Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

GG

08.05.2018. 10:56

»

Gobems

Bet Imants Liepiņš tik ar saviem raksteļiem peļņa tos Jūdasa lembja grašus


Kāda starpība ko kurš no kā pelna? Tāpēc nedrīkst rakstīt par acīmredzamām nelikumībām, par kurām samaksās LV nodokļu maksātāji? Tātad loģika tāda, visi zagļi labi, ja tikai pret lembi?

Atbildēt

ME

08.05.2018. 10:53

»

MI

Ha...


neaizmirstiet cietušos. viņiem arī gribēsies kompensāciju, tā, ka nebūs tik vienkārši ar to kluso ieskaitīšanu valsts budžetā.

Atbildēt

interesanti

07.05.2018. 23:09

»

rādītājs

"nav atrodama neviena mūzikas apskatnieka recenzija


Cik mūzikas apskatnieku recenzijas autors atrastu par kādā Latvijas ciematā ar pārsimt iedzīvotājiem notikušu vietējo festivālu?
No Wikipēdijas
Val-de-Mercy
Area1 13.46 km2 (5.20 sq mi)
Population (2006) 373

Atbildēt

MI

07.05.2018. 20:27

Ha!
Domājot par to visu.
Teorētiski, ja ir galējs notiesājošs spriedums un manta tiek konfiscēta, un tā ir ieskaitāma Valsts budžetā, un neviens neceļ pretenzijas, tad var ieskaitīt arī simboliskas driskas.
Ha. Ja pareizi atceros no lasītā, tad, kā ir mantas vērtības (novērtējuma) noteikšanu???
Varbūt, kā teikt, krejums smelts un smelts, un nosmelts.
Kā tajā juristiņu humorā, kamēr viens saimnieks govi velk uz savu pusi pēc ragiem, bet otrs pēc astes uz savu, tikmēr advo/juri/pārvaldnieks viņu slauc un slauc, un cītīgi slauc. Jo veči ilgāk stīvējas, jo šamam/viņiem spainīc pilnaks i.
Nu, jā - problēmas rodas tikai tad, ja kāds sāk klapatot par to visu.
Ha. Bet, būtībā šādi var arī izķiņkērēt kādu daļu no konfiscējamās mantas.
EH. Jo vairāk neskaidrību, jo vairāk teoriju.
Kā teikt, atklātība tomēr noliek visu savās vietās.

Atbildēt

Uga

07.05.2018. 20:23

Dūdiņa pa labi melniem matiem ir baigi cūūūūl!!!!

Atbildēt

Bubai

07.05.2018. 16:38

»

Buba

Ak vai, ak, vai - izputinās tas žuļiks mūsu galveno žuļiku, sīku neaizsargātu( ko var ir nieka 20 advākāti) vīreli pliku un nabagu


Cienītā Buba, nekādu žuļiku šis žuļiks neizputinās. Par izsaimniekoto mantu atbildīga ir Latvijas valsts, kas mantu ir arestējusi. Tā, ka norēķināties nāksies LV nodokļu maksātājiem, tai skaitā arī Jums. Bet, kā minējāt, galvenais žuļiks vēl varēs morālu kompensāciju pieprasīt.

Atbildēt

rādītājs

07.05.2018. 13:15

"nav atrodama neviena mūzikas apskatnieka recenzija" :))))

Atbildēt

Šveiks

07.05.2018. 11:52

Šāda veida "mūzikas festivāli" ir vēl viena versija naudas atmazgāšanai un nodokļu nemaksāšanai sakarā ar "zaudējumiem". Tiek formāli organizēts pasākums savā īpašumā kas viņam reālus zaudējumus nenes (bet tiek sastādīti nomas, uzkopšanas, rekultivācijas, gaismas, skaņas, apsardzes, kontrolieru, utt. izdevumu akti par lielu summu), formāli ielūgts kāds pazīstams diriģents ar orķestri uz atpūtu un iedzeršanu, kas pie reizes tur notur kādu mēģinājumu (vienīgie izdevumi, bet tiek sastādīti akti par kolosālu orķestra apmaksu), pasākums netiek reklamēts nemaz (lai gan tiek sastādīti akti par lieliem izdevumiem). Utt. Vārds Francijas nodokļu inspekcijai.

Atbildēt

atis

07.05.2018. 11:19

»

Bubai

Ja nemaldos, tad Meroni bija Lemberga kasieris un uzticamības persona naudas rebes taisīšanā


Viņš jau sen kā uzmeta gan mazo Aivariņu, gan visus pārējos Ventspils prihvatizatorus.

