Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

egils l

04.10.2018. 18:18

Kad biorobots Ušaks CILVĒKUS mēģināja iedalīt SUGĀS !

https://www.failiem.lv/u/eqwesg5f

Atbildēt

cilvēks

04.10.2018. 12:55

Paldies,Jurkānam! Ļoti koncentrēti Tu izgaismoji "Saskaņas"būtību.

Atbildēt

K

03.10.2018. 01:36

Atceros kā šis pretīgais pajolis ar savu aizokeāna vīnu dzerāju uzdzīvoja, kad bija pie šprices tikuši! Ko labu abi deva Latvijai? Neko! Niecības!

Atbildēt

rasa

02.10.2018. 13:37

Pirms kāda laika televīzija Wiasat history raidījumā parādīja visvareno Nilu Ušakovu kā vienu no diviem Eiropas diktatoriem.Biju pārsteigta,jo domāju,ka es viena klusībā uzskatu Ušakova darbību par nepieņemamu mūsu sabiedrības normu.Negribētu ticēt,ka būs tik daudz infantilu(atvainojiet,ja kādu esmu apvainojusi)Latvijas iedzīvotāju,kuri atbalstīs bēdīgi slaveno Saskaņu.

Atbildēt

nu ja ka staaveja pie komunjagu shuupulja

29.09.2018. 22:01

»

Jo

pats stāvēja pie jaundzimušās Saskaņas šūpuļa.Tad kāda ir tā zaudētā idealoģija


un tagad ruugti raud,ka izshkjaidiijas vinja sapnji,bl...sudu centraa.Ak,tu nerazha,jaanit.Tadi politikie prostitutas ir ljoti daudz Latvijaa,ne tu vienigais maita,kam gribaas to zvaizni pieree atklaati valkaat.Apalsh nelietis bez smadzenem.

Atbildēt

politiskaa zhurka

29.09.2018. 21:57

un vecs diedelnieks ir Jonjeits Jurkaans. Uz vecumu daudzi grib bet nevar..ta ari shim vacajam dzekam: gribeeshana ziimeties vel ir,bet no raksta sanacis viens shkidrs pljuutijums. Pilnigs seshnieks esi Jonjeit,100% -tigs padla.

Atbildēt

kādu "oligarhu norietu"?

29.09.2018. 13:59

»

Tu, mēslu vabole, melo

Zatlers ir izcils politiķis, valstsvīrs, gudrs, kaut labvēlīgi panaivs kā visi intiliģenti...


Miljonāru saraksta pašā augšā dižojas "Skonto būve", Binders, ABLV un Rietumu banku īpašnieki, valsts pasūtījumu monopolisti, uzturēšanās atļauju tirgotāji un naudas mazgātāji, kuri ir īstie oligarhi, kam ir savas kabatas partijas: SC un Vienotība un MZL (masu zombēšanas)un vesela armija pērkamo žurnaļjugu, kas baro plānprātiņus ar ieskābušo "Rīdzenes sarunu" zupu.

Atbildēt

Zatlers

29.09.2018. 13:26

»

Tu, mēslu vabole, melo

Zatlers ir izcils politiķis, valstsvīrs, gudrs, kaut labvēlīgi panaivs kā visi intiliģenti...


netīrā krievu kazarmā taisītais deģenerāt, vilka SC valdībā un ja ne Olšteina sirdsapziņas sešinieks, tas prokremliskais izdzimtenis būtu nolaidis latviešu valsti kanalizācijā.

Atbildēt

Tu, mēslu vabole, melo

29.09.2018. 12:28

»

to maukas bērns

Vai tad tev, izdzimteni, nebija prieka pilnas bikses, kas Zatlers ar Ušakovu taisīja valsts apvērsumu


Zatlers ir izcils politiķis, valstsvīrs, gudrs, kaut labvēlīgi panaivs kā visi intiliģenti.

Kur tad izpaudās apvērsums - tu, NA maukas padibene (atvaino, dots pret dotu).

