Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Noziegumu brīvība

Arturs Priedītis
24.10.2013.
Komentāri (148)

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ontūns Mazpusāns© (lit.pseid.) ®

29.10.2013. 22:31

»

Udisejs

Tev Untūns Mazpisāns labāk piestāv.Maini p[seidonīmu, jo esi grafomāns


;)))

tev, savukārt, "labāk piestāv" noraboties ar savu "persōnu". Gan jau, ka citi ( t.sk. arī personīgi es ) gluži neslikti iztiks BEZ taviem nožēlojami analfabētiskajiem "viedokļiem".

Muļķu Zeme, XXI gadsimts.

Atbildēt

Janka

29.10.2013. 18:13

»

Udisejs

Tev Untūns Mazpisāns labāk piestāv.Maini p[seidonīmu, jo esi grafomāns


Liec viņu mierā, jo viņš te ir visfeinākais ar mākslas garšu. Tas ir labāk nekā muļķu ideju vārīšanās.

Atbildēt

Nozieguma brīvība

29.10.2013. 17:40

»


Muļķi tikai tic godīgumam, šo ticību jānostiprina, lai gūtu panākumus. Panākumus godīgā ceļā negūst, bet pretiniekus uzvar bez kaujas - maldinot ar savu godīgumu..u.c paņēmieniem.

Idejas rada tad, kad ir strupceļš, tās meklē un atrod. Latvija nebija strupceļā, kad Dombrovskis to iemānīja eirozonā kopā ar ES specdienestiem organizējot valodu referendumu, lai izmainītu referendumu likumu ar mērķi, lai tauta nevar ar referendumu saglabāt LVL.

Ideja ir risinājums problēmsituācijai. Piespēlēšu labu ideju tagad. Kā atrast risinājumu bezdarbam laukos, kur valsts plāno attīstīt darbvietas, bet tas, protams, ir politikānisms un viss paliks uz papīra. Ideja - organizēt autobusus, ar kuriem šīs sievietes ap 50 gadiem, vid. izgl. u.c. bezdarbniekus, kuri jāpabalsta ar valsts naudu, jo darbvietu nav un nebūs, aizvest ar iztikas mēneša minimumu vienam mēnesim uz Vāciju, Lielbritāniju pie iestādēm uz ielas dzīvā rindā atstāt, kas izsniedz pabalstus. Organizējot tā, ka nav personu dokumenti šiem "tūristiem", tie putro datus ar mērķi palikt Lielbritānijas, Vācijas nodokļu maksātājiem uz kaklu, jo šīs valstis izmanto latviešu stiprākos vergus savās valstīs, kur tie ES un LV politikas dēļ nonākuši, maksājot nodokļus Lielbritānijas, Vācijas valstu kasēm.

Atbildēt

Udisejs

29.10.2013. 17:38

»

Ontūns Mazpusāns© (lit.pseid.)

...


Tev Untūns Mazpisāns labāk piestāv.Maini p[seidonīmu, jo esi grafomāns.

Atbildēt

Ontūns Mazpusāns© (lit.pseid.)

[R] 29.10.2013. 14:26

»

Lopkautuve nr. 5

Nezinu, vai 99/100 ir sazombēti un rusoalerģiski, bet skaits ir neaptverami liels. To kārtējo reizi parādīs nākamās vēlēšanas, kad zombiji drūzmēsies pie urnām, lai veiktu savu sazombēto "izvēli". Pēc rezultātiem varēsim precīzi procentuāli aprēķināt un tad zināsim


;)

Medija ziņa: "Lai arī (...) gada rudenī ieplānotajās kārētjās saeimas vēlēšanās šīs valsts iedzīvotāju aktivitāte varētu būt nepieredzēti zema, tomēr pat ļoti zemas vēlētāju aktivitātes gadījumā pašreizējā vēlēšanu sistēma nodrošinās to, ka šīs valsts parlamentā iekļūs politiķi, kurus lielākā daļa iedzīvotāju nevēlas redzēt sēžam "tautas kalpu" ērtajos krēslos", esot "norādījis" sociālantropologs K. Sedlenieks. "Tādēļ faktiski šīs valsts iedzīvotāji pašlaik ir bezizejas stāvoklī, jo vienmēr var gadīties, ka būs tādi "vēlētāji", kas uzskatīs, ka viņiem ir pilnīgi vienalga, kas sēž parlamentā (jo viņi polittehnologiem ir ļāvuši sev iestāstīt, ka "galvenais ir izpildīt pilsonisko pienākumu" un "nobalsot par mazāko ļaunumu")", esot "skaidrojis situāciju" Sedlenieks...
-----
Medija ziņa (2006. gads): "Latvijas vēlētājam pašreizējā varas ekspluatēšanas SISTĒMĀ ir ticis atvēlēts nožēlojams liktenis un uzspiests "pilsoniski patriotisks pienākums" būt par muļķi visās iespējamās kombinācijās. Nobalso par "tiem pašiem vecajiem" - muļķis: ko tad cerēji mainīt, ja balso par tiem pašiem "lielkretīniem", kuri jau iepriekš pie varas un "siles" bija. Par "jaunajiem" (t.i. - "pārgrupētiem" vecajiem) politbiznesa projektiem - muļķis, jo riskē tikt pie vēl "lielākiem kretīniem". Par sīkpartijām, kuras nekad nav tikušas un netiks saeimas vai pašvaldību "tautas kalpos" - muļķis: iemeti savu balsi miskastē. Neej balsot vispār, BOIKOTĒJOT gan šo SILES "valsti" un pseido "de(R)mokrātijas" SISTĒMU, gan tajā valdošo "politbiznesmeņu" saorganizēto kārtējo "vēlēšanu" farsu ar tam sekojošu "pareizo" rezultātu "saskaitīšanu" - savu "muļķu pienākumu" izpildījušie "apzinīgie pozitīvisti" un tamlīdzīgi "savas valsts patrEJoti" tik pat "apzinīgi" centīsies tevi nodēvēt par "muļķi": palaidi garām savu iespēju būt par muļķi "aktīvajā variantā" - kā "pozitīvisma" un tamlīdzīgu priekšvēlēšanu kampaņu apstulbinātam zombijam nobalsojot par "mazāko ļaunumu"..." (pamatcit.aut.: "dw", komentārs L. Čigānes publikācijai "Kas laimes lācim vēderā?", l/r "diena", 30.09.2006.)
-----

MZ vēlētājs = muļķis (bez variantiem)?...
( MZ = Muļķu Zeme, bez komentāriem )
( Iz “Ontūna M.© arChīva” )

'Briest' ATKAL "spēle vienos vārtos",
Kad mandātus sev 'biedri kārtos',
Pēc Muļķu Zemes "likumpantiem" ~
Bez (?...) izvēles un variantiem:

"Par vecie blēžiem balsot = dumji!
Uz jauniem 'rīmām' cerēt = skumji!!
BET - "mazāks ļaunums" jāizvēlas!!!
(No tiem, kas "valstī" 'kruķī ģēlas'...)

Ar "tukšām aploksnēm" = 'nav iekšā' ~
Tās, "balsis skaitot", 'paņems priekšā':
NAV svarīgi, kā kurš "prot" (?...) 'spēlēt',
Bet - tas, CIK "vaukšķu" aizskries "vēlēt".

Jo - "urnu FARSS" 'pa foršo rullē',
Ja "elektorāts" NAV 'pa nullēm':
Pie urnām neiet vispār = trakums ~
Var "kvorums" nesanākt, bet - vakuums!!!..."
...
( pilna versija = "O.M.© blogā":
http://ontuns-m.blogs.lv/?p=6188 )
...
Var 'mētāt muļķi', prātā vāju,
Un ATKAL pildīt "pagastmāju",
Ar kretīniem, kas "balsis" gaida,
Un - nicīgi par muļķiem smaida.

Vai arī - "DOMĀT līdz!!!", KO darīt,
Lai tā, kā vakar, nav vairs parīt:
Šī = MUĻĶU "spēle vienos vārtos" ~
Priekš 'biedriem, kas (SEV) SILI kārtos'.

=====

'ANNO' ~ 09. 2006. / (...) 5.2013. (neilgi pirms kārtējā "vēlēšanu" FARSA)

u.c.

