Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

GG

08.05.2018. 10:56

»

Gobems

Bet Imants Liepiņš tik ar saviem raksteļiem peļņa tos Jūdasa lembja grašus


Kāda starpība ko kurš no kā pelna? Tāpēc nedrīkst rakstīt par acīmredzamām nelikumībām, par kurām samaksās LV nodokļu maksātāji? Tātad loģika tāda, visi zagļi labi, ja tikai pret lembi?

Atbildēt

ME

08.05.2018. 10:53

»

MI

Ha...


neaizmirstiet cietušos. viņiem arī gribēsies kompensāciju, tā, ka nebūs tik vienkārši ar to kluso ieskaitīšanu valsts budžetā.

Atbildēt

interesanti

07.05.2018. 23:09

»

rādītājs

"nav atrodama neviena mūzikas apskatnieka recenzija


Cik mūzikas apskatnieku recenzijas autors atrastu par kādā Latvijas ciematā ar pārsimt iedzīvotājiem notikušu vietējo festivālu?
No Wikipēdijas
Val-de-Mercy
Area1 13.46 km2 (5.20 sq mi)
Population (2006) 373

Atbildēt

MI

07.05.2018. 20:27

Ha!
Domājot par to visu.
Teorētiski, ja ir galējs notiesājošs spriedums un manta tiek konfiscēta, un tā ir ieskaitāma Valsts budžetā, un neviens neceļ pretenzijas, tad var ieskaitīt arī simboliskas driskas.
Ha. Ja pareizi atceros no lasītā, tad, kā ir mantas vērtības (novērtējuma) noteikšanu???
Varbūt, kā teikt, krejums smelts un smelts, un nosmelts.
Kā tajā juristiņu humorā, kamēr viens saimnieks govi velk uz savu pusi pēc ragiem, bet otrs pēc astes uz savu, tikmēr advo/juri/pārvaldnieks viņu slauc un slauc, un cītīgi slauc. Jo veči ilgāk stīvējas, jo šamam/viņiem spainīc pilnaks i.
Nu, jā - problēmas rodas tikai tad, ja kāds sāk klapatot par to visu.
Ha. Bet, būtībā šādi var arī izķiņkērēt kādu daļu no konfiscējamās mantas.
EH. Jo vairāk neskaidrību, jo vairāk teoriju.
Kā teikt, atklātība tomēr noliek visu savās vietās.

Atbildēt

Uga

07.05.2018. 20:23

Dūdiņa pa labi melniem matiem ir baigi cūūūūl!!!!

Atbildēt

Bubai

07.05.2018. 16:38

»

Buba

Ak vai, ak, vai - izputinās tas žuļiks mūsu galveno žuļiku, sīku neaizsargātu( ko var ir nieka 20 advākāti) vīreli pliku un nabagu


Cienītā Buba, nekādu žuļiku šis žuļiks neizputinās. Par izsaimniekoto mantu atbildīga ir Latvijas valsts, kas mantu ir arestējusi. Tā, ka norēķināties nāksies LV nodokļu maksātājiem, tai skaitā arī Jums. Bet, kā minējāt, galvenais žuļiks vēl varēs morālu kompensāciju pieprasīt.

Atbildēt

rādītājs

07.05.2018. 13:15

"nav atrodama neviena mūzikas apskatnieka recenzija" :))))

Atbildēt

Šveiks

07.05.2018. 11:52

Šāda veida "mūzikas festivāli" ir vēl viena versija naudas atmazgāšanai un nodokļu nemaksāšanai sakarā ar "zaudējumiem". Tiek formāli organizēts pasākums savā īpašumā kas viņam reālus zaudējumus nenes (bet tiek sastādīti nomas, uzkopšanas, rekultivācijas, gaismas, skaņas, apsardzes, kontrolieru, utt. izdevumu akti par lielu summu), formāli ielūgts kāds pazīstams diriģents ar orķestri uz atpūtu un iedzeršanu, kas pie reizes tur notur kādu mēģinājumu (vienīgie izdevumi, bet tiek sastādīti akti par kolosālu orķestra apmaksu), pasākums netiek reklamēts nemaz (lai gan tiek sastādīti akti par lieliem izdevumiem). Utt. Vārds Francijas nodokļu inspekcijai.

Atbildēt

atis

07.05.2018. 11:19

»

Bubai

Ja nemaldos, tad Meroni bija Lemberga kasieris un uzticamības persona naudas rebes taisīšanā


Viņš jau sen kā uzmeta gan mazo Aivariņu, gan visus pārējos Ventspils prihvatizatorus.