ZATLERS REALIZĒJA OLIGARHU NORIETU UN SATRAKOJĀS DAUDZI NAUDAS PABIRAS, kuri no viņiem saņēma sīknaudas honorārus, un te Zatlers patraucēja un viņu pasludināja par pasaules ļaunāko latvieti.

Lūk, joprojām valda nauda un alkatība un čekistiski - komunistiskās partijas - lemberģiāde (ZZS), rašnaciāde TB/LNNK.NA) un ušaķiāde (SaSkaņa) - visi trīs rīkojas sakaņoti un vienoti, pa slepeno, kā izskatās no balsojumiem.

Balsojiet par viņiem un jums tiks dotas kapeikas un čekistiskais ceļš attiecību kārtošanai valstī - "jo sliktāk, jo labāk", kar šo partiju "STABILITĀTE" - nauda, kjorupcija un tautai pabiras.

Atbildēt

to maukas bērns

28.09.2018. 19:23

»

Nost nacionālo Saskaņu un NA

Jņis Jurkāns ļoti laicīgi atgādina, kas ir kas. Saskaņa ir Ne -Saskaņa, tā neatbilsts nosaukumam, pie tam tai nav ne smakas no sociāldemokrātijas...


Vai tad tev, izdzimteni, nebija prieka pilnas bikses, kas Zatlers ar Ušakovu taisīja valsts apvērsumu?

Atbildēt

NLO

28.09.2018. 18:57

Pats par sevi referendums bija likumīgs, jo tas notika likumdošanas par referndumiem ietvaros. Un tajā pārliecinošu uzvaru guva atbalsts latviešu kā valsts valodai. Tātad - beigta balle. Cik ilgi par to var kladzināt. Vieni bija tiesīgi izvirzīt šo prasību (savāca vajadzīgos parakstus), otri to noraidīt. Viss. Par Ušakovu - latviešiem atliek vien skaust, ka neveidojas tādas partijas un pārliecinoši līderi, kas spētu ilgāku laiku palikt politikas apritē. Vienus nograuž, citi paši kompromitējas. Jābūt ļoti glumiem (kā "zemnieki", piemēram,), lai kas sanāktu.

Atbildēt

Nost nacionālo Saskaņu un NA

27.09.2018. 23:02

»

joske

Ar ko labākas partijas,kuras pilnas ar padomju okupantu ideologiem un administrātoriem?To,ka viņi ir latvieši,tātad daudz zemākā morālā kategorijā par okupantiem,norāda uz viņu zemo sociālo un politisko atbildības līmeni,kurš pielīdzinams prostitūtu līmenim.Skatoties uz viņu skaistajām frizūram un salto...


Jņis Jurkāns ļoti laicīgi atgādina, kas ir kas. Saskaņa ir Ne -Saskaņa, tā neatbilsts nosaukumam, pie tam tai nav ne smakas no sociāldemokrātijas.

Tā kā lienošā psihiatrija - bīda krievu valodu, ko okupācijas tendencēs izmanto kā okupācijas ieroci, kaut valodai nav ne vainas. To nekaunīgi pārvērš par ieroci un ar to naido tautas un pat reALIZĒ OKUPĀCIJU (kRIMA).

Saskaņa negrib atzīt, ka okupācija Latvijai nodarīja milzīgu morālo un materiālo postu un iznīcināja desmitiem tūkstošus cilvēku genofonda. Bīdsīt krievu skolas vai prasīt divvalodību - tās ikr okupācijas tendences un naida kurināšana.

Etniskās partijas, kā ir Saskaņa un TB/LNNK/VL/NA Latvijā ir jāailiedz kā kaitnieciskas, etniskas, šķeļ Latviju.

