Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Edge

17.09.2018. 21:28

»

Paldies par precīzu izvērtējumu!

Tas atmasko visu šo neģēlīgo balsošanas sistēmu


Precīzāk ir tad, kad konkrēti cipari tiek minēti.
Vilis Krištopans: Es vēršos pie desmit procentiem sabiedrības. (aprinkis.lv)

Atbildēt

Edge

17.09.2018. 21:19

»

Andris

Piekrītu raksta autora pamatdomai- katram Latvijas pilsonim jāizmanto vienīgā iespēja nomainīt pašlaik pie varas esošās partijas, piedaloties Saeimas vēlēšanās. Jebkura cita partija būs labāks variants, mana izvēle- JKP...


Godmanis, Repše, Birkavs, Gailis, Šķēle u.c. godprātīgi izpildīja likumu.
LATVIJAS REPUBLIKAS LIKUMS
Par Latvijas Republikas iestāšanos Starptautiskajā valūtas fondā
(..)
Latvijas Republikas Augstākās Padomes priekšsēdētājs A.Gorbunovs
Latvijas Republikas Augstākās Padomes sekretārs I.Daudišs
Rīgā 1992. gada 15. aprīlī

Atbildēt

derdz

17.09.2018. 21:05

hm, gudri, bet varbūt vispār kā tādas partijas ar likumu vajadzētu likvidēt jo dēļ partijām viens riktīgs tirgus un balagāns notiek visās valsts iestādēs. Vai tie Saeimas deputāti vispār nepieciešami, ja nepieciešami, tad izveidot kā amatu/ profesiju, un attiecīgi mācību priekšmetu augstskolā (jeb atsevišķu mācību iestādi) kur apmācā būt par saeimas deputātu, jo respektīvi teiktu ka vada valsti un jāsaprot kā visa tautsaimniecība, sadzīve, utt., darbojas un tautas, valsts labā jāstrādā ( kā arī pamainītu daļu pienākumus, utml) .. a pie esošās partiju kārtības par deputātu var kļūt da bez maz vai jebkurš galvenais esi partijā ..tas nav normāli. Bet valsts prezidentu vēlētu tauta. Ja pēc manas kārtības, tad tautai vai prezidentam kas nepatīk varētu rosināt kādu Saeimas deputātu atlaist ja sadarījis podus. Tas tā īss ieskats

Atbildēt

hm

17.09.2018. 21:02

Ja teātra izrāde neizdevusies, neviens neiedomājas vainot skatītājus, ka neapmeklē uzvedumu.
Varbūt vajadzētu tādas partijas, kuras aizrautu un neatstātu vienaldzīgus vēlētājus?
Hipotētiski pieņemam, ka sarakstā divas partijas; viena idiotu, otra debīliķu. Bet Jurkāna prāt noteikti jābalso!

Atbildēt

NUNU

17.09.2018. 20:45

Godmanis ir izdarījis vislielākos noziegumus pret tautu. Braukādami ar ždanoku pa rietumvalstīm, kad ne katram to atļāva, varēja gūt informāciju, kas noderētu Latvijai. Kāpēc igauņi privatizāciju un denacionalizāciju veica civilizēti? ļautiņus iespaidoja Godmaņa traģiskā sejas izteiksme, tos pārliecinot, ka vienīgi rūpes par valsti vada viņa ļaunprātību jeb prasta bundzinieka stulbums. Ja tautiņa ir nedomājoša, bet vadās no emocijām , bet tās pārstāvji vadās no iegribām, nekas labs nav sagaidāms.

Atbildēt

Signe

17.09.2018. 19:37

»

Žulis

Visiem, kuri dažādos veidos cenšas nozākāt tos, kuri gatavojās nepiedalīties Saeimas vēlēšanās, gribu iespējami vienkārši un saprotami atbildēt...


Par garu Žuļa kungs un pārlieku idiotiska vervelēšana. Atsakāmies mācīties no galvas šo Jūsu komentāru! Rakstiet citu un īsāku ar kādu domu, bet nevis Jūsu puņķiem piepuņķotu vervelējumu,lai tikai trollotu kā latviešu padibene.

Atbildēt

evo

17.09.2018. 19:37

»

Žulis

Visiem, kuri dažādos veidos cenšas nozākāt tos, kuri gatavojās nepiedalīties Saeimas vēlēšanās, gribu iespējami vienkārši un saprotami atbildēt...


