Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Noziegumu brīvība

Arturs Priedītis
24.10.2013.
Komentāri (144)

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ontūns Mazpusāns© (lit.pseid.) ®

29.10.2013. 22:31

»

Udisejs

Tev Untūns Mazpisāns labāk piestāv.Maini p[seidonīmu, jo esi grafomāns


;)))

tev, savukārt, "labāk piestāv" noraboties ar savu "persōnu". Gan jau, ka citi ( t.sk. arī personīgi es ) gluži neslikti iztiks BEZ taviem nožēlojami analfabētiskajiem "viedokļiem".

Muļķu Zeme, XXI gadsimts.

Atbildēt

Janka

29.10.2013. 18:13

»

Udisejs

Tev Untūns Mazpisāns labāk piestāv.Maini p[seidonīmu, jo esi grafomāns


Liec viņu mierā, jo viņš te ir visfeinākais ar mākslas garšu. Tas ir labāk nekā muļķu ideju vārīšanās.

Atbildēt

Nozieguma brīvība

29.10.2013. 17:40

»


Muļķi tikai tic godīgumam, šo ticību jānostiprina, lai gūtu panākumus. Panākumus godīgā ceļā negūst, bet pretiniekus uzvar bez kaujas - maldinot ar savu godīgumu..u.c paņēmieniem.

Idejas rada tad, kad ir strupceļš, tās meklē un atrod. Latvija nebija strupceļā, kad Dombrovskis to iemānīja eirozonā kopā ar ES specdienestiem organizējot valodu referendumu, lai izmainītu referendumu likumu ar mērķi, lai tauta nevar ar referendumu saglabāt LVL.

Ideja ir risinājums problēmsituācijai. Piespēlēšu labu ideju tagad. Kā atrast risinājumu bezdarbam laukos, kur valsts plāno attīstīt darbvietas, bet tas, protams, ir politikānisms un viss paliks uz papīra. Ideja - organizēt autobusus, ar kuriem šīs sievietes ap 50 gadiem, vid. izgl. u.c. bezdarbniekus, kuri jāpabalsta ar valsts naudu, jo darbvietu nav un nebūs, aizvest ar iztikas mēneša minimumu vienam mēnesim uz Vāciju, Lielbritāniju pie iestādēm uz ielas dzīvā rindā atstāt, kas izsniedz pabalstus. Organizējot tā, ka nav personu dokumenti šiem "tūristiem", tie putro datus ar mērķi palikt Lielbritānijas, Vācijas nodokļu maksātājiem uz kaklu, jo šīs valstis izmanto latviešu stiprākos vergus savās valstīs, kur tie ES un LV politikas dēļ nonākuši, maksājot nodokļus Lielbritānijas, Vācijas valstu kasēm.

Atbildēt

Udisejs

29.10.2013. 17:38

»

Ontūns Mazpusāns© (lit.pseid.)

...


Tev Untūns Mazpisāns labāk piestāv.Maini p[seidonīmu, jo esi grafomāns.

Atbildēt

Ontūns Mazpusāns© (lit.pseid.)

[R] 29.10.2013. 14:26

»

Lopkautuve nr. 5

Nezinu, vai 99/100 ir sazombēti un rusoalerģiski, bet skaits ir neaptverami liels. To kārtējo reizi parādīs nākamās vēlēšanas, kad zombiji drūzmēsies pie urnām, lai veiktu savu sazombēto "izvēli". Pēc rezultātiem varēsim precīzi procentuāli aprēķināt un tad zināsim


;)

Medija ziņa: "Lai arī (...) gada rudenī ieplānotajās kārētjās saeimas vēlēšanās šīs valsts iedzīvotāju aktivitāte varētu būt nepieredzēti zema, tomēr pat ļoti zemas vēlētāju aktivitātes gadījumā pašreizējā vēlēšanu sistēma nodrošinās to, ka šīs valsts parlamentā iekļūs politiķi, kurus lielākā daļa iedzīvotāju nevēlas redzēt sēžam "tautas kalpu" ērtajos krēslos", esot "norādījis" sociālantropologs K. Sedlenieks. "Tādēļ faktiski šīs valsts iedzīvotāji pašlaik ir bezizejas stāvoklī, jo vienmēr var gadīties, ka būs tādi "vēlētāji", kas uzskatīs, ka viņiem ir pilnīgi vienalga, kas sēž parlamentā (jo viņi polittehnologiem ir ļāvuši sev iestāstīt, ka "galvenais ir izpildīt pilsonisko pienākumu" un "nobalsot par mazāko ļaunumu")", esot "skaidrojis situāciju" Sedlenieks...
-----
Medija ziņa (2006. gads): "Latvijas vēlētājam pašreizējā varas ekspluatēšanas SISTĒMĀ ir ticis atvēlēts nožēlojams liktenis un uzspiests "pilsoniski patriotisks pienākums" būt par muļķi visās iespējamās kombinācijās. Nobalso par "tiem pašiem vecajiem" - muļķis: ko tad cerēji mainīt, ja balso par tiem pašiem "lielkretīniem", kuri jau iepriekš pie varas un "siles" bija. Par "jaunajiem" (t.i. - "pārgrupētiem" vecajiem) politbiznesa projektiem - muļķis, jo riskē tikt pie vēl "lielākiem kretīniem". Par sīkpartijām, kuras nekad nav tikušas un netiks saeimas vai pašvaldību "tautas kalpos" - muļķis: iemeti savu balsi miskastē. Neej balsot vispār, BOIKOTĒJOT gan šo SILES "valsti" un pseido "de(R)mokrātijas" SISTĒMU, gan tajā valdošo "politbiznesmeņu" saorganizēto kārtējo "vēlēšanu" farsu ar tam sekojošu "pareizo" rezultātu "saskaitīšanu" - savu "muļķu pienākumu" izpildījušie "apzinīgie pozitīvisti" un tamlīdzīgi "savas valsts patrEJoti" tik pat "apzinīgi" centīsies tevi nodēvēt par "muļķi": palaidi garām savu iespēju būt par muļķi "aktīvajā variantā" - kā "pozitīvisma" un tamlīdzīgu priekšvēlēšanu kampaņu apstulbinātam zombijam nobalsojot par "mazāko ļaunumu"..." (pamatcit.aut.: "dw", komentārs L. Čigānes publikācijai "Kas laimes lācim vēderā?", l/r "diena", 30.09.2006.)
-----

MZ vēlētājs = muļķis (bez variantiem)?...
( MZ = Muļķu Zeme, bez komentāriem )
( Iz “Ontūna M.© arChīva” )

'Briest' ATKAL "spēle vienos vārtos",
Kad mandātus sev 'biedri kārtos',
Pēc Muļķu Zemes "likumpantiem" ~
Bez (?...) izvēles un variantiem:

"Par vecie blēžiem balsot = dumji!
Uz jauniem 'rīmām' cerēt = skumji!!
BET - "mazāks ļaunums" jāizvēlas!!!
(No tiem, kas "valstī" 'kruķī ģēlas'...)