Atbildēt

vietējais

27.09.2018. 18:46

»

autoram

Ar Saskaņu viss ir labākajā kārtībā. Tā ir prokremliska staļinistu - rusistu, zagļu un sātanistu banda. Saskaņietim Jurkānam jau nu neklātos to kritizēt


Tā gluži nebūs,kā tu saki!Tas tiešām ir reāls biznesa projekts,kam ar idealoģiju ir tāls,lai neteiktu vairāk,sakars!Paskaties,kas tur balotējas:tas pats Matīss!!! ZZS atšuva,bet ''siltajā'' krēsliņā'' ta sēdēt gribās!!!...tai pat laikā deklarācijā nav uzrādījis īpašumu Duntē...''Iešu,ka es pie Šušika!Būšu latviskais Gars,utt,u.c.,utj.'' Un tak pajēma šamējo!!! Jo,tik tiešām,''latvisko'' uzvārdu trūkst!!!Sūds par sākotnējiem partijas uzstādījumiem! (''Sūds par bitēm,ka tik medus!'') P.S.Cepuri nost A.Rubika priekšā-bija komunists un tāds arī palika savā pārliecībā!!!

Atbildēt

Pēteris

27.09.2018. 13:42

»

Saskaņai - latviešu noma?

SaSkaņa ar latviešu nomu vēlēšanu Ušakova - Putina projektam pierāda...


Šajā viedoklī tās autors daudz ko samelojis, daudz ko nav saprastis, centies veikt kailu primitīvu propagandu. Iznākums ne visai interesants.

Atbildēt

Psihiatrs

27.09.2018. 12:52

Tāds rūgtums jūtams autora slejā. Neviens Jāni šoruden listē neņem.

Atbildēt

joske

27.09.2018. 08:44

Ar ko labākas partijas,kuras pilnas ar padomju okupantu ideologiem un administrātoriem?To,ka viņi ir latvieši,tātad daudz zemākā morālā kategorijā par okupantiem,norāda uz viņu zemo sociālo un politisko atbildības līmeni,kurš pielīdzinams prostitūtu līmenim.Skatoties uz viņu skaistajām frizūram un salto reptīļu skatienu,ir skaidrs,ka tautas iznīcināšana viņu vadībā turpināsies.

Atbildēt

Saskaņai - latviešu noma?

26.09.2018. 22:18

»

es

Kaut kur dziļi sirdī tomēr priecē tas, ka visi ir no bijušies no Saskaņas. Pat Pietiek.com pirmsvēlēšanu trakumā publicē vienu murgojumu pēc otra...


SaSkaņa ar latviešu nomu vēlēšanu Ušakova - Putina projektam pierāda:

Saskaņā nav neviena nopietna kadra, kurš varētu ieņemt valstīsvarīgu amatu;

SaSkaņai nav neviena nopietna darba tautas, nabadzīgākās daļas dzīves uzlabošanai, kā tikai naudas kāršana caur namu apsaimniekošanu;

SaSkaņai nav , patiesi, kā raksta Jānis Jurkāns, sakaņas ideoloģijas'

SaSkaņai nav nevien sociāldemokrātiska darbības parauga'
No SaSakaņas Rīgas domes nav iespējams saņemt nevienu atbalstu, risinājumu, kā tīkai atrakstīšanos;

Viss pārējai taisnība ko raksta Jānis Jurkāns.

SaSkaņa šmauc savus krievus ar Rīgas namu pārvaldnieku un Rīgas satiksmi, ar arodbiedrību LABA, kuri dāļā rīdzinieku naudu politiskiem mērķiem.

Par pensionāru "bezmaksas" braukkšanu tiek iekasēta nauda no pārējiem rīdziniekiem un visas Latvijas, jo pensionāri ar bezmaksas braukšanau patiesi siro pa Rīgu ar un bez vajadzības, sildās tramvajos un trolebusos un ko dara Ušākovs?

Ušakovs uzskaita katru braucienu un stāsta, ka pensionāriem tiek tērēti miljoni bezmaksas braukšanai un šos miljonus paņem no citu rīdzinieku iemaksām un atdod Rīgas Satiksmei.

Te jums ir tā bezmaksas braukšana.

Atbildēt

Bet

26.09.2018. 21:43

Taas nav roziines, taas ir tikai spiras. Lai garso!!!

