Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Cilvēks

30.04.2020. 08:09

Kas notiek tagad, godājamais, pietiek?
Jau divas diennaktis pagājušas!
Pieprasām banketa turpinājumu!!

Atbildēt

Zigurds

29.04.2020. 17:50

Kontrabandistu banda, kuras sastāvā ietilpst juraš, Sparāns, Alla galīgi zaudējuši baiļu un nesodāmības sajūtu. Pat tagad, kad vienu no tiem parazītiem jau ietupinānuši Alla iekārtojusies par advokātu otrajam bandas loceklim. Ar tādu nievājošu attieksmi viņi izturas pret VDD un izmeklēšanas noslēpumu. Viņi turpina organizēti un izpaust valst un izmeklēšanas noslēpumus. Visi saprot, ka viņi organizēja grupu, lai nodarbotos ar kontrabandu, reiderismu, naudas izspiešanu kā arī iedvesa šausmas cilvēkiem, kuri viņiem nebija ērti. Sanāk, ka Alla visus noslēpumus nodeva juraša, kurš savukārt visu tālāk savām sabiedrotajam Sparānam. VDD izmeklētājiem vajadzētu ņemt vērā šo bandas manevru un atstādināt Viņu savādāk pirmstiesas izmeklēšana izgāzīsies.

Atbildēt

kirm

29.04.2020. 15:19

kaut kā biju palaidis garām šo filmu:

https://www.youtube.com/watch?v MqvA6ndpx2M

Atbildēt

Marats Briedis

29.04.2020. 14:25

Kad tiks tiesāti un nopratinati policijas darbinieki no Sarkandaugavas iecirkņa? Kuri ar specbataljonu ALFA priekšgalā izpilda pasūtījuma slepkavības un piesedz noziedzniekus? Un ārsti ,kas piesedz ka nāve iestājusies dabigu apstākļu dēļ? Viens no veidiem ir sadurstit cilveku ar insulīnu, lidz iestajas hipoglikemikas koma, un rezultātā NĀVE, un tā kā insulīns ir cilveka hormons, neviens nemaz nepārbauda to. Ka ari piesedz naudas atmazgatajus, pvn shemas ar Krievijas pilsoni Sergeju uz kura uzsakts kriminālprocess, narkotiku tirgošanu.
Olegs Želobovskis bijušais policijas darbinieks, tirgo narkotikas zem savu bijušo kolēģu jumta, strādā ar Sarkandaugavas bokseriem, kurus izmanto konkurentu slāpēšanai... Nikita Barničs strādā taksi, patstāvīgi atrodas amfetamīna reibuma un piedalas visā šajā shemošanā
Allažu policijas iecirknī cilveku pratināšanas vai pareizak dakot spīdzināšanas laika izmanto acetilholinblokatorus vai benzodiazepinus un citas psihoaktīvās vielas, ka rezultata cilvēks nemaz pratināšanas faktu neatceras, tas ir ta saucamais наркодопрос
Samanta Liepina, mazgadīgā mauka, kas barbitālu pieber klat veciem, pēc ka iestajas amnezija, un ko vēlāk izmamto lai izveidotu kompromatu ar ko šantažē cilvēkus, šis maukas pakalpojumus izmanto Sarkandaugavas menti.
Erti un efektivi. Menti vēlāk uzraksta ka ir paņemts pedofils, un tādā veidā cilvēku izmanto, spiez sniegt nepieciešamās liecības, tas viss notiek ar Sarkandaugavas iecirkņa vadības ziņu un piesegšanau. Ir bijuši gadijumi ka spīdzinot cilvēku netīšām nogalina, pārsvarā to nekur neafišē un vainigos nesoda.
2017 gada maijā organizēja slepkavību Mangaļu dzelzceļa stacijā, diemžel paši gandrīz vai kļuva par upuriem. Tika izsaukta atras palīdzības mašīna uz izsaukumu it ka palīdzēt diabēta slimniekam, un arsti izsauca policiju, kura atbraucot uz notikuma vietu sastapa savus kolēģus, protams tas viss bija noklusets. Taja visā piedalijas Nikita 1997 gada dzimuma no Vecmīlgrāvja kas pirms gada pameta cietumu un Sergejs krievijas pilsonis kurš organize naudas atmazgāšanu.
Viens no izpildītājiem ir recidivists Marats Briedis, dotaja momentā atrodas cietumā par apsaudi Vecmīlgrāvī, ievainoja divus divus cilvekus. Cietumā sēž tuvu pie obšcaka kases. Un ar kura svētību šobrīd tiek pārdotas narkotikas Vecmīlgrāvī, un par ko šamais saņem naudu, kuru starpnieki viņam nosūta uz cietuma netiešā veidā. Policija par to zin, ber neliekas ne zinis, jo paši ir iesaistīti visos šajos melnajos darbos. Alfa 900 vienība ir viena no šo noziedznieku atbalsta grupam, palidz organizet pieradijumu iznīcināšanu un brīdina par briesmām.
900 vieniba izmando gps jummerus lai viltotu savus maršrutus, gsm jummerus un citas tehniskas ierīces. Veic prettiesisku noklausīšanos bez tiesas lēmuma, un pardod informaciju dažādiem kriminaliem elementiem

