Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Ja man būtu neierobežota vara, teiksim, kā monarham vai diktatoram, tad Latvijā (vismaz legāli) pavisam noteikti nevarētu vairs nopirkt cigaretes, narkotikas, pornogrāfiju, pilnīgi nevienu produktu, kas saturētu ĢMO, un lielāko vairumu produktu, kas pilni ar veselībai kaitīgajām vielām (uz mūsu kūpinājumiem tas neattiecas). Ar vārdu sakot, tie, kuri izsalkuši pēc snikeriem un bugernaldiem, pēc tiem mierīgi varētu mīt uz leišiem, igauņiem vai jebkuru citu valsti, jo Latvijā tos varētu nopirkt tikai melnajā tirgū.

Savukārt, kas attiecas uz alkoholu, tad es atļautu legāli darboties tikai un vienīgi vienai spirta rūpnīcai medicīniskajām vajadzībām, Rīgas Melnā Balzāma līnijai un mazajām, kvalitatīvajām alusdarītavām. Veikalos par visai ievērojamām cenām būtu iespējams nopirkt tikai Rīgas Melno Balzāmu, vīnu un Latvijā ražotu alu, kas fasēts mazajās 0,3 l pudelītēs.

Tāpat arī nebūtu atļauti tādi kaitīgi, amorāli un neētiski biznesi kā azartspēles, totalizatori, striptīzklubi un prostitūcija.

Tiem, kuri sašutuši iebilstu, ka tā ir cilvēktiesību pārkāpšana, liedzot viņiem izvēles iespējas dzīvot kā pašiem labpatīkas, es teiktu, ka viņi šīs tiesības uz pilnu klapi var braukt izmantot uz jebkuru citu valsti, kur varētu indēt sevi un apdraudēt sabiedrības kopējo veselību un drošību tik, cik tiem  labpatīkas un neliedz šo valstu likumdošana. Brauciet un indējieties veseli! Kas jums liedz to prieku!

Savukārt tiem, kuri smīkņātu, ka tādā veidā valstij gar degunu ietu milzums ienākumu, teiktu, ka sevi pašcienošai valstij nav jāpelna ne santīma ar neētiskām, amorālām lietām un biznesiem. Noteikti, ka atrastos lērums sašutušo, kuri nikni bļautu, ka viņiem tiek liegta iespēja strādāt un pelnīt iztiku. Taču mana pieredze rāda, ka daba tukšumu nemīl. Patiesībā, ja paskatāmies sev visapkārt, tad redzam, ka darba ir vairāk nekā vajag.

Latvijā ir jāatjauno gan rūpniecība, gan lauksaimniecība. Turklāt tikai un vienīgi dabīga lauksaimniecība! Es izveidotu sistēmu, kurā nebūtu iespējams nopirkt veselībai kaitīgus produktus, jo par kaitīgas, neveselīgas produkcijas ražošanu un tirgošanu būtu pamatīgas soda sankcijas. Turklāt Latvijā valsts regulētu produktu cenas, kur Latvijā ražotai produkcijai būtu VIP statuss. Ārzemēs ražotai produkcijai, kuru iespējams saražot Latvijā, noteikti būtu pamatīgs uzcenojums, lai tā nevarētu apdraudēt mūsu ražotājus. Pasaules Tirdzniecības organizācijas ar visiem saviem draudiem varētu mierīgi ieskrieties, jo mani pielauzt vai piekukuļot nebūtu iespējams.

Principā mani jau sen izbrīna, ka mūsdienu valstu valdības neko nedara, lai radītu sistēmu, kurā bioloģiskie un veselīgie produkti būtu lētāki par kaitīgajiem. Manuprāt, tas būtu tikai loģiski un pašsaprotami! Diemžēl pašreiz viss ir pilnīgi otrādi, kas nozīmē, ka esošā politiski saimnieciskā sistēma ir absurda un pat noziedzīga, un līdz ar to nolemta drīzākam vai ilgākam, taču neizbēgamam sabrukumam.

Līdzīgi būtu arī ar vieglo un smago rūpniecību, jo labi apzinos, ka Latvijā augstā kvalitātē elementāri ir iespējams ražot teju vai pilnīgi visu mums nepieciešamo, sākot no apakšveļas un apaviem un beidzot ar sadzīves tehniku, elektroniku un automašīnām.

