Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

emīls

01.06.2019. 16:37

:))JURISTI APGALVO-,ka IMPĪČMENTS IR PIEMĒROJAMS / Līdzīgi kā tas savulaik tika realizēts Lietuvā/ attiecībā ar uz Latvijas prezidenta Vējoņa nomainītāju .
1-Jo, Prezidenta -nomainītāja kandidāta "' VĒLĒŠANU VIETĀ tika veikta PTETTIESISKA Procedūra-, kas juridiski skaitās- APSTIPRINĀŠANA- klātesot gan 2-diviem STATISTIEM.
2 Un pēc SAEIMAS deputāta Zariņa paskaidrojuma , ka 9.05. 2019.g. 34/ trīsdesmit četru/ Deputātu oficiāla un Likumīga Iesnieguma Prezidenta Vēlēšanas / ne jau nu APSTIPRINĀŠANAS/ veikt 5.06.2019.gadā.Šī informācija no Saeimas tribīnes gan tika mēģināta NEVEIKLI APSTRĪDĒT .(sun)
Bij manam bāliņam
Treja talka vasarā:
Rudzu talka, miežu talka.
Apenīšu šķinumā.
LD 28412

Atbildēt

emīls 1

28.05.2019. 17:52

(highfive) EGILA LEVITA- Žīda- jūda-biorobota-tātad BEZDVĒSELES UB BEZSIRDSAPZŅAS
RADĪBAS - ""VAROŅDARBI"'-par latviešu tautas NODEVĒJU varētu sauka tikai latvieti..
1-Latvijas okupācijas, ko izveidoja un realizēja Judokomunisti, to pašu Judokristīgās sistēmas VIRSVADĪBĀ, laikā E.LEVITS gozējās Rietumvācijā- latviešus-sabiedrībā Minsterē...
2-LEVITS- nākot Latvijā pie varas jaunai formācijai-""KLUBĀ-21""t.s. Demokrātijai-žīduks jau veikli ielavījās Jaunās Pseidodemokratijas oligarhu pirmajās rindās -tā tuvāk pie Latvijas finansiāli-materiālās izzagšanas-kopā ar skaistuļiem un pat pedofiīliem- kā Birkavs, Šķēle u.c...
3-Tad žīduks LEVITS ielavijās pat par LATVIJAS Tieslietu Ministru- un savā draudzīgā kolektīvā...ATDEKĀTI LĪDZIGU SAVAS SUGAS PĀRSTĀVI--BiORobotu-žīdu Ivaru/ ICIKU/ Godmani-un & ...KAS ŠIM BIOROBOTAM VISPĀR--KĀDAS DAĻAS -GAR LATVIJS teritoriju-ATDEVA!!!ABRENES -RAJONU-Krievijas okupētājvarai to rādot bieži Televizijas kanālā Putinu ŅIRGĀJOTIES, KA LATVIEŠI TO...NEREDZĒSOT -""KĀ ĒZEĻA AUSIS"""- SEVI -PUTINU...NOSTĀDOD PAŠA ĒZEĻA LOMĀ,,
4-Židuks LEVITS paraksatīja dokumentus, lai tiešie MILITĀRIE OKUPANTI-SARKANĀS LATVIJAS OKUPĀCIJAS ARMIJAS OFICIERI AR SAVĀM DUŅKĀM UM PĀCNĀCĒJIEM- "PRETLIKUMĪGI :: PALIKTU LATVIJĀ- KA 5-PIEKTĀ KOLONNA.- tā tad 2-DIVAS MILITĀRAS DIVĪZIJAS KADRU VIRSNIEKU-T.I. >40 OOO OKUPANTU -PRETĒJI VISIEM SRTARPAUTISKIEM LIKUMIEM-UN TĀDA STARPTAUTISKA NOZIEGUMA LIKUMA PARAKSTĪTĀJA-JAU PATS KĀ NOZIEDZNIEKS- LEVITS-GOZĒJĀS PAT EIROPAS AUGSTĀKAJĀ TIESLIETU SISTĒMĀ.....droši jau nu par lielām naudām...
5-Žīduks LEVITS Latvijas Deokupācijas,Delolonizācijas,Deboļševizācijas vietā-PĀRKĀPJOT STARPTAUTISKOS LIKUMUS-VECINA OKUPANTIEM UN KOLONISTIENM- ATĻAUT SAŅEMT OKPĒTĀS LATVIJAS PILSONIBU !!! -TURPINĀT GENOCĪDU LATVIJĀ PRET LATVIEŠU TAUTU ....TĀDS E.LEVITS IR SODĀMS-KĀ GENOCĪDA UZRTURĒTĀJS PRET LATVIEŠU TAUTU- AR MŪŽA IESLODZĪJUMU!!! , un iepriekš tiek NOŅEMTI VISI AMATI VISĀS STARPTAUTISKĀS SISTĒMĀS...
6-Un-LEVITAM tāda PAŠREKLĀMA .. LATVIJAS TV-SEVI NODĒVĒJOT -PAR LATVIETI- -IR ATKLĀTS SEVIS KĀ MEĻA UN ŠIZOFRĒNIĶA APLIECINĀJUMS...
F-2-2020
t