P.S. Visi "O.M.© arChīvā" fiksētie notikumi ir ienākušies vienīgi Lielp!sānu Pilsoniski Suverēnajā Republikā (LPSR), Ontūna Mazpusāna jurisdikcijā. Visas tēmas, pieminētie personāži, apstākļi u.t.t. ir visīstākie izdomājumi. Interesentiem (t.sk. - privāti) & lietišķai saziņai: http://ontuns-m.blogs.lv .

Muļķu Zeme, XXI gadsimts.

Atbildēt

N.Māstrihts

29.10.2013. 12:53

»

VDK-KGB

Interesanti būtu aprēķināt, cik vidēji ir zombiji uz 100 latviešiem. Es domāju, ka būs kādi 99 gabali. Ja pie zombijiem pieskaita rusofobus, tad noteikti būs kādi 99 ekseplāri trulu un apdullinātu latviešu no 100 latviešiem. Vai ir cits viedoklis


Ir cits viedoklis. Dibināt latvisku partiju, savākt Saeimā vairākumu un pieņemt stingreus likumus pret okupantiem - tos deportēt. Likums par piespiedu deportāciju. Noskaidrot VDK-KGB personu, ko nav grūti izdarīt un deportēt kā vienu no pirmajiem.

Atbildēt

N.Māstrihts

29.10.2013. 12:49

»

svaka ideja

Ar aizvesanu un atstasanu dzivaa rindaa kadaa arzemju valstii, lai dabutu pabalstus nav tik vienkarsi. Tur neviens taa pabalstus tulit pakal nemet. Un galu galaa noskaidro no kuras valsts esi, un to var izdarit arii bez dokumentiem. Un arii neviens taa uzreiz darbu nepiedavaa. Taas ir iluzoriskas domas...


Tas viss balagāns ne jau mērķa, bet procesa dēļ - aizbraucot un traucējot un apgrūtinot darbu Vācijas, Lielbritānijas iestādēm, kuru kabinetos ir pilnīgs klusums. Izmaksājot deportācijas naudu, uzturot, kamēr noskaidro personu, sniedzot medicīnas pakalpojumus, 100 aizvestajiem var piemsties amnēzija, kas vi'ņš, no kuriens, ko grūti pierā'dit. Satiekot ārvalsts ierēdni, tiek nodrošināta tulka palīdzība - ar tulka starpniecību iestādei sniedzot datus par sevi, tajā vietā "turisti"atbildot stāsta par ko citu - ka nevat izdzīvot Latvijā, ka Latvijā tosd diskriminē, realizē genocīdu..

Atbildēt

Lopkautuve nr. 5

29.10.2013. 12:12

»

VDK-KGB

Interesanti būtu aprēķināt, cik vidēji ir zombiji uz 100 latviešiem. Es domāju, ka būs kādi 99 gabali. Ja pie zombijiem pieskaita rusofobus, tad noteikti būs kādi 99 ekseplāri trulu un apdullinātu latviešu no 100 latviešiem. Vai ir cits viedoklis


Nezinu, vai 99/100 ir sazombēti un rusoalerģiski, bet skaits ir neaptverami liels. To kārtējo reizi parādīs nākamās vēlēšanas, kad zombiji drūzmēsies pie urnām, lai veiktu savu sazombēto "izvēli". Pēc rezultātiem varēsim precīzi procentuāli aprēķināt un tad zināsim.

Atbildēt

VDK-KGB

29.10.2013. 11:56

»

...

"Militārajā sfērā noziegumu brīvība izpaužas tajos gadījumos, kad kāda valsts vai valstu grupa (NATO)[bet tikai na Krievija, tā drīkst!] okupē vai bombardē citu valsti un tas notiek bez ANO Drošības padomes [resp., Krievijas] atļaujas


Interesanti būtu aprēķināt, cik vidēji ir zombiji uz 100 latviešiem. Es domāju, ka būs kādi 99 gabali. Ja pie zombijiem pieskaita rusofobus, tad noteikti būs kādi 99 ekseplāri trulu un apdullinātu latviešu no 100 latviešiem. Vai ir cits viedoklis?

Atbildēt

...

29.10.2013. 11:51

"Militārajā sfērā noziegumu brīvība izpaužas tajos gadījumos, kad kāda valsts vai valstu grupa (NATO)[bet tikai na Krievija, tā drīkst!] okupē vai bombardē citu valsti un tas notiek bez ANO Drošības padomes [resp., Krievijas] atļaujas"
Vai tovariščam Prieģiķisam kauna nemaz nav?

Atbildēt

svaka ideja

29.10.2013. 09:19

»

N.Māstrihts

Muļķi tikai tic godīgumam, šo ticību jānostiprina, lai gūtu panākumus. Panākumus godīgā ceļā negūst, bet pretiniekus uzvar bez kaujas - maldinot ar savu godīgumu..u.c paņēmieniem...


Ar aizvesanu un atstasanu dzivaa rindaa kadaa arzemju valstii, lai dabutu pabalstus nav tik vienkarsi. Tur neviens taa pabalstus tulit pakal nemet. Un galu galaa noskaidro no kuras valsts esi, un to var izdarit arii bez dokumentiem. Un arii neviens taa uzreiz darbu nepiedavaa. Taas ir iluzoriskas domas par darbu un dzivosanu arzemes.

Atbildēt

N.Māstrihts

29.10.2013. 08:50

»

VDK

Ticu, ticu tavam godīgumam un man tevis ir žēl, bet tā jau ir ideju ģenerātoru nelaime, ka citi nozog idejas par velti. Rainītis arī čīkstēja, ka Aspazija pa nakti nozog viņam idejas. Arī citi zaga, bet tur jau neko nevar darīt. Vienīgais līdzeklis ir klusēt vai idejas ieslēgt stingri skapītī, lai neviens...


Muļķi tikai tic godīgumam, šo ticību jānostiprina, lai gūtu panākumus. Panākumus godīgā ceļā negūst, bet pretiniekus uzvar bez kaujas - maldinot ar savu godīgumu..u.c paņēmieniem.

Idejas rada tad, kad ir strupceļš, tās meklē un atrod. Latvija nebija strupceļā, kad Dombrovskis to iemānīja eirozonā kopā ar ES specdienestiem organizējot valodu referendumu, lai izmainītu referendumu likumu ar mērķi, lai tauta nevar ar referendumu saglabāt LVL.

Ideja ir risinājums problēmsituācijai. Piespēlēšu labu ideju tagad. Kā atrast risinājumu bezdarbam laukos, kur valsts plāno attīstīt darbvietas, bet tas, protams, ir politikānisms un viss paliks uz papīra. Ideja - organizēt autobusus, ar kuriem šīs sievietes ap 50 gadiem, vid. izgl. u.c. bezdarbniekus, kuri jāpabalsta ar valsts naudu, jo darbvietu nav un nebūs, aizvest ar iztikas mēneša minimumu vienam mēnesim uz Vāciju, Lielbritāniju pie iestādēm uz ielas dzīvā rindā atstāt, kas izsniedz pabalstus. Organizējot tā, ka nav personu dokumenti šiem "tūristiem", tie putro datus ar mērķi palikt Lielbritānijas, Vācijas nodokļu maksātājiem uz kaklu, jo šīs valstis izmanto latviešu stiprākos vergus savās valstīs, kur tie ES un LV politikas dēļ nonākuši, maksājot nodokļus Lielbritānijas, Vācijas valstu kasēm.

Atbildēt

VDK

29.10.2013. 08:26

»

Pajaco

Māstrihts drīz tikšot atbrīvots. Ne tāpēc, ka vesels, bet tāpēc, ka iestādei pietrūkuši līdzekļi medikamentu iegādei. Neskatoties uz visu, viņš tomēr esot sapratis, ždānokas politiskais kurs, ka pie visām nelaimēm vainīgi esot dzintaristi ar Paradnieku priekšgalā,esot akceptēts. Tas arī esot bijis psihiatrijas...


Paldies par informāciju, tomēr negribu tai īsti ticēt, kamēr pats neesmu apostījis lietas izdarību. Man arī bija zināmas aizdomas, ka tā tas noslēgsies ar ģenerātoru uz ideju pusi, kas ir lielu prātu liktenis ne tikai pie izveicīgajiem stulbeņiem latviešiem, bet arī pie citiem tautībiem, kuri arī taisa idejas, ko darīt ar muļķiem līdz jaungadam. Māstrihts ģenerēja idejas cauri diennakti visos tekstos. Tas ir rets gadījums, kaut gan te tādi eksemplāri ir vairāki un tajā skaitā arī es esmu ideju ģenerātors, kaut gan nav novērtēts tik augstu kā kungs māstrihts-debīlais no latviešu gala.