Ar "tukšām aploksnēm" = 'nav iekšā' ~
Tās, "balsis skaitot", 'paņems priekšā':
NAV svarīgi, kā kurš "prot" (?...) 'spēlēt',
Bet - tas, CIK "vaukšķu" aizskries "vēlēt".

Jo - "urnu FARSS" 'pa foršo rullē',
Ja "elektorāts" NAV 'pa nullēm':
Pie urnām neiet vispār = trakums ~
Var "kvorums" nesanākt, bet - vakuums!!!..."
...
( pilna versija = "O.M.© blogā":
http://ontuns-m.blogs.lv/?p=6188 )
...
Var 'mētāt muļķi', prātā vāju,
Un ATKAL pildīt "pagastmāju",
Ar kretīniem, kas "balsis" gaida,
Un - nicīgi par muļķiem smaida.

Vai arī - "DOMĀT līdz!!!", KO darīt,
Lai tā, kā vakar, nav vairs parīt:
Šī = MUĻĶU "spēle vienos vārtos" ~
Priekš 'biedriem, kas (SEV) SILI kārtos'.

=====

'ANNO' ~ 09. 2006. / (...) 5.2013. (neilgi pirms kārtējā "vēlēšanu" FARSA)

u.c.

P.S. Visi "O.M.© arChīvā" fiksētie notikumi ir ienākušies vienīgi Lielp!sānu Pilsoniski Suverēnajā Republikā (LPSR), Ontūna Mazpusāna jurisdikcijā. Visas tēmas, pieminētie personāži, apstākļi u.t.t. ir visīstākie izdomājumi. Interesentiem (t.sk. - privāti) & lietišķai saziņai: http://ontuns-m.blogs.lv .

Muļķu Zeme, XXI gadsimts.

Atbildēt

N.Māstrihts

29.10.2013. 12:53

»

VDK-KGB

Interesanti būtu aprēķināt, cik vidēji ir zombiji uz 100 latviešiem. Es domāju, ka būs kādi 99 gabali. Ja pie zombijiem pieskaita rusofobus, tad noteikti būs kādi 99 ekseplāri trulu un apdullinātu latviešu no 100 latviešiem. Vai ir cits viedoklis


Ir cits viedoklis. Dibināt latvisku partiju, savākt Saeimā vairākumu un pieņemt stingreus likumus pret okupantiem - tos deportēt. Likums par piespiedu deportāciju. Noskaidrot VDK-KGB personu, ko nav grūti izdarīt un deportēt kā vienu no pirmajiem.

Atbildēt

N.Māstrihts

29.10.2013. 12:49

»

svaka ideja

Ar aizvesanu un atstasanu dzivaa rindaa kadaa arzemju valstii, lai dabutu pabalstus nav tik vienkarsi. Tur neviens taa pabalstus tulit pakal nemet. Un galu galaa noskaidro no kuras valsts esi, un to var izdarit arii bez dokumentiem. Un arii neviens taa uzreiz darbu nepiedavaa. Taas ir iluzoriskas domas...


Tas viss balagāns ne jau mērķa, bet procesa dēļ - aizbraucot un traucējot un apgrūtinot darbu Vācijas, Lielbritānijas iestādēm, kuru kabinetos ir pilnīgs klusums. Izmaksājot deportācijas naudu, uzturot, kamēr noskaidro personu, sniedzot medicīnas pakalpojumus, 100 aizvestajiem var piemsties amnēzija, kas vi'ņš, no kuriens, ko grūti pierā'dit. Satiekot ārvalsts ierēdni, tiek nodrošināta tulka palīdzība - ar tulka starpniecību iestādei sniedzot datus par sevi, tajā vietā "turisti"atbildot stāsta par ko citu - ka nevat izdzīvot Latvijā, ka Latvijā tosd diskriminē, realizē genocīdu..

Atbildēt

Lopkautuve nr. 5

29.10.2013. 12:12

»

VDK-KGB

Interesanti būtu aprēķināt, cik vidēji ir zombiji uz 100 latviešiem. Es domāju, ka būs kādi 99 gabali. Ja pie zombijiem pieskaita rusofobus, tad noteikti būs kādi 99 ekseplāri trulu un apdullinātu latviešu no 100 latviešiem. Vai ir cits viedoklis


Nezinu, vai 99/100 ir sazombēti un rusoalerģiski, bet skaits ir neaptverami liels. To kārtējo reizi parādīs nākamās vēlēšanas, kad zombiji drūzmēsies pie urnām, lai veiktu savu sazombēto "izvēli". Pēc rezultātiem varēsim precīzi procentuāli aprēķināt un tad zināsim.

Atbildēt

VDK-KGB

29.10.2013. 11:56

»

...

"Militārajā sfērā noziegumu brīvība izpaužas tajos gadījumos, kad kāda valsts vai valstu grupa (NATO)[bet tikai na Krievija, tā drīkst!] okupē vai bombardē citu valsti un tas notiek bez ANO Drošības padomes [resp., Krievijas] atļaujas


Interesanti būtu aprēķināt, cik vidēji ir zombiji uz 100 latviešiem. Es domāju, ka būs kādi 99 gabali. Ja pie zombijiem pieskaita rusofobus, tad noteikti būs kādi 99 ekseplāri trulu un apdullinātu latviešu no 100 latviešiem. Vai ir cits viedoklis?

Atbildēt

...

29.10.2013. 11:51

"Militārajā sfērā noziegumu brīvība izpaužas tajos gadījumos, kad kāda valsts vai valstu grupa (NATO)[bet tikai na Krievija, tā drīkst!] okupē vai bombardē citu valsti un tas notiek bez ANO Drošības padomes [resp., Krievijas] atļaujas"
Vai tovariščam Prieģiķisam kauna nemaz nav?

Atbildēt

svaka ideja

29.10.2013. 09:19

»

N.Māstrihts

Muļķi tikai tic godīgumam, šo ticību jānostiprina, lai gūtu panākumus. Panākumus godīgā ceļā negūst, bet pretiniekus uzvar bez kaujas - maldinot ar savu godīgumu..u.c paņēmieniem...


Ar aizvesanu un atstasanu dzivaa rindaa kadaa arzemju valstii, lai dabutu pabalstus nav tik vienkarsi. Tur neviens taa pabalstus tulit pakal nemet. Un galu galaa noskaidro no kuras valsts esi, un to var izdarit arii bez dokumentiem. Un arii neviens taa uzreiz darbu nepiedavaa. Taas ir iluzoriskas domas par darbu un dzivosanu arzemes.

Atbildēt

N.Māstrihts

29.10.2013. 08:50

»

VDK

Ticu, ticu tavam godīgumam un man tevis ir žēl, bet tā jau ir ideju ģenerātoru nelaime, ka citi nozog idejas par velti. Rainītis arī čīkstēja, ka Aspazija pa nakti nozog viņam idejas. Arī citi zaga, bet tur jau neko nevar darīt. Vienīgais līdzeklis ir klusēt vai idejas ieslēgt stingri skapītī, lai neviens...


Muļķi tikai tic godīgumam, šo ticību jānostiprina, lai gūtu panākumus. Panākumus godīgā ceļā negūst, bet pretiniekus uzvar bez kaujas - maldinot ar savu godīgumu..u.c paņēmieniem.

