Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Rudmiese

31.12.2021. 19:09

»

vecā kremļa žurka

Atkal Lindermans ar savu kremļa retoriku ir sācis bojāt gaisu. Var taču pievienoties saviem tautiešiem ārpus robežām un beigt kaitēt valstij, kurā pats dzīvo


Kāda kremļa retorika? Pēc eiropas vidējā latvijā jābūt ap 300 no vakcīnu komplikācijām mirušo.

Atbildēt

vecā kremļa žurka

29.12.2021. 15:54

Atkal Lindermans ar savu kremļa retoriku ir sācis bojāt gaisu. Var taču pievienoties saviem tautiešiem ārpus robežām un beigt kaitēt valstij, kurā pats dzīvo.

Atbildēt

Hmm

29.12.2021. 08:22

»

fakts

Tipisks antivakceru raksts...


Tu šeit atnāci gaisu maisīt. Bots vai vnk uzpirkta persona?

Atbildēt

nu protams

28.12.2021. 22:43

»

Pomeranču Vainadziņš

Mira, protams


Mira gan jauni, gan sportisti, atceramies to pašu Žoltoku. Tikai tad nebija debilu antivakcetu, kas pa visu pasauli meklēja mirušos un lika tos kopā savos murgu rakstos.

Atbildēt

Uzņēmējs

28.12.2021. 20:52

Pļinderman,gatavojies,ka atkal ciemos nāks vīri vienkāršas vadmalas svārkos :) .Tevis rakstītās glupības neko vairāk kā nicinājumu neizraisa. Asariņu var nobirdināt trimmera operatoru,betonētāju un citu, tikpat intelektuālu profesiju pārstāvoši soc. tīklu upuri.

Atbildēt

Piebildīšu

28.12.2021. 18:51

»

fakts

Tipisks antivakceru raksts...


Ģimenes ārsts apskates laikā tikai iztaujā pacientu un veic objektīvo apskati, t.i.izmēra asinsspiedienu, paklausās elpošanu, sirdsdarbību. Pļindermans domā, ka mūsu ģimenes ārstam kreisā acī ir iemontēts datortomogrāfs ar kuru sekundes laikā veic visa ķermeņa datortomogrāfiju, tur kur aizdomīgs- ievada uzreiz kontrastvielu. Nu ko tu glupam padarīsi,viņš par saviem vārdiem neatbild. Tāpat cilvēki pēkšņi mirst ar infarktiem, galvas smadzeņu aneirismas plīsumiem, fatālām aritmijām utt. Apmēram trešdaļai no viņiem līdz notikumam nav bijušas nekādas sūdzības vai tās bijušas neprecīzas izplūdušas. Ja šādi cilvēki nav specifiski izmeklēti pirms notikuma un mirst, tas nenozīmē, ka viņi dzīves pēdējā stundā ir bijuši veseli.

Atbildēt

Pļindermanim

28.12.2021. 17:31

Tutnhamons mira no covid potes un to apstiprina Čukčijas ārstu konsīlijs. Lielisks ārstu un arheologu apstiprināts fakts, kas apliecina vakcīnu eksperimentālo dabu.

Atbildēt

viesis

28.12.2021. 16:25

»

Patiesais

Volodja arī ir poppulists. Visā pasaulē vakcinācija ir atzīta un pieņemta kā vienīgais variants kā atbrīvoties no epidēmijas, bet Latvijas gudrie aicina nevakcinēties. Vai nav dumji? Tā teikt revolucionārs Ļeņins ir mūžam dzīvs!. Mēs varam uzdirst valdībai un prezidentam, un reizēm tā ir jādara, jo ...


Vispār, ja paskatās dziļāk- zinātnē tādas vienprātības nav. Vakcīna ir atzīta un pieņemta politiski, nevis zinātniski. Jautājums tikai- vai tā ir politiķu labticīga kļūda vai korupcijas rezultāts.....