Atbildēt

Pajaco

29.10.2013. 02:37

»

VDK

Ticu, ticu tavam godīgumam un man tevis ir žēl, bet tā jau ir ideju ģenerātoru nelaime, ka citi nozog idejas par velti. Rainītis arī čīkstēja, ka Aspazija pa nakti nozog viņam idejas. Arī citi zaga, bet tur jau neko nevar darīt. Vienīgais līdzeklis ir klusēt vai idejas ieslēgt stingri skapītī, lai neviens...


Māstrihts drīz tikšot atbrīvots. Ne tāpēc, ka vesels, bet tāpēc, ka iestādei pietrūkuši līdzekļi medikamentu iegādei. Neskatoties uz visu, viņš tomēr esot sapratis, ždānokas politiskais kurs, ka pie visām nelaimēm vainīgi esot dzintaristi ar Paradnieku priekšgalā,esot akceptēts. Tas arī esot bijis psihiatrijas galvenais uzdevums, nostiprināt Māstrihta smadzēnēs internacionālismu Lindermaņa gaumē.

Atbildēt

VDK

28.10.2013. 19:50

»

N.Māstrihts

Es nezogu idejas, bet zog manas


Ticu, ticu tavam godīgumam un man tevis ir žēl, bet tā jau ir ideju ģenerātoru nelaime, ka citi nozog idejas par velti. Rainītis arī čīkstēja, ka Aspazija pa nakti nozog viņam idejas. Arī citi zaga, bet tur jau neko nevar darīt. Vienīgais līdzeklis ir klusēt vai idejas ieslēgt stingri skapītī, lai neviens tām nevarētu piekļūt. Kādas idejas tev nozaga? Pastāsti, tas ir vērtīgi zināt, ko ir tev nozaguši latviešu zagļ. Varbūt valsts dibināšanas ideju, iestāšanos NATO, ES ideju tev nozaga? Bet varbūt kādu vēl lielāku ideju nozaga nelieši. Stāsti, lai zinām noteikt tavu ideju ģenerātora vērtību.

Atbildēt

Ontūns Mazpusāns© (lit.pseid.)

[R] 28.10.2013. 15:01

»

nomr

Skaidri jūtama vēlme nokļūt pie siles. Nu, dibiniet to savu partiju. 0, 8% varbūt dabūsiet. Varbūt, nē. Idejas vajadzēja bīdīt repšes biedrībai, bija pat konkurss par labāko diareju, vai, atvainojiet, eseju...


"Plikadīdas, kuriem visa manta mugurā, bet bagātība vēderā, politikā lien ne jau cēlu mērķu vadīti. Kādi mērķi var būt, ja pēdējās tupeles nošķiebtas, zupa plāna iestrēbta, banka spiež un parādi miljonos? Bet tie, kuriem galvā nav vējš, ir ko strēbt un lieks kurpju pāris, politikā neies, jo tejāteris nav tā vērts, lai maltu svešus sū..."

;)

Mediju ziņa (2008. gads): "Šajā pašreizējā Latvijas valstī politika un tai pakārtotā valsts un pašvaldību pārvalde ir veids, kā ar ļoti apšaubāmām darbībām "nopelnīt" naudu tiem, kas citādāk to darīt neprot. Jau no paša sākuma salīdzinoši nedaudzajiem varas turētājiem bija izdevīgi visu šīs valsts sabiedrību dalīt tā, lai atstumtu no "barības galda" pēc iespējas vairāk aktīvu iedzīvotāju. Par to maz kurš runā, bet tas nu reiz ir fakts! Pie mums mazskaitlīga politekonomiskā "elite" - saeimas "tautas kalpi", gan attiecīgajā laika posmā valdošie, gan tiem opozīcijā esošie politekonomisko interešu grupējumi, kuri sevi dēvē par "partijām", no "valdošās koalīcijas" līderiem sastāvošā pretlikumīgā, valsts pamatlikumam Satversmei un citiem likumdošanas aktiem neatbilstošā "koalīcijas padome", kā arī tās kontrolētās valdības "politiski atbildīgie" funkcionāri - visu vērtē un skaita nevis pēc smadzenēm, bet pēc "mutēm pie siles". Šī "elite" uzskata, ka pie valsts un pašvaldību budžetu un citu resursu, kā arī pie valsts un pašvaldību pasūtījumu, subsīdiju u.c. politiski motivētu privilēģiju dalīšanas "savējiem", pie SILES jāpielaiž pēc iespējas mazāk mutes." ... (apt.cit.aut.: uzņēmējs un mecenāts J. Gombergs)
-----

"Par šo gan runāt "neesot glīti"..."
( O.M.© “Hroniskais pjedestāls” - 9.07.2008., Nr.6. )

"Lai jādzīvo nav 'di#su pliku' ~
Šai "valstī" 'taisīt' "politiku",
'Lien' mutanti, kam skaidas galvā,
Un lielkretīnu smaka spalvā.

Tie, kuri "valstī" 'SILI bradā',
Bez politikas 'sprāgtu' badā,
Jo - nejēdz VISPĀR neko darīt,
Kā vienīgi - 'pa trekno parīt'.

Pēc "shēmām" dalot 'budžet-piķi':
Tur 'atslauc taukus' "politiķi",
Ar paštaisītiem likumpantiem,
No SILES sugas "konkursantiem".

Caur 'tenderiem' tiek budžets tērēts,
Lai katrs "zobratiņš" top 'smērēts':
Iekš SISTĒMAS un 'aparāta',
'Rij' lērums KRETĪNU, bez sāta.

Šai "valstī" smadzenes ir vērtas,
Tik vien, cik 'subproduktos svērtas':
Ir "kaitīgs process" domāšana ~
To aizstāj prasta "shēmošana".

Ja MUĻĶU ZEMĒ dzīvot riebjas,
Dēļ tā, ka "valsts" 'uz galu šķiebjas',
Var 'šņorēt pastalas un paunas' ~
Rast SIB-īrijās mājas jaunas:

Drīz paliks "valstī" 'SILES brāļi',
Un smagāk NOZOMBĒTIE 'pāļi' ~
Jo 'mazāk mutes būs pie galda',
Jo - ērtāk tiem, kas MZ "valda"!..."
...
Par šo gan runāt "neesot glīti" ~
'Viebj skābus feisus' "sorosīti",
Un SILES lopi rukšķ uz "bļauriem",
Kam klusēt pieriebies kā 'bauriem'...

=====

oriģinālversija = "O.M.© blogā":

http://ontuns-m.blogs.lv/?p=9101

u.c.

Muļķu Zeme, XXI gadsimts.

Atbildēt

Ontūns Mazpusāns© (lit.pseid.)

[R] 28.10.2013. 14:46

»

VDK

Visi jau nav tādi kā tu, kuri ir spējīgi politiski stratēģiski sapņot. Latvietis vidusmēra tips ir spējīgs domāt tikai par to, kur kaut ko nozagt un kur kādu nostučīt.Latvieša dvēseles miers ir tikai tad, ja viņš ir kaut ko nozadzis un otru latvieti nostučījis kungam, lai pats izskatītos labs. Tāds ...


;)

"Latviet’s es’u!!!..."
( "tekošajā momentā" - Muļķu Zemes SILES "valsts"
"latv(ĀN)ijas" zombijfans un "lojāls urrrāpatrEJots" )

( immeraktuālais blamierējums = iz "O.M.© arChīva" )

