Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

to padla

17.06.2021. 21:01

»

Juris

Un kādu tu likteni novēli latviešiem - dzīvi Krievijas sastāvā kā to tik ļoti gribēja piders un kolobarants ulmanis, kad tas 1940.gadā ļāva krieviem okupēt un anektēt Latviju...


Lai tava saprāta brāļiem, krievu necilvēkiem, nebūtu iebrukumam Latvijā labvēlīga augsne vēl kādā 1935-36. gadā, Ulmaņa ģēnijs patrieca Kremlim draudzīgo Saeimu un tas deva valstij četrus ļoti svarīgus neatkarības gadus. Žēl, ka toreiz viņš 1/3 Saeimas neapšāva Daugavmalā, mazāk "Baigā gadā" būtu bijis krievu līdzskrējēju, latviešu šāvēju.
Kur nu tev, defektīvais jurīti, kuru tavas mātes draugi, krievi militāristi, seksuāli izmantoja, to saprast?

Atbildēt

tie vārdi tika uzrakstīti

17.06.2021. 20:55

»

voila

man ir tikai viens jautājums, ko Jūs būtu teicis tautai un armijai, ja toreiz stāvētu Kārļa Ulmaņa vietā


Mēs, latvieši, sev uzcēlām jaunu staltu ēku - savu valsti. Sveša vara grib piespiest, lai mēs to paši noārdām. Es nespēju piedalīties.
ģen. Bolšteins 21.jūnijs 1940

Atbildēt

Lielmežu Miķelis

17.06.2021. 20:19

»

Juris

Tu esi piders un gļēvulis, un lupata, jo negribi aizstāvēt savu tautu un valsti! Cita starpā, vēsture liecina, ka, 3 gadījomos no 10, karaspēks, kurš ir mazāks un vājāks, ir spējis uzvarēt lielāku un spēcīgāku


Tava bravūra nesniedzas tālāk par mutes brūķēšanu un datora taustiņiem. Reālu atbildību par ģimeni, par savu tautu vai valsti tādi kā tu nespēj uzņemties. Un stāstīt kā es būtu darījis un kā būtu zobus dauzījis Ulmanim, var tikai visnožēlojamākais indivīds, čekistu pakaļas laizītājs.

Atbildēt

Juris

17.06.2021. 20:05

»

Lielmežu Miķelis (нерусский)

Droši vien teiktu kaut ko līdzīgu, kā pateica K.Ulmanis. Jo pretoties toreizējam kremļa monstram, skaitliski un bruņojumā simtkārtīgam pārspēkam, turklāt ar propogandu nozombētiem karapūļiem, kuriem ir nāvīgākais naids pret visu, kas nav krievisks (нерусский). Tā būtu bezjēdzīgākā pašnāvība kādu vien...


Tu esi piders un gļēvulis, un lupata, jo negribi aizstāvēt savu tautu un valsti! Cita starpā, vēsture liecina, ka, 3 gadījomos no 10, karaspēks, kurš ir mazāks un vājāks, ir spējis uzvarēt lielāku un spēcīgāku.
Cīņai sveiks!

Atbildēt

Lielmežu Miķelis (нерусский)

17.06.2021. 19:58

»

voila

man ir tikai viens jautājums, ko Jūs būtu teicis tautai un armijai, ja toreiz stāvētu Kārļa Ulmaņa vietā


Droši vien teiktu kaut ko līdzīgu, kā pateica K.Ulmanis. Jo pretoties toreizējam kremļa monstram, skaitliski un bruņojumā simtkārtīgam pārspēkam, turklāt ar propogandu nozombētiem karapūļiem, kuriem ir nāvīgākais naids pret visu, kas nav krievisks (нерусский). Tā būtu bezjēdzīgākā pašnāvība kādu vien var iedomāties.

Atbildēt

vīrieši manās gūžās

17.06.2021. 19:03

»

Nopietns autors, šeit un tur

Vīrieši manā mūžā


Cena: 4,00 € / 1 st., virsstundas ar 50% atlaidi.

Atbildēt

vārda brīvība muļķu zemē latvānijā

17.06.2021. 19:00

»

Es

Paldies Veidemanei,Lapsam un vēl dažiem,kuri saka to kas ir,nevis kā mūsu televīzija,radio runā vienā valodā ar valdību,jo pašiem sava skatījuma nav


Viena pa lēto pērkama prostitūta intervē un promaucē otru pa lēto pērkamu prostitūtu.
Šāda un taml. savstarpēja pašapmierināšanās ir šo glumo rāpuļu "augstākais lidojums".

