Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Pietiek ir tikai divi morāli kropļi-

03.07.2018. 13:49

»


Arturs Priedītis no Daugavpils u Indulis Duka no Dikļiem, ar kļicku Dikļu muļķis. Šo sūdu drīzāk uzrakstīlis Daugavpils alkoholiķis A. P. Un atkārtoti publicē.

Atbildēt

Bijušais zemessargs

02.07.2018. 19:04

Nebalsot par komuņagiem un čekistiem.

Atbildēt

ha, ha

28.06.2018. 07:50

Muciņš baigais VDK lietu pārņēmējs - neticu viņam ne vienam vārdam. It kā pārņem, tad atstāj, staigā ar atslēgu penālīti un domā, ka čekisti ir muļķi....

Atbildēt

tikai tā!!!

26.06.2018. 10:23

Atklātībā jānodod arī visu to personu saraksti,kas tieši vai pakārtoti sadarbojās ar cara ohranku!!

Atbildēt

Visi melos

24.06.2018. 18:08

»

juris

Te nav runa par naidu - pēdėjais laiks ir zināt kandidātu autobiogrāfijas nevis kaut kāds CV,kad otro dzīvi sāka Tautfrontieši- mūsu valsts nacionālie varoņi,kuri pašreiz pilnībā vada mūsu valstī


Visi bijušie VDK aģenti melos un stāstīs tikai par nevainīgu stučīšanu. Patieso ainu var apzināt tikai uzklausot un publicējot VDK vajāto cilvēku liecības. Tie ir vienīgie autentiskie pierādījumi.

Atbildēt

Jāpublisko

23.06.2018. 21:29

Kremļa un pašmāju mafija ar sarakstu palīdzību šantažē cilvēkus.

Atbildēt

HE

23.06.2018. 16:24

»

HA

Nav jēga publiskot plikus sarakstus


Katrs LATVIS rajonā zina kgb bijušos darbiniekus un to "nopelnus",arī partijas blici.Protams grūtāk zināt lielākās pilsētās,bet nav vajadzības.Lielāko daļu LATVJU interesē nacistu kolabrocionistu saraksti,sevišķi,kas "paspēja" aizlaisties ar savējiem!Man jāzina kāds šucmans "paņēma" manu radinieku ss leģionā.Visu šucmaņu,sd,kripo palīgu vārdi pa apriņķiem LATVJU TAUTAS PRIEKŠĀ!

Atbildēt

HA

23.06.2018. 15:20

Nav jēga publiskot plikus sarakstus.
Ja publisko, tad tikai ar pieradījumiem kas un par ko stučīts.

Atbildēt

Tiesiskums

22.06.2018. 09:56

šodien "svētīga" diena kolaborantiem un ataudzei,chitlera nacisti sāka spridzināt SAULES MŪŽA LATVIJAS pilsētas un ciemus.SĀKĀS ČETRI BAIGU BAIGIE GADI,"darbs" arājiņiem un kalējiņiem.Kaut kur iaskanēsies čīņai šveiks?

Atbildēt

Vai tiešām atriebties?

21.06.2018. 16:56

»

to Lai paši prastos

Mums ir jāņem paraugs no Francijas un Norvēģijas pret kolaborantiem vērstām metodēm, tikai tām jābūt daudzkārt bargākām, jo ciešanas, ko izcieta latvieši, salīdzinot ar francūžiem un norvēģiem ir nesalīdzināmas


Naids rada tikai naidu. Daudz iedarbīgāk būtu sākt aktīvi publicēt to cilvēku liecības, kuri tika vajāti. Un tad atklātos, ka viss ir savādāk nekā līdz šim domāts. Izrādās, metode ar regulāru gāzes iepludināšanu upura dzīvoklī, tiešām ir tikusi lietota ļoti plaši. Savukārt psihiatriem tas bija kā sarkanā lupata - cilvēks ir nojūdzies. Un diagnoze jau iepriekš sagatavota - šizofrēnija. Šķiet, ka mūs gaida interesanti jaunumi par VDK lietotajām metodēm.

Atbildēt

to Lai paši prastos

21.06.2018. 12:31

»

Lai paši prastos

Viscilvēciskākais variants būtu sākt aktīvi publicēt VDK vajāto cilvēku atmiņas. Pie tam nenosaucot stukaču un VDK darbinieku vārdus. Tas dotu iespēju maisos esošajiem pašiem izvērtēt savu rīcību un saprast, ka laiks aiziet no lielās politikas un vadošās lomas dažādos procesos. Diemžēl, šobrīd šķiet...


