Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Roza Luksemburga

30.09.2021. 23:39

Ir pilnigi skaidra viena lieta: nekad, nu nekad nav bijis taa, ka kaut kas paliek dargaks un pectam atkal paliek leetaaks. Ta ka gatavojieties, tas ir uz ilgu laiku.

Atbildēt

TYT

29.09.2021. 15:33

»

Skumjais Bruņinieks

Ivars Zariņš gudrs, apķērīgs, zinošs un viltīgs demagogs, kas veikli manipulē ar faktiem, patiesībām, puspatiesībām, piepinot bieži klāt arī melus...


Nav šaubu, ka Zariņš uzstājas Kremļa stāstnieka lomā. Kaut kā taču spīdīgus auto un baltus pulverus sev jānopelna. Tikai rakstīšanas talantu viņam nav. Un zināšanu par eneropolitiku - arī nav. Rakstā redzamas vairākas brutālas kļūdas, kas acīmredzami ir sliktas izglītības jautājums.
Ak jā - Zariņa mutes higiēna pēdējā laikā klibo. Nav saprotams - smird sen nelaboti zobi vai kaut kas ir iekšām nav kārtībā

Atbildēt

autoram

29.09.2021. 14:29

»

O)O

Piedodiet, bet kāpēc stulbenis un tāda tīņa ironija...


Ar ko tu te gribi diskutēt! Te taču NATo debīlības centra troļļi zonbiji nolasījušies.

Atbildēt

Ara

29.09.2021. 13:56

Krievijas gāze smird, ASV smaržo

Atbildēt

O)O

29.09.2021. 13:54

»

Kasiņš

Beidzot! Slikti izglītots stulbenis un sazvērestību teoriju adepts visiem izstāstīja - kā tad viss ir patiesībā! Stāvaplausi


Piedodiet, bet kāpēc stulbenis un tāda tīņa ironija?
Vai es kaut ko nepareizi pateicu? Vai kaut kas no tā ko es uzrakstīju neatbilst patiesībai? Vai es kaut kur kļūdos?
Vai var būt tu esi tik debīls, ka bez tīņu ironijas, vārdiem "stulbenis" un "slikti izglītots" un "sazvērestību teoriju adepts" tev citu argumentu nav?

Atbildēt

Nācijas tēvs” Levits iesprostojis ar savu cionistu bandu “nācijas tēvu” Lembergu būrī

29.09.2021. 13:21

»

ASV protektorāts Latvija

Slepenus militārus draudus varai tagad kovidafēristu Latvijas varas režīms drīkst pat saskatīt tautas, protestos kā “speciālās un slepenās militārās operācijās pret pastāvošo režīmu” un drīkst bez brīdinājuma šaut uz demonstrantiem, protestētājiem pret cilvēktiesību apspiešanu valstī un sociālo protestētāju...
Komunistus beidzot Latvijā ir pārspējuši cionisti.

No 1991. gada komunisti un ārzemju cionisti ir bijuši uz vienu roku pret Latvijas ekonomiku un tautu.

Cionisti tagad konfiscēs ar Ekonomikas lietu tiesas spriedumiem bijušo formālo komunistu īpašumus ar safabricētiem kriminālprocesiem. Lemberds būrī ir tikai sākums!

Īpašumu eksproriācijas cionistu varas un cionistu banku labā notiks, izmantojot militāristus “slepenās speciālās operācijās”, piemērojot vakar MK valdības grozījumus Militārā dienesta likumā.

Ko dalīt un zagt Latvijā kļuvis mazāk. Bet cionistu alkatība un varaskāre ir neizmērojama, tā nepazīst robežu. Tagad ķeras pie Latvenergo (Rebenoka, Latvenergo valdes pr-ja slepkavība K. Kariņa ASV kompanjonu interesēs, versija), citiem valsts īpašumiem kovidafēras un hibrīda karadarbības apstākļos.

Aizbildinoties ar pašas kliķes izsludinātiem neformāliem apstākļiem - hibrīda karadarbība, redzot čukčas uz Baltkrievijas robežas, vakar MK valdība apstiprināja grozījumus Militārā dienesta likumā - militāristi drīkst šaut kā 1905. gadā uz protestējošu pūli, kas protestē pret cilvēktiesību ierobežojumiem globālo finansistu - cionistu kovidafēras apstākļos. Vai pret protestētājiem - sociālo nemiernieku pūli.

Ar šodienu “slepenu speciālo operāciju koncepcijās” militāristi ar E. Levita, vai K. Kariņa, vai A. Pabrika, vai M. Golubevas akceptu Latvijā drīkst ar šaujamieročiem atklāt uguni uz ikvienu pilsoni vai iedzīvotāju bez brīdinājuma.

Atbildēt

ASV

29.09.2021. 12:58

»

Krievija

Latvijai nes nelaimi jau gadsimtiem!Latvijā prokrieviskums nav vajadzīgs


arī laimi nenes, tikai karus izraisa. Rūpes par savas valsts ekonomiku nav nekāds prokrieviskums.

Atbildēt

Q

29.09.2021. 12:38

Protams ka vakcinētie, viņu organismā notiek vīrusa mutācija un veidojas jauni celmi, delta , Dienvidāfrikas un citi, paskatieties vēsturē kad nebija vakcīnas, spāņu gripas pandēmija plosījās divus gadus un pazuda pati no sevis, tagad ar vakcinēšanu vīruss cenšas izdzīvot un epidēmija nekad nebeigsies!

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

29.09.2021. 12:22

»

Neviens nekur neskries un nav jādkrien

Mierīgi nošpricēsies. Nošlricē NATO karavīrus, ASV, KF un ĶTR. Izraisīt plašus karadarbības konfliktus nav ekoloģiski un ētiski, ne estētiski...