Atbildēt

PR

17.06.2021. 18:50

Mūsdienu trends: ja tevis nav maisos, tevis nav vispār. VDK stukači tagad pīārojas, saņem sarkanbaltsarkanos ordeņus un dod intervijas: jā, mēs stučījām, nebija varbūt smuki, bet tā vajadzēja. Jā, lohi cieta, bet tāpēc ka lohi. Toties mēs - stukači, nācijas elite - atnesām brīvību un panācām ka komuņaki, visādi rumpīši, pārtapa par Latvijas Ceļu un ZZS.

Atbildēt

Lielmežu miķelis

17.06.2021. 18:48

»

voila

vēsturē ir liecība ( gadsimtu neatceros) par vienu jūdu cilti, kuri karojot ar ienaidnieku bija nonākuši aplenkumā un izlgābties nebija iespējas. Viņu liktens būtu bijis verdzība, bet viņi sevi nogalināja līdz pēdējam vīram kopā ar sievām un bērniem. Uzvarētājiem nācās visus apbedīt....vienmēr domāju...


Vai tas ir mēģinājums attaisnot kolaborantus ? Sadarboties vai nesadarboties nav tikai melns un balts. Izvēles priekšā nonācām praktiski visi pat samērā bieži, bet vai sadarbojāmies jau bija katra paša mēraukla alkatībai un bezkaunībai nodot savu tautu par jūdasa grašiem.
Gan toreiz bijām turīgi nabagi, gan šajos laikos esam turīgi nabagi, jo no gaisa nekas nekrīt kā kangariem un nodevējiem, bet viss ir jānopelna ar savu galvu un rokām. Ne toreiz mūsu vajadzībām likumdošana bij labvēlīga, ne šodien tāda, kas putina mūs ārā ar parazītiem glaimojošu nodokļu sistēmu.

Atbildēt

404

17.06.2021. 18:47

Vai Ulmanis bija likumīgs prezidents? Arī Latvijā no 1934.g (valsts apvērsums!!!) līdz 1940.gadam bija diktatūra ko viena daļa dēvē par "zelta ulmaņlaikiem". Ulmanis pat nepūlējās rīkot kaut kādas vēlēšanas vispār. Tas palīdzēja sovoku propagandistiem izpušķot okupāciju par demokrātisku revolūciju. Izrādās ka tas arī nav pretrunā ar faktu, ka Rīgā joprojām ir Ulmaņa gatve. Kurš par to atbildēs?

Atbildēt

voila

17.06.2021. 18:15

vēsturē ir liecība ( gadsimtu neatceros) par vienu jūdu cilti, kuri karojot ar ienaidnieku bija nonākuši aplenkumā un izlgābties nebija iespējas. Viņu liktens būtu bijis verdzība, bet viņi sevi nogalināja līdz pēdējam vīram kopā ar sievām un bērniem. Uzvarētājiem nācās visus apbedīt....vienmēr domāju, kas ir labāk un pareizāk sadarboties vai nē

Atbildēt

Sigulis

17.06.2021. 17:49

»

L.Grantiņš LRTT & H-86

Komunisti Veidemane un Lapsa nu nekādi nevar iztikt nenorejot Kārli Ulmani.Abi visīstākie latviešu nīdēji ! Kāpēc nepiemin visas pārējās Eiropas mazās valstis,kuras nepretojās gan nacistu, gan komunistu okupācijas ? Tikai vienīgais vaininieks pie lieliem upuriem esot Ulmanis. Lai nolādēti visi šie K...


Kāpēc nepiemin visas pārējās Eiropas mazās valstis,kuras nepretojās gan nacistu, gan komunistu okupācijas ?

Interesanta tēma! Neesmu īpaši pētījis Eiropas okupāciajas juridiskos aspektus,laikam izņemot Austriju, tur nebija nekā piekrītoša, bet izskatās ka Krievi bijuši gudrāki par Vāciju un formāli lika Latvijas saeimai pašai nobalsot par savu okupāciju.
Un, diemžēl, šo faktu kladzina joprojām.

Atbildēt

tikai

17.06.2021. 17:43

»

Daugavpils fašistam

Nebrīnīšos ja līdzīgās domās būs arī čekistiskās izglītības sistēmas upuri, sākot ar 1995 gadā dzimušajiem...


Nevienā Eiropas valstī, tās vadītāji nenosauca okupantus par draudzīgu karaspēku un pēc tam neapstiprināja amatos okupantu ielikteņus!

Atbildēt

sociāldemokrāts

17.06.2021. 17:19

»

Bruno Kalniņš???

Bruno Kalniņš...


Bruno Kalniņš trimdā cīnījās par Latvijas neatkarības atjaunošanu. Kalniņš bija lielāks demokrāts un lielāks Latvijas patriots nekā Ulmanis.

Atbildēt

otvechayu, Uasya...

17.06.2021. 17:07

»

:)))

Kurš cūklops nu būtu rukšķējis


genau so...

Atbildēt

Bruno Kalniņš???