Mums ir jāņem paraugs no Francijas un Norvēģijas pret kolaborantiem vērstām metodēm, tikai tām jābūt daudzkārt bargākām, jo ciešanas, ko izcieta latvieši, salīdzinot ar francūžiem un norvēģiem ir nesalīdzināmas.

Atbildēt

to Patriotiskais gars

21.06.2018. 12:27

»

Patriotiskais gars

TIKAI BLAKUS SARAKSTI SADARBOJOŠOS AR gitlera nazi režimu 41-44 gads policijas šāvēju vienībās,tie paši leģionā,kripo,sd un tā tālāk.Tas nu režīms baigu baigais bija.Zobs pret zobu,ace pret aci.Uz vienu "revanšu"nevajag CERĒT


"Zobs pret zobu", pilnībā piekrītu. Pēc tā, ko nolādātie izdzimteņi pastrādāja Latvijā "Baigā gadā", būtu tikai pareizi, ka neviens krievs nekad vairs neapgānītu Cilvēku planētu ar savu klātbūtni.

Atbildēt

nja

21.06.2018. 11:01

»

Lai paši prastos

Viscilvēciskākais variants būtu sākt aktīvi publicēt VDK vajāto cilvēku atmiņas. Pie tam nenosaucot stukaču un VDK darbinieku vārdus. Tas dotu iespēju maisos esošajiem pašiem izvērtēt savu rīcību un saprast, ka laiks aiziet no lielās politikas un vadošās lomas dažādos procesos. Diemžēl, šobrīd šķiet...


Daudzi cietušie nemaz nezina, ka viņi ir cietuši un tikuši apzināti vajāti. Īpaši tie, kurus vajāja zastoja laikā, jo okupantu metodes bija kļuvušas izsmalcinātākas, tāpat kā šodien. Neviens gan nerunā, ka arī šodien cilvēki tiek vajāti, jo par šādām tēmām pašiem vajātājiem un šodienas "slepenās sadarbības subjektiem" vankšķēt negribas.
Bez tam nelieši nekad nepratīsies.

Atbildēt

Patriotiskais gars

20.06.2018. 11:34

TIKAI BLAKUS SARAKSTI SADARBOJOŠOS AR gitlera nazi režimu 41-44 gads policijas šāvēju vienībās,tie paši leģionā,kripo,sd un tā tālāk.Tas nu režīms baigu baigais bija.Zobs pret zobu,ace pret aci.Uz vienu "revanšu"nevajag CERĒT!

Atbildēt

Lai paši prastos

20.06.2018. 07:01

Viscilvēciskākais variants būtu sākt aktīvi publicēt VDK vajāto cilvēku atmiņas. Pie tam nenosaucot stukaču un VDK darbinieku vārdus. Tas dotu iespēju maisos esošajiem pašiem izvērtēt savu rīcību un saprast, ka laiks aiziet no lielās politikas un vadošās lomas dažādos procesos. Diemžēl, šobrīd šķiet, ka VDK turpina kontrolēt Latviju. Ne tikai politiskos procesus, bet arī masu mediju, radošo organizāciju darbību u.t.t.

Atbildēt

to smaida par kukuli

20.06.2018. 04:57

»

Pašlaik Parādnieks smaida par kukuli no Lūša,

jo TM ir Rasnačs un likumi sakārtoti tā, ka tie prokuroriem krimināllietās ļauj patvaļīgi apšaubīt jebkurus pierādījumus krimināllietās


Likumus, Vienotības pidar, pieņem Saeima. Jo lielāka pārstāvniecība neliešiem ir parlamentā, kā bija LC, DPsaimnieks, LPP, ZRP un Vienotībai, jo vairāk likumi strādā noziedznieku labā.

Atbildēt

to joske

20.06.2018. 04:52

»

joske

Valutas spekulanti,narkotiku tirgoņi u.c.spekulanti bija ideāli čekas aģenti ar smagu kriminālo pantu garantiju


Visideālākie bija pederasti, kā Šlesers, Sončiks un Birkavs, lai nenonāktu aiz restēm. Mūsdienās fekāliju stumdītāju suga kalpo čekai tāpēc, ka pidari.