Atbildēt

MI

07.05.2018. 11:12

Arestētā manta. Konfiskācija, kompensācija, atgriešana valdījumā bez pretenzijām...... Pēc būtības tas ir tikai un vienīgi Valsts budžets un Valsts atbildība.
Tikai Tiesas nolēmums norādīs kāds ceļš tai būs.
Līdz ar to. Ja pastāv arestētās mantas izsaimniekošana, vai nesaimnieciska rīcība ar to, tad tā ir tikai un vienīgi Valsts budžeta izsaimniekošana. Vai nu tiek nodarīti zaudējumi neieņemot ieņēmumus, vai nu arī pastāv risks maksāt kompensācijas.
Teorētiski, ja pastāv izsaimniekošana/nesaimnieciska rīcība, tad ir vēlams notiesājošs spriedums. Kā teikt, lai gali ūdenī. Bet vienlaicīgi, tas ir arī teicams arguments aizstāvībā.
Tikai laiks rādīs kā būs, bet nedomāju, ka šī lieta beigsies Latvijā.
Vai tas Latvijas budžetam būs dārgi, to arī diemžēl tikai laiks rādīs.
Bet viens ir skaidrs jau šodien.
Riski ir jāpārvalda katru mirkli. Ja pastāv riski, tad tie ir jānovērš nekavējoties. Par arestēto mantu katru mirkli ir jārūpējas ar gādīga saimnieka attieksmi.
Jautājums ir tiešā saistībā ar Valsts budžetu. Līdz ar to situācijā, kad izskan mājieni, par nesaimniecisku rīcību ar arestēto mantu, sabiedrībai ir tiesības (pienākums) zināt un amatpersonām ir pienākums viest pilnīgu skaidrību šajā jautājumā. Sabiedrībai ir tiesības uz pamatotu pārliecību, ka jebkādi apdraudējumi tiek kontrolēti un ja tādi pastāv, tad tie tiek novērsti nekavējoties. Sabiedrībai ir tiesības dzīvot pamatotā pārliecībā, ka amatpersonas, iestādes pilda savus pienākumus.

Atbildēt

Bubai

07.05.2018. 10:09

Ja nemaldos, tad Meroni bija Lemberga kasieris un uzticamības persona naudas rebes taisīšanā!

Atbildēt

Suņanagla

07.05.2018. 02:01

»

Rolands

Atkal kārtējais murgojums par naudu Kaimiņam


Stipendiāti Kaimiņš, Kristovskis, Antāte ir sīkas vienība sāgā, kā Meroni kā parvaldnieks izlaupa to, kas no Lemberga mantas pienākas valstij.

Ja runā tieši par Kaimiņu, tad vienkārši jāatver Airtech izdevumu izdrukas un atrast SIA "Suņu būda":
http://www.pietiek.com/raksti/kur,_kam_un_ka_plust_meroni_nauda_no_sia_airtech__ne_jau_tikai_kaiminam_vien

2. attēls pa vidu http://pietiek.com/foton/25022017/kur,_kam_un_ka_plust_meroni_nauda_no_sia_airtech__ne_jau_tikai_kaiminam_vien/002

7. attēls pašā augšā http://pietiek.com/foton/25022017/kur,_kam_un_ka_plust_meroni_nauda_no_sia_airtech__ne_jau_tikai_kaiminam_vien/007

Pats Kaimiņš nekad nav noliedzis, ka viņš nav saņēmis naudu caur sev piederošo SIA "Suņu būda" no uzņēmumiem, kas saistīti ar Meroni. Tik vien kā sākumā izspieda, ka viņš no Meroni PERSONĪGI naudu nav ņēmis. Neviens jau arī nav apgalvojis, ka tieši no Meroni un personīgi no rokas rokā :)

Stipendiju saņemšana nav galvenā Kaimiņa problēma, jo citas partijas šajā ziņā ir vēl netīrākas. Galvenā problēma - nevajag dir$t par savu baltumu un atšķirību no citām partijām.

Atbildēt

Z

06.05.2018. 21:25

Un ko VID? Ir sācis piedziņu? Man VID pieprasīja atskaitīties par 20 eur pārskaitījumu. Airtech simtiem tūkstošu pārskaitījumi, kurus VId nekontrolē, bankas nekontrolē, Burkāna kantoris arī ne. Kas notiek šajā valsts varas mafijas veidojumā, kuru daži nez kāpēc par valsti sauc?

Atbildēt

Rolands

06.05.2018. 20:46

Atkal kārtējais murgojums par naudu Kaimiņam!

Atbildēt

Uldis

06.05.2018. 19:26

»

Cik žēl!

Būtu vismaz kaut kāda izklaide! Visus močī ar sliktām ziņām! Sliktākā no tām, ka Lembergs vēl nav cietumā kopā ar saviem draugiem prokuroriem un tiesnešiem no VDK laikiem


Katrs, kurš ir izrāvis aknas Putina kucei, Ušakova draudiņam, Kononova fanātam, Zatļeram, varēs arī adekvāti pakritizēt Lembergu.

Atbildēt

Salimons

06.05.2018. 16:18

Tikai latvanijā tāds ostaps benders,ja tas no gejropas,var uzdzīvot uz nebēdu.Čīņai šveiks.

Atbildēt

Pēteris

06.05.2018. 15:53

Vēl sliktāka, ka kāds jefiņš no kūrortu valsts, sadarbībā Latvijas Hļebņikovu, atklāti izzog valsti! Un visiem pie kājas! Jo zogot visi visur un visu!

Atbildēt

Cik žēl!

06.05.2018. 15:31

Būtu vismaz kaut kāda izklaide! Visus močī ar sliktām ziņām! Sliktākā no tām, ka Lembergs vēl nav cietumā kopā ar saviem draugiem prokuroriem un tiesnešiem no VDK laikiem!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Ko VDK darīja pēc 1986.gada?

FotoŠobrīd masu medijos tiek izplatīts viedoklis, ka "neko". It kā ķerstījuši ārzemju spiegus un vietējos liela mēroga zagļus. Politiskās vajāšanas esot pārtrauktas. Patiesībā tie ir meli. Politiskās vajāšanas turpinājās, tikai jau "smalkākā" manierē - izmantojot psiholoģisko teroru.
Lasīt visu...

21

Pamiers valdošajā koalīcijā

Foto13.septembrī – piektdienā, kad bija vērojams pilnmēness, Latvijas valdības vadītājs Krišjānis Kariņš informēja iedzīvotājus, ka ir panākta vienošanās par nākamā gada budžetu. Pirms nedēļas pēc Jaunās konservatīvās partijas prasības valdība uz nedēļu atlika lemšanu par papildu finansējuma novirzīšanu ministriju prioritārajiem pasākumiem.
Lasīt visu...

21

Latvijas Universitāte degpunktā. Un turpmāk?

FotoAp Latvijas Universitāti ir sakurti sārti, un liesmas jau skar tās iekšieni, lai gan šī gada pavasarī nelikās, ka var notikt kaut kas tāds.
Lasīt visu...

6

Par atkritumu krīzi

FotoEsmu atkārtojis N reizes un atkārtošu vēlreiz - cilvēki, domājiet kā nodrošināt sevi ar dzīves pamatelementiem. Tie ir mājvieta, ūdens, pārtika, elektrība, degviela... Esmu par to rakstījis savā prezidenta programmā, sk. "Cilvēks kontrolē pašu galveno". Esmu to izskaidrojis attiecīgajos video 1.daļa un 2.daļa. Atkritumu izvešana ir viens no dzīves pamatelementiem, it sevišķi pilsētā.
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 5. Absurda tirānija un iegūšana savā īpašumā

FotoBrīdināšana par absurda tirāniju nav analītiskais beztaktiskums vai konspiroloģiska tēma līdzīgi konspiroloģijā iecienītajai “pasaules valdnieku” tēmai. Brīdināšana par absurda tirāniju nav arī antivēsturiska kaprīze. Jau senie dievi mītos filosofiski sprieda par cilvēku, vai viņš ir labs vai viņš ir slikts, pieļaujot bezjēdzības un bezjēdzīgai rīcībai izdomājot dažādus attaisnojumus.
Lasīt visu...

21

Vai par šāda veida balagāna organizēšanu valsts iestādē, kāda ir Valsts robežsardze, kādam nav jāsaņem bargs sods?

FotoKā izriet no publikācijas par centralizēto parakstu vākšanu robežsardzē tās bijušā priekšnieka atbalstīšanai, mēs, pensionāri, un ne tikai pensionāri, bet visi Latvijas pilsoņi tiekam apzagti. Jo mūsu, nodokļu maksātāju nauda tiek izmantota, lai vieni priekšnieki no Valsts robežsardzes, izmantojot administratīvo resursus, organizētu parakstu vākšanu zem raksturojuma par citu Valsts robežsardzes priekšnieku (nu jau izbijušo) Normundu Garbaru.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Karteļa dēļ tā dalībniekiem - lielajiem būvniekiem - vairs nav tik lielas vajadzības pirkt politiķu “pakalpojumus”

Karteļa pazīmes Latvijas būvniecības tirgū bija redzamas jau sen -...

Foto

Par Timati un viņa putinkrekliņiem „Alfā”: kas ir kas

Ceturtdien tirdzniecības centrā “Alfa” Rīgā, tika atklāts “Black Star Wear” apģērbu veikals.(1) (2) Zīmola īpašnieks un reklāmas...

Foto

Tvaiks

Kad tvaiks, kuru savalda ar labi pieskrūvētu vāku, izkļūst no katla? Tad, kad katla vāka skrūves tiek palaistas vaļīgāk....

Foto

Vai tiešām valsts prezidentam bērni jāmudina mācīties, lai ņemtu kredītu?

Laikā, kad Tieslietu ministrija izstrādā Parādu dzēšanas likumu, Valsts prezidents Egils Levits, uzrunājot skolēnus Zinību dienā,...

Foto

Perversā solidaritāte

Pirms deputātu balsojuma Saeimā “nācijas tēvs/pravietis” teica: “Ir trīs virzieni, par kuriem kopējā labuma vārdā es gribu domāt un pārliecināt savas prezidentūras gados. [..] Šie...

Foto

Mēs Latviju pārvaldām koleģiāli: valsts prezidenta Egila Levita uzruna Saeimas 2019. gada rudens sesijas atklāšanā

Ļoti cienījamās Saeimas deputātes! Augsti godātie Saeimas deputāti! Dāmas un kungi!...

Foto

Atklāta vēstule par notiekošo „Olainmed” un arī „Olainfarm”

2019. gada augusta mēnesī pret mūsu gribu esam ievilkti nesaskaņās starp "Olainfarm" valdi un "Olainmed" bijušo vadību Darju...

Foto

Godīgums kā cilvēkus vienojoša ideja

Klausoties valstsvīru runas par to, kas cilvēkiem būtu jādara, lai dzīve kļūtu labāka, atmiņā visvairāk iespiedušies negatīva rakstura ieteikumi un spriedumi...

Foto

Jaunā konservatīvā partija cīnās par ietekmi valdībā

Visās valdošajās koalīcijās ir bijusi partija, kas darbojas kā iekšējā opozīcija. Daudzās valdībās šo lomu pildījusi Nacionālā apvienība, regulāri...

Foto

Aicinām iedzīvotājus neslēgt līgumus ar AS „Tīrīga”

Rīgas Apkaimju alianse kategoriski iebilst pret atkritumu apsaimniekošanas monopola izveidi Rīgā. Iedzīvotāji aicināti neslēgt līgumus ar AS "Tīrīga"....

Foto

Ikonu nomaiņa - vissāpīgākais process

Cilvēki jau no bērnības ir pieraduši, ka ir autoritātes, kurām jātic un kurām jāklausa – vecāki, skolotāji, jau vēlāk vadītāji un priekšnieki....

Foto

Absurds ap Rimšēviču

Par valstiskās suverenitātes trūkumu un latviešu necienīgo stāvokli savā zemē, kā arī par šī necienīgā stāvokļa izraisītajām nelietībām uzskatāmi liecina absurds ap Ilmāru...

Foto

Bankas, banciņas un droši paredzamais PC: prātojums pēc "Norvik/PNB" aizvēršanās

Neizbēgamajam blīkšķim mūsu banku un banciņu saimniecībā ļoti piemēroti ir LPSR Tautas dzejnieka Ojāra Vācieša vārdi,...

Foto

Eiroparlamentārieša aicināšana uz inaugurāciju, neievērojot viņa rīcību, kas neatbilst LR Satversmē noteiktajam, ir šādas antikonstitucionālas rīcības faktiska atbalstīšana

Valsts prezidents ir valsts amatpersona, bet inaugurācija ar...

Foto

Sākušies Burova laiki Rīgas domē

19.augustā par “Gods kalpot Rīgai” pārstāvi Oļegu Burovu kā Rīgas domes mēru nobalsoja 35 no 60 deputātiem. Tas nozīmē, ka vismaz...