17.06.2021. 17:04

Bruno Kalniņš
1940.d.oktobra sākumā....15 diennaktis arestā, pēc neapmierinātības par nelidošanu un Latvijas aviācijas pulka izformēšanu izteikšanas Latvijas armijas politvadītājam Bruno Kalniņam. Arestā kopā – Mukāns Aleksandrs, Ansons Alberts, Ķergalvis Jānis, Adumāns Arvīds, Vidiņš Verners. Arī Zalcmans, Purlicis.....un tas sākums ceļam uz Pečlagu Komi....

Atbildēt

Es

17.06.2021. 16:58

»

два дебила - это сила

lapsa + vaideļmane - tas ir cirks par brīvu un klauni ar putnu mēsliem galvā


Paldies Veidemanei,Lapsam un vēl dažiem,kuri saka to kas ir,nevis kā mūsu televīzija,radio runā vienā valodā ar valdību,jo pašiem sava skatījuma nav.

Atbildēt

Atis Priedītis

17.06.2021. 16:56

Joka pēc nesen parēķināju. Izrādās, ka iespēja savas domas brīvi publicēt lielajos masu medijos Latvijā ir apmēram 2000 cilvēku. Mēs pārējie varam darboties sociālo portālu vidē un komentāru rakstīšanas vidē. Tāds diezgan skumjš un pat absurds fakts.

Atbildēt

...

17.06.2021. 16:48

»

nav

tāda latviešu gēna . Ir rases ,kuras patreiz tiek krustotas. Ja gribēsim pastāvet kā civilizacija Visumā , tad visiem jabūt vienotiem kā Zemiešiem , ja ne būsim vergi citiem


Rita likums,četru asiņu likums u.t.t.Pirmās pakāpes jaukteņi ir veselīgi un lietderīgi,tālāk seko nenovēršama degradācija.To zina katrs ciltslietu zootehniķis,tikai cilvēki domā ka tas uz viņiem neattiecas.Tapēc jau ir tik maz cilvēku.
Laiks mosties,pietiek šķirot tautas.Ģimene,dzimta,tauta.Laiks atgriezties pie kopienu likumiem.Žīdu likumi,tā saucamās Romas tiesības jāiznīcina.

Atbildēt

Nopietns autors, šeit un tur

17.06.2021. 16:28

Vīrieši manā mūžā

Elita Veidemane

Cena: 4,00 €

Atbildēt

Abrenes lats

17.06.2021. 16:21

Kas likvidēja Latvijas valsti, ieveļot to asiņainās Eiropas Savienības ēdelīgajā, smirdošajā mutē?

Atbildēt

Provokatoram Jurim

17.06.2021. 16:16

»

Juris

Un kādu tu likteni novēli latviešiem - dzīvi Krievijas sastāvā kā to tik ļoti gribēja piders un kolobarants ulmanis, kad tas 1940.gadā ļāva krieviem okupēt un anektēt Latviju...


Cerams šodienas notikumus nebūs tik viegli iznīcināt kā krievu okupanti iznīcināja mūsu vēsturi un arī savējo vēsturi, lai noslēptu čekistu asinsdarbus un leģitimizētu iekarotās teritorijas. Pārkrievotu pamattautas, izzagtu, izlaupītu un lūrētu jau tālāk, uz bagātās eiropas labumiem, kur daļa no Latvijas tanku bučotājiem jau iegrābušies līdz elkoņiem. Ulmaņa sitējs atradies, un ko tālāk darīsi, interneta ģēnij ?

Atbildēt

Ulmaņa pieminekli Rīgā jānojauc!

17.06.2021. 16:15

»

Muļķīt , uzzini ,kas ir Baltā rase un, kas ar viņu sodien notiek un beidz gvelzt muļķības


Ko? Vēl pasaki, ka aziātiskie krievi ir baltās rases pārsāvji un tāpēc latviešiem jāintegrējas krievos, jo tikai tā sagalabāsim rases tīrību un nepārtrauktību. Un pasaki, ka Ulmanis bija tālredzīgs un tāpēc parūpējās, lai baltajā rasē mužu mūžos būtu dzīvs latviešu gēns.

Atbildēt

Atis Priedītis

17.06.2021. 16:11

»

Lasītājs

Bet aģenti no kuģa nevar nokāpt, tiem nav atļauts. Viņiem jāturpina strādāt un līdz kapa malai. Koloborants nav tas galvenais ļaunums, drīzāk par izsmieklu zinātājiem


Aģenti nokāpt nevar, bet arī viņi būs spiesti pamatīgi sašaurināt savu darbošanos, ja sapratīs, ka cilvēki ir pārstājuši baidīties. Un piemērs, būtu jārāda slavenībām - R.Pauls. Im.Kalniņš, D.Īvāns, I.Godmanis, A.Gorbunos, V.V. Freiberga un citi. Ja viņi sāks atklāti runāt Latvijā viss pamazām mainīsies uz labo pusi.