Atbildēt

to !

20.06.2018. 04:46

»

!

ziedosu tikai tad ,ja masone vvf bus sai saraksta


Masone, vai čekas maita? Nedomā taču, ka masoni ir tik stulbi, ka uzticētu noslēpumus čekas ziņotājiem un provokatoriem?

Atbildēt

pirdulīgs plē sējs

20.06.2018. 01:23

Himlers lapsai pārstādījis
garīgo tūpli !!!!!!

Atbildēt

!

19.06.2018. 23:35

ziedosu tikai tad ,ja masone vvf bus sai saraksta !

Atbildēt

Venspils kibuca

19.06.2018. 20:48

»

...

Totāli nekas nenotiks. Šobrīd visi visu zina, bet duriks ventspilī kā bija, tā palika.. un paliks


Aivars Ślomo dèls, ko uz LV Simtgani apžēlos puskrievs Vējonis, kas dzimis KPFR Pleskavas pilsētā.

Atbildēt

nu gnu

19.06.2018. 20:12

birkava...

Atbildēt

Diemžēl

19.06.2018. 19:13

»

Naivā

Manis pēc šo kartotēku var publicēt kaut šodien. Vienīgi vajadzētu atzīmēt tos aģentus, kuri stučija par valūtas spekulantiem un narkotiku piegādātājiem. Jo tie nav saistīti ar politiku


Visi dievosies, ka nodarbojušies tikai valūtas spekulāciju u.t.t. apkarošanu. To, ka viņu stučīšanas dēļ kāds citādi domājošais sajuka prāta vai izdarīja pašnāvību neteiks neviens. Jo melno darbu jau veica citi. Stukači deva tikai atmašku.

Atbildēt

Naivā

19.06.2018. 17:20

Manis pēc šo kartotēku var publicēt kaut šodien. Vienīgi vajadzētu atzīmēt tos aģentus, kuri stučija par valūtas spekulantiem un narkotiku piegādātājiem. Jo tie nav saistīti ar politiku.

Atbildēt

ha-ha

19.06.2018. 16:45

»

Maisus Pietiek publicēs

pirms Saeimas vēlēšanām. Lai saķildotu tautu, lai aktivizētu vēlēšanas, pievēršot tām uzmanību.Satracinātā tauta ilgi dzīvos duļķainā ūdenī, nespēs noteikt savus orientierus un ienaidniekus. Saskaņa pēc ASV padomdevēju padomiem par VP izvirza latviešu baptistu, kas, piekrītot kā kristietis kalpot cionistu...


Tv 24 ekrānā sēž čekas aģentu apjūsmotāji,kuriem okupācija ir tikai normāls laika sprīdis Latvijas vēsturē.Normālā valstī viņi sēdētu nevis seima krēslos,laistu gaisā pretvalstsko Krievijas propogandu,bet būtu vienā būrī ar Gapoņenkovu.

Atbildēt

Sekas

19.06.2018. 16:35

»

pirms nogriezt

ja tos č. maisus vienā nejaukā vakarā tomēr atvērs, kas notiks otrajā rītā? Vai Latvijā iestāsies paradīze? Vai arī visi tad aizskries nobalsot par "pareizajiem"? Vai pajuks visas sastrādātās ekonomiskās mahinācijas? Drīzāk jau sāksies nebeidzamie tiesu darbi ar savas "nevainības" pierādīšanu vai arī...


1. Cilvēki, kuri ir sasmērējušies baidīsies spēlēt pirmās vijoles un turpināt tēlot tautas varoņus. Tātad pavērsies iespēja sevi pieteikt tiem, kuri nav sasmērējušies.
2.VDK vajātie cilvēki beidzot spēs atbrīvoties no smagās, vairāk nekā 30 gadu klusēšanas nastas. Sāksies patiesu pagātnes notikumu liecību publikācijas.

Atbildēt

Bet galvenais latviešu tautas ienaidnieks,

19.06.2018. 16:33

kas sēž krūmos ar naudas maisu ir zināms. B' nai B' rith žīdmasonu organizācija Čikāgā un Vašingtonā. To dibināja 12 žīdu dzimtas 1842. gadā. Tai pieder SVF/PB. Tā organizē Jauno pasaules kārtību ar vadību Austrijā, kur nesen vizītē bija cionists, pusžīds, Vova Putins, bandīts no Pēterburgas laikiem.B' nai B' rith kontrolētie masoni kā Aivars Šlomo dēls, brīvmūrnieki, kas aktīvi pauž savu viedokli politikā - V. Zatlers, VVF, domnīcnieks Vj. Dombrovskis u.c. Mēs redzam savus, latviešu tautas ienaidniekus, bet ļaujam viņiem ar mums manipulēt kā ar lellēm.

