Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

latvijai suverenitates nav

30.08.2019. 19:19

luk ,ko nozime lidzdaliba nato ,Irakas un Afganistanas okupacija kops 2003 gada.asv un brisele latvija ka jau kolonija dara ,ko grib.

Atbildēt

Kā nav zināms

29.08.2019. 14:55

Ir zināma nākamā. Pēc Francijas tiesas galā sprieduma lidos Rietumu banka! Diemžēl, to neuzrauga tieši ECB, bet ar mūsu fuktuku viss sarunāts,ka ļaus to žīdiem iztukšot pirms bankrota.

Atbildēt

Tieši tā!

26.08.2019. 13:25

»

Karātavas raud

žī.... banku garantiju fonds jau sen izveidots no gojiem iekasētās naudas, tagad atliek vien ievākt ražu un tas var notikt bez lieka trokšņa


FKTK ir formāla parazitiestāde, neko tie nevar uzraudzīt, izdodot licenci. Iekšējie bankas līgumi ir komercnoslēpums. Kamēr jāsniedz atskaite, banka izsaimniekota. Shēma vienkārša- baņķieri noguldīto naudu kā fiziskas personas uz maziem procentiem aizņemas no bankas kā juridiskas personas. Tad to pašu naudu uz nesamērīgi lieliem aizdevuma procentiem aizdod savai bankai - banķieri vienlaikus ir fiziskas personas un juridiskas. Kad naudas pietrūkst, tā ir izzagta, var bankrotēt - valstu likumdošanas zaudējumus sedz no nodokļu maksātāju naudas - garantijas dod valsts, kas aizņemas no PB, kā tas bija Krājbankas gadījumā. Žīdu rebes strādā un strādās, jo tām par labu izdotas ES direktīvas un regulas.

Atbildēt

Karātavas raud

26.08.2019. 12:39

žī.... banku garantiju fonds jau sen izveidots no gojiem iekasētās naudas, tagad atliek vien ievākt ražu un tas var notikt bez lieka trokšņa.

Atbildēt

FRS neaugļo neko

26.08.2019. 12:06

»

lauķis

Nav nekādu pretrunu,tieši FRS ir vislielākie augļotāji,un LB ir FRS filiāle


Pasaules ekonomikā saražotā produkta ekvivalentā iepludina naudu.

Par augļošanu būtiskā nozīmē var runāt tikai tad, kad attīstās kapitālisms, kura attīstības pamatā ir kapitalizācija. Tad klasiski bankas aizdod naudu un iekasē arī augļus. Šodien tā nav. USD pārpildījis pasauli, tā plūsmas kontrolē FRS, SVF/PB, Eiropas starptautisko norēķinu banka, centrālās bankas. Stratēģija ir samazināt cilvēku populāciju, nevis kapitālisma attīstību. Līdz ar to naudas plūsmas - banku likumdošana un stratēģija vērsta uz valstu un to ekonomikas iznīcināšanu. Tostarp mākslīgi uzturot valstu maksātspējas reitingus, melīgus IKP skaitļus, melīgas aptaujas, kuras atklāj gan izaugsmi, gan labklājības celšanos. Augļošana ir formāla un tai nav būtiskas nozīmes kā peļņai, bet ekonomikas iznīcināšanai.

Vēl sīkāk - bankas izsniedz FRS aizdoto naudu uz procentiem. Apgrozībā tātad nonāk tikai globāli izsniegtā nauda bez procentiem. Bet jāatdod ar procentiem, kredītņēmējiem citam citu iznīcinot, lai atdotu. Tas pats attiecas uz aizdevumiem valstīm. To ekonomikas iznīcinot.

Atbildēt

Beidz vienreiz ar tiem augļotājiem

26.08.2019. 08:56

»

lauķis

Precīzi.Latvijā IKP pieaugums norāda augļotāju peļņas palielināšanos


Tas šodien ir arhaisms! Vienu triljonu USD ASV Fed. rezervju sistēma ik gadu iepludina savā ES projektā € uzturēšanai. Nauda nonāk ECB, kur ts tiek sadalīta subsidijās un uzturot ES institūcijas, daļēji ar aizdevumiem valdībām caur PB/SVF, manipulējot ar reitingiem IKP rādītājiem un aizdevumu procentiem- attiecībā pret paklausību..

