Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

egils l

04.10.2018. 18:18

Kad biorobots Ušaks CILVĒKUS mēģināja iedalīt SUGĀS !

https://www.failiem.lv/u/eqwesg5f

Atbildēt

cilvēks

04.10.2018. 12:55

Paldies,Jurkānam! Ļoti koncentrēti Tu izgaismoji "Saskaņas"būtību.

Atbildēt

K

03.10.2018. 01:36

Atceros kā šis pretīgais pajolis ar savu aizokeāna vīnu dzerāju uzdzīvoja, kad bija pie šprices tikuši! Ko labu abi deva Latvijai? Neko! Niecības!

Atbildēt

rasa

02.10.2018. 13:37

Pirms kāda laika televīzija Wiasat history raidījumā parādīja visvareno Nilu Ušakovu kā vienu no diviem Eiropas diktatoriem.Biju pārsteigta,jo domāju,ka es viena klusībā uzskatu Ušakova darbību par nepieņemamu mūsu sabiedrības normu.Negribētu ticēt,ka būs tik daudz infantilu(atvainojiet,ja kādu esmu apvainojusi)Latvijas iedzīvotāju,kuri atbalstīs bēdīgi slaveno Saskaņu.

Atbildēt

nu ja ka staaveja pie komunjagu shuupulja

29.09.2018. 22:01

»

Jo

pats stāvēja pie jaundzimušās Saskaņas šūpuļa.Tad kāda ir tā zaudētā idealoģija


un tagad ruugti raud,ka izshkjaidiijas vinja sapnji,bl...sudu centraa.Ak,tu nerazha,jaanit.Tadi politikie prostitutas ir ljoti daudz Latvijaa,ne tu vienigais maita,kam gribaas to zvaizni pieree atklaati valkaat.Apalsh nelietis bez smadzenem.

Atbildēt

politiskaa zhurka

29.09.2018. 21:57

un vecs diedelnieks ir Jonjeits Jurkaans. Uz vecumu daudzi grib bet nevar..ta ari shim vacajam dzekam: gribeeshana ziimeties vel ir,bet no raksta sanacis viens shkidrs pljuutijums. Pilnigs seshnieks esi Jonjeit,100% -tigs padla.

Atbildēt

kādu "oligarhu norietu"?

29.09.2018. 13:59

»

Tu, mēslu vabole, melo

Zatlers ir izcils politiķis, valstsvīrs, gudrs, kaut labvēlīgi panaivs kā visi intiliģenti...


Miljonāru saraksta pašā augšā dižojas "Skonto būve", Binders, ABLV un Rietumu banku īpašnieki, valsts pasūtījumu monopolisti, uzturēšanās atļauju tirgotāji un naudas mazgātāji, kuri ir īstie oligarhi, kam ir savas kabatas partijas: SC un Vienotība un MZL (masu zombēšanas)un vesela armija pērkamo žurnaļjugu, kas baro plānprātiņus ar ieskābušo "Rīdzenes sarunu" zupu.

Atbildēt

Zatlers

29.09.2018. 13:26

»

Tu, mēslu vabole, melo

Zatlers ir izcils politiķis, valstsvīrs, gudrs, kaut labvēlīgi panaivs kā visi intiliģenti...


netīrā krievu kazarmā taisītais deģenerāt, vilka SC valdībā un ja ne Olšteina sirdsapziņas sešinieks, tas prokremliskais izdzimtenis būtu nolaidis latviešu valsti kanalizācijā.

Atbildēt

Tu, mēslu vabole, melo

29.09.2018. 12:28

»

to maukas bērns

Vai tad tev, izdzimteni, nebija prieka pilnas bikses, kas Zatlers ar Ušakovu taisīja valsts apvērsumu


Zatlers ir izcils politiķis, valstsvīrs, gudrs, kaut labvēlīgi panaivs kā visi intiliģenti.

Kur tad izpaudās apvērsums - tu, NA maukas padibene (atvaino, dots pret dotu).

ZATLERS REALIZĒJA OLIGARHU NORIETU UN SATRAKOJĀS DAUDZI NAUDAS PABIRAS, kuri no viņiem saņēma sīknaudas honorārus, un te Zatlers patraucēja un viņu pasludināja par pasaules ļaunāko latvieti.

Lūk, joprojām valda nauda un alkatība un čekistiski - komunistiskās partijas - lemberģiāde (ZZS), rašnaciāde TB/LNNK.NA) un ušaķiāde (SaSkaņa) - visi trīs rīkojas sakaņoti un vienoti, pa slepeno, kā izskatās no balsojumiem.