Slepenus militārus draudus varai tagad kovidafēristu Latvijas varas režīms drīkst pat saskatīt tautas, protestos kā “speciālās un slepenās militārās operācijās pret pastāvošo režīmu” un drīkst bez brīdinājuma šaut uz demonstrantiem, protestētājiem pret cilvēktiesību apspiešanu valstī un sociālo protestētāju pūļiem...
Kariņa valdība pieņem jau laikus tādus likumus, jo cer, ka pēc tam pašus netiesās. Veltas cerības. Kad Kariņu un Rinkēviču kārs Doma laukumā, tauta aplaudēs un priekā gavilēs. Drauds Latvijas valstij ir nevis tautas protesti, bet Kariņa idiotu valdība.

Atbildēt

ss

29.09.2021. 12:18

»

O)O

Tik garš un stulbs raksts...


pastāstiet kā Latvijas slimnīcās ārstē covid slimniekus! varbūt nemaz nav vērts uz tam braukt, jo reāli jau kā stāsta neārstē -žēl naudas zālēm.

Atbildēt

Valsts ekonomikas slepkavas

29.09.2021. 11:56

»

Bet

Krievi saka, ka gatavi pumpēt gāzi pa Nordstream-2 par 200, bet caur Ukrainu nevar, jo tas nav remontēts no padomijas laikiem un ir caurs...


protams. Tagad hībrīda karadarbības laiks. Pūļus un armijas nošpricē, ir kaut kā neētiski runāt par ekonomikas attīstību un darboties pretim “nepārvaramai cionistu finansistu kovidafēras spēkam”. Saprātīgie to redz. Kāda jēga celt trauksmi, kā dara Zariņš? Zariņš sildās uz Nordstream-2 trubas.

Viņš noteikti būs 14. Saeimā, jo cionistiem tādi tukšpauri bla bla bla der. Viņi ir aumež nekaitīgi!

Bet 14. Saeimu ievēlēs saskaņā ar valsts oslēpumu, kas piešķirts CVK vadītājai E. Levita, cionistu Latvijas karaļa izsludinātā hibrīda karadarbības apstākļos, pievelkot uzgriežņus sabiedrībai.

Bet tām vītnes var notrūkt negaidīti..

Atbildēt

Sorosistu sistais Zariņš

29.09.2021. 11:49

»

VAU

sorosa idiņš politiski uzvārās,kauna nemaz


uzvārās politiski uz krievu gāzes trubas rēķina.

Atbildēt

Slinkums

29.09.2021. 10:54

Man ir slinkums izslēgt elektrību, jo tā ir lēta. Man ir slinkums līdz veikalam iet ar kājām, ērtāk ar auto. Man ir slinkums ražotni siltināt, mainīt tehnoloģiju. Tik patīkami izmantot lētu enerģiju. Ko darīs mazmazbērni kad ogļūdeņraži būs beigušies, man ir slinkums par to domāt. Tas ir cilvēcīgi.

Atbildēt

sēiis

29.09.2021. 10:32

»

Šoreiz gan prokremliskais saskaņietis I. Zariņš iebraucis auzās!

Visi garie penteri, šķita, ka tā arī beigsies, nepasakot neko...


Sorosa kājslauķi, nevajag tik atklāti izrādīt savu stulbumu, pēc nespējas loģiski domāt var spriest, ka esi pederasts!

Atbildēt

kam tik gari?

29.09.2021. 10:25

superzagļi puķins un bidlons vienojās...mūsu cūkpurniņiem arī doma tīkama

Atbildēt

Zorge

29.09.2021. 09:47

»

Bet

Krievi saka, ka gatavi pumpēt gāzi pa Nordstream-2 par 200, bet caur Ukrainu nevar, jo tas nav remontēts no padomijas laikiem un ir caurs...


Nevarētu kāds to Kariņu beidzot nožņaugt? Tie jeņku kalpi jau caurumu galvā izēduši.

Atbildēt

Bet

29.09.2021. 09:38

»

Šoreiz gan prokremliskais saskaņietis I. Zariņš iebraucis auzās!

Visi garie penteri, šķita, ka tā arī beigsies, nepasakot neko...


Krievi saka, ka gatavi pumpēt gāzi pa Nordstream-2 par 200, bet caur Ukrainu nevar, jo tas nav remontēts no padomijas laikiem un ir caurs.
Elektrību mums laipni piedāvā baltkrievi par 3 eiro centiem par kilovatstundu.
Kur problēmas, tovarišči?! Valstu ekonomikas slepkavas neļauj? Vai tādi mūsu zemē valda?

Atbildēt

Neviens nekur neskries un nav jādkrien

29.09.2021. 09:28

»

ASV protektorāts Latvija

Un nekad NATO nav arī uzticējušies. Tikai nozombēti lumpeņi, tic, ka, piemēram, dāņi skries karot par Latviju latviešu vietā. Viņi bija pārāk slinki, lai karotu ar Hitleru, kur nu vēl viņi ies karot par kāda cita interesēm


Mierīgi nošpricēsies. Nošlricē NATO karavīrus, ASV, KF un ĶTR. Izraisīt plašus karadarbības konfliktus nav ekoloģiski un ētiski, ne estētiski.

Lai uzturētu mītus, pērk un žvadzina ieročus. Katram jādomā ar sevi pašam.