”"Latviet’s biju, latviet’s es’u,
Latviet’s mūžam palikšu..."
Šito ‘mantru’ "tautās nesu",
Un līdz (gr)ēmām zelēšu...
...
Latviet’s pad(u)mjlaikos biju:
Kompartijas locekļos,
Vodku strēbu, voblu riju,
Kamēr - tiku partorgos.
Prezidijos (p)ielaists tiku,
Kongresos un plēnumos,
Tribīnēs par politiku,
Inteļigentna izpaudos.
Speczakazus izpildīju,
"Klauvētāju" aģentos ~
"Čekas" biedriem nostučīju,
VISU(s) savos "(d)anosos".
Specpajoku (p)iepelnīju,
Cepot "presei" šedevrus,
Kuros šķidri aptaisīju,
"Nepareizos" tautiešus.
Ulmaņlaikus nolādēju,
Pad(u)mjvaru slavējot,
"Goda bļembu" izkaulēju,
Pufaikai šo piespraužot...
...
Komuņagu "valsti" cēlu,
Čut ne nabu uzraudams ~
Tuč-tuč attapos par vēlu,
Partbiļeti bučodams:
Trešā Atmoda man teju,
Nahrenizēs "karjeru" ~
Nācās fiksi "mainīt seju &
Mest uz riņķi kažoku"...
Tagad - atkal latviet’s es’u,
Kurš par "valsti" stāv un krīt!
(Kaut kā ikdienišķo desu,
Jāmango, jo - gribas rīt...)
Latviet’s es’u bankās svešās,
Latviet’s "ŠANAS" biedrībās ~
Ka tik’ zicēt glaunās vešās &
(IT KĀ) "būt pie teikšanas"!
Ka tik’ es pie puspriekšniekiem,
Skaitos (vismaz - formāli):
Kaut vai - "atbildīgs" par niekiem,
Kaut - ņirdz ļaudis (normāli)!...
...
Latviet’s, biedri, vienmēr būšu,
Lai vai kādas varas nāks ~
Šitāds "darbiņš" nav par grūšu,
(Jo - bez tā man totāls VĀKS!!!)
Štrunts par to, ka svešās mēlēs,
"Progmērus" liek proponēt,
Kāpēc sīkas purva dēles,
Piezīžas, kur tik’ var spēt:
Pofig, vai no austrumkraja,
"Ukazs" latv(ij)ietim nāk,
Vai no rietumširmja haja,
Zombēt "virsvērtības" sāk ~
Latviet’s "elastīgi" klanās,
(Sv)īzdams frakas stērbelēs,
Fiksi bučot ...(roku) manās,
VISIEM, kas to paģērēs.
(Dabiski - par "grašiem sūriem",
Latviet’s priecīgs andelēt,
Tēvzemi ar visiem "stūriem" ~
Rubļos / centos "konvertēt"...)
...
"Latviet’s biju, latviet’s es’u,
Latviet’s mūžam palikšu..."
Nfig spešal gruzīt stresu,
KĀDS es "galvu nolikšu"...”

=====

oriģinālversijas = "O.M.© blogā":

http://ontuns-m.blogs.lv

u.c.

Muļķu Zemes SILES "valsts", XXI gadsimts.

Atbildēt

nomr

28.10.2013. 14:32

»

N.Māstrihts

Nostučīs amerikāniem? Nu un?Esam tikuši galā ar arī ar amerikāņiem. Patiesa brīvība nav stučīšanā un bailēs no amerikāņiem, bet savā paša brīvības sajūtā. Ja latvbietim tiks dota iespēja un nebūs IZDEVĪGI stučīt un nodot, tad latvieši būs brīvi. Viss atkarīgs no pašcieņas un iespējas, kas jādod jaunam...


Skaidri jūtama vēlme nokļūt pie siles. Nu, dibiniet to savu partiju. 0, 8% varbūt dabūsiet. Varbūt, nē. Idejas vajadzēja bīdīt repšes biedrībai, bija pat konkurss par labāko diareju, vai, atvainojiet, eseju!
No esejām un diarejām paēdis nebūsi, man un daudziem citiem pilnīgs po.., vai jauns vai vecs politisks spēks, nebalsoju ne par vienu, pat tad, ja varā nonāks krievi un atšķibīs no Latvijas Rīgu un Latgali. Tātad tā tam būs būt! Pensionāri balso pragmatiski, kas vairāk sola, tam atdodas, pārējie balso par tiem, kurā siles galā tuvāk var iespiesties. Kam nav pieeja silei, tie nebalso nemaz.
Plikadīdas, kuriem visa manta mugurā, bet bagātība vēderā, politikā lien ne jau cēlu mērķu vadīti. Kādi mērķi var būt, ja pēdējās tupeles nošķiebtas, zupa plāna iestrēbta, banka spiež un parādi miljonos? Bet tie, kuriem galvā nav vējš, ir ko strēbt un lieks kurpju pāris, politikā neies, jo tejāteris nav tā vērts, lai maltu svešus sū... Latvija iet bojā? Tauta izmirst? Ļoti labi. Sen bija laiks dot vietu dzīvīgākām tautām. Bet ķērcieni все пропало, клиент уезжает, гипс снимают.. vairs nedarbojad, par vēlu.

Atbildēt

VDK

28.10.2013. 13:16

»

N.Māstrihts

Nostučīs amerikāniem? Nu un?Esam tikuši galā ar arī ar amerikāņiem. Patiesa brīvība nav stučīšanā un bailēs no amerikāņiem, bet savā paša brīvības sajūtā. Ja latvbietim tiks dota iespēja un nebūs IZDEVĪGI stučīt un nodot, tad latvieši būs brīvi. Viss atkarīgs no pašcieņas un iespējas, kas jādod jaunam...


Visi jau nav tādi kā tu, kuri ir spējīgi politiski stratēģiski sapņot. Latvietis vidusmēra tips ir spējīgs domāt tikai par to, kur kaut ko nozagt un kur kādu nostučīt.Latvieša dvēseles miers ir tikai tad, ja viņš ir kaut ko nozadzis un otru latvieti nostučījis kungam, lai pats izskatītos labs. Tāds ir latvietis caurmērā, bet nevis tāds gudrs un cēls kāds tu esi komentāros visām te lasāmajām tēmām. Parastam latvietim tavs lidojums nav pa spēkam, jo tu zodz tikai idejas, bet citi zog reālu mantu. Tāda ir tava atšķirība no vidusdaļas latviešu purniem.

Atbildēt

N.Māstrihts

28.10.2013. 13:03

»

VDK

Pie mums revolūcija nav iespējama, jo esam stukaču tauta, ja kāds kaut ko sāks, tad tūlīt par to tiks nostučīts amerikāņiem, bet viņi zinās ko darīt. Mums tāpēc nav lemts būt patiesi brīviem, bet tikai vergot, jo tāds ir mūsu liktenis mūsu riebīgās dabas dēļ. Tagad vēl nāk klāt tas, ka katrs ir ideologs...


Nostučīs amerikāniem? Nu un?Esam tikuši galā ar arī ar amerikāņiem. Patiesa brīvība nav stučīšanā un bailēs no amerikāņiem, bet savā paša brīvības sajūtā. Ja latvbietim tiks dota iespēja un nebūs IZDEVĪGI stučīt un nodot, tad latvieši būs brīvi. Viss atkarīgs no pašcieņas un iespējas, kas jādod jaunam politiskam spēkam - dibinot jaunu politisko kustību, kas neizbēgami notiks agrāk vai vēlāk.

Atbildēt

Ex-VDK

28.10.2013. 09:02

Tagad katrs jauneklis ir arī pediņš.

Atbildēt

VDK

28.10.2013. 09:01

»

N.Māstrihts

Visi, kas sadarbojas ar LRTT un NA/VL, nonāk nepatikšanās - LRTT publicējusi rakstu, ka Brīze nonāvēts, jo aktīvi sācis atbalstīt NA/VL. Bistamu tipāžu grupa - R.Dzinatrs, R.ZĪle, L.Grantiņš, kas sadarbojas ar DP


Pie mums revolūcija nav iespējama, jo esam stukaču tauta, ja kāds kaut ko sāks, tad tūlīt par to tiks nostučīts amerikāņiem, bet viņi zinās ko darīt. Mums tāpēc nav lemts būt patiesi brīviem, bet tikai vergot, jo tāds ir mūsu liktenis mūsu riebīgās dabas dēļ. Tagad vēl nāk klāt tas, ka katrs ir ideologs un vadonis, vai māstruht, idiot.

Atbildēt

N.Māstrihts

28.10.2013. 08:33

»

pievienojos

1) Manu radu lokā daudzi pieredzēja deportācijas. Atmiņās joprojām ir dzīvs tēva stāstītais par redzētajām zvērībām. Un man nav nekādu šaubu par staļinisma atrašanos vienā svaru kausa ar fašismu...


Visi, kas sadarbojas ar LRTT un NA/VL, nonāk nepatikšanās - LRTT publicējusi rakstu, ka Brīze nonāvēts, jo aktīvi sācis atbalstīt NA/VL. Bistamu tipāžu grupa - R.Dzinatrs, R.ZĪle, L.Grantiņš, kas sadarbojas ar DP.

Atbildēt

Tiksanas ar Putina rokaspuisi

27.10.2013. 22:07

Re, Urbanovics jau Maskavai nozinojis, ka nakamgad Saeimaa un Larvijaa valdis Saskanas Partija ar visam no taa izrietosam sekam. Un latviesu nodeveji pakallaizitaji arii tur bija. Paiders rakstijis kopaa ar Urbanovicu melu vesturi. Un prezidents tiekas ar Putina rokaspuisi. Tas tik ir limenis. Vara gatava nodot grozus nakamgad Maskavai. Kur vairs talak.

Atbildēt

paga paga

27.10.2013. 21:36

»

s.

pareizi - visu darīja paši latvieši citiem latviešiem un no tā nekas nemainās, ja vienus nosauc par čekistiem un komsorgiem, tie arī bija latvieši un nekas cits, tātad mēsli


Uzvelt deportacijas uz latviesiem ir pats primitivakais un stulbakais ko var pateikt. Deportacijas izdomaja un veica Stalina rezims un to darija okupanti. Ja par sodienu. Tad domaju, ka sodienas Latvijas vara bus pirmaa, kas pie pirmas izdevibas kara laikaa nodos valsti un tautu. Lai tikai glabtu savu adu. Latvijas vara nav Latvijas patrioti, bet tiesi otradi - nodeveji. Pat miera laikaa vini pardod savu valsti ar viltu un meliem gabalu pa gabalam. Tikai lai kabata butu pilna.

Atbildēt

Edge

27.10.2013. 21:17

»

paija

Par mantisko stāvokli nekADUs ziņojumus nevajadzēja, jo Latvijā tapat ka tagad bija zemesgrāmatas un citi reģistri,tapec par t.s. kulakiem neko nevajadzēja ziņot Pavāli par kulaku un bandītu ģimenu izsūtīsanu pieņēma Maskava janvarī un to turēja slepenībā , vietējam padomēm to paziņoja tikai izsūtīsanas...


Šeit un tagad - nekādas pavēles, tikai likumsakarīgs process, kuram beigas nav prognozējamas, jo "nozieguma brīvību" tagad bauda daudz, daudz vairāk cilvēku un post-cilvēku (sk. raksta bildi)nekā tas bij' 1949.gadā.
Starp citu, plānus tagad apstiprina Rīgā:
"Reemigrācijas plāns"
http://www.em.gov.lv/em/2nd/?cat=30791

Atbildēt

kaa deporteja

27.10.2013. 20:50

»

Dabas bērns

Bija arī, ka neko neprasīja


Jaa, piekritu. Okupanti deporteja pirmkart, pec savas izveles. Un tas bija - labako maju ipasniekus, lauku ipasniekus, visus, kam bija privatipasums. Un tikai pec tam sekoja otrais vilnis, kad prasija, kad piespieda dazus latviesus nodot citus, lai glabtu dzivibu gimenei. Bet profesora students tik visu uzvel latviesiem - taa teikt, krievi nemaz nedeportetu, ja latviesi nebutu to pieprasijusi!

Atbildēt

paija

27.10.2013. 20:49

»

Edge

"Nozieguma brīvība" arī Polijā sagādā lielas galvassāpes, tāpēc pašdarbnieka nelikumīgi uzstādītā instalācija Gdaņskā tika novākta 24h laikā...


Par mantisko stāvokli nekADUs ziņojumus nevajadzēja, jo Latvijā tapat ka tagad bija zemesgrāmatas un citi reģistri,tapec par t.s. kulakiem neko nevajadzēja ziņot Pavāli par kulaku un bandītu ģimenu izsūtīsanu pieņēma Maskava janvarī un to turēja slepenībā , vietējam padomēm to paziņoja tikai izsūtīsanas diena, sarakstus aostiprinaja apriņķu līmenī

Atbildēt

Edge

27.10.2013. 20:42

»

kaa deporteja

Padomju komsorgs, lika izveleties vai nu nosauc kadu, ko deportet, vai pasu sutisim! Taa tas notika


Amerikāņu konsultants vai Briseles padomdevējs pēc 1991.g.21.augusta liek izvēlēties?! Prātiņ, nāc pie latviešiem! Deportāciju process tak' nav beidzies, tagad viss notiek atklāti, bez steigas - to reiz deportētie labi saredz:"Tas, kas laukos notiek pēdējos gados, ir atkal 25. marts. Lēnām, pakāpeniski, līdz iztukšotībai."
Dzejniece Anda Līce: spēks, kas mums palīdzējis izturēt
http://www.lvportals.lv/viedokli.php?id=189633

Atbildēt

Edge

27.10.2013. 20:30

»

Dabas bērns

Bija arī, ka neko neprasīja


"Nozieguma brīvība" arī Polijā sagādā lielas galvassāpes, tāpēc pašdarbnieka nelikumīgi uzstādītā instalācija Gdaņskā tika novākta 24h laikā.
Te ir viens stāsts par tiem laikiem, kad "nozieguma brīvību" visi vēl nebaudīja - , kad savējie savējo māja noskatīja un....un sarakstos konkrētus uzvārdus ierakstīja:
"(..)diemžēl jāatzīst, ka pēckara Latvijā bija cilvēki, kas rīkojās nelietīgi pret saviem tautiešiem. 1949. gads to pierādīja: izsūtāmo sarakstus veidoja tie, kas mitinājās blakus, kuri zināja, ka tur un tur dzīvo cilvēki, kuriem pieder vairāk mantas vai kuri vienkārši ir gudrāki. Man bija iespēja papētīt izsūtāmo sarakstus un pavēles, un es atklāju, ka tie cilvēki, kuri ievācās mūsu Nītaures mājā, bija šos sarakstus veidojuši."
Intervija ar Andri Bērziņu - Latvija grimst. Jārīkojas!
http://nra.lv/latvija/politika/48360-intervija-ar-andri-berzinu-latvija-grimst-jarikojas.htm

Atbildēt

Dabas bērns

27.10.2013. 19:33

»

kaa deporteja

Tie, kas te vienkarso deportesanu, it kaa ienaca krievs, prasika ko deportet, un latvietis teica - to, to un to! To tikai mulkis var teikt un iedomaties. Taa nebija. Padomju sistema stradaja tik viltigi un nezeligi, ka piespieda cilvekus, lai glabtu sevi un savas gimenes nosaukt kada cita vardu. Taa...


Bija arī, ka neko neprasīja.
Vajadzēja konkrēto māju un viss.

Un - ne velti Polijā tika uzstādīts piemineklis padomju karavīram - izvarotājam.

Par izsūtījumu un komunisma radītajām koncentrācijas nometnēm ir atsevišķs stāsts.

Atbildēt

kaa deporteja

27.10.2013. 19:03

Tie, kas te vienkarso deportesanu, it kaa ienaca krievs, prasika ko deportet, un latvietis teica - to, to un to! To tikai mulkis var teikt un iedomaties. Taa nebija. Padomju sistema stradaja tik viltigi un nezeligi, ka piespieda cilvekus, lai glabtu sevi un savas gimenes nosaukt kada cita vardu. Taa bija apzinata latviesu izkausanas sistema, ko istenoja cheka un padomju komsorgi. Tapat kaa spidzinasnaa stura majaaa un cietumos.

Atbildēt

Dabas bērns

27.10.2013. 18:30

»

S.

Deportācijas taču ir latviešu prieku stunda. Deportēja paši savējos ar prieku sarakstos saliekot tos, kurus apskauda par skaistu sievu, prātu, mantu. Salika sarakstā tos, kuri nepatika, lai pēc tam pievāktu mantu-mēbeles, mašīnas. Deportācijas latvietim ir vajadzīgas, jo tad viņš var izrēķinaties ar...


Denis, katrā tautā ir nodevēji un svoloči.
Padomju sistēma bija tā, kas šiem nodevējiem un svoločiem ļāva izpausties, jo tādējādi lēja ūdeni uz dzirnavām, kas piepildīja genocīda ieceri. Un tas vēl vairāk izceļ sistēmas rafinētību. Tas pirmkārt.

Otrkārt.
Kamēr bērns ir mazs, viņš raugās pasaulē caur vecāku uzliktajām "brillēm". Vēlāk šīs "brilles" papildinās ar izglītības sistēmas iemācīto. Ir vajadzīga cilvēka pieaugšana un garīgs briedums, lai indivīds atteiktos no šīm "brillēm" un raudzītos pasaulē savām acīm.

Tu pašlaik pasauli tver caur Priedīša uzliktajām "brillēm". Turklāt spītīgi mēģini šīs "brilles" maukt uz acīm visiem pārējiem. Gan jau reiz pieaugsi un tiksi arī pie savām "acīm". Pašlaik, metājoties zem n-tajiem nikiem, atgādini mazu puiku, kas mēģina pārliecināt pārējos par savas rotaļlietas pārākumu.