Balsojiet par viņiem un jums tiks dotas kapeikas un čekistiskais ceļš attiecību kārtošanai valstī - "jo sliktāk, jo labāk", kar šo partiju "STABILITĀTE" - nauda, kjorupcija un tautai pabiras.

Atbildēt

to maukas bērns

28.09.2018. 19:23

»

Nost nacionālo Saskaņu un NA

Jņis Jurkāns ļoti laicīgi atgādina, kas ir kas. Saskaņa ir Ne -Saskaņa, tā neatbilsts nosaukumam, pie tam tai nav ne smakas no sociāldemokrātijas...


Vai tad tev, izdzimteni, nebija prieka pilnas bikses, kas Zatlers ar Ušakovu taisīja valsts apvērsumu?

Atbildēt

NLO

28.09.2018. 18:57

Pats par sevi referendums bija likumīgs, jo tas notika likumdošanas par referndumiem ietvaros. Un tajā pārliecinošu uzvaru guva atbalsts latviešu kā valsts valodai. Tātad - beigta balle. Cik ilgi par to var kladzināt. Vieni bija tiesīgi izvirzīt šo prasību (savāca vajadzīgos parakstus), otri to noraidīt. Viss. Par Ušakovu - latviešiem atliek vien skaust, ka neveidojas tādas partijas un pārliecinoši līderi, kas spētu ilgāku laiku palikt politikas apritē. Vienus nograuž, citi paši kompromitējas. Jābūt ļoti glumiem (kā "zemnieki", piemēram,), lai kas sanāktu.

Atbildēt

Nost nacionālo Saskaņu un NA

27.09.2018. 23:02

»

joske

Ar ko labākas partijas,kuras pilnas ar padomju okupantu ideologiem un administrātoriem?To,ka viņi ir latvieši,tātad daudz zemākā morālā kategorijā par okupantiem,norāda uz viņu zemo sociālo un politisko atbildības līmeni,kurš pielīdzinams prostitūtu līmenim.Skatoties uz viņu skaistajām frizūram un salto...


Jņis Jurkāns ļoti laicīgi atgādina, kas ir kas. Saskaņa ir Ne -Saskaņa, tā neatbilsts nosaukumam, pie tam tai nav ne smakas no sociāldemokrātijas.

Tā kā lienošā psihiatrija - bīda krievu valodu, ko okupācijas tendencēs izmanto kā okupācijas ieroci, kaut valodai nav ne vainas. To nekaunīgi pārvērš par ieroci un ar to naido tautas un pat reALIZĒ OKUPĀCIJU (kRIMA).

Saskaņa negrib atzīt, ka okupācija Latvijai nodarīja milzīgu morālo un materiālo postu un iznīcināja desmitiem tūkstošus cilvēku genofonda. Bīdsīt krievu skolas vai prasīt divvalodību - tās ikr okupācijas tendences un naida kurināšana.

Etniskās partijas, kā ir Saskaņa un TB/LNNK/VL/NA Latvijā ir jāailiedz kā kaitnieciskas, etniskas, šķeļ Latviju.

Atbildēt

vietējais

27.09.2018. 18:46

»

autoram

Ar Saskaņu viss ir labākajā kārtībā. Tā ir prokremliska staļinistu - rusistu, zagļu un sātanistu banda. Saskaņietim Jurkānam jau nu neklātos to kritizēt


Tā gluži nebūs,kā tu saki!Tas tiešām ir reāls biznesa projekts,kam ar idealoģiju ir tāls,lai neteiktu vairāk,sakars!Paskaties,kas tur balotējas:tas pats Matīss!!! ZZS atšuva,bet ''siltajā'' krēsliņā'' ta sēdēt gribās!!!...tai pat laikā deklarācijā nav uzrādījis īpašumu Duntē...''Iešu,ka es pie Šušika!Būšu latviskais Gars,utt,u.c.,utj.'' Un tak pajēma šamējo!!! Jo,tik tiešām,''latvisko'' uzvārdu trūkst!!!Sūds par sākotnējiem partijas uzstādījumiem! (''Sūds par bitēm,ka tik medus!'') P.S.Cepuri nost A.Rubika priekšā-bija komunists un tāds arī palika savā pārliecībā!!!

Atbildēt

Pēteris

27.09.2018. 13:42

»

Saskaņai - latviešu noma?

SaSkaņa ar latviešu nomu vēlēšanu Ušakova - Putina projektam pierāda...


Šajā viedoklī tās autors daudz ko samelojis, daudz ko nav saprastis, centies veikt kailu primitīvu propagandu. Iznākums ne visai interesants.