Jā, var piekrist, bet šajās vēlēšanās jāpiedalās noteikti. Pārkāp sev pāri, virtuāli, un piedalies. Izvēle ir, paskaties uzmanīgāk.

Atbildēt

Žulis

17.09.2018. 19:30

Visiem, kuri dažādos veidos cenšas nozākāt tos, kuri gatavojās nepiedalīties Saeimas vēlēšanās, gribu iespējami vienkārši un saprotami atbildēt.
Iespējams, ka jums ir piemirsies, ko nozīmē vēlēt Saeimu. Tas nav tā, kā kad jūs izvēlaties sev frizieri, kurpnieku vai santehniķi. Tas nav arī tā, kā balsot par labāko sportistu, kinozvaigzni vai dziedātāju. Saeimas vēlēšanas ir mūsu valsts AUGSTĀKĀ pārvaldes orgāna vēlēšanas. Tas nozīmē, ka balsojot par kādu deputātu kandidātu, jūs esiet atzinuši viņu par piemērotu un atbilstošu šim ārkārtīgi svarīgajam valsts pārvaldes darbam. Bet valsts pārvaldē, protams, ir jāstrādā tiem apzinīgākajiem, gudrākajiem, izglītotākajiem godīgākajiem, aktīvākajiem. Ja jūs nododat savu balsi par kādu deputātu kandidātu, tātad jūs atzīstat, ka šis cilvēks ir tieši tāds, jūs viņam uzticaties un piešķirat tiesības arī savā vārdā izlemt un kārtot valstiskas lietas.
Bet, kas notiek mūsu, tā sauktajās vēlēšanās?
Man priekšā noliek žūksnīti gatavu sarakstiņu, no kuriem laipni aicina vienu izvēlēties un iemest urnā. Es paskatos tajos sarkstiņos un redzu, ka godīgo, gudro un apzinīgāko vietā, manuprāt, tur ir sarakstīti blēži, tukši muldētāji, solījumu nepildītāji, ierāvēji, pērkamas dvēseles, valsts apzadzēji vai vienkārši pamuļķi, kuri gatavi pildīt jebkurus rīkojumus un pavēles, ko tiem dos kāda ietekmīgāka persona. Jā, ir starp viņiem arī cienījami cilvēki, par kuriem es labprāt nodotu savu balsi bet.... Bet man paskaidro, ka es drīkstu nobalsot tikai par vienu sarakstiņu, nevis par vairākiem cilvēkiem dažādos sarakstos. Pie kam viss ir iekārtots tik viltīgi, ka pat tad, ja es ņemu to vienu sarakstu, izvēlos to vienu cilvēku šajā sarkastā, visus pārējos nosvītroju un sarakstu iemetu urnā, es vienalga esmu nodevis savu balsi par visu šo sarakstā minēto zagļu un blēžu kompāniju kopumā. Vēl trakāk – ja manis izvēlētais sarakasts nepārvar 5% barjeru, tad mana nodotā balss vispār tiek pieskaitīta pavisam citam sarakstam, kurš to barjeru ir pārvarējis. Vai tad tā ir brīva un demokrātiska izvēle? Vai tās vispār ir vēlēšanas? Kādēļ lai es šādā negodīgā spēlē piedalītos?!
Es neko neteiktu, ja tā būtu kāda atrakcija, izklaidējošs pasākums, nu kaut vai totalizators zirgu skriešanās sacensībās. Izdarīji nepareizo izvēli, kļūdījies, naudu pazaudēji, kam negadās. Bet šeit taču notiek mūsu valsts AUGSTĀKĀ PĀRVALDES ORGĀNA vēlēšanas!!! No iznākuma ir atkarīga visas mūsu valsts mūsu un mūsu bērnu nākotne. Bet man, tāpat kā visiem citiem vēlētājiem netiek dota iespēja izvēlēties. Mums tikai piedāvā ar piedalīšanos akceptēt jau gatavu izvēli. Izvēli, kura mums nav pieņemama. Tad kādēļ, lai es tur piedalītos?! Es arī nepiedalīšos! Un nenobaidīsiet mani ne ar krieviem, ne ar pašu nelabo. Es vienalga neatbalstīšu tādu cilvēku iecelšanu augstākajā valsts pārvaldes orgānā, kuriem es neuzticos.Es negribu būt līdzvainīgs savas valsts izlaupīšanā un izsaimniekošanā.
Mūs – tos, kuri apzināti boikotējam šo vēlēšanu farsu sauc par neizglītotiem, dumjiem bezsmadzeņu radījumiem un apvaino pienākuma nepildīšanā pret valsti. Bet kur ir tā jūsu gudrība tik vieglprātīgi attiekties pret to cilvēku izvēli, kuri mūsu vārdā turpmāk pārvaldīs valsti?! Vai tiešām mūsu pienākums pret valsti ir šķirot un celt valsts augstākajos amatos neuzticamus cilvēkus, vai tomēr pieprasīt savas tiesības uz patiesi demokrātiskām vēlēšanām?