Atbildēt

es

26.09.2018. 21:40

Kaut kur dziļi sirdī tomēr priecē tas, ka visi ir no bijušies no Saskaņas. Pat Pietiek.com pirmsvēlēšanu trakumā publicē vienu murgojumu pēc otra.
Kur bija šie murgojumi un pats galvenais - REĀLI DARBI pirms vēlēšanu tuvošanās? Varbūt, ja tā saucamās "valdošās partijas" būtu pamēģinājušas kaut ko reālu izdarīt tad, kad bija pie varas un nebija jāuztraucas par savu eksistenci, šobrīd nebūtu jārej uz konkurentiem???

Atbildēt

Lauku pāķis

26.09.2018. 21:27

Suņi rej ,karavāna iet tālāk... Saskaņas elektorātam nav laika lasīt Jurkāna propogandu-viņiem jārukā par ubaga grašiem... Pirms vēlēšanām Jurkāns te kkā nav manīts... nez kurš viņam maksā tos 30 grašus...

Atbildēt

Noticis brīnums

26.09.2018. 19:53

Jurkāns ir labojies jaunajā dzīvē,paldies par rakstu.

Atbildēt

NUNU

26.09.2018. 19:45

Savādi , ka Jurkāns neatceras Ušakova teikto savam elektorātam par valodas referendumu. Viņš tiešā tekstā pateica, ka balsojumam referendumā nav nekādas nozīmes, ja Satversmā noteikta latviešu kā valsts valoda.Satversmi mainīt var tikai , ja par to balso vismaz 67 Saeimas deputāti. Tur Ušakovam taisnība, ka ne jau referendumi spēj mainīt Satversmi.

Atbildēt

latviskās rozīnes

26.09.2018. 19:01

Ušakova elektorāts parasti cītīgi izsvītro.Uz to,ka Ušakovs aizies no partijas vadības var necerēt,ja jau uz katra autobusa ir viņa ģīmis neņemot vērā,ka viņa vārda nav vēlēšanu listē.Izskatās pēc saskaņas izmisuma.Zagt un melot-tas ir viss,ko tādi glumiķi prot.

Atbildēt

Bez liekulības

26.09.2018. 16:40

Absolūta ekonomiskās, administratīvās varas koncentrēšana vienās rokās, demokrātijas apstākļos -nav iespējama.
S, ZZS un LRA līderi ir kolēģi pa pašvaldību līniju.

Atbildēt

U.U.

26.09.2018. 16:28

Jurkāns pats ir neizglītots nelga: inkorporācija nav tas pats, kas okupācija.

Atbildēt

jautaajums

26.09.2018. 15:53

Maz'akais un lielākais ļaunums . abi ir ļaunumi.

Atbildēt

agents

26.09.2018. 15:37

Usakovs ir darbojies ITAR-TASA . Kad slavenajam krievu zurnalistam Pozneram jautaja,.vai sini organizacija vareja stradat , nesadarbojoties ar KGB , Atbilde bija , ka nevareja ...

Atbildēt

NIKNAIS

26.09.2018. 15:25

»

autoram

Ar Saskaņu viss ir labākajā kārtībā. Tā ir prokremliska staļinistu - rusistu, zagļu un sātanistu banda. Saskaņietim Jurkānam jau nu neklātos to kritizēt


Jurkāns tikai konstatē faktus, un diemžēl, vai par laimi, viņam gribi to vai nē ir taisnība. Mēs varam būt atšķirīgi ideoloģijās, un tām nepiekrist, bet mums ir jāatzīst, ka Jurkāns ir bijis viens o tālredzīgākajiem politiķiem, kādi vien LV ir bijuši.