Ja palasīt Marata saraksti feisbukā, tad var atklat ļoti daudz personas ar kuram tiek veikta sadarbe. Un uzzinat to no kadas iekartas tas sēžot cietuma spej ne tik vien zvanit ,bet gan arī atrasties web tīklā. Tiesībsargājošajām iestādēm tas nav grūti izdarams.
https://lv-lv.facebook.com/safety/groups/law/guidelines

Atbildēt

Arestants

29.04.2020. 13:56

Cik hodkas sim URKAM ?

Atbildēt

VID

29.04.2020. 12:38

Cik atbildes tiks sniegtas par skalajam neatklatajam lietam?

Atbildēt

ince

29.04.2020. 11:55

Pumpuri šai nezālei īstenībā sākās ar pusjukušo Repši. Atskaites periodu var ņemt no turienes. Vai no zagļu ģēnija Šķēles laika. Cik garš, tik plakans. Šie jau ir ziediņi. Krāšņi iepakoti baltsakani zvaigžņotā iepakojumā.

Atbildēt

"MMI Research Ltd

29.04.2020. 11:23

"MMI Research Ltd

Atbildēt

Tiesiskums NEbordāna

29.04.2020. 11:06

Varbūt beidzot atklāsies pasūtītājs Ludzas galvenā muitnieka nomusīšanā?!

Atbildēt

waschington

29.04.2020. 11:00

4. maija komunistu, čekistu, cionistu valsts korporācija

Atbildēt

Rom

29.04.2020. 09:44

2012. gadā Satversmes aizsardzības birojs izmantoja kontaktus ar čečenu biznesmenim Beslanam Abdulmuslimovam pietuvinātajiem uzņēmējiem, lai organizētu apsūdzības pierādījumu vākšanu par Saskaņas centru un Visu Latvijai. No Latvijas izraidītais Timurs Jamaldajevs sacīja, ka pretizlūkošanas darbinieks Aigars Sparāns ieteica viņam atrast kompromitējošu informāciju par šo apvienību politiķiem vai piekukuļot, izmantojot VDD tehnisko palīdzību, ieskaitot marķētās banknotes. Tas pats darbinieks ņēma aktīvu dalību biznesa darījumos: Šveices advokāts Rūdolfs Meroni tiesā liecināja, ka Sparāns ne tikai pavadīja viņu uz Ventbunkers akcionāru sapulci, bet arī ierosināja un organizēja šo sapulci2016. gadā tika publicēta apjomīga Astoņkāja izmeklēšana, kurā aprakstīts, kā Sparāns organizēja noziedzīgu sindikātu, izmantojot savu oficiālo stāvokli, lai savāktu un nosūtītu politiķiem inkriminējošus pierādījumus, veicinot savu cilvēku iecelšanu valdības amatos. Finanšu policijā un Valsts ieņēmumu dienestā ir arī Sparana cilvēki, kuri izspiež naudu no uzņēmējiem, piesedz naudas atmazgāšanas tīklus un viltus pievienotās vērtības nodokļa darījumus, kā arī piesedz kontrabandistus. Korupcija skāra arī Valsts policiju.
Poļu režisora ​​Andreja Tarkovska-Kiliševska dokumentālajā filmā “Uzbrukums valstij" Sparāns bija iesaistīts terora akta organizēšanā pret bijušo Latvijas muitas kriminālās nodaļas vadītāju Vladimiru Vaškeviču, lai izspiestu naudu no viņa sievas, uzņēmējas Ināras Vilkastes.

