Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

papildus

25.08.2021. 18:38

4.Mežsaimnieki, lauksaimnieki un IT produkta režotāji, kuriem ir savs bizness un produkts, līdz ar to ir neatkarīgi un trenēti.

Atbildēt

4.institūcija

25.08.2021. 01:24

Bendiks aizmirsa pieminēt arī jaundibināto taksidermijas skolu, kas iemūžinās tos liberastus, kas nebūs paspējuši sasēsties motorlaivās uz Zviedriju.Nevajag fantazēt par to , ka tūkstots pidrillu no Kanādas , kas čillē Ādažos, ies smērēt rokas un šaut civīlistus, lai krišotu saujiņu deklasētu korumpantu un klaju deģenerātu

Atbildēt

Atis Priedītis

24.08.2021. 13:55

»

A.Priedītim- bet jūs nepateicāt

no kuras personas netika pieņemtas rekomendacijas


Kurš tieši Lapsam uzdeva mani vairāk nepublicēt nezinu. Līdz mani atnāca kāda cilvēka e-pasta vēstule, kurā tiku informēts par to, ka arī šis portāls manus rakstus vairāk nepublicēs. Atbildi pavisam noteikti zina pats L.Lapsa tikai skaidrs, ka arī viņš visu noliegs. Ļoti aktīvi visiem portāliem mani ķengājošas vēstules izsūta Elita Veidemane, varbūt, ka arī Lapsa ir saņēmis viņas vēstuli.

Atbildēt

A.Priedītim- bet jūs nepateicāt

24.08.2021. 13:36

no kuras personas netika pieņemtas rekomendacijas

Atbildēt

autoram

24.08.2021. 12:42

Vismaz Jums kā Šķēles u.c.izsūtāmajam vajadzētu zināt, kas ir režīms un kā izpaužas demokrātija. Demokrātija nav visatļautība, kad lapsas var tiražēt melus un puspatiesības un vientiesīgus ļautiņus kūdīt pret valsti

Atbildēt

Atis Priedītis

24.08.2021. 12:40

Man savulaik izdevās šajā portālā publicēt veselus deviņus rakstus. Pēc tam visas publikācijas tika nepieņemtas. Kāds cilvēks man pa kluso pačukstēja, ka L.Lapsa arī esot saņēmis ieteikumu Priedīti vairāk nepublicēt. Secinājumus izdariet paši.

Atbildēt

motorhead 1916

24.08.2021. 10:40

Tautu var glaabt tikai heteroseksuaala sabiedriiba, nevis pedinju varza.

Atbildēt

Prokuror māksliniece evija freidenfelde sedeniece

24.08.2021. 08:28

»

FKK

Vispār Liepnieku un Lapsu nevar bāzt vienā maisā. Lapsa ir publicists, žurnālists. Krietni rezultatīvāks par, piemēram, Domburu. Jo Domburs jau tā īsti nevienu tā nav atmaskojis, ka politiķa karjera aiziet pa pieskari balstoties uz pētnieciskiem faktiem. Lapsa ir atmaskojis daudzus un daļa ir prom no...


Tiesnesi Strazdu. 3biroja Montikus ivasenko tomasevus sozinovus Kuzim 50g jubileju Prokuror plejadi Nazarovus skalbi grutupa pastnieka gaitas. L.Lapsa vairak to Korupcijas perekli atmasko ka Visi DP vid Ieksejai arejais biroja atvases.

Atbildēt

paklau

24.08.2021. 08:15

Feini, spiežu mīnusu, uzlec plus.