Atbildēt

Pac Indulis Durka

26.05.2019. 06:25

»

Indulis Durka

Viņa vēl bija Indulis Durka, kad 2009. gadā cieta no kāda mūzikas producenta seksuāla uzbrukuma...


Latvijā šai sakarā jau ieradušies CNN korespondenti Rokijs Sļivočnijs un Zina Karandašina, lai uzmeklētu Induļa Durkas kundzi un par satraucošo notikumu, kas viņus nav atstājis vienaldzīgus, uzņemtu dokumentālu seriālu. Tikšot uzklausīts ar Latviešu mūzikas producentu viedoklis. Tieši kuru, tas pagaidām tiek turēts noslēpumā.

Ziņa par I. Durkas izvarošanu ir pāršalkusi interneta medijus un nevienu nav atstājusi vienaldzīgu. Latvijā plānošot izveidot pašpalīdzības fondu izvarošanā cietušajiem vīriešiem, kura patronese būšot Raimonds Vājone, kurš negaidīti pats pieteicies šai starptautiskajai misijai.

Atbildēt

Tieši tā hitler-stalin

26.05.2019. 00:47

»

NA - mīzēju un bābiešu partija!

Man riebjas Nacionālā apvienība, jo Raivis Dzintars ir mīzējs un sievišķīgs memmītis! Viņš baidās kļūt par ministru un vēl vairāk baidās kandidēt uz ministru prezidenta amatu! Raiveli, ja baidies, tad nelien politikā! Kriškānis Kariņš nenobijās un paņēma varu! Par varu cīnījās arī Gobzems un Bordāns...


Ne Saskaņa ne NA - TB/LNNk neko labu Latvijai un tautai nav izdarījuši, par velti ēd tautas naudu. Es teiktu - visi viņi - stukaču dvēseles. \cekistu dvēseles, pērtk tautu par krāsu, ar krāsu - kas bija, ir - hitler-stalin.

Atbildēt

Sandrai

26.05.2019. 00:42

»

Sandra Briķe

Es esmu viena no tiem cilvēkiem, kas nav saņēmusi paziņojumu uz vēlēšanām, bet, ņemot vērā, ka esmu aktīva Latvijas pilsone, 2019.gada 8.maija zvanīju uz CVK, vienu dienu nokavējot iecirkņa maiņas iespējas. CVK mani nomierināja, ka trīs dienas pirms vēlēšanām varēšu nobalsot jebkurā iecirknī, tādēļ, ...


Ja būs uzņēmība un varoņa gars, vajag iesūdzēt vēlēšanu komisiju un prasīt atzīt vēlēšnas par neleģitīmām, jo vēlēšanu tiesība tika aizskartas desmitiem tūkstošu cilvēku, Latvijas pilsoņu. Tas ir faksts un pierāāms. Vajag varbūt savākt parakstus kādā no mājaslapām vai citādi. Vienreiz šo nolaidīgo valsts ierēdņus vajadzētu sod'\uīt ar cietumsodu - iztaisa programmas , sanmaksā miljonus un programma nedarbojas, Kādēl slēdz tādus līgumu? Ja programma nobrūk, no tās autoriem japrasa atmaksa dubultā, ko jāieraksta līgumā un tad strādās, taisīs pareizas un atbildīgas programmas. BNet slēdz līgumu par kaut kādu "no mēsliem izvilktu"norakstītu programmu, paņem miljonus un programma nedarbojas. Tā ir krāpšana, valsts naudas izlaupīšana. Par tādu līgum slēgšanau jāapcietina abas puses pārstāvji, kuri paraklsta tādu vienošanos.

Atbildēt

Durabeks

26.05.2019. 00:32

»

Sandra Briķe

Šiem lielām partijām nav principiālas ideoloģijas, bet tikai varas kāre, un kā dzīvo cilvēki, viņiem ir pie … vietas. Viņi tikai raujas pie varas un lielas naudas, un tie, kas iepriekš bijuši pie varas Latvijā un to noveduši līdz šādai briesmīgai situācijai un korupcijai, tagad aicina par sevi balsot...