Atbildēt

Nja

29.04.2020. 09:16

VDD neticu nemaz.

Atbildēt

Vienotiba

29.04.2020. 08:56

Bijusais ONKAB un SAB darbinieks nevar but aizturets, tas nav ieapejams, vins tacu ir musu Satversmes glabatajas un cinitajs ar organizeto noziedIbu un korupciju.

Atbildēt

A

29.04.2020. 08:34

»

zj

Precīzi


Man arī liekas,ka augstākās valsts amatpersonas vai nu nesaprot vai negrib saprast cik tas ir nopietni.

Atbildēt

visu cieņu

29.04.2020. 06:17

kaut vienu sarkano č..................

Atbildēt

Mums arī ir specdienestu pārvalda

29.04.2020. 06:15

»

tiesiskā valsts

Nepieciešams visā šajā, tai skaitā Meroni lietā arī izvērtēt Maizīša atbildību. Un nav nekādas pārliecības, ka valsts pielaides netiek izmantotas kā instruments "paklausīgajiem", lai aiztaisītu muti, savukārt "nepaklausīgos", lai izstumtu no amatiem. Tas, ka tādi Sparāni varēja 15 gadus shēmot, kā arī...


4. maija komunistu, čekistu, cionistu valsts korporācija, kas komercializējoties caur valsts parādu un savu atalgojumu, sadarbojas ar citu valstu secdienestiem, kuri Latvijā realizē savas intereses. 4. maija republika ir izplūdis, toksisks planktons, kurš, parazitējot uz tautas rēķina, realizē savas intereses, vajadzīgajiem cilvēkiem, noderīgiem idiotiem, kuru netrūkst, izsniedz pielaides 4. maija valsts korporācijas noslēpumiem. Personificējot konkrēti - tipisks piemērs Mūrniece no tā saucamās NA, puskoholiete, pusebrejiete, kas sevi sauc par latvieti, realizē cionisma ideoloģiju, oficiāli vazājas pa Litenes kapiem, apkaunojot leģionāru piemiņu un no Saeimas prezidija ierobežo vārda brīvību, kad vēlas,izslēdz mikrafonu Saeimas tribīnē.

Atbildēt

karma

29.04.2020. 06:02

Jāni Reir, žāvē sausiņus, komjaunieti ! Sēdēsi, kā Ļeņins jaunībā.

Atbildēt

jumtotājs

29.04.2020. 05:49

Tas jumtotājs uzkāpis uz jumta......

Atbildēt

tiesiskā valsts

29.04.2020. 04:23

Nepieciešams visā šajā, tai skaitā Meroni lietā arī izvērtēt Maizīša atbildību. Un nav nekādas pārliecības, ka valsts pielaides netiek izmantotas kā instruments "paklausīgajiem", lai aiztaisītu muti, savukārt "nepaklausīgos", lai izstumtu no amatiem. Tas, ka tādi Sparāni varēja 15 gadus shēmot, kā arī Meroni kārtotā afēra, liecina par visu iestādi. Masu mēdiji var pūst un sprēgāt, bet ne silts ne auksts, kas tikai liecina par jumta nopietnību. Beigās sanāk, ka mums ir specdienestu pārvalde.

Atbildēt

Augsta līmeņa nejēga

29.04.2020. 00:55

Vai meroni atļāva šo.......,vai meroni nebūs dusmīgs?

