Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Apsveicam mūsu valsts svētkos

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Loronzo

13.06.2017. 16:10

Vajadzēja likumu papildināt ar "aizliegts fotografēt nekompetentas valsts instances".

Atbildēt

Transporta rūķis

12.06.2017. 09:39

Salīdzinoši ar vairākām ES valstīm mums ir lielāks ceļa zīmju skaits. Tagad vēl būs šiltīšu ražotājiem/uzstādītajiem kumosiņš. Izskatās pēc lobija ;)

Atbildēt

R. Huds no Nothingemas

11.06.2017. 15:17

»

info

Leonards Inkins...


Vàjś iesniegums. Stulbums tekstà par valsts lîdzekłu izśkèrdèśanu. Jums nav pienàkuma tam sekot, kà tie tiek izlietoti. Tiesa pareizi atzina, ka eksperta slèdziens nav par eksperta kompetenci. Pieklibo logika visu laiku. Lîdz ar to, aizstàvîba ir klibojusi. Piekrîtu, ka esat safabricèjuma upuris, bet pats esat vainîgs, tiesneśi labpràt ar prokuroriem Inkinu notiesàtu, jo izskatàs, ka Inkins pats meklè upura lomu. Jau publicèjot citàtu, bija skaidrs, ka atbildîbu uzliks medijam, ne autoram. Apsûdzîbas safabricèjums, pavirśi skatoties, bija procesu paildzinàt, apzinàti žîdiski pareizi apsûdzîbu svaidot no medija uz autoru, zinot, ka autors neizdomàja pats śo kaktismu. Te atklàjas žîdebreju jurisprudences procesuàlie smalkumi - atrodiet cilvèku, kas pats ielec ugunskurà, likumu sodîśanai piemeklèsim. Ja skatàs no citas puses, śî var bût pat žîdebreju provokàcija, labi paredzot rezultàtu, ka lietu izbeigs nozieguma sastàva trûkuma èł, jo padomju kaktisma autors nav ne medijs, ne persona, kas tà tekstu pàrpublicè. Gribu jums sacît - draudzèjieties ar logiku un gramatiku, jo dots noràdîjums, tulkot pat tàdu logiku, ko ievieś nepareizi saliktas pieturas zîmes juridiskos dokumentos.

Atbildēt

R. Huds

11.06.2017. 15:01

»

MI

Tiesību normas attiecināmas uz visiem, bez izņēmumiem, nepārtraukti. Nelaimīgie tūristi, nelaimīgā apsardze, policija. Cik nu tagad valodas jāzin, lai izskaidrotu, piemērotu tiesību normu. Katru dienu šausmīgs darbs. Tūrisma kompānijas ņemsies, lai viņu klienti nenonāktu nepatīkamās situācijās, netiktu...


Sàk veidoties totalitàra valsts. Varas atèduśies baidàs to zaudèt, jo var nàkties pàrcelties no amatu krèsliem uz cietumu mûriem. Liepàjas cietums, ar ko baida tautu Liepàjà un tiek bûvèts, gaida pirmos notiesàtos prokurorus, tiesneśus, Saeimas deputàtus, ministrus un bij. VP.

Atbildēt

Nezinītis

09.06.2017. 03:58

»

hohoho

Es iešu un fotografēšu - man būs fotoaparāts, bet iekšā nebūs atmiņas kartes. Viņi teiks, ka fotografēju, bet es teikšu, ka tikai skatos caur objektīvu


Trāpīgi teikts par to tukšo aparātu ! Vispār totāla darbības imitācija.Kādam par to maksā.

Atbildēt

Onka

09.06.2017. 01:00

»

PUSSY

PUSSY PUSĀN LUPATIŅĀ


ektd, PUSSY PUSĀN LUPATIŅĀ.

