Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

egils l

04.10.2018. 18:18

Kad biorobots Ušaks CILVĒKUS mēģināja iedalīt SUGĀS !

https://www.failiem.lv/u/eqwesg5f

Atbildēt

cilvēks

04.10.2018. 12:55

Paldies,Jurkānam! Ļoti koncentrēti Tu izgaismoji "Saskaņas"būtību.

Atbildēt

K

03.10.2018. 01:36

Atceros kā šis pretīgais pajolis ar savu aizokeāna vīnu dzerāju uzdzīvoja, kad bija pie šprices tikuši! Ko labu abi deva Latvijai? Neko! Niecības!

Atbildēt

rasa

02.10.2018. 13:37

Pirms kāda laika televīzija Wiasat history raidījumā parādīja visvareno Nilu Ušakovu kā vienu no diviem Eiropas diktatoriem.Biju pārsteigta,jo domāju,ka es viena klusībā uzskatu Ušakova darbību par nepieņemamu mūsu sabiedrības normu.Negribētu ticēt,ka būs tik daudz infantilu(atvainojiet,ja kādu esmu apvainojusi)Latvijas iedzīvotāju,kuri atbalstīs bēdīgi slaveno Saskaņu.

Atbildēt

nu ja ka staaveja pie komunjagu shuupulja

29.09.2018. 22:01

»

Jo

pats stāvēja pie jaundzimušās Saskaņas šūpuļa.Tad kāda ir tā zaudētā idealoģija


un tagad ruugti raud,ka izshkjaidiijas vinja sapnji,bl...sudu centraa.Ak,tu nerazha,jaanit.Tadi politikie prostitutas ir ljoti daudz Latvijaa,ne tu vienigais maita,kam gribaas to zvaizni pieree atklaati valkaat.Apalsh nelietis bez smadzenem.

Atbildēt

politiskaa zhurka

29.09.2018. 21:57

un vecs diedelnieks ir Jonjeits Jurkaans. Uz vecumu daudzi grib bet nevar..ta ari shim vacajam dzekam: gribeeshana ziimeties vel ir,bet no raksta sanacis viens shkidrs pljuutijums. Pilnigs seshnieks esi Jonjeit,100% -tigs padla.

Atbildēt

kādu "oligarhu norietu"?

29.09.2018. 13:59

»

Tu, mēslu vabole, melo

Zatlers ir izcils politiķis, valstsvīrs, gudrs, kaut labvēlīgi panaivs kā visi intiliģenti...


Miljonāru saraksta pašā augšā dižojas "Skonto būve", Binders, ABLV un Rietumu banku īpašnieki, valsts pasūtījumu monopolisti, uzturēšanās atļauju tirgotāji un naudas mazgātāji, kuri ir īstie oligarhi, kam ir savas kabatas partijas: SC un Vienotība un MZL (masu zombēšanas)un vesela armija pērkamo žurnaļjugu, kas baro plānprātiņus ar ieskābušo "Rīdzenes sarunu" zupu.

Atbildēt

Zatlers

29.09.2018. 13:26

»

Tu, mēslu vabole, melo

Zatlers ir izcils politiķis, valstsvīrs, gudrs, kaut labvēlīgi panaivs kā visi intiliģenti...


netīrā krievu kazarmā taisītais deģenerāt, vilka SC valdībā un ja ne Olšteina sirdsapziņas sešinieks, tas prokremliskais izdzimtenis būtu nolaidis latviešu valsti kanalizācijā.

Atbildēt

Tu, mēslu vabole, melo

29.09.2018. 12:28

»

to maukas bērns

Vai tad tev, izdzimteni, nebija prieka pilnas bikses, kas Zatlers ar Ušakovu taisīja valsts apvērsumu


Zatlers ir izcils politiķis, valstsvīrs, gudrs, kaut labvēlīgi panaivs kā visi intiliģenti.

Kur tad izpaudās apvērsums - tu, NA maukas padibene (atvaino, dots pret dotu).

ZATLERS REALIZĒJA OLIGARHU NORIETU UN SATRAKOJĀS DAUDZI NAUDAS PABIRAS, kuri no viņiem saņēma sīknaudas honorārus, un te Zatlers patraucēja un viņu pasludināja par pasaules ļaunāko latvieti.

