Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Biruta

04.01.2018. 12:46

Pirms gada nācās sakarties ar četru dažādu NMPD brigāžu darbu un biju patīkami pārsteigta.Zināšanas, attieksme,ātrums- viss atstāja ļoti labu iespaidu.
Vēl pēc tam pabrīnījos- vai tad tādi ļaudis ar vēl Latvijā ir?
Un tad atcerējos to direktrisi ar ļoti latvisku uzvārdu
NMPD, kura sev un Ploriņam bij iedalījusi algu tūkstošos...
Nekā personīga! Mana pieredze.

Atbildēt

RAibsis suns

04.01.2018. 08:02

'Beigās noskaidrojām - braukuši teju vai 80 kilometrus līdz mums'
kā iespejams izsaucējam/pacientam to noskaidrot- no kurienes NMP brigāde izbraukusi? vai tiešām 80 km brauc ?izklausās pēc nasha russia-epizodes kur dzamsuts saēdā s tualaetes papīru ar meloņu smaržu- ātrie izsaukti būs pēc 2 mēn-jo no DUSHAMBE brauks,uz MASKAVU ,,,,

Atbildēt

Liene

28.12.2017. 20:38

Nauda, protams, nevar kalpot kā pilnīgi visu problēmu risinājums. Bet, kā vēsta sena tautas gudrība, labāk sēdēt skaistā un jaudīgā BMW kā trolejbusā. Savu laimīgo Ziemassvētku loto biļeti aizpildi šeit: https://goo.gl/NdqjC4 saņem papildus biļeti bez maksas un sāc Jaunu dzīvi ar Jauno gadu!

Atbildēt

Hohma

28.12.2017. 16:04

"Dieva laime, ka otrajā reizē atbrauca nevis meitenes, kas bija pa dienu," - par ko raksta autore izsakās?? Eskortservisu?
NMPD strādā medicīnisko izglītību ieguvušie, nevis deju meiteņu/zēnu (jauktais) kolektīvs!

Atbildēt

Kalna ielas samurajs

28.12.2017. 15:19

Ja valsts pašos pamatos ir sapuvusi, tad viss pāŕējais ir tikai likumsakarīgas sekas.
Karātavās būtu jāšūpojas milzum daudz "biedrīšiem". Par priekšlaicīgi mirušajiem, par tiem kas izmisumā sev galu darījuši, par nedzimušajiem un izpostītajām ļaužu dzīvēm. Par valsts novešanu parādos, par izdabāšanu noziedzīgiem grupējumiem, par korupciju un meliem.

Atbildēt

Mjau

28.12.2017. 12:34

Gada nogales aizsegā dienestam ir rasts vadonis.
R.I.P NMPD.... Kolēgas sāciet meklēt jau citu darbu.

Atbildēt

Elementāri

28.12.2017. 09:45

»

Vo

Ja tu negribi maksāt nodokļus, tad tā arī pasaki, bet nevajag apvainot visus pārējos nodokļu nemaksāšanā. Ja parēķina VISUS nodokļus,(ieskaitot PVN, darba devēja nomaksāto u.c.)tad mums nodokļos aiziet ap 70% no tā, ko vajadzētu saņemt "uz rokas". Vai tas ir normāli...


Pirmkārt ne visus - pārējos. Otrkārt, paskaidro lūdzu kāpēc Igaunijai, kas ir mazāka valsts gan platības, gan iedzīvotāju ziņā, šī gada budžets ir par 1.3 miljrd. lielāks.

Patika 70% no tā, ko vajadzētu saņemt uz rokas. Tas arī visu izsaka. Īpašais (savtīgais) finanšu domāšanas veids. Parēķini cik tad samaksā nevis %, bet naudā un salīdzini ar to ko gribi no valsts saņemt.

Atbildēt

Mjau

28.12.2017. 00:23

Man jau patīk, kad laji spriedelē par lietām, no kurām neko īsti nejēdz.
Sirdi pieslēdza monitoram - super, un Jūs pat saskatījāt sirdsdarbību - super!, bet varbūt nevajadzēja bāzties virsū brigādei ar saviem komentiem un secinājumiem?
BET, kur bijāt agrāk, mēnesi, divus mēnešu iepriekš? Kad sākās šīs problēmas, kas manifestējās tik kritiskā formā? Gādājāt, lai radinieks saņem ārsta palīdzību, nepieciešamos medikamentus un aprūpi? Laikam jau nē.
Un ātrajai palīdzībai nav visi hroniķi jāvelk uz slimnīcu, bet to jau mūsu patērētājsabiedrībai nesaprast.

Atbildēt

me

27.12.2017. 22:47

Ātrajā palīdzībā jāmaksā tādas algas, lai 1. būtu konkurss uz mediķu vietām; 2.lai būtu bailes šo vietu pazaudēt. Uzkrauj jauna, tikko skolu beigušam mediķim 20 izsaukumus diennaktī, katru 2. diennakti pēc kārtas, samaksā viņam 500 eiro un brīnās, ka viņam jau pēc pusgada viss ir līdz kaklam. Tāpēc jau jūs gaidījāt tik ilgi, ka brigādes bija noslogotas pie jums līdzīgiem. Ko jūs personiski, medicīnai tuvu stāvošā, esiet darījusi, lai jautājumu atrisinātu? Izbaudiet augļus!

Atbildēt

Vo

27.12.2017. 22:43

»

Elementāri

Nodokļus maksāt negribam. Likumsakarīgs rezultāts. Igauņiem budžets par kādu miljardu lielāks...


Ja tu negribi maksāt nodokļus, tad tā arī pasaki, bet nevajag apvainot visus pārējos nodokļu nemaksāšanā. Ja parēķina VISUS nodokļus,(ieskaitot PVN, darba devēja nomaksāto u.c.)tad mums nodokļos aiziet ap 70% no tā, ko vajadzētu saņemt "uz rokas". Vai tas ir normāli?!
Labāk paskaties kā tā nodokļu nauda tiek izsaimniekota!

Atbildēt

R.Fūrmanis

27.12.2017. 21:39

»

zose

Patiesībā kāpēc šādam slimniekam netika veikta adekvāta hronisko slimību ārstēšana


Un šī ir problēmu sakne 90% gadījumu. Ar NMPD lāpa cilvēku nevēlēšanos, vai nespēju savlaicīgi meklēt palīdzību ambulatori visām savām hroniskajām kaitēm.

Atbildēt

Elementāri

27.12.2017. 21:00

Nodokļus maksāt negribam. Likumsakarīgs rezultāts. Igauņiem budžets par kādu miljardu lielāks.
Tā kā nodokļu nemaksātāji pārstāv lielu daļu no elektorāta, arī politiķi laikam strādā uz šiem.
Vari nemaksāt nodokļus, samaksā veselības apdrošināšanu mēnesī 4 eiro ar kapeikām un baudi veselības aprūpi tāpat kā tie, kas maksā nodokļus. Par to sanāk tikai apsmērēt sāpošo vietu ar zeļonku vai jodu, bet apkalpošanu grib kā rietumos.
Un tad sākas vaimanas. Par ko samaksājam tas arī ir.

Atbildēt

Ābeļzieds

27.12.2017. 19:41

Nu skaidrs kā diena - otrajā reizē, ja pacients bija bezsamaņā, tika sūtīta specializēta brigāde. Iespējams intensīvas terapijas. Pašsaprotami, ka viņi visu izdarīs miera vējos. Un šādi mediķi ir pašpietiekami, lai nenomelnotu kolēģus. Pat tad, ja paši saskata nepilnības (nevis kludas).

Atbildēt

. . .

27.12.2017. 19:27

Prieks redzēt, ka cilvēki nav aizmirsuši kā ir teikt labus vārdus. Savādāk vienas negācijas- skaties kur gribi, lasi ko gribi.
Kā tikai kādam ieknābāt.

Atbildēt

Zuzis

27.12.2017. 19:25

Tur nav ko salīdzināt. Pareizi 2.brigāde teikusi- situācijas ir dažādas. Kad bija 1.brigāde, tad situācija nebija tāda kā vēlāk. Mediķi nav Dievi un nevar paredzēt nākotni. Protams, ka 2. ir malači. Bet tas ir viņu darbs. Ja būtu savādāk, nedrīkstētu darīt šo darbu.

