Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

egils l

04.10.2018. 18:18

Kad biorobots Ušaks CILVĒKUS mēģināja iedalīt SUGĀS !

https://www.failiem.lv/u/eqwesg5f

Atbildēt

cilvēks

04.10.2018. 12:55

Paldies,Jurkānam! Ļoti koncentrēti Tu izgaismoji "Saskaņas"būtību.

Atbildēt

K

03.10.2018. 01:36

Atceros kā šis pretīgais pajolis ar savu aizokeāna vīnu dzerāju uzdzīvoja, kad bija pie šprices tikuši! Ko labu abi deva Latvijai? Neko! Niecības!

Atbildēt

rasa

02.10.2018. 13:37

Pirms kāda laika televīzija Wiasat history raidījumā parādīja visvareno Nilu Ušakovu kā vienu no diviem Eiropas diktatoriem.Biju pārsteigta,jo domāju,ka es viena klusībā uzskatu Ušakova darbību par nepieņemamu mūsu sabiedrības normu.Negribētu ticēt,ka būs tik daudz infantilu(atvainojiet,ja kādu esmu apvainojusi)Latvijas iedzīvotāju,kuri atbalstīs bēdīgi slaveno Saskaņu.

Atbildēt

nu ja ka staaveja pie komunjagu shuupulja

29.09.2018. 22:01

»

Jo

pats stāvēja pie jaundzimušās Saskaņas šūpuļa.Tad kāda ir tā zaudētā idealoģija


un tagad ruugti raud,ka izshkjaidiijas vinja sapnji,bl...sudu centraa.Ak,tu nerazha,jaanit.Tadi politikie prostitutas ir ljoti daudz Latvijaa,ne tu vienigais maita,kam gribaas to zvaizni pieree atklaati valkaat.Apalsh nelietis bez smadzenem.

Atbildēt

politiskaa zhurka

29.09.2018. 21:57

un vecs diedelnieks ir Jonjeits Jurkaans. Uz vecumu daudzi grib bet nevar..ta ari shim vacajam dzekam: gribeeshana ziimeties vel ir,bet no raksta sanacis viens shkidrs pljuutijums. Pilnigs seshnieks esi Jonjeit,100% -tigs padla.

Atbildēt

kādu "oligarhu norietu"?

29.09.2018. 13:59

»

Tu, mēslu vabole, melo

Zatlers ir izcils politiķis, valstsvīrs, gudrs, kaut labvēlīgi panaivs kā visi intiliģenti...


Miljonāru saraksta pašā augšā dižojas "Skonto būve", Binders, ABLV un Rietumu banku īpašnieki, valsts pasūtījumu monopolisti, uzturēšanās atļauju tirgotāji un naudas mazgātāji, kuri ir īstie oligarhi, kam ir savas kabatas partijas: SC un Vienotība un MZL (masu zombēšanas)un vesela armija pērkamo žurnaļjugu, kas baro plānprātiņus ar ieskābušo "Rīdzenes sarunu" zupu.

Atbildēt

Zatlers

29.09.2018. 13:26

»

Tu, mēslu vabole, melo

Zatlers ir izcils politiķis, valstsvīrs, gudrs, kaut labvēlīgi panaivs kā visi intiliģenti...


netīrā krievu kazarmā taisītais deģenerāt, vilka SC valdībā un ja ne Olšteina sirdsapziņas sešinieks, tas prokremliskais izdzimtenis būtu nolaidis latviešu valsti kanalizācijā.

Atbildēt

Tu, mēslu vabole, melo

29.09.2018. 12:28

»

to maukas bērns

Vai tad tev, izdzimteni, nebija prieka pilnas bikses, kas Zatlers ar Ušakovu taisīja valsts apvērsumu


Zatlers ir izcils politiķis, valstsvīrs, gudrs, kaut labvēlīgi panaivs kā visi intiliģenti.

Kur tad izpaudās apvērsums - tu, NA maukas padibene (atvaino, dots pret dotu).

ZATLERS REALIZĒJA OLIGARHU NORIETU UN SATRAKOJĀS DAUDZI NAUDAS PABIRAS, kuri no viņiem saņēma sīknaudas honorārus, un te Zatlers patraucēja un viņu pasludināja par pasaules ļaunāko latvieti.

Lūk, joprojām valda nauda un alkatība un čekistiski - komunistiskās partijas - lemberģiāde (ZZS), rašnaciāde TB/LNNK.NA) un ušaķiāde (SaSkaņa) - visi trīs rīkojas sakaņoti un vienoti, pa slepeno, kā izskatās no balsojumiem.

Balsojiet par viņiem un jums tiks dotas kapeikas un čekistiskais ceļš attiecību kārtošanai valstī - "jo sliktāk, jo labāk", kar šo partiju "STABILITĀTE" - nauda, kjorupcija un tautai pabiras.

