Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Solvita

28.01.2019. 19:59

Autors ir garā vājš jeb puķina trollis, un nav ko ņemt tādus murgus vērā.

Atbildēt

SOLO

28.01.2019. 15:37

»

Arturs

“Pasaulē ir aptuveni 70 – 80 valstis, no kurām nav nekāda labuma un kuras tikai apdraud pārējo pasauli – tādā ziņā kā migrācija, dažādi noziegumi – finanšu, ekonomiskie. (..) Pret Latviju kā pret neizdevušos valsti izturas jau sen (..) Rakstos, ko esmu lasījis, neviens tā tieši mūsu valsti nav saucis...


Nu vispār jau situācija ir tuvu tam,kā to precīzi raksturoja Priedītis,tai skaitā,ka Latvija ir šobrīd neizdevusies valsts.Protams mums to negribas atzīt,arī man tīri emocionāli tam negribas piekrist,bet diemžēl fakti runā par pretējo.Vai varam mēs sevi dēvēt par izdevušos valsti,ja Lr iedzīvotāju skaits,atgūstot neatkarību,ir samazinājies,par 700000.1991 gadā LR bija 2,67 miljoni,tagad 2018(nav jaunāku datu) ir 1,96(un tie ir tikai oficialie).Pie tam šis samazinājums nav tikai uz sveštautiešu rēķina.Šobrīd latviešu skaits Latvijā ir 19 gs sākuma līmenī(tas ir apmēram 1,2 miljoni).Un valsti turpina pamest iedzīvotāji.Katrs ceturtais latviešu bērns piedzimst ārpus Latvijas.Ekonomika ir pilnīgi atkarīga no ES dotācijām,mēs esam uzkāpuši uz šīs finansu adatas un vairs nost netiksim.piedzimušo bērnu skaits ir daudz mazāk,kā mirušo un daudz mazāk kā nepieciešams paaudžu nomaiņai.Uznēmējdarbības vide ir sačakarēta un neviens te vairs negrib investēt(nodokļi,tarifi,darbaspēka trūkums,OIK utt).Arī pašu uzņēmēji ar vien vairāk cenšas nodokļus maksāt citur...Nu varam jau to visu saukt par VEIKSMES STĀSTU,bet vai tā ir idevusies valsts?

Atbildēt

VDK

28.01.2019. 15:16

»

vecais nīgrais onkulis

Interesanti, cik ilgi resursam "pietiek" būs interesanti VDK stukača Artūra Priedīša murgainie vāvuļojumi


Manuprāt šobrīd Latviju un latviešus nu nekādi neapdraud bijušie....Manuprāt šobrīd mūs visvarāk apdarud globālisti,liberasti,sorosīti,utt.Vēl vairāk,tādi cilvēki,kā Priedītis,Taivāns un citi ,,bijušie,, ir daudz,pat ļoti daudz darījuši lai atspēkotu Sorosa ,,atvērtās sabiedrības,,;loti kaitīgo idioloģiju un tautu sajaukšanas teoriju.Galu galā Latvija nekad nebūtu atguvusi neatkarību,ja 34 AP deputāti(arī no čekas maisiem) nebūtu nobalsojuši par neatkarību.Ja nebūtu tādi ,,bijušie,, kā Peters un citi(no maisiem),kuri 80 gadu beigās izdarīja milzīgu darbu gan PSKP CK,gan LPSR KP CK,tad visticamāk nekādas Atmodas nebūtu,vai vismaz tā tiktu noslīcināta asinīs.Un visbeidzot.Visa tā ,,maisu,, vētīšana ir tikai ar vienu mērķi:novērst uzmanību no tautas dramatiska samazinājuma un no tādas 21 gs afēras,kā OIK.

Atbildēt

orčaide

28.01.2019. 10:27

O,negaidīti ne gari.Iespējams,pat lasīšu.

Atbildēt

arī normāla cilvēka viedoklis

28.01.2019. 10:18

Kaut kā nospļauties par to jauno ministriju, ja vien tā kaut kādā mērā risinātu tautas izmiršanas problēmas, lai arī būtu. Tik aizdomas, ka tā atkal radīs ierēdņu armiju kura noēdīs nodokļu naudu. Bet tas, ka valsts pamats ir cilvēks, ir fakts. To ka imigrācija grauj valsts nacionālo identitāti man šķiet nevienam LV nav jāstāsta, krievi kā piemērs ar savu piekto kolonnu, nav nemaz jāskatās uz R-eiropas bēgļiem. Atražošana pašiem latviešiem būs vien jāveic, ja vien grib redzēt Latviju kā valsti. Tie komentētāji, kas neatbalsta bērnus ģimenēs ir lielākie egoisti kādi vien var būt, droši vien viņus radot vecāki stipri kļūdījās, ka tāds mūdzis radās. Latvijai ir nepieciešami daudz bērnu un lai mazais cilvēks šeit nāktu pasaulē ir jārada apstākļu kopums, kurš ir labvēlīgs jaunajai ģimenei, gan finansiāli gan emocionāli. Visdārgākais resurs pasaulē ir cilvēks.