Atbildēt

Zinošais

17.09.2018. 19:00

»

skabarga

Diemžēl, Jurkāna kungam ir taisnība 100...


...anomīmi apriet katru, kurš domā citādi.

Kurš tad ir tas kas domā citādi ?!??!? Vai autors, kas kladzina to pašu ko citi procesā ieinteresētie - svītrojiet nevēlamos un tādējādi panākot ka tiek nobalsots par partiju un ka tavu brīnumu ar "varu vai viltu" neievēlētie tomēr kaut kā paliek pie varas (teikšanas).
Ikviens kam atmiņa nav isāka par pāris gadiem atcerēsies gan vārdus gan (ne)darbus !

Jā Jums taisnība neapmierinātību nevar novērst ar saukļiem "atlaist Saeimu" jo ne jau tā ir jāmaina, bet gan tas izveidošanas sistēma, taču atkal pie varas esošie ir izdarījuši gandrīz visu lai demokrātiskā veidā to izdarīt būtu neiespējami !

Un tad ir tikai likumsakarīgi dzirdēt neko nezinošu Kučinski kad viņam prikšvēlēsanu diskusijās pastāsta "kam labi dzīvot Ciblas novadā" !

Atbildēt

kode

17.09.2018. 18:57

Balsot neiešu jo neatbalstu šo vēlēšanu sistēmu un nevajag man iestāstīt, ka nevar to mainīt.
Man nav partijas par ko balsot, ir daži kandidāti no dažādām partijām, kuri ir izglītoti, domājoši, bet katrs savā partijā.
Tātad vēlēšanu iecirknī man jādara šādi:
Enik benik sikalsā
kājiņ vējiņ bums!
Viens, divi, trīs ....

Atbildēt

100% taisnība!

17.09.2018. 18:53

Par vienīgo partiju bez bijušajiem-par KPV.LV!

Atbildēt

Andris

17.09.2018. 18:50

Piekrītu raksta autora pamatdomai- katram Latvijas pilsonim jāizmanto vienīgā iespēja nomainīt pašlaik pie varas esošās partijas, piedaloties Saeimas vēlēšanās. Jebkura cita partija būs labāks variants, mana izvēle- JKP.
Kas attiecas uz Godmani un viņa valdībām- uzskatu, ka viņš ir pieņēmis noziedzīgus lēmumus, viņam, iespējams, ir saistība citas valsts specdienestiem.

Atbildēt

Tas

17.09.2018. 18:48

»

skabarga

Diemžēl, Jurkāna kungam ir taisnība 100...


ir pareizi, jo latviešu stulbeņu bars sastāv tikai no tādiem muļkiem kā tu esi sevi parādījis!

Atbildēt

skabarga

17.09.2018. 18:20

Arī attiecībā uz šo rakstu...

Atbildēt

skabarga

17.09.2018. 18:19

Diemžēl, Jurkāna kungam ir taisnība 100%.
Cittautieši spēj aktivizēties, pulcēties, rīkot demonstrācijas. Latvieši spēj tikai internetā anomīmi apriet katru, kurš domā citādi.
Arā attiecībā uz šo rakstu - nevis apspriež problēmu, bet metas virsū raksta autoram.
Ja mani atmiņa neviļ, Jurkāna kungs bija atjaunotās Latvijas pirmais Ārlietu ministrs. Un neko sliktu valstij viņš nenodarīja. Taču, piemēram, Vienotība ir pie varas n-tos gadus, bet ļoooooti daudzi atkal par šiem "vēžiem tikai citās kulītēs" balsos atkal. Un nākamajā nedēļā ies pie Saeimas ēkas un taurēs "Atlaist Saeimu" - to Saeimu, ko paši pirms nedēļas ievēlēja.
Tāda ir skarbā realitāte, ko mūsdienu sabiedrība nespēj apjaust un saprast.

