Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Vienígi

28.07.2019. 11:14

»

fui!

Kas tā "lūksna" tāda ir


latviešu zemisks mērglis var priecāties par tehnisku kļūdu!

Atbildēt

Brokastotājs

28.07.2019. 07:37

Pēc brokastīm ēdiens vēderā optimāli strukturējās bez komplikācijām, un Levits paguva referātā iespraust vēl vairākas konceptuālās tēzes: “Cilvēka dzīves kvalitāte sevī neapšaubāmi ietver arī piederību, iesaisti savā sabiedrībā, savā vidē”; “Latviešu valoda, kultūra, vēstures un pasaules izpratne nepieder tikai latviešiem”; “Katra cilvēka brīvības robežas nosaka vienīgi citu cilvēku brīvība”; “Brīvība – tas ir cilvēka dabiskais stāvoklis. Tas ir stāvoklis, kurā mēs varam izvēlēties starp alternatīvām”. Uz tribīnes Levitu uzlaida 11.20. Konferences dalībniekus vispirms iepazīstināja ar Levita cilvēcisko un profesionālo portretu. Par kavēšanos Levits nedusmojās. Viņš gudri savilka seju un kāri klausījās saldos vārdus “valstsvīrs”, “nācijas tēvs”, “pravietis”, “otrs Kārlis Ulmanis”. Pēc vārdiem “nācijas tēvs” konferences dalībnieki, kājās stāvot vētraini aplaudēja. Kāda sieviete divas reizes spiedzoši nokliedzās “Brāvo, mūsu prezidents!”.

Atbildēt

Artur, neapkauno valsti

28.07.2019. 01:44

»

A.P.

Izdevumā "Latvijas armija" viena fotogrāfija stāsta par "nācijas tēva" ēšanu. Labi, ka Levitam nevajadzēja sēsties pie brokastu bezmaksas galda: "Levita dzīvē lielākais ienaidnieks bija kontinentālās brokastis. No tām viņš vairījās daudz paniskāk nekā no iespējas visu mūžu veģetēt bez izglītota, gudra...


Artur, neaizskar Valsts prezidentu. Viņu aizskarot tu pazemo valsti. Klaigāt varēji pirms prezidenta ievēlēšanas, bet ne tagad.
Egils Levits nav ne sveštautietis, ne nosodāms. Viņš vienmēr ir stāvējis un kritis par Latviju, to atzinis kā savu valsti, godam tai kalpojis.
Ar tādiem paņēmieniem mēs nomelnojam savas izcilākās valsts amatpersonas, personības.
Par tautību - mums vai katram ģēnos ir svešas tautas ģēni, Latvijā "tīrie latvieši" ir tikai čekistu kadri, kadri, kuri uzdodas, ka viņi ir īstie, bet pārējie nav īsti. Un kas ir latvietis vispār, tu zini? Protams Juris Bojārs ir visizcilākais latvietis, izcilākais
Latvijas zinātnieks, godavīrs, tādēļ viņu "īstie latvieši" nozākāja un lamāja par čekistu, jo pabijis čekista amatā. "Īstie latvieši" ir čekistu pabiras, tādēļ viņi sevi izceļ, citus nozākājot. Tas ir čekistu paņēmiens.

Atbildēt

Patriotiskais gars

27.07.2019. 15:58

Nav ko gausties un vaidot-vaimanāt,par vadoni trīsreiz iestājās un sapnis piepildījās nacionāl-nacionāli nacionālākie patrioti.Sapratīsim un pieņemsim nacionāla gara stiprībai!

Atbildēt

c'est exact

27.07.2019. 15:20

»

Brokastotājs

Referāta sagatavošana Levitam nekad nebija grūts darbs. Katrā referātā vislielāko uzmanību viņš veltīja konceptuālo tēžu izkārtojumam. Viņam bija konceptuālo tēžu kartotēka. Tajā bija konceptuālās tēzes visiem dzīves segmentiem. Tā tam bija jābūt, jo Levits bija tematiski universāls referents. Tāpēc...