Atbildēt

Armands

27.12.2017. 19:20

Arī man nācās saskarties ar NMPD relatīvi nesen. Saucu uz mājām Teikā. Atbrauca ļoti ātri. Neviena slikta vārda - izglāba tēvu. Par to būšu mūžam pateicīgs. Arī divas jaunas meitenes un šoferis. Visaugstākā līmeņa kvalitāte.

Atbildēt

zose

27.12.2017. 19:20

Patiesībā kāpēc šādam slimniekam netika veikta adekvāta hronisko slimību ārstēšana?

Atbildēt

Vecītis

27.12.2017. 19:17

Patiesībā dziļa problēma tiek parādīta. Ja brigādi jāgaida ilgi, tas var būt izšķiroši kādam. Un ne jau mediķi vainīgi. Nekāda brigāžu plānojuma....

Atbildēt

švamme

27.12.2017. 18:57

»

Vienkārši

Vienkārši - ir dažādu līmeņu un specializācijas brigādes. Cik precīzi spēsiet raksturot slimnieka problēmu, tik atbilstoša līmeņa brigādi saņemsiet. Reanimatologu visās brigādēs nav nekur pasaulē


Precīzi !! Bet tā prastā neinformētība, banāla nezināšana un no padomijas mantotā "viņiem ir pienākums" un mums ir tiesības -- rullē lielākajā daļā sabiedrības. Bet inteliģences nepietiek pat izskaidrot saprotami, kāda problēma, kādi simptomi un min. anamnēze... tā vietā, uzskats: jo satrauktāk skanēs balss, jo viņi ātrāk atbrauks. Kad problēma vēl nebija sākusies, "radiniece" nez kāpēc ir gaidījusi tādu pat reakciju, kā pie izvērstas un attīstītas X . Pēc tādu uzskatu paudēju prāta arī appendicitis jāgriež ārā tad, kad "radiniecei" gribētos, ne tad, kad tas "nobriedis".

Atbildēt

Vienkārši

27.12.2017. 17:07

Vienkārši - ir dažādu līmeņu un specializācijas brigādes. Cik precīzi spēsiet raksturot slimnieka problēmu, tik atbilstoša līmeņa brigādi saņemsiet. Reanimatologu visās brigādēs nav nekur pasaulē.

Atbildēt

Ļaunais sanitārs

27.12.2017. 16:36

Raksta autors NAV neviens no pacienta radiniekiem. "Pietiek lasītāja" vai varbūt "lasītājs" ar vislielāko varbūtību strādā NMPD.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

FotoVēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču nevieni krājumi nav bezgalīgi, un arī lielums “tik daudz” agrāk vai vēlāk izsīks (vai tiks izpļeckāts, kas Latvijas gadījumā ir ticamāk).
Lasīt visu...

21

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

FotoDaudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju, bet būtu kādi ierindas darbinieki vai pašnāvnieki.
Lasīt visu...

21

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

FotoEs labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai operāciju zālē bez maskas neietu. Man nav grūti uzlikt masku arī veikalā un vilcienā, bet neredzu jēgu, jo no vīrusa maska nesargā gandrīz nemaz.
Lasīt visu...

21

Par pulksteņa grozīšanu

FotoReizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons, kurš aizrāvās ar vaboļu un insektu kolekcionēšanu. Hudzonam ļoti gribējās, lai pēc darba viņam atliek vairāk dienasgaismas stundu savam hobijam.
Lasīt visu...

3

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

FotoLai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums rudenī visā Eiropā un citur pasaulē ir otrais vilnis vai pirmā viļņa turpinājums, pēc mierīgas vasaras atkal kāpj inficēto un saslimušo skaits, un valstis spiestas atgriezties pie ierobežojumiem. Kumulatīvā 14 dienu incidence uz 100 tūkstošiem iedzīvotājiem Eiropā 25.oktobrī zem rādītāja 100 bija vien 5 valstīs, Latviju ieskaitot. Vidējais ES/EEZ un UK rādītājs – 249,8 (23.10.).
Lasīt visu...

21

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

FotoIedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu kaķi. Pēkšņi aiz sienas sākas neganta bļaušana, trauku sišana, jūs satraukts izskrienat un zvanāt pie durvīm - kas lēcies? Durvis atver kāda samiegojusies seja un norūc - ko jūs te meklējat, esat no policijas? Ar laiku pie šiem trokšņiem jūs pierodat un cenšaties nepievērst uzmanību, jo tur taču dzīvo histēriski kaimiņi.
Lasīt visu...

