “SARS-CoV-2” un tā izraisītās slimības “Covid-19” ārprātīgā publicitāte, iespējams, ir vadāmā haosa tehnoloģiju milzīgs panākums. Vadāmais haoss ir informatīvi...

Foto

Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet...

Draugi, izlasiet manu stāstu un uztveriet nopietni COVID-19! Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet vai tiešām?!!...

Foto

Plāns valdības rīcībai uzņēmumu un ekonomikas atbalstam

Ņemot vērā vīrusa SARS-CoV-2 un tā izraisītās slimības COVID-19 straujo izplatību pasaulē, Jaunie konservatīvie uzstāj uz izlēmīgu valdības rīcību...

Foto

Pašvaldību savienība aicina Pūci nekavējoties iesaistīt pašvaldības jaunā pašvaldību likuma izstrādē

Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) valde aicina vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru Juri Pūci nekavējoties...

Foto

Turcija veic “lāča pakalpojumu" Krievijai

Turcija ir Ziemeļatlantijas Līguma organizācijas (turpmāk – NATO) dalībvalsts jau no 1952. gada. Taču pēdējā laikā aktualizējas jautājums, kurā pusē Turcija...