šāda tēžu grāmatiņa atvilktnē glabājās gandrīz katram padomju funkcionāram, kam nācās publiski uzstāties. Tā bija drošības josta, lai neizmuldētos kaut ko šķērsām. Tikai retais vispār spēja un arī atļāvās norunāt spontāni. Tiesa gan, toreiz bija stingri satura ierobežojumi. Šodien minētā metode ļauj justies pārliecinoši un tauta slauka asaras - kāds gudrs cilvēks!

Atbildēt

Krievs-pilsonis

27.07.2019. 14:16

»

Arturs Priedītis

Glamūrīgs pseidointelektuālisms ir dziļi aprobežotu, neinteliģentu un pusizglītotu indivīdu privileģija. Prof. J.Bojārs par levitžīda izglītību: “Hamburgas universitātes juridiskajā fakultātē prof. Lēbera lekcijas esot klausījies arī Levits, atbilstoši viņa “Ziņām” gan bez īpašām sekmēm, jo viņš tur...


Rakstiņš nav slikts un visai precīzi atmasko levita "principus",kaut būtiskie un Latvijai tiešām kaitīgie viņa darbi noklusēti.Gan okupantu legalizācija,gan Abrenes nodevība, gan valodu referendums utt. ir no psrs gara indes pilošā a. priedīša noklusēti. Vienīgi raksta beigās lamātie amerikāņi un kremlim tīkamā Eiropas armijas perspektīva paver patieso skatu uz autoreļa mērķiem.

Atbildēt

Izglītība

27.07.2019. 13:14

Laba,Parīzē gūta izglītība bija arī Polam Potam.Man,piemēram,nepatika Satversmes preambula,bet pilnīgi nepieņemama ir skaidrojuma plāksne zem Kārļa Ulmaņa portreta.

Atbildēt

Lopkopis

27.07.2019. 12:11

»

autoram

Nesaprotu- esat garīgi slims vai nelietis. Pirmajā gadījumā jāiet pie ārsta, taču skaudībai un naidam zāļu nav


Vienkārši grafomāns. Dažus pensijas vecuma vīriņus šī kaite skar ļoti izteikti. To var redzēt ne tikai šeit. Interesanti, ka kungs blakus rakstā (garā komentārā) izsakās par nepieciešamību pēc valodas tīrības, kamēr pats savā tekstā burtiski katrā teikumā lieto pa kādam svešvārdam, lai izklausītos akadēmiski inteliģentāks un nopietnāks. Bet tā īsti teikt jau ko viņam nav, sanākusi tikai ksenofobiska izrakstīšanās. Es šo parādību dēvēju par Artura Priedīša vārdā nosauktais Pietiek.com.

Atbildēt

autoram

27.07.2019. 12:05

Nesaprotu- esat garīgi slims vai nelietis. Pirmajā gadījumā jāiet pie ārsta, taču skaudībai un naidam zāļu nav.

Atbildēt

fui!

27.07.2019. 11:29

Kas tā "lūksna" tāda ir?

