Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Rudmiese

31.12.2021. 19:09

»

vecā kremļa žurka

Atkal Lindermans ar savu kremļa retoriku ir sācis bojāt gaisu. Var taču pievienoties saviem tautiešiem ārpus robežām un beigt kaitēt valstij, kurā pats dzīvo


Kāda kremļa retorika? Pēc eiropas vidējā latvijā jābūt ap 300 no vakcīnu komplikācijām mirušo.

Atbildēt

vecā kremļa žurka

29.12.2021. 15:54

Atkal Lindermans ar savu kremļa retoriku ir sācis bojāt gaisu. Var taču pievienoties saviem tautiešiem ārpus robežām un beigt kaitēt valstij, kurā pats dzīvo.

Atbildēt

Hmm

29.12.2021. 08:22

»

fakts

Tipisks antivakceru raksts...


Tu šeit atnāci gaisu maisīt. Bots vai vnk uzpirkta persona?

Atbildēt

nu protams

28.12.2021. 22:43

»

Pomeranču Vainadziņš

Mira, protams


Mira gan jauni, gan sportisti, atceramies to pašu Žoltoku. Tikai tad nebija debilu antivakcetu, kas pa visu pasauli meklēja mirušos un lika tos kopā savos murgu rakstos.

Atbildēt

Uzņēmējs

28.12.2021. 20:52

Pļinderman,gatavojies,ka atkal ciemos nāks vīri vienkāršas vadmalas svārkos :) .Tevis rakstītās glupības neko vairāk kā nicinājumu neizraisa. Asariņu var nobirdināt trimmera operatoru,betonētāju un citu, tikpat intelektuālu profesiju pārstāvoši soc. tīklu upuri.

Atbildēt

Piebildīšu

28.12.2021. 18:51

»

fakts

Tipisks antivakceru raksts...


Ģimenes ārsts apskates laikā tikai iztaujā pacientu un veic objektīvo apskati, t.i.izmēra asinsspiedienu, paklausās elpošanu, sirdsdarbību. Pļindermans domā, ka mūsu ģimenes ārstam kreisā acī ir iemontēts datortomogrāfs ar kuru sekundes laikā veic visa ķermeņa datortomogrāfiju, tur kur aizdomīgs- ievada uzreiz kontrastvielu. Nu ko tu glupam padarīsi,viņš par saviem vārdiem neatbild. Tāpat cilvēki pēkšņi mirst ar infarktiem, galvas smadzeņu aneirismas plīsumiem, fatālām aritmijām utt. Apmēram trešdaļai no viņiem līdz notikumam nav bijušas nekādas sūdzības vai tās bijušas neprecīzas izplūdušas. Ja šādi cilvēki nav specifiski izmeklēti pirms notikuma un mirst, tas nenozīmē, ka viņi dzīves pēdējā stundā ir bijuši veseli.

Atbildēt

Pļindermanim

28.12.2021. 17:31

Tutnhamons mira no covid potes un to apstiprina Čukčijas ārstu konsīlijs. Lielisks ārstu un arheologu apstiprināts fakts, kas apliecina vakcīnu eksperimentālo dabu.

Atbildēt

viesis

28.12.2021. 16:25

»

Patiesais

Volodja arī ir poppulists. Visā pasaulē vakcinācija ir atzīta un pieņemta kā vienīgais variants kā atbrīvoties no epidēmijas, bet Latvijas gudrie aicina nevakcinēties. Vai nav dumji? Tā teikt revolucionārs Ļeņins ir mūžam dzīvs!. Mēs varam uzdirst valdībai un prezidentam, un reizēm tā ir jādara, jo ...


Vispār, ja paskatās dziļāk- zinātnē tādas vienprātības nav. Vakcīna ir atzīta un pieņemta politiski, nevis zinātniski. Jautājums tikai- vai tā ir politiķu labticīga kļūda vai korupcijas rezultāts.....

Atbildēt

Es

28.12.2021. 16:16

»

Kādēļ turpinat ilūziju

Neviena C-kampaņas vakcīna nav par velti! Līdzekļi mērāmi miljonos , par ko iepērk vakcīnas. Finansējumu tam ņem no Veselības aizsardzības budžeta un starptautiskiem aizdevumiem , ko atmaksās mūsu bērni un bērnubērni...


Aiz farmācijas uzņēmumiem arī pirms kovida bija gaara korupcijas, uzpirkšanas un citu mēslu ķēde, un tiesas prāvu ķēde arī. Tagad sastrādātais ir jaunā noziedzības pakāpē.

Atbildēt

yes

28.12.2021. 15:59

»

Paldies

Paldies par drosmi raksta autoram


raksta autors pastalas savulaik ta nobiedeja ,ka tie nolema aizliegt referendumus mulku zeme !

Atbildēt

Paldies

28.12.2021. 15:09

Paldies par drosmi raksta autoram.

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

28.12.2021. 14:50

»

nu protams

Agrāk neviens vispār nemira un dzīvoja mūžīgi


Mira, protams.
Bet ne vairumā un ne jauni sportisti.

Aber tava retorika tikpat labi attiecināma uz kovidfaniem - ķipa, ko tur satraukties, vai tad agrāk nemira ...

Atbildēt

Kādēļ turpinat ilūziju

28.12.2021. 14:39

»

hm

Sākotnēji gāja runa, ka Faizera un Moderna vakcīnas maksāšot ap 100 dolāriem. Zenekas - ap 20-30 zaļajiem...


Neviena C-kampaņas vakcīna nav par velti! Līdzekļi mērāmi miljonos , par ko iepērk vakcīnas. Finansējumu tam ņem no Veselības aizsardzības budžeta un starptautiskiem aizdevumiem , ko atmaksās mūsu bērni un bērnubērni .
Un kur nu vēl iegūtās veselības problēmas , lokdaunā nokancelētie uzņēmumi , u.c. , kam grūti cenu nosaukt

Atbildēt

Patiesais

28.12.2021. 13:48

Volodja arī ir poppulists. Visā pasaulē vakcinācija ir atzīta un pieņemta kā vienīgais variants kā atbrīvoties no epidēmijas, bet Latvijas gudrie aicina nevakcinēties. Vai nav dumji? Tā teikt revolucionārs Ļeņins ir mūžam dzīvs!. Mēs varam uzdirst valdībai un prezidentam, un reizēm tā ir jādara, jo pelnījuši, bet ar epidēmiju tā darīt nedrīkst, ir jāklausa medīcīnai.

Atbildēt

nu protams

28.12.2021. 13:42

»

Pomeranču Vainadziņš

Mani nebeidz izbrīnīt tādu ļautiņu, kā Tu, naivums...


Agrāk neviens vispār nemira un dzīvoja mūžīgi.

Atbildēt

kaķa smiekli

28.12.2021. 13:10

»

ņirdzējam

Debiliķi jau nespēj saprast, ka aizsargtērpu uzvelk parastās slimnīcas telpās, kur mierīgi var staigāt halātos


Īstie debiliķi nav pamanījuši, ka tie *kosmonauti* rosās ap nestuvēm, kur guļ ir kā kovidnieki. Tev laikam ļoti patika propagandistes kincas raudulīgā filma. Kāpec agrāk netaisīja tāds filmas par reanimācijas nodaļām, kuras vienmēr bija pilnas ? Jo citas slimības nebija svarīgas ? Ak jā, toreiz nevajadzēja visus nošpricēt, bet tagad noliktavas pilnas, sapirktas potes trim latvijām par aizņemtu naudu. Farma rullē un īstie debiliķi tic visam, ko rāda Panorāmā.

Atbildēt

jā, bet...

28.12.2021. 12:11

»

fakts

Tipisks antivakceru raksts...


Vari nepūlēties ar šī nāves gadījuma attaisnošanu. Šādu gadījumu kļūst ar katru dienu vairāk. Lai kā tu un tev līdzīgie censtos, nu neizdosies to pošu nāvējošo iedarbību no tautas noslēpt. Tūliņ šis gads beigsies un statistika (ja vien netiks viltota) uzrādīs pamatīgu kopējās mirstības pieaugumu. Vai tad arī muldēsi, ka tas viss ir veidojies mēnešu un gadu garumā? Varbūt klārēsi, ka pie visa vainojams nepareizs dzīvesveids vai antivakceri? Kāpēc tu tik ļoti ienīsti cilvēkus, ka par katru cenu gribi viņus nopotēt? Pats, droši vien, ar gudru ziņu potējies neesi un ceri, ka iekļūsi izredzēto kastā, kas šeit dzīvos arī pēc 10 gadiem.Neceri! Izredzēto kasta nav priekš tevis, ne taviem pēcnācējiem.

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

28.12.2021. 12:05

»

fakts

Tipisks antivakceru raksts...


Mani nebeidz izbrīnīt tādu ļautiņu, kā Tu, naivums.
Situācijā, kad uz spēles tiek likts tas, kas tiek likts pašlaik, atzinums par nāves cēloni ir kaķim zem astes. Tur var sarakstīt visu ko,

Starp citu, pēc potēm gan treniņos, gan spēļu laikā ļimst nu jau daudzi futbolisti. Protams, tā ir tikai "sagadīšanās", tas nekas, ka agrāk tā nebija noticis ...

Norvēģi līdz šim bijuši vienīgie, kuri pateica, ka vairāku jauno biatlonistu sirds problēmas "var būt saistītas ar vakcīnu".

Nu neko, turpinām izlikties, ka plikais karalis ir tērpts greznās drānās.

Atbildēt

???

28.12.2021. 11:12

»

fakts

Tipisks antivakceru raksts...


Vai trešo dozu jau dabūji?Jābūt atbildīgam un jāpierakstās jau uz ceturto,piekto,sesto,vairāk noteikti neizturēsi.

Atbildēt

fakts

28.12.2021. 11:01

Tipisks antivakceru raksts.
Pirmkārt, lai varētu plīst aortas aneirisma, tai ir JĀBŪT un tā veidojas mēnešiem vai pat gadiem, tātad bija jau ilgi pirms vakcinācijas.
Otrkārt, ģimenes ārsta apmeklējums nekādi nenozīmē, ka cilvēks ir vesels
Treškārt, atzinumā par nāves cēloni tiek norādīts tas, kas izraisīja nāvi nevis tas vai tas notika pēc vakcinācijas, polša izdzeršanas vai desmaizes apēšanas.

Atbildēt

Ramno

28.12.2021. 10:44

Vakcinācija mūs atbrīvos no idiotiem!

Atbildēt

aha

28.12.2021. 10:40

»

Interesents

Bet kā ar Jansen


un kā ar kovidu, kam to pīķa proteīnu ir ui cik vairāk nekā visām vakcīnām?

Atbildēt

Jūsu vārds

28.12.2021. 10:40

»

Ja

Viksna un citi skaisti melo. Zalu nav, vismaz, ne visiem. Iepirktas laikam savejiem tikai. Mans tuvais cilveks nesanema nevienas, vins nomira. Nomira tukstosiem, kas atbildes. Vai VM, vai Zalu agentura, vai vel kada agentura un specialisti, mums jau daudz vinu. Monoklonalas antivielas oktobra sakuma...


Skarbi un ļoti ticami. Piemēram, ar tiem ārstiem - varoņiem interesanti. Nekad tā iepriekš nav bijis, arī tāpēc, ka ārstam pacienti ir kā konveijers. Dzīvē esmu sastapis varbūt kādus 5 dakterus, kas ar mani ir runājuši un darbojušies ieinteresēti un ilgi. Tai skaitā kā cilvēki, kas ir izvēlējušies sev psiholoģiski piemērotu profesiju darbam ar cilvēku. Visi šādā vai tādā diagnostikā.

Par flīģeļiem un citiem mēsliem būs jāatbild.

Atbildēt

kaķa smiekli

28.12.2021. 10:29

»

Ja

Viksna un citi skaisti melo. Zalu nav, vismaz, ne visiem. Iepirktas laikam savejiem tikai. Mans tuvais cilveks nesanema nevienas, vins nomira. Nomira tukstosiem, kas atbildes. Vai VM, vai Zalu agentura, vai vel kada agentura un specialisti, mums jau daudz vinu. Monoklonalas antivielas oktobra sakuma...


To, kas patiesībā notiek kovidnodaļās, vēl vairāk apšaubīt liek LTV 1 nožēlojamās propagandas žurnālistes Kincas filmas. Pat uzfilmēt neprot tā, lai vienā kadrā nepagadītos *kosmonauts* pilnā ekipējumā un māsiņa vieglā halātiņā.
Pirmā un vienīgā, kura uzdrošinājās runāt par noziedzīgo ārstēšanas protokolu, bija Marina Kornatovska, kura joprojām ir pakļauta kriminālvajāšanai, pie tam pāris reizes pārkvalificējot pantus.Jau tas vien liek domāt, ka ir kas slēpjams. Pašreiz Hipokrāta zvērests ir aizstāts ar lielas naudas piedāvājumu, tāpēc ārsti klusēja un klusēs.

Atbildēt

Ja

28.12.2021. 10:15

»

Un

Ko Jūs? Ludmila Vīksna, tā kas infektoloģe, stāsta, ka visas zāles ir iepirktas un tiek lietotas ārstēšanā. Kā ir patiesībā? Laikam jau ne tā, kā stāsta augstie speciālisti varas gaiteņos. Arī mediķu gaiteņos


Viksna un citi skaisti melo. Zalu nav, vismaz, ne visiem. Iepirktas laikam savejiem tikai. Mans tuvais cilveks nesanema nevienas, vins nomira. Nomira tukstosiem, kas atbildes. Vai VM, vai Zalu agentura, vai vel kada agentura un specialisti, mums jau daudz vinu. Monoklonalas antivielas oktobra sakuma paradijas slimnicas, tikai pec arstu konsilija atlaujas, dabujamas. Iepirka 100 devas, redz dargas esot, virs divi tukstosi maksajot, lidz sim izlietotas tikai kadas 22 devas. Tatad bija tiesi tik laimigo, kuriem lava izdzivot. Sis zales jasanem agri, lidz kadai sestai dienai. Cik slimnieku nonak tik agri slimnicas, neved tacu. Ari slimnica jadabu arstes atlauja, kura suta pieteikumu mistiskajam konsilijam. Regiona slimnica viena deva, padomajiet, kuram tiks? Sis zales tacu pirka par visu nodoklu maksataju naudu, tapat ka parejas, bet slimniekiem nedod. Ari nopirkt nevar, kaut atlautas. Ja vel arsts neienteresets, tad neka. Var jau but, ka centra slimnicas cita aina, bet diez vai.
Ari Remdezeviru nedod visiem, kaut zales ar blaknem, tad, tomer, kaut kas. Ari tam jabut konsilija atlaujai un arstejosa arsta interesei tas dot. Nedeva. Atkal Viksna melo. Nedod visiem zales, pamata analgins, dhc, skabekli, ja vajag, varbut vel kas, kads vitamins. Par citam nav dzirdets, kaut atlautas ir cetras. Nu jau vairak, tikai atkal, iepirksot maz un visiem nedosot. Citas valstis ieperk krietni vairak, mums vajag zelta gultas, fligelus, ordenus. Un cilveki mirst. Piesledz pie plausu ventilatora, zirga devu miorelaksantu, lai atslegtu elposanu, nave. Ir ari neatlautas zales, apsmietas, bet darbojas, no tam nemirst, tikai nevar godiga cela dabut. Tapec jaiztiek ar musu medicinas atliekam. Ja neesi slavens, varens, tad jacer, ka izvilksi. Kovidnodalas nenotiek gluzi tas, ko daudzi iedomajas, slegta zona. Arsti nav visi varoni, ka mums rada, ir ari rupji, neientereseti,ne visiem veicas. Tapec mirst un turpinas mirt, jo nekas jau nemainas. Algoritms netiek parskatits, gimenu arsti netiek pienacigi iesaistiti,vai nezinosi, zalu nav. Tapec, profesore, ludzu nerunajiet, ja neziniet! Meginaju Jus sazvanit un pastastit patiesibu, bet tas jau nav iespejams, nepielaida. Tukstosiem miruso radinieki mekles taisnibu, patiesibu.

Atbildēt

lauķis

28.12.2021. 08:09

»

baiba

āksts un puķina aģents


Lai bilde būtu pilna pastāsti kas mazulīti Pū rausta aiz striķīšiem,kam pieder Krievija un Latvija.

Atbildēt

baiba

28.12.2021. 06:45

āksts un puķina aģents

Atbildēt

pensionārs

28.12.2021. 06:38

»

hm

Te derēs Marksa vārdi


Tieši tā, tādēļ jau K.Ulmanis pārņemot varu ieviesa valstī kartību ka peļņas % nedrīkstēja pārsniegt noteiktu lielumu.Viņš neregulēja cenu precēm, bet noteica peļņas %. Lai kļūtu bagāts bija jāpiedāvā kvalitatīva un salīdzinoši lēta prece, lai būtu noiets. Tieši tā strādā mūsdienās lēto preču veikali, minimāls uzcenojums-maksimāls noiets.

Atbildēt

Un

28.12.2021. 06:25

»

Ja

Izsaku līdzjutibu...


Ko Jūs? Ludmila Vīksna, tā kas infektoloģe, stāsta, ka visas zāles ir iepirktas un tiek lietotas ārstēšanā. Kā ir patiesībā? Laikam jau ne tā, kā stāsta augstie speciālisti varas gaiteņos. Arī mediķu gaiteņos.

Atbildēt

Pa aortu trombiņš aizskrien ar 1000 km/h ātrumu

28.12.2021. 04:00

»

.

Taču painteresējies, kas ir aorta, pirms runā par sīciņu trombu


un smadzenēs atrod vietu, kājas atslēdzas.. momentā...

Atbildēt

Iistaas vakciinblaknes veel naaks

28.12.2021. 03:59

Cietushie var pastudeet (ne guuglee) spike protein detox. Dr. Merkolam bija raksts.
Priezhu skuju teeja utt

Atbildēt

Lindermans

28.12.2021. 03:58

»

nunu

pljinderman, chemodan, vokzal, maskvaa! Uz izraeelu tev nespiid, tur defektiivi antivakseri jetiek gaidiiti


ir vienas šlakas ar Šteinbuku, Godmani, Levitu, Mūrnieci (NA), Ždanoku.. un visiem no PVO biroja Rīgā..

Atbildēt

nunu

28.12.2021. 00:24

Bet vispaar rakstinsh tachu ir pozitiivs un viscaur sirdi prieceejoshs - ja dakteri ir apbendeejushi plindermana draugus, tad tas Latvijai naak tikai par labu. Veel pashu pljindermanu ar vajadzeeja.

Atbildēt

nunu

28.12.2021. 00:19

pljinderman, chemodan, vokzal, maskvaa! Uz izraeelu tev nespiid, tur defektiivi antivakseri jetiek gaidiiti.

Atbildēt

Opozīcija okupācijai vienkārši neeksistē

27.12.2021. 23:31

Ja DDD nebūtu tikai tvaika nolaišanas ventīlis varas kliķei, tad pārmaiņas jau sen būtu sagrāvušas komunistu/čekistu varas piramīdu un paši okupanti aiztriekti no kurienes nākuši.
https://youtu.be/ONyVep0OP3U

Atbildēt

Jautrīte

27.12.2021. 23:21

»

SLEPKAVAS!

Slepkavas


Sauca nopelniem bagātais BENDE !

Atbildēt

Evil

27.12.2021. 23:13

2022 iecerēts potēšanas poligons ar sodu un kontroles sistēmu. Izvairīties nebūs iespējams. Nacionālās īpatnības dēļ tauta neprotestē, tie daži, kas to darīja, viņiem pet uzmanību nepievērsa.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

JKP Bordāns sadarbojas ar Astras zaimotājiem, ciniski izmanto viņa piemiņu

FotoGunāru Astru dēvēt par disidentu nav precīzi un atbilstoši. Disidenti ir drosmīgie, kuri cīnās par brīvību savās valstīs, cenšas lauzt tirānu režīmus. Astra cīnījās par savas zemes - Latvijas brīvību, kuru bija okupējusi komunistu impērija - PSRS. Padomju Savienība nekādā gadījumā nebija Gunāra Astras zeme. Viņš bija Latvijas brīvības cīnītājs, nevis PSRS disidents.
Lasīt visu...

3

Jūs neticēsiet, bet es esmu pamanījis – nepieciešamas izmaiņas partiju finansējumā no valsts budžeta

FotoValsts budžeta finansējuma palielināšana politiskajām partijām, vienlaikus samazinot to iespējas piesaistīt privātpersonu ziedojumus, 2019. gadā bija pareizs un sen nepieciešams lēmums. Tas novērsa būtisku mūsu demokrātiskās valsts iekārtas nepilnību un ilgtermiņā noteikti uzlabos politiskās vides kvalitāti. Nedrīkst būt tā, ka politisko partiju darbība ir atkarīga no to spējas piesaistīt privātpersonu ziedojumus. Tas rada partiju atkarību no ziedotāju labvēlības, kas parasti nav tīri nesavtīga.
Lasīt visu...

21

Mediķi varas kalpībā

Foto“Vīruss nevar izplatīties starp vakcinētiem cilvēkiem,” - šādas muļķības vēl vasarā melsa Pēteris Stradiņš, kuram piebalsoja citi dakteri. Kas melo vasarā, tas melo arī pārējos gadalaikos (Levits neļaus samelot). Turklāt šie mediķi nebūt nav pārtraukuši aģitēt par potēšanos pret kroņa vīrusu.
Lasīt visu...

18

Es labāk būšu BRĪVS ieslodzījumā nekā IESLODZĪTS brīvībā!

FotoEs kliegšu! Kliegšu un lamāšu tos kretīnus, kas uzdodas par kungiem manā Tēvzemē. Es lamāšu tos, kas sevi augstāk par cilvēkiem tur, kaut aiz kauna tiem jau sen zemē būtu jāielien. Pie velna Jūs visus! Pie velna peklē, kur Jūsu īstā vieta kungus tēlot būs. Šī izrāde jau pārāk ievilkusies. Tā jāpārtrauc tūlīt! Vairs nav nedz smieklīgi, nedz jautri. Vairs nav pat drāma absurdā. Nu skatītāji maksā par to ar savām asarām un sāpi.
Lasīt visu...

20

Levitam šobrīd ir arī citas vissvarīgākās prioritātes: Satversmes simtgade dod iespēju plašai diskusijai par demokrātijas stiprināšanu!

Foto18. janvārī valsts prezidents Egils Levits tiešsaistē tikās ar Nevalstisko organizāciju un Ministru kabineta sadarbības memoranda īstenošanas padomes NVO pārstāvjiem. Valsts prezidents sarunā īpašu uzmanību pievērsa nevalstiskā sektora nozīmīgajam darbam un iniciatīvām Satversmes simtgades gadā demokrātijas vērtību stiprināšanā: “Mūsu pilsoniskā sabiedrība ir aktīva, un pilsoniskās sabiedrības iespējas līdzdarboties ir pat augstākas nekā dažā labā senākā demokrātijā. Tas ir ļoti būtiski šajā laikā, kad demokrātija pasaulē piedzīvo pārbaudījumu laikus. Jūsu pienesums šajā gadā, stiprinot demokrātiju un pilsonisko līdzdalību, būs neatsverams.”
Lasīt visu...

8

Situācija ir kritiska, valdības enerģētikas krīzes risinājumi ir lēni un nepietiekami

FotoLatvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) valdības pārstāvjiem pieprasa nekavējošu rīcību enerģētikas krīzes pārvarēšanai, jo līdz šim piedāvātie atbalsta risinājumi ir nepietiekami un situācija energoresursu patērētājiem - gan uzņēmējiem, gan iedzīvotājiem - ir kritiska.
Lasīt visu...

20

Varbūt jūs satrauc rēķinu katastrofa, bet prezidents Saeimā iesniegs grozījumus Partiju finansēšanas likumā

Foto17. janvārī valsts prezidents Egils Levits Rīgas pilī tikās ar tieslietu ministru Jāni Bordānu, Saeimas Juridiskās komisijas priekšsēdētāju Juri Jurašu, Saeimas Juridiskās komisijas Tiesu politikas apakškomisijas priekšsēdētāju Inesi Lībiņu-Egneri un Saeimas Juridiskās komisijas Krimināltiesību politikas apakškomisijas priekšsēdētāju Andreju Judinu, lai izvērtētu 2021. gadā paveikto un pārrunātu plānotos darbus tieslietu jomā 2022. gadā.
Lasīt visu...

3

Ko gribam, to darām, kad vajadzēs informēt Finanšu ministriju, tad arī informēsim, bet sabiedrībai gar to vispār nav daļas

FotoLai nodrošinātu efektīvu valsts pārvaldes funkciju īstenošanu, pilnveidotu ierēdņu profesionālo kompetenci, valsts pārvaldē ir iedibināta ierēdņu pārcelšana jeb rotācija. Rotācija ir būtisks civildienesta izveides elements, un pārcelšana citā amatā valsts pārvaldē ir izplatīta prakse visā pasaulē, lai efektīvi veiktu valsts uzdevumu izpildi sabiedrības labā, elastīgi izmantojot civildienesta resursus pārvaldes iekšienē.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Viedais Anonymous

Vispirms pateicos portālam PIETIEK par iespēju paust savu viedokli daudzos aktuālos jautājumos. Katra interneta vietne darbojas pēc saviem ieskatiem. Tā, piemēram, te komentāros ikviens...

Foto

“Zemcilvēkiem” šopinga nebūs!

Vietējie tirāniņi nolēmuši aizliegt tirdzniecības vietām samazināt publiski pieejamo platību darbam “sarkanajā režīmā”. Tirgotāji centās saglabāt peļņu, vienlaikus paliekot cilvēcīgi pret visiem klientiem....

Foto

Ar interesi gaidu, kad tad Šlesers beidzot sāks priekšvēlēšanu kampaņu!

Pretēji daudziem citiem mana prognoze ir tāda, ka Aināram Šleseram ir izredzes vēlēšanās. Tik tāds sīkums...

Foto

10 padomi, kā nepārvarēt krīzi

1. Vienmēr paturēt prātā divas sava laika nozīmīgu politiķu sentences: “Naudas ir tik daudz, kā vēl nekad nav bijis” (A.K. Kariņš) Tāpēc - pirkt!...

Foto

Modelēšana – “KO DARĪT?”

Nesen vairāki opozīcijas partiju pārstāvji un aktīvisti tikās, lai koordinētu savu pretdarbību huntai. Bija pārstāvētas partijas “Latvijā pirmā vietā”, “Likums un kārtība”,...

Foto

Atlīdzība par tautas izdeldēšanu

Činavnieki bāž roku tautas kabatā un nebaidās apdedzināties. Kariņa valdība dāsni atalgo sevi par iedzīvotāju spaidu potēšanu un atstāšanu bez darba, par...

Foto

Smēķēšanas lobists Reirs kā viens no Covid-19 nāves veicinātājiem

Brīdī, kad tapa šis raksts, Covid-19 globāli bija prasījis 5,478 miljonus dzīvību. Katru gadu pasaulē smēķēšanas dēļ...

Foto

Daudzlīmeņu segregācija Latvijā

Es uzskatu nepotēto diskrimināciju par segregāciju, jo pēc potes cilvēks atpakaļ izmainīties vairs nevar. Tātad atšķirība starp injicētajiem un neinjicētajiem ir nevis uzskatos...

Foto

Ko pašreizējie „lēmumi” liecina par to pieņēmēju prāta stāvokli?

Saeima kārtējo reizi atbalsta kārtējos pasākumus "ar mērķi apturēt straujo Covid-19 izplatību". Tikmēr PVO prognozē, ka dažu...

Foto

Bezroku antiutopija

Lai novērstu kleptomānijas epidēmiju, Pasaules Veselības organizācija (PVO), izpētot islāma valstu pieredzi, nolemj turpmāk visiem cilvēkiem noteikt obligātu vienas rokas amputāciju. Vietā tiks piedāvātas...

Foto

„Zombo-kaste”, „zombo-internets” un „modrā acs”

Eksistē jēdziens „zombējošā kaste” – daudzi tā sauc televizoru. Ceru, ka nav jāpaskaidro, kāpēc radies šāds nosaukums, jo visi esam ar...

Foto

Zahejs

Garīgās dzīves avots ir Dievs, un tam ir tiešs sakars ar cilvēka dvēseli. Evaņģēlijā ir stāstīts par kādu maza auguma cilvēku, kuru daudzi tolaik ienīda....

Foto

Vara un tauta – kā sadzīvosim jaunajā gadā?

Gadumijas TV uzrunas ir tāds savdabīgs politisks žanrs. Reti kurš cilvēks atceras to saturu (nu, protams, ar dažiem...

Foto

Ārkārtas situācija ir piesegs “izšķērdības ballītei”

Saeimas “Saskaņas” frakcija neatbalsta ārkārtējās situācijas pagarināšanu, kā to plāno noteikt Ministru kabinets, un Saeimas sēdē balsos pret šādu risinājumu....

Foto

Hunta cīnās ar dabu

Pērtiķu sugas “neko neredzu, neko nedzirdu, neko nesaku” bariņš paliek aizvien mazāks. Cilvēki visu redz, dzird un muti ciet netur. Patiesība lien laukā kā...

Foto

Hunta apjāj ganāmpulku

Nepotētos hunta sen uzskata par “zemcilvēkiem”. Vairs netiek slēpts, ka veselie pilsoņi jāiznīdē. Labklājības ministrijas variants – ar ekonomiskām represijām neļaut pārziemot. Ja...

Foto

Par rakstu "Gadumijā deltu mijot pret omikronu"

Labdien, godājamais Māri Uļģi! Es ar interesi izlasīju Jūsu rakstu ”Gadumijā deltu mijot pret omikronu”. Tajā bija interesanti fakti...

Foto

Cik lielisks ir viss, ko mēs darām un nedarām

Godājamie rīdzinieki! Šajā Vecgada vakarā atceros kādu sarunu vienā no Rīgas skolām, kurā biju ieradies, lai sveiktu...

Foto

Ironisks pārskats par Jaungada uzrunām

1. Neatceros, vai klausījos Godmaņa, Birkava, Gaiļa uzrunas, tiesa, toreiz migla izklīda, rozā brilles jau krita nost, taču cerība vēl nebija...

Foto

Pasaule ir tumsā un alkst gaismas

Kad Gaisma atnāca, Pasaule apžilba un novērsās. Tomēr dzīvot tumsā izrādījās labāk un pierastāk. Kopš tiem laikiem Pasaulē valda apjukums...

Foto

Dzīvnieku ferma pašmājās

Orvela “Dzīvnieku ferma” ir klāt. Hunta tautu uzskata pat ne par dzimtcilvēkiem, bet par saviem mājdzīvniekiem, kas jādresē. Sliktie “suņi”, kas izsprukuši gan...