Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Žulis

27.12.2021. 18:36

Vai nav interesanti? Lindermanis raksta par to, par ko būtu jāraksta tiem, kas sevi dēvē par tautas aizstāvjiem, Tēvzemes un brīvības sargiem, nacionālo ideju nesējiem. Savukārt, šie Saeimā sēdošie nacionālistu lomas tēlojošie āksti klusē lupatiņā un balso par latviešu tautas piespiedu sazāļošanu ar potēm, no kurām visā pasaulē jau miruši tūkstoši.

Atbildēt

tautu cietumā dabīgā atlase

27.12.2021. 18:34

Tas būs laiks, kad īstenie fašisti slēpsies aiz antifašisma izkārtnes, bet kremļa slepkavu ordas virsvadonis gražosies ar sociālliberālismu un krievu impērijas pārākumu.

Atbildēt

Vids

27.12.2021. 18:22

»

tas nav nekāds jaunums

Vakcīnbizness rullē!Uz kurieni plūst nauda


Naudas plūsmām mēs sekojam!Sita nauda plūst uz kabatām!

Atbildēt

Par kovid vīrusu. Nedaudz no cita skatījuma

27.12.2021. 18:21

Kāpēc tik daudzi joprojām tic valdošajam vīrusa stāstījumam?
Pandemic Podcast vadītājs Dens Astins-Gregorijs (Dan Astin-Gregory) intervē Gentes Universitātes (Beļģija) klīniskās psiholoģijas profesoru Matiasu Desmetu (Mattias Desmet) par to, kāpēc, neskatoties ne uz ko, tik daudz cilvēku joprojām tic vīrusa stāstījumam (naratīvam) un šķiet gluži kā nohipnotizēti.

Jau kopš pandēmijas sākuma profesors rūpīgi sekoja ne tikai notiekošajam sabiedrībā, bet arī analizēja koronavīrusa krīzes statistiku, piemēram, mirstības rādītājus.

Bija skaidrs, ka sākotnēji samodelētie vīrusa draudi bija pārspīlēti. Taču, neskatoties uz to, līdzekļi, kas tik izmantoti vīrusa ierobežošanai netika mainīti un pielāgoti reālajai situācijai.

Vienlaikus liela daļa iedzīvotāju pārsteidzošā kārtā turpināja ticēt it visam, lai cik absurds tas brīžiem nešķistu.

Profesora novērojumi un ilggadējā pieredze universitātē, iepazīstinot studējošos ar tādu terminu kā “pūļa veidošanās” (mass- formation), ļāva secināt, ka arī pandēmijas kontekstā var runāt par šo fenomenu - kolektīvās domāšanas veidu, kas veidojas, kad meli un nepatiesība ļauj risināt psiholoģiskās vajadzības.   


Lai “pūļa apziņas veidošanās” notiktu, nepieciešami četri priekšnosacījumi:

1.      Lielai daļai iedzīvotāju trūkst sociālo kontaktu, viņi izjūt sociālo izolāciju (lack of social bond, social isolation);

2.      Lielai daļai iedzīvotāju trūkst jēgas, mērķa (lack of sense making);

3.      Lielai daļai iedzīvotāju jūt trauksmi, kurai īsti nav objekta un kuru grūti kontrolēt (free- floating anxiety);

4.      Cilvēkos ir nepamatota frustrācija un agresija (free-floating frustration and agression).


Ja šādos apstākļos ar masu mediju palīdzību tiek izplatīts stāstījums, kas it kā identificē trauksmes objektu un piedāvā stratēģiju, kā ar to cīnīties, iedzīvotājiem ir liela vēlme tam sekot, jo beidzot var kādam adresēt trauksmi, turklāt, ievērojot piedāvāto stratēģiju, to arī kontrolēt.

Tas, savukārt, noved pie sociālās kopības un līdz ar to arī pie “pūļa apziņas veidošanās” jēgas.


Šī varonīgā cīņa ar trauksmi daudziem joprojām ļauj ticēt pat absurdākajam stāstījumam. Tas ir kā rituāls -  jo absurdāks tas ir no tīri praktiskās puses, jo labāk tas kalpo mērķim -  palīdz sajust, ka piederi grupai.

Bailes no tā, ka trauksme var atgriezties, liedz saprast, ka stāstījums ir nepatiess. Izmantot faktus, lai pārliecinātu šos cilvēkus, ir bezjēdzīgi.