Daļa līdzekļu tiek ievadīta finansu instrumentos, iznīcinot ekonomikas. Mērķis ir viens - haoss, beztiesiskums, nāve, samazinot cilvēku populāciju. Francijas dzeltenās vestes un Maskavas jaunatne tam pretojas aktīvi. Sīkie augļotāji ir Ameriks un citi. Bankas neko neaugļo, bet ar kopēju cionistu politiku izniedz aizdevumus, lai īpašumus ar mākslīgu krīzi atsavinātu.

Atbildēt

siska

25.08.2019. 22:15

Nu un kas būs ar RB?

Atbildēt

Starp citu

25.08.2019. 21:47

kas kontrolē finanses, tas kontrolē tautsaimniecību. Nākotnes IKP tendences būs atkarīgas no ES ziedojumiem un svešzemju baņķieriem. Šie lems kādas nozares attīstīsies un kādas ne. Kādi projekti realizēsies un kādi ne. MK paliek tikai izkārtnes loma. Arī likumi tiks pieņemti tikai tādi, kas patiks ārzemju baņķieriem.

Atbildēt

Tā ir sistēma,

25.08.2019. 19:38

»

švamme

Kas mani izbrīna šajā situācijā, ka Latvijā absolūti neesot drošu banku, un tās pašas ir svešzemnieku, bet VID mēģināja ar varu piespiest bezskaidrus norēķinus... ?????? Šitādu korupcijas līmeni !!! KNABs ir tikai nosaukums, funkcija izpaliek. Laikam Āfrikā nav tik traki


lai bankas bankrotētu, iznīcinātu ekonomiku un kompensācijas noguldītājiem maksā no valsts budžeta. Ja šo nezin, tad domā visādas muļķības kā Bendiks. Drīz atkal kāda banka tiks bankrotēta. Nāks jaunas utt.

Atbildēt

švamme

25.08.2019. 18:20

Kas mani izbrīna šajā situācijā, ka Latvijā absolūti neesot drošu banku, un tās pašas ir svešzemnieku, bet VID mēģināja ar varu piespiest bezskaidrus norēķinus... ?????? Šitādu korupcijas līmeni !!! KNABs ir tikai nosaukums, funkcija izpaliek. Laikam Āfrikā nav tik traki.

Atbildēt

Lētticīgais muļķis Bendiks

25.08.2019. 17:10


No 6. Saeimas deputāta G. Valdmaņa 2000. g. izdotās grāmatas "Starp dzirnakmeņiem". 6. Saeimas deputātiem tika izdalīta židmasonu cionistu rokasgrāmata "Gudro stratēģija un taktika", pēc kuras tiem jāvadās.

Lūk, citāts no "Gudro stratēģijas un taktikas".

"Lētticīgie (tauta) ir aitu bars, bet mēs, Gudrie, esam tie vilki. Vai jūs zināt, kas ar aitām notiek, kad vilki ielaužas viņu barā? Viņas aizmiegs acis un jau tādēļ vien stāvēs klusu, kad mēs apsolīsim viņu laupītās brīvības atdot atpakaļ, kad visi miera ienaidnieki būs uzvarēti un visas partijas pārspētas. Vai jums ir jāsaka, cik ilgi lētticīgie uz viņu tiesību restaurāciju gaidīs?

Gudro diktatūrā valdīs nevaldāma godkārība, dedzīga mantkārība, nežēlīga atriebība, kāre un nepielūdzams naids, bet visvairāk - visaptverošs terors. Iesaistīti tiks visu uzskatu un virzienu ļaudis. Miera dēļ viņi upurēs visu, bet mēs viņiem neliksim mieru".

Atbildēt

Finansu sistēmas "attīstība", mērķtiecīgi graujot reāli Latvijas ekonomiku

25.08.2019. 17:08

Žīdu sātanisti, talmuda jūdaisti, Toras Jesaja leviti ieviesuši pasaules ebreju impērijā, kurā ietilps ES un Latvija, trīs standartus ekonomikā, kas tiek realizēti ar ebreju ieviestās naudas USD palīdzību.

Pirmajam standartam jāattiecas tieši uz savstarpējām attiecībām pašu sveštautiešu un svešticībnieku vidū.

Otrais standarts attiecas tikai uz ebreju attiecībām ar sveštautiešiem un svešticībniekiem.

Trešais standarts attiecas uz attiecībām tikai starp ebrejiem.

