Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Skat

03.04.2013. 11:08

»

Ralfs

Piekrītu tam, ka katram jādara tas, ko viņš prot. Tādēļ tiem, kas audzē kaķus, vajadzētu audzēt kaķus un nevis pasludināt sevi par žurnālistiem un pretendēt uz kaut cik nopietni ņemamu domu gājienu par procesiem, kas saistīti ar sabiedrības pārvaldīšanu...


Shim Lapsas rakstam 100% piekriitu. Bet par tiek kakjiem, nejauc hobiju ar specialitaati. Jo, kakjmiilju/audzeetaaju uz ielas izmestie, kakji tiekot savaakti, apaarsteeti un nodoti jaunu saimnieku rokaas.

Atbildēt

ko blenz

02.04.2013. 23:42

Tas Gopzems - nu ļoti švaks juristelis un ar ļoti apšaubāmu reputāciju....

Atbildēt

Ralfs

02.04.2013. 22:49

Piekrītu tam, ka katram jādara tas, ko viņš prot. Tādēļ tiem, kas audzē kaķus, vajadzētu audzēt kaķus un nevis pasludināt sevi par žurnālistiem un pretendēt uz kaut cik nopietni ņemamu domu gājienu par procesiem, kas saistīti ar sabiedrības pārvaldīšanu.

Var jau pārmest Gobzemam visus pasaules grēkus, bet Jūs, kas lejat ūdeni uz lapsas dzirnavām, būtu gatavi atdot savu balsi par viņu kā piem. premjeru!!??:D Esiet godīgi - nu, taču nē... Par Līču patversmes vadītāju - tur gan varat viņu iecelt un lielākā daļa sabiedrības Jums pateiks lielu PALDIES.

Esmu runājis.

Atbildēt

haralds

02.04.2013. 20:32

»

jap

Tas no šīs operas laikam


tā laikam bja tāda kā irōnija domāta. to vaidzētu varēt pamanīt, īpaši jau lasītājam, kurš zina, kas tas Aldis Kāviņsauc ir.

Atbildēt

Alberta ielas bruģis

02.04.2013. 17:38

Ehh... nu likās, ka jau šķīstais, viszinošais advokāts ir pametis mūs ar savām domu pērlēm, bet še Tev nu bija. Atkal atgriezies.

Aldi, pietiek gvelzt. Tiešām. Nododies savām maksātnespējām un miers. Nesen starpcitu skatījos vecu Kas notiek Latvijā, laikam 2006.gada, kur Aldis vēl bija MN aģentūras vadītājs, nu tik lišķīgs cilvēks, sen nebiju tādu manījis.

Atbildēt

paija

02.04.2013. 16:34

Ja tā ir atbilde uz Gobzemja aicinājumu Lapsam, tad izskatās, ka Lapsa nav pamanījis izsmieklu par viņu kā visparāko , visgodīgako , viszinošako valstī un uztvēris aicinajumu tīri nopietni

Atbildēt

jap

02.04.2013. 13:28

Tas no šīs operas laikam:
http://www.delfi.lv/aculiecinieks/news/sabiedriba/aldis-gobzems-atklata-vestule-lato-lapsam.d?id=43127292

Atbildēt

hmm

[R] 02.04.2013. 13:02

Ne nu bildināja, ne nu aicināja. "Jokupēteris" tik vien kā izmisīgi reklamē pats sevi. Tā un šitā - es, superadvokāts Aldis Gobzems, esmu gatavs pielīmēties jebkurai (vēlams tomēr - jaundibinātai) partijai, kas man solīs vērā ņemamas dividendes. Mana kvalifikācija - labs (lasi - savējais!) cilvēks, ko šeit apliecinu ar drosmīgu uzbraucienu visādiem taisnības cīnītājiem tipa LL. :D

Atbildēt

HB

02.04.2013. 12:39

Ah, Lapsa, Lapsa :) Protams par puskaktu advokatu vairak vai mazak pareizi, bet kaut ka parak brutali atbildets uz tadu sarkasma pilnu vestuli, bet varbut zhurnalistikas darzniekam sarkasms paslideja garam?! :) Katra zina no raksta saprotams tas, ka Lapsa vel macas zurnalistikas joma, kur vinjam tals celsh ejams, tadel lidz politikai vel daudz, daudz talaks celsh janoiet...

Atbildēt

Ledus

02.04.2013. 12:31

Kā kulaks uz acs!

Atbildēt

ņina

02.04.2013. 09:44

Tā nu mēs arī jājam 23 gadus... Tikai arī vēlētētājam ar to prātiņu ir tā kā ir, ja sabalsojam truliķus visur, kur viņi ar savu naudas kuli lien. Un dabūjam, ko gribējuši... Visi, kam šis teātris pieriebies, aizbraukuši, lai varētu ģimeni pabarot, nevis klausīties katru rītu biedu stāstus par kārtējo valsts izzagšanu, tari'fu augšanu un citām "labām lietām" šajā "izaugsmes" valstī. TUKŠA MUCA TĀLU SKAN. Tādi bijuši mūsu tautas kalpu darbi. Tauta slīgst nabadzībā, bet VID sāk Raganu medības uz katru, kas vēl kaut cik dzīvs.

Atbildēt

haralds

[R] 02.04.2013. 00:45

katram vajadzētu darīt to, ko viņš māk, - vai arī pašam uz sava rēķina apgūt to, ko viņš nemāk, bet zagvozdka tā, ka lielums (© biedrs Bērziņa kungs) pilsoņu neapgūst, ko nemāk, arī, ja viņiem kā ar karoti lej - skolā mazāk par 4 ziemām gājuši vai tur tikai ar cemmītēm šaudījušies - tikko piedzimis, cilvēks prot tikai elpot, brēkt, ņemt krūti, slapināties, ķēzīties, purkšķēt un atraugāties un ja līdz 30 vai 50 gadu vecumam daudz vairāk nav iemācījies, grūti tā uzreiz.
un nu pietrūkst priekšzināšanu.
tā vietā viņi saka: "izdari Tu, Tev labāk sanāk!".

Atbildēt

haralds

[R] 02.04.2013. 00:45

katram vajadzētu darīt to, ko viņš māk, - vai arī pašam uz sava rēķina apgūt to, ko viņš nemāk, bet zagvozdka tā, ka lielums (© biedrs Bērziņa kungs) pilsoņu neapgūst, ko nemāk, arī, ja viņiem kā ar karoti lej - skolā mazāk par 4 ziemām gājuši vai tur tikai ar cemmītēm šaudījušies - tikko piedzimis, cilvēks prot tikai elpot, brēkt, ņemt krūti, slapināties, ķēzīties, purkšķēt un atraugāties un ja līdz 30 vai 50 gadu vecumam daudz vairāk nav iemācījies, grūti tā uzreiz.
un nu pietrūkst priekšzināšanu.
tā vietā viņi saka: "izdari Tu, Tev labāk sanāk!".

Atbildēt

Ja par repsi - 100% piekritu!

02.04.2013. 00:06

Repse ir cuka kura nekad neliksies miera bez zagsanas un smauksanas. paslaik vins ir katastrofalos parados .Drosi vien cer, ka ieklus saima vai par kadu munistru un vares atkal sazagties kadam laikam ! NOST AR PSIHISKI SLIMO REPSI!!!!

Atbildēt

Lamata

01.04.2013. 21:57

Tā arī nesapratu, par ko ir runa. Par Repši ? Pirms viņa bija Godmanis, Birkavs, Gailis, Šķēle, Krasts, Krištopans, atkal Šķēle, Bērziņš. Var būt personīgs naids pret kādu, bet neņemt vērā hronoloģiju un izlikties nezinām, kādi ir bijuši mūsu bijušo valdību speciālisti, ir p r a s t i . Būtu labāk izvērsis prezidenta teikto par Satversmes grozīšanu, lai novērstu šādu murgu - tur autoram pietrūkst vai nu gribas, vai prāta.

Atbildēt

>16.59

01.04.2013. 18:48

nemūžam vairs pašvaldībās.
Tas tiesa, dara visu lai nostumtu un pēc tam tā atriebība ir vēl pretīgāka. Faktiski jāskraida visur kur tie pabijuši ar tenkām un jāstāsta , ka tomēr neesi moris. Kurš top spēj? Rezultā paliec par ...
Ja nemāki 'bīdīt ģelas' , ar savu godīgumu paliec pie izsmejamajiem.
Nu, ir Dombrovskis, tālāk kas??? Viņš mums tā kā Zālamans, kad pierūks būs 2 frontes, apkausim viens otru kā jūdi.