Atbildēt

nuja

17.09.2018. 17:52

»

vaņa

Balsosim par KPVLV un JKP


Balsosim par PZĢCNHJ un JPTVJMĶ!!

Atbildēt

nu gnu

17.09.2018. 17:44

eu!
Janis Jurkans
August 13, 2017 ·
Vakar bija interesanti vērot kā putni meklē patvērumu no lietus.
Bet ne vanagi. Vanagi izvairās no lietus lidojot virs mākoņiem. Problēma visiem vienāda, atšķirība - risinājumā.(pārpublicēts no fb)

Atbildēt

vaņa

17.09.2018. 17:39

Balsosim par KPVLV un JKP!!

Atbildēt

tfu

17.09.2018. 17:22

vismaz 50 procenti nobalsojušo ibijotu garantē varas leģitimitāti. Iepriekšējas pašvaldību vēlēšanās daudzviet nobalsoja tikai ap 30 procentiem, tas gan noderīgajiem stukačibijotiem neliedz rullēt tālāk, tomēr bažas par varas leģitimitāti bija un iepriekšējās saeimas vēlēšanās aiz matiem tika pievilkti 50+ procenti
protams, ibijotiem jāiet pie urnām, jo tukši vēlēšanu iecirkņi var radīt aizdomas, ka puse tomēr savas pēcpuses uz iecirkņiem nav aiznesuši, tāpēc katram krāsotājam aka ārlietu ministram mēle japieliek, lai komunistiskais režīms uz priekšu tiek!

Atbildēt

un nav nekā jauna šajā Dieva pasaulē...

17.09.2018. 17:02

...
Sauc "līderi" 'pie urnām' Tautu,
Kas, šamo NOZOMBĒTA, bļautu,
Par MUĻĶU zemes "pūļa" kreņķiem,
Līdz - 'biedri' tiks pie "goda" beņķiem.
.
Un - sāksies ATKAL viss no gala:
Būs 'rukšķiem zobos SILES mala',
Bet "vaukšķi" - uzturēs šo "valsti",
Kur SISTĒMAI vien mainās balsti...

-------

MUĻĶU zeme, SILES "valsts" parodija "eurolatvānija", XXI gadsimts.

Atbildēt

30 jūdasgraši

17.09.2018. 16:57

Arī tu, Brut?!...

Atbildēt

lauķis

17.09.2018. 16:54

Nebalsošana ir partijnieku/augļotāju sistēmas ignorēšana un nozieguma neatbalstīšana.

Atbildēt

Zinošais

17.09.2018. 16:43

Lai nu kas mūs mācītu ! Kāds tad ir paša autora ieguldījums jauno "motivēšanā uz pašaizliedzīgu darbu valsts labā"??!?!??
Tā jau ir tā nelaime, ka "baltā zirga jājēju" ir bijis pietiekami, tik vien tās prasmes politiskajās cīnās ar "vecajiem rūdītajiem" izrādījies par maz un vieglās naudas vilinājums par lielu !

Atbildēt

vēlētāja

17.09.2018. 16:33

Domāju, ka šīs vēlēšanas izgāzīsies, bija jāmaina vēlēšanu sistēma, jo tik un tā balso nevis par partijām un to bezjēdzīgām programmām, bet par konkrētiem cilvēkiem. Ko vispār vēl var teikt tie, kas bija pie varas, un dažs labs kaut ko zem deguna murmina, jo viņš zina, ka viņu kā pirmo pēc saraksta atkal ievēlēs, vai, ja vajadzēs, kādu pastums malā. Cik ilgi mēs pacietīsim šo ņirgāšanos par mums un mūsu Zemi.

Atbildēt

enchante

17.09.2018. 15:58

"jauns" vai "vecs", bet tam ir jābūt savas jomas atbildīgam un labam speciālistam, mūsu valsts 27 gados ir pārvērsta par eksperimentālo laboratoriju..vienas kļūdas vien griežas

Atbildēt

!