Atbildēt

autoram

26.09.2018. 14:27

Ar Saskaņu viss ir labākajā kārtībā. Tā ir prokremliska staļinistu - rusistu, zagļu un sātanistu banda. Saskaņietim Jurkānam jau nu neklātos to kritizēt.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

13

Valdība plāno pieņemt ar nejēdzībām pārpilnas dzīvnieku labturības prasības

FotoŠajās dienās Ministru kabinets pieņem noteikumus „Dzīvnieku labturības prasības dzīvnieku patversmēs un dzīvnieku viesnīcās”. Nosaukšu tikai lielākās projektā iestrādājamās nejēdzības.
Lasīt visu...

21

Tas apdraudēs dzīvības

FotoVeselības ministrijas tuvākajā laikā plānotā slimnīcu līmeņu pārskatīšana var būtiski samazināt ārstniecības pakalpojumu pieejamību reģionu iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

8

Aicinu nepakļauties šauras personu grupas spiedienam un balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Madonas novadā

FotoKā Varakļānu novada iedzīvotājs un viens no lielākajiem novada uzņēmējiem vēršos pie Jums saistībā ar Administratīvi teritoriālās reformas (ATR) likumprojekta pieņemšanas gaitā Saeimā izvērsto dezinformācijas kampaņu, kurā esat tikuši aicināti balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Rēzeknes novadā, nevis Madonas novadā.
Lasīt visu...

12

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums

FotoViss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums. Un Jums un mums tam ir jāpieliek punkts. Jūs neesat idioti vai mazi bērni, kam kāda Viņķele vai Kariņš noteiks, kā Jums rūpēties par Jūsu veselību. Viņi Jums nenoteiks, vai satikt omi un taisīt dzimšanas dienas ballīti ir slikti.
Lasīt visu...

12

Troļļi

FotoTroļļošana - tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos kolektīvos. Baumošana un nepatiesību izplatīšana par kādu vai kādiem ir troļļošanas pirmsākums.
Lasīt visu...

21

Vai Latvija izmantos vai izniekos jaunas biznesa iespējas post-COVID pasaulē?

FotoSavulaik vēl jaunā un naivā Latvija sapņoja kļūt par banku paradīzi – “tuvāk par Šveici”. Par banku paradīzi tā netapa, drīzāk – par banku likvidatoru paradīzi. Sekoja sapnis par “tiltu starp Austrumiem un Rietumiem”, kas arī palicis neizsapņots. Vīzija par miljoniem Rīgas šprotu visā Krievijā palojošajās Latvijas piena upēs pamanījās izplēnēt ne vienreiz vien, neraugoties uz Latvijas uzņēmumu spītīgo vēlmi pēc katras krīzes tirgū atgriezties no jauna.
Lasīt visu...

6

Pieprasu pārtraukt pārkāpt Satversmi un Saeimas Kārtības rulli: vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei

FotoSaskaņā ar Satversmes 15.pantu "Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu dēļ tā var sanākt citā vietā". Satversmes 22.pantā ir noteikts, ka "Saeimas sēdes ir atklātas".
Lasīt visu...

3

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

FotoEiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats svarīgākais šajā ziņā ir tas, ka ES valstis tomēr ir gatavas vienoties un mēģināt pārvarēt šo krīzi kopā.
Lasīt visu...

12

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

FotoSaeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir pretēji Satversmes 15.pantam! Tur rakstīts - Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu dēļ tā var sanākt citā vietā. Kur notiks sēde? Maskavā, Vašingtonā, Ipiķos, Briselē? Kur? Kādi ir ārkārtīgie apstākļi?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Tiek pārkāptas kaucošo motoru trokšņa ietekmes zonā dzīvojošo iedzīvotāju Satversmē noteiktās cilvēktiesības

Ne tikai jaunā koronavīrusa izraisītā slimība Covid-19 veicina nāves gadījumus, bet arī „...69 000 cilvēku...

Foto

Latvijā ir padevīga tauta, kas lieto vārdus, kuri "negriež" ausīs nevienam, un bāž galvu smiltīs

Mums Latvijā ir bijuši visvisādi "laiki". Vieni no senākajiem bija "vācu...