Atbildēt

S.

27.10.2013. 18:05

»

pievienojos

1) Manu radu lokā daudzi pieredzēja deportācijas. Atmiņās joprojām ir dzīvs tēva stāstītais par redzētajām zvērībām. Un man nav nekādu šaubu par staļinisma atrašanos vienā svaru kausa ar fašismu...


Deportācijas taču ir latviešu prieku stunda. Deportēja paši savējos ar prieku sarakstos saliekot tos, kurus apskauda par skaistu sievu, prātu, mantu. Salika sarakstā tos, kuri nepatika, lai pēc tam pievāktu mantu-mēbeles, mašīnas. Deportācijas latvietim ir vajadzīgas, jo tad viņš var izrēķinaties ar tiem, kurus apskauž. Deportācijas ir katra latvieša prieku laiks.Nekādi čučmeki negatavoja sarakstus, nebrauca konvojā. Visu darīja paši latvieši, arī sibīrijā rīdija viens pret otru riebekli no Latvijas.

Atbildēt

novus ordo seclorum

27.10.2013. 16:46

»

L.Grantiņš LRTT

"Kamēr cilvēku pasaules izpratnē dominēs bipolāra jeb duāla jēgumu sistēma..." Ja neeksistēs duālisms, tad zudīs iespēga cilvēka Garam evolucionēties. Duālisms ir Dieviķās pasaules PAMATS


Jā, duālisms ir monoteistiskās pasaules izpratnes pamatā. Vienkārši un primitīvi savstarpēji viens otru izslēdzoši pretstati Dievs - Sātans, Kungs - Vergs, Labs - Ļauns, Draugs - Ienaidnieks, Karš - Miers utt.

Civilizācijas problēma ir, ka īstenība jeb apkārtējā pasaule nav bipolāra jeb duāla. Cilvēku esamības nosacījumus diktē visuma un dabas likumi, kosmosa, dabas un apkārtējās vides enerģiju mijiedarbība, kuru plūsmas papildina viena otru, nevis izslēdz, kā monoteismā. Kad cilvēki atgūs kādreiz atņemto izpratni un zināšanas paši par sevi, par apkārtējo vidi un tās norisēm, tad arī pasaulē iestāsies miers un harmonija.

Atbildēt

meitene

27.10.2013. 15:33

Priedit, izbeidziet vienmer visu gazt uz Rietumiem. Taa jus klustat par nenopietnu un neprofesionalu autoru. Tiesi Rietumi ir tie, kas pievelk visu cilveci uz Zemeslodes. Kapec no Afrikas, Tuvajiem austrumiem cilveki laivas riskedami ar savam dzivibam dodas uz Eiropu, vai puli no Meksikas un Dienvidamerikas cer ieklut ASV? Tapec, ka Rietumi piedavaa daudz lielaku godigumu, taisnigumu, socialo aizsardzibu, med.aprupi utt. Cilveks Rietumos jutas daudz drosak un aizsargatak. Pat nodoklu sistema rietumos ir taisnigaka un solidaraka. Austrumi lidz pat sodienai piedavaa mezonigo kapitalismu, cilveku paverdzinasanu, beztiesiskumu, cilveka faktora ignoresanu, sieviesu totalu diskriminesanu. Ja Rietumi butu tik slikti kaa malee autors katraa rakstaa, tad neviens negribetu tur dzivot, bet dzivotu savas super austrumvalstis!

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

27.10.2013. 15:32

»

novus ordo seclorum

Manuprāt, „Noziegumu brīvība” ir vājākā no A.Priedīša esejām. Jau sākta ar īstenībai neatbilstošu, aplamu tēzi...


"Kamēr cilvēku pasaules izpratnē dominēs bipolāra jeb duāla jēgumu sistēma..." Ja neeksistēs duālisms, tad zudīs iespēga cilvēka Garam evolucionēties. Duālisms ir Dieviķās pasaules PAMATS.

Atbildēt

N.Māstrihts

27.10.2013. 15:32

»

L.Grantiņš LRTT

Nesmirdi, nožēlojamais DP atkritum, Mastriht. Tev un taviem kolēģiem VL! un LRTT darbība rada vislielākās bailes, ka būs jāatbild par pastrādātiem noziegumiem pret Latvijas valsti un latviešu tautu. Es zinu kas tu esi un tu būsi viens pirmajiem, kurš tiks aizvilkts uz "skatuves


Visi, kas sadarbojas ar LRTT un NA/VL, nonāk npatikšanās - LRTT publicējusi rakstu, ka Brīze nonāvēts, jo aktīvi sācis atbalstīt NA/VL. Bistamu tipāžu grupa - R.Dzinatrs, R.ZĪle, L.Grantiņš, kas sadarbojas ar DP.

Atbildēt

novus ordo seclorum

27.10.2013. 14:35

»

Edge

"Mūsdienu Latvijā noziegumu brīvības prakse attiecas uz katru iedzīvotāju. Ja mūsdienu Latvijā tiktu likvidēta noziegumu brīvība, tad katram godīgam pilsonim un nepilsonim sāktos cilvēka cienīga dzīve...


Manuprāt, „Noziegumu brīvība” ir vājākā no A.Priedīša esejām. Jau sākta ar īstenībai neatbilstošu, aplamu tēzi.

Citāts (tēze): „Aizvadītajos apmēram divdesmit gados ir radīts jauns sociālais produkts, kuru ieteicams dēvēt par noziegumu brīvību. To radīja Rietumu civilizācija. Tāpēc jaunā sociālā produkta lietotāji ir „baltie” cilvēki. Viņi to lieto ar baudu katru gadu arvien vairāk un vairāk.”.

Pirmkārt, autors nav skaidri pateicis, ko domājis ar jēgumu „noziegumi”. No teksta redzams, ka tas tikai daļēji ietver Eiropas krimināltiesību teorijas formālo pamatprincipu NULLUM CRIMEN SINE LEGE jeb „bez likuma nav nozieguma”. Iespējams, ka autors ar jēgumu „noziegumi” domājis nodarījumus, kuru pazīmes atrodamas ne tikai likumos, bet arī cita veida sociālās regulās, kuras autors nav atklājis. „Noziegumu brīvība” skaidrota kā „iespēja (brīvība) nesodīti pastrādāt NOZIEGUMUS”, nedefinējot, kas tie tādi īsti ir.

Otrkārt, autors tuvredzīgi saskatījis, ka „noziegumu brīvība” ir radīta aizvadītajos apmēram divdesmit gados, to esot radījusi Rietumu civilizācija un lietotāji esot „baltie” cilvēki. Noziegumu brīvības praktiskie gadījumi, autoraprāt, iedalāmi četrās grupās: 1) militārās sfēras, 2) finanšu sfēras, 3) ekonomiskās politikas sfēras un 4) ideoloģiskās sfēras.

Izmantojot autora pieeju, ka „noziegumi” ir arī likumos nedefinēti nodarījumi, secinu, ka militārajā jomā VISAS CIVILIZĀCIJAS, NE TIKAI Rietumu, vēsturē un NE TIKAI aizvadītajos apmēram DIVDESMIT GADOS, bet gan no daudz senākiem laikiem zināmās tautu sacelšanās, revolūcijas, terorus, genocīdus, karus, arī tos, kuri notika pirms ANO Drošības padomes izveidošanas, var apzīmēt kā „noziegumu brīvību”. Nesaskatu, kāpēc, piemēram, Krusta kari, to skaitā Livonijas krusta kari (11.-13.gs.), Krievu—turku kari (16.—19.gs.), Bokseru sacelšanās Ķīnā (1899.-1901.g.), Pirmais pasaules karš (1914.-18.g.), boļševiku revolūcija Krievījā (1917.g. novembris), sekojošais terors un genocīds, arī pret Latviju, utt. NEBIJA „noziegumu brīvība”, bet Irākas karš (2003.-2010.g.) BIJA, ja jau, autoraprāt, „noziegumu brīvība” ir radīta tikai aizvadītajos apmēram divdesmit gados.