Atbildēt

Ilze

28.01.2019. 01:01

Šoreiz Priedītim kaut kas sagājis sviestā. Parasti viņa raksi ir lasāmi un saturīgi. Bet šis nu ir tas gadījums, kad kvantitāte sāk ietekmēt kvalitāti.

Atbildēt

vecais nīgrais onkulis

27.01.2019. 19:22

Interesanti, cik ilgi resursam "pietiek" būs interesanti VDK stukača Artūra Priedīša murgainie vāvuļojumi.
P.S. Vēršu pietiek uzmanību uz apstākli, ka, atšķirībā no daudziem citiem kartīšu personāžiem, Priedītis no tā nemaz nekaunas, lai neteiktu, ka lepojas./

Atbildēt

NUNU

27.01.2019. 15:48

Var jau piesaukt arī Igauniju demogrāfijas veicināšanā. Starta pozīcijas ar Latviju bija identiskas. Bez tāda dzimstības veicināšanas guru kā Mežs un Parādnieks. No igauņiem neko nedrīkst mācīties, jo viņiem varas partija ir līdzīga Saskaņai. Ar lielu tās papildinājumu no igauņu puses un vēlētāju atbalstu tai.

Atbildēt

nu ja

26.01.2019. 20:44

»

nu

atļausiet pasmaidīt - tieši sociālismā radās šī domāšanas forma,- kā tikai kaut ko nozagt no valsts,-jo valsts - tie neesam mēs...no kolhoza benzīna dzīvoja gandrīz visa ciema iedzīvotāji, no zagta kombikorma,piena, gaļas utt.,savukārt, pilsētās - no rūpnīcām kko neizstiept bija negoda lieta - spēra...


bet tagad šajā brīvvalstī gan nezog, atšķirībā no sliktajiem padlatvijas laikiem. jo vairs jau pat nav palicis ko zagt, atšķirībā no sliktajiem padomjlaikiem. protams, izņemot valsts un pašvaldību budžetus, ko šķietamā nesodāmības eiforijā pa tīro izzog silei pietuvinātie liellopi un sīklopi.

Atbildēt

Arturs

26.01.2019. 19:08

“Pasaulē ir aptuveni 70 – 80 valstis, no kurām nav nekāda labuma un kuras tikai apdraud pārējo pasauli – tādā ziņā kā migrācija, dažādi noziegumi – finanšu, ekonomiskie. (..) Pret Latviju kā pret neizdevušos valsti izturas jau sen (..) Rakstos, ko esmu lasījis, neviens tā tieši mūsu valsti nav saucis, bet tik un tā liek saprast, ka tā ir neizdevusies valsts un kādam agri vai vēlu būs jālemj, ko ar to darīt,” intervijā krievvalodīgajā radio “Baltkom” stāstīja A. Priedītis.

Atbildēt

nu

26.01.2019. 13:45

»

Okšķeris

No Mozaīkas: Negaidītais secinājums...


atļausiet pasmaidīt - tieši sociālismā radās šī domāšanas forma,- kā tikai kaut ko nozagt no valsts,-jo valsts - tie neesam mēs...no kolhoza benzīna dzīvoja gandrīz visa ciema iedzīvotāji, no zagta kombikorma,piena, gaļas utt.,savukārt, pilsētās - no rūpnīcām kko neizstiept bija negoda lieta - spēra visu - no mazākajām skrūvītēm, līdz platīna 0,000001 ar mikroskopu sakasāmajām daļām kādās tehnoloģijās, no skolām, bērnudārziem, pavāri spēra sviestu, gaļu, biezpienu, jo veikalos pilsētās to nevarēja brīvi nopirkt, ja kaut kur kaut ko būvēja, cementa kravu tā vienkārši varēja aizvest uz priekšnieka "dāču", māju ,utt.Un tieši šīs morāli ētiskās degradācijas dēļ ir tik spēcīga ietekme uz mūsdienu LV sabiedrību.Tādēļ puslīdz normālā kapitālismā, kā Zviedrijā, Somijā, Dānijā cilvēki visos sab. slāņos var dzīvott cilvēka cienīgu dzīvi.Starp citu, arī pirmskara LV tik izplatīta zagšana nebija, jo kā gan citādi, LV beidza pastāvēt ar zelta uzkrājumu, nevis parādiem..