Atbildēt

to maukas bērns

28.09.2018. 19:23

»

Nost nacionālo Saskaņu un NA

Jņis Jurkāns ļoti laicīgi atgādina, kas ir kas. Saskaņa ir Ne -Saskaņa, tā neatbilsts nosaukumam, pie tam tai nav ne smakas no sociāldemokrātijas...


Vai tad tev, izdzimteni, nebija prieka pilnas bikses, kas Zatlers ar Ušakovu taisīja valsts apvērsumu?

Atbildēt

NLO

28.09.2018. 18:57

Pats par sevi referendums bija likumīgs, jo tas notika likumdošanas par referndumiem ietvaros. Un tajā pārliecinošu uzvaru guva atbalsts latviešu kā valsts valodai. Tātad - beigta balle. Cik ilgi par to var kladzināt. Vieni bija tiesīgi izvirzīt šo prasību (savāca vajadzīgos parakstus), otri to noraidīt. Viss. Par Ušakovu - latviešiem atliek vien skaust, ka neveidojas tādas partijas un pārliecinoši līderi, kas spētu ilgāku laiku palikt politikas apritē. Vienus nograuž, citi paši kompromitējas. Jābūt ļoti glumiem (kā "zemnieki", piemēram,), lai kas sanāktu.

Atbildēt

Nost nacionālo Saskaņu un NA

27.09.2018. 23:02

»

joske

Ar ko labākas partijas,kuras pilnas ar padomju okupantu ideologiem un administrātoriem?To,ka viņi ir latvieši,tātad daudz zemākā morālā kategorijā par okupantiem,norāda uz viņu zemo sociālo un politisko atbildības līmeni,kurš pielīdzinams prostitūtu līmenim.Skatoties uz viņu skaistajām frizūram un salto...


Jņis Jurkāns ļoti laicīgi atgādina, kas ir kas. Saskaņa ir Ne -Saskaņa, tā neatbilsts nosaukumam, pie tam tai nav ne smakas no sociāldemokrātijas.

Tā kā lienošā psihiatrija - bīda krievu valodu, ko okupācijas tendencēs izmanto kā okupācijas ieroci, kaut valodai nav ne vainas. To nekaunīgi pārvērš par ieroci un ar to naido tautas un pat reALIZĒ OKUPĀCIJU (kRIMA).

Saskaņa negrib atzīt, ka okupācija Latvijai nodarīja milzīgu morālo un materiālo postu un iznīcināja desmitiem tūkstošus cilvēku genofonda. Bīdsīt krievu skolas vai prasīt divvalodību - tās ikr okupācijas tendences un naida kurināšana.

Etniskās partijas, kā ir Saskaņa un TB/LNNK/VL/NA Latvijā ir jāailiedz kā kaitnieciskas, etniskas, šķeļ Latviju.

Atbildēt

vietējais

27.09.2018. 18:46

»

autoram

Ar Saskaņu viss ir labākajā kārtībā. Tā ir prokremliska staļinistu - rusistu, zagļu un sātanistu banda. Saskaņietim Jurkānam jau nu neklātos to kritizēt


Tā gluži nebūs,kā tu saki!Tas tiešām ir reāls biznesa projekts,kam ar idealoģiju ir tāls,lai neteiktu vairāk,sakars!Paskaties,kas tur balotējas:tas pats Matīss!!! ZZS atšuva,bet ''siltajā'' krēsliņā'' ta sēdēt gribās!!!...tai pat laikā deklarācijā nav uzrādījis īpašumu Duntē...''Iešu,ka es pie Šušika!Būšu latviskais Gars,utt,u.c.,utj.'' Un tak pajēma šamējo!!! Jo,tik tiešām,''latvisko'' uzvārdu trūkst!!!Sūds par sākotnējiem partijas uzstādījumiem! (''Sūds par bitēm,ka tik medus!'') P.S.Cepuri nost A.Rubika priekšā-bija komunists un tāds arī palika savā pārliecībā!!!

Atbildēt

Pēteris

27.09.2018. 13:42

»

Saskaņai - latviešu noma?

SaSkaņa ar latviešu nomu vēlēšanu Ušakova - Putina projektam pierāda...


Šajā viedoklī tās autors daudz ko samelojis, daudz ko nav saprastis, centies veikt kailu primitīvu propagandu. Iznākums ne visai interesants.

Atbildēt

Psihiatrs

27.09.2018. 12:52

Tāds rūgtums jūtams autora slejā. Neviens Jāni šoruden listē neņem.