Lūk, joprojām valda nauda un alkatība un čekistiski - komunistiskās partijas - lemberģiāde (ZZS), rašnaciāde TB/LNNK.NA) un ušaķiāde (SaSkaņa) - visi trīs rīkojas sakaņoti un vienoti, pa slepeno, kā izskatās no balsojumiem.

Balsojiet par viņiem un jums tiks dotas kapeikas un čekistiskais ceļš attiecību kārtošanai valstī - "jo sliktāk, jo labāk", kar šo partiju "STABILITĀTE" - nauda, kjorupcija un tautai pabiras.

Atbildēt

to maukas bērns

28.09.2018. 19:23

»

Nost nacionālo Saskaņu un NA

Jņis Jurkāns ļoti laicīgi atgādina, kas ir kas. Saskaņa ir Ne -Saskaņa, tā neatbilsts nosaukumam, pie tam tai nav ne smakas no sociāldemokrātijas...


Vai tad tev, izdzimteni, nebija prieka pilnas bikses, kas Zatlers ar Ušakovu taisīja valsts apvērsumu?

Atbildēt

NLO

28.09.2018. 18:57

Pats par sevi referendums bija likumīgs, jo tas notika likumdošanas par referndumiem ietvaros. Un tajā pārliecinošu uzvaru guva atbalsts latviešu kā valsts valodai. Tātad - beigta balle. Cik ilgi par to var kladzināt. Vieni bija tiesīgi izvirzīt šo prasību (savāca vajadzīgos parakstus), otri to noraidīt. Viss. Par Ušakovu - latviešiem atliek vien skaust, ka neveidojas tādas partijas un pārliecinoši līderi, kas spētu ilgāku laiku palikt politikas apritē. Vienus nograuž, citi paši kompromitējas. Jābūt ļoti glumiem (kā "zemnieki", piemēram,), lai kas sanāktu.

Atbildēt

Nost nacionālo Saskaņu un NA

27.09.2018. 23:02

»

joske

Ar ko labākas partijas,kuras pilnas ar padomju okupantu ideologiem un administrātoriem?To,ka viņi ir latvieši,tātad daudz zemākā morālā kategorijā par okupantiem,norāda uz viņu zemo sociālo un politisko atbildības līmeni,kurš pielīdzinams prostitūtu līmenim.Skatoties uz viņu skaistajām frizūram un salto...


Jņis Jurkāns ļoti laicīgi atgādina, kas ir kas. Saskaņa ir Ne -Saskaņa, tā neatbilsts nosaukumam, pie tam tai nav ne smakas no sociāldemokrātijas.

Tā kā lienošā psihiatrija - bīda krievu valodu, ko okupācijas tendencēs izmanto kā okupācijas ieroci, kaut valodai nav ne vainas. To nekaunīgi pārvērš par ieroci un ar to naido tautas un pat reALIZĒ OKUPĀCIJU (kRIMA).

Saskaņa negrib atzīt, ka okupācija Latvijai nodarīja milzīgu morālo un materiālo postu un iznīcināja desmitiem tūkstošus cilvēku genofonda. Bīdsīt krievu skolas vai prasīt divvalodību - tās ikr okupācijas tendences un naida kurināšana.

Etniskās partijas, kā ir Saskaņa un TB/LNNK/VL/NA Latvijā ir jāailiedz kā kaitnieciskas, etniskas, šķeļ Latviju.

Atbildēt

vietējais

27.09.2018. 18:46

»

autoram

Ar Saskaņu viss ir labākajā kārtībā. Tā ir prokremliska staļinistu - rusistu, zagļu un sātanistu banda. Saskaņietim Jurkānam jau nu neklātos to kritizēt


Tā gluži nebūs,kā tu saki!Tas tiešām ir reāls biznesa projekts,kam ar idealoģiju ir tāls,lai neteiktu vairāk,sakars!Paskaties,kas tur balotējas:tas pats Matīss!!! ZZS atšuva,bet ''siltajā'' krēsliņā'' ta sēdēt gribās!!!...tai pat laikā deklarācijā nav uzrādījis īpašumu Duntē...''Iešu,ka es pie Šušika!Būšu latviskais Gars,utt,u.c.,utj.'' Un tak pajēma šamējo!!! Jo,tik tiešām,''latvisko'' uzvārdu trūkst!!!Sūds par sākotnējiem partijas uzstādījumiem! (''Sūds par bitēm,ka tik medus!'') P.S.Cepuri nost A.Rubika priekšā-bija komunists un tāds arī palika savā pārliecībā!!!