Atbildēt

Ontūns Mazpusāns© (lit.pseid.)

[R] 01.04.2013. 18:10


Mediju ziņa: "Šajā valstī politika un tai pakārtotā valsts un pašvaldību pārvalde ir veids, kā ar ļoti apšaubāmām darbībām "nopelnīt" naudu tiem, kas citādāk to darīt neprot. Jau no paša sākuma salīdzinoši nedaudzajiem varas turētājiem bija izdevīgi visu šīs valsts sabiedrību dalīt tā, lai atstumtu no "barības galda" pēc iespējas vairāk aktīvu iedzīvotāju. Par to maz kurš runā, bet tas nu reiz ir fakts! Pie mums mazskaitlīga politekonomiskā "elite" - saeimas "tautas kalpi", gan attiecīgajā laika posmā valdošie, gan tiem opozīcijā esošie politekonomisko interešu grupējumi, kuri sevi dēvē par "partijām", no "valdošās koalīcijas" līderiem sastāvošā pretlikumīgā, valsts pamatlikumam Satversmei un citiem likumdošanas aktiem neatbilstošā "koalīcijas padome", kā arī tās kontrolētās valdības "politiski atbildīgie" funkcionāri - visu vērtē un skaita nevis pēc smadzenēm, bet pēc "mutēm pie siles". Šī "elite" uzskata, ka pie valsts un pašvaldību budžetu un citu resursu, kā arī pie valsts un pašvaldību pasūtījumu, subsīdiju u.c. politiski motivētu privilēģiju dalīšanas "savējiem", pie SILES jāpielaiž pēc iespējas mazāk mutes." ... (apt.cit.aut.: uzņēmējs un mecenāts J. Gombergs)
-----

"Par šo gan runāt "neesot glīti"..."
( O.M.© “Hroniskais pjedestāls” - 9.07.2008., Nr.6. )

"Lai jādzīvo nav 'di#su pliku' ~
Šai "valstī" 'taisīt' "politiku",
'Lien' mutanti, kam skaidas galvā,
Un lielkretīnu smaka spalvā.

Tie, kuri "valstī" 'SILI bradā',
Bez politikas 'sprāgtu' badā,
Jo - nejēdz VISPĀR neko darīt,
Kā vienīgi - 'pa trekno parīt'.

Pēc "shēmām" dalot 'budžet-piķi':
Tur 'atslauc taukus' "politiķi",
Ar paštaisītiem likumpantiem,
No SILES sugas "konkursantiem".

Caur 'tenderiem' tiek budžets tērēts,
Lai katrs "zobratiņš" top 'smērēts':
Iekš SISTĒMAS un 'aparāta',
'Rij' lērums KRETĪNU, bez sāta.

Šai "valstī" smadzenes ir vērtas,
Tik vien, cik 'subproduktos svērtas':
Ir "kaitīgs process" domāšana ~
To aizstāj prasta "shēmošana".

Ja MUĻĶU ZEMĒ dzīvot riebjas,
Dēļ tā, ka "valsts" 'uz galu šķiebjas',
Var 'šņorēt pastalas un paunas' ~
Rast SIB-īrijās mājas jaunas:

Drīz paliks "valstī" 'SILES brāļi',
Un smagāk NOZOMBĒTIE 'pāļi' ~
Jo 'mazāk mutes būs pie galda',
Jo - ērtāk tiem, kas MZ "valda"!..."
...
Par šo gan runāt "neesot glīti" ~
'Viebj skābus feisus' "sorosīti",
Un SILES lopi rukšķ uz "bļauriem",
Kam klusēt pieriebies kā 'bauriem'...

=====

oriģinālversija = "O.M.© blogā":

http://ontuns-m.blogs.lv/?p=9101

u.c.

Muļķu Zeme, XXI gadsimts.