Idejas rada tad, kad ir strupceļš, tās meklē un atrod. Latvija nebija strupceļā, kad Dombrovskis to iemānīja eirozonā kopā ar ES specdienestiem organizējot valodu referendumu, lai izmainītu referendumu likumu ar mērķi, lai tauta nevar ar referendumu saglabāt LVL.

Ideja ir risinājums problēmsituācijai. Piespēlēšu labu ideju tagad. Kā atrast risinājumu bezdarbam laukos, kur valsts plāno attīstīt darbvietas, bet tas, protams, ir politikānisms un viss paliks uz papīra. Ideja - organizēt autobusus, ar kuriem šīs sievietes ap 50 gadiem, vid. izgl. u.c. bezdarbniekus, kuri jāpabalsta ar valsts naudu, jo darbvietu nav un nebūs, aizvest ar iztikas mēneša minimumu vienam mēnesim uz Vāciju, Lielbritāniju pie iestādēm uz ielas dzīvā rindā atstāt, kas izsniedz pabalstus. Organizējot tā, ka nav personu dokumenti šiem "tūristiem", tie putro datus ar mērķi palikt Lielbritānijas, Vācijas nodokļu maksātājiem uz kaklu, jo šīs valstis izmanto latviešu stiprākos vergus savās valstīs, kur tie ES un LV politikas dēļ nonākuši, maksājot nodokļus Lielbritānijas, Vācijas valstu kasēm.

Atbildēt

VDK

29.10.2013. 08:26

»

Pajaco

Māstrihts drīz tikšot atbrīvots. Ne tāpēc, ka vesels, bet tāpēc, ka iestādei pietrūkuši līdzekļi medikamentu iegādei. Neskatoties uz visu, viņš tomēr esot sapratis, ždānokas politiskais kurs, ka pie visām nelaimēm vainīgi esot dzintaristi ar Paradnieku priekšgalā,esot akceptēts. Tas arī esot bijis psihiatrijas...


Paldies par informāciju, tomēr negribu tai īsti ticēt, kamēr pats neesmu apostījis lietas izdarību. Man arī bija zināmas aizdomas, ka tā tas noslēgsies ar ģenerātoru uz ideju pusi, kas ir lielu prātu liktenis ne tikai pie izveicīgajiem stulbeņiem latviešiem, bet arī pie citiem tautībiem, kuri arī taisa idejas, ko darīt ar muļķiem līdz jaungadam. Māstrihts ģenerēja idejas cauri diennakti visos tekstos. Tas ir rets gadījums, kaut gan te tādi eksemplāri ir vairāki un tajā skaitā arī es esmu ideju ģenerātors, kaut gan nav novērtēts tik augstu kā kungs māstrihts-debīlais no latviešu gala.

Atbildēt

Pajaco

29.10.2013. 02:37

»

VDK

Ticu, ticu tavam godīgumam un man tevis ir žēl, bet tā jau ir ideju ģenerātoru nelaime, ka citi nozog idejas par velti. Rainītis arī čīkstēja, ka Aspazija pa nakti nozog viņam idejas. Arī citi zaga, bet tur jau neko nevar darīt. Vienīgais līdzeklis ir klusēt vai idejas ieslēgt stingri skapītī, lai neviens...


Māstrihts drīz tikšot atbrīvots. Ne tāpēc, ka vesels, bet tāpēc, ka iestādei pietrūkuši līdzekļi medikamentu iegādei. Neskatoties uz visu, viņš tomēr esot sapratis, ždānokas politiskais kurs, ka pie visām nelaimēm vainīgi esot dzintaristi ar Paradnieku priekšgalā,esot akceptēts. Tas arī esot bijis psihiatrijas galvenais uzdevums, nostiprināt Māstrihta smadzēnēs internacionālismu Lindermaņa gaumē.

Atbildēt

VDK

28.10.2013. 19:50

»

N.Māstrihts

Es nezogu idejas, bet zog manas


Ticu, ticu tavam godīgumam un man tevis ir žēl, bet tā jau ir ideju ģenerātoru nelaime, ka citi nozog idejas par velti. Rainītis arī čīkstēja, ka Aspazija pa nakti nozog viņam idejas. Arī citi zaga, bet tur jau neko nevar darīt. Vienīgais līdzeklis ir klusēt vai idejas ieslēgt stingri skapītī, lai neviens tām nevarētu piekļūt. Kādas idejas tev nozaga? Pastāsti, tas ir vērtīgi zināt, ko ir tev nozaguši latviešu zagļ. Varbūt valsts dibināšanas ideju, iestāšanos NATO, ES ideju tev nozaga? Bet varbūt kādu vēl lielāku ideju nozaga nelieši. Stāsti, lai zinām noteikt tavu ideju ģenerātora vērtību.

Atbildēt

Ontūns Mazpusāns© (lit.pseid.)

[R] 28.10.2013. 14:46

»

VDK

Visi jau nav tādi kā tu, kuri ir spējīgi politiski stratēģiski sapņot. Latvietis vidusmēra tips ir spējīgs domāt tikai par to, kur kaut ko nozagt un kur kādu nostučīt.Latvieša dvēseles miers ir tikai tad, ja viņš ir kaut ko nozadzis un otru latvieti nostučījis kungam, lai pats izskatītos labs. Tāds ...


;)

"Latviet’s es’u!!!..."
( "tekošajā momentā" - Muļķu Zemes SILES "valsts"
"latv(ĀN)ijas" zombijfans un "lojāls urrrāpatrEJots" )

( immeraktuālais blamierējums = iz "O.M.© arChīva" )

”"Latviet’s biju, latviet’s es’u,
Latviet’s mūžam palikšu..."
Šito ‘mantru’ "tautās nesu",
Un līdz (gr)ēmām zelēšu...
...
Latviet’s pad(u)mjlaikos biju:
Kompartijas locekļos,
Vodku strēbu, voblu riju,
Kamēr - tiku partorgos.
Prezidijos (p)ielaists tiku,
Kongresos un plēnumos,
Tribīnēs par politiku,
Inteļigentna izpaudos.
Speczakazus izpildīju,
"Klauvētāju" aģentos ~
"Čekas" biedriem nostučīju,
VISU(s) savos "(d)anosos".
Specpajoku (p)iepelnīju,
Cepot "presei" šedevrus,
Kuros šķidri aptaisīju,
"Nepareizos" tautiešus.
Ulmaņlaikus nolādēju,
Pad(u)mjvaru slavējot,
"Goda bļembu" izkaulēju,
Pufaikai šo piespraužot...
...
Komuņagu "valsti" cēlu,
Čut ne nabu uzraudams ~
Tuč-tuč attapos par vēlu,
Partbiļeti bučodams:
Trešā Atmoda man teju,
Nahrenizēs "karjeru" ~
Nācās fiksi "mainīt seju &
Mest uz riņķi kažoku"...
Tagad - atkal latviet’s es’u,
Kurš par "valsti" stāv un krīt!
(Kaut kā ikdienišķo desu,
Jāmango, jo - gribas rīt...)
Latviet’s es’u bankās svešās,
Latviet’s "ŠANAS" biedrībās ~
Ka tik’ zicēt glaunās vešās &
(IT KĀ) "būt pie teikšanas"!
Ka tik’ es pie puspriekšniekiem,
Skaitos (vismaz - formāli):
Kaut vai - "atbildīgs" par niekiem,
Kaut - ņirdz ļaudis (normāli)!...
...
Latviet’s, biedri, vienmēr būšu,
Lai vai kādas varas nāks ~
Šitāds "darbiņš" nav par grūšu,
(Jo - bez tā man totāls VĀKS!!!)
Štrunts par to, ka svešās mēlēs,
"Progmērus" liek proponēt,
Kāpēc sīkas purva dēles,
Piezīžas, kur tik’ var spēt:
Pofig, vai no austrumkraja,
"Ukazs" latv(ij)ietim nāk,
Vai no rietumširmja haja,
Zombēt "virsvērtības" sāk ~
Latviet’s "elastīgi" klanās,
(Sv)īzdams frakas stērbelēs,
Fiksi bučot ...(roku) manās,
VISIEM, kas to paģērēs.
(Dabiski - par "grašiem sūriem",
Latviet’s priecīgs andelēt,
Tēvzemi ar visiem "stūriem" ~
Rubļos / centos "konvertēt"...)
...
"Latviet’s biju, latviet’s es’u,
Latviet’s mūžam palikšu..."
Nfig spešal gruzīt stresu,
KĀDS es "galvu nolikšu"...”