Atbildēt

joske

27.09.2018. 08:44

Ar ko labākas partijas,kuras pilnas ar padomju okupantu ideologiem un administrātoriem?To,ka viņi ir latvieši,tātad daudz zemākā morālā kategorijā par okupantiem,norāda uz viņu zemo sociālo un politisko atbildības līmeni,kurš pielīdzinams prostitūtu līmenim.Skatoties uz viņu skaistajām frizūram un salto reptīļu skatienu,ir skaidrs,ka tautas iznīcināšana viņu vadībā turpināsies.

Atbildēt

Saskaņai - latviešu noma?

26.09.2018. 22:18

»

es

Kaut kur dziļi sirdī tomēr priecē tas, ka visi ir no bijušies no Saskaņas. Pat Pietiek.com pirmsvēlēšanu trakumā publicē vienu murgojumu pēc otra...


SaSkaņa ar latviešu nomu vēlēšanu Ušakova - Putina projektam pierāda:

Saskaņā nav neviena nopietna kadra, kurš varētu ieņemt valstīsvarīgu amatu;

SaSkaņai nav neviena nopietna darba tautas, nabadzīgākās daļas dzīves uzlabošanai, kā tikai naudas kāršana caur namu apsaimniekošanu;

SaSkaņai nav , patiesi, kā raksta Jānis Jurkāns, sakaņas ideoloģijas'

SaSkaņai nav nevien sociāldemokrātiska darbības parauga'
No SaSakaņas Rīgas domes nav iespējams saņemt nevienu atbalstu, risinājumu, kā tīkai atrakstīšanos;

Viss pārējai taisnība ko raksta Jānis Jurkāns.

SaSkaņa šmauc savus krievus ar Rīgas namu pārvaldnieku un Rīgas satiksmi, ar arodbiedrību LABA, kuri dāļā rīdzinieku naudu politiskiem mērķiem.

Par pensionāru "bezmaksas" braukkšanu tiek iekasēta nauda no pārējiem rīdziniekiem un visas Latvijas, jo pensionāri ar bezmaksas braukšanau patiesi siro pa Rīgu ar un bez vajadzības, sildās tramvajos un trolebusos un ko dara Ušākovs?

Ušakovs uzskaita katru braucienu un stāsta, ka pensionāriem tiek tērēti miljoni bezmaksas braukšanai un šos miljonus paņem no citu rīdzinieku iemaksām un atdod Rīgas Satiksmei.

Te jums ir tā bezmaksas braukšana.

Atbildēt

Bet

26.09.2018. 21:43

Taas nav roziines, taas ir tikai spiras. Lai garso!!!

Atbildēt

es

26.09.2018. 21:40

Kaut kur dziļi sirdī tomēr priecē tas, ka visi ir no bijušies no Saskaņas. Pat Pietiek.com pirmsvēlēšanu trakumā publicē vienu murgojumu pēc otra.
Kur bija šie murgojumi un pats galvenais - REĀLI DARBI pirms vēlēšanu tuvošanās? Varbūt, ja tā saucamās "valdošās partijas" būtu pamēģinājušas kaut ko reālu izdarīt tad, kad bija pie varas un nebija jāuztraucas par savu eksistenci, šobrīd nebūtu jārej uz konkurentiem???

Atbildēt

Lauku pāķis

26.09.2018. 21:27

Suņi rej ,karavāna iet tālāk... Saskaņas elektorātam nav laika lasīt Jurkāna propogandu-viņiem jārukā par ubaga grašiem... Pirms vēlēšanām Jurkāns te kkā nav manīts... nez kurš viņam maksā tos 30 grašus...

Atbildēt

Noticis brīnums

26.09.2018. 19:53

Jurkāns ir labojies jaunajā dzīvē,paldies par rakstu.

Atbildēt

NUNU

26.09.2018. 19:45

Savādi , ka Jurkāns neatceras Ušakova teikto savam elektorātam par valodas referendumu. Viņš tiešā tekstā pateica, ka balsojumam referendumā nav nekādas nozīmes, ja Satversmā noteikta latviešu kā valsts valoda.Satversmi mainīt var tikai , ja par to balso vismaz 67 Saeimas deputāti. Tur Ušakovam taisnība, ka ne jau referendumi spēj mainīt Satversmi.

Atbildēt

latviskās rozīnes

26.09.2018. 19:01

Ušakova elektorāts parasti cītīgi izsvītro.Uz to,ka Ušakovs aizies no partijas vadības var necerēt,ja jau uz katra autobusa ir viņa ģīmis neņemot vērā,ka viņa vārda nav vēlēšanu listē.Izskatās pēc saskaņas izmisuma.Zagt un melot-tas ir viss,ko tādi glumiķi prot.