Pat idiots E. Levits un pamuļķe I. Mūrniece, ieraugot dažus čukčas pie Baltkrievijas robežas, izsludina hibrīda karadarbību. Bet pudebīlais K. Kariņš ar pederastu un lesbiešu valdību - ārlietu ministrija - Rinkevičš, iekšlietu ministrija - Golubeva, vakar apstiprināja grozījumus Militārā dienesta likumā.

Slepenus militārus draudus varai tagad kovidafēristu Latvijas varas režīms drīkst pat saskatīt tautas, protestos kā “speciālās un slepenās militārās operācijās pret pastāvošo režīmu” un drīkst bez brīdinājuma šaut uz demonstrantiem, protestētājiem pret cilvēktiesību apspiešanu valstī un sociālo protestētāju pūļiem.

Atbildēt

Prokremliskais saskaņietis Zariņš var rakstīt savus viedokļus

29.09.2021. 09:16

»

Kasiņš

Beidzot! Slikti izglītots stulbenis un sazvērestību teoriju adepts visiem izstāstīja - kā tad viss ir patiesībā! Stāvaplausi


cik uziet. Tiem nav nekādas saistības ar realitāti. Zariņš politiski pats uzvārās uz jauno krievu trubu.

Nošpricētie drīz atdos galus un gāze kļūs mazāk pieprasīta. Arī Krievijā sarūk un saruks iedzīvotāju skaits.

Kurss praviļnij, tovarišči komunisti! Gulag prišol v našem dome. Ura! Ura! Ura!

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

29.09.2021. 08:21

»

Pareizi

Dānija, Norvēģija un Zviedrija vairs neuzticas NATO. Tur man jāpiekrīt


Un nekad NATO nav arī uzticējušies. Tikai nozombēti lumpeņi, tic, ka, piemēram, dāņi skries karot par Latviju latviešu vietā. Viņi bija pārāk slinki, lai karotu ar Hitleru, kur nu vēl viņi ies karot par kāda cita interesēm.

Atbildēt

Kasiņš

29.09.2021. 07:56

»

O)O

Tik garš un stulbs raksts...


Beidzot! Slikti izglītots stulbenis un sazvērestību teoriju adepts visiem izstāstīja - kā tad viss ir patiesībā! Stāvaplausi!

Atbildēt

Velns slēpjas detaļās

29.09.2021. 07:12

"Vēl jo vairāk – redzot, kā Eiropa ir izrīkojusies ar tiem, kuri ir veikuši būtiskas investīcijas Eiropas gāzes tirgū, tie labprātāk veido investīciju risinājumus tirgiem, kuros spēles noteikumi ir skaidri un vienkārši, vēl jo vairāk tāpēc, ka Eiropa ir skaidri deklarējusi savu apņēmību atbrīvoties no dabasgāzes skavām, aizstājot šo energoresursu ar atjaunīgajiem energoresursiem." Jā, Gazprom struktūras vēlējās pārņemt infrastruktūru gāzes piegādēm individuāliem patērētājiem Lielbritānijā u.c. valstīs, bet pret monopola likumu dēļ tas neizdevās. Jo augstākas gāzes cenas, jo ātrāk eiropieši mainīs savus enerģijas tērēšana ieradumus, kļūs konkurētspējīgāki. Piemēram, pašvaldības, kas pārgāja uz šķeldas apkuri, šos rakstus lasa mierīgi, atkarībā no Gazpromiem un jeņķu gāzes kuģiem, spekulantiem tos neuztrauc.

Atbildēt

Patiesais

29.09.2021. 06:48

Raksts ir pārsteidzoši objektīvs, faktiskie apstākļi ir norādīti ļoti precīzi. Piebilstu: Normāla globalizācija energoapgādē Eiropas daļā ir jāpieļauj, un tas jādara bez politiskās kašķēšanās ar Krieviju.

Atbildēt

Šoreiz gan prokremliskais saskaņietis I. Zariņš iebraucis auzās!

28.09.2021. 23:25

Visi garie penteri, šķita, ka tā arī beigsies, nepasakot neko.

Un tad tukša demagoģija un meli. Varbūt nezināšana? Nu, ja nezin, tad labāk paklusēt!

Citāts: “Eiropa ir cerībās uz ātrāku šī gāzesvada darbības uzsākšanu.. (domāts Nordstream-2)
"Gazprom" to dara visnotaļ prasmīgi un rafinēti – pildot savas uzņemtās saistības (ilgtermiņa līgumus), bet nesteidzot uzņemties jaunas saistības (dalību izsolēs uz brīvajām gāzes piegādes jaudām), tādējādi nav pamata tam pārmest, ka tas nepildītu ES izstrādātos spēles noteikumus, un piemērot tam kādas sankcijas par to.
Saskaņā ar pašas ES izstrādāto tirgus modeli gāzes piegādātāji ir brīvi savā izvēlē, kā reaģēt uz radušos tirgus deficītu (noslēgto līgumu ietvaros). Aprēķins, ka šādā situācijā noteikti uzradīsies piegādātāji, kuri metīsies šo caurumu aizpildīt, nav piepildījies, jo Eiropas patērētājs nevēlas pārmaksāt Āzijas gāzes tirgus cenu, lai sašķidrinātās gāzes kuģi mainītu savu kursu uz Eiropas ostām, bet esošie piegādātāji izmanto šo radušos iespēju, lai gūtu sev labumu no tās, – kā jau tas paredzēts šajā spekulatīvajā gāzes tirgus modelī.”

“Gazprom” to dara rafinēti.. bla bla bla

Zināšanai, arī Zariņam. Redziet, Nordstream -2 ir jāsertificē saskaņā ar ES regulām un to drīkst darīt tikai privāta kompānija. Nordstream-2 ir palaists, bet nevar un nedrīkst strādāt ar pilnu jaudu.. jo nav sertificēts.