=====

oriģinālversijas = "O.M.© blogā":

http://ontuns-m.blogs.lv

u.c.

Muļķu Zemes SILES "valsts", XXI gadsimts.

Atbildēt

nomr

28.10.2013. 14:32

»

N.Māstrihts

Nostučīs amerikāniem? Nu un?Esam tikuši galā ar arī ar amerikāņiem. Patiesa brīvība nav stučīšanā un bailēs no amerikāņiem, bet savā paša brīvības sajūtā. Ja latvbietim tiks dota iespēja un nebūs IZDEVĪGI stučīt un nodot, tad latvieši būs brīvi. Viss atkarīgs no pašcieņas un iespējas, kas jādod jaunam...


Skaidri jūtama vēlme nokļūt pie siles. Nu, dibiniet to savu partiju. 0, 8% varbūt dabūsiet. Varbūt, nē. Idejas vajadzēja bīdīt repšes biedrībai, bija pat konkurss par labāko diareju, vai, atvainojiet, eseju!
No esejām un diarejām paēdis nebūsi, man un daudziem citiem pilnīgs po.., vai jauns vai vecs politisks spēks, nebalsoju ne par vienu, pat tad, ja varā nonāks krievi un atšķibīs no Latvijas Rīgu un Latgali. Tātad tā tam būs būt! Pensionāri balso pragmatiski, kas vairāk sola, tam atdodas, pārējie balso par tiem, kurā siles galā tuvāk var iespiesties. Kam nav pieeja silei, tie nebalso nemaz.
Plikadīdas, kuriem visa manta mugurā, bet bagātība vēderā, politikā lien ne jau cēlu mērķu vadīti. Kādi mērķi var būt, ja pēdējās tupeles nošķiebtas, zupa plāna iestrēbta, banka spiež un parādi miljonos? Bet tie, kuriem galvā nav vējš, ir ko strēbt un lieks kurpju pāris, politikā neies, jo tejāteris nav tā vērts, lai maltu svešus sū... Latvija iet bojā? Tauta izmirst? Ļoti labi. Sen bija laiks dot vietu dzīvīgākām tautām. Bet ķērcieni все пропало, клиент уезжает, гипс снимают.. vairs nedarbojad, par vēlu.

Atbildēt

VDK

28.10.2013. 13:16

»

N.Māstrihts

Nostučīs amerikāniem? Nu un?Esam tikuši galā ar arī ar amerikāņiem. Patiesa brīvība nav stučīšanā un bailēs no amerikāņiem, bet savā paša brīvības sajūtā. Ja latvbietim tiks dota iespēja un nebūs IZDEVĪGI stučīt un nodot, tad latvieši būs brīvi. Viss atkarīgs no pašcieņas un iespējas, kas jādod jaunam...


Visi jau nav tādi kā tu, kuri ir spējīgi politiski stratēģiski sapņot. Latvietis vidusmēra tips ir spējīgs domāt tikai par to, kur kaut ko nozagt un kur kādu nostučīt.Latvieša dvēseles miers ir tikai tad, ja viņš ir kaut ko nozadzis un otru latvieti nostučījis kungam, lai pats izskatītos labs. Tāds ir latvietis caurmērā, bet nevis tāds gudrs un cēls kāds tu esi komentāros visām te lasāmajām tēmām. Parastam latvietim tavs lidojums nav pa spēkam, jo tu zodz tikai idejas, bet citi zog reālu mantu. Tāda ir tava atšķirība no vidusdaļas latviešu purniem.

Atbildēt

N.Māstrihts

28.10.2013. 13:03

»

VDK

Pie mums revolūcija nav iespējama, jo esam stukaču tauta, ja kāds kaut ko sāks, tad tūlīt par to tiks nostučīts amerikāņiem, bet viņi zinās ko darīt. Mums tāpēc nav lemts būt patiesi brīviem, bet tikai vergot, jo tāds ir mūsu liktenis mūsu riebīgās dabas dēļ. Tagad vēl nāk klāt tas, ka katrs ir ideologs...


Nostučīs amerikāniem? Nu un?Esam tikuši galā ar arī ar amerikāņiem. Patiesa brīvība nav stučīšanā un bailēs no amerikāņiem, bet savā paša brīvības sajūtā. Ja latvbietim tiks dota iespēja un nebūs IZDEVĪGI stučīt un nodot, tad latvieši būs brīvi. Viss atkarīgs no pašcieņas un iespējas, kas jādod jaunam politiskam spēkam - dibinot jaunu politisko kustību, kas neizbēgami notiks agrāk vai vēlāk.

Atbildēt

Ex-VDK

28.10.2013. 09:02

Tagad katrs jauneklis ir arī pediņš.

Atbildēt

VDK

28.10.2013. 09:01

»

N.Māstrihts

Visi, kas sadarbojas ar LRTT un NA/VL, nonāk nepatikšanās - LRTT publicējusi rakstu, ka Brīze nonāvēts, jo aktīvi sācis atbalstīt NA/VL. Bistamu tipāžu grupa - R.Dzinatrs, R.ZĪle, L.Grantiņš, kas sadarbojas ar DP


Pie mums revolūcija nav iespējama, jo esam stukaču tauta, ja kāds kaut ko sāks, tad tūlīt par to tiks nostučīts amerikāņiem, bet viņi zinās ko darīt. Mums tāpēc nav lemts būt patiesi brīviem, bet tikai vergot, jo tāds ir mūsu liktenis mūsu riebīgās dabas dēļ. Tagad vēl nāk klāt tas, ka katrs ir ideologs un vadonis, vai māstruht, idiot.

Atbildēt

N.Māstrihts

28.10.2013. 08:33

»

pievienojos

1) Manu radu lokā daudzi pieredzēja deportācijas. Atmiņās joprojām ir dzīvs tēva stāstītais par redzētajām zvērībām. Un man nav nekādu šaubu par staļinisma atrašanos vienā svaru kausa ar fašismu...