Atbildēt

Psihiatrs

27.09.2018. 12:52

Tāds rūgtums jūtams autora slejā. Neviens Jāni šoruden listē neņem.

Atbildēt

joske

27.09.2018. 08:44

Ar ko labākas partijas,kuras pilnas ar padomju okupantu ideologiem un administrātoriem?To,ka viņi ir latvieši,tātad daudz zemākā morālā kategorijā par okupantiem,norāda uz viņu zemo sociālo un politisko atbildības līmeni,kurš pielīdzinams prostitūtu līmenim.Skatoties uz viņu skaistajām frizūram un salto reptīļu skatienu,ir skaidrs,ka tautas iznīcināšana viņu vadībā turpināsies.

Atbildēt

Saskaņai - latviešu noma?

26.09.2018. 22:18

»

es

Kaut kur dziļi sirdī tomēr priecē tas, ka visi ir no bijušies no Saskaņas. Pat Pietiek.com pirmsvēlēšanu trakumā publicē vienu murgojumu pēc otra...


SaSkaņa ar latviešu nomu vēlēšanu Ušakova - Putina projektam pierāda:

Saskaņā nav neviena nopietna kadra, kurš varētu ieņemt valstīsvarīgu amatu;

SaSkaņai nav neviena nopietna darba tautas, nabadzīgākās daļas dzīves uzlabošanai, kā tikai naudas kāršana caur namu apsaimniekošanu;

SaSkaņai nav , patiesi, kā raksta Jānis Jurkāns, sakaņas ideoloģijas'

SaSkaņai nav nevien sociāldemokrātiska darbības parauga'
No SaSakaņas Rīgas domes nav iespējams saņemt nevienu atbalstu, risinājumu, kā tīkai atrakstīšanos;

Viss pārējai taisnība ko raksta Jānis Jurkāns.

SaSkaņa šmauc savus krievus ar Rīgas namu pārvaldnieku un Rīgas satiksmi, ar arodbiedrību LABA, kuri dāļā rīdzinieku naudu politiskiem mērķiem.

Par pensionāru "bezmaksas" braukkšanu tiek iekasēta nauda no pārējiem rīdziniekiem un visas Latvijas, jo pensionāri ar bezmaksas braukšanau patiesi siro pa Rīgu ar un bez vajadzības, sildās tramvajos un trolebusos un ko dara Ušākovs?

Ušakovs uzskaita katru braucienu un stāsta, ka pensionāriem tiek tērēti miljoni bezmaksas braukšanai un šos miljonus paņem no citu rīdzinieku iemaksām un atdod Rīgas Satiksmei.

Te jums ir tā bezmaksas braukšana.

Atbildēt

Bet

26.09.2018. 21:43

Taas nav roziines, taas ir tikai spiras. Lai garso!!!

Atbildēt

es

26.09.2018. 21:40

Kaut kur dziļi sirdī tomēr priecē tas, ka visi ir no bijušies no Saskaņas. Pat Pietiek.com pirmsvēlēšanu trakumā publicē vienu murgojumu pēc otra.
Kur bija šie murgojumi un pats galvenais - REĀLI DARBI pirms vēlēšanu tuvošanās? Varbūt, ja tā saucamās "valdošās partijas" būtu pamēģinājušas kaut ko reālu izdarīt tad, kad bija pie varas un nebija jāuztraucas par savu eksistenci, šobrīd nebūtu jārej uz konkurentiem???

Atbildēt

Lauku pāķis

26.09.2018. 21:27

Suņi rej ,karavāna iet tālāk... Saskaņas elektorātam nav laika lasīt Jurkāna propogandu-viņiem jārukā par ubaga grašiem... Pirms vēlēšanām Jurkāns te kkā nav manīts... nez kurš viņam maksā tos 30 grašus...

Atbildēt

Noticis brīnums

26.09.2018. 19:53

Jurkāns ir labojies jaunajā dzīvē,paldies par rakstu.

Atbildēt

NUNU

26.09.2018. 19:45

Savādi , ka Jurkāns neatceras Ušakova teikto savam elektorātam par valodas referendumu. Viņš tiešā tekstā pateica, ka balsojumam referendumā nav nekādas nozīmes, ja Satversmā noteikta latviešu kā valsts valoda.Satversmi mainīt var tikai , ja par to balso vismaz 67 Saeimas deputāti. Tur Ušakovam taisnība, ka ne jau referendumi spēj mainīt Satversmi.

Atbildēt

latviskās rozīnes

26.09.2018. 19:01

Ušakova elektorāts parasti cītīgi izsvītro.Uz to,ka Ušakovs aizies no partijas vadības var necerēt,ja jau uz katra autobusa ir viņa ģīmis neņemot vērā,ka viņa vārda nav vēlēšanu listē.Izskatās pēc saskaņas izmisuma.Zagt un melot-tas ir viss,ko tādi glumiķi prot.

Atbildēt

Bez liekulības

26.09.2018. 16:40

Absolūta ekonomiskās, administratīvās varas koncentrēšana vienās rokās, demokrātijas apstākļos -nav iespējama.
S, ZZS un LRA līderi ir kolēģi pa pašvaldību līniju.

Atbildēt

U.U.

26.09.2018. 16:28

Jurkāns pats ir neizglītots nelga: inkorporācija nav tas pats, kas okupācija.

Atbildēt

jautaajums

26.09.2018. 15:53

Maz'akais un lielākais ļaunums . abi ir ļaunumi.

Atbildēt

agents

26.09.2018. 15:37

Usakovs ir darbojies ITAR-TASA . Kad slavenajam krievu zurnalistam Pozneram jautaja,.vai sini organizacija vareja stradat , nesadarbojoties ar KGB , Atbilde bija , ka nevareja ...

Atbildēt

NIKNAIS

26.09.2018. 15:25

»

autoram

Ar Saskaņu viss ir labākajā kārtībā. Tā ir prokremliska staļinistu - rusistu, zagļu un sātanistu banda. Saskaņietim Jurkānam jau nu neklātos to kritizēt


Jurkāns tikai konstatē faktus, un diemžēl, vai par laimi, viņam gribi to vai nē ir taisnība. Mēs varam būt atšķirīgi ideoloģijās, un tām nepiekrist, bet mums ir jāatzīst, ka Jurkāns ir bijis viens o tālredzīgākajiem politiķiem, kādi vien LV ir bijuši.

Atbildēt

autoram

26.09.2018. 14:27

Ar Saskaņu viss ir labākajā kārtībā. Tā ir prokremliska staļinistu - rusistu, zagļu un sātanistu banda. Saskaņietim Jurkānam jau nu neklātos to kritizēt.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Sanāca kā vienmēr, bet ticiet – risinājums top, un vainīgi ir visi citi, tikai ne es

FotoStraujiem soļiem tuvojas jaunā mācību gada sākums - 2022./2023. mācību gadā noslēgsies trīs gadu pārejas periods, kurā tiek ieviesta pilnveidotā mācību pieeja. Gaidāmais mācību gads paredz jaunās pieejas ieviešanu 3., 6., 9., 12. klasei. Neraugoties uz to, ka pārejas periods tuvojas noslēgumam, pedagogi norāda uz mācību materiālu trūkumu. Kā skolotāja varu tikai piekrist, ka, ieviešot jauno saturu, primāri bija nepieciešams domāt par mācību materiālu izstrādi un pieejamību. Līdzīgi kā ar mācībām tikai valsts valodā – mēs apzināmies, ka rīcībai patiesībā bija jābūt krietni ātrāk, un to, cik būtiski nepalaist garām iespēju labot iepriekš neizdarīto. Arī mācību līdzekļu jautājumā notiek aktīvs darbs, lai dažādos mācību priekšmetos nodrošinātu jaunu mācību resursu un metodisko līdzekļu pieejamību.
Lasīt visu...

21

Vēlēšanas kā mazohistu prieki

FotoPēc Latvijas Televīzijas pasūtījuma tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centrs SKDS jūlijā ir veicis aptauju un konstatējis, kā Latvijas pilsoņi balsotu, ja vēlēšanas notiktu tūlīt.
Lasīt visu...

21

Kā Rīgai panākt Viļņu, Tallinu un Ziemeļeiropu? Laiks secinājumiem

FotoRīga ir vienīgā pilsēta Baltijas galvaspilsētu vidū, kurā mirstība pārsniedz dzimstību un no kuras aizbrauc vairāk cilvēku, nekā iebrauc. Tam par iemeslu var būt pietiekami lielais rīdzinieku skaits, kuri nav apmierināti nedz ar dzīvi pilsētā, nedz ar dzīves kvalitātes progresu laika gaitā. Kopš gadsimta sākuma straujāko attīstību Baltijas galvaspilsētu vidū piedzīvojusi Viļņa. Jau šobrīd Viļņa ir Baltijas lielākā ekonomika un bagātākā pilsēta; turpinoties līdzšinējai tendencei, iedzīvotāju skaita ziņā Viļņa var apsteigt Rīgu jau 2025. gadā.
Lasīt visu...

21

Vai Rīga ir labi finansēta pilsēta?