Atbildēt

Udo Ulbergs

27.07.2019. 11:06

Jau trešā diena latviešu populācijai ir sākusies bez "NĀCIJAS TĒVA". Rīgas lielajos interneta medijos joprojām nav nekas par levitžīdu. Bet tas nav labi! Vietējā populācijā var iestāties prostrācija - nomāktība, vienaldzība pret apkārtni, pilnīgs spēku izsīkums. Latviešu masveida prostrācijai būs drausmīgas sekas: apsīks zagšana, apsīks stulbuma izvirdumi, latviešu cienījamā valdība pārtrauks darīt "583 darāmos darbus", "Delfi" pārtrauks latviešus barot ar latviešu ēdienkartes tradicionālo desertu krievu popkultūras viepļiem un seksa perversiju izklāstu, superneliete Veidemane atzīsies savā izlaidībā visu mūžu, jo prostrācija slāpēs viņas piemēsloto smadzeņu darbību. Savukārt latvju zelta jaunatne, latviešu populācijas visnevērtīgākā "6.oktobra paaudze" Salacgrīvā pārtrauks veldzēties ar narkotikām un alkoholu, dagmārbeitnere no kauna par to, ka "NĀCIJAS TĒVS" viņu tā ir pievīlis ar savu klusēšanu un latviešu ekselenču glamūrīgo nebarošanu vairākas dienas pēc kārtas, pakārsies Stikla kalna smailē, bet latviešu vislielākais cilvēciskais kroplis mastodonts Grantiņš izsludinās vispārēju amnestiju ne tikai ebrejiem, bet arī nevērtīgajam lopu baram pie Baltijas jūras. Bet tas vēl nav viss. Prostrācija ir talantīga uz visām pusēm tāpat kā latviešu inteliģence ir talantīga uz visām pusēm. Vienosimies kopējā lūksnā, lai "NĀCIJAS TĒVS" līdz vakaram tomēr parādītos savai nācijai un nenovestu to līdz pelnītai aizsmakšanai uz mūžu mūžiem.

Atbildēt

ha-ha

27.07.2019. 10:02

Tāpēc varas mājā karājas pseidoprezidenta,prettiesiskuma etalona,valsts nodēvēja portrets,kura priekšā klanās visi Kangari,LRTT šefu ieskaitot.

Atbildēt

kur ir

27.07.2019. 08:32

Priedīša "rakstu palagi"par eksprezidenta "vējoņkrieva "tautību,intelektu,izglītību u.t.t.Ar ko krievs ir labāks par žīdu?

Atbildēt

čekas bezgaliba

26.07.2019. 20:53

Vai.Sekos arī otrai,iesp.,arī trešais, utt.Kas apmaksā?

Atbildēt

Vo

26.07.2019. 18:19

Priedītim latvieši vienmēr ir tie sliktie, debilie, dumjie. Ieliek Latvijā par prezidentu ebreju, Priedītis atkal trako. Bet tagad taču vajadzēja priecāties, ka tie dumjie latvieši no prezidenta amata ir atbīdīti. Saskaņā ar Priedīša pausto, vajadzētu nākotnē arī Saeimu iztīrīt no latviešiem. Sabalsot tur gudros ebrejus, krievus nu varbūt vēl kādu gudras tautības pārstāvi un Latvijai sāktos ziedu laiki. Dīvaina ir tā Priedīša loģika, ja viņš to slikto latviešu tautu nolīdzina līdz ar zemi un tajā pašā laikā vaimanā un pauž sašutumu par latviešu tautas nacionālo interešu apskādējumu Levita prezidentūras sakarā.

Atbildēt

hm

26.07.2019. 18:04

Levita kā LV Prezidenta zināšanas, personīgās īpašības, rakstura iezīmes ... neliedz ieņemt godpilno krēslu.
Kliedzošākais ir tas, ka par viņu nekādā statusā un nekad neviens Latvijas pilsonis nav nodevis balsi, nav vēlējis!
Viņš ir visīstākais ieliktenis! Ar Latvijas tautu viņam nav nekāda sakara.
Tik pat labi var palūgt igauņu vai leišu prežiem, kad viņiem nav ko darīt, lai paprezidē arī mūs.

Atbildēt

...

26.07.2019. 17:51

Šo rakstu var nelasīt,daudz nezaudēsiet.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Intensīva mežizstrāde un pieprasījums pēc koksnes biomasas izraisa mežu degradāciju Igaunijā un Latvijā

FotoEiropas valstu, tostarp Nīderlandes, Dānijas un Lielbritānijas, pieprasījums pēc biomasas veicina mežizstrādes intensitāti Igaunijā un Latvijā. Jaunais ziņojums “Koksnes granulā paslēptais: intensīvas mežizstrādes ietekme uz Igaunijas un Latvijas mežiem”, ko publicējis Igaunijas Dabas fonds un Latvijas Ornitoloģijas biedrība, rāda, ka abu valstu mežsaimniecību raksturo intensīva, uz kailcirtēm balstīta mežsaimniecība. Lai gan abās valstīs ir likumi un standarti, kam būtu jānodrošina dabas aizsardzība, šādai mežu apsaimniekošanai ir negatīva ietekme gan uz dabas daudzveidību, gan klimatu.
Lasīt visu...