21

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

FotoŠoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas cepurītēm vai Jeremejeva paranoju, bet gan par COVID-19 nāves izkapti darbībā Krievijas plašajos laukos.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par tomiem lūšiem un citiem alkoholiķiem – baznīcas vajātājiem

Nesen zināmās aprindās pazīstamās cehs.lv radošais direktors Toms Lūsis atbilstoši savai „humora” izjūtai „izjokoja” baznīcas darbību ierobežojumu laikā, kas...

Foto

Maskēt kopējo atbildību

Aizvakar Ministru kabinets vienojās, ka par mutes un deguna aizsegu nelietošanu sabiedriskās vietās varēs piemērot sodu līdz 50 eiro apmērā. Lai šīs izmaiņas...

Foto

Kurš pēdējais izslēgs gaismu nelielajās pašvaldībās?

Rudens tradicionāli ir laiks, kad zemnieka sētā apcirkņi tiek pildīti ar vasaras sezonā sarūpēto. Ja gads ir bijis labs, tad...

Foto

“Ganāmpulkam” pieaugot, aug pieprasījums pēc “ganītājiem”

Koronavīruss ir izraisījis ne mazums diskusiju un viedokļu sadursmju gan speciālistu aprindās, gan sabiedrībā. Taču arvien biežāk parādās atsevišķi eksperti...

Foto

Jautājums – kāda ir C19 Pasakas morāle? Kāds ir Lāsts?

Uz kādas vientuļas salas vārdā Pasaule dzīvoja 100 ciltis (Valstis), kuras vadīja Valdnieki, un viens Burvis...

Foto

Signāls

Vai maskas lietošana pēc koloniālās pārvaldes lēmuma ir medicīniski pamatota? Drīzāk nē nekā jā. Kādēļ tad cilvēki liek uz sejas to? Jo viņiem ir bailes....

Foto

Maskai nav nekāda sakara ar valdības gāšanu

Reāli fakti - Covid19 ir lipīgs, paaugstinās temperatūra, pazūd oža, bezspēks utt. Iespējams, daudzi jau ir pārslimojuši bez acīmredzamiem...

Foto

Nevienam nevajadzētu būt tiesībām lemt par cita cilvēka dzīves vērtību

Šogad ir apritējuši 10 gadi, kopš Latvijas Republikā ir stājies spēkā likums “Par Konvenciju par personu...

Foto

Krīzes brīdī pacientus šķiros…

Tātad Latvija tagad ieviesīs praksi, kādu it kā pielieto daudzās pasaules valstīs, kad krīzes apstākļos šķiro pacientus – kurus ir vērts ārstēt,...

Foto

Priekšlikumi Latvijas Republikas Ministru prezidentam K.A. Kariņam: ierosinu pilnībā pārtraukt jaunu klientu ievietošanu valsts sociālās aprūpes centros

Viena no tiesībsarga funkcijām ir veicināt privātpersonas cilvēktiesību aizsardzību...

Foto

Nevis masku nēsāšana, bet gan C19 pneimonija ierobežo tavu brīvību

Vai man ir pazīstamie, kuri slimo vai ir miruši no C19** infekcijas? Vai tas, ka es...

Foto

Covid19 spilgti izgaismojis melnus plankumus Latvijas medicīnā, bet, iespējams, krīze Baltkrievijā pavēra ceļu to lāpīšanai

Kaut arī no 3. jūnija oficiāli ir pieejami visi valsts apmaksātie...

Foto

Krievijas KDLO dienas ir skaitītas: Putina 5. pants nedarbojas

Nav noslēpums, ka Kaukāzs vienmēr ir bijis ne visai sagremojams kumoss ne tikai cara laiku Kremlim, bet...

Foto

Taksometru sektorā ēnu ekonomika zeļ un plaukst

Kurš gan nav pieradis, ka politiķi sola, pēc tam atkal sola un tad jau politiķi mainās – pirmo solītāju...

Foto

Satversmes tiesa lēmusi atcelt iepriekšējo praksi, piedzenot parādus un kompensācijas par bojātiem dabasgāzes skaitītājiem

Jau šī gada martā sabiedrība tika informēta par spriedumu, kurā Satversmes tiesa...