Atbildēt

Skats no malas

28.04.2020. 23:42

Tāds īsts “specdienests” SAB Latvijā manā skatījumā vairs nav. SAB gan skaitās Nato noslēpumu saglabāšanas iestāde, diemžēl tā nu jau šķiet deģenerējusies par varas partiju pielaižu neizsniegšanas kantori politisko pretinieku jeb opozīcijas apkarošanai. Vēl gan SAB skaitās tā kā mobilo telefonu noklausīšanās centrāle, bet mūsdienu Interneta, WhatsUp un Telegram šifrēto sakaru laikmetā tādā old school veidā var atklāt varbūt tikai idiotus, vai pilnīgus vientiešus, ne jau īstus spiegus vai valsts noziedzniekus. Personāliju zinā tas kantoris pēdējos gados arī palicis tāds kā “otstoiņiks” atvaļinātiem pirmspensijas armijniekiem vai prokuroriem, droši vien, lai pensijas sanāk lielākas. Uz šī marasma cauraustā fona tad arī veidojas augsne veikliem operiem šādos kantoros kā jurašiem un sparāniem. Tad var dzīves nogurušās priekšniecības netraucēti ”bīdīt” tādu meroni afēristu ģēlas, vai reketēt viesnīcniekus vai baņķierus, draudot ar it kā savu lielo ietekmi, kuras nemaz tik daudz patiesībā nav. Arī tādam Nato neinteresē vietējo Latvijas uzņēmēju bāleliņu savstarpējās ķildas, ja vien tās neskar Thales vai NorthropGruman koncernu pasūtījumus Latvijā vai amīšu naftas biznesu. Paradoksāli, ka tas viss, ko citās valstīs kvalificētu par specdienestu darbinieku tirgošanos ar ietekmi, šķiet, ka Latvijā notiek turpat formālajiem kantora priekšniekiem zem deguna. Ko lai saka, vecums nenāk viens. Un kantora nosaukums jau sen bija jāmaina, jo nekādu Satversmi tas praksē vairs neaizsargā. Kā lai skolotāja sakarīgi bez kauna un sarkšanas skolā apmācāmo izsmiekla priekšā paskaidro, ko tāds Sparāns un viņa kantoris tieši aizsargā Satversmē? TV un radio taču visiem dzirdams pretējais, ka šamais piedalījies vienu Ventspils biznesmeņu grupas mantas pārdalīšanā citu tādu pašu naftas miljonāru labā, turklāt vēl sadarbojoties ar pasaulē pazīstamu Šveices naudas atmazgātāju ofšoros?

Atbildēt

Jancis

28.04.2020. 23:10

Jurašam noteikti pakaļa svilst. Otra krimināllieta viņam būtu kā giljotīna vēl pirms tiesas lēmuma.

Atbildēt

MI

28.04.2020. 22:39

?

Atbildēt

Ye

28.04.2020. 22:04

»

Jēzups

Jurašam jāsāk meklēt siltas zeķes


Vazelīnu, ble

Atbildēt

Zzz

28.04.2020. 21:58

Pēc “Delfiem” sanāk, ka amerikāņiem pārgājis ceļu

Atbildēt

Jancis

28.04.2020. 21:53

»

Ļoti labi

Vai tad tiešām šito ekonomisko reideru un pasūtījumu slepkavību kūrētāju paņēmis pie dziesmas pats VDD?! Oho, tad jau laikam Jurašs ar Bordānu drīz nelabā balsī sāks kviekt


Bordāns ar Jurašu kvieks, ka bezkompromisa beztiesiskumu, tpfu, tiesiskuma pirmo rindu cīnītājs aizturēts. Bet reāli izskatās, ka ledus ir iekustējies- ir izsists no ierindas viens no kontrabandas piesedzēju specdienestu darboņu mafijas galvenajiem elementiem. Jurašam šonakt miedziņš nenāks. Ne par velti Jurās politikā ielīda- cer, ka viņam klāt nepieķersies. Ir jābūt galīgam bezsmadzeņu radījumam, lai noticētu, ka tādi kā Bordāns un Jurašs politikā iet, lai domātu par tautas nākotni. Viņi domā tikai par sili un kā neiesēsties.