Būtībā to visu ir iespējams realizēt, ja vien tautas vairākums to vēlētos un aktīvi un neatlaidīgi to pieprasītu no jebkuras valdības. Taču, tā kā labi apzinos, ka tautas vairākumu augstāk uzrakstītais interesē visai maz, tad tam nenotikt ātrāk, kamēr pasaulē nenotiks kādas kardinālas negatīvas izmaiņas cilvēku vairuma veselībā, kā arī drošības un labklājības sajūtā, vai nu arī, ja pie neierobežotas varas negaidot pēkšņi nokļūtu tāds cilvēks kā es, kuram būtu uzspļaut uz sašutušo protestiem, kuriem, redziet, neļauj indēties un ievilkt šajās atkarību lamatās citus.

Viens ir skaidrs pavisam noteikti - tauta vairāk neko no tikko minētā realizēt valdībai pati nekad nepieprasīs, jo ir kritusi par upuri gadu desmitiem ilgai indēšanai gan prāta ziņā, gan fiziskā nozīmē, tādējādi kļūstot atkarīga no indēm un neadekvātas valsts iekārtas, kas neļauj cilvēkam būt simtprocentīgi krietnam un tikumiskam, jo piespiedu kārtā piespiež to iepīties neētisku lēmumu pieņemšanā, ko paredz idiotiskais termins "konkurence". Līdz ar to vienīgā iespēja izkļūt no šī purva ir nevis tautas vara (demokrātija), bet gan meritokrātija (valsts pārvalde, kas tiecas uz viedumu), jeb arī monarhija vai diktatūra ar piebildi - ja tās priekšgalā atrodas persona, kas apzinās cēloņu un seku likumsakarības neizbēgamību, un to, ka ir jādara viss iespējamais, lai katrs un viss mainītos uz labo pusi, tādējādi radot kopēju harmoniju, kas savukārt ietver sevī gan labklājību, gan drošību, gan labu veselību utt.

Bet tagad laipni lūgti izšļākt savu indi visi, kuriem labpatīkas ieņirgt par tamlīdzīgiem naiviem sapņiem un sacerējumiem.

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Valsts

FotoBieži dzirdu, ka valstij vajag, valstij ir jādara, valstij ir jārūpējas, valstij ir jāievieš, jāveicina, man valsts neko nav devusi, man šī valsts nav vajadzīga utt.
Lasīt visu...

21

Atraktīvās politikas hronika: 7.februāris

Foto7.februārī Latvijā eksplodēja kolosāli atraktīvs notikumus. Noteikti vispievilcīgākais notikums latviešu tautas laimīgi aizvadītajā debilitātes laikmetā kopš 2018.gada 6.oktobra. Kolosāli atraktīvo notikumu drīkst uzskatīt par vietējā mēroga “9/11”. Arī 7. februārī sabruka dvīņu torņi. Sabruka leksiskie dvīņu torņi “Nācijas tēvs”/”Nācijas tumsonis” un to vietā tajā pašā dienā nācās nekavējoties uzbūvēt jaunu leksisko torni “Nācijas debilais tēvs” (NDT).
Lasīt visu...

21

Klimata modeļu realitāte - vai ticēsim skolu nebeigušam skuķim?

FotoGlobālo klimata "cīņu" rezultāts diemžēl var izrādīties - konkrēti papildu nodokļi arī Latvijā. Līdz ar to jautājums nav tīri akadēmisks.
Lasīt visu...

10

Blēžu un zagļu valsts

FotoRaksts „Kā zvejas privātfirmu – nodokļu “optimizētāju” - uz nodokļu maksātāju rēķina glāba Latvijas valsts ierēdniecība” ir smuks piemērs, lai saprastu, ka valsts ir saaugusi ar blēžiem, jeb, ja nu ir saaugusi, tad pareizi ir teikt – Blēžu valsts.
Lasīt visu...