Atbildēt

Atis Priedītis

17.06.2021. 15:53

Nokāpt no koloborācijas kuģa ir iespējams pavisam vienkārši - pārstāt melot un visu atklāti izstāstīt. Diemžēl, pirmā līmeņa VIP personas iet pretējo ceļu, sadarbību noliedz vai kategoriski atsakās par to runāt. Neskaitāmie cilvēku jautājumi paliek bez patiesām atbildēm un pa internetu klīst pietiekami ticamas cilvēku sadomātas vai aculiecinieku publiskotas versijas par to kas notika patiesībā.

Atbildēt

Lasītājs

17.06.2021. 15:52

Tādi paši vadoņi bija Latvijas laikā, kā patreiz ir. Armiju nolaida, jo visus pieredzējušos virsniekus pastūma malā, saeimā valdīja totāla korupcija, kas arī bija iemesls K.Ulmaņa apvērsumam. Iepriekš gan bija apakšpulkveža Ozola deputātu paraug sodīšana, kas beidzās ar Ozola arestu un pat sodīšanu ar nāvessodu, ko nepaspēja izpildīt. K.Ulmanim sagrābjot varu, Ozols tika atbrīvots, atņemta pilsonība un izraidīts no Latvijas. Bet tas neko daudz nemainīja, Ulmanis tāpat nāca ar savām "simpātijām" ( pielīdēju baru), kā podparučiks Zemitāns, ko iecēla pulkvežos. Par modernas, tiem laikiem armijas izveidošanu neviens nedomāja, savu kabatu pildīšana bija prioretīva. 1919. gadā no Latvijas boļševiki izveda vienīgo Krievijas impērijā tanku fabriku, kuru pēc, neviens nedomāja atjaunot, kaut visus speciālistus jau līdzi nepaņēma.
Tā kā nekā jauna, mēs atkal kāpjam uz vecā grābekļa ar tādu pat "eliti" varnešos.

Atbildēt

Juris

17.06.2021. 15:42

»

Provokātoram Jurim

Redzams, ka tu savā tuvredzībā novēli latviešiem tādu pat likteni kā krimas tatāriem, kuri ir viena komunistu nīcinātākajām tautām un to tagad veiksmīgi turpina ķīna. Uiguri ķīnā ir krimas tatāru tautas atzars, līdzīgi kā vidzemnieks, kurzemnieks utt


Un kādu tu likteni novēli latviešiem - dzīvi Krievijas sastāvā kā to tik ļoti gribēja piders un kolobarants ulmanis, kad tas 1940.gadā ļāva krieviem okupēt un anektēt Latviju?
Es latviešiem novēlu nebūt gļēviem un nebūt kā suņiem, kurus ceļa malās apkauj sveši kungi.
Cīņai sveiks!

Atbildēt

Provokātoram Jurim

17.06.2021. 15:36

»

Juris

Un 21.gs. Latvija spēj pretoties Krievijai? Piders ulmanis bija gļēvulis un tu arī esi gļēvulis, jo aicini padoties un nevis pretoties. Tā ir pideru mentalitāte - nepretoties. Pilna Latvija ar tādiem...


Redzams, ka tu savā tuvredzībā novēli latviešiem tādu pat likteni kā krimas tatāriem, kuri ir viena komunistu nīcinātākajām tautām un to tagad veiksmīgi turpina ķīna. Uiguri ķīnā ir krimas tatāru tautas atzars, līdzīgi kā vidzemnieks, kurzemnieks utt

Atbildēt

17.06.2021. 15:23

https://youtu.be/8ErARZhBtPg

Atbildēt

Juris

17.06.2021. 15:18

»

Daugavpils fašistam

Nebrīnīšos ja līdzīgās domās būs arī čekistiskās izglītības sistēmas upuri, sākot ar 1995 gadā dzimušajiem...


Un 21.gs. Latvija spēj pretoties Krievijai? Piders ulmanis bija gļēvulis un tu arī esi gļēvulis, jo aicini padoties un nevis pretoties. Tā ir pideru mentalitāte - nepretoties. Pilna Latvija ar tādiem!
Ja es būtu dzīvs 1934.gadā, es personīgi būtu nogalinājis noziedznieku un diktatoru ulmani. Vai nu nodurtu, vai nošautu, vai uzspridzinātu, vai ar spēku iedzītu deguna kaulu smadzenēs.
Cīņai sveiks!