Atbildēt

Pietiek imitē naudas trūkumu,

19.06.2018. 15:54

arī gudri, pati tauta atvērs maisus, lai gan cionisti ar DP jau pasvieduši tos Pietiek.com. Maisi jāatver bija sen. Bet cionisti gudri izvēlas tagad - mērķis ir Saskaņu valdībā. Pēc tam jau Saskaņas VP latviešu baptists ieviesīs reālu divvalodību Dieva tā Kunga vārdā. Kā žīdi smiesies!

Atbildēt

Maisus Pietiek publicēs

19.06.2018. 15:51

»

pirms nogriezt

ja tos č. maisus vienā nejaukā vakarā tomēr atvērs, kas notiks otrajā rītā? Vai Latvijā iestāsies paradīze? Vai arī visi tad aizskries nobalsot par "pareizajiem"? Vai pajuks visas sastrādātās ekonomiskās mahinācijas? Drīzāk jau sāksies nebeidzamie tiesu darbi ar savas "nevainības" pierādīšanu vai arī...


pirms Saeimas vēlēšanām. Lai saķildotu tautu, lai aktivizētu vēlēšanas, pievēršot tām uzmanību.Satracinātā tauta ilgi dzīvos duļķainā ūdenī, nespēs noteikt savus orientierus un ienaidniekus. Saskaņa pēc ASV padomdevēju padomiem par VP izvirza latviešu baptistu, kas, piekrītot kā kristietis kalpot cionistu varai, jau paraksta sev nāves spriedumu. Utt.

Žīdu masonu gudrība ir redzama - muļķa gojusus apmuļķot, saķildot, lai tieši latviešu tauta pilnā mērā zaudē orientierus.

Atbildēt

NACIKI

19.06.2018. 15:24

»

pirms nogriezt

ja tos č. maisus vienā nejaukā vakarā tomēr atvērs, kas notiks otrajā rītā? Vai Latvijā iestāsies paradīze? Vai arī visi tad aizskries nobalsot par "pareizajiem"? Vai pajuks visas sastrādātās ekonomiskās mahinācijas? Drīzāk jau sāksies nebeidzamie tiesu darbi ar savas "nevainības" pierādīšanu vai arī...


...vajag,vajag...lietus nav,žūstam,žūst arī Latvija..."saimnieki" nav nopirkuši laistām ierīces,paļaujas uz Dievu.,kukiš viņiem...ekanomē suņi,slauks eirofondus,un tevi...ko ta lai saka Spānija ar savu siestu...drāzt "saimniekur" vajag ,lai bankrotē...kalpi ar lejkannu neizskraidīs...:)

Atbildēt

pirms nogriezt

19.06.2018. 14:17

ja tos č. maisus vienā nejaukā vakarā tomēr atvērs, kas notiks otrajā rītā? Vai Latvijā iestāsies paradīze? Vai arī visi tad aizskries nobalsot par "pareizajiem"? Vai pajuks visas sastrādātās ekonomiskās mahinācijas? Drīzāk jau sāksies nebeidzamie tiesu darbi ar savas "nevainības" pierādīšanu vai arī, vēl ļaunāk, "pilsoņu karš" un šoreiz jau galvenokārt latviešu starpā....... kam to vajag? bet, varbūt, ka vajag....

Atbildēt

Lai apsūdzētu Rasnaču, Broku, Mūrnieci, Parādnieku

19.06.2018. 13:20

»

Žīdu cionistu pakalpiņš Uldis,

puzsžīdietes I. Mūrniecas aizstavis. Jantarņika, kas par nezināmiem līdzekļiem uzcēlis varenu divstāveni, Parādnieka, kas deklarēja pusmiljonu € aizdevumu, naudu, ko nevar uzrsdit kā nopelnītu, bet ko nosegt kā atdotu parādu no makssātnespējas administratora Lūša. Nauda, asinsnauda, ko Parādnieks izdalīja...