Atbildēt

nu kad

26.01.2019. 13:32

»

nu bet

Vieta jeb teritorija jau tukša nepaliks. Kad baltie eiropieši izmirs, vietā nāks citi ar citādām tradīcijām


izmirs, tad izmirs, nekad nevar zināt, kurš pirmais izmirs, skaidrs ir tikai tas, ka pastāvīgas ir tikai pārmaiņas.Dabā viss ir iekārtots līdzsvarā,- eiropiešiem maz dzimst bērnu un karu arī kā tādu nav, vispārējas epidēmijas arī ne,- medikamenti attīstās, tehnoloģijas attīstās,viss notiek, - tur kur ir liela apdzīvotība - izceļas daudz konfliktu,slimības- Eiropai būtu jāturpina būt Eiropai ar normālu procesu kontroli, nevis politiķu vienādu vai otrādu ieinteresētību un tuvredzību. Neba nu āfrikāņi vai tuksnešu dēli nāks strādāt uz mūsu laukiem...bet kādam pārtika normāla būs jāražo, par spīti nanoēdienam un ēdamajiem prusakiem.

Atbildēt

NON

26.01.2019. 10:40

pasaule piedzīvo pārapdzīvotību, ko nāktos risināt globāli kā kopējas ekoloģiskās problēmas. Katrs mēģina kaut ko pēc savas sapratnes un tad uzrodas "meži" "parādnieki" u.c.kuri izmanto situāciju savā labā. Dabā vairošanās ir sugas turpinājums plus jaunas teritorijas iekarošana. Analogi tas notiek arī ar cilvēci. Pliks aicinājums vairoties, lai mēģinātu atspiest svešos, ir vistiešākais ceļš uz asiņainu konfliktu. Ja atceramies, kā Ķīna sakārtoja savu valsti pateicoties dzimstības ierobežojumiem, tad pasaule kopumā varētu tikai ņemt piemēru...

Atbildēt

nu bet

26.01.2019. 00:23

»

hm

Dzimstības samazināšana ir apzināts process pasaulē. Tas notiek mērķtiecīgi...


Vieta jeb teritorija jau tukša nepaliks. Kad baltie eiropieši izmirs, vietā nāks citi ar citādām tradīcijām.