Atbildēt

ha-ha

17.06.2021. 15:16

Ulamaņa lomu okupācijā var attaisnot tikai provokatori un ietekmes aģenti.Grantiņ! Tu arī nebiji komjanatnes aktīvists vai,nedod dievs,komunists,jo taču arī uzdodies par naivuli,jo aktīvi ņēmies ar komunistiem un čekistiem?Ilgstošā komunistu un čekistu atmaskošana ir pareizs,svēts un nepateicīgs darbs,taču neredzēt Ulmani un viņa komandu kā okupācijas pirmavotu un viņa darba turpinātājus šodien ,nosvītro visas tavas pūles.Neņemos spriest par L.L. un viņa komandas kaut kādām slēptām interesēm vai pasūtītājiem,taču viņi,manuprāt, dara un ir izdarījuši milzu darbu tautas informēšanā un virzībā uz sociāldemokrātiju.Ulmaņa un šodienas fašisms,jeb labējās politikas izpildījums kangaru-komunistu redzējumā nevar un nevarēja ne pie kā laba novest.

Atbildēt

Daugavpils fašistam

17.06.2021. 15:11

»

Juris

Piders ulmanis, kurš drāzās ar savu sekretāru Rūdumu, jau 1939.gadā Latvijā brīvprātīgi un ar labpatiku ielaida krievu karaspēku, un 1940.gadā piders ulmanis ļāva krieviem okupēt Latviju nesastopot pilnīgi nekādu pretestību. Piders ulmanis krieviem atdeva Latviju bez neviena šāviena - kauns un negods...


Nebrīnīšos ja līdzīgās domās būs arī čekistiskās izglītības sistēmas upuri, sākot ar 1995 gadā dzimušajiem.
Tevi jau protams nepārliecina, ka kopš 1939.gada, savai okupācijai nespēja turēties pretī neviena eiropas valsts, pat visu atbalstītajai Somijai nogrieza trešdaļu teritorijas, kas līdz šim brīdim nav atbrīvota no krievu okupantiem. Kopīgi ar vācu nacistiem sakāva pat spēcīgo Poliju, to cenšoties iznīcināt pat šajos laikos, nogalinot patriotiskāko daļu valdības, bet dzīvus atstājot ruskij mir atbalstītājus.

Atbildēt

Juris

17.06.2021. 14:55

»

O!

Prieks būs tevi satikt Kurzemes atlikušajos mežos! Sēru maršu gan negarantēju


Cīņai sveiks, pideras un piderasa ulmaņa aizstāvētāj! Es uz tava kapa virsū nečurāšu.

Atbildēt

Jadoma par nakoso rudeni un ziemu !

17.06.2021. 14:49

»

O!

Prieks būs tevi satikt Kurzemes atlikušajos mežos! Sēru maršu gan negarantēju


https://sputniknewslv.com/20210616/latvija-ir-atkariga-no-baltkrievu-skeldas-sankciju-gadijuma-degvielas-cenas-ziema-pieaugs-17177351.html

Atbildēt

Juris

17.06.2021. 14:37

»

Parazītu un sadistu orda valda joprojām.

Ir vairāk kā nekorekti, blakus Kārlim Ulmanim nosaukt dranķi sociāldemokrātu bruno kalniņu. Ja K.Ulmanis nebūtu pārņēmis Latvijas vadību un zociāldemokrātiem būtu izdevies valsts apvērsums, tad Latvija jau 30to gadu sākumā būtu pievienota krievijai


Piders ulmanis, kurš drāzās ar savu sekretāru Rūdumu, jau 1939.gadā Latvijā brīvprātīgi un ar labpatiku ielaida krievu karaspēku, un 1940.gadā piders ulmanis ļāva krieviem okupēt Latviju nesastopot pilnīgi nekādu pretestību. Piders ulmanis krieviem atdeva Latviju bez neviena šāviena - kauns un negods, un ģļēvulība augstākajā pakāpē!
Ja piders ulmanis 1934.gadā nebūtu sagrābis varu, tad Saeimas deputāti nebūtu pieļāvuši Latvijas okupāciju.
Cīņai sveiks!

Atbildēt

!

17.06.2021. 14:23

»

tikai fakti

(ar atsauksmju norādēm uz https://lv.wikipedia.org uc publiski pieejamiem info avotiem...


tagad si veidemane droci patriotiskus citatus prieks NRA !

Atbildēt

saimnieki pasi sava zeme,blakus asv vestniecibai

17.06.2021. 14:19

veidemane ,raksti par amerikanu koloborantiem mulku zeme sodien !

Atbildēt

!

17.06.2021. 14:17

»

ASV protektorāts Latvija

...Veidemane bijusi "Vissavienības Ļeņina Komunistiskās Jaunatnes Savienības" (VLKJS) biedre un dažādu līmeņu komjaunatnes aktīviste no 1969. gada līdz 1983. gadam; centusies iestāties "Padomju Savienības Komunistiskajā Partijā" (PSKP) bet neveiksmīgi, jo nav varējusi iegūt tam nepieciešamās PSKP biedru...


ja si veidemane butu parkvalificejusies par audeju Ogres trikotazas kombinata un stradatu nakts maina,tas sapnis par PSKP butu realizejams loti atri,ari jautajumi par maucibu atkristu.PSRS laika bija noteikts loti stingrs profesiju limits uznemsanai PSKP.Jebkura gadijuma stradniekiem bija prieksroka,gandriz bez rindas,bet sapuvusai LPSR inteligencei gan vajadzeja ilgu rindu izstavet ,jo bija loti daudz gribetaju,tadi ka elerte,rumpitis ,vaidere &co.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Reklāmas, kas nepatīk kustībai „Par!”, ir jāaizvāc!