6

Kariņam jāmaina slikti strādājošie ministri vai pašam jāuzņemas atbildība

FotoMinistru prezidents Krišjānis Kariņš savā svētdienas uzrunā Latvijas televīzijā faktiski skaidri atzina kļūdas, nekonsekvenci un pretrunas, ko valdība pieļāvusi COVID 19 pandēmijas apkarošanas procesā.
Lasīt visu...

21

Kādēļ mēs ļaujam sevi apzagt?

FotoVispārzināma ir atziņa, ka cilvēks ir sabiedriska būtne. Daudz mazāk tiek runāts par tām likumsakarībām, kas nemainīgi, cauri gadsimtiem valda un ir valdījušas cilvēku sabiedrībā. Vienu šādu likumsakarību vienkāršos vārdos var formulēt šādi. Tie, kuri apvienojas, vienmēr izmanto, “apčakarē” un uzspiež savu gribu tiem, kuri dzīvo katrs par sevi.
Lasīt visu...

3

Labāk nelasiet šo, ja atceraties mūsu priekšvēlēšanu solījumus

FotoSaeima šajās dienas skata 2021. gada valsts budžeta un nodokļu reformas projektu. Šis valsts budžets būs īpaši nozīmīgs, jo daudzu cilvēku un uzņēmumu darbību ir ietekmējusi Covid-19 izraisītā pandēmija un labi mērķēts fiskālais stimuls var glābt daudzas darbavietas un ekonomiku kopumā. Turpretī neveiksmīga nodokļu reforma uzņēmējus var gremdēt un palielināt pelēkās ekonomikas apjomu.
Lasīt visu...

12

Kādi tad ir Latvijas valdības mērķi?

FotoPolitika Latvijā, nedaudz pārfrāzējot Vikipēdiju, ir sabiedrisks process, kurā dažādas iedzīvotāju interešu grupas jeb – kā tagad daudzi jau atklāti sauc partijas - uzņēmumi veic darbības savu oficiālo vai neoficiālo varas, ietekmes, ekonomisko vai citu mērķu sasniegšanai, pieņem rīcības plānus, kas ir saistoši visai sabiedrībai... Vienkārši nedaudz papētīsim, kas ir šie cilvēki un kā viņi rīkojas pasaules krīzes apstākļos.
Lasīt visu...

21

Covid-19 noliedzēju uzņēmumos uzliesmo vīruss

FotoAr vienas dienas intervālu ziņās ir parādījusies informācija par masveida COVID-19 uzliesmojumiem divos uzņēmumos – zivju pārstrādes cehā Brīvais vilnis un pansionātā Liepa. Pirmajā ar jauno koronavīrusu sasirguši 77 darbinieki, otrajā 100 klienti un darbinieki.
Lasīt visu...

12

Iesniegta pilsoņu iniciatīva par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē

FotoReaģējot uz 12. novembra Satversmes tiesas spriedumu, pilsoņu iniciatīvas platformā “Mana Balss” ir iesniegts aicinājums parakstīties par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē. Manā kā iesniedzēja ieskatā ir izdarīts spiediens uz likumdevēju, lai likumiski nostiprinātu pretdabiskas (homoseksuālas, transseksuālas u.tml.) “ģimenes” formas. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Lai panāktu Šuplinskas demisiju, skolotājiem jābūt gataviem streikot

Izglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) neadekvātie un ar nozari nepārrunātie lēmumi attiecībā uz izglītības sistēmas pārvaldību...

Foto

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

Varbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka...

Foto

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

Katra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām....

Foto

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

Sakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā -...

Foto

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

Tiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to,...

Foto

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

Uzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:...

Foto

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu...

Foto

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

Četrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai...

Foto

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

Dārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus...

Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...