500 000 saņemšanā no Lūša, Parādniekam izmekletājiem jāpierāda, kur viņš dabūja 500 000, ko deklarēja kā paša aizdou naudu. Protams, ka Parādnieks tādu naudu nav acīs redzējis, bet deklarācijā to uzrādīja kā aizdotu naudu, radot "caurumu" kukulim, parāda atdošanai , piem. no MNA Lūša.

Bet pašlaik Parādnieks saida, jo TM ir Rasnačs. Bet ikumi rurriem sakārttitā, ka tie ļauj patvaļīgi ašaubīt pierādījumus krimināllietās.

Atbildēt

Žīdu cionistu pakalpiņš Uldis,

19.06.2018. 13:11

»

Uldis

Vai es rakstīju par tavu māti, krievu garnizonu mauķeli, par tavām sifilisa izēstām smadzenēm, par daudzām kaitēm, kuras tu esi ieguvis, apmierinot dzimumtieksmi netiklā formā? Nē. Es rakstīju par pēdējiem čekas kropļiem, kuri pat sekundi nedrīkstētu vairs maitās planētas gaisu


puzsžīdietes I. Mūrniecas aizstavis. Jantarņika, kas par nezināmiem līdzekļiem uzcēlis varenu divstāveni, Parādnieka, kas deklarēja pusmiljonu € aizdevumu, naudu, ko nevar uzrsdit kā nopelnītu, bet ko nosegt kā atdotu parādu no makssātnespējas administratora Lūša. Nauda, asinsnauda, ko Parādnieks izdalīja ari Rasnačam, Brokai, iespējams, Mūrniecei, lai nemaina likumdošanu MNA - lai MNA ar likumu nepadara par valsts amatpersonām. Rasnacs vilcināja šīs izmaiņas, Broka kā TM atcēla Saeimas 2. lasījumā, I. Mūrniece koriģēja Saeimas darba kārtību. Te ir tā shēma.

Kad Parādnieks deklarēja, ka aizdevis 500 000 LVL, vai € neatceros, Saeima pievrrsās dekarācijas jautājumiem, izmainīja šo to, novēršot uzmanību - it kā sakārto, jo, loģiski, ka Parādniekam nebija ur dabūt 500 000 lai aizdotu, bet caurums kukulim no MNA Lūša bija radīts.

Atbildēt

Uldis

19.06.2018. 12:44

»

Fēlis

Ar katru dienu tu paliec vēl dumāks un dumāks


Vai es rakstīju par tavu māti, krievu garnizonu mauķeli, par tavām sifilisa izēstām smadzenēm, par daudzām kaitēm, kuras tu esi ieguvis, apmierinot dzimumtieksmi netiklā formā? Nē. Es rakstīju par pēdējiem čekas kropļiem, kuri pat sekundi nedrīkstētu vairs maitās planētas gaisu.

Atbildēt

A.A. Bērziņš, kas smok cietumā,

19.06.2018. 11:08

»

Netic , netic, bet ļaujas maldināties

spēles pēc...


ir rozā naivuļu revolucionārs, ko cionistu vara gan Čekoslovākijā, gan Latvijā mēģina salauzt VDK- KGB metodēm, iebaidot latviešu tautu. Ja salauzīs, būs DP provokators, aģents.

Atbildēt

Netic , netic, bet ļaujas maldināties

19.06.2018. 09:30

»

Riņķa dancis

Cilvēki joprojām naivi tic, ka "bijušie" Latviju ievedīs saulītē. Patiesībā, turpinot atbalstīt tos, kuri Latviju ved pretī iznīcībai arī viņu balsotāji nodarbojas ar to pašu. Bēdīgākais variants būtu ļaut komunistiem un čekistiem pilnībā pārņemt varu Latvijā. Tas gan beigtos ne ar Trešo Atmodu, bet...


spēles pēc.

Viss turpināsies, VARAi vajag nolaist masām pa laikam tvaiku. Un masām pašām ari patīk to darīt. VARA sarīkoja 2009. gada 13. janvāra nekārtības, sakūdija pūli, noslēdz izejas no Doma laukuma un veda gar Saeimas ēku, DP policisti privātdrēbēs sāka mest akmeņu ēkas logos.

Ja tauta būs atkal ilgstoši neapmierināta, DP atkal uzrīkos nekārtības un nolaidīs tautai tvaiku.

Sabiedrības nav kā tādas. Ir goju lopu pūlis, ko vada žīdmasonu nauda.