Visi, kas sadarbojas ar LRTT un NA/VL, nonāk nepatikšanās - LRTT publicējusi rakstu, ka Brīze nonāvēts, jo aktīvi sācis atbalstīt NA/VL. Bistamu tipāžu grupa - R.Dzinatrs, R.ZĪle, L.Grantiņš, kas sadarbojas ar DP.

Atbildēt

Tiksanas ar Putina rokaspuisi

27.10.2013. 22:07

Re, Urbanovics jau Maskavai nozinojis, ka nakamgad Saeimaa un Larvijaa valdis Saskanas Partija ar visam no taa izrietosam sekam. Un latviesu nodeveji pakallaizitaji arii tur bija. Paiders rakstijis kopaa ar Urbanovicu melu vesturi. Un prezidents tiekas ar Putina rokaspuisi. Tas tik ir limenis. Vara gatava nodot grozus nakamgad Maskavai. Kur vairs talak.

Atbildēt

Edge

27.10.2013. 21:17

»

paija

Par mantisko stāvokli nekADUs ziņojumus nevajadzēja, jo Latvijā tapat ka tagad bija zemesgrāmatas un citi reģistri,tapec par t.s. kulakiem neko nevajadzēja ziņot Pavāli par kulaku un bandītu ģimenu izsūtīsanu pieņēma Maskava janvarī un to turēja slepenībā , vietējam padomēm to paziņoja tikai izsūtīsanas...


Šeit un tagad - nekādas pavēles, tikai likumsakarīgs process, kuram beigas nav prognozējamas, jo "nozieguma brīvību" tagad bauda daudz, daudz vairāk cilvēku un post-cilvēku (sk. raksta bildi)nekā tas bij' 1949.gadā.
Starp citu, plānus tagad apstiprina Rīgā:
"Reemigrācijas plāns"
http://www.em.gov.lv/em/2nd/?cat=30791

Atbildēt

kaa deporteja

27.10.2013. 20:50

»

Dabas bērns

Bija arī, ka neko neprasīja


Jaa, piekritu. Okupanti deporteja pirmkart, pec savas izveles. Un tas bija - labako maju ipasniekus, lauku ipasniekus, visus, kam bija privatipasums. Un tikai pec tam sekoja otrais vilnis, kad prasija, kad piespieda dazus latviesus nodot citus, lai glabtu dzivibu gimenei. Bet profesora students tik visu uzvel latviesiem - taa teikt, krievi nemaz nedeportetu, ja latviesi nebutu to pieprasijusi!

Atbildēt

paija

27.10.2013. 20:49

»

Edge

"Nozieguma brīvība" arī Polijā sagādā lielas galvassāpes, tāpēc pašdarbnieka nelikumīgi uzstādītā instalācija Gdaņskā tika novākta 24h laikā...


Par mantisko stāvokli nekADUs ziņojumus nevajadzēja, jo Latvijā tapat ka tagad bija zemesgrāmatas un citi reģistri,tapec par t.s. kulakiem neko nevajadzēja ziņot Pavāli par kulaku un bandītu ģimenu izsūtīsanu pieņēma Maskava janvarī un to turēja slepenībā , vietējam padomēm to paziņoja tikai izsūtīsanas diena, sarakstus aostiprinaja apriņķu līmenī

Atbildēt

Edge

27.10.2013. 20:42

»

kaa deporteja

Padomju komsorgs, lika izveleties vai nu nosauc kadu, ko deportet, vai pasu sutisim! Taa tas notika


Amerikāņu konsultants vai Briseles padomdevējs pēc 1991.g.21.augusta liek izvēlēties?! Prātiņ, nāc pie latviešiem! Deportāciju process tak' nav beidzies, tagad viss notiek atklāti, bez steigas - to reiz deportētie labi saredz:"Tas, kas laukos notiek pēdējos gados, ir atkal 25. marts. Lēnām, pakāpeniski, līdz iztukšotībai."
Dzejniece Anda Līce: spēks, kas mums palīdzējis izturēt
http://www.lvportals.lv/viedokli.php?id=189633

Atbildēt

Edge

27.10.2013. 20:30

»

Dabas bērns

Bija arī, ka neko neprasīja


"Nozieguma brīvība" arī Polijā sagādā lielas galvassāpes, tāpēc pašdarbnieka nelikumīgi uzstādītā instalācija Gdaņskā tika novākta 24h laikā.
Te ir viens stāsts par tiem laikiem, kad "nozieguma brīvību" visi vēl nebaudīja - , kad savējie savējo māja noskatīja un....un sarakstos konkrētus uzvārdus ierakstīja:
"(..)diemžēl jāatzīst, ka pēckara Latvijā bija cilvēki, kas rīkojās nelietīgi pret saviem tautiešiem. 1949. gads to pierādīja: izsūtāmo sarakstus veidoja tie, kas mitinājās blakus, kuri zināja, ka tur un tur dzīvo cilvēki, kuriem pieder vairāk mantas vai kuri vienkārši ir gudrāki. Man bija iespēja papētīt izsūtāmo sarakstus un pavēles, un es atklāju, ka tie cilvēki, kuri ievācās mūsu Nītaures mājā, bija šos sarakstus veidojuši."
Intervija ar Andri Bērziņu - Latvija grimst. Jārīkojas!
http://nra.lv/latvija/politika/48360-intervija-ar-andri-berzinu-latvija-grimst-jarikojas.htm

Atbildēt

Dabas bērns

27.10.2013. 19:33

»

kaa deporteja

Tie, kas te vienkarso deportesanu, it kaa ienaca krievs, prasika ko deportet, un latvietis teica - to, to un to! To tikai mulkis var teikt un iedomaties. Taa nebija. Padomju sistema stradaja tik viltigi un nezeligi, ka piespieda cilvekus, lai glabtu sevi un savas gimenes nosaukt kada cita vardu. Taa...


Bija arī, ka neko neprasīja.
Vajadzēja konkrēto māju un viss.

Un - ne velti Polijā tika uzstādīts piemineklis padomju karavīram - izvarotājam.

Par izsūtījumu un komunisma radītajām koncentrācijas nometnēm ir atsevišķs stāsts.

Atbildēt

kaa deporteja

27.10.2013. 19:03

Tie, kas te vienkarso deportesanu, it kaa ienaca krievs, prasika ko deportet, un latvietis teica - to, to un to! To tikai mulkis var teikt un iedomaties. Taa nebija. Padomju sistema stradaja tik viltigi un nezeligi, ka piespieda cilvekus, lai glabtu sevi un savas gimenes nosaukt kada cita vardu. Taa bija apzinata latviesu izkausanas sistema, ko istenoja cheka un padomju komsorgi. Tapat kaa spidzinasnaa stura majaaa un cietumos.

Atbildēt

Dabas bērns

27.10.2013. 18:30

»

S.

Deportācijas taču ir latviešu prieku stunda. Deportēja paši savējos ar prieku sarakstos saliekot tos, kurus apskauda par skaistu sievu, prātu, mantu. Salika sarakstā tos, kuri nepatika, lai pēc tam pievāktu mantu-mēbeles, mašīnas. Deportācijas latvietim ir vajadzīgas, jo tad viņš var izrēķinaties ar...


Denis, katrā tautā ir nodevēji un svoloči.
Padomju sistēma bija tā, kas šiem nodevējiem un svoločiem ļāva izpausties, jo tādējādi lēja ūdeni uz dzirnavām, kas piepildīja genocīda ieceri. Un tas vēl vairāk izceļ sistēmas rafinētību. Tas pirmkārt.

Otrkārt.
Kamēr bērns ir mazs, viņš raugās pasaulē caur vecāku uzliktajām "brillēm". Vēlāk šīs "brilles" papildinās ar izglītības sistēmas iemācīto. Ir vajadzīga cilvēka pieaugšana un garīgs briedums, lai indivīds atteiktos no šīm "brillēm" un raudzītos pasaulē savām acīm.

Tu pašlaik pasauli tver caur Priedīša uzliktajām "brillēm". Turklāt spītīgi mēģini šīs "brilles" maukt uz acīm visiem pārējiem. Gan jau reiz pieaugsi un tiksi arī pie savām "acīm". Pašlaik, metājoties zem n-tajiem nikiem, atgādini mazu puiku, kas mēģina pārliecināt pārējos par savas rotaļlietas pārākumu.

Atbildēt

S.

27.10.2013. 18:05

»

pievienojos

1) Manu radu lokā daudzi pieredzēja deportācijas. Atmiņās joprojām ir dzīvs tēva stāstītais par redzētajām zvērībām. Un man nav nekādu šaubu par staļinisma atrašanos vienā svaru kausa ar fašismu...


Deportācijas taču ir latviešu prieku stunda. Deportēja paši savējos ar prieku sarakstos saliekot tos, kurus apskauda par skaistu sievu, prātu, mantu. Salika sarakstā tos, kuri nepatika, lai pēc tam pievāktu mantu-mēbeles, mašīnas. Deportācijas latvietim ir vajadzīgas, jo tad viņš var izrēķinaties ar tiem, kurus apskauž. Deportācijas ir katra latvieša prieku laiks.Nekādi čučmeki negatavoja sarakstus, nebrauca konvojā. Visu darīja paši latvieši, arī sibīrijā rīdija viens pret otru riebekli no Latvijas.

Atbildēt

novus ordo seclorum

27.10.2013. 16:46

»

L.Grantiņš LRTT

"Kamēr cilvēku pasaules izpratnē dominēs bipolāra jeb duāla jēgumu sistēma..." Ja neeksistēs duālisms, tad zudīs iespēga cilvēka Garam evolucionēties. Duālisms ir Dieviķās pasaules PAMATS


Jā, duālisms ir monoteistiskās pasaules izpratnes pamatā. Vienkārši un primitīvi savstarpēji viens otru izslēdzoši pretstati Dievs - Sātans, Kungs - Vergs, Labs - Ļauns, Draugs - Ienaidnieks, Karš - Miers utt.

Civilizācijas problēma ir, ka īstenība jeb apkārtējā pasaule nav bipolāra jeb duāla. Cilvēku esamības nosacījumus diktē visuma un dabas likumi, kosmosa, dabas un apkārtējās vides enerģiju mijiedarbība, kuru plūsmas papildina viena otru, nevis izslēdz, kā monoteismā. Kad cilvēki atgūs kādreiz atņemto izpratni un zināšanas paši par sevi, par apkārtējo vidi un tās norisēm, tad arī pasaulē iestāsies miers un harmonija.

Atbildēt

meitene

27.10.2013. 15:33

Priedit, izbeidziet vienmer visu gazt uz Rietumiem. Taa jus klustat par nenopietnu un neprofesionalu autoru. Tiesi Rietumi ir tie, kas pievelk visu cilveci uz Zemeslodes. Kapec no Afrikas, Tuvajiem austrumiem cilveki laivas riskedami ar savam dzivibam dodas uz Eiropu, vai puli no Meksikas un Dienvidamerikas cer ieklut ASV? Tapec, ka Rietumi piedavaa daudz lielaku godigumu, taisnigumu, socialo aizsardzibu, med.aprupi utt. Cilveks Rietumos jutas daudz drosak un aizsargatak. Pat nodoklu sistema rietumos ir taisnigaka un solidaraka. Austrumi lidz pat sodienai piedavaa mezonigo kapitalismu, cilveku paverdzinasanu, beztiesiskumu, cilveka faktora ignoresanu, sieviesu totalu diskriminesanu. Ja Rietumi butu tik slikti kaa malee autors katraa rakstaa, tad neviens negribetu tur dzivot, bet dzivotu savas super austrumvalstis!

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

27.10.2013. 15:32

»

novus ordo seclorum

Manuprāt, „Noziegumu brīvība” ir vājākā no A.Priedīša esejām. Jau sākta ar īstenībai neatbilstošu, aplamu tēzi...


"Kamēr cilvēku pasaules izpratnē dominēs bipolāra jeb duāla jēgumu sistēma..." Ja neeksistēs duālisms, tad zudīs iespēga cilvēka Garam evolucionēties. Duālisms ir Dieviķās pasaules PAMATS.

Atbildēt

N.Māstrihts

27.10.2013. 15:32

»

L.Grantiņš LRTT

Nesmirdi, nožēlojamais DP atkritum, Mastriht. Tev un taviem kolēģiem VL! un LRTT darbība rada vislielākās bailes, ka būs jāatbild par pastrādātiem noziegumiem pret Latvijas valsti un latviešu tautu. Es zinu kas tu esi un tu būsi viens pirmajiem, kurš tiks aizvilkts uz "skatuves


Visi, kas sadarbojas ar LRTT un NA/VL, nonāk npatikšanās - LRTT publicējusi rakstu, ka Brīze nonāvēts, jo aktīvi sācis atbalstīt NA/VL. Bistamu tipāžu grupa - R.Dzinatrs, R.ZĪle, L.Grantiņš, kas sadarbojas ar DP.

Atbildēt

novus ordo seclorum

27.10.2013. 14:35

»

Edge

"Mūsdienu Latvijā noziegumu brīvības prakse attiecas uz katru iedzīvotāju. Ja mūsdienu Latvijā tiktu likvidēta noziegumu brīvība, tad katram godīgam pilsonim un nepilsonim sāktos cilvēka cienīga dzīve...


Manuprāt, „Noziegumu brīvība” ir vājākā no A.Priedīša esejām. Jau sākta ar īstenībai neatbilstošu, aplamu tēzi.

Citāts (tēze): „Aizvadītajos apmēram divdesmit gados ir radīts jauns sociālais produkts, kuru ieteicams dēvēt par noziegumu brīvību. To radīja Rietumu civilizācija. Tāpēc jaunā sociālā produkta lietotāji ir „baltie” cilvēki. Viņi to lieto ar baudu katru gadu arvien vairāk un vairāk.”.

Pirmkārt, autors nav skaidri pateicis, ko domājis ar jēgumu „noziegumi”. No teksta redzams, ka tas tikai daļēji ietver Eiropas krimināltiesību teorijas formālo pamatprincipu NULLUM CRIMEN SINE LEGE jeb „bez likuma nav nozieguma”. Iespējams, ka autors ar jēgumu „noziegumi” domājis nodarījumus, kuru pazīmes atrodamas ne tikai likumos, bet arī cita veida sociālās regulās, kuras autors nav atklājis. „Noziegumu brīvība” skaidrota kā „iespēja (brīvība) nesodīti pastrādāt NOZIEGUMUS”, nedefinējot, kas tie tādi īsti ir.

Otrkārt, autors tuvredzīgi saskatījis, ka „noziegumu brīvība” ir radīta aizvadītajos apmēram divdesmit gados, to esot radījusi Rietumu civilizācija un lietotāji esot „baltie” cilvēki. Noziegumu brīvības praktiskie gadījumi, autoraprāt, iedalāmi četrās grupās: 1) militārās sfēras, 2) finanšu sfēras, 3) ekonomiskās politikas sfēras un 4) ideoloģiskās sfēras.

Izmantojot autora pieeju, ka „noziegumi” ir arī likumos nedefinēti nodarījumi, secinu, ka militārajā jomā VISAS CIVILIZĀCIJAS, NE TIKAI Rietumu, vēsturē un NE TIKAI aizvadītajos apmēram DIVDESMIT GADOS, bet gan no daudz senākiem laikiem zināmās tautu sacelšanās, revolūcijas, terorus, genocīdus, karus, arī tos, kuri notika pirms ANO Drošības padomes izveidošanas, var apzīmēt kā „noziegumu brīvību”. Nesaskatu, kāpēc, piemēram, Krusta kari, to skaitā Livonijas krusta kari (11.-13.gs.), Krievu—turku kari (16.—19.gs.), Bokseru sacelšanās Ķīnā (1899.-1901.g.), Pirmais pasaules karš (1914.-18.g.), boļševiku revolūcija Krievījā (1917.g. novembris), sekojošais terors un genocīds, arī pret Latviju, utt. NEBIJA „noziegumu brīvība”, bet Irākas karš (2003.-2010.g.) BIJA, ja jau, autoraprāt, „noziegumu brīvība” ir radīta tikai aizvadītajos apmēram divdesmit gados.

Autoraprāt, noziegumu brīvība finanšu jomā atspoguļojās pasaules finanšu krīzē, kuras briesmīgākās sekas vēl tikai gaidāmas tuvākajā nākotnē. Viss it kā pareizi, tikai PUSPATIESĪBA, jo autors lasītājiem nav pastāstījis par finanšu krīžu GALVENO CĒLONI un „noziegumu brīvību” - augļošanu, t.i. augļotājiem NEPIEDEROŠAS (pamatā citu noguldītāju un valsts) naudas un vērtību izmantošanu tikai savas bagātības vairošanai un uz augļošanas procentu saistību pamata daudzkārtīgi atvasinātu bezseguma saistību „vērtspapīru” piramīdu radīšanai. Jo procenti, ko augļotājs pieprasa no aizņēmēja, skatot parādību pēc savas būtības, piem. vienas valsts vai vēl jo vairāk civilizācijas mērogā, ir bez seguma, noziedzīgi, jo tādas naudas vienkārši nav dabā, ja vien augļotājs pats nav naudas „drukātājs”. Tāpēc pasaulē vienmēr pastāvēs nabadzība un ar to saistītās negācijas.
Līdzīgi ar ekonomiskās politikas un ideoloģisko jomu.

Nevaru piekrist arī apgalvojumam, ka „noziegumu brīvību” radīja Rietumu civilizācija. Īstenībā tās saknes ir cilvēku apziņā, vardarbīgi uzspiestajā monoteistiskajā pasaules uzskatā, kas, kā zināms, radās seno šumeru un Ēģiptes mistērijās. Kamēr cilvēku pasaules izpratnē dominēs bipolāra jeb duāla jēgumu sistēma, pastāvēs arī „noziegumu brīvība” visās tās izpausmēs. Tā kā „noziegumu brīvība” ir ļoti sens produkts, nevaru piekrist arī apgalvojumam, ka jaunā sociālā produkta lietotāji ir „baltie” cilvēki. To lieto visas „civilizētās” rases un nācijas.

Vienā autoram varu piekrist, - ka noziegumu brīvība ir tipiska destruktīvā izpausme un, ka tā progresē, jo citādāk nemaz nevar būt.

Atbildēt

pievienojos

27.10.2013. 14:17

1) Manu radu lokā daudzi pieredzēja deportācijas. Atmiņās joprojām ir dzīvs tēva stāstītais par redzētajām zvērībām. Un man nav nekādu šaubu par staļinisma atrašanos vienā svaru kausa ar fašismu;

2) Padomijas laikā piekoptais genocīds pret latviešu tautu bija acīmredzams - tautas mugurkauls tika iznīcināts, palikusī masa tika "atšķaidīta" ar lielu daudzumu iebraucēju ar acīmredzamu asimilācijas ieceri. Priedīša piesauktais iespējami eksistējošais vāciešu ideoloģiskais dokuments iegūst sekundāru nozīmi. Iespējamais dokuments ar iespējamo ieceri noiet "aizkadrā", reāli piekoptajam genocīdam izvirzoties priekšplānā
-------------------
Var muldet rinki un apkart,bet cilveki pasi piedzivoja uz adas PSRS fasismu. Taaa kaa nevajag Prieditim baidit ar Vacijas fasismu. PSRS + Vacija = fasisms. Abas fasisma lielvalstis. Uzvaretajs Krievija ir tikai attiecibaa pret savu valsti.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

27.10.2013. 13:57

»

N.Māstrihts

Visi, kas sadarbojas ar LRTT un NA/VL, nonāk npatikšanās - LRTT publicējusi rakstu, ka Brīze nonāvēts, jo aktīvi sācis atbalstīt NA/VL. Bistamu tipāžu grupa - R.Dzinatrs, R.ZĪle, L.Grantiņš, kas sadarbojas ar DP


Nesmirdi, nožēlojamais DP atkritum, Mastriht. Tev un taviem kolēģiem VL! un LRTT darbība rada vislielākās bailes, ka būs jāatbild par pastrādātiem noziegumiem pret Latvijas valsti un latviešu tautu. Es zinu kas tu esi un tu būsi viens pirmajiem, kurš tiks aizvilkts uz "skatuves".

Atbildēt

N.Māstrihts

27.10.2013. 13:10

»

L.Grantiņš LRTT

Kā var tikt uz šo interviju


Visi, kas sadarbojas ar LRTT un NA/VL, nonāk npatikšanās - LRTT publicējusi rakstu, ka Brīze nonāvēts, jo aktīvi sācis atbalstīt NA/VL. Bistamu tipāžu grupa - R.Dzinatrs, R.ZĪle, L.Grantiņš, kas sadarbojas ar DP.