Atbildēt

Ogo

28.04.2020. 21:38

Tas velns ar savu sabiedroto jurašu itkā cīnījās par satversmes aizsardzību un valsts interesēm, bet patiesībā bija radījuši nopietnus draudus valstij pārdodot valsts noslēpumus, piesedzot narkotiku un cigarešu kontrabandu. Viņš ar savu līdzgaitnieku jurašu plecu pie pleca bija organizējuši apsardzes firmu, kura nodarbojas ar sveša ipāšuma atsavinašanu (Skonto stadions, Ventspils aktīvu sagrābšanas ar Meironi, PNB Banka utt.) Saldais pārītis Sparāns ar jurašu neslēpa savu draudzību un tagad pats ir iesaistīts Meroni lietā, un cigarešu lietā. Malači VDD beidzot ķērušies klāt tiem parazītiem, valsts pēc uzvārās pār Covid ietupinās viņus, lai cilvēki jūtās, ka savas valsts likteņa noteicēji nevis apspiesti kā vergi šo divu parazītu dēļ.

Atbildēt

Futbolists

28.04.2020. 21:17

Sparāns organizēja noziedzīgu grupu ar jurašu no KNAB, Čerņeckis no FP un VID. Viņš ar saviem līdzgaitniekiem turēja šausmās visus ierēdņus un biznesmeņus, kuri viņiem nepakļāvās. Tā hunta demokrātisku, civilizētu valstī bija pārvērtuši par Staļina laika režīmu. Tagad būs kārtā viņa līdzdalībniekiem.

Atbildēt

Hmm

28.04.2020. 21:15

Tad jāaiztur arī smirdošais cēsu konfekšonkulis mīslis kopā ar viņa agrākās vietas ieņēmēju

Jautajums cits- kuram tagad tik bija izdevigi šito nabagu atdot saplosisanai

Atbildēt

Specdienestu komercializācija

28.04.2020. 21:13

»

ES

Sen jau vajadzēja viņu ņemt ciet. Toreiz, kad bija mēģinājums uzspridzināt Vaškevicu... kā tur tuvumā kā vērotājs gadījās šis mūdzis? Kādēļ viņu nomazgāja baltu, ja bija skaidri REDZAMS, kAS šo slepkavību ir organizējis. Un tāpat sen tiek runāts par `jurašu kā kontrabandas piesedzēju... Visi runā, bet...


Operatīvās darbības likums ne tikai ļauj izmeklēšanas iestādēm organizēt noziegumus “operatīvo darbību nolūkos”, bet arī organizēt politiskas kustības it kā sabiedrības drošības interesēs. Ja kaut kas var noiet greizi, tad arī noteikti noies, jo valsts korporāciju nekontrolē latviešu tauta un šī 4. maija valsts korporācija nestrādā latviešu tautas interesēs, bet savās atsvešināti no tautas.

Atbildēt

ES

28.04.2020. 21:01

Sen jau vajadzēja viņu ņemt ciet. Toreiz, kad bija mēģinājums uzspridzināt Vaškevicu... kā tur tuvumā kā vērotājs gadījās šis mūdzis? Kādēļ viņu nomazgāja baltu, ja bija skaidri REDZAMS, kAS šo slepkavību ir organizējis. Un tāpat sen tiek runāts par `jurašu kā kontrabandas piesedzēju... Visi runā, bet nekas tālāk nenotiek>>> Bordāns tautu iepazīstina ar nākamo Rīgas mēru... Vai te ir trako māja??? Skaties no kuras puses gribi - neviena NORMĀLA KUSTĪBA, kas liecinātu par normālu valsti un pirmais ko vajadzētu kā siršoņu pūzni izsvēpināt ir maizīstēva kompānija. Tas, kas atklājās ar Meroni īsziņām ir vairāk kā biedējoši. Tāpat kā biedējoši ir tas ka pie naudas kases darbojas notiesāts noziedznieks. Pēc manām domāt viņu pieaicināja šajā darbā tieši viņa prasme rūpēties ne tikai par savu kabatu, bet arī par to makiem, kuru pakļautībā viņš strādā. Bija laiks - rūpējās par Vairas labsajūtu, bija laiks par Antonova vai kā viņu tur sauc, ... Par ko tagad - Par ķāriņu, Pūci, Reiri, vai visiem kopā SUNS SPALVU MET, NE TIKUMU. uN JAUTĀJUMS - KĀ VAR ATSTĀT PAR MINISTRU CILVĒKU, KAS MELO VIENĀ MELOŠANĀ. kAS TAM IR PAR IEMESLU???? šantāža? Vai kas cits???