Sandrta Briķe - ļoti pareizs komentārs. Bet kam domāts raksts - duriķiem - svītrojiet Robertu Zīle, svītrojiet ZZS Ingrīdu Ūdri savulaik, svītrojiet ... vēl un vēl, kādu negatīvu subjektu un jūs iemāna nobalsot par duriķu sarakstu.

Un vēl kāds "duriķis"stāsta, ka deputātu kandidāti ir tādi, kāda tauta. Tauta vienmēr ir tauta, ko "gudriķi"apkrāpj, apmāna, pierunā un gūst labumu. Tāda nav tauta, kura kādu krāptu, tai nav ko izkrāpt arī.

Vienalga, kurš tiks ievēlēts Eiroparlamentā, ka tik nepielaistu interfronti, Latvijas ienaidniekus, ļaundarus.

TB/LNNK - duriķu partija, vēl ļaunāka kā krievžīdu Saskaņa, ka plineri, un citi neri.

Bet tos, kuri neatna
āk uz vēlēšanām vajadzēja spodīt - piesūtīt samaksāt rēķinu, cik lielu summu iztērē uz vienu vēlētāju REIZ 2, lai atlīdzina valstij par nodevību. Nebalsotāji - tie ir valsts grāvēji, nodevēji.

Atbildēt

Atkal LRTT debloīdi

26.05.2019. 00:21

trako visu vakaru! Vai pietiek nevar sākt dzēst tos nenormālo komentārus?

Atbildēt

Teds

26.05.2019. 00:13

»

Joske

Divas čekistu partijas ir NA un SASKAņa,abas partijas šķel Latvijas tautas,par šīm divām partijām neatrodu vajadzību balsot


Varētu padomāt, ka pārējās partijas nav čekistu kontrolētas. Tās visas bez izņēmuma un jebkurš publisks pasākums vai masu mēdijs ir rūpīgi no čekas uzraudzīts.
Šādā sastāvā "Nacionālā apvienība" itnemaz nav nacionāla, tad jau citu partiju izlēcieni ir daudz reižu nacionālāki, tā kā nacionāliem spēkiem vieta joprojām stāv brīva, bet šos liekuļus jānolaiž kanalizācijā, jo skuju taka tiem būs par lepnu. Pat savu sapujušo valdi nevar nomainīt, ar to brīdi es pārstāju tiem uzticēties.

Atbildēt

Atkal sūdēdājs Grantiņš H86

25.05.2019. 20:21

»


trako!

Atbildēt

Indulis Durka

25.05.2019. 19:22

Viņa vēl bija Indulis Durka, kad 2009. gadā cieta no kāda mūzikas producenta seksuāla uzbrukuma.


“Kad mani 50 gadu vecumā izvaroja, es mainījos uz visiem laikiem. Daļa no manis uz ilgiem gadiem noslēdzās. Es nevienam to neteicu. Pati to ignorēju. Un jutu kaunu. Vēl šodien, šo stāstit, jūtu kaunu par to, kas ar mani ir noticis,” Indulis Durka atzinās kādā geju pasākumā.


"Joprojām ir dienas, kad uzskatu, ka tā ir mana vaina. Kad ļoti ietekmīgiem vīriešiem šajā industrijā pastāstīju, kas ar mani notika, neviens man nepalīdzēja. Neviens nepiedāvāja padomu vai palīdzīgu roku, lai es panāktu taisnīgumu. Viņi pat man neieteica psihiatra palīdzību, kas man bija ļoti vajadzīga. Šie vīrieši paslēpās, jo baidījās no savas varas zaudēšanas. Un tāpēc, ka viņi slēpās, sāku slēpties arī es pati.”
Tā pagāja daudzi gadi, nevienam neko nezinot. “Es gandrīz vai centos to izdzēst no savām smadzenēm".

Atbildēt

Indulis Durka

25.05.2019. 19:11

»


ir sacīc, kis boļķi cita ocī redz, tis savā tirsas cellē Debess Klāru!

Atbildēt

Zemene

25.05.2019. 17:23

Raksta autors pusdumjš provokators, bet komentētēju telpa mudž no atsaldētiem troļļiem.

Atbildēt

lapsas smird

25.05.2019. 01:52

Egmāŗ Sūduēdāj izlaizi lapsai pakaļkāju stakli atkal :)

Atbildēt

Vcb

24.05.2019. 23:56

Nekomentēšu neko par Zīli, bet raksts sanācis reti šķidrs. Autoram vēl daudz jāpiestrādā.