Atbildēt

MI

07.05.2018. 11:12

Arestētā manta. Konfiskācija, kompensācija, atgriešana valdījumā bez pretenzijām...... Pēc būtības tas ir tikai un vienīgi Valsts budžets un Valsts atbildība.
Tikai Tiesas nolēmums norādīs kāds ceļš tai būs.
Līdz ar to. Ja pastāv arestētās mantas izsaimniekošana, vai nesaimnieciska rīcība ar to, tad tā ir tikai un vienīgi Valsts budžeta izsaimniekošana. Vai nu tiek nodarīti zaudējumi neieņemot ieņēmumus, vai nu arī pastāv risks maksāt kompensācijas.
Teorētiski, ja pastāv izsaimniekošana/nesaimnieciska rīcība, tad ir vēlams notiesājošs spriedums. Kā teikt, lai gali ūdenī. Bet vienlaicīgi, tas ir arī teicams arguments aizstāvībā.
Tikai laiks rādīs kā būs, bet nedomāju, ka šī lieta beigsies Latvijā.
Vai tas Latvijas budžetam būs dārgi, to arī diemžēl tikai laiks rādīs.
Bet viens ir skaidrs jau šodien.
Riski ir jāpārvalda katru mirkli. Ja pastāv riski, tad tie ir jānovērš nekavējoties. Par arestēto mantu katru mirkli ir jārūpējas ar gādīga saimnieka attieksmi.
Jautājums ir tiešā saistībā ar Valsts budžetu. Līdz ar to situācijā, kad izskan mājieni, par nesaimniecisku rīcību ar arestēto mantu, sabiedrībai ir tiesības (pienākums) zināt un amatpersonām ir pienākums viest pilnīgu skaidrību šajā jautājumā. Sabiedrībai ir tiesības uz pamatotu pārliecību, ka jebkādi apdraudējumi tiek kontrolēti un ja tādi pastāv, tad tie tiek novērsti nekavējoties. Sabiedrībai ir tiesības dzīvot pamatotā pārliecībā, ka amatpersonas, iestādes pilda savus pienākumus.

Atbildēt

Bubai

07.05.2018. 10:09

Ja nemaldos, tad Meroni bija Lemberga kasieris un uzticamības persona naudas rebes taisīšanā!

Atbildēt

Suņanagla

07.05.2018. 02:01

»

Rolands

Atkal kārtējais murgojums par naudu Kaimiņam


Stipendiāti Kaimiņš, Kristovskis, Antāte ir sīkas vienība sāgā, kā Meroni kā parvaldnieks izlaupa to, kas no Lemberga mantas pienākas valstij.

Ja runā tieši par Kaimiņu, tad vienkārši jāatver Airtech izdevumu izdrukas un atrast SIA "Suņu būda":
http://www.pietiek.com/raksti/kur,_kam_un_ka_plust_meroni_nauda_no_sia_airtech__ne_jau_tikai_kaiminam_vien

2. attēls pa vidu http://pietiek.com/foton/25022017/kur,_kam_un_ka_plust_meroni_nauda_no_sia_airtech__ne_jau_tikai_kaiminam_vien/002

7. attēls pašā augšā http://pietiek.com/foton/25022017/kur,_kam_un_ka_plust_meroni_nauda_no_sia_airtech__ne_jau_tikai_kaiminam_vien/007

Pats Kaimiņš nekad nav noliedzis, ka viņš nav saņēmis naudu caur sev piederošo SIA "Suņu būda" no uzņēmumiem, kas saistīti ar Meroni. Tik vien kā sākumā izspieda, ka viņš no Meroni PERSONĪGI naudu nav ņēmis. Neviens jau arī nav apgalvojis, ka tieši no Meroni un personīgi no rokas rokā :)

Stipendiju saņemšana nav galvenā Kaimiņa problēma, jo citas partijas šajā ziņā ir vēl netīrākas. Galvenā problēma - nevajag dir$t par savu baltumu un atšķirību no citām partijām.

Atbildēt

Z

06.05.2018. 21:25

Un ko VID? Ir sācis piedziņu? Man VID pieprasīja atskaitīties par 20 eur pārskaitījumu. Airtech simtiem tūkstošu pārskaitījumi, kurus VId nekontrolē, bankas nekontrolē, Burkāna kantoris arī ne. Kas notiek šajā valsts varas mafijas veidojumā, kuru daži nez kāpēc par valsti sauc?

Atbildēt

Rolands

06.05.2018. 20:46

Atkal kārtējais murgojums par naudu Kaimiņam!

Atbildēt

Uldis

06.05.2018. 19:26

»

Cik žēl!

Būtu vismaz kaut kāda izklaide! Visus močī ar sliktām ziņām! Sliktākā no tām, ka Lembergs vēl nav cietumā kopā ar saviem draugiem prokuroriem un tiesnešiem no VDK laikiem


Katrs, kurš ir izrāvis aknas Putina kucei, Ušakova draudiņam, Kononova fanātam, Zatļeram, varēs arī adekvāti pakritizēt Lembergu.