17.09.2018. 15:53

Ja nobalsotu 10% no visiem balss tiesīgajiem, valdība nevarētu justies leģitīma ar tik mazu atbalstu, jo pēc katra lēmuma, kas tautai nepatiktu varētu sagaidīt masu protestus! Cerams , tas piespiestu valdību vairāk domāt par tautu, nevis kā piebāzt savas un sponsoru kabatas!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Maskēt kopējo atbildību

FotoAizvakar Ministru kabinets vienojās, ka par mutes un deguna aizsegu nelietošanu sabiedriskās vietās varēs piemērot sodu līdz 50 eiro apmērā. Lai šīs izmaiņas varētu stāties spēkā, Saeimai jāapstiprina grozījumi COVID-19 infekcijas izplatības pārvaldības likumā. Likumprojekts skatīšanai Saeimā tika virzīts steidzamības kārtā, un par tā nodošanu komisijām nobalsojām šorīt. Līdz šim visi ar pandēmijas ierobežošanu saistītie priekšlikumi Saeimā tika izskatīti patiešām steidzamības kārtā — tajā pašā dienā, apzinoties, ka runa ir par sabiedrības veselību un kavēšanās šeit neder.
Lasīt visu...

21

Kurš pēdējais izslēgs gaismu nelielajās pašvaldībās?

FotoRudens tradicionāli ir laiks, kad zemnieka sētā apcirkņi tiek pildīti ar vasaras sezonā sarūpēto. Ja gads ir bijis labs, tad saimnieks uz gaidāmo ziemu raugās ar zināmu optimismu, ja slikts – savelk jostu ciešāk. Pavisam sliktā jākar zobi vadzī. Savukārt pašvaldībām lapkritis ir laiks, kad jāatsāk ikgadējā cīkstēšanās par tām atvēlēto finansējumu.
Lasīt visu...

12

“Ganāmpulkam” pieaugot, aug pieprasījums pēc “ganītājiem”

FotoKoronavīruss ir izraisījis ne mazums diskusiju un viedokļu sadursmju gan speciālistu aprindās, gan sabiedrībā. Taču arvien biežāk parādās atsevišķi eksperti visās jomās, kas nevis iepazīstina sabiedrību ar dažādiem viedokļiem un cenšas paskaidrot, ap ko tad īsti diskusijas griežas, bet izmanto situāciju savu reitingu un popularitātes celšanai. Tā vien šķiet, ka rajonā līderu pozīcijās izvirzījies jauns sabiedriskās domas “ganītājs”. Aldis Gobzems pēdējo nedēļu laikā “spridzina” ar turbo jaudu. Viņš ne vien aicina ignorēt drošības pasākumus COVID-19 ierobežošanai, bet arī mudina lūgties.
Lasīt visu...

12

Jautājums – kāda ir C19 Pasakas morāle? Kāds ir Lāsts?

FotoUz kādas vientuļas salas vārdā Pasaule dzīvoja 100 ciltis (Valstis), kuras vadīja Valdnieki, un viens Burvis (baņķieris). Burvis bija vienīgais, kas prata radīt naudu no gaisa, viņš to radīja, lai aizdotu tiem Valdniekiem, kas Burvi spēja pārliecināt, ka viņi spēs naudu ar procentiem atdot noteiktā laikā. Tā Burvis izgudroja naudu, pār kuru valdīja Valdnieki, savstarpēji norēķinoties ar citiem Valdniekiem.
Lasīt visu...

21

Signāls

FotoVai maskas lietošana pēc koloniālās pārvaldes lēmuma ir medicīniski pamatota? Drīzāk nē nekā jā. Kādēļ tad cilvēki liek uz sejas to? Jo viņiem ir bailes. Bailes tikt izsēdinātiem no transporta, bailes tikt administratīvi sodītiem. Tās ir bailes no varas.
Lasīt visu...

21

Maskai nav nekāda sakara ar valdības gāšanu

FotoReāli fakti - Covid19 ir lipīgs, paaugstinās temperatūra, pazūd oža, bezspēks utt. Iespējams, daudzi jau ir pārslimojuši bez acīmredzamiem simptomiem vai komplikācijām. Manā paziņu lokā viena persona ir mirusi, viena atrodas karantīnā. Tā nav nekāda izklaide izslimot šo “zarazu”.
Lasīt visu...