Foto2022. gada maijā Liepājas ielās ir konstatēti AS “Liepājas autobusu parks” piederoši autobusi, uz kuriem izvietota politiska un neviennozīmīgi vērtējama reklāma, par kuru esam saņēmuši iedzīvotāju pretenzijas. Uz vienas no autobusu reklāmām ir attēloti pieci dažāda vecuma bērni, sieviete un vīrietis, kā arī uzraksti “Latvija pirmā! Par dabisku ģimeni!”. Bet otra veida reklāma uz autobusiem ievietotā reklāma ietver politiskās partijas “Latvija pirmā” biedru kopbildi, kā arī uzrakstus “Latvija pirmā! Par dabisku ģimeni! Apvienosim Latvijas tautu!”.
Lasīt visu...

21

Mazliet par situāciju Ukrainā

Foto1. Krievu spēkiem ir vietēja mēroga panākumi, pārraujot frontes līniju Donbasa frontē pie Popasnas pilsētas. Tas ir izdevies, sakoncentrējot spējīgākās vienības, tajā skaitā “Vāgnera” grupu. Ir arī citi nelieli izrāvieni.
Lasīt visu...

21

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

FotoAizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr arī par tautu domāja. Vismaz tā varētu likties, pārlūkojot mediju publikāciju virsrakstus
Lasīt visu...

21

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

FotoVācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc tam tās atkal atkarot. Bērboka uzskata, ka nepieciešama jauna NATO stratēģija, kas ļautu nekavējoties un vispusīgi atvairīt Krievijas uzbrukumu. Baltijas valstu aizsardzība tad vairāk gultos uz Vāciju. Tā ka, iespējams, drīzumā Dievzemītē atkal būs pa pilnam vācu puišu, meiču un, velns viņu zin’, kas tur vēl dienē.
Lasīt visu...

21

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

FotoEnerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To mēs redzam gan Ukrainā, gan nu jau arī pavisam blakus Somijā un citviet Eiropā. Nebūsim naivi, tas nenotiek bez vietējo enerģētikas jomas pārstāvju iesaistes, – viņi ir kļuvuši par daļu no Krievijas energosistēmas. Daži neapzināti, jo viņi vienkārši dara profesionāli savu darbu, daži arī ļoti apzināti, pārstāvot Krievijas intereses Latvijā.
Lasīt visu...

21

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

FotoAttiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir vietējo krievvalodīgo identitātes konsolidācijas punkti. Un sociologiem ir daudzmaz skaidrs, kāpēc tas tā. Tie nav gluži piederības atraktori. Par tiem kalpo tā pati māju izjūta, un par to cits stāsts (cik plaši ietver mājas, sēta vai reģions Pribaltika).
Lasīt visu...

21

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

FotoTagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu Saeimas telpās. Nākamajā rītā deputāts tika palaists brīvībā. Kaimiņam kā aktierim izdevās izcila performance – samulsums, bailes, pēc tam varonīga apņēmība, kas atspoguļojās viņa sejā dažādos veidos. Tolaik Kaimiņam un viņa partijai vēl bija daudz fanu, kuri gaidīja elka iznākšanu no cietuma. Tā gan tagad ir tāla pagātne.
Lasīt visu...

6

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

FotoKopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan Rietumu (angļu, vācu, franču valodās) puses. Tas ir mega krahs, ko patlaban Rietumi piedzīvo ar savām ilūzijām un pārpratumiem par Krieviju.
Lasīt visu...

21

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

FotoPriekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:
Lasīt visu...

21

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

FotoLatvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan ar māju privatizāciju, gan ar visu mājokļu uzturēšanas sistēmu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...

Foto

Pavļuts pauž necieņu pret Ministru kabineta apstiprinātajām darba samaksas garantijām veselības nozares darbiniekiem

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) pauž nožēlu par Veselības ministrijas...

Foto

Jūs taču neiedomājāties, ka es jutīšos vainīga vai atbildīga par kaut jel ko?

Policijai, tai skaitā speciālo uzdevumu bataljonam, ir uzdots īstenot nulles tolerances politiku pret...

Foto

Vismaz nākamos desmit gadus valstij ar krievvalodīgajiem jākomunicē krieviski

Par politisku nāciju. Krievvalodīgie dalās trīs grupās: 20% jau ir daļa no politiskās nācijas, 30% ar savu...