Kā pretoties? Tiem pašiem paņēmieniem. Slepeni. Destabilizējot varu. Pa vienam no varas augšām, kuru nopelni redzami, novācot. Un bez pēdām. VVF, Zatlers, Godmanis, M. Gailis... Visi premjeri, visi prezidenti bijušie.. Esošie..Oligarhi! Tik daudz interesanta darba! Ja viņi nav žīdmasoni vai brīvmūrnieki, jo labāk, paši vainīgi, ka piedalās tautas iznīcināšanā. Latviešu tautas iznīcināšanā.

Tauta ir nogurusi no skaistām runām un solījumiem. Valsts ir parādos un genocīds un cionistu okupācija turpinās.

Rīkot protestus ir nezjēdzīgi. Praktiski jāmaina ar darbiem. Kamēr žīdi un dzīvi palikušie bēgs paši no Latvijas. Kad būs varas vakums, tad var rīkoties citādi.

Atbildēt

Riņķa dancis

19.06.2018. 07:44

»

Kā jūtas tie,

kurus valsts vajā ar tās radītajiem apstākļiem, ka latvieši spiesti bēgt no Tēvzemes


Cilvēki joprojām naivi tic, ka "bijušie" Latviju ievedīs saulītē. Patiesībā, turpinot atbalstīt tos, kuri Latviju ved pretī iznīcībai arī viņu balsotāji nodarbojas ar to pašu. Bēdīgākais variants būtu ļaut komunistiem un čekistiem pilnībā pārņemt varu Latvijā. Tas gan beigtos ne ar Trešo Atmodu, bet gan ar daudz dramatiskiem notikumiem.

Atbildēt

Kā jūtas tie,

19.06.2018. 06:08

»

Ignorēts tiek galvenais

Kā šobrīd jūtas tie, kuri tika aizliegti un vajāti? Kuri pat šobrīd ir spiesti klusēt, jo viņu vajātāji arī patreiz ir sabiedrībā pazīstami cilvēki. Viens no ceļiem ir sākt publicēt vajāto cilvēku atmiņas. Tam patiesībā pat ir psihoterapeisks efekts. Un tad arī viņu līdzcilvēki sāks saprast, kas īsti...


kurus valsts vajā ar tās radītajiem apstākļiem, ka latvieši spiesti bēgt no Tēvzemes?

Kas gan rada šos apstākļus? Komunisti un čekisti, kas ir pie varas. VID terors, banku terors, mērķtiecīga tautsaimniecības iznīcināšana.

Atbildēt

Ignorēts tiek galvenais

19.06.2018. 05:48

Kā šobrīd jūtas tie, kuri tika aizliegti un vajāti? Kuri pat šobrīd ir spiesti klusēt, jo viņu vajātāji arī patreiz ir sabiedrībā pazīstami cilvēki. Viens no ceļiem ir sākt publicēt vajāto cilvēku atmiņas. Tam patiesībā pat ir psihoterapeisks efekts. Un tad arī viņu līdzcilvēki sāks saprast, kas īsti sendienās notika. Un nav pat jāpublicē vajātāju vārdi. Jo kā likums vajātie labākajā gadījumā zina tikai par dažiem cilvēkiem. Un var kļūdīties. Savukārt paši stukači un čekas aģenti atklāti nestāstīs pilnīgi NEKO.

Atbildēt

Re kā patiesi

18.06.2018. 23:46

»

OIK ģimenes uzņēmums

...Problēma ir tajos tipos , kuri pārmeta kažoku un kļuva par jaunās Latvijas līderiem...


"Tieši šie ļaudis bija uzticamākais komunistu varas balsts. Viņi padomju iekārtu uzturēja pie dzīvības līdz pat deviņdesmito gadu sākumam ..."- pareizi, bet šie koloboranti turpina savas "akcijas" vakar, šodien un turpinās rīt, arī viņu paaudze.

Okupācijas laika nomenklatūra pārņēma varu kopā ar čekas stukačiem. Tolaik visi viņi dzīvoja labi un tagād vēl labāk - viņi Saskaņas, Tevzemiešu, TBLNNK, ZZS tagad NA personās (ne jau visa katra partija "pļūtē" (kā kādreiz teica - visu teļu partija kolhozā pļūtē), ne jau masveidā, bet daži "komandieri", daži no komandas komandē partijas un politiku vēl joprojām, taisa likumus un virza uz pieņemšanu, gatavo sev izdevīgus līgumus, lai no valsts vergiem grābtu naudu, kutri maksā raudādami un sūktēdami un neko nevat padarīt pret šo mafiju.