21

Nevienam nevajadzētu būt tiesībām lemt par cita cilvēka dzīves vērtību

FotoŠogad ir apritējuši 10 gadi, kopš Latvijas Republikā ir stājies spēkā likums “Par Konvenciju par personu ar invaliditāti tiesībām”, un 5 gadi, kopš Labklājības ministrija īsteno Eiropas Savienības struktūrfondu līdzfinansētu projektu deinstucionalizācijas (DI) jomā. Un kāpēc par šo nozīmīgo tēmu runāju tieši tagad, jo 10. oktobrī visā pasaulē tika atzīmēta Pasaules Garīgās veselības diena.
Lasīt visu...

12

Krīzes brīdī pacientus šķiros…

FotoTātad Latvija tagad ieviesīs praksi, kādu it kā pielieto daudzās pasaules valstīs, kad krīzes apstākļos šķiro pacientus – kurus ir vērts ārstēt, kurus ne. Bet cik daudz ir to pasaules valstu, kuras būtu tik ļoti okupantu pārpildītas kā Latvija? Lūk, tas ir jautājums.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Priekšlikumi Latvijas Republikas Ministru prezidentam K.A. Kariņam: ierosinu pilnībā pārtraukt jaunu klientu ievietošanu valsts sociālās aprūpes centros

Viena no tiesībsarga funkcijām ir veicināt privātpersonas cilvēktiesību aizsardzību...

Foto

Nevis masku nēsāšana, bet gan C19 pneimonija ierobežo tavu brīvību

Vai man ir pazīstamie, kuri slimo vai ir miruši no C19** infekcijas? Vai tas, ka es...

Foto

Covid19 spilgti izgaismojis melnus plankumus Latvijas medicīnā, bet, iespējams, krīze Baltkrievijā pavēra ceļu to lāpīšanai

Kaut arī no 3. jūnija oficiāli ir pieejami visi valsts apmaksātie...

Foto

Krievijas KDLO dienas ir skaitītas: Putina 5. pants nedarbojas

Nav noslēpums, ka Kaukāzs vienmēr ir bijis ne visai sagremojams kumoss ne tikai cara laiku Kremlim, bet...

Foto

Taksometru sektorā ēnu ekonomika zeļ un plaukst

Kurš gan nav pieradis, ka politiķi sola, pēc tam atkal sola un tad jau politiķi mainās – pirmo solītāju...

Foto

Satversmes tiesa lēmusi atcelt iepriekšējo praksi, piedzenot parādus un kompensācijas par bojātiem dabasgāzes skaitītājiem

Jau šī gada martā sabiedrība tika informēta par spriedumu, kurā Satversmes tiesa...

Foto

Kam kalpo Latvijas žurnālistikas vaļi?

Es gaidīju pirmdienu. Man no prāta neiziet skaitlis 200. Līdzīgi kā Berlīnē “30 tūkstoši” un Roberta Kenedija Jr. publicētie foto, kurus...

Foto

Cerams, šī vēstule par iespējamiem nodarījumiem autoriem nonāks pie adresāta: atklāta vēstule Latvijas Republikas kultūras ministram

Rakstu Jums kā vienkāršam cilvēkam, negribu vērsties pie amatpersonas uzslāņojumiem....

Foto

Viendzimumu attiecību regulējums – postmodernās un vecās Eiropas sadursme

Ceturtdien LTV raidījumā "Šodienas jautājums" tika apspriesta klasisko un viendzimuma partnerattiecību problemātika. Politiķu un žurnālistes diskusijā parādījās...

Foto

Prātojums par uzvaru cīņā pret noziedzību un netīrību

Regresīvos vecos laikos bija tāds populārs jociņš par kādas vārdā nesauktas kopienas pārstāvi, kurš mēģinājis atradināt savu ķēvi...

Foto

Vakcinēšanās - glābiņš vai spriedums?

Šī gada 1.oktobrī stājies spēkā 29.septembrī pieņemts lēmums, kurš attiecas uz lielu sabiedrības daļu, bet perspektīvā - uz mums visiem. Lēmums...