Atbildēt

FKK

24.08.2021. 07:37

Vispār Liepnieku un Lapsu nevar bāzt vienā maisā. Lapsa ir publicists, žurnālists. Krietni rezultatīvāks par, piemēram, Domburu. Jo Domburs jau tā īsti nevienu tā nav atmaskojis, ka politiķa karjera aiziet pa pieskari balstoties uz pētnieciskiem faktiem. Lapsa ir atmaskojis daudzus un daļa ir prom no politiskās skatuves.
Liepnieks vairāk ir diezgan neveiksmīgs polittehnologs, kura zvaigžņu stunda bija tālajos Šķēles laikos. Tad viņš nesekmīgi mēģināja lobēt čečenu biznesmeni, zālītes legalizāciju, afēru ar ebreju īpašumu "kompensāciju," utt. Šobrīd viņš barojas no lobiju projeltiem, kurus nav paspējis pievākt Jaunps ar Pūci. Bet reālas ietekmes viņam sen vairs nav. Viņš iztirgo vecus laurus pēdējiem lētticīgajiem.
Domājams, ka Liepnieku paņēma, lai tik klaji neizskatītos tieši uzbrukums Lapsam.

Atbildēt

Tāpēc jau žīds Levits teic,

24.08.2021. 06:43

»

ak, jūs, naivie...

Zemessardze jau sen ir iznīcināta, palicis tikai nosaukums! Visi patriotiski noskaņotie to atstāj, tiklīdz iepazīst patieso situāciju pie komandieriem ivanoviem, petroviem, sidoroviem u.t.t. Paliek nozombētā jaunākā paaudze ar ilūzijām, ka aizstāv Latviju


la zemessardze irmūsu cerība, kas aosargās kliķi. Jau oficiāli pateikts, ka zemessardzei (petroviem, ivanoviem, sidoroviem) nebūs obligāta valcinācija.

Atbildēt

Sviests

24.08.2021. 00:36

Labāk, Bendik, paskaties uz Latviju un Eiropu, kāda korupcija un dagradācija ir šeit. Kāda Kabula, skatāmies ko esam ļāvuši izlaupīt šeit..

Atbildēt

ak, jūs, naivie...

24.08.2021. 00:29

»

Levits par zemessardzi

ka tā ir mūsu (lasi ebreju) cerība, jo netiks pakļauta obligātai vakcinācijai pretēji armijai


Zemessardze jau sen ir iznīcināta, palicis tikai nosaukums! Visi patriotiski noskaņotie to atstāj, tiklīdz iepazīst patieso situāciju pie komandieriem ivanoviem, petroviem, sidoroviem u.t.t. Paliek nozombētā jaunākā paaudze ar ilūzijām, ka aizstāv Latviju.

Atbildēt

objektīvs

23.08.2021. 19:58

»

...tikai nedodiet Mārcim dzert...

Skaidrā prāta šādu nobeigumu nesacerēt


1. latviska skola - sen jau par vēlu;
2. dziesmu svētki - nu jau par vēlu;
3. Zemessardze - pseidomilitāri pļēguri ar pusprivātiem stroķiem NAV jānotur par katru cenu, drīzāk pretēji, ja patiešām gribam sevi saglabāt kā tautu.

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

23.08.2021. 19:19

Tās trīs lietas, "kas zāļu skapītī stāv..", kuras "fundamentāli vajadzīgas" Bendikprāt, "..ja gribam saglabāt sevi, kā tautu.." ir tīrs
PARĀDNIEKA - DZINTARA retorikas līmenis.
Varbūt Bendiks ir NA iestājies..?

Atbildēt

Kuce Kucina

23.08.2021. 19:08

»

...

kas ir kucina


Jau šomēnes beidzas Satversmes tiesas priekšsēdētājas Sanitas Osipovas pilnvaras. Kandidāts vakantajam amatam jāizvirza valdībai, un, visticamāk, tā būs Valsts prezidenta priekšādiņas padomniece Irēna Kucina.