Atbildēt

Pēteris

27.09.2018. 13:42

»

Saskaņai - latviešu noma?

SaSkaņa ar latviešu nomu vēlēšanu Ušakova - Putina projektam pierāda...


Šajā viedoklī tās autors daudz ko samelojis, daudz ko nav saprastis, centies veikt kailu primitīvu propagandu. Iznākums ne visai interesants.

Atbildēt

Psihiatrs

27.09.2018. 12:52

Tāds rūgtums jūtams autora slejā. Neviens Jāni šoruden listē neņem.

Atbildēt

joske

27.09.2018. 08:44

Ar ko labākas partijas,kuras pilnas ar padomju okupantu ideologiem un administrātoriem?To,ka viņi ir latvieši,tātad daudz zemākā morālā kategorijā par okupantiem,norāda uz viņu zemo sociālo un politisko atbildības līmeni,kurš pielīdzinams prostitūtu līmenim.Skatoties uz viņu skaistajām frizūram un salto reptīļu skatienu,ir skaidrs,ka tautas iznīcināšana viņu vadībā turpināsies.

Atbildēt

Saskaņai - latviešu noma?

26.09.2018. 22:18

»

es

Kaut kur dziļi sirdī tomēr priecē tas, ka visi ir no bijušies no Saskaņas. Pat Pietiek.com pirmsvēlēšanu trakumā publicē vienu murgojumu pēc otra...


SaSkaņa ar latviešu nomu vēlēšanu Ušakova - Putina projektam pierāda:

Saskaņā nav neviena nopietna kadra, kurš varētu ieņemt valstīsvarīgu amatu;

SaSkaņai nav neviena nopietna darba tautas, nabadzīgākās daļas dzīves uzlabošanai, kā tikai naudas kāršana caur namu apsaimniekošanu;

SaSkaņai nav , patiesi, kā raksta Jānis Jurkāns, sakaņas ideoloģijas'

SaSkaņai nav nevien sociāldemokrātiska darbības parauga'
No SaSakaņas Rīgas domes nav iespējams saņemt nevienu atbalstu, risinājumu, kā tīkai atrakstīšanos;

Viss pārējai taisnība ko raksta Jānis Jurkāns.

SaSkaņa šmauc savus krievus ar Rīgas namu pārvaldnieku un Rīgas satiksmi, ar arodbiedrību LABA, kuri dāļā rīdzinieku naudu politiskiem mērķiem.

Par pensionāru "bezmaksas" braukkšanu tiek iekasēta nauda no pārējiem rīdziniekiem un visas Latvijas, jo pensionāri ar bezmaksas braukšanau patiesi siro pa Rīgu ar un bez vajadzības, sildās tramvajos un trolebusos un ko dara Ušākovs?

Ušakovs uzskaita katru braucienu un stāsta, ka pensionāriem tiek tērēti miljoni bezmaksas braukšanai un šos miljonus paņem no citu rīdzinieku iemaksām un atdod Rīgas Satiksmei.

Te jums ir tā bezmaksas braukšana.

Atbildēt

Bet

26.09.2018. 21:43

Taas nav roziines, taas ir tikai spiras. Lai garso!!!

Atbildēt

es

26.09.2018. 21:40

Kaut kur dziļi sirdī tomēr priecē tas, ka visi ir no bijušies no Saskaņas. Pat Pietiek.com pirmsvēlēšanu trakumā publicē vienu murgojumu pēc otra.
Kur bija šie murgojumi un pats galvenais - REĀLI DARBI pirms vēlēšanu tuvošanās? Varbūt, ja tā saucamās "valdošās partijas" būtu pamēģinājušas kaut ko reālu izdarīt tad, kad bija pie varas un nebija jāuztraucas par savu eksistenci, šobrīd nebūtu jārej uz konkurentiem???