Atbildēt

to hihi

28.04.2020. 19:49

Sen nebija rakstīts agrāk samērā bieži tiražētais par to, kā Sparāns uzradies Vaškeviča spridzināšanas vietā. Tagad viss kārtībā, atkal šis fakts kārtējo reizi pieminēts.

Atbildēt

(ne)mahinetajs

28.04.2020. 19:22

Nu interesanti. Nogadaja uz pratinasanu, aiztureja? Par kadu lietu? Kas advokatos. Inerce vai vecie greki?

Atbildēt

Hmm

28.04.2020. 19:18

Labs sākums, izskatās, drošības policija ir atļāvusies sākt šķetināt Ventgeitas skandālu. Drīz vajadzētu sākt ripot galvām, tikai kurā pusē, SAB PROĶENES MERONI bandas pusē vai drošības policijas pusē?

Atbildēt

Ļoti labi

28.04.2020. 19:12

Vai tad tiešām šito ekonomisko reideru un pasūtījumu slepkavību kūrētāju paņēmis pie dziesmas pats VDD?! Oho, tad jau laikam Jurašs ar Bordānu drīz nelabā balsī sāks kviekt :))

Atbildēt

Sparāna aizturēšana

28.04.2020. 18:58

ne ietekmē, ne neietekmē 4. maija varas korporācijas slependienestu komercializāciju pašu slependienestu un varas partokrātijas interesēs. Visticamāk, Sparāns aizturēts uz aizdomu pamata par kādu nelegālu darījumu, visticamāk, lai oficiāli no viņa atbildības “norakstītu” noteiktu aizdomīgu darbību nozieguma sastāva detaļas. Vienkāršiem vārdiem sakot, lai “nomazgātu Sparānu tīru” ar aficiālu aizturēšanu un procesuāli “pareizu” viņa aptauju, vai liecību.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Kāpēc jums vajadzētu nobalsot par mums - Marksa mūsdienu mazbērniem

FotoLīdz Saeimas vēlēšanām tikai 5 dienas, un, ja vēl turpini izlemt, par kuru politisko spēku atdot savu balsi, piedāvāju 15 iemeslus, kāpēc balsot par 15. sarakstu – Progresīvajiem.
Lasīt visu...

15

Vai "Konservatīvo" sīkpartijā atdzimst nacisms?

FotoŠis jautājums man radās jau pirms diviem gadiem, kad Vācijas kolēģi vērsa uzmanību uz simbolu iespējamu izmantošanu un simboliskajiem tekstiem, ar ko tika rotāti aizsaulē aizgājušās Jutas Strīķes, vienas no Jaunās konservatīvās partijas līderēm, bēru vainagi no viņas partijas biedriem.
Lasīt visu...

21

Nacionālisms, nacisms, fašisms, pozitīvais nacionālisms un citi "ismi"

FotoJums nepatīk garas runas un mani garie raksti, tāpēc šoreiz būs īsāk. Tam, par ko runāšu, ir dažādi nosaukumi, tam daudz ko nepelnīti piedēvē, un tam ir dažādas izpausmes, bet patiesībā runa ir par vienu un to pašu – par patikšanu un nepatikšanu.
Lasīt visu...

21

Tautvaldība ir tautas pārstāvniecība valsts pārvaldes lēmumu pieņemšanai, valsts pārvaldes institūciju veidošanai un lēmumu pieņemšanai

FotoSatversmes 1. nodaļas 2.pants nosaka: “ Latvijas valsts suverēnā vara pieder Latvijas tautai.” Tā jau ir Tautvaldība - Valsts pārvalde, kurā piedalās daudzi sabiedrības locekļi caur/ar savu pārstāvniecību vēlēšanās. Mans viedoklis – ka tas ir galvenais TAUTVALDĪBAS princips, kas realizējams vēlēšanās.
Lasīt visu...