Foto

Izlaidums pandēmijas laikā: neviens tiesību akts neparedz vecāku tiesības piedalīties sava bērna izlaidumā

Tiesībsargs aicina IZM izstrādāt vadlīnijas par izglītības iestāžu izlaiduma pasākuma organizēšanu, ievērojot Covid-19...

Foto

Kad TAS beigsies?

Ārkārtas stāvokļa ieviešana ir ļoti būtisks solis, jo ietekmē visus valsts iedzīvotājus. Ņemot to vērā, būtu tikai normāli, ja valdība mūs informētu, kādiem...

Foto

Bondara situācijā būtu jāatkāpjas jebkuram

Progresīvie uzskata, ka pēc trešās instances nelabvēlīgā sprieduma maksātnespējīgās Latvijas Krājbankas lietā Mārtiņam Bondaram ir jāatkāpjas no Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas priekšsēdētāja...

Foto

Kāpēc mūs uzskata par idiotiem?

Izskaidrojiet man. Es tiešām nesaprotu. 1. Epidemiologs (infektologs) Uga Dumpis neuzskata, ka visiem publiskās vietās obligāti sejas maskas būtu jānēsā. Un...

Foto

Aicinu mūsu gejus: jo vairāk palīdzēsiet aizsargāt daudzbērnu mammu un tēti, jo mazāk jums nāksies izmantot retoriku - mūs diskriminē

Ugunsdzēsēju un glābēju diena. Apsveicu! Taču...

Foto

Žurka Sparāns, JKP, Lembergs, valsts noslēpums un izzagšana, Kalnozola uzstājība, Pelēkie spēki un Tautas vara

Liels paldies M.Kučinska, J.Maizīša un N.Mežvieta kungiem, ka esat izķēruši žurku,...

Foto

Viendzimuma pāru kopdzīves regulējuma tiesībpolitiskā problemātika (pilnā versija, bez cenzūras)

2014. gada nogalē Latvijas juristu, politiķu un sabiedrisko darbinieku aprindās arvien biežāk sāka skanēt viendzimuma attiecību...

Foto

Kamēr pasaule cīnās pret netīriem miljardiem, tikmēr mums ir tikai “otkati” un nodokļu nemaksātāji

Cīņai pret nelegālās naudas legalizāciju pēdējo gadu laikā pasaulē pievērsta pastiprināta uzmanība....

Foto

Valsts naudu nedrīkst ieguldīt tur, kur nebūs pietiekamas atdeves

Igaunija, Latvija un Lietuva ir izveidojušas "mazo Šengenas" telpu Eiropā – telpu bez iekšējām robežām. No šodienas...

Foto

“Izdzīt četrgadīgu bērnu no tiesas zāles”: ieraksts no tiesas sēdes

Koronavīrusa pašizolācijas un attālinātā darba laikā bez ierobežojumiem turpinās Aivara Lemberga tiesāšana, kura norisinās pietiekami lielā...

Foto

Kāpēc jums jātic, ka mēs visu izdarījām ļoti laikus un ļoti labi, bet pie visa vainīgi tikai apstākļi

Ņemot vērā publiski izskanējušo informāciju, kas radījusi šaubas...

Foto

Vienkārši par sarežģīto: tikai tautiska, suverēna, pēc nacionālisma principiem veidota valsts var būt par pamatu īstas demokrātijas pastāvēšanai

Reizēm mēs pārāk sarežģīti runājam par vienkāršām lietām....

Foto

Par 2. Pasaules karu, 9. maiju, Latviju, latviešiem, krieviem un vēl šo to

Šodien ir divas aktualitātes - pasaules tautu celšanās cīņā pret "kovida" mega afēru,...

Foto

Kopā ar kinologiem un hipologiem mēs 9. maijā lieliski pastrādājām

“Ministru kabineta izdotais rīkojums par ārkārtējās situācijas izsludināšanu neierobežo cilvēku tiesības individuāli apmeklēt jebkuru piemiņas vietu,...

Foto

Pārdomas par Covid - 19 afēru un ne tikai...

Mani draugi un tuvinieki var liecināt, ka sākotnēji, kad vēl nebija pietiekami daudz informācijas, es pret jauno...

Foto

Nepazaudēt Latvijas ekonomikas kodolu

COVID-19 krīze pasaules ekonomikā ienesusi krietnu devu nenoteiktības, sašūpojusi ierastās piegāžu ķēdes un patēriņa tirgus. Atsaukšos uz Alberta Einšteina teikto: “Kad tiek...

Foto

Bērniem invalīdiem nav naudas, 250 tūkstoši PR pakalpojumiem "APar" kampaņas veidotāja sievai gan ir

Tātad. C19 kļūst ļoti bīstams pēc 24.00, tad visam būs jābūt ciet....

Foto

Kurš normāls cilvēks dzird Dieva balsi un uzklausa aicinājumu glābt dzimteni no okupantiem?

Šorīt pa radio skanēja raidījums, kurā tika uzskaitītas visas iespējamās Žannas d'Arkas psihiskās...

Foto

Kam nāk smiekli, var pasmieties, bet šī ir mana prognoze par tuvāko nākotni

Kādreiz es izklaidējos ar troļļu kaitināšanu vienā no lielākajiem ziņu portāliem Latvijā. It...

Foto

Teorijā Latvija ir brīva valsts, praksē tā nav

Man nav nekādas saistības ar aktīvistiem, kas tika aizturēti pie Brīvības pieminekļa. Man nav skaidri šo cilvēku motīvi....

Foto

Koku ciršana Ziepniekkalnā ir ķecerīga rīcība: vēstule Rīgas Grebenščikova vecticībnieku draudzei

Daudziem Ziepniekkalnā viens no sāpīgākajiem notikumiem ir atļauja masveidā nocirst kokus, cik lasāms presē –...

Foto

Aicinu atcerēties, cik daudz pacietības ir mūsu tautā

Tautas vēsturiskajā likteņgaitā ir brīži, kuros summējas pašas būtiskākās, eksistenciālākās izvēles. Tad lemtais un paveiktais uz ilgiem laikiem...

Foto

Ko mums nozīmē 4. maijs?

Precīzākā un īsākā atbilde uz šo jautājumu iekodēta pašā svētku nosaukumā – "Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas diena". Tāds formulējums valsts kalendārā...

Foto

Vai tiešām vajag, par nākotni nedomājot, atteikties no dzelzceļa elektrifikācijas?

Rakstu saistībā ar savu reālu sirdssāpi par valdības publiskoto informācija, ka ekonomiku sildīs ar 75 miljoniem...

Foto

Vienotā likteņkopībā un vienotā gribā pašnoteicās visa latviešu nācija

Mīļie draugi! Demokrāti! Sirsnīgi jūs visus sveicu šodien mūsu demokrātijas pirmā gadsimta svētkos! Šodien aprit tieši gadsimts,...

Foto

Kur Latvijas valstij ņemt naudu? No cilvēkiem, kuriem tā ir?

Mūsu valsts ir nabadzīga, jo tajā piekopj atņemšanas un represiju politiku. Uz šīm pārdomām mani pamudināja...

Foto

Kā krīzē klājas vienkāršajai tautai, un cik taisnīgi mūsu valdības aparāts palīdz cilvēkiem pārvarēt krīzi

Dīkstāves pabalstus atsaka nodokļu nemaksātājiem? Prēmijas maksā visiem par papildu darbu...

Foto

Man kā Saeimas loceklim ir nodarīts pāri

Latvijas Republika ir neatkarīga demokrātiska republika, kurā Latvijas valsts suverēnā vara pieder Latvijas tautai, kura vispārīgās, vienlīdzīgās, tiešās, aizklātās...

Foto

Pasaka par loģiskās domāšanas attīstību

Pasakās, kuras paredzētas bērniem, labais vienmēr uzvar ļauno. Loģiskās domāšanas vidē izaugušais bērns kļūst par pieaugušo, kuram ir prasība, lai pareizais...

Foto

Krīze – iespēja drosmīgiem lēmumiem

Kā jau katra krīze, tā ir ne tikai lielāka vai mazāka ķibele, bet arī zināmā mērā iespēja. Šoreiz manas pārdomas par...

Foto

Ekonomiskais vīruss

Ekonomikas izaugsmes bremzēšana, darbaspēka trūkums, algu lielāka izaugsme par darba ražīgumu - tie bija daži no jaunas ekonomiskās krīzes vēstnešiem, ko uzņēmēji un ekonomisti...

Foto

Dabas aizsardzības sistēmas reforma ir aizsegs nezaļu lobistu atbalstam

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības (VARAM) ministra Jura Pūces (A/PAR) steidzīgās reformas valstī izsludinātās ārkārtas situācijas laikā,...

Foto

Valdība, attopies

Neesmu nekāds profesors, esmu parasta "skrūvīte", kas strādā valsts pārvaldē un dzīvo no algas līdz algai. Bet vēlos padalīties ar dažām pārdomām par šodienas...

Foto

Vai var uzticēties Aigaram Strupišam kā Augstākās tiesas priekšsēdētāja amata kandidātam

Nododu publicēšanai pēdējos safabricēto disciplinārlietu tiesnešu disciplinārtiesas safabricētos lēmumus, no kuriem redzams, kā vienā gadījumā...

Foto

BVKB ietaupīja vairāk nekā 50%, uzstādot GPS, - paraksties par likumdošanas iniciatīvu

Būvniecības valsts kontroles birojs (BVKB) 2018. gada sākumā lietoja 16 automašīnas un mēnesī patērēja 1600...

Foto

Kad Viņķele ļurina tukšu kā zariņu govs par savām orbītām

Noskatieties vēlreiz uzmanīgi Facebook publicēto video ar Viņķeli! Viņa vairākkārt saka, ka ministrijas ierēdņi no janvāra strādā “pastiprinātā...

Foto

Miljons eiro, lai korumpētu presi

Informācijas nozari ir būtiski skārusi Covid-19 krīze. Laikā, kad cilvēki paliek mājās, drukātās preses pārdošanas apjomi neglābjami samazinās. Lai ierobežotu epidēmiju,...

Foto

No kā vajadzētu mācīties mūsu politiķiem un ierēdņiem

“Unikāli! Tā kā Valkā mazturīgos, trūcīgos un daudzbērnu ģimeņu bērnus sākām ēdināt pirms MK noteikumiem, Izglītības un zinātnes...

Foto

Tas jaunais laiks, kas šalkās trīs... Pārdomas par zināmo nezināmajā

Dārgo lasītāj, ja vēlies viedokli par mūsu valdības pareizo/nepareizo rīcību epidēmijas laikā, infekcijas izplatības datu patiesumu/nepatiesumu...

Foto

Iebilstam pret Kalnciema kvartāla izpostīšanu

Rīgas domes Apstādījumu saglabāšanas komisijai, Rīgas pilsētas būvvaldei, RD Satiksmes departamentam no Āgenskalna iedzīvotājiem: lūdzam nelikvidēt kokus Āgenskalnā un rūpēties par...

Foto

Kas ir mana Galileja?

Dārgie brāļi un māsas Kristū. Jūdiem bija paraža pēc apbedīšanas vēl trīs dienas apciemot kapu, lai pārliecinātos, ka aizgājējs patiešām ir miris;...

Foto

Covid-19 pandēmijas aizsegā notiek mēģinājums iznīcināt iepakojuma depozīta sistēmu

Depozīta sistēma ir ražotāju atbildības sistēma – tas ir veids, kādā ražotāji nodrošina tiem uzlikto pienākumu izpildi...

Foto

Šis piebremzētais laiks un īpatnējās Lieldienas būs jauna, vienojoša pieredze mūsu likteņkopībā un iespēja apzināties garīgo brīvtelpu

Mīļie Latvijas cilvēki! Ir Lieldienu laiks. Mēs to sagaidām...