Pirmais standarts attiecas uz savstarpējām attiecībām ekonomikā sveštautiešu un svešticībnieku pašu vidū un tajā jāietilpst - nežēlīgai savstarpējai konkurencei, pilnīgai brīvībai tā saucamajās "ekonomikas attiecībās"; izslēgta valsts iejaukšanās tautsaimniecībā; orientācija uz peļņu kā galveno ekonomikas kritēriju; nepieciešama nežēlīga algota darbspēka ekspluatācija; finansu sistēmas attīstība, graujot reālās ekonomikas sistēmas attīstību; uzņēmumu akcionāru pārvaldes formu ieviešana u.c..

Atbildēt

x

25.08.2019. 15:57

Skaisti.Ir gan kaut kāds nosaukums LR,bet tā ir tikai izkārtne.Reāli tikai izmantojama vai neizmantojama teritorija globālā "biznesa" asptākļos.Bez cerības.
Man tāds variants neder.Nevis nederu Zemei,bet gan Zemei neder šāda "kārtība".

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Ņemot vērā aizturētā Saeimas deputāta stulbumu, viņam tika sasolīti zelta kalni, kā Juta un Juris viņu izglābs…

FotoKāda pasaka. Pirms aptuveni pusotra gada notika skaļākā Saeimas deputāta aizturēšana valsts vēsturē. Uz Saeimas kāpnēm, ar milzīgām kratīšanām un pasēdēšanu “Septītajās debesīs”. Šīs operatīvās darbības veica tā saucamā Jutas grupa jeb cilvēki, kuri daudzus gadus ir bijuši Jutas un Jura ietekmē.
Lasīt visu...

12

Ko VDK darīja pēc 1986.gada?

FotoŠobrīd masu medijos tiek izplatīts viedoklis, ka "neko". It kā ķerstījuši ārzemju spiegus un vietējos liela mēroga zagļus. Politiskās vajāšanas esot pārtrauktas. Patiesībā tie ir meli. Politiskās vajāšanas turpinājās, tikai jau "smalkākā" manierē - izmantojot psiholoģisko teroru.
Lasīt visu...

21

Pamiers valdošajā koalīcijā

Foto13.septembrī – piektdienā, kad bija vērojams pilnmēness, Latvijas valdības vadītājs Krišjānis Kariņš informēja iedzīvotājus, ka ir panākta vienošanās par nākamā gada budžetu. Pirms nedēļas pēc Jaunās konservatīvās partijas prasības valdība uz nedēļu atlika lemšanu par papildu finansējuma novirzīšanu ministriju prioritārajiem pasākumiem.
Lasīt visu...

21

Latvijas Universitāte degpunktā. Un turpmāk?

FotoAp Latvijas Universitāti ir sakurti sārti, un liesmas jau skar tās iekšieni, lai gan šī gada pavasarī nelikās, ka var notikt kaut kas tāds.
Lasīt visu...

6

Par atkritumu krīzi

FotoEsmu atkārtojis N reizes un atkārtošu vēlreiz - cilvēki, domājiet kā nodrošināt sevi ar dzīves pamatelementiem. Tie ir mājvieta, ūdens, pārtika, elektrība, degviela... Esmu par to rakstījis savā prezidenta programmā, sk. "Cilvēks kontrolē pašu galveno". Esmu to izskaidrojis attiecīgajos video 1.daļa un 2.daļa. Atkritumu izvešana ir viens no dzīves pamatelementiem, it sevišķi pilsētā.
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 5. Absurda tirānija un iegūšana savā īpašumā

FotoBrīdināšana par absurda tirāniju nav analītiskais beztaktiskums vai konspiroloģiska tēma līdzīgi konspiroloģijā iecienītajai “pasaules valdnieku” tēmai. Brīdināšana par absurda tirāniju nav arī antivēsturiska kaprīze. Jau senie dievi mītos filosofiski sprieda par cilvēku, vai viņš ir labs vai viņš ir slikts, pieļaujot bezjēdzības un bezjēdzīgai rīcībai izdomājot dažādus attaisnojumus.
Lasīt visu...

21

Vai par šāda veida balagāna organizēšanu valsts iestādē, kāda ir Valsts robežsardze, kādam nav jāsaņem bargs sods?