Kurp ved šī “pūļa kopapziņas” veidošanās? Būtiskākā ietekme - cilvēki spēj reaģēt tikai uz ļoti šauru problēmu loku. Piemēram, koncentrējas tikai uz vīrusa upuriem, neskatoties uz to, ka vīrusa apkarošanas dēļ cieš daudz, daudz citu cilvēku (trūkst ēdiens, netiek laicīgi diagnosticētas citas slimības, bezdarba apstākļi, cilvēktiesību ietobežojumi u.tml.). Līdzīgi kā hipnozes laikā, kad visa uzmanība fokusēta tikai uz kaut ko vienu. Šādos apstākļos cilvēki vairs nepievērš uzmanību nekam citam, pat tam, ko citkārt uzskatījuši par ļoti svarīgu.

Masu veidošanās procesā cilvēki kļūst neiecietīgi pret citādi domājošajiem. Tajā pašā laikā viņi ir ļoti toleranti pret jebko, kas saskan ar viņu akceptēto stāstījumu.
Pilna intervija šeit (angļu valodā): https://youtu.be/uLDpZ8daIVM

Atbildēt

Toto

27.12.2021. 18:19

Jēru klusēšana!Superigs apzīmējums situācijai kāda izveidojusies!

Atbildēt

pastalnieks, lumpenis, idiots

27.12.2021. 18:13

Man patīk Latvija! Krievi nāk! NATO un ASV mūsu glābēji!

Atbildēt

pastalas te vietējie,

27.12.2021. 17:56

jūs esat idioti!

Atbildēt

Pietiek lasītājs

27.12.2021. 17:39

Es nekādā gadījumā nepotēšos un neļaušu savus bērnus potēt ar ģenētiski modificēto Pfizer Moderna mRNS vakcīnu, kuras sastāvā ir bioloģiski ārkārtīgi toksiskais Covid pīķa jeb S proteīna gēns. Šāda ģenētiska vakcīna ne tikai izraisa miokardu un perikardītu pēc potēšanas, bet sabojā cilvēka DNS genomu un tādā veidā sagrauj imunitāti pret citām slimībām. Tā ir gēnu terapeitika, kuras sekas izpaudīsies tuvāko 5-10 gadu laikā kā smagas autoimūnas saslimšanas un audzēji. Vecāki, kas gatavojas vakcinēt ar šādām ģenētiskās terapijas vakcīnām bērnus, manā skatījumā ir mazu bērnu slepkavas.

Zinātnieki Zviedrijā un ASv pierādījuši, ka mRNS vakcīnu injekcijas šķidrums sabojā cilvēka genomu šūnu dalīšanās laikā, un tieši Covid pīķa jeb S proteīns rada šo ģenētiski toksisko iedarbību uz cilvēka DNS. Viņi pierādījuši, ka Covid pīķa S proteīna gēns spēj integrēties cilvēka DNS genomā un izraisīt pēkšņas smagas autoimūnas saslimšanas turpmākajā vakcinēto dzīvē.

Bērniem visās šūnās un pieaugušiem cilvēkiem imunitātes šūnās mRNS vakcīnu sastāvā esošā Covid pīķa S proteīna radītie DNS gēnu bojājumi izpaužas visātrāk, jo šādām organisma šūnām ir vislielākais dalīšanās biežums. Bērniem aktīvi dalās visu orgānu šūnas, īpaši sirds un citu muskuļu šūnas. Pieaugušam cilvēkam jaunu imunitātes šūnu ražošana (šūnu dalīšanās procesā) organismā notiek nepārtraukti visu dzīves laiku kaula smadzenēs, liesā un aizkrūts dziedzerī. No šiem orgāniem B un T imūnšūnas caur asinsriti un limfmezgliem nonāk pārējos orgānos, nervu sistēmā un smadzenēs.  Covid vīrusa pīķa proteīna slepkavas daba tāpat kā HIV vīrusam vispirms izpaužas cilvēka imunitātes šūnu DNS gēnu bojājumos, izraisot imūnās aizsardzības pasliktināšanos pret citām slimībām ģenētiskā limenī.  

Zinātnieki pasaulē eksperimentos apgāzuši Pfizer/BioNTech/Moderna kompāniju apgalvojumus, ka viņu ģenētiski modificētā mRNS vakcīna nemaina cilvēka genomu.

Farmācijas kompānijas Pfizer/BioNTech/Moderna bez jebkādiem klīniskiem pētījumiem apgalvoja, ka to laboratorijā sintezētā gēnu terapijas Covid pilnā jeb S pīķa proteīna mRNS nukleīnskābe nevarot pārvarēt šūnu kodola membrānu, kas aizsargā DNS hromosomas jeb genomu, un līdz ar to esot uzskatāma par drošu vakcīnu.