21

“Kapteinis Amerika” aicina taupīt

FotoVadīkļi Vakareiropā brēc par enerģētisko krīzi. S…di, ko ar zaļo dienaskārtību, suicidālām sankcijām un nesaimnieciskumu savārījusi izkurtējusī Eiropas elite, būšot jāizstrebj pārvaldītajām tautām. Latvijas vagari kā parasti skrējuši posta vezumam pa priekšu, tādēļ situācija Dievzemītē ir viena no traģiskākajām ES. Vietējai kliķei par laimi tauta Latvijā ir uz dumpjiem nolēmēta.
Lasīt visu...

3

„Attīstībai/Par” nopirkta publikācija „Delfos”: ja tas mums izdevīgi, mēs izliksimies, ka atbalstām valsts aizsardzības dienestu

FotoNepieciešamība stiprināt Latvijas drošību laikā, kad blakus Eiropā notiek karš, šķiet pašsaprotama. Tamdēļ vietā ir Aizsardzības ministrijas piedāvājums sākt diskusiju par jaunu koncepciju – Valsts aizsardzības dienestu, kura ietvaros Latvijas pilsoņiem radīsies jauni, pavisam konkrēti pienākumi piedalīties valsts aizsardzībā.
Lasīt visu...

20

Esmu balsojis par partijām un politiķiem, kas ir līdzatbildīgi Latvijas izzagšanā, un atkal iešu uz vēlēšanām

FotoĻoti miglaini atceros savas pirmās vēlēšanas. Es tikko kā biju dabūjis PSRS pasi, ko tajā laikā deva vien 16 gadu vecumā, un bija jādodas uz vēlēšanu iecirkni. Padomju Savienībā tā bija svētku diena, plīvoja sarkanie karogi, un es gāju izdarīt kaut ko bezjēdzīgu, jo toreiz vēlēšanas bija vien butaforija. Es to apzinājos, bet nu man bija sava pase – un es gribēju to kaut kur izmantot! Neatceros pat, par ko toreiz bija balsošana. Bet man ļoti paveicās – tās bija pirmās un pēdējās bezjēdzīgās vēlēšanas.
Lasīt visu...

3

„Attīstībai/Par” nopirkta publikācija „Delfos”: es nemaz neesmu tāds hameleons un gļēvulis, kā jums izskatās, jo man ir apņēmība

FotoJūsu balss izšķirs, kas vadīs mūsu valsti. Pirms četriem gadiem es atbalstīju Kariņu, jo bija jānosargā valsts no populistiem. Kā komandas cilvēks es krīzē premjeru nekritizēju. Bet šobrīd mans pienākums ir runāt tieši: nedrīkst bremzēt valsti vēl četrus gadus. Ir jārīkojas daudz izlēmīgāk. Es esmu gatavs uzņemties atbildību un lūdzu jūsu atbalstu.
Lasīt visu...

21

Logs vai varnešu kolektīvās pašsaglabāšanās instinkts

FotoMums katram ir izveidojies vai izveidots savs logs, caur kuru mēs uzlūkojam pasauli. Un šie logi mēdz būt ļoti dažādi – gan plastikāta, gan koka, gan ar ieplīsušiem stikliem, tie mēdz būt arī kādā krāsā tonēti, gan netīri, gan miglaini. Tāpēc arī tas, ko mēs ieraugām caur savu logu, mēdz kardināli atšķirties no tā, ko caur saviem logiem redz citi, kaut patiesībā mēs lūkojamies uz vieniem un tiem pašiem priekšmetiem un aplūkojam vienas un tās pašas darbības.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Jaunzemes rīcība vērtējama kā amata pienākumu, konkrēta rīkojuma vai uzdevuma nepamatota nepildīšana vai novēlota, nolaidīga vai nekvalitatīva pildīšana

Ceturtdien, 15. septembrī finanšu ministrs Jānis Reirs ir izdevis...