Foto

Vispār jau 10. maijā viss bija diezgan labi, vienīgi Satversme mums ir tāda, kāda ir

Es nosodu tos cilvēkus, kas svin Krievijas agresiju. Tai pat laikā...

Foto

Laiki dāsniem pabalstiem un atbalstiem ir beigušies

959 miljoni eiro uz budžeta deficīta rēķina 2020. gadā, 2 miljardi 104 miljoni eiro uz deficīta rēķina 2021. gadā...

Foto

Ticiet vai ne, bet patieso apdraudējumu es saskatu virtuālajā vidē

Ik gadu 9. maijā visā Eiropas Savienībā mēs atzīmējam Eiropas dienu. Šodien tās fonā norit karš Ukrainā,...

Foto

Zaļās partijas Tavara dīvainības

Šī gada 27. martā Jaunmoku pilī, tiekoties Latvijas Zaļās partijas (LZP), Latvijas Zemnieku savienības, Liepājas partijas un partijas Latvijai un Ventspilij vadītājiem, LZP priekšsēdētājs...

Foto

Cik slikti, ka Latvija uzņem daudz bēgļu, bet nez kāpēc negrib viņus integrēt

Ukrainas bēgļu uzņemšana iezīmē pagriezienu daudzu Eiropas Savienības dalībvalstu, it sevišķi Ukrainas kaimiņvalstu,...

Foto

Ministre Golubeva uzskata, ka "konstatētie nodarījumi nav masveidīgi". Vajag vairāk?

„Vērtējot šos gadījumus kopējā likumpārkāpumu kontekstā, viennozīmīgi var apgalvot, ka konstatētie nodarījumi nav masveidīgi,” pēc iekšlietu...

Foto

Ja ne mēs, tad kurš vēl aizsargās ģimenes vērtības?

Ģimene, laulība, bērni – tās ir augstākās garīgās vērtības. Šobrīd ir nepieciešams, lai mēs tās aizsargātu. Piesedzoties...

Foto

Nebakstiet bijušo čekas ziņotāju – pareizticīgo metropolītu Aleksandru!

Populāra Latvijas ārste ar Ukrainas saknēm LTV intervijā precīzi raksturoja mūsu sabiedrības attieksmi pret krieviem. Pat, ja viņi...

Foto

Rietumos esam tikuši, tomēr padomju lausku lasītājus neesam lāga pieskatījuši

Tik daudz laimīgu cilvēku seju kā 1990. gada 4. maija pievakarē pēc Latvijas Republikas Augstākās padomes balsojuma...

Foto

4. maija ideālus daudzi ir nodevuši gluži nemanot

Laikziņi šogad sola 4. maija aukstuma rekordus. Acīmredzot vēl nav pienācis mirklis noņemt šalles un novilkt cimdus, kas...

Foto

Okupācijas stabs. Mani un citu līkloči

Tā jautājumu un komentāru gūzma, ko pēdējo nedēļu laikā esmu saņēmis saistībā ar bēdīgi slaveno Pārdaugavas stabu, sāk radīt aizdomas,...

Foto

Jurašs Nr. 2 tēmē uz Saeimu?

Ja piedzīvojām situāciju, ka bija divi Juraši - viens fiziskais ar miesu un asinīm, kas staigāja pa ielu un sniedza...

Foto

Orda ir jāsagrauj

Lielākajai daļai no mums jau sen ir skaidrs no ikdienas pieredzēm, ka PSRS koloniālā minoritāte Latvijā pārstāv svešu pasauli, uz kuru mūsu kultūras...

Foto

Reirs melo

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) vērš uzmanību, ka finanšu ministrs Jānis Reirs 28. aprīlī LTV raidījumā “Šodienas jautājums” sniedza...

Foto

Es dodos atpakaļ uz Latviju, kur visi mani apskauž un ienīst, jo man ir jauns funktieris

Esmu ceļā uz Madridi, lai dotos uz Latviju. Šis ir...

Foto

Aicinu valdību uz nekavējošu rīcību pārtikas cenu dramatiska kāpuma apstākļos: Latvijai draud bada gads

Izvērtējot situāciju lauksaimniecībā, jāsecina, ka atsevišķiem produktiem prognozēto 50% pieaugumu vietā, cena...

Foto

Domājam ar savu galvu!

Latvijas pilsoņiem! Krievijas iebrukums Ukrainā liek domāt arī par nenodrošināto un neskaidro Latvijas tautas stāvokli. Sabrūkot PSRS, kādi slepeni protokoli un, iespējams,...

Foto

Latvijai tuvojas vēl nepieredzēta krīze

Kurināmā, degvielas, elektrības, izejvielu un rezultātā pārtikas cenu kāpums jau ietekmē un ietekmēs vēl vairāk katru Latvijas iedzīvotāju. Viennozīmīgi visvairāk cietīs...