Foto

Par maratonu un Covid19

Godātie Veselības ministrijas, SPKC, Rīgas domes, Rīgas satiksmes, AirBaltic un lidostas Rīga darbinieki! Mediķiem un transporta darbiniekiem šis ir bijis īsts baigais gads. Visu cieņu “frontlainiešiem” un...

Foto

Citu valstu mediji pārņem Latvijas informatīvo telpu

Bez atbilstoša valsts atbalsta komercmedijiem vietējā satura ražošanai 2021.gadā Latvijas informatīvo telpu pārņems Krievijas politiskajām interesēm atbilstošs saturs. Citu...

Foto

Atklātā vēstule par Zemgales vienīgā atkritumu apsaimniekošanas poligona “Brakšķi” saglabāšanu tautsaimniecības interesēs

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotajā informatīvajā ziņojumā “Par sadzīves atkritumu apsaimniekošanas...

Foto

Makrona nepārliecinošā spēle ar Krieviju: ieradies nomierināt Baltiju, viņš to it nemaz neizdarīja

“Ceļš uz elli ir bruģēts ar labiem nodomiem” — šis britu sakāmvārds nāca...

Foto

Atkritumu poligoni kā nacionālās drošības jautājums, jeb Kāpēc likvidēt Zemgales vienīgo atkritumu apsaimniekošanas poligonu ir riskanti

Ir publiskots VARAM sagatavotais informatīvais ziņojums “Par sadzīves atkritumu apsaimniekošanas...

Foto

Tiesiskums ieviests, tagad mūs interesē lielveikali

Lai veicinātu plašāku Latvijas izcelsmes produkcijas īpatsvaru mazumtirdzniecības lielveikalu ķēdēs, Jauno konservatīvo Saeimas deputāti šodien tikās ar "Maxima Latvija" pārstāvjiem....

Foto

Vai tiešām iemeslu pietrūkst, lai izietu ielās?

Ir daļa cilvēku, kuri joprojām nesaprot, kas ir iemesls, lai 10.oktobrī izietu ielās. Nesaprot, jo ir pierasts neko nedarīt...

Foto

Saucēja balss tuksnesī

Žurnālista Bojāra raidījumā “Aizliegtais paņemiens” par Jencīša draudzi “Kristus pasaule” parādīja, cik viegli cilvēki ir psiholoģiski manipulējami, pakļaujami. Un šī nav vienīgā sekta,...

Foto

Farss ar baltkrievu IT kompāniju „uzņemšanu”

"Kapitālā remonta" sakarā pirmais mani tā pamatīgi sasmīdināja premjers KK. Viņš bija "norijis" LIAA jaunā vadoņa naivi izmesto "ēsmu" par...

Foto

Ja jums gadījumā bija kādas šaubas, Latvijas finanšu sistēmas sakārtošana ir bijusi veiksmīga

Es pievienojos šodienas konferences vienai no galvenajām tēzēm, ka banku kā finanšu institūciju...

Foto

Putina vakcīna ir instruments sabiedrības iegrožošanai

Koronavīrusa (Covid-19, C-19 – sauciet, kā gribas) pandēmija pasaulē cilvēkus ir padarījusi ļoti uzmanīgus, pat nedaudz bailīgus. Ikdienas dzīve, kādu...

Foto

Reira autoratlīdzību ierosinājumi faktiski ir kaitniecība pret grāmatniecības nozari, valodu un kultūru

Latvijas Grāmatizdevēju asociācija Finanšu ministrijas piedāvātos ierosinājumus izmaiņām autoratlīdzību aplikšanai ar nodokļiem uzskata par...

Foto

Lai visai pasaulei varētu parādīt „noderīgāku realitāti”

Vēl viens notikums ar Holivudas blokbasteram līdzīgu sižetu nesen izvērsās vienā no Minskas ielām. Daudzi no mums redzēja video,...

Foto

Vecuma ierobežojumi kreditēšanas jomā, jeb vai banka var senioriem atteikt piešķirt kredītu

Vērojot tendences kreditēšanas tirgū Eiropā, secināms, ka liela daļa kredītiestāžu, lai iespējami izvairītos no...

Foto

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

Šodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju...

Foto

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

Saistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot...

Foto

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

Augsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu...

Foto

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

Matemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni....

Foto

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

Latvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder...

Foto

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

Manā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai...

Foto

Sankcijas. Retorika un realitāte

Šī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz...

Foto

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto...

Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...