Šogad daudzu zinātnieki (un to paliek arvien vairāk) recenzetās (peer-rewiew) publikācijās pierādījuši, ka mRNS vakcīnās iekļautais Covid vīrusa pilnais pīķa jeb S proteīns gan spēj iekļūt šūnu kodolā šūnu dalīšanās brīdī (rekombinācijas fāzē), gan arī izraisa toksisku iedarbību uz DNS, graujot adaptīvo B un T imūnšūnu aizsardzību. Turklāt šajos eksperimentos ir pierādīts, ka toksisks attiecībā uz genomu ir tieši Covid pīķa S proteīns (Covid vīruss sastāv no 29 proteīniem).

ASV zinātnieku pētījums publicēts šeit:

“Reversi transkriptēta SARS-CoV-2 RNS nukleīnskābe var integrēties kultivētu cilvēka šūnu genomā un var tikt ekspresēta (diagnosticēta) pacienta audos”.

Avots:
https://www.pnas.org/content/pnas/118/21/e2105968118.full.pdf

ASV zinātnieki savos eksperimentos atklāja, ka Covid vīrusa daļas RNS nukleīnskābju veidā spēja līdz pat 1% gadījumu integrēties cilvēka genoma šūnu kodolā un DNS, šūnām daloties, izmantojot reversās transkriptāzes procesu.  Tas visai loģiski izskaidro arī daudziem cilvēkiem piedzīvotās smagās blaknes pēc mRNS vakcīnas.  Pēc pirmās Pfizer potes tikai 1 no 100 cilvēkiem pastāv risks sabojāt savu genomu.  Otro Pfizer poti saņemot, risks divkāršojas un smagas blaknes būs jau 1 cilvēkam no 50. Trešā pote sabojās genomu 1 no 25 cilvēkiem.

Zinātnieki Zviedrijā eksperimentāli novērojuši un aprakstījuši kā Covid pīķa proteīns sabojā cilvēka genomu, bloķējot DNS kļūdu labošanu un izraisot nekontrolējamas ģenētiskas mutācijas, kas noved pie adaptīvās imunitātes B un T šūnu pēkšņas “sajukšanas prātā” tajās izraisīto gēnu bojājumu dēļ. Zinātnieki raksta: “Covid piķa proteīns lokalizējas šūnas kodolā un nolaupa DNS kļūdu labošanas mehānismu un adaptīvās imunitātes mašinēriju.”

Pilns Zviedrijas bioķīmiķu un ģenētiķu eksperimentālo pētījumu rezultāts ar visiem cilveka genoma bojājuma pakāpes mērījumiem, ko izraisīja Covid pīķa S proteīns, angļu valodā publicēts 2021.gada 13.oktobrī PDF šeit:

Avots:
SARS–CoV–2 pīķa proteīns pasliktina DNS bojājumu izlabošanu un kavē V(D)J rekombināciju cilvēka audu paraugos

https://mdpi-res.com/d_attachment/viruses/viruses-13-02056/article_deploy/viruses-13-02056-v2.pdf

Zviedrijas zinātnieki savā pētījumā par Covid pīķa proteīna iedarbību uz cilvēka DNS ģenētisko gēnu kodu raksta sekojošo:

“Mehāniski, mēs atklājām, ka pīķa proteīns lokalizējas šūnu kodolā un kavē DNS bojājumu izlabošanu, bloķējot DNS bojājumu galveno labošanas proteīnu BRCA1 un 53BP1 mobilizēšanu bojājuma vietā”.

Publiski pieejamā medicīnas literatūrā ikviens var brīvi uzzināt, ka BRCA1 proteīns ir galvenais organisma aizsardzības līdzeklis pret audzējiem, atliek pameklēt Googlē “brca1” gēns, kura darbības bloķēšana sievietēm izraisa krūts un olnīcu vēzi.

Zinātnieki Zviedrijas Ūmeo un Stokholmas universitātēs, kurās ir pasaules vismodernākās iekārtas genoma izpētē, savos elektroniskajos mikroskopos un ķīmiskās luminiscences skaneros mehāniski (burtiski) ieraudzīja Covid pīķa S proteīnu cilvēka audu šūnu kodolos, kur tam nevajadzēja būt, turklāt ne tikai integrējušos, bet aktīvi bloķējot genoma DNS kļūdu (mutāciju) dabisko labošanas mehānismu, šūnām daloties.  