Paši ši NOMENKLTURŠČIKI sataisījuši sūdus, stāsta pasakas ka OIK NEIZDOSIES LIKVIDĒT.

Atbildēt

Neoliberālisms un citi murgi

18.06.2018. 21:01

»

Edge

Neoliberālisma ideoloģija ir daudz spēcīgāka par komunistu, īpaši tad, ja var pārdot Latvijas zemi - un čekisti kļūt par miljonāriem. Naudas totalitārisma apstākļos "brīvā prese" u.c. mediji daudz efektīvāk skalo smadzenes pilsonīšiem, tas tak skaidrs kā 2x2...


konkrēti jaunā brīvība plēsonībā, idiotismu slēpjot alkatībā, mazvērtības kompleksus kompensējot ar brangu un dārgu auto, uzkrātiem miljoniem utt.

Žīdu masonu skatījumā tas ir derīgi, jo rodas, kas uzkrāj, būs ko aplaupīt kā R. Paulu ... Kur viņi tur tos līdzekļus? Bankās. Utt. Katram idiotam der tikai viņam individuāli piemērots idiotisms. Tā ir forma. Tikai. Saturs - cionisms, iluminātiskais cionisms nemainās.

Plašāk neoliberālisms ir ezotērika, kurā aizmirsties.

Kaut kādi no ASV par bargu naudu (cionisti? Žīdi noteikti) piemeklējuši Saskaņai valsts prezidenta kandidātu. Baptistu. No tribīnes runā hipnotiski kā no kanceles. Bet ASV masonu speciālajā skolā mācījies Vj.Dombrovskis kā MP kandidāts. Formāli iespaidīgi. ASV derētu. Bet ne te. Interesantākais ir žīdu cionistu domu gājiens - VP kandidāts - kristietis, gojs, ne brīvmūrnieks (bet, kas to zin, izskatās pēc ilumināta - pacieties, debesīs labāk būs)....

Atbildēt

johans

18.06.2018. 20:46

»

Edge

Neoliberālisma ideoloģija ir daudz spēcīgāka par komunistu, īpaši tad, ja var pārdot Latvijas zemi - un čekisti kļūt par miljonāriem. Naudas totalitārisma apstākļos "brīvā prese" u.c. mediji daudz efektīvāk skalo smadzenes pilsonīšiem, tas tak skaidrs kā 2x2...


Pa radio brīvi pļekst okupantu galma āksts,slavejot okupantu režīmu un to latviešu padomju rīmkaļus un plinkšķinātajus,kuri turpina apkalpot okupantu režīma aplaimoto aprindas,kuru rindas dilst pārāk lēni,bet toties proporcionāli daudz ātrāk dilst latviešu dzīvais spēks,kurus no dzimtās zemes ēd ārā dzīvo miroņu ideoliģiskais kanibālisms.

Atbildēt

Pesimists

18.06.2018. 20:17

»

Ļoti labi pats sevi

noraksturoji. Zem Skorpiona zvaigznes trīsreiz izdots angliski, žīdi, kam aktīvi Swebanks un karaļgalmā Zviedrijā lika šķēršļus šai grāmatai. Tā balstīta tikai uz paktiem ar atsaucēm. Satriecoša grāmata...


Da neapvainojies, ir jau labi, ne visiem pietiek prāta tikt pāri spožajai absolutizētā antižīdisma tuftai. Žēl, protams, bet ko darīt. Dabīgā atlase. Būs jau labi.

Atbildēt

Edge

18.06.2018. 19:18

»

Par to labo dzīvošanu

var runāt Lasmane, latviešu tautas nodevēja, čekas aģente un komunists- ilumināts Īvāns, kas bija nomaldījies no cionistu ganāmpulka. Veco nopelnu dēļ viņu pieņēma atpakaļ, jo nožēloja savu māžošanos ar neatkarības idejām, kas tieši viņam palīdzēja maldināt un aiz deguna vazāt latviešu tautu. Īvāns ...