Atbildēt

Bez liekulības

26.09.2018. 16:40

Absolūta ekonomiskās, administratīvās varas koncentrēšana vienās rokās, demokrātijas apstākļos -nav iespējama.
S, ZZS un LRA līderi ir kolēģi pa pašvaldību līniju.

Atbildēt

U.U.

26.09.2018. 16:28

Jurkāns pats ir neizglītots nelga: inkorporācija nav tas pats, kas okupācija.

Atbildēt

jautaajums

26.09.2018. 15:53

Maz'akais un lielākais ļaunums . abi ir ļaunumi.

Atbildēt

agents

26.09.2018. 15:37

Usakovs ir darbojies ITAR-TASA . Kad slavenajam krievu zurnalistam Pozneram jautaja,.vai sini organizacija vareja stradat , nesadarbojoties ar KGB , Atbilde bija , ka nevareja ...

Atbildēt

NIKNAIS

26.09.2018. 15:25

»

autoram

Ar Saskaņu viss ir labākajā kārtībā. Tā ir prokremliska staļinistu - rusistu, zagļu un sātanistu banda. Saskaņietim Jurkānam jau nu neklātos to kritizēt


Jurkāns tikai konstatē faktus, un diemžēl, vai par laimi, viņam gribi to vai nē ir taisnība. Mēs varam būt atšķirīgi ideoloģijās, un tām nepiekrist, bet mums ir jāatzīst, ka Jurkāns ir bijis viens o tālredzīgākajiem politiķiem, kādi vien LV ir bijuši.

Atbildēt

autoram

26.09.2018. 14:27

Ar Saskaņu viss ir labākajā kārtībā. Tā ir prokremliska staļinistu - rusistu, zagļu un sātanistu banda. Saskaņietim Jurkānam jau nu neklātos to kritizēt.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Skumji, ka mūsu “centrālo” mediju rīcība aizvien mazāk atšķiras no kremļa mediju ieradumiem!

FotoKā top Latvijas Televīzijas (LTV) sižeti? Kāds ir viņu uzmanības fokuss? Divi piemēri.
Lasīt visu...

21

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

FotoBrīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā.
Lasīt visu...

21

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

FotoLatvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm ir skaista dāvana Rosļikovam un politiskajām partijām, kuras koncentrējas uz to, lai savus vēlētājus pamatā uzrunātu krievu valodā. Tieši šīs partijas būs lielākie ieguvēji.
Lasīt visu...

6

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

FotoMēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda brīvību, ne mūsu valsts demokrātisko iekārtu.
Lasīt visu...

21

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

FotoPēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un radikāli ieņem konservatīvu vai pat negatīvu nostāju klimata izmaiņu apturēšanas un dabas daudzveidības saglabāšanas jautājumos. Pat brīdī, kad Latvijas Satversmes tiesa pieņēma vēsturisko un viedo spriedumu, ar kuru atcelta norma par mazāka caurmēra koku ciršanu, politiskajā retorikā un mediju slejās skanēja tikai apšaubāmu mežcirtēju asociāciju viedoklis, ka šie nepadošoties un darīšot visu, lai Latviju pārvērstu par izcirtumu (varbūt ne gluži šādiem vārdiem, bet šādu ideju).
Lasīt visu...

20

Būtu mēs labāk ēduši...

FotoLatvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši sabiedrisko mediju, kā valsts nodevējiem. Tāpat asociācija aicina sabiedriskos medijus sabiedrībai plašāk skaidrot savas redakcionālās izvēles.
Lasīt visu...

21

Nē, Somijas politiķus debatēs necepina ne arābu, ne krievu valodā

FotoLatvijas Radio galvenās redaktores Anitas Braunas ieraksts sociālajos tīklos sacēla lielu diskusiju vētru sociālajos tīklos. Viņai aizrādīja, ka minētais raidījums Somijā nebija partiju kandidātu priekšvēlēšanu debates krievu valodā, bet gan raidījums, kurā par politiku tika iztaujāti emigranti. Situācijas nav salīdzināmas, jo Somijas sabiedriskais medijs politiķu debates svešvalodā nerīko.
Lasīt visu...

20

Kas tā par Rīgas domes ēku bez progresa simbola – varavīksnes karoga!

FotoRīgas domes priekšsēdētāja Rīgas domes priekšsēdētājam Vilnim Ķirsim – aicinājums izkārt varavīksnes karogu pie Rīgas rātsnama no 6. jūnija līdz 15. jūnijam.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

Ar katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta...

Foto

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

Laikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā...

Foto

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates....

Foto

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

Ņemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā...

Foto

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

Saeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā...

Foto

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

Komentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un...

Foto

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

Par Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā –...

Foto

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

Ņemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes...

Foto

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

Bloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu...

Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...