Sabojātais genoms imūnšūnu DNS savukārt tāpat kā lēnas toksiskas iedarbības inde noved pie letāliem pēkšņiem infarktiem, smagām neiroloģiskām smadzeņu saslimšanām, nāvējošām trombozēm un ļaundabīgiem audzējiem ilgākā laika posmā pēc bioķīmiskās gēnu terapijas injekcijas izdarīšanas.

Spāņu mediķi potēšanos ar mRNS vakcīnām salīdzinājuši būtībā ar krievu ruletes spēlēšanu.

Avots:

“mRNA, nanotauku daļiņas un polietilēnglikols: trijotne, kas nekad nav tiksui lietota kliniskās vakcīnās, tiks testēta uz simtiem miljonu cilvēku”

biomedres.us/pdfs/BJSTR.MS.ID.005501.pdf

Zinātnieki raksta, ka elementāra bioloģija mūs māca, ka šūnu dalīšanās laikā šūnas kodola membrānai pazūdot, hromosomas sajaucas ar citoplazmu. Veidojoties divām jaunām šūnām, hromosomu DNS šūnā pastāv hromatīna jeb pilnībā finkcionējuša DNS kopijas veidā, caur kuru šī informācija nonāk jaunajās šūnās, kondensējoties atpakaļ DNS hromosomās. Tieši sajā procesā šūnu citoplazmā, kad hromatīns un mRNS vakcīnas toksiskais Covid pīķa S proteīna gēns nonāk kontaktā, reversās transkriptāzes veidā šis Covid vīrusa vitoksiskākākās daļas ģenētiskais RNS kods var integrēties cilvēka genomā un arī nonākt sapotēto cilvēku pēcteču DNS. Zinātnieki raksta “Šādos apstākļos vakcīnas mRNS iekļaušana mūsu ģenētiskajā materiālā ir tikai laika un statistiskās varbūtības jautājums”.

ASV zinātnieku mērījumi par genoma bojājumiem dod iespēju ar datu zinātnes palīdzību aprēķināt mirstības pieaugumu no mRNS pīķa S proteīna vakcīnu blaknēm Latvijā.

Kariņa valdība šogad pavasarī par 23 miljoniem eiro iepirka 1.4 miljons devu Pfizer/BioNTech vakcīnu partiju, stāstot visiem, cik tās esot drošas un efektīvas:

Avots:
skaties.lv/zinas/kar..-pret-covid-19-devu/

Ikviens var matemātiski aprēķināt, ka no aptuveni 700,000 cilvēku, kuri varētu būt Latvijā saņēmuši abas Pfizer potes, šo mRNS vakcīnu injekciju sastāvā esošais Covid vīrusa pīķa proteīna gēns sabojās genomu un imunitāti līdz 14,000 vakcinēto cilvēku (1 no 50). Ja šogad, kopš Latvijā sāka potēt ar mRNS vakcīnām, ar Covid antivielu diagnozi miruši ap 4000 cilvēku, tad šis aprēķins rāda, ka no mRNS blaknēm, lielākoties no pēkšņiem insultiem un infarktiem, tuvākajos gados nomirs vai smagi saslims aptuveni 3,5 reizes lielāks skaits cilvēku, nekā no Covid vīrusa. Tas būs redzams arī paaugstinātajos mirstības rādītājos no insulta un infarkta, ko Latvijas valstiskie vakcīnu dīleri šobrīd šķiet slēpj no sabiedrības par 2020. un 2021. gadu (par 2019.gadu dati ir pieejami). Ilgstoši to noslēpt nebūs iespējams, jo mirušo piederīgie un ārsti arvien vairāk sāk par šādām pēksņām un negaidītām vakcinēto cilvēku nāvēm runāt.