Atbildēt

Es

28.12.2021. 16:16

»

Kādēļ turpinat ilūziju

Neviena C-kampaņas vakcīna nav par velti! Līdzekļi mērāmi miljonos , par ko iepērk vakcīnas. Finansējumu tam ņem no Veselības aizsardzības budžeta un starptautiskiem aizdevumiem , ko atmaksās mūsu bērni un bērnubērni...


Aiz farmācijas uzņēmumiem arī pirms kovida bija gaara korupcijas, uzpirkšanas un citu mēslu ķēde, un tiesas prāvu ķēde arī. Tagad sastrādātais ir jaunā noziedzības pakāpē.

Atbildēt

yes

28.12.2021. 15:59

»

Paldies

Paldies par drosmi raksta autoram


raksta autors pastalas savulaik ta nobiedeja ,ka tie nolema aizliegt referendumus mulku zeme !

Atbildēt

Paldies

28.12.2021. 15:09

Paldies par drosmi raksta autoram.

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

28.12.2021. 14:50

»

nu protams

Agrāk neviens vispār nemira un dzīvoja mūžīgi


Mira, protams.
Bet ne vairumā un ne jauni sportisti.

Aber tava retorika tikpat labi attiecināma uz kovidfaniem - ķipa, ko tur satraukties, vai tad agrāk nemira ...

Atbildēt

Kādēļ turpinat ilūziju

28.12.2021. 14:39

»

hm

Sākotnēji gāja runa, ka Faizera un Moderna vakcīnas maksāšot ap 100 dolāriem. Zenekas - ap 20-30 zaļajiem...


Neviena C-kampaņas vakcīna nav par velti! Līdzekļi mērāmi miljonos , par ko iepērk vakcīnas. Finansējumu tam ņem no Veselības aizsardzības budžeta un starptautiskiem aizdevumiem , ko atmaksās mūsu bērni un bērnubērni .
Un kur nu vēl iegūtās veselības problēmas , lokdaunā nokancelētie uzņēmumi , u.c. , kam grūti cenu nosaukt

Atbildēt

Patiesais

28.12.2021. 13:48

Volodja arī ir poppulists. Visā pasaulē vakcinācija ir atzīta un pieņemta kā vienīgais variants kā atbrīvoties no epidēmijas, bet Latvijas gudrie aicina nevakcinēties. Vai nav dumji? Tā teikt revolucionārs Ļeņins ir mūžam dzīvs!. Mēs varam uzdirst valdībai un prezidentam, un reizēm tā ir jādara, jo pelnījuši, bet ar epidēmiju tā darīt nedrīkst, ir jāklausa medīcīnai.

Atbildēt

nu protams

28.12.2021. 13:42

»

Pomeranču Vainadziņš

Mani nebeidz izbrīnīt tādu ļautiņu, kā Tu, naivums...


Agrāk neviens vispār nemira un dzīvoja mūžīgi.

Atbildēt

kaķa smiekli

28.12.2021. 13:10

»

ņirdzējam

Debiliķi jau nespēj saprast, ka aizsargtērpu uzvelk parastās slimnīcas telpās, kur mierīgi var staigāt halātos


Īstie debiliķi nav pamanījuši, ka tie *kosmonauti* rosās ap nestuvēm, kur guļ ir kā kovidnieki. Tev laikam ļoti patika propagandistes kincas raudulīgā filma. Kāpec agrāk netaisīja tāds filmas par reanimācijas nodaļām, kuras vienmēr bija pilnas ? Jo citas slimības nebija svarīgas ? Ak jā, toreiz nevajadzēja visus nošpricēt, bet tagad noliktavas pilnas, sapirktas potes trim latvijām par aizņemtu naudu. Farma rullē un īstie debiliķi tic visam, ko rāda Panorāmā.

Atbildēt

jā, bet...

28.12.2021. 12:11

»

fakts

Tipisks antivakceru raksts...


Vari nepūlēties ar šī nāves gadījuma attaisnošanu. Šādu gadījumu kļūst ar katru dienu vairāk. Lai kā tu un tev līdzīgie censtos, nu neizdosies to pošu nāvējošo iedarbību no tautas noslēpt. Tūliņ šis gads beigsies un statistika (ja vien netiks viltota) uzrādīs pamatīgu kopējās mirstības pieaugumu. Vai tad arī muldēsi, ka tas viss ir veidojies mēnešu un gadu garumā? Varbūt klārēsi, ka pie visa vainojams nepareizs dzīvesveids vai antivakceri? Kāpēc tu tik ļoti ienīsti cilvēkus, ka par katru cenu gribi viņus nopotēt? Pats, droši vien, ar gudru ziņu potējies neesi un ceri, ka iekļūsi izredzēto kastā, kas šeit dzīvos arī pēc 10 gadiem.Neceri! Izredzēto kasta nav priekš tevis, ne taviem pēcnācējiem.

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

28.12.2021. 12:05

»

fakts

Tipisks antivakceru raksts...


Mani nebeidz izbrīnīt tādu ļautiņu, kā Tu, naivums.
Situācijā, kad uz spēles tiek likts tas, kas tiek likts pašlaik, atzinums par nāves cēloni ir kaķim zem astes. Tur var sarakstīt visu ko,

Starp citu, pēc potēm gan treniņos, gan spēļu laikā ļimst nu jau daudzi futbolisti. Protams, tā ir tikai "sagadīšanās", tas nekas, ka agrāk tā nebija noticis ...

Norvēģi līdz šim bijuši vienīgie, kuri pateica, ka vairāku jauno biatlonistu sirds problēmas "var būt saistītas ar vakcīnu".

Nu neko, turpinām izlikties, ka plikais karalis ir tērpts greznās drānās.

Atbildēt

???

28.12.2021. 11:12

»

fakts

Tipisks antivakceru raksts...


Vai trešo dozu jau dabūji?Jābūt atbildīgam un jāpierakstās jau uz ceturto,piekto,sesto,vairāk noteikti neizturēsi.

Atbildēt

fakts

28.12.2021. 11:01

Tipisks antivakceru raksts.
Pirmkārt, lai varētu plīst aortas aneirisma, tai ir JĀBŪT un tā veidojas mēnešiem vai pat gadiem, tātad bija jau ilgi pirms vakcinācijas.
Otrkārt, ģimenes ārsta apmeklējums nekādi nenozīmē, ka cilvēks ir vesels
Treškārt, atzinumā par nāves cēloni tiek norādīts tas, kas izraisīja nāvi nevis tas vai tas notika pēc vakcinācijas, polša izdzeršanas vai desmaizes apēšanas.

Atbildēt

Ramno

28.12.2021. 10:44

Vakcinācija mūs atbrīvos no idiotiem!

Atbildēt

aha

28.12.2021. 10:40

»

Interesents

Bet kā ar Jansen


un kā ar kovidu, kam to pīķa proteīnu ir ui cik vairāk nekā visām vakcīnām?

Atbildēt

Jūsu vārds

28.12.2021. 10:40

»

Ja

Viksna un citi skaisti melo. Zalu nav, vismaz, ne visiem. Iepirktas laikam savejiem tikai. Mans tuvais cilveks nesanema nevienas, vins nomira. Nomira tukstosiem, kas atbildes. Vai VM, vai Zalu agentura, vai vel kada agentura un specialisti, mums jau daudz vinu. Monoklonalas antivielas oktobra sakuma...


Skarbi un ļoti ticami. Piemēram, ar tiem ārstiem - varoņiem interesanti. Nekad tā iepriekš nav bijis, arī tāpēc, ka ārstam pacienti ir kā konveijers. Dzīvē esmu sastapis varbūt kādus 5 dakterus, kas ar mani ir runājuši un darbojušies ieinteresēti un ilgi. Tai skaitā kā cilvēki, kas ir izvēlējušies sev psiholoģiski piemērotu profesiju darbam ar cilvēku. Visi šādā vai tādā diagnostikā.

Par flīģeļiem un citiem mēsliem būs jāatbild.

Atbildēt

kaķa smiekli

28.12.2021. 10:29

»

Ja

Viksna un citi skaisti melo. Zalu nav, vismaz, ne visiem. Iepirktas laikam savejiem tikai. Mans tuvais cilveks nesanema nevienas, vins nomira. Nomira tukstosiem, kas atbildes. Vai VM, vai Zalu agentura, vai vel kada agentura un specialisti, mums jau daudz vinu. Monoklonalas antivielas oktobra sakuma...


To, kas patiesībā notiek kovidnodaļās, vēl vairāk apšaubīt liek LTV 1 nožēlojamās propagandas žurnālistes Kincas filmas. Pat uzfilmēt neprot tā, lai vienā kadrā nepagadītos *kosmonauts* pilnā ekipējumā un māsiņa vieglā halātiņā.
Pirmā un vienīgā, kura uzdrošinājās runāt par noziedzīgo ārstēšanas protokolu, bija Marina Kornatovska, kura joprojām ir pakļauta kriminālvajāšanai, pie tam pāris reizes pārkvalificējot pantus.Jau tas vien liek domāt, ka ir kas slēpjams. Pašreiz Hipokrāta zvērests ir aizstāts ar lielas naudas piedāvājumu, tāpēc ārsti klusēja un klusēs.

Atbildēt

Ja

28.12.2021. 10:15

»

Un

Ko Jūs? Ludmila Vīksna, tā kas infektoloģe, stāsta, ka visas zāles ir iepirktas un tiek lietotas ārstēšanā. Kā ir patiesībā? Laikam jau ne tā, kā stāsta augstie speciālisti varas gaiteņos. Arī mediķu gaiteņos


Viksna un citi skaisti melo. Zalu nav, vismaz, ne visiem. Iepirktas laikam savejiem tikai. Mans tuvais cilveks nesanema nevienas, vins nomira. Nomira tukstosiem, kas atbildes. Vai VM, vai Zalu agentura, vai vel kada agentura un specialisti, mums jau daudz vinu. Monoklonalas antivielas oktobra sakuma paradijas slimnicas, tikai pec arstu konsilija atlaujas, dabujamas. Iepirka 100 devas, redz dargas esot, virs divi tukstosi maksajot, lidz sim izlietotas tikai kadas 22 devas. Tatad bija tiesi tik laimigo, kuriem lava izdzivot. Sis zales jasanem agri, lidz kadai sestai dienai. Cik slimnieku nonak tik agri slimnicas, neved tacu. Ari slimnica jadabu arstes atlauja, kura suta pieteikumu mistiskajam konsilijam. Regiona slimnica viena deva, padomajiet, kuram tiks? Sis zales tacu pirka par visu nodoklu maksataju naudu, tapat ka parejas, bet slimniekiem nedod. Ari nopirkt nevar, kaut atlautas. Ja vel arsts neienteresets, tad neka. Var jau but, ka centra slimnicas cita aina, bet diez vai.
Ari Remdezeviru nedod visiem, kaut zales ar blaknem, tad, tomer, kaut kas. Ari tam jabut konsilija atlaujai un arstejosa arsta interesei tas dot. Nedeva. Atkal Viksna melo. Nedod visiem zales, pamata analgins, dhc, skabekli, ja vajag, varbut vel kas, kads vitamins. Par citam nav dzirdets, kaut atlautas ir cetras. Nu jau vairak, tikai atkal, iepirksot maz un visiem nedosot. Citas valstis ieperk krietni vairak, mums vajag zelta gultas, fligelus, ordenus. Un cilveki mirst. Piesledz pie plausu ventilatora, zirga devu miorelaksantu, lai atslegtu elposanu, nave. Ir ari neatlautas zales, apsmietas, bet darbojas, no tam nemirst, tikai nevar godiga cela dabut. Tapec jaiztiek ar musu medicinas atliekam. Ja neesi slavens, varens, tad jacer, ka izvilksi. Kovidnodalas nenotiek gluzi tas, ko daudzi iedomajas, slegta zona. Arsti nav visi varoni, ka mums rada, ir ari rupji, neientereseti,ne visiem veicas. Tapec mirst un turpinas mirt, jo nekas jau nemainas. Algoritms netiek parskatits, gimenu arsti netiek pienacigi iesaistiti,vai nezinosi, zalu nav. Tapec, profesore, ludzu nerunajiet, ja neziniet! Meginaju Jus sazvanit un pastastit patiesibu, bet tas jau nav iespejams, nepielaida. Tukstosiem miruso radinieki mekles taisnibu, patiesibu.

Atbildēt

lauķis

28.12.2021. 08:09

»

baiba

āksts un puķina aģents


Lai bilde būtu pilna pastāsti kas mazulīti Pū rausta aiz striķīšiem,kam pieder Krievija un Latvija.

Atbildēt

baiba

28.12.2021. 06:45

āksts un puķina aģents

Atbildēt

pensionārs

28.12.2021. 06:38

»

hm

Te derēs Marksa vārdi


Tieši tā, tādēļ jau K.Ulmanis pārņemot varu ieviesa valstī kartību ka peļņas % nedrīkstēja pārsniegt noteiktu lielumu.Viņš neregulēja cenu precēm, bet noteica peļņas %. Lai kļūtu bagāts bija jāpiedāvā kvalitatīva un salīdzinoši lēta prece, lai būtu noiets. Tieši tā strādā mūsdienās lēto preču veikali, minimāls uzcenojums-maksimāls noiets.

Atbildēt

Un

28.12.2021. 06:25

»

Ja

Izsaku līdzjutibu...


Ko Jūs? Ludmila Vīksna, tā kas infektoloģe, stāsta, ka visas zāles ir iepirktas un tiek lietotas ārstēšanā. Kā ir patiesībā? Laikam jau ne tā, kā stāsta augstie speciālisti varas gaiteņos. Arī mediķu gaiteņos.

Atbildēt

Pa aortu trombiņš aizskrien ar 1000 km/h ātrumu

28.12.2021. 04:00

»

.

Taču painteresējies, kas ir aorta, pirms runā par sīciņu trombu


un smadzenēs atrod vietu, kājas atslēdzas.. momentā...

Atbildēt

Iistaas vakciinblaknes veel naaks

28.12.2021. 03:59

Cietushie var pastudeet (ne guuglee) spike protein detox. Dr. Merkolam bija raksts.
Priezhu skuju teeja utt

Atbildēt

Lindermans

28.12.2021. 03:58

»

nunu

pljinderman, chemodan, vokzal, maskvaa! Uz izraeelu tev nespiid, tur defektiivi antivakseri jetiek gaidiiti


ir vienas šlakas ar Šteinbuku, Godmani, Levitu, Mūrnieci (NA), Ždanoku.. un visiem no PVO biroja Rīgā..

Atbildēt

nunu

28.12.2021. 00:24

Bet vispaar rakstinsh tachu ir pozitiivs un viscaur sirdi prieceejoshs - ja dakteri ir apbendeejushi plindermana draugus, tad tas Latvijai naak tikai par labu. Veel pashu pljindermanu ar vajadzeeja.

Atbildēt

nunu

28.12.2021. 00:19

pljinderman, chemodan, vokzal, maskvaa! Uz izraeelu tev nespiid, tur defektiivi antivakseri jetiek gaidiiti.

Atbildēt

Opozīcija okupācijai vienkārši neeksistē

27.12.2021. 23:31

Ja DDD nebūtu tikai tvaika nolaišanas ventīlis varas kliķei, tad pārmaiņas jau sen būtu sagrāvušas komunistu/čekistu varas piramīdu un paši okupanti aiztriekti no kurienes nākuši.
https://youtu.be/ONyVep0OP3U

Atbildēt

Jautrīte

27.12.2021. 23:21

»

SLEPKAVAS!

Slepkavas


Sauca nopelniem bagātais BENDE !

Atbildēt

Evil

27.12.2021. 23:13

2022 iecerēts potēšanas poligons ar sodu un kontroles sistēmu. Izvairīties nebūs iespējams. Nacionālās īpatnības dēļ tauta neprotestē, tie daži, kas to darīja, viņiem pet uzmanību nepievērsa.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

FotoLatvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan ar māju privatizāciju, gan ar visu mājokļu uzturēšanas sistēmu.
Lasīt visu...

21

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

FotoŠonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk. Nacionālā apvienība aicināja premjeru padzīt amatam nepiemērotu ministri, pret ko premjers, Saeimas spīkera vārdiem runājot, neiebilda, taču pie viena padzina arī citu ministru, pret kuru nevienam pretenziju nebija.
Lasīt visu...

6

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

FotoKrievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības uzdevums bija maksimāli ātri atteikties no Krievijas gāzes un nodrošināt alternatīvas piegādes par saprātīgu cenu. Gandrīz trīs mēnešu laikā par to atbildīgais ekonomikas ministrs neko no tā nav spējis izdarīt.
Lasīt visu...

13

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

FotoŠobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares, aicinām valdību un koalīcijas partnerus nepieņemt pārsteidzīgus lēmumus.
Lasīt visu...

21

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

FotoVakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam spiedienam, ir nolēmis mani neatbalstīt. Šī būs mana pēdējā darba diena iekšlietu ministres amatā.”
Lasīt visu...

13

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

FotoLatvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu laikā mainīt ministru, kurš ir atbildīgs par daudzu šobrīd ļoti svarīgu jautājumu risināšanu, ir bezatbildīgi.
Lasīt visu...

21

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

FotoSociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju nepārdomāta rīcība un atsevišķu valsts amatpersonu aizvainojuši izteikumi izraisījuši Latvijas sabiedrībā pastiprinātu spriedzi, kādu mūsu valstī nav nācies piedzīvot pēdējo gadu desmitu laikā.
Lasīt visu...

21

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

FotoVai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar vācu armiju Otrā pasaules kara laikā?
Lasīt visu...

21

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

Foto“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts.
Lasīt visu...

21

Pārējo būs apēdusi inflācija...

FotoIkdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara dēļ briestošā pārtikas krīze pasaulē pacels cenas vēl neredzētos augstumos.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pavļuts pauž necieņu pret Ministru kabineta apstiprinātajām darba samaksas garantijām veselības nozares darbiniekiem

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) pauž nožēlu par Veselības ministrijas...

Foto

Jūs taču neiedomājāties, ka es jutīšos vainīga vai atbildīga par kaut jel ko?

Policijai, tai skaitā speciālo uzdevumu bataljonam, ir uzdots īstenot nulles tolerances politiku pret...

Foto

Vismaz nākamos desmit gadus valstij ar krievvalodīgajiem jākomunicē krieviski

Par politisku nāciju. Krievvalodīgie dalās trīs grupās: 20% jau ir daļa no politiskās nācijas, 30% ar savu...

Foto

Vispār jau 10. maijā viss bija diezgan labi, vienīgi Satversme mums ir tāda, kāda ir

Es nosodu tos cilvēkus, kas svin Krievijas agresiju. Tai pat laikā...

Foto

Laiki dāsniem pabalstiem un atbalstiem ir beigušies

959 miljoni eiro uz budžeta deficīta rēķina 2020. gadā, 2 miljardi 104 miljoni eiro uz deficīta rēķina 2021. gadā...

Foto

Ticiet vai ne, bet patieso apdraudējumu es saskatu virtuālajā vidē

Ik gadu 9. maijā visā Eiropas Savienībā mēs atzīmējam Eiropas dienu. Šodien tās fonā norit karš Ukrainā,...

Foto

Zaļās partijas Tavara dīvainības

Šī gada 27. martā Jaunmoku pilī, tiekoties Latvijas Zaļās partijas (LZP), Latvijas Zemnieku savienības, Liepājas partijas un partijas Latvijai un Ventspilij vadītājiem, LZP priekšsēdētājs...

Foto

Cik slikti, ka Latvija uzņem daudz bēgļu, bet nez kāpēc negrib viņus integrēt

Ukrainas bēgļu uzņemšana iezīmē pagriezienu daudzu Eiropas Savienības dalībvalstu, it sevišķi Ukrainas kaimiņvalstu,...

Foto

Ministre Golubeva uzskata, ka "konstatētie nodarījumi nav masveidīgi". Vajag vairāk?