FotoPilsētas budžeta apmērs un tā izlietošanas efektivitāte lielā mērā nosaka to, cik kvalitatīva ir pilsētvide. To Eiropas pilsētu sarakstā, kuru iedzīvotāji ir visvairāk apmierināti ar dzīvi pilsētā, pārliecinošā vairākumā ir bagātākās pilsētas, tai skaitā Cīrihe, Kopenhāgena un Stokholma, kur pašvaldībām brīvi līdzekļi pilsētvidei. Kā ar pilsētas budžeta iespēju audzēšanu veicas Rīgai?
Lasīt visu...

21

Par rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

FotoPubliskās atmiņas centrs ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem. 2022. gada 24. februārī centrs izdeva Satversmē nostiprinātās komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanas oficiālos vietvārdos ieteikumus, nosūtīja ieteikumus visām pašvaldībām, tajā skaitā Jūsu domei. Oficiālu domes atbildi centrs nav saņēmis.
Lasīt visu...

21

Parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto

FotoAr pietiekamu skaitu parakstu neatbalstītā "Latvijas vīru biedrības" ierosinātā parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto, taču, lai tā izdotos:
Lasīt visu...

6

Par Latvijas Republikas Satversmē noteiktā komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanu un rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

FotoCienījamie Augšdaugavas novada domes deputāti! Publiskās atmiņas centrs (turpmāk - centrs) ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vairāku tiesnešu, tostarp AT senatores Andas Briedes atbildība par Covid-19 epidēmijas ierobežošanas pasākumu neievērošanu

Tiesnešu ētikas komisija, Tiesnešu disciplinārkolēģija un Disciplinārtiesa ir vērtējusi to, vai izpildvaras...

Foto

Ir tādi Satversmes tiesas spriedumi, kuru nepildīšana valdošo eliti nesatrauc itin nemaz

13. Saeimas laikā ir bijuši vairāki Satversmes tiesas spriedumi, par kuru neizpildi Valsts prezidents pat...

Foto

Kāpēc valsts aizsardzības dienestam – jā!

Jūlija sākumā aizsardzības ministrs Artis Pabriks vēstīja par ieceri izveidot valsts aizsardzības dienestu, kuram, sākot ar 2023. gadu, tiks pakļauti...

Foto

Par ārkārtas sociālo situāciju

Mums priekšā ir grūta ziema – dziļa energoresursu krīze, iespējams pandēmijas saasinājums. No tā, cik saprātīgi un solidāri spēsim sagatavoties gaidāmajiem pārbaudījumiem,...

Foto

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis. Tas noticis par ukraiņu asins cenu...

Foto

Satversmes tiesa ir jālikvidē

Šodien, 25.jūlijā Latvija pirmajā vietā (LPV) Centrālajā vēlēšanu komisijā iesniedza 4000 zīmju programmu un kandidātu sarakstu 14.Saeimas vēlēšanām. LPV savā 4000 zīmju programmā ir...

Foto

Ja mēs jautātu Jēzum pašam: "Skolotāj, kas ir ģimene?", mēs visdrīzāk saņemtu atbildi: "Kā ir rakstīts Dieva vārdā? Kā tu tur lasi?"

Mīļie draugi no Latvijas...

Foto

Atkal mani pārprot un nomelno!

Neprecīza ziņa par Latvijas Republikas Saeimas 2022.gada 14.jūlija grozījumiem Izglītības likumā ir radījusi satraukumu sociālajos tīklos un sabiedrībā. Ir pat parādījušies...

Foto

Skumji, ļoti skumji: atklāta vēstule sabiedrībai!

Jūs ziemā salsiet! Un daudzi arī nosals līdz nāvei! Bet "vietvalžiem" par to ir nospļauties, jo viņi būs siltumā un...

Foto

Kad Egils padzirdēja par „hūti”

Ar novēlošanos... bet vēlētos tomēr ieviest skaidrību tajā slavenajā "nācijas tēva" šmucē, kur viņš Gunāra Astras pieminekļa atklāšanā, ieskanoties valsts himnai,...

Foto

Par kartupeļiem un kolorado kāpuriem

Nenocietos un dažu Facebook lasīto rakstu iespaidā nolēmu izteikties sakarā ar valsts iekārtām, kuras esmu piedzīvojis un kurās ir dzīvojuši daudzi. Ak,...

Foto

Par sīkumiem, par bērnu audzināšanu

Es pelnu maizi, darbojoties tūrisma jomā. Ir forši, jo darbs ir brīvā dabā un ap Pāvilostu. Daru to nu jau 22...