Spāņu zinātnieki norādījuši, ka mRNS gēnu terapeitika ilgākā laika posmā vakcinētajiem
var izraisīt audzējus un citas autoimūnas saslimšanas, kas bija galvenais iemesls, kāpēc valstu regulatori līdz Covid pandēmijai neapstiprināja ģenētiskās RNS tipa vakcīnas teju 20 gadu garumā. Klīniskajos izmēģinājumos liela daļa pacientu ar iedzimtām slimībām (hemofīlija uc), kuriem ar šādu eksperimentālu RNS gēnu terapiju mēģināja izlabot kļūdaino DNS genomu, vēlāk pāragri nomira no audzējiem un ģenētiskās terapijas izraisītām dazādām nekontrolējamām organisma intoksikācijām. Bioķīmiskie dabas likumi par DNS un RNS mijiedarbību darbojas neatkarīgi no ģenētisko vakcīnu tirgoņu apgalvojumiem par to laboratorijā sintezētās ģenētiskās mRNS nukleīnskābes “izņēmuma statusu” pret dabas likumiem. Zinātniskā patiesība ir noskaidrojama tikai eksperimentos, un pasaulē zinātnieki tieši tādā veidā sāk atmaskot globālo farmācijas kompāniju finansēto zinātnieku melus par mRNS vakcīnu drošību. Eksperimenti pierādīja, ka šāda veida gēnu terapeitikas vakcīnas nav drošas, tās izraisa toksisku mutaģenēzi genomā un tās pavājina vakcinēto imunsistēmu.

Pretēji valstisko vakcīnu dīleru cerībām, ka viņi varēja nesodīti iepirkt par nodokļu maksātāju naudu bīstamas ģenētiskas terapijas vakcīnas un par sekām nebūs jāatbild, cietušiem Latvijas iedzīvotājiem jau šodien ir iespējams tehniski precīzi noteikt, vai indīgā Pfizer/Moderna mRNS vakcīna ir sabojājusi viņu DNS genomu un imunitāti, izmantojot gēnu sekvencēšanas Sangera metodi. Ja cilvēka genoms būs šādas mRNS vakcīnas sabojāts, tad šo faktu vairs neviens nevarēs noslēpt - pīķa S proteīna nukleīnskābju daļas DNS kļūst par ģenētisku pierādījumu, kas būs atrodams cietušā šūnu miljardos.

Ja rodas aizdomas, ka vakcinēts cilvēks ir negaidīti nomiris no Pfizer/Moderna vakcīnas sabojātā genoma ar pēkšņu sirdstrieku, insultu, audzēju vai trombozi, tad piederīgajiem ir tiesības pieprasīt sekciju un mirušā šūnu DNS pārbaudi ar Sangera sekvencēšanas metodi uz Covid pīķa proteīna nukleīnskābju daļu klātesamību šūnu kodolā. Ja pēc vakcīnas injekcijas Sangera tests uzrāda Covid S pīķa proteīna daļu esamību paņemtā šūnu parauga DNS kodolā, tad cilvēka slepkava ir šī mRNS vakcīna. Ja ar ģenētiskajām vakcīnām potētajiem tuvāko gadu laikā atklāsies ļaundabīgi audzēji, tad ar Sangera sekvencēšanu DNS genomam var pierādīt cēloņsakarību ar nāvējošajām Covid S pīķa proteīna gēnu terapeitikas vakcīnu injekcijām.

Sangera sekvencēšana DNS paraugam Latvijā ir pieejama RAKUS, Latvijas Universitātes Genoma centra un SIA Genera laboratorijās, bet ārzemēs daudzviet katrā valstī. Pakalpojuma izmaksas pasaulē ir aptuveni 200-300 eur par viena cilvēka DNS audu parauga sekvencēšanu.

Atbildēt

vecais nīgrais onkulis

27.12.2021. 17:38

Nu ja godavīrs Ļindermans veica diagnosticēšanu, tad jau taisnība.

Atbildēt

ļeģejeva babra elejas verandas

27.12.2021. 17:36

zilā klana mrtas.... čekistu banda lasa sperediķi...lATVIEŠIEM SEN SKAIDRS, KA VISI ŠIE 'HOMEOPĀTI ZĪLŅIEKI' TAČU ČEKISTI.!!!!! Ja nu kāds to VĒL JOPROJĀM nav sapratis, tad tik tups sabiedrībai vai vajadzīgs. vari savam dzintaram klārēt....

Atbildēt

Aci pret aci

27.12.2021. 17:36

Kad pāris bērni tiks sakeopļoti vai nomirs propogandoni varēs gatavot savējos !

Atbildēt

jaajaa

27.12.2021. 17:28

...es autoram piekritīšu...nav nekādas vajadzības valstij slēpt, ka kāds nomirst no vakcīnām...pāris uz cik simtiem tūkstošu vakcinēto ?...un cik ir no vīrusa mirušo ?...lai katrs pats secinājumus izdara, vakcinēties nav obligāti, un pagaidām neviens nevakcinētais badā arī nav nomiris...