Atbildēt

valdis i

23.08.2021. 18:37

Mārča viedoklis var nepatikt, Mārcis var nepatikt. Bet, vai jums visiem patīk tas, kas notiek Latvijā? Un, vai atceraties, no kura gala pūst zive? Imho, pārvaldības sistēma ir ar savu eksistenci pierādījusi, ka tā ir jāmaina, jo tās gadu no gada kļūst nespējīgāka. Krievi vainīgi? Geiropa vainīga? Amerikāņi vainīgi? Kovids vainīgs? Mārcis vainīgs? Muļķības!

Atbildēt

Pēteris

23.08.2021. 18:23

»

Skumjais Bruņinieks

Lielzaglis Šķēle reiz par savu rokaspuisi Bendiku teica - "..tikai nedodiet Mārcim dzert...


Atkal bordāntaunas salašņa uzcepis kārtējo palagu! Tev maksā par vārdiem, burtiem vai teikumiem? Galvenais nolikt autoru, kurš nepūš tavu saimnieku stabulē!

Atbildēt

www.govlawyer.lv

23.08.2021. 18:08

Napoleons:

kareivis ilgi un grūti cīnīsies -
par krāsainu lentīti (apbalvojumu).

Atbildēt

TYT

23.08.2021. 18:02

Bendiks: "Manā saprašanā paliek trīs institūcijas, kuras mums jānotur par katru cenu, ja gribam sevi saglabāt kā tautu cauri šai neizbēgamajai ģeopolitiskajai turbulencei. Un tās ir: 1. latviska skola; 2. dziesmu svētki; 3. Zemessardze."

Šķiet, ka viņam neviens nav parādījis pēdējo 20+ gadu demogrāfiskās tendences. Lai iepriekšminēto noturētu nepieciešami cilvēki, kuriem latviešu valoda ir dzimtā. Latviešu skaits ir dramatiski sarucis un šis sabrukšanas process turpinās aizvien straujāk. Nu vienkārši nebūs vairs to latviešu pietiekamā skaitā pāris paaudžu laikā. To var labi redzēt, ja ir kaut kāda nojēga par cipariem, statistiku. Un te nelīdzēs latviskā strausveidīgā bubināšana "būs jau labi."

Atbildēt

Asaka

23.08.2021. 17:21

Mārcis neapšaubāmi ir skaļš publicists, taču, diemžēl nav mūsu patriots! Tālajos rīta rosmes laikos trio, Kolāts, Liniņš un Bendiks ar seklo, vulgāro joku plāšanu, nav aizmirsti. Pa laikam šo varoņu ataugas publicējās, varbūt labāk būtu paklusēt, nevis būt idiotiem !!! Vai tiešām,vēl ir pieprasījums, pēc šādiem ērmiem?

Atbildēt

Vecais

23.08.2021. 17:07

Pazītu Mārci no 5 gadu vecuma.Viņš nekas nav bijis dzērajs,pat ne iedzērajs,....ļoti sportisks cilvēks.
Daudziem viņš nepatīk,jo VIŅŠ IR NEATKARĪGS !

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

23.08.2021. 16:32

1. Ļoti labs salīdzinājums ar Kabulas režīmu. Tik tiešām interesants jautājums, cik ilgi noturētos šis LV režīmiņs, ja to pārstātu finansēt un balstīt tie, kuri to dara šobrīd?
2. Par zemessardzi ... jūs pajautājiet kādam uzņēmējam, kurš medz piedalīties dažādos konkursos, ko viņš par šo struktūru domā? Esmu uzdevis šādu jautājumu. Atbilde: "Pati korumpetāka no visām."

Atbildēt

...

23.08.2021. 16:26

kas ir kucina?

Atbildēt

Jons

23.08.2021. 15:47

Mēģināju vēlreiz ieslēgt Latvijas tv.Nācās izslēgt,jo tur atkal ārdijās vecais okupantu VĻKJS sekretārs,okupācijas armijas virsnieks lieloties ar veselas tautas apmaušanu,gandrīz miljona latviešu izdzīšanu savas sugas brāļu -koloborantu labklājības nodrošināšanai.Grūti panest šo tautas 30 gadīgo morālo un fizisko pazemošanu!