Atbildēt

Okšķeris

25.01.2019. 22:23

No Mozaīkas: Negaidītais secinājums

“Negaidīto secinājumu” stimulēja “Delfos” 2019.gada 25.janvārī izlasītā ziņa: "Esam rekordisti ar publisko iepirkumu karteļiem, izskatās, ka visas nozares ir ar to inficētas," piektdien preses konferencē par Konkurences padomes (KP) pērn paveikto teica KP priekšsēdētāja Skaidrīte Ābrama”. Dotā ziņa nav pārsteigums. Bet vai tad varēja būt savādāk? Nevarēja! Kriminālajā kapitālismā, kas ļoti sajūsmina latviešu gaiši pelēko un pašlepno varas inteliģenci, var būt tikai organizētā noziedzība (karteļi). Kriminālajā kapitālismā noziedzība ir visu valstisko izdarību pamatā. Turklāt ir izdiedzēta jauna noziedznieku paaudze. "6.oktobra paaudzē", kura ir nākusi pie varas, ir ne tikai dauni, pederasti, šarlatāni, bet arī patoloģiski noziedznieki - bordāni, juraši, strīķvieples, kaimiņi, gobzemblēži, petravičblēdes. Var droši apgalvot, ka latvieši ir pelnījuši noziedznieku karteļus, jo latvieši nekad nav cienījuši un atbalstījuši gudrus un godīgus cilvēkus. Latvieši atbalsta tikai cilvēciskos atkritumus. Tāpēc pelnīti ir dzīvot atkritumu dižkartelī. Protams, nākas domāt par izeju no tāda stāvokļa. Un, lūk, šajās pārdomās ir radies “negaidītais secinājums”. Kriminālā kapitālisma iespējamību nodrošina inteliģences masveidīgais atbalsts. Savukārt tāds melns atbalsts ir iespējams vienīgi relatīvi neattīstītā populācijā – amorālā un intelektuāli bālā populācijā, kurai organizētā noziedzība (karteļi) nesagādā nekādus pašpārmetumus, vainas un kauna apziņu, bailes no soda. Faktiski organizēto noziedzību (vispār – masveida noziedzību) veicina LR pastāvošā “demokrātiskā” iekārta un tās funkcionēšanas formas. Šajā gadījumā valsts iepirkuma forma, kas pašlaik eksistē Latvijā un ko latvieši ir pārvērtuši par noziedzības placdarmu. Tāds noziedzības placdarms nebija padomju laikā – sociālistiskajā valstiskumā. Padomju laikā latvieši nevarēja lepoties ar masveida zagšanu, masveida organizēto noziedzību. “Negaidītais secinājums” ir šāds: relatīvi neattīstītai etniskajai populācijai piemērotākā pārvaldīšanas forma ir sociālistiskais valstiskums, kad visu kārto pati valsts – veic iepirkumus, organizē ražošanu utt. Relatīvi neattīstītām populācijām neder “demokrātiskais” valstiskums, kuru tagad imitē Latvijā. “Demokrātiskais” valstiskums ir veicinājis masveida noziedzību. Cilvēkiem nevar ļaut pašiem kārtot dažāda veida valstiskos darījumus bez pašas valsts tiešas līdzdalības. “Demokrātiskajā” valstiskumā cilvēki nespēj nodrošināt godīgu konkurenci valstisko funkciju realizācijā. Tātad loģisks ir šāds negaidīts secinājums: jo relatīvi neattīstītāka populācija, jo lielākai ir jābūt valsts tiešajai darbībai bez “demokrātiskuma” tēlošanas, kas nenotiek sociālistiskajā valstiskumā un tādējādi nepieļauj etnosa masveida morālo deģenerāciju. Relatīvi neattīstītai tautai piemērotāks ir sociālisms, bet nevis kapitālisms. Tas varētu būt valstiski nacionālais sociālisms; atšifrējumā tas būtu valsts realizēts sociālisms (kā sociālā taisnīguma doktrīna) nacionālo (tautas) interešu labā.

Atbildēt

hm

25.01.2019. 20:52

Dzimstības samazināšana ir apzināts process pasaulē. Tas notiek mērķtiecīgi.
Ja atceramies pagājušā gadsimta sākumu, lauksaimniecībā nodarbināto skaits bija 70-80%. Cik šodien? Attīstītākajās valstīs 2-3%. Kur pārējie? Devās uz pilsētu, sēdās pie konveijeriem un ražoja, ražoja ...
Šodien dažās nozarēs ir tā, ka ražošanai cilvēks nav vajadzīgs. Cilvēku aizvieto automāti, roboti, mākslīgais intelekts. 2-3% saražos visu nepieciešamo. Kur dēsies nevajadzīgie? Marss un Mēness joprojām nav apgūti ...
Lumpeņiem neviens neteiks, ka pastāvēs, kas mainīsies ...

Atbildēt

Fēlis

25.01.2019. 20:24

Paskatieties, kā Mežam seja spīd. Acīmredzams, ka bez spermas klātbūtnes tādu spīdumu nevar iegūt.

Atbildēt

:)))

25.01.2019. 19:26

»

lauķis

Diemžēl Viņķele nav sapratusi kā klasificēt savu dēlu


Vēl saka , ka āboli nekrītot tālu zirga.

Atbildēt

lauķis

25.01.2019. 16:44

»

Adīna

A.P. konsekventi lieto spilgtus epitetus. Piemēram, patoloģiskie muļķi. Bet interesanti, kādi apzīmējumi nāk no indivīdiem, kas stāv pretējās pozīcijās...


Diemžēl Viņķele nav sapratusi kā klasificēt savu dēlu.
Par puvušiem āboliem nesaka ka tie ir slimi , saka ka slima ir pati ābele.

Atbildēt

Adīna

25.01.2019. 16:32

A.P. konsekventi lieto spilgtus epitetus. Piemēram, patoloģiskie muļķi. Bet interesanti, kādi apzīmējumi nāk no indivīdiem, kas stāv pretējās pozīcijās.
Man bija patīkams pārsteigums, kad I.Viņķele apņēmās neturpināt A. Čakšas paredzētos darbus, lai liegtu daļai tautas med. palīdzību vispār. Bet vakar ieskatījos Delfos. Tur parādījies kāds Džemmas podkāsts, uz sarunu uzaicināta I.Viņķele. Saruna nonāca līdz zināmām bērnu grāmatiņām. Un tad nāca domu graudi - Ilze sapratusi, ka ir tādi cilvēki, kas ir citādāki (nesaprot liberālismu un genderismu). Šos cilvēkus varētu saukt par stulbiem, bet labāk nē, jāsaka, ka viņu uzskati ir stulbi (Ilzes vārdi).
Tātad, Priedīša kungs, cilvēki ar tradicionālu orientāciju Ilzesprāt sanāk citādāki, īpatnēji, lai neteiktu, ka stulbi, bet stulbi ir viņu uzskati.