Atbildēt

fakts

27.12.2021. 17:16

»

Aijo Beness impērijas cietumā

Nu davai ļinderman vēlvienu valodu referendumu, varbūt krievu okupantiem un 4.maija kliķei izdosies iegūt kremlim vēlamo rezultātu, lai rastos iegansts aizstāvēt apspiestos russkij mir tautiešus, fašistiskajā Latvijā


Tas referendums notika pēc vietējās politmafijas pasūtījuma lai paaugstinātu referenduma slieksni.Lindermans ir žīds,kāds tam sakars ar krieviem.

Atbildēt

Aijo Beness impērijas cietumā

27.12.2021. 17:10

Nu davai ļinderman vēlvienu valodu referendumu, varbūt krievu okupantiem un 4.maija kliķei izdosies iegūt kremlim vēlamo rezultātu, lai rastos iegansts aizstāvēt apspiestos russkij mir tautiešus, fašistiskajā Latvijā.

Atbildēt

tas nav nekāds jaunums

27.12.2021. 17:01

Vakcīnbizness rullē!Uz kurieni plūst nauda?

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

FotoLatvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan ar māju privatizāciju, gan ar visu mājokļu uzturēšanas sistēmu.
Lasīt visu...

21

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

FotoŠonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk. Nacionālā apvienība aicināja premjeru padzīt amatam nepiemērotu ministri, pret ko premjers, Saeimas spīkera vārdiem runājot, neiebilda, taču pie viena padzina arī citu ministru, pret kuru nevienam pretenziju nebija.
Lasīt visu...

6

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

FotoKrievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības uzdevums bija maksimāli ātri atteikties no Krievijas gāzes un nodrošināt alternatīvas piegādes par saprātīgu cenu. Gandrīz trīs mēnešu laikā par to atbildīgais ekonomikas ministrs neko no tā nav spējis izdarīt.
Lasīt visu...

13

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

FotoŠobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares, aicinām valdību un koalīcijas partnerus nepieņemt pārsteidzīgus lēmumus.
Lasīt visu...

21

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

FotoVakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam spiedienam, ir nolēmis mani neatbalstīt. Šī būs mana pēdējā darba diena iekšlietu ministres amatā.”
Lasīt visu...

13

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

FotoLatvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu laikā mainīt ministru, kurš ir atbildīgs par daudzu šobrīd ļoti svarīgu jautājumu risināšanu, ir bezatbildīgi.
Lasīt visu...

21

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

FotoSociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju nepārdomāta rīcība un atsevišķu valsts amatpersonu aizvainojuši izteikumi izraisījuši Latvijas sabiedrībā pastiprinātu spriedzi, kādu mūsu valstī nav nācies piedzīvot pēdējo gadu desmitu laikā.
Lasīt visu...

21

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

FotoVai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar vācu armiju Otrā pasaules kara laikā?
Lasīt visu...

21

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

Foto“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts.
Lasīt visu...

21

Pārējo būs apēdusi inflācija...

FotoIkdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara dēļ briestošā pārtikas krīze pasaulē pacels cenas vēl neredzētos augstumos.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pavļuts pauž necieņu pret Ministru kabineta apstiprinātajām darba samaksas garantijām veselības nozares darbiniekiem

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) pauž nožēlu par Veselības ministrijas...

Foto

Jūs taču neiedomājāties, ka es jutīšos vainīga vai atbildīga par kaut jel ko?

Policijai, tai skaitā speciālo uzdevumu bataljonam, ir uzdots īstenot nulles tolerances politiku pret...

Foto

Vismaz nākamos desmit gadus valstij ar krievvalodīgajiem jākomunicē krieviski

Par politisku nāciju. Krievvalodīgie dalās trīs grupās: 20% jau ir daļa no politiskās nācijas, 30% ar savu...

Foto

Vispār jau 10. maijā viss bija diezgan labi, vienīgi Satversme mums ir tāda, kāda ir

Es nosodu tos cilvēkus, kas svin Krievijas agresiju. Tai pat laikā...

Foto

Laiki dāsniem pabalstiem un atbalstiem ir beigušies

959 miljoni eiro uz budžeta deficīta rēķina 2020. gadā, 2 miljardi 104 miljoni eiro uz deficīta rēķina 2021. gadā...

Foto

Ticiet vai ne, bet patieso apdraudējumu es saskatu virtuālajā vidē

Ik gadu 9. maijā visā Eiropas Savienībā mēs atzīmējam Eiropas dienu. Šodien tās fonā norit karš Ukrainā,...