Foto

Nedodiet sevi apmuļkot! Sīkumains, bet ļoti bīstams

«Okupāciju noliegt? Manā skatījumā tā ir bijusi. Attaisnot Krievijas prezidenta darbību es netaisos, un tā nav man simpātiska. Neskatos...

Foto

Paskaidrojumi Plešam: nav labi, ja nepatiesu informāciju apzināti izplata tik augsta valsts amatpersona kā vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs

[1] 2022. gada 25. augustā Daugavpils...

Foto

Inflācijas krīze – laiks, kad mērķtiecīgi izvēlēties Latvijas uzturproduktus

„Rudentiņis – bagāts vīrs,” septembrī, vācot ražu vai gādājot krājumus ziemai, teica mūsu senči. Septembris mūsdienās ir...

Foto

Kariņam aste kājstarpē - "Vienotības" premjers izrādījies Putina skolnieks

Jau vairākus mēnešus virkne mediju aicina ministru prezidentu Krišjāni Kariņu piedalīties raidījumos, kuros bija iecerēts iztirzāt premjera...

Foto

Politikā man kopā ar Pavļutu pie siles tikt neizdevās, tagad izmēģināšu „dzimumu līdztiesības” tēmu

"Dzimumu līdztiesība?! Mums taču ar to viss kārtībā!" ir biežākā reakcija, kad...

Foto

Tikai nesmejieties, kad es jums mēģināšu iestāstīt, ka Latvijas valsts šajos četros gados ir kļuvusi drošāka un stiprāka

13. Saeima ierakstīs Latvijas valsts politiskajā vēsturē vismaz trīs...

Foto

1. oktobra mājsēdes organizatori

Piežmiegusi CVK naudu Saeimas vēlēšanu popularizēšanai, kliķe atklāti aicināt uz boikotu tomēr neuzdrošinās. Taču izskatās, ka varneši nudien ir nobijušies no ļaužu...

Foto

Subjektīvs Saeimas deputātu kandidātu sarakstu apskats

Pirms kāda laika aicināju iet uz vēlēšanām un balsot kaut par pašu lielāko “dunduku”, tikai pret varas partijām. Pie viena...

Foto

LPSR 2.0 kūrē reliģiju

Levits, kas identificē sevi kā latvieti, sadarbībā ar valdošās koalīcijas tieslietu ministru (lasi – boļševiku komisāru) Bordānu ir iesniedzis likumprojektu, lai mainītu...

Foto

Vēlēšanas: piedalīties vai ignorēt?

Pēc vairāku lasītāju lūguma mēģināšu “izvilkt esenci” un īsi pamatot savu jau vairākkārt pausto viedokli par “vēlēšanām” mūsdienu Latvijā un to lomu...

Foto

Dzīvnieku aizsardzības organizācijas nosoda bezatbildīgo aicinājumu doties meklēt un fotografēt lāčus

Dzīvnieku aizsardzības organizācijas nosoda nepārdomāto un provokatīvo publiskajā telpā izskanējušo Latvijas Nacionālā dabas muzeja iniciatīvu,...

Foto

Elektrizētā priekšvēlēšanu kampaņa

Par Dievzemītes “reņģēdāju” nežēlīgu dīrāšanu 2007.—2010. gada finanšu krīzes laikā Valdis Dombrovskis (JV) ticis pie amata Eiropas Komisijā. Toreiz pat starptautiskie naudas dūži...

Foto

Jehovas liecinieki atsāk apmeklēt cilvēkus viņu dzīvesvietās

Pēc divarpus gadu pārtraukuma no 1. septembra Jehovas liecinieki visā pasaulē, arī Latvijā, atsāks to savas darbības aspektu, kas...

Foto

Uzņēmuma pāreja – jaunā VID granāta

Nu jau ar zināmu regularitāti līdz mums nonāk lietas, kur Valsts ieņēmumu dienests (VID) apgalvo, ka ir notikusi uzņēmuma vai tā...