Atbildēt

birutai

24.05.2019. 23:54

Man empātija tuvāka par raušanu. Palīdzu cilvēkiem nedomājot par atlidzību. Vienotība ir izcēlusies ar iedomību gan teorijā, gan praksē. Gan sākot ar Rižo, gan idiotu stripainajā ādas parķa jakā, par voldiņu OIK ieveisēju un skandināvu banku glābēju vispār mute neveras vaļā. Ciniskie solījumi - nu kā var nemelot! Ir šīs jaunās vienotības varas pamatā. Negribu un nekad nebalsošu par OIK autoriem un ieviesējiem!

Atbildēt

Biruta

24.05.2019. 21:53

vaicāju *kas dārzā*. JA cIMDIŅA izcila, kamdēļ viņa "Saskaņā" ? Manuprāt- tas neiet kopā!
Bet vispār - viss jau NU ir vienalga....

Atbildēt

siska

24.05.2019. 21:42

Žīle

Atbildēt

nū, par parādnieka partiju balsot............

24.05.2019. 20:56

ko tikai neievēl

Atbildēt

Joske

24.05.2019. 17:06

Divas čekistu partijas ir NA un SASKAņa,abas partijas šķel Latvijas tautas,par šīm divām partijām neatrodu vajadzību balsot.

Atbildēt

BRR

24.05.2019. 16:44

Tava svītrošana neko nenozīmēs, jo būs pietiekami daudzi, kas Zīlem saliks +, un tad:
1) Ar savu balsi Nacionālajai apvienībai, pat svītrojot Zīli, būsi Zīlem palīdzējis tikt Eiropas Parlamentā.
Ģļēvi.....
Ja negribi Zīli, balso par citu partiju!

Atbildēt

Sandra Briķe

24.05.2019. 15:49

»

kas dārzā

Atmetot emocijas mēs balsojam par divām lielākajām partijām Eiropas parlamentā, kuras arī nosaka toni, kā mums dzīvot. Tās iepriekšējās vēlēšanās ir divas - Eiropas Tautas partija un Sociāldemokrāti. Tautas partiju pārstāv Latvijā vienotība, Eiropas sociāldemokrtus saskaņa. Jautājums par ko balsot - ...


Šiem lielām partijām nav principiālas ideoloģijas, bet tikai varas kāre, un kā dzīvo cilvēki, viņiem ir pie … vietas. Viņi tikai raujas pie varas un lielas naudas, un tie, kas iepriekš bijuši pie varas Latvijā un to noveduši līdz šādai briesmīgai situācijai un korupcijai, tagad aicina par sevi balsot, lai to pašu turpinātu Eiropā, un viņu pašreklāmas nav ētiskas un pat ir ciniskas, un tā ''astoņkāja'' mazās kājiņas ir jāatrauj. Un domāju, ka viņi nobijās, ka pensionāri un laukos esošie par viņiem nebalsos, tādēļ jau arī radīja provokatoriskas balsošanas izgāšanu tehnikas laikmetā trīs dienas jebkurā vēlēšanu iecirknī, un mūsu lielie datorspeciālisti nav spējīgi šo datorprogrammu atjaunot?!-, lai katram vēlēt gribētājam būtu iespēja nobalsot. Un tās diskusijas televīzijā ir vāja komēdija par ko pat nav jāsmejas, bet jāskatās ar līdzjūtību, cik tālu un stulbi esam nonākuši. Un kādu pieredzi Briselē viņi piedāvā,vai to, kas izskatās pēc korupcijas, tādēļ tur tagad vajag kādu, kas vismaz pamaisa viņu ''sastāvējušos ūdeņus'', un vajag cilvēku, kas ir vistuvāk cilvēkiem, tādu kāda ir sieviete ratiņkrēslā no Progresīviem.

Atbildēt

kas dārzā

24.05.2019. 15:04

Atmetot emocijas mēs balsojam par divām lielākajām partijām Eiropas parlamentā, kuras arī nosaka toni, kā mums dzīvot. Tās iepriekšējās vēlēšanās ir divas - Eiropas Tautas partija un Sociāldemokrāti. Tautas partiju pārstāv Latvijā vienotība, Eiropas sociāldemokrtus saskaņa. Jautājums par ko balsot - par OIK ieviesējiem vai OIK pretiniekiem? Pārējais ir detaļas. Nav svarīga tautība. Žēl tikai ka bāleliņu stulbums izslēdz loģisko domāšanu! Saskaņas sarakstā piemēram ir izcila Latvijas Universitātes profesore Ausma Cimdiņa!

Atbildēt

Sandra Briķe

24.05.2019. 14:27

Es esmu viena no tiem cilvēkiem, kas nav saņēmusi paziņojumu uz vēlēšanām, bet, ņemot vērā, ka esmu aktīva Latvijas pilsone, 2019.gada 8.maija zvanīju uz CVK, vienu dienu nokavējot iecirkņa maiņas iespējas. CVK mani nomierināja, ka trīs dienas pirms vēlēšanām varēšu nobalsot jebkurā iecirknī, tādēļ, tiesiski paļaujoties uz CVK teikto, šodien ap 13-iem aizbraucu uz tuvāko savai papildus deklarētai un reālai dzīves vietai laukos, tas ir, vairāku km attālumā uz Aizputi, kur man pateica, ka LR Satversmē noteiktās tiesības, man nav iespējams realizēt, jo nestrādā datorprogramma. 13.51 zvanīju uz CVK, atgādināju par viņu iepriekš teikto, un pateicu, ka nav iespējams realizēt manas LR Satversmē noteiktās tiesības, un 60 km uz Liepāju man no laukiem ne šodien, mane rīt nav iespējams aizbraukt. Teicu, lai tādā gadījumā vēlēšanu komisija brauc pie manis, uz ko man atbildēja, ka arī tas nav iespējams, jo tad man ar elektronisko parakstu, kas man nav jānosūta vai arī ar kādu starpnieku jāaizved iesniegums, kas arī nav iespējams. Teicu, lai piefiksē manu ziņojumu, ka būšu tik čakla un rakstīšu tiesai par šo vēlēšanu atzīšanu par spēkā neesošu, ka veltīgi tiek izšķērdēta iedzīvotāju nodokļu nauda, un domāju, ka to skar daudzus iedzīvotājus, un, ka tā iespējams ir ļaunprātīga provokācija. Kad uzrakstīšu sūdzību tiesai, tās projektu palūgšu mūsu Latvijas Jurisprudences speciālistu un ekspertu asociācijai ievietot sociālos tiklos, aicinot pievienoties cilvēkus, kuru konstitucionālās tiesības ir aizskartas. Gribēju novēlēt par kandidāti - sievieti ratiņkrēslā no Progresīvajiem , kura reizi nedēļā brauc uz Briseli, un kura var vislabāk var saprast sociāli mazaizsargāto cilvēku grupu Latvijā, un visu savu laiku ziedot šim darbam. Un, ja arī viņa šo Eiropas sienu, kas mūs nostādījusi trešo valstu līmenī, nespēs lauzt, tad vismaz , lai cilvēks, kura liktenis ir tik grūts, saņemtu adekvātu samaksu un kādu laiku padzīvotu cilvēka cienīgu dzīvi. Ja mana favorīte netiks Eiroparlamentā, taps šī sūdzība tiesai un aicinu pievienoties pārējos, kuru konstitucionālās cilvēktiesības ir aizskartas. Ar cieņu, Sandra Briķe

Atbildēt

NA - mīzēju un bābiešu partija!

24.05.2019. 14:16

Man riebjas Nacionālā apvienība, jo Raivis Dzintars ir mīzējs un sievišķīgs memmītis! Viņš baidās kļūt par ministru un vēl vairāk baidās kandidēt uz ministru prezidenta amatu! Raiveli, ja baidies, tad nelien politikā! Kriškānis Kariņš nenobijās un paņēma varu! Par varu cīnījās arī Gobzems un Bordāns, bet Raivis Dzintars bailīgi nolīdis maliņā smirdēja. Pat Āboltiņai bija lielāki pauti nekā Raivelim!
Ne Dzintars, ne Parādnieks, ne Zīle, ne Pūpols, ne Dombrava nav alfa tēviņi - viņi ir "šestjorkas" un verga dvēseles, kas iebalsotas augstā amatā. Bet augsts amats vīriešu biksēs staigājošu puiku nepadara par vīru un līderi!

Atbildēt

DD1

24.05.2019. 13:54

»

g

Zīle - glums karjerists. Bija iespēja , saskāros


Es arī. Mēs ar pusaudzi bijām rezervējuši auto Bergamo, lai brauktu uz Pisu, bet Zīle ar savu Eiroparlamentārieša apliecību piegāja rindā priekšā un to paņēma savai slēpotāju kompānijai.

Atbildēt

g

24.05.2019. 12:50

Zīle - glums karjerists. Bija iespēja , saskāros

Atbildēt

Singapūras satīns

24.05.2019. 11:49

Vai tiesa, ka Visvaldis Lācis ir čekas aģents un Edvīns Šņore viņa protežē?

Atbildēt

Singapūras satīns

24.05.2019. 11:47

»

Singapūras satīns

Vai tiesa, kaRoberta māte bija žīdiete Alla, kura nemācēja runāt latviski


Jā, valsts amatpersonas deklarācijā ir rakstīts Alla Zīle .

Atbildēt

Singapūras satīns

24.05.2019. 11:44

Vai tiesa, kaRoberta māte bija žīdiete Alla, kura nemācēja runāt latviski?

Atbildēt

piekrītu

24.05.2019. 11:37

»

Žulis

Gribas pajautāt raksta autoram: Ar ko "Nacionālā apvienība" ir labāka par "Saskaņu"? Ar naconālu pļurkstēšanu? Ja Zīle ir nekam nederīgs Latvijas pārstāvis ES, tad kurš no tiem izvirzītajiem partiju kundziņiem vai blēdijām ir labāks? Par kuru no viņiem nodotā balss nebūs izmesta miskastē? Varbūt "viesstrādnieki...


Es jau sen vairs nebalsoju, jo visi vienādi meļi uz zagļi, kas domā tikai par savu labumu. Un visi viņi tautu uzskata par aitu baru uz kuras palēkties. Nepiedalīties vēlēšanās ir vislabākā izvēle.

Atbildēt

Dace

24.05.2019. 10:27

Hahaha! Pūpols aģitē :))

Atbildēt

gf

24.05.2019. 10:22

»

kas tu esi

ka vari visiem prasīt par ko balsosiet


ja kāds uzmetas par gudrāku, gribās padomu ;)

Atbildēt

id.

24.05.2019. 09:09

jokainie... protams, neviens nav balsts un pūkains, bet ''citi'' ir ļoti vienota un viņi neviens par savējiem tā nezākājas.
Kāpēc Jānis neieredz Kārli, bet ieredz Ivanu???

Atbildēt

mēs jūs viņi viņas

24.05.2019. 07:46

Tas ir viņu bizness. Kas man daļas par to.

Atbildēt

Gudriniekam

24.05.2019. 05:55

Piekrītu, ka raksta autors varētu būt Pūpols, kuram dikti gribas, bet nekas nespīd, jo Zīle ir pirmais un dabūs ļoti daudz plusiņu. Zīle ir un paliek Nr.1 no visiem kandidātiem uz ES. Tā kā Pūpol pastāvi vien pie ratiem! Ceru, ka dabūsi daudz svītrojumu!

Atbildēt

Cionas preambulists

24.05.2019. 05:03

Nacionālo žīdu apvienības teicamnieki ir pelnījuši Briseles trekno kāpostu par neko darīšanu.

Atbildēt

kas tu esi

24.05.2019. 03:31

»

gf

Lapsa, tu par visiem pēc kārtas visādus mēslus raksti


ka vari visiem prasīt par ko balsosiet ?!!

Atbildēt

nekādas PAREX glābšanas nebija !

24.05.2019. 03:24

»

siska

Zīle atbalstīja PAREX glābšanu


žīdi " sabāza" bankas naudu kabatās un sāka vaidēt par "nesekmīgu biznesa situāciju", "pamatojoties" uz ko
Godmann vienā naktī valsts naudu veikli iegrūda privātā bankā !!

Atbildēt

Tiesnesis

24.05.2019. 00:07

NA ir vienīgā partija LR kurai ir ideja, mērķi un godīgi cilvēki. Tas pats R.Zīle ir reāli sakarīgs cilvēks un politiķis.
Nesaprotu kādam muļķim jābūt, lai rakstītu tāādu sviestu :)))

Atbildēt

Kaatad

24.05.2019. 00:01

Zīle apostījis "lielās eiropas " iespējas. Tur tak jābūt mazliet tērētam, lai labprātīgi atgrieztos dīķveidīgā provincē, ar visiem tās kašķiem, smieklīgajām problēmiņām, niecīgajiem ikdienas meliem, visiem tiem apnicīgajiem sejiem. Deputātēt Eiropā -cits mērogs pašapziņai, atbildības vispār nekādas, par materiālo pusi pat nerunājot.Kas var būt ērtāks kā mīlēt Dzimteni no droša tāluma. :)

Atbildēt

Latvis

23.05.2019. 22:53

Bet ja partijas vadošais biedrs ir slikts, kuru autors iesaka visiem izsvītrot--- vai tad tie citi biedri ir labāki? Un kur liks NA Zīli, ja neievēlēs EP? Tas man atgādina Parādnieka neievēlēšanu. Vai tad nebūtu prātīgāk vispār nebalsot par šo partiju apvienību? Citādi--- nu tā stulbi sanāk. Bet stulbi jau mēs esam, ja iepriekšējo zagļu vietā, saeimā ievēlējām muļķus. Tā mēs to LV likvidēsim, ja iesim balsot par mazāko kretīnu, kas tiekot pie varas makteni paaugsies un būs milzu kretīns. Labāk neiet vēlēt, lai tie pamuļķi paši sevi savēl.

Atbildēt

gf

23.05.2019. 21:52

Lapsa, tu par visiem pēc kārtas visādus mēslus raksti ?
Par ko tad balsosi pats?
Teici, ka uz vēlēšanām laikam iesi....

Jeb tagad jāzīlē, par kuru šobrīd nav sarakstīti mēsli, tas derēs :)

...pēc tam jau atkal varēs kļūt par tava ''biznesa'' upuri :)

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Atraktīvā politiskā hronika: 10. oktobris

FotoPēc 2018.gada 6.oktobra sociāli politiskā dzīve ir ļoti intensīva. Tā tam ir jābūt. Atbilstoši tautas politiskajai gribai todien pie varas nāca manis dēvētā “6.oktobra paaudze”, un latviešiem šajā saulē sākās jauns laikmets. No 13. Saeimas deputātiem 65% tika ievēlēti pirmo reizi. Tas ir radikāls pagrieziens. Tas ir neapstrīdams pierādījums jauna laikmeta sākumam parlamentārā republikā. Un, lūk, jauns laikmets vienmēr sākas ar sociāli politisko procesu sakāpinātu intensitāti. Katru dienu ir kaut kas neparasti jauns un negaidīti jauns. Jaunie politiskie spēki vēlas pēc iespējas ātrāk visu piekārtot savam cilvēciskajam līmenim un profesionālajam līmenim. Viņi steidzas. Īpaši steidzas, apzinoties savu neleģimitāti visā sabiedrībā.
Lasīt visu...

21

Sarūgtināt Bordānu un atlikt partiju finansējuma pieaugumu līdz nākamās Saeimas ievēlēšanai

FotoAicināsim 13. Saeimas deputātus neatbalstīt sasteigtu likumprojektu, kas paredz būtisku valsts finansējuma palielinājumu politiskām partijām jau no nākamā gada!
Lasīt visu...

3

Uz kopējā fona "Repharm" ir tīri labs un valstiski nozīmīgs koncerns

FotoKatru gadu rudenī atrodas kāds, kas raksta apskatu par šādu tēmu. "Sagadīšanās pēc” katru rudeni farmācijas tirgus sašūpojas, notiek lielākas vai mazākas aktivitātes likumdošanā, normatīvajos aktos, īpašumu maiņā, ražotāju un tirgotāju attiecībās. Vārdu "sagadīšanās" es šeit lietoju tādēļ, ka rudenī tiek izstrādāts valsts budžets un budžetā nekad netiek pietiekami daudz naudas izdalīts medicīnai.
Lasīt visu...

21

Ko gan citu darīt zaglim, kurš noķerts ar svešu maku rokā?

FotoŠorīt notērēju pārdesmit minūtes laika, lai kļūtu par divsimt deviņdesmit un nezin kuro cilvēku, kurš bija paskatījies „paša spēcīgākā opozīcijas pārstāvja” un vēl arī Gunāra Astras gara radinieka – tā vismaz viņam pašam gribētos – Alda Gobzema fantastiski populāro – jau atkal tā viņam pašam gribētos – taisnošanos viņa Bieriņu nekustamā īpašuma pirkšanas, pārdošanas, dāvināšanas un vēl nez kā sakarā.
Lasīt visu...

18

Latvieši vairs nav "varoņu tauta", drīzāk jau kalpu un pielīdēju tauta

FotoPolitmafija Latvijā visu ir nostādījusi tā, ka nav iespējams dzīvot Latvijā un nebūt šīs mafijas vergam. Par jebko, ko tu pērc, ir jāmaksā PVN. Viss tiek nozagts. Ja tu oficiāli strādā, jāmaksā sociālais nodoklis un ienākuma nodoklis. Viss tiek nozagts. Ja ir īpašums, tad ir jamaksā īpašuma nodoklis. Gribi lietot elektrību, maksā gan par to, gan arī OIK, un vēl nez ko.
Lasīt visu...