21

„Anquis in herba” jeb Čūska zālē

FotoLaikā, kad visa pasaule, vairums valstu gatavojas pasargāt savus iedzīvotājus no iespējamas koronavīrusa izplatīšanās, Latvijas publiskā telpa un ļaužu prāti ir nodarbināti ar daudz svarīgākām lietām – kādas latviešu sievietes nedienām Dienvidāfrikā un Dānijā. Viņa atrodas Dānijas cietumā un gaida izdošanu uz DĀR, kur (pēc mediju sniegtās informācijas) veikusi VAIRĀKUS noziegumus, no kuriem visskaļākais ir bērna nolaupīšana, ko starptautiski apzīmē ar vārdu “kidnapping”. Jau sen citus viņas noziegumus neviens nepiemin. Ne medijos pieminēto dokumentu viltošanu, ne “citus” likumpārkāpumus. Ir palicis tikai “nu kā var māte nozagt SAVU bērnu?!
Lasīt visu...

21

9.maija svinības Maskavā kā līdzeklis Kremļa noziegumu leģitimācijai

FotoIesākumā precizēšu, ka runa šeit būs ne tik daudz par konkrētiem vēsturiskiem notikumiem, cik gan par šo notikumu izmantošanu sagrozītā veidā no Krievijas varas puses ar mērķi sasniegt savus ārpolitiskos un iekšpolitiskos mērķus tuvākajā un tālākajā nākotnē.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vairāk jautājumu nekā atbilžu...

Interesanti, kurš tur bīda to Skultes LNG termināli. Ekonomikas ministra Nemiro draudziņš, kuru grib iestūķēt Latvenergo padomē kaut vai pa skursteni? Vai tomēr vecijaunā Vienotība? Vai NA?...

Foto

Leksiskās debilitātes praktiķi

Latvijā jau labu laiku ir tradīcija noskaidrot attiecīgā gada atraktīvākos (jocīgi piesaistošos) izteikumus. Ar to nodarbojas Rīgas Latviešu biedrības Latviešu valodas attīstības kopa....

Foto

Kāpēc FKTK atvainojās Maijai Treijai

Šī gada 3. februārī Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) izplatīja paziņojumu, kurā teikts, ka FKTK atsauc savu 2019. gada. 29...

Foto

Ar atsevišķu tiesnešu atbalstu tiesu izpildītāji no iedzīvotājiem piedzen līdzekļus, kurus likums viņiem neliek maksāt

Parādījušies tiesu izpildītāji, kas atraduši jaunu, likumā neparedzētu veidu, kā no...

Foto

Lidostu un čemodānus es vairs neatceros, visi aicina mani par Rīgas mēru, bet es plānoju dibināt manis veidotu politisko partiju

Pirmkārt, es uzskatu, ka esošā politiskā...

Foto

Divu gadu laikā Veselības ministrija nav ieviesusi nevienu no Valsts kontroles ieteikumiem, lai ģimenes ārsti būtu pieejamāki

Divu gadu laikā, kopš klajā nāca Valsts kontroles revīzijas...

Foto

Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā un risināšanā

Cienījamie laikabiedri! Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā...

Foto

Divi jautājumi Kristīnes Misānes izdošanas sakarā: vai tikai atbildes nebūs biedējošas ikvienam pilsonim?

Latvijā visaugstākajā līmenī pacelts jautājums par mūsu pilsones Kristīnes Misānes izdošanu no Dānijas...

Foto

Es redzēju, mīļais, tu šodien biji aizrāvies ar valstsgribu...

Nupat pieķēru sevi pie pavisam stulbas atziņas - pat iepriekšējie divi kretīni Bērziņš un Vējonis man nelikās...

Foto

Vai Ārstu biedrība kļuvusi par Veselības ministrijas suni?

Pagājušajā nedēļā Veselības ministrijā notika Farmācijas jomas konsultatīvās padomes sēde. Sēde bija iestudēta kā viena aktiera teātris. Režisore...

Foto

Kauns skatīties, kā daļa latviešu politiķu un ierēdņu nodur acis, mentāli savelkas čokuriņā un slīd zem galda

Šonedēļ „Attīstībai/Par” pakļāvās “Saskaņas” un lašoristu* spiedienam un uz...

Foto

Var noprast, ka Annai Jutai Maskavā pavadītais laiks nav pagājis pa tukšo

„Spēcīgs” vēstījums no savā laikā Maskavā, īpašā speciālā rajonā (augsta ranga kompartijas funkcionāru dzīvesvietā)...

Foto

Iesniegums Bordānam: nevajag aiztikt Vidzemes, Latgales, Kurzemes un Zemgales robežas

Izlasījām, ka Varakļānu novada domei būs jānoskaidro savu iedzīvotāju viedoklis par palikšanu Vidzemē vai pievienošanos Latgalei....