Neoliberālisma ideoloģija ir daudz spēcīgāka par komunistu, īpaši tad, ja var pārdot Latvijas zemi - un čekisti kļūt par miljonāriem. Naudas totalitārisma apstākļos "brīvā prese" u.c. mediji daudz efektīvāk skalo smadzenes pilsonīšiem, tas tak skaidrs kā 2x2!
"Visvaldis Lācis: Latvieši vairs nesajūt briesmas"(la.lv)

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Evika Siliņa ir ar pautiem, Jānis Citskovskis – žmogs, bet Krišjānis Kariņš – princese, kas neuzņemas atbildību

FotoĻembasts ap tā saucamajiem bijušā premjera Kariņa lidojumiem vēl tālu no atrisinājuma, lai gan nu jau nepārprotami ir redzama un saprotama šo notikumu gaita, būtība un galveno aktieru lomu sadalījums. Izrādes režisori ir no valdošās partijas, kas pēdējā pusgada laikā centās atrisināt otrā plāna samezglojumu – proti, kurš būs šajā skandālā malējais. Un, lai gan par tādu tagad ir sazīmēts bijušais Valsts kancelejas direktors Jānis Citskovskis un vēl pāris ierēdņu, nav šaubu, ka, pateicoties ierosinātajam kriminālprocesam, viņam blakus nostāsies arī “Jaunās vienotības” politiķi.
Lasīt visu...

21

Vēstule Rinkēvičam par Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju: ceram uz atklātu un laicīgu komunikāciju par nākotnē pieņemtiem lēmumiem, kuri ietekmēs latviešu valodas mācīšanu un mācīšanos visā pasaulē

FotoEiropas Latviešu apvienība ir iepazinusies ar lēmuma projektu “24-TA-1725 Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju.”
Lasīt visu...

21

Latviešu valodas aģentūras iekļaušana Čakšas aģentūru reorganizācijas plānā ir principiāli noraidāma

FotoLatvijas Zinātņu akadēmijas akadēmiķes, Izglītības biedrības padomes locekles Dr. habil. philol. Inas Druvietes atzinums par rīkojuma projektu “Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju”.
Lasīt visu...

21

PRET Latviešu valodas aģentūras likvidēšanu

FotoValoda ir veids, kurā tauta var paust savas dvēseles bagātību, pasaules izpratni un justies kā mājās savā zemē. Latviešu valoda ir bijusi nacionālās kustības pamatvērtība cauri gadsimtiem un ir viena no konstitucionālajām vērtībām, kas raksturo Latvijas valsts pastāvēšanas jēgu un mērķi.
Lasīt visu...

21

Kremlis nepamet cerību izmantot “tautiešus”: tiek plānots ar "tautiešu karti" virtuāli apvienot "krievu pasauli"

FotoŠā gada maijā kļuva zināms, ka Krievija veido “tautiešu elektronisko karti”, lai tādējādi censtos padarīt Krievijas “ārvalstīs dzīvojošo tautiešu” statusu par puslīdz juridisku kategoriju. Kara studiju institūta (Institute for the Study of War) vērtējumā šādas aktivitātes mērķis ir attaisnot Krievijas turpmāku agresiju, to uzdodot par ārvalstīs dzīvojošo tautiešu tiesību aizstāvības centieniem.
Lasīt visu...

12

Aicinājums Saeimai un Ministru kabinetam, īpaši "Jaunās vienotības" politiķiem atteikties no saviem valsts valodas politikas sagraušanas plāniem

Foto2024. gada 10. jūlijā Ministru kabineta tīmekļa vietnē ievietots tiesību akta projekts, kas paredz reorganizēt Latviešu valodas aģentūru, samazinot tās pārvaldes uzdevumus un lielāko daļu tās funkciju nododot citai valsts pārvaldes iestādei[1]. Uzskatām to par tuvredzību gan no zinātniskā, gan politiskā skatpunkta.
Lasīt visu...

21

Visi metas glābt grimstošo Citskovski, bet tas nesaprot pamesto glābšanas riņķi un kož rokā, kura viņu velk ārā no ūdens

FotoValdība un augstākā ierēdniecība kopīgiem spēkiem bija izdomājušas veidu, kādā paglābt no kriminālatbildības Valsts kancelejas direktoru Jāni Citskovski, taču tas no pamestā glābšanas riņķa ir atteicies, palīdzīgās rokas padošanu "juridiskajā jūrā" grimstošajam slīcējam nodēvējot par "pazemojošu".
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi