Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

emīls

01.06.2019. 15:37

:))JURISTI APGALVO-,ka IMPĪČMENTS IR PIEMĒROJAMS / Līdzīgi kā tas savulaik tika realizēts Lietuvā/ attiecībā ar uz Latvijas prezidenta Vējoņa nomainītāju .
1-Jo, Prezidenta -nomainītāja kandidāta "' VĒLĒŠANU VIETĀ tika veikta PTETTIESISKA Procedūra-, kas juridiski skaitās- APSTIPRINĀŠANA- klātesot gan 2-diviem STATISTIEM.
2 Un pēc SAEIMAS deputāta Zariņa paskaidrojuma , ka 9.05. 2019.g. 34/ trīsdesmit četru/ Deputātu oficiāla un Likumīga Iesnieguma Prezidenta Vēlēšanas / ne jau nu APSTIPRINĀŠANAS/ veikt 5.06.2019.gadā.Šī informācija no Saeimas tribīnes gan tika mēģināta NEVEIKLI APSTRĪDĒT .(sun)
Bij manam bāliņam
Treja talka vasarā:
Rudzu talka, miežu talka.
Apenīšu šķinumā.
LD 28412

Atbildēt

emīls 1

28.05.2019. 16:52

(highfive) EGILA LEVITA- Žīda- jūda-biorobota-tātad BEZDVĒSELES UB BEZSIRDSAPZŅAS
RADĪBAS - ""VAROŅDARBI"'-par latviešu tautas NODEVĒJU varētu sauka tikai latvieti..
1-Latvijas okupācijas, ko izveidoja un realizēja Judokomunisti, to pašu Judokristīgās sistēmas VIRSVADĪBĀ, laikā E.LEVITS gozējās Rietumvācijā- latviešus-sabiedrībā Minsterē...
2-LEVITS- nākot Latvijā pie varas jaunai formācijai-""KLUBĀ-21""t.s. Demokrātijai-žīduks jau veikli ielavījās Jaunās Pseidodemokratijas oligarhu pirmajās rindās -tā tuvāk pie Latvijas finansiāli-materiālās izzagšanas-kopā ar skaistuļiem un pat pedofiīliem- kā Birkavs, Šķēle u.c...
3-Tad žīduks LEVITS ielavijās pat par LATVIJAS Tieslietu Ministru- un savā draudzīgā kolektīvā...ATDEKĀTI LĪDZIGU SAVAS SUGAS PĀRSTĀVI--BiORobotu-žīdu Ivaru/ ICIKU/ Godmani-un & ...KAS ŠIM BIOROBOTAM VISPĀR--KĀDAS DAĻAS -GAR LATVIJS teritoriju-ATDEVA!!!ABRENES -RAJONU-Krievijas okupētājvarai to rādot bieži Televizijas kanālā Putinu ŅIRGĀJOTIES, KA LATVIEŠI TO...NEREDZĒSOT -""KĀ ĒZEĻA AUSIS"""- SEVI -PUTINU...NOSTĀDOD PAŠA ĒZEĻA LOMĀ,,
4-Židuks LEVITS paraksatīja dokumentus, lai tiešie MILITĀRIE OKUPANTI-SARKANĀS LATVIJAS OKUPĀCIJAS ARMIJAS OFICIERI AR SAVĀM DUŅKĀM UM PĀCNĀCĒJIEM- "PRETLIKUMĪGI :: PALIKTU LATVIJĀ- KA 5-PIEKTĀ KOLONNA.- tā tad 2-DIVAS MILITĀRAS DIVĪZIJAS KADRU VIRSNIEKU-T.I. >40 OOO OKUPANTU -PRETĒJI VISIEM SRTARPAUTISKIEM LIKUMIEM-UN TĀDA STARPTAUTISKA NOZIEGUMA LIKUMA PARAKSTĪTĀJA-JAU PATS KĀ NOZIEDZNIEKS- LEVITS-GOZĒJĀS PAT EIROPAS AUGSTĀKAJĀ TIESLIETU SISTĒMĀ.....droši jau nu par lielām naudām...
5-Žīduks LEVITS Latvijas Deokupācijas,Delolonizācijas,Deboļševizācijas vietā-PĀRKĀPJOT STARPTAUTISKOS LIKUMUS-VECINA OKUPANTIEM UN KOLONISTIENM- ATĻAUT SAŅEMT OKPĒTĀS LATVIJAS PILSONIBU !!! -TURPINĀT GENOCĪDU LATVIJĀ PRET LATVIEŠU TAUTU ....TĀDS E.LEVITS IR SODĀMS-KĀ GENOCĪDA UZRTURĒTĀJS PRET LATVIEŠU TAUTU- AR MŪŽA IESLODZĪJUMU!!! , un iepriekš tiek NOŅEMTI VISI AMATI VISĀS STARPTAUTISKĀS SISTĒMĀS...
6-Un-LEVITAM tāda PAŠREKLĀMA .. LATVIJAS TV-SEVI NODĒVĒJOT -PAR LATVIETI- -IR ATKLĀTS SEVIS KĀ MEĻA UN ŠIZOFRĒNIĶA APLIECINĀJUMS...
F-2-2020
t

Atbildēt

Pac Indulis Durka

26.05.2019. 05:25

»

Indulis Durka

Viņa vēl bija Indulis Durka, kad 2009. gadā cieta no kāda mūzikas producenta seksuāla uzbrukuma...


Latvijā šai sakarā jau ieradušies CNN korespondenti Rokijs Sļivočnijs un Zina Karandašina, lai uzmeklētu Induļa Durkas kundzi un par satraucošo notikumu, kas viņus nav atstājis vienaldzīgus, uzņemtu dokumentālu seriālu. Tikšot uzklausīts ar Latviešu mūzikas producentu viedoklis. Tieši kuru, tas pagaidām tiek turēts noslēpumā.

Ziņa par I. Durkas izvarošanu ir pāršalkusi interneta medijus un nevienu nav atstājusi vienaldzīgu. Latvijā plānošot izveidot pašpalīdzības fondu izvarošanā cietušajiem vīriešiem, kura patronese būšot Raimonds Vājone, kurš negaidīti pats pieteicies šai starptautiskajai misijai.

Atbildēt

Tieši tā hitler-stalin

25.05.2019. 23:47

»

NA - mīzēju un bābiešu partija!

Man riebjas Nacionālā apvienība, jo Raivis Dzintars ir mīzējs un sievišķīgs memmītis! Viņš baidās kļūt par ministru un vēl vairāk baidās kandidēt uz ministru prezidenta amatu! Raiveli, ja baidies, tad nelien politikā! Kriškānis Kariņš nenobijās un paņēma varu! Par varu cīnījās arī Gobzems un Bordāns...


Ne Saskaņa ne NA - TB/LNNk neko labu Latvijai un tautai nav izdarījuši, par velti ēd tautas naudu. Es teiktu - visi viņi - stukaču dvēseles. \cekistu dvēseles, pērtk tautu par krāsu, ar krāsu - kas bija, ir - hitler-stalin.

Atbildēt

Sandrai

25.05.2019. 23:42

»

Sandra Briķe

Es esmu viena no tiem cilvēkiem, kas nav saņēmusi paziņojumu uz vēlēšanām, bet, ņemot vērā, ka esmu aktīva Latvijas pilsone, 2019.gada 8.maija zvanīju uz CVK, vienu dienu nokavējot iecirkņa maiņas iespējas. CVK mani nomierināja, ka trīs dienas pirms vēlēšanām varēšu nobalsot jebkurā iecirknī, tādēļ, ...


Ja būs uzņēmība un varoņa gars, vajag iesūdzēt vēlēšanu komisiju un prasīt atzīt vēlēšnas par neleģitīmām, jo vēlēšanu tiesība tika aizskartas desmitiem tūkstošu cilvēku, Latvijas pilsoņu. Tas ir faksts un pierāāms. Vajag varbūt savākt parakstus kādā no mājaslapām vai citādi. Vienreiz šo nolaidīgo valsts ierēdņus vajadzētu sod'\uīt ar cietumsodu - iztaisa programmas , sanmaksā miljonus un programma nedarbojas, Kādēl slēdz tādus līgumu? Ja programma nobrūk, no tās autoriem japrasa atmaksa dubultā, ko jāieraksta līgumā un tad strādās, taisīs pareizas un atbildīgas programmas. BNet slēdz līgumu par kaut kādu "no mēsliem izvilktu"norakstītu programmu, paņem miljonus un programma nedarbojas. Tā ir krāpšana, valsts naudas izlaupīšana. Par tādu līgum slēgšanau jāapcietina abas puses pārstāvji, kuri paraklsta tādu vienošanos.

Atbildēt

Durabeks

25.05.2019. 23:32

»

Sandra Briķe

Šiem lielām partijām nav principiālas ideoloģijas, bet tikai varas kāre, un kā dzīvo cilvēki, viņiem ir pie … vietas. Viņi tikai raujas pie varas un lielas naudas, un tie, kas iepriekš bijuši pie varas Latvijā un to noveduši līdz šādai briesmīgai situācijai un korupcijai, tagad aicina par sevi balsot...


Sandrta Briķe - ļoti pareizs komentārs. Bet kam domāts raksts - duriķiem - svītrojiet Robertu Zīle, svītrojiet ZZS Ingrīdu Ūdri savulaik, svītrojiet ... vēl un vēl, kādu negatīvu subjektu un jūs iemāna nobalsot par duriķu sarakstu.

Un vēl kāds "duriķis"stāsta, ka deputātu kandidāti ir tādi, kāda tauta. Tauta vienmēr ir tauta, ko "gudriķi"apkrāpj, apmāna, pierunā un gūst labumu. Tāda nav tauta, kura kādu krāptu, tai nav ko izkrāpt arī.

Vienalga, kurš tiks ievēlēts Eiroparlamentā, ka tik nepielaistu interfronti, Latvijas ienaidniekus, ļaundarus.

TB/LNNK - duriķu partija, vēl ļaunāka kā krievžīdu Saskaņa, ka plineri, un citi neri.

Bet tos, kuri neatna
āk uz vēlēšanām vajadzēja spodīt - piesūtīt samaksāt rēķinu, cik lielu summu iztērē uz vienu vēlētāju REIZ 2, lai atlīdzina valstij par nodevību. Nebalsotāji - tie ir valsts grāvēji, nodevēji.

Atbildēt

Atkal LRTT debloīdi

25.05.2019. 23:21

trako visu vakaru! Vai pietiek nevar sākt dzēst tos nenormālo komentārus?

Atbildēt

Teds

25.05.2019. 23:13

»

Joske

Divas čekistu partijas ir NA un SASKAņa,abas partijas šķel Latvijas tautas,par šīm divām partijām neatrodu vajadzību balsot


Varētu padomāt, ka pārējās partijas nav čekistu kontrolētas. Tās visas bez izņēmuma un jebkurš publisks pasākums vai masu mēdijs ir rūpīgi no čekas uzraudzīts.
Šādā sastāvā "Nacionālā apvienība" itnemaz nav nacionāla, tad jau citu partiju izlēcieni ir daudz reižu nacionālāki, tā kā nacionāliem spēkiem vieta joprojām stāv brīva, bet šos liekuļus jānolaiž kanalizācijā, jo skuju taka tiem būs par lepnu. Pat savu sapujušo valdi nevar nomainīt, ar to brīdi es pārstāju tiem uzticēties.

Atbildēt

Atkal sūdēdājs Grantiņš H86

25.05.2019. 19:21

»


trako!

Atbildēt

Indulis Durka

25.05.2019. 18:22

Viņa vēl bija Indulis Durka, kad 2009. gadā cieta no kāda mūzikas producenta seksuāla uzbrukuma.


“Kad mani 50 gadu vecumā izvaroja, es mainījos uz visiem laikiem. Daļa no manis uz ilgiem gadiem noslēdzās. Es nevienam to neteicu. Pati to ignorēju. Un jutu kaunu. Vēl šodien, šo stāstit, jūtu kaunu par to, kas ar mani ir noticis,” Indulis Durka atzinās kādā geju pasākumā.


"Joprojām ir dienas, kad uzskatu, ka tā ir mana vaina. Kad ļoti ietekmīgiem vīriešiem šajā industrijā pastāstīju, kas ar mani notika, neviens man nepalīdzēja. Neviens nepiedāvāja padomu vai palīdzīgu roku, lai es panāktu taisnīgumu. Viņi pat man neieteica psihiatra palīdzību, kas man bija ļoti vajadzīga. Šie vīrieši paslēpās, jo baidījās no savas varas zaudēšanas. Un tāpēc, ka viņi slēpās, sāku slēpties arī es pati.”
Tā pagāja daudzi gadi, nevienam neko nezinot. “Es gandrīz vai centos to izdzēst no savām smadzenēm".

Atbildēt

Indulis Durka

25.05.2019. 18:11

»


ir sacīc, kis boļķi cita ocī redz, tis savā tirsas cellē Debess Klāru!

Atbildēt

Zemene

25.05.2019. 16:23

Raksta autors pusdumjš provokators, bet komentētēju telpa mudž no atsaldētiem troļļiem.

Atbildēt

lapsas smird

25.05.2019. 00:52

Egmāŗ Sūduēdāj izlaizi lapsai pakaļkāju stakli atkal :)

Atbildēt

Vcb

24.05.2019. 22:56

Nekomentēšu neko par Zīli, bet raksts sanācis reti šķidrs. Autoram vēl daudz jāpiestrādā.

Atbildēt

birutai

24.05.2019. 22:54

Man empātija tuvāka par raušanu. Palīdzu cilvēkiem nedomājot par atlidzību. Vienotība ir izcēlusies ar iedomību gan teorijā, gan praksē. Gan sākot ar Rižo, gan idiotu stripainajā ādas parķa jakā, par voldiņu OIK ieveisēju un skandināvu banku glābēju vispār mute neveras vaļā. Ciniskie solījumi - nu kā var nemelot! Ir šīs jaunās vienotības varas pamatā. Negribu un nekad nebalsošu par OIK autoriem un ieviesējiem!

Atbildēt

Biruta

24.05.2019. 20:53

vaicāju *kas dārzā*. JA cIMDIŅA izcila, kamdēļ viņa "Saskaņā" ? Manuprāt- tas neiet kopā!
Bet vispār - viss jau NU ir vienalga....

Atbildēt

siska

24.05.2019. 20:42

Žīle

Atbildēt

nū, par parādnieka partiju balsot............

24.05.2019. 19:56

ko tikai neievēl

Atbildēt

Joske

24.05.2019. 16:06

Divas čekistu partijas ir NA un SASKAņa,abas partijas šķel Latvijas tautas,par šīm divām partijām neatrodu vajadzību balsot.

Atbildēt

BRR

24.05.2019. 15:44

Tava svītrošana neko nenozīmēs, jo būs pietiekami daudzi, kas Zīlem saliks +, un tad:
1) Ar savu balsi Nacionālajai apvienībai, pat svītrojot Zīli, būsi Zīlem palīdzējis tikt Eiropas Parlamentā.
Ģļēvi.....
Ja negribi Zīli, balso par citu partiju!

Atbildēt

Sandra Briķe

24.05.2019. 14:49

»

kas dārzā

Atmetot emocijas mēs balsojam par divām lielākajām partijām Eiropas parlamentā, kuras arī nosaka toni, kā mums dzīvot. Tās iepriekšējās vēlēšanās ir divas - Eiropas Tautas partija un Sociāldemokrāti. Tautas partiju pārstāv Latvijā vienotība, Eiropas sociāldemokrtus saskaņa. Jautājums par ko balsot - ...


Šiem lielām partijām nav principiālas ideoloģijas, bet tikai varas kāre, un kā dzīvo cilvēki, viņiem ir pie … vietas. Viņi tikai raujas pie varas un lielas naudas, un tie, kas iepriekš bijuši pie varas Latvijā un to noveduši līdz šādai briesmīgai situācijai un korupcijai, tagad aicina par sevi balsot, lai to pašu turpinātu Eiropā, un viņu pašreklāmas nav ētiskas un pat ir ciniskas, un tā ''astoņkāja'' mazās kājiņas ir jāatrauj. Un domāju, ka viņi nobijās, ka pensionāri un laukos esošie par viņiem nebalsos, tādēļ jau arī radīja provokatoriskas balsošanas izgāšanu tehnikas laikmetā trīs dienas jebkurā vēlēšanu iecirknī, un mūsu lielie datorspeciālisti nav spējīgi šo datorprogrammu atjaunot?!-, lai katram vēlēt gribētājam būtu iespēja nobalsot. Un tās diskusijas televīzijā ir vāja komēdija par ko pat nav jāsmejas, bet jāskatās ar līdzjūtību, cik tālu un stulbi esam nonākuši. Un kādu pieredzi Briselē viņi piedāvā,vai to, kas izskatās pēc korupcijas, tādēļ tur tagad vajag kādu, kas vismaz pamaisa viņu ''sastāvējušos ūdeņus'', un vajag cilvēku, kas ir vistuvāk cilvēkiem, tādu kāda ir sieviete ratiņkrēslā no Progresīviem.

Atbildēt

kas dārzā

24.05.2019. 14:04

Atmetot emocijas mēs balsojam par divām lielākajām partijām Eiropas parlamentā, kuras arī nosaka toni, kā mums dzīvot. Tās iepriekšējās vēlēšanās ir divas - Eiropas Tautas partija un Sociāldemokrāti. Tautas partiju pārstāv Latvijā vienotība, Eiropas sociāldemokrtus saskaņa. Jautājums par ko balsot - par OIK ieviesējiem vai OIK pretiniekiem? Pārējais ir detaļas. Nav svarīga tautība. Žēl tikai ka bāleliņu stulbums izslēdz loģisko domāšanu! Saskaņas sarakstā piemēram ir izcila Latvijas Universitātes profesore Ausma Cimdiņa!

Atbildēt

Sandra Briķe

24.05.2019. 13:27

Es esmu viena no tiem cilvēkiem, kas nav saņēmusi paziņojumu uz vēlēšanām, bet, ņemot vērā, ka esmu aktīva Latvijas pilsone, 2019.gada 8.maija zvanīju uz CVK, vienu dienu nokavējot iecirkņa maiņas iespējas. CVK mani nomierināja, ka trīs dienas pirms vēlēšanām varēšu nobalsot jebkurā iecirknī, tādēļ, tiesiski paļaujoties uz CVK teikto, šodien ap 13-iem aizbraucu uz tuvāko savai papildus deklarētai un reālai dzīves vietai laukos, tas ir, vairāku km attālumā uz Aizputi, kur man pateica, ka LR Satversmē noteiktās tiesības, man nav iespējams realizēt, jo nestrādā datorprogramma. 13.51 zvanīju uz CVK, atgādināju par viņu iepriekš teikto, un pateicu, ka nav iespējams realizēt manas LR Satversmē noteiktās tiesības, un 60 km uz Liepāju man no laukiem ne šodien, mane rīt nav iespējams aizbraukt. Teicu, lai tādā gadījumā vēlēšanu komisija brauc pie manis, uz ko man atbildēja, ka arī tas nav iespējams, jo tad man ar elektronisko parakstu, kas man nav jānosūta vai arī ar kādu starpnieku jāaizved iesniegums, kas arī nav iespējams. Teicu, lai piefiksē manu ziņojumu, ka būšu tik čakla un rakstīšu tiesai par šo vēlēšanu atzīšanu par spēkā neesošu, ka veltīgi tiek izšķērdēta iedzīvotāju nodokļu nauda, un domāju, ka to skar daudzus iedzīvotājus, un, ka tā iespējams ir ļaunprātīga provokācija. Kad uzrakstīšu sūdzību tiesai, tās projektu palūgšu mūsu Latvijas Jurisprudences speciālistu un ekspertu asociācijai ievietot sociālos tiklos, aicinot pievienoties cilvēkus, kuru konstitucionālās tiesības ir aizskartas. Gribēju novēlēt par kandidāti - sievieti ratiņkrēslā no Progresīvajiem , kura reizi nedēļā brauc uz Briseli, un kura var vislabāk var saprast sociāli mazaizsargāto cilvēku grupu Latvijā, un visu savu laiku ziedot šim darbam. Un, ja arī viņa šo Eiropas sienu, kas mūs nostādījusi trešo valstu līmenī, nespēs lauzt, tad vismaz , lai cilvēks, kura liktenis ir tik grūts, saņemtu adekvātu samaksu un kādu laiku padzīvotu cilvēka cienīgu dzīvi. Ja mana favorīte netiks Eiroparlamentā, taps šī sūdzība tiesai un aicinu pievienoties pārējos, kuru konstitucionālās cilvēktiesības ir aizskartas. Ar cieņu, Sandra Briķe

Atbildēt

NA - mīzēju un bābiešu partija!

24.05.2019. 13:16

Man riebjas Nacionālā apvienība, jo Raivis Dzintars ir mīzējs un sievišķīgs memmītis! Viņš baidās kļūt par ministru un vēl vairāk baidās kandidēt uz ministru prezidenta amatu! Raiveli, ja baidies, tad nelien politikā! Kriškānis Kariņš nenobijās un paņēma varu! Par varu cīnījās arī Gobzems un Bordāns, bet Raivis Dzintars bailīgi nolīdis maliņā smirdēja. Pat Āboltiņai bija lielāki pauti nekā Raivelim!
Ne Dzintars, ne Parādnieks, ne Zīle, ne Pūpols, ne Dombrava nav alfa tēviņi - viņi ir "šestjorkas" un verga dvēseles, kas iebalsotas augstā amatā. Bet augsts amats vīriešu biksēs staigājošu puiku nepadara par vīru un līderi!

Atbildēt

DD1

24.05.2019. 12:54

»

g

Zīle - glums karjerists. Bija iespēja , saskāros


Es arī. Mēs ar pusaudzi bijām rezervējuši auto Bergamo, lai brauktu uz Pisu, bet Zīle ar savu Eiroparlamentārieša apliecību piegāja rindā priekšā un to paņēma savai slēpotāju kompānijai.

Atbildēt

g

24.05.2019. 11:50

Zīle - glums karjerists. Bija iespēja , saskāros

Atbildēt

Singapūras satīns

24.05.2019. 10:49

Vai tiesa, ka Visvaldis Lācis ir čekas aģents un Edvīns Šņore viņa protežē?

Atbildēt

Singapūras satīns

24.05.2019. 10:47

»

Singapūras satīns

Vai tiesa, kaRoberta māte bija žīdiete Alla, kura nemācēja runāt latviski


Jā, valsts amatpersonas deklarācijā ir rakstīts Alla Zīle .

Atbildēt

Singapūras satīns

24.05.2019. 10:44

Vai tiesa, kaRoberta māte bija žīdiete Alla, kura nemācēja runāt latviski?

Atbildēt

piekrītu

24.05.2019. 10:37

»

Žulis

Gribas pajautāt raksta autoram: Ar ko "Nacionālā apvienība" ir labāka par "Saskaņu"? Ar naconālu pļurkstēšanu? Ja Zīle ir nekam nederīgs Latvijas pārstāvis ES, tad kurš no tiem izvirzītajiem partiju kundziņiem vai blēdijām ir labāks? Par kuru no viņiem nodotā balss nebūs izmesta miskastē? Varbūt "viesstrādnieki...


Es jau sen vairs nebalsoju, jo visi vienādi meļi uz zagļi, kas domā tikai par savu labumu. Un visi viņi tautu uzskata par aitu baru uz kuras palēkties. Nepiedalīties vēlēšanās ir vislabākā izvēle.

Atbildēt

Dace

24.05.2019. 09:27

Hahaha! Pūpols aģitē :))

Atbildēt

gf

24.05.2019. 09:22

»

kas tu esi

ka vari visiem prasīt par ko balsosiet


ja kāds uzmetas par gudrāku, gribās padomu ;)

Atbildēt

id.

24.05.2019. 08:09

jokainie... protams, neviens nav balsts un pūkains, bet ''citi'' ir ļoti vienota un viņi neviens par savējiem tā nezākājas.
Kāpēc Jānis neieredz Kārli, bet ieredz Ivanu???

Atbildēt

mēs jūs viņi viņas

24.05.2019. 06:46

Tas ir viņu bizness. Kas man daļas par to.

Atbildēt

Gudriniekam

24.05.2019. 04:55

Piekrītu, ka raksta autors varētu būt Pūpols, kuram dikti gribas, bet nekas nespīd, jo Zīle ir pirmais un dabūs ļoti daudz plusiņu. Zīle ir un paliek Nr.1 no visiem kandidātiem uz ES. Tā kā Pūpol pastāvi vien pie ratiem! Ceru, ka dabūsi daudz svītrojumu!

Atbildēt

Cionas preambulists

24.05.2019. 04:03

Nacionālo žīdu apvienības teicamnieki ir pelnījuši Briseles trekno kāpostu par neko darīšanu.

Atbildēt

kas tu esi

24.05.2019. 02:31

»

gf

Lapsa, tu par visiem pēc kārtas visādus mēslus raksti


ka vari visiem prasīt par ko balsosiet ?!!

Atbildēt

nekādas PAREX glābšanas nebija !

24.05.2019. 02:24

»

siska

Zīle atbalstīja PAREX glābšanu


žīdi " sabāza" bankas naudu kabatās un sāka vaidēt par "nesekmīgu biznesa situāciju", "pamatojoties" uz ko
Godmann vienā naktī valsts naudu veikli iegrūda privātā bankā !!

Atbildēt

Tiesnesis

23.05.2019. 23:07

NA ir vienīgā partija LR kurai ir ideja, mērķi un godīgi cilvēki. Tas pats R.Zīle ir reāli sakarīgs cilvēks un politiķis.
Nesaprotu kādam muļķim jābūt, lai rakstītu tāādu sviestu :)))

Atbildēt

Kaatad

23.05.2019. 23:01

Zīle apostījis "lielās eiropas " iespējas. Tur tak jābūt mazliet tērētam, lai labprātīgi atgrieztos dīķveidīgā provincē, ar visiem tās kašķiem, smieklīgajām problēmiņām, niecīgajiem ikdienas meliem, visiem tiem apnicīgajiem sejiem. Deputātēt Eiropā -cits mērogs pašapziņai, atbildības vispār nekādas, par materiālo pusi pat nerunājot.Kas var būt ērtāks kā mīlēt Dzimteni no droša tāluma. :)

Atbildēt

Latvis

23.05.2019. 21:53

Bet ja partijas vadošais biedrs ir slikts, kuru autors iesaka visiem izsvītrot--- vai tad tie citi biedri ir labāki? Un kur liks NA Zīli, ja neievēlēs EP? Tas man atgādina Parādnieka neievēlēšanu. Vai tad nebūtu prātīgāk vispār nebalsot par šo partiju apvienību? Citādi--- nu tā stulbi sanāk. Bet stulbi jau mēs esam, ja iepriekšējo zagļu vietā, saeimā ievēlējām muļķus. Tā mēs to LV likvidēsim, ja iesim balsot par mazāko kretīnu, kas tiekot pie varas makteni paaugsies un būs milzu kretīns. Labāk neiet vēlēt, lai tie pamuļķi paši sevi savēl.

Atbildēt

gf

23.05.2019. 20:52

Lapsa, tu par visiem pēc kārtas visādus mēslus raksti ?
Par ko tad balsosi pats?
Teici, ka uz vēlēšanām laikam iesi....

Jeb tagad jāzīlē, par kuru šobrīd nav sarakstīti mēsli, tas derēs :)

...pēc tam jau atkal varēs kļūt par tava ''biznesa'' upuri :)

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Par "Mīļumu" Gobzemu, dubulttiesnesi un citiem interesantajiem ļaudīm: kas patiesībā redzams attēlos

FotoFotogrāfijas no ministriju un tās padotībā esošo iestāžu saviesīgajiem sarīkojumiem ir patiešām interesants izpētes objekts. Nepiekrītu, ka konkrētajā gadījumā fotogrāfijām pievērsta uzmanība tāpēc, ka ir zaudēts tiesas process, jo šādā gadījumā slimnieks noteikti padalās ar savu diagnozi. Diagnozes nav, bet ir tikai stāsts par "interesanto". Piekrītu, ka fotogrāfijas gaismā izcēlusī persona nav sistēmas cilvēks, citādi raksts būtu daudz sulīgāks un saturētu daudz interesantāku informāciju.
Lasīt visu...

21

Aicinājums iedzīvotājiem, kuri dzīvo auto-moto trašu un šautuvju tuvumā

FotoIesākšu šoreiz savu rakstu ar Satversmes tiesas priekšsēdētājas, profesores Inetas Ziemeles uzrunā teikto Latvijas tiesnešu konferencē 2018.gada 7.septembrī: ”...Latvijas ilgtspējīgai attīstībai ir svarīga katra valsts iedzīvotāja vēlme būt šajā sabiedrībā, dzīvot, pilnveidoties un meklēt aizsardzību nepieciešamības gadījumā...”
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 1. Pašapmāna ideoloģija par cilvēku

FotoRietumu civilizācijā eksistē pašapmāna ideoloģija par cilvēku. Tai ir milzīgs spēks. Tā pastāv daudzus gadsimtus un acīmredzot pastāvēs arī turpmāk nenosakāmi ilgu laiku. Šī ideoloģija radās pēc Romas impērijas sabrukuma. Aizvadītajos gadsimtos tai ir bijuši dažādi panākumi. Taču vislielākie panākumi sākās XX gadsimtā, kad Rietumu sabiedrība kļuva masu sabiedrība. 
Lasīt visu...

21

Pūce un meža kapitālvērtība

FotoKoku ciršanas noteikumu grozījumi, kas ļautu cirst tievākus kokus, nereti tiek attaisnoti ar to, ka tie ļautu palielināt mežu kapitālvērtību. Šoreiz gribu parādīt, ko nozīmē koncentrēšanās tikai uz meža kapitālvērtību, nedomājot par citām meža vērtībām. Uzreiz gan teikšu, ka mans stāsts, lai būtu saprotamāks, ir vienkāršots, taču noteikumu grozījumu būtību tas atspoguļo adekvāti.
Lasīt visu...

21

Korupcijai nav vietas ne Latvijā, ne Rīgā, ne manā darbā un dzīvē

FotoIepriekšējās diennaktis man pagāja satraukumiem pilnas, arī plašsaziņas līdzekļos parādījusies informācija - jāsaka, ka diezgan nepilnīga un dažādi interpretēta, iespējams, informācijas trūkuma dēļ. Tādēļ vēlos uzrunāt Latvijas sabiedrību, lai kliedētu neskaidrības un sniegtu informāciju par notiekošo. 
Lasīt visu...

21

Jauniešiem, kuri gatavojas dienestam bruņotajos spēkos

FotoPienāks laiks, kad tieši jums būs jākļūst par pagastu, rajonu un pilsētu vadītājiem. Starp jums būs arī kāds, kuram būs jāuzņemas valsts vadība. Būs jānovērš esošie traucējumi sabiedrības darbībā un jāveic pārkārtojumi, lai izveidotu normālu, cilvēcisku sabiedrību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Skaistas runas par solidaritāti no rīta, sirsnīgs rokasspiediens lielzaglim Šķēlem vakarā

Tā bija gandrīz vai sirdi plosoša aina – pirmdienas vakarā sociālajos tīklos vērot, kā pirmie...

Foto

Sākušies Levita laiki Rīgas pilī

Stājoties prezidenta amatā, Egils Levits ir devis svinīgo solījumu un saņēmis Rīgas pils atslēgas no bijušā prezidenta Raimonda Vējoņa. Levits ir...

Foto

Latvijas tauta tiek aicināta veltīt savas pūles Tēvzemei un Brīvībai: runa pie Brīvības pieminekļa

Mīļie Latvijas cilvēki! Divi vārdi, divi lietvārdi – Tēvzemei un Brīvībai. Tās...

Foto

Mazliet par “influenceriem” un “viedokļu līderiem”. Un sirdsinteliģences piemēru

Reizēm par to aizdomājos, jo dažreiz esmu dzirdējis, ka mani nodēvē par “viedokļu līderi” - kas ir...

Foto

Kad mums būs “Latvia first”?

Latvijas ārpolitika nespēj atbrīvoties no valdošo politiķu mānijas izkalpoties citu valstu vajadzībām vai kaprīzēm – mūsu pašu nacionālās intereses atstumjot malā...

Foto

Nepieļausim, lai ar „Daugavpils satiksmi” atkārtojas „Rīgas satiksmes” scenārijs

Vēlos vērst uzmanību uz notikumiem, kas šobrīd norisinās Daugavpilī saistībā ar šī gada 19. jūlijā Daugavpils mēra...

Foto

Rūgtā paaudžu teorija

Paaudžu teoriju var uzskatīt par Rietumu civilizācijas norieta sastāvdaļu. Ja nebūtu civilizācijas norieta, ko spilgti iezīmē paaudžu vēsturiskās virzības negatīvā trajektorija, tad, visticamākais,...

Foto

Mums melots desmit gadus no vietas, laiks sākt prasīt atbildību

Desmit gadus no vietas visai Latvijas sabiedrībai ticis melots par patiesā labuma guvējiem Ventspilī. Tagad, kad...

Foto

Prātojums par viršiem

Sazvērestības teoriju virpinātājiem gards kumosiņš. Jaunākā intriga īsajā versijā būtu šāda: "Attīstībai/Par!" kombinatori palaida tautās likumprojektu par 40 miljonu izmaksāšanu draudzīgām biedrībām, lai...

Foto

Publiski izteikts viedoklis ir melns traips manai reputācijai, kas mani turpmāk pavadīs visur un vienmēr

Šodien esmu vērsies Valsts policijā pret Unu Rozenbaumu par neslavas celšanu....

Foto

“Saskaņa” grib kļūt par zemūdeni

Runājot par partiju “Saskaņa”, pirmais salīdzinājums, kas nāk prātā, ir – tā uzvedas kā kārtīga māksliniece un ir paņēmusi garu pauzi....

Foto

Levits inaugurācijas pasākumu iecerējis kā vecpuišu un vecmeitu ballīti

Pagājušajā nedēļā saņēmu uzaicinājumu uz sarīkojumu par godu Egila Levita inaugurācijai. Liels bija man izbrīns, ka tas...

Foto

Prokurors pieprasa tiesvedību bez advokāta

Šī gada 25.jūnijā Lemberga tiesvedības procesā mans vienīgais un pastāvīgais tiesas advokāts Raimonds Krastiņš nosūtīja Rīgas apgabaltiesai negaidītu paziņojumu, ka veselības...

Foto

Cilvēciskuma amputēšana un postcilvēka instinkta aktivizēšana “Lampas” tumsā

Par “Lampu” nav jēgas gari un plaši rakstīt. “Lampas” misija pilnā mērā ir adekvāta vispārējam pagrimumam gan visā...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 5. Masu komunikācijas jānusisms

Tautas pēdējā fāzē līksmo dekadence – cilvēku darbības, uzvedības un komunikācijas pagrimums. Dekadences pamatpazīmēs stabilu vietu ieņem masu komunikācijas...

Foto

Gurķi

Šis raksts ir domāts tiem, kas saprot lasīto un izdara pareizus secinājumus. Tie, kam viss ir skaidrs, zināms, un arī tiem, kas ir patiesība pēdējā instancē,...

Foto

Juku laiki Rīgas domē

Jāņi nosvinēti, un ir pietiekami daudz laika atkal pievērsties politiskajiem šoviem. Saeimas deputāti izbauda godīgi nopelnītās brīvdienas un arvien retāk parādās televīzijā...

Foto

Uzspēlēsim konkursu

Maija beigās Latvijas Nacionālais teātris sadarbībā ar Nacionālās mākslas atbalsta fondu  izsludināja pilna apjoma lugu ideju “makšķerēšanas” konkursu, vēloties teātra repertuārā iekļaut jaunākos Latvijas autoru...

Foto

Postcilvēku logoss un atavisma dumpis

Šis teksts ir domāts cilvēkiem. Tāpēc lietoju cilvēkiem saprotamus vārdus arī tajos gadījumos, kad tiek aprakstīts kaut kas pilnīgi pretējs cilvēku...

Foto

Līgo svētkus gaidot

Latvieši pēc savas attieksmes pret tautību daloties trīs grupās. Pirmā grupa uzskata, ka esam maniakāli pārņemti ar savu mākslīgi konstruēto unikalitāti, otrā –...

Foto

"Vienotības" Kariņš un KGB boss Andropovs: negaidītas līdzības

Saprotams, ka gadiem ilgi ar manipulatīvām viltus ziņām apdullinātu labticīgo “Vienotības” vēlētāju šāds salīdzinājums varētu šokēt. Vēl pirms...

Foto

Dzīvesbiedru likums – kāda jēga?

Kāpēc es priecājos, bet nelecu no sajūsmas gaisā par Dzīvesbiedru likuma projektu? Īsi un konkrēti – tas ir pilnīgi bezzobains attiecībā...

Foto

Kas traucē latviskajām partijām pārņemt varu Rīgas domē? Atbilde: latviskajām partijām traucē... latviskās partijas

Saskaņas un GKR kontrole pār Rīgu izgaisusi nedēļas laikā pēc Eiropas Parlamenta vēlēšanām,...

Foto

Mēs esam īpaši, un mūsu situācija ir īpaša, samaksājiet mums, un raudzīsimies uz priekšu

Pēdējo dienu laikā sabiedrībā, tostarp sociālajos medijos, plaši tiek apspriesta labas gribas...

Foto

Mēs ļoti vēlamies, lai nodokļu maksātāji sniedz 40 miljonu finansiālu atbalstu Latvijas ebreju kopienai

Likumprojekta “Par labas gribas atlīdzinājumu Latvijas ebreju kopienai par holokausta un komunistiskā...

Foto

Speciāli visiem manipulatoriem ar „politkorektumu” un „taisnīgumu”

1. Cilvēki, kuri kritizē Rīgas Domi, Ušakovu un "Saskaņu" par iespējamo liela mēroga korupciju, automātiski nav "rusofobi" vai "naciķi."...

Foto

Manabalss.lv iniciatīva “Latvija nosoda komunistisko režīmu noziegumus. Bez izņēmumiem”

Latvija līdz šim nav publiski paudusi skaidru attieksmi pret Ķīnas komunistiskās partijas (ĶKP) režīma noziegumiem. Klusēšana ir...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 4. Iedzīvotāju resursi

Tie cilvēki, kuri zina, ka Latvijā viss notiek “pēc grāmatas”, zina arī to, ka pēdējā fāzē eksistē īpaša iedzīvotāju daļa...

Foto

Politiskais spiediens pret FKTK var radīt draudīgu precedentu arī citām patstāvīgajām iestādēm

Centieni sakārtot likumu “tā, kā vajag” jeb atbilstoši politiskajiem uzstādījumiem, tiecoties atbrīvoties no esošajiem...

Foto

Šis ir bezprecedenta politiskās iejaukšanās gadījums FKTK vēsturē

Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) vēlas precizēt publiskajā telpā izskanējušu valsts amatpersonu sniegtu nepatiesu informāciju, kas vedina...

Foto

Atklāta vēstule Augstākajai tiesai un tieslietu ministram Jānim Bordānam: aicinu apturēt uzsākto Valsts prezidenta ievēlēšanas procedūru

Latvijas Augstākās tiesas Senāta Administratīvo lietu departamentam š.g. 28. maijā...

Foto

Ordeņus tirgo, bet Valsts prezidenta kancelejai par to nav ne mazākās intereses

Patiesībā ir vienalga, vai Baiļu triloģijas popularizēšanai izmanto I šķiras Triju Zvaigžņu ordeņu tirgošanas jautājuma aktualizēšanu...

Foto

Brīvība meža īpašniekiem?

Sen senos laikos, tik senos kā 2012. gads kokrūpnieki konstatēja, ka "pēc trīs gadu pārtraukuma, kad, pateicoties valdības lēmumam palielināt ciršanas apjomus valsts...

Foto

LMT, „Tet” un sabiedriskie mediji – kas slēpjas kastē?

Jau atkal dienaskārtībā parādās ziņa, ka „Latvijas Mobilā telefona” (LMT) un "Tet" (agrāk "Lattelecom") akcionāri, tas ir...

Foto

Eiropas patiesā seja

Eiropas Parlamenta vēlēšanām veltītajās publikācijās un to komentāros nācās pārliecināties par Eiropas problemātikas ļoti primitīvo un nepatieso atspoguļojumu. Publikācijās un to komentāros sastopamā...

Foto

Dzīvs pierādījums tam, ka vatņikiem nav tautības: Dainis Turlais

Noteikti būsiet pamanījuši, ka kolorado vaboļu midzenī, ko dažkārt mēdz dēvēt arī par Rīgas Domi, pēdējā mēneša...

Foto

Pār gadskārtu audits nāca, šopavasar vēl nav atnācis

Pirms vairāk nekā gada, 2018. gada martā un aprīlī publicēju četru rakstu sēriju sakarā ar AB LV krīzi un ar to...

Foto

“Saskaņu” gaida grūti laiki

Politikas vērotājiem šobrīd ir interesants laiks. Nesen beidzās Eiropas Parlamenta vēlēšanas, trešdien tika ievēlēts jaunais Latvijas prezidents Egils Levits. Pēc tam sekoja...

Foto

Kā būtu iespējams deputātam Kaimiņam juridiski tiesiski sadauzīt seju par vēlētāju nodošanu un solījumu nepildīšanu

Atklātā vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrnieces kundzei! Vēlos Jūs informēt, ka pēc Vienotības valdības...