Atbildēt

lauķis

25.01.2019. 16:16

»

Tev ir gods šo lasīt

Jābeidz irst! Demogrāfijas ministrija bija Gobzema paša ideja! Visdrīzāk domāta kā bumba, zinot, ka sabiedrība to nories. Irst nevaig


Šā vai tā bet nācijas galvenais apsēklotājs tagad ir Parādnieks.
Nu dies ar to nāciju , bet stipri nesmuki ka par latviešu tautas demogrāfiju lems ēbrejs.

Atbildēt

Tev ir gods šo lasīt

25.01.2019. 15:56

Jābeidz irst! Demogrāfijas ministrija bija Gobzema paša ideja! Visdrīzāk domāta kā bumba, zinot, ka sabiedrība to nories. Irst nevaig!

Atbildēt

A.P.

25.01.2019. 15:28

»

A.P.

Tā vien liekas, ka Latvijā aktuāla ir nevis demogrāfija, bet sterilizācija. Cilvēce jau pārliecinājās, kāds labums ir no viņķeļu bērna, kura vecāki ir izteikti parvēniji. Vai ir vajadzīga “6.oktobra paaudzes” daunu, pederastu, šarlatānu, gobzemblēžu, jurašneliešu vairošanās? Vai ir vajadzīga interneta...


Sterilizācijas nepieciešamības kontekstā ir jāskata kriminālās iluminācijas. Iluminācijas ir svētku atribūts. Ar spilgtām iluminācijām tautu iepriecina svētku vakaros. Iluminācijas nav ikdienišķa parādība, bet gan samērā reta parādība, jo svētki pat visprimitīvākajām tautām nav katru dienu. Iluminācijas ikdienišķa parādība ir tikai kriminālajā kapitālismā, kad kriminalitātes iluminācijas ir katru dienu, kā tas sastopams Latvijas Republikā, kur valda noziegumu brīvība, bet ne visa varas inteliģence vēlas respektēt noziegumu brīvības spēles noteikumus un tāpēc tiek apvaldīta, apvaldīšanas procesu nosaucot par kriminālvajāšanu. Latvijas Republikas titulnācijas jaunā pamatšķira “6.oktobra paaudze”, izrādās, ir pamatīga kriminalitātes ilumināciju organizētāja. Jaunā parlamenta un jaunās valdības dienas kārtībā visvalstiskākā tēma jau ir kļuvusi kriminalitātes iluminācijas. “6.oktobra paaudzē”, izrādās, prevalē ne tikai dauni, pederasti, šarlatāni, bet arī dažāda tipa noziegumu fani, kuru cilvēciski vērtīgais mūžs ir sācies ar Latvijas Republikas noziegumu brīvības spēles noteikumu neievērošanu. Acīmredzot viņu stulbums ir tik liels, ka neapzinās nepieciešamību ievērot kriminālās Tēvzemes spēles noteikumus. Pašlaik lepnākie kriminalitātes ilumināciju autori ir Kaimiņš, Gobzems, Jurašs. Viņiem pa vidu maisās atkal pie siles netikušais tāds denunciācijas specs kā Māris Gulbis, savu “kolēģu” denuncēšanā neatpaliekot no reti lipīgā Gobzema. Medijos kriminalitātes ilumināciju propagandētāji viszinoši raksta par noziedzīgiem faktiem Petravičas biogrāfijā, bet savukārt Šmits neatbalsta kaut kādu izrēķināšanos ar “knāba” komandieri. Bet tās ir aizvadīto dienu kriminalitātes iluminācijas. Šodien, rīt, parīt, aizparīt Latvijas Republikā būs jaunas kriminalitātes iluminācijas. Un tas ir loģiski: muļķi arī noziegumu brīvību neprot izmantot bez muļķībām! Bet vai latviešu tautai ir vajadzīga patoloģisko muļķu, neliešu, zagļu, denuncētāju bioloģiskā atražošana, kuru Amerikā analfabētismu pārvarējušais latviešu tukšgalvis Kariņš sauc par “ataudzi”. “Ataudzes” vietā nacionāli svētīgāka var izrādīties sterilizācija.

Atbildēt

A.P.

25.01.2019. 15:27

Tā vien liekas, ka Latvijā aktuāla ir nevis demogrāfija, bet sterilizācija. Cilvēce jau pārliecinājās, kāds labums ir no viņķeļu bērna, kura vecāki ir izteikti parvēniji. Vai ir vajadzīga “6.oktobra paaudzes” daunu, pederastu, šarlatānu, gobzemblēžu, jurašneliešu vairošanās? Vai ir vajadzīga interneta pievēmēju troļļu, “satori”, “delfi” perversiju fanu bioloģiskā atražošana? Parvēniju klātbūtne ir bijusi visos laikmetos. Katrā laikmetā ir bijuši iznireļi, no zemākiem sabiedrības slāņiem cēlušies indivīdi, kuri kaut kādu apstākļu sakritības rezultātā un savu morālo īpašību stimulēti ieguva bagātību, ieguva amatus un centās atdarināt tos, kuriem bagātība bija nākusi darba vai mantojuma rezultātā, bet amati bija nopelnīti, pateicoties attīstītajam prātam, stingrajai morālajai stājai un pamatīgajai profesionālajai pieredzei. Parvēniji, atkārtoju, bija vienmēr. Taču ne vienmēr ir sastopama parvēniju masveidība un parvēniju masveidības iespējamība kā sociāli determinēta dzīves kārtība, kā tas ir Latvijā. Ne vienmēr nākas tikties ar parvēniju masveida dzemdētavu, kā var dēvēt tik tikko minēto sociāli determinēto dzīves kārtību. Parvēniju valdīšana eksistēja līdz PSRS sabrukumam. Taču parvēniju valdīšana turpinās arī pēc PSRS sabrukuma. „Prihvatizācijas” rezultātā radās parvēniju kārta naudas un mantas segmentā. Tāpat turpinās parvēniju valdīšana politiskajā segmentā, kad valsts visaugstākie amati nonāk kaut kādu deklasētu elementu pārziņā. Tā tas turpina notikt pat valsts prezidenta līmenī. Acīmredzot tādu kārtību nav iespējams mainīt, kamēr pastāv nacionāli reakcionārs un krimināli oligarhisks valstiskums. Tāds valstiskums balstās uz parvēniju oligarhiju un parvēniju politisko varu. Noziedzīgais valstiskums bremzē adekvātu politiķu ģenēzi. 13.Saeimas vēlēšanas to pilnā mērā pierāda. Latvijā vara ir nonākusi jaunās paaudzes parvēnijiem. Latvijā parvēniju masveida dzemdētava strādā ar pilnu jaudu. Darba ražīgums ir apskaužami augsts. Tik augsts, ka varbūt sterilizācija nespēj glābt tautas sabrukumu. Latviešu jaunās paaudzes kolektīvais portrets ir šausmīgs. Kā tas varēja notikt? Vai patiešām latviešu tautas genofonds ir tik piesārņots un niecīgs, ka rada fundamentāli kroplus pēcnācējus? Kā ar tādu ģenētisko bāzi var kroplie primāti formāli nonākt inteliģences statusā? Lūk, uz kādiem jautājumiem ir nepieciešama objektīva atbilde, rūpējoties par latviešu tautas nākotni! Cilvēks veidojas no diviem komponentiem – ģenētiskā un kultūras. Deģenerātu kultūra var producēt tikai deģenerātus. Šodienas jauno paaudžu apjūsmotā deģeneratīvā kultūra var atstāt vienīgi sliktu ietekmi uz cilvēku.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Gribētos zināt, kuram gan šādai nelietībai pacēlās roka

FotoPadsmit gadus nostrādājot PR jomā un daļēji tieši tādēļ no tās aizejot, šādas metodes (skat. zemāk), protams, nepārsteidz. Tomēr gribētos zināt, kuram gan šādai nelietībai pacēlās roka. Neba nu žurnālists pats iedomājās. Kuram šķiet, ka tiem, kas var glābt veselību un pat dzīvības ikvienam no mums (tai skaitā arī ikvienai no 100 "gudrajām galvām"), nevajadzētu nodrošināt jau apsolīto? Jo šis jau nav stāsts par to, ko dara un kā ārstē kāds konkrēts ārsts, bet gan pretsitiens tam, par ko Dr. Aizsilniece cīnās visu mediķu vārdā. Un tas ir nožēlojami.
Lasīt visu...

21

Var gadīties, ka vienu rītu Šveices advokāts būs "pārdozējis" viagru un viņam blakām gauži raudās skaists puisītis

FotoNav tālu tā dieniņa, kad visiem „arestētās mantas afēras” dalībniekiem, jumtotājiem un labuma guvējiem nāksies atbildēt. Visiem, izņemot vienu - galveno beneficieri, smagos noziegumos apsūdzēto Lembergu.
Lasīt visu...

21

Atraktīvā politiskā hronika: novembra sākums

Foto1.novembrī “nācija” varēja priecāties par “nācijas tēva” kancelejas vadītāja Teikmaņa atraktīvo sprēgāšanu. Citāts no teksta par Valsts prezidenta budžeta palielināšanu 2020.gadā: ""Tad, kad pieņems 2020.gada budžetu, būs skaidrs, kādā veidā (!?) padomniekus meklēs. Tāpat būs skaidrāk definētas arī darbības jomas (!?), kurās padomnieki strādās," pastāstīja Teikmanis."
Lasīt visu...

6

Ko varbūt teiktu Olivers Kromvels par “liberālo” Latviju

FotoKaravadoņa un politiķa, tālākā Lorda protektora Olivera Kromvela runas, 1653.gada 20.aprīlī padzenot parlamentu, lokalizējums. Neļausim Latvijas “demokrātijai” nonākt tikpat tālu.
Lasīt visu...

21

Kas ir Latvijas Universitāte - Muižnieka brigādes dzīres vai augstskolas izcilība?

FotoJau drīzumā tiesai būs jālemj, vai bēdīgi slavenās Latvijas Universitātes (LU) pagaidu rektora Indriķa Muižnieka un viņa “brigādes” dzīres LU varēs turpināties. Lai arī pēdējā laikā LU aktualitātes ir pazudušas no sabiedrības dienaskārtības, pašā Universitātē notiek čakla rosīšanās.
Lasīt visu...

21

Populistu rotaļas: uz kārts likta Latvijas nākotne

FotoCeturtdien pie Saeimas notika vieni no lielākajiem protestiem pēdējo gadu laikā, kuros piedalījās vairāki tūkstoši mediķu un viņu atbalstītāju. Šie protesti skaidri rāda, kādas sekas ir nepamatotiem un bezatbildīgiem politiķu lēmumiem, kuri ir aizrāvušies ar populistiskiem saukļiem un sola pienest uz paplātes visu visiem uz brokastlaiku.
Lasīt visu...

21

Kas notiks, kad visi sāks visu vērtēt pēc komerciālās atdeves?

FotoReti kurš nepamanīja Latvijas Radio darbinieku skaļo sacelšanos par zemajām algām. Tā ir tikai aisberga redzamā daļa, un atļaušos sacīt, ka sabiedriskie mediji vēl atrodas gluži labā situācijā, jo viņi vienmēr var aiziet pie valdības un, apelējot uz savu ārkārtīgi lielo nozīmīgumu nacionālajā drošībā, pieprasīt no valsts budžeta papildu naudu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Lembergs pret Latviju Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par nevainīguma prezumpcijas pārkāpumu

2019.gadā esmu vērsies Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par Vides aizsardzības un reģionālās attīstības...

Foto

LNT Ziņu dienesta kolektīvā vēstule

1.decembris būs pēdējā diena, kad ēterā iziesim mēs - LNT Ziņu dienesta komanda, un pēc tam beigs pastāvēt LNT Ziņu dienests...

Foto

Unikālais izaicinājums

Vai pie mums visi saprot, ka fotogrāfijā ir fiksēts izaicinājums? Vai tie cilvēki, kuri fotogrāfijā saskata izaicinājumu, savā mūžā ir sastapušies ar vēl lielāku...

Foto

Vai tieslietu ministrs apšauba tiesu varas autoritāti

Latvijas Tiesnešu biedrība vairākkārt paudusi nostāju par Ekonomisko lietu tiesas izveidi, kas kopumā atbilst Tieslietu padomes viedoklim - jaunas...

Foto

Cilvēkiem šobrīd tiek atņemtas fundamentālas tiesības uz taisnīgu un objektīvu tiesu bez korupcijas

Otrdien, 5. novembrī, Ministru kabineta sēdē tika skatīts likumprojekts "Grozījumi likumā "Par tiesu...

Foto

Sabiedrībai ir radīts nepareizs priekšstats, mūsu tiesu sistēma darbojas labi: uzruna Latvijas tiesnešu ikgadējā konferencē

Mūsu sabiedrības un kopējās identitātes pamats ir kopīgu vērtību kopums, kas...

Foto

Mazais brālis ir apjucis

Kā jau ierasts, uzreiz pēc “Saskaņas” kongresa savu kongresu rīkoja arī “Gods kalpot Rīgai”. Līdz šim šī partija bija “Saskaņas” mazais brālis,...

Foto

Kāpēc Krievijas mūziķim Grigorijam Ļepsam sen bija jāaizliedz iebraukt Latvijā?

Ir gana daudz iemeslu. Viņš pats nekad nav noliedzis senas un tuvas draudzīgas pazīšanās ar Krievijas...

Foto

Pārdomas par nāvi

Par eitanāziju, medicīniski asistētu pašnāvību un tiesībām uz cieņpilnu nāvi diskutē politiķi, prese, sabiedrība un mediķi, turklāt diskutē laiku pa laikam. Šīs diskusijas...

Foto

Garkalnes domes priekšsēdētājam steidzami jāsniedz paskaidrojumi par Valsts kontroles pārbaudē atklātajiem pārkāpumiem

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (AP!) pieprasa Garkalnes domes priekšsēdētājam Mārtiņam...

Foto

Humānisma sagraušana

2019.gada 29.oktobrī medijos parādījās informācija: “Tiesībsargs Juris Jansons vērsies Satversmes tiesā, apstrīdot kā pamatlikumam neatbilstošus valdības noteikumus par ģimenes vai atsevišķi dzīvojošas personas atzīšanu...

Foto

Iespējams, ka koalīcija ir pārpratusi slaveno pirmsvēlēšanu saukli “Valstij jāsāk ar sevi”

Aicinām finansējuma partijām no valsts budžeta būtisko pieaugumu atlikt kā minimums līdz nākamās Saeimas...

Foto

Padomju spiegi Bulgārijā un tepat Latvijā – „quo vadis Europa”?

No neilgās padomju bērnības man atmiņā ir palikušas tikai pāris lietas – ta,s kā nesu pirmās...

Foto

Nauda veselības aprūpei ir, bet nav politiskās gribas

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) ir veikusi padziļinātu Latvijas un kaimiņvalstu budžetu analīzi un secinājusi, ka ir iespējams nodrošināt...

Foto

Aizkustinošas pieticības ekselence

Tautas paruna neder. Vējonis nav vilks, bet Levits nav lācis. Tas, no kā bēga “nācija”, īstenībā nav vilks, un “nācija” īstenībā neuzskrēja lācim,...

Foto

“Saskaņa” izvēlas stagnāciju

Sestdien notikušajā kongresā “Saskaņa” neizmantoja iespēju jaunam restartam un izlēma saglabāt esošo situāciju, izvēloties stagnāciju. Par “Saskaņas” jauno līderi tika ievēlēts smagsvars un...

Foto

VARAM „neapbižo(t)” Zemgali

Šobrīd nozīmīgākās un ilgtermiņā lielāko ietekmi uz Latviju kā valsti nesošās pārmaiņas ir administratīvi teritoriālā reforma (ATR). Reformai būtu jāsaved kārtībā valsts reģioni,...

Foto

Teātris nav „Rimčiks”: atklātā vēstule teātra sabiedrībai

Visos Latvijas medijos tagad katru dienu bez apstājas tiek "pilināta" ideja, ka mākslinieciskā vadītāja funkcija ir vecmodīga ideja, no...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: "animal symbolicum"

Cilvēku par „animal symbolicum” ieteica dēvēt izcilais vācu filosofs Ernsts Kasīrers (1874- 1945). Viņa ieskatā tradicionālais cilvēka apzīmējums „animal rationale” neatbilst...

Foto

Privāto automobili no 2021. gada nevarēs atļauties iegādāties ļoti liela iedzīvotāju daļa

Latvijas Transportlīdzekļu tirgotāju asociācija (LATTA) aicina Latvijas sabiedrību pievērst uzmanību un iestāties pret valdībā...

Foto

Vai tiek bruģēts ceļš uz kārtējo Satversmes tiesas spriedumu?

2019. gada 11. oktobrī Valsts kanceleja publicējusi jauno valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu atlīdzības likumprojektu “Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu...

Foto

Apdraudēta daudzu pamatskolu pastāvēšana

Latvijas Pašvaldību savienība (LPS) nosūtījusi vēstuli visām Saeimas frakcijām, paužot bažas par apdraudējumu bērnu tiesībām apmeklēt pamatskolu pēc iespējas tuvāk dzīvesvietai un...