Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Solvita

28.01.2019. 20:59

Autors ir garā vājš jeb puķina trollis, un nav ko ņemt tādus murgus vērā.

Atbildēt

SOLO

28.01.2019. 16:37

»

Arturs

“Pasaulē ir aptuveni 70 – 80 valstis, no kurām nav nekāda labuma un kuras tikai apdraud pārējo pasauli – tādā ziņā kā migrācija, dažādi noziegumi – finanšu, ekonomiskie. (..) Pret Latviju kā pret neizdevušos valsti izturas jau sen (..) Rakstos, ko esmu lasījis, neviens tā tieši mūsu valsti nav saucis...


Nu vispār jau situācija ir tuvu tam,kā to precīzi raksturoja Priedītis,tai skaitā,ka Latvija ir šobrīd neizdevusies valsts.Protams mums to negribas atzīt,arī man tīri emocionāli tam negribas piekrist,bet diemžēl fakti runā par pretējo.Vai varam mēs sevi dēvēt par izdevušos valsti,ja Lr iedzīvotāju skaits,atgūstot neatkarību,ir samazinājies,par 700000.1991 gadā LR bija 2,67 miljoni,tagad 2018(nav jaunāku datu) ir 1,96(un tie ir tikai oficialie).Pie tam šis samazinājums nav tikai uz sveštautiešu rēķina.Šobrīd latviešu skaits Latvijā ir 19 gs sākuma līmenī(tas ir apmēram 1,2 miljoni).Un valsti turpina pamest iedzīvotāji.Katrs ceturtais latviešu bērns piedzimst ārpus Latvijas.Ekonomika ir pilnīgi atkarīga no ES dotācijām,mēs esam uzkāpuši uz šīs finansu adatas un vairs nost netiksim.piedzimušo bērnu skaits ir daudz mazāk,kā mirušo un daudz mazāk kā nepieciešams paaudžu nomaiņai.Uznēmējdarbības vide ir sačakarēta un neviens te vairs negrib investēt(nodokļi,tarifi,darbaspēka trūkums,OIK utt).Arī pašu uzņēmēji ar vien vairāk cenšas nodokļus maksāt citur...Nu varam jau to visu saukt par VEIKSMES STĀSTU,bet vai tā ir idevusies valsts?

Atbildēt

VDK

28.01.2019. 16:16

»

vecais nīgrais onkulis

Interesanti, cik ilgi resursam "pietiek" būs interesanti VDK stukača Artūra Priedīša murgainie vāvuļojumi


Manuprāt šobrīd Latviju un latviešus nu nekādi neapdraud bijušie....Manuprāt šobrīd mūs visvarāk apdarud globālisti,liberasti,sorosīti,utt.Vēl vairāk,tādi cilvēki,kā Priedītis,Taivāns un citi ,,bijušie,, ir daudz,pat ļoti daudz darījuši lai atspēkotu Sorosa ,,atvērtās sabiedrības,,;loti kaitīgo idioloģiju un tautu sajaukšanas teoriju.Galu galā Latvija nekad nebūtu atguvusi neatkarību,ja 34 AP deputāti(arī no čekas maisiem) nebūtu nobalsojuši par neatkarību.Ja nebūtu tādi ,,bijušie,, kā Peters un citi(no maisiem),kuri 80 gadu beigās izdarīja milzīgu darbu gan PSKP CK,gan LPSR KP CK,tad visticamāk nekādas Atmodas nebūtu,vai vismaz tā tiktu noslīcināta asinīs.Un visbeidzot.Visa tā ,,maisu,, vētīšana ir tikai ar vienu mērķi:novērst uzmanību no tautas dramatiska samazinājuma un no tādas 21 gs afēras,kā OIK.

Atbildēt

orčaide

28.01.2019. 11:27

O,negaidīti ne gari.Iespējams,pat lasīšu.

Atbildēt

arī normāla cilvēka viedoklis

28.01.2019. 11:18

Kaut kā nospļauties par to jauno ministriju, ja vien tā kaut kādā mērā risinātu tautas izmiršanas problēmas, lai arī būtu. Tik aizdomas, ka tā atkal radīs ierēdņu armiju kura noēdīs nodokļu naudu. Bet tas, ka valsts pamats ir cilvēks, ir fakts. To ka imigrācija grauj valsts nacionālo identitāti man šķiet nevienam LV nav jāstāsta, krievi kā piemērs ar savu piekto kolonnu, nav nemaz jāskatās uz R-eiropas bēgļiem. Atražošana pašiem latviešiem būs vien jāveic, ja vien grib redzēt Latviju kā valsti. Tie komentētāji, kas neatbalsta bērnus ģimenēs ir lielākie egoisti kādi vien var būt, droši vien viņus radot vecāki stipri kļūdījās, ka tāds mūdzis radās. Latvijai ir nepieciešami daudz bērnu un lai mazais cilvēks šeit nāktu pasaulē ir jārada apstākļu kopums, kurš ir labvēlīgs jaunajai ģimenei, gan finansiāli gan emocionāli. Visdārgākais resurs pasaulē ir cilvēks.

Atbildēt

Ilze

28.01.2019. 02:01

Šoreiz Priedītim kaut kas sagājis sviestā. Parasti viņa raksi ir lasāmi un saturīgi. Bet šis nu ir tas gadījums, kad kvantitāte sāk ietekmēt kvalitāti.

Atbildēt

vecais nīgrais onkulis

27.01.2019. 20:22

Interesanti, cik ilgi resursam "pietiek" būs interesanti VDK stukača Artūra Priedīša murgainie vāvuļojumi.
P.S. Vēršu pietiek uzmanību uz apstākli, ka, atšķirībā no daudziem citiem kartīšu personāžiem, Priedītis no tā nemaz nekaunas, lai neteiktu, ka lepojas./

Atbildēt

NUNU

27.01.2019. 16:48

Var jau piesaukt arī Igauniju demogrāfijas veicināšanā. Starta pozīcijas ar Latviju bija identiskas. Bez tāda dzimstības veicināšanas guru kā Mežs un Parādnieks. No igauņiem neko nedrīkst mācīties, jo viņiem varas partija ir līdzīga Saskaņai. Ar lielu tās papildinājumu no igauņu puses un vēlētāju atbalstu tai.

Atbildēt

nu ja

26.01.2019. 21:44

»

nu

atļausiet pasmaidīt - tieši sociālismā radās šī domāšanas forma,- kā tikai kaut ko nozagt no valsts,-jo valsts - tie neesam mēs...no kolhoza benzīna dzīvoja gandrīz visa ciema iedzīvotāji, no zagta kombikorma,piena, gaļas utt.,savukārt, pilsētās - no rūpnīcām kko neizstiept bija negoda lieta - spēra...


bet tagad šajā brīvvalstī gan nezog, atšķirībā no sliktajiem padlatvijas laikiem. jo vairs jau pat nav palicis ko zagt, atšķirībā no sliktajiem padomjlaikiem. protams, izņemot valsts un pašvaldību budžetus, ko šķietamā nesodāmības eiforijā pa tīro izzog silei pietuvinātie liellopi un sīklopi.

Atbildēt

Arturs

26.01.2019. 20:08

“Pasaulē ir aptuveni 70 – 80 valstis, no kurām nav nekāda labuma un kuras tikai apdraud pārējo pasauli – tādā ziņā kā migrācija, dažādi noziegumi – finanšu, ekonomiskie. (..) Pret Latviju kā pret neizdevušos valsti izturas jau sen (..) Rakstos, ko esmu lasījis, neviens tā tieši mūsu valsti nav saucis, bet tik un tā liek saprast, ka tā ir neizdevusies valsts un kādam agri vai vēlu būs jālemj, ko ar to darīt,” intervijā krievvalodīgajā radio “Baltkom” stāstīja A. Priedītis.

Atbildēt

nu

26.01.2019. 14:45

»

Okšķeris

No Mozaīkas: Negaidītais secinājums...


atļausiet pasmaidīt - tieši sociālismā radās šī domāšanas forma,- kā tikai kaut ko nozagt no valsts,-jo valsts - tie neesam mēs...no kolhoza benzīna dzīvoja gandrīz visa ciema iedzīvotāji, no zagta kombikorma,piena, gaļas utt.,savukārt, pilsētās - no rūpnīcām kko neizstiept bija negoda lieta - spēra visu - no mazākajām skrūvītēm, līdz platīna 0,000001 ar mikroskopu sakasāmajām daļām kādās tehnoloģijās, no skolām, bērnudārziem, pavāri spēra sviestu, gaļu, biezpienu, jo veikalos pilsētās to nevarēja brīvi nopirkt, ja kaut kur kaut ko būvēja, cementa kravu tā vienkārši varēja aizvest uz priekšnieka "dāču", māju ,utt.Un tieši šīs morāli ētiskās degradācijas dēļ ir tik spēcīga ietekme uz mūsdienu LV sabiedrību.Tādēļ puslīdz normālā kapitālismā, kā Zviedrijā, Somijā, Dānijā cilvēki visos sab. slāņos var dzīvott cilvēka cienīgu dzīvi.Starp citu, arī pirmskara LV tik izplatīta zagšana nebija, jo kā gan citādi, LV beidza pastāvēt ar zelta uzkrājumu, nevis parādiem..

Atbildēt

nu kad

26.01.2019. 14:32

»

nu bet

Vieta jeb teritorija jau tukša nepaliks. Kad baltie eiropieši izmirs, vietā nāks citi ar citādām tradīcijām


izmirs, tad izmirs, nekad nevar zināt, kurš pirmais izmirs, skaidrs ir tikai tas, ka pastāvīgas ir tikai pārmaiņas.Dabā viss ir iekārtots līdzsvarā,- eiropiešiem maz dzimst bērnu un karu arī kā tādu nav, vispārējas epidēmijas arī ne,- medikamenti attīstās, tehnoloģijas attīstās,viss notiek, - tur kur ir liela apdzīvotība - izceļas daudz konfliktu,slimības- Eiropai būtu jāturpina būt Eiropai ar normālu procesu kontroli, nevis politiķu vienādu vai otrādu ieinteresētību un tuvredzību. Neba nu āfrikāņi vai tuksnešu dēli nāks strādāt uz mūsu laukiem...bet kādam pārtika normāla būs jāražo, par spīti nanoēdienam un ēdamajiem prusakiem.

Atbildēt

NON

26.01.2019. 11:40

pasaule piedzīvo pārapdzīvotību, ko nāktos risināt globāli kā kopējas ekoloģiskās problēmas. Katrs mēģina kaut ko pēc savas sapratnes un tad uzrodas "meži" "parādnieki" u.c.kuri izmanto situāciju savā labā. Dabā vairošanās ir sugas turpinājums plus jaunas teritorijas iekarošana. Analogi tas notiek arī ar cilvēci. Pliks aicinājums vairoties, lai mēģinātu atspiest svešos, ir vistiešākais ceļš uz asiņainu konfliktu. Ja atceramies, kā Ķīna sakārtoja savu valsti pateicoties dzimstības ierobežojumiem, tad pasaule kopumā varētu tikai ņemt piemēru...

Atbildēt

nu bet

26.01.2019. 01:23

»

hm

Dzimstības samazināšana ir apzināts process pasaulē. Tas notiek mērķtiecīgi...


Vieta jeb teritorija jau tukša nepaliks. Kad baltie eiropieši izmirs, vietā nāks citi ar citādām tradīcijām.

Atbildēt

Okšķeris

25.01.2019. 23:23

No Mozaīkas: Negaidītais secinājums

“Negaidīto secinājumu” stimulēja “Delfos” 2019.gada 25.janvārī izlasītā ziņa: "Esam rekordisti ar publisko iepirkumu karteļiem, izskatās, ka visas nozares ir ar to inficētas," piektdien preses konferencē par Konkurences padomes (KP) pērn paveikto teica KP priekšsēdētāja Skaidrīte Ābrama”. Dotā ziņa nav pārsteigums. Bet vai tad varēja būt savādāk? Nevarēja! Kriminālajā kapitālismā, kas ļoti sajūsmina latviešu gaiši pelēko un pašlepno varas inteliģenci, var būt tikai organizētā noziedzība (karteļi). Kriminālajā kapitālismā noziedzība ir visu valstisko izdarību pamatā. Turklāt ir izdiedzēta jauna noziedznieku paaudze. "6.oktobra paaudzē", kura ir nākusi pie varas, ir ne tikai dauni, pederasti, šarlatāni, bet arī patoloģiski noziedznieki - bordāni, juraši, strīķvieples, kaimiņi, gobzemblēži, petravičblēdes. Var droši apgalvot, ka latvieši ir pelnījuši noziedznieku karteļus, jo latvieši nekad nav cienījuši un atbalstījuši gudrus un godīgus cilvēkus. Latvieši atbalsta tikai cilvēciskos atkritumus. Tāpēc pelnīti ir dzīvot atkritumu dižkartelī. Protams, nākas domāt par izeju no tāda stāvokļa. Un, lūk, šajās pārdomās ir radies “negaidītais secinājums”. Kriminālā kapitālisma iespējamību nodrošina inteliģences masveidīgais atbalsts. Savukārt tāds melns atbalsts ir iespējams vienīgi relatīvi neattīstītā populācijā – amorālā un intelektuāli bālā populācijā, kurai organizētā noziedzība (karteļi) nesagādā nekādus pašpārmetumus, vainas un kauna apziņu, bailes no soda. Faktiski organizēto noziedzību (vispār – masveida noziedzību) veicina LR pastāvošā “demokrātiskā” iekārta un tās funkcionēšanas formas. Šajā gadījumā valsts iepirkuma forma, kas pašlaik eksistē Latvijā un ko latvieši ir pārvērtuši par noziedzības placdarmu. Tāds noziedzības placdarms nebija padomju laikā – sociālistiskajā valstiskumā. Padomju laikā latvieši nevarēja lepoties ar masveida zagšanu, masveida organizēto noziedzību. “Negaidītais secinājums” ir šāds: relatīvi neattīstītai etniskajai populācijai piemērotākā pārvaldīšanas forma ir sociālistiskais valstiskums, kad visu kārto pati valsts – veic iepirkumus, organizē ražošanu utt. Relatīvi neattīstītām populācijām neder “demokrātiskais” valstiskums, kuru tagad imitē Latvijā. “Demokrātiskais” valstiskums ir veicinājis masveida noziedzību. Cilvēkiem nevar ļaut pašiem kārtot dažāda veida valstiskos darījumus bez pašas valsts tiešas līdzdalības. “Demokrātiskajā” valstiskumā cilvēki nespēj nodrošināt godīgu konkurenci valstisko funkciju realizācijā. Tātad loģisks ir šāds negaidīts secinājums: jo relatīvi neattīstītāka populācija, jo lielākai ir jābūt valsts tiešajai darbībai bez “demokrātiskuma” tēlošanas, kas nenotiek sociālistiskajā valstiskumā un tādējādi nepieļauj etnosa masveida morālo deģenerāciju. Relatīvi neattīstītai tautai piemērotāks ir sociālisms, bet nevis kapitālisms. Tas varētu būt valstiski nacionālais sociālisms; atšifrējumā tas būtu valsts realizēts sociālisms (kā sociālā taisnīguma doktrīna) nacionālo (tautas) interešu labā.

Atbildēt

hm

25.01.2019. 21:52

Dzimstības samazināšana ir apzināts process pasaulē. Tas notiek mērķtiecīgi.
Ja atceramies pagājušā gadsimta sākumu, lauksaimniecībā nodarbināto skaits bija 70-80%. Cik šodien? Attīstītākajās valstīs 2-3%. Kur pārējie? Devās uz pilsētu, sēdās pie konveijeriem un ražoja, ražoja ...
Šodien dažās nozarēs ir tā, ka ražošanai cilvēks nav vajadzīgs. Cilvēku aizvieto automāti, roboti, mākslīgais intelekts. 2-3% saražos visu nepieciešamo. Kur dēsies nevajadzīgie? Marss un Mēness joprojām nav apgūti ...
Lumpeņiem neviens neteiks, ka pastāvēs, kas mainīsies ...

Atbildēt

Fēlis

25.01.2019. 21:24

Paskatieties, kā Mežam seja spīd. Acīmredzams, ka bez spermas klātbūtnes tādu spīdumu nevar iegūt.

Atbildēt

:)))

25.01.2019. 20:26

»

lauķis

Diemžēl Viņķele nav sapratusi kā klasificēt savu dēlu


Vēl saka , ka āboli nekrītot tālu zirga.

Atbildēt

lauķis

25.01.2019. 17:44

»

Adīna

A.P. konsekventi lieto spilgtus epitetus. Piemēram, patoloģiskie muļķi. Bet interesanti, kādi apzīmējumi nāk no indivīdiem, kas stāv pretējās pozīcijās...


Diemžēl Viņķele nav sapratusi kā klasificēt savu dēlu.
Par puvušiem āboliem nesaka ka tie ir slimi , saka ka slima ir pati ābele.

Atbildēt

Adīna

25.01.2019. 17:32

A.P. konsekventi lieto spilgtus epitetus. Piemēram, patoloģiskie muļķi. Bet interesanti, kādi apzīmējumi nāk no indivīdiem, kas stāv pretējās pozīcijās.
Man bija patīkams pārsteigums, kad I.Viņķele apņēmās neturpināt A. Čakšas paredzētos darbus, lai liegtu daļai tautas med. palīdzību vispār. Bet vakar ieskatījos Delfos. Tur parādījies kāds Džemmas podkāsts, uz sarunu uzaicināta I.Viņķele. Saruna nonāca līdz zināmām bērnu grāmatiņām. Un tad nāca domu graudi - Ilze sapratusi, ka ir tādi cilvēki, kas ir citādāki (nesaprot liberālismu un genderismu). Šos cilvēkus varētu saukt par stulbiem, bet labāk nē, jāsaka, ka viņu uzskati ir stulbi (Ilzes vārdi).
Tātad, Priedīša kungs, cilvēki ar tradicionālu orientāciju Ilzesprāt sanāk citādāki, īpatnēji, lai neteiktu, ka stulbi, bet stulbi ir viņu uzskati.

Atbildēt

lauķis

25.01.2019. 17:16

»

Tev ir gods šo lasīt

Jābeidz irst! Demogrāfijas ministrija bija Gobzema paša ideja! Visdrīzāk domāta kā bumba, zinot, ka sabiedrība to nories. Irst nevaig


Šā vai tā bet nācijas galvenais apsēklotājs tagad ir Parādnieks.
Nu dies ar to nāciju , bet stipri nesmuki ka par latviešu tautas demogrāfiju lems ēbrejs.

Atbildēt

Tev ir gods šo lasīt

25.01.2019. 16:56

Jābeidz irst! Demogrāfijas ministrija bija Gobzema paša ideja! Visdrīzāk domāta kā bumba, zinot, ka sabiedrība to nories. Irst nevaig!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

FotoŠodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju likums”, un tā mērķis ir stiprināt iedzīvotāju piederību vietējām kopienām un latviešu vēsturiskajām zemēm – Kurzemei, Latgalei, Sēlijai, Zemgalei un Vidzemei. Tajā ir arī runa par četrām reģistrētajām kultūrtelpām – suiti, Rucava, Lībiešu krasts, kultūrtelpa “Upīte”, bet ne tikai par jau reģistrētajām kultūrtelpām.
Lasīt visu...

6

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

FotoSaistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot personīgi Jums.
Lasīt visu...

21

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

FotoAugsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu ar iecelšanu Ģenerālasamblejas 75. sesijas priekšsēdētāja godā. Varu Jums apliecināt, ka Latvija aktīvi līdzdarbosies, lai panāktu, ka nākamo 12 mēnešu garumā šī tik svarīgā organizācija varētu Jūsu vadībā darboties veiksmīgi.
Lasīt visu...

6

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

FotoMatemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni. Ziņas nonāca Latvijas televīzijā.
Lasīt visu...

21

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

FotoLatvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder Turaidas kvartāls Jūrmalā, pēc īpašuma statusa maiņas par 40 000 EUR ir samazināts nekustamā īpašuma nodoklis (NĪN), neatbilst patiesībai.
Lasīt visu...

18

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

FotoManā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai divas reizes, kad esmu vēlējusies, lai man būtu savs sabiedrisko attiecību konsultants, jo pati nezinu, kā vispareizāk būtu reaģēt publiski nepatīkamā situācijā. Abas šīs reizes ir saistītas ar Brīvdabas muzeju. Tā kā man nav ne konsultanta, ne citu kanālu, es atļaušos izmantot savu privāto Facebook kanālu un iespējami racionāli un vienkārši izskaidrot aktuālo situāciju no sava skatupunkta, jo jūtu, ka tagad tas ir nepieciešams.
Lasīt visu...

21

Sankcijas. Retorika un realitāte

FotoŠī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz šim ieviestās sankcijas pret Krieviju un to efektivitātes trūkums. Ne visam rakstā teiktajam varu piekrist, tomēr attiecībā uz sankciju zemo efektivitāti pilnībā atbalstu autora viedokli. Kāpēc tas tā, par to arī būs runa zemāk.
Lasīt visu...

21

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

Foto"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto pusmiljonu, kuru Covid-19 seku likvidēšanai apņēmusies iedalīt valsts, man vasarā komentē augstākā ranga ierēdnis. Tādēļ 500 000 eiro konkursa kārtībā tikšot dalīti nevis nozīmīgākajiem pasākumiem pēc principa "nauda seko (tautas sporta) dalībniekam", bet federācijām uz galviņām – un ne vairāk par 50 tūkstošiem uz federāciju.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...