FotoKā izriet no publikācijas par centralizēto parakstu vākšanu robežsardzē tās bijušā priekšnieka atbalstīšanai, mēs, pensionāri, un ne tikai pensionāri, bet visi Latvijas pilsoņi tiekam apzagti. Jo mūsu, nodokļu maksātāju nauda tiek izmantota, lai vieni priekšnieki no Valsts robežsardzes, izmantojot administratīvo resursus, organizētu parakstu vākšanu zem raksturojuma par citu Valsts robežsardzes priekšnieku (nu jau izbijušo) Normundu Garbaru.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Karteļa dēļ tā dalībniekiem - lielajiem būvniekiem - vairs nav tik lielas vajadzības pirkt politiķu “pakalpojumus”

Karteļa pazīmes Latvijas būvniecības tirgū bija redzamas jau sen -...

Foto

Par Timati un viņa putinkrekliņiem „Alfā”: kas ir kas

Ceturtdien tirdzniecības centrā “Alfa” Rīgā, tika atklāts “Black Star Wear” apģērbu veikals.(1) (2) Zīmola īpašnieks un reklāmas...

Foto

Tvaiks

Kad tvaiks, kuru savalda ar labi pieskrūvētu vāku, izkļūst no katla? Tad, kad katla vāka skrūves tiek palaistas vaļīgāk....

Foto

Vai tiešām valsts prezidentam bērni jāmudina mācīties, lai ņemtu kredītu?

Laikā, kad Tieslietu ministrija izstrādā Parādu dzēšanas likumu, Valsts prezidents Egils Levits, uzrunājot skolēnus Zinību dienā,...

Foto

Perversā solidaritāte

Pirms deputātu balsojuma Saeimā “nācijas tēvs/pravietis” teica: “Ir trīs virzieni, par kuriem kopējā labuma vārdā es gribu domāt un pārliecināt savas prezidentūras gados. [..] Šie...

Foto

Mēs Latviju pārvaldām koleģiāli: valsts prezidenta Egila Levita uzruna Saeimas 2019. gada rudens sesijas atklāšanā

Ļoti cienījamās Saeimas deputātes! Augsti godātie Saeimas deputāti! Dāmas un kungi!...

Foto

Atklāta vēstule par notiekošo „Olainmed” un arī „Olainfarm”

2019. gada augusta mēnesī pret mūsu gribu esam ievilkti nesaskaņās starp "Olainfarm" valdi un "Olainmed" bijušo vadību Darju...

Foto

Godīgums kā cilvēkus vienojoša ideja

Klausoties valstsvīru runas par to, kas cilvēkiem būtu jādara, lai dzīve kļūtu labāka, atmiņā visvairāk iespiedušies negatīva rakstura ieteikumi un spriedumi...

Foto

Jaunā konservatīvā partija cīnās par ietekmi valdībā

Visās valdošajās koalīcijās ir bijusi partija, kas darbojas kā iekšējā opozīcija. Daudzās valdībās šo lomu pildījusi Nacionālā apvienība, regulāri...

Foto

Aicinām iedzīvotājus neslēgt līgumus ar AS „Tīrīga”

Rīgas Apkaimju alianse kategoriski iebilst pret atkritumu apsaimniekošanas monopola izveidi Rīgā. Iedzīvotāji aicināti neslēgt līgumus ar AS "Tīrīga"....

Foto

Ikonu nomaiņa - vissāpīgākais process

Cilvēki jau no bērnības ir pieraduši, ka ir autoritātes, kurām jātic un kurām jāklausa – vecāki, skolotāji, jau vēlāk vadītāji un priekšnieki....

Foto

Absurds ap Rimšēviču

Par valstiskās suverenitātes trūkumu un latviešu necienīgo stāvokli savā zemē, kā arī par šī necienīgā stāvokļa izraisītajām nelietībām uzskatāmi liecina absurds ap Ilmāru...

Foto

Bankas, banciņas un droši paredzamais PC: prātojums pēc "Norvik/PNB" aizvēršanās

Neizbēgamajam blīkšķim mūsu banku un banciņu saimniecībā ļoti piemēroti ir LPSR Tautas dzejnieka Ojāra Vācieša vārdi,...

Foto

Eiroparlamentārieša aicināšana uz inaugurāciju, neievērojot viņa rīcību, kas neatbilst LR Satversmē noteiktajam, ir šādas antikonstitucionālas rīcības faktiska atbalstīšana

Valsts prezidents ir valsts amatpersona, bet inaugurācija ar...

Foto

Sākušies Burova laiki Rīgas domē

19.augustā par “Gods kalpot Rīgai” pārstāvi Oļegu Burovu kā Rīgas domes mēru nobalsoja 35 no 60 deputātiem. Tas nozīmē, ka vismaz...