Atbildēt

Salimons

06.05.2018. 16:18

Tikai latvanijā tāds ostaps benders,ja tas no gejropas,var uzdzīvot uz nebēdu.Čīņai šveiks.

Atbildēt

Pēteris

06.05.2018. 15:53

Vēl sliktāka, ka kāds jefiņš no kūrortu valsts, sadarbībā Latvijas Hļebņikovu, atklāti izzog valsti! Un visiem pie kājas! Jo zogot visi visur un visu!

Atbildēt

Cik žēl!

06.05.2018. 15:31

Būtu vismaz kaut kāda izklaide! Visus močī ar sliktām ziņām! Sliktākā no tām, ka Lembergs vēl nav cietumā kopā ar saviem draugiem prokuroriem un tiesnešiem no VDK laikiem!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Par ko balsot vēlēšanās?

FotoVatikāna II koncils par katoļu aktīvu līdzdalību politiskajā un sabiedriskajā dzīvē uzsver, ka "visiem pilsoņiem ir jāatceras savas tiesības un reizē pienākums piedalīties brīvās vēlēšanās, lai veicinātu kopējo labumu. Baznīca ciena un atzinīgi vērtē tos, kuri savus spēkus veltī kalpošanai cilvēkiem un valsts labā uzņemas šos smagos pienākumus" (Gaudium et spes, 75).
Lasīt visu...

21

Neizvērtēta un nepamatota kadastrālo vērtību aprēķināšanas reforma ir kaitniecība

FotoLatvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija uzskata, ka globālās krīzes apstākļos (Covid pandēmijas laikā) finansiāli tiek ietekmēts ikviens sabiedrības loceklis – ikkatra mājsaimniecība, nekustamā īpašuma īpašnieki, pārvaldītāji, attīstītāji, īrnieki (kam saskaņā ar likuma “Par dzīvojamo telpu īri” 11.pantu jāmaksā nekustamā īpašuma nodoklis) saistībā ar plānotajām kadastrālo vērtību paaugstināšanas izmaiņām.
Lasīt visu...

21

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

FotoEsam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību holokausta traģēdijas upuru piemiņas jautājumam un atmiņas par Otrā pasaules kara laikā notikušā genocīda pret ebrejiem saglabāšanai. Holokaustu pārdzīvojušie ir kļuvuši par lieciniekiem vieniem no vissmagākajiem un briesmīgākajiem no jebkad nodarītajiem noziegumiem pret cilvēci, tostarp slepkavībām, postam un īpašumu izlaupīšanai.
Lasīt visu...

21

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

FotoLatvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā radīsies gan mājsaimniecībām, gan tautsaimniecībai kopumā. Turklāt tās turpmāk jānosaka 85% apmērā no vidējā tirgus līmeņa, kā tas savulaik normatīvos bija paredzēts.
Lasīt visu...

12

Pa iznīcības ceļu…

FotoKāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad maz, bet ja zupā – tad daudz!” Bet tagad, lūdzu, atbildiet uz manu jautājumu: „Divi simti cilvēku – vai tas ir daudz vai maz?” Varu arī atbildēt: „Maz, ja salīdzina ar diviem miljoniem valsts iedzīvotāju. Daudz, ja tie ir pie varas tikuši „demokrāti” – nedaudzos gados tiks iznīcināta gan valsts, gan tās (gļēvie) iedzīvotāji!” Neticat? Lūk, ieskats nesenā pagātnē…
Lasīt visu...

6

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

FotoVides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) reformu, kas paredz DAP pamatfunkcijas nodot Valsts vides dienestam, tādējādi būtībā likvidējot DAP kā vienotu valsts dabas aizsardzības kompetences centru.
Lasīt visu...

12

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

FotoPārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi ir 3000 EUR bruto mēnesī, tad ar trīs mēnešu ienākumiem var samaksāt, piemēram, nekustamā īpašuma nodokli un badā nemirt, bet, ja ienākumi ir 300 EUR bruto, tad pat viena mēneša ienākumu zaudējums var būt par iemeslu ģimenes dzīvošanai pusbadā, mājokļa zaudējumam un virknei citu nelaimju.
Lasīt visu...

12

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

FotoPubliskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM) piedāvātie pasākumi jēgpilni nerisinās vides un klimata jautājumus.
Lasīt visu...

18

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

FotoJau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu vietu grāmatu tirdzniecības vietu plauktos. Pēc nomelnojošām, izņirdzošām grāmatām ir patiešām liels pieprasījums, īpaši, ja tās ir izliktas kā acīs krītošs piedāvājums, ja tās piedāvā kā īstu mantu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

Liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim visas lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene....

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija, jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...