Atbildēt

PUSSY

09.06.2017. 00:55

PUSSY PUSĀN LUPATIŅĀ

Tava kritika par cenzūru ir sadzīviska.
Tev jāpierāda, ka tevi cenzē,
jo portāls varbūt saņem no tevis tekstu
un publicējas pats un cenzē pats sevi, NE TEVI!???

Atbildēt

Kalna ielas samurajs

09.06.2017. 00:48

Ar fotokamerai līdzīgu priekšmetu veica darbības kas līdzinās fotografēšanai. Bet kā cīnīsies ar tiem, kuriem zoom 400x ?

Atbildēt

info

08.06.2017. 23:40

Leonards Inkins
Pikets!
Piketa laikā iesniedzu ģenerālprokuroram iesniegumu uz astoņām lapaspusēm. Šeit īsumā par to, kas rakstīts manā iesniegumā.

Iesniegums
(saīsināts)

Par kriminālprocesa uzsākšanu

Drošības policija nelikumīgi, uzticēja savu darbu veikt sabiedriskajai organizācijai par ko valsts samaksāja naudu par darbu, kas jāveic izmeklētājam un prokuroram, jo tas ietilpst viņu darba pienākumos un šo darbu nedrīkst deleģēt citiem. Tādejādi tika nelikumīgi iztērēti valsts līdzekļi.
Pēc Drošības Policijas lēmuma tika veikta pierādījumu viltošana. Prokurore trijās tiesas instancēs uzstāja, lai šo nelikumīgo «ekspertīzi» tiesas vērtē. Tiesas šo viltus pierādījumu nevērtēja, jo «ekspertei» ir diploms par mantojuma tiesībām un šādas ekspertīzes neparedz Latvijas Republikas likumi.
Kasācijas tiesas lēmumā atzīts, ka apelācijas tiesa ir pareizi izvērtējusi «ekspertes» «atzinumu» un nav tam piešķīrusi «Eksperta atzinuma» statusu.
Izmeklētājs «eksperti» lietā pieaicinājis viltus pierādījumu sagatavošanai, kas bija par pamatu apzināti nepatiesi apsūdzēt mani par nozieguma izdarīšanu, kuru es nebiju izdarījis un prokurore apsūdzību uzturēja nelikumīgi, lai panāktu netaisnu notiesājošu spriedumu.
2013. gada 17. septembra lēmumā par manis atzīšanu par aizdomās turamo izmeklētājs to pamato ar «eksperta» atzinumu, ka manis publicētais teksta fragments no «Padomju Savienības žīdu katķisma» ir vērsts pret ebreju tautai piederīgajiem, līdz ar ko izraisa nacionālo naidu, nepaskaidrojot kuri eksperti ir vērtējuši un atzinuši, ka «Padomju Savienības žīdu katķisms» ir vērsts pret ebreju tautai piederīgajiem, līdz ar ko izraisa nacionālo naidu.
Ja tas tā būtu, tad viņam un prokurorei bija jāliek novērst teksta fragmenta, kas viņu un neminētu ekspertu prāt «..ir vērsts pret ebreju tautai piederīgajiem», līdz ar ko izraisa nacionālo naidu.
Ir nesaprotama arī Drošības policijas rīcība saistībā ar pret mani ierosināto krimināllietu. It kā saskatot krimināli sodāmu darbību, veicot ekspertīzes Drošības policija neko nedarīja, lai pārtrauktu vai novērstu manu publikāciju, par kuru esmu apsūdzēts.
Es pats izdzēsu šo interneta publikāciju un komentārus.
Neesmu saņēmis nevienu norādījumu, vai mudinājumu ne no Drošības policijas, ne prokuratūras dzēst publikāciju.
Kāpēc man un arī «draugiem.lv» netika ieteikts vai pieprasīts dzēst manis publicēto Izraēlas vēstnieces vēstuli, citātu no «Padomju Savienības žīdu katķisma» un komentārus, ja jau tie pēc Drošības policijas domām musina cilvēkus?
Secinu – reāla apdraudējuma un bīstamības acīmredzot tajos nav.

Neskatoties uz izmeklētāja, prokurores un ekspertes noziedzīgo rīcību, patiesība uzvarēja.
Tiesa, taisot attaisnojošu spriedumu manā lietā, faktiski atzina, ka «atzinums», uz kura balstās apsūdzība, ir nelikumīgs. Tiesa atzina, ka manā rīcībā nav nozieguma sastāva.
Kaut arī esmu pilnīgi un galīgi attaisnots, tomēr šī apzināti nepatiesā apsūdzība ir nodarījusi lielu ļaunumu kā man tā manai ģimenei.
Uzskatu, ka ir pieņemams lēmums par kriminālprocesa uzsākšanu atbilstoši Krimināllikuma 289. un 290. pantā paredzētām noziedzīgā nodarījuma pazīmēm, ko arī lūdzu.
Lūdzu noskaidrot kam par šo «ekspertīzi» ir maksāts un cik? Lūdzu valstij radītos zaudējumus par šīs «ekspertīzes» apmaksu piedzīt no vainīgajām personām.

Atbildēt

gunča

08.06.2017. 15:44

Pilnīgi loģisks lēmums. Ienaidnieks taču nezina , ka Rīgā pār Daugavu ir vairāki tilti. Tagad kāds tos nobildēs un ienaidniekam aizsūtīs, mūsu drošība būs apdraudēta. Bez tam , MK ēka ir valsts centrs, bet ienaidnieks to nezina. Tagad kāds nobildēs, aizsūtīs ienaidniekam, valsts būs apdraudēta, Kučinska valdība būs spiesta pārvietoties slepeni, pārģērbušies par , iespējams, bomžiem, lai varētu turpiināt rūpēties par savu drošību.

Atbildēt

Skaidrs -

08.06.2017. 11:50

Rīgā salīdušie pērtiķveidīgie-laucinieki slēpj savas uzturēšanās vietas.

Atbildēt

info

08.06.2017. 10:52

Līga Muzikante dalījās ar Leonards Inkins ieraksts.
6. jūnijs plkst. 12:39 ·
Mani mīļie feisbuka draugi! Tiekamies pie Ģenerālprokuratūras 7.jūnijā plkst, 11.00!

Nākošais Pikets būs pie Saeimas, jo visos gadījumos specdienestus ir komendējusi divkose Solvita Āboltiņa.
_____
Aivaru Gardu, Leonardu Inkinu, Daini Rutenbergu, Līgu Muzikanti... un vēl citus latviešus - it kā neatkarību atguvušās Latvijas prokuratūra mūs mēģināja notiesāt par latviešu tautas tiesību aizstāvēšanu. Absurdi, bet fakts! Par laimi, tiesneši bija godprātīgi - pēc vairākām prokuratūras pārsūdzībām mūs attaisnoja! Taču pagāja gadi, lai attaisnojošais spriedums stātos spēkā.
Cik ilgi Latvijas prokuratūra trenkās latviešu patriotus un bendēs nervus viņiem, viņu bērniem un tuviniekiem?
Neesi vienaldzīgs - atnāc un trešdien ar savu klātbūtni apliecini protestu pret LPSR mantojumu prokuratūrā!


1639 skatījumi
Leonards Inkins
4. jūnijs plkst. 9:52 ·
Pikets!

Biedrība «Latvietis» informē
2017. gada 7. jūnijā plkst. 11.00
Kalpaka bulvārī 6, Rīgā pikets –

Pret LPSR mantojumu prokuratūrā!
Nost ar čekas tradīcijām!

Atbildēt

caca

08.06.2017. 09:46

Kārtējais absurdais lēmums. Tāds iespaids, ka normāli domājošu cilvēku LV vairs nav palicis.

Atbildēt

dvb

08.06.2017. 07:49

Jautājums pēc būtības ... ko šie izcilnieki darīs ar jau nesen sabildēto, piemēram, to pašu Google?

Atbildēt

jautajums

08.06.2017. 07:36

Vai kritiskās infrastruktūras objektu saraksts arī nav valsts noslēpuma objekts?

Atbildēt

hm

08.06.2017. 06:56

Viss pareizi! Tagadiņās tikai no kādas partmafijas atvasināt šofera dēlu - Kim Čen Inu!

Atbildēt

Ivars

08.06.2017. 01:52

Super labs raksts (par Google jau safilmēto) !!

Atbildēt

MI

08.06.2017. 00:28

Tiesību normas attiecināmas uz visiem, bez izņēmumiem, nepārtraukti. Nelaimīgie tūristi, nelaimīgā apsardze, policija. Cik nu tagad valodas jāzin, lai izskaidrotu, piemērotu tiesību normu. Katru dienu šausmīgs darbs. Tūrisma kompānijas ņemsies, lai viņu klienti nenonāktu nepatīkamās situācijās, netiktu aizturēti. Plašsazinas līdzekļi bez fotogrāfijām, video. Interneta resursi iztīrīti. Privātie steidz atbrīvoties no aizliegtajiem foto, utt. Bet varbūt normu domāts izmantot pēc subjektīvas vajadzības. Šito aizturam, šitos nē. Kā gribam tā darām. Praktiski neizpildāma norma.
Sliktajam zinot to, atliek tik nomainīt objektīvu, vai izmantot citu risinājumu.
Vēlme jau saprotama, bet vai risinājums ir Eiropai atbilstošs? Izbrīna kā to var dabūt cauri.

Atbildēt

???

07.06.2017. 22:36

Nu googlem būs pirmā lieta par bildēšanu.

Atbildēt

bomba

07.06.2017. 22:09

»

paši teroristi?

nez vai man tā vienīgajam domājas, ka drošības policijas pēdējā laika aktivitātes tiek virzītas uz demokrātiskas valsts pamatu graušanu


Es to DP kantori pat ar visu gribēšanu nevaru nopietni uztvert. Viņiem gadiem ilgi ir filiāle Ventspilī, kas atrodas ... 100 m attālumā no Ventspils domes, Jūras iela 34. Ar ko viņi vispār nodarbojas, ja lillā baklažānu nevar paņemt ciet?

Atbildēt

IMHO

07.06.2017. 21:46

vēsture rāda, ka drosības kantori, ir pirmie, kuri pārmetas pretinieka pusē savas varas apziņas nodrošināšanai, mežvietam, uc gribētos laikam kā ziemeļkorejā, tikai piemirstot, ka pašus vadonis var pie sienas pielikt.
Ministri, kas balsoja par šo te, ir lielākie kremļa pakalpiņi, kuri pie tam manuprāt, ar galvu īsti nedraudzējas, tāpat, kā šo noteikumu autori.
es neesmu un netaisos fotorgrafēt tos sviesus, bet noteikumu autori ir reāli mudaki, kuriem varētu novēlēt padzīvot ziemeļkorejā vai krievijā kā parastiem ierindas elektorāta pārstāvjiem

Atbildēt

paši teroristi?

07.06.2017. 20:39

nez vai man tā vienīgajam domājas, ka drošības policijas pēdējā laika aktivitātes tiek virzītas uz demokrātiskas valsts pamatu graušanu.

Atbildēt

vot

07.06.2017. 20:36

IDIOTISMS!, vai krievijas aģentu izplatīto autoritārisma ideju iedzīvināšana.

Atbildēt

opā

07.06.2017. 17:51

100. Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. Cenzūra ir aizliegta.

Šāds aizliegums ierobežo vārda brīvību. Protams, šo tiesību var ierobežot, bet ir jāizpilda pamatkritēriji: 1) uz likuma pamata; 2) leģitīms mērķis; 3) ierobežojums ir piemērots leģitīmā mērķa sasniegšanai un iespējami saudzīgs. Pirmkārt, MK noteikumi nav likums, ir apšaubāms, ka MK deleģētās tiesības noteikt drošības pasākumu īstenošanas kārtību nozīmē deleģējumu ieviest plašus pamattiesību ierobežojumus. Otrkārt, šāds aizliegums plaši ierobežo pamattiesības, bet ka no tā ir kāda jēga neviens nav pierādījis. Tātad šāds aizliegums ir nepieļaujams, jo tas pārkāpj Satversmi.

Atbildēt

ech...

07.06.2017. 17:01

Vēlreiz atkārtoju, ka lēmums nav stulbs.
Lēmuma mērķis ir teroristu radīšana. Ja teroristu nav, tad tie ir jārada, lai pēc tam varētu ar tiem veiksmīgi cīnīties.

Atbildēt

U.U.

07.06.2017. 16:49

Idiotisma triumfu var kritizēt līdz bezgalībai, taču to apturēt principā nav iespējams. Tāda ir "balto" cilvēku garīgās evolūcijas trajektorija - no saprāta uz bezprātu, no loģikas uz idiotiju. Trajektoriju nosaka tādi spēki, par kuriem spējam izteikties vienīgi kosmiskās konspiroloģijas veidā.

Atbildēt

hohoho

07.06.2017. 16:49

Es iešu un fotografēšu - man būs fotoaparāts, bet iekšā nebūs atmiņas kartes. Viņi teiks, ka fotografēju, bet es teikšu, ka tikai skatos caur objektīvu.
Iekšlietu ministrs Rihalds Kozlovskis ir sagājis sviestā kopš šo zem tupeles vairs netur Ilze Pētersone-Godmane.

Atbildēt

Sergejs Buivids

07.06.2017. 16:44

Kāds teiks, nevajag pārspīlēt un novest līdz absurdam - tik traki jau tas viss nemaz nebūšot domāts. Drošības policija, komentējot jauno regulējumu, apmēram tā arī runā - pamatā norma jau esot vien preventīva, praksē "absolūtā vairumā gadījumu" šķēršļi fotografēšanai netikšot likti. Bet te jāatceras, ka dažādu burta kalpu arī apsardzes sfērā netrūkst, un jebkurš kaut cik nopietns fotogrāfs pateiks, ka tie nereti pat vēl ar neesošām likumu normām pasteidzas būt ļoti "preventīvi" un mēģina aizliegt to, kas patiesībā ir atļauts. Tagad ir radīta juridiski neskaidra norma, kuru katrs varēs mēģināt interpretēt, kā pašam izdevīgāk, un galvenais iemesls tam ir vēl viens tajā iebūvētais absurds.
------------------------------
Tieši tā.
13.09.2016. video no LR Ģenerālprokuratūras: https://youtu.be/257N_aBXVb0

Atbildēt

Sergejs Buivids

07.06.2017. 15:56

Es vakardiena uzrakstīju tādu zemāk redzamo sūdzību ministru kabinetam. Jā, viņa var būt nav pati skaistāka un gramatiski pareizāka, bet es, ka varas avots noradīju, ka es pret šo normu un lūdzu viņu atcelt. Es uzskatu, ka tieši ar šiem sūdzībām vai iesniegumiem vai citā dokumenta vieda vēršanas pie mūsu instrumentiem mēs varam panākt savu varu. Piemēram, tagad grozīts likums, ka tagad vadītajam jānodod vadītāja apliecības policijas darbinieka rokas. Saeima vai Tieslietu ministrija nevar paradīt kādus statistiskas datus un pieradīt, ka sabiedrībā bija par to vēlme, ka mums tagad pēkšņi nezināmo iemeslu dēļ janodot dokumentus rokas.

Sūdzība

[1] No interneta adrese: http://www.iem.gov.lv/lat/aktualitates/informacija_medijiem/?doc=39395 uzzināju, ka 6.jūnijā Ministru kabinets pieņēma Ministru kabineta noteikumi ,,Grozījumi Ministru kabineta 2010. gada 1. jūnija noteikumos Nr. 496 ,,Kritiskās infrastruktūras, tajā skaitā Eiropas kritiskās infrastruktūras, apzināšanas un drošības pasākumu plānošanas un īstenošanas kārtība””. Ar minēto grozījumiem paredzēts, ka bez saskaņošanas ar attiecīgā kritiskās infrastruktūras objekta īpašnieku vai tiesisko valdītāju aizliegts veikt tā filmēšanu, fotografēšanu vai jebkāda cita veida dokumentēšanu, ja pie attiecīgā kritiskās infrastruktūras objekta novietota informatīva norāde ,,BEZ SASKAŅOŠANAS FOTOGRAFĒT, FILMĒT AIZLIEGTS”.

[2] Es, – varas avots pilnīgi pret minētiem grozījumiem un prasu viņus atcelt.

[3] Pie mums sabiedrībā, kuram vienīgiem pieder vara valstī (sk. LR Satversme 2.p.), nekad nebija sadzirdēts tādas vēlmes par nepieciešamības, grozījumos minētas gadījumos, ierobežot tiesības kurus mēs sabiedrībā garantējam katrs katram (sk. LR Satversme 100.p., 105.p.).

[4] Minētajam grozījumiem ir varas (kuras pieder vienīgi sabiedrībai) sagrābšanas pazīmes.

[5] Minēti grozījumi ir bīstami vairāku iemeslu dēļ, vieni no tam ir korupcijas gadījumi vairošanas, kā arī prokuroru un policijas patvaļu paplašināšanas. Minēti grozījumi veidos arī varas pārstāvju nepamatotas vairošanas.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

10

Mucā

FotoPadomju valstī dzīvojušie izstrādāja tikai šim režīmam atbilstošu «dzīvesziņu». Šodien mēs to dēvētu par «Kā labāk dzīvot». Kā labāk, kā gudrāk, kā pareizāk, kā izdevīgāk un citus «kā» padomju pilsoņi apvienoja vienā, un oriģinālvalodā tas skanēja tā: «Солдат спит, а служба идет!» «Kaut kareivis guļ, tā dienesta laiks virzās uz priekš un tuvojas beigām».
Lasīt visu...

21

Politiskai intrigai – birokrātisks restarts

FotoCitur Latvijā šo ziņu pat nepamanīja, taču jūrmalniekus tā nervozē: oktobra sākumā ģenerālprokuratūra atjaunoja apsūdzību Gatim Truksnim par Zaļo un zemnieku savienības "iespējamu nelikumīgu finansēšanu”.
Lasīt visu...

18

Gribētos zināt, kuram gan šādai nelietībai pacēlās roka

FotoPadsmit gadus nostrādājot PR jomā un daļēji tieši tādēļ no tās aizejot, šādas metodes (skat. zemāk), protams, nepārsteidz. Tomēr gribētos zināt, kuram gan šādai nelietībai pacēlās roka. Neba nu žurnālists pats iedomājās. Kuram šķiet, ka tiem, kas var glābt veselību un pat dzīvības ikvienam no mums (tai skaitā arī ikvienai no 100 "gudrajām galvām"), nevajadzētu nodrošināt jau apsolīto? Jo šis jau nav stāsts par to, ko dara un kā ārstē kāds konkrēts ārsts, bet gan pretsitiens tam, par ko Dr. Aizsilniece cīnās visu mediķu vārdā. Un tas ir nožēlojami.
Lasīt visu...

21

Var gadīties, ka vienu rītu Šveices advokāts būs "pārdozējis" viagru un viņam blakām gauži raudās skaists puisītis

FotoNav tālu tā dieniņa, kad visiem „arestētās mantas afēras” dalībniekiem, jumtotājiem un labuma guvējiem nāksies atbildēt. Visiem, izņemot vienu - galveno beneficieri, smagos noziegumos apsūdzēto Lembergu.
Lasīt visu...

21

Atraktīvā politiskā hronika: novembra sākums

Foto1.novembrī “nācija” varēja priecāties par “nācijas tēva” kancelejas vadītāja Teikmaņa atraktīvo sprēgāšanu. Citāts no teksta par Valsts prezidenta budžeta palielināšanu 2020.gadā: ""Tad, kad pieņems 2020.gada budžetu, būs skaidrs, kādā veidā (!?) padomniekus meklēs. Tāpat būs skaidrāk definētas arī darbības jomas (!?), kurās padomnieki strādās," pastāstīja Teikmanis."
Lasīt visu...

6

Ko varbūt teiktu Olivers Kromvels par “liberālo” Latviju

FotoKaravadoņa un politiķa, tālākā Lorda protektora Olivera Kromvela runas, 1653.gada 20.aprīlī padzenot parlamentu, lokalizējums. Neļausim Latvijas “demokrātijai” nonākt tikpat tālu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kas ir Latvijas Universitāte - Muižnieka brigādes dzīres vai augstskolas izcilība?

Jau drīzumā tiesai būs jālemj, vai bēdīgi slavenās Latvijas Universitātes (LU) pagaidu rektora Indriķa Muižnieka...

Foto

Populistu rotaļas: uz kārts likta Latvijas nākotne

Ceturtdien pie Saeimas notika vieni no lielākajiem protestiem pēdējo gadu laikā, kuros piedalījās vairāki tūkstoši mediķu un viņu atbalstītāju....

Foto

Kas notiks, kad visi sāks visu vērtēt pēc komerciālās atdeves?

Reti kurš nepamanīja Latvijas Radio darbinieku skaļo sacelšanos par zemajām algām. Tā ir tikai aisberga redzamā...

Foto

Lembergs pret Latviju Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par nevainīguma prezumpcijas pārkāpumu

2019.gadā esmu vērsies Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par Vides aizsardzības un reģionālās attīstības...

Foto

LNT Ziņu dienesta kolektīvā vēstule

1.decembris būs pēdējā diena, kad ēterā iziesim mēs - LNT Ziņu dienesta komanda, un pēc tam beigs pastāvēt LNT Ziņu dienests...

Foto

Unikālais izaicinājums

Vai pie mums visi saprot, ka fotogrāfijā ir fiksēts izaicinājums? Vai tie cilvēki, kuri fotogrāfijā saskata izaicinājumu, savā mūžā ir sastapušies ar vēl lielāku...

Foto

Vai tieslietu ministrs apšauba tiesu varas autoritāti

Latvijas Tiesnešu biedrība vairākkārt paudusi nostāju par Ekonomisko lietu tiesas izveidi, kas kopumā atbilst Tieslietu padomes viedoklim - jaunas...

Foto

Cilvēkiem šobrīd tiek atņemtas fundamentālas tiesības uz taisnīgu un objektīvu tiesu bez korupcijas

Otrdien, 5. novembrī, Ministru kabineta sēdē tika skatīts likumprojekts "Grozījumi likumā "Par tiesu...

Foto

Sabiedrībai ir radīts nepareizs priekšstats, mūsu tiesu sistēma darbojas labi: uzruna Latvijas tiesnešu ikgadējā konferencē

Mūsu sabiedrības un kopējās identitātes pamats ir kopīgu vērtību kopums, kas...

Foto

Mazais brālis ir apjucis

Kā jau ierasts, uzreiz pēc “Saskaņas” kongresa savu kongresu rīkoja arī “Gods kalpot Rīgai”. Līdz šim šī partija bija “Saskaņas” mazais brālis,...

Foto

Kāpēc Krievijas mūziķim Grigorijam Ļepsam sen bija jāaizliedz iebraukt Latvijā?

Ir gana daudz iemeslu. Viņš pats nekad nav noliedzis senas un tuvas draudzīgas pazīšanās ar Krievijas...

Foto

Pārdomas par nāvi

Par eitanāziju, medicīniski asistētu pašnāvību un tiesībām uz cieņpilnu nāvi diskutē politiķi, prese, sabiedrība un mediķi, turklāt diskutē laiku pa laikam. Šīs diskusijas...

Foto

Garkalnes domes priekšsēdētājam steidzami jāsniedz paskaidrojumi par Valsts kontroles pārbaudē atklātajiem pārkāpumiem

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (AP!) pieprasa Garkalnes domes priekšsēdētājam Mārtiņam...

Foto

Humānisma sagraušana

2019.gada 29.oktobrī medijos parādījās informācija: “Tiesībsargs Juris Jansons vērsies Satversmes tiesā, apstrīdot kā pamatlikumam neatbilstošus valdības noteikumus par ģimenes vai atsevišķi dzīvojošas personas atzīšanu...

Foto

Iespējams, ka koalīcija ir pārpratusi slaveno pirmsvēlēšanu saukli “Valstij jāsāk ar sevi”

Aicinām finansējuma partijām no valsts budžeta būtisko pieaugumu atlikt kā minimums līdz nākamās Saeimas...

Foto

Padomju spiegi Bulgārijā un tepat Latvijā – „quo vadis Europa”?

No neilgās padomju bērnības man atmiņā ir palikušas tikai pāris lietas – ta,s kā nesu pirmās...

Foto

Nauda veselības aprūpei ir, bet nav politiskās gribas

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) ir veikusi padziļinātu Latvijas un kaimiņvalstu budžetu analīzi un secinājusi, ka ir iespējams nodrošināt...

Foto

Aizkustinošas pieticības ekselence

Tautas paruna neder. Vējonis nav vilks, bet Levits nav lācis. Tas, no kā bēga “nācija”, īstenībā nav vilks, un “nācija” īstenībā neuzskrēja lācim,...

Foto

“Saskaņa” izvēlas stagnāciju

Sestdien notikušajā kongresā “Saskaņa” neizmantoja iespēju jaunam restartam un izlēma saglabāt esošo situāciju, izvēloties stagnāciju. Par “Saskaņas” jauno līderi tika ievēlēts smagsvars un...

Foto

VARAM „neapbižo(t)” Zemgali

Šobrīd nozīmīgākās un ilgtermiņā lielāko ietekmi uz Latviju kā valsti nesošās pārmaiņas ir administratīvi teritoriālā reforma (ATR). Reformai būtu jāsaved kārtībā valsts reģioni,...

Foto

Teātris nav „Rimčiks”: atklātā vēstule teātra sabiedrībai

Visos Latvijas medijos tagad katru dienu bez apstājas tiek "pilināta" ideja, ka mākslinieciskā vadītāja funkcija ir vecmodīga ideja, no...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: "animal symbolicum"

Cilvēku par „animal symbolicum” ieteica dēvēt izcilais vācu filosofs Ernsts Kasīrers (1874- 1945). Viņa ieskatā tradicionālais cilvēka apzīmējums „animal rationale” neatbilst...

Foto

Privāto automobili no 2021. gada nevarēs atļauties iegādāties ļoti liela iedzīvotāju daļa

Latvijas Transportlīdzekļu tirgotāju asociācija (LATTA) aicina Latvijas sabiedrību pievērst uzmanību un iestāties pret valdībā...

Foto

Vai tiek bruģēts ceļš uz kārtējo Satversmes tiesas spriedumu?

2019. gada 11. oktobrī Valsts kanceleja publicējusi jauno valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu atlīdzības likumprojektu “Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu...

Foto

Apdraudēta daudzu pamatskolu pastāvēšana

Latvijas Pašvaldību savienība (LPS) nosūtījusi vēstuli visām Saeimas frakcijām, paužot bažas par apdraudējumu bērnu tiesībām apmeklēt pamatskolu pēc iespējas tuvāk dzīvesvietai un...