Atbildēt

šausmas gobu ielā

01.04.2013. 17:59

Šis par ko? Par aldi? Pats teksts gan nepārliecina, apmēram tāda pati izrāde kā liepnieka un šķēles "skandāla" gadījumā.
Kaut kur kaut kas teica... не верю, ну, не верю я!
Bet kāda nozīme partijām? Nedomāju, ka daudzi "pavilksies" uz jaunu partiju, lai kas to veidotu, varbūt, ja pamainīs sistēmu, bet arī šaubos, visdrīzāk arvien vairāk nepiedalīsies vēlēšanās, kamēr nebūs kaut kas kritisks, piem., pilnīga neatkarības zaudēšana vai tml. Šī dermokrātijas forma sevi ir izsmēlusi, ja iešu uz vēlēšanām, tad tikai, lai nobalsotu PRET konkrētiem vecajiem kampējiem komunistiem, bet tāpat skaidrs, ka puzes pāķi un puķu antiņi ātri pārvervēs "jaunās sejas". Sarakstos godīgie nemaz netiek iekļauti, godīgie nemaz nemēģina līst politikā un, ja kāds ielien, jāsāk domāt, kāpēc. Laikam godīgie kārtīgi jāpiespiež pie sienas, lai pārāk nespirinās, kad tiek piedāvāts "tas gods".

Atbildēt

klauns

01.04.2013. 17:48

Jokupēteris gatavojas iejāt Saeimā. Viņš tikai vēl nav izdomājis, ar ko kopā jās. Ja neizdosies iejāt Saeimā, provēs jāt uz Ministru kabinetu.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sankcijas. Retorika un realitāte

FotoŠī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz šim ieviestās sankcijas pret Krieviju un to efektivitātes trūkums. Ne visam rakstā teiktajam varu piekrist, tomēr attiecībā uz sankciju zemo efektivitāti pilnībā atbalstu autora viedokli. Kāpēc tas tā, par to arī būs runa zemāk.
Lasīt visu...

21

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

Foto"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto pusmiljonu, kuru Covid-19 seku likvidēšanai apņēmusies iedalīt valsts, man vasarā komentē augstākā ranga ierēdnis. Tādēļ 500 000 eiro konkursa kārtībā tikšot dalīti nevis nozīmīgākajiem pasākumiem pēc principa "nauda seko (tautas sporta) dalībniekam", bet federācijām uz galviņām – un ne vairāk par 50 tūkstošiem uz federāciju.
Lasīt visu...

15

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

FotoŅemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla tirgus komisijā (FKTK) saņemtos iesniegumus par AS "Olainfarm" notiekošo, FKTK aicina AS "Olainfarm" vadību 22.09.2020. plānotajās akcionāru sapulcēs nodrošināt visiem akcionāriem vienlīdzīgas tiesības, kā arī ievērot citus korporatīvās pārvaldības principus. Tāpat FKTK aicina arī lielākos akcionārus respektēt mazākuma akcionāru tiesības un ar savstarpējiem strīdiem neradīt kaitējumu Latvijas kapitāla tirgus reputācijai.
Lasīt visu...

21

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

FotoMan bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot ielās. Mēģināšu koncentrētāk paskaidrot šī mana aicinājuma būtību.
Lasīt visu...

6

„Ņevinovataja ja...”

FotoVakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es vēlētos ieviest skaidrību dažos jautājumos.
Lasīt visu...

8

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

FotoSDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu. Šodien šo lēmumu atbalstīja "Saskaņas" valde. Valde rekomendē izslēgt V.Dombrovski un Ļ.Švecovu arī no Saeimas frakcijas.
Lasīt visu...

15

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

FotoLai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie skar un skars nākotnē vēl vairāk mūs visus. Ir jāsaprot, ka tie ir nevis protesti pret iespējami negodīgām vēlēšanām, bet agresīvs, labi organizēts un labi apmaksāts ultraliberāļu realizēts valsts apvērsuma mēģinājums. Mērķis - sagrābt varu un attiecīgi - ieviest „demokrātiju” vienā no pēdējām pasaulē atlikušajām veselā saprāta, tā saukto tradicionālo (ģimenes) vērtību, kā arī sociāli atbildīgas valdības saliņām pasaules liberalizācijas saduļķotajā okeānā. Ar ko “demokrātijas” ieviešana beigusies citās valstīs, kuras piedzīvojušas krāsainās revolūcijas, mēs labi zinām.
Lasīt visu...

12

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

FotoUzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man roka nenodrebēs"**, tas nav ne asprātīgi, ne koleģiāli, ne ētiski. Īpaši zinot šo vārdu autora iepriekšējo dzīves gājumu un patiku pret ieročiem. Manā vēstures kodā ir ieprogrammētas dziļas bažas par to, kas notiek šādu "plinšu sievu" zemapziņā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...