12

Ziņojums par komandējumu uz Amerikas Savienotajām Valstīm no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim

FotoSaskaņā ar Ministru prezidenta 2019.gada 19.augusta rīkojumu Nr.219 “Par Ilzes Viņķeles komandējumu” no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim biju komandējumā Amerikas Savienotajās Valstīs, lai piedalītos Apvienoto Nāciju Organizācijas (ANO) Augsta līmeņa sanāksmē par vispārējo veselības aprūpi.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Gribēja kā labāk, sanāca kā vienmēr

Latvijas satiksmes drošības telpā ir uzsprāgusi verbālā bumba, jo Iekšlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieks paziņoja, ka no stacionāro fotoradaru sodiem...

Foto

Modernā banalitāte

Banalitāte ir oriģinalitātes trūkums, pliekanums, bezgaumīgums. Sastopama, tā teikt, arhaiska banalitāte – sen zināma un sen apnikusi banalitāte. Sastopama relatīvi jauna banalitāte – moderna...

Foto

Auniem ir jāzina, ko viņi nobada

Jebkura jauna partija mūsu valstī, kas gribēs izmainīt sapuvušo, smirdīgo oligarhu sistēmu, tiks norieta un samīdīta. Tāds pats liktenis sagaida...

Foto

Kādā veidā visiem aizbāztas mutes par Skultes gāzes termināļa afēru?

Nezināmu personu iecerētā Skultes sašķidrinātās gāzes termināļa būve ir krietni nokavēta, un pašlaik tas ir cinisks...

Foto

Partijas pamodušās no miega

Izskatās, ka Latvijas politikā vasaras brīvdienas beidzot ir beigušās. Arvien aktīvāk izpaužas gan valdošās koalīcijas partijas, gan opozīcijas partijas. Līdz ar to...

Foto

Objektīvā realitāte

Ko nozīmē «objektīvs»? (Runa nav par video vai foto kameras piederumu). Ko nozīmē – būt objektīvam? Vai es, šobrīd rakstot šīs rindiņas, esmu objektīvs? Vai...

Foto

Skumīgi, bet varbūt godīgi…

Pagājusi Skolotāju diena. Kā prasta ikdienība. Nekas no aizgājušo dienu dāsno mūžu un goda plākšņu salkanās godības nav mainījies. “Gada skolotājs”, “Zelta...

Foto

Mīļie draugi, dārgie skolotāji, apsveicu jūs Skolotāju dienā

Mīļie draugi! Dārgie skolotāji! Apsveicu jūs Skolotāju dienā! Mēs visi esam izgājuši caur skolotāju rokām - mēs vispār...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: intelektuālisma iznīdēšana

XX gadsimta otrajā pusē Rietumu civilizācijā sāka ieviesties jauna vērtību sistēma. Tā kļuva masveidīga. Jaunajā vērtību sistēmā kardināli izmainās attieksme pret...

Foto

Likumpārkāpējs - valdība

Kas notiek ar iedzīvotājiem, kuri tiek pieķerti, pārkāpjot likumu? Atkarībā no likumpārkāpuma rakstura un smaguma pakāpes viņiem iestājas vai nu administratīvā vai kriminālatbildība...

Foto

Apķēzīšanas dinamika

Jau pašā sākumā tika rakstīts, ka “nācijas tēvs” centīsies apķēzīt visu, kas latviešu tautas vēsturē ir svēts. Tagad ir pienākusi kārta Latvijas Centrālajai padomei...

Foto

NMPD atbilde par pirmās palīdzības apmācību valstī

Saistībā ar Pietiek publicēto rakstu vispirms jāuzsver, ka pirmās palīdzības apmācība ir valsts pārvaldes iestādes funkcija, nevis bizness, kā...

Foto

Kā Rīgā pulcējās “Aukstā kara 2.0” zaudētāji

„Dažās valstīs ir izveidojusies īpaša akadēmisko prusaku kategorija, kas tekalē no vienas politiskās virtuves uz otru un atkārto tekstus,...

Foto

Jautrība valdošajā koalīcijā

Šķiet, ka valdošajā koalīcijā vajadzētu būt mieram un klusumam, jo valdība paziņoja, ka ir sagatavots nākamā gada budžets. Tomēr atsevišķas partijas un politiķi...

Foto

Prātojums par "labo budžetu" un "sliktajiem baņķieriem"

“PNB bankas” darbības apturēšana sagādājusi rūpestus un kreņķus tās klientiem, bet tie ir tīrie sīkumi, salīdzinot ar laikiem, kad...