Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

west

01.01.2019. 20:30

Tiešām nesaprotami, no kā Latvijā rodas šīs dumjās skuķes un viňķeles, kažokas, čakšas, koļegovas, ābeltiņas u.c. stulbenes un maitas? Vai "normālie" vīrieši vēl ilgi cietīs šo değenerātu invāziju? Pēdējais laiks kaut ko darīt, ne!?

Atbildēt

Taisnība

01.01.2019. 20:19

Pieņemu, ka Lāces kundzes lasīs komentārus. Lūdzu, pacentieties izrauties no sava informatīvā burbuļa un sāciet iepazīt reālo situāciju:
https://voiceofeurope.com/2017/10/mass-islamic-migration-is-destroying-sweden/
Pat ja savos providusainajos rakstos arī turpmāk nevarēsiet atļauties paust patiesību saņemtā honorāriņa dēļ. Nožēlojami...

Atbildēt

Elementāri

01.01.2019. 20:13

Vai nav iespējams izdarīt vienkārši!
Saliekam noziegumu un policijas izsaukumu statistiku OSLO un STOKHOLMĀ līdz 1997. gadam un pēc tam, kad sākās masveida imigrācija uz šīm pilsētām. Varbūt šie fakti vadētu tā saucamajām providus pseidozinātniecēm aizbāzt muti?

Atbildēt

Taisnība

01.01.2019. 20:05

»

Žulis

Ja nostāja, ka migrācija var radīt apdraudējumu Latvijas sabiedrībai, ir pretrunā žurnālistu ētikas kodeksam, tad tas nozīmē, ka šāds žurnālistu ētikas kodekss ir pretrunā Latvijas sabiedrības interesēm un veselajam saprātam. Un par to tad arī vajadzētu debatēt. Bet tik atklāta, rupja un nelietīga demagoģija...


Tie nav nekādi jūdasa graši, tie ir reāli desmiti un simti tūkstoši eiro, kas ieripo providusu un delnveidīgo kasēs, lai apmaksātu velkomistes.
Principā, atbilstoši deklarācijas 17. mērķa c) apakšpunkta formulējumam pat taisnību nedrīkst vairs rakstīt, jo tā var tikt iztulkota vienā no uzskaitītajiem variantiem. Viss žurnālisti, šajā valstī Jūsu darba iespējas ir izsmeltas!

Atbildēt

kļimoviča aita

01.01.2019. 19:43

"providus" ""vadošā"" """pētniece"""

Atbildēt

varētu padomāt, ka

01.01.2019. 19:04

»

izcilības centrs

Vadlīnijas izstrādājam mēs


izkārnāt, nevis izstrādājat?

Atbildēt

varvara

01.01.2019. 18:26

Vispār nav slikta ideja KP.LV par jaunu Latvijas Nacionālo universitāti. Jo LU ir un tiek pārvaldīta no čekas, RSU ir ieperinājušies welkomisti. Visus likvidēt, un taisīt jaunu LNU. Un welkomisti lai iet mazgāt dibenus saviem melnajiem makakiem

Atbildēt

varvara

01.01.2019. 18:20

Uzmanību! Neoplintniece welkamiste snowflake!

Vissmagākos padomju laikos man tomēr bija zināma uzticība līdzcilvēkiem, tie daudzi bija kā bērni cara laikā dziedājuši baznīcas korī un mācījušies labu.

Bet kad nāks šī jaunā neokomjauniešu paaudze, velnu mēs redzēsim.

Atbildēt

Nesapratu

01.01.2019. 17:56

Līdz šim tiku domājis, ka Satversme ir mūsu valsts pamatlikums, izrādās, ka ne. Žurnālistu ētikas kodekss ir stiprāks.
Turpmāk ņemšu vērā.

Atbildēt

Žulis

01.01.2019. 17:52

Ja nostāja, ka migrācija var radīt apdraudējumu Latvijas sabiedrībai, ir pretrunā žurnālistu ētikas kodeksam, tad tas nozīmē, ka šāds žurnālistu ētikas kodekss ir pretrunā Latvijas sabiedrības interesēm un veselajam saprātam. Un par to tad arī vajadzētu debatēt. Bet tik atklāta, rupja un nelietīga demagoģija kā šajā rakstā, ir reti sastopama. Vai tiešām šī raksta autorei tik svarīgi ir tie Jūdas graši, ka viņa par tiem gatava kaut ko tādu rakstīt? Kur viņa ir skolā gājusi? Kas ir tie, kas viņu šādu ir uzaudzinājuši? Katrs zemes stūrītis Latvijā ir slacīts ar mūsu senču asinīm, aizstāvot savu dzīves telpu pret svešiem tīkojumiem. Un te pēkšņi uzrodas tāda Agnese Lāce un paziņo ka aizstāvēt savu zemi pret svešiem tīkojumiem esot pretrunā ĒTIKAS kodeksam, tāpēc visi, kas to vēlas, var izlikties par bēgļiem, nākt šeit un dzīvot. Izskatās, ka šis cilvēks vispār neapjēdz, kas ir ētika un uz ko tā balstās. Ja šādas "ētikas" sludinātāji Latvijā būtu uzvarējuši pirms simts gadiem, šodien šeit tādas Latvijas vispār nebūtu.

Atbildēt

Patiesība

01.01.2019. 17:02

»

Mirdza

Un ko mūsu welkamisti saka par šo? https://twitter.com/V_of_Europe/status/1079098121571979264...


Vispirms iesaku zpētīt patieso civilizācijas vēsturi un noskaidrot, kas Dzīvoja Afrikā pirms tur sāka dzīvot melnie.... un izspieda iepriekšējos iedzīvotajus no turienes. Tad rodas jautājums - kam par ko ir jamaksā?

Atbildēt

Tikai fakti

01.01.2019. 17:00

»

A.P.

Katastrofu paralēlisms ir izprasta parādība. Globālo sociālo problēmu analītikā ir zināms par demogrāfiskās katastrofas un antropoloģiskās katastrofas paralēlismu. „Baltā” rase strauji noveco un izmirst, un paralēli tam strauji zaudē cilvēcisko seju: kļūst iracionāla, idiotiska, morāli izlaidīga. Turklāt...


Toties melnajai rasei nav nepieciešama nekāda degradēšana...jo glupi jau no dzimšanas un to labi pierāda notikumi Dienvidāfrikā pēc aparteīda uc. viņu "augsi attīstitajās"" vastīs...
Ka var dirst, kur daba liek, nav vajadzīgas komunikacijas uc. civilizācijas labumi un t a par jebkuru tēmu.
Var taisīt kebabus, rokas pēc tualetes nemazgajot un slaukot dzinsotots dibenus klientu klatbutne ar rokām, kuram tin kebabu - tepat Rīga... pašu acīme redzētais

Atbildēt

Mirdza

01.01.2019. 16:57

Un ko mūsu welkamisti saka par šo? https://twitter.com/V_of_Europe/status/1079098121571979264
Ja Eiropas lielvalstis uzorganizējušas kārtējo Āfrikas izlaupīšanu, šoreiz - cilvēkresursu izlaupīšanu, tad tās to var atļauties. Bet šoreiz tās nolēmušas iesaistīt arī mazās ES valstis, kurām gan nebūtu ieteicams piedalīties Lielo afērās. Mums nav un nebūs ko maksāt, kad pienāks atmaksas stunda. Un tas ir tikai laika jautājums, kad dabūsiet ne tikai katru āfrikāni uzturēt, bet arī atmaksāt Āfrikai par no tās aizvilinātajiem cilvēkiem.

Atbildēt

blondīne

01.01.2019. 16:04

man tikai viens neskaidrs jautājums: no kādiem līdzekļiem tiek maksāta alga šādām "pētniecēm"un uzturēts fonds "Providus"Ja gadījumā no nodokļiem, tad man, kā nodokļu maksātājam, neviens nav prasījis piekrišanu.Es protestēju !

Atbildēt

Mani gan vairāk interesē

01.01.2019. 15:49

Ko,tik šausminošu,Agnese,šajā brīdī ir ieraudzījusi????! Skat.foto.

Atbildēt

Sorosīti var necensties!

01.01.2019. 15:43

Migrantu radītais sabiedrības apdraudējums ir pārāk uzskatāmi un taustāmi redzams Zviedrijā,Somijā,Vācijā,Nīderlandē,Francijā,Itālijā,Maltā un Grieķijā!Spridzināšanu,noduršanu (kas pat Londonas centrā ir kļuvusi par ikdienu),izvarošanu,laupīšanu,ne ar kādām papīra instrukcijām un kodeksiem aizsegt jau sen vairs nav iespējams!

Atbildēt

NEKĀDUS NELEGĀLOS MIGRANTUS

01.01.2019. 15:26

Ne ES,ne ANO uzspiestus!

Atbildēt

Arturs Nagliņš

01.01.2019. 15:25

Toinbijs uzskatīja, ka kaut kāds augstākais spēks sūta izaicinājumus civilizācijām. Ja civilizācija atrod saprātīgu atbildi izaicinājumam, tad sākas jauns etaps civilizācijas attīstībā. Ja civilizācija neatrod saprātīgu atbildi izaicinājumam, tad sākas civilizācijas pagrimums. Mūsdienu demogrāfiskā pāreja (1960-2050) ir izskaidrojama vienīgi ar kaut kāda augstākā spēka iejaukšanos cilvēces gaitās uz Zemes. Tam savā ziņā piekrita demogrāfiskās pārejas teorētiķis Sergejs Kapica, jo viņš klusēja par demogrāfiskās pārejas iemesliem. Respektīvi, klusēja par to, kāpēc „krāsaino” rasu dzimstība nenormāli ātri un apjomīgi palielinās, bet „baltā” rase izmirst, degradējas, iestieg perversijās, homoseksuālismā, iracionālismā, idiotismā. Eiropeīdi tātad nav spējuši atrast saprātīgu atbildi augstākā spēka jaunākajam izaicinājumam. Saprātīgas atbildes trūkums sekmē eiropeīdu civilizācijas pagrimumu. Tie domātāji, kuri nevēlas atsaukties uz vēstures mistērijām un transcendentāliem spēkiem, koncentrē uzmanību cilvēkam. Dažādu izaicinājumu galvenais avots esot pats cilvēks, cilvēka evolūcijas specifika, tendences utt. Arī Sergejs Kapica rakstīja par izmaiņām cilvēku apziņā kā demogrāfiskās pārejas ieganstu. Katrā ziņā ir redzams, ka cilvēku psihiskais stāvoklis neveicina pretestību planetāri globālajai migrācijai. Augstākais spēks ir atņēmis ne tikai dzimstību, bet arī prātu. Tas pat ir redzams vizuāli cilvēku fotoattēlos.

Atbildēt

Edge

01.01.2019. 14:53

"Naidpilnu, neiecietību veicinošu izteikumu mazināšana publiskajā telpā nāk par labu sabiedrības saliedētībai,..." Tieši tā! Ne bez pamata jau 1959.g. tika veikti pasākumi t.s. nackomunistu "pāraudzināšanai", lai varētu sekmīgi izpildīt Septiņgades plāna uzdevumus. Pat imigrants A.Ezergalis aizokeāna imigrantu dibinātajā valstī ASV, spēja to apjēgt: "Citiem vārdiem krievi, kas ieplūst Latvijā ir sava veida bēgļi." KĀ IZSKAIDROJAMA KRIEVU IEPLŪŠANA LATVIJĀ? ( Jaunā Gaita Nr. 79, 1970 )

Atbildēt

Skaidrs

01.01.2019. 14:52

Sorosa onkulis Lāces jaunkundzei ir labi samaksājis. Un viņa labi pilda savu darbu par ļoti labo aldziņu.

Atbildēt

Vismaz pagaidām.

01.01.2019. 14:47

Pretošanās melnajai uzspiestajai sērgai liecina par sabiedrības veselīgumu. žurnālistu patiesības noklusējumi rada draudus esošajai sabiedrībai. Lai publicē patiesību, ko dara migranti Vācijā, kā uzbrūk iedzīvotājiem - laupa, izvaro utt.Parasti baros. Un viss tas tiek noklusēts

Atbildēt

Patiesība

01.01.2019. 14:42

Kādam gan idiotam ir jābūt, lai savās mājās uzņemtu ciemiņus, kas mūžīgi dzīvos uz saimnieka rēķina? Kuram ir jāmaksā mūžīgie pabalsti utt. Par kādām mierīgām sarunām un uzņemšanu var būt runa, ja cilvekiem tas tiek uzspiests? Kad dažam labam iedzīvotājam pensija ir mazāka nekā melno pbalasti?

Atbildēt

Aklajiem žurnalistiem

01.01.2019. 14:40

Vai tad aklie neredz, kāds drauds ir melnā migrācija?

Atbildēt

Lauķis

01.01.2019. 14:39

Jauns lāča pakalpojums Latvijai...

Atbildēt

garāmejot

01.01.2019. 14:29

Vai Prostitūcijas ierobežošanas likumprojektā kā sodāma darbība nebūtu iekļaujama arī politiskā prostitūcija?

Atbildēt

ciniķis

01.01.2019. 13:33

»

??????????

Es tā īsti nesaprotu, kas ir slikts raksta pieminētajā faktā, ja kāds tiek mudināts ...... doties mājās


Redzi, tādi cilvēki, kā šī Agnese Lāce vēlas uzspiest visai sabiedrībai noteiktu domāšanas veidu (ka migranti un migrācija a priori ir laba lieta), tāpēc viņi pašpasludina sevi par pašiem gudrākajiem un tiem, kuri vērtēs, kas ir labi, un, kas ir slikti. Viņi, būdami savu murgaino ideju fanāti, uzskata, ka ir tiesīgi noteikt jēdziena "neiecietība" saturu un izdarīt spiedienu uz varu, lai tā ietekmētu tavu domāšanu par labu viņu domāšanai. Tas ir viņi izdara spiedienu uz likumdevēju, lai tas piespiestu tevi pieņemt šo pašpasludināto "patiesības nesēju" pasaules skatījumu. Šos vārda un domu brīvības ierobežojumus viņi attaisno ar it kā labiem mērķiem. Ja mēs viņiem dosim vaļu un nepretosimies šādām Agnesēm Lācēm, tad var notikt traģēdijas, kādas tās bija 20.gadsimtā, kad nacistu un komunistu ideologi it kā labu mērķu vārdā pielēja visu pasauli ar asinīm. Viņi arī sāka pamazām. Ar sīkiem un maziem ierobežojumiem, bet beidza ar koncentrācijas nometnēm un gulagiem. Tur tā bīstamība. Tāpēc šādiem pseidoliberāļiem ir jāpretojas cik vien iespējams!

Atbildēt

??????????

01.01.2019. 13:03

Es tā īsti nesaprotu, kas ir slikts raksta pieminētajā faktā, ja kāds tiek mudināts ...... doties mājās ??????!!!!!!

Atbildēt

Potapovs

01.01.2019. 13:00

Žēl, ka pie mums nav pieņemts likums par ārzemju aģentiem, kā ASV.
https://www.justice.gov/nsd-fara
Tad pirms provisus būtu jāraksta - ārzemju finansēts aģents

Atbildēt

izcilības centrs

01.01.2019. 12:53

Vadlīnijas izstrādājam mēs.

Atbildēt

sēlis

01.01.2019. 12:49

Atkal tā Latvijas nelaime, sorosītu žurkas, par tēvoča Sorosa grantiem gatava pārdot māti, tēvu un Dzimteni, nezinu pasaulē lielāku prostitūtu par žurnālistu, kas saņem naudu no globālisma propagandētājiem!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

FotoŅemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla tirgus komisijā (FKTK) saņemtos iesniegumus par AS "Olainfarm" notiekošo, FKTK aicina AS "Olainfarm" vadību 22.09.2020. plānotajās akcionāru sapulcēs nodrošināt visiem akcionāriem vienlīdzīgas tiesības, kā arī ievērot citus korporatīvās pārvaldības principus. Tāpat FKTK aicina arī lielākos akcionārus respektēt mazākuma akcionāru tiesības un ar savstarpējiem strīdiem neradīt kaitējumu Latvijas kapitāla tirgus reputācijai.
Lasīt visu...

21

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

FotoMan bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot ielās. Mēģināšu koncentrētāk paskaidrot šī mana aicinājuma būtību.
Lasīt visu...

6

„Ņevinovataja ja...”

FotoVakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es vēlētos ieviest skaidrību dažos jautājumos.
Lasīt visu...

8

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

FotoSDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu. Šodien šo lēmumu atbalstīja "Saskaņas" valde. Valde rekomendē izslēgt V.Dombrovski un Ļ.Švecovu arī no Saeimas frakcijas.
Lasīt visu...

15

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

FotoLai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie skar un skars nākotnē vēl vairāk mūs visus. Ir jāsaprot, ka tie ir nevis protesti pret iespējami negodīgām vēlēšanām, bet agresīvs, labi organizēts un labi apmaksāts ultraliberāļu realizēts valsts apvērsuma mēģinājums. Mērķis - sagrābt varu un attiecīgi - ieviest „demokrātiju” vienā no pēdējām pasaulē atlikušajām veselā saprāta, tā saukto tradicionālo (ģimenes) vērtību, kā arī sociāli atbildīgas valdības saliņām pasaules liberalizācijas saduļķotajā okeānā. Ar ko “demokrātijas” ieviešana beigusies citās valstīs, kuras piedzīvojušas krāsainās revolūcijas, mēs labi zinām.
Lasīt visu...

12

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

FotoUzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man roka nenodrebēs"**, tas nav ne asprātīgi, ne koleģiāli, ne ētiski. Īpaši zinot šo vārdu autora iepriekšējo dzīves gājumu un patiku pret ieročiem. Manā vēstures kodā ir ieprogrammētas dziļas bažas par to, kas notiek šādu "plinšu sievu" zemapziņā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...