Atbildēt

...tikai nedodiet Mārcim dzert...

23.08.2021. 15:45

»

Skumjais Bruņinieks

Lielzaglis Šķēle reiz par savu rokaspuisi Bendiku teica - "..tikai nedodiet Mārcim dzert...


Skaidrā prāta šādu nobeigumu nesacerēt:


Manā saprašanā paliek trīs institūcijas, kuras mums jānotur par katru cenu, ja gribam sevi saglabāt kā tautu cauri šai neizbēgamajai ģeopolitiskajai turbulencei. Un tās ir: 1. latviska skola; 2. dziesmu svētki; 3. Zemessardze.

Atbildēt

!!

23.08.2021. 15:33

pret vēju vienmēr iet nav bijis viegli, bet sabiedrībai ļoti vajadzīgi. Visiem drosmes un spēka nepietiek....cienīsim tos, kuri to spēj

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

23.08.2021. 15:28

Lielzaglis Šķēle reiz par savu rokaspuisi Bendiku teica - "..tikai nedodiet Mārcim dzert..!".
Pirmkārt, aizdomīgi jau, ka rakstā iztrūkst vārdiņš - "aumēž"..
Atbalsts Lato Lapsam un Liepniekam ir saprotams, bet tālākais..analīze "Odesa,Hamburga,Rīga"..tik vāja un virspusēja, parasti Bendiks kvalitatīvi analizē un spriež. Protams, ar savu liekulības devu, jo personīgi ir roku pielicis valsts nozagšanā, kalpojot Šķēlem.
Savulaik lielījās visiem ar to, ka vienā naktī palīdzējis Ulbrokas bārdainajam biseksuālim izdomāt un reģistrēt simts fiktīvas firmas..katram skaidrs, lai naudu atmazgātu un ienākumus slēptu.
Stāstīja to viņš ar tādu humoriņa pieskaņu un reizē varēja redzēt lepnumu viņa sejā... cik izveicīgs ir viņa saimnieks un kā uzticās Mārcim, liekot tādas lietas darīt.
Bet kronis, protams, raksta beigās.."latviešu tautu spēs glābt latviskas skolas, Dziesmu svētki un zemessardze...par katru cenu esot tas jānotur.."
Ko Jūs padomātu par tādu ārstu, kuram ar onkoloģiju slims cilvēks, kuram metastāzes pa visu organismu, jautātu - "dakter, cik man atlicis dzīvot un kādas zāles mani var glābt?", bet dakterītis gudri atbildētu - "..manā saprašanā ir trīs fundamentālas lietas, kas varētu Jums glābt dzīvību un dot ilgu dzīvošanu...tās ir - esiet latvisks, vairāk dziediet un nodrošiniet savu apsardzi..".

Atbildēt

Nika

23.08.2021. 15:03

Piekrītu katram M. Bendika vārdam.

Atbildēt

stāvventilators saniknots

23.08.2021. 14:31

attiecības ir oscilējušas
iepriekš neanonsēta vizīte

Atbildēt

forcemajeure

23.08.2021. 14:20

arturs priedītis, kas te kādreiz publicējās. iečekojiet pamfletu Necilvēks, tas no viņa

Atbildēt

?

23.08.2021. 14:10

Vai autors pats vispār saprot ko uzrakstījis? Sāk uz nulles attiecībām esošo Jurģa un Lato aizstāvēšanu un pabeidz ar .............. latvisku skolu un dziesmu svētkiem.
Nu kāds sakars mūsu tautas pamatvērtībām ar diviem ļoti pretrunīgas reputācijas subjektiem?

Atbildēt

Zemessardze

23.08.2021. 14:07

Piekrītu cienījamam autoram. Zemessardze ne tikai jāsaglabā, bet jāpadara par patstāvīgu tautas spēku uz kuru var reāli paļauties, īpaši gaidot lielo nezināmo-būtu svarīgi mūsu mājsaimniecības un nacionālos uzņēmumus nosargāt no banku hiēnām un drosminiekus, kas riskē līst uz barikādēm, no vidiem, šmidien un visvisādiem specdienestiem.

Atbildēt

jautājums

23.08.2021. 13:48

Es tikko ierakstīju komentāru, pārliecinājos, ka viņš ir vieta. pēc pāris munūtēm atvēru, jau pazudis. Gribēju ierakstīt komentāru par citu rakstu, kuru tur neņēma pretī - arī šeit nav iespējams pievienott. Spied plusu, izlec minuss, spied minusu, izlec plus. Lato, Kas notiek???Tiek izdzēsts pēdējais gaismas stars, kas vēl lauzās cauri melu tumsai?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Iesniegums par iespējamiem Bērnu tiesību aizsardzības likuma pārkāpumiem "Riga Pride" laikā

FotoLaika periodā no 2022.gada 13.jūnija līdz 19.jūnijam Rīgā norisinājās "Riga Pride", kas vispārzināms ir Latvijas lesbiešu, geju, biseksuāļu un transpersonu (turpmāk – LGBTQ) ikgadējs pasākums, kura ietvaros 18.jūnijā tika organizēts gājiens un koncerts Vērmanes dārzā, ar mērķi  popularizēt LGBTQ tiesības.[1]
Lasīt visu...

15

Muļķība tik drīz nav gāžama, tomēr visi sauc, cik spēka, – palīdziet, glābiet Ivetu!

FotoŠī ir patīkama atkalredzēšanās ar sabiedriskās politikas centra “Providus” direktori un vadošo pētnieci, augstās Sorosa mācības koordinatori un vieslektori Latvijas augstskolās Ivetu Kažoku. Vecajā paziņā vēl kvēlo uguns, verd dzīvības sulas un neapdzēšams cīņas gars, īsi sakot, Iveta kustas kā dzīvsudrabs!
Lasīt visu...

21

Šis bija labs samits

FotoNATO samits Madridē ir noslēdzies. Nepārspīlējot var teikt, ka tas bija viens no būtiskākajiem pasākumiem Alianses pēdējo desmitgažu un arī Latvijas vēsturē.
Lasīt visu...

21

Kļūdainais “kļūdu labojums” aptieku noteikumos ir lielveikalu un lielo slimnīcu, nevis pacientu interesēs!

FotoTiekoties ar Veselības ministrijas Farmācijas departamenta pārstāvi Artūru Grīgu, Latvijas Pensionāru federācija un citu organizāciju pārstāvji atkārtoti lūdza apturēt t.s. “Aptieku noteikumus”, kas topošajā redakcijā būtiski lobētu lielveikalu un lielo slimnīcu intereses, bet pilnībā atstātu novārtā iedzīvotājus, kuri dzīvo mazapdzīvotās vietās.
Lasīt visu...

21

NATO superplāns “Baltijas slazds”

FotoIgaunijas premjere Kaja Kallasa atklāja žurnālistiem, ka NATO aizsardzības plāns attiecībā uz trim Baltijas valstīm paredz atļaut Krievijas bruņotajiem spēkiem tās ieņemt un pusgadu marinēt krievu zaldātus ES pažobeles ekonomiskās krīzes, politisko intrigu un sodomijas purvā. Ja okupanti šajā laikā nenojūgsies un paši neaizmuks, tad pēc 180 dienām Baltijas zemes atbrīvošot (lasi – pievienošot atpakaļ ES).
Lasīt visu...

15

Tikai nesmejieties, es atkal mēģināšu tiesāties un šoreiz kā tēvs un vīrietis gan noteikti uzvarēšu! Es un mans spēcīgais gars!

FotoUn tagad pats svarīgākais. Tas, kas notiks tālāk, ir sekojošais. Es savā un savu bērnu un ģimenes vārdā vērsīšos tiesā pret Latvijas Republiku. Pret Levita, Kariņa, Rinkēviča, Pabrika, Dzintara režīmu. Tā būs pirmā tiesvedība valsts vēsturē, kur vienlaikus politiķis, vīrietis un tēvs cīnīsies par savu bērnu interesēm. Cīnīsies un uzvarēs Latvijas valsti, pierādot, ka Latvijas valsts politiski un materiāli izrēķinājās ar Gobzema ģimeni, tostarp aizskarot divu nepilngadīgu bērnu intereses.
Lasīt visu...

6

Vēstule ģenerālprokuroram Stukānam: par naida noziegumu jāsaņem reāls cietumsods

Foto"4. maija deklarācijas klubs" vēršas pie Jums, lai rastu jēgpilnu risinājumu naida nozieguma izpausmei, kas norisinājās šā gada 20. maijā pēc gājiena "Par atbrīvošanos no padomju mantojuma" un ir satraucis visu Latviju. Gājiens bija mierpilns, vērsts uz demokrātiskas Latvijas valsts nākotni, kura sevī ietver tos mūsu valsts iedzīvotājus, kuri savās domās un rīcībā ir pret agresiju kā Latvijā, tā arī Ukrainā.
Lasīt visu...

21

Anitas Muižnieces dubultie standarti ciniski turpinās

FotoŠā gada maija beigās Valsts policijas (VP) Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvaldes 2. nodaļa nosūtījusi prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai kriminālprocesu pret maksātnespējas administratoru un viņa pilnvarotu personu, kuri gandrīz desmit gadu laikā no maksātnespējīga uzņēmuma piesavinājušies vairāk nekā 1,4 miljonus eiro
Lasīt visu...

13

Vēsturisks solis Eiropas Savienībā – EK nākusi klajā ar priekšlikumu Dabas atjaunošanas likumam

Foto22. jūnijā Eiropas Komisija nāca klajā ar vēsturisku priekšlikumu likumam par dabas atjaunošanu, kura mērķis ir atjaunot mūsu ekosistēmas un atgūt dabu visā Eiropā – gan lauksaimniecības zemēs un jūrā, gan mežos un pilsētvidē. Komisija arī apstiprināja priekšlikumu par 50% samazināt sintētisko pesticīdu lietošanu līdz 2050. gadam.
Lasīt visu...

10

Kam pelnīs pensijas mūsu bērni?

FotoPensiju "netaustāmo" līmeņu iemaksas nevajadzētu nodot bankām, bet nodot konkrētā iemaksātāja vecākiem - valsts fondam, kurš neuzkrāj neko, bet izmaksā iemaksu konkrēti bērna (iemaksātāja) vecākiem uzreiz, tikko šajā fondā līdzekļi ienāk.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Nenopietnā rotaļa

Vasaras saulgrieži ir laiks, kad pati daba uz brīdi sastingst, lai ceļu pretī gaismai mainītu uz ceļu pretim tumsai. Attieksme pret gaismu un tumsu...

Foto

Atkal "Bolt" taksists: kā policija reaģēs uz kārtējo naida noziegumu?

Vakar “Krustpunktā” bija diskusija, vai patiešām tiesībsargājošās iestādēs realitāte ir nulles tolerance pret jebkādām kara, agresijas...

Foto

Boikots – trumpis kliķes piedurknē

Tautas galīgās nopotēšanas pret kroņa vīrusu (IMHO – nomušīšanas) plāns rudenī jau ir cilvēces izdeldētāju Latvijas dienderu darba kārtībā. Tā īstenošana...

Foto

Ir jāaptur šis briesmīgais rusofobijas uzliesmojums

Kad sociālajos tīklos virmo diskusija par to, vai kādam mediķim konkrētā situācijā vajadzēja vai nevajadzēja “reanimēt krievu”, manuprāt, ir sasniegts...

Foto

Putni pārsvarā ir monogāmi, daudzi – homoseksuāli: ko es uzzināju, braucot ar laivu pa Salacu

Es pirmo reizi iemīlējos bērnudārzā - Viņa gulēja diendusu gultā, kas...

Foto

Par "audzēšanu"

Nekad nesaki "ES audzēju". Tas izklausās lielīgi un uzpūtīgi. Bet - pats galvenais - tie ir MELI. Tu pat kārpu uz sava deguna nevari...

Foto

Skolmeistaru nebūšanas

Nule pie Saeimas notika Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) rīkots pikets. Kopā ar līdzjutējiem sapulcējās aptuveni 3000 cilvēku. LIZDA priekšsēdētāja Inga Vanaga mēģināja pārliecināt...

Foto

Eiropas Cilvēktiesību tiesa pieņem vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem Krievijā

Šī gada 7. jūnijā Eiropas Cilvēktiesību tiesa (ECT) pieņēma vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem...

Foto

Īpaši uzņēmējiem. Biznesam. Saldumu fabrikai „Laima” un ikvienam

Maza atkāpe vēsturē. Pirmsākumos par ļaunumu uzskatīja komunistisko režīmu. Komunistus un čekistus. Pret šo režīmu iestājās Latvijā dzīvojošie...

Foto

Ja aizkulišu spēlētājs manipulē ar veselu frakciju...

Šodien jau ir skaidrs, ka es tieku atcelts no Saeimas drošības komisijas vadītāja amata. Reizē ar to es pametu...

Foto

Mūsu lieliskos karjera plānus nomelno nesaprātīgi un nepareizi domājoši ļautiņi!

Laikā, kad pasaule aktīvi cīnās ar pieaugošo viltus ziņu un dezinformācijas izplatību, ar nožēlu varam secināt,...

Foto

Par “padomju mantojumu”

Pēdējā laikā publiskajā telpā arvien neatlaidīgāk un uzbāzīgāk tiek sēta un kultivēta ideja par kaut kādu atbrīvošanos no “padomju mantojuma”. Parasti tas notiek...

Foto

Izsūtīto brīvība ir mana brīvība

„24. februāris manas ģimenes un manas klases atmiņā paliks kā baiļu un neziņas datums. Nepiedodams krievu iebrukums ukraiņu zemē. Vai atkal...

Foto

Nauda, veselība, veselības pratība un priekšvēlēšanu gaisotne

Priekšvēlēšanu gaisotnē sarosījušies ne tikai tie, kas nolēmuši balotēties un tikt ievēlēti 14. Saeimā, bet arī tie, kuri vēlēšanu...

Foto

Kariņa kungs, šķiet, jums patiesībā nav īstas sajēgas, vai un kā Latvijas patērētāji tiks nodrošināti ar tiem nepieciešamo dabasgāzes apjomu

Nav šaubu, ka šī vara energokrīzi...

Foto

Ogres novada dome lemj pakļaut postam vietējos iedzīvotājus turpmākos 30 gadus

9. jūnijā Ogres novada domes finanšu komitejas sēdē tika iznīcināta Ikšķiles un Tīnūžu iedzīvotāju iespēja dzīvot drošā...

Foto

Kas notika vakardienas koncerta laikā Liepājā

Jau koncerta sākumā trīs jaunieši no kustības “PAR!”, kas ir partijas “Attīstībai/PAR” pārstāvēta un kuras valdes locekļi ir Daniels Pavļuts...

Foto

"Mocekļiem" ieteicams zināt, cieši ielāgot un atcerēties, ka demokrātijai ir leģitīmas tiesības sevi aizsargāt

Padomju okupācijas režīma laikā ikviena pienākums bija katru dienu pret un par...

Foto

Cilvēks un tauta

Bieži dzirdēts pārmetums par nacionālismu ir atsevišķā cilvēka interešu nerespektēšana. Šī pārmetuma biežā atkārtošana to gan nepadara par patiesību. Tautiskais pasaules uzskats nenoliedz...

Foto

Ja enerģētikas nozarē sitīs X stunda, tad jārēķinās, ka visiem gāzes nepietiks

Pasaule kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 24. februārī ir mainījusies un nekad vairs nebūs tāda kā...

Foto

Kautrīgais epidemiologs

Epidemiologs Jurijs Perevoščikovs medijos* dalās ar pārdomām, aizdomām un padomiem saistībā ar pērtiķu bakām. Sākšu ar to, ka “spečuks” ir vai nu atpalicis savā...

Foto

„Govs” vai „pērtiķa” nācija?

Kā notiek globāli politiskie piebūrumi? Vai tos vienmēr pavada vispārīgs viltus un meli, kam seko draudi, šantāža un varmācība? Kāpēc to apzināti...

Foto

Labas ziņas cilvēku populācijai. Nu, gandrīz labas...

Vismaz uz laiku izgāzies cilvēces izdeldētāju perinātais plāns: panākt, ka pasaules valstu vadības paraksta līgumu, piekrītot pandēmiju laikā atdot...

Foto

Jautājumi Kariņam par valdības gatavību jēdzīgi palīdzēt sabiedrībai un tautsaimniecībai pārvarēt sagaidāmo enerģētikas krīzi

Ņemot vērā globālos politiskos un ekonomiskos procesus, kas saistīti ar notikumiem Ukrainā,...

Foto

Maslova āmurs un uz Pavļuta klavierēm nolikta darba nespējas lapa

“Ja vienīgais instruments, kas tev ir, ir āmurs, tad katru problēmu mēdz redzēt kā naglu” (If...

Foto

Maija Atmoda

Krievijas karš pret Ukrainu un vietējās 5. kolonnas bezkaunība ir izraisījusi latviešu mobilizēšanos Ukrainas atbalstam un savu interešu aizstāvībai. Pilsoniskā pašorganizēšanās, ko “Austošā Saule”...

Foto

Politiķiem jāsaprot, ka sabiedrības integrācija līdzšinējā izpildījumā ir neatgriezeniski izgāzies projekts

Paužot noraidošu attieksmi pret Pārdaugavas okupekļa nojaukšanas lēmumu, Latvijas Krievu savienība (LKS) organizējas protesta akcijas...

Foto

Nepieteiktais karš Latvijā: ar tiem, kuri šeit izturas kā iekarotāji, kā "krievu pasaules" kungi un noteicēji, integrēšanās nebūs iespējama

Šodien mēs zinām, ka 1997. gada jūnijā...

Foto

Četras lietas, kas pazudušas no Dabas resursu nodokļa likuma grozījumiem

Ražotājiem ir nepieciešama finansiāla motivācija samazināt iepakojumu un izmantot pārstrādājamu iepakojumu. Ir jāveicina pārstrādātu materiālu izmantošana...

Foto

Reklāmas, kas nepatīk kustībai „Par!”, ir jāaizvāc!

2022. gada maijā Liepājas ielās ir konstatēti AS “Liepājas autobusu parks” piederoši autobusi, uz kuriem izvietota politiska un neviennozīmīgi...

Foto

Mazliet par situāciju Ukrainā

1. Krievu spēkiem ir vietēja mēroga panākumi, pārraujot frontes līniju Donbasa frontē pie Popasnas pilsētas. Tas ir izdevies, sakoncentrējot spējīgākās vienības, tajā...

Foto

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

Aizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr...

Foto

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

Vācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc...

Foto

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

Enerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To...

Foto

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

Attiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir...

Foto

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

Tagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu...

Foto

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

Kopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan...

Foto

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

Priekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:...

Foto

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

Latvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan...

Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...