Ņemot vērā, ka Ukraina nav ieinteresēta konkurentā Nordstream-2 un vienīgais privātais ES sertifikātu izsniedzējs ir Polijas privātkompānija, kura sadarbojas ar ASV sašķidrinātās gāzes piegādātājiem uz Eiropu, gāzes cena tiek turēta augsta ASV interesēs, nevis “Gazprom” strādā “gudri un rafinēti”.. kā saka I. Zariņš. Nepiepildot pilnu trubu, bet gaidot augstāku pieprasījumu pie augstākas gāzes cenas, kā izriet no I. Zariņa sacītā.

Polijas sertifikātu izsniedzējs nesteidzas un nesteigsies izsniegt sertifikātu Nordstream-2, uzturot sankcijas pret Krieviju un veicinot gāzes cenas pieaugumu ASV gāzes piegādātāju interesēs.

Savukārt elektroenerģijas cenas paaugstināšana globāli (arī ar OIK) vienlaikus un jau labu laiku ietilpst globālo finanšu afēristu un globālo finanšu kovidafēristu politikā ceļā uz inkluzīvo kapitālismu, bremzējot patēriņu un ekonomikas attīstību pasaulē vispār un arī ar aktīvu Eiropas Komisijas līdzdalību.

I. Zariņam un līdzīgiem turpmāk vairs nepietiks ar tukšu bla bla bla, deldējot Saeimas sēžu beņķi un Saeimas ēdnīcas krēslus.

Bet daudziem pilnīgi pietiek ar tukšu bla bla bla!

Vai tiešām? Nopietni? Balsojums par rakstu to rāda!


Atbildēt

čemodanvokzalKrievija

28.09.2021. 23:08

»

?

kapec asv nepiegada savai kolonijai latvijai saskidrinato gazi


Tak būs no Polijas termināļa

Atbildēt

čemodanvokzalKrievija

28.09.2021. 23:08

»

ASV protektorāts Latvija

Secinājumi vienkārši. Gāzes netrūkst. Gāzes vadi un kuģi tās piegādei ir, bet cena ceļas dēl politikas, kuru paši nesaprotot, ko viņi dara, realizē ES varneši, bet cieš no tā gāzes patērētāji. Kamēr politiķi nemēģināja gāzi izmantot politiskajām spēlēm, tikmēr gāze bija pats lētākais un ekoloģiski tīrākais...


Autors to nav pamanījis, bet gāzes un arī degvielas trūkums ir tajās valstīs kuras nekādu gāzi no Krievijas nesaņem.

Piemēram, Polijā nekāds gāzes trūkums nav, bet Polija jau no 2022 gada pati ir atsacījusies no Krievijas gāzes un nekādu satraukumu šajā sakarā nav.

Daudzas lietas raisa jautājumus - piemēram UK šajā krīzes sakarā lielie monopoli, kuriem nu pilnīgi nekāda sakara ar Krievijas gāzi, jau sagatavojuši sabiedrības domu par to, ka gāzei cena augs un pamatīgi un uz šo starpību pamatīgi nopelnīs.

Atbildēt

ha

28.09.2021. 21:24

»

hi hi

galīgs klinķis sorosistam!sorosoīds vienmēr,kā tas blusainais par pirti


Nosauc kaut vienu sorosistu kurš ir iestājies par deokupāciju un dekolonizāciju. Bet to ka vaņkas ar komuņagiem ir saglabājuši sev varu zem Latvijas karoga un salīduši pilnīgi visur. tas gan ir fakts.

Atbildēt

labojums

28.09.2021. 20:56


Kas lieto gāzi , tas baro ienaidnieku

Atbildēt

Deokupāciju dekolonizāciju

28.09.2021. 20:41

Joprojām okupētā Latvija, kurā arvien vēl uzturas simtiem tūkstošu Krievijas okupantu, ar katru dienu skaļāk sevi piesaka kā teroristu, noziedznieku un kremļa okupantu atbalstītājvalsts.
Pat visnotaļ miermīlīgās un neitralitāti ieturošās ziemeļvalstis, Dānija, Norvēģija un Zviedrija, nolēmušas steidzamības kārtā veidot savu militāro bloku pret augošo krievu pasaules agresiju.

Atbildēt

O)O

28.09.2021. 20:17

Tik garš un stulbs raksts.
Viss ir pavisam vienkārši. Globālās elites depopulācijas, deindustrializācijas un cilvēku dzīves līmeņa samazināšanas plāna pamatā ir MĀKSLĪGS cenu kāpums VISAM bez kā cilvēki nevar dzīvot.
Lūk arī viss.
Globālās "elites" jums VISIEM ATKLĀTĀ TEKSTĀ, MELNS UZ BALTA, SKAIDRI UN GAIŠI SAKA, KA JUMS NEKAS NEPIEDERĒS. A kā var jūs no cilvēkiem kam vēl kaut kas pieder pataisīt par cilvēkiem kam nekas nepiederēs? Pareizi - celt cenas tam bez kā jūs nevarat iztikt un maksimāli traucēt jums pelnīt iztikai.
COVID melu pandēmja + digitālās pases + medicīnas sistēmas iznīcināšana + enerģijas cenu mākslīgs kāpums + pārtikas cenu mākslīgs kāpums + bezskaidras naudas ieviešana + CO2 kredītu ieviešana naudas vietā.
Kad pandēmija sākās daudzi "sazvērestības teorētiķi" tajā skaitā es visus brīdināja, ka tas vairs nebeigsies un būs piespiedu vakcīnas. Tad tas likās smieklīgi. Tagad es jums saku +- 10 gadu laikā kā jūs tagad cerat nopelnīt naudu jūs cerēsiet dabūt CO2 kredītus, tikai tas būs daudz grūtāk.
Visu jums gaišu.

Atbildēt

hh-ha

28.09.2021. 20:05

»

Skumjais Bruņinieks

Ivars Zariņš gudrs, apķērīgs, zinošs un viltīgs demagogs, kas veikli manipulē ar faktiem, patiesībām, puspatiesībām, piepinot bieži klāt arī melus...


Kuru savstarpējā līguma punktu ar ES Gazproms pārkāpa?
Varbūt, ka tev arī vēlēšanās saņemt lielāku algu, bet darba līgums ... neparedz.
Holande un Norvēģija arī ES pārdod gāzi. Kāpēc viņi nepalielina gāzes apjomus, kāpēc amerikāņi pacēla cepuri un Eiropai tuvumā nerādās?
Kāpēc sliktajam Putinam vajadzētu glābt Eiropu? No tā tavās acīs viņš mainīsies uz pretējo?

Atbildēt

Lieliskais Cilvēks

28.09.2021. 20:01

»

Skumjais Bruņinieks

Ivars Zariņš gudrs, apķērīgs, zinošs un viltīgs demagogs, kas veikli manipulē ar faktiem, patiesībām, puspatiesībām, piepinot bieži klāt arī melus...


ak tu lielais melis un maldinātājs par Krieviju un GAZPROMU.Labāk raksti par ameriem,vairs baksu drukāšana nepalīdz,parāds 28.5 triljoni,faktiski var iestāties ekonomiska krīze----t.s.defolts--šaušalīgi,tas labi,nemaz nav slikti.Krievija iztiks bez tavām di..ēja bumbiņām.

Atbildēt

muahaha

28.09.2021. 20:00

»

Skumjais Bruņinieks

Ivars Zariņš gudrs, apķērīgs, zinošs un viltīgs demagogs, kas veikli manipulē ar faktiem, patiesībām, puspatiesībām, piepinot bieži klāt arī melus...


Labi apliecināji, ka "чукча не читател, чукча писател" un savu vēlmi uzd1rst Zariņam, ka viņam par šo tēmu sanāk daudz analītiskāki raksti, nekā "skumjajam bruņiniekam". Skauž, vai kā?

Atbildēt

aga

28.09.2021. 19:53

Te tāds sīkumiņs, Gazporm eiropai piegādā 40% gāzes , bet Latvijai 100%.

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

28.09.2021. 19:51

Ivars Zariņš gudrs, apķērīgs, zinošs un viltīgs demagogs, kas veikli manipulē ar faktiem, patiesībām, puspatiesībām, piepinot bieži klāt arī melus.
Viņa darbības vektors ir vērsts uz Kremļa pusi..lai gan uz nezinīšiem un glupo latvieti - parasto tas var atstāt iespaidu.
Pašlaik pasaulē nenormālo gāzes cenu kāpumu iespaido daudzi faktori, kas sakrituši ir vienlaikus..un tiem ir maz kopēja ar Latviju.
Nenormāli lielais pieprasījums uz gāzi Klusā okeāna rajonā un Azijā.
Plus vēl superaktivitāte pasaules biržās, kur agresīvi ir kļuvuši gāzes tirgoņi - spekulanti..kas mākslīgi uzskrullē cenas un tirgo gāzi "uz papīra"(rakstu tulkojumā).
Bet tas nav galvenais iemesls..Zariņš noklusē par Krievijas Gazprom spiediena politiku un izvērsto teroru uz gāzes tirgu pašlaik, ko var saukt par savdabīgu kiberkariņu šajā jomā.
Uzskaitīšu pēc kārtas tos soļus, ko Krievija un Gazprom ir spērusi pēdējā laikā, lai palīdzētu gāzes cenai Eiropā uzlēkt līdz fantastiskiem augstumiem.
1. Gazprom pārtrauca gāzes iepumpēšanu sev piederošajās vai arendējamās pazemes gāzes krātuvēs Eiropā.
2. Gazprom uzsāk profilaktiskās pārbaudes un gāzes vada apkopi, kas ved caur Baltkrieviju un Poliju.
3. Gazprom paziņo, ka pārtruc gāzes tirgošanu elektroniski.
4. Gazprom paziņo, ka no gada sākuma tai bijušas 6 gāzes vada avārijas un tā spiesta samazināt gāzes padevi Eiropai.
5. Gazprom atteicās parakstīt jaunus, papildu gāzes padeves kontraktus caur Ukrainu.
Viena vai divas pozīcijas no visa uzskaitītā varētu noturēt par nejaušību..bet tik daudz praktiski vienlaicīgas darbības ir ieplānota diversija.
Tā kā, Ivar Zariņ.."nedi..rs bumbiņas"..Tavs Kremļa vieplis lien laukā no katra Tava raksta.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT & H-86

28.09.2021. 18:46

Un, kas par latviešu tautu izsmejošu titulbildi ? Labākā okupantu gaumē !

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT & H-86

28.09.2021. 18:43

Interesanti gan, kad gribēju novērtēt šo rakstu, spiedu uz mīnusu, bet uzlēca plus. Bet gadās jau, vai ne, Lato ? Un ko gan citu no "milzu ekonomisko zinātņu doktora" Ivara, citu ko varētu sagaidīt, ka Gazproma aizstāvniecību(nepirks no krieviem gāzi, nebūs ar ko bombardēt Sīriju un nkarot ar ukraiņiem).Īsts Gazproma ANTIVAKSERIS Vijas Beinertes "putiniskās čekas dārziņa" iemītnieks.Viss garais palags viena vienīga sagrozītu apstākļu un faktu vervelējums !!!

Atbildēt

karlovs

28.09.2021. 18:28

Latvija nav demokrātiska valsts. Mums teju teju būs humanitārā katastrofa. Bet es balsošu par filologu Knariņu, jo viņš zina, ar ko perfekts atšķiras no pluskvamperfekta!

Atbildēt

Ojārs Paceplītis

28.09.2021. 18:20

»

Elementāri

Ja rezultāts ir sanācis neplānots un nepatīkams, tad iemesls ir stulba rīcība. Šito rezultātu nesanāks izlabot turpinot to pašu stulbumu. Tie, kas uz to cer, nerādīsim ar pirkstiem, ir stulbeņi


Neizskatās, ka kāds būtu gatavs atzīt, ka ir kļūdījies vai pāršāvis pār strīpu. Tas, Elementāri, nozīmē tikai vienu - šo rezultātu labot neizdosies.
Reti kurš stulbenis apzinās, ka ir stulbs. Vēl trakāk, šī šlaka pieņem, ka visi citi ir tādi paši kā viņi.
Es iedošu pāris santīmu no sevis gāzes un līdz ar to arī elektroenerģijas cenu pazemināšanai - atcelt PVN, jeb noteikt 0% PVN likmi gāzei uz 8 mēnešiem - tas ir, līdz nākamā gada 1.maijam. Mēs to varam atļauties - mums ir nauda (tiesa, aizņemtā) tik daudz, cik tās nekad vēl nav bijis. Un vēl - latvieši vēl nekad neesot tik labi dzīvojuši kā tagad - tas ir, pašreizējā LR prezidenta amatā stāšanās brīdī.

Atbildēt

hm

28.09.2021. 16:58

ES ir izveidojusies, kā grandioza politekonomiska birokrātijas mašīna, kura virzās grāvī. Un iespads, ka no tā nav iespējams atturēt.
Kāpēc Latvijai, kuras Daugavas kaskādē ražotā elektroenerģija jau tā ir zaļa, bet rūpniecība sagrauta, vēl nepieciešami mazefektīvi mikrohesi, saules un vēja parki un sūdu ģenerēšana enerģijā. ES prasa! Starp citu Rail Baltic nodošanu pagarināja no 26. uz 30. gadu un joprojām visam nepietiek finansējums.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Iesniegums par iespējamiem Bērnu tiesību aizsardzības likuma pārkāpumiem "Riga Pride" laikā

FotoLaika periodā no 2022.gada 13.jūnija līdz 19.jūnijam Rīgā norisinājās "Riga Pride", kas vispārzināms ir Latvijas lesbiešu, geju, biseksuāļu un transpersonu (turpmāk – LGBTQ) ikgadējs pasākums, kura ietvaros 18.jūnijā tika organizēts gājiens un koncerts Vērmanes dārzā, ar mērķi  popularizēt LGBTQ tiesības.[1]
Lasīt visu...

15

Muļķība tik drīz nav gāžama, tomēr visi sauc, cik spēka, – palīdziet, glābiet Ivetu!

FotoŠī ir patīkama atkalredzēšanās ar sabiedriskās politikas centra “Providus” direktori un vadošo pētnieci, augstās Sorosa mācības koordinatori un vieslektori Latvijas augstskolās Ivetu Kažoku. Vecajā paziņā vēl kvēlo uguns, verd dzīvības sulas un neapdzēšams cīņas gars, īsi sakot, Iveta kustas kā dzīvsudrabs!
Lasīt visu...

21

Šis bija labs samits

FotoNATO samits Madridē ir noslēdzies. Nepārspīlējot var teikt, ka tas bija viens no būtiskākajiem pasākumiem Alianses pēdējo desmitgažu un arī Latvijas vēsturē.
Lasīt visu...

21

Kļūdainais “kļūdu labojums” aptieku noteikumos ir lielveikalu un lielo slimnīcu, nevis pacientu interesēs!

FotoTiekoties ar Veselības ministrijas Farmācijas departamenta pārstāvi Artūru Grīgu, Latvijas Pensionāru federācija un citu organizāciju pārstāvji atkārtoti lūdza apturēt t.s. “Aptieku noteikumus”, kas topošajā redakcijā būtiski lobētu lielveikalu un lielo slimnīcu intereses, bet pilnībā atstātu novārtā iedzīvotājus, kuri dzīvo mazapdzīvotās vietās.
Lasīt visu...

21

NATO superplāns “Baltijas slazds”

FotoIgaunijas premjere Kaja Kallasa atklāja žurnālistiem, ka NATO aizsardzības plāns attiecībā uz trim Baltijas valstīm paredz atļaut Krievijas bruņotajiem spēkiem tās ieņemt un pusgadu marinēt krievu zaldātus ES pažobeles ekonomiskās krīzes, politisko intrigu un sodomijas purvā. Ja okupanti šajā laikā nenojūgsies un paši neaizmuks, tad pēc 180 dienām Baltijas zemes atbrīvošot (lasi – pievienošot atpakaļ ES).
Lasīt visu...

15

Tikai nesmejieties, es atkal mēģināšu tiesāties un šoreiz kā tēvs un vīrietis gan noteikti uzvarēšu! Es un mans spēcīgais gars!