Foto

Kāpēc Ukraina uzvar?

Kāpēc Ukraina uzvar, lai gan frontes līnijā var būt zaudējumi, ir teritoriju okupācija, kritušie un civiliedzīvotāju deportācijas? Uzvar – morāli! Ukraiņu tautu, armiju...

Foto

Par pareizticības žandarmu Kudoru

Lai kā Andris Kudors necenstos zem Ukrainas karoga paslēpt, ka viņš ir patoloģisks melis, sektants un manipulators, padodas tas viņam ne pārāk...

Foto

“Bēgļi” no Krievijas nav jāuzņem, nekādas jaunas uzturēšanās atļaujas – terminētas, pastāvīgās, vienalga kādas!

“Latvijas Avīze” 20. aprīlī publicēja interviju ar Saeimas deputātu Ainaru Latkovski, kurā politiķim...

Foto

Ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu

Daži praksē balstīti padomi domas konstrukcijai, ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu....

Foto

Mūs aizmirsa!

Atsaucoties uz Ķīles Pasaules ekonomikas institūta publicēto informāciju par valstu sniegto atbalstu Ukrainai, kurā norādīta nepatiesa informācija par Latvijas sniegto atbalstu Ukrainas bruņotajiem spēkiem,...

Foto

Mēs esam atraduši jaunu veidu, kā paspēlēties ar pilsonību, tagad kā piesegu izmantosim Ukrainas bēgļus

Šobrīd Saeima skata grozījumus Pilsonības likumā, kuros nav noteikts, pie kādiem...

Foto

Sarkanā "profesūra" stingri stāv okupekļa sardzē

Viens no pazīstamākajiem sarkanās profesūras ideologiem Mārtiņš Kaprāns sociālajā vietnē “Twitter” ierakstījis: “Rodas iespaids, ka Kompartijas propagandas orgāna “Cīņa” tiešie...

Foto

Nomest līķautu atjaunotā dzīvē

“Vai jums nav zināms, ka mēs visi, kas Jēzus Kristus Vārdā esam kristīti, esam iegremdēti Viņa nāvē? Jo mēs līdz ar Viņu...

Foto

Mamuška

Ukrainas austrumos notiek karaspēka koncentrēšana izšķirošai milzu kaujai. Nav skaidrs, kāpēc tāda kauja būtu vajadzīga, tomēr abas puses apbrīnojamā vienprātībā savelk spēkus, apšauda viens otru,...

Foto

Spriežam par „kolektīvo Putinu”. „Zombie, what’s in your head?”*

Pēc ziņām, foto un video no Bučas šķiet, ka vārdi ir sekli un nespēj ietvert visu, kas...

Foto

Sankcijas – trīs piedāvājumi

Līdz ar sankciju paplašināšanu pret Krieviju un atbalsta (militārā, humānā, ekonomiskā, visa iespējamā) palielināšanu Ukrainai, ir vērts arī, tēlaini izsakoties, iztīrīt un...

Foto

Ienīst necilvēcību ir normāli

Krievijas karš un genocīds pret ukraiņiem daudziem ir radījis iekšēju cīņu pret arvien pieaugošām naida un dusmu jūtām pret okupantu necilvēkiem. Mēs...

Foto

Par karu Ukrainā un medicīnas konsekvencēm

Karš nozīmē agresiju pret cilvēku dzīvību un veselību. Ukrainas kara tuvākās un ilgtermiņa sekas veselībai kļūst katastrofālas. Televīzijas kanālos un internetā...

Foto

Ministri Golubevu netraucēt ar zagļiem: viņai jāizdomā jauns joku video

Jūrmalā atkal siro zagļi – melnīgsnēji vīreļi, kuri šoreiz uzdodas par „ukraiņiem” un meklē „darbu”. Tagad...

Foto

Nils rekomendē svecītes

Jāatzīst, ka, kamēr Rīgas “gauleiters” bija Nils Ušakovs, galvaspilsēta zēla tīri labi. Bija, par ko mēru sunīt, un par savu kabatu politiķis neaizmirsa,...

Foto

Okupācijas muzeja brīvdabas ekspozīciju vajag apmūrēt ar mūri

Ir skaidrs, ka okupantu pieminekli līdz 9.maijam mēs nepagūsim nojaukt. Ja vien krievi paši neuzmetīs atombumbu, tas stāvēs....

Foto

Mūsu policisti ir ļoti, ļoti, ļoti lojāli, nemaz nedomājiet to apšaubīt!

Valsts policija ir iepazinusies ar bijušā iekšlietu ministra M. Gulbja intervijas izteikumiem kādā raidījumā, kurā...

Foto

Man ir daudz domu par visu ko, bet visvairāk par lielisko mani pašu

Es citkārt domāju, kas tad ir mans noziegums pret valsti ar nosaukumu Latvija....