Foto

“Nācijas tēvs” kā “nācijas tumsonis”

Nekas nemainās! Katra “nācijas tēva” (NT) publiskā uzstāšanās ir tumsonības apliecinājums. Izrādās, NT ir milzīgi robi izglītībā. Viņa zināšanas ir ļoti...

Foto

Skumji, ka pašreizējā bezoligarhu valdība tiek stutēta ar šī āksta un citu "kaimiņu" balsīm

Ir beidzot piepildījies Kaimiņa aktieriskais sapnis... viņš ir nokļuvis uz valsts lielākā...

Foto

Par “antisemītiskām cūkām” un poļu-čehu teritoriālo konfliktu

Savā nesenajā uzrunā Krievijas Aizsardzības ministrijas sanāksmē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies Otrā pasaules kara tēmai un, pieminēdams...

Foto

Lietuviešu uzņēmēji pret Latviju

Gribēju piemest savu pagali ažiotāžai ap VDD ēkas celtniecību bijušā velotreka vietā. Tad nu lūk, no vienas puses man izbrīnu raisa šiverīgu...

Foto

Atraktīvā politiskā hronika: janvāris

8.janvārī Rīgas lielākajos interneta medijos tika ievietota pēcpadomju gados tematiski klasiska un tāpēc emocionāli vienaldzīga informācija. Taču tai tomēr piemīt zināma atraktivitāte. Informācijā...

Foto

Kur Latvija?

Latvijai vairs nav nevienas no valsts pazīmēm, proti:...

Foto

Karaļa ēras beigas vai tomēr “Bauze uz pauzes”?

Otrdien Garkalnes novada iedzīvotājus sasniedza ziņa, ka Garkalnes Imperators ir atkāpies no amata, jo veselība vairs nav tā,...

Foto

Ornitologs Apinītis iestājas par skaidru dziesmu: nost ar šņabi un „cīgām”

Jūs jau būsiet pamanījuši, ka kādreizējais partijas „Latvijas ceļš” biedrs dakteris Pēteris Apinis, kurš tika...

Foto

Kas notiek ar Bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas vadību?

Ņemot vērā, ka pēdējā laikā arvien plašāk izskan ziņas par KPV LV ministru brīnumiem, vēlos informēt par kādu citu...

Foto

Nepieciešama jauna pieeja tam, kā Latvijas galvaspilsētā tiek risināti iedzīvotājiem būtiski jautājumi

Teikas apkaimes iedzīvotāji ir pauduši skaidru un nepārprotamu vēlmi bijušā velotreka “Marss” vietā redzēt...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 2. daļa. Vēl vakar sabiedrotie, bet šodien - nāvīgi ienaidnieki

Vācija nevarēja pabarot sevi. Valstij uzsākot Otro pasaules karu,...

Foto

No NT pūdernīcas. Padomiski formāli un iesaiste

Nevar būt nekādu šaubu! Mērķis ir skaidri redzams! NT (“nācijas tēvs”) vēlas latviešu inteliģenci uztaisīt par sapioseksuāļu inteliģenci. Atcerēsimies,...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 1. daļa. Kā sākās karš, jeb Molotova - Ribentropa pakts trīs dienu hronikā

Autortiesības uz šo “spārnoto” frāzi kļūdaini...

Foto

Ja mums nebūs jaunas ēkas par pārdesmit miljoniem eiro, kura stiprinās mūsu kapacitāti, mēs arī turpmāk nevarēsim notvert nevienu spiegu

Atbilstoši 2017. gadā pieņemtam valdības lēmumam...

Foto

Lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā

Nacionālā apvienība (NA) iesniegusi likuma grozījumus, lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā. JKP atbalsta. A/Par neatbalsta. Vienotība un KPV vēl domā....

Foto

Mihoelss, ebreju antifašistu komiteja un “ārstu-indētāju” lieta

Pērnā gada nogalē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies vēsturei, necenzēti nolamājot pirmskara Polijas vēstnieku Vācijā par it kā...

Foto

Paveiktais veselības nozarē Artura Krišjāņa Kariņa valdības pirmajā gadā

Atbilstoši valdības deklarācijai: 1. Pieejamība. Ārstniecības personu darba samaksas pieaugums 2020. gadā. Panākts, ka 2020.gadā veselības nozares darbinieku...