Atbildēt

Lauku pāķis

26.09.2018. 21:27

Suņi rej ,karavāna iet tālāk... Saskaņas elektorātam nav laika lasīt Jurkāna propogandu-viņiem jārukā par ubaga grašiem... Pirms vēlēšanām Jurkāns te kkā nav manīts... nez kurš viņam maksā tos 30 grašus...

Atbildēt

Noticis brīnums

26.09.2018. 19:53

Jurkāns ir labojies jaunajā dzīvē,paldies par rakstu.

Atbildēt

NUNU

26.09.2018. 19:45

Savādi , ka Jurkāns neatceras Ušakova teikto savam elektorātam par valodas referendumu. Viņš tiešā tekstā pateica, ka balsojumam referendumā nav nekādas nozīmes, ja Satversmā noteikta latviešu kā valsts valoda.Satversmi mainīt var tikai , ja par to balso vismaz 67 Saeimas deputāti. Tur Ušakovam taisnība, ka ne jau referendumi spēj mainīt Satversmi.

Atbildēt

latviskās rozīnes

26.09.2018. 19:01

Ušakova elektorāts parasti cītīgi izsvītro.Uz to,ka Ušakovs aizies no partijas vadības var necerēt,ja jau uz katra autobusa ir viņa ģīmis neņemot vērā,ka viņa vārda nav vēlēšanu listē.Izskatās pēc saskaņas izmisuma.Zagt un melot-tas ir viss,ko tādi glumiķi prot.

Atbildēt

Bez liekulības

26.09.2018. 16:40

Absolūta ekonomiskās, administratīvās varas koncentrēšana vienās rokās, demokrātijas apstākļos -nav iespējama.
S, ZZS un LRA līderi ir kolēģi pa pašvaldību līniju.

Atbildēt

U.U.

26.09.2018. 16:28

Jurkāns pats ir neizglītots nelga: inkorporācija nav tas pats, kas okupācija.

Atbildēt

jautaajums

26.09.2018. 15:53

Maz'akais un lielākais ļaunums . abi ir ļaunumi.

Atbildēt

agents

26.09.2018. 15:37

Usakovs ir darbojies ITAR-TASA . Kad slavenajam krievu zurnalistam Pozneram jautaja,.vai sini organizacija vareja stradat , nesadarbojoties ar KGB , Atbilde bija , ka nevareja ...

Atbildēt

NIKNAIS

26.09.2018. 15:25

»

autoram

Ar Saskaņu viss ir labākajā kārtībā. Tā ir prokremliska staļinistu - rusistu, zagļu un sātanistu banda. Saskaņietim Jurkānam jau nu neklātos to kritizēt


Jurkāns tikai konstatē faktus, un diemžēl, vai par laimi, viņam gribi to vai nē ir taisnība. Mēs varam būt atšķirīgi ideoloģijās, un tām nepiekrist, bet mums ir jāatzīst, ka Jurkāns ir bijis viens o tālredzīgākajiem politiķiem, kādi vien LV ir bijuši.

Atbildēt

autoram

26.09.2018. 14:27

Ar Saskaņu viss ir labākajā kārtībā. Tā ir prokremliska staļinistu - rusistu, zagļu un sātanistu banda. Saskaņietim Jurkānam jau nu neklātos to kritizēt.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Mūsu politprostitūciju nedrīkst publiski saukt par politprostitūciju!

FotoLatvijas Žurnālistu asociācija (LŽA) aicina Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisiju reaģēt uz deputāta Aleksandra Kiršteina (Nacionālā apvienība “Visu Latvijai!”–”Tēvzemei un Brīvībai”/LNNK) 25. septembra izteikumiem mikroblogošanas vietnē Twitter. Deputāts, komentējot priekšvēlēšanu debates LTV ēterā, raksta: “Politprostitūta Bērtule, vadot Saeimas kandidātu debates LTV1, visu laiku melo, ka politiķi (domāti NA) grib likvidēt Satversmes Tiesu, noklusējot, ka tā ir jāpārceļ uz Augstāko Tiesu kā Igaunijā, Somijā un Zviedrijā! Pirmskara Latvijā Satversmes jautājumus skatīja AT Senāts!”
Lasīt visu...