FotoUn tagad pats svarīgākais. Tas, kas notiks tālāk, ir sekojošais. Es savā un savu bērnu un ģimenes vārdā vērsīšos tiesā pret Latvijas Republiku. Pret Levita, Kariņa, Rinkēviča, Pabrika, Dzintara režīmu. Tā būs pirmā tiesvedība valsts vēsturē, kur vienlaikus politiķis, vīrietis un tēvs cīnīsies par savu bērnu interesēm. Cīnīsies un uzvarēs Latvijas valsti, pierādot, ka Latvijas valsts politiski un materiāli izrēķinājās ar Gobzema ģimeni, tostarp aizskarot divu nepilngadīgu bērnu intereses.
Lasīt visu...

6

Vēstule ģenerālprokuroram Stukānam: par naida noziegumu jāsaņem reāls cietumsods

Foto"4. maija deklarācijas klubs" vēršas pie Jums, lai rastu jēgpilnu risinājumu naida nozieguma izpausmei, kas norisinājās šā gada 20. maijā pēc gājiena "Par atbrīvošanos no padomju mantojuma" un ir satraucis visu Latviju. Gājiens bija mierpilns, vērsts uz demokrātiskas Latvijas valsts nākotni, kura sevī ietver tos mūsu valsts iedzīvotājus, kuri savās domās un rīcībā ir pret agresiju kā Latvijā, tā arī Ukrainā.
Lasīt visu...

21

Anitas Muižnieces dubultie standarti ciniski turpinās

FotoŠā gada maija beigās Valsts policijas (VP) Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvaldes 2. nodaļa nosūtījusi prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai kriminālprocesu pret maksātnespējas administratoru un viņa pilnvarotu personu, kuri gandrīz desmit gadu laikā no maksātnespējīga uzņēmuma piesavinājušies vairāk nekā 1,4 miljonus eiro
Lasīt visu...

13

Vēsturisks solis Eiropas Savienībā – EK nākusi klajā ar priekšlikumu Dabas atjaunošanas likumam

Foto22. jūnijā Eiropas Komisija nāca klajā ar vēsturisku priekšlikumu likumam par dabas atjaunošanu, kura mērķis ir atjaunot mūsu ekosistēmas un atgūt dabu visā Eiropā – gan lauksaimniecības zemēs un jūrā, gan mežos un pilsētvidē. Komisija arī apstiprināja priekšlikumu par 50% samazināt sintētisko pesticīdu lietošanu līdz 2050. gadam.
Lasīt visu...

10

Kam pelnīs pensijas mūsu bērni?

FotoPensiju "netaustāmo" līmeņu iemaksas nevajadzētu nodot bankām, bet nodot konkrētā iemaksātāja vecākiem - valsts fondam, kurš neuzkrāj neko, bet izmaksā iemaksu konkrēti bērna (iemaksātāja) vecākiem uzreiz, tikko šajā fondā līdzekļi ienāk.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Nenopietnā rotaļa

Vasaras saulgrieži ir laiks, kad pati daba uz brīdi sastingst, lai ceļu pretī gaismai mainītu uz ceļu pretim tumsai. Attieksme pret gaismu un tumsu...

Foto

Atkal "Bolt" taksists: kā policija reaģēs uz kārtējo naida noziegumu?

Vakar “Krustpunktā” bija diskusija, vai patiešām tiesībsargājošās iestādēs realitāte ir nulles tolerance pret jebkādām kara, agresijas...

Foto

Boikots – trumpis kliķes piedurknē

Tautas galīgās nopotēšanas pret kroņa vīrusu (IMHO – nomušīšanas) plāns rudenī jau ir cilvēces izdeldētāju Latvijas dienderu darba kārtībā. Tā īstenošana...

Foto

Ir jāaptur šis briesmīgais rusofobijas uzliesmojums

Kad sociālajos tīklos virmo diskusija par to, vai kādam mediķim konkrētā situācijā vajadzēja vai nevajadzēja “reanimēt krievu”, manuprāt, ir sasniegts...

Foto

Putni pārsvarā ir monogāmi, daudzi – homoseksuāli: ko es uzzināju, braucot ar laivu pa Salacu

Es pirmo reizi iemīlējos bērnudārzā - Viņa gulēja diendusu gultā, kas...

Foto

Par "audzēšanu"

Nekad nesaki "ES audzēju". Tas izklausās lielīgi un uzpūtīgi. Bet - pats galvenais - tie ir MELI. Tu pat kārpu uz sava deguna nevari...

Foto

Skolmeistaru nebūšanas

Nule pie Saeimas notika Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) rīkots pikets. Kopā ar līdzjutējiem sapulcējās aptuveni 3000 cilvēku. LIZDA priekšsēdētāja Inga Vanaga mēģināja pārliecināt...

Foto

Eiropas Cilvēktiesību tiesa pieņem vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem Krievijā

Šī gada 7. jūnijā Eiropas Cilvēktiesību tiesa (ECT) pieņēma vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem...

Foto

Īpaši uzņēmējiem. Biznesam. Saldumu fabrikai „Laima” un ikvienam

Maza atkāpe vēsturē. Pirmsākumos par ļaunumu uzskatīja komunistisko režīmu. Komunistus un čekistus. Pret šo režīmu iestājās Latvijā dzīvojošie...

Foto

Ja aizkulišu spēlētājs manipulē ar veselu frakciju...

Šodien jau ir skaidrs, ka es tieku atcelts no Saeimas drošības komisijas vadītāja amata. Reizē ar to es pametu...

Foto

Mūsu lieliskos karjera plānus nomelno nesaprātīgi un nepareizi domājoši ļautiņi!

Laikā, kad pasaule aktīvi cīnās ar pieaugošo viltus ziņu un dezinformācijas izplatību, ar nožēlu varam secināt,...

Foto

Par “padomju mantojumu”

Pēdējā laikā publiskajā telpā arvien neatlaidīgāk un uzbāzīgāk tiek sēta un kultivēta ideja par kaut kādu atbrīvošanos no “padomju mantojuma”. Parasti tas notiek...