Atbildēt

Dabas bērns

27.10.2013. 12:36

Ir divas hrestomātiskas lietas, kas veido manu attieksmi pret šāda veida rakstiem:

1) Manu radu lokā daudzi pieredzēja deportācijas. Atmiņās joprojām ir dzīvs tēva stāstītais par redzētajām zvērībām. Un man nav nekādu šaubu par staļinisma atrašanos vienā svaru kausa ar fašismu;

2) Padomijas laikā piekoptais genocīds pret latviešu tautu bija acīmredzams - tautas mugurkauls tika iznīcināts, palikusī masa tika "atšķaidīta" ar lielu daudzumu iebraucēju ar acīmredzamu asimilācijas ieceri. Priedīša piesauktais iespējami eksistējošais vāciešu ideoloģiskais dokuments iegūst sekundāru nozīmi. Iespējamais dokuments ar iespējamo ieceri noiet "aizkadrā", reāli piekoptajam genocīdam izvirzoties priekšplānā.

Līdz ar to toreizējās sistēmas joprojam aktīvo atbalstītāju ņirgāšanas par latviešu šī brīža situāciju iegūst nožēlojami cinisku raksturu - tas ir līdzīgi kā ņirgāties par uz gultas guļošu nespējīgu kropli, kam pats pārspēkā esošais ņirdzējs ir pārlauzis mugurkaulu.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Saudzēsim sevi, cienīsim ārstu darbu un beigsim izplatīt melus, kas var pašiem atspēlēties

FotoTāda izskatās mana vīra Ivara Krastiņa, Liepājas reģionālās slimnīcas reanimācijas nodaļas vadītāja, ikdiena. Ilgi šaubījos, vai ko teikt šai Covid sakarā, bet ziniet - ārsti par sevi paši nestāstīs, ne par savu smago darbu, ne par reālām cīņām nāves ēnā... viņi to neuzskata par varoņdarbu, bet gan par savu sirds PIENĀKUMU - glābt Tevi un Mani. Un katru dienu es pavadu savu vīru KARĀ - karā ar šo sasodīto ligu, karā, no kura var arī nepārnākt...
Lasīt visu...

12

Politisko eliti biedē tikai un vienīgi viena lieta

Foto2020. gada noslēgumā visā krāšņumā tiek atklāti politiskās elites mērķi, kuri masu plašsaziņas līdzekļos vēl pirms dažiem mēnešiem tika dēvēti par sazvērestības teorijām. Taču šodien politiskā elite savus plānus vairs neslēpj. Tie ir skaidri redzami ikvienam cilvēkam, kurš ir atmodies – politiskā elite vēlas sagraut ekonomiku, salauzt cilvēku garu un pakļaut cilvēci totālai kontrolei. 
Lasīt visu...

12

Intensīva mežizstrāde un pieprasījums pēc koksnes biomasas izraisa mežu degradāciju Igaunijā un Latvijā

FotoEiropas valstu, tostarp Nīderlandes, Dānijas un Lielbritānijas, pieprasījums pēc biomasas veicina mežizstrādes intensitāti Igaunijā un Latvijā. Jaunais ziņojums “Koksnes granulā paslēptais: intensīvas mežizstrādes ietekme uz Igaunijas un Latvijas mežiem”, ko publicējis Igaunijas Dabas fonds un Latvijas Ornitoloģijas biedrība, rāda, ka abu valstu mežsaimniecību raksturo intensīva, uz kailcirtēm balstīta mežsaimniecība. Lai gan abās valstīs ir likumi un standarti, kam būtu jānodrošina dabas aizsardzība, šādai mežu apsaimniekošanai ir negatīva ietekme gan uz dabas daudzveidību, gan klimatu.
Lasīt visu...

6

Kariņam jāmaina slikti strādājošie ministri vai pašam jāuzņemas atbildība

FotoMinistru prezidents Krišjānis Kariņš savā svētdienas uzrunā Latvijas televīzijā faktiski skaidri atzina kļūdas, nekonsekvenci un pretrunas, ko valdība pieļāvusi COVID 19 pandēmijas apkarošanas procesā.
Lasīt visu...

21

Kādēļ mēs ļaujam sevi apzagt?

FotoVispārzināma ir atziņa, ka cilvēks ir sabiedriska būtne. Daudz mazāk tiek runāts par tām likumsakarībām, kas nemainīgi, cauri gadsimtiem valda un ir valdījušas cilvēku sabiedrībā. Vienu šādu likumsakarību vienkāršos vārdos var formulēt šādi. Tie, kuri apvienojas, vienmēr izmanto, “apčakarē” un uzspiež savu gribu tiem, kuri dzīvo katrs par sevi.
Lasīt visu...

3

Labāk nelasiet šo, ja atceraties mūsu priekšvēlēšanu solījumus

FotoSaeima šajās dienas skata 2021. gada valsts budžeta un nodokļu reformas projektu. Šis valsts budžets būs īpaši nozīmīgs, jo daudzu cilvēku un uzņēmumu darbību ir ietekmējusi Covid-19 izraisītā pandēmija un labi mērķēts fiskālais stimuls var glābt daudzas darbavietas un ekonomiku kopumā. Turpretī neveiksmīga nodokļu reforma uzņēmējus var gremdēt un palielināt pelēkās ekonomikas apjomu.
Lasīt visu...

12

Kādi tad ir Latvijas valdības mērķi?

FotoPolitika Latvijā, nedaudz pārfrāzējot Vikipēdiju, ir sabiedrisks process, kurā dažādas iedzīvotāju interešu grupas jeb – kā tagad daudzi jau atklāti sauc partijas - uzņēmumi veic darbības savu oficiālo vai neoficiālo varas, ietekmes, ekonomisko vai citu mērķu sasniegšanai, pieņem rīcības plānus, kas ir saistoši visai sabiedrībai... Vienkārši nedaudz papētīsim, kas ir šie cilvēki un kā viņi rīkojas pasaules krīzes apstākļos.
Lasīt visu...

21

Covid-19 noliedzēju uzņēmumos uzliesmo vīruss

FotoAr vienas dienas intervālu ziņās ir parādījusies informācija par masveida COVID-19 uzliesmojumiem divos uzņēmumos – zivju pārstrādes cehā Brīvais vilnis un pansionātā Liepa. Pirmajā ar jauno koronavīrusu sasirguši 77 darbinieki, otrajā 100 klienti un darbinieki.
Lasīt visu...

12

Iesniegta pilsoņu iniciatīva par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē

FotoReaģējot uz 12. novembra Satversmes tiesas spriedumu, pilsoņu iniciatīvas platformā “Mana Balss” ir iesniegts aicinājums parakstīties par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē. Manā kā iesniedzēja ieskatā ir izdarīts spiediens uz likumdevēju, lai likumiski nostiprinātu pretdabiskas (homoseksuālas, transseksuālas u.tml.) “ģimenes” formas. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Lai panāktu Šuplinskas demisiju, skolotājiem jābūt gataviem streikot

Izglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) neadekvātie un ar nozari nepārrunātie lēmumi attiecībā uz izglītības sistēmas pārvaldību...

Foto

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

Varbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka...

Foto

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

Katra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām....

Foto

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

Sakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā -...

Foto

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

Tiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to,...

Foto

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

Uzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:...

Foto

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu...

Foto

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

Četrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai...

Foto

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

Dārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus...

Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...