12

Kāpēc jums vajadzētu nobalsot par mums - Marksa mūsdienu mazbērniem

FotoLīdz Saeimas vēlēšanām tikai 5 dienas, un, ja vēl turpini izlemt, par kuru politisko spēku atdot savu balsi, piedāvāju 15 iemeslus, kāpēc balsot par 15. sarakstu – Progresīvajiem.
Lasīt visu...

15

Vai "Konservatīvo" sīkpartijā atdzimst nacisms?

FotoŠis jautājums man radās jau pirms diviem gadiem, kad Vācijas kolēģi vērsa uzmanību uz simbolu iespējamu izmantošanu un simboliskajiem tekstiem, ar ko tika rotāti aizsaulē aizgājušās Jutas Strīķes, vienas no Jaunās konservatīvās partijas līderēm, bēru vainagi no viņas partijas biedriem.
Lasīt visu...

21

Nacionālisms, nacisms, fašisms, pozitīvais nacionālisms un citi "ismi"

FotoJums nepatīk garas runas un mani garie raksti, tāpēc šoreiz būs īsāk. Tam, par ko runāšu, ir dažādi nosaukumi, tam daudz ko nepelnīti piedēvē, un tam ir dažādas izpausmes, bet patiesībā runa ir par vienu un to pašu – par patikšanu un nepatikšanu.
Lasīt visu...

21

Tautvaldība ir tautas pārstāvniecība valsts pārvaldes lēmumu pieņemšanai, valsts pārvaldes institūciju veidošanai un lēmumu pieņemšanai

FotoSatversmes 1. nodaļas 2.pants nosaka: “ Latvijas valsts suverēnā vara pieder Latvijas tautai.” Tā jau ir Tautvaldība - Valsts pārvalde, kurā piedalās daudzi sabiedrības locekļi caur/ar savu pārstāvniecību vēlēšanās. Mans viedoklis – ka tas ir galvenais TAUTVALDĪBAS princips, kas realizējams vēlēšanās.
Lasīt visu...

21

“Kapteinis Amerika” aicina taupīt

FotoVadīkļi Vakareiropā brēc par enerģētisko krīzi. S…di, ko ar zaļo dienaskārtību, suicidālām sankcijām un nesaimnieciskumu savārījusi izkurtējusī Eiropas elite, būšot jāizstrebj pārvaldītajām tautām. Latvijas vagari kā parasti skrējuši posta vezumam pa priekšu, tādēļ situācija Dievzemītē ir viena no traģiskākajām ES. Vietējai kliķei par laimi tauta Latvijā ir uz dumpjiem nolēmēta.
Lasīt visu...

3

„Attīstībai/Par” nopirkta publikācija „Delfos”: ja tas mums izdevīgi, mēs izliksimies, ka atbalstām valsts aizsardzības dienestu

FotoNepieciešamība stiprināt Latvijas drošību laikā, kad blakus Eiropā notiek karš, šķiet pašsaprotama. Tamdēļ vietā ir Aizsardzības ministrijas piedāvājums sākt diskusiju par jaunu koncepciju – Valsts aizsardzības dienestu, kura ietvaros Latvijas pilsoņiem radīsies jauni, pavisam konkrēti pienākumi piedalīties valsts aizsardzībā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Esmu balsojis par partijām un politiķiem, kas ir līdzatbildīgi Latvijas izzagšanā, un atkal iešu uz vēlēšanām

Ļoti miglaini atceros savas pirmās vēlēšanas. Es tikko kā biju...

Foto

„Attīstībai/Par” nopirkta publikācija „Delfos”: es nemaz neesmu tāds hameleons un gļēvulis, kā jums izskatās, jo man ir apņēmība

Jūsu balss izšķirs, kas vadīs mūsu valsti. Pirms...

Foto

Logs vai varnešu kolektīvās pašsaglabāšanās instinkts

Mums katram ir izveidojies vai izveidots savs logs, caur kuru mēs uzlūkojam pasauli. Un šie logi mēdz būt ļoti dažādi...

Foto

Jaunzemes rīcība vērtējama kā amata pienākumu, konkrēta rīkojuma vai uzdevuma nepamatota nepildīšana vai novēlota, nolaidīga vai nekvalitatīva pildīšana

Ceturtdien, 15. septembrī finanšu ministrs Jānis Reirs ir izdevis...

Foto

Nedodiet sevi apmuļkot! Sīkumains, bet ļoti bīstams

«Okupāciju noliegt? Manā skatījumā tā ir bijusi. Attaisnot Krievijas prezidenta darbību es netaisos, un tā nav man simpātiska. Neskatos...

Foto

Paskaidrojumi Plešam: nav labi, ja nepatiesu informāciju apzināti izplata tik augsta valsts amatpersona kā vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs

[1] 2022. gada 25. augustā Daugavpils...

Foto

Inflācijas krīze – laiks, kad mērķtiecīgi izvēlēties Latvijas uzturproduktus

„Rudentiņis – bagāts vīrs,” septembrī, vācot ražu vai gādājot krājumus ziemai, teica mūsu senči. Septembris mūsdienās ir...

Foto

Kariņam aste kājstarpē - "Vienotības" premjers izrādījies Putina skolnieks

Jau vairākus mēnešus virkne mediju aicina ministru prezidentu Krišjāni Kariņu piedalīties raidījumos, kuros bija iecerēts iztirzāt premjera...

Foto

Politikā man kopā ar Pavļutu pie siles tikt neizdevās, tagad izmēģināšu „dzimumu līdztiesības” tēmu

"Dzimumu līdztiesība?! Mums taču ar to viss kārtībā!" ir biežākā reakcija, kad...

Foto

Tikai nesmejieties, kad es jums mēģināšu iestāstīt, ka Latvijas valsts šajos četros gados ir kļuvusi drošāka un stiprāka

13. Saeima ierakstīs Latvijas valsts politiskajā vēsturē vismaz trīs...

Foto

1. oktobra mājsēdes organizatori

Piežmiegusi CVK naudu Saeimas vēlēšanu popularizēšanai, kliķe atklāti aicināt uz boikotu tomēr neuzdrošinās. Taču izskatās, ka varneši nudien ir nobijušies no ļaužu...

Foto

Subjektīvs Saeimas deputātu kandidātu sarakstu apskats

Pirms kāda laika aicināju iet uz vēlēšanām un balsot kaut par pašu lielāko “dunduku”, tikai pret varas partijām. Pie viena...

Foto

LPSR 2.0 kūrē reliģiju

Levits, kas identificē sevi kā latvieti, sadarbībā ar valdošās koalīcijas tieslietu ministru (lasi – boļševiku komisāru) Bordānu ir iesniedzis likumprojektu, lai mainītu...

Foto

Vēlēšanas: piedalīties vai ignorēt?

Pēc vairāku lasītāju lūguma mēģināšu “izvilkt esenci” un īsi pamatot savu jau vairākkārt pausto viedokli par “vēlēšanām” mūsdienu Latvijā un to lomu...

Foto

Dzīvnieku aizsardzības organizācijas nosoda bezatbildīgo aicinājumu doties meklēt un fotografēt lāčus

Dzīvnieku aizsardzības organizācijas nosoda nepārdomāto un provokatīvo publiskajā telpā izskanējušo Latvijas Nacionālā dabas muzeja iniciatīvu,...

Foto

Elektrizētā priekšvēlēšanu kampaņa

Par Dievzemītes “reņģēdāju” nežēlīgu dīrāšanu 2007.—2010. gada finanšu krīzes laikā Valdis Dombrovskis (JV) ticis pie amata Eiropas Komisijā. Toreiz pat starptautiskie naudas dūži...

Foto

Jehovas liecinieki atsāk apmeklēt cilvēkus viņu dzīvesvietās

Pēc divarpus gadu pārtraukuma no 1. septembra Jehovas liecinieki visā pasaulē, arī Latvijā, atsāks to savas darbības aspektu, kas...

Foto

Uzņēmuma pāreja – jaunā VID granāta

Nu jau ar zināmu regularitāti līdz mums nonāk lietas, kur Valsts ieņēmumu dienests (VID) apgalvo, ka ir notikusi uzņēmuma vai tā...