„Vērtējot šos gadījumus kopējā likumpārkāpumu kontekstā, viennozīmīgi var apgalvot, ka konstatētie nodarījumi nav masveidīgi,” pēc iekšlietu...

Foto

Ja ne mēs, tad kurš vēl aizsargās ģimenes vērtības?

Ģimene, laulība, bērni – tās ir augstākās garīgās vērtības. Šobrīd ir nepieciešams, lai mēs tās aizsargātu. Piesedzoties...

Foto

Nebakstiet bijušo čekas ziņotāju – pareizticīgo metropolītu Aleksandru!

Populāra Latvijas ārste ar Ukrainas saknēm LTV intervijā precīzi raksturoja mūsu sabiedrības attieksmi pret krieviem. Pat, ja viņi...

Foto

Rietumos esam tikuši, tomēr padomju lausku lasītājus neesam lāga pieskatījuši

Tik daudz laimīgu cilvēku seju kā 1990. gada 4. maija pievakarē pēc Latvijas Republikas Augstākās padomes balsojuma...

Foto

4. maija ideālus daudzi ir nodevuši gluži nemanot

Laikziņi šogad sola 4. maija aukstuma rekordus. Acīmredzot vēl nav pienācis mirklis noņemt šalles un novilkt cimdus, kas...

Foto

Okupācijas stabs. Mani un citu līkloči

Tā jautājumu un komentāru gūzma, ko pēdējo nedēļu laikā esmu saņēmis saistībā ar bēdīgi slaveno Pārdaugavas stabu, sāk radīt aizdomas,...

Foto

Jurašs Nr. 2 tēmē uz Saeimu?

Ja piedzīvojām situāciju, ka bija divi Juraši - viens fiziskais ar miesu un asinīm, kas staigāja pa ielu un sniedza...

Foto

Orda ir jāsagrauj

Lielākajai daļai no mums jau sen ir skaidrs no ikdienas pieredzēm, ka PSRS koloniālā minoritāte Latvijā pārstāv svešu pasauli, uz kuru mūsu kultūras...

Foto

Reirs melo

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) vērš uzmanību, ka finanšu ministrs Jānis Reirs 28. aprīlī LTV raidījumā “Šodienas jautājums” sniedza...

Foto

Es dodos atpakaļ uz Latviju, kur visi mani apskauž un ienīst, jo man ir jauns funktieris

Esmu ceļā uz Madridi, lai dotos uz Latviju. Šis ir...

Foto

Aicinu valdību uz nekavējošu rīcību pārtikas cenu dramatiska kāpuma apstākļos: Latvijai draud bada gads

Izvērtējot situāciju lauksaimniecībā, jāsecina, ka atsevišķiem produktiem prognozēto 50% pieaugumu vietā, cena...

Foto

Domājam ar savu galvu!

Latvijas pilsoņiem! Krievijas iebrukums Ukrainā liek domāt arī par nenodrošināto un neskaidro Latvijas tautas stāvokli. Sabrūkot PSRS, kādi slepeni protokoli un, iespējams,...

Foto

Latvijai tuvojas vēl nepieredzēta krīze

Kurināmā, degvielas, elektrības, izejvielu un rezultātā pārtikas cenu kāpums jau ietekmē un ietekmēs vēl vairāk katru Latvijas iedzīvotāju. Viennozīmīgi visvairāk cietīs...

Foto

Kāpēc Ukraina uzvar?

Kāpēc Ukraina uzvar, lai gan frontes līnijā var būt zaudējumi, ir teritoriju okupācija, kritušie un civiliedzīvotāju deportācijas? Uzvar – morāli! Ukraiņu tautu, armiju...

Foto

Par pareizticības žandarmu Kudoru

Lai kā Andris Kudors necenstos zem Ukrainas karoga paslēpt, ka viņš ir patoloģisks melis, sektants un manipulators, padodas tas viņam ne pārāk...

Foto

“Bēgļi” no Krievijas nav jāuzņem, nekādas jaunas uzturēšanās atļaujas – terminētas, pastāvīgās, vienalga kādas!