Autoraprāt, noziegumu brīvība finanšu jomā atspoguļojās pasaules finanšu krīzē, kuras briesmīgākās sekas vēl tikai gaidāmas tuvākajā nākotnē. Viss it kā pareizi, tikai PUSPATIESĪBA, jo autors lasītājiem nav pastāstījis par finanšu krīžu GALVENO CĒLONI un „noziegumu brīvību” - augļošanu, t.i. augļotājiem NEPIEDEROŠAS (pamatā citu noguldītāju un valsts) naudas un vērtību izmantošanu tikai savas bagātības vairošanai un uz augļošanas procentu saistību pamata daudzkārtīgi atvasinātu bezseguma saistību „vērtspapīru” piramīdu radīšanai. Jo procenti, ko augļotājs pieprasa no aizņēmēja, skatot parādību pēc savas būtības, piem. vienas valsts vai vēl jo vairāk civilizācijas mērogā, ir bez seguma, noziedzīgi, jo tādas naudas vienkārši nav dabā, ja vien augļotājs pats nav naudas „drukātājs”. Tāpēc pasaulē vienmēr pastāvēs nabadzība un ar to saistītās negācijas.
Līdzīgi ar ekonomiskās politikas un ideoloģisko jomu.

Nevaru piekrist arī apgalvojumam, ka „noziegumu brīvību” radīja Rietumu civilizācija. Īstenībā tās saknes ir cilvēku apziņā, vardarbīgi uzspiestajā monoteistiskajā pasaules uzskatā, kas, kā zināms, radās seno šumeru un Ēģiptes mistērijās. Kamēr cilvēku pasaules izpratnē dominēs bipolāra jeb duāla jēgumu sistēma, pastāvēs arī „noziegumu brīvība” visās tās izpausmēs. Tā kā „noziegumu brīvība” ir ļoti sens produkts, nevaru piekrist arī apgalvojumam, ka jaunā sociālā produkta lietotāji ir „baltie” cilvēki. To lieto visas „civilizētās” rases un nācijas.

Vienā autoram varu piekrist, - ka noziegumu brīvība ir tipiska destruktīvā izpausme un, ka tā progresē, jo citādāk nemaz nevar būt.

Atbildēt

pievienojos

27.10.2013. 14:17

1) Manu radu lokā daudzi pieredzēja deportācijas. Atmiņās joprojām ir dzīvs tēva stāstītais par redzētajām zvērībām. Un man nav nekādu šaubu par staļinisma atrašanos vienā svaru kausa ar fašismu;

2) Padomijas laikā piekoptais genocīds pret latviešu tautu bija acīmredzams - tautas mugurkauls tika iznīcināts, palikusī masa tika "atšķaidīta" ar lielu daudzumu iebraucēju ar acīmredzamu asimilācijas ieceri. Priedīša piesauktais iespējami eksistējošais vāciešu ideoloģiskais dokuments iegūst sekundāru nozīmi. Iespējamais dokuments ar iespējamo ieceri noiet "aizkadrā", reāli piekoptajam genocīdam izvirzoties priekšplānā
-------------------
Var muldet rinki un apkart,bet cilveki pasi piedzivoja uz adas PSRS fasismu. Taaa kaa nevajag Prieditim baidit ar Vacijas fasismu. PSRS + Vacija = fasisms. Abas fasisma lielvalstis. Uzvaretajs Krievija ir tikai attiecibaa pret savu valsti.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

27.10.2013. 13:57

»

N.Māstrihts

Visi, kas sadarbojas ar LRTT un NA/VL, nonāk npatikšanās - LRTT publicējusi rakstu, ka Brīze nonāvēts, jo aktīvi sācis atbalstīt NA/VL. Bistamu tipāžu grupa - R.Dzinatrs, R.ZĪle, L.Grantiņš, kas sadarbojas ar DP


Nesmirdi, nožēlojamais DP atkritum, Mastriht. Tev un taviem kolēģiem VL! un LRTT darbība rada vislielākās bailes, ka būs jāatbild par pastrādātiem noziegumiem pret Latvijas valsti un latviešu tautu. Es zinu kas tu esi un tu būsi viens pirmajiem, kurš tiks aizvilkts uz "skatuves".

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Levita jaunvārdi un to tulkojums

FotoLevita “jaunvārdi” jeb īpašie termini, ar kuriem “spīd” gluži vai pašpasludinātais “nācijas tēvs”- valstsgriba, turpinātība, likteņkopība, vienvērtība, atjaunotne, brīvtelpa, kopējais labums, Latvijas valsts ceļš.
Lasīt visu...

15

Kāpēc medaļa tikai Bondaram? Lavents, Zaharjins, Gerčikovs un Meroni arī pelnījuši

FotoSakarā ar Krājbankas bijušā vadītāja Mārtiņa Bondara apbalvošanu ar Finanšu ministrijas goda zīmi, kā pamatojumu uzrādot “nozīmīgu personīgo ieguldījumu Latvijas Republikas finanšu sistēmas attīstībā” (tas nekas, ka no viņa vēl nav piedzīti 15 miljoni par naudas aizpludināšanu no šīs pašas Latvijas finanšu sistēmas), tā vien šķiet, ka citi līdzīgi darboņi arī būs nopelnījuši savus apbalvojumus!
Lasīt visu...

6

Varbūt visi „stupid people” nemaz nav „stupid people”, bet tikai daļa, un ar tiem citiem es solidarizēšos

FotoZinu, ka tūlīt sāksies kārtējais ķengu vilnis, tādēļ uzreiz uzrakstu savu nostāju. Tātad, uzskatu, ka mediķi ir malači, ka izgāja ielās. Sen jau vajadzēja un vajag vēl. Ne tikai viņiem, arī skolotājiem, policistiem, visiem, kam solīts gadiem. Mēs paši Re:Baltica esam neskaitāmi daudz rakstījuši par mazām algām, katastrofālo medmāsu trūkumu, budžeta ačgārnībām. Radot spiedienu, ir iespējams radīt arī pārmaiņas.
Lasīt visu...

21

Atlajst sajmu?

FotoEs ar visām četrām iestājos par brīvību. Piemēram, mūsu valsts iedzīvotājiem ir brīvība rosināt Saeimas atsaukšanu. Taču, manuprāt, brīvu izvēli var izdarīt tikai tas, kurš apzinās, ko dara, un ir informēts par visiem notikuma aspektiem, nevis ļaujas histērijai. Es zinu, ka ir forši spēlēties priekšniekos, bet te būs pāris fakti domas rosināšanai:
Lasīt visu...

18

Kaspars Dimiters: Mātes Latvijas vēstule

FotoKur esi, dēls? Jau viesnīcā vai teltī? Vai arābus lūgt, lai man druvas zeltī? Te nu tik vientuļi. Mirst ūdens, akai vinda. Neviena kaimiņa. Vien baļķvedēju rinda.
Lasīt visu...

12

Vienvērtīgs ir katrs cilvēks (lai ko tas arī nozīmētu): runa pie Brīvības pieminekļa 2019. gada 18. novembrī

FotoMīļie latvieši! Latvijas cilvēki Rīgā, Latgalē, Vidzemē, Zemgalē, Kurzemē un visā pasaulē!
Lasīt visu...

21

Valstsgribas valstsnegribas ēstgriba

FotoSaruna par reālo “valstsgribu” un “valstsgribas” iluzoriskumu ir aktuāla visu laiku. Taču 18. novembra kontekstā tāda saruna ir īpaši aktuāla, atsedzot patiesību un melus nošķirot no patiesības. Pašlaik šajā procesā valdnieks ir “nācijas tēvs” ar savu ārēji izskaistināto, bet mazsaturīgo daiļrunību. Tā palīdz atgādināt par patiesību un nosodīt melus. 
Lasīt visu...

10

Mucā

FotoPadomju valstī dzīvojušie izstrādāja tikai šim režīmam atbilstošu «dzīvesziņu». Šodien mēs to dēvētu par «Kā labāk dzīvot». Kā labāk, kā gudrāk, kā pareizāk, kā izdevīgāk un citus «kā» padomju pilsoņi apvienoja vienā, un oriģinālvalodā tas skanēja tā: «Солдат спит, а служба идет!» «Kaut kareivis guļ, tā dienesta laiks virzās uz priekš un tuvojas beigām».
Lasīt visu...

21

Politiskai intrigai – birokrātisks restarts

FotoCitur Latvijā šo ziņu pat nepamanīja, taču jūrmalniekus tā nervozē: oktobra sākumā ģenerālprokuratūra atjaunoja apsūdzību Gatim Truksnim par Zaļo un zemnieku savienības "iespējamu nelikumīgu finansēšanu”.
Lasīt visu...