Foto

Zaļās partijas Tavara dīvainības

Šī gada 27. martā Jaunmoku pilī, tiekoties Latvijas Zaļās partijas (LZP), Latvijas Zemnieku savienības, Liepājas partijas un partijas Latvijai un Ventspilij vadītājiem, LZP priekšsēdētājs...

Foto

Cik slikti, ka Latvija uzņem daudz bēgļu, bet nez kāpēc negrib viņus integrēt

Ukrainas bēgļu uzņemšana iezīmē pagriezienu daudzu Eiropas Savienības dalībvalstu, it sevišķi Ukrainas kaimiņvalstu,...

Foto

Ministre Golubeva uzskata, ka "konstatētie nodarījumi nav masveidīgi". Vajag vairāk?

„Vērtējot šos gadījumus kopējā likumpārkāpumu kontekstā, viennozīmīgi var apgalvot, ka konstatētie nodarījumi nav masveidīgi,” pēc iekšlietu...

Foto

Ja ne mēs, tad kurš vēl aizsargās ģimenes vērtības?

Ģimene, laulība, bērni – tās ir augstākās garīgās vērtības. Šobrīd ir nepieciešams, lai mēs tās aizsargātu. Piesedzoties...

Foto

Nebakstiet bijušo čekas ziņotāju – pareizticīgo metropolītu Aleksandru!

Populāra Latvijas ārste ar Ukrainas saknēm LTV intervijā precīzi raksturoja mūsu sabiedrības attieksmi pret krieviem. Pat, ja viņi...

Foto

Rietumos esam tikuši, tomēr padomju lausku lasītājus neesam lāga pieskatījuši

Tik daudz laimīgu cilvēku seju kā 1990. gada 4. maija pievakarē pēc Latvijas Republikas Augstākās padomes balsojuma...

Foto

4. maija ideālus daudzi ir nodevuši gluži nemanot

Laikziņi šogad sola 4. maija aukstuma rekordus. Acīmredzot vēl nav pienācis mirklis noņemt šalles un novilkt cimdus, kas...

Foto

Okupācijas stabs. Mani un citu līkloči

Tā jautājumu un komentāru gūzma, ko pēdējo nedēļu laikā esmu saņēmis saistībā ar bēdīgi slaveno Pārdaugavas stabu, sāk radīt aizdomas,...

Foto

Jurašs Nr. 2 tēmē uz Saeimu?

Ja piedzīvojām situāciju, ka bija divi Juraši - viens fiziskais ar miesu un asinīm, kas staigāja pa ielu un sniedza...

Foto

Orda ir jāsagrauj

Lielākajai daļai no mums jau sen ir skaidrs no ikdienas pieredzēm, ka PSRS koloniālā minoritāte Latvijā pārstāv svešu pasauli, uz kuru mūsu kultūras...

Foto

Reirs melo

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) vērš uzmanību, ka finanšu ministrs Jānis Reirs 28. aprīlī LTV raidījumā “Šodienas jautājums” sniedza...

Foto

Es dodos atpakaļ uz Latviju, kur visi mani apskauž un ienīst, jo man ir jauns funktieris

Esmu ceļā uz Madridi, lai dotos uz Latviju. Šis ir...

Foto

Aicinu valdību uz nekavējošu rīcību pārtikas cenu dramatiska kāpuma apstākļos: Latvijai draud bada gads

Izvērtējot situāciju lauksaimniecībā, jāsecina, ka atsevišķiem produktiem prognozēto 50% pieaugumu vietā, cena...

Foto

Domājam ar savu galvu!

Latvijas pilsoņiem! Krievijas iebrukums Ukrainā liek domāt arī par nenodrošināto un neskaidro Latvijas tautas stāvokli. Sabrūkot PSRS, kādi slepeni protokoli un, iespējams,...

Foto

Latvijai tuvojas vēl nepieredzēta krīze

Kurināmā, degvielas, elektrības, izejvielu un rezultātā pārtikas cenu kāpums jau ietekmē un ietekmēs vēl vairāk katru Latvijas iedzīvotāju. Viennozīmīgi visvairāk cietīs...

Foto

Kāpēc Ukraina uzvar?

Kāpēc Ukraina uzvar, lai gan frontes līnijā var būt zaudējumi, ir teritoriju okupācija, kritušie un civiliedzīvotāju deportācijas? Uzvar – morāli! Ukraiņu tautu, armiju...

Foto

Par pareizticības žandarmu Kudoru

Lai kā Andris Kudors necenstos zem Ukrainas karoga paslēpt, ka viņš ir patoloģisks melis, sektants un manipulators, padodas tas viņam ne pārāk...

Foto

“Bēgļi” no Krievijas nav jāuzņem, nekādas jaunas uzturēšanās atļaujas – terminētas, pastāvīgās, vienalga kādas!

“Latvijas Avīze” 20. aprīlī publicēja interviju ar Saeimas deputātu Ainaru Latkovski, kurā politiķim...

Foto

Ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu

Daži praksē balstīti padomi domas konstrukcijai, ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu....

Foto

Mūs aizmirsa!

Atsaucoties uz Ķīles Pasaules ekonomikas institūta publicēto informāciju par valstu sniegto atbalstu Ukrainai, kurā norādīta nepatiesa informācija par Latvijas sniegto atbalstu Ukrainas bruņotajiem spēkiem,...

Foto

Mēs esam atraduši jaunu veidu, kā paspēlēties ar pilsonību, tagad kā piesegu izmantosim Ukrainas bēgļus

Šobrīd Saeima skata grozījumus Pilsonības likumā, kuros nav noteikts, pie kādiem...

Foto

Sarkanā "profesūra" stingri stāv okupekļa sardzē

Viens no pazīstamākajiem sarkanās profesūras ideologiem Mārtiņš Kaprāns sociālajā vietnē “Twitter” ierakstījis: “Rodas iespaids, ka Kompartijas propagandas orgāna “Cīņa” tiešie...

Foto

Nomest līķautu atjaunotā dzīvē

“Vai jums nav zināms, ka mēs visi, kas Jēzus Kristus Vārdā esam kristīti, esam iegremdēti Viņa nāvē? Jo mēs līdz ar Viņu...

Foto

Mamuška

Ukrainas austrumos notiek karaspēka koncentrēšana izšķirošai milzu kaujai. Nav skaidrs, kāpēc tāda kauja būtu vajadzīga, tomēr abas puses apbrīnojamā vienprātībā savelk spēkus, apšauda viens otru,...

Foto

Spriežam par „kolektīvo Putinu”. „Zombie, what’s in your head?”*

Pēc ziņām, foto un video no Bučas šķiet, ka vārdi ir sekli un nespēj ietvert visu, kas...

Foto

Sankcijas – trīs piedāvājumi

Līdz ar sankciju paplašināšanu pret Krieviju un atbalsta (militārā, humānā, ekonomiskā, visa iespējamā) palielināšanu Ukrainai, ir vērts arī, tēlaini izsakoties, iztīrīt un...

Foto

Ienīst necilvēcību ir normāli

Krievijas karš un genocīds pret ukraiņiem daudziem ir radījis iekšēju cīņu pret arvien pieaugošām naida un dusmu jūtām pret okupantu necilvēkiem. Mēs...

Foto

Par karu Ukrainā un medicīnas konsekvencēm

Karš nozīmē agresiju pret cilvēku dzīvību un veselību. Ukrainas kara tuvākās un ilgtermiņa sekas veselībai kļūst katastrofālas. Televīzijas kanālos un internetā...

Foto

Ministri Golubevu netraucēt ar zagļiem: viņai jāizdomā jauns joku video

Jūrmalā atkal siro zagļi – melnīgsnēji vīreļi, kuri šoreiz uzdodas par „ukraiņiem” un meklē „darbu”. Tagad...

Foto

Nils rekomendē svecītes

Jāatzīst, ka, kamēr Rīgas “gauleiters” bija Nils Ušakovs, galvaspilsēta zēla tīri labi. Bija, par ko mēru sunīt, un par savu kabatu politiķis neaizmirsa,...

Foto

Okupācijas muzeja brīvdabas ekspozīciju vajag apmūrēt ar mūri

Ir skaidrs, ka okupantu pieminekli līdz 9.maijam mēs nepagūsim nojaukt. Ja vien krievi paši neuzmetīs atombumbu, tas stāvēs....

Foto

Mūsu policisti ir ļoti, ļoti, ļoti lojāli, nemaz nedomājiet to apšaubīt!

Valsts policija ir iepazinusies ar bijušā iekšlietu ministra M. Gulbja intervijas izteikumiem kādā raidījumā, kurā...

Foto

Man ir daudz domu par visu ko, bet visvairāk par lielisko mani pašu

Es citkārt domāju, kas tad ir mans noziegums pret valsti ar nosaukumu Latvija....