“Latvijas Avīze” 20. aprīlī publicēja interviju ar Saeimas deputātu Ainaru Latkovski, kurā politiķim...

Foto

Ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu

Daži praksē balstīti padomi domas konstrukcijai, ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu....

Foto

Mūs aizmirsa!

Atsaucoties uz Ķīles Pasaules ekonomikas institūta publicēto informāciju par valstu sniegto atbalstu Ukrainai, kurā norādīta nepatiesa informācija par Latvijas sniegto atbalstu Ukrainas bruņotajiem spēkiem,...

Foto

Mēs esam atraduši jaunu veidu, kā paspēlēties ar pilsonību, tagad kā piesegu izmantosim Ukrainas bēgļus

Šobrīd Saeima skata grozījumus Pilsonības likumā, kuros nav noteikts, pie kādiem...

Foto

Sarkanā "profesūra" stingri stāv okupekļa sardzē

Viens no pazīstamākajiem sarkanās profesūras ideologiem Mārtiņš Kaprāns sociālajā vietnē “Twitter” ierakstījis: “Rodas iespaids, ka Kompartijas propagandas orgāna “Cīņa” tiešie...

Foto

Nomest līķautu atjaunotā dzīvē

“Vai jums nav zināms, ka mēs visi, kas Jēzus Kristus Vārdā esam kristīti, esam iegremdēti Viņa nāvē? Jo mēs līdz ar Viņu...

Foto

Mamuška

Ukrainas austrumos notiek karaspēka koncentrēšana izšķirošai milzu kaujai. Nav skaidrs, kāpēc tāda kauja būtu vajadzīga, tomēr abas puses apbrīnojamā vienprātībā savelk spēkus, apšauda viens otru,...

Foto

Spriežam par „kolektīvo Putinu”. „Zombie, what’s in your head?”*

Pēc ziņām, foto un video no Bučas šķiet, ka vārdi ir sekli un nespēj ietvert visu, kas...

Foto

Sankcijas – trīs piedāvājumi

Līdz ar sankciju paplašināšanu pret Krieviju un atbalsta (militārā, humānā, ekonomiskā, visa iespējamā) palielināšanu Ukrainai, ir vērts arī, tēlaini izsakoties, iztīrīt un...

Foto

Ienīst necilvēcību ir normāli

Krievijas karš un genocīds pret ukraiņiem daudziem ir radījis iekšēju cīņu pret arvien pieaugošām naida un dusmu jūtām pret okupantu necilvēkiem. Mēs...

Foto

Par karu Ukrainā un medicīnas konsekvencēm

Karš nozīmē agresiju pret cilvēku dzīvību un veselību. Ukrainas kara tuvākās un ilgtermiņa sekas veselībai kļūst katastrofālas. Televīzijas kanālos un internetā...

Foto

Ministri Golubevu netraucēt ar zagļiem: viņai jāizdomā jauns joku video

Jūrmalā atkal siro zagļi – melnīgsnēji vīreļi, kuri šoreiz uzdodas par „ukraiņiem” un meklē „darbu”. Tagad...

Foto

Nils rekomendē svecītes

Jāatzīst, ka, kamēr Rīgas “gauleiters” bija Nils Ušakovs, galvaspilsēta zēla tīri labi. Bija, par ko mēru sunīt, un par savu kabatu politiķis neaizmirsa,...

Foto

Okupācijas muzeja brīvdabas ekspozīciju vajag apmūrēt ar mūri

Ir skaidrs, ka okupantu pieminekli līdz 9.maijam mēs nepagūsim nojaukt. Ja vien krievi paši neuzmetīs atombumbu, tas stāvēs....

Foto

Mūsu policisti ir ļoti, ļoti, ļoti lojāli, nemaz nedomājiet to apšaubīt!

Valsts policija ir iepazinusies ar bijušā iekšlietu ministra M. Gulbja intervijas izteikumiem kādā raidījumā, kurā...

Foto

Man ir daudz domu par visu ko, bet visvairāk par lielisko mani pašu

Es citkārt domāju, kas tad ir mans noziegums pret valsti ar nosaukumu Latvija....