18

Gribētos zināt, kuram gan šādai nelietībai pacēlās roka

FotoPadsmit gadus nostrādājot PR jomā un daļēji tieši tādēļ no tās aizejot, šādas metodes (skat. zemāk), protams, nepārsteidz. Tomēr gribētos zināt, kuram gan šādai nelietībai pacēlās roka. Neba nu žurnālists pats iedomājās. Kuram šķiet, ka tiem, kas var glābt veselību un pat dzīvības ikvienam no mums (tai skaitā arī ikvienai no 100 "gudrajām galvām"), nevajadzētu nodrošināt jau apsolīto? Jo šis jau nav stāsts par to, ko dara un kā ārstē kāds konkrēts ārsts, bet gan pretsitiens tam, par ko Dr. Aizsilniece cīnās visu mediķu vārdā. Un tas ir nožēlojami.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Var gadīties, ka vienu rītu Šveices advokāts būs "pārdozējis" viagru un viņam blakām gauži raudās skaists puisītis

Nav tālu tā dieniņa, kad visiem „arestētās mantas afēras”...

Foto

Atraktīvā politiskā hronika: novembra sākums

1.novembrī “nācija” varēja priecāties par “nācijas tēva” kancelejas vadītāja Teikmaņa atraktīvo sprēgāšanu. Citāts no teksta par Valsts prezidenta budžeta palielināšanu 2020.gadā: ""Tad,...

Foto

Ko varbūt teiktu Olivers Kromvels par “liberālo” Latviju

Karavadoņa un politiķa, tālākā Lorda protektora Olivera Kromvela runas, 1653.gada 20.aprīlī padzenot parlamentu, lokalizējums. Neļausim Latvijas “demokrātijai” nonākt...

Foto

Kas ir Latvijas Universitāte - Muižnieka brigādes dzīres vai augstskolas izcilība?

Jau drīzumā tiesai būs jālemj, vai bēdīgi slavenās Latvijas Universitātes (LU) pagaidu rektora Indriķa Muižnieka...

Foto

Populistu rotaļas: uz kārts likta Latvijas nākotne

Ceturtdien pie Saeimas notika vieni no lielākajiem protestiem pēdējo gadu laikā, kuros piedalījās vairāki tūkstoši mediķu un viņu atbalstītāju....

Foto

Kas notiks, kad visi sāks visu vērtēt pēc komerciālās atdeves?

Reti kurš nepamanīja Latvijas Radio darbinieku skaļo sacelšanos par zemajām algām. Tā ir tikai aisberga redzamā...

Foto

Lembergs pret Latviju Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par nevainīguma prezumpcijas pārkāpumu

2019.gadā esmu vērsies Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par Vides aizsardzības un reģionālās attīstības...

Foto

LNT Ziņu dienesta kolektīvā vēstule

1.decembris būs pēdējā diena, kad ēterā iziesim mēs - LNT Ziņu dienesta komanda, un pēc tam beigs pastāvēt LNT Ziņu dienests...

Foto

Unikālais izaicinājums

Vai pie mums visi saprot, ka fotogrāfijā ir fiksēts izaicinājums? Vai tie cilvēki, kuri fotogrāfijā saskata izaicinājumu, savā mūžā ir sastapušies ar vēl lielāku...

Foto

Vai tieslietu ministrs apšauba tiesu varas autoritāti

Latvijas Tiesnešu biedrība vairākkārt paudusi nostāju par Ekonomisko lietu tiesas izveidi, kas kopumā atbilst Tieslietu padomes viedoklim - jaunas...

Foto

Cilvēkiem šobrīd tiek atņemtas fundamentālas tiesības uz taisnīgu un objektīvu tiesu bez korupcijas

Otrdien, 5. novembrī, Ministru kabineta sēdē tika skatīts likumprojekts "Grozījumi likumā "Par tiesu...

Foto

Sabiedrībai ir radīts nepareizs priekšstats, mūsu tiesu sistēma darbojas labi: uzruna Latvijas tiesnešu ikgadējā konferencē

Mūsu sabiedrības un kopējās identitātes pamats ir kopīgu vērtību kopums, kas...

Foto

Mazais brālis ir apjucis

Kā jau ierasts, uzreiz pēc “Saskaņas” kongresa savu kongresu rīkoja arī “Gods kalpot Rīgai”. Līdz šim šī partija bija “Saskaņas” mazais brālis,...

Foto

Kāpēc Krievijas mūziķim Grigorijam Ļepsam sen bija jāaizliedz iebraukt Latvijā?

Ir gana daudz iemeslu. Viņš pats nekad nav noliedzis senas un tuvas draudzīgas pazīšanās ar Krievijas...

Foto

Pārdomas par nāvi

Par eitanāziju, medicīniski asistētu pašnāvību un tiesībām uz cieņpilnu nāvi diskutē politiķi, prese, sabiedrība un mediķi, turklāt diskutē laiku pa laikam. Šīs diskusijas...

Foto

Garkalnes domes priekšsēdētājam steidzami jāsniedz paskaidrojumi par Valsts kontroles pārbaudē atklātajiem pārkāpumiem

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (AP!) pieprasa Garkalnes domes priekšsēdētājam Mārtiņam...

Foto

Humānisma sagraušana

2019.gada 29.oktobrī medijos parādījās informācija: “Tiesībsargs Juris Jansons vērsies Satversmes tiesā, apstrīdot kā pamatlikumam neatbilstošus valdības noteikumus par ģimenes vai atsevišķi dzīvojošas personas atzīšanu...

Foto

Iespējams, ka koalīcija ir pārpratusi slaveno pirmsvēlēšanu saukli “Valstij jāsāk ar sevi”

Aicinām finansējuma partijām no valsts budžeta būtisko pieaugumu atlikt kā minimums līdz nākamās Saeimas...

Foto

Padomju spiegi Bulgārijā un tepat Latvijā – „quo vadis Europa”?

No neilgās padomju bērnības man atmiņā ir palikušas tikai pāris lietas – ta,s kā nesu pirmās...

Foto

Nauda veselības aprūpei ir, bet nav politiskās gribas

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) ir veikusi padziļinātu Latvijas un kaimiņvalstu budžetu analīzi un secinājusi, ka ir iespējams nodrošināt...

Foto

Aizkustinošas pieticības ekselence

Tautas paruna neder. Vējonis nav vilks, bet Levits nav lācis. Tas, no kā bēga “nācija”, īstenībā nav vilks, un “nācija” īstenībā neuzskrēja lācim,...

Foto

“Saskaņa” izvēlas stagnāciju

Sestdien notikušajā kongresā “Saskaņa” neizmantoja iespēju jaunam restartam un izlēma saglabāt esošo situāciju, izvēloties stagnāciju. Par “Saskaņas” jauno līderi tika ievēlēts smagsvars un...

Foto

VARAM „neapbižo(t)” Zemgali

Šobrīd nozīmīgākās un ilgtermiņā lielāko ietekmi uz Latviju kā valsti nesošās pārmaiņas ir administratīvi teritoriālā reforma (ATR). Reformai būtu jāsaved kārtībā valsts reģioni,...

Foto

Teātris nav „Rimčiks”: atklātā vēstule teātra sabiedrībai

Visos Latvijas medijos tagad katru dienu bez apstājas tiek "pilināta" ideja, ka mākslinieciskā vadītāja funkcija ir vecmodīga ideja, no...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: "animal symbolicum"

Cilvēku par „animal symbolicum” ieteica dēvēt izcilais vācu filosofs Ernsts Kasīrers (1874- 1945). Viņa ieskatā tradicionālais cilvēka apzīmējums „animal rationale” neatbilst...

Foto

Privāto automobili no 2021. gada nevarēs atļauties iegādāties ļoti liela iedzīvotāju daļa

Latvijas Transportlīdzekļu tirgotāju asociācija (LATTA) aicina Latvijas sabiedrību pievērst uzmanību un iestāties pret valdībā...

Foto

Vai tiek bruģēts ceļš uz kārtējo Satversmes tiesas spriedumu?

2019. gada 11. oktobrī Valsts kanceleja publicējusi jauno valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu atlīdzības likumprojektu “Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu...

Foto

Apdraudēta daudzu pamatskolu pastāvēšana

Latvijas Pašvaldību savienība (LPS) nosūtījusi vēstuli visām Saeimas frakcijām, paužot bažas par apdraudējumu bērnu tiesībām apmeklēt pamatskolu pēc iespējas tuvāk dzīvesvietai un...