Foto

Izsūtīto brīvība ir mana brīvība

„24. februāris manas ģimenes un manas klases atmiņā paliks kā baiļu un neziņas datums. Nepiedodams krievu iebrukums ukraiņu zemē. Vai atkal...

Foto

Nauda, veselība, veselības pratība un priekšvēlēšanu gaisotne

Priekšvēlēšanu gaisotnē sarosījušies ne tikai tie, kas nolēmuši balotēties un tikt ievēlēti 14. Saeimā, bet arī tie, kuri vēlēšanu...

Foto

Kariņa kungs, šķiet, jums patiesībā nav īstas sajēgas, vai un kā Latvijas patērētāji tiks nodrošināti ar tiem nepieciešamo dabasgāzes apjomu

Nav šaubu, ka šī vara energokrīzi...

Foto

Ogres novada dome lemj pakļaut postam vietējos iedzīvotājus turpmākos 30 gadus

9. jūnijā Ogres novada domes finanšu komitejas sēdē tika iznīcināta Ikšķiles un Tīnūžu iedzīvotāju iespēja dzīvot drošā...

Foto

Kas notika vakardienas koncerta laikā Liepājā

Jau koncerta sākumā trīs jaunieši no kustības “PAR!”, kas ir partijas “Attīstībai/PAR” pārstāvēta un kuras valdes locekļi ir Daniels Pavļuts...

Foto

"Mocekļiem" ieteicams zināt, cieši ielāgot un atcerēties, ka demokrātijai ir leģitīmas tiesības sevi aizsargāt

Padomju okupācijas režīma laikā ikviena pienākums bija katru dienu pret un par...

Foto

Cilvēks un tauta

Bieži dzirdēts pārmetums par nacionālismu ir atsevišķā cilvēka interešu nerespektēšana. Šī pārmetuma biežā atkārtošana to gan nepadara par patiesību. Tautiskais pasaules uzskats nenoliedz...

Foto

Ja enerģētikas nozarē sitīs X stunda, tad jārēķinās, ka visiem gāzes nepietiks

Pasaule kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 24. februārī ir mainījusies un nekad vairs nebūs tāda kā...

Foto

Kautrīgais epidemiologs

Epidemiologs Jurijs Perevoščikovs medijos* dalās ar pārdomām, aizdomām un padomiem saistībā ar pērtiķu bakām. Sākšu ar to, ka “spečuks” ir vai nu atpalicis savā...

Foto

„Govs” vai „pērtiķa” nācija?

Kā notiek globāli politiskie piebūrumi? Vai tos vienmēr pavada vispārīgs viltus un meli, kam seko draudi, šantāža un varmācība? Kāpēc to apzināti...

Foto

Labas ziņas cilvēku populācijai. Nu, gandrīz labas...

Vismaz uz laiku izgāzies cilvēces izdeldētāju perinātais plāns: panākt, ka pasaules valstu vadības paraksta līgumu, piekrītot pandēmiju laikā atdot...

Foto

Jautājumi Kariņam par valdības gatavību jēdzīgi palīdzēt sabiedrībai un tautsaimniecībai pārvarēt sagaidāmo enerģētikas krīzi

Ņemot vērā globālos politiskos un ekonomiskos procesus, kas saistīti ar notikumiem Ukrainā,...

Foto

Maslova āmurs un uz Pavļuta klavierēm nolikta darba nespējas lapa

“Ja vienīgais instruments, kas tev ir, ir āmurs, tad katru problēmu mēdz redzēt kā naglu” (If...

Foto

Maija Atmoda

Krievijas karš pret Ukrainu un vietējās 5. kolonnas bezkaunība ir izraisījusi latviešu mobilizēšanos Ukrainas atbalstam un savu interešu aizstāvībai. Pilsoniskā pašorganizēšanās, ko “Austošā Saule”...

Foto

Politiķiem jāsaprot, ka sabiedrības integrācija līdzšinējā izpildījumā ir neatgriezeniski izgāzies projekts

Paužot noraidošu attieksmi pret Pārdaugavas okupekļa nojaukšanas lēmumu, Latvijas Krievu savienība (LKS) organizējas protesta akcijas...

Foto

Nepieteiktais karš Latvijā: ar tiem, kuri šeit izturas kā iekarotāji, kā "krievu pasaules" kungi un noteicēji, integrēšanās nebūs iespējama

Šodien mēs zinām, ka 1997. gada jūnijā...

Foto

Četras lietas, kas pazudušas no Dabas resursu nodokļa likuma grozījumiem

Ražotājiem ir nepieciešama finansiāla motivācija samazināt iepakojumu un izmantot pārstrādājamu iepakojumu. Ir jāveicina pārstrādātu materiālu izmantošana...

Foto

Reklāmas, kas nepatīk kustībai „Par!”, ir jāaizvāc!

2022. gada maijā Liepājas ielās ir konstatēti AS “Liepājas autobusu parks” piederoši autobusi, uz kuriem izvietota politiska un neviennozīmīgi...

Foto

Mazliet par situāciju Ukrainā

1. Krievu spēkiem ir vietēja mēroga panākumi, pārraujot frontes līniju Donbasa frontē pie Popasnas pilsētas. Tas ir izdevies, sakoncentrējot spējīgākās vienības, tajā...

Foto

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

Aizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr...

Foto

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

Vācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc...

Foto

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

Enerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To...

Foto

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

Attiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir...

Foto

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

Tagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu...

Foto

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

Kopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan...

Foto

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